Startovka závodu: Sandstones | Pískovce - E3

Datum:
02.08.2020
Místo konání:
Pořadatel:
DOK - OK Doksy
Mapa:
Ředitel závodu:
Koštejn Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Novák Daniel - R3
Stavitel tratí:
Fürst Matouš
Kategorie:
D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60-     D65-     D70-     D75-     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60     H65     H70-     H75-     H80-     T-FIT     T-OPEN     T10     T10P    
D10
2.00 km, 45 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9436 Mojžíšová Nela PHK1053 C OK 99 Hradec Králové 10:31:00
2148157 Svobodová Adéla ODV1150 C TJ Aero Odolena Voda 10:33:00
2061781 Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 10:35:00
771771 Mrázková Berta SJC1151 C Sportcentrum Jičín 10:37:00
1410002 Besedová Bára PHK1051 C OK 99 Hradec Králové 10:39:00
2125327 Hrušková Gabriela PGP1150 C SK Praga 10:41:00
7209658 Kvapilová Simona PHK1150 C OK 99 Hradec Králové 10:43:00
8660577 Mišeková Lucie KAM1050 B OK Kamenice 10:45:00
2085003 Bartalošová Ada PGP1050 C SK Praga 10:47:00
246874 Pavlů Marie TJP1051 C TJ Sokol Troja 10:49:00
2144052 Súkupová Sára PGP1151 C SK Praga 10:51:00
7080080 Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 C TJ Lokomotiva Beroun 10:53:00
2099494 Dlouhá Julie PGP1051 C SK Praga 10:55:00
886252 Jelínková Anna LTP1050 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:57:00
2134299 Řepková Anna PGP1052 C SK Praga 10:59:00
0 Nováková Jana DOK OK Doksy 11:01:00
D12A
2.20 km, 60 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2050490 Housková Adéla DOR0851 C OK Dobříš 10:05:00
2113070 Bulířová Žofie TAP0850 C KOB Tretra Praha 10:07:00
2060292 Zabořilová Anna JEN0951 B OB Jenišovice 10:09:00
2125321 Hrušková Tereza PGP0953 C SK Praga 10:11:00
4366 Koutná Amélie BOR0950 C OK Jiskra Nový Bor 10:13:00
2148204 Rutová Renata PHK0959 C OK 99 Hradec Králové 10:15:00
7779755 Šimůnková Michaela TAP0851 B KOB Tretra Praha 10:17:00
2099527 Štěpová Barbora PGP0951 B SK Praga 10:19:00
2124755 Charouzová Eliška CHT0851 B OOB SK Chrast 10:21:00
8013933 Lošťáková Ela PGP0957 C SK Praga 10:23:00
2112736 Schwarzová Martina Justína LBE0951 C TJ Lokomotiva Beroun 10:25:00
2115706 Kellerová Alice CHT0852 B OOB SK Chrast 10:27:00
7209356 Kvapilová Markéta PHK0950 C OK 99 Hradec Králové 10:29:00
8680596 Novotná Karolína TUR0853 B OOB TJ Turnov 10:31:00
2129204 Matoušková Markéta PHK0855 C OK 99 Hradec Králové 10:33:00
440698 Kotecká Marie Anna TBM0989 C KOS TJ Tesla Brno 10:35:00
0 Paldusová Nela PGP0855 C SK Praga 10:37:00
8028871 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 10:39:00
2088819 Šestáková Johana VLI0853 B Slavia Liberec orienteering 10:41:00
2084992 Bartalošová Anežka PGP0853 B SK Praga 10:43:00
8000237 Malečková Pavlína VSP0855 B USK Praha 10:45:00
0 Nováková Jana DOK OK Doksy 10:47:00
D12B
2.00 km, 45 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
411591 Kvapilová Kristýna TUV0999 C SOK TJ Turnov 11:16:00
2124784 Ryppelová Anna TAP0954 C KOB Tretra Praha 11:18:00
2135185 Klapková Alžběta PTE0852 B TJ Sokol Ptení 11:20:00
2134252 Krátká Linda ROU0851 C SKOB Roudnice nad Labem 11:22:00
2073705 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 11:24:00
1700083 Netopilová Simona VAM0950 C OB Vamberk 11:26:00
2148160 Dudlová Hana ODV0854 C TJ Aero Odolena Voda 11:28:00
2135196 Vavrdová Karolína PTE0880 C TJ Sokol Ptení 11:30:00
52247 Dosbabová Veronika TTR0851 C OOB Třebíč 11:32:00
2143338 Berná Klára ODV0851 B TJ Aero Odolena Voda 11:34:00
8004343 Cymorková Julie TRI0953 C TJ TŽ Třinec 11:36:00
428273 Pilchová Linda ODV0953 C TJ Aero Odolena Voda 11:38:00
339560 Růžičková Magda PHK0951 C OK 99 Hradec Králové 11:40:00
7000706 Svobodová Ema ODV0951 C TJ Aero Odolena Voda 11:42:00
49330 Kawuloková Tereza TRI0956 C TJ TŽ Třinec 11:44:00
2135198 Vrbová Marie PTE0850 C TJ Sokol Ptení 11:46:00
0 Nováková Jana DOK OK Doksy 11:48:00
D14A
2.60 km, 60 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8667545 Kotková Adéla RIC0655 B OB Říčany 10:32:00
2106747 Vozábalová Hana PGP0654 B SK Praga 10:34:00
8226406 Rejholcová Tereza BOR0751 B OK Jiskra Nový Bor 10:36:00
8662326 Lošťáková Sára PGP0660 B SK Praga 10:38:00
8660576 Mišeková Kateřina KAM0756 B OK Kamenice 10:40:00
8660553 Neumannová Alžběta PHK0650 A OK 99 Hradec Králové 10:42:00
2096266 Priehodová Nela PGP0655 B SK Praga 10:44:00
2148245 Slavíková Tereza CHT0656 B OOB SK Chrast 10:46:00
8663207 Kubáňová Tereza TBM0756 B KOS TJ Tesla Brno 10:48:00
2120999 Zoulíková Vendula CHT0753 B OOB SK Chrast 10:50:00
8033203 Novotná Vendula PHK0777 B OK 99 Hradec Králové 10:52:00
8003607 Běloušková Kateřina CTB0752 B SK OB Chotěboř 10:54:00
8116682 Housková Barbora DOR0655 B OK Dobříš 10:56:00
8226310 Waldhauserová Eliška BOR0757 B OK Jiskra Nový Bor 10:58:00
8088288 Hlaváčová Lucie TBM0660 B KOS TJ Tesla Brno 11:00:00
8421842 Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 11:02:00
2127896 Krejčová Hana ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem 11:04:00
8226324 Štěpová Kateřina PGP0657 A SK Praga 11:06:00
0 Nováková Jana DOK OK Doksy 11:08:00
D14B
2.20 km, 60 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Novotná Barbora PGP0751 C SK Praga 11:25:00
8670796 Benešová Michaela SJH0651 B SOS Jindřichův Hradec 11:27:00
2088166 Dvořáková Lucie BBM0750 B BETA URSUS Orienteering 11:29:00
8660587 Holíková Petra ONO0653 C SKOB Ostrov 11:31:00
7300213 Hovorková Marie LDC0650 C KOB Děčín 11:33:00
2112732 Kutková Tereza JEN0752 C OB Jenišovice 11:35:00
428268 Pilchová Sofia ODV0751 C TJ Aero Odolena Voda 11:37:00
8149880 Ptáčková Hana PGP0750 C SK Praga 11:39:00
2001944 Kvášovská Ludmila LTU0753 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:41:00
2059774 Bauerová Aneta SKV0752 B TJ Slovan Karlovy Vary 11:43:00
0 Nováková Jana DOK OK Doksy 11:45:00
D16
3.10 km, 90 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2148090 Koubová Hana DKP0558 B Oddíl OB Kotlářka 10:18:00
8660369 Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 10:20:00
8660538 Holíková Simona ONO0553 A SKOB Ostrov 10:22:00
2025350 Cejpková Karolína SRK0552 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:24:00
8656743 Šimšová Pavla PGP0557 A SK Praga 10:26:00
232536 Kruschinová Jana LTP0551 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:28:00
2102851 Chmelařová Romana PGP0553 C SK Praga 10:30:00
7207628 Veselá Tereza CHT0552 C OOB SK Chrast 10:32:00
8667522 Šestáková Marie VLI0452 A Slavia Liberec orienteering 10:34:00
2095955 Výchová Veronika SRK0557 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:36:00
2102716 Klapková Anežka PTE0553 C TJ Sokol Ptení 10:38:00
8660382 Mellanová Judita TUR0559 A OOB TJ Turnov 10:40:00
361965 Řeháková Ludmila PGP0454 C SK Praga 10:42:00
2115006 Plevová Barbora SJC0559 C Sportcentrum Jičín 10:44:00
8116745 Metelková Michaela PHK0550 A OK 99 Hradec Králové 10:46:00
8033258 Krčková Lucie TRI0550 C TJ TŽ Třinec 10:48:00
8516920 Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš 10:50:00
8033222 Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 10:52:00
8680421 Hájková Tereza TUR0556 B OOB TJ Turnov 10:54:00
8517325 Krejčová Lucie ROU0453 A SKOB Roudnice nad Labem 10:56:00
8226331 Čapková Lucie KAM0459 A OK Kamenice 10:58:00
8662713 Martanová Lea TUR0555 A OOB TJ Turnov 11:00:00
8226415 Derflová Eliška KUL0550 C KOB Ústí nad Labem 11:02:00
1470170 Pavlíčková Hana KPY0450 A SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:04:00
8680591 Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 11:06:00
8516925 Černá Ema ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem 11:08:00
2095942 Novotná Michaela TUR0551 B OOB TJ Turnov 11:10:00
0 Nováková Jana DOK OK Doksy 11:12:00
D18
3.50 km, 150 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8660572 Holečková Petra SHK0250 A OK Slavia Hradec Králové 10:13:00
8648619 Besedová Katka PHK0351 C OK 99 Hradec Králové 10:15:00
8670788 Semíková Lucie KAM0250 A OK Kamenice 10:17:00
2113360 Jelínková Adéla LPU0254 B OK Lokomotiva Pardubice 10:19:00
7210923 Zamouřilová Anežka PHK0354 A OK 99 Hradec Králové 10:21:00
8656531 Blažková Kateřina SJH0252 A SOS Jindřichův Hradec 10:23:00
8656736 Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 10:25:00
8656606 Karlová Anna JIL0352 A OK Jilemnice 10:27:00
8654913 Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 10:29:00
2148235 Kropáčková Vendula CHT0353 B OOB SK Chrast 10:31:00
2125333 Chrzová Eliška PGP0353 A SK Praga 10:33:00
2103705 Smutná Anna Marie DKP0359 A Oddíl OB Kotlářka 10:35:00
8660403 Barnatová Klára ZBM0352 A SK Žabovřesky Brno 10:37:00
8659420 Martanová Elin TUR0253 A OOB TJ Turnov 10:39:00
8655463 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 B OK Dobříš 10:41:00
8656699 Mulíčková Markéta ABM0362 A KOB ALFA Brno 10:43:00
8061463 Navrátilová Adéla TRI0250 B TJ TŽ Třinec 10:45:00
8656737 Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 10:47:00
8226439 Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:49:00
8656623 Vandasová Adéla PHK0255 A OK 99 Hradec Králové 10:51:00
8019930 Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 10:53:00
0 Nováková Jana DOK OK Doksy 10:55:00
D20
4.00 km, 175 m, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8656599 Peterová Janča LPU0057 R OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
8659387 Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:02:00
8680323 Vejražková Róza TUR0151 A OOB TJ Turnov 10:04:00
51970 Vacková Anna CHT0051 C OOB SK Chrast 10:06:00
8654888 Škáchová Magdalena DKP0156 A Oddíl OB Kotlářka 10:08:00
9101185 Kosíková Eliška TUR0052 B OOB TJ Turnov 10:10:00
8660596 Kosová Tereza PHK0151 A OK 99 Hradec Králové 10:12:00
8033298 Foltýnová Eva SJI0051 B OK Jihlava 10:14:00
8659389 Grycová Kateřina TBM0058 R KOS TJ Tesla Brno 10:16:00
8662288 Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:18:00
8656742 Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 10:20:00
7202857 Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:22:00
8100401 Šafková Sofie KAM0153 A OK Kamenice 10:24:00
8662719 Nešporová Alžběta TZL0051 R SKOB Zlín 10:26:00
8191119 Matějková Barbora TUR0156 A OOB TJ Turnov 10:28:00
9101707 Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
2032191 Thýnová Nikola SHK0051 R OK Slavia Hradec Králové 10:32:00
2800315 Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:34:00
8659381 Opálková Martina BBM0050 R BETA URSUS Orienteering 10:36:00
8656601 Nechanická Klára TBM0055 R KOS TJ Tesla Brno 10:38:00
0 Nováková Jana DOK OK Doksy 10:40:00
D21E
5.20 km, 215 m, 23 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
