Logo

Startovka závodu: Zimní hradubická liga - městský sprint

Datum:
12.01.2020
Místo konání:
Pardubice, ZŠ Spořilov
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
1:4000
Ředitel závodu:
Pipek Ondřej
Hlavní rozhodčí:
Macek Ondřej
Stavitel tratí:
Macek Ondřej
Kategorie:
D     DE     DK     H     HE     HK     P    

D 2.24 km, 16 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:17:00 Maclová Kristýna LPU9155 405957 C OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 Košková Martina SHK0652 2091529 A OK Slavia Hradec Králové
10:19:00 Žemličková Lenka LPU8660 8033255 C OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 Martincová Kristýna CHT8551 63591 OOB SK Chrast
10:21:00 Haasová Renata LPU7960 2070811 C OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 Zurynková Ema PHK0655 2067340 C OK 99 Hradec Králové
10:23:00 Lockerová Milena SRK7251 9801 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:24:00 Vörösová Markéta LPU7868 9271 C OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 Müllerová Petra BZP9050 2045224 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:26:00 Pipková Karolína LPU0756 8663190 B OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 Jelínková Michaela CTB0851 2121764 SK OB Chotěboř
10:28:00 Běhounová Jiřina PHK5651 8648580 C OK 99 Hradec Králové
10:29:00 Vošahlíková Ema LPU0663 8109318 B OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 Jelínková Eva PHK0953 2113479 B OK 99 Hradec Králové
10:31:00 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 OB T.J. Sokol Žamberk
10:32:00 Pipková Táňa LPU7156 2049550 C OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 Klimplová Zuzana LPU8151 7207503 C OK Lokomotiva Pardubice
10:34:00 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 Hanušová Zdena SJC7253 8092929 Sportcentrum Jičín
10:36:00 Filipová Dagmar SHK5651 9111 OK Slavia Hradec Králové
10:37:00 Cipryánová Alena BZP7850 7207851 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:38:00 Čečková Karolína SHK0650 8414128 B OK Slavia Hradec Králové
10:39:00 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
10:40:00 Držková Markéta LPU7670 2073755 C OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 Vakant 0
10:42:00 Kubíková Adéla LPU0761 2127660 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 Chlupáčová Anežka SHK0760 52799 B OK Slavia Hradec Králové
10:44:00 Odvodyová Šárka LPU8352 8352000 C OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 Kubíková Magdaléna LPU0566 2124759 C OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 Příkazská Zuzana PHK0654 2073718 B OK 99 Hradec Králové
10:47:00 Švíglerová Pavla LPU7658 889272 C OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 Netuková Anežka SHK0750 8660536 B OK Slavia Hradec Králové
10:49:00 Kellerová Alice CHT0852 2115706 B OOB SK Chrast
10:50:00 Víchová Ladislava LPU5851 888601 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 Vakant 0
10:52:00 Zitková Andrea LPU0751 8109320 B OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 Krummerová Veronika CHC0652 206484 K.O.B. Choceň
10:54:00 Maršounová Jana SHK0454 8033235 OK Slavia Hradec Králové
10:55:00 Kovářová Jana LPU0251 8670795 B OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 Jelínková Zuzana PHK7452 2126400 C OK 99 Hradec Králové
10:57:00 Šišmová Hana TYN6850 7209364 OOB SK Týniště nad Orlicí
10:58:00 Zitková Radka LPU7958 8663169 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 Šádková Lucie PHK9654 224885 C OK 99 Hradec Králové
11:00:00 Dvořáková Kateřina LPU0656 8109315 B OK Lokomotiva Pardubice
11:01:00 Nedomová Iva PDY7851 2127605 Běhej Poděbrady
11:02:00 Solařová Linda SHK0758 0 OK Slavia Hradec Králové
