Startovka závodu: Mistrovství ČR a Akademické MČR na krátké trati

Klubová startovka

Datum:
15.02.2020
Místo konání:
Harrachov
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Mapa:
1:10000, E=5m, stav únor2020, mapoval Petr Mareček, formát A4
Ředitel závodu:
Škoda Přemek
Hlavní rozhodčí:
Bednařík Libor
Stavitel tratí:
Mareček Petr
JURY:
Vodrážka Ondřej, Koč Zdeněk, Venhoda Milan
Kluby:
029     26A     030     003     004     005     007     009     011     012     017     021     026     18D     19D     1QD     1UD     1ZD     24D     32D     48D     71D     74D     001     002     006     008     010     013     014     015     018     020     022     023     024     027     14P     2TP     2UP     34P     38P     39P     42P     4HP     66P     88P     97P     AOP     BOR     CET     CTB     DCE     DKP     DOB     DOK     DOR     EKP     FYD     HOR     CHA     CHT     JIL     JPV     KAM     KSU     LIV     LME     LPU     MLA     OAV     ONO     OPI     OSN     PGP     PVP     ROZ     RUZ     SHK     SJC     SJI     SKV     SMR     SPR     SSP     SSU     STH     SZP     TAP     TBM     TEH     TJN     TRI     TUR     TUV     UOL     VCB     VLI     VPM     VRB     VRL     VSP     ZAM     ZBM     Ostatní kluby
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8048408 Poell Matthias 0290001 H21 12:46:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8116117 Hones Sepp 26A5400 H65B 13:26:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Švorcová Tereza 0300002 P 12:00:00
0 Soucha Jan 0300001 P 12:00:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8309951 Weisbrich Martin 0030001 H21 12:42:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8644919 Helge Lauterbach 0040001 H35B 13:33:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8042108 Wittiber Ole 0050001 H17A 12:41:00
8082104 Wittiber Arvid 0050002 H17A 12:53:00
8090267 Wittiber Ralf 0050003 H45B 12:56:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8222221 Krausse Thomas 0070001 H55B 13:39:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8291059 Kukis Michael 0090001 H45B 12:10:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8649288 von Gaza Anke 0110001 D45B 13:50:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Gruhl Uwe 0120001 H55B 13:23:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8670369 Schote Gerd 0170001 H55B 13:37:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8230970 Buchholz Sven 0210004 H45B 12:14:00
8111777 Buchholz Tom 0210002 H21 12:58:00
8222111 Buchholz Pia 0210001 D21 13:07:00
8111199 Buchholz Tanj 0210003 D45B 13:44:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8071070 Wenzel Falk 0260001 H45B 12:26:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8606466 Lucke Moritz 18D0400 H17A 12:11:00
8077966 Lucke Julius 18D0800 H12 13:06:00
8215333 Lucke Jens 18D7300 H45B 13:14:00
8636973 Kraemer Andrei 18D9100 H21 13:20:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
336106 Lindig Thomas 19D7000 H45B 12:58:00
8606409 Lindig Stanja 19D0650 D14A 14:03:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8201262 Braatz Frank 1QD6200 H55B 13:17:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8050254 Tröße Renate 1UD5450 D55B 13:14:00
8070750 Tröße Lutz 1UD5000 H65B 13:32:00
8050167 Schoenfeld Ute 1UD6750 D45B 13:42:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8629992 Sonnenberg Sergej 1ZD0000 H45B 13:04:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8606405 Pompe Lone 24D0550 D17A 12:21:00