515442 Müllerová Věra 20005 2 Neregistrovaní/přihlášení př 10:00:00
8310220 Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 10:02:00
2102777 Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 10:04:00
8660435 Firešová Markéta ZBM9951 R SK Žabovřesky Brno 10:06:00
8680582 Luštická Lucie TUR8650 C OOB TJ Turnov 10:08:00
9101703 Korpasová Tereza TBM9898 C KOS TJ Tesla Brno 10:10:00
7207077 Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 10:12:00
8210495 Nieke Patricia TUR9552 R OOB TJ Turnov 10:14:00
8660574 Teplá Karolína SHK9251 E OK Slavia Hradec Králové 10:16:00
8656705 Sieglová Eliška PGP9954 E SK Praga 10:18:00
8660903 Sokolářová Šárka TUR9999 R OOB TJ Turnov 10:20:00
8644881 Horčičková Vendula LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice 10:22:00
301347 Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:24:00
8662427 Jirčáková Martina LCE8951 R OOB TJ Slovan Luhačovice 10:26:00
2020750 Poloprutská Markéta TUR9252 C OOB TJ Turnov 10:28:00
8636765 Gárdonyi Csilla 40002 4 Hungarian national team 10:30:00
8660421 Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 10:32:00
8005907 Rollier Monika PHK8051 C OK 99 Hradec Králové 10:34:00
8051795 Procházková Marie KAM9554 C OK Kamenice 10:36:00
8642186 Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové 10:38:00
7990513 Sárközy Zsófia 40001 4 Hungarian national team 10:40:00
8656582 Janošíkova Tereza SSU9953 E SK Severka Šumperk 10:42:00
8629757 Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 10:44:00
8644886 Zháňalová Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno 10:46:00
1406123 Ildiko Szerencsi 40008 4 Hungarian national team 10:48:00
8660401 Šimková Johanka ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno 10:50:00
0 Nováková Jana DOK OK Doksy 10:52:00
8660420 Odehnalová Tereza ZBM9757 E SK Žabovřesky Brno 10:54:00
8656524 Chaloupská Barbora PHK9951 E OK 99 Hradec Králové 10:56:00
0 Nováková Jana DOK OK Doksy 10:58:00
D21A
4.50 km, 160 m, 19 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7003042 Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 10:44:00
8107998 Zlámalová Nikola SJC9951 R Sportcentrum Jičín 10:46:00
7260013 Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:48:00
8070995 Kissling Xenia 20004 2 Neregistrovaní/přihlášení př 10:50:00
8033234 Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 10:52:00
7202891 Veljačiková Hana PGP9756 C SK Praga 10:54:00
8028926 Rickmeyer Tina 20056 2 Neregistrovaní/přihlášení př 10:56:00
434595 Balcarová Barbora LLI9751 C LOK-o Liberec 10:58:00
8226366 Zavadilová Barbora KAM9454 C OK Kamenice 11:00:00
8660446 Odehnalová Klára ZBM9956 C SK Žabovřesky Brno 11:02:00
8000244 Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 11:04:00
8350120 Janovská Kateřina PGP9850 C SK Praga 11:06:00
434591 Metelková Taťána PHK7250 C OK 99 Hradec Králové 11:08:00
7210125 Kovářová Julie LTP8854 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:10:00
8662297 Justová Eliška SHK9351 C OK Slavia Hradec Králové 11:12:00
7210812 Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 11:14:00
7203455 Přívozníková Pavla BZP8650 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:16:00
7200338 Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 11:18:00
8656518 Benešová Jana CTB9452 R SK OB Chotěboř 11:20:00
7260021 Kubínová Romana SKV9452 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:22:00
2073746 Tesařová Jana TRI9751 C TJ TŽ Třinec 11:24:00
8656704 Větříčková Andrea SHK9951 C OK Slavia Hradec Králové 11:26:00
8670955 Trilca Mara 50011 5 USV TU Dresden 1 11:28:00
7210815 Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:30:00
8656678 Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 11:32:00
8629753 Chaloupková Veronika CHC9852 C K.O.B. Choceň 11:34:00
8181015 Voltrová Alena DKP9956 C Oddíl OB Kotlářka 11:36:00
8660408 Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 11:38:00
887935 Nováková Kateřina OKP9450 C SK OK 24 Praha 11:40:00
8425544 Semrádová Jana CHC9951 C K.O.B. Choceň 11:42:00
8640294 Feucht Ladina 20001 2 Neregistrovaní/přihlášení př 11:44:00
8629817 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 11:46:00
7200344 Kovářová Lenka LTP9750 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:48:00
8670479 Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 11:50:00
2082714 Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 11:52:00
0 Nováková Jana DOK OK Doksy 11:54:00
D21B
3.60 km, 140 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2088730 Krupová Tereza BZP8751 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:09:00
8660480 Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:11:00
330625 Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 11:13:00
8028805 Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:15:00
303912 Müllerová Markéta LCE9453 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:17:00
9669 Smutná Pavla VAM8651 C OB Vamberk 11:19:00
2111818 Trdá Lucie KPY8651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:21:00
8670776 Vlažná Lucie LCE8762 OOB TJ Slovan Luhačovice 11:23:00
2021848 Kopecká Johana PGP9956 C SK Praga 11:25:00
7522295 Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 11:27:00
8251713 Ringli Corina 20002 2 Neregistrovaní/přihlášení př 11:29:00
7200319 Mesiarkinová Kamila ZBM8282 C SK Žabovřesky Brno 11:31:00
8660373 Argalášová Kateřina TRI9750 C TJ TŽ Třinec 11:33:00
49973 Žitná Jana SMB9251 C SKOB Mladá Boleslav 11:35:00
8517316 Polášková Kristýna TZL8898 SKOB Zlín 11:37:00
7300087 Kafková Dominika PGP9053 C SK Praga 11:39:00
51594 Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 11:41:00
2073724 Sabelová Markéta TRI9656 C TJ TŽ Třinec 11:43:00
2021835 Kučerová Barbora HCE8650 C TJ Hostivice 11:45:00
416555 Oľhavová Hana PGP9163 C SK Praga 11:47:00
2045224 Müllerová Petra BZP9050 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:49:00
51278 Šafková Petra KAM6650 C OK Kamenice 11:51:00
8112522 Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 11:53:00
8008455 Horová Klára PGP8455 C SK Praga 11:55:00
0 Nováková Jana DOK OK Doksy 11:57:00
D21C
3.00 km, 95 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8663120 Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 10:01:00
8660528 Havlová Adéla BOR9161 R OK Jiskra Nový Bor 10:03:00
8226372 Šperlová Zuzna 20014 2 Neregistrovaní/přihlášení př 10:05:00
52312 Moravčíková Hana CHT9751 C OOB SK Chrast 10:07:00
443061 Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 10:09:00
8667 Kovářová Tereza TRI9756 C TJ TŽ Třinec 10:11:00
352326 Sklenářová Dorothea AOP9351 C Orientační Běh Opava 10:13:00
2420005 Křížová Darina 20011 2 Neregistrovaní/přihlášení př 10:15:00
2113474 Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 10:17:00
8028804 Pangrácová Marie 20042 2 Neregistrovaní/přihlášení př 10:19:00
8662298 Žejdlíková Karolína LTP9950 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:21:00
2104589 Vaňková Martina 20044 2 Neregistrovaní/přihlášení př 10:23:00
2116479 Smolíková Lucie SKV9551 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:25:00
1425341 Líbalová Petra ROU8952 C SKOB Roudnice nad Labem 10:27:00
2088205 Černá Eliška SCP9050 C OK Sparta Praha 10:29:00
7207027 Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 10:31:00
8664 Mizerová Monika TRI9250 C TJ TŽ Třinec 10:33:00
8780 Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 10:35:00
1470168 Krejčová Vlasta SKV9453 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:37:00
2060261 Formánková Anna RIC9950 C OB Říčany 10:39:00
53527 Černá Kateřina TJP9850 C TJ Sokol Troja 10:41:00
0 Nováková Jana DOK OK Doksy 10:43:00
D35A
4.20 km, 105 m, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8007503 Daňková Veronika SBK8151 C KOB START Blansko 11:26:00
7300472 Blažková Kristina DKP8251 C Oddíl OB Kotlářka 11:28:00
301536 Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 11:30:00
8226388 Arnoštová Kateřina VSP7652 C USK Praha 11:32:00
8172882 Podlipná Veronika SJC8152 C Sportcentrum Jičín 11:34:00
682676 Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:36:00
8656724 Novotná Kateřina PHK8252 C OK 99 Hradec Králové 11:38:00
2084985 Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 11:40:00
500556 Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 11:42:00
8654900 Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 11:44:00
8648627 Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 11:46:00
416264 Novotná Martina PHK8255 C OK 99 Hradec Králové 11:48:00
8100973 Straube Hanka 20080 2 Neregistrovaní/přihlášení př 11:50:00
0 Nováková Jana DOK OK Doksy 11:52:00
D35B
3.40 km, 95 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9416 Melounková Lucie PHK8054 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
682355 Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 10:02:00
7788 Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 10:04:00
2144047 Dosbabová Magda TTR8152 C OOB Třebíč 10:06:00
2148140 Kopecká Magdaléna KPY8250 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:08:00
1407428 Dudová Irena HCE8250 C TJ Hostivice 10:10:00
8226305 Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 10:12:00
8051083 Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 10:14:00
9366 Mojžíšová Jana PHK8254 C OK 99 Hradec Králové 10:16:00
2420003 Brotánková Lenka ROU8152 C SKOB Roudnice nad Labem 10:18:00
8033289 Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 10:20:00
9518 Drhlíková Markéta VAM8250 C OB Vamberk 10:22:00
224888 Dvořáčková Jana TTR8154 C OOB Třebíč 10:24:00
1424645 Mikušová Ivana PTE8365 C TJ Sokol Ptení 10:26:00
2143344 Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 10:28:00
1302868 Zakouřilová Kamila TUR8557 C OOB TJ Turnov 10:30:00
7707 Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 10:32:00
0 Nováková Jana DOK OK Doksy 10:34:00
D40A
3.60 km, 100 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2067234 Nedbalová Jana MFP8050 C Matfyz Praha 10:59:00
8304113 Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 11:01:00
7207872 Zoulíková Iveta CHT8052 C OOB SK Chrast 11:03:00
8660503 Svítilová Pavla PGP7764 C SK Praga 11:05:00
681852 Balusková Ida OK7350 OKP SK OK 24 Praha 11:07:00
7500077 Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 11:09:00
1886930 Dlouhá Marta PGP7858 C SK Praga 11:11:00
8033228 Pivcová Žaneta MLA8050 C MLOK Mariánské Lázně 11:13:00
7210932 Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 11:15:00
2113471 Papicová Silvie BZP7651 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:17:00
8014514 Lošťáková Ivana PGP7763 C SK Praga 11:19:00
