Logo

Startovka závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A

Datum:
04.09.2021
Místo konání:
Kladky
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
Věžnice 2021
Ředitel závodu:
Vystavěl Dušan - R1
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Skřivanek Marcel, Otrusina Jiří - R1
Kategorie:
D16A     D18A     D20A     D21E     D21A     H16A     H18A     H20A     H21E     H21A    

D16A 4.30 km, 250 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Štětínská Tereza MOV0751 8670475 A SKOB Ostrava
12:04:00 Rychlá Karolína AOP0757 8654916 A Orientační Běh Opava
12:07:00 Paulíčková Tereza UOL0750 8226374 A SOB Olomouc
12:10:00 Vítková Hana SJI0750 8226390 A OK Jihlava
12:13:00 Holasová Barbora AOP0651 8660378 A Orientační Běh Opava
12:16:00 Holíková Simona ONO0553 8660538 A SKOB Ostrov
12:19:00 Beránková Šárka VPM0551 8516419 A KOS Slavia Plzeň
12:22:00 Martanová Lea TUR0555 8662713 A OOB TJ Turnov
12:25:00 Jílková Lenka UOL0654 8680425 A SOB Olomouc
12:28:00 Metelková Michaela PHK0550 8116745 A OK 99 Hradec Králové
12:31:00 Malečková Hana VSP0553 8028827 A USK Praha
12:34:00 Urbánková Eva ONO0650 8667973 A SKOB Ostrov
12:37:00 Matyášová Kristýna CHA0555 8116690 A OK Chrastava
12:40:00 Doušková Hana TBM0659 8149311 A KOS TJ Tesla Brno
12:43:00 Podoubská Adéla TJN0658 2111781 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:46:00 Koubová Hana DKP0558 8149896 A Oddíl OB Kotlářka
12:49:00 Cetlová Magdaléna AOP0552 8000238 A Orientační Běh Opava
12:52:00 Chrástová Magdaléna STH0551 8656541 A SK Studenec
12:55:00 Gallo Natálie AOP0652 8648623 A Orientační Běh Opava
12:58:00 Procházková Doubravka PBM0651 8028875 A TJ Spartak 1. brněnská
13:01:00 Mellanová Judita TUR0559 8660382 A OOB TJ Turnov
13:04:00 Bambousková Julie DOR0650 8660590 A OK Dobříš
13:07:00 Škáchová Zuzana DKP0656 8080818 A Oddíl OB Kotlářka
13:10:00 Morávková Zuzana SRK0551 8663139 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
13:13:00 Kubecová Magdalena STB0550 8033222 A TJ Stadion Nový Bor
13:16:00 Haasová Klára LPU0655 8663174 A OK Lokomotiva Pardubice
13:19:00 Košková Martina SHK0652 8113524 A OK Slavia Hradec Králové
13:22:00 Výchová Veronika SRK0557 8014445 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
13:25:00 Škáchová Viktorie DKP0655 8080810 A Oddíl OB Kotlářka
13:28:00 Batani Valentina TZL0551 8050121 A SKOB Zlín
13:31:00 Pekařová Nela VTA0552 7207889 A SC vebr-sport
13:34:00 Kožíšková Kateřina VPM0652 8008298 A KOS Slavia Plzeň
13:37:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 8088288 A KOS TJ Tesla Brno
13:40:00 Savruková Adéla TJN0656 8670806 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:43:00 Housková Barbora DOR0655 8116682 A OK Dobříš
13:46:00 Švecová Karolína ZVO0557 8116789 A OB SK Zvole
13:49:00 Štemberová Bára TJN0650 8662736 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:52:00 Balejová Julie KAM0551 8667985 A OK Kamenice
13:55:00 Srbová Michaela LPU0557 8660560 A OK Lokomotiva Pardubice
13:58:00 Štěpová Kateřina PGP0657 8226324 A SK Praga
14:01:00 Dittrichová Lucie SKM0551 8655378 A KOB Směr Kroměříž
