Logo

Startovka závodu: Český pohár, žebříček A, WRE, oblastní žebříček

Datum:
24.09.2022
Místo konání:
Dvůr Králové nad Labem
Pořadatel:
VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
Mapa:
Dvůr Králové, 1 : 4000, E2; Zálabí, 1 : 4000, E2
Ředitel závodu:
Hrdinka Daniel - R2
Hlavní rozhodčí:
Kašková Kateřina - R1
Stavitel tratí:
Hrdinka Daniel - R2, Štregl Matyáš - R3
JURY:
Bochenková Martina, Novotný Dušan, Wolf Daniel
Kategorie:
ČERVENÁ     ČERNÁ     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16A     D16C     D18A     D18C     D20A     D21N     D21A     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16A     H16C     H18A     H18C     H20A     H21N     H21A     H21B     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H75C     M21E     MODRÁ     W21E     ZELENÁ    
Nahrávám data...

ČERVENÁ

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 4156 Hanáková Marta KRL7151 8648560 C Kometa Kralovice
09:30:00 4157 Hanák Martin KRL6701 8008293 C Kometa Kralovice
09:30:00 4158 Hanáková Lenka KRL9951 8004041 C Kometa Kralovice
09:30:00 4159 Hezký Vítězslav DOR7504 2127571 C OK Dobříš
09:30:00 4160 Lukešová Klára SHK7850 2141922 C OK Slavia Hradec Králové
09:30:00 4161 Janata Vojtěch BRU0602 2032379 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
09:30:00 4162 Janatová Anežka BRU0951 2032381 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
09:30:00 4163 Halbrštát Tomáš 230001 2181319 023-SK neslyšících Hradec
09:30:00 4164 Miková Lenka TBM0460 8663167 B KOS TJ Tesla Brno
09:30:00 4165 Matoušková Hana 210001 0 021-SKOB
09:30:00 4168 Čalounová Klára VLI0950 2001998 C Slavia Liberec orienteering
09:30:00 4174 Čalounová Jana 110001 2134294 011-Liberec
09:30:00 4167 Ehlová Martina TBM0655 8667955 B KOS TJ Tesla Brno
09:30:00 4169 Tomášová Majda SRK6753 301116 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:30:00 4170 Tylová Kateřina 50001 515150 005-ČauVolley
09:30:00 4172 Kubíková Irena LPU6956 1080493 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 4166 Maclová Kristýna LPU9155 405957 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 4171 Kološová Jana LPU6653 9346 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 4175 Votroubek Jan SRK8201 9201759 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:30:00 4173 Vlk Daniel SRK1111 0 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

ČERNÁ

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 4148 Ondruš Jan 250001 2148056 025-neregistrovaný
09:30:00 4149 Hejsek Jakub 140001 2419967 014-nereg
09:30:00 4150 Machová Kamila 300001 0 030-neregistrovaní
09:30:00 4151 Jahoda Jiří 280001 1428935 028-NER - (j)Elita
09:30:00 4152 Hušková Jana 20002 2213808 002-RUN4FUN
09:30:00 4153 Hušek Jaroslav 20001 2212714 002-RUN4FUN
09:30:00 4154 Čaloun Michal VLI6801 2109695 C Slavia Liberec orienteering
09:30:00 4155 Andrle Vlastimil 80001 0 008-Troscy Club

D10C 1.80 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 3001 Dvořáková Marie LPU1452 2045243 C OK Lokomotiva Pardubice
09:32:00 3002 Kopecká Eliška PHK1250 2143333 C OK 99 Hradec Králové
09:33:00 3003 Neyrinck Nina VSP1350 2106722 C USK Praha
09:34:00 3004 Cyrany Anežka SJC1253 4336 C Sportcentrum Jičín
09:35:00 3005 Kopecká Inés JIL1552 2144156 C OK Jilemnice
09:36:00 3006 Šimůnková Kateřina RIC1251 2211462 OB Říčany
09:37:00 3007 Zvěřinová Nina LPU1253 2125366 C OK Lokomotiva Pardubice
09:38:00 3008 Proxová Veronika RIC1350 2115715 C OB Říčany
09:39:00 3009 Nováková Kateřina VRL1253 2126248 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:40:00 3010 Krausová Amálie DOK1251 2053503 OK Doksy
09:41:00 3011 Kutlvašrová Marta VRL1451 2001908 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:42:00 3012 Cyrany Magdalena SJC1453 2115014 C Sportcentrum Jičín
09:43:00 3013 Jakubská Lucie SHK1250 2120991 C OK Slavia Hradec Králové
09:44:00 3014 Řeháková Berta RIC1351 2113041 C OB Říčany
09:45:00 3015 Novotná Anna PHK1352 2144152 C OK 99 Hradec Králové
09:46:00 3016 Jedličková Michaela SHK1350 1398686 C OK Slavia Hradec Králové
09:47:00 3017 Vondroušová Agáta JIL1551 425574 C OK Jilemnice
09:48:00 3018 Hrušová Kateřina PHK1380 434594 C OK 99 Hradec Králové
09:49:00 3019 Žemličková Viktorie LPU1451 9283 C OK Lokomotiva Pardubice
09:50:00 3020 Mayerová Anna SHK1450 8076036 C OK Slavia Hradec Králové
09:51:00 3021 Hovorková Nikol LPU1353 7209796 C OK Lokomotiva Pardubice
09:52:00 3022 Košťálová Gabriela SHK1353 2143378 C OK Slavia Hradec Králové
09:53:00 3023 Korbelová Tereza PHK1254 2080941 C OK 99 Hradec Králové
09:54:00 3024 Křížová Magdalena LPU1257 7807223 C OK Lokomotiva Pardubice
09:55:00 3025 Evanová Anna Lydie DKP1261 2086453 C Oddíl OB Kotlářka
09:56:00 3026 Kavková Valerie RIC1250 2211465 C OB Říčany
09:57:00 3027 Fenclová Zuzana LPU1454 887920 C OK Lokomotiva Pardubice
09:58:00 3028 Kutková Sára JEN1351 8026626 C OB Jenišovice
09:59:00 3029 Melicharová Nina PHK1451 224919 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 3030 Saturová Eliška VRL1254 2181281 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:01:00 3031 Retková Adina LTU1350 2001944 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:02:00 3032 Zitková Markéta LPU1251 8662351 C OK Lokomotiva Pardubice
10:03:00 3033 Pozdílková Kateřina PHK1251 8042139 C OK 99 Hradec Králové
10:04:00 3034 Vondroušová Laura JIL1251 2139475 C OK Jilemnice
10:05:00 3035 Korbelová Eliška PHK1253 2124758 C OK 99 Hradec Králové
10:06:00 3036 Kuhnová Šárka LPU1356 2070814 C OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 3037 Besedová Magdaléna PHK1252 232884 C OK 99 Hradec Králové
10:08:00 3038 Hanousková Michaela SJC1351 8000334 C Sportcentrum Jičín
10:09:00 3039 Košárková Aneta PGP1255 8656668 C SK Praga
10:10:00 3040 Lukešová Hana SHK1351 2144088 C OK Slavia Hradec Králové
10:11:00 3041 Vakant 0 Vakant
10:12:00 3042 Vakant 0 Vakant

