Startovka závodu: Akademické MČR a Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať

Klubová startovka

Datum:
16.02.2020
Místo konání:
Harrachov
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Mapa:
1:10000, E=5m, stav únor2020, mapoval Petr Mareček, formát A4
Ředitel závodu:
Škoda Přemek
Hlavní rozhodčí:
Bednařík Libor
Stavitel tratí:
Mareček Petr
Kluby:
029     26A     003     004     005     007     009     011     012     017     021     18D     19D     1QD     1UD     1ZD     24D     32D     48D     71D     74D     001     002     006     008     010     013     014     018     019     020     022     023     024     027     14P     2TP     2UP     34P     38P     39P     4HP     66P     88P     97P     AOP     BOR     CET     CTB     DCE     DKP     DOB     DOK     DOR     EKP     FYD     HOR     CHA     CHT     JIL     JLI     JPV     KAM     KSU     LIV     LME     LPU     LTP     MLA     NPA     ONO     OPI     OSN     PGP     PVP     ROZ     RUZ     SHK     SJC     SJI     SKV     SMR     SPR     SSP     SSU     STH     SZP     TAP     TBM     TEH     TJN     TRI     TUR     TUV     UOL     VCB     VLI     VPM     VRB     VRL     VSP     ZAM     ZBM     Ostatní kluby
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8048408 Poell Matthias 0290001 H21E 11:12:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8116117 Hones Sepp 26A5400 H65B 10:20:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8309951 Weisbrich Martin 0030001 H21E 10:57:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8644919 Helge Lauterbach 0040001 H35B 11:23:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8090267 Wittiber Ralf 0050003 H45B 10:28:00
8082104 Wittiber Arvid 0050002 H17A 10:45:00
8042108 Wittiber Ole 0050001 H17A 11:21:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8222221 Krausse Thomas 0070001 H55B 11:04:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8291059 Kukis Michael 0090001 H45B 11:34:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8649288 von Gaza Anke 0110001 D45B 11:24:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2102578 Gruhl Uwe 0120001 H55B 10:49:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8670369 Schote Gerd 0170001 H55B 11:34:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8222111 Buchholz Pia 0210001 D21E 11:01:00
8111199 Buchholz Tanja 0210003 D45B 11:33:00
8111777 Buchholz Tom 0210002 H21E 11:39:00
8230970 Buchholz Sven 0210004 H45B 11:46:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8077966 Lucke Julius 18D0800 H12 10:51:00
8215333 Lucke Jens 18D7300 H45B 11:01:00
8606466 Lucke Moritz 18D0400 H17A 11:06:00
8636973 Kraemer Andrei 18D9100 H21E 11:06:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8606412 Scheuermann Erik 19D9900 H20A 10:41:00
8606490 Scheuermann Martin 19D0200 H20A 10:53:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8201262 Braatz Frank 1QD6200 H55B 11:31:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8070750 Tröße Lutz 1UD5000 H65B 10:08:00
8050254 Tröße Renate 1UD5450 D65B 10:27:00
8050167 Schoenfeld Ute 1UD6750 D45B 11:06:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656570 Sonnenberg Sergej 1ZD0000 H45B 10:55:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8606405 Pompe Lone 24D0550 D17A 10:13:00
8645061 Heinemann Björn 24D7301 H45B 10:49:00
8644827 Kohlschmidt Bernd 24D7900 H21E 11:00:00