8211203 Pompe Marek 24D0300 H17A 12:23:00
8644827 Kohlschmidt Bernd 24D7900 H21 12:44:00
8645061 Heinemann Björn 24D7301 H45B 13:10:00
8645058 Heinemann Anne 24D7350 D45B 13:38:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8241268 Bleidorn Stefan 32D6800 H45B 13:22:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8644828 Männel Harald 48D5500 H45B 12:40:00
8150105 Kröber Andrea 48D6500 D55B 13:36:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8003139 Richter Friedmar 71D8100 H35B 13:27:00
8644833 Kundisch Diethard 71D5401 H65B 13:30:00
8606454 Kundisch Wieland 71D8500 H35B 14:07:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8005663 Heinrich Peter 74D6000 H55B 13:19:00
8100966 Hauschild Steffen 74D6900 H45B 13:24:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8240668 Gornicka-Antonowicz Anna 0010001 D45B 14:04:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8667186 Sokalski Dariusz 0020001 H35B 13:55:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8170208 Mikołajczak Tymon 0060006 H14A 12:18:00
8082011 Łukaszyk Maksymilian 0060003 H14A 12:22:00
8121986 Kaczmarek Anna 0060005 D21 12:45:00
8200612 Prais Julia 0060002 D14A 13:43:00
8517305 Stróżycka Antonina 0060007 D14A 13:47:00
8200656 Mikołajczak Iga 0060001 D14A 13:51:00
8042009 Andrzejak Zuzanna 0060008 D14A 14:01:00
8516405 Łukaszyk Sylwia 0060004 D35B 14:13:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8230882 Łoniewski Grzegorz 0080001 H35B 13:59:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2057145 Kruczek Stanislaw 0100001 H65B 13:28:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8657175 Skorupa Stanislaw 0130001 H55B 13:31:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8010867 Łabuziński Sławomir 0140001 H55B 13:09:00
886321 Moszkowicz Paweł 0140002 H21 13:24:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8200663 Niessner Piotr 0150001 H55B 13:07:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1403091 Zaworonek Rafał 0180001 H45B 12:30:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8062044 Paterek Mikołaj 0200001 H17A 12:29:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8030173 Dopierała Piotr 0220001 H21 12:48:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8666002 Hoffmann Mateusz 0230001 H21 13:04:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8645197 Gorczyca Maria 0240001 D21 13:05:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8518347 Szczybelski Wojciech 0270002 H45B 12:34:00
8516447 Olech Andrzej 0270001 H55B 13:33:00
(18)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8631700 Sobel Natalia 14P0200 D20A 12:05:00
8631672 Dziuba Justyna 14P0655 D17A 12:07:00
8631677 Pogoda Kinga 14P-050 D20A 12:09:00
8516450 Polewka Aleksandra 14P0250 D20A 12:13:00
8631676 Żmij Karolina 14P0452 D17A 12:15:00
8631695 Nyga Julia 14P0252 D20A 12:17:00
8517350 Polewka Julianna 14P0650 D17A 12:19:00
8631667 Myśliwiec Aleksandra 14P0750 D17A 12:23:00
8631682 Kołodziejczyk Łukasz 14P0303 H17A 12:47:00
8631696 Marszałek Maria 14P7450 D21 12:53:00
8631685 Żmij Szymon 14P0904 H12 12:56:00
8631670 Marszałek Patryk 14P0500 H17A 12:59:00
8631683 Byrczek Jan 14P0000 H21 13:12:00
8627432 Polewka Tomasz 14P7300 H35B 13:21:00
8631692 Marszałek Waldemar 14P7400 H35B 13:25:00
8631688 Żmij Jacek 14P7500 H35B 13:35:00
8627431 Polewka Beata 14P7150 D45B 13:46:00
