Logo

Startovka závodu: Grand prix Silesia - E3

Datum:
18.07.2020
Místo konání:
Bohdanovice
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Čech Vít, Peřinka Jan
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H70     H75     HDR     P     T    

D10 1.02 km, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:26:00 0
16:28:00 Kopecká Tereza UOL1050 428280 C SOB Olomouc
16:30:00 Kubíčková Magdalena UOL1150 2113056 C SOB Olomouc
16:32:00 Urbánková Lucie ONO1150 2102673 C SKOB Ostrov
16:34:00 Chudíková Magdalena BFM1051 2087504 C SKOB Frýdek - Místek
16:36:00 Broschová Alžběta RBK1151 2061781 C SK Radioklub Blansko
16:38:00 Krejčiříková Zuzana BBM1150 2116477 C BETA URSUS Orienteering
16:40:00 Tomíčková Eliška 0140002 7300558

D10N 1.00 km, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 0
16:02:00 Kutková Sára JEN1351 2112774 C OB Jenišovice
16:04:00 Štěpánková Adéla KVS1250 416090 C SKOB Kobra Vsetín

D12 1.05 km, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:25:00 0
16:27:00 Hanušová Markéta VRL0852 8033283 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:29:00 Kawuloková Tereza TRI0956 49330 C TJ TŽ Třinec
16:31:00 Zabořilová Anna JEN0951 2060292 B OB Jenišovice
16:33:00 Šestáková Johana VLI0853 2088819 B Slavia Liberec orienteering
16:35:00 Volkova Maja 38S0950 8071304 Slávia ŽU Žilina
16:37:00 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B OK Dobříš
16:39:00 Kundratová Eva TZL0950 7209279 C SKOB Zlín
16:41:00 Valyavka Viktoriya 38S0850 8071292 Slávia ŽU Žilina
16:43:00 Cymorková Julie TRI0953 8004343 C TJ TŽ Třinec
16:45:00 Paulíčková Adela UOL0951 2118494 C SOB Olomouc
16:47:00 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 8033219 C MLOK Mariánské Lázně
16:49:00 Gottwaldová Anna JPV0950 52746 C Oddíl OS SK Prostějov
16:51:00 Štěpánková Anna KVS0952 8670781 C SKOB Kobra Vsetín

D14 1.19 km, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:06:00 Červenková Eliška SOP0751 7209463 C OOB TJ Slezan Opava
17:40:00 Kopecká Nela UOL0650 2044889 B SOB Olomouc
17:42:00 Přikrylová Ivana JPV0653 2112741 C Oddíl OS SK Prostějov
17:44:00 Rychlá Karolína KRN0757 8654916 B KOS TJ Lokomotiva Krnov
17:46:00 Kotenová Markéta RIC0651 8226391 B OB Říčany
17:48:00 0
17:50:00 Tomanová Eliška ZBM0658 52032 B SK Žabovřesky Brno
17:52:00 Walicová Eva TRI0652 53215 C TJ TŽ Třinec
17:54:00 Pavlová Eliška MOV0650 8670472 B SKOB Ostrava
17:56:00 Kutková Tereza JEN0752 2112732 C OB Jenišovice
17:58:00 Paulíčková Tereza UOL0750 8226374 B SOB Olomouc
18:00:00 Urbánková Eva ONO0650 8667973 B SKOB Ostrov
18:02:00 Přikrylová Jana JPV0652 2112722 C Oddíl OS SK Prostějov

D16 1.35 km, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:05:00 Hanušová Kateřina VRL0455 8670740 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:07:00 Plachá Aneta JPV0555 2108881 C Oddíl OS SK Prostějov
17:09:00 Ježková Ivana PBM0560 8660552 B TJ Spartak 1. Brněnská
17:11:00 Lukašáková Sára STE0450 2035723 B SK SKI-OB Šternberk
17:13:00 Kotenová Barbora RIC0452 8109328 B OB Říčany
17:15:00 Výchová Veronika SRK0557 8518323 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
17:17:00 Bochňák Vitoslavská Beatrice LOV0450 7130704 C lepus.cz
17:19:00 Lubrichová Veronika STE0451 8660567 B SK SKI-OB Šternberk
17:21:00 Arnoštová Veronika DOR0455 8516920 B OK Dobříš
17:23:00 Šestáková Marie VLI0452 8667522 A Slavia Liberec orienteering
17:25:00 0
17:27:00 Matoušková Jana MOV0551 8670491 B SKOB Ostrava
17:29:00 Cejpková Karolína SRK0552 8663142 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
17:31:00 Svačinková Berenika TVR0450 2067394 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem

D18 1.53 km, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:50:00 0
16:52:00 Navrátilová Adéla TRI0250 8061463 B TJ TŽ Třinec
16:54:00 Kovářová Jana LPU0251 8670795 B OK Lokomotiva Pardubice
16:56:00 Urbánková Tereza SFM0250 2143388 O-RUNNAŘI Beskydy
16:58:00 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 8655463 B OK Dobříš
17:00:00 Hovořáková Karolína PBM0351 8660438 A TJ Spartak 1. Brněnská
17:02:00 Semíková Lucie KAM0250 8670788 A OK Kamenice

