Startovka závodu: Mikulášský orienťák - 31.ročník

Datum:
07.12.2019
Místo konání:
Čelechovice, sokolovna
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
CEL 2019 1: 5 000, E = 5 m, vodovzdorně upravena, A4
Ředitel závodu:
Soldán Vladimír - R3
Hlavní rozhodčí:
Janeček Jiří
Stavitel tratí:
Vláčil Daniel - R3
Kategorie:
D10     D14     D18     D19     D35     D50     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    
D10
1.70 km, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52718 Zapletalová Anna KON0979 C KOB Konice 11:52:00
2044897 Luterová Laura PLU1051 C TJ SOKOL Plumlov 11:56:00
2127533 Bábková Amálie PTE1051 C TJ Sokol Ptení 12:00:00
428280 Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 12:04:00
2108906 Jordánová Nelly KSU1050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:08:00
D14
2.90 km, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2080978 Balvanová Vendula JPV0750 C Oddíl OS SK Prostějov 11:18:00
0 Benešová Anežka KON0757 C KOB Konice 11:22:00
2112722 Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 11:26:00
8670787 Reichlová Pavla KSU0888 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:30:00
2108881 Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 11:34:00
2090865 Rozsívalová Adéla KON0760 B KOB Konice 11:38:00
2112745 Burdová Hana STE0852 C SK SKI-OB Šternberk 11:42:00
2112741 Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 11:46:00
8670784 Jílková Pavla UOL0753 B SOB Olomouc 11:50:00
446409 Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:54:00
2127853 Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov 11:58:00
D18
4.00 km, 20 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2108904 Burdová Helena STE0653 B SK SKI-OB Šternberk 11:09:00
8680425 Jílková Lenka UOL0654 A SOB Olomouc 11:13:00
2067336 Smýkalová Eliška KSU0676 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:17:00
2044889 Kopecká Nela UOL0650 B SOB Olomouc 11:21:00
2108903 Mikošková Marie STE0552 B SK SKI-OB Šternberk 11:25:00
2058482 Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:29:00
D19
5.00 km, 26 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8655379 Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 11:04:00
981818 Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 11:07:00
887939 Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 11:10:00
2108886 Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 11:13:00
8004346 Raclavská Vlaďka UOL0253 A SOB Olomouc 11:16:00
2109698 Šebková Klára JPV8550 C Oddíl OS SK Prostějov 11:19:00
2080963 Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 11:22:00
2035160 Lorencová Linda PLU7676 C TJ SOKOL Plumlov 11:25:00
2109697 Cetkovská Tereza JPV8750 C Oddíl OS SK Prostějov 11:28:00
7260027 Mazalová Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 11:31:00
8660462 Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 11:34:00
2080849 Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 11:37:00
2143385 Mikošková Tereza STE9750 C SK SKI-OB Šternberk 11:40:00
8660570 Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 11:43:00
8660567 Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 11:46:00
8667550 Otrubová Anna PLU0577 A TJ SOKOL Plumlov 11:49:00
2108866 Škrabalová Šárka KON9888 C KOB Konice 11:52:00
D35
4.30 km, 21 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1421893 Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 11:00:00
2092434 Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 11:02:00
2080842 Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 11:04:00
7211248 Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:06:00
2124798 Luterová Kristýna PLU7878 C TJ SOKOL Plumlov 11:08:00
52346 Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 11:10:00
2112743 Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 11:12:00
416084 Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 11:14:00
8680374 Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:16:00
8116765 Jílková Hana UOL8050 C SOB Olomouc 11:18:00
2109752 Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 11:20:00
2032185 Ženčáková Marie 0030002 ASPV OA Šumperk 11:22:00
2113042 Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk 11:24:00
49888 Soldánová Karin JPV6971 C Oddíl OS SK Prostějov 11:26:00
230664 Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 11:28:00
1418763 Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 11:30:00
2127879 Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov 11:32:00
2081362 Balvanová Martina 0010001 nejsem členem klubu 11:34:00
2112772 Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 11:36:00
8648640 Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 11:38:00
2102714 Zrůbková Dana PTEXX51 TJ Sokol Ptení 11:40:00
53360 Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 11:42:00
2109754 Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 11:44:00
52654 Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 11:46:00
224901 Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 11:48:00
52480 Urbanová Edita STE7454 C SK SKI-OB Šternberk 11:50:00
8006556 Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 11:52:00
D50
2.90 km, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52092 Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 11:06:00
433098 Felklová Jarmila 0030004 ASPV OA Šumperk 11:10:00
H10
1.80 km, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2020738 Čeřovský Filip KON1010 C KOB Konice 11:04:00
0 Kratochvíl David HOB1101 C SKOB Horní Benešov 11:08:00
2148055 Mátl Jáchym KSU0909 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:12:00
2115705 Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 11:16:00
2044898 Lutera Oliver PLU1001 C TJ SOKOL Plumlov 11:20:00
2053548 Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:24:00
2090866 Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 11:28:00
2103281 Jordán Dominik KSU1000 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:32:00
2127543 Vrba Antonín PTE1001 C TJ Sokol Ptení 11:36:00
2108868 Mátl Adam KSU1111 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:40:00
2073656 Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 11:44:00
H14
3.10 km, 18 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2108908 Poláček Tomáš JPV0520 C Oddíl OS SK Prostějov 11:39:00
7209278 Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 11:43:00
2108899 Plachý Ondřej JPV0707 B Oddíl OS SK Prostějov 11:47:00
2112769 Mikoška Jan STE0807 C SK SKI-OB Šternberk 11:51:00
H18
4.60 km, 25 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8680281 Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:09:00
8440505 Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 11:15:00
8680413 Tomanek Lukáš KSU0502 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:21:00