14:04:00 Doušková Kateřina TBM0679 8123459 A KOS TJ Tesla Brno
14:07:00 Cejpková Karolína SRK0552 8663142 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
14:10:00 Matoušková Jana MOV0551 8670491 A SKOB Ostrava
14:13:00 Kotková Adéla RIC0655 8667545 A OB Říčany
14:16:00 Slavíková Tereza CHT0656 8226328 A OOB SK Chrast
14:19:00 Šaňáková Marie UOL0651 8226335 A SOB Olomouc
14:22:00 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 A SK Praga
14:25:00 Neumannová Alžběta PHK0650 8660553 A OK 99 Hradec Králové
14:28:00 Skácelová Kateřina VLI0550 8660546 A Slavia Liberec orienteering
14:31:00 Pišová Adéla LCE0551 8662430 A OOB TJ Slovan Luhačovice
14:34:00 Kosobudová Anna VTA0551 8670798 A SC vebr-sport

D18A 4.60 km, 290 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:10:00 Hanušová Kateřina VRL0455 8670740 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:13:00 Kološová Veronika LPU0351 8109308 A OK Lokomotiva Pardubice
12:16:00 Štraitová Jolana VSP0456 8670459 A USK Praha
12:19:00 Richtrová Kamila VPM0451 8629751 A KOS Slavia Plzeň
12:22:00 Aschermannová Klára VSP0454 8149886 A USK Praha
12:25:00 Šafaříková Lucie OPI0350 8648555 A Orientační sporty Písek
12:28:00 Chvátilová Johana PHK0450 8660575 A OK 99 Hradec Králové
12:31:00 Szymanská Zuzana DKP0463 8014458 B Oddíl OB Kotlářka
12:34:00 Brožková Tereza LPU0457 8667532 A OK Lokomotiva Pardubice
12:37:00 Janovská Vendula JIL0453 8013900 A OK Jilemnice
12:40:00 Kodejšová Markéta VSP0458 8660543 A USK Praha
12:43:00 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 A SK Žabovřesky Brno
12:46:00 Šestáková Marie VLI0452 8667522 A Slavia Liberec orienteering
12:49:00 Poborská Eliška DKP0358 8414107 A Oddíl OB Kotlářka
12:52:00 Randáková Adéla VRL0452 8660465 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:55:00 Bulířová Ema TAP0452 8033267 A KOB Tretra Praha
12:58:00 Bednaříková Emma PBM0359 8656786 A TJ Spartak 1. brněnská
13:01:00 Černochová Michaela PLU0351 8660570 A TJ SOKOL Plumlov
13:04:00 Stoklasová Zuzana LPU0456 8149874 A OK Lokomotiva Pardubice
13:07:00 Švecová Anežka ZVO0352 8116827 A OB SK Zvole
13:10:00 Pachmannová Bára AOP0351 8656710 A Orientační Běh Opava
13:13:00 Pecko Sára ONO0452 8116743 A SKOB Ostrov
13:16:00 Černá Ema ROU0451 8516925 A SKOB Roudnice nad Labem
13:19:00 Podrábská Alžběta JJN0452 8663120 A Team Jizerky
13:22:00 Thýnová Martina SHK0350 8670778 A OK Slavia Hradec Králové
13:25:00 Dvořáková Hana PGP0355 8667539 A SK Praga
13:28:00 Binarová Adéla UOL0452 8662703 A SOB Olomouc
13:31:00 Chrzová Eliška PGP0353 8226361 A SK Praga
13:34:00 Tichá Dorotea DKP0351 8656590 A Oddíl OB Kotlářka
13:37:00 Mrkvičková Ema TZL0451 8663192 A SKOB Zlín
13:40:00 Rotková Markéta ZBM0455 8660409 A SK Žabovřesky Brno
13:43:00 Kubáková Nela SJH0451 8414138 A SOS Jindřichův Hradec
13:46:00 Hovořáková Karolína PBM0351 8660438 A TJ Spartak 1. brněnská
13:49:00 Skácelová Adéla JJN0454 8670820 A Team Jizerky
13:52:00 Smutná Anna Marie DKP0359 8022662 A Oddíl OB Kotlářka
13:55:00 Koberová Kateřina LPU0352 8654913 A OK Lokomotiva Pardubice