8211203 Pompe Marek 24D0300 H17A 11:12:00
8645058 Heinemann Anne 24D7350 D45B 11:15:00
8027022 Pompe Tilo 24D7901 H45B 11:16:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8241268 Bleidorn Stefan 32D6800 H45B 11:58:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8644826 Männel Harald 48D5500 H45B 11:10:00
8653191 Fremder Dietmar 48D5600 H55B 11:22:00
8150105 Kröber Andrea 48D6500 D55B 11:39:00
8653084 Fremder Lars 48D7700 H35B 11:41:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8644833 Kundisch Diethard 71D5401 H65B 10:17:00
8003139 Richter Friedmar 71D8100 H35B 10:47:00
8606454 Kundisch Wieland 71D8500 H35B 11:17:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8005663 Heinrich Peter 74D6000 H55B 11:01:00
8100966 Hauschild Steffen 74D6900 H45B 11:52:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8240668 Gornicka-Antonowicz Anna 0010001 D45B 11:00:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8667186 Sokalski Dariusz 0020001 H35B 11:50:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8516405 Łukaszyk Sylwia 0060004 D35B 10:06:00
8121986 Kaczmarek Anna 0060005 D21P 10:08:00
8200656 Mikołajczak Iga 0060001 D14A 10:11:00
8170208 Mikołajczak Tymon 0060006 H14A 10:17:00
8200612 Prais Julia 0060002 D14A 10:17:00
8042009 Andrzejak Zuzanna 0060008 D14A 10:26:00
8082011 Łukaszyk Maksymilian 0060003 H14A 10:29:00
8517305 Stróżycka Antonina 0060007 D14A 10:32:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8230882 Łoniewski Grzegorz 0080001 H35B 10:53:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2057145 Kruczek Stanislaw 0100001 H65B 10:11:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8657175 Skorupa Stanislaw 0130001 H55B 10:52:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8030173 Moszkowicz Paweł 0140002 H21P 10:15:00
8010867 Łabuziński Sławomir 0140001 H55B 11:07:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1403091 Zaworonek Rafał 0180001 H45B 10:31:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2133392 Kościelny Wojciech 0190001 H45B 10:19:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8062044 Paterek Mikołaj 0200001 H17A 10:48:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8666007 Dopierała Piotr 0220001 H21P 10:21:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8666002 Hoffmann Mateusz 0230001 H21P 10:24:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8645197 Gorczyca Maria 0240001 D21P 10:11:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Szczybelski Wojciech 0270002 H45B 10:43:00
8516447 Olech Andrzej 0270001 H55B 10:46:00
(15)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8516450 Polewka Aleksandra 14P0250 D20A 10:07:00
8631667 Myśliwiec Aleksandra 14P0750 D14A 10:08:00
8631683 Byrczek Jan 14P0000 H21P 10:09:00
8631677 Pogoda Kinga 14P-050 D20A 10:10:00
8631673 Leusz Nicola 14P0658 D14A 10:14:00
8631682 Kołodziejczyk Łukasz 14P0303 H17A 10:15:00
8631700 Sobel Natalia 14P0200 D20A 10:16:00
8631672 Dziuba Justyna 14P0655 D14A 10:20:00
8631670 Marszałek Patryk 14P0500 H17A 10:21:00
8631676 Żmij Karolina 14P0452 D20A 10:22:00
8517350 Polewka Julianna 14P0650 D14A 10:29:00
8631692 Marszałek Waldemar 14P7400 H35B 10:44:00
8631696 Marszałek Maria 14P7450 D45B 10:45:00
8631688 Żmij Jacek 14P7500 H35B 10:50:00