8061467 Karásek Antonín PLU0503 B TJ SOKOL Plumlov 11:27:00
301567 Tomášek Adam CEL0400 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 11:33:00
8670783 Štábl Patrik KSU0606 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:39:00
H19
5.60 km, 30 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1418762 Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 11:03:00
8662428 Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:05:00
52436 Hladík Ladislav OOL8804 C SK Haná orienteering 11:07:00
8662429 Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:09:00
515193 Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 11:11:00
8663202 Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 11:13:00
7210085 Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 11:15:00
2148150 Drmola Filip JPV9300 Oddíl OS SK Prostějov 11:17:00
8198811 Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 11:19:00
8655386 Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 11:21:00
0 Fiala Dominik 0060003 Sanetrník 11:23:00
8667538 Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 11:25:00
7207858 Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 11:27:00
2060296 Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 11:29:00
8323322 Karlík Jan TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno 11:31:00
515175 Thiemel Jiří ASU8948 C Magnus Orienteering 11:33:00
2102871 Prachař Matouš UOL0000 C SOB Olomouc 11:35:00
8028819 Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 11:37:00
920681 Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 11:39:00
8680426 Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:41:00
0 Sanetrník David 0060001 Sanetrník 11:43:00
7209284 Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 11:45:00
2020741 Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 11:47:00
7208224 Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 11:49:00
2011839 Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 11:51:00
8087414 Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 11:53:00
8002099 Šrubař Michal ASU8606 C Magnus Orienteering 11:55:00
433096 Karásek Michal 0050001 Krumsín 11:57:00
8670457 Fátor Jan SHK7907 C OK Slavia Hradec Králové 11:59:00
8644875 Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 12:01:00
2060274 Ženčák Jaroslav 0030001 ASPV OA Šumperk 12:03:00
1602632 Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 12:05:00
8061407 Karásek František PLU0301 B TJ SOKOL Plumlov 12:07:00
8660477 Beneš Jindřich KON0404 A KOB Konice 12:09:00
2060295 Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 12:11:00
H35
5.00 km, 26 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2112775 Mikoška Eman STE7103 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
515436 Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 11:03:00
53348 Kratochvíl Karel HOB7001 C SKOB Horní Benešov 11:06:00
8116698 Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 11:09:00
8123477 Martinek Pavel JPV7700 C Oddíl OS SK Prostějov 11:12:00
553435 Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 11:15:00
1417263 Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 11:18:00
52406 Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 11:21:00
8116732 Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 11:24:00
8662369 Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 11:27:00
52596 Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 11:30:00
352349 Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 11:33:00
2090700 Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:36:00
53827 Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 11:39:00
446432 Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:42:00
433100 Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 11:45:00
8670823 Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 11:48:00
2118486 Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 11:51:00
231248 Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 11:54:00
2102771 Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 11:57:00
515066 Vébr Radek HAV7103 C OB Havířov 12:00:00
2011817 Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 12:03:00
2102705 Buřt Vladimír SBK6301 C KOB START Blansko 12:06:00
2080962 Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 12:09:00
H50
4.60 km, 25 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2113090 Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 11:05:00
619094 Kavan Luboš SKM6301 C KOB Směr Kroměříž 11:08:00
232747 Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 11:11:00
2127637 Buráň Zdeněk 0040001 BzB 11:14:00
2092418 Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 11:17:00
2001968 Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 11:20:00
52076 Peťovský Jan SBK6201 C KOB START Blansko 11:23:00
52078 Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 11:29:00
682075 Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 11:32:00
7204481 Wiedermann Jaroslav SKM4905 C KOB Směr Kroměříž 11:35:00
8451957 Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 11:38:00
52589 Felkl Luďek 0030003 ASPV OA Šumperk 11:41:00
52531 Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 11:44:00
8061472 Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 11:47:00
341715 Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 11:50:00
2121898 Holusek Milan JPV6909 C Oddíl OS SK Prostějov 11:53:00
8028829 Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 11:56:00
52440 Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 11:59:00
51370 Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 12:02:00
52530 Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 12:05:00
HDR
1.70 km, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2102716 Bábek Tom PTE14XX TJ Sokol Ptení 11:00:00
301590 Lorencová Justýna PLU1053 TJ SOKOL Plumlov 11:00:00
2120651 Karásek Richard 0050002 Krumsín 11:00:00
207821 Vavrečka Saša JPV1100 C Oddíl OS SK Prostějov 11:00:00
0 Vavrečka David JPV1200 C Oddíl OS SK Prostějov 11:00:00
2020742 Čeřovská Eliška KON1353 C KOB Konice 11:00:00
P
2.90 km, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2135162 Mikuš Matěj PTE0808 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
2135198 Vrbová Marie PTE0850 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
0 Sanetrník Josef 0060002 Sanetrník 11:00:00
2108870 Buráňová Hana 0040002 BzB 11:00:00
0 Koblížek Filip 0020001 Nejsem členem klubu 11:00:00
2115730 Možný Stanislav PVP7700 C VSK Přírodní vědy Praha 11:00:00
445082 Pisková Drahomíra OOL5799 SK Haná orienteering 11:00:00
445029 Pisk Stanislav OOL5701 SK Haná orienteering 11:00:00
2126252 Čeřovský Petr KON8518 C KOB Konice 11:00:00
2020743 Čeřovská Adéla KON8755 C KOB Konice 11:00:00