D12C 2.20 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 3043 Buďárková Laura STH1051 2124779 B SK Studenec
09:32:00 3044 Topičová Nina MLA1156 1421912 C MLOK Mariánské Lázně
09:33:00 3045 Málková Karolína SHK1051 2124764 B OK Slavia Hradec Králové
09:34:00 3046 Horáková Eliška PHK1152 2099496 B OK 99 Hradec Králové
09:35:00 3047 Vodrážková Barbora VPM1050 8022340 B KOS Slavia Plzeň
09:36:00 3048 Kroupová Anna LPU1154 8013860 C OK Lokomotiva Pardubice
09:37:00 3049 Urbánková Lucie ONO1150 8013924 C SKOB Ostrov
09:38:00 3050 Vrbatová Barbora VRL1054 8410793 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:39:00 3051 Dostrašilová Vendula JJN1151 2001903 C Team Jizerky
09:40:00 3052 Hepnerová Tereza PHK1155 8226320 B OK 99 Hradec Králové
09:41:00 3053 Oravcová Amálie JJN1153 2027224 C Team Jizerky
09:42:00 3054 Mojžíšová Nela PHK1053 8420979 C OK 99 Hradec Králové
09:43:00 3055 Jiráková Adéla JJN1052 8076042 B Team Jizerky
09:44:00 3056 Mišeková Lucie KAM1050 8660577 B OK Kamenice
09:45:00 3057 Havlíková Tereza DKP1166 2420008 C Oddíl OB Kotlářka
09:46:00 3058 Fenclová Hana LPU1054 8109335 B OK Lokomotiva Pardubice
09:47:00 3059 Beranová Michaela DKP1170 2135167 C Oddíl OB Kotlářka
09:48:00 3060 Krykorková Zuzana SJC1153 8076648 B Sportcentrum Jičín
09:49:00 3061 Vondráčková Jolana DKP1058 8330756 B Oddíl OB Kotlářka
09:50:00 3062 Havlíčková Zuzana RIC1051 8016298 B OB Říčany
09:51:00 3063 Prinzová Lada MLA1150 1421921 B MLOK Mariánské Lázně
09:52:00 3064 Dvorská Veronika CHC1054 7502000 C K.O.B. Choceň
09:53:00 3065 Lepšová Julie SRK1152 2027219 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:54:00 3066 Jebavá Nikol VRL1056 2126243 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:55:00 3067 Froschová Magdalena LPU1052 8014517 B OK Lokomotiva Pardubice
09:56:00 3068 Peláková Daniela MLA1155 2214516 C MLOK Mariánské Lázně
09:57:00 3069 Rudolfová Elizabeth JJN1056 2224568 C Team Jizerky
09:58:00 3070 Mrázková Berta PGP1155 8010800 B SK Praga
09:59:00 3071 Stadtherrová Adéla JJN1150 2224619 C Team Jizerky
10:00:00 3072 Macháčková Eliška LPU1153 8013841 C OK Lokomotiva Pardubice
10:01:00 3073 Pohlová Sandra TAP1151 2103246 C KOB Tretra Praha
10:02:00 3074 Munzarová Monika LPU1056 8013836 B OK Lokomotiva Pardubice
10:03:00 3075 Ladýřová Alžběta SHK1058 8064427 C OK Slavia Hradec Králové
10:04:00 3076 Besedová Barbora PHK1051 1410002 B OK 99 Hradec Králové
10:05:00 3077 Valtrová Ema JJN1152 2085567 C Team Jizerky
10:06:00 3078 Šolcová Elsa SJC1152 8047201 B Sportcentrum Jičín
10:07:00 3079 Beránková Julie VPM1051 2042508 C KOS Slavia Plzeň
10:08:00 3080 Ryšavá Anežka JJN1054 8662738 C Team Jizerky
10:09:00 3081 Hrušová Lucie PHK1050 8022692 B OK 99 Hradec Králové
10:10:00 3082 Nová Klára VRL1053 8013842 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:11:00 3083 Kvapilová Simona PHK1150 7209658 C OK 99 Hradec Králové
10:12:00 3084 Fukátková Ludmila LPU1053 8030638 C OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 3085 Vaňátková Thea LTU1150 8054112 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:14:00 3086 Spilková Magdalena JIL1151 2122268 C OK Jilemnice
10:15:00 3087 Macháčková Lucie SHK1155 8022643 B OK Slavia Hradec Králové
10:16:00 3088 Polubentseva Daria TUR1161 2029164 B OOB TJ Turnov
10:17:00 3089 Hamáková Zuzana HJL1050 2148107 C Sokol Horní Jelení
10:18:00 3090 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 B Sportcentrum Jičín
10:19:00 3091 Stryková Johana LPU1151 8013850 C OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 3092 Havlíková Zuzana DKP1167 2221458 C Oddíl OB Kotlářka
10:21:00 3093 Jedličková Lucie SHK1050 8013848 B OK Slavia Hradec Králové
10:22:00 3094 Zitková Veronika LPU1051 8663131 B OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 3095 Tomešová Evelína DKP1168 8112161 C Oddíl OB Kotlářka
10:24:00 3096 Hlaváčková Lucie TAP1050 8328655 B KOB Tretra Praha
10:25:00 3097 Nykodymová Anna MLA1154 8076630 B MLOK Mariánské Lázně
10:26:00 3098 Hynková Marie ONO1050 8228221 B SKOB Ostrov
10:27:00 3099 Čevelová Adéla RIC1150 2146028 C OB Říčany
10:28:00 3100 Matějková Eliška SNA1153 9645 C TJ START Náchod
10:29:00 3101 Vakant 0 Vakant
10:30:00 3102 Vakant 0 Vakant

D12D 1.90 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:23:00 3103 Stratilová Anna ZAM1052 416295 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:24:00 3104 Valdmanová Anna JIL1052 2127633 C OK Jilemnice
10:25:00 3105 Hezká Adéla DOR1053 2050499 C OK Dobříš
10:26:00 3106 Zaplatílková Andrea VRL9997 2096240 OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:27:00 3107 Vítková Eliška PHK1056 8007193 C OK 99 Hradec Králové
10:28:00 3108 Hostinská Barbora LPU1162 2049512 C OK Lokomotiva Pardubice
10:29:00 3109 Venclová Aneta ZAM1051 2053565 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:30:00 3110 Vakant 0 Vakant