8631673 Leusz Nicola 14P0658 D14A 14:09:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8000597 Pacek Karolina 2TP8800 D21 12:47:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1394894 Wierciński Piotr 2UP5600 H55B 13:15:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
412412 Bartkowiak Edward 34P4800 H65B 13:42:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8667264 Lisiak Adam 38P0500 H17A 12:35:00
8646295 Nowak Michal 38P0302 H17A 12:39:00
8667279 Nikitchenko Natasza 38P9750 D21 12:59:00
8667280 Ledzion Piotr 38P0301 H17A 13:01:00
8640929 Paszynski Piotr 38P8100 H21 13:02:00
8667268 Ewiak-Paszynska Alicja 38P8750 D21 13:03:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8081268 Bartczak Jarosław 39P6800 H45B 12:22:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8640906 Jaroszek radosław 42P9400 H21 12:52:00
8199809 Lisewska Agnieszka 42P1750 D21 13:01:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8221001 Mianowska Julia 4HP0150 D20A 12:11:00
8180169 Michalak Tomasz 4HP6900 H45B 12:28:00
8655941 Michalak Kacper 4HP0100 H21 13:10:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8035590 Krempiński Franek 66P7603 H14A 12:28:00
2043890 Sztranek Maciej 66P7609 H14A 12:32:00
8033071 Pabich Maria 66P7606 D21 12:49:00
8002653 Sztranek Jan 66P7611 H17A 12:57:00
1407621 Sztranek Paweł 66P7612 H45B 13:12:00
886310 Pabich Tomasz 66P8200 H35B 13:17:00
8002652 Krempiński Piotr 66P7600 H35B 13:57:00
9060601 Sztranek Iwona 66P7610 D45B 14:10:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8000577 Sobiński Adrian 88P0800 H17A 12:09:00
8071103 Jończy Jakub 88P0300 H17A 12:33:00
8650822 Dzioba Mateusz 88P9500 H21 12:50:00
8160889 Kalata Michał 88P8901 H21 13:06:00
8670951 Depta Piotr 88P6500 H55B 13:27:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7200386 Nowak Remigiusz 97P7200 H45B 12:44:00
2067843 Gorczyca Jacek 97P7100 H45B 13:06:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8000243 Borunský Matěj AOP0600 B H14A 13:06:00
8000245 Kovalčík Petr AOP0901 C H12 13:12:00
8004294 Borunský Tomáš AOP7402 C H45B 13:20:00
8004313 Kovalčík Tomáš AOP7301 A H21 13:30:00
8004292 Kovalčíková Alena AOP0751 C D14A 14:13:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8304111 Patka Kryštof BOR0702 C H14A 12:12:00
8304112 Patka Marek BOR0902 H12 13:00:00
8304113 Patková Kateřina BOR7853 C D35B 13:51:00
8304110 Patka Miroslav BOR7715 C H35B 13:53:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8660514 Hájek Dominik CET0601 H14A 12:36:00
9722 Hájková Ludmila CET7554 D45B 14:06:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8660906 Voborníková Alena CTB9451 B D21 13:09:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8660571 Rusý Tomáš DCE9300 E H21 13:50:00
8654886 Kettner Lukáš DCE9400 E H21 14:06:00
(19)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Seifertová Vendula DKP7651 C P 12:00:00
8080826 Šubrt Matěj DKP0205 C H20A 12:04:00
9889 Klaška Martin DKP0100 C H20A 12:12:00
8080812 Mullis Carolina DKP0951 C D12 12:16:00
8226408 Mareš Albert DKP0308 C H17A 12:27:00
8080819 Šubrt Jáchym DKP0800 C H12 12:54:00
443061 Klašková Josefina DKP9651 C D21 12:57:00
2141934 Engel Adam DKP0910 C H12 13:08:00
8282888 Karochová Simona DKP8853 A D21 13:11:00
8080834 Šubrt Antonín DKP7100 C H45B 13:16:00
8080825 Šubrt Vojtěch DKP0502 A H17A 13:17:00
8660470 Mullis Kateřina DKP7753 A D21 13:17:00
8450007 Kolínová Kristýna DKP8450 E D21 13:21:00
8080100 Mrázková Ivana DKP5650 C D55B 13:30:00