D21A 1.89 km, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:01:00 0
16:03:00 Müllerová Markéta LCE9453 303912 C OOB TJ Slovan Luhačovice
16:05:00 Kozáková Zdenka TBM7952 8663149 E KOS TJ Tesla Brno
16:07:00 Machowska-Krupa Weronika 2DP8650 886315 UKS OSiR Góra Kalwaria
16:09:00 Košárková Iva PGP8155 2082714 C SK Praga
16:11:00 Nešporová Alžběta TZL0051 8662719 R SKOB Zlín
16:13:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
16:15:00 Chudíková Barbora SJI7850 8033211 C OK Jihlava
16:17:00 Zabořilová Romana JEN7457 8033263 C OB Jenišovice
16:19:00 Šklíbová Veronika SRK0153 8659387 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:21:00 Jelínková Šárka PGP9153 8007177 C SK Praga
16:23:00 Binarová Adéla UOL0452 8662703 A SOB Olomouc

D21B 1.70 km, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 0
16:02:00 Mazalová Monika RBK9252 8667995 C SK Radioklub Blansko
16:04:00 Sladká Magdalena PBM8450 49465 C TJ Spartak 1. Brněnská
16:06:00 Blažková Kristina UOL9150 8516911 C SOB Olomouc
16:08:00 Držková Markéta LPU7670 2073755 C OK Lokomotiva Pardubice
16:10:00 Potočková Hana KUO9051 2144027 C KOB Ústí nad Orlicí
16:12:00 Miturová Barbora 0060001 52784
16:14:00 Rychlá Pavlína KRN8559 8654885 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
16:16:00 Horčičková Linda UOL8650 301553 C SOB Olomouc
16:18:00 Balcarová Jana PHK8852 9355 C OK 99 Hradec Králové
16:20:00 Vlachová Tereza AOV8750 1470167 C OOB TJ Baník Ostrava
16:22:00 Muchová Barbora KVS8550 8007195 C SKOB Kobra Vsetín
16:24:00 Filipová Ivana SRK7373 8516923 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:26:00 Maliňáková Petra SVS8751 53387 C Orientklub Vsetín
16:28:00 Kociánová Lenka VBM8553 330625 C VSK Mendelu Brno
16:30:00 Kozumplíková Alice RBK8151 8116776 C SK Radioklub Blansko
16:32:00 Bouzková Katka SVS8151 53385 C Orientklub Vsetín
16:34:00 Königová Jana ZBM8661 1234321 C SK Žabovřesky Brno
16:36:00 Jirková Lenka SBK8383 920679 C KOB START Blansko
16:38:00 Janýšková Alžběta SFM0150 49485 O-RUNNAŘI Beskydy
16:40:00 Hájková Petra KYL9350 8670481 C SK SP Kylešovice
16:42:00 Filipová Tereza SRK0050 8516423 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:44:00 Bernatíková Hana TRI0253 8662702 B TJ TŽ Třinec

D35A 1.56 km, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:16:00 0
17:18:00 Linhartová Martina GIG7750 8033241 C GIGANT Orienteering
17:20:00 Šklíbová Jana SRK7651 8517323 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
17:22:00 Mesiarkinová Kamila ZBM8282 7200319 C SK Žabovřesky Brno
17:24:00 Kundratová Jana TZL7350 7209278 C SKOB Zlín
17:26:00 Arnoštová Kateřina VSP7652 8226388 C USK Praha
17:28:00 Chmelářová Radka JPV7650 2085577 C Oddíl OS SK Prostějov
17:30:00 Uhnavá Markéta PBM8485 8010108 C TJ Spartak 1. Brněnská
17:32:00 Tomíčková Dana 0140004 8518312

D35B 1.41 km, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:33:00 0
17:35:00 Gregorová Lenka SJH7853 2096216 C SOS Jindřichův Hradec
17:37:00 Tomanová Veronika LBM7751 219277 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
17:39:00 Nešporová Barbora TZL7652 218979 C SKOB Zlín
17:41:00 Mikulčíková Irena KVS7750 2001910 C SKOB Kobra Vsetín
17:43:00 Létalová Soňa SFM8252 2800304 O-RUNNAŘI Beskydy
17:45:00 Svačinková Jitka TVR7750 436921 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
17:47:00 Chudíková Pavla BFM7851 2087514 C SKOB Frýdek - Místek
17:49:00 Janderová Markéta SOB7750 8662356 C SOBSA
17:51:00 Eliášková Hana LBM8051 2113043 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
17:53:00 Plachá Andrea JPV7676 2102819 C Oddíl OS SK Prostějov
17:55:00 Stašková Petra PBM8255 49692 C TJ Spartak 1. Brněnská
17:57:00 Cicvárková Lucie ZBM7651 2067937 C SK Žabovřesky Brno
17:59:00 Urbánková Šárka SFM7650 2143390 O-RUNNAŘI Beskydy
18:01:00 Cejpková Lenka SRK7652 9501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
18:03:00 Přikrylová Jitka JPV7979 2109752 C Oddíl OS SK Prostějov
18:05:00 Paulíčková Barbara UOL7851 2116467 C SOB Olomouc
18:07:00 Tachovská Kamila PBM7655 2094550 C TJ Spartak 1. Brněnská
18:09:00 Košíková Jana ZBM8352 8014554 C SK Žabovřesky Brno
18:11:00 Urbánková Jana ONO7851 9200732 C SKOB Ostrov
18:13:00 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
18:15:00 Kopecká Jitka UOL7750 420402 C SOB Olomouc
18:17:00 Palarčíková Kateřina SFM7850 2148135 O-RUNNAŘI Beskydy
18:19:00 Jirková Petra VPM8450 8416122 C KOS Slavia Plzeň
18:21:00 Petriláková Petra DOR7656 7204994 C OK Dobříš
18:23:00 Fujáková Katka HAV8550 1420857 C OB Havířov
18:25:00 Kubíčková Eva UOL7752 2419904 C SOB Olomouc
18:27:00 Gottwaldová Hana JPV7551 2081370 C Oddíl OS SK Prostějov
18:29:00 Smolíková Kateřina KSU7793 2073732 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