8627431 Polewka Beata 14P7150 D45B 10:51:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8000597 Pacek Karolina 2TP8800 D21P 10:17:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1394894 Wierciński Piotr 2UP5600 H55B 10:58:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8518347 Bartkowiak Edward 34P4800 H65B 10:05:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8667279 Nikitchenko Natasza 38P9750 D21P 10:05:00
8640929 Paszynski Piotr 38P8100 H21P 10:06:00
8667280 Ledzion Piotr 38P0301 H17A 10:12:00
8667268 Ewiak-Paszynska Alicja 38P8750 D21P 10:20:00
8667264 Lisiak Adam 38P0500 H17A 10:33:00
8646295 Nowak Michal 38P0302 H17A 10:54:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8081268 Bartczak Jarosław 39P6800 H45B 10:34:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8655941 Michalak Kacper 4HP0100 H21P 10:03:00
8180169 Michalak Tomasz 4HP6900 H45B 10:25:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2043890 Sztranek Maciej 66P7609 H14A 10:14:00
8033071 Pabich Maria 66P7606 D21P 10:14:00
8035590 Krempiński Franek 66P7603 H14A 10:23:00
1407621 Sztranek Paweł 66P7612 H45B 10:37:00
8002653 Sztranek Jan 66P7611 H17A 10:39:00
9060601 Sztranek Iwona 66P7610 D45B 10:54:00
8002652 Krempiński Piotr 66P7600 H35B 10:56:00
886310 Pabich Tomasz 66P8200 H35B 11:44:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8020375 Kalata Michał 88P8901 H21P 10:12:00
8650822 Dzioba Mateusz 88P9500 H21P 10:18:00
8000577 Sobiński Adrian 88P0800 H17A 10:27:00
8071103 Jończy Jakub 88P0300 H17A 10:51:00
8670951 Depta Piotr 88P6500 H55B 11:13:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8000834 Gorczyca Jacek 97P7100 H45B 10:40:00
8000833 Nowak Remigiusz 97P7200 H45B 10:46:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8004313 Kovalčík Tomáš AOP7301 A H21A 10:06:00
8004294 Borunský Tomáš AOP7402 C H45B 10:22:00
8000245 Kovalčík Petr AOP0901 C H12 10:36:00
8004292 Kovalčíková Alena AOP0751 C D14A 10:53:00
8000243 Borunský Matěj AOP0600 B H14A 11:23:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8304111 Patka Kryštof BOR0702 C H14A 10:20:00
8304113 Patková Kateřina BOR7853 C D35B 10:21:00
8304112 Patka Marek BOR0902 H12 10:39:00
8304110 Patka Miroslav BOR7715 C H35B 12:05:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8660514 Hájek Dominik CET0601 H14A 10:53:00
9722 Hájková Ludmila CET7554 D45B 11:39:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8660906 Voborníková Alena CTB9451 B D21E 10:58:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8660571 Rusý Tomáš DCE9300 E H21E 11:09:00
8654886 Kettner Lukáš DCE9400 E H21E 12:09:00
(23)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
434828 Seifertová Vendula DKP7651 C P 10:00:00
1008174 Lustig Matyáš DKP T 10:00:00
8660535 Janatová Lucie DKP8154 C D21A 10:07:00
8518313 Nekvasilová Tereza DKP0459 D17A 10:10:00
2129196 Nekvasil Jakub DKP0607 H14A 10:11:00
8080812 Mullis Carolina DKP0951 C D12 10:13:00
443061 Klašková Josefina DKP9651 C D21A 10:13:00
8080827 Lampová Amálie DKP0752 C D14A 10:23:00
2090867 Lampa David DKP7702 C H21A 10:24:00
8660470 Mullis Kateřina DKP7753 A D21A 10:37:00
8322332 Klaška Martin DKP0100 C H20A 10:38:00
2129219 Nekvasil Michal DKP7501 H35B 10:41:00
8226408 Mareš Albert DKP0308 C H17A 10:42:00
8080826 Šubrt Matěj DKP0205 C H20A 10:44:00
8080819 Šubrt Jáchym DKP0800 C H12 10:48:00
8051800 Procházka Zdenko DKP4300 C H75B 11:00:00