2102777 Baldrianová Barbora DKP7855 E D21 13:31:00
8051800 Procházka Zdenko DKP4300 C H75B 13:50:00
8650 Klaška Pavel DKP6500 C H35B 14:13:00
49806 Klašková Kateřina DKP6750 C D45B 14:14:00
8660535 Janatová Lucie DKP8154 C D35B 14:21:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9122436 Lžíčař Martin DOB8803 C H21 13:08:00
7237 Preininger Luděk DOB8001 C H35B 14:01:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8657100 Koštejn Vít DOK9800 C H21 13:00:00
8656618 Novák Daniel DOK8700 C H21 13:14:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8648572 Tachezy Jan DOR0102 B H20A 12:16:00
8116687 Bochenková Jana DOR6150 C D55B 13:20:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8659399 Pecka Jan EKP6800 C H45B 12:20:00
8116818 Bochenek Milan EKP5601 C H55B 13:11:00
51604 Šedivá Miroslava EKP5750 C D55B 13:32:00
8662327 Šedivý Jiří EKP5500 C H65B 13:36:00
8033245 Seidl Miroslav EKP7402 E H21 14:16:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8670782 Würzová Kateřina FYD6952 C D45B 13:40:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8680422 Vávra Martin HOR6302 C H55B 13:25:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8005439 Polák Tomáš CHA0801 C H12 13:02:00
8670479 Kašková Kateřina CHA7850 C D35B 13:55:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2059736 Kopáčková Iva CHT8851 E D21 13:35:00
8656509 Kopáček Miroslav CHT6049 A H21 13:40:00
(18)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9070 Malý Evžen JIL6102 P 12:00:00
9077 Malá Věra JIL7752 P 12:00:00
9091 Černý Vojtěch JIL9006 P 12:00:00
2096128 Třešňáková Blanka JIL7051 P 12:00:00
2096118 Třešňák Miloš JIL6902 P 12:00:00
2127648 Matěásko Marek JIL0702 C H14A 12:10:00
8663114 Janovská Vendula JIL0453 C D17A 12:17:00
2124766 Kopecká Anna JIL0552 C D17A 12:25:00
8670765 Třešňák Matěj JIL0701 C H14A 12:34:00
8680328 Salaba Dan JIL0404 C H17A 12:45:00
2127658 Votoček Michal JIL0601 B H14A 12:54:00
8662678 Stach Ondřej JIL0602 B H14A 12:58:00
2078469 Černý Martin JIL8703 H21 13:22:00
2096111 Zlesáková Vlasta JIL5362 C D55B 13:38:00
8670769 Malá Anežka JIL0751 C D14A 13:41:00
9774 Erlebach Josef JIL5201 C H65B 13:44:00
2060258 Vlastníková Lucie JIL7554 C D35B 14:03:00
51590 Kolín Jan JIL7701 E H21 14:24:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656693 Vystavěl Ondřej JPV9807 E H21 14:04:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8667985 Balejová Julie KAM0551 C D17A 12:11:00
8680586 Balej Jiří KAM7201 H45B 12:12:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8662429 Štábl Adam KSU0401 C H17A 12:13:00
8680339 Patterman Prokop KSU0333 C H17A 12:31:00
8670783 Štábl Patrik KSU0606 B H14A 12:56:00
8680413 Tomanek Lukáš KSU0502 A H17A 13:15:00
8662436 Šrámek Ondřej KSU9909 B H21 13:28:00
8662343 Tomanek Daniel KSU7410 E H21 14:00:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8028832 Skripnik Nikola LIV0600 C H14A 12:24:00
8028833 Skripnik Matouš LIV0800 C H12 13:10:00
7210122 Wald František LIV5300 C H65B 13:24:00
8912 Tojnar Jan LIV6701 B H21 13:26:00
8660502 Čech Jan LIV7900 E H21 13:58:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2056261 Bejvl Marek LME0400 C H17A 12:15:00
8656555 Bejvlová Karolína LME0250 C D20A 12:15:00
2060271 Bejvl Jakub LME7100 C H45B 12:54:00
51579 Neumann Zbyněk LME5300 C H65B 13:40:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7200907 Pipek Kamil LPU7310 P 12:00:00
2049550 Pipková Táňa LPU7156 P 12:00:00
8656522 Pušová Bára LPU0357 B D17A 12:33:00