D45A 1.43 km, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:45:00 Šimková Hana UOL6653 52476 C SOB Olomouc
18:01:00 Argalášová Gabriela TRI6850 8660461 C TJ TŽ Třinec
18:03:00 Poláčková Monika JPV7552 8648634 C Oddíl OS SK Prostějov
18:05:00 Křivdová Lenka 0050002 8655490
18:07:00 Jirková Renata ZPV6553 52427 C KOB ZPV Prostějov
18:09:00 Kotenová Klára RIC7252 8226424 C OB Říčany
18:11:00 Broschová Lucie RBK7451 2061836 C SK Radioklub Blansko
18:13:00 Poklopová Ivana UOL6451 52451 C SOB Olomouc
18:15:00 Kovářová Anna CET7552 8663199 C TJ Loko Česká Třebová
18:17:00 Hanzlová Svatava HAV6651 1426031 C OB Havířov
18:19:00 Štorková Simona JPV6556 8006556 C Oddíl OS SK Prostějov
18:21:00 Brodová Gabriela HAV7152 2121892 C OB Havířov
18:23:00 Janků Renata STE7251 52502 C SK SKI-OB Šternberk
18:25:00 0
18:27:00 Vričanová Sylva HAV6751 1426051 C OB Havířov
18:29:00 Pavlicová Anna KVS7360 2116450 C SKOB Kobra Vsetín

D45B 1.35 km, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:53:00 0
16:55:00 Sedláčková Jana HLV7060 416084 C KČT - OB Holešov
16:57:00 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C BETA URSUS Orienteering
16:59:00 Lubrichová Eva STE7556 2112743 C SK SKI-OB Šternberk
17:01:00 Hendrychová Marcela HOB7051 301304 C SK OB Horní Benešov
17:03:00 Bernatíková Šárka SFM7151 49487 O-RUNNAŘI Beskydy
17:05:00 Reichlová Jiřina KSU7499 7211248 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
17:07:00 Slavíková Lenka TVR7350 2067389 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
17:09:00 Klímová Barbora OTK7251 2067304 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
17:11:00 Procingerová Ilona VRL7053 2082910 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:13:00 Sedláčková Dagmar KVS7351 416092 C SKOB Kobra Vsetín
17:15:00 Kaděrová Barbora HAV7051 1425330 C OB Havířov
17:17:00 Zbraňková Magda STE7352 2096137 C SK SKI-OB Šternberk
17:19:00 Řeháková Jana BFM7152 2113071 C SKOB Frýdek - Místek
17:21:00 Mutinská Zdeňka KUO6499 51751 C KOB Ústí nad Orlicí
17:23:00 Klose Petra SFM7351 49482 O-RUNNAŘI Beskydy
17:25:00 Pavlová Libuše MOV7451 436420 C SKOB Ostrava
17:27:00 Marková Eva STE7550 2080963 C SK SKI-OB Šternberk

D55 1.27 km, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:08:00 0
17:10:00 Balcarová Eva PHK5952 301691 C OK 99 Hradec Králové
17:12:00 Holinková Milada KRN5950 52661 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
17:14:00 Sklenářová Jana MLA6258 416175 C MLOK Mariánské Lázně
17:16:00 Sladká Zora PBM6059 49465 C TJ Spartak 1. Brněnská
17:18:00 Sochorová Hana HAV6250 1421893 C OB Havířov
17:20:00 Svobodová Hana SMB5951 7705 C SKOB Mladá Boleslav
17:22:00 Běhounová Jiřina PHK5651 8648580 C OK 99 Hradec Králové
17:24:00 Denysenko Tamara 38S6150 8012045 Slávia ŽU Žilina
17:26:00 Miturová Radka MLA6552 8656680 C MLOK Mariánské Lázně
17:28:00 Wysocka Jolanta 24P5650 886619 Slask O-Team
17:30:00 Künstlerová Milada UOL5651 52445 C SOB Olomouc
17:32:00 Hájková Iveta KYL6350 515180 C SK SP Kylešovice
17:34:00 Peřinková Irena BBM6550 331257 C BETA URSUS Orienteering
17:36:00 Chodurová Milena SFM5750 2125335 O-RUNNAŘI Beskydy
17:38:00 Janská Iva LBM5795 219280 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
17:40:00 Ostřanská Iveta SSU6591 8061435 C SK Severka Šumperk

