Logo

Startovka závodu: Mistrovství ČR v nočním OB

Klubová startovka

Datum:
16.10.2021
Místo konání:
Plzeň – Aktivity centrum Krašovská
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Mapa:
1 : 10 000, e=5 m, formát A3, stav srpen 2021, Pretex
Ředitel závodu:
Kroupa Štěpán
Hlavní rozhodčí:
Richtr Aleš - R1
Stavitel tratí:
Kamaryt Tomáš - R1
JURY:
Kašková Kateřina, Kurfürst Pavel, Plochová Dominika
Kluby:
AOP     AOV     BOR     BSO     BZP     DKP     DOK     DOR     FSP     HOR     CHA     CHC     CHT     JIL     JJN     KAM     KON     KOR     KSU     LCE     LLI     LPM     LPU     MBM     MFP     MLA     MOV     NEK     NPA     OKP     ONO     OPI     PBM     PGP     PHK     PLU     RBK     RIC     ROU     ROZ     RUZ     SHK     SIT     SJC     SJH     SJI     SLA     SSU     STE     STH     TAP     TBM     TJN     TRI     TTR     TUR     TZL     UOL     VLI     VPM     VRL     VSP     ZBM     ZVO    
Nahrávám data...
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:40:00 1006 Holasová Barbora AOP0651 8660378 A D16
19:51:00 1054 Klechová Karolína AOP0452 8004330 A D18
19:56:00 1258 Kostka Jiří AOP0201 8656577 R H20
19:57:00 1056 Pachmannová Bára AOP0351 8656710 A D18
20:00:00 1197 Čech Vít AOP0302 8004316 R H18
20:13:00 1152 Borunský Matěj AOP0600 8000243 A H16
20:20:00 1026 Cetlová Magdaléna AOP0552 8000238 A D16
20:26:00 1310 Mielec Jaromír AOP9701 8008123 C H21
21:02:00 1228 Valík Adam AOP0301 8648578 A H18
21:14:00 1334 Sklenář Martin AOP9501 8648541 C H21
21:18:00 1336 Hadač Filip AOP9301 8656686 R H21
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
20:30:00 1212 Mielec Radomír AOV0301 8660459 B H18
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
20:30:00 1312 Najman Jaroslav BOR7909 1601939 C H21
20:38:00 1316 Pavlovec Dan BOR0001 8655456 R H21
20:42:00 1318 Pavlovec Jan BOR9503 8116796 C H21
21:20:00 1337 Mareš Vít BOR0000 8662363 C H21
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
20:20:00 1207 Havlíček Albert BSO0304 8028818 A H18
20:50:00 1222 Kohoutek Oldřich BSO0301 8655420 A H18
21:33:00 1192 Havlíček Viktor BSO0602 8028801 B H16
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
20:59:00 1134 Králová Vanda BZP8750 8660507 C D21
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:36:00 1004 Škáchová Viktorie DKP0655 8080810 A D16
19:43:00 1096 Blahová Pavla DKP0155 8653088 B D20
19:46:00 1009 Škáchová Zuzana DKP0656 8080818 A D16
20:03:00 1147 Koliáš Štěpán DKP0610 8076030 A H16
20:06:00 1059 Smutná Anna Marie DKP0359 8022662 A D18
20:12:00 1061 Tichá Dorotea DKP0351 8656590 A D18
20:23:00 1122 Bochenková Martina DKP8758 8656549 C D21
20:27:00 1159 Machar Matěj DKP0604 8080821 B H16
20:40:00 1115 Škáchová Magdalena DKP0156 8654888 R D20
20:50:00 1041 Koubová Hana DKP0558 8149896 A D16
20:56:00 1278 Malačka Milan DKP0210 8080811 R H20
21:04:00 1229 Škácha Vít DKP0310 8654883 A H18
21:05:00 1281 Švarc Antonín DKP0203 8020122 A H20
21:14:00 1234 Mareš Albert DKP0308 8226408 A H18
21:20:00 1141 Voltrová Alena DKP9956 8181015 C D21
21:32:00 1145 Plochová Dominika DKP8651 8080833 R D21
21:33:00 1088 Szymanská Zuzana DKP0463 8014458 B D18
21:34:00 1344 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C H21
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