8654895 Hančová Petra LPU9659 E D21 13:25:00
8654903 Čermák Jan LPU9301 E H21 13:42:00
8656512 Procházková Klára LPU9451 E D21 13:43:00
8033225 Mrskočová Dana LPU7356 C D35B 13:59:00
8663190 Pipková Karolína LPU0756 C D14A 14:07:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232210 Placek Nikolas MLA1200 C H12 12:26:00
888609 Placek Tomas MLA0902 C H12 12:36:00
8033230 Bartošová Marie MLA0451 A D17A 12:55:00
8116798 Petruš Ondřej MLA0701 B H14A 13:04:00
8116729 Petruš Marek MLA7500 C H35B 13:43:00
8656598 Bartoš Vojtěch MLA9802 E H21 13:44:00
1421927 Placek Petr MLA8000 C H35B 14:05:00
8656656 Bartošová Jana MLA7051 B D35B 14:05:00
515060 Placková Veronika MLA8250 C D35B 14:15:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8061401 Leštínský Tomáš OAV7801 H35B 13:39:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656589 Hájek Jiří ONO6400 C H45B 12:08:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2064781 Sobotka Ivo OPI0600 H14A 12:16:00
2064779 Sobotka Radim OPI0300 H17A 12:19:00
8226393 Velát Josef OPI7302 H45B 12:36:00
8226416 Velát Vojtěch OPI0400 H17A 12:51:00
2088168 Sobotka Petr OPI7300 H45B 13:02:00
2091538 Sobotková Lenka OPI7401 D45B 13:54:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53604 Janíček Jan OSN6811 C H45B 12:46:00
8149874 Stoklasová Zuzana OSN0454 A D17A 12:53:00
53602 Janíčková Jolana OSN0777 C D14A 13:55:00
53603 Janíčková Jitka OSN7356 C D45B 14:02:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7202578 Lošťáková Ela PGP0957 C D12 12:08:00
8226422 Maleček Vít PGP6801 C H45B 12:18:00
888639 Baldrian Petr PGP7203 C H45B 12:38:00
8632139 Janovský Tomáš PGP6401 A H21 13:36:00
8654900 Janovská Petra PGP7355 E D21 13:41:00
8662326 Lošťáková Sára PGP0660 C D14A 13:57:00
2067949 Malečková Iva PGP7559 C D35B 14:07:00
7202864 Lošťáková Ivana PGP7763 C D35B 14:11:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8660550 Čechmánková Anna PVP0450 A D17A 12:49:00
8005434 Čechmánek Václav PVP0600 B H14A 13:02:00
8109413 Neumann Jindřich PVP9900 C H21 13:18:00
8667999 Neumannová Kateřina PVP9250 E D21 13:27:00
8667979 Neumann Vojtěch PVP9400 E H21 13:52:00
8515531 Neumannová Renata PVP6650 C D45B 14:08:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656678 Voltrová Svatava ROZ6150 C D55B 13:28:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8020220 Jelínek Filip RUZ0500 C H17A 12:17:00
8666870 Jelínek Kryštof RUZ0301 C H17A 12:43:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2113079 Čečka Matěj SHK0901 C H12 12:28:00
8656645 Dohnálek Tomáš SHK0403 C H17A 12:49:00
8656667 Jedličková Zuzana SHK8150 A D21 13:13:00
8109416 Čečka Jiří SHK7600 C H35B 13:23:00
8660574 Teplá Karolína SHK9251 E D21 13:29:00
8414128 Čečková Karolína SHK0650 C D14A 13:59:00
(13)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8001809 Tuma Matěj SJC0202 C H20A 12:14:00
8631581 Kuchařová Rozálie SJC0251 A D20A 12:25:00
8482121 Drobníková Markéta SJC8450 C D21 12:55:00
8008015 Tomeš Petr SJC7531 C H45B 13:00:00
8001103 Tuma Lukáš SJC0800 C H12 13:14:00
8001607 Tuma Jaroslav SJC7305 C H45B 13:18:00
8055001 Kazda Jiří SJC8006 C H35B 13:29:00
8278787 Drobník Michal SJC8709 A H21 13:34:00
8008010 Tomešová Daniela SJC8451 E D21 13:37:00
8008787 Kuchař Pavel SJC6000 C H55B 13:41:00
8010200 Mrázková Romana SJC8351 B D35B 13:53:00
8338383 Havlík Jaroslav SJC3601 C H75B 13:58:00
8010100 Mrázek Jan SJC8102 E H21 14:20:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8667506 Srb Vladimír SJI0701 C H14A 12:14:00