13:58:00 Kovalčíková Anna AOP0453 8004313 A Orientační Běh Opava
14:01:00 Adámková Klára JIL0452 8680319 A OK Jilemnice
14:04:00 Vávrová Vanda HOR0350 8680365 A TJ Jiskra Hořice
14:07:00 Zamouřilová Anežka PHK0354 8020280 A OK 99 Hradec Králové
14:10:00 Krejčová Lucie ROU0453 8517325 A SKOB Roudnice nad Labem
14:13:00 Fejfarová Tereza LPU0360 8656534 A OK Lokomotiva Pardubice
14:16:00 Pesničáková Soňa JJN0451 8662749 A Team Jizerky
14:19:00 Pavlíčková Hana KPY0450 8226325 A SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
14:22:00 Bídová Markéta UOL0352 8660531 A SOB Olomouc

D20A 5.70 km, 225 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:11:00 Wartewig Anna 0010001 8670952 USV TU Dresden
12:15:00 Horáková Barbora VSP0150 8670797 R USK Praha
12:19:00 Bednaříková Sára LCE0252 8660400 R OOB TJ Slovan Luhačovice
12:23:00 Podrábská Marie JJN0251 8660394 A Team Jizerky
12:27:00 Nováková Světlana NPA0151 8013845 A SK LOB Nová Paka
12:31:00 Martanová Elin TUR0253 8659420 R OOB TJ Turnov
12:35:00 Nádeníčková Pavla NEK0150 8660521 A Nejdek Orienteering
12:39:00 Raclavská Vlaďka UOL0253 8004346 A SOB Olomouc
12:43:00 Pekařová Jana TUR0252 8660909 R OOB TJ Turnov
12:47:00 Kosobudová Kateřina VTA0253 8680299 A SC vebr-sport
12:51:00 Dolejší Kateřina DOK0156 7205007 A OK Doksy
12:55:00 Marková Ema SSU0252 8655379 A SK Severka Šumperk
12:59:00 Kroniková Štěpánka SHK0150 8033223 A OK Slavia Hradec Králové
13:03:00 Nevěřilová Kateřina LCE0254 8662434 A OOB TJ Slovan Luhačovice
13:07:00 Vejražková Rozárka TUR0151 8680323 R OOB TJ Turnov
13:11:00 Mrózek Teresa SIT0251 8656736 A OK SILESIA
13:15:00 Mašínová Anna TJN0152 8659403 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:19:00 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 A KOS TJ Tesla Brno
13:23:00 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 8655463 A OK Dobříš
13:27:00 Rýdlová Adéla JJN0151 8655484 R Team Jizerky
13:31:00 Šklíbová Veronika SRK0153 8659387 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
13:35:00 Rýdlová Magdaléna JJN0252 8662747 A Team Jizerky
13:39:00 Vandasová Adéla PHK0255 8656623 A OK 99 Hradec Králové
13:43:00 Šklíbová Míša TJN0153 8660383 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:47:00 Svobodová Anna VTA0151 8680400 A SC vebr-sport
13:51:00 Blažková Kateřina SJH0252 8656531 A SOS Jindřichův Hradec
13:55:00 Holečková Petra SHK0250 8660572 A OK Slavia Hradec Králové
13:59:00 Škáchová Magdalena DKP0156 8654888 R Oddíl OB Kotlářka
14:03:00 Raková Petra SHK0251 2049526 A OK Slavia Hradec Králové
14:07:00 Hlaváčová Anežka TBM0199 8656742 R KOS TJ Tesla Brno
14:11:00 Šafková Sofie KAM0153 8100401 E OK Kamenice

D21E 7.40 km, 345 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:10:00 Nešporová Alžběta TZL0051 8662719 R SKOB Zlín
12:14:00 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R Sportcentrum Jičín
12:18:00 Nechanická Klára TBM0055 8302000 E KOS TJ Tesla Brno
12:22:00 Sokolářová Šárka TUR9999 8660903 R OOB TJ Turnov
12:26:00 Bogarová Adélka PGP9056 8663183 E SK Praga
12:30:00 Hiklová Natalia ZBM8350 8660431 E SK Žabovřesky Brno