2061836 Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 11:21:00
8226308 Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 11:23:00
8103928 Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 11:25:00
682683 Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 11:27:00
8644871 Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 11:29:00
8660371 Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 11:31:00
7207856 Míková Lenka VCB7653 C OB České Budějovice 11:33:00
8170272 Vandasová Markéta VAM7250 C OB Vamberk 11:35:00
2060208 Brettlová Marta PGP7557 C SK Praga 11:37:00
2102812 Kučerová Berenika DCE8050 C KOB Dobřichovice 11:39:00
9001060 Kotecká Michaela TBM7856 C KOS TJ Tesla Brno 11:41:00
7204991 Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:43:00
2102806 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:45:00
8667963 Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 11:47:00
7210067 Smutná Jana VAM6251 C OB Vamberk 11:49:00
7206551 Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 11:51:00
0 Nováková Jana DOK OK Doksy 11:53:00
D40B
3.10 km, 110 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7300083 Kvapilová Zuzana PHK7853 C OK 99 Hradec Králové 10:59:00
8160190 Karafiátová Lucie BOR7658 C OK Jiskra Nový Bor 11:01:00
218979 Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 11:03:00
2148189 Piškulová Pavla ODV8052 C TJ Aero Odolena Voda 11:05:00
2094515 Vršková Dagmar ZBM7850 C SK Žabovřesky Brno 11:07:00
2127610 Priehodová Kateřina PGP7857 C SK Praga 11:09:00
2081357 Ryppelová Monika TAP7850 C KOB Tretra Praha 11:11:00
2148247 Kellerová Lenka CHT8054 C OOB SK Chrast 11:13:00
7913579 Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 11:15:00
7204994 Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 11:17:00
9351 Pozdílková Alena PHK8053 C OK 99 Hradec Králové 11:19:00
246877 Pavlů Lenka MFP7753 C Matfyz Praha 11:21:00
2102714 Třísková Eva PTE8050 C TJ Sokol Ptení 11:23:00
4329 Vacková Petra CHT7852 C OOB SK Chrast 11:25:00
436415 Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 11:27:00
2081373 Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 11:29:00
416330 Jirásková Pavla KPY7950 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:31:00
2148229 Majerská Adriana ODV8051 C TJ Aero Odolena Voda 11:33:00
2111618 Cichrová Iveta TAP7752 C KOB Tretra Praha 11:35:00
2131187 Bartošová Dana PTE7650 C TJ Sokol Ptení 11:37:00
2135182 Dudlová Jana ODV7751 C TJ Aero Odolena Voda 11:39:00
2103783 Brychtová Zuzana JHB8053 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 11:41:00
52889 Berná Markéta ODV7651 C TJ Aero Odolena Voda 11:43:00
2800344 Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 11:45:00
1417264 Besedová Petra PHK7654 C OK 99 Hradec Králové 11:47:00
2106887 Chmelařová Zuzana PGP7761 C SK Praga 11:49:00
0 Nováková Jana DOK OK Doksy 11:51:00
D45A
3.40 km, 95 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7209365 Johnová Lenka LTP7352 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:50:00
7207787 Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 10:52:00
8115113 Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 10:54:00
53017 Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 10:56:00
2044893 Housková Monika DOR7551 C OK Dobříš 10:58:00
8007275 Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 11:00:00
231924 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 11:02:00
8160179 Koutná Olga BOR7152 C OK Jiskra Nový Bor 11:04:00
2080949 Růžičková Kamila PHK7153 C OK 99 Hradec Králové 11:06:00
8410 Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 11:08:00
7775 Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 11:10:00
8656600 Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:12:00
51555 Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga 11:14:00
8149885 Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 11:16:00
1413332 Melicharová Zdeňka PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 11:18:00
2081352 Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 11:20:00
2103763 Zámečníková Jitka 20021 2 Neregistrovaní/přihlášení př 11:22:00
8200027 Bialeková Martina LBE7350 C TJ Lokomotiva Beroun 11:24:00
8660554 Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 11:26:00
2060258 Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 11:28:00
232494 Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:30:00
7121314 Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 11:32:00
2021823 Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 11:34:00
2067949 Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 11:36:00
49656 Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 11:38:00
53567 Smolková Alena OKP6452 C SK OK 24 Praha 11:40:00
0 Nováková Jana DOK OK Doksy 11:42:00
D45B
3.10 km, 95 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2103240 Ferbasová Zdeňka TUR7361 C OOB TJ Turnov 10:09:00
1409879 Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:11:00
2113044 Kándlová Adéla DCE7550 C KOB Dobřichovice 10:13:00
2092416 Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:15:00
8827 Mikšíková Kateřina PTE7375 C TJ Sokol Ptení 10:17:00
2087686 Holíková Ilona ONO7552 C SKOB Ostrov 10:19:00
8092929 Hanušová Zdena SJC7253 C Sportcentrum Jičín 10:21:00
52892 Loukotová Andrea HOR7350 C TJ Jiskra Hořice 10:23:00
8116757 Nouzová Alena SJH7151 C SOS Jindřichův Hradec 10:25:00
2032384 Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:27:00
2085603 Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 10:29:00
331208 Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem 10:31:00
9801 Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:33:00
2109690 Matoušková Markéta SLA7352 C SKOB Slaný 10:35:00
7200595 Waňková Dita LPU7158 C OK Lokomotiva Pardubice 10:37:00
224890 Maňáková Silvie PHK7151 C OK 99 Hradec Králové 10:39:00
7205009 Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:41:00
51131 Dohnálková Jana SHK7252 C OK Slavia Hradec Králové 10:43:00
425554 Žáková Marcela LPU7053 C OK Lokomotiva Pardubice 10:45:00
2102681 Klapková Jarmila PTE7150 C TJ Sokol Ptení 10:47:00
49890 Azebová Martina PHK6757 C OK 99 Hradec Králové 10:49:00
0 Hejcmanová Pavla ROU7450 C SKOB Roudnice nad Labem 10:51:00
0 Nováková Jana DOK OK Doksy 10:53:00
D50A
3.20 km, 105 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2129235 Šejnová Magdalena PGP7053 C SK Praga 10:35:00
8660392 Benešová Iva SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 10:37:00
2032126 Fürstová Katka LLI6950 C LOK-o Liberec 10:39:00
206478 Stodůlková Lenka LTU6752 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:41:00
442851 Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 10:43:00
8660597 Kosová Michaela PHK6752 C OK 99 Hradec Králové 10:45:00
8345 Patzeltová Beatrice LDC6850 C KOB Děčín 10:47:00
0 Nováková Jana DOK OK Doksy 10:49:00
8190769 Eckardt Cornelia 50001 5 USV TU Dresden 1 10:51:00
232196 Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha 10:53:00
52427 Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 10:55:00
51809 Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 10:57:00
7000809 Müllerová Zorka BZP6750 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:59:00
52114 Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 11:01:00
8033288 Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 11:03:00
8660461 Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 11:05:00
682641 Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 11:07:00
515195 Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 11:09:00
301394 Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:11:00
300938 Müller-Wenzke Astrid 50013 5 USV TU Dresden 1 11:13:00
2079501 Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 11:15:00
2092376 Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 11:17:00
8648581 Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 11:19:00
49806 Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 11:21:00
2011817 Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 11:23:00
232198 Pavlů Veronika TAP6952 C KOB Tretra Praha 11:25:00
9833 Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 11:27:00
8660598 Horáková Jindra LPU6854 C OK Lokomotiva Pardubice 11:29:00
2133898 Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 11:31:00
2053545 Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 11:33:00
9101705 Hudečková Helena VTA6951 C SC vebr-sport 11:35:00
0 Nováková Jana DOK OK Doksy 11:37:00
D50B
2.90 km, 85 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
331708 Semrádová Jitka CHC6651 C K.O.B. Choceň 11:20:00
8644816 Imhof Regine 60004 6 OL Regio Wil 11:22:00
7667667 Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín 11:24:00
887916 Krákorová Iva 20082 2 Neregistrovaní/přihlášení př 11:26:00
682670 Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:28:00
332950 Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB ALFA Brno 11:30:00
331779 Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 11:32:00
8109404 Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:34:00
0 Nováková Jana DOK OK Doksy 11:36:00
D55A
3.10 km, 95 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1421893 Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 11:01:00
219239 Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 11:03:00
7205026 Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:05:00
7300179 Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 11:07:00
886513 Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 11:09:00
2113055 Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 11:11:00
301647 Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:13:00
51446 Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 11:15:00
1416361 Klapalová Jana VAM6451 C OB Vamberk 11:17:00
8222227 Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 11:19:00
9678 Veverková Yveta VAM6452 C OB Vamberk 11:21:00
53182 Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:23:00
2419963 Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 11:25:00
8033243 Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 11:27:00
8130762 Leideck Heike 20033 2 Neregistrovaní/přihlášení př 11:29:00
51925 Tichá Jana SJH6451 C SOS Jindřichův Hradec 11:31:00
1954721 Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 11:33:00
7204508 Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 11:35:00
2800325 Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 11:37:00
0 Nováková Jana DOK OK Doksy 11:39:00
D55B
2.90 km, 85 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
49865 Prouzová Zuzana DKP6250 C Oddíl OB Kotlářka 10:40:00