20:05:00 1261 Synek Petr DOK0200 8657096 A H20
20:22:00 1109 Dolejší Kateřina DOK0156 8006733 A D20
21:01:00 1176 Dolejší Jan DOK0602 8116777 A H16
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
20:18:00 1206 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 8654908 A H18
20:22:00 1027 Magazu Annabelle DOR0657 8033231 B D16
20:28:00 1030 Bambousková Julie DOR0650 8660590 A D16
20:34:00 1033 Housková Barbora DOR0655 8116682 A D16
21:28:00 1241 Kučera Jáchym DOR0301 8116741 A H18
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
21:19:00 1185 Skripnik Nikola FSP0600 8028832 A H16
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
21:17:00 1184 Čihák Jan HOR0601 8670737 A H16
21:39:00 1090 Vávrová Vanda HOR0350 8680365 A D18
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:56:00 1014 Matyášová Kristýna CHA0555 8116690 A D16
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:41:00 1253 Švadlena Michal CHC0101 8656615 R H20
20:00:00 1297 Křivda Tomáš CHC9901 8656592 E H21
20:10:00 1302 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R H21
21:10:00 1332 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C H21
21:26:00 1143 Semrádová Jana CHC9951 8425544 C D21
21:40:00 1347 Křivda Martin CHC9501 8659400 C H21
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
21:08:00 1050 Slavíková Tereza CHT0656 8226328 A D16
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:58:00 1015 Matěásková Šárka JIL0551 8670751 A D16
20:34:00 1214 Valenta Ondřej JIL0401 8226326 A H18
20:36:00 1069 Janovská Vendula JIL0453 8013900 A D18
20:38:00 1216 Salaba Dan JIL0404 8680328 A H18
20:45:00 1168 Malý Antonín JIL0501 8680403 A H16
20:53:00 1277 Gottstein Jonáš JIL0107 8660463 R H20
21:09:00 1080 Karlová Anna JIL0352 8656606 E D18
21:09:00 1180 Votoček Michal JIL0601 8680398 A H16
21:27:00 1189 Stach Ondřej JIL0602 8662678 A H16
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:40:00 1095 Rýdlová Adéla JJN0151 8655484 R D20
19:46:00 1097 Rýdlová Magdaléna JJN0252 8662747 A D20
20:01:00 1102 Podrábská Marie JJN0251 8660394 A D20
20:43:00 1116 Budská Anna JJN0253 7201759 C D20
20:58:00 1226 Vitebský Lukáš JJN0302 8662688 A H18
21:15:00 1183 Mairich Filip JJN0600 8662716 A H16
21:21:00 1186 Habán Oliver JJN0602 8655464 A H16
21:40:00 1247 Tkáč Matěj JJN0401 8660911 A H18
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:34:00 1284 Šafka Daniel KAM9105 8109377 C H21
19:44:00 1289 Pašek František KAM7600 8052300 C H21
19:50:00 1292 Rusý Tomáš KAM9301 8660571 R H21
19:54:00 1294 Semík Ondřej KAM9401 8651935 C H21
20:02:00 1260 Škvor Adam KAM0202 8680302 R H20
20:08:00 1201 Gajda Martin KAM0405 8656715 A H18
20:08:00 1262 Šafka Sebastian KAM0101 8221133 R H20
20:12:00 1303 Navrátil Boris KAM9203 8656539 C H21
20:14:00 1119 Čechová Tereza KAM9852 8656609 E D21
20:20:00 1307 Glonek Jakub KAM9602 8656521 E H21
20:24:00 1309 Kettner Lukáš KAM9403 8654886 R H21
20:28:00 1111 Šafková Sofie KAM0153 8100401 E D20
20:32:00 1125 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C D21
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
20:42:00 1218 Beneš Jindřich KON0404 8660477 A H18
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
20:17:00 1120 Dušková Pavla KOR9050 2051498 C D21