2103300 Venhoda Lukáš SJI0801 H12 12:32:00
8109370 Venhoda Matěj SJI0301 C H17A 12:37:00
8116806 Hofhanzl Antonín SJI0906 C H12 12:40:00
2800340 Hofhanzl Abrahám SJI7300 C H45B 12:48:00
8660560 Srbová Michaela SJI0551 A D17A 12:51:00
8116794 Vítek Matěj SJI0500 B H17A 13:05:00
8667505 Srb Vladimír SJI7801 C H35B 13:41:00
8028816 Venhoda Milan SJI7104 E H21 13:56:00
8028815 Vítek Jaroslav SJI7201 A H35B 14:03:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8008510 Kubínová Romana SKV9452 E D21 13:33:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8033216 Pařízková Věrka SMR7151 C D45B 14:18:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8135135 Pilc Oldřich SPR5100 C H65B 13:38:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8805 Nosál Stanislav SSP4600 P 12:00:00
8654915 Reichl Tomáš SSP0100 C H20A 12:06:00
8200021 Reichl Michal SSP6400 C H55B 13:05:00
8200025 Haňkovská Jana SSP4050 C D75B 13:30:00
8200018 Koč Zdeněk SSP4700 C H65B 13:34:00
8200022 Smolková Alena SSP6450 C D55B 13:34:00
8100015 Němec Vladimír SSP4201 C H75B 13:46:00
8200024 Gregoriades Tomáš SSP8312 B H35B 13:49:00
682666 Attl Vladimír SSP3800 C H75B 13:54:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8644873 Horvát Petr SSU9442 E H21 14:22:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8670473 Chrást Tomáš STH7401 C H45B 12:16:00
8680286 Buďárek Šimon STH0703 C H14A 12:20:00
7201763 Štefan Vít STH0202 A H20A 12:28:00
8656737 Chrástová Tereza STH0251 A D20A 12:31:00
8670476 Puš Roman STH7501 C H45B 12:32:00
1302784 Junek Matouš STH0801 C H12 12:38:00
2124782 Pochop Václav STH0902 C H12 12:42:00
2035746 Pochop Petr STH0701 C H14A 12:44:00
7756777 Junek Šimon STH1001 C H12 12:46:00
8656541 Chrástová Magdaléna STH0551 A D17A 13:01:00
9090 Junek Petr STH7801 C H35B 14:09:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8670500 Lacigová Marie SZP0050 A D20A 12:27:00
681612 Chmelíková Tereza SZP8750 C D21 12:51:00
8028810 Lacigová Michaela SZP8150 A D21 13:15:00
8116699 Lacigová Ivana SZP5950 C D55B 13:18:00
8670484 Škorpil Martin SZP5700 C H55B 13:21:00
7009782 Horová Magda SZP5450 A D55B 13:22:00
8662439 Horyna Roman SZP7600 E H21 13:48:00
8656559 Laciga Radek SZP8200 E H21 14:02:00
8116774 Boudný Jan SZP7401 A H35B 14:11:00
8659382 Pospíšil Vítek SZP6800 E H21 14:18:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8149881 Sork Dominik TAP0504 C H17A 12:25:00
8089710 Hošková Tereza TAP8971 C D21 12:43:00
8087370 Hošek Radim TAP8737 C H21 12:56:00
2092376 Úlehlová Monika TAP6950 C D45B 13:58:00
(17)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8667996 Zajíčková Lenka TBM7152 P 12:00:00
53270 Miková Iva TBM7071 P 12:00:00
8663167 Miková Lenka TBM0460 C D17A 12:09:00
8180908 Čechová Johana TBM0888 C D12 12:12:00
8656742 Hlaváčová Anežka TBM0199 E D20A 12:33:00
8663178 Čech Radan TBM0611 C H14A 12:40:00
8662367 Eliáš Vojtěch TBM0604 C H14A 12:50:00
8200033 Vedra David TBM7402 A H45B 12:50:00
8654918 Ehl Ondřej TBM0404 C H17A 13:03:00
8007835 Čech Radovan TBM7835 H35B 13:31:00
8109401 Šťastný Jiří TBM7137 A H21 13:32:00
8120028 Dobrovolná Anna TBM0758 C D14A 13:53:00
8115113 Grycová Petra TBM7467 D35B 14:01:00
8663207 Kubáňová Tereza TBM0756 C D14A 14:11:00
8636760 Rygl Miroslav TBM7205 E H21 14:12:00
8667955 Ehlová Martina TBM0655 C D14A 14:15:00
8017701 Ehl Jiří TBM7701 C H35B 14:15:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8663158 Sládková Eva TEH5751 C D55B 13:24:00