8033291 Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 10:42:00
9101184 Kosíková Helena TUR6550 C OOB TJ Turnov 10:44:00
2118474 Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 10:46:00
8656680 Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 10:48:00
51660 Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 10:50:00
2085638 Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:52:00
2126287 Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 10:54:00
207818 Justová Jana PHK6153 C OK 99 Hradec Králové 10:56:00
52237 Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 10:58:00
2104601 Krejčová Vlasta SKV6351 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:00:00
232184 Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 11:02:00
0 Nováková Jana DOK OK Doksy 11:04:00
D60-
2.90 km, 85 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1406132 Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 10:00:00
8648580 Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 10:02:00
8670743 Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:04:00
51398 Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 10:06:00
237549 Kubátová Lenka SKV5551 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:08:00
8660397 Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:10:00
8080100 Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 10:12:00
8101105 Kuleva Angelina 20055 2 Neregistrovaní/přihlášení př 10:14:00
49615 Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 10:16:00
8558 Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 10:18:00
53725 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C OB České Budějovice 10:20:00
7870 Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 10:22:00
2092434 Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 10:24:00
7868 Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 10:26:00
2125366 Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 10:28:00
8170 Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 10:30:00
49892 Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 10:32:00
2080958 Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 10:34:00
0 Nováková Jana DOK OK Doksy 10:36:00
D65-
2.80 km, 75 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232515 Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:01:00
682101 Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 10:03:00
0 Nováková Jana DOK OK Doksy 10:05:00
682674 Malá Jitka KAS5451 C KOB Kamenický Šenov 10:07:00
303959 Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 10:09:00
7209368 Robotková Lenka PBM5451 C TJ Spartak 1. Brněnská 10:11:00
2090862 Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 10:13:00
2059748 Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:15:00
2099490 Jelínková Jana RUZ5552 C TJ Růžená 10:17:00
336750 Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 10:19:00
7917 Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 10:21:00
8259 Lukavcová Lenka TJN5452 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:23:00
2113045 Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:25:00
0 Nováková Jana DOK OK Doksy 10:27:00
D70-
2.50 km, 45 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9620 Rufferová Iva SNA5052 C TJ START Náchod 11:08:00
446344 Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 11:10:00
301209 Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:12:00
887906 Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 11:14:00
2092387 Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 11:16:00
8549 Křtěnská Leontina BOR4650 C OK Jiskra Nový Bor 11:18:00
52055 Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:20:00
8471811 Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 11:22:00
219220 Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 11:24:00
0 Nováková Jana DOK OK Doksy 11:26:00
D75-
2.50 km, 45 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
682607 Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 11:33:00
51550 Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 11:39:00
0 Nováková Jana DOK OK Doksy 11:45:00
H10
2.20 km, 55 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52691 Kotecký Jáchym TBM1124 C KOS TJ Tesla Brno 10:20:00
2102715 Tříska David PTE1003 C TJ Sokol Ptení 10:22:00
8421841 Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 10:24:00
8007178 Bašus Ondřej KAM1004 C OK Kamenice 10:26:00
8670452 Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 10:28:00
2111675 Pospíšil Filip TJP1001 C TJ Sokol Troja 10:30:00
887942 Míka Ondřej VCB1003 C OB České Budějovice 10:32:00
2143362 Hrádek Vojtěch ROU1000 C SKOB Roudnice nad Labem 10:34:00
2143335 Piškule František ODV1003 C TJ Aero Odolena Voda 10:36:00
811213 Daněk František SBK1010 C KOB START Blansko 10:38:00
2104594 Minařík František VCB1103 C OB České Budějovice 10:40:00
766112 Frýdecký Tomáš BZP1000 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:42:00
8516913 Balga Filip DKP1104 C Oddíl OB Kotlářka 10:44:00
2090845 Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 10:46:00
2143374 Berný Jáchym ODV1000 C TJ Aero Odolena Voda 10:48:00
8656702 Novotný Kryštof PHK1002 C OK 99 Hradec Králové 10:50:00
2127543 Vrba Antonín PTE1001 C TJ Sokol Ptení 10:52:00
8236 Kofroň Jan LBE1000 C TJ Lokomotiva Beroun 10:54:00
8400025 Havelka Pepča SJC1000 C Sportcentrum Jičín 10:56:00
0 Novák Jan DOK OK Doksy 10:58:00
H12A
2.20 km, 80 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8518320 Vilém Štěpán VLI0902 B Slavia Liberec orienteering 10:00:00
2099504 Dočkal Štěpán PGP0902 C SK Praga 10:02:00
2133881 Kvášovský Filip LTU0902 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:04:00
2801019 Šimerka Ondřej PGP0800 B SK Praga 10:06:00
2060279 Novotný Vít PHK0901 C OK 99 Hradec Králové 10:08:00
8304112 Patka Marek BOR0902 B OK Jiskra Nový Bor 10:10:00
2108914 Svítil Martin PGP0903 C SK Praga 10:12:00
2119202 Žemlík Eduard TUR0909 C OOB TJ Turnov 10:14:00
2104593 Minařík Josef VCB0903 C OB České Budějovice 10:16:00
8226302 Metelka Tomáš PHK0801 B OK 99 Hradec Králové 10:18:00
8007188 Veljačik Jonáš DKP0818 C Oddíl OB Kotlářka 10:20:00
2113046 Kutek Matěj JEN0902 C OB Jenišovice 10:22:00
2106731 Chmelař David PGP0801 C SK Praga 10:24:00
8226395 Hladký Radovan KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:26:00
2108898 Světnický Antonín STE0800 B SK SKI-OB Šternberk 10:28:00
0 Novák Jan DOK OK Doksy 10:30:00
H12B
2.20 km, 55 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8007172 Cichra Patrik TAP0903 C KOB Tretra Praha 11:06:00
500580 Prášil Šimon TTR0901 C OOB Třebíč 11:08:00
2129227 Vozábal David PGP0904 C SK Praga 11:10:00
49384 Bruk Tomáš TRI0900 C TJ TŽ Třinec 11:12:00
0 Šnejdar Martin PGP0806 C SK Praga 11:14:00
8028824 Šašek Jakub LTP0801 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:16:00
51544 Kalousek Dominik JEN0901 C OB Jenišovice 11:18:00
8654389 Pleva Stanislav SJC0805 C Sportcentrum Jičín 11:20:00
49322 Bruk Lukáš TRI0901 C TJ TŽ Třinec 11:22:00
2135162 Mikuš Matěj PTE0808 C TJ Sokol Ptení 11:24:00
897367 Cingl Vojtěch LTP0805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:26:00
2143351 Piškule Štěpán ODV0900 C TJ Aero Odolena Voda 11:28:00
2113491 Zyma Petr PGP0807 C SK Praga 11:30:00
8014569 Čihák Jakub HOR0901 C TJ Jiskra Hořice 11:32:00
2125315 Tučný Kryštof PGP0804 C SK Praga 11:34:00
218851 Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 11:36:00
2113420 Priehoda Erik PGP0803 C SK Praga 11:38:00
0 Novák Jan DOK OK Doksy 11:40:00
H14A
2.80 km, 75 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2800310 Kosák Eliáš PGP0704 C SK Praga 10:01:00
7300274 Hůla Tomáš LBE0602 B TJ Lokomotiva Beroun 10:03:00
8660437 Brosch Ondřej RBK0606 A SK Radioklub Blansko 10:05:00
8116762 Krupa Jan TRI0706 B TJ TŽ Třinec 10:07:00
7208229 Jelínek Václav LTP0706 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:09:00
8304111 Patka Kryštof BOR0702 B OK Jiskra Nový Bor 10:11:00
8028856 Koliáš Štěpán DKP0610 B Oddíl OB Kotlářka 10:13:00
7202876 Tuharský Tobiáš TRI0701 B TJ TŽ Třinec 10:15:00
8007173 Střelba Antonín PGP0605 C SK Praga 10:17:00
8662371 Jareš Ondřej KUL0600 C KOB Ústí nad Labem 10:19:00
2099519 Dočkal Šimon PGP0702 C SK Praga 10:21:00
1007532 Kuc David SCP0600 C OK Sparta Praha 10:23:00
2087642 Matyšek Ondřej PGP0703 C SK Praga 10:25:00
8116777 Dolejší Jan DOK0602 B OK Doksy 10:27:00
2103707 Svítil Patrik PGP0706 C SK Praga 10:29:00
0 Novák Jan DOK OK Doksy 10:31:00
H14B
2.20 km, 80 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7208204 Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:34:00
52068 Salajka Michal LBM0701 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:36:00
1417136 Pavlů Jakub MFP0700 C Matfyz Praha 10:38:00
53153 Dvořáček Jan TTR0701 C OOB Třebíč 10:40:00
0 Novák Jan DOK OK Doksy 10:42:00
7003026 Hladký Matěj KOR0700 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:44:00
2148159 Dudl Vojtěch ODV0600 C TJ Aero Odolena Voda 10:46:00
51438 Heller Jakub ROU0702 B SKOB Roudnice nad Labem 10:48:00
2053512 Jakša Karel DOK0700 C OK Doksy 10:50:00
8662368 Šimek Vojtěch LTP0601 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:52:00
2115692 Bígl Jan DOK0603 C OK Doksy 10:54:00
8007181 Jirous Erik TAP0705 C KOB Tretra Praha 10:56:00
1418769 Pavlů Matěj MFP0701 C Matfyz Praha 10:58:00
2419907 Kovář Vít PGP0608 C SK Praga 11:00:00
7200336 Šoltész Vojtěch LTP0604 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:02:00
2148168 Abdalla Adam ODV0601 C TJ Aero Odolena Voda 11:04:00
0 Novák Jan DOK OK Doksy 11:06:00
H16
3.60 km, 110 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8662289 Tůma Šimon TAP0400 B KOB Tretra Praha 10:48:00
8655414 Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 10:50:00
8660412 Štěrbák Josef ZBM0409 A SK Žabovřesky Brno 10:52:00
420453 Haslinger Leopold LTP0403 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:54:00
2143364 Krátký Štěpán ROU0503 B SKOB Roudnice nad Labem 10:56:00
2011898 Dvořáček Tomáš OSN0505 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:58:00
2102710 Kándl Matěj DCE0500 C KOB Dobřichovice 11:00:00
2115707 Keller Filip CHT0503 C OOB SK Chrast 11:02:00
8180018 Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 11:04:00
8660407 Odehnal Tomáš PBM0500 A TJ Spartak 1. Brněnská 11:06:00
8656645 Dohnálek Tomáš SHK0403 A OK Slavia Hradec Králové 11:08:00
8656715 Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 11:10:00
2800293 Hřivna Ondřej PGP0505 C SK Praga 11:12:00
2073714 Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 11:14:00
8654908 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 A OK Dobříš 11:16:00