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
20:04:00 1299 Rajnošek Zdeněk KSU8506 8230285 C H21
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:34:00 1093 Dittrichová Michaela LCE0250 8656732 E D20
19:38:00 1286 Valenta Jiří LCE9201 896968 C H21
19:52:00 1099 Bednaříková Sára LCE0252 8660400 R D20
20:07:00 1149 Sláma Šimon LCE0502 8670814 A H16
20:10:00 1105 Nevěřilová Kateřina LCE0254 8662434 A D20
20:29:00 1124 Sklenářová Radka LCE9250 8660599 R D21
20:38:00 1035 Pišová Adéla LCE0551 8662430 A D16
20:40:00 1317 Panovec Kryštof LCE0011 8662750 C H21
20:44:00 1319 Sýkora Vojtěch LCE9801 8656697 E H21
20:58:00 1326 Chloupek Adam LCE9300 8660447 E H21
21:21:00 1084 Mudráková Eliška LCE0352 8680306 B D18
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
21:12:00 1333 Melichar Petr LLI0001 8659416 C H21
21:18:00 1236 Peterka Jakub LLI0404 8659397 A H18
21:46:00 1350 Bradáč Jakub LLI0002 8656716 C H21
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
20:10:00 1202 Weissar Samuel LPM0300 8149876 B H18
20:22:00 1208 Pavlásek Albert LPM0304 2113477 B H18
20:31:00 1161 Němec David LPM0504 8648544 A H16
20:52:00 1223 Čepička Ladislav LPM0303 8648588 A H18
21:13:00 1182 Stehlík Šimon LPM0501 8670487 A H16
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:30:00 1001 Srbová Michaela LPU0557 8660560 A D16
19:35:00 1251 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A H20
19:53:00 1257 Mrskoč Marek LPU0205 8654896 A H20
20:02:00 1298 Deml Tomáš LPU9502 8221295 C H21
20:05:00 1148 Šípek Ondřej LPU0505 8663154 A H16
20:06:00 1200 Haas Filip LPU0401 8656543 A H18
20:14:00 1204 Jelínek Kryštof LPU0314 8666870 A H18
20:16:00 1305 Kubelka Tomáš LPU9307 8656587 E H21
20:20:00 1266 Mareček Šimon LPU0222 8000543 R H20
20:21:00 1064 Brožková Tereza LPU0457 8667532 A D18
20:26:00 1210 Štichhauer Daniel LPU0405 8656502 A H18
20:46:00 1117 Jelínková Adéla LPU0254 8013867 A D20
20:54:00 1324 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 R H21
20:54:00 1224 Fejfar Lukáš LPU0310 8663186 A H18
21:00:00 1327 Roudný Martin LPU0002 8656620 E H21
21:08:00 1331 Hovorka Lukáš LPU9001 8402048 C H21
21:16:00 1235 Váňa Vojtěch LPU0312 8109305 A H18
21:18:00 1083 Fejfarová Tereza LPU0360 8656534 A D18
21:24:00 1085 Koberová Kateřina LPU0352 8654913 A D18
21:25:00 1188 Jelínek Filip LPU0514 8020220 A H16
21:44:00 1349 Lučan Vladimír LPU7710 515170 C H21
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:30:00 1282 Zelinka Jiří MBM8740 8656681 C H21
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
20:11:00 1118 Pecoldová Pavlína MFP8450 8066680 C D21
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
21:02:00 1280 Kováč František MLA0201 8656612 B H20
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:58:00 1296 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 C H21
21:10:00 1051 Matoušková Jana MOV0551 8670491 A D16
21:31:00 1191 Zádrapa Marian Petr MOV0503 8670495 B H16
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
20:11:00 1263 Newiak Nick NEK0101 8109361 A H20
20:37:00 1114 Nádeníčková Pavla NEK0150 8660521 A D20
20:45:00 1072 Nádeníčková Iva NEK0350 8660520 B D18
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
20:44:00 1219 Novák Stanislav NPA0404 8109325 A H18