D14C 2.50 km, 21 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 3111 Nimshausová Helena CHC0854 9822 C K.O.B. Choceň
09:32:00 3112 Sochorová Kristýna SHK0953 8461735 B OK Slavia Hradec Králové
09:33:00 3113 Strýčková Barbora PBM0852 8660375 A TJ Spartak 1. brněnská
09:34:00 3114 Kvapilová Markéta PHK0950 8137511 B OK 99 Hradec Králové
09:35:00 3115 Hrušková Tereza PGP0953 8140916 B SK Praga
09:36:00 3116 Růžičková Magda PHK0951 2080949 C OK 99 Hradec Králové
09:37:00 3117 Balcarová Olga SNA0851 8076019 B TJ START Náchod
09:38:00 3118 Hamáková Adéla HJL0851 8016306 B Sokol Horní Jelení
09:39:00 3119 Seidlová Magdalena RIC0950 8061502 B OB Říčany
09:40:00 3120 Šimůnková Michaela TAP0851 8085108 A KOB Tretra Praha
09:41:00 3121 Havlíčková Veronika RIC0853 8109375 B OB Říčany
09:42:00 3122 Březinová Antonie JEO0855 8516430 B Ještědská oblast
09:43:00 3123 Novotná Karolína TUR0853 8680596 A OOB TJ Turnov
09:44:00 3124 Hovorková Elen LPU0954 8013852 B OK Lokomotiva Pardubice
09:45:00 3125 Sobotová Kateřina VPM0851 8013929 B KOS Slavia Plzeň
09:46:00 3126 Ječmenová Veronika ONO0950 8016054 B SKOB Ostrov
09:47:00 3127 Havrdová Selina SJC0950 8071009 B Sportcentrum Jičín
09:48:00 3128 Kunartová Dominika PHK0888 8482084 B OK 99 Hradec Králové
09:49:00 3129 Polubentseva Iryna TUR0855 2771950 B OOB TJ Turnov
09:50:00 3130 Pražáková Nella JJN0853 8662699 B Team Jizerky
09:51:00 3131 Kynčlová Anna JIL0852 8140914 A OK Jilemnice
09:52:00 3132 Pospíšilová Bára JJN0953 2096119 C Team Jizerky
09:53:00 3133 Ryppelová Anna TAP0954 2124784 B KOB Tretra Praha
09:54:00 3134 Ritterová Lída ONO0851 8154991 B SKOB Ostrov
09:55:00 3135 Čivrná Eliška VRL0851 8226375 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:56:00 3136 Salabová Pavlína JIL0954 8482071 A OK Jilemnice
09:57:00 3137 Zabořilová Anna TUR0951 8012867 B OOB TJ Turnov
09:58:00 3138 Dvořáková Lucie PGP0956 8410787 B SK Praga
09:59:00 3139 Šafránková Eliška LPM0953 8003929 B OK Lokomotiva Plzeň
10:00:00 3140 Lepšová Lucie SRK0951 8663142 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:01:00 3141 Hladíková Julie DKP0857 8116730 A Oddíl OB Kotlářka
10:02:00 3142 Macháčková Tereza LPU0951 8109392 B OK Lokomotiva Pardubice
10:03:00 3143 Jelínková Eva PHK0953 8107726 B OK 99 Hradec Králové
10:04:00 3144 Bulířová Žofie TAP0850 2113070 C KOB Tretra Praha
10:05:00 3145 Kaplanová Viktorie HJL0850 8006737 B Sokol Horní Jelení
10:06:00 3146 Stehlíková Tereza LPM0951 8013914 B OK Lokomotiva Plzeň
10:07:00 3147 Švíglerová Anna LPU0952 8109379 B OK Lokomotiva Pardubice
10:08:00 3148 Nováková Anna Marie CTB0951 8648583 B SK OB Chotěboř
10:09:00 3149 Lapáčková Šárka SHK0954 2126271 B OK Slavia Hradec Králové
10:10:00 3150 Netopilová Simona VAM0950 1700083 C OB Vamberk
10:11:00 3151 Strejčková Klára SHK0861 410198 C OK Slavia Hradec Králové
10:12:00 3152 Mayerová Daniela KSH0852 8116778 A OB Kašperské Hory
10:13:00 3153 Šestáková Johana VLI0853 8119509 A Slavia Liberec orienteering
10:14:00 3154 Klöslová Sofie AOP0854 8030634 B Orientační Běh Opava
10:15:00 3155 Holingerová Alžběta CHC0953 8201177 C K.O.B. Choceň
10:16:00 3156 Hančová Karolína VRL0952 8014548 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:17:00 3157 Houžvičková Kateřina JEO0955 2106736 B Ještědská oblast
10:18:00 3158 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 8657099 C MLOK Mariánské Lázně
10:19:00 3159 Macková Gita LPU0961 8109409 B OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 3160 Mullis Carolina DKP0951 8080812 C Oddíl OB Kotlářka
10:21:00 3161 Dominová Julie LPU0857 8663171 B OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 3162 Zakouřilová Klára VSP0850 8009888 B USK Praha
10:23:00 3163 Balejová Sofie KAM0951 8660541 B OK Kamenice
10:24:00 3164 Čapková Markéta PHK0850 8013911 A OK 99 Hradec Králové
10:25:00 3165 Ellederová Eva TAP0860 2102816 C KOB Tretra Praha
10:26:00 3166 Kutlvašrová Pavla VRL0951 8454047 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:27:00 3167 Hanáková Aneta KRL0951 8113491 B Kometa Kralovice
10:28:00 3168 Selixová Anežka SHK0852 2126384 C OK Slavia Hradec Králové
10:29:00 3169 Beránková Hedvika VPM0850 8013879 B KOS Slavia Plzeň
10:30:00 3170 Nožičková Ema LPU0953 8109429 B OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 3171 Štěpánková Emma TAP0953 2053563 C KOB Tretra Praha
10:32:00 3172 Řehořková Ema DKP0956 8047240 B Oddíl OB Kotlářka
10:33:00 3173 Pozdílková Zuzana PHK0952 8042144 C OK 99 Hradec Králové
10:34:00 3174 Macháčková Kateřina CHC0951 8006073 C K.O.B. Choceň
10:35:00 3175 Grusserová Diana PHK0999 8013885 B OK 99 Hradec Králové
10:36:00 3176 Hermannová Natálie MLA0851 8016037 B MLOK Mariánské Lázně
10:37:00 3177 Matoušková Markéta PHK0855 8003654 B OK 99 Hradec Králové
10:38:00 3178 Nožičková Eva JJN0852 8680401 A Team Jizerky
10:39:00 3179 Vltavská Eliška SJC0850 8000336 B Sportcentrum Jičín
10:40:00 3180 Vondráčková Alžběta DKP0864 8226349 A Oddíl OB Kotlářka
10:41:00 3181 Žemlová Magdalena KAM0950 8116673 B OK Kamenice
10:42:00 3182 Vakant 0 Vakant
10:43:00 3183 Vakant 0 Vakant

D14D 2.20 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 3184 Řadová Ráchel SHK0961 8107743 B OK Slavia Hradec Králové
10:46:00 3185 Stratilová Eliška ZAM0953 2053567 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:47:00 3186 Záveská Eliška VRL0955 2211449 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:48:00 3187 Julišová Kateřina ZAM0851 426310 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:49:00 3188 Nováková Dita VRL0957 2001972 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:50:00 3189 Němcová Kateřina ZAM0852 2058527 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:51:00 3190 Bucharová Marie VRL0954 2214513 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:52:00 3191 Kopecká Cecilie ZAM0951 2053564 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:53:00 3192 Hezká Tereza DOR0855 2111613 C OK Dobříš
10:54:00 3193 Stolinová Andrea DOB0990 7241 C KOB Dobruška
10:55:00 3194 Říhová Eliška SRK0952 2091524 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:56:00 3195 Polanecká Anežka 180003 4900 018-Sportcentrum Jičín-nereg.
10:57:00 3196 Vakant 0 Vakant