12:34:00 Peterová Jana LPU0057 8656599 E OK Lokomotiva Pardubice
12:38:00 Pavlíková Markéta DOK0053 8006747 R OK Doksy
12:42:00 Semrádová Jana CHC9951 8425544 C K.O.B. Choceň
12:46:00 Hájková Eliška KAM9851 8404001 C OK Kamenice
12:50:00 Rollier Monika PHK8051 8005907 C OK 99 Hradec Králové
12:54:00 Kavánková Iva TZL9753 8654917 C SKOB Zlín
12:58:00 Grycová Kateřina TBM0058 8659389 R KOS TJ Tesla Brno
13:02:00 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 R OK Slavia Hradec Králové
13:06:00 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 C KOS TJ Tesla Brno
13:10:00 Plochová Dominika DKP8651 8080833 R Oddíl OB Kotlářka
13:14:00 Šimůnková Gabriela TAP9755 8119755 R KOB Tretra Praha
13:18:00 Sieglová Eliška PGP9954 8656705 E SK Praga
13:22:00 Poklopová Lenka SSU8952 8648618 R SK Severka Šumperk
13:26:00 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 E SK Žabovřesky Brno
13:30:00 Sklenářová Radka LCE9250 8660599 R OOB TJ Slovan Luhačovice
13:34:00 Klusáčková Magdaléna ZBM9452 8660440 E SK Žabovřesky Brno
13:38:00 Chaloupská Barbora PHK9951 8644879 E OK 99 Hradec Králové
13:42:00 Šimková Johanka ZBM9350 8660401 E SK Žabovřesky Brno
13:46:00 Kozáková Zdenka TBM7952 8663149 E KOS TJ Tesla Brno
13:50:00 Nieke Patricia TUR9552 8210495 R OOB TJ Turnov
13:54:00 Zháňalová Barbora ZBM9354 8644886 E SK Žabovřesky Brno
13:58:00 Vyhnálková Barbora PGP9854 8656685 E SK Praga
14:02:00 Čechová Tereza KAM9852 8656609 E OK Kamenice
14:06:00 Teplá Karolína SHK9251 8660574 E OK Slavia Hradec Králové
14:10:00 Štičková Anna SSU9651 8640981 E SK Severka Šumperk

D21A 6.80 km, 415 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:16:00 Žaloudková Klára LPU9461 8660902 C OK Lokomotiva Pardubice
12:22:00 Dékány Pavla LCE9052 8006767 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:28:00 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 C SK Žabovřesky Brno
12:34:00 Červená Adéla SHK9755 8663209 C OK Slavia Hradec Králové
12:40:00 Vlachová Tereza AOV8750 1470167 C OOB TJ Baník Ostrava

H16A 6.40 km, 350 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Srb Vladimír SJI0701 8667506 A OK Jihlava
12:03:00 Stehlík Šimon LPM0501 8670487 A OK Lokomotiva Plzeň
12:06:00 Stach Ondřej JIL0602 8662678 A OK Jilemnice
12:09:00 Hanuš Filip VRL0604 8116669 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:12:00 Byrtus Jakub SIT0502 8663128 B OK SILESIA
12:15:00 Skripnik Nikola FSP0600 8028832 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:18:00 Huleja Martin TZL0604 8000604 A SKOB Zlín
12:21:00 Štorek Jan JPV0505 8440505 B Oddíl OS SK Prostějov
12:24:00 Elleder David TAP0615 8116696 A KOB Tretra Praha
12:27:00 Jelínek Filip LPU0514 8020220 A OK Lokomotiva Pardubice
12:30:00 Smolka Jakub TAP0500 8033221 A KOB Tretra Praha
12:33:00 Urbánek Tomáš ZBM0604 8670828 A SK Žabovřesky Brno
12:36:00 Otruba František PLU0501 8667537 A TJ SOKOL Plumlov
12:39:00 Štábl Patrik KSU0606 8670783 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:42:00 Hoetzel Hugo TUR0505 8680581 A OOB TJ Turnov
12:45:00 Votoček Michal JIL0601 8680398 A OK Jilemnice
