Startovka závodu: Grand prix Silesia - E4

Datum:
19.07.2020
Místo konání:
Bohdanovice
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kovalčík Tomáš, Holas Tomáš - R2
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H20     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H70     H75     HDR     P     T    
D10
2.06 km, 60 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
428280 Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 10:27:00
2061781 Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 10:30:00
2102673 Urbánková Lucie ONO1150 C SKOB Ostrov 10:33:00
7300558 Tomíčková Eliška 0140002 10:36:00
2113056 Kubíčková Magdalena UOL1150 C SOB Olomouc 10:39:00
2116477 Krejčiříková Zuzana BBM1150 C BETA URSUS Orienteering 10:42:00
2087504 Chudíková Magdalena BFM1051 C SKOB Frýdek - Místek 10:45:00
D10N
2.05 km, 50 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2112774 Kutková Sára JEN1351 C OB Jenišovice 10:18:00
416090 Štěpánková Adéla KVS1250 C SKOB Kobra Vsetín 10:21:00
D12
2.09 km, 70 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8033283 Hanušová Markéta VRL0852 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:15:00
2118494 Paulíčková Adela UOL0951 C SOB Olomouc 11:30:00
2088819 Šestáková Johana VLI0853 B Slavia Liberec orienteering 11:33:00
8071292 Valyavka Viktoriya 38S0850 Slávia ŽU Žilina 11:36:00
8028871 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 11:39:00
2060292 Zabořilová Anna JEN0951 B OB Jenišovice 11:42:00
8004343 Cymorková Julie TRI0953 C TJ TŽ Třinec 11:45:00
7209279 Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 11:48:00
8071304 Volkova Maja 38S0950 Slávia ŽU Žilina 11:51:00
49330 Kawuloková Tereza TRI0956 C TJ TŽ Třinec 11:54:00
8670781 Štěpánková Anna KVS0952 C SKOB Kobra Vsetín 11:57:00
52746 Gottwaldová Anna JPV0950 C Oddíl OS SK Prostějov 12:00:00
8033219 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 12:03:00
D14
2.83 km, 80 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2112732 Kutková Tereza JEN0752 C OB Jenišovice 10:03:00
2044889 Kopecká Nela UOL0650 B SOB Olomouc 10:06:00
53215 Walicová Eva TRI0652 C TJ TŽ Třinec 10:09:00
7209463 Červenková Eliška SOP0751 C OOB TJ Slezan Opava 10:12:00
8670472 Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 10:15:00
8226374 Paulíčková Tereza UOL0750 B SOB Olomouc 10:18:00
52032 Tomanová Eliška ZBM0658 B SK Žabovřesky Brno 10:21:00
2112741 Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 10:24:00
8667973 Urbánková Eva ONO0650 B SKOB Ostrov 10:27:00
8226391 Kotenová Markéta RIC0651 B OB Říčany 10:30:00
8654916 Rychlá Karolína KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 10:33:00
2112722 Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 10:36:00
D16
3.60 km, 90 m, 19 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8670740 Hanušová Kateřina VRL0455 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:24:00
8660567 Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 11:06:00
8670491 Matoušková Jana MOV0551 B SKOB Ostrava 11:09:00
2035723 Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 11:15:00
8663142 Cejpková Karolína SRK0552 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:18:00
8516920 Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš 11:21:00
7130704 Bochňák Vitoslavská Beatrice LOV0450 C lepus.cz 11:24:00
8660552 Ježková Ivana PBM0560 B TJ Spartak 1. Brněnská 11:27:00
8667522 Šestáková Marie VLI0452 A Slavia Liberec orienteering 11:30:00
8518323 Výchová Veronika SRK0557 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:33:00
8109328 Kotenová Barbora RIC0452 B OB Říčany 11:36:00
2067394 Svačinková Berenika TVR0450 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 11:39:00
2108881 Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 11:42:00
D18
4.55 km, 125 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8670795 Kovářová Jana LPU0251 B OK Lokomotiva Pardubice 11:48:00
8670788 Semíková Lucie KAM0250 A OK Kamenice 11:51:00
2143388 Urbánková Tereza SFM0250 O-RUNNAŘI Beskydy 11:54:00
8061463 Navrátilová Adéla TRI0250 B TJ TŽ Třinec 11:57:00
8655463 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 B OK Dobříš 12:00:00