8080834 Šubrt Antonín DKP7100 C H45B 11:04:00
8450007 Kolínová Kristýna DKP8450 E D21E 11:07:00
2141934 Engel Adam DKP0910 C H12 11:15:00
9889 Klaška Pavel DKP6500 C H35B 11:35:00
49806 Klašková Kateřina DKP6750 C D45B 11:36:00
8080100 Mrázková Ivana DKP5650 C D55B 11:42:00
8080825 Šubrt Vojtěch DKP0502 A H17A 11:51:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9122436 Lžíčař Martin DOB8803 C H21A 10:18:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8657100 Koštejn Vít DOK9800 C H21A 10:12:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8648572 Tachezy Jan DOR0102 B H20A 10:50:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9007701 Kalous Vladislav EKP7702 T 10:00:00
51604 Šedivá Miroslava EKP5750 C D55B 11:30:00
8662327 Šedivý Jiří EKP5500 C H55B 11:49:00
8033245 Seidl Miroslav EKP7402 E H21E 11:54:00
8659399 Pecka Jan EKP6800 C H45B 12:01:00
8662314 Domín Nikolas EKP8806 E H21E 12:18:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515182 Würzová Anna FYD9451 C D21A 10:31:00
8670782 Würzová Kateřina FYD6952 C D45B 11:27:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8680422 Vávra Martin HOR6302 C H55B 11:10:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8670479 Kašková Kateřina CHA7850 C D21A 10:22:00
8005439 Polák Tomáš CHA0801 C H12 11:00:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656509 Kopáček Miroslav CHT6049 A H21A 10:45:00
2059736 Kopáčková Iva CHT8851 E D21A 10:49:00
(17)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9091 Černý Vojtěch JIL9006 P 10:00:00
2096118 Třešňák Miloš JIL6902 P 10:00:00
9077 Malá Věra JIL7752 P 10:00:00
2096128 Třešňáková Blanka JIL7051 P 10:00:00
8663114 Janovská Vendula JIL0453 C D17A 10:22:00
2060258 Vlastníková Lucie JIL7554 C D35B 10:30:00
2124766 Kopecká Anna JIL0552 C D17A 10:31:00
8670769 Malá Anežka JIL0751 C D14A 10:38:00
2127658 Matěásko Marek JIL0702 C H14A 10:41:00
8670765 Třešňák Matěj JIL0701 C H14A 10:59:00
8656606 Karlová Anna JIL0352 A D17A 11:01:00
8680328 Salaba Dan JIL0404 C H17A 11:15:00
8516412 Erlebach Josef JIL5201 C H55B 11:16:00
2096111 Zlesáková Vlasta JIL5362 C D55B 11:27:00
8680308 Votoček Michal JIL0601 B H14A 11:29:00
8662678 Stach Ondřej JIL0602 B H14A 11:41:00
8007701 Kolín Jan JIL7701 E H21E 12:15:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2120665 Pešík Michal JLI7701 T 10:00:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656693 Vystavěl Ondřej JPV9807 E H21E 11:15:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8667985 Balejová Julie KAM0551 C D17A 10:34:00
8680586 Balej Jiří KAM7201 H45B 11:43:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8662436 Šrámek Ondřej KSU9909 B H21A 10:30:00
8662429 Štábl Adam KSU0401 C H17A 10:36:00
8680339 Patterman Prokop KSU0333 C H17A 10:57:00
8670783 Štábl Patrik KSU0606 B H14A 11:26:00
8680413 Tomanek Lukáš KSU0502 A H17A 11:48:00
8662343 Tomanek Daniel KSU7410 E H21E 12:12:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8033205 Wald František LIV5300 C H65B 10:26:00
8028832 Skripnik Nikola LIV0600 C H14A 10:26:00
8912 Tojnar Jan LIV6701 B H21A 10:27:00
8028833 Skripnik Matouš LIV0800 C H12 10:30:00
8028842 Skripnik Ondřej LIV7500 C H35B 11:20:00
8660502 Čech Jan LIV7900 E H21E 11:27:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656555 Bejvlová Karolína LME0250 C D20A 10:13:00
2056261 Bejvl Marek LME0400 C H17A 10:18:00