8670487 Stehlík Šimon LPM0501 A OK Lokomotiva Plzeň 11:18:00
8670467 Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 11:20:00
682668 Kuc Radim SCP0400 C OK Sparta Praha 11:22:00
8116803 Pivec Jan MLA0503 B MLOK Mariánské Lázně 11:24:00
8662293 Klein Martin LTP0404 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:26:00
1450165 Král Quido PGP0410 C SK Praga 11:28:00
8662349 Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem 11:30:00
8666871 Prášil Tomáš TTR0501 A OOB Třebíč 11:32:00
8667962 Neumann Matěj PHK0400 A OK 99 Hradec Králové 11:34:00
8667503 Waldhauser Štěpán TUR0409 B OOB TJ Turnov 11:36:00
8020220 Jelínek Filip LPU0514 A OK Lokomotiva Pardubice 11:38:00
8667507 Janas Adam PGP0404 B SK Praga 11:40:00
8002604 Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 11:42:00
8667514 Kabát Martin PGP0408 A SK Praga 11:44:00
8660399 Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 11:46:00
8004613 Nouza Michal SJH0505 A SOS Jindřichův Hradec 11:48:00
2085655 Dvořák Jakub BBM0502 C BETA URSUS Orienteering 11:50:00
2067939 Vacek František CHT0501 C OOB SK Chrast 11:52:00
0 Novák Jan DOK OK Doksy 11:54:00
H18
4.40 km, 170 m, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8020217 Bujdosó Zoltán 20053 2 Neregistrovaní/přihlášení př 10:01:00
8670458 Tichý Lubomír SHK0303 A OK Slavia Hradec Králové 10:03:00
8655411 Hájek Kryštof TUR0212 A OOB TJ Turnov 10:05:00
2070826 Šabata Radek SRK0202 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:07:00
8656696 Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia Plzeň 10:09:00
2031346 Přibyl Jan OSN0300 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:11:00
8662309 Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 10:13:00
8648630 Dvořáček Jakub OSN0303 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:15:00
8662292 Hřivna Jakub PGP0305 B SK Praga 10:17:00
8656610 Rusin Vojtěch BRU0301 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:19:00
7207873 Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:21:00
8659404 Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 10:23:00
8666870 Jelínek Kryštof LPU0314 A OK Lokomotiva Pardubice 10:25:00
8656560 Šauli Filip VPM0301 A KOS Slavia Plzeň 10:27:00
52918 Šašek Jan LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:29:00
8659414 Link Lukáš STH0205 A SK Studenec 10:31:00
8629818 Moravec Jan ZAM0205 B OB TJ Sokol Žamberk 10:33:00
8662688 Vitebský Lukáš TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:35:00
8656535 Macek Ondřej LPU0209 B OK Lokomotiva Pardubice 10:37:00
8080811 Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 10:39:00
8656687 Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 10:41:00
8660914 Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 10:43:00
8636759 Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:45:00
8656647 Chaloupský Jakub PHK0302 A OK 99 Hradec Králové 10:47:00
8656580 Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 10:49:00
8651710 Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 10:51:00
8116704 Hnízdil Matěj KAS0301 B KOB Kamenický Šenov 10:53:00
8654907 Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 10:55:00
8629759 Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 10:57:00
8000321 Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:59:00
232918 Kraus Jakub LTP0303 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:01:00
7201200 Janas Petr PGP0200 A SK Praga 11:03:00
888622 Mellan Jonáš TUR0308 B OOB TJ Turnov 11:05:00
0 Novák Jan DOK OK Doksy 11:07:00
H20
4.90 km, 195 m, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8656745 Adámek Filip TBM0101 A KOS TJ Tesla Brno 10:42:00
2106739 Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 10:44:00
436431 Bek Jiří CHA0103 C OK Chrastava 10:46:00
8322332 Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 10:48:00
8636798 Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 10:50:00
8656540 Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 10:52:00
8028879 Tuharský Erik TRI0100 B TJ TŽ Třinec 10:54:00
8655419 Kligl Radim TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno 10:56:00
2060290 Zabořil Vojtěch TUR0110 A OOB TJ Turnov 10:58:00
8221133 Šafka Sebastian KAM0101 A OK Kamenice 11:00:00
8666867 Siegl Matyáš PGP0104 B SK Praga 11:02:00
8397397 Zalaba Tomáš SHK0105 A OK Slavia Hradec Králové 11:04:00
8516919 Čtrnáct Šimon PGP0001 B SK Praga 11:06:00
8656513 Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 11:08:00
8645931 Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 11:10:00
8656615 Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 11:12:00
8656640 Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 11:14:00
8660463 Gottstein Jonáš JIL0107 A OK Jilemnice 11:16:00
0 Novák Jan DOK OK Doksy 11:18:00
H21E
6.80 km, 265 m, 26 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1393022 Schrago Gregoire 30002 3 OLC SKOG Fribourg 10:09:00
8656620 Roudný Martin LPU0002 R OK Lokomotiva Pardubice 10:11:00
8628698 Dragowski Kuba TUR9003 R OOB TJ Turnov 10:13:00
7775577 Grote Andreas 30001 3 OLC SKOG Fribourg 10:15:00
8651708 Kamenický Jeroným TUR9549 R OOB TJ Turnov 10:17:00
8660450 Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno 10:19:00
8654886 Kettner Lukáš KAM9403 R OK Kamenice 10:21:00
8655449 Wolf Filip TUR9701 C OOB TJ Turnov 10:23:00
8000973 Szabó Marcell 40007 4 Hungarian national team 10:25:00
8656619 Rusin Jan LPU0008 R OK Lokomotiva Pardubice 10:27:00
8053577 Semrád Ladislav CHC9701 C K.O.B. Choceň 10:29:00
8636552 Hubmann Daniel 60002 6 OL Regio Wil 10:31:00
7201392 Baumholczer Máté 40006 4 Hungarian national team 10:33:00
8659400 Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 10:35:00
8644491 Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 10:37:00
8656558 Horčička Vít TBM9919 E KOS TJ Tesla Brno 10:39:00
8656592 Křivda Tomáš CHC9901 E K.O.B. Choceň 10:41:00
8646130 Jónás Ferenc 40004 4 Hungarian national team 10:43:00
8270982 Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 10:45:00
8636768 Ormay Mihály 40003 4 Hungarian national team 10:47:00
7209346 Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 10:49:00
8651709 Hlaváč Ondřej ZBM9901 E SK Žabovřesky Brno 10:51:00
920696 Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 10:53:00
8656587 Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 10:55:00
8200008 Burda Matěj BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor 10:57:00
7717777 Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 10:59:00
8010192 Dutkowski Mikolaj DOB9200 C KOB Dobruška 11:01:00
8606454 Kundisch Wieland 50005 5 USV TU Dresden 1 11:03:00
8116817 Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 11:05:00
8656697 Sýkora Vojtěch LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovice 11:07:00
8656511 Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 11:09:00
8091209 Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 11:11:00
8644887 Kettner Vojtěch KAM9601 R OK Kamenice 11:13:00
8053542 Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 11:15:00
8660452 Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 11:17:00
8656722 Hirš Otakar ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno 11:19:00
8662697 Klusáček Matěj LCE8903 R OOB TJ Slovan Luhačovice 11:21:00
8660571 Rusý Tomáš KAM9301 R OK Kamenice 11:23:00
7891000 Peters Nils 50004 5 USV TU Dresden 1 11:25:00
8101092 Bakó Áron 40005 4 Hungarian national team 11:27:00
8606499 Klein Cedrik 50003 5 USV TU Dresden 1 11:29:00
8656624 Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové 11:31:00
8008610 Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 11:33:00
8140589 Hubmann Martin 60001 6 OL Regio Wil 11:35:00
8644873 Horvát Petr TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno 11:37:00
8660402 Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 11:39:00
7300181 Tichý Radomír SHK0000 R OK Slavia Hradec Králové 11:41:00
8086808 Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 11:43:00
8660427 Kelbl Vladimír ZBM9711 C SK Žabovřesky Brno 11:45:00
8680589 Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 11:47:00
H21A
5.30 km, 225 m, 19 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8656676 Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 10:01:00
8517316 Polášek Jan TZL8601 C SKOB Zlín 10:03:00
8663123 Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 10:05:00
8116797 Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:07:00
8028807 Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava 10:09:00
8656595 Novotný Radek PHK7402 C OK 99 Hradec Králové 10:11:00
8004275 Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 10:13:00
8656658 Losman Petr PHK7901 C OK 99 Hradec Králové 10:15:00
8662442 Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:17:00
8670463 Novotný Tomáš PHK8101 C OK 99 Hradec Králové 10:19:00
7205561 Šabata Milan SRK9904 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:21:00
8014563 Tichý Tomáš SJH9201 C SOS Jindřichův Hradec 10:23:00
2080992 Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 10:25:00
301370 Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:27:00
8651714 Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 10:29:00
8680600 Karatsiolis Kryštof TUR9901 C OOB TJ Turnov 10:31:00
49474 Šulc Václav AOP9200 C Orientační Běh Opava 10:33:00
523000 Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 10:35:00
8656563 Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 10:37:00
8680585 Florián Vojtěch ABM9901 C KOB ALFA Brno 10:39:00
0 Zavadil Pavel KAM6401 C OK Kamenice 10:41:00
887901 Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 10:43:00
8109377 Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice 10:45:00
0 Novák Jan DOK OK Doksy 10:47:00
8277807 Rauturier Maxime SSU9400 C SK Severka Šumperk 10:49:00
52902 Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 10:51:00
7205564 Červák Jan LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:53:00
8662685 Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 10:55:00
995883 Bialožyt Michal ZBM8707 C SK Žabovřesky Brno 10:57:00
8680592 Žemlík Pavel TUR7135 C OOB TJ Turnov 10:59:00
2059757 Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 11:01:00
9399 Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 11:03:00
8091018 Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:05:00
7207704 Vošta Zdeněk VCB8748 C OB České Budějovice 11:07:00
1700080 Plíhal Tomáš SJI8509 C OK Jihlava 11:09:00
2035738 Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 11:11:00
8199402 Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 11:13:00