21:08:00 1231 Typlt Tomáš NPA0406 8680412 A H18
21:32:00 1243 Fajfer Filip NPA0401 8680282 A H18
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
20:50:00 1131 Nováková Kateřina OKP9450 8656576 C D21
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
20:40:00 1036 Holíková Simona ONO0553 8660587 A D16
20:55:00 1173 Meduna Filip ONO0603 8028820 A H16
20:56:00 1044 Pekárková Bára ONO0655 8022619 B D16
21:00:00 1046 Kulová Laura ONO0552 8004351 B D16
21:04:00 1048 Urbánková Eva ONO0650 8667973 A D16
21:12:00 1081 Nejedlá Klára ONO0450 8116779 B D18
21:12:00 1233 Donda Jiří ONO0403 8032771 A H18
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
21:05:00 1178 Sobotka Ivo OPI0600 8226381 A H16
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:48:00 1053 Hovořáková Karolína PBM0351 8660438 A D18
20:09:00 1060 Bednaříková Emma PBM0359 8656786 A D18
20:21:00 1156 Bednařík Vilém PBM0509 8670461 A H16
20:30:00 1031 Procházková Doubravka PBM0651 8028875 A D16
20:37:00 1164 Strýček Jan PBM0503 8028870 A H16
21:03:00 1177 Odehnal Tomáš PBM0500 8660444 A H16
21:11:00 1181 Zřídkaveselý Adam PBM0505 8660411 A H16
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:31:00 1092 Doubková Emma PGP0154 7207774 C D20
19:38:00 1252 Janas Petr PGP0200 8663127 A H20
19:42:00 1007 Štěpová Kateřina PGP0657 8226324 A D16
19:46:00 1290 Landovský Jakub PGP9601 8663177 C H21
19:58:00 1196 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B H18
20:08:00 1301 Landovský Tomáš PGP9103 8071491 C H21
20:12:00 1203 Kabát Martin PGP0408 8667514 A H18
20:18:00 1025 Dvořáková Veronika PGP0659 8140907 B D16
20:26:00 1029 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 A D16
20:26:00 1123 Sieglová Eliška PGP9954 8656705 E D21
20:27:00 1066 Dvořáková Hana PGP0355 8667539 A D18
20:33:00 1068 Chrzová Eliška PGP0353 8226361 A D18
20:39:00 1165 Bartaloš Matyáš PGP0503 2084972 B H16
20:41:00 1273 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 E H20
21:04:00 1329 Veselý Jakub PGP9503 8662310 R H21
21:10:00 1232 Čtrnáct František PGP0401 8670467 B H18
21:20:00 1237 Janas Adam PGP0404 8667507 B H18
21:24:00 1339 Procházka Jan PGP8407 8409111 E H21
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:45:00 1052 Zamouřilová Anežka PHK0354 8020280 A D18
19:48:00 1010 Neumannová Alžběta PHK0650 8660553 A D16
19:52:00 1293 Rollier Baptiste PHK8200 8270982 E H21
20:04:00 1199 Neumann Matěj PHK0400 8667962 A H18
20:04:00 1018 Kopecká Martina PHK0555 7210231 A D16
20:13:00 1106 Kosová Tereza PHK0151 8660596 R D20
20:24:00 1028 Metelková Michaela PHK0550 8116745 A D16
20:29:00 1269 Metelka Ondřej PHK0101 8656640 R H20
20:32:00 1213 Chaloupský Jakub PHK0302 8656647 R H18
20:50:00 1322 Petržela Jan PHK9200 8627109 E H21
21:17:00 1140 Rollier Monika PHK8051 8005907 C D21
21:27:00 1086 Chvátilová Johana PHK0450 8660575 A D18
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
21:26:00 1240 Karásek František PLU0301 8061407 A H18
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
20:43:00 1167 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A H16
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
20:16:00 1024 Kotková Adéla RIC0655 8667545 A D16
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