8660438 Hovořáková Karolína PBM0351 A TJ Spartak 1. Brněnská 12:03:00
D21A
5.60 km, 180 m, 25 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8663149 Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 10:24:00
8629817 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 10:39:00
2082714 Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 11:18:00
303912 Müllerová Markéta LCE9453 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:21:00
8033211 Chudíková Barbora SJI7850 C OK Jihlava 11:24:00
8659387 Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:27:00
886315 Machowska-Krupa Weronika 2DP8650 UKS OSiR Góra Kalwaria 11:30:00
8662719 Nešporová Alžběta TZL0051 R SKOB Zlín 11:33:00
8033263 Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 11:36:00
8007177 Jelínková Šárka PGP9153 C SK Praga 11:42:00
D21B
4.57 km, 170 m, 17 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301553 Horčičková Linda UOL8650 C SOB Olomouc 11:25:00
8667995 Mazalová Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 11:28:00
49465 Sladká Magdalena PBM8450 C TJ Spartak 1. Brněnská 11:31:00
2144027 Potočková Hana KUO9051 C KOB Ústí nad Orlicí 11:34:00
1234321 Königová Jana ZBM8661 C SK Žabovřesky Brno 11:37:00
8662702 Bernatíková Hana TRI0253 B TJ TŽ Třinec 11:40:00
330625 Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 11:43:00
8654885 Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:46:00
8516423 Filipová Tereza SRK0050 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:49:00
2073755 Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 11:52:00
49485 Janýšková Alžběta SFM0150 O-RUNNAŘI Beskydy 11:55:00
53387 Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 11:58:00
9355 Balcarová Jana PHK8852 C OK 99 Hradec Králové 12:01:00
8516923 Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 12:04:00
8116776 Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 12:07:00
52784 Miturová Barbora 0060001 12:10:00
920679 Jirková Lenka SBK8383 C KOB START Blansko 12:13:00
53385 Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 12:16:00
8670481 Hájková Petra KYL9350 C SK SP Kylešovice 12:19:00
8516911 Blažková Kristina UOL9150 C SOB Olomouc 12:22:00
8007195 Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 12:25:00
1470167 Vlachová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 12:28:00
D35A
4.97 km, 130 m, 22 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8517323 Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:38:00
2085577 Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 11:41:00
8010108 Uhnavá Markéta PBM8485 C TJ Spartak 1. Brněnská 11:44:00
8226388 Arnoštová Kateřina VSP7652 C USK Praha 11:47:00
8033241 Linhartová Martina GIG7750 C GIGANT Orienteering 11:50:00
8518312 Tomíčková Dana 0140004 11:53:00
7200319 Mesiarkinová Kamila ZBM8282 C SK Žabovřesky Brno 11:56:00
7209278 Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 11:59:00
D35B
4.52 km, 120 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2094550 Tachovská Kamila PBM7655 C TJ Spartak 1. Brněnská 10:03:00
219277 Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:06:00
2143390 Urbánková Šárka SFM7650 O-RUNNAŘI Beskydy 10:09:00
2113043 Eliášková Hana LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:12:00
2109752 Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 10:15:00
2067937 Cicvárková Lucie ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno 10:18:00
2116467 Paulíčková Barbara UOL7851 C SOB Olomouc 10:21:00
8662356 Janderová Markéta SOB7750 C SOBSA 10:24:00
2102819 Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 10:27:00
9200732 Urbánková Jana ONO7851 C SKOB Ostrov 10:30:00
2148135 Palarčíková Kateřina SFM7850 O-RUNNAŘI Beskydy 10:33:00
1420857 Fujáková Katka HAV8550 C OB Havířov 10:36:00
2096216 Gregorová Lenka SJH7853 C SOS Jindřichův Hradec 10:39:00
8416122 Jirková Petra VPM8450 C KOS Slavia Plzeň 10:42:00
218979 Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 10:45:00
2800304 Létalová Soňa SFM8252 O-RUNNAŘI Beskydy 10:48:00
436921 Svačinková Jitka TVR7750 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 10:51:00
2419904 Kubíčková Eva UOL7752 C SOB Olomouc 10:54:00
8014554 Košíková Jana ZBM8352 C SK Žabovřesky Brno 10:57:00