8660419 Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 11:15:00
8670464 Oľhava Rastislav PGP8909 C SK Praga 11:17:00
2075669 Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 11:19:00
8632139 Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 11:21:00
2109758 Matoušek Martin SPC7604 C SPORTICUS team 11:23:00
7207026 Ptáček Pavel BBM9600 C BETA URSUS Orienteering 11:25:00
7210306 Ptáček Jiří SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:27:00
7205000 Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 11:29:00
8002099 Šrubař Michal ZBM8607 C SK Žabovřesky Brno 11:31:00
8033246 Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 11:33:00
7203451 Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 11:35:00
2042538 Šrom Jakub TBM9502 C KOS TJ Tesla Brno 11:37:00
8641415 Ullmann Silvan ZBM9810 C SK Žabovřesky Brno 11:39:00
1700077 Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 11:41:00
301064 Zakouřil Tomáš TUR7500 C OOB TJ Turnov 11:43:00
8516425 Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 11:45:00
8270989 Ringli Fabian 20003 2 Neregistrovaní/přihlášení př 11:47:00
8028809 Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 11:49:00
8663146 Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 11:51:00
8403030 Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 11:53:00
0 Novák Jan DOK OK Doksy 11:55:00
H21B
4.60 km, 175 m, 18 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8178320 Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 10:28:00
8680607 Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:30:00
8660916 Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:32:00
7210926 Šunda Marek VSP9200 C USK Praha 10:34:00
8499979 Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 10:36:00
8323322 Karlík Jan TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno 10:38:00
1413339 Havel Michal LDC8901 C KOB Děčín 10:40:00
2023963 Preissler Adam HAV8608 C OB Havířov 10:42:00
8102561 Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 10:44:00
2102776 Walach Ondřej TRI9601 C TJ TŽ Třinec 10:46:00
7200599 Frýba Dominik SJI9702 C OK Jihlava 10:48:00
53892 Sláčík Tomáš VIC9102 C OB Vizovice 10:50:00
7200320 Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron 10:52:00
8667960 Klíma Kamil 20041 2 Neregistrovaní/přihlášení př 10:54:00
8662291 Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 10:56:00
8627111 Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 10:58:00
2045244 Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko 11:00:00
1400410 Cienciala Jan TRI9801 C TJ TŽ Třinec 11:02:00
8066608 Panovec Jan SSU8931 C SK Severka Šumperk 11:04:00
8151151 Janas Petr PGP7106 C SK Praga 11:06:00
8116752 Kříž Jan 20010 2 Neregistrovaní/přihlášení př 11:08:00
8644875 Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 11:10:00
2016470 Jirásek Jakub 20006 2 Neregistrovaní/přihlášení př 11:12:00
1425379 Líbal Jakub ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem 11:14:00
8557 Klusák Martin DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka 11:16:00
7260010 Andrš Jiří VAM8601 C OB Vamberk 11:18:00
8670803 Šperl Milan 20013 2 Neregistrovaní/přihlášení př 11:20:00
9670 Klapal Michal VAM8802 C OB Vamberk 11:22:00
416269 Moravec Marek LPU8811 C OK Lokomotiva Pardubice 11:24:00
8130389 Málek Martin CST8902 C OB Strakonice 11:26:00
2075695 Junek Vladimír TJP8400 C TJ Sokol Troja 11:28:00
9491 Bláha David SRK9510 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:30:00
8656695 Vojta Marek PHK8804 C OK 99 Hradec Králové 11:32:00
8654890 Mikan Albert EKP8606 C VŠTJ Ekonom Praha 11:34:00
515038 Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 11:36:00
8116734 Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 11:38:00
7205966 Foltýn Tomáš SJI9801 C OK Jihlava 11:40:00
2104589 Červinka Mário 20045 2 Neregistrovaní/přihlášení př 11:42:00
53502 Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja 11:44:00
0 Novák Jan DOK OK Doksy 11:46:00
H35A
4.50 km, 190 m, 21 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7260018 Kautský Jiří SCP8201 C OK Sparta Praha 10:01:00
2143402 Hrádek Tomáš ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 10:03:00
0 Novák Jan DOK OK Doksy 10:05:00
515050 Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 10:07:00
7204619 Veverka Tomáš VAM8401 C OB Vamberk 10:09:00
2061849 Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 10:11:00
8003139 Richter Friedmar 50009 5 USV TU Dresden 1 10:13:00
8606459 Neumann Josef TUR8407 C OOB TJ Turnov 10:15:00
7300471 Fröhlich Martin DKP8207 C Oddíl OB Kotlářka 10:17:00
8644880 Bauer Lukáš SKV7701 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:19:00
49971 Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 10:21:00
8648599 Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 10:23:00
2084951 Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 10:25:00
8000246 Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 10:27:00
8116774 Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 10:29:00
8149892 Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 10:31:00
8667547 Průša Michal VSP7310 C USK Praha 10:33:00
8667969 Hladký Viktor VAM8201 C OB Vamberk 10:35:00
1396839 Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 10:37:00
8680586 Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 10:39:00
7204489 Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:41:00
2027202 Potůček Michal PHK7903 C OK 99 Hradec Králové 10:43:00
0 Novák Jan DOK OK Doksy 10:45:00
H35B
3.80 km, 160 m, 18 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2419985 Grabmüller Radek KPY8300 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:31:00
0 Dosbaba Marek TTR8101 C OOB Třebíč 11:33:00
8226348 Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 11:35:00
7207859 Klváček Aleš PTE8527 C TJ Sokol Ptení 11:37:00
2118471 Bolf Vojtěch TAP8300 C KOB Tretra Praha 11:39:00
8033290 Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 11:41:00
2102083 Havelka Josef SJC8402 C Sportcentrum Jičín 11:43:00
9201846 Mikuš Oldřich PLU8200 C TJ SOKOL Plumlov 11:45:00
2134332 Drhlík Petr VAM8301 C OB Vamberk 11:47:00
0 Novák Jan DOK OK Doksy 11:49:00
H40A
3.90 km, 135 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7863 Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 10:00:00
7201813 Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga 10:02:00
8654390 Pleva Stanislav SJC7601 C Sportcentrum Jičín 10:04:00
7209464 Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 10:06:00
2032383 Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:08:00
515418 Matyšek Bronislav PLU7823 C TJ SOKOL Plumlov 10:10:00
2801008 Dočkal Tomáš PGP7711 C SK Praga 10:12:00
331503 Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 10:14:00
2118480 Běloušek Pavel CTB7602 C SK OB Chotěboř 10:16:00
49366 Kawulok Marek TRI8000 C TJ TŽ Třinec 10:18:00
682634 Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:20:00
8304110 Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 10:22:00
2148244 Keller Ivo CHT7703 C OOB SK Chrast 10:24:00
8008112 Daněk Roman SBK7541 C KOB START Blansko 10:26:00
442853 Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 10:28:00
2113390 Ježowicz Roman VLI8002 C Slavia Liberec orienteering 10:30:00
8657685 Distler Carl W. 20081 2 Neregistrovaní/přihlášení př 10:32:00
420417 Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:34:00
9002029 Kotecký Ondřej TBM7703 C KOS TJ Tesla Brno 10:36:00
2029214 Súkup Jaroslav PGP7900 C SK Praga 10:38:00
8116735 Pivec Lukáš MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně 10:40:00
2113364 Pospíšil Radek TJP7802 C TJ Sokol Troja 10:42:00
0 Novák Jan DOK OK Doksy 10:44:00
H40B
3.80 km, 135 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2134359 Kutek Pavel JEN7701 C OB Jenišovice 10:06:00
8028846 Svoboda Jan ODV7605 C TJ Aero Odolena Voda 10:08:00
1450170 Svítil Petr PGP7810 C SK Praga 10:10:00
8663194 Kvapil Ondřej PHK7804 C OK 99 Hradec Králové 10:12:00
231948 Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 10:14:00
2113082 Pozdílek Martin PHK7803 C OK 99 Hradec Králové 10:16:00
7205015 Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 10:18:00
8824 Dušek Václav PTE7619 C TJ Sokol Ptení 10:20:00
8098 Pavlů Jiří MFP7704 C Matfyz Praha 10:22:00
53280 Sliž Eduard TRI7601 C TJ TŽ Třinec 10:24:00
2143399 Matoušek Josef PHK7900 C OK 99 Hradec Králové 10:26:00
1459072 Kofroň Jan LBE8001 C TJ Lokomotiva Beroun 10:28:00
52240 Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 10:30:00
52117 Berný Jan ODV7702 C TJ Aero Odolena Voda 10:32:00
2148209 Mojžíš Robert PHK7902 C OK 99 Hradec Králové 10:34:00
428285 Koukal Tomáš ODV7600 C TJ Aero Odolena Voda 10:36:00
2116474 Kvášovský Jakub LTU7802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:38:00
2134286 Dudl Jan ODV7703 C TJ Aero Odolena Voda 10:40:00
0 Novák Jan DOK OK Doksy 10:42:00
H45A
3.80 km, 160 m, 18 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8648543 Sliva Jan SCP7300 C OK Sparta Praha 10:01:00
8648567 Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 10:03:00
8007171 Dvořáček Jiří OSN7502 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:05:00
2045236 Belej Jiří LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice 10:07:00
8650 Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 10:09:00
8020222 Müller Rico 20057 2 Neregistrovaní/přihlášení př 10:11:00
2090836 Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 10:13:00
301631 Zaydlar Michal JLI7100 C OB Jizerky 10:15:00
888639 Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 10:17:00
2801012 Zámečník Pavel 20022 2 Neregistrovaní/přihlášení př 10:19:00
53145 Klvaňa Milan CHT7500 C OOB SK Chrast 10:21:00
7700075 Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 10:23:00
2045227 Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 10:25:00
2088711 Auermüller Vít ZBM6701 C SK Žabovřesky Brno 10:27:00
8002100 Kaufmann Torsten 50008 5 USV TU Dresden 1 10:29:00
8623000 Vandas Luděk VAM6601 C OB Vamberk 10:31:00
8007502 Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 10:33:00
7400074 Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 10:35:00
2127611 Dvořák Miloš BBM7300 C BETA URSUS Orienteering 10:37:00
0 Novák Jan DOK OK Doksy 10:39:00
53016 Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 10:41:00
8004312 Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 10:43:00
8408 Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 10:45:00
7800365 Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 10:47:00
8667504 Hůla Pavel LBE7300 C TJ Lokomotiva Beroun 10:49:00
2073747 Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:51:00