20:18:00 1063 Černá Ema ROU0451 8516925 A D18
20:30:00 1067 Krejčová Lucie ROU0453 8517325 A D18
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
21:29:00 1144 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C D21
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
20:10:00 1021 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 8116689 B D16
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:32:00 1283 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 C H21
19:36:00 1285 Tichý Radomír SHK0000 8670465 R H21
19:50:00 1011 Čečková Karolína SHK0650 8414128 B D16
20:16:00 1205 Fábera David SHK0305 8656641 A H18
20:24:00 1209 Dohnálek Tomáš SHK0403 8656645 A H18
20:25:00 1158 Podolský Petr SHK0507 8014546 B H16
20:31:00 1112 Raková Petra SHK0251 2049526 A D20
20:36:00 1215 Jakubský Adam SHK0406 8014452 B H18
20:38:00 1127 Teplá Karolína SHK9251 8660574 E D21
20:42:00 1071 Thýnová Martina SHK0350 8670778 A D18
20:44:00 1129 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 R D21
21:42:00 1248 Kolář Šimon SHK0405 8662691 A H18
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:37:00 1094 Mrózek Teresa SIT0251 8656736 R D20
19:44:00 1254 Kovařík Martin SIT0101 8655413 A H20
20:17:00 1154 Byrtus Jakub SIT0502 8663128 A H16
21:36:00 1245 Kovařík Tomáš SIT0401 8656740 A H18
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:42:00 1288 Karásek Matěj SJC0001 8050013 R H21
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
20:00:00 1016 Blažková Veronika SJH0551 8226309 A D16
20:07:00 1104 Blažková Kateřina SJH0252 8656531 A D20
21:37:00 1194 Nouza Michal SJH0505 8004613 A H16
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
20:36:00 1315 Prášil Marek SJI7313 8116817 R H21
20:46:00 1220 Venhoda Matěj SJI0301 8109370 A H18
20:47:00 1130 Foltýnová Eva SJI0051 8033298 C D21
20:56:00 1325 Čech Petr SJI0001 8656540 R H21
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:40:00 1287 Hanák Jan SLA8002 8660460 C H21
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:49:00 1098 Marková Ema SSU0252 8655379 A D20
20:06:00 1300 Poklop Martin SSU8802 8660591 R H21
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
20:14:00 1264 Svoboda Radek STE0207 8022671 A H20
20:26:00 1268 Lukašák Šimon STE0202 8655380 A H20
20:32:00 1270 Světnický František STE0204 8656687 A H20
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
20:08:00 1020 Chrástová Magdaléna STH0551 8656541 A D16
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
20:01:00 1146 Černý Matouš TAP0501 8014512 B H16
20:41:00 1166 Smolka Jakub TAP0500 8033221 A H16
20:44:00 1274 Melišík Martin TAP0200 8654905 R H20
20:48:00 1321 Hejna Martin TAP8101 8022652 C H21
20:51:00 1171 Kuchař Ondřej TAP0609 8667961 B H16
20:59:00 1175 Melišík Jan TAP0502 8660513 A H16
21:03:00 1078 Smolková Barbora TAP0356 8654912 R D18
21:23:00 1187 Elleder David TAP0615 8116696 A H16
21:29:00 1190 Vyhnis Šimon TAP0613 2039206 C H16
21:36:00 1089 Tomášková Linda TAP0455 8680610 B D18
21:38:00 1246 Černý Antonín TAP0402 8116720 B H18
21:42:00 1091 Bulířová Ema TAP0452 8033267 A D18
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
20:14:00 1304 Goldschmidt Tobiáš TBM0005 8200031 C H21
20:15:00 1153 Račanský Jakub TBM0503 8100029 A H16