D16A 3.00 km, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 1967 Vakant 0 Vakant
09:32:00 1968 Vakant 0 Vakant
09:33:00 1969 Burdová Helena STE0653 8516424 A SK SKI-OB Šternberk
09:34:00 1970 Rážová Aneta PHK0662 84540022 B OK 99 Hradec Králové
09:35:00 1971 Vozábalová Hana PGP0654 2106747 B SK Praga
09:36:00 1972 Havlová Tereza KNC0750 8003637 A Sokol Kostelec n. Č. l.
09:37:00 1973 Kendrová Tereza PBM0652 8140928 B TJ Spartak 1. brněnská
09:38:00 1974 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 A SK Praga
09:39:00 1975 Měšťanová Tereza TAP0653 8208207 A KOB Tretra Praha
09:40:00 1976 Hiklová Eva ZBM0755 8003521 B SK Brno Žabovřesky
09:41:00 1977 Matoušková Johana STE0751 8022633 A SK SKI-OB Šternberk
09:42:00 1978 Dvořáková Veronika PGP0659 8140907 B SK Praga
09:43:00 1979 Savruková Adéla TJN0656 8670806 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:44:00 1980 Kadlecová Barbora ZTC0750 8026585 C Západočeské sportovní centrum OB
09:45:00 1981 Štemberová Bára TJN0650 8662736 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:46:00 1982 Hanušová Markéta VRL0852 8033283 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:47:00 1983 Šilerová Petra DKP0760 8113509 B Oddíl OB Kotlářka
09:48:00 1984 Pekárková Bára ONO0655 8022619 B SKOB Ostrov
09:49:00 1985 Mušková Amálie Anna DKP0759 8066788 C Oddíl OB Kotlářka
09:50:00 1986 Hamáčková Táňa STH0754 2008994 B SK Studenec
09:51:00 1987 Podlešáková Monika PHK0752 8515512 A OK 99 Hradec Králové
09:52:00 1988 Vyziblová Viktorie SJC0853 8226352 A Sportcentrum Jičín
09:53:00 1989 Vilémová Eliška VLI0655 8517331 A Slavia Liberec orienteering
09:54:00 451 Pipková Karolína LPU0756 8663190 A OK Lokomotiva Pardubice
09:55:00 452 Gregorová Alice DKP0758 8076607 A Oddíl OB Kotlářka
09:56:00 453 Haasová Klára LPU0655 8663174 A OK Lokomotiva Pardubice
09:57:00 454 Doušková Hana TBM0659 8149311 A KOS TJ Tesla Brno
09:58:00 455 Štěpová Kateřina PGP0657 8226324 A SK Praga
09:59:00 456 Tomanová Eliška ZBM0658 8116744 A SK Brno Žabovřesky
10:00:00 457 Mišeková Kateřina KAM0756 8660576 A OK Kamenice
10:01:00 458 Vítková Hana SJI0750 8226390 A OK Jihlava
10:02:00 459 Finstrlová Kristýna ZBM0752 8660429 A SK Brno Žabovřesky
10:03:00 460 Oranyová Sylva SJI0751 8410786 A OK Jihlava
10:04:00 461 Švíglerová Kateřina LPU0752 8116716 A OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 462 Rychlá Karolína AOP0757 8445307 A Orientační Běh Opava
10:06:00 463 Pavlová Eliška MOV0650 8670472 A SKOB Ostrava
10:07:00 464 Kotková Adéla RIC0655 8445334 A OB Říčany
10:08:00 465 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 A SK Praga
10:09:00 466 Košková Martina SHK0652 8113524 A OK Slavia Hradec Králové
10:10:00 467 Fuchsová Ema TBM0653 8667974 A KOS TJ Tesla Brno
10:11:00 468 Škáchová Viktorie DKP0655 8080810 A Oddíl OB Kotlářka
10:12:00 469 Hlaváčová Lucie TBM0660 8088288 A KOS TJ Tesla Brno
10:13:00 470 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 A Sportcentrum Jičín
10:14:00 471 Gallo Natálie AOP0652 8648623 A Orientační Běh Opava
10:15:00 472 Lamačová Kateřina TUR0660 8014498 A OOB TJ Turnov
10:16:00 473 Kovalčíková Alena AOP0751 8004292 A Orientační Běh Opava
10:17:00 474 Novotná Vendula PHK0777 8033203 A OK 99 Hradec Králové
10:18:00 475 Kvášovská Ludmila LTU0753 8680392 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:19:00 476 Neumannová Alžběta PHK0650 8660553 A OK 99 Hradec Králové
10:20:00 477 Malá Anežka JIL0751 8670769 A OK Jilemnice
10:21:00 478 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 A USK Praha
10:22:00 479 Lipenská Barbora CHA0753 8445315 A OK Chrastava
10:23:00 480 Procházková Doubravka PBM0651 8028875 A TJ Spartak 1. brněnská
10:24:00 481 Bambousková Julie DOR0650 8660590 A OK Dobříš
10:25:00 482 Janošíková Marie VCB0752 8116697 A OB České Budějovice
10:26:00 483 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 A OK Jiskra Nový Bor
10:27:00 484 Kurečková Klára TBM0667 8008286 A KOS TJ Tesla Brno
10:28:00 485 Paulíčková Tereza UOL0750 8226374 A SOB Olomouc
10:29:00 486 Houžvičková Daniela TUR0751 8014471 A OOB TJ Turnov
10:30:00 487 Doušková Kateřina TBM0679 8123459 A KOS TJ Tesla Brno
10:31:00 488 Kožíšková Kateřina ZTC0652 8008298 A Západočeské sportovní centrum OB
10:32:00 489 Holasová Barbora AOP0651 8660378 A Orientační Běh Opava

D16C 2.50 km, 23 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:36:00 3197 Závodná Zuzana LTU0750 8410775 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:37:00 3198 Vejražková Anna KPY0750 2801009 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:38:00 3199 Šmídová Terezie LPU0659 7200596 C OK Lokomotiva Pardubice
11:39:00 3200 Bryscejnová Marieta ZAM0752 2075607 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:40:00 3201 Myšková Ema TBM0759 8477377 A KOS TJ Tesla Brno
11:41:00 3202 Sršňová Natálie VAM0751 1420849 C OB Vamberk
11:42:00 3203 Kutková Tereza JEN0752 2112732 C OB Jenišovice
11:43:00 3204 Šafrová Lenka CHC0654 9565 C K.O.B. Choceň
11:44:00 3205 Plecháčová Marie NPA0652 2122274 B SK LOB Nová Paka
11:45:00 3206 Ondrušová Zuzana PHK0757 2148113 C OK 99 Hradec Králové
11:46:00 3207 Kotenová Markéta RIC0651 8226391 C OB Říčany
11:47:00 3208 Kuhnová Alžběta LPU0652 8054118 C OK Lokomotiva Pardubice
11:48:00 3209 Votočková Amélie JIL0750 8047184 B OK Jilemnice
11:49:00 3210 Dvořáková Kateřina LPU0656 8109315 B OK Lokomotiva Pardubice
11:50:00 3211 Selixová Mariana SHK0752 2181284 C OK Slavia Hradec Králové
11:51:00 3212 Zitková Andrea LPU0751 8109320 B OK Lokomotiva Pardubice
11:52:00 3213 Žemlová Barbora KAM0751 8116775 B OK Kamenice
11:53:00 3214 Kubíková Adéla LPU0761 2127660 C OK Lokomotiva Pardubice
11:54:00 3215 Příkazská Zuzana PHK0654 8518314 B OK 99 Hradec Králové
11:55:00 3216 Kaláčová Anna LPU0763 2083359 B OK Lokomotiva Pardubice
11:56:00 3217 Mimrová Kateřina CHC0658 206485 B K.O.B. Choceň
11:57:00 3218 Nožičková Lea LPU0753 8013856 B OK Lokomotiva Pardubice
11:58:00 3219 Vakant 0 Vakant