2073732 Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:00:00
7204994 Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 11:03:00
9501 Cejpková Lenka SRK7652 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:06:00
49692 Stašková Petra PBM8255 C TJ Spartak 1. Brněnská 11:09:00
420402 Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 11:12:00
2001910 Mikulčíková Irena KVS7750 C SKOB Kobra Vsetín 11:15:00
2087514 Chudíková Pavla BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 11:18:00
2081370 Gottwaldová Hana JPV7551 C Oddíl OS SK Prostějov 11:21:00
2080989 Hanušová Monika VRL7654 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:24:00
D45A
4.46 km, 120 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8663199 Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 10:03:00
2061836 Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 10:06:00
8226424 Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 10:09:00
2121892 Brodová Gabriela HAV7152 C OB Havířov 10:12:00
52476 Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 10:15:00
8006556 Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 10:18:00
2116450 Pavlicová Anna KVS7360 C SKOB Kobra Vsetín 10:21:00
8660461 Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 10:24:00
1426051 Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 10:27:00
52502 Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 10:30:00
52451 Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 10:33:00
1426031 Hanzlová Svatava HAV6651 C OB Havířov 10:36:00
8655490 Křivdová Lenka 0050002 10:39:00
8648634 Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 10:42:00
52427 Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 10:45:00
D45B
3.18 km, 100 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2112743 Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 10:05:00
416084 Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 10:08:00
49487 Bernatíková Šárka SFM7151 O-RUNNAŘI Beskydy 10:11:00
2067389 Slavíková Lenka TVR7350 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 10:14:00
2080963 Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 10:17:00
436420 Pavlová Libuše MOV7451 C SKOB Ostrava 10:20:00
2096137 Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 10:23:00
2082910 Procingerová Ilona VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:26:00
2067304 Klímová Barbora OTK7251 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 10:29:00
7211248 Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 10:32:00
416092 Sedláčková Dagmar KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín 10:35:00
49482 Klose Petra SFM7351 O-RUNNAŘI Beskydy 10:38:00
301304 Hendrychová Marcela HOB7051 C SK OB Horní Benešov 10:41:00
2113071 Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 10:44:00
1425330 Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 10:47:00
51751 Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 10:50:00
52346 Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 10:53:00
D55
2.49 km, 90 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8656680 Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 10:58:00
515180 Hájková Iveta KYL6350 C SK SP Kylešovice 11:01:00
7705 Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Mladá Boleslav 11:04:00
886619 Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 11:07:00
1421893 Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 11:10:00
52445 Künstlerová Milada UOL5651 C SOB Olomouc 11:13:00
8061435 Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 11:16:00
301691 Balcarová Eva PHK5952 C OK 99 Hradec Králové 11:19:00
416175 Sklenářová Jana MLA6258 C MLOK Mariánské Lázně 11:22:00
49465 Sladká Zora PBM6059 C TJ Spartak 1. Brněnská 11:25:00
331257 Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 11:28:00
2125335 Chodurová Milena SFM5750 O-RUNNAŘI Beskydy 11:31:00
52661 Holinková Milada KRN5950 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:34:00
8648580 Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 11:37:00
219280 Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:40:00
8012045 Denysenko Tamara 38S6150 Slávia ŽU Žilina 11:43:00
D65