11:03:00 Kadaníková Tereza LPU0552 2025374 C OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 Netuková Hana SHK7052 219217 OK Slavia Hradec Králové
11:05:00 Veverková Yveta VAM6452 9678 OB Vamberk
11:06:00 Skořepová Lucie LPU0657 8109317 B OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 Vakant 0
11:08:00 Vakant 0
11:09:00 Krummerová Martina CHC7854 9551 K.O.B. Choceň
11:10:00 Šabatková Zdena SHK5652 9112 OK Slavia Hradec Králové
11:11:00 Beranová Kateřina STH8851 1413337 SK Studenec
11:12:00 Müllerová Zorka BZP6750 7000809 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:13:00 Petrová Daniela LPU8454 8400365 C OK Lokomotiva Pardubice
11:14:00 Raková Miroslava SHK7250 2060232 OK Slavia Hradec Králové
11:15:00 Výchová Veronika KOR0550 2095955 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:16:00 Švíglerová Kateřina LPU0752 8116716 B OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 Šumpíková Barbora SHK0759 2144069 OK Slavia Hradec Králové
11:18:00 Haasová Klára LPU0655 8663174 B OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 Schnaubertová Petra 30004 0 jElita
11:20:00 Vakant 0
11:21:00 Krpatová Zuzana LPU7558 2035734 C OK Lokomotiva Pardubice
11:22:00 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 OK Slavia Hradec Králové
11:23:00 Janáčková Tereza LPU0558 331619 C OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 Zurynková Iva PHK7650 2073717 C OK 99 Hradec Králové
11:25:00 Morávková Zuzana SRK0551 9201626 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:26:00 Kašparová Eva LPU7854 2059754 C OK Lokomotiva Pardubice
11:27:00 Vrábelová Hana PHK0454 8007192 C OK 99 Hradec Králové
11:28:00 Sluková Barbora LPU0762 8648552 C OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 Zurynková Jana PHK0553 2060234 C OK 99 Hradec Králové
11:30:00 Štichhauerová Kateřina LPU7468 9102564 C OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 Vakant 0

DE 2.58 km, 20 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:17:00 Hrnčířová Magda STH0051 7204974 A SK Studenec
10:18:00 Jelínková Hana CTB8152 899173 SK OB Chotěboř
10:19:00 Kroniková Štěpánka SHK0150 8033223 OK Slavia Hradec Králové
10:20:00 Horáková Jindra LPU6854 8660598 C OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 Brožková Lucie KUO0151 8667525 A KOB Ústí nad Orlicí
10:22:00 Vakant 0
10:23:00 Martanová Lea VLI0555 8662713 A Slavia Liberec orienteering
10:24:00 Filipová Tereza SRK0050 2091516 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:25:00 Čečková Martina SHK7753 8660534 OK Slavia Hradec Králové
10:26:00 Procházková Štěpánka LPU9460 2073750 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 Kubanová Kateřina CHT8451 232877 OOB SK Chrast
10:28:00 Vakant 0
10:29:00 Kovářová Anna CET7552 8663199 TJ Loko Česká Třebová
10:30:00 Čermáková Renata LPU6553 9652405 C OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 Waldhauserová Eliška BOR0757 8226310 B OK Jiskra Nový Bor
10:32:00 Thýnová Martina SHK0350 7206547 A OK Slavia Hradec Králové
10:33:00 Švecová Iva CHT7151 53167 OOB SK Chrast
10:34:00 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 Choutková Lenka SOB6350 2419963 SOBSA
10:36:00 Suchá Eva SHK7851 2102707 OK Slavia Hradec Králové
10:37:00 Pokorná Anežka KUO9099 7300174 KOB Ústí nad Orlicí
10:38:00 Brožková Tereza LPU0457 8667532 B OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 Smutná Pavla VAM8651 9669 OB Vamberk
10:40:00 Kašparová Lucie CHT9652 8033202 OOB SK Chrast
10:41:00 Kroniková Jana SHK7350 8662671 OK Slavia Hradec Králové
10:42:00 Chudomelová Monika LPU9153 7260017 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 Vakant 0
10:44:00 Nováková Eliška PDY0150 8033215 B Běhej Poděbrady
10:45:00 Brožková Květa KUO7451 887160 KOB Ústí nad Orlicí
