Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
05.09.2020
Místo konání:
Jívka, důl Bohumír
Pořadatel:
SNA - TJ START Náchod
Mapa:
Kuprovka, 1:10 000
Ředitel závodu:
Sychrovský Martin
Hlavní rozhodčí:
Matějka Luboš - R3
Stavitel tratí:
Sokolář Zdeněk - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D20C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H20C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H75C     HDR     P     T    
D10N
1.90 km, 6 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
30 2103249 Kay Leila LPU1155 C OK Lokomotiva Pardubice 11:29:00
31 2111814 Čečková Barbora SHK1151 C OK Slavia Hradec Králové 11:32:00
32 2080941 Korbelová Tereza PHK1254 C OK 99 Hradec Králové 11:35:00
33 232911 Jiroutová Marie CHC1051 C K.O.B. Choceň 11:38:00
34 7001406 Horáková Anna Marie LPU1256 C OK Lokomotiva Pardubice 11:41:00
35 0 Tušiaková Kristýna STH1155 C SK Studenec 11:44:00
36 2143333 Kopecká Eliška PHK1250 C OK 99 Hradec Králové 11:47:00
37 425505 Jansová Lenka BRU1050 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 11:50:00
38 886826 Novotná Anna PHK1352 C OK 99 Hradec Králové 11:53:00
39 2008984 Hakenová Petra STH1251 C SK Studenec 11:56:00
40 2124758 Korbelová Eliška PHK1253 C OK 99 Hradec Králové 11:59:00
41 515126 Zvěřinová Nina LPU1253 C OK Lokomotiva Pardubice 12:02:00
42 2008992 Valentová Adriana STH1057 C SK Studenec 12:05:00
43 2053565 Venclová Aneta ZAM1051 C OB TJ Sokol Žamberk 12:08:00
44 9298 Stryková Zuzana LPU1351 C OK Lokomotiva Pardubice 12:11:00
45 0 Vakant Vakant 12:14:00
46 0 Vakant Vakant 12:17:00
47 0 Vakant Vakant 12:20:00
D10C
2.20 km, 8 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 2049512 Hostinská Barbora LPU1162 C OK Lokomotiva Pardubice 10:02:00
2 416203 Hrušová Lucie PHK1050 C OK 99 Hradec Králové 10:05:00
3 2045250 Stryková Johana LPU1151 C OK Lokomotiva Pardubice 10:08:00
4 2095946 Vondráčková Jolana DKP1058 C Oddíl OB Kotlářka 10:11:00
5 52171 Fukátková Ludmila LPU1053 C OK Lokomotiva Pardubice 10:14:00
6 1398689 Hepnerová Tereza SHK1150 C OK Slavia Hradec Králové 10:17:00
7 8662351 Zitková Markéta LPU1251 C OK Lokomotiva Pardubice 10:20:00
8 2099496 Horáková Eliška PHK1152 C OK 99 Hradec Králové 10:23:00
9 436951 Munzarová Monika LPU1056 C OK Lokomotiva Pardubice 10:26:00
10 2141921 Macháčková Lucie SHK1155 C OK Slavia Hradec Králové 10:29:00
11 2144168 Vaňátková Thea LTU1150 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:32:00
12 2090838 Macháčková Eliška LPU1153 C OK Lokomotiva Pardubice 10:35:00
13 2039176 Laštovková Zuzana JIL1051 C OK Jilemnice 10:38:00
14 2124764 Málková Karolína SHK1051 C OK Slavia Hradec Králové 10:41:00
15 9436 Mojžíšová Nela PHK1053 C OK 99 Hradec Králové 10:44:00
16 1008173 Jedličková Lucie SHK1050 C OK Slavia Hradec Králové 10:47:00
17 8007193 Vítková Eliška PHK1056 C OK 99 Hradec Králové 10:50:00
18 8109335 Fenclová Hana LPU1054 C OK Lokomotiva Pardubice 10:53:00
19 7209658 Kvapilová Simona PHK1150 C OK 99 Hradec Králové 10:56:00
20 8112770 Jakubcová Karolína SJC1050 C Sportcentrum Jičín 10:59:00
21 2027219 Lepšová Julie SRK1152 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:02:00
22 2075642 Kroupová Anna LPU1154 C OK Lokomotiva Pardubice 11:05:00
23 0 Nová Klára VRL1053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:08:00
24 7210076 Froschová Magdalena LPU1052 C OK Lokomotiva Pardubice 11:11:00
25 8973 Wohanková Michaela VRL1151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:14:00
26 8663131 Zitková Veronika LPU1051 C OK Lokomotiva Pardubice 11:17:00
27 0 Vakant Vakant 11:20:00
28 0 Vakant Vakant 11:23:00
29 0 Vakant Vakant 11:26:00
D12C
3.00 km, 10 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
48 2114998 Vltavská Eliška SJC0850 C Sportcentrum Jičín 10:01:00
49 8004344 Málková Michaela PHK0853 B OK 99 Hradec Králové 10:04:00
50 2126271 Lapáčková Šárka SHK0954 C OK Slavia Hradec Králové 10:07:00
51 8033224 Chrástová Barbora STH0851 B SK Studenec 10:10:00
52 2035704 Kunartová Dominika PHK0888 B OK 99 Hradec Králové 10:13:00
53 8663171 Dominová Julie LPU0857 B OK Lokomotiva Pardubice 10:16:00
54 7201198 Hančová Karolína VRL0952 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:19:00
55 1428939 Čížková Alena SHK0851 C OK Slavia Hradec Králové 10:22:00
56 2134259 Tejkalová Aneta ADA1051 C OOB Spartak Adamov 10:25:00
57 1700083 Netopilová Simona VAM0950 C OB Vamberk 10:28:00
58 0 Seligrová Pavlína PHK0957 C OK 99 Hradec Králové 10:31:00
59 2144078 Dobiášová Johana SHK0856 C OK Slavia Hradec Králové 10:34:00
60 2067990 Bašová Ema KOR0850 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:37:00
61 681880 Musilová Johana KUO0899 C KOB Ústí nad Orlicí 10:40:00
62 8226352 Vyziblová Viktorie SJC0853 C Sportcentrum Jičín 10:43:00
63 8109379 Švíglerová Anna LPU0952 C OK Lokomotiva Pardubice 10:46:00
64 2129249 Grusserová Diana PHK0999 C OK 99 Hradec Králové 10:49:00
65 2127635 Kynčlová Anna JIL0852 B OK Jilemnice 10:52:00
66 8226375 Čivrná Eliška VRL0851 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:55:00
67 9665 Čapková Markéta PHK0850 B OK 99 Hradec Králové 10:58:00
68 2096243 Kutlvašrová Pavla VRL0951 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:01:00
69 4145 Jedličková Veronika SHK0850 C OK Slavia Hradec Králové 11:04:00
70 0 Dvořáková Johanka VRL0853 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:07:00
71 2148204 Rutová Renata PHK0959 C OK 99 Hradec Králové 11:10:00
72 2120662 Lapáčková Anna SHK0854 C OK Slavia Hradec Králové 11:13:00
73 426308 Salabová Pavlína JIL0954 C OK Jilemnice 11:16:00
74 2113070 Bulířová Žofie TAP0850 C KOB Tretra Praha 11:19:00
75 8071009 Havrdová Selina SJC0950 C Sportcentrum Jičín 11:22:00
76 2116482 Šimková Lucie STH0951 C SK Studenec 11:25:00
77 2103732 Vondráčková Alžběta DKP0864 B Oddíl OB Kotlářka 11:28:00
78 2144170 Hamáčková Šárka STH0852 C SK Studenec 11:31:00
79 425595 Šišková Andrea JIL0855 C OK Jilemnice 11:34:00
80 8003654 Matoušková Markéta PHK0855 C OK 99 Hradec Králové 11:37:00
81 51405 Hlavsová Tereza SHK0857 C OK Slavia Hradec Králové 11:40:00
82 8109392 Macháčková Tereza LPU0951 C OK Lokomotiva Pardubice 11:43:00
83 2134362 Sochorová Kristýna SHK0953 C OK Slavia Hradec Králové 11:46:00
84 2113479 Jelínková Eva PHK0953 B OK 99 Hradec Králové 11:49:00
85 8109409 Macková Gita LPU0961 C OK Lokomotiva Pardubice 11:52:00
86 2091531 Lepšová Lucie SRK0951 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:55:00
87 2103243 Hovorková Elen LPU0954 C OK Lokomotiva Pardubice 11:58:00
88 2134347 Laštovková Jana JIL0853 C OK Jilemnice 12:01:00
89 8109427 Nožičková Ema LPU0953 C OK Lokomotiva Pardubice 12:04:00
90 8033283 Hanušová Markéta VRL0852 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:07:00
91 7209356 Kvapilová Markéta PHK0950 C OK 99 Hradec Králové 12:10:00
92 0 Vakant Vakant 12:13:00
93 0 Vakant Vakant 12:16:00
94 0 Vakant Vakant 12:19:00
95 0 Vakant Vakant 12:22:00
D12D
2.30 km, 9 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
96 0 Hamáčková Amálie VRL0854 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:53:00
97 7003118 Panáčková Alžběta 0080001 Papiyon 11:56:00
98 426310 Julišová Kateřina ZAM0851 C OB TJ Sokol Žamberk 11:59:00
99 339560 Růžičková Magda PHK0951 C OK 99 Hradec Králové 12:02:00
100 0 Záveská Eliška VRL0955 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:05:00
101 2143349 Čapková Kateřina LTU1050 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 12:08:00
102 2111661 Bohdanecká Antonie SHK0960 C OK Slavia Hradec Králové 12:11:00
103 2058527 Němcová Kateřina ZAM0852 C OB TJ Sokol Žamberk 12:14:00
104 2141896 Holingerová Alžběta CHC0953 C K.O.B. Choceň 12:17:00
105 2419861 Suchá Anežka PHK0960 C OK 99 Hradec Králové 12:20:00
106 426360 Kolmanová Anna JIL0953 C OK Jilemnice 12:23:00
107 0 Vakant Vakant 12:26:00
108 0 Vakant Vakant 12:29:00
D14C
3.10 km, 12 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
109 2085568 Holcová Nikola LPU0660 C OK Lokomotiva Pardubice 10:04:00