D18A 3.10 km, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:35:00 2029 Vakant 0 Vakant
10:36:00 2030 Vakant 0 Vakant
10:37:00 2031 Tomášková Linda TAP0455 8680610 A KOB Tretra Praha
10:38:00 2032 Šauli Kateřina ZTC0456 2060388 B Západočeské sportovní centrum OB
10:39:00 2033 Šestáková Marie VLI0452 8667522 A Slavia Liberec orienteering
10:40:00 2034 Lubrichová Veronika STE0451 8660567 B SK SKI-OB Šternberk
10:41:00 2035 Řeháková Ludmila PGP0454 8003663 B SK Praga
10:42:00 2036 Holíková Simona ONO0553 8154979 B SKOB Ostrov
10:43:00 2037 Chvátilová Johana PHK0450 8660575 B OK 99 Hradec Králové
10:44:00 2038 Novotná Barbora TUR0552 8026584 A OOB TJ Turnov
10:45:00 2039 Müllerová Marie KSU0565 8076633 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:46:00 2040 Gottsteinová Ema JIL0451 8670793 A OK Jilemnice
10:47:00 351 Batani Valentina TZL0551 8050121 A SKOB Zlín
10:48:00 352 Štraitová Jolana VSP0456 8670459 A USK Praha
10:49:00 353 Pesničáková Soňa JJN0451 8662749 A Team Jizerky
10:50:00 354 Kopecká Martina PHK0555 8047180 A OK 99 Hradec Králové
10:51:00 355 Švecová Karolína ZVO0557 8116789 A OB SK Zvole
10:52:00 356 Hanušová Kateřina VRL0455 8670740 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:53:00 357 Dušková Tereza TBM0554 8414120 A KOS TJ Tesla Brno
10:54:00 358 Arnoštová Veronika VSP0450 8516920 A USK Praha
10:55:00 359 Matyášová Kristýna CHA0555 8116690 A OK Chrastava
10:56:00 360 Černá Ema ROU0451 8516925 A SKOB Roudnice nad Labem
10:57:00 361 Chrástová Magdaléna STH0551 8656541 A SK Studenec
10:58:00 362 Beránková Šárka ZTC0551 8516419 A Západočeské sportovní centrum OB
10:59:00 363 Bartošová Marie MLA0451 8033230 A MLOK Mariánské Lázně
11:00:00 364 Plachá Zita STA0551 8116810 A OK Střelka
11:01:00 365 Skácelová Adéla JJN0454 8066769 A Team Jizerky
11:02:00 366 Novotná Jitka SJH0454 8663172 A SOS Jindřichův Hradec
11:03:00 367 Martanová Lea TUR0555 8662713 A OOB TJ Turnov
11:04:00 368 Klechová Karolína AOP0452 8004330 A Orientační Běh Opava
11:05:00 369 Kosobudová Anna VTA0551 8670798 A SC vebr-sport
11:06:00 370 Linhartová Klára ZVO0556 8033297 A OB SK Zvole
11:07:00 371 Pilná Klára LPU0451 8302004 A OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 372 Kubáková Nela SJH0451 8414138 A SOS Jindřichův Hradec
11:09:00 373 Šimšová Pavla PGP0557 8656743 A SK Praga
11:10:00 374 Novotná Michaela TUR0551 8013862 A OOB TJ Turnov
11:11:00 375 Bruková Petra TRI0450 8660369 A TJ TŽ Třinec
11:12:00 376 Hudská Štěpánka TUR0450 8666872 A OOB TJ Turnov
11:13:00 377 Matoušková Jana MOV0551 8670491 A SKOB Ostrava
11:14:00 378 Čápová Eliška STA0451 8482108 A OK Střelka
11:15:00 379 Koubová Hana DKP0558 8149896 A Oddíl OB Kotlářka
11:16:00 380 Srbová Michaela LPU0557 8660560 A OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 381 Kodejšová Markéta VSP0458 8660543 A USK Praha
11:18:00 382 Richtrová Kamila ZTC0451 8629751 A Západočeské sportovní centrum OB
11:19:00 383 Malečková Hana VSP0553 8028827 A USK Praha
11:20:00 384 Balejová Julie KAM0551 8667985 A OK Kamenice
11:21:00 385 Kulová Laura ONO0552 8004351 A SKOB Ostrov
11:22:00 386 Bulířová Ema TAP0452 8107770 A KOB Tretra Praha
11:23:00 387 Kubecová Magdalena STB0550 8033222 A TJ Stadion Nový Bor
11:24:00 388 Morávková Zuzana SRK0551 8517323 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:25:00 389 Stoklasová Zuzana LPU0456 8149874 A OK Lokomotiva Pardubice
11:26:00 390 Krejčová Lucie PGP0455 8517325 A SK Praga
11:27:00 391 Pecko Sára ONO0452 8116743 A SKOB Ostrov
11:28:00 392 Janovská Vendula JIL0453 8013900 A OK Jilemnice
11:29:00 393 Dittrichová Lucie SKM0551 8655378 A KOB Směr Kroměříž
11:30:00 394 Janošíková Eva VCB0552 8116770 A OB České Budějovice

D18C 2.70 km, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:58:00 3220 Kadaníková Tereza LPU0552 2025374 C OK Lokomotiva Pardubice
11:59:00 3221 De Heij Laura RIC0450 8656564 B OB Říčany
12:00:00 3222 Kubcová Anna DOB0550 1602624 C KOB Dobruška
12:01:00 3223 Kubíková Magdaléna LPU0566 8183060 B OK Lokomotiva Pardubice
12:02:00 3224 Tulachová Anna VSP0554 8013965 B USK Praha
12:03:00 3225 Tučková Anna LPU0455 8013839 B OK Lokomotiva Pardubice
12:04:00 3226 Kotenová Barbora RIC0452 8109328 B OB Říčany
12:05:00 3227 Kay Nathalie LPU0559 2070810 C OK Lokomotiva Pardubice
12:06:00 3228 Pelantová Martina RIC0550 8226419 B OB Říčany
12:07:00 3229 Čapková Anna PHK0451 8667978 B OK 99 Hradec Králové
12:08:00 3230 Vakant 0 Vakant