2.29 km, 70 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2092387 Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 10:41:00
8004451 Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 10:44:00
2113045 Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:47:00
2095936 Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 10:50:00
301209 Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:53:00
9576 Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 10:56:00
0 OUDIN Marie Reine 0160002 10:59:00
8670735 Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 11:02:00
446344 Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 11:05:00
8662735 Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 11:08:00
H10
2.05 km, 60 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8014562 Blažek Vojtěch SJH1003 C SOS Jindřichův Hradec 10:51:00
53103 Kozák Vojtěch TBM1101 C KOS TJ Tesla Brno 10:54:00
2082902 Škoda František LCE1113 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:57:00
2115705 Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 11:00:00
H10N
2.05 km, 50 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51648 Arnošt Daniel DOR1200 C OK Dobříš 10:03:00
53833 Sedláček Matěj HLV1000 C KČT - OB Holešov 10:06:00
2112765 Eliášek Jakub LBM1101 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:09:00
53379 Vintr Otakar TZL1300 C SKOB Zlín 10:12:00
H12
2.16 km, 70 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52038 Toman Matěj LBM0909 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:11:00
8660391 Linhart Jakub TZL0813 B SKOB Zlín 11:51:00
2108898 Světnický Antonín STE0800 B SK SKI-OB Šternberk 11:57:00
2113046 Kutek Matěj JEN0902 C OB Jenišovice 12:00:00
416258 Držka Filip LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice 12:03:00
8660444 Zřídkaveselý Martin PBM0808 B TJ Spartak 1. Brněnská 12:06:00
8109339 Linhart Adam TZL0814 C SKOB Zlín 12:09:00
2112754 Eliášek Patrik LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 12:12:00
8240800 Pernička Martin TZL0800 B SKOB Zlín 12:15:00
8667953 Ježek David PBM0813 B TJ Spartak 1. Brněnská 12:18:00
2088217 Švestka Patrik KVS0810 C SKOB Kobra Vsetín 12:21:00
H14
3.01 km, 80 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8116669 Hanuš Filip VRL0604 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:10:00
8662336 Blažek Cyril SJH0701 B SOS Jindřichův Hradec 11:49:00
8000119 Strakoš Ondřej TZL0601 C SKOB Zlín 11:52:00
887152 Pavlica Bedřich KVS0710 C SKOB Kobra Vsetín 11:58:00
2087511 Chudík Martin BFM0604 B SKOB Frýdek - Místek 12:01:00
8170602 Pernička Václav TZL0602 B SKOB Zlín 12:04:00
8660437 Brosch Ondřej RBK0606 A SK Radioklub Blansko 12:07:00
8485648 Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 12:10:00
53694 Švestka Štěpán KVS0600 C SKOB Kobra Vsetín 12:13:00
2108899 Plachý Ondřej JPV0707 B Oddíl OS SK Prostějov 12:16:00
2051534 Komenda Jakub PBM0712 B TJ Spartak 1. Brněnská 12:19:00
8662280 Jandera Kryštof PGP0700 B SK Praga 12:22:00
2051515 Cicvárek Radim ZBM0601 C SK Žabovřesky Brno 12:25:00
8071316 Volkov Maksym 38S0700 Slávia ŽU Žilina 12:28:00
H16
4.50 km, 125 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2113077 Vaněk Bořek TZL0505 B SKOB Zlín 11:14:00
8654908 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 A OK Dobříš 11:17:00
8440505 Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 11:20:00
2073714 Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 11:23:00
2056307 Kovář Radim CET0501 C TJ Loko Česká Třebová 11:26:00
8660411 Zřídkaveselý Adam PBM0505 A TJ Spartak 1. Brněnská 11:29:00
H18
5.45 km, 130 m, 21 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8656687 Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 10:05:00
8662338 Peňáz Vojtěch VRB0303 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 10:08:00
8663202 Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 10:11:00
51318 Matoušek Ondřej MOV0300 C SKOB Ostrava 10:14:00
8004345 Procinger Jakub STH0302 B SK Studenec 10:17:00
8655380 Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 10:20:00
2088173 Švestka Jakub KVS0310 C SKOB Kobra Vsetín 10:23:00
7209284 Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 10:26:00