D65 1.18 km, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:01:00 0
16:03:00 Sikorová Marie BOV4852 2092387 C TJ Baník Ostrava OKD
16:05:00 OUDIN Marie Reine 0160002 0
16:07:00 Suchánková Libuše SOP4851 446344 C OOB TJ Slezan Opava
16:09:00 Křížová Zdenka PZR5051 301209 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:11:00 Volencová Ivana OTK5250 8670735 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
16:13:00 Bartoňová Marie BOR5351 2095936 C OK Jiskra Nový Bor
16:15:00 Liščinská Eva TBM4451 8004451 C KOS TJ Tesla Brno
16:17:00 Stará Pavla BOV4251 9576 C TJ Baník Ostrava OKD
16:19:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
16:21:00 Horynová Eva TZL5254 8662735 C SKOB Zlín

H10N 1.00 km, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:06:00 0
16:08:00 Sedláček Matěj HLV1000 53833 C KČT - OB Holešov
16:10:00 Vintr Otakar TZL1300 53379 C SKOB Zlín
16:12:00 Eliášek Jakub LBM1101 2112765 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
16:14:00 Arnošt Daniel DOR1200 51648 C OK Dobříš

H10 1.05 km, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:16:00 0
16:18:00 Plachý Matyáš JPV1010 2115705 C Oddíl OS SK Prostějov
16:20:00 Škoda František LCE1113 2082902 C OOB TJ Slovan Luhačovice
16:22:00 Blažek Vojtěch SJH1003 8014562 C SOS Jindřichův Hradec
16:24:00 Kozák Vojtěch TBM1101 53103 C KOS TJ Tesla Brno

H12 1.10 km, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:01:00 0
16:03:00 Zřídkaveselý Martin PBM0808 8660444 B TJ Spartak 1. Brněnská
16:05:00 Eliášek Patrik LBM0801 2112754 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
16:07:00 Pernička Martin TZL0800 8240800 B SKOB Zlín
16:09:00 Švestka Patrik KVS0810 2088217 C SKOB Kobra Vsetín
16:11:00 Linhart Jakub TZL0813 8660391 B SKOB Zlín
16:13:00 Držka Filip LPU0901 416258 C OK Lokomotiva Pardubice
16:15:00 Kutek Matěj JEN0902 2113046 C OB Jenišovice
16:17:00 Toman Matěj LBM0909 52038 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno
16:19:00 Linhart Adam TZL0814 8109339 C SKOB Zlín
16:21:00 Světnický Antonín STE0800 2108898 B SK SKI-OB Šternberk
16:23:00 Ježek David PBM0813 8667953 B TJ Spartak 1. Brněnská

H14 1.30 km, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:07:00 Hanuš Filip VRL0604 8116669 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:31:00 Volkov Maksym 38S0700 8071316 Slávia ŽU Žilina
17:33:00 Strakoš Ondřej TZL0601 8000119 C SKOB Zlín
17:35:00 Pavlica Bedřich KVS0710 887152 C SKOB Kobra Vsetín
17:37:00 Pernička Václav TZL0602 8170602 B SKOB Zlín
17:39:00 Komenda Jakub PBM0712 2051534 B TJ Spartak 1. Brněnská
17:41:00 Kundrata Vít TZL0700 8485648 B SKOB Zlín
17:43:00 0
17:45:00 Blažek Cyril SJH0701 8662336 B SOS Jindřichův Hradec
17:47:00 Švestka Štěpán KVS0600 53694 C SKOB Kobra Vsetín
17:49:00 Jandera Kryštof PGP0700 8662280 B SK Praga
17:51:00 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A SK Radioklub Blansko
17:53:00 Chudík Martin BFM0604 2087511 B SKOB Frýdek - Místek
17:55:00 Cicvárek Radim ZBM0601 2051515 C SK Žabovřesky Brno
17:57:00 Plachý Ondřej JPV0707 2108899 B Oddíl OS SK Prostějov

H16 1.49 km, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 0
16:02:00 Štorek Jan JPV0505 8440505 B Oddíl OS SK Prostějov
16:04:00 Zřídkaveselý Adam PBM0505 8660411 A TJ Spartak 1. Brněnská
16:06:00 Cieslar Michael TRI0505 2073714 C TJ TŽ Třinec
16:08:00 Kovář Radim CET0501 2056307 C TJ Loko Česká Třebová
16:10:00 Vaněk Bořek TZL0505 2113077 B SKOB Zlín
16:12:00 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 8654908 A OK Dobříš

H18 1.90 km, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:59:00 0
18:01:00 Sliž Rostislav TRI0302 8662309 B TJ TŽ Třinec
18:03:00 Procinger Jakub STH0302 8004345 B SK Studenec
18:05:00 Lukašák Šimon STE0202 8655380 A SK SKI-OB Šternberk
18:07:00 Švestka Jakub KVS0310 2088173 C SKOB Kobra Vsetín
18:09:00 Peňáz Vojtěch VRB0303 8662338 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
18:11:00 Světnický František STE0204 8656687 A SK SKI-OB Šternberk
18:13:00 Klíma Robert OTK0202 331534 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
18:15:00 Štorek David JPV0202 8663202 B Oddíl OS SK Prostějov
18:17:00 Kundrata Jan TZL0203 7209284 B SKOB Zlín
18:19:00 Peňáz Radek VRB0313 8662362 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem

H20 2.01 km, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:23:00 0
16:25:00 Víšek Martin KAM0102 9101674 B OK Kamenice
16:27:00 0
16:29:00 0
16:31:00 0
16:33:00 0
16:35:00 0
16:37:00 0
16:39:00 0
16:41:00 0
16:43:00 Šimek Štěpán UOL0104 52733 C SOB Olomouc

H21A 2.44 km, 22 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:25:00 0
16:27:00 Dvorský Vojtěch SKM9401 8482075 C KOB Směr Kroměříž
16:29:00 Videcký Jan KSU7504 8414126 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
16:31:00 Šrubař Michal ZBM8607 8002099 C SK Žabovřesky Brno
16:33:00 Jirka Michal SBK8403 8401151 C KOB START Blansko
16:35:00 Rychlý Pavel KRN8505 8414134 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
16:37:00 Jirka Jakub VPM7905 8252429 C KOS Slavia Plzeň
16:39:00 Dvorský Petr SKM9601 2045216 C KOB Směr Kroměříž
16:41:00 Zřídkaveselý Libor PBM7207 8660433 C TJ Spartak 1. Brněnská
16:43:00 Trávníček Jan PLU7501 7504110 C TJ SOKOL Plumlov
16:45:00 Vlach Jiří AOV7900 8667994 C OOB TJ Baník Ostrava
16:47:00 Otruba Vojtěch JPV9717 1007529 C Oddíl OS SK Prostějov
16:49:00 Henek Michal RBK8605 8116695 C SK Radioklub Blansko
16:51:00 Lauerman Jan SJI7419 8662358 C OK Jihlava
16:53:00 Držka Štěpán LPU7604 7209354 C OK Lokomotiva Pardubice
16:55:00 Melecký Martin SSU9001 8680373 C SK Severka Šumperk
16:57:00 Klusáček Matěj LCE8903 8662697 R OOB TJ Slovan Luhačovice
16:59:00 Kořan Pavel VBM7401 8116734 C VSK Mendelu Brno
17:01:00 Rusin Jan LPU0008 8656619 R OK Lokomotiva Pardubice
17:03:00 Otrusina Jiří JPV8201 8662320 C Oddíl OS SK Prostějov
17:05:00 Košárek Pavel PGP7107 8656676 C SK Praga
17:07:00 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C VSK Mendelu Brno
17:09:00 Šesták Marek VLI7403 8004275 C Slavia Liberec orienteering
17:11:00 Fajkus Radim JPV9509 8656711 C Oddíl OS SK Prostějov
17:13:00 Přikryl Petr PBM6708 8351967 C TJ Spartak 1. Brněnská
17:15:00 Kozák Osvald TBM8201 8201000 E KOS TJ Tesla Brno

H21B 2.29 km, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:17:00 0
17:19:00 Zbíral Robert UOL8000 8660922 C SOB Olomouc
17:21:00 Peterek Vít SOP8600 980372 C OOB TJ Slezan Opava
17:23:00 Sláčík Tomáš VIC9102 53892 C OB Vizovice
17:25:00 Urbaník Robert VLI7002 8662745 C Slavia Liberec orienteering
17:27:00 Pilgr Luděk CET7601 2075655 C TJ Loko Česká Třebová
17:29:00 Krupa Łukasz 2DP9000 338297 UKS OSiR Góra Kalwaria
17:31:00 Paulíček Michal UOL7701 8670456 C SOB Olomouc
17:33:00 Lžíčař Martin DOB8803 9122436 C KOB Dobruška
17:35:00 Kopecký David UOL7800 8662369 C SOB Olomouc
17:37:00 Buchtík Aleš XBM8201 8627115 C PELLS ABND RACING TEAM
17:39:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C KOS TJ Tesla Brno
17:41:00 Bernatík Lukáš SFM9801 2800327 O-RUNNAŘI Beskydy
17:43:00 Zabořil Vojtěch TUR0110 2060290 A OOB TJ Turnov
17:45:00 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C Slavia Liberec orienteering
17:47:00 Hájek Václav KYL9800 8680617 C SK SP Kylešovice
17:49:00 Kovář Lukáš CET0102 2035730 C TJ Loko Česká Třebová
17:51:00 Karlík Jan TBM8809 8323322 C KOS TJ Tesla Brno
17:53:00 Sladký Marek PBM8604 52034 C TJ Spartak 1. Brněnská
17:55:00 Komenda Jan ZBM9902 8660415 C SK Žabovřesky Brno
17:57:00 Buchtík Ondřej VLI8101 8648586 C Slavia Liberec orienteering

H35A 1.96 km, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:34:00 0
17:36:00 Rusin Jan BRU7601 2032383 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
17:38:00 Kawulok Marek TRI8000 8003610 C TJ TŽ Třinec
17:40:00 Vojvodík Martin MOV7400 7000317 C SKOB Ostrava
17:42:00 Šklíba Jan SRK7501 8515523 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
17:44:00 Bouzek Petr SVS7901 53388 C Orientklub Vsetín
17:46:00 Brosch Petr RBK7111 2061849 C SK Radioklub Blansko
17:48:00 Martinek Pavel JPV7700 8123477 C Oddíl OS SK Prostějov
17:50:00 Liščinský Tomáš TBM8411 2103680 C KOS TJ Tesla Brno
17:52:00 Komenda Kamil PBM7201 8516931 C TJ Spartak 1. Brněnská
17:54:00 Klech Richard VRB7201 8662299 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
17:56:00 Pernička Petr TZL7336 8104170 C SKOB Zlín
17:58:00 Pátek Richard PBM7609 8007609 C TJ Spartak 1. Brněnská
18:00:00 Janků Marek STE7102 2080826 C SK SKI-OB Šternberk
18:02:00 Blažek Zdeněk SJH7601 8003631 C SOS Jindřichův Hradec