110 8660536 Netuková Anežka SHK0750 B OK Slavia Hradec Králové 10:08:00
111 8109320 Zitková Andrea LPU0751 B OK Lokomotiva Pardubice 10:12:00
112 2092425 Hájková Marie VRL0651 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:16:00
113 2133886 Votočková Amélie JIL0750 B OK Jilemnice 10:20:00
114 2057584 Imrišková Natálie LTU0751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:24:00
115 8101007 Havrdová Sheila SJC0750 B Sportcentrum Jičín 10:28:00
116 52799 Chlupáčová Anežka SHK0760 B OK Slavia Hradec Králové 10:32:00
117 8660553 Neumannová Alžběta PHK0650 A OK 99 Hradec Králové 10:36:00
118 9523 Stavrinou Kristýna SRK0751 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:40:00
119 8109315 Dvořáková Kateřina LPU0656 B OK Lokomotiva Pardubice 10:44:00
120 8515512 Podlešáková Monika PHK0752 B OK 99 Hradec Králové 10:48:00
121 2008994 Hamáčková Táňa STH0754 B SK Studenec 10:52:00
122 8663174 Haasová Klára LPU0655 B OK Lokomotiva Pardubice 10:56:00
123 425514 Voláková Viktorie BRU0651 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 11:00:00
124 2027235 Hanlová Kristýna SRK0752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:04:00
125 2091529 Košková Martina SHK0652 A OK Slavia Hradec Králové 11:08:00
126 2001944 Kvášovská Ludmila LTU0753 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:12:00
127 8414128 Čečková Karolína SHK0650 B OK Slavia Hradec Králové 11:16:00
128 8109317 Skořepová Lucie LPU0657 B OK Lokomotiva Pardubice 11:20:00
129 206485 Mimrová Kateřina CHC0658 B K.O.B. Choceň 11:24:00
130 8518314 Příkazská Zuzana PHK0654 B OK 99 Hradec Králové 11:28:00
131 9314 Nožičková Lea LPU0753 C OK Lokomotiva Pardubice 11:32:00
132 8033203 Novotná Vendula PHK0777 B OK 99 Hradec Králové 11:36:00
133 8670769 Malá Anežka JIL0751 B OK Jilemnice 11:40:00
134 8656532 Tichá Alexandra LPU0757 B OK Lokomotiva Pardubice 11:44:00
135 426320 Závodná Zuzana LTU0750 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:48:00
136 2045220 Kuhnová Alžběta LPU0652 C OK Lokomotiva Pardubice 11:52:00
137 2104607 Chrtková Anežka PHK0658 B OK 99 Hradec Králové 11:56:00
138 8116716 Švíglerová Kateřina LPU0752 B OK Lokomotiva Pardubice 12:00:00
139 2127639 Pitrmucová Lucie JIL0651 C OK Jilemnice 12:04:00
140 2057582 Potůčková Emílie LTU0752 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 12:08:00
141 8663190 Pipková Karolína LPU0756 B OK Lokomotiva Pardubice 12:12:00
142 2102084 Malínská Nela SJC0650 B Sportcentrum Jičín 12:16:00
143 0 Vakant Vakant 12:20:00
144 0 Vakant Vakant 12:24:00
145 0 Vakant Vakant 12:28:00
146 0 Vakant Vakant 12:32:00
D14D
2.80 km, 9 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
147 361913 Hájková Lucie CET0751 C TJ Loko Česká Třebová 10:01:00
148 2067340 Zurynková Ema PHK0655 C OK 99 Hradec Králové 10:04:00
149 2120624 Brdlíková Eliška VRL0753 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:07:00
150 0 Baťová Kateřina LPU0654 C OK Lokomotiva Pardubice 10:10:00
151 2075607 Bryscejnová Marieta ZAM0751 B OB TJ Sokol Žamberk 10:13:00
152 2127660 Kubíková Adéla LPU0761 C OK Lokomotiva Pardubice 10:16:00
153 0 Vakant Vakant 10:19:00
D16C
3.40 km, 13 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
154 2133908 Bartáková Veronika UOL0551 C SOB Olomouc 11:20:00
155 2115006 Plevová Barbora SJC0559 C Sportcentrum Jičín 11:23:00
156 8667532 Brožková Tereza LPU0457 B OK Lokomotiva Pardubice 11:26:00
157 8014445 Výchová Veronika SRK0557 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:29:00
158 8300479 Gurinová Gabriela SJC0557 C Sportcentrum Jičín 11:32:00
159 9201626 Morávková Zuzana SRK0551 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:35:00
160 2124759 Kubíková Magdaléna LPU0566 C OK Lokomotiva Pardubice 11:38:00
161 2027214 Tomášová Anna SRK0554 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:41:00
162 8680319 Adámková Klára JIL0452 B OK Jilemnice 11:44:00
163 8007192 Vrábelová Hana PHK0454 C OK 99 Hradec Králové 11:47:00
164 2070810 Kay Nathalie LPU0559 C OK Lokomotiva Pardubice 11:50:00
165 2103273 Doudová Alžběta PHK0554 B OK 99 Hradec Králové 11:53:00
166 8662731 Hošková Kateřina LTU0451 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:56:00
167 2060234 Zurynková Jana PHK0553 C OK 99 Hradec Králové 11:59:00
168 8670740 Hanušová Kateřina VRL0455 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:02:00
169 2078451 Matěásková Šárka JIL0551 A OK Jilemnice 12:05:00
170 416295 Hylmarová Zuzana ZAM0553 C OB TJ Sokol Žamberk 12:08:00
171 8667978 Čapková Anna PHK0451 B OK 99 Hradec Králové 12:11:00
172 1400428 Dostálová Barbora VRL0553 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:14:00
173 7210231 Kopecká Martina PHK0555 B OK 99 Hradec Králové 12:17:00
174 416281 Hovadová Iveta ZAM0552 C OB TJ Sokol Žamberk 12:20:00
175 2124766 Kopecká Anna JIL0552 B OK Jilemnice 12:23:00
176 8033235 Maršounová Jana SHK0454 C OK Slavia Hradec Králové 12:26:00
177 0 Vakant Vakant 12:29:00
178 0 Vakant Vakant 12:32:00
179 0 Vakant Vakant 12:35:00
D18C
3.90 km, 14 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
180 8109308 Kološová Veronika LPU0351 B OK Lokomotiva Pardubice 12:02:00
181 8670496 Kodytková Denisa SHK0252 B OK Slavia Hradec Králové 12:05:00
182 2078456 Pitrmucová Antonie JIL0251 B OK Jilemnice 12:08:00
183 8656504 Vodičková Johana LPU0354 B OK Lokomotiva Pardubice 12:11:00
184 2087682 Horáková Veronika PHK0353 B OK 99 Hradec Králové 12:14:00
185 8670795 Kovářová Jana LPU0251 B OK Lokomotiva Pardubice 12:17:00
186 9284 Burešová Karolína ZAM0352 C OB TJ Sokol Žamberk 12:20:00
187 2085635 Stohanzlová Kristýna LPU0356 C OK Lokomotiva Pardubice 12:23:00
188 2122273 Brumlichová Kristýna NPA0351 C SK LOB Nová Paka 12:26:00
189 8656514 Petrásová Hana LPU0380 B OK Lokomotiva Pardubice 12:29:00
190 0 Vakant Vakant 12:32:00
191 0 Vakant Vakant 12:35:00
D20C
4.70 km, 20 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
902 8320290 Chaloupková Kateřina CHC0051 B K.O.B. Choceň 12:13:00
903 8667525 Brožková Lucie KUO0151 A KOB Ústí nad Orlicí 12:16:00
904 8013831 Rückerová Šárka HOR0050 C TJ Jiskra Hořice 12:19:00
905 2035745 Gallová Veronika STH0053 B SK Studenec 12:22:00
906 2122276 Nováková Světlana NPA0151 B SK LOB Nová Paka 12:25:00
907 8033223 Kroniková Štěpánka SHK0150 B OK Slavia Hradec Králové 12:28:00
908 9570 Šimková Klára CHC0054 C K.O.B. Choceň 12:31:00
909 0 Vakant Vakant 12:34:00
D21C
4.70 km, 20 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
192 7210086 Boková Ivana KUO9951 C KOB Ústí nad Orlicí 10:03:00
193 7211249 Doležalová Libuše 0030001 Nové Město nad Metují 10:06:00
194 416278 Ducháčková Kateřina STH9356 C SK Studenec 10:09:00
195 2144189 Vítková Lucie PHK8055 C OK 99 Hradec Králové 10:12:00
196 8656548 Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 10:15:00
197 2051524 Myslivcová Pavla 0100002 První oddíl 10:18:00
198 8109302 Škorpíková Barbora LPU0060 B OK Lokomotiva Pardubice 10:21:00
199 515185 Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:24:00
200 8656667 Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec Králové 10:27:00
201 2122272 Jiřištová Klára JIL9052 C OK Jilemnice 10:30:00
202 8516752 Wiesnerová Monika NPA9051 C SK LOB Nová Paka 10:33:00
203 8656708 Hepnerová Martina PHK8150 C OK 99 Hradec Králové 10:36:00
204 8660507 Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:39:00
205 410778 Škodová Šárka LTU8951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:42:00
206 7202891 Veljačiková Hana PGP9756 C SK Praga 10:45:00
207 8654895 Hančová Petra LPU9659 C OK Lokomotiva Pardubice 10:48:00
208 8008016 Palasová Petra SJC8658 C Sportcentrum Jičín 10:51:00
209 436955 Goňová Nikola ZAM9752 C OB TJ Sokol Žamberk 10:54:00
210 0 Vakant Vakant 10:57:00
211 0 Vakant Vakant 11:00:00
D21D
3.40 km, 15 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
212 681889 Škodová Eliška LTU9250 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 12:03:00
213 8028804 Pangrácová Marie 0010001 Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 12:06:00