D20A 3.20 km, 21 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:16:00 251 Vakant 0 Vakant
10:17:00 252 Vakant 0 Vakant
10:18:00 253 Jelínková Adéla LPU0254 8013867 B OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 254 Dvořáková Hana PGP0355 8667539 A SK Praga
10:20:00 255 Sanna Karin DKP0250 8240702 B Oddíl OB Kotlářka
10:21:00 256 Horáková Veronika PHK0353 2087682 B OK 99 Hradec Králové
10:22:00 257 Bednaříková Sára LCE0252 8660400 R OOB TJ Slovan Luhačovice
10:23:00 258 Mrózek Teresa SIT0251 8656736 R OK SILESIA
10:24:00 259 Martanová Elin TUR0253 8659420 R OOB TJ Turnov
10:25:00 260 Zamouřilová Anežka PHK0354 8020280 A OK 99 Hradec Králové
10:26:00 261 Rýdlová Magdaléna JJN0252 8662747 A Team Jizerky
10:27:00 262 Karlová Anna JIL0352 8656606 E OK Jilemnice
10:28:00 263 Raková Petra SHK0251 2049526 A OK Slavia Hradec Králové
10:29:00 264 Poborská Eliška DKP0358 8414107 A Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 265 Holečková Petra SHK0250 8660572 R OK Slavia Hradec Králové
10:31:00 266 Bednaříková Emma PBM0359 8656786 A TJ Spartak 1. brněnská
10:32:00 267 Mulíčková Markéta TBM0362 8656699 E KOS TJ Tesla Brno
10:33:00 268 Vávrová Vanda SHK0360 8680365 R OK Slavia Hradec Králové
10:34:00 269 Pekařová Jana TUR0252 8107724 E OOB TJ Turnov
10:35:00 270 Raclavská Vlaďka UOL0253 8004346 A SOB Olomouc
10:36:00 271 Šritrová Lenka TUR0250 8033269 A OOB TJ Turnov
10:37:00 272 Semíková Lucie KAM0250 8670788 E OK Kamenice
10:38:00 273 Pachmannová Bára AOP0351 8656710 A Orientační Běh Opava
10:39:00 274 Klacková Štěpánka SJC0253 8242002 A Sportcentrum Jičín
10:40:00 275 Dittrichová Michaela LCE0250 8656732 E OOB TJ Slovan Luhačovice
10:41:00 276 Smolková Barbora TAP0356 8654912 R KOB Tretra Praha
10:42:00 277 Bídová Markéta UOL0352 8660531 A SOB Olomouc
10:43:00 278 Tichá Dorotea DKP0351 8656590 A Oddíl OB Kotlářka
10:44:00 279 Vandasová Adéla PHK0255 8656623 E OK 99 Hradec Králové
10:45:00 280 Pušová Bára LPU0357 8013925 A OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 281 Chrzová Eliška PGP0353 8226361 A SK Praga
10:47:00 282 Weissová Ľuboslava TBM0252 8017122 R KOS TJ Tesla Brno
10:48:00 283 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 A SK Brno Žabovřesky
10:49:00 284 Marková Ema SSU0252 8655379 R SK Severka Šumperk
10:50:00 285 Smutná Anna Marie DKP0359 8022662 R Oddíl OB Kotlářka
10:51:00 286 Fejfarová Tereza LPU0360 8656534 A OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 287 Chrástová Tereza TUR0255 8680409 A OOB TJ Turnov

D21N 2.40 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 3319 Hornová Lenka 60003 8414094 006-SK SKIVELO
10:33:00 3320 Pangrácová Marie 40002 8028804 004-SK Olympia Praha SPS
10:34:00 3321 Pangrácová Anna 60001 8518315 006-SK SKIVELO
10:35:00 3322 Vakant 0 Vakant
10:36:00 3323 Vaňková Martina 60002 8107768 006-SK SKIVELO

D21A 3.20 km, 21 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:55:00 3231 Bochenková Martina DKP8758 8656549 C Oddíl OB Kotlářka
10:56:00 3232 Košárková Iva PGP8155 8656627 C SK Praga
10:57:00 3233 Kolínová Kristýna DKP8450 8450007 R Oddíl OB Kotlářka
10:58:00 3234 Hepnerová Martina PHK8150 8656708 C OK 99 Hradec Králové
10:59:00 3235 Pospíšilová Marie DKP8756 8080824 R Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 3236 Nevěřilová Kateřina LCE0254 8662434 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:01:00 3237 Fořtová Johana PGP9354 8226366 C SK Praga
11:02:00 3238 Firešová Markéta ZBM9951 8660435 C SK Brno Žabovřesky
11:03:00 3239 Červená Adéla SHK9755 8663209 C OK Slavia Hradec Králové
11:04:00 3240 Hrabánková Zuzana PGP9950 8155188 C SK Praga
11:05:00 3241 Hendrychová Zuzana ZBM8954 8660408 C SK Brno Žabovřesky
11:06:00 3242 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C OK Kamenice
11:07:00 3243 Edman Erica ZBM9750 8199702 C SK Brno Žabovřesky
11:08:00 3244 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C OK Roztoky
11:09:00 3245 Losmanová Zuzana PHK8750 8328682 C OK 99 Hradec Králové
11:10:00 3246 Albrechtová Iveta KAM9950 8660456 C OK Kamenice
11:11:00 3247 Janovská Kateřina PGP9850 8350120 C SK Praga
11:12:00 3248 Koubová Lenka ROU9554 8518325 C SKOB Roudnice nad Labem
11:13:00 3249 Pavlíková Markéta DOK0053 8006747 C OK Doksy
11:14:00 3250 Hledíková Lucie CHT9652 8033202 C OOB SK Chrast
11:15:00 3251 Pompurová Terézia TBM9857 8012876 C KOS TJ Tesla Brno
11:16:00 3252 Dolejší Kateřina DOK0156 8006733 C OK Doksy
11:17:00 3253 Kábrtová Oldřiška BOR8752 7209434 C OK Jiskra Nový Bor
11:18:00 3254 Hermannová Anna TAP9251 8667510 C KOB Tretra Praha
11:19:00 3255 Šklíbová Míša TJN0153 8660383 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:20:00 3256 Ryšavá Vendula PGP8153 8662726 C SK Praga
11:21:00 3257 Tomešová Daniela SJC8451 8008010 C Sportcentrum Jičín
11:22:00 3258 Nešporová Alžběta TZL0051 8662719 C SKOB Zlín
11:23:00 3259 Thořová Markéta TUR9952 8663148 C OOB TJ Turnov
11:24:00 3260 Nováková Zuzana NPA9151 8116676 C SK LOB Nová Paka
11:25:00 3261 Hrabánková Klára PGP9654 8200023 C SK Praga
11:26:00 3262 Zrníková Adéla OSN0099 8662727 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:27:00 3263 Voltrová Svatava ROZ6150 8013396 C OK Roztoky
11:28:00 3264 Chromá Adéla TBM8870 8008870 C KOS TJ Tesla Brno
11:29:00 3265 Šklíbová Veronika SRK0153 8659387 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:30:00 3266 Mádlová Věra PBM8951 995814 C TJ Spartak 1. brněnská
11:31:00 3267 Kinkorová Tereza ZTC9850 2082918 C Západočeské sportovní centrum OB
11:32:00 3268 Bořánková Karolína KAM9550 9102089 C OK Kamenice
11:33:00 3269 Voltrová Alena DKP9956 8181015 C Oddíl OB Kotlářka
11:34:00 3270 Linková Alena TUR9751 1403419 C OOB TJ Turnov
11:35:00 3271 Hošková Tereza TAP8971 8089710 C KOB Tretra Praha
11:36:00 3272 Smrčková Dominika KSU9799 8183173 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:37:00 3273 Chaloupská Barbora PHK9951 8644879 R OK 99 Hradec Králové
11:38:00 3274 Kleiberová Eliška CHC9952 8129952 C K.O.B. Choceň
11:39:00 3275 Žákovcová Magda KRL9651 8013942 C Kometa Kralovice
11:40:00 3276 Hovorková Tereza KAM0154 8648575 C OK Kamenice
11:41:00 3277 Rýdlová Adéla JJN0151 8655484 C Team Jizerky
11:42:00 3278 Chaloupková Veronika CHC9852 8629753 C K.O.B. Choceň
11:43:00 3279 Kroniková Štěpánka SHK0150 8033223 C OK Slavia Hradec Králové
11:44:00 3280 Kubecová Kateřina STB9999 8119537 C TJ Stadion Nový Bor
11:45:00 3281 Svobodová Barbora JJN8950 8662281 C Team Jizerky
11:46:00 3282 Kosová Klára LPU9461 8660902 C OK Lokomotiva Pardubice
11:47:00 3283 Chovancová Zuzana TZL9754 8518318 C SKOB Zlín
11:48:00 3284 Cych Agnieszka PHK9966 8650821 C OK 99 Hradec Králové
11:49:00 3285 Snížková Petra DKP7752 2095965 C Oddíl OB Kotlářka
11:50:00 3286 Procházková Marie KAM9554 8051795 C OK Kamenice
11:51:00 3287 Riby Rose DOK0052 8107748 C OK Doksy
11:52:00 3288 Šákrová Šárka BOR9051 8160186 C OK Jiskra Nový Bor
11:53:00 3289 Ďoubalová Věra DOB8751 8008301 C KOB Dobruška