10:46:00 Demlová Jitka LPU6955 8230369 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 Raková Petra SHK0251 2049526 B OK Slavia Hradec Králové
10:48:00 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R Sportcentrum Jičín
10:49:00 Waldhauserová Irena BOR7459 8410 OK Jiskra Nový Bor
10:50:00 Škorpíková Barbora LPU0060 8109302 B OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 Suchá Simona SHK0351 2049543 OK Slavia Hradec Králové
10:52:00 Vávrová Vanda HOR0350 8680365 A TJ Jiskra Hořice
10:53:00 Melicharová Zdeňka PHK7551 8028877 C OK 99 Hradec Králové
10:54:00 Držková Berenika LPU0151 8109303 B OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 Čížová Andrea SHK8251 2102550 OK Slavia Hradec Králové
10:56:00 Kopáčková Iva CHT8851 2059736 OOB SK Chrast
10:57:00 Filipová Ivana SRK7373 2096120 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:58:00 Šuterová Kateřina 1247196 8662347 TJ Loko Česká Třebová

DK 1.60 km, 11 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Matoušková Markéta PHK0855 2129204 C OK 99 Hradec Králové
10:01:00 Fenclová Hana LPU1054 8109335 C OK Lokomotiva Pardubice
10:02:00 Křížová Zdenka PZR5051 8659406 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:03:00 Šípková Petra LPU8058 2049514 C OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 Vakant 0
10:05:00 Macková Gita LPU0961 9654 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 Filipová Lucie SRK0351 2027245 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:07:00 Hlavsová Tereza SHK0857 51405 OK Slavia Hradec Králové
10:08:00 Švíglerová Anna LPU0952 7210072 C OK Lokomotiva Pardubice
10:09:00 Svejštilová Radka ZAM8252 2108886 OB T.J. Sokol Žamberk
10:10:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 Běhej Poděbrady
10:11:00 Froschová Magdalena LPU1052 7210076 C OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 Vakant 0
10:13:00 Odvodyová Nikola LPU1252 1234562 C OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 Kvapilová Simona PHK1150 7209658 C OK 99 Hradec Králové
10:15:00 Malá Marie LPU4753 301172 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 Kvapilová Markéta PHK0950 7209356 C OK 99 Hradec Králové
10:17:00 Janáčková Michaela LPU0759 2122286 C OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 Fukátková Ludmila LPU1053 52171 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 Zitková Veronika LPU1051 8663131 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 Vakant 0
10:20:00 Dobiášová Johana SHK0856 2144078 OK Slavia Hradec Králové

H 2.59 km, 22 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:17:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 SOB Olomouc
10:18:00 Šípek Ondřej LPU0505 8663154 A OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 Jakeš Josef TYN6501 995825 OOB SK Týniště nad Orlicí
10:20:00 Oberreiter Matyáš LPU0411 8109310 C OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 Podolský Petr SHK0507 2144115 OK Slavia Hradec Králové
10:22:00 Zitka Adam LPU8402 8663196 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 John Vladimír OLP5502 8185555 C PSK Olymp Praha
10:24:00 Matoušek Josef PHK7900 2143399 C OK 99 Hradec Králové
10:25:00 Málek Josef LPU3901 416268 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 Čermák Libor PHK5600 2088189 C OK 99 Hradec Králové
10:27:00 Cipryán Karel 10001 1000455 Seč
10:28:00 Vališ Vojtěch LPU0512 8109312 B OK Lokomotiva Pardubice
10:29:00 Goláň František LPU0803 8663151 B OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 Žoha Jakub PDY0549 4183 Běhej Poděbrady
10:31:00 Vališ Jan LPU7104 8667967 C OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 Novák Marek SHK0505 2134322 OK Slavia Hradec Králové
10:33:00 Vakant 0