214 2045224 Müllerová Petra BZP9050 C Báječné ženy v orientačním běhu 12:09:00
215 7207503 Klimplová Zuzana LPU8151 C OK Lokomotiva Pardubice 12:12:00
216 410799 Koutná Hana PHK9651 C OK 99 Hradec Králové 12:15:00
217 0 Vakant Vakant 12:18:00
D35C
3.90 km, 17 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
218 7210067 Smutná Jana VAM6251 C OB Vamberk 10:03:00
219 515465 Myslivcová Lenka SHK7051 C OK Slavia Hradec Králové 10:07:00
220 2085618 Brožová Jana LTU8250 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:11:00
221 2102550 Čížová Andrea SHK8251 C OK Slavia Hradec Králové 10:15:00
222 8013872 Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 10:19:00
223 416264 Novotná Martina PHK8255 C OK 99 Hradec Králové 10:23:00
224 2070822 Pavelcová Gabriela NPA7851 C SK LOB Nová Paka 10:27:00
225 8170272 Vandasová Markéta VAM7250 C OB Vamberk 10:31:00
226 8660534 Čečková Martina SHK7753 C OK Slavia Hradec Králové 10:35:00
227 8655490 Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 10:39:00
228 2103288 Termerová Jana LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:43:00
229 8667992 Jiranová Kateřina PHK8359 C OK 99 Hradec Králové 10:47:00
230 8662725 Komárková Lucie LTU7851 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:51:00
231 7204991 Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:55:00
232 1413977 Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové 10:59:00
233 8033225 Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 11:03:00
234 2057592 Andělová Ivana LTU8550 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:07:00
235 7226 Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 11:11:00
236 8014506 Haasová Renata LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice 11:15:00
237 8656724 Novotná Kateřina PHK8252 C OK 99 Hradec Králové 11:19:00
238 9201756 Čapková Eva LTU7852 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:23:00
239 2096127 Matěásková Eva JIL7651 C OK Jilemnice 11:27:00
240 8113000 Havrdová Renata SJC7756 C Sportcentrum Jičín 11:31:00
241 9077 Malá Věra JIL7752 C OK Jilemnice 11:35:00
242 2060275 Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:39:00
243 416330 Jirásková Pavla KPY7950 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:43:00
244 0 Vakant Vakant 11:47:00
245 0 Vakant Vakant 11:51:00
246 0 Vakant Vakant 11:55:00
D35D
3.30 km, 14 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
247 9724 Šafářová Ivana CET8051 C TJ Loko Česká Třebová 10:45:00
248 2078500 Šedivá Petra NPA7751 C SK LOB Nová Paka 10:48:00
249 2073717 Zurynková Iva PHK7650 C OK 99 Hradec Králové 10:51:00
250 7204987 Linková Eva STH7753 C SK Studenec 10:54:00
251 8033289 Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 10:57:00
252 425552 Wohanková Kateřina VRL7955 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:00:00
253 2111703 Kašparová Eva TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orlicí 11:03:00
254 2099521 Tomandlová Radka 0150002 HoRa 11:06:00
255 8654569 Hvězdová Dagmar SJC7656 C Sportcentrum Jičín 11:09:00
256 232255 Hrušová Dagmar PHK8050 C OK 99 Hradec Králové 11:12:00
257 2118499 Kárníková Kamila LPU8153 C OK Lokomotiva Pardubice 11:15:00
258 8003646 Venclová Veronika ZAM8251 C OB TJ Sokol Žamberk 11:18:00
259 2120644 Lapáčková Soňa SHK7651 C OK Slavia Hradec Králové 11:21:00
260 2126400 Jelínková Zuzana PHK7452 C OK 99 Hradec Králové 11:24:00
261 9483 Koblicová Milena VAM7651 C OB Vamberk 11:27:00
262 2102589 Příkazská Petra PHK7651 C OK 99 Hradec Králové 11:30:00
263 2112729 Müllerová Marie KOR7650 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:33:00
264 9501 Cejpková Lenka SRK7652 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:36:00
265 2053587 Čapková Petra PHK7850 C OK 99 Hradec Králové 11:39:00
266 8013926 Kadaňová Barbora LPU8253 C OK Lokomotiva Pardubice 11:42:00
267 8033285 Posoldová Eva SJC7957 C Sportcentrum Jičín 11:45:00
268 9025 Kubištová Lenka KUN7650 C TJ Sokol Kunvald 11:48:00
269 887160 Brožková Květa KUO7451 C KOB Ústí nad Orlicí 11:51:00
270 425562 Stará Petra VRL7354 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:54:00
271 8013834 Kašparová Eva LPU7854 C OK Lokomotiva Pardubice 11:57:00
272 2108886 Svejštilová Radka ZAM8252 C OB TJ Sokol Žamberk 12:00:00
273 8663169 Zitková Radka LPU7958 C OK Lokomotiva Pardubice 12:03:00
274 2127884 Podlešáková Markéta PHK7851 C OK 99 Hradec Králové 12:06:00
275 9271 Vörösová Markéta LPU7868 C OK Lokomotiva Pardubice 12:09:00
276 7300083 Kvapilová Zuzana PHK7853 C OK 99 Hradec Králové 12:12:00
277 2008993 Gallová Helena STH7750 C SK Studenec 12:15:00
278 9366 Mojžíšová Jana PHK8254 C OK 99 Hradec Králové 12:18:00
279 9677 Kodytková Iva VAM7751 C OB Vamberk 12:21:00
280 2070825 Kodytková Karolína SHK7750 C OK Slavia Hradec Králové 12:24:00
281 0 Vakant Vakant 12:27:00
282 0 Vakant Vakant 12:30:00
283 0 Vakant Vakant 12:33:00
D45C
3.50 km, 14 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
284 886273 Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:58:00
285 9122 Chmelařová Marie SHK6352 C OK Slavia Hradec Králové 11:01:00
286 219239 Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 11:04:00
287 8000163 Janků Radka SJC7353 C Sportcentrum Jičín 11:07:00
288 2060258 Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 11:10:00
289 7000809 Müllerová Zorka BZP6750 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:13:00
290 7209364 Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 11:16:00
291 2017663 Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 11:19:00
292 2085652 Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:22:00
293 2096241 Smith Lucie VRL7353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:25:00
294 9722 Hájková Ludmila CET7554 C TJ Loko Česká Třebová 11:28:00
295 7204984 Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 11:31:00
296 2057594 Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:34:00
297 410775 Hrnčířová Lenka STH7251 C SK Studenec 11:37:00
298 7209792 Růžičková Kamila PHK7153 C OK 99 Hradec Králové 11:40:00
299 52892 Loukotová Andrea HOR7350 C TJ Jiskra Hořice 11:43:00
300 8660597 Kosová Michaela PHK6752 C OK 99 Hradec Králové 11:46:00
301 2035734 Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice 11:49:00
302 7210243 Rykalová Jitka VAM7251 C OB Vamberk 11:52:00
303 886513 Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 11:55:00
304 2096130 Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 11:58:00
305 8644871 Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 12:01:00
306 8482088 Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 12:04:00
307 8660598 Horáková Jindra LPU6854 C OK Lokomotiva Pardubice 12:07:00
308 8028877 Melicharová Zdeňka PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 12:10:00
309 0 Vakant Vakant 12:13:00
310 0 Vakant Vakant 12:16:00
311 0 Vakant Vakant 12:19:00
D45D
2.90 km, 13 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
312 2067247 Rybínová Iva KOR7551 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:12:00
313 2127634 Janovská Věra JIL7258 C OK Jilemnice 11:15:00
314 2049524 Vodičková Lenka LPU7357 C OK Lokomotiva Pardubice 11:18:00
315 8962 Vlachová Hana VRL6251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:21:00
316 2080919 Kokrdová Věra PHK6450 C OK 99 Hradec Králové 11:24:00
317 2096144 Petrásová Simona LPU7556 C OK Lokomotiva Pardubice 11:27:00
318 2103266 Čermáková Lucie PHK7150 C OK 99 Hradec Králové 11:30:00
319 425506 Kolářová Andrea BRU7151 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 11:33:00
320 7211287 Macháčková Jana SHK6450 C OK Slavia Hradec Králové 11:36:00
321 2115014 Pešková Renata SJC7550 C Sportcentrum Jičín 11:39:00
322 9542 Chaloupková Lenka CHC6951 C K.O.B. Choceň 11:42:00
323 2060232 Raková Miroslava SHK7250 C OK Slavia Hradec Králové 11:45:00
324 51469 Mikysková Ilona VAM7550 C OB Vamberk 11:48:00
325 9021 Boháčová Alena KUN7450 C TJ Sokol Kunvald 11:51:00
326 7207884 Machová Iveta NPA6851 C SK LOB Nová Paka 11:54:00