H35B 1.76 km, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:14:00 Zajíc Josef LOV7601 8013973 C lepus.cz
16:16:00 König Lukáš ZBM8001 8234321 C SK Žabovřesky Brno
17:44:00 Cicvárek Ivo ZBM7504 2051489 C SK Žabovřesky Brno
17:46:00 Falta Radim KUO7802 2144085 C KOB Ústí nad Orlicí
17:50:00 Stibor Zbyněk TVR7600 301259 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
17:52:00 Pešek Kamil CET8002 336732 C TJ Loko Česká Třebová
17:54:00 Horčička Petr UOL7007 52472 C SOB Olomouc
17:56:00 0
17:58:00 Zeman Radek 0150001 2033199
18:00:00 Bochňák Zbyněk LOV7600 8013937 C lepus.cz
18:02:00 Rudolf Tomáš ZBM8402 2419966 C SK Žabovřesky Brno
18:04:00 Procinger Michal VRL7602 2088183 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
18:06:00 Šafek Jiří PBM7606 8000013 C TJ Spartak 1. Brněnská
18:08:00 Volkov Alexander 38S8000 8071296 Slávia ŽU Žilina
18:10:00 Vintr Radek TZL7701 8680410 C SKOB Zlín
18:12:00 Koťátko Aleš SFM8303 2023814 O-RUNNAŘI Beskydy
18:14:00 Ježowicz Roman VLI8002 2113390 C Slavia Liberec orienteering

H45A 1.58 km, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:29:00 0
16:31:00 Švestka Vítězslav KVS7301 8670745 C SKOB Kobra Vsetín
16:33:00 Strakoš Bohumil TZL6345 8000120 C SKOB Zlín
16:35:00 Navrátil Rostislav TRI6601 8655 C TJ TŽ Třinec
16:37:00 Jandera Tomáš SOB7300 8662373 C SOBSA
16:39:00 Bartczak Jarosław 39P6800 8081268 UMKS Orkan Ostróda
16:41:00 Sklenář Josef SBR6601 8656690 C SKOB Bruntál
16:43:00 Mutinský Viktor KUO6501 51752 C KOB Ústí nad Orlicí
16:45:00 Křivda Ivan 0050001 9200535
16:47:00 Koten Pavel RIC7200 8004315 C OB Říčany
16:49:00 Škoda František LCE7439 2045222 C OOB TJ Slovan Luhačovice
16:51:00 Braatz Frank 1QD6200 7122062 SV IHW Alex 78 Berlin
16:53:00 Urbánek Lumír ONO6701 52181 C SKOB Ostrov
16:55:00 Novotný Tomáš ZLH7001 8518353 C OOB TJ Zlaté Hory
16:57:00 Linhart Aleš GIG7200 8670772 C GIGANT Orienteering
16:59:00 Horký Jan UOL7100 2020741 C SOB Olomouc
17:01:00 Bernatík Aleš SFM7201 2023813 O-RUNNAŘI Beskydy
17:03:00 Pavlík Radek ASU6849 8666874 C Magnus Orienteering

H45B 1.44 km, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:16:00 0
16:18:00 Hájek Martin KYL6801 515149 C SK SP Kylešovice
16:20:00 Sadílek Ondřej 0120001 8116712
16:22:00 Vébr Radek HAV7103 8648625 C OB Havířov
16:24:00 Svěchota Milan MOV7202 9101186 C SKOB Ostrava
16:26:00 Svoboda Martin BFM6701 2113067 C SKOB Frýdek - Místek
16:28:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8226430 C TJ Sokol Ptení
16:30:00 Urbánek Martin SFM7400 2143366 O-RUNNAŘI Beskydy
16:32:00 Toman Ondřej LBM7517 8109428 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
16:34:00 Slavík Tomáš TVR6800 436923 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
16:36:00 Belžík Karel KVS7105 7208222 C SKOB Kobra Vsetín
16:38:00 Kašpar Jaroslav KSU7004 8663115 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
16:40:00 Škapa Marek MOV7102 7210094 C SKOB Ostrava
16:42:00 Furmánek Zdeněk KVS7400 8116816 C SKOB Kobra Vsetín
16:44:00 Štorek Petr JPV6505 8515515 C Oddíl OS SK Prostějov
16:46:00 Žebrák Zbyněk LOV7101 232429 C lepus.cz
16:48:00 0
16:50:00 Marek Antonín STE7501 8028819 C SK SKI-OB Šternberk
16:52:00 Zabořil Michal JEN7101 8226405 C OB Jenišovice
16:54:00 Přikryl Jiří JPV7404 2102771 C Oddíl OS SK Prostějov
16:56:00 Pavlica Jiří KVS7501 2116484 C SKOB Kobra Vsetín
16:58:00 Holec Honza MOV6701 9101189 C SKOB Ostrava
17:00:00 Švestka Jiří KVS6810 2088198 C SKOB Kobra Vsetín
17:02:00 Poláček Luboš JPV7214 2112735 C Oddíl OS SK Prostějov
17:04:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C OK Dobříš
17:06:00 Kunz Martin BBM7101 553435 C BETA URSUS Orienteering
17:08:00 Hájek Marek KYL6800 515146 C SK SP Kylešovice
17:10:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 8680303 C VSK Mendelu Brno
17:12:00 Chmelář Jan JPV7501 2113078 C Oddíl OS SK Prostějov
17:14:00 Beňovský Jiří KVS6801 53371 SKOB Kobra Vsetín
17:16:00 0
17:18:00 0
17:20:00 0
17:22:00 0
17:24:00 0
17:26:00 0
17:28:00 0
17:30:00 0
17:32:00 0
17:34:00 0
17:36:00 0
17:38:00 0
17:40:00 0
17:42:00 0
17:44:00 0
17:46:00 0
17:48:00 0
17:50:00 0
17:52:00 0
17:54:00 0
17:56:00 0
17:58:00 0
18:00:00 0
18:02:00 0
18:04:00 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