20:17:00 1265 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 A H20
20:20:00 1121 Opálková Martina TBM0056 8659381 R D21
20:23:00 1267 Adámek Filip TBM0101 8656745 R H20
20:25:00 1110 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 A D20
20:28:00 1211 Gryc Ondřej TBM0406 8180018 A H18
20:32:00 1032 Fuchsová Ema TBM0653 8667974 A D16
20:34:00 1314 Bořil Tomáš TBM8833 681876 C H21
20:48:00 1040 Doušková Kateřina TBM0679 8123459 A D16
20:52:00 1042 Kurečková Klára TBM0667 8008286 A D16
20:56:00 1225 Doušek Tomáš TBM0401 8222007 A H18
20:59:00 1279 Pompura Daniel TBM0108 8100023 E H20
21:02:00 1328 Horčička Vít TBM9919 8656558 E H21
21:02:00 1135 Grycová Veronika TBM9859 8125988 C D21
21:06:00 1330 Hraboš Matej TBM9547 8071299 C H21
21:08:00 1137 Špringlová Kamila TBM0050 8662300 C D21
21:14:00 1139 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 C D21
21:16:00 1335 Horvát Petr TBM9437 8302000 E H21
21:23:00 1142 Grycová Kateřina TBM0058 8659389 R D21
21:35:00 1193 Štěpánek Jan TBM0607 8660548 A H16
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:54:00 1013 Štemberová Bára TJN0650 8662736 A D16
19:55:00 1100 Mašínová Anna TJN0152 8659403 R D20
20:06:00 1019 Savruková Adéla TJN0656 8670806 A D16
20:16:00 1107 Šklíbová Míša TJN0153 8660383 A D20
20:46:00 1039 Skalová Jolana TJN0653 8662689 B D16
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
21:34:00 1244 Bialožyt Marek TRI0301 8011036 A H18
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
20:49:00 1170 Prášil Tomáš TTR0501 8666871 A H16
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:50:00 1256 Hájek Kryštof TUR0212 8655411 R H20
19:58:00 1101 Chrástová Tereza TUR0255 8680409 A D20
20:02:00 1017 Martanová Lea TUR0555 8662713 A D16
20:04:00 1103 Martanová Elin TUR0253 8659420 R D20
20:09:00 1150 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 8680578 B H16
20:18:00 1306 Schulhof Jan TUR8900 8660452 R H21
20:22:00 1308 Thoř Tomáš TUR9904 8430131 R H21
20:29:00 1160 Heřmánek Petr TUR0500 8680593 B H16
20:33:00 1162 Hoetzel Hugo TUR0505 8680581 A H16
20:34:00 1113 Matějková Barbora TUR0156 8191119 R D20
20:36:00 1034 Mellanová Judita TUR0559 8660382 A D16
20:38:00 1272 Mencl Jan TUR0201 8461739 A H20
20:40:00 1217 Waldhauser Štěpán TUR0409 8667503 A H18
20:50:00 1276 Richtr Lukáš TUR0204 8656696 E H20
20:51:00 1074 Hudská Štěpánka TUR0450 8666872 B D18
20:52:00 1323 Dragowski Kuba TUR9003 8628698 R H21
20:53:00 1132 Sokolářová Šárka TUR9999 8660903 R D21
20:54:00 1043 Novotná Michaela TUR0551 8013862 A D16
20:58:00 1045 Novotná Barbora TUR0552 8680591 B D16
21:06:00 1049 Lamačová Kateřina TUR0660 8014498 B D16
21:22:00 1338 Fodor Petr TUR8103 8680583 C H21
21:26:00 1340 Nejman Stanislav TUR9500 7205012 C H21
21:30:00 1342 Váňa Martin TUR8401 8403030 C H21
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:56:00 1295 Mikel David TZL9703 8662440 C H21
20:00:00 1057 Mrkvičková Ema TZL0451 8663192 A D18
20:12:00 1022 Batani Valentina TZL0551 8050121 A D16
20:19:00 1155 Pernička Václav TZL0602 8170602 A H16
20:35:00 1126 Nešporová Alžběta TZL0051 8662719 R D21
20:41:00 1128 Kavánková Iva TZL9753 8654917 C D21
20:56:00 1133 Jeřábková Jitka TZL9453 8246428 R D21
21:07:00 1179 Huleja Martin TZL0604 8000604 A H16