2115068 Mach Martin LME6800 C H45B 10:52:00
2029206 Kauler Martin LME7601 C H35B 11:11:00
2060271 Bejvl Jakub LME7100 C H45B 12:04:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8033225 Mrskočová Dana LPU7356 C D35B 10:27:00
8656522 Pušová Bára LPU0357 B D17A 10:46:00
8654895 Hančová Petra LPU9659 E D21E 11:10:00
8656512 Procházková Klára LPU9451 E D21E 11:16:00
8654903 Čermák Jan LPU9301 E H21E 11:57:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8644882 Würz Martin LTP6303 C H55B 11:37:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8109418 Placková Veronika MLA8250 C P 10:00:00
8656656 Bartošová Jana MLA7051 B D35B 10:33:00
8033229 Placek Tomas MLA0902 C H12 10:57:00
8109366 Placek Petr MLA8000 C H35B 11:05:00
8656598 Bartoš Vojtěch MLA9802 E H21E 11:18:00
8033230 Bartošová Marie MLA0451 A D17A 11:28:00
8116798 Petruš Ondřej MLA0701 B H14A 11:38:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2085640 Šedivý Josef NPA0802 C H12 10:21:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656589 Hájek Jiří ONO6400 C H45B 11:22:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8226416 Velát Vojtěch OPI0400 H17A 11:00:00
8226393 Velát Josef OPI7302 H45B 11:19:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8004350 Janíčková Jolana OSN0777 C D14A 10:59:00
8149874 Stoklasová Zuzana OSN0454 A D17A 11:07:00
232029 Janíček Jan OSN6811 C H45B 11:40:00
8680294 Janíčková Jitka OSN7356 C D45B 11:45:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8667530 Lošťáková Ela PGP0957 C D12 10:10:00
2067949 Malečková Iva PGP7559 C D35B 10:18:00
7202864 Lošťáková Ivana PGP7763 C D35B 10:24:00
8632139 Janovský Tomáš PGP6401 A H21A 10:39:00
8654900 Janovská Petra PGP7355 E D21A 10:46:00
8662326 Lošťáková Sára PGP0660 C D14A 10:50:00
8660399 Baldrian Petr PGP7203 C H45B 10:58:00
8226422 Maleček Vít PGP6801 C H45B 11:25:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8109413 Neumann Jindřich PVP9900 C H21A 10:21:00
8515531 Neumannová Renata PVP6650 C D45B 10:57:00
8660550 Čechmánková Anna PVP0450 A D17A 11:19:00
8667999 Neumannová Kateřina PVP9250 E D21E 11:22:00
8005434 Čechmánek Václav PVP0600 B H14A 11:35:00
8667979 Neumann Vojtěch PVP9400 E H21E 12:24:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656678 Voltrová Svatava ROZ6150 C D55B 11:36:00
8149890 Čech Adam ROZ0601 A H14A 11:44:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8020220 Jelínek Filip RUZ0500 C H17A 10:24:00
8666870 Jelínek Kryštof RUZ0301 C H17A 11:30:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8660574 Teplá Karolína SHK9251 E D21E 11:13:00
8656645 Dohnálek Tomáš SHK0403 C H17A 11:24:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8482121 Drobníková Markéta SJC8450 C D21A 10:19:00
8631581 Kuchařová Rozálie SJC0251 A D20A 10:37:00
8278787 Drobník Michal SJC8709 A H21A 10:42:00
8008787 Kuchař Pavel SJC6000 C H55B 10:43:00
8338383 Havlík Jaroslav SJC3601 C H75B 10:48:00
8008010 Tomešová Daniela SJC8451 E D21A 10:52:00
8055001 Kazda Jiří SJC8006 C H35B 11:02:00
8008015 Tomeš Petr SJC7531 C H45B 11:28:00
8010100 Mrázek Jan SJC8102 E H21E 11:36:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8116725 Venhoda Lukáš SJI0801 H12 10:12:00
8660560 Srbová Michaela SJI0551 A D17A 11:04:00
8116806 Hofhanzl Antonín SJI0906 C H12 11:09:00
8667506 Srb Vladimír SJI0701 C H14A 11:17:00