8662362 Peňáz Radek VRB0313 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 10:29:00
331534 Klíma Robert OTK0202 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 10:32:00
8662309 Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 10:35:00
H20
5.86 km, 160 m, 22 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9101674 Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 10:05:00
52733 Šimek Štěpán UOL0104 C SOB Olomouc 10:08:00
H21A
6.18 km, 195 m, 29 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1007529 Otruba Vojtěch JPV9717 C Oddíl OS SK Prostějov 10:59:00
7504110 Trávníček Jan PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov 11:02:00
8116695 Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 11:05:00
8116734 Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 11:08:00
8401151 Jirka Michal SBK8403 C KOB START Blansko 11:11:00
8414134 Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:14:00
8004275 Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 11:17:00
8002099 Šrubař Michal ZBM8607 C SK Žabovřesky Brno 11:20:00
8662358 Lauerman Jan SJI7419 C OK Jihlava 11:23:00
8656711 Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 11:26:00
8656569 Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 11:29:00
8656619 Rusin Jan LPU0008 R OK Lokomotiva Pardubice 11:32:00
8656676 Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 11:35:00
8414126 Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:38:00
8482075 Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 11:41:00
8667994 Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 11:44:00
2045216 Dvorský Petr SKM9601 C KOB Směr Kroměříž 11:47:00
8662697 Klusáček Matěj LCE8903 R OOB TJ Slovan Luhačovice 11:50:00
8662320 Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 11:53:00
8660433 Zřídkaveselý Libor PBM7207 C TJ Spartak 1. Brněnská 11:56:00
7209354 Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 11:59:00
8351967 Přikryl Petr PBM6708 C TJ Spartak 1. Brněnská 12:02:00
8680373 Melecký Martin SSU9001 C SK Severka Šumperk 12:05:00
8201000 Kozák Osvald TBM8201 E KOS TJ Tesla Brno 12:08:00
8252429 Jirka Jakub VPM7905 C KOS Slavia Plzeň 12:11:00
H21B
5.26 km, 180 m, 21 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8660922 Zbíral Robert UOL8000 C SOB Olomouc 10:46:00
8662745 Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 11:25:00
9122436 Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 11:28:00
8670456 Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 11:31:00
8648586 Buchtík Ondřej VLI8101 C Slavia Liberec orienteering 11:34:00
2800327 Bernatík Lukáš SFM9801 O-RUNNAŘI Beskydy 11:37:00
8660415 Komenda Jan ZBM9902 C SK Žabovřesky Brno 11:40:00
980372 Peterek Vít SOP8600 C OOB TJ Slezan Opava 11:43:00
2060290 Zabořil Vojtěch TUR0110 A OOB TJ Turnov 11:46:00
8644875 Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 11:49:00
2035730 Kovář Lukáš CET0102 C TJ Loko Česká Třebová 11:52:00
52034 Sladký Marek PBM8604 C TJ Spartak 1. Brněnská 11:55:00
8662369 Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 11:58:00
8323322 Karlík Jan TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno 12:01:00
2075655 Pilgr Luděk CET7601 C TJ Loko Česká Třebová 12:04:00
8627115 Buchtík Aleš XBM8201 C PELLS ABND RACING TEAM 12:07:00
338297 Krupa Łukasz 2DP9000 UKS OSiR Góra Kalwaria 12:10:00
8627111 Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 12:13:00
8680617 Hájek Václav KYL9800 C SK SP Kylešovice 12:19:00
H35A
5.46 km, 130 m, 24 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8003631 Blažek Zdeněk SJH7601 C SOS Jindřichův Hradec 10:14:00
8662299 Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 10:17:00
2061849 Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 10:20:00
8516931 Komenda Kamil PBM7201 C TJ Spartak 1. Brněnská 10:23:00
2032383 Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 10:26:00
8104170 Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 10:29:00
53388 Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 10:32:00
2103680 Liščinský Tomáš TBM8411 C KOS TJ Tesla Brno 10:35:00
8123477 Martinek Pavel JPV7700 C Oddíl OS SK Prostějov 10:38:00
8007609 Pátek Richard PBM7609 C TJ Spartak 1. Brněnská 10:41:00