327 2078472 Vaňurová Marcela HOR6850 C TJ Jiskra Hořice 11:57:00
328 8013866 Štichhauerová Kateřina LPU7468 C OK Lokomotiva Pardubice 12:00:00
329 2096128 Třešňáková Blanka JIL7051 C OK Jilemnice 12:03:00
330 207818 Justová Jana PHK6153 C OK 99 Hradec Králové 12:06:00
331 206480 Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:09:00
332 331708 Semrádová Jitka CHC6651 C K.O.B. Choceň 12:12:00
333 9801 Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 12:15:00
334 2082910 Procingerová Ilona VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:18:00
335 51183 Roudná Eva LPU6554 C OK Lokomotiva Pardubice 12:21:00
336 2000571 Maňáková Silvie PHK7151 C OK 99 Hradec Králové 12:24:00
337 0 Vakant Vakant 12:27:00
338 0 Vakant Vakant 12:30:00
339 0 Vakant Vakant 12:33:00
D55C
3.20 km, 15 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
340 8000438 Bienová Věra SJC5752 C Sportcentrum Jičín 11:17:00
341 7203468 Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 11:21:00
342 2096111 Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 11:25:00
343 219201 Hausvaterová Marcela SHK6152 C OK Slavia Hradec Králové 11:29:00
344 8954 Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:33:00
345 8014508 Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 11:37:00
346 9118 Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 11:41:00
347 2125366 Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 11:45:00
348 8648580 Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 11:49:00
349 9089 Kynčlová Miroslava JIL5851 C OK Jilemnice 11:53:00
350 9279 Lennerová Eva LPU5653 C OK Lokomotiva Pardubice 11:57:00
351 2800325 Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 12:01:00
352 9121 Mádlová Iva SHK6351 C OK Slavia Hradec Králové 12:05:00
353 8680397 Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 12:09:00
354 9093 Jiřištová Hana JIL6052 C OK Jilemnice 12:13:00
355 9112 Šabatková Zdena SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 12:17:00
356 0 Vakant Vakant 12:21:00
357 0 Vakant Vakant 12:25:00
D55D
2.60 km, 11 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
358 2091518 Dusílková Marie SRK5752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:03:00
359 9111 Filipová Dagmar SHK5651 C OK Slavia Hradec Králové 10:07:00
360 7249 Remešová Alena SRK6150 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:11:00
361 0 Vakant Vakant 10:15:00
D65C
2.40 km, 12 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
362 436429 Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 10:01:00
363 2060214 Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 10:04:00
364 8471811 Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 10:07:00
365 9033 Martincová Helena ZAM5051 C OB TJ Sokol Žamberk 10:10:00
366 2058517 Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:13:00
367 2060217 Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 10:16:00
368 0 Vakant Vakant 10:19:00
369 0 Vakant Vakant 10:22:00
H10N
1.80 km, 6 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
395 425563 Hauschwitz Roman JIL1102 C OK Jilemnice 11:17:00
396 2141929 Macháček Jakub SHK1202 C OK Slavia Hradec Králové 11:20:00
397 8226418 Posolda Lukáš SJC1100 C Sportcentrum Jičín 11:23:00
398 2111662 Bohdanecký František SHK1104 C OK Slavia Hradec Králové 11:26:00
399 9433 Pompach Tobiáš PHK1201 C OK 99 Hradec Králové 11:29:00
400 0 Šlambora Vít SHK1101 C OK Slavia Hradec Králové 11:32:00
401 9405 Mojžíš Radovan PHK1200 C OK 99 Hradec Králové 11:35:00
402 2080844 Kopecký Mikuláš SJC1204 C Sportcentrum Jičín 11:38:00
403 886715 Udržal Jakub LPU1100 C OK Lokomotiva Pardubice 11:41:00
404 7210085 Svejštil Martin ZAM1001 C OB TJ Sokol Žamberk 11:44:00
405 0 Vakant Vakant 11:47:00
406 0 Vakant Vakant 11:50:00
H10C
2.20 km, 8 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
370 886271 Domin Ondřej LPU1103 C OK Lokomotiva Pardubice 10:02:00
371 2134304 Šimek Vojtěch CHC1002 C K.O.B. Choceň 10:05:00
372 2032156 Peška Ondřej LPU1006 C OK Lokomotiva Pardubice 10:08:00
373 2088716 Kopecký Matěj PHK1001 C OK 99 Hradec Králové 10:11:00
374 2082906 Juška Vojtěch LPU1003 C OK Lokomotiva Pardubice 10:14:00
375 2141922 Lukeš Josef SHK1005 C OK Slavia Hradec Králové 10:17:00
376 2057577 Retka Jakub LTU1000 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:20:00
377 8656702 Novotný Kryštof PHK1002 C OK 99 Hradec Králové 10:23:00
378 2122275 Pavelec Daniel NPA1101 C SK LOB Nová Paka 10:26:00
379 8109424 Macek Dan LPU1104 C OK Lokomotiva Pardubice 10:29:00
380 420437 Pouchlý Matěj SHK1009 C OK Slavia Hradec Králové 10:32:00
381 2134336 Šimek Oldřich STH1104 C SK Studenec 10:35:00
382 2102542 Toužil Lukáš SHK1000 C OK Slavia Hradec Králové 10:38:00
383 2059756 Kunart Lukáš PHK1010 C OK 99 Hradec Králové 10:41:00
384 9725 Šafář Jakub CET1103 C TJ Loko Česká Třebová 10:44:00
385 2148060 Košťál Antonín SHK1004 C OK Slavia Hradec Králové 10:47:00
386 253359 Nonner Prokop JIL1101 C OK Jilemnice 10:50:00
387 8109408 Kadaně Matěj LPU1001 C OK Lokomotiva Pardubice 10:53:00
388 2126302 Chrtek Jan PHK1100 C OK 99 Hradec Králové 10:56:00
389 8109417 Kárník Štěpán LPU1002 C OK Lokomotiva Pardubice 10:59:00
390 2108872 Brož Jiří LTU1101 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:02:00
391 0 Vakant Vakant 11:05:00
392 0 Vakant Vakant 11:08:00
393 0 Vakant Vakant 11:11:00
394 0 Vakant Vakant 11:14:00
H12C
3.00 km, 10 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
407 2148144 Barták Petr UOL0805 C SOB Olomouc 10:22:00
408 2122281 Pavelec Michal NPA0801 B SK LOB Nová Paka 10:25:00
409 2124780 Kubeček Antonín LIP0800 B SOS Mamuti z Lipovky 10:28:00
410 2115011 Vlach Antonín SJC0903 C Sportcentrum Jičín 10:31:00
411 2113080 Čečka Vojtěch SHK0804 C OK Slavia Hradec Králové 10:34:00
412 8656503 Frosch Vítek LPU0801 B OK Lokomotiva Pardubice 10:37:00
413 8226395 Hladký Radovan KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:40:00
414 8109334 Posolda Tomáš SJC0803 C Sportcentrum Jičín 10:43:00
415 2057580 Brož Jindřich LTU0903 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:46:00
416 2124769 Gottstein Matouš JIL0901 C OK Jilemnice 10:49:00
417 2060279 Novotný Vít PHK0901 C OK 99 Hradec Králové 10:52:00
418 425574 Jirouš Matouš JIL0805 C OK Jilemnice 10:55:00
419 2085640 Šedivý Josef NPA0802 B SK LOB Nová Paka 10:58:00
420 2121871 Komín Matyáš DKL0901 C KOB Kladno 11:01:00
421 2122259 Goláň Antonín LPU0804 C OK Lokomotiva Pardubice 11:04:00
422 2113079 Čečka Matěj SHK0901 B OK Slavia Hradec Králové 11:07:00
423 2113356 Jelínek František PHK0900 B OK 99 Hradec Králové 11:10:00
424 2129228 Šlambora Kryštof SHK0806 C OK Slavia Hradec Králové 11:13:00
425 426380 Valenta Jakub JIL0902 C OK Jilemnice 11:16:00
426 2039815 Baláž Viktor SHK0803 C OK Slavia Hradec Králové 11:19:00
427 8663151 Goláň František LPU0803 B OK Lokomotiva Pardubice 11:22:00
428 425538 Auersvald Daniel JIL0804 C OK Jilemnice 11:25:00
429 2059759 Kolátor Štěpán HOR0801 C TJ Jiskra Hořice 11:28:00
430 426343 Nonner Hynek JIL0903 C OK Jilemnice 11:31:00
431 8667965 Škorpil Marek HOR0900 B TJ Jiskra Hořice 11:34:00
432 8109402 Kroupa Matyáš LPU0902 C OK Lokomotiva Pardubice 11:37:00
433 8014569 Čihák Jakub HOR0901 C TJ Jiskra Hořice 11:40:00
434 2144187 Horák Vít JIL0801 C OK Jilemnice 11:43:00
435 2141903 Macháček Tomáš SHK0811 C OK Slavia Hradec Králové 11:46:00
436 8007188 Veljačik Jonáš DKP0818 C Oddíl OB Kotlářka 11:49:00
437 2134345 Sochor Jakub SHK0903 C OK Slavia Hradec Králové 11:52:00
438 2075628 Kutlvašr Vladimír VRL1002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:55:00
439 2103299 Karásek Šimon SJC0804 C Sportcentrum Jičín 11:58:00
440 8109427 Maloch David LPU0905 C OK Lokomotiva Pardubice 12:01:00
441 8226384 Pešek Ondřej SJC0802 B Sportcentrum Jičín 12:04:00
442 2420026 Šeps Miroslav SRK0801 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 12:07:00
443 2133881 Kvášovský Filip LTU0902 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 12:10:00