(23)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2078465 Potměšil Matyáš TJN0204 C P 12:00:00
2111786 Nagy Josef TJN6701 C P 12:00:00
8662716 Mairich Filip TJN0603 C H14A 12:06:00
8670794 Brožková Kateřina TJN0455 C D17A 12:13:00
8662740 Řehoř Vojta TJN0303 C H17A 12:21:00
8659386 Růta Matyáš TJN0102 A H20A 12:24:00
8662749 Pesničáková Soňa TJN0451 C D17A 12:27:00
8656507 Nagy Josef TJN0006 E H20A 12:30:00
8662690 Štembera Vítek TJN0801 C H12 12:30:00
8482115 Lesák Marek TJN0811 C H12 12:34:00
8662746 Zurynek Jan TJN0605 C H14A 12:46:00
232645 Pustai David TJN9301 C H21 12:54:00
8659385 Lesák Ondřej TJN0306 B H17A 13:07:00
8255 Zuzánek Zdeněk TJN5901 A H45B 13:08:00
8670743 Kuncová Jiřina TJN5752 C D55B 13:16:00
8303050 Janata Martin TJN8306 C H35B 13:19:00
8256 Zuzánková Růžena TJN6051 C D55B 13:26:00
8670777 Kunc Radovan TJN5549 A H55B 13:35:00
8662736 Štemberová Bára TJN0650 C D14A 13:49:00
8662715 Lesáková Věra TJN7152 C D45B 13:52:00
8662696 Mairichová Radka TJN7450 C D35B 13:57:00
2085597 Pesničáková Kristýna TJN7653 C D35B 14:09:00
8662689 Skalová Jolana TJN0653 A D14A 14:17:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8061463 Navrátilová Adéla TRI0250 C D20A 12:07:00
8656736 Mrózek Teresa TRI0251 B D20A 12:21:00
8116762 Krupa Jan TRI0706 H14A 12:30:00
8002604 Mrózek Pawel TRI0401 B H17A 13:13:00
8660373 Argalášová Kateřina TRI9750 A D21 13:19:00
8662684 Navrátil Rostislav TRI6601 A H21 13:38:00
8660461 Argalášová Gabriela TRI6850 C D45B 14:12:00
8656669 Kantor Ondřej TRI9103 E H21 14:14:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656670 Vlček Martin TUR8702 C H21 13:16:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
888626 Hájková Tereza TUV0558 B D17A 12:37:00
8660382 Mellanová Judita TUV0559 B D17A 12:41:00
5788 Hájek Jan TUV7301 C H45B 12:42:00
8893 Žemlík Pavel TUV7135 C H45B 12:52:00
2119202 Žemlík Eduard TUV0901 C H12 13:04:00
51726 Zakouřil Tomáš TUV7500 C H35B 13:37:00
0 Zakouřilová Kamila TUV8550 C D35B 14:17:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2118494 Paulíčková Adela UOL0951 C D12 12:06:00
52473 Bednář Jan UOL5402 C H65B 13:22:00
8005432 Šimek Roman UOL6503 C H55B 13:29:00
8226374 Paulíčková Tereza UOL0750 C D14A 13:37:00
8670456 Paulíček Michal UOL7701 C H35B 13:45:00
8680425 Jílková Lenka UOL0654 C D14A 14:05:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8116671 Teringlová Vendula VCB0451 C D17A 12:29:00
8077477 Teringl Vojtěch VCB0702 C H14A 12:52:00
8028835 Teringl Radek VCB6502 C H55B 13:43:00
7206551 Teringlová Martina VCB7851 C D35B 14:19:00
(13)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8667981 Bureš David VLI0707 C H14A 12:08:00
8655464 Habán Oliver VLI0600 C H14A 12:26:00
866317 Podrábský Ctibor VLI0700 C H14A 12:38:00
8660545 Skácelová Adéla VLI0454 B D17A 12:39:00
8004347 Meier David VLI0606 C H14A 12:42:00
4411246 Vilém Štěpán VLI0902 C H12 12:44:00
8660556 Burešová Eliška VLI0456 B D17A 12:45:00
8663205 Skácel Jan VLI0901 C H12 12:48:00
8149871 Šebelka Matěj VLI0805 C H12 12:52:00
8660546 Skácelová Kateřina VLI0550 A D17A 12:59:00
8667966 Pecková Tereza VLI0551 A D17A 13:05:00
2088161 Vilémová Eliška VLI0655 C D14A 13:35:00
8656596 Škoda Jakub VLI8800 E H21 14:08:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8516419 Sobotová Kateřina VPM0851 C D12 12:14:00
0 Novotná Annie VPM0253 B D20A 12:19:00
8629758 Hašek Jan VPM0001 A H20A 12:22:00