12:48:00 Nouza Michal SJH0505 8004613 A SOS Jindřichův Hradec
12:51:00 Kučera Tomáš ZBM0605 8660418 A SK Žabovřesky Brno
12:54:00 Habán Oliver JJN0602 8655464 A Team Jizerky
12:57:00 Svoboda Antonín VPM0601 8651736 A KOS Slavia Plzeň
13:00:00 Račanský Jakub TBM0503 8100029 A KOS TJ Tesla Brno
13:03:00 Štichhauer Adam LPU0603 8663189 A OK Lokomotiva Pardubice
13:06:00 Jordán Alexandr KSU0626 8680281 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:09:00 Bárta Viktor ZVO0601 8667515 A OB SK Zvole
13:12:00 Bukovác Filip PBM0501 8116740 A TJ Spartak 1. brněnská
13:15:00 Mairich Filip JJN0600 8662716 A Team Jizerky
13:18:00 Čihák Jan HOR0601 8670737 A TJ Jiskra Hořice
13:21:00 Sobotka Ivo OPI0600 8226381 A Orientační sporty Písek
13:24:00 Koliáš Štěpán DKP0610 8076030 A Oddíl OB Kotlářka
13:27:00 Bednařík Vilém PBM0509 8670461 A TJ Spartak 1. brněnská
13:30:00 Dolejší Jan DOK0602 8116777 A OK Doksy
13:33:00 Zřídkaveselý Adam PBM0505 8660411 A TJ Spartak 1. brněnská
13:36:00 Hendrych Vít SJI0601 8109369 A OK Jihlava
13:39:00 Fajfr Marek LPU0612 8014543 A OK Lokomotiva Pardubice
13:42:00 Kurz Ondřej VPM0503 1400429 A KOS Slavia Plzeň
13:45:00 Vítek Matěj SJI0500 8116794 A OK Jihlava
13:48:00 Bolehovský Daniel VSP0508 8170805 A USK Praha
13:51:00 Němec David LPM0504 8648544 A OK Lokomotiva Plzeň
13:54:00 Nemšovský Filip VSP0500 8005427 A USK Praha
13:57:00 Borunský Matěj AOP0600 8000243 A Orientační Běh Opava
14:00:00 Hájek Dominik LPU0607 8660514 A OK Lokomotiva Pardubice
14:03:00 Pernička Václav TZL0602 8170602 A SKOB Zlín
14:06:00 Heller Jiří ROU0501 8662349 A SKOB Roudnice nad Labem
14:09:00 Pekárek Tobias TZL0502 8663152 A SKOB Zlín
14:12:00 Malý Antonín JIL0501 8680403 A OK Jilemnice
14:15:00 Vojvodík Eduard MOV0600 8670493 A SKOB Ostrava
14:18:00 Strýček Jan PBM0503 8028870 A TJ Spartak 1. brněnská
14:21:00 Prášil Tomáš TTR0501 8666871 A OOB Třebíč
14:24:00 Odehnal Tomáš PBM0500 8660444 A TJ Spartak 1. brněnská
14:27:00 Sláma Šimon LCE0502 8670814 A OOB TJ Slovan Luhačovice
14:30:00 Bulíř Jáchym TAP0602 2103723 A KOB Tretra Praha
14:33:00 Štěpánek Jan TBM0607 8660548 A KOS TJ Tesla Brno
14:36:00 Meduna Filip ONO0603 8028820 A SKOB Ostrov
14:39:00 Šípek Ondřej LPU0505 8663154 A OK Lokomotiva Pardubice
14:42:00 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A SK Radioklub Blansko

H18A 7.80 km, 590 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 Stryk Štěpán KSU0306 8680426 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:05:00 Mitzafon Peleg 0110003 8462001 Israel Orienteering
12:08:00 Škácha Vít DKP0310 8654883 A Oddíl OB Kotlářka
12:11:00 Sobotka Radim OPI0300 8226333 A Orientační sporty Písek
12:14:00 Bialožyt Marek TRI0301 8660373 A TJ TŽ Třinec
12:17:00 Kučera Jáchym DOR0301 8116741 A OK Dobříš
12:20:00 Valík Adam AOP0301 8648578 A Orientační Běh Opava
12:23:00 Janda Jakub DOR0403 8662308 A OK Dobříš
12:26:00 Oujezdský Matyáš ZBM0307 1111187 A SK Žabovřesky Brno
12:29:00 Novák Stanislav NPA0404 8109325 A SK LOB Nová Paka
12:32:00 Snížek Martin DOR0405 8116738 A OK Dobříš
12:35:00 Donda Jiří ONO0403 8631582 A SKOB Ostrov