444 8663155 Šípek Daniel LPU0806 B OK Lokomotiva Pardubice 12:13:00
445 8062008 Jończy Michał 88P0801 MKS Paulinum Jelenia Góra 12:16:00
446 0 Vakant Vakant 12:19:00
447 0 Vakant Vakant 12:22:00
448 0 Vakant Vakant 12:25:00
449 0 Vakant Vakant 12:28:00
H12D
2.40 km, 9 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
450 0 Dub Pavel 0200001 Dubovi 12:09:00
451 426332 Kolomý Viliam ZAM0901 C OB TJ Sokol Žamberk 12:12:00
452 8654389 Pleva Stanislav SJC0805 C Sportcentrum Jičín 12:15:00
453 416097 Moskva Vojtěch ZAM0802 C OB TJ Sokol Žamberk 12:18:00
454 232912 Vích Ondřej CHC0801 C K.O.B. Choceň 12:21:00
455 9528 Kubíček Jan VAM0801 C OB Vamberk 12:24:00
456 7209449 Flos David LPU0920 OK Lokomotiva Pardubice 12:27:00
457 2144175 Trejbal Jakub STH0905 C SK Studenec 12:30:00
458 0 Vakant Vakant 12:33:00
H14C
3.40 km, 11 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
459 2114992 Vlach František SJC0603 C Sportcentrum Jičín 10:01:00
460 9569 Jirout Jan CHC0601 C K.O.B. Choceň 10:04:00
461 8014543 Fajfr Marek ZAM0602 B OB TJ Sokol Žamberk 10:07:00
462 2102530 Hostinský Matěj LPU0604 C OK Lokomotiva Pardubice 10:10:00
463 2091551 Jiroušek Dominik SRK0602 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:13:00
464 8654570 Kopecký Matyáš SJC0702 B Sportcentrum Jičín 10:16:00
465 8660514 Hájek Dominik CET0601 B TJ Loko Česká Třebová 10:19:00
466 2134308 Zapletal Tomáš KUO0701 B KOB Ústí nad Orlicí 10:22:00
467 8226302 Metelka Tomáš PHK0801 B OK 99 Hradec Králové 10:25:00
468 8670765 Třešňák Matěj JIL0701 B OK Jilemnice 10:28:00
469 8680286 Buďárek Šimon STH0703 B SK Studenec 10:31:00
470 2103723 Bulíř Jáchym TAP0602 B KOB Tretra Praha 10:34:00
471 2001920 Hrůza Ondřej LTU0703 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:37:00
472 8116669 Hanuš Filip VRL0604 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:40:00
473 2095970 Krejčí Martin KOR0600 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:43:00
474 9387 Vrábel Štěpán PHK0705 B OK 99 Hradec Králové 10:46:00
475 8109384 Hladký Matěj KOR0700 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:49:00
476 2029188 Suchý Štěpán PHK0607 C OK 99 Hradec Králové 10:52:00
477 8662709 Hanák Matěj LTU0701 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:55:00
478 2122253 Beneda Vojtěch SHK0703 C OK Slavia Hradec Králové 10:58:00
479 8109314 Flos Tomáš LPU0633 B OK Lokomotiva Pardubice 11:01:00
480 2127648 Matěásko Marek JIL0702 B OK Jilemnice 11:04:00
481 2128453 Borovec Šimon CHC0701 C K.O.B. Choceň 11:07:00
482 8670737 Čihák Jan HOR0601 B TJ Jiskra Hořice 11:10:00
483 0 Seligr Lukáš PHK0709 B OK 99 Hradec Králové 11:13:00
484 2144092 Kurka Antonín SHK0700 B OK Slavia Hradec Králové 11:16:00
485 2143370 Čapek Karel LTU0801 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:19:00
486 2088727 Horák Filip PHK0701 B OK 99 Hradec Králové 11:22:00
487 2103289 Kutáček Ondřej LTU0700 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:25:00
488 8051111 Vaníček Jan SJC0705 B Sportcentrum Jičín 11:28:00
489 8663189 Štichhauer Adam LPU0603 B OK Lokomotiva Pardubice 11:31:00
490 8662678 Stach Ondřej JIL0602 B OK Jilemnice 11:34:00
491 8109319 Kadaně Marek LPU0703 B OK Lokomotiva Pardubice 11:37:00
492 2035746 Pochop Petr STH0701 C SK Studenec 11:40:00
493 2127658 Votoček Michal JIL0601 B OK Jilemnice 11:43:00
494 0 Vakant Vakant 11:46:00
495 0 Vakant Vakant 11:49:00
496 0 Vakant Vakant 11:52:00
H14D
2.70 km, 10 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
497 9934 Meduna Ondřej STH0707 C SK Studenec 10:02:00
498 2049541 Hlavatý Jan LPU0713 C OK Lokomotiva Pardubice 10:05:00
499 208995 Valenta Filip STH0603 C SK Studenec 10:08:00
500 2032379 Janata Vojtěch BRU0602 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:11:00
501 2008985 Anýž Edward STH0711 C SK Studenec 10:14:00
502 0 Vakant Vakant 10:17:00
H16C
4.50 km, 19 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
503 7207356 Morávek Martin SRK0503 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:20:00
504 2057586 Potůček Oto LTU0501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:23:00
505 2122282 Pavelec Matěj NPA0501 B SK LOB Nová Paka 10:26:00
506 8226326 Valenta Ondřej JIL0401 B OK Jilemnice 10:29:00
507 8109312 Vališ Vojtěch LPU0512 B OK Lokomotiva Pardubice 10:32:00
508 2080847 Zounar Adam SRK0507 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:35:00
509 2122280 Choutka Matěj NPA0402 B SK LOB Nová Paka 10:38:00
510 8000142 Janků Štěpán SJC0501 B Sportcentrum Jičín 10:41:00
511 2085645 Stohanzl Patrik LPU0510 B OK Lokomotiva Pardubice 10:44:00
512 8680282 Fajfer Filip NPA0401 B SK LOB Nová Paka 10:47:00
513 9553 Marhold Stanislav CHC0402 C K.O.B. Choceň 10:50:00
514 2134343 Retek David LTU0402 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:53:00
515 8000239 Málek David PHK0504 C OK 99 Hradec Králové 10:56:00
516 2134322 Novák Marek SHK0505 C OK Slavia Hradec Králové 10:59:00
517 2049547 Kuhn Vojtěch LPU0404 C OK Lokomotiva Pardubice 11:02:00
518 7207030 Rak Tomáš SHK0400 C OK Slavia Hradec Králové 11:05:00
519 0 Novák Tomáš PHK0507 C OK 99 Hradec Králové 11:08:00
520 2027229 Šeps Daniel SRK0504 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:11:00
521 2075624 Hylmar Zdeněk ZAM0504 C OB TJ Sokol Žamberk 11:14:00
522 2082901 Kurka Jaroslav SHK0501 B OK Slavia Hradec Králové 11:17:00
523 2027238 Stavrinou David SRK0506 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:20:00
524 2121005 Jakubský Adam SHK0406 C OK Slavia Hradec Králové 11:23:00
525 8109310 Oberreiter Matyáš LPU0411 C OK Lokomotiva Pardubice 11:26:00
526 8662729 Lazák Jan LTU0500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:29:00
527 2128454 Pirkl Jakub CHC0503 C K.O.B. Choceň 11:32:00
528 8680328 Salaba Dan JIL0404 B OK Jilemnice 11:35:00
529 2141913 Kerhát David LTU0403 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:38:00
530 8680403 Malý Antonín JIL0501 B OK Jilemnice 11:41:00
531 2078476 Kokrda Vojtěch PHK0402 C OK 99 Hradec Králové 11:44:00
532 2032144 Hájek Matěj VRL0402 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:47:00
533 2122278 Novák Stanislav NPA0404 B SK LOB Nová Paka 11:50:00
534 8061489 Pompach Lukáš PHK0500 B OK 99 Hradec Králové 11:53:00
535 2102818 Kunt Stanislav ZAM0401 C OB TJ Sokol Žamberk 11:56:00
536 2057585 Kotyk Vojtěch LTU0502 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:59:00
537 9029 Malošek Adam ZAM0506 C OB TJ Sokol Žamberk 12:02:00
538 8670470 Kodytek Adam SHK0402 B OK Slavia Hradec Králové 12:05:00
539 8226370 Čermák Martin PHK0502 B OK 99 Hradec Králové 12:08:00
540 2087679 Baše Ondřej KOR0503 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 12:11:00
541 8680412 Typlt Tomáš NPA0406 B SK LOB Nová Paka 12:14:00
542 2096135 Pulc Ondřej ZAM0505 B OB TJ Sokol Žamberk 12:17:00
543 2113098 Dvořáček Filip LPU0420 C OK Lokomotiva Pardubice 12:20:00
544 0 Vakant Vakant 12:23:00
545 0 Vakant Vakant 12:26:00
546 0 Vakant Vakant 12:29:00
547 0 Vakant Vakant 12:32:00
548 0 Vakant Vakant 12:35:00
H18C
5.00 km, 18 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
549 2045238 Juška Jiří LPU0304 C OK Lokomotiva Pardubice 11:51:00
550 9560 Šimek Jakub CHC0303 B K.O.B. Choceň 11:54:00
551 8071103 Jończy Jakub 88P0300 MKS Paulinum Jelenia Góra 11:57:00
552 8663165 Šišma Vojtěch LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice 12:00:00
553 8000577 Sobiński Adrian 88P0800 MKS Paulinum Jelenia Góra 12:03:00
554 2078473 Karban Mikuláš HOR0301 C TJ Jiskra Hořice 12:06:00
555 8109307 Novák Adam LPU0320 B OK Lokomotiva Pardubice 12:09:00
556 2053614 Zaleski Jakub 88P0302 MKS Paulinum Jelenia Góra 12:12:00
557 9040 Kaška Jan ZAM0301 C OB TJ Sokol Žamberk 12:15:00
558 8109304 Vališ Jan LPU0210 B OK Lokomotiva Pardubice 12:18:00
559 8648549 Zamastil Michal LTU0203 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 12:21:00
560 8629818 Moravec Jan ZAM0205 B OB TJ Sokol Žamberk 12:24:00
561 8662708 Šitina Tomáš LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 12:27:00
562 0 Vakant Vakant 12:30:00