H55A 1.34 km, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 0
16:02:00 Semík Jan VSP6507 53572 C USK Praha
16:04:00 Pulec Pavel VBM6201 8516924 C VSK Mendelu Brno
16:06:00 Svoboda Slavomír SMB5801 7260024 C SKOB Mladá Boleslav
16:08:00 Jakobi Zdeněk HAV5701 1421900 C OB Havířov
16:10:00 Řeháček Petr SBR6302 8663161 C SKOB Bruntál
16:12:00 Sedláček Jaroslav HLV6404 53827 C KČT - OB Holešov
16:14:00 Chmelař Miroslav JPV6217 8488884 C Oddíl OS SK Prostějov
16:16:00 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C OB Havířov
16:18:00 Navrátil Václav KON6427 1417263 C KOB Konice
16:20:00 Argaláš Jaroslav TRI6202 8662684 C TJ TŽ Třinec
16:22:00 Petr Václav MOV5801 1403424 C SKOB Ostrava
16:24:00 Semík Luboš KAM6201 52279 C OK Kamenice
16:26:00 Kaňák Petr SJI6115 8149879 C OK Jihlava
16:28:00 Mizera Ladislav KVS5300 2056277 C SKOB Kobra Vsetín
16:30:00 Kubíček Jiří UOL6500 1410004 C SOB Olomouc
16:32:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C OK Jihlava
16:34:00 Hepnar Luboš STE6307 8655386 C SK SKI-OB Šternberk
16:36:00 Běhoun Pavel PHK5701 8660393 C OK 99 Hradec Králové
16:38:00 Petráček Aleš SJI6301 53631 C OK Jihlava
16:40:00 Lužný Ladislav HAV6000 8660919 C OB Havířov
16:42:00 Zeman Jaroslav SJI5901 2085575 C OK Jihlava
16:44:00 Šimek Roman UOL6503 2011817 C SOB Olomouc
16:46:00 Grepl Ladislav KON6111 8660471 C KOB Konice

H55B 1.29 km, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
18:04:00 0
18:06:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha
18:08:00 Balcar Aleš PHK5703 9354 C OK 99 Hradec Králové
18:10:00 Poklop Lubomír UOL5601 52425 C SOB Olomouc
18:12:00 Rykala Karel VAM6401 9671 C OB Vamberk
18:14:00 Kršák Karel VIC5902 1006613 C OB Vizovice
18:16:00 Mutina Vlastimil BFM5701 2113057 C SKOB Frýdek - Místek
18:18:00 Zítka Jiří SBR6201 51907 C SKOB Bruntál
18:20:00 Světnický Alexandr OOL6300 426375 C SK Haná orienteering

H65 1.16 km, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:42:00 0
16:44:00 Olbrycht Janusz 73P5500 886663 OLBnO
16:46:00 Sladký Ivan PBM5513 52021 C TJ Spartak 1. Brněnská
16:48:00 Jurčák Karel SOP5101 8656584 C OOB TJ Slezan Opava
16:50:00 OUDIN Bernard 0160001 0
16:52:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C SK SKI - SPORT Praděd
16:54:00 Peška Antonín HLV4801 416088 C KČT - OB Holešov
16:56:00 Hrbas Vladimír KVS5301 8670810 C SKOB Kobra Vsetín
16:58:00 Wysocki Andrzej 24P5100 222893 Slask O-Team
17:00:00 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C BETA URSUS Orienteering
17:02:00 Hanzl Vlastimil VBM5329 8226365 C VSK Mendelu Brno
17:04:00 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C BETA URSUS Orienteering
17:06:00 Pilgr Bohuslav CET5101 2075656 C TJ Loko Česká Třebová
17:08:00 Hones Sepp 26A5400 8116117 HSV Ried
17:10:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
17:12:00 Maliňák Josef SVS5501 53389 C Orientklub Vsetín
17:14:00 Janošík Antonín UOL5201 2092418 C SOB Olomouc