9650526 Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 10:53:00
8061483 Netopil Libor VAM7401 C OB Vamberk 10:55:00
8069069 Svoboda Jiří DKP7504 C Oddíl OB Kotlářka 10:57:00
8151265 Gossel Heiko 50002 5 USV TU Dresden 1 10:59:00
8660515 Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 11:01:00
8662318 Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 11:03:00
8606461 Lenk Andreas 50014 5 USV TU Dresden 1 11:05:00
8160174 Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 11:07:00
582249 Zenker Norbert 50002 5 USV TU Dresden 1 11:09:00
434596 Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 11:11:00
2133888 Halač Jaroslav HCE6700 C TJ Hostivice 11:13:00
2127852 Krejčí Ladislav ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem 11:15:00
2051486 Blažek Petr SJH7402 C SOS Jindřichův Hradec 11:17:00
8517454 Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 11:19:00
2109677 Matoušek Martin SLA7100 C SKOB Slaný 11:21:00
2085613 Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem 11:23:00
7111213 Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 11:25:00
0 Novák Jan DOK OK Doksy 11:27:00
H45B
3.60 km, 100 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2049557 Cibulka Radek LPU7107 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
7208220 Kruschina Jan LTP7202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:02:00
2127533 Tříska Richard PTE7447 C TJ Sokol Ptení 10:04:00
2095976 Vých Luboš SRK7300 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:06:00
2053551 Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 10:08:00
442867 Jirous Jiří TAP7201 C KOB Tretra Praha 10:10:00
9852 Adamovský Michal TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:12:00
2087685 Holík Jaromír ONO7502 C SKOB Ostrov 10:14:00
2111706 Chmelař Bohumil PGP7204 C SK Praga 10:16:00
1400450 Dohnálek Pavel SHK7100 C OK Slavia Hradec Králové 10:18:00
7205006 Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:20:00
4634 Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast 10:22:00
9201628 Martinec Pavel LTP7003 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:24:00
8226405 Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 10:26:00
2103248 Vambera Filip TUR7305 C OOB TJ Turnov 10:28:00
2102559 Loukota Josef HOR7100 C TJ Jiskra Hořice 10:30:00
2126272 Beseda Pavel PHK6910 C OK 99 Hradec Králové 10:32:00
7207880 Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:34:00
2078471 Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:36:00
8322 Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 10:38:00
0 Novák Jan DOK OK Doksy 10:40:00
H50A
3.80 km, 135 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2058529 Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové 10:49:00
8662345 Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:51:00
553456 Müller Robert OAV6900 C Orienteering Adventure 10:53:00
8028878 Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 10:55:00
8513 Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 10:57:00
8226351 Jareš Daniel KUL6900 C KOB Ústí nad Labem 10:59:00
301374 Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:01:00
232879 Odehnal Roman ABM6909 C KOB ALFA Brno 11:03:00
8656690 Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 11:05:00
682114 Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:07:00
8003622 Nouza Petr SJH6501 C SOS Jindřichův Hradec 11:09:00
443079 Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 11:11:00
682118 Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:13:00
995864 Tichý Martin SJH6401 C SOS Jindřichův Hradec 11:15:00
7204992 Würz Jiří LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:17:00
8149895 Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 11:19:00
8651725 Beneš Jan SJH7001 C SOS Jindřichův Hradec 11:21:00
2067268 Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 11:23:00
9101189 Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 11:25:00
682631 Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 11:27:00
301158 Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:29:00
2060259 Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice 11:31:00
7200337 Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:33:00
8655 Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 11:35:00
886298 Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 11:37:00
1396842 Žáček Martin FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:39:00
8061476 Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 11:41:00
8644812 Imhof Kilian 60003 6 OL Regio Wil 11:43:00
8657098 Fürst Aleš LLI6801 C LOK-o Liberec 11:45:00
51679 Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 11:47:00
0 Novák Jan DOK OK Doksy 11:49:00
51680 Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 11:51:00
H50B
3.50 km, 85 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7300206 Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 11:28:00
336760 Růžička Ivan PHK6702 C OK 99 Hradec Králové 11:30:00
2113495 Čihák Petr HOR6900 C TJ Jiskra Hořice 11:32:00
1418754 Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 11:34:00
2092439 Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 11:36:00
9555 Semrád Pavel CHC6602 C K.O.B. Choceň 11:38:00
1416365 Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 11:40:00
2126381 Zamouřil Petr PHK6808 C OK 99 Hradec Králové 11:42:00
0 Novák Jan DOK OK Doksy 11:44:00
H55A
3.60 km, 100 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
416828 Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:47:00
8670455 Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 10:49:00
2059759 Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 10:51:00
8662684 Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 10:53:00
2800319 Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 10:55:00
7209277 Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 10:57:00
7206531 Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 10:59:00
1418752 Forst Libor MFP6301 C Matfyz Praha 11:01:00
8170663 Nieke Hagen 50010 5 USV TU Dresden 1 11:03:00
8004335 Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 11:05:00
2032106 Vávra Radek HOR6301 C TJ Jiskra Hořice 11:07:00
52279 Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 11:09:00
8246117 Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 11:11:00
1413715 Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 11:13:00
8149879 Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 11:15:00
8656556 Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 11:17:00
52971 Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 11:19:00
7020217 Bujdosó István 20054 2 Neregistrovaní/přihlášení př 11:21:00
51508 Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 11:23:00
995804 Ročejdl Marek KAM6400 C OK Kamenice 11:25:00
515436 Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 11:27:00
301391 Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:29:00
8648546 Peřinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava 11:31:00
8005432 Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 11:33:00
2067342 Mareš Hynek JEN6101 C OB Jenišovice 11:35:00
8660919 Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 11:37:00
0 Novák Jan DOK OK Doksy 11:39:00
H55B
3.40 km, 110 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1409878 Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:00:00
8222225 Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 10:02:00
2113100 Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 10:04:00
331058 Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem 10:06:00
1413331 Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 10:08:00
1006613 Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 10:10:00
9373 Justa Jaromír PHK6101 C OK 99 Hradec Králové 10:12:00
8490 Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 10:14:00
980377 Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 10:16:00
8680288 Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:18:00
51658 Hurta Vladimír PGP6305 C SK Praga 10:20:00
8516924 Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 10:22:00
52235 Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 10:24:00
2148249 Pilch Rudolf ODV6400 C TJ Aero Odolena Voda 10:26:00
426375 Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 10:28:00
0 Novák Jan DOK OK Doksy 10:30:00
H60
3.50 km, 85 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8028829 Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 10:01:00
53728 Hejzlar Josef VCB5601 C OB České Budějovice 10:03:00
8116705 Pasnichenko Viktor PGP6004 C SK Praga 10:05:00
301371 Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 10:07:00
7208240 Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:09:00
8789 Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 10:11:00
9907 Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 10:13:00
2085575 Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 10:15:00
1421900 Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 10:17:00
2056301 Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:19:00
8220 Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 10:21:00
52360 Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 10:23:00
8660393 Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 10:25:00
2096226 Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 10:27:00
51542 Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 10:29:00
2108909 Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 10:31:00
682075 Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 10:33:00
9899 Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 10:35:00
2133920 Muchl Vladimír CST5601 C OB Strakonice 10:37:00
0 Novák Jan DOK OK Doksy 10:39:00
H65
3.40 km, 110 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8606435 Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 10:35:00
8214 Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 10:37:00
9101101 Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 10:39:00
8516753 Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 10:41:00
7210121 Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 10:43:00
8670777 Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:45:00
8663180 Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 10:47:00
8516412 Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 10:49:00
8116813 Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 10:51:00
7777777 Kundisch Diethard 50006 5 USV TU Dresden 1 10:53:00
8161 Barták Jiří CHA5100 C OK Chrastava 10:55:00