563 0 Vakant Vakant 12:33:00
H20C
5.80 km, 24 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
910 8663181 Porkert Jan SHK0100 B OK Slavia Hradec Králové 10:02:00
911 0 Vakant Vakant 10:06:00
H21C
5.80 km, 24 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
564 8662680 Šitina Jakub LTU0001 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:10:00
565 2078454 Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 10:14:00
566 8205000 Hanzl Tomáš SJC8205 C Sportcentrum Jičín 10:18:00
567 8656629 Samek Tomáš PHK0001 A OK 99 Hradec Králové 10:22:00
568 51117 Jiřišta Lubomír JIL8802 C OK Jilemnice 10:26:00
569 8007174 Vítek Petr PHK7601 C OK 99 Hradec Králové 10:30:00
570 7204489 Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:34:00
571 8656529 Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 10:38:00
572 1404034 Tomalík Ondřej SHK8904 C OK Slavia Hradec Králové 10:42:00
573 8199402 Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 10:46:00
574 9193 Šabatka Jan SHK9001 C OK Slavia Hradec Králové 10:50:00
575 8008014 Palas Jan SJC8507 C Sportcentrum Jičín 10:54:00
576 8517452 Kafka Miloš LPU8608 C OK Lokomotiva Pardubice 10:58:00
577 515123 Mielec Jaromír AOP9701 C Orientační Běh Opava 11:02:00
578 1420240 Škoda Jáchym LTU8700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:06:00
579 7213 Kupka Jaroslav ALB7800 C OOB Albrechtice nad Orlicí 11:10:00
580 1417129 Důrek Milan 0100001 První oddíl 11:14:00
581 8008111 Krmaš Václav SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:18:00
582 8670463 Novotný Tomáš PHK8101 C OK 99 Hradec Králové 11:22:00
583 8518324 Vodička Oldřich LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice 11:26:00
584 7260010 Andrš Jiří VAM8601 C OB Vamberk 11:30:00
585 7208023 Jedlička Michal SHK7309 C OK Slavia Hradec Králové 11:34:00
586 2035717 Hrouda Matěj JIL9804 C OK Jilemnice 11:38:00
587 8655416 Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 11:42:00
588 8662325 Fiala Petr LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice 11:46:00
589 8656595 Novotný Radek PHK7402 C OK 99 Hradec Králové 11:50:00
590 8656530 Udržal Tomáš LPU8002 C OK Lokomotiva Pardubice 11:54:00
591 8659400 Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 11:58:00
592 1400447 Jurica Jan LPU9611 C OK Lokomotiva Pardubice 12:02:00
593 9399 Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 12:06:00
594 1155115 Malý Aleš JIL8702 C OK Jilemnice 12:10:00
595 8290987 Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 12:14:00
596 2075629 Wohanka Petr VRL7305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:18:00
597 0 Vakant Vakant 12:22:00
598 0 Vakant Vakant 12:26:00
599 0 Vakant Vakant 12:30:00
600 0 Vakant Vakant 12:34:00
H21D
4.30 km, 17 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
601 8670498 Jedlička Lukáš XHK8100 C MTBO Racing team Hradec Králové 10:25:00
602 2085612 Novotný Matěj ZAM9802 C OB TJ Sokol Žamberk 10:28:00
603 7210926 Šunda Marek VSP9200 C USK Praha 10:31:00
604 8012039 Vandělík Michal ALB8501 C OOB Albrechtice nad Orlicí 10:34:00
605 981815 Procházka Tomáš LPU9110 C OK Lokomotiva Pardubice 10:37:00
606 7207613 Janeček Tomáš PHK9205 C OK 99 Hradec Králové 10:40:00
607 2079499 Kutílek Jakub LPU8609 C OK Lokomotiva Pardubice 10:43:00
608 2103784 Tejkal Jan ADA8110 C OOB Spartak Adamov 10:46:00
609 0 Vakant Vakant 10:49:00
610 0 Vakant Vakant 10:52:00
H35C
4.70 km, 19 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
611 515050 Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 11:03:00
612 2073743 Bartoň Zdeněk NPA8301 C SK LOB Nová Paka 11:06:00
613 8061483 Netopil Libor VAM7401 C OB Vamberk 11:09:00
614 8116739 Komín David PGP7405 C SK Praga 11:12:00
615 8623000 Vandas Luděk VAM6601 C OB Vamberk 11:15:00
616 2115757 Jakubec Petr SJC8106 C Sportcentrum Jičín 11:18:00
617 8226379 Korbel Michal CHC7703 C K.O.B. Choceň 11:21:00
618 2078489 Červinka Jiří VRL7001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:24:00
619 9134 Toužil Karel SHK7602 C OK Slavia Hradec Králové 11:27:00
620 2017664 Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:30:00
621 7207351 Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:33:00
622 8109416 Čečka Jiří SHK7600 C OK Slavia Hradec Králové 11:36:00
623 8000246 Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 11:39:00
624 7210098 Panáček Aleš SHK7604 C OK Slavia Hradec Králové 11:42:00
625 2025376 Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 11:45:00
626 8303009 Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 11:48:00
627 8663196 Zitka Adam LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice 11:51:00
628 2058528 Kopecký Martin PHK8001 C OK 99 Hradec Králové 11:54:00
629 8636191 Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 11:57:00
630 8654390 Pleva Stanislav SJC7601 C Sportcentrum Jičín 12:00:00
631 2070817 Ježek Vladimír LPU7311 C OK Lokomotiva Pardubice 12:03:00
632 8226348 Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 12:06:00
633 7203457 Vávra Jaroslav LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice 12:09:00
634 425502 Kolář Zdeněk BRU7101 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 12:12:00
635 8667546 Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 12:15:00
636 0 Vakant Vakant 12:18:00
637 0 Vakant Vakant 12:21:00
638 0 Vakant Vakant 12:24:00
H35D
4.10 km, 15 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
639 2112738 Dvořáček Pavel LPU7608 C OK Lokomotiva Pardubice 10:02:00
640 1398999 Kronika Miroslav 0070001 SPORTeM 10:05:00
641 9067 Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 10:08:00
642 2141906 Holinger Jiří CHC7707 C K.O.B. Choceň 10:11:00
643 2126272 Beseda Pavel PHK6910 C OK 99 Hradec Králové 10:14:00
644 9562 Jirout Milan CHC7604 C K.O.B. Choceň 10:17:00
645 2053587 Čapek Miroslav PHK7603 C OK 99 Hradec Králové 10:20:00
646 2075603 Pitrmuc Jan JIL7703 C OK Jilemnice 10:23:00
647 9352 Vrábel Petr PHK7604 C OK 99 Hradec Králové 10:26:00
648 9201683 Nekvapil Ondřej LPU7403 C OK Lokomotiva Pardubice 10:29:00
649 2148209 Mojžíš Robert PHK7902 C OK 99 Hradec Králové 10:32:00
650 553452 Souček Karel SHK6601 C OK Slavia Hradec Králové 10:35:00
651 8014567 Kadaně Miroslav LPU7817 C OK Lokomotiva Pardubice 10:38:00
652 8663194 Kvapil Ondřej PHK7804 C OK 99 Hradec Králové 10:41:00
653 2049548 Kuhn Jiří LPU7718 C OK Lokomotiva Pardubice 10:44:00
654 51102 Koutný Pavel PHK7108 C OK 99 Hradec Králové 10:47:00
655 8516254 Műller Kamil TYN7500 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:50:00
656 51186 Nožička Pavel LPU7803 C OK Lokomotiva Pardubice 10:53:00
657 2420035 Novák Michal SHK7802 C OK Slavia Hradec Králové 10:56:00
658 2116474 Kvášovský Jakub LTU7802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:59:00
659 2111719 Kašpar Václav TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orlicí 11:02:00
660 8629812 Sedlák Radek LIP7500 C SOS Mamuti z Lipovky 11:05:00
661 2001938 Vaňátko Jakub LTU8100 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:08:00
662 8516415 Erbert Ladislav PEN7700 OK RECO Sport 11:11:00
663 8003594 Macek Pavel LPU7517 C OK Lokomotiva Pardubice 11:14:00
664 2120894 Vondráček Martin DKP7704 C Oddíl OB Kotlářka 11:17:00
665 2070819 Kroupa Jan LPU8103 C OK Lokomotiva Pardubice 11:20:00
666 9554 Šimek Jiří CHC7901 C K.O.B. Choceň 11:23:00
667 2060298 Hladký Tomáš KOR7600 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:26:00
668 9338 Hovorka Pavel LPU7908 C OK Lokomotiva Pardubice 11:29:00
669 8667969 Hladký Viktor VAM8201 C OB Vamberk 11:32:00
670 7210917 Goláň Oldřich LPU7417 C OK Lokomotiva Pardubice 11:35:00
671 2083356 Baše Petr KOR7701 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:38:00
672 2143399 Matoušek Josef PHK7900 C OK 99 Hradec Králové 11:41:00
673 7210242 Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 11:44:00
674 232633 Šafář Miroslav CET7001 C TJ Loko Česká Třebová 11:47:00
675 0 Vakant Vakant 11:50:00
676 0 Vakant Vakant 11:53:00
677 0 Vakant Vakant 11:56:00