8109370 Venhoda Matěj SJI0301 C H17A 11:27:00
2800340 Hofhanzl Abrahám SJI7300 C H45B 11:31:00
8116794 Vítek Matěj SJI0500 B H17A 11:33:00
8028816 Venhoda Milan SJI7104 E H21E 11:33:00
8667505 Srb Vladimír SJI7801 C H35B 11:53:00
8028815 Vítek Jaroslav SJI7201 A H35B 11:59:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8008510 Kubínová Romana SKV9452 E D21E 11:25:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8033266 Svobodová Katu SMR8451 P 10:00:00
8116727 Kurková Martina SMR8850 C D21A 10:28:00
8033216 Pařízková Věrka SMR7151 C D45B 11:12:00
8656561 Svoboda Honza SMR7901 E H21E 11:21:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8135135 Pilc Oldřich SPR5100 C H65B 10:23:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8805 Nosál Stanislav SSP4600 P 10:00:00
8654915 Reichl Tomáš SSP0100 C T 10:00:00
8200022 Smolková Alena SSP6450 C D35B 10:12:00
8200024 Gregoriades Tomáš SSP8312 B H21A 10:33:00
8200025 Haňkovská Jana SSP4050 C D75B 10:39:00
682666 Attl Vladimír SSP3800 C H75B 10:54:00
8100015 Němec Vladimír SSP4201 C H75B 11:06:00
8200018 Koč Zdeněk SSP4700 C H55B 11:28:00
8200021 Reichl Michal SSP6400 C H55B 11:40:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8644873 Horvát Petr SSU9442 E H21E 11:30:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8670826 Junek Matouš STH0801 C H12 10:09:00
8680325 Junek Šimon STH1001 C H12 10:33:00
8680286 Buďárek Šimon STH0703 C H14A 10:38:00
8656737 Chrástová Tereza STH0251 A D20A 10:40:00
8659413 Štefan Vít STH0202 A H20A 11:05:00
8033224 Chrástová Barbora STH0851 C D14A 11:05:00
8670476 Puš Roman STH7501 C H45B 11:13:00
8660910 Junek Petr STH7801 C H35B 11:14:00
8656541 Chrástová Magdaléna STH0551 A D17A 11:22:00
8670473 Chrást Tomáš STH7401 C H45B 11:55:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
681612 Chmelíková Tereza SZP8750 C D21A 10:25:00
8028810 Lacigová Michaela SZP8150 A D21A 10:34:00
8670500 Lacigová Marie SZP0050 A D20A 10:43:00
7009782 Horová Magda SZP5450 A D21A 10:43:00
8662439 Horyna Roman SZP7600 E H21E 11:03:00
8656559 Laciga Radek SZP8200 E H21E 11:24:00
8670484 Škorpil Martin SZP5700 C H55B 11:25:00
8116699 Lacigová Ivana SZP5950 C D55B 11:45:00
8116774 Boudný Jan SZP7401 A H35B 11:47:00
8659382 Pospíšil Vítek SZP6800 E H21E 12:00:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8087370 Hošek Radim TAP8737 C T 10:00:00
8089710 Hošková Tereza TAP8971 C D21A 10:16:00
8149881 Sork Dominik TAP0504 C H17A 11:09:00
2092376 Úlehlová Monika TAP6950 C D45B 11:09:00
(16)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8667996 Zajíčková Lenka TBM7152 P 10:00:00
53270 Miková Iva TBM7071 P 10:00:00
8180908 Čechová Johana TBM0888 C D12 10:22:00
8663167 Miková Lenka TBM0460 C D17A 10:25:00
8654918 Ehl Ondřej TBM0404 C H17A 10:30:00
8656742 Hlaváčová Anežka TBM0199 E D20A 10:31:00
8662367 Eliáš Vojtěch TBM0604 C H14A 10:32:00
8120028 Dobrovolná Anna TBM0758 C D14A 10:35:00
8663207 Kubáňová Tereza TBM0756 C D14A 10:56:00
8663178 Čech Radan TBM0611 C H14A 11:02:00
8667955 Ehlová Martina TBM0655 C D14A 11:02:00
8017701 Ehl Jiří TBM7701 C H35B 11:26:00
8200033 Vedra David TBM7402 A H45B 11:37:00
8636760 Rygl Miroslav TBM7205 E H21E 11:45:00
8007835 Čech Radovan TBM7835 H35B 11:56:00
8109401 Šťastný Jiří TBM7137 A H21E 12:06:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8663158 Sládková Eva TEH5751 C D55B 11:33:00