12:38:00 Dohnálek Tomáš SHK0403 8656645 A OK Slavia Hradec Králové
12:41:00 Racek Josef ZBM0400 8663130 A SK Žabovřesky Brno
12:44:00 Kolář Šimon SHK0405 8662691 A OK Slavia Hradec Králové
12:47:00 Štichhauer Daniel LPU0405 8656502 A OK Lokomotiva Pardubice
12:50:00 Fábera David SHK0305 8656641 A OK Slavia Hradec Králové
12:53:00 Kohoutek Oldřich BSO0301 8655420 A KOB Baník Sokolov
12:56:00 Orany Vojtěch SJI0401 8116725 A OK Jihlava
12:59:00 Štábl Adam KSU0401 8662429 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:02:00 Váňa Vojtěch LPU0312 8109305 A OK Lokomotiva Pardubice
13:05:00 Fousek Vojtěch RBK0403 8000241 A SK Radioklub Blansko
13:08:00 Tokár Radim VPM0300 8660914 A KOS Slavia Plzeň
13:11:00 Doušek Tomáš TBM0401 8222007 A KOS TJ Tesla Brno
13:14:00 Šauli Filip VPM0301 8656560 A KOS Slavia Plzeň
13:17:00 Lesák Ondřej TJN0306 8659385 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:20:00 Haas Filip LPU0401 8656543 A OK Lokomotiva Pardubice
13:23:00 Havlíček Albert BSO0304 8028818 A KOB Baník Sokolov
13:26:00 Jelínek Kryštof LPU0314 8666870 A OK Lokomotiva Pardubice
13:29:00 Waldhauser Štěpán TUR0409 8667503 A OOB TJ Turnov
13:32:00 Neumann Matěj PHK0400 8667962 A OK 99 Hradec Králové
13:35:00 Pokorný Jan JJN0400 8659408 A Team Jizerky
13:38:00 Beneš Jindřich KON0404 8660477 A KOB Konice
13:41:00 Gajda Martin KAM0405 8656715 A OK Kamenice
13:44:00 Procinger Jakub VRL0305 8004345 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:47:00 Vitebský Lukáš JJN0302 8662688 A Team Jizerky
13:50:00 Urbánek Adam ZBM0302 8660426 A SK Žabovřesky Brno
13:53:00 Fajfer Filip NPA0401 8680282 A SK LOB Nová Paka
13:56:00 Mareš Albert DKP0308 8226408 A Oddíl OB Kotlářka
13:59:00 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 8654908 A OK Dobříš
14:02:00 Štěrbák Josef ZBM0409 8660412 A SK Žabovřesky Brno
14:05:00 Štěrba Marek SKV0401 8654894 A TJ Slovan Karlovy Vary
14:08:00 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 A SK Praga
14:11:00 Tkáč Matěj JJN0401 8660911 A Team Jizerky
14:14:00 Kabát Martin PGP0408 8667514 A SK Praga
14:17:00 Venhoda Matěj SJI0301 8109370 A OK Jihlava
14:20:00 Čepička Ladislav LPM0303 8648588 A OK Lokomotiva Plzeň
14:23:00 Titz Adam VSP0401 8151968 A USK Praha
14:26:00 Lička Adam TBM0326 8670824 A KOS TJ Tesla Brno
14:29:00 Marek Vojtěch ZBM0410 8660439 A SK Žabovřesky Brno
14:32:00 Sedláček Jaroslav DKP0309 8080830 A Oddíl OB Kotlářka
14:35:00 Gryc Ondřej TBM0406 8180018 A KOS TJ Tesla Brno

H20A 9.00 km, 560 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:09:00 Yasur Rotem 0110001 8032002 Israel Orienteering
12:13:00 Hecl František KSU0201 8662428 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:17:00 Ivri Matan 0110002 8402345 Israel Orienteering
12:21:00 Svoboda Radek STE0207 8022671 A SK SKI-OB Šternberk
12:25:00 Mrskoč Marek LPU0205 8654896 A OK Lokomotiva Pardubice
12:29:00 Gottstein Jonáš JIL0107 8660463 R OK Jilemnice
12:33:00 Novák Přemysl DKP0107 8656538 A Oddíl OB Kotlářka
12:37:00 Hájek Kryštof TUR0212 8655411 R OOB TJ Turnov
12:41:00 Paleček Ondřej STH0105 8656505 R SK Studenec