10:34:00 Cinkan Zdeněk LPU6201 9327 C OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 Kokrda Adam ᅡᆰᅮ￉ᅬᅵ 2133882 OK 99 Hradec Králové
10:36:00 Müller Robert OAV6900 553456 C Orienteering Adventure
10:37:00 Vrábel Petr PHK7604 9352 C OK 99 Hradec Králové
10:38:00 Kohout Josef SHK6902 2017669 OK Slavia Hradec Králové
10:39:00 Doucha Tomáš SNA0801 9616 B TJ START Náchod
10:40:00 Šípek Jaroslav LPU7422 2049521 C OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 Kokrda Vojtěch PHK0402 2078476 C OK 99 Hradec Králové
10:42:00 Zákravský Zdeněk SNA5702 232953 C TJ START Náchod
10:43:00 Štichhauer Adam LPU0603 8663189 B OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 Mikulecký Jan PHK3801 8084000 C OK 99 Hradec Králové
10:45:00 Černý Petr ALB6000 7224 OOB Albrechtice nad Orlicí
10:46:00 Ježek Vladimír LPU7311 2070817 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 Vrábel Štěpán PHK0705 9387 B OK 99 Hradec Králové
10:48:00 Neuman Daniel SRK9949 2080850 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:49:00 Czagan Jan LPU7106 8226345 C OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 Strnad Jakub DLP0703 515033 OOB TJ Dukla Praha
10:51:00 Dvořáček Radek 50001 682344 Doudleby nad Orlicí
10:52:00 Filičko Marek LPU7102 301168 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 Vakant 0
10:54:00 Šišma Pavel TYN6901 7210242 OOB SK Týniště nad Orlicí
10:55:00 Bolech Filip LPU8602 49634 OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 Jelínek František PHK0900 2113356 B OK 99 Hradec Králové
10:57:00 Markoš Martin 30006 0 jElita
10:58:00 Jirásek Aleš LPU7601 8100176 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 Kadaník Libor PHK7204 2025375 C OK 99 Hradec Králové
11:00:00 Janás Petr 30005 0 jElita
11:01:00 Třasák Milan LPU5206 9257 C OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 Rémiš Jaromír SHK7200 2103291 OK Slavia Hradec Králové
11:03:00 Gawel Jiří JBM5700 8666873 JG Sport
11:04:00 Kadaně Marek LPU0703 8109319 B OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 Beneda Vojtěch SHK0703 2122253 OK Slavia Hradec Králové
11:06:00 Vých Luboš KOR7300 2095976 OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:07:00 Frosch Vítek LPU0801 8656503 B OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 Morávek Martin SRK0503 7207356 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:09:00 Nedoma David PDY7300 2127609 Běhej Poděbrady
11:10:00 Dvořáček Filip LPU0420 2113098 C OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 Maršoun Petr SHK7303 2116489 OK Slavia Hradec Králové
11:12:00 Vakant 0
11:13:00 Šípek Daniel LPU0806 8663155 B OK Lokomotiva Pardubice
11:14:00 Filip Filip SHK9000 2058468 OK Slavia Hradec Králové
11:15:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 USK Praha
11:16:00 Janáček Tomáš LPU7312 1000459 C OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 Netuka Martin SHK7302 8197304 OK Slavia Hradec Králové
11:18:00 Krummer Jiří CHC7301 206468 K.O.B. Choceň
11:19:00 Macl Jan LPU9102 7209785 C OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 Macek Pavel LPU7517 2103253 C OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 Sommer Jaroslav 30001 2148176 jElita
11:22:00 Pipek Kamil LPU7310 7200907 C OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 Souček Pavel PHK5503 7202881 C OK 99 Hradec Králové
11:24:00 Locker Martin SRK7001 301158 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:25:00 Odvody Zdeněk LPU8206 8206000 C OK Lokomotiva Pardubice
11:26:00 Šabatka Petr SHK5703 9115 OK Slavia Hradec Králové
11:27:00 Műller Kamil TYN7500 2049538 OOB SK Týniště nad Orlicí
11:28:00 Hostinský Matěj LPU0604 2102530 C OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 Příkazský Jakub PHK8000 2091536 C OK 99 Hradec Králové