(26)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2078465 Potměšil Matyáš TJN0204 C P 10:00:00
2111786 Nagy Josef TJN6701 C P 10:00:00
8662696 Mairichová Radka TJN7450 C D35B 10:09:00
232645 Pustai David TJN9301 C H21A 10:15:00
2085597 Pesničáková Kristýna TJN7653 C D35B 10:15:00
8662690 Štembera Vítek TJN0801 C H12 10:15:00
8662749 Pesničáková Soňa TJN0451 C D17A 10:16:00
8660508 Janatová Violka TJN0956 C D12 10:19:00
8659409 Nagyová Zuzana TJN0863 C D12 10:25:00
8670794 Brožková Kateřina TJN0455 C D17A 10:28:00
8662716 Mairich Filip TJN0603 C H14A 10:47:00
8662736 Štemberová Bára TJN0650 C D14A 10:47:00
8659386 Růta Matyáš TJN0102 A H20A 10:59:00
8277 Janata Matěj TJN1111 C H12 11:03:00
8662746 Zurynek Jan TJN0605 C H14A 11:11:00
8656507 Nagy Josef TJN0006 E H20A 11:11:00
8662689 Skalová Jolana TJN0653 A D14A 11:11:00
8482115 Lesák Marek TJN0811 C H12 11:12:00
8662740 Řehoř Vojta TJN0303 C H17A 11:18:00
8670743 Kuncová Jiřina TJN5752 C D55B 11:24:00
8662715 Lesáková Věra TJN7152 C D45B 11:30:00
8659385 Lesák Ondřej TJN0306 B H17A 11:39:00
8670777 Kunc Radovan TJN5549 A H55B 11:43:00
8659401 Zuzánková Růžena TJN6051 C D55B 11:48:00
8255 Zuzánek Zdeněk TJN5901 A H45B 11:49:00
8303050 Janata Martin TJN8306 C H35B 12:02:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8061463 Navrátilová Adéla TRI0250 C D20A 10:19:00
8656736 Mrózek Teresa TRI0251 B D20A 10:28:00
8660373 Argalášová Kateřina TRI9750 A D21A 10:40:00
8116762 Krupa Jan TRI0706 H14A 10:44:00
8662684 Navrátil Rostislav TRI6601 A H21A 10:48:00
8660461 Argalášová Gabriela TRI6850 C D45B 11:18:00
8002604 Mrózek Pawel TRI0401 B H17A 11:42:00
8656669 Kantor Ondřej TRI9103 E H21E 12:03:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656670 Vlček Martin TUR8702 C H21A 10:09:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8660382 Mellanová Judita TUV0559 B D17A 10:52:00
2119202 Žemlík Eduard TUV0901 C H12 11:06:00
51726 Zakouřil Tomáš TUV7500 C H35B 11:08:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8655425 Paulíčková Adela UOL0951 C D12 10:07:00
8116765 Bednář Jan UOL5402 C H65B 10:14:00
8226374 Paulíčková Tereza UOL0750 C D14A 10:44:00
8680425 Jílková Lenka UOL0654 C D14A 11:08:00
8005432 Šimek Roman UOL6503 C H55B 11:19:00
8670456 Paulíček Michal UOL7701 C H35B 11:29:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7206551 Teringlová Martina VCB7851 C D35B 10:03:00
8116671 Teringlová Vendula VCB0451 C D17A 10:19:00
8028835 Teringl Radek VCB6502 C H55B 10:55:00
8077477 Teringl Vojtěch VCB0702 C H14A 11:20:00
(14)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8663205 Skácel Jan VLI0901 C H12 10:27:00
8655464 Habán Oliver VLI0600 C H14A 10:35:00
8660556 Burešová Eliška VLI0456 B D17A 10:40:00
8517331 Vilémová Eliška VLI0655 C D14A 10:41:00
8518320 Vilém Štěpán VLI0902 C H12 10:42:00
8660545 Skácelová Adéla VLI0454 B D17A 10:49:00
8004347 Meier David VLI0606 C H14A 10:50:00
8116802 Heczko Erik VLI0804 C H12 10:54:00
8667981 Bureš David VLI0707 C H14A 10:56:00
8045083 Hyxa Jan VLI0702 C H14A 11:08:00
8663117 Podrábský Ctibor VLI0700 C H14A 11:14:00
8660546 Skácelová Kateřina VLI0550 A D17A 11:16:00
8667966 Pecková Tereza VLI0551 A D17A 11:25:00
8656596 Škoda Jakub VLI8800 E H21E 11:51:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656560 Novotná Annie VPM0253 B D20A 10:25:00
8516419 Sobotová Kateřina VPM0851 C D12 10:31:00