8655446 Černá Kateřina VPM0250 A D20A 12:23:00
8656696 Richtr Lukáš VPM0204 A H20A 12:26:00
8629751 Richtrová Kamila VPM0451 B D17A 12:35:00
8516916 Sobota Ondřej VPM0502 C H17A 12:55:00
2031365 Vodrážka Štěpán VPM0802 C H12 12:58:00
8660914 Tokár Radim VPM0300 A H17A 13:25:00
995796 Vodrážka Ondřej VPM7702 E H21 13:54:00
1420788 Sobotová Jana VPM7250 D45B 13:56:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8662329 Matuš Vít VRB0202 B H20A 12:18:00
8004330 Klechová Karolína VRB0499 B D17A 12:43:00
8655461 Tomčíková Eliška VRB0555 A D17A 13:03:00
8662353 Malý Tomáš VRB0414 B H17A 13:09:00
8662338 Peňáz Vojtěch VRB0303 A H17A 13:19:00
8662362 Peňáz Radek VRB0313 A H17A 13:27:00
8662299 Klech Richard VRB7201 B H35B 13:51:00
8662294 Matuš Vojtěch VRB9606 E H21 14:10:00
(12)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7201198 Hančová Karolína VRL0952 C D12 12:04:00
8033283 Hanušová Markéta VRL0852 C D12 12:10:00
8028873 Procinger Jan VRL0102 C H20A 12:10:00
438038 Hanč Jaroslav VRL6702 C H45B 12:24:00
7208078 Randáková Alžběta VRL0252 A D20A 12:29:00
8116669 Hanuš Filip VRL0604 B H14A 13:00:00
7207062 Randáková Adéla VRL0452 A D17A 13:07:00
8004345 Procinger Jakub VRL0305 B H17A 13:11:00
8636759 Štregl Matyáš VRL0301 A H17A 13:21:00
515185 Randáková Helena VRL7452 E D21 13:23:00
2088183 Procinger Michal VRL7602 H35B 13:47:00
206480 Hančová Alice VRL7052 C D45B 13:48:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2020707 Průša Kryštof VSP0102 C H20A 12:08:00
8670459 Štraitová Jolana VSP0456 B D17A 12:31:00
8660543 Kodejšová Markéta VSP0458 B D17A 12:47:00
8670452 Baldrian Josef VSP1100 C H12 12:50:00
8028827 Malečková Hana VSP0553 A D17A 12:57:00
8667982 Průša Dominik VSP0406 A H17A 13:23:00
8000237 Malečková Pavlína VSP0855 C D14A 13:39:00
8660533 Baldrianová Eva VSP0751 C D14A 13:45:00
8667547 Průša Michal VSP7310 E H21 13:46:00
8660554 Průšová Markéta VSP7256 C D45B 14:00:00
8061443 Štraitová Jitka VSP7252 C D45B 14:16:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8629818 Moravec Jan ZAM0205 B H20A 12:20:00
53569 Fajfr Marek ZAM0602 C H14A 12:48:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8660435 Firešová Markéta ZBM9951 E D21 13:39:00
Ostatní kluby
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
0 Vakant Vakant D12 12:00
0 Vakant Vakant H20A 12:00
0 Vakant Vakant H45B 12:00
0 Vakant Vakant H17A 12:01
0 Vakant Vakant D17A 12:01
0 Vakant Vakant D20A 12:01
0 Vakant Vakant H14A 12:02
0 Vakant Vakant D12 12:02
0 Vakant Vakant H20A 12:02
0 Vakant Vakant H45B 12:02
0 Vakant Vakant H17A 12:03
0 Vakant Vakant D17A 12:03
0 Vakant Vakant D20A 12:03
0 Vakant Vakant H14A 12:04
0 Vakant Vakant H45B 12:04
0 Vakant Vakant H17A 12:05
0 Vakant Vakant D17A 12:05
0 Vakant Vakant H45B 12:06
0 Vakant Vakant H17A 12:07
0 Vakant Vakant H12 12:20
0 Vakant Vakant H12 12:22
0 Vakant Vakant H12 12:24
0 Vakant Vakant H21 12:34
0 Vakant Vakant H21 12:36
0 Vakant Vakant D21 12:37
0 Vakant Vakant H21 12:38
0 Vakant Vakant D21 12:39
0 Vakant Vakant H21 12:40
0 Vakant Vakant D21 12:41
0 Vakant Vakant H55B 13:01
0 Vakant Vakant H55B 13:03
0 Vakant Vakant H35B 13:11
0 Vakant Vakant D55B 13:12
0 Vakant Vakant H35B 13:13
0 Vakant Vakant H35B 13:15
0 Vakant Vakant H65B 13:18
0 Vakant Vakant H65B 13:20
0 Vakant Vakant D75B 13:28
0 Vakant Vakant D14A 13:31
0 Vakant Vakant D14A 13:33
0 Vakant Vakant D45B 13:34
0 Vakant Vakant H75B 13:42
0 Vakant Vakant D35B 13:47
0 Vakant Vakant D35B 13:49