8003610 Kawulok Marek TRI8000 C TJ TŽ Třinec 10:44:00
8515523 Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:47:00
2080826 Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 10:50:00
7000317 Vojvodík Martin MOV7400 C SKOB Ostrava 10:53:00
H35B
4.81 km, 120 m, 21 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8234321 König Lukáš ZBM8001 C SK Žabovřesky Brno 10:04:00
336732 Pešek Kamil CET8002 C TJ Loko Česká Třebová 10:07:00
8013973 Zajíc Josef LOV7601 C lepus.cz 10:10:00
8071296 Volkov Alexander 38S8000 Slávia ŽU Žilina 10:13:00
2113390 Ježowicz Roman VLI8002 C Slavia Liberec orienteering 10:16:00
8013937 Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz 10:19:00
2419966 Rudolf Tomáš ZBM8402 C SK Žabovřesky Brno 10:22:00
2023814 Koťátko Aleš SFM8303 O-RUNNAŘI Beskydy 10:25:00
2088183 Procinger Michal VRL7602 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:28:00
2144085 Falta Radim KUO7802 C KOB Ústí nad Orlicí 10:31:00
8680410 Vintr Radek TZL7701 C SKOB Zlín 10:34:00
52472 Horčička Petr UOL7007 C SOB Olomouc 10:37:00
8000013 Šafek Jiří PBM7606 C TJ Spartak 1. Brněnská 10:40:00
301259 Stibor Zbyněk TVR7600 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 10:43:00
2033199 Zeman Radek 0150001 10:46:00
2051489 Cicvárek Ivo ZBM7504 C SK Žabovřesky Brno 10:49:00
H45A
4.96 km, 120 m, 22 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8656690 Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 10:04:00
8518353 Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 10:07:00
8000120 Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 10:10:00
52181 Urbánek Lumír ONO6701 C SKOB Ostrov 10:13:00
8666874 Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 10:16:00
2020741 Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 10:19:00
9200535 Křivda Ivan 0050001 10:22:00
8004315 Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 10:25:00
8662373 Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 10:28:00
8670772 Linhart Aleš GIG7200 C GIGANT Orienteering 10:31:00
7122062 Braatz Frank 1QD6200 SV IHW Alex 78 Berlin 10:34:00
8655 Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 10:37:00
8670745 Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 10:40:00
8081268 Bartczak Jarosław 39P6800 UMKS Orkan Ostróda 10:43:00
51752 Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 10:46:00
2023813 Bernatík Aleš SFM7201 O-RUNNAŘI Beskydy 10:49:00
2045222 Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:52:00
H45B
4.47 km, 120 m, 17 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8109428 Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:48:00
2088198 Švestka Jiří KVS6810 C SKOB Kobra Vsetín 10:51:00
515146 Hájek Marek KYL6800 C SK SP Kylešovice 10:54:00
8226430 Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 10:57:00
8028819 Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
8515515 Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 11:03:00
2092439 Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 11:06:00
8663115 Kašpar Jaroslav KSU7004 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:12:00
8648625 Vébr Radek HAV7103 C OB Havířov 11:15:00
2102771 Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 11:18:00
2143366 Urbánek Martin SFM7400 O-RUNNAŘI Beskydy 11:21:00
2112735 Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov 11:24:00
8116816 Furmánek Zdeněk KVS7400 C SKOB Kobra Vsetín 11:27:00
9101189 Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 11:30:00
8226405 Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 11:33:00
2113067 Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 11:36:00
232429 Žebrák Zbyněk LOV7101 C lepus.cz 11:39:00
515149 Hájek Martin KYL6801 C SK SP Kylešovice 11:42:00
2116484 Pavlica Jiří KVS7501 C SKOB Kobra Vsetín 11:45:00
7210094 Škapa Marek MOV7102 C SKOB Ostrava 11:48:00
8680303 Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 11:51:00
436923 Slavík Tomáš TVR6800 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 11:54:00
8116712 Sadílek Ondřej 0120001 11:57:00
2078480 Hanuš Vladimír VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:00:00
7208222 Belžík Karel KVS7105 C SKOB Kobra Vsetín 12:03:00