12:45:00 Lukašák Šimon STE0202 8655380 A SK SKI-OB Šternberk
12:49:00 Mareček Šimon LPU0222 8000543 R OK Lokomotiva Pardubice
12:53:00 Světnický František STE0204 8656687 A SK SKI-OB Šternberk
12:57:00 Macek Ondřej LPU0209 8656535 A OK Lokomotiva Pardubice
13:01:00 Newiak Nick NEK0101 8109361 A Nejdek Orienteering
13:05:00 Cícha Matěj TTR0102 8109391 A OOB Třebíč
13:09:00 Měšťan Ondřej TAP0100 8201203 A KOB Tretra Praha
13:13:00 Škvor Adam KAM0202 8680302 R OK Kamenice
13:17:00 Janas Petr PGP0200 8663127 A SK Praga
13:21:00 Melišík Martin TAP0200 8654905 R KOB Tretra Praha
13:25:00 Jirka Matyáš UOL0203 8655429 A SOB Olomouc
13:29:00 Šafka Sebastian KAM0101 8221133 R OK Kamenice
13:33:00 Kostka Jiří AOP0201 8656577 R Orientační Běh Opava
13:37:00 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 R SK Žabovřesky Brno
13:41:00 Novák Jakub VTA0204 8660920 A SC vebr-sport
13:45:00 Nechanický Jan TBM0200 8656601 R KOS TJ Tesla Brno
13:49:00 Synek Petr DOK0200 8657096 A OK Doksy
13:53:00 Mencl Jan TUR0201 8461739 A OOB TJ Turnov
13:57:00 Malačka Milan DKP0210 8080811 A Oddíl OB Kotlářka
14:01:00 Kurz Šimon VPM0208 8648584 A KOS Slavia Plzeň
14:05:00 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A OK Lokomotiva Pardubice
14:09:00 Zabořil Vojtěch TUR0110 8680598 A OOB TJ Turnov
14:13:00 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 R SK Praga
14:17:00 Štefan Vít STH0202 8659413 A SK Studenec
14:21:00 Rücker Jan HOR0201 8659404 A TJ Jiskra Hořice
14:25:00 Švadlena Michal CHC0101 8656615 R K.O.B. Choceň
14:29:00 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 A KOS TJ Tesla Brno

H21E 12.20 km, 825 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Čech Petr SJI0001 8656540 R OK Jihlava
12:04:00 Thoř Tomáš TUR9904 8430131 R OOB TJ Turnov
12:08:00 Uhlík Michal SJC8007 8003099 C Sportcentrum Jičín
12:12:00 Mikel David TZL9703 8662440 C SKOB Zlín
12:16:00 Jílek Ondřej KSU9908 8662437 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:20:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C SK Žabovřesky Brno
12:24:00 Karatsiolis Kryštof TUR9901 888618 C OOB TJ Turnov
12:28:00 Krejsa Martin CHT9001 8656563 C OOB SK Chrast
12:32:00 Jílek Jakub KSU9202 8662445 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:36:00 Cahel Marek LCE8803 8662442 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:40:00 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R K.O.B. Choceň
12:44:00 Hirš Otakar ZBM9801 8656722 E SK Žabovřesky Brno
12:48:00 Smola Michal TZL8131 8667971 R SKOB Zlín
12:52:00 Fürst Matouš DOK9602 8651739 R OK Doksy
12:56:00 Melecký Martin SSU9001 8680373 C SK Severka Šumperk
13:00:00 Rollier Baptiste PHK8200 1394262 E OK 99 Hradec Králové
13:04:00 Klusáček Jan ZBM9301 899179 C SK Žabovřesky Brno
13:08:00 Kozák Osvald TBM8201 8201000 E KOS TJ Tesla Brno
13:12:00 Roudný Martin LPU0002 8656620 E OK Lokomotiva Pardubice
13:16:00 Hadač Filip AOP9301 8656686 R Orientační Běh Opava
13:20:00 Horyna Roman LCE7602 8662439 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:24:00 Tomanek Daniel KSU7410 8662343 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:28:00 Kettner Lukáš KAM9403 8654886 R OK Kamenice