D21C 2.80 km, 22 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:22:00 3290 Skalická Karolína ZAM9652 8009529 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:23:00 3291 Petrová Daniela LPU8454 8400365 C OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 3292 Biersaková Dagmar KRL0051 0 C Kometa Kralovice
11:25:00 3293 Vandělíková Marie ALB9050 8076035 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:26:00 3294 Otrubová Anna PLU0577 8667550 A TJ SOKOL Plumlov
11:27:00 3295 Zvěřinová Martina LPU8357 8656548 R OK Lokomotiva Pardubice
11:28:00 3296 Goňová Nikola ZAM9752 1400431 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:29:00 3297 Vodičková Johana LPU0354 8656504 B OK Lokomotiva Pardubice
11:30:00 3298 Hlaváčková Petra PHK0052 9369 C OK 99 Hradec Králové
11:31:00 3299 Jílková Lenka UOL0654 8680425 A SOB Olomouc
11:32:00 3300 Vítková Lucie PHK8055 8006766 C OK 99 Hradec Králové
11:33:00 3301 Doležalová Libuše SNA8851 8047149 C TJ START Náchod
11:34:00 3302 Paříková Iva TUR0061 8404050 C OOB TJ Turnov
11:35:00 3303 Ioffe Katrina 90002 7207793 009-Galil
11:36:00 3304 Udržalová Pavla LPU8552 8656526 C OK Lokomotiva Pardubice
11:37:00 3305 Košťálková Julie 290001 331708 029-HK Choceň
11:38:00 3306 Hápová Petra PHK0051 8662722 C OK 99 Hradec Králové
11:39:00 3307 Lučanová Marta LPU7957 8014507 C OK Lokomotiva Pardubice
11:40:00 3308 Smékalová Viktorie UOL0450 8660355 B SOB Olomouc
11:41:00 3309 Svobodová Alexandra VPM0051 8656520 C KOS Slavia Plzeň
11:42:00 3310 Kubíčková Jana PHK9999 8655422 C OK 99 Hradec Králové
11:43:00 3311 Müllerová Eva PGP9657 8064449 C SK Praga
11:44:00 3312 Vakant 0 Vakant

D21D 2.40 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:52:00 3313 Filipová Lucie SRK0351 2027245 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:53:00 3314 Nymsová Marie TYN8651 682669 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:54:00 3315 Peremská Dana SRK9351 8054111 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:55:00 3316 Klimplová Zuzana LPU8151 7207503 C OK Lokomotiva Pardubice
11:56:00 3317 Zemanová Alena DOB8953 8445322 C KOB Dobruška
11:57:00 3318 Vakant 0 Vakant

D35C 2.60 km, 22 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 3324 Ježková Dana SNA7850 1401856 C TJ START Náchod
10:46:00 3325 Novotná Kateřina PHK8252 8656724 C OK 99 Hradec Králové
10:47:00 3326 Čevelová Ivana RIC7853 2102678 C OB Říčany
10:48:00 3327 Nováková Ivana DLP8150 2134291 C OOB TJ Dukla Praha
10:49:00 3328 Proxová Lada RIC8350 2111736 C OB Říčany
10:50:00 3329 Šichová Jaroslava DLP8052 8113495 C OOB TJ Dukla Praha
10:51:00 3330 Vandasová Markéta VAM7250 8170272 C OB Vamberk
10:52:00 3331 Toužilová Martina SHK8051 9165 C OK Slavia Hradec Králové
10:53:00 3332 Králová Vanda PGP8755 8660507 C SK Praga
10:54:00 3333 Štěpánková Kateřina TBM7654 8149893 C KOS TJ Tesla Brno
10:55:00 3334 Kašparová Eva LPU7854 8013834 C OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 3335 Dolejší Lenka DOK7450 8655448 C OK Doksy
10:57:00 3336 Ječmenová Věra ONO8050 7209469 C SKOB Ostrov
10:58:00 3337 Vítečková Kateřina DKP7251 7007201 C Oddíl OB Kotlářka
10:59:00 3338 Kopecká Tereza 240001 2419864 024-Sovy Bělečko
11:00:00 3339 Vytečková Nela CET8751 2421380 C TJ Loko Česká Třebová
11:01:00 3340 Synková Petra DOK7950 8113500 C OK Doksy
11:02:00 3341 Nimshausová Hana CHC8151 8110513 C K.O.B. Choceň
11:03:00 3342 Mojžíšová Jana PHK8254 8410801 C OK 99 Hradec Králové
11:04:00 3343 Šklíbová Jana SRK7651 8663139 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:05:00 3344 Brandejsová Petra DKP7853 8113490 C Oddíl OB Kotlářka
11:06:00 3345 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C Sportcentrum Jičín
11:07:00 3346 Komárková Lucie LTU7851 8662725 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:08:00 3347 Novotná Jjitka 130001 2212738 013-SHK
11:09:00 3348 Sotonová Jitka TAP7950 2420031 C KOB Tretra Praha
11:10:00 3349 Venclová Veronika ZAM8251 8003646 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:11:00 3350 Jiřištová Zuzana DKP8254 8116737 C Oddíl OB Kotlářka
11:12:00 3351 Sršňová Kateřina VAM8150 9600 C OB Vamberk
11:13:00 3352 Vondráčková Markéta DKP7856 8047162 C Oddíl OB Kotlářka
11:14:00 3353 Novotná Martina PHK8255 8076619 C OK 99 Hradec Králové
11:15:00 3354 Čížová Andrea SHK8251 8076029 C OK Slavia Hradec Králové
11:16:00 3355 Holasová Šárka AOP7853 8648596 C Orientační Běh Opava
11:17:00 3356 Hrušová Dagmar PHK8050 232255 C OK 99 Hradec Králové
11:18:00 3357 Stolinová Lenka DOB8158 8667517 C KOB Dobruška
11:19:00 3358 Vakant 0 Vakant
11:20:00 3359 Vakant 0 Vakant