553435 Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 12:06:00
53371 Beňovský Jiří KVS6801 SKOB Kobra Vsetín 12:09:00
2113078 Chmelář Jan JPV7501 C Oddíl OS SK Prostějov 12:12:00
9101186 Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 12:15:00
H55A
4.56 km, 90 m, 17 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2011817 Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 10:17:00
53631 Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 10:59:00
7260024 Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Mladá Boleslav 11:02:00
53572 Semík Jan VSP6507 C USK Praha 11:05:00
2085575 Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 11:08:00
8663161 Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 11:11:00
8660919 Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 11:14:00
1403424 Petr Václav MOV5801 C SKOB Ostrava 11:17:00
8662684 Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 11:20:00
8488884 Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 11:23:00
2049558 Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 11:26:00
1417263 Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 11:29:00
8516924 Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 11:32:00
52360 Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 11:35:00
1410004 Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 11:38:00
8660393 Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 11:41:00
52279 Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 11:44:00
515436 Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 11:47:00
8655386 Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 11:50:00
8149879 Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 11:53:00
1421900 Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 11:59:00
2056277 Mizera Ladislav KVS5300 C SKOB Kobra Vsetín 12:02:00
8660471 Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 12:05:00
53827 Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 12:08:00
H55B
3.19 km, 80 m, 17 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9354 Balcar Aleš PHK5703 C OK 99 Hradec Králové 10:58:00
9671 Rykala Karel VAM6401 C OB Vamberk 11:01:00
2113057 Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 11:04:00
426375 Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 11:07:00
886277 Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 11:10:00
51907 Zítka Jiří SBR6201 C SKOB Bruntál 11:13:00
52425 Poklop Lubomír UOL5601 C SOB Olomouc 11:16:00
H65
2.48 km, 50 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8670810 Hrbas Vladimír KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín 10:04:00
2113090 Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 10:07:00
222893 Wysocki Andrzej 24P5100 Slask O-Team 10:10:00
53389 Maliňák Josef SVS5501 C Orientklub Vsetín 10:13:00
8656584 Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 10:16:00
7510216 Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 10:19:00
8135135 Pilc Oldřich SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd 10:22:00
2122244 Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:25:00
416088 Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 10:28:00
0 OUDIN Bernard 0160001 10:31:00
886663 Olbrycht Janusz 73P5500 OLBnO 10:34:00
8226365 Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 10:37:00
52021 Sladký Ivan PBM5513 C TJ Spartak 1. Brněnská 10:40:00
2075656 Pilgr Bohuslav CET5101 C TJ Loko Česká Třebová 10:43:00
8116117 Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 10:46:00
H70
2.18 km, 50 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2102807 Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 10:42:00
51939 Klech Josef HOB4701 C SK OB Horní Benešov 10:45:00
341715 Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 10:48:00
2023807 Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:51:00
51937 Kašpar Josef HOB4601 C SK OB Horní Benešov 10:54:00
51904 Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 10:57:00
52438 Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc 11:00:00
2001952 Pospíšil Karel TVR5000 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 11:03:00
51370 Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 11:06:00