678 0 Vakant Vakant 11:59:00
H45C
4.30 km, 18 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
679 9667 Kotlář Vladimír VAM5401 C OB Vamberk 10:03:00
680 2032106 Vávra Radek HOR6301 C TJ Jiskra Hořice 10:06:00
681 2032382 Volák Pavel BRU7001 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:09:00
682 336760 Růžička Ivan PHK6702 C OK 99 Hradec Králové 10:12:00
683 2113495 Čihák Petr HOR6900 C TJ Jiskra Hořice 10:15:00
684 920653 Brožek Tomáš KUO6902 C KOB Ústí nad Orlicí 10:18:00
685 8020375 Jończy Daniel 88P7500 MKS Paulinum Jelenia Góra 10:21:00
686 9230 Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 10:24:00
687 9126 Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové 10:27:00
688 9028 Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 10:30:00
689 8662683 Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:33:00
690 8670813 Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 10:36:00
691 2060259 Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice 10:39:00
692 9127 Myslivec Tomáš SHK7002 C OK Slavia Hradec Králové 10:42:00
693 8226345 Czagan Jan LPU7106 C OK Lokomotiva Pardubice 10:45:00
694 553456 Müller Robert OAV6900 C Orienteering Adventure 10:48:00
695 8582019 Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 10:51:00
696 8000236 Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 10:54:00
697 9151 Chmelař Pavel SHK6402 C OK Slavia Hradec Králové 10:57:00
698 2027249 Hanl Vratislav SRK7402 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:00:00
699 9130 Charvát František SHK7501 C OK Slavia Hradec Králové 11:03:00
700 9069 Votoček Tomáš JIL7041 C OK Jilemnice 11:06:00
701 681857 Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:09:00
702 9200535 Křivda Ivan CHC6701 C K.O.B. Choceň 11:12:00
703 8116751 Pompach Martin PHK7207 C OK 99 Hradec Králové 11:15:00
704 8662675 Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:18:00
705 682602 Věříš Jan LPU7103 C OK Lokomotiva Pardubice 11:21:00
706 8660515 Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 11:24:00
707 7209277 Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 11:27:00
708 895090 Lebar Daniel BBM7400 C BETA URSUS Orienteering 11:30:00
709 8670473 Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 11:33:00
710 8670484 Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 11:36:00
711 0 Vakant Vakant 11:39:00
712 0 Vakant Vakant 11:42:00
713 0 Vakant Vakant 11:45:00
H45D
3.60 km, 14 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
714 2075627 Hájek Tibor VRL7202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:55:00
715 888649 Dudášek Karel DOB7001 C KOB Dobruška 10:58:00
716 9555 Semrád Pavel CHC6602 C K.O.B. Choceň 11:01:00
717 2090861 Tomandl Jan 0150001 HoRa 11:04:00
718 49414 Gernert Alan JIL7001 C OK Jilemnice 11:07:00
719 8667967 Vališ Jan LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice 11:10:00
720 2126260 Tichý Pavel KOR6801 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:13:00
721 995884 Justa Jaromír PHK6101 C OK 99 Hradec Králové 11:16:00
722 8014564 Macháček Lubomír LPU7515 C OK Lokomotiva Pardubice 11:19:00
723 2116485 Šimek Oldřich STH7101 C SK Studenec 11:22:00
724 2017669 Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 11:25:00
725 2114991 Bílek Tomáš SJC7307 C Sportcentrum Jičín 11:28:00
726 2078480 Hanuš Vladimír VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:31:00
727 425598 Rusz Roman KUN7201 C TJ Sokol Kunvald 11:34:00
728 2144103 Vychopeň Tomáš BRU6800 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 11:37:00
729 426352 Janovský Petr JIL7202 C OK Jilemnice 11:40:00
730 2032371 Ptáček Miloš BRU7000 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 11:43:00
731 1421292 Kunt Stanislav ZAM7401 C OB TJ Sokol Žamberk 11:46:00
732 2115010 Pešek Vladimír 0130001 TJ Sokol Košov 11:49:00
733 0 Bulíř Jiří 0150004 HoRa 11:52:00
734 2095967 Krejčí Milan KOR7400 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:55:00
735 9684 Mikyska Alan VAM7149 C OB Vamberk 11:58:00
736 0 Loukota Josef HOR7100 C TJ Jiskra Hořice 12:01:00
737 2095976 Vých Luboš SRK7300 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 12:04:00
738 1602617 Musil Marek KUO7301 C KOB Ústí nad Orlicí 12:07:00
739 438038 Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:10:00
740 2096118 Třešňák Miloš JIL6902 C OK Jilemnice 12:13:00
741 2120620 Lapáček Jiří SHK6600 C OK Slavia Hradec Králové 12:16:00
742 7206528 Dostál Dalibor VRL7308 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:19:00
743 8670476 Puš Roman STH7501 C SK Studenec 12:22:00
744 0 Vakant Vakant 12:25:00
745 0 Vakant Vakant 12:28:00
746 0 Vakant Vakant 12:31:00
747 0 Vakant Vakant 12:34:00
H55C
3.90 km, 16 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
748 2059745 Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 10:01:00
749 2108909 Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 10:04:00
750 8660393 Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 10:07:00
751 9907 Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 10:10:00
752 2126289 Tupec Jiří VAM5801 C OB Vamberk 10:13:00
753 2088189 Čermák Libor PHK5600 C OK 99 Hradec Králové 10:16:00
754 8670804 Hausvater Karel SHK5801 C OK Slavia Hradec Králové 10:19:00
755 9691 Prášil Jan NPA5601 C SK LOB Nová Paka 10:22:00
756 2060235 Chládek Josef ZAM5901 C OB TJ Sokol Žamberk 10:25:00
757 2059741 Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 10:28:00
758 8663180 Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 10:31:00
759 2025354 Starý Pavel VRL6301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:34:00
760 232860 Záveský Richard CET6301 C TJ Loko Česká Třebová 10:37:00
761 7208208 Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald 10:40:00
762 2116196 Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice 10:43:00
763 0 Vakant Vakant 10:46:00
764 0 Vakant Vakant 10:49:00
765 0 Vakant Vakant 10:52:00
766 995887 Čivrný Pavel VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:55:00
H55D
3.10 km, 13 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
767 8003599 Lulay Miloš LPU5502 C OK Lokomotiva Pardubice 10:03:00
768 9115 Šabatka Petr SHK5703 C OK Slavia Hradec Králové 10:06:00
769 2060272 Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice 10:09:00
770 7224 Černý Petr ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orlicí 10:12:00
771 7207852 Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 10:15:00
772 2085624 Andrš Milan ZAM5801 C OB TJ Sokol Žamberk 10:18:00
773 2075604 Dvořák Vladimír LPU6004 C OK Lokomotiva Pardubice 10:21:00
774 7202881 Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec Králové 10:24:00
775 9327 Cinkan Zdeněk LPU6201 C OK Lokomotiva Pardubice 10:27:00
776 361956 Jelínek Roman CHC6301 C K.O.B. Choceň 10:30:00
777 9671 Rykala Karel VAM6401 C OB Vamberk 10:33:00
778 9070 Malý Evžen JIL6102 C OK Jilemnice 10:36:00
779 2035741 Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 10:39:00
780 8008020 Řehák Pavel SJC6001 C Sportcentrum Jičín 10:42:00
781 2049556 Holeček Petr SHK5900 C OK Slavia Hradec Králové 10:45:00
782 8680288 Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:48:00
783 0 Jánek Ladislav LPU6103 C OK Lokomotiva Pardubice 10:51:00
784 2134279 Mertlík Jiří VRL6102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:54:00
785 7203333 Novotný Pavel SHK6104 C OK Slavia Hradec Králové 10:57:00
786 682091 Karel Miloš JIL6004 C OK Jilemnice 11:00:00
787 8028839 Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 11:03:00
788 0 Vakant Vakant 11:06:00
789 0 Vakant Vakant 11:09:00
H65C
3.30 km, 12 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
790 9001 Štregl Tomáš VRL5001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:21:00
791 9087 Kynčl Stanislav JIL5401 C OK Jilemnice 10:25:00
792 9798 Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:29:00
793 9257 Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 10:33:00