D35D 2.30 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:24:00 3360 Šafářová Ivana CET8051 9724 C TJ Loko Česká Třebová
11:25:00 3361 Pozdílková Alena PHK8053 2122267 C OK 99 Hradec Králové
11:26:00 3362 Spilková Marcela JIL8051 2144184 C OK Jilemnice
11:27:00 3363 Kadaňová Barbora LPU8253 8013926 C OK Lokomotiva Pardubice
11:28:00 3364 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:29:00 3365 Drhlíková Markéta VAM8250 9518 C OB Vamberk
11:30:00 3366 Dvorská Renata CHC8152 2011854 C K.O.B. Choceň
11:31:00 3367 Podlešáková Markéta PHK7851 2127884 C OK 99 Hradec Králové
11:32:00 3368 Kutková Hana JEN8050 2112773 C OB Jenišovice
11:33:00 3369 Kokaislová Eva LPU7956 9296 C OK Lokomotiva Pardubice
11:34:00 3370 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:35:00 3371 Štěpánová Dita DOB7956 8660522 C KOB Dobruška
11:36:00 3372 Haasová Renata LPU7960 8014506 C OK Lokomotiva Pardubice
11:37:00 3373 Culková Dita 270001 2113082211 027-Slávia Hradec Králové
11:38:00 3374 Vörösová Markéta LPU7868 9271 C OK Lokomotiva Pardubice
11:39:00 3375 Posoldová Eva SJC7957 8033285 C Sportcentrum Jičín
11:40:00 3376 Kalousková Pavla JEN8451 8012882 C OB Jenišovice
11:41:00 3377 Kvapilová Zuzana PHK7853 7209356 C OK 99 Hradec Králové
11:42:00 3378 Hladká Petra KOR7950 8660542 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:43:00 3379 Čapková Petra PHK7850 2053587 C OK 99 Hradec Králové
11:44:00 3380 Vakant 0 Vakant

D45C 2.40 km, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:36:00 3381 Švíglerová Pavla LPU7658 8013872 C OK Lokomotiva Pardubice
09:37:00 3382 Zakouřilová Helena VSP7453 8002888 C USK Praha
09:38:00 3383 Pipková Táňa LPU7156 8117156 C OK Lokomotiva Pardubice
09:39:00 3384 Richtrová Lucie VPM7451 331267 C KOS Slavia Plzeň
09:40:00 3385 Lamačová Dana TUR7451 2111603 C OOB TJ Turnov
09:41:00 3386 Šimerková Olga PGP7551 8648558 C SK Praga
09:42:00 3387 Rožková Petra RIC7575 8660563 C OB Říčany
09:43:00 3388 Brožková Květa KUO7451 8680395 C KOB Ústí nad Orlicí
09:44:00 3389 Bartošová Jana MLA7051 8656656 C MLOK Mariánské Lázně
09:45:00 3390 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:46:00 3391 Hlaváčková Klára TAP7756 8105257 C KOB Tretra Praha
09:47:00 3392 Broschová Lucie RBK7451 8006757 C SK Radioklub Blansko
09:48:00 3393 Fajkusová Jitka JPV6773 8006773 C Oddíl OS SK Prostějov
09:49:00 3394 Melišíková Radka TAP7152 8008273 C KOB Tretra Praha
09:50:00 3395 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C OOB SK Týniště nad Orlicí
09:51:00 3396 Malečková Iva VSP7559 2067949 C USK Praha
09:52:00 3397 Kynčlová Dagmar JIL7256 9074 C OK Jilemnice
09:53:00 3398 Fürstová Katka LLI6950 8107774 C LOK-o Liberec
09:54:00 3399 Benešová Iva SJH7051 8660392 C SOS Jindřichův Hradec
09:55:00 3400 Nožičková Renata JJN6950 2070806 C Team Jizerky
09:56:00 3401 Kroniková Jana SHK7350 8662671 C OK Slavia Hradec Králové
09:57:00 3402 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C SK Praga
09:58:00 3403 Chaloupská Pavlína PHK7051 8644871 C OK 99 Hradec Králové
09:59:00 3404 Křivdová Lenka CHC7251 8655490 C K.O.B. Choceň
10:00:00 3405 Melicharová Zdeňka PHK7551 8028877 C OK 99 Hradec Králové
10:01:00 3406 Demlová Jitka LPU6955 8230369 C OK Lokomotiva Pardubice
10:02:00 3407 Hájková Ludmila CET7554 9722 C TJ Loko Česká Třebová
10:03:00 3408 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 7911 C USK Praha
10:04:00 3409 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C OK Jilemnice
10:05:00 3410 Štorková Simona JPV6556 8006556 C Oddíl OS SK Prostějov
10:06:00 3411 Malá Věra JIL7752 9077 C OK Jilemnice
10:07:00 3412 Škorpilová Jana SJC7451 211303 C Sportcentrum Jičín
10:08:00 3413 Dvořáková Ivana PGP7254 2148227 C SK Praga
10:09:00 3414 Johnová Lenka LTP7352 8662323 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:10:00 3415 Kotenová Klára RIC7252 8226424 C OB Říčany
10:11:00 3416 Hvězdová Dagmar SJC7656 8654569 C Sportcentrum Jičín
10:12:00 3417 Zabořilová Romana JEN7457 8033263 C OB Jenišovice
10:13:00 3418 Riby Kateřina LTP7252 8445304 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:14:00 3419 Jakubská Naděžda SHK7652 8022650 C OK Slavia Hradec Králové
10:15:00 3420 Licková Dana LTU7350 2057595 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:16:00 3421 Šabatová Jana SRK6853 301130 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:17:00 3422 Cichrová Iveta TAP7752 8003629 C KOB Tretra Praha
10:18:00 3423 Růžičková Kamila PHK7153 8445323 C OK 99 Hradec Králové
10:19:00 3424 Macháčková Markéta XHK7650 8109324 MTBO Racing team Hradec Králové
10:20:00 3425 Houžvičková Karolína TUR7254 8680576 C OOB TJ Turnov
10:21:00 3426 Besedová Petra PHK7654 1417264 C OK 99 Hradec Králové
10:22:00 3427 Kadlecová Zuzana VPM7450 2082947 C KOS Slavia Plzeň
10:23:00 3428 Marková Jana LLI7152 8026579 C LOK-o Liberec
10:24:00 3429 Martanová Daniela VLI7452 8149885 C Slavia Liberec orienteering
10:25:00 3430 Vakant 0 Vakant
10:26:00 3431 Vakant 0 Vakant

D45D 2.30 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 3432 Štefaniková Markéta SHK7550 2095932 C OK Slavia Hradec Králové
11:04:00 3433 Koutná Alena PHK7052 232635 C OK 99 Hradec Králové
11:05:00 3434 Langrová Lenka KOR7450 2061846 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:06:00 3435 Korbelová Petra PHK7652 2419927 C OK 99 Hradec Králové
11:07:00 3436 Vodičková Lenka LPU7357 2049524 C OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 3437 Kaplanová Alena HJL7550 2148137 C Sokol Horní Jelení
11:09:00 3438 Stará Marta LPU7557 8482549 C OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 3439 Weberová Zuzana PHK6961 9462 C OK 99 Hradec Králové
11:11:00 3440 Rybínová Iva KOR7551 2067247 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:12:00 3441 Chaloupková