13:32:00 Valeš Jiří LPM9502 8656689 R OK Lokomotiva Plzeň
13:36:00 Kamenický Jeroným TUR9549 8651708 R OOB TJ Turnov
13:40:00 Bendák Jan PHK9800 8656628 R OK 99 Hradec Králové
13:44:00 Wolf Filip TUR9701 8655449 R OOB TJ Turnov
13:48:00 Chloupek Adam LCE9300 8660447 E OOB TJ Slovan Luhačovice
13:52:00 Schuster Marek SSU9303 8656758 E SK Severka Šumperk
13:56:00 Glonek Jakub KAM9602 8656521 E OK Kamenice
14:00:00 Navrátil Šimon PGP9702 8644884 R SK Praga
14:04:00 Poklop Martin SSU8802 8660591 R SK Severka Šumperk
14:08:00 Mokrý Stanislav ZBM9202 8660442 R SK Žabovřesky Brno
14:12:00 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 R OK Lokomotiva Pardubice
14:16:00 Dutkowski Mikolaj DOB9200 8010192 C KOB Dobruška
14:20:00 Petržela Jan PHK9200 8627109 E OK 99 Hradec Králové
14:24:00 Sýkora Vojtěch LCE9801 8656697 E OOB TJ Slovan Luhačovice
14:28:00 Křivda Tomáš CHC9901 8656592 E K.O.B. Choceň
14:32:00 Kubelka Tomáš LPU9307 8656587 E OK Lokomotiva Pardubice
14:36:00 Minář Marek ZBM9444 8396969 E SK Žabovřesky Brno

H21A 11.00 km, 705 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:08:00 Chaloupka Josef UOL9801 2090849 C SOB Olomouc
12:12:00 Hraboš Matej TBM9547 8071299 C KOS TJ Tesla Brno
12:16:00 Janas Petr PGP7106 8151151 C SK Praga
12:20:00 Vítek Jaroslav SJI7201 8028815 C OK Jihlava
12:24:00 Zelenin Anatoly 0010002 8210593 USV TU Dresden
12:28:00 Dlabaja Štěpán TZL8508 8185818 C SKOB Zlín
12:32:00 Prášil Marek SJI7313 8116817 R OK Jihlava
12:36:00 Procházka David LPU9113 8656511 R OK Lokomotiva Pardubice
12:40:00 Martan Jiří VLI7300 8662685 C Slavia Liberec orienteering
12:44:00 Hovorka Lukáš LPU9001 8402048 C OK Lokomotiva Pardubice
12:48:00 Václavek Tomáš STE5809 8655374 C SK SKI-OB Šternberk
12:52:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C Oddíl OB Kotlářka
12:56:00 Gedeon Dominik KSU9900 2067337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:00:00 Goldschmidt Tobiáš TBM0005 8200031 C KOS TJ Tesla Brno
13:04:00 Tornai Szabolcs 25H7100 8434004 Szabi SE
13:08:00 Karásek Matěj SJC0001 8050013 R Sportcentrum Jičín
13:12:00 Zdráhal Tomáš OOL8801 8198811 C SK Haná orienteering
13:16:00 Dragowski Kuba TUR9003 8628698 R OOB TJ Turnov
13:20:00 Bravený Vít ZBM9102 8660450 C SK Žabovřesky Brno
13:24:00 Gebrt Jan SHK9801 8656729 C OK Slavia Hradec Králové
13:28:00 Michek David TJN9802 8655371 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:32:00 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C SK Praga
13:36:00 Kadeřávek Petr PHK7605 9399 C OK 99 Hradec Králové
13:40:00 Srb Vladimír SJI7801 8667505 C OK Jihlava
13:44:00 Wolf Daniel TUR9100 8086808 R OOB TJ Turnov
13:48:00 Vlach Jiří AOV7900 8667994 C OOB TJ Baník Ostrava
13:52:00 Zháňal Jan ZBM8721 8660422 C SK Žabovřesky Brno
13:56:00 Bořil Tomáš TBM8833 681876 C KOS TJ Tesla Brno
14:00:00 Kos Tomáš LPU9303 8660901 C OK Lokomotiva Pardubice
14:04:00 Horčička Vít TBM9919 8656558 E KOS TJ Tesla Brno
14:08:00 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 C OK Slavia Hradec Králové