794 8516412 Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 10:37:00
795 8656516 Mrštík Václav LPU5002 C OK Lokomotiva Pardubice 10:41:00
796 2096242 Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:45:00
797 2060215 Novák Karel NPA5001 C SK LOB Nová Paka 10:49:00
798 9533 Pohl Zdeněk SRK5301 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:53:00
799 7208201 Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 10:57:00
800 2096237 Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:01:00
801 9777 Rejmont Milan LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:05:00
802 0 Vakant Vakant 11:09:00
803 0 Vakant Vakant 11:13:00
H65D
2.40 km, 12 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
804 9192 Filip Aleš SHK5501 C OK Slavia Hradec Králové 10:03:00
805 9038 Šponar Josef ZAM4701 C OB TJ Sokol Žamberk 10:06:00
806 7202875 Jirásek Josef LTU4600 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:09:00
807 9066 Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 10:12:00
808 9200530 Junek Petr STH5501 C SK Studenec 10:15:00
809 9258 Vávra Jaroslav LPU4601 C OK Lokomotiva Pardubice 10:18:00
810 9818 Stárek Jiří DOB5001 C KOB Dobruška 10:21:00
811 9334 Čepelka Petr LPU4701 C OK Lokomotiva Pardubice 10:24:00
812 9778 Procházka Jiří LTU4802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:27:00
813 9255 Hostinský Jiří LPU5501 C OK Lokomotiva Pardubice 10:30:00
814 9039 Tobiška Václav ZAM4401 C OB TJ Sokol Žamberk 10:33:00
815 8656533 Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 10:36:00
816 0 Vakant Vakant 10:39:00
817 0 Vakant Vakant 10:42:00
H75C
2.30 km, 11 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
818 9455 Vykysalý František PHK3002 C OK 99 Hradec Králové 10:01:00
819 0 Vakant Vakant 10:05:00
820 9422 Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové 10:09:00
821 8338383 Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 10:13:00
822 9460 Weber Petr PHK3901 C OK 99 Hradec Králové 10:17:00
HDR
1.90 km, 6 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
823 2045243 Dvořáková Marie LPU1452 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
824 9593 Svejštil Dominik ZAM1501 C OB TJ Sokol Žamberk 10:00:00
825 52178 Fukátko Václav LPU1302 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
826 887920 Fenclová Zuzana LPU1454 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
827 1428930 Čížek Antonín SHK1105 C OK Slavia Hradec Králové 10:00:00
828 1398686 Jedličková Michaela SHK1350 C OK Slavia Hradec Králové 10:00:00
829 0 Bulířová Dorka 0150003 HoRa 10:00:00
830 2032381 Janatová Anežka BRU0951 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:00:00
831 920672 Kárníková Alžběta LPU1354 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
832 8987 Wohanka Jakub VRL1301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:00:00
833 434594 Hrušová Kateřina 0160001 Vysoká nad Labem 10:00:00
834 0 Jiran Tomáš 0220003 Jivka_neregistrovaní 10:00:00
835 9787 Kubíčková Barbora 0220001 Jivka_neregistrovaní 10:00:00
836 9281 Stohanzlová Vilma LPU1551 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
837 2070814 Kuhnová Šárka LPU1356 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
838 1396854 Smith Laura VRL1152 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:00:00
839 7202878 Zvěřina Radim LPU1501 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
840 2124785 Drápal Štěpán STH1501 C SK Studenec 10:00:00
841 9797 Vítek Michal PHK1402 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
842 500267 Palas Tomáš SJC1501 C Sportcentrum Jičín 10:00:00
843 2060236 Hájek Aleš CET1501 C TJ Loko Česká Třebová 10:00:00
844 52714 Tejkalová Zuzana ADA1451 OOB Spartak Adamov 10:00:00
845 426351 Horák Vojtěch JIL1501 C OK Jilemnice 10:00:00
846 224919 Melicharová Nina PHK1451 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
847 0 Tihonová Magdalena PHK1450 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
848 2011867 Hladká Emma KOR1350 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:00:00
849 9133 Hepner Martin SHK1500 C OK Slavia Hradec Králové 10:00:00
850 2070847 Málková Dominika PHK1350 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
851 2144088 Lukešová Hana SHK1351 C OK Slavia Hradec Králové 10:00:00
852 2143378 Košťálová Gabriela SHK1353 C OK Slavia Hradec Králové 10:00:00
853 320290 Šafář Jan CET1402 C TJ Loko Česká Třebová 10:00:00
854 206476 Kutlvašrová Marta VRL1451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:00:00
855 7209426 Jiranová Veronika PHK1452 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
856 7207339 Sedláková Anna LIP1550 C SOS Mamuti z Lipovky 10:00:00
P
2.30 km, 10 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
857 2056289 Lhotská Hana ZAM4651 OB TJ Sokol Žamberk 10:00:00
858 425504 Jansová Romana BRU7650 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:00:00
859 53569 Hrdinová Lucie ZAM0351 OB TJ Sokol Žamberk 10:00:00
860 2025353 Rückerová Věra HOR7450 C TJ Jiskra Hořice 10:00:00
861 2058468 Bohdanecká Barbora SHK7950 C OK Slavia Hradec Králové 10:00:00
862 2001923 Kerhátová Lenka LTU7450 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:00:00
863 2132920 Kleiberová Eliška CHC9952 C K.O.B. Choceň 10:00:00
864 2127893 Kubínová Marcela HOR7550 C TJ Jiskra Hořice 10:00:00
865 2049540 Lukešová Klára 0140001 Ztracený rodič 10:00:00
866 2420062 Rutová Romana 0170001 PHK 10:00:00
867 2103261 Stohanzl Jan LPU7600 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
868 53776 Michálek Marcel 0220002 Jivka_neregistrovaní 10:00:00
869 0 Dub Josef 0200002 Dubovi 10:00:00
870 1080493 Kubíková Irena LPU6956 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
871 51128 Kubík Dušan LPU2222 OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
872 682637 Kubíček Tomáš VAM7100 C OB Vamberk 10:00:00
873 2075645 Kroupová Kateřina LPU8154 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
874 2025372 Flos Radek LPU2223 OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
875 9017 Ruszová Ema KUN7151 TJ Sokol Kunvald 10:00:00
876 2083389 Müller Matěj KOR0302 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:00:00
877 8660542 Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:00:00
878 2085654 Kotyk Šimon LTU0802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:00:00
879 2102559 Loukotová Adéla HOR0150 C TJ Jiskra Hořice 10:00:00
880 2080989 Hanušová Monika VRL7654 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:00:00
881 2096244 Hájková Eva VRL7454 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:00:00
882 2129221 Věříšová Lenka 0020001 Lenka 10:00:00
883 9539 Ehlová Iva SRK3951 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:00:00
884 2419927 Korbelová Petra 0060001 Korbelovi 10:00:00
885 0 Macháčková Markéta 0110002 MTBO Racing team HK 10:00:00
886 2075646 Věříšová Lucie 0020002 Lenka 10:00:00
887 9979 Posolda Tomáš 0120001 Sport centrum Jicin 10:00:00
888 2057583 Hrůzová Martina LTU7751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:00:00
889 2051521 Hladký Filip KOR0300 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:00:00
890 2419932 Beneda Jan 0090001 SHK 10:00:00
891 2001909 Kotyk Pavel LTU7901 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:00:00
892 2087670 Tichá Kateřina KOR7550 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:00:00
893 2134281 Smisitelová Markéta KOR7452 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:00:00
T
4.90 km, 16 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
894 2103290 Skalka Michal LTU6700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:00:00
895 8109421 Macháček Jiří 0110001 MTBO Racing team HK 10:00:00
896 2419864 Kopecká Tereza 0190001 Sovy Bělečko 10:00:00
897 2017683 Košťál Pavel 0180001 Dlouhé Dvory 10:00:00
898 0 Johnová Eliška 0040002 John Beer 10:00:00
899 9799 Vítek Zdeněk SRK4701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:00:00
900 9552 John Václav 0040004 John Beer 10:00:00
901 0 Schrötter Šimon 0040003 John Beer 10:00:00