11:30:00 Pilgr Bohuslav CET5101 2075656 TJ Loko Česká Třebová
11:31:00 Žemlička Jan LPU8303 8116799 C OK Lokomotiva Pardubice
11:32:00 Gazdačko Milan SHK5702 410797 OK Slavia Hradec Králové
11:33:00 Morávek Martin SRK7701 7207351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:34:00 Froš Štěpán LPU7309 2049533 C OK Lokomotiva Pardubice
11:35:00 Netuka Jan SHK7001 9126 OK Slavia Hradec Králové
11:36:00 Hanousek Martin CTB7910 4678 SK OB Chotěboř
11:37:00 Macháček Lubomír LPU7515 2108901 C OK Lokomotiva Pardubice
11:38:00 Kvapil Ondřej PHK7804 8663194 C OK 99 Hradec Králové
11:39:00 Jahoda Jiří 30002 1428935 jElita
11:40:00 Kološ Oldřich LPU6003 9899 C OK Lokomotiva Pardubice
11:41:00 Slovák Miroslav SHK7704 9101117 OK Slavia Hradec Králové
11:42:00 Keller Filip CHT0503 2115707 OOB SK Chrast

HE 3.79 km, 26 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:18:00 Jelínek Jaromír CTB7702 899166 SK OB Chotěboř
10:19:00 Jansa Jiří CHT8402 8061449 OOB SK Chrast
10:20:00 Zapletal Michal KUO7601 2103752 KOB Ústí nad Orlicí
10:21:00 Zlámal David SJC9603 8053542 Sportcentrum Jičín
10:22:00 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 Tichý Lubomír SHK0303 8670458 A OK Slavia Hradec Králové
10:24:00 Kronika Miroslav 40001 1398999 SPORTeM
10:25:00 Kysilko Zdeněk CHT8601 52304 OOB SK Chrast
10:26:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 SOB Olomouc
10:27:00 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 OK Slavia Hradec Králové
10:28:00 Keller Ivo CHT7703 2148244 OOB SK Chrast
10:29:00 Brožek Tomáš KUO6902 920653 KOB Ústí nad Orlicí
10:30:00 Martan Jiří VLI7300 8662685 Slavia Liberec orienteering
10:31:00 Hledík Jakub CHT9501 8667987 OOB SK Chrast
10:32:00 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
10:33:00 Čečka Jiří SHK7600 8109416 OK Slavia Hradec Králové
10:34:00 Vodička Oldřich LPU7715 2025371 C OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 Běhoun Pavel PHK5701 8660393 C OK 99 Hradec Králové
10:36:00 Jelínek Jaromír CTB0603 2081398 SK OB Chotěboř
10:37:00 Kanta Martin LPU9705 8116811 OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 Fátor Jan SHK7907 8670457 OK Slavia Hradec Králové
10:39:00 Čermák Martin PHK0502 8226370 B OK 99 Hradec Králové
10:40:00 Václavek Jan LPU7816 2025376 C OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 Erlebach Michal STH8301 9083 SK Studenec
10:42:00 Šindelka Antonín DLP7200 2060227 OOB TJ Dukla Praha
10:43:00 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
10:44:00 Dohnálek Tomáš SHK0403 8656645 A OK Slavia Hradec Králové
10:45:00 Musil Jiří CHT5802 1413900 OOB SK Chrast
10:46:00 Fukátko Jan LPU8105 8636191 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 Šístek Daniel SCP7507 8666866 OK Sparta Praha
10:48:00 Rak Tomáš SHK0400 7207030 OK Slavia Hradec Králové
10:49:00 Držka Štěpán LPU7604 7209354 C OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 Roll Martin ALB8401 7207 OOB Albrechtice nad Orlicí
10:51:00 Locker Tomáš SRK9802 8004341 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:52:00 Černík Adam SHK0404 8028836 B OK Slavia Hradec Králové
10:53:00 Krejsa Jan CHT8701 8004592 OOB SK Chrast
10:54:00 Sojka Lukáš ALB8500 7218 OOB Albrechtice nad Orlicí
10:55:00 Jirásek Michal SHK8901 8656557 OK Slavia Hradec Králové
10:56:00 Locker Daniel SRK0200 405991 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:57:00 Haas Karel LPU7304 7210409 C OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 Koblížek Kamil KUO8001 8667546 KOB Ústí nad Orlicí
10:59:00 Souček Tomáš SHK8200 8662339 OK Slavia Hradec Králové
11:00:00 Doucha Martin SNA0501 9636 B TJ START Náchod
11:01:00 Musil Marek CHT8801 52301 OOB SK Chrast