8659398 Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 10:57:00
8719038 Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 10:59:00
8533 Švihovský Jaroslav BOR5003 C OK Jiskra Nový Bor 11:01:00
416833 Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:03:00
1511127 Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 11:05:00
51137 Kubát Jaroslav SKV5203 C TJ Slovan Karlovy Vary 11:07:00
2113090 Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 11:09:00
7207870 Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 11:11:00
1426021 Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 11:13:00
52111 Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 11:15:00
6645 Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 11:17:00
0 Novák Jan DOK OK Doksy 11:19:00
H70-
3.10 km, 85 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2073709 Kolský Alexander PGP5000 C SK Praga 10:43:00
8861 Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 10:45:00
682613 Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 10:47:00
2011854 Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 10:49:00
8648617 Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 10:51:00
8805 Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 10:53:00
8666868 Uher Petr VSP5001 C USK Praha 10:55:00
2060202 Lukavec Míla TJN4901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:57:00
8444519 Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 10:59:00
9798 Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:01:00
8719003 Rančák Josef BOR5004 C OK Jiskra Nový Bor 11:03:00
2023807 Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:05:00
2103786 Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:07:00
8266333 Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 11:09:00
8135 Dubský Josef SUL4700 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 11:11:00
8644556 Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 11:13:00
0 Novák Jan DOK OK Doksy 11:15:00
2102807 Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 11:17:00
51937 Kašpar Josef HOB4601 C SK OB Horní Benešov 11:19:00
8663188 Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 11:21:00
8153 Smetana Radim CHA4700 C OK Chrastava 11:23:00
52299 Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 11:25:00
8040749 Kotecký Roman PGP4900 C SK Praga 11:27:00
8323 Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 11:29:00
0 Novák Jan DOK OK Doksy 11:31:00
H75-
2.50 km, 65 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2222222 Müller Rainer 20032 2 Neregistrovaní/přihlášení př 11:28:00
2084946 Valášek Josef SCP4501 C OK Sparta Praha 11:30:00
8509101 Conrad Helmut 50007 5 USV TU Dresden 1 11:32:00
443066 Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 11:34:00
51800 Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 11:36:00
8657099 Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 11:38:00
8100015 Němec Vladimír SLA4202 C SKOB Slaný 11:40:00
0 Novák Jan DOK OK Doksy 11:42:00
0 Novák Jan DOK OK Doksy 11:44:00
H80-
2.40 km, 35 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8084000 Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 10:01:00
2090863 Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 10:07:00
8338383 Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 10:13:00
49404 Semorád Miloš SCP3300 C OK Sparta Praha 10:19:00
0 Novák Jan DOK OK Doksy 10:25:00
T-FIT
2.80 km, 75 m, 12 kontrol, Start: 3
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
49805 Korberová Lenka JHB8452 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:00:00
7202886 Klein Aleš LTP7601 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:00:00
2112773 Kutková Hana JEN8050 C OB Jenišovice 10:00:00
8655482 Krupa David TRI7602 C TJ TŽ Třinec 10:00:00
49315 Krček Jakub TRI7803 C TJ TŽ Třinec 10:00:00
53556 Jirásková Kateřina TJP8850 C TJ Sokol Troja 10:00:00
420434 Jelínek Pavel LTP6808 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:00:00
51921 Jelínek Luboš RUZ5504 C TJ Růžená 10:00:00
2132920 Kleiberová Eliška CHC9952 C K.O.B. Choceň 10:00:00
53889 Jurčáková Veronika VIC9090 C OB Vizovice 10:00:00
2103260 Jurčák Tomáš VIC9101 C OB Vizovice 10:00:00
8680399 Novotný Marek TJN9901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:00:00
51986 Náhlíková Erika HCE9750 C TJ Hostivice 10:00:00
7206554 Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 10:00:00
8116751 Pompach Martin PHK7207 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
2023803 Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem 10:00:00
2023951 Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 10:00:00
0 Matoušková Petra 20018 2 Neregistrovaní/přihlášení př 10:00:00
2148228 Malá Martina 20020 2 Neregistrovaní/přihlášení př 10:00:00
515136 Losmanová Zuzana LPU8752 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
49355 Mizerová Jarmila TRI6851 C TJ TŽ Třinec 10:00:00
2800300 Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice 10:00:00
2061773 Mikanová Kateřina EKP8461 C VŠTJ Ekonom Praha 10:00:00
7209359 Robotka Jan PBM7800 C TJ Spartak 1. Brněnská 10:00:00
49377 Tuharská Aneta TRI7751 C TJ TŽ Třinec 10:00:00
2131195 Tučný Jan 20019 2 Neregistrovaní/přihlášení př 10:00:00
52733 Šimek Štěpán UOL0104 C SOB Olomouc 10:00:00
2051498 Dušková Pavla KOR9050 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:00:00
7200340 Žejdlíková Jitka LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:00:00
1424653 Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení 10:00:00
53887 Sláčíková Marie VIC9191 C OB Vizovice 10:00:00
8648636 Sklenářová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 10:00:00
2032168 Silný Ondřej PHK7906 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
7210123 Šimek Stanislav LTP6602 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:00:00
7202881 Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
49312 Sližová Lucie TRI0659 C TJ TŽ Třinec 10:00:00
2111732 Frajová Kamila RUZ7950 C TJ Růžená 10:00:00
232335 Fraj Oldřich RUZ7502 C TJ Růžená 10:00:00
52698 Erlitz Jakub 20028 2 Neregistrovaní/přihlášení př 10:00:00
332966 Janigová Kristýna SSU9650 C SK Severka Šumperk 10:00:00
436928 Hanuš Jaroslav HOB0001 C SK OB Horní Benešov 10:00:00
2085606 Hančl Martin ROU7601 C SKOB Roudnice nad Labem 10:00:00
8829 Boháčová Lucie PTE8771 C TJ Sokol Ptení 10:00:00
49630 Bašová Hana PHK8556 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
2134331 Balga Jiří DKP7302 C Oddíl OB Kotlářka 10:00:00
2073677 Cymorková Kateřina TRI7152 C TJ TŽ Třinec 10:00:00
49327 Bruková Jana TRI7150 C TJ TŽ Třinec 10:00:00
416126 Bruk Miroslav TRI6100 C TJ TŽ Třinec 10:00:00
53178 Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 10:00:00
2103760 Kosák Jonáš DCE0600 C KOB Dobřichovice 10:00:00
T-OPEN
2.50 km, 55 m, 9 kontrol, Start: 3
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
515032 Pinterová Kateřina VBM6651 VSK Mendelu Brno 10:00:00
2144152 Pozdílková Zuzana PHK0952 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
420408 Kleinová Linda LTP0850 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:00:00
2127555 Cichra Pavel 20009 2 Neregistrovaní/přihlášení př 10:00:00
49887 Fraj David RUZ0900 C TJ Růžená 10:00:00
T10
2.50 km, 55 m, 9 kontrol, Start: 3
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
336789 Nouza Vítek SJH1104 C SOS Jindřichův Hradec 10:00:00
9433 Pompach Tobiáš PHK1201 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
9405 Mojžíš Radovan PHK1200 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
231522 Kvapilová Klára TUV1199 C SOK TJ Turnov 10:00:00
2088709 Mišek Michal KAM1300 C OK Kamenice 10:00:00
8226318 Šperlová Kateřina 20015 2 Neregistrovaní/přihlášení př 10:00:00
51238 Zakouřil František TUR1204 C OOB TJ Turnov 10:00:00
2079498 Špalová Kateřina 20083 2 Neregistrovaní/přihlášení př 10:00:00
2122267 Pozdílková Kateřina PHK1251 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
2419862 Súkupová Anita PGP1352 C SK Praga 10:00:00
232884 Besedová Majda PHK1252 C OK 99 Hradec Králové 10:00:00
2144100 Brotánková Klára ROU1151 C SKOB Roudnice nad Labem 10:00:00
2113412 Běloušek Matěj CTB1202 C SK OB Chotěboř 10:00:00
51648 Arnošt Daniel DOR1200 C OK Dobříš 10:00:00
51561 Bašusová Olga KAM1250 C OK Kamenice 10:00:00
1417127 Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 10:00:00
2112774 Kutková Sára JEN1351 C OB Jenišovice 10:00:00
7204525 Kubáň Patrik TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno 10:00:00
0 Hejcmanová Amálie ROU1251 C SKOB Roudnice nad Labem 10:00:00
0 Jirousová Edita TAP1056 C KOB Tretra Praha 10:00:00
T10P
2.50 km, 55 m, 9 kontrol, Start: 3
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2067621 Pospíšil Jakub BZP1300 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:00:00
682367 Průšková Veronika STB1352 C TJ Stadion Nový Bor 10:00:00
52051 Ramachová Michaela PBM1151 C TJ Spartak 1. Brněnská 10:00:00
2082905 Podlipný Filip SJC1202 C Sportcentrum Jičín 10:00:00
9900 Mrázek Emil SJC1300 C Sportcentrum Jičín 10:00:00
8611 Nešporová Viktorie Anna TZL1150 C SKOB Zlín 10:00:00
1421925 Pivcová Lucie MLA1650 C MLOK Mariánské Lázně 10:00:00
52027 Robotková Tereza PBM1150 C TJ Spartak 1. Brněnská 10:00:00
8670955 Trültzsch Minna 50012 5 USV TU Dresden 1 10:00:00
2102713 Tříska Jakub PTE1300 C TJ Sokol Ptení 10:00:00
416316 Zeman Annabel DCE1850 C KOB Dobřichovice 10:00:00
2081379 Teringlová Veronika VCB1251 C OB České Budějovice 10:00:00
416125 Sližová Kateřina TRI1650 C TJ TŽ Třinec 10:00:00
2131197 Svítilová Veronika PGP1550 C SK Praga 10:00:00
995895 Šperlová Marie 20016 2 Neregistrovaní/přihlášení př 10:00:00
2102682 Mikušová Kateřina PTE1350 C TJ Sokol Ptení 10:00:00
7434894 Havlová Aneta LDC1750 C KOB Děčín 10:00:00
1006283 Hora Damián PGP1616 C SK Praga 10:00:00
52074 Klapal Tomáš VAM1600 C OB Vamberk 10:00:00
2102683 Fládr Jan PTE1400 C TJ Sokol Ptení 10:00:00
2103771 Brychtová Lucie JHB1352 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:00:00
219251 Daňková Viktorie SBK1353 KOB START Blansko 10:00:00
7502000 Dvorská Veronika CHC1054 C K.O.B. Choceň 10:00:00
420447 Klein David LTP1200 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:00:00
2420010 Křížová Ella 20012 2 Neregistrovaní/přihlášení př 10:00:00
682506 Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 10:00:00
2115728 Míka Tomáš VCB1403 C OB České Budějovice 10:00:00
8656668 Košárková Aneta PGP1255 C SK Praga 10:00:00
1426044 Kofroň Ondřej LBE1200 C TJ Lokomotiva Beroun 10:00:00
420432 Kolmanová Lada LTP1450 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:00:00
2103760 Kosák Damián 20017 2 Neregistrovaní/přihlášení př 10:00:00