21:36:00 1345 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R H21
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
20:35:00 1271 Jirka Matyáš UOL0203 8655429 A H20
20:54:00 1075 Bídová Markéta UOL0352 8660531 A D18
21:00:00 1077 Binarová Adéla UOL0452 8662703 A D18
21:02:00 1047 Jílková Lenka UOL0654 8680425 A D16
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:32:00 1002 Skácelová Kateřina VLI0550 8660546 A D16
20:03:00 1058 Andrlová Lea VLI0453 2113493 B D18
20:15:00 1062 Šestáková Marie VLI0452 8667522 A D18
20:28:00 1311 Henych Petr VLI6001 515132 C H21
20:46:00 1320 Horáček Michal VLI7700 8003620 C H21
21:32:00 1343 Habán Ivo VLI7707 8660474 C H21
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:44:00 1008 Beránková Šárka VPM0551 8516419 A D16
20:23:00 1157 Svoboda Antonín VPM0601 8651736 A H16
20:44:00 1038 Kožíšková Kateřina VPM0652 8008298 A D16
21:30:00 1087 Richtrová Kamila VPM0451 8629751 A D18
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:48:00 1291 Hrdinka Daniel VRL9701 2085616 C H21
19:56:00 1195 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A H18
20:35:00 1163 Hanuš Filip VRL0604 8116669 A H16
20:39:00 1070 Hanušová Kateřina VRL0455 8670740 A D18
21:06:00 1079 Randáková Adéla VRL0452 8660465 A D18
21:46:00 1250 Procinger Jakub VRL0305 8004345 A H18
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:38:00 1005 Tulachová Anna VSP0554 8013965 B D16
19:52:00 1012 Malečková Hana VSP0553 8028827 A D16
19:59:00 1259 Průša Kryštof VSP0102 2020707 B H20
20:02:00 1198 Titz Adam VSP0401 8151968 A H18
20:11:00 1151 Bolehovský Daniel VSP0508 8170805 A H16
20:48:00 1073 Arnoštová Veronika VSP0450 8516920 B D18
20:57:00 1076 Štraitová Jolana VSP0456 8670459 A D18
21:06:00 1230 Zakouřil Matyáš VSP0400 8004888 B H18
21:11:00 1138 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 R D21
21:15:00 1082 Kodejšová Markéta VSP0458 8660543 A D18
21:24:00 1239 Blaha Michal VSP0412 8655418 A H18
21:44:00 1249 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 B H18
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:34:00 1003 Tomanová Eliška ZBM0658 8116744 A D16
19:47:00 1255 Jonáš Adam ZBM0102 8100060 R H20
19:54:00 1055 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 A D18
20:14:00 1023 Barnatová Magda ZBM0653 8648551 C D16
20:19:00 1108 Miklušová Tamara ZBM0260 8434822 E D20
20:24:00 1065 Rotková Markéta ZBM0455 8660409 A D18
20:32:00 1313 Nykodým Miloš ZBM9005 8091209 E H21
20:47:00 1169 Koča Vojtěch ZBM0602 8005438 B H16
20:47:00 1275 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 R H20
20:48:00 1221 Marek Vojtěch ZBM0410 8660439 A H18
20:53:00 1172 Kučera Tomáš ZBM0605 8660418 A H16
20:57:00 1174 Urbánek Tomáš ZBM0604 8670828 A H16
21:00:00 1227 Racek Josef ZBM0400 8663130 A H18
21:05:00 1136 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 R D21
21:22:00 1238 Oujezdský Matyáš ZBM0307 1111187 A H18
21:28:00 1341 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C H21
21:30:00 1242 Urbánek Adam ZBM0302 8660426 A H18
21:38:00 1346 Bravený Vít ZBM9102 8660450 C H21
21:42:00 1348 Hirš Otakar ZBM9801 8656722 E H21
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
20:42:00 1037 Švecová Karolína ZVO0557 8116789 A D16