11:02:00 Šutera Josef 1247157 8663125 TJ Loko Česká Třebová
11:03:00 Porkert Jan SHK0100 8663181 B OK Slavia Hradec Králové
11:04:00 Kříž Libor LPU7804 8007804 C OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 Beneš Michal 0 Neregistrovaní
11:06:00 Schulhof Jan TUR8900 8660452 R OOB TJ Turnov
11:07:00 Tichý Radomír SHK0000 8670465 R OK Slavia Hradec Králové
11:08:00 Šabatka Jan SHK9001 9193 OK Slavia Hradec Králové
11:09:00 Vakant 0
11:10:00 Klíž Michal DLP7500 2118931 OOB TJ Dukla Praha
11:11:00 Hausvater Karel SHK5801 8670804 OK Slavia Hradec Králové
11:12:00 Procházka David LPU9113 8656511 R OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 Kupka Jaroslav ALB7800 7213 OOB Albrechtice nad Orlicí
11:14:00 Andrš Petr ZAM8401 8226348 OB T.J. Sokol Žamberk
11:15:00 Martinec Petr CHT8502 52168 OOB SK Chrast
11:16:00 Paleček Ondřej LPU0105 8656505 A OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 Vakant 0
11:18:00 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 SOBSA
11:19:00 Veverka Tomáš VAM8401 7204619 OB Vamberk

HK 1.88 km, 12 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Kříž Pavel PZR4800 8659407 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:01:00 Kadaník Petr LPU0802 9820 C OK Lokomotiva Pardubice
10:02:00 Novák Michal ZAM1101 2083373 OB T.J. Sokol Žamberk
10:03:00 Cipryán Tobiáš BZP0701 2113354 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:04:00 Rémiš Šimon SHK0801 2122288 B OK Slavia Hradec Králové
10:05:00 Kárník Štěpán LPU1002 2049542 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 Nedoma Edgar PDY0703 2127608 Běhej Poděbrady
10:07:00 Lulay Miloš LPU5502 301188 C OK Lokomotiva Pardubice
10:08:00 Macek Dan LPU1104 2122241 C OK Lokomotiva Pardubice
10:09:00 Baláž Viktor SHK0803 1420845 OK Slavia Hradec Králové
10:10:00 Imlauf Martin SNA6301 9629 C TJ START Náchod
10:11:00 Svejštil Martin ZAM1001 7210085 OB T.J. Sokol Žamberk
10:12:00 Držka Filip LPU0901 416258 C OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 Rémiš Štěpán SHK0802 2122266 B OK Slavia Hradec Králové
10:14:00 Vakant 0
10:15:00 Zapletal Tomáš KUO0701 2134308 B KOB Ústí nad Orlicí
10:16:00 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 Čečka Matěj SHK0901 2113079 B OK Slavia Hradec Králové
10:18:00 Goláň Antonín LPU0804 2122259 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 Řoutil Matěj 20001 2127622 Neregistrován
10:20:00 Vakant 0

P 1.47 km, 10 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
01:00:00 Berková Jahodová Andrejka 30003 2126395 jElita
01:00:00 Cipryánová Viktorie BZP1350 2113489 C Báječné ženy v orientačním běhu
01:00:00 Fenclová Zuzana LPU1454 887920 C OK Lokomotiva Pardubice
01:00:00 Jirásková Jasmína LPU1652 998454 C OK Lokomotiva Pardubice
01:00:00 Jirásková Julie LPU1352 2080983 C OK Lokomotiva Pardubice
01:00:00 Kárníková Alžběta LPU1354 920672 C OK Lokomotiva Pardubice
01:00:00 Kellerová Lenka CHT8054 2148247 OOB SK Chrast
01:00:00 Krejsová Markéta CHT1351 52175 OOB SK Chrast
01:00:00 Kříž Martin PZR7801 8710 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
01:00:00 Kuban Daniel CHT1601 52303 OOB SK Chrast
01:00:00 Martinec Eduard CHT1202 2102866 OOB SK Chrast
01:00:00 Michalíková Sára DOB0850 8660522 KOB Dobruška
01:00:00 Nedoma Oliver PDY1000 2144101 Běhej Poděbrady
01:00:00 Omová Michaela TUR8153 7205003 OOB TJ Turnov
01:00:00 Svejštil Dominik ZAM1501 9593 OB T.J. Sokol Žamberk
01:00:00 Šístková Šárka SCP1650 515102 OK Sparta Praha
01:00:00 Štěpánová Dita DOB7956 7226 KOB Dobruška
01:00:00 Venclová Aneta ZAM1051 331587 OB T.J. Sokol Žamberk
01:00:00 Zitková Markéta LPU1251 8662351 C OK Lokomotiva Pardubice
01:00:00 Žemličková Viktorie LPU1451 9283 C OK Lokomotiva Pardubice