2096242 Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:09:00
H75
1.98 km, 50 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8116748 Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 10:55:00
1421901 Beneš Karel HAV4201 C OB Havířov 10:58:00
205614 Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 11:01:00
1421897 Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 11:04:00
2087637 Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 11:07:00
2060210 Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 11:10:00
8338383 Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 11:13:00
8061472 Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 11:16:00
51994 Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:19:00
HDR
2.05 km, 50 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
339546 Barunka Pešková CET1351 TJ Loko Česká Třebová 10:00:00
253143 Bouzek David SVS1300 C Orientklub Vsetín 10:00:00
0 Cicvárek Lukáš ZBM1305 C SK Žabovřesky Brno 10:00:00
336755 Fuják Adam HAV1200 C OB Havířov 10:00:00
8657 Kawulok Matyáš TRI1299 TJ TŽ Třinec 10:00:00
889316 Kořanová Daniela VBM1551 C VSK Mendelu Brno 10:00:00
8656668 Košárková Aneta PGP1255 C SK Praga 10:00:00
9577 Kozáková Zuzana TBM1352 C KOS TJ Tesla Brno 10:00:00
515006 Kozáková Michaela TBM1552 C KOS TJ Tesla Brno 10:00:00
361914 Kryštof Pešek CET1502 TJ Loko Česká Třebová 10:00:00
8611 Nešporová Viktorie Anna TZL1150 C SKOB Zlín 10:00:00
2143377 Palarčík Kryštof SFM1100 O-RUNNAŘI Beskydy 10:00:00
51952 Peňáz Jan VRB1111 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 10:00:00
2420050 Peterek Antonín SOP1601 C OOB TJ Slezan Opava 10:00:00
9720 Pilgr Vladimír CET1401 C TJ Loko Česká Třebová 10:00:00
2102867 Rychlý Jakub KRN1500 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 10:00:00
301254 Stiborová Blanka TVR7650 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 10:00:00
2096247 Tomíčková Ivana 0140003 10:00:00
51315 Zajíc Josef LOV1000 C lepus.cz 10:00:00
52952 Zajícová Petra LOV7351 C lepus.cz 10:00:00
P
2.38 km, 70 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7062009 Belžíková Nelly KVS0953 C SKOB Kobra Vsetín 10:00:00
2073677 Cymorková Kateřina TRI7152 C TJ TŽ Třinec 10:00:00
2027245 Filipová Lucie SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:00:00
8630860 Haider Anna 26A5650 HSV Ried 10:00:00
436928 Hanuš Jaroslav HOB0001 C SK OB Horní Benešov 10:00:00
8885 Chmelařová Blanka 0110001 10:00:00
2067301 Klíma Jan OTK7200 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 10:00:00
2035161 Koťátková Barbora SFM8651 O-RUNNAŘI Beskydy 10:00:00
2134359 Kutek Pavel JEN7701 C OB Jenišovice 10:00:00
2112773 Kutková Hana JEN8050 C OB Jenišovice 10:00:00
206457 Labudík Milan TVR6200 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 10:00:00
301232 Matěj Volný 0150002 10:00:00
2096120 Neuman Daniel SRK9905 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:00:00
2020722 Novotný Erik ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory 10:00:00
52762 Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 10:00:00
8515556 Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 10:00:00
2067938 Pekárková Radka RBK6767 C SK Radioklub Blansko 10:00:00
9718 Pešková Jana CET8251 C TJ Loko Česká Třebová 10:00:00
2134305 Sadílková Martina 0120002 10:00:00
8648636 Sklenářová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 10:00:00
232194 Slavík Ondřej TVR0500 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 10:00:00
2088170 Švestková Jana KVS7060 C SKOB Kobra Vsetín 10:00:00
1421294 Vítková Miroslava PTE6952 C TJ Sokol Ptení 10:00:00
416128 Walicová Jana TRI7651 C TJ TŽ Třinec 10:00:00
T
5.03 km, 120 m, 25 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2087516 Chudík Michael BFM7103 SKOB Frýdek - Místek 10:00:00
8660425 Ježek Filip PBM0414 B TJ Spartak 1. Brněnská 10:00:00
7300188 Ježek Petr PBM7202 C TJ Spartak 1. Brněnská 10:00:00
7205018 Lác Jan Ladislav 0010001 10:00:00
4643 Pekárek Aleš RBK6602 C SK Radioklub Blansko 10:00:00
53280 Sliž Eduard TRI7601 C TJ TŽ Třinec 10:00:00
436926 Svačinková Kateřina TVR9850 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 10:00:00
8517311 Tomíček Oldřich 0140001 10:00:00