H70 1.10 km, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:46:00 0
16:48:00 Dvořák Vlastimil BOV4901 51370 C TJ Baník Ostrava OKD
16:50:00 Horký Jan UOL4600 52438 C SOB Olomouc
16:52:00 Kašpar Josef HOB4601 51937 C SK OB Horní Benešov
16:54:00 Pospíšil Karel TVR5000 2001952 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
16:56:00 Sikora Miroslav BOV4802 2102807 C TJ Baník Ostrava OKD
16:58:00 Klech Josef HOB4701 51939 C SK OB Horní Benešov
17:00:00 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
17:02:00 Skácel Jaroslav KON4617 341715 C KOB Konice
17:04:00 Blažek Václav SBR4701 51904 C SKOB Bruntál
17:06:00 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

H75 1.01 km, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:18:00 0
17:20:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
17:22:00 Novotný František PUL4200 205614 OOB USK Slavie Ústí n.L.
17:24:00 Sklenář Jan MLA4201 8116748 C MLOK Mariánské Lázně
17:26:00 Vlach Oldřich BOV4403 2060210 C TJ Baník Ostrava OKD
17:28:00 Beneš Karel HAV4201 1421901 C OB Havířov
17:30:00 Ptáček Jiří BOV4401 1421897 C TJ Baník Ostrava OKD
17:32:00 Bauer Emil VBM4410 2087637 C VSK Mendelu Brno
17:34:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 51994 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
17:36:00 Ostřanský Josef SSU4302 8061472 C SK Severka Šumperk

HDR 1.00 km, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 Cicvárek Lukáš ZBM1305 0 C SK Žabovřesky Brno
16:00:00 Fuják Adam HAV1200 336755 C OB Havířov
16:00:00 Kawulok Matyáš TRI1299 8657 TJ TŽ Třinec
16:00:00 Kořanová Daniela VBM1551 889316 C VSK Mendelu Brno
16:00:00 Košárková Aneta PGP1255 8656668 C SK Praga
16:00:00 Kozáková Zuzana TBM1352 9577 C KOS TJ Tesla Brno
16:00:00 Kozáková Michaela TBM1552 515006 C KOS TJ Tesla Brno
16:00:00 Kryštof Pešek CET1502 361914 TJ Loko Česká Třebová
16:00:00 Nešporová Viktorie Anna TZL1150 8611 C SKOB Zlín
16:00:00 Palarčík Kryštof SFM1100 2143377 O-RUNNAŘI Beskydy
16:00:00 Peňáz Jan VRB1111 51952 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
16:00:00 Peterek Antonín SOP1601 2420050 C OOB TJ Slezan Opava
16:00:00 Pilgr Vladimír CET1401 9720 C TJ Loko Česká Třebová
16:00:00 Rychlý Jakub KRN1500 2102867 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
16:00:00 Stiborová Blanka TVR7650 301254 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
16:00:00 Tomíčková Ivana 0140003 2096247
16:00:00 Zajíc Josef LOV1000 51315 C lepus.cz
16:00:00 Barunka Pešková CET1351 339546 TJ Loko Česká Třebová
16:00:00 Bouzek David SVS1300 253143 C Orientklub Vsetín

P 1.00 km, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 Belžíková Nelly KVS0953 7062009 C SKOB Kobra Vsetín
16:00:00 Cymorková Kateřina TRI7152 2073677 C TJ TŽ Třinec
16:00:00 Filipová Lucie SRK0351 2027245 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:00:00 Haider Anna 26A5650 8630860 HSV Ried
16:00:00 Hanuš Jaroslav HOB0001 436928 C SK OB Horní Benešov
16:00:00 Chmelařová Blanka 0110001 8885
16:00:00 Klíma Jan OTK7200 2067301 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
16:00:00 Koťátková Barbora SFM8651 2035161 O-RUNNAŘI Beskydy
16:00:00 Kutek Pavel JEN7701 2134359 C OB Jenišovice
16:00:00 Kutková Hana JEN8050 2112773 C OB Jenišovice
16:00:00 Labudík Milan TVR6200 206457 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
16:00:00 Neuman Daniel SRK9905 2096120 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:00:00 Pekárková Radka RBK6767 2067938 C SK Radioklub Blansko
16:00:00 Pešková Jana CET8251 9718 C TJ Loko Česká Třebová
16:00:00 Sadílková Martina 0120002 2134305
16:00:00 Sklenářová Dita SBR7750 8648636 C SKOB Bruntál
16:00:00 Slavík Ondřej TVR0500 232194 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
16:00:00 Švestková Jana KVS7060 2088170 C SKOB Kobra Vsetín
16:00:00 Vítková Miroslava PTE6952 1421294 C TJ Sokol Ptení
16:00:00 Walicová Jana TRI7651 416128 C TJ TŽ Třinec

T 1.54 km, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 Chudík Michael BFM7103 2087516 SKOB Frýdek - Místek
16:00:00 Ježek Filip PBM0414 8660425 B TJ Spartak 1. Brněnská
16:00:00 Ježek Petr PBM7202 7300188 C TJ Spartak 1. Brněnská
16:00:00 Lác Jan Ladislav 0010001 7205018
16:00:00 Pekárek Aleš RBK6602 4643 C SK Radioklub Blansko
16:00:00 Sliž Eduard TRI7601 53280 C TJ TŽ Třinec
16:00:00 Souček Pavel PHK5503 7202881 C OK 99 Hradec Králové
16:00:00 Svačinková Kateřina TVR9850 436926 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
16:00:00 Tomíček Oldřich 0140001 8517311
16:00:00 Vintrová Alžběta TZL8653 4635 SKOB Zlín