8655446 Černá Kateřina VPM0250 A D20A 10:34:00
8651736 Vodrážka Štěpán VPM0802 C H12 10:45:00
8629751 Richtrová Kamila VPM0451 B D17A 10:55:00
8656696 Richtr Lukáš VPM0204 A H20A 11:02:00
8516916 Sobota Ondřej VPM0502 C H17A 11:03:00
8629758 Hašek Jan VPM0001 A H20A 11:08:00
1420788 Sobotová Jana VPM7250 D45B 11:21:00
8660914 Tokár Radim VPM0300 A H17A 12:03:00
8109322 Vodrážka Ondřej VPM7702 E H21E 12:21:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8004330 Klechová Karolína VRB0499 B D17A 10:43:00
8662329 Matuš Vít VRB0202 B H20A 10:56:00
8655461 Tomčíková Eliška VRB0555 A D17A 11:10:00
8662299 Klech Richard VRB7201 B H35B 11:38:00
8662353 Malý Tomáš VRB0414 B H17A 11:45:00
8662294 Matuš Vojtěch VRB9606 E H21E 11:48:00
8662338 Peňáz Vojtěch VRB0303 A H17A 11:54:00
8662362 Peňáz Radek VRB0313 A H17A 12:06:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7201198 Hančová Karolína VRL0952 C D12 10:16:00
8028873 Procinger Jan VRL0102 C H20A 10:32:00
206480 Hančová Alice VRL7052 C D45B 11:03:00
438038 Hanč Jaroslav VRL6702 C H45B 11:07:00
8670450 Randáková Adéla VRL0452 A D17A 11:13:00
8660465 Randáková Helena VRL7452 E D21E 11:19:00
8116669 Hanuš Filip VRL0604 B H14A 11:32:00
2088183 Procinger Michal VRL7602 H35B 11:32:00
8004345 Procinger Jakub VRL0305 B H17A 11:36:00
8636759 Štregl Matyáš VRL0301 A H17A 12:00:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2113047 Termer Štěpán VSP0807 H12 10:18:00
8670452 Baldrian Josef VSP1100 C H12 10:24:00
8000237 Malečková Pavlína VSP0855 C D12 10:28:00
8151968 Průša Kryštof VSP0102 C H20A 10:35:00
8660543 Kodejšová Markéta VSP0458 B D17A 10:37:00
8061443 Štraitová Jitka VSP7252 C D45B 10:48:00
8670459 Štraitová Jolana VSP0456 B D17A 10:58:00
8028827 Malečková Hana VSP0553 A D17A 11:31:00
8667547 Průša Michal VSP7310 E H21E 11:42:00
8660554 Průšová Markéta VSP7256 C D45B 11:42:00
8667982 Průša Dominik VSP0406 A H17A 11:57:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8629818 Moravec Jan ZAM0205 B H20A 10:47:00
53569 Fajfr Marek ZAM0602 C H14A 11:05:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8660435 Firešová Markéta ZBM9951 E D21E 11:04:00
Ostatní kluby
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
0 Vakant Vakant H17A 10:00
0 Vakant Vakant H21A 10:00
0 Vakant Vakant H21P 10:00
2102580 Švorcová Tereza D35B 10:00
0 Vakant Vakant H12 10:00
0 Vakant Vakant D12 10:01
0 Vakant Vakant D17A 10:01
0 Vakant Vakant D20A 10:01
0 Vakant Vakant D21A 10:01
0 Vakant Vakant H65B 10:02
0 Vakant Vakant H14A 10:02
0 Vakant Vakant D14A 10:02
0 Vakant Vakant D21P 10:02
0 Vakant Vakant H17A 10:03
0 Vakant Vakant H21A 10:03
0 Vakant Vakant H12 10:03
0 Vakant Vakant D12 10:04
0 Vakant Vakant D17A 10:04
0 Vakant Vakant D20A 10:04
0 Vakant Vakant D21A 10:04
0 Vakant Vakant H14A 10:05
0 Vakant Vakant D14A 10:05
0 Vakant Vakant H17A 10:06
0 Vakant Vakant H12 10:06
0 Vakant Vakant D17A 10:07
0 Vakant Vakant H45B 10:07
0 Vakant Vakant H14A 10:08
0 Vakant Vakant H17A 10:09
0 Vakant Vakant H45B 10:10
0 Vakant Vakant H45B 10:13
0 Vakant Vakant H45B 10:16
0 Vakant Vakant H20A 10:29
0 Vakant Vakant D65B 10:30
0 Vakant Vakant H35B 10:32
0 Vakant Vakant D75B 10:33
0 Vakant Vakant H35B 10:35
0 Vakant Vakant H55B 10:37
2102579 Soucha Jan H35B 10:38
0 Vakant Vakant D45B 10:39
0 Vakant Vakant H55B 10:40
0 Vakant Vakant H75B 10:42
0 Vakant Vakant H21E 10:54