Startovka závodu: 1.závod Slezské zimní ligy (SZL)

Datum:
23.11.2019
Místo konání:
Příbor, Hostinec u Čechů
Pořadatel:
BFM - SKOB Frýdek - Místek
Mapa:
Příbor
Ředitel závodu:
Svoboda Martin - R3
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Svoboda Martin - R3
Kategorie:
DA     DB     DC     HA     HB     HC    
DA
4.40 km, 19 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8670472 Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 11:31:00
8660461 Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 11:32:00
232136 Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 11:33:00
8199809 Lisewska Agnieszka 42P1750 Team360 11:34:00
8061463 Navrátilová Adéla TRI0250 B TJ TŽ Třinec 11:35:00
49482 Klose Petra SFM7351 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:36:00
7002089 Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 11:37:00
420413 Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 11:38:00
8656736 Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 11:39:00
0 Vrtalová Ivana NNN8451 Neregistrovaní 11:40:00
886619 Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 11:41:00
2102855 Popieluchová Ivona BFM7453 C SKOB Frýdek - Místek 11:42:00
8670381 Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 11:43:00
1426031 Hanzlová Svatava HAV6651 C OB Havířov 11:44:00
7210919 Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 11:45:00
9005140 Čablová Kristina 0090001 AK EZ Kopřivnice 11:46:00
2087514 Chudíková Pavla BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 11:47:00
8680425 Jílková Lenka UOL0654 A SOB Olomouc 11:48:00
8670491 Matoušková Jana MOV0551 B SKOB Ostrava 11:49:00
2080849 Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 11:50:00
8651342 Horáčková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava 11:51:00
49487 Bernatíková Šárka SFM7151 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:52:00
1426051 Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 11:53:00
49485 Janýšková Alžběta SFM0150 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:54:00
410792 Červinková Jana BFM8052 SKOB Frýdek - Místek 11:55:00
2051542 Arnoštová Veronika 0020007 SVČ Fokus Nový Jičín 11:56:00
2800304 Létalová Soňa SFM8252 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:57:00
418361 Kocikowska Anna 3TP9450 SK Szybkie Anie 11:58:00
9454545 Kuriaková Zuzana KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:59:00
8170998 Szczerbik Hanna 42P8051 Team360 12:01:00
1420857 Fujáková Katka HAV8550 C OB Havířov 12:02:00
887002 Bogucka Jaroszek Anna 42P7050 Team360 12:03:00
2075664 Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 12:04:00
1397548 Szydlowska Marta 42P9851 Team360 12:05:00
2121892 Brodová Gabriela HAV7152 C OB Havířov 12:36:00
DB
3.40 km, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
436424 Burešová Ema MOV0656 C SKOB Ostrava 11:31:00
1421893 Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 11:32:00
436420 Pavlová Libuše MOV7451 C SKOB Ostrava 11:33:00
2051505 Adámková Ivana 0020009 SVČ Fokus Nový Jičín 11:34:00
2121755 Davidová Tereza SFM0252 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:35:00
0 Suchanová Karla 0070001 Ostrava 11:37:00
7300142 Ruzickova Klara 0100001 FM 11:38:00
2125376 Davidová Petra SFM7651 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:39:00
8012045 Denysenko Tamara 38S6150 Slávia ŽU Žilina 11:40:00
8670784 Jílková Pavla UOL0753 B SOB Olomouc 11:41:00
8670488 Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 11:42:00
2148135 Palarčíková Kateřina SFM7850 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:43:00
8670735 Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 11:45:00
8656680 Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 11:46:00
2035161 Koťátková Barbora SFM8651 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:47:00
2087691 Matulová Valérie BFM0652 B SKOB Frýdek - Místek 11:49:00
2143388 Urbánková Tereza SFM0250 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:50:00
8033258 Krčková Lucie TRI0550 C TJ TŽ Třinec 11:51:00
2127563 Koťátková Dana SFM6051 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:52:00
2025346 Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 11:53:00
0 Kohutová Zuzana 0050001 Corenipper 11:54:00
8116765 Jílková Hana UOL8050 C SOB Olomouc 11:55:00
2087513 Fišerová Iveta BFM7451 C SKOB Frýdek - Místek 12:39:00
DC
1.90 km, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
49489 Šmídová Natálie NNN1151 Neregistrovaní 11:32:00
49377 Tuharská Aneta TRI7751 C TJ TŽ Třinec 11:33:00
426344 Burešová Eliška BFM0851 SKOB Frýdek - Místek 11:34:00
8033219 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 11:35:00
7862 Pietrzyková Zuzana TRI0955 C TJ TŽ Třinec 11:36:00
2045154 Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava 11:37:00
49455 Juračáková Judita BFM1053 SKOB Frýdek - Místek 11:38:00
7206554 Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 11:39:00
410795 Máchová Barbora BFM0952 C SKOB Frýdek - Místek 11:40:00
49444 Bömerová Maya NNN1152 Neregistrovaní 11:41:00
416125 Sližová Kateřina TRI1650 C TJ TŽ Třinec 11:42:00
253160 Mitášová Barbora SOP0651 C OOB TJ Slezan Opava 11:43:00
2031348 Rychlá Zuzana SFM1050 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:44:00
49381 Ryšková Klára TRI1250 C TJ TŽ Třinec 11:45:00
49488 Létalová Eva SFM1250 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:46:00
49330 Kawuloková Tereza TRI0956 C TJ TŽ Třinec 11:47:00
247358 Kubálková Lada 0020005 SVČ Fokus Nový Jičín 11:48:00
8071304 Volkova Maja 38S0950 Slávia ŽU Žilina 11:49:00
0 Pařenicová Alžběta NNN1051 Neregistrovaní 11:50:00
8071292 Valyavka Viktoriya 38S0850 Slávia ŽU Žilina 11:51:00
7209463 Červenková Eliška SOP0751 C OOB TJ Slezan Opava 11:52:00
2051526 Hrdličková Anežka 0020001 SVČ Fokus Nový Jičín 11:53:00
0 Wágnerová Jaroslava NNN7261 Neregistrovaní 11:54:00
2051548 Trefilová Eliška 0020002 SVČ Fokus Nový Jičín 11:55:00
49457 Sapetová Klára BFM1062 SKOB Frýdek - Místek 11:56:00
HA
4.30 km, 19 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
515175 Thiemel Jiří ASU8948 C Magnus Orienteering 11:31:00
2111804 Kohoutek Milan MOV6300 C SKOB Ostrava 11:32:00
515436 Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 11:33:00
980372 Peterek Vít SOP8600 C OOB TJ Slezan Opava 11:34:00
49366 Kawulok Marek TRI8000 C TJ TŽ Třinec 11:35:00
2113067 Němeček Jakub NNN8001 C Neregistrovaní 11:36:00
7863 Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 11:37:00
8660919 Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 11:38:00
1603313 Polewski Dariusz 2AP6100 Jedynka Zdzieszowice 11:39:00
7210885 Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 11:40:00
8071296 Volkov Alexander 38S8000 Slávia ŽU Žilina 11:41:00
7210094 Škapa Marek MOV7102 C SKOB Ostrava 11:42:00
1000229 mij Jacek 3LP7500 The Vipers 11:43:00
8084 Mička Jiří 0020003 SVČ Fokus Nový Jičín 11:44:00
7202761 Waluga Ireneusz 0080001 Team360 stopni 11:45:00
1421900 Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 11:46:00
2096226 Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 11:47:00
515066 Vébr Radek HAV7103 C OB Havířov 11:48:00
8655 Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 11:49:00
8657175 Skorupa Piotr 86P9300 LKS Górzanka Nawojowa Góra 11:50:00
49416 Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 11:51:00
8629759 Bialožyt Marek TRI0301 A TJ TŽ Třinec 11:52:00
2035286 Janas Sebastian 4EP7400 Uks Kometa Gliwice 11:53:00
8670471 Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 11:54:00
8663 Pietrzyk Rostislav TRI7704 C TJ TŽ Třinec 11:55:00
8670493 Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 11:56:00
8789 Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 11:57:00
515437 Wágner Jakub NNN9511 Neregistrovaní 11:58:00
53280 Sliž Eduard TRI7601 C TJ TŽ Třinec 11:59:00
1426069 Staněk Ondra HAV0002 B OB Havířov 12:00:00
8028879 Tuharský Erik TRI0100 A TJ TŽ Třinec 12:01:00
2087698 Bjolek Michal BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek 12:02:00
8662309 Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 12:03:00
9858585 Kuriak Jakub 64S9501 Rob Klub Kysuca 12:04:00
8002604 Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 12:05:00
2023813 Bernatík Aleš SFM7201 C O-RUNNAŘI Beskydy 12:06:00
232338 Hudeček Tomáš OOP8201 C TJ Opava 12:07:00
7200335 Blaževi Roman LCE7301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:08:00
8716 Klumpar Filip SOP9702 C OOB TJ Slezan Opava 12:09:00
1460500 Bluza Lukasz 1DP7402 Indywidualnie 12:10:00
2083412 Procházka Josef 0030001 Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 12:11:00
2096599 Niezgoda Przemyslaw 27P7800 ATZ Racibórz 12:12:00
52756 Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 12:13:00
2020706 Juřeník Jakub MOV0601 C SKOB Ostrava 12:14:00
206365 Matula Pavel BFM7602 C SKOB Frýdek - Místek 12:15:00
2023814 Koťátko Aleš SFM8303 C O-RUNNAŘI Beskydy 12:16:00
222893 Wysocki Andrzej 24P5100 Slask O-Team 12:17:00
7207617 Brychlec Lukáš MOV7501 C SKOB Ostrava 12:18:00
53792 Adámek Martin 0020008 SVČ Fokus Nový Jičín 12:19:00
7899987 Jaroszek Jakub 42P9800 Team360 12:20:00
2051538 Novotný David 0020004 SVČ Fokus Nový Jičín 12:21:00
7202761 Waluga Ireneusz 42P8011 Team360 12:22:00
8670482 Haltof Marek TRI0200 A TJ TŽ Třinec 12:23:00
607807 Jaroszek Radoslaw 42P9400 Team360 12:24:00
412345 Wojarski Krzysztof 2KP6000 Bielsko-Biala O-Team 12:25:00
1417252 Jurek Radim 0010001 Trojanovice 12:26:00
1403424 Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 12:27:00
53180 Martynek Petr TRI0304 B TJ TŽ Třinec 12:28:00
1416219 Masny Krzysztof MOV7600 C SKOB Ostrava 12:29:00
2800327 Bernatík Lukáš SFM9801 C O-RUNNAŘI Beskydy 12:30:00
8670495 Zádrapa Marian Petr MOV0503 B SKOB Ostrava 12:31:00
515058 Vébr Tomáš HAV0200 C OB Havířov 12:32:00
2143379 Rýc-Bednář René MOV7001 C SKOB Ostrava 12:33:00
2051471 Kubálek Miroslav 0020006 SVČ Fokus Nový Jičín 12:34:00
52771 Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 12:35:00
2800338 Popieluch Michal BFM7301 C SKOB Frýdek - Místek 12:36:00
7000317 Vojvodík Martin MOV7400 C SKOB Ostrava 12:37:00
HB
3.40 km, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52289 Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec 12:09:00
2087511 Chudík Martin BFM0604 B SKOB Frýdek - Místek 12:10:00
2073714 Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 12:11:00
49301 Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 12:12:00
7202876 Tuharský Tobiáš TRI0701 B TJ TŽ Třinec 12:13:00
51318 Matoušek Ondřej MOV0300 C SKOB Ostrava 12:14:00
8667526 Damek Ondřej TRI0503 B TJ TŽ Třinec 12:15:00
51370 Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 12:16:00
2143366 Urbánek Martin SFM7400 C O-RUNNAŘI Beskydy 12:17:00
8116816 Furmánek Zdeněk 0060001 železničáři 12:18:00
0 Wágner Robert NNN7211 Neregistrovaní 12:19:00
0 Kohut Vít 0050002 Corenipper 12:20:00
2087516 Chudík Michael BFM7103 SKOB Frýdek - Místek 12:21:00
889674 Zdanowicz Jan 14P1400 UKS Kometa Gliwice 12:22:00
0 Stýblo Tomáš MOV9101 C SKOB Ostrava 12:23:00
2800312 David Vladimír SFM7401 C O-RUNNAŘI Beskydy 12:24:00
52980 Petr Václav MOV5801 C SKOB Ostrava 12:25:00
8071316 Volkov Maksym 38S0700 Slávia ŽU Žilina 12:26:00
428258 Kostka Artur MOV0901 C SKOB Ostrava 12:27:00
2069071 Jílek Karel 0040001 OB Radíkov 12:28:00
8667990 Ryška Matěj TRI0604 B TJ TŽ Třinec 12:29:00
8648582 Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 12:30:00
52774 Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 12:31:00
8660 Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 12:32:00
232146 Staněk Matěj HAV0501 C OB Havířov 12:33:00
8116762 Krupa Jan TRI0706 B TJ TŽ Třinec 12:34:00
361970 Erben Martin SOP9001 C OOB TJ Slezan Opava 12:35:00
0 Jaworski Mariusz 3MP7300 Matrix 12:36:00
8655414 Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 12:37:00
HC
2.00 km, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
428759 Masny Anna MOV8250 C SKOB Ostrava 12:00:00
2080824 Panna Matyáš MOV1300 C SKOB Ostrava 12:02:00
49441 Goj Vavřinec NNN1102 Neregistrovaní 12:04:00
49443 Létal Hynek SFM1001 C O-RUNNAŘI Beskydy 12:05:00
336755 Fuják Adam HAV1200 C OB Havířov 12:06:00
1421901 Beneš Karel HAV4201 C OB Havířov 12:08:00
49445 Bömer Matyas NNN1101 Neregistrovaní 12:09:00
338910 Masny Tadeusz MOV0802 C SKOB Ostrava 12:10:00
2061826 Létal Jonáš SFM0901 C O-RUNNAŘI Beskydy 12:11:00
52773 Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 12:12:00
8656584 Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 12:13:00
2143377 Palarčík Kryštof SFM1100 C O-RUNNAŘI Beskydy 12:14:00
49460 Synek Adam BFM0808 C SKOB Frýdek - Místek 12:16:00
1400415 Berger Tomáš MOV1002 C SKOB Ostrava 12:17:00
52996 Kostka Mikuláš MOV1400 C SKOB Ostrava 12:19:00
410791 Červinka Ondřej BFM0806 C SKOB Frýdek - Místek 12:20:00
338919 Janas Aleksander 4EP0900 Uks Kometa Gliwice 12:21:00
4320 Popieluch Martin BFM0801 C SKOB Frýdek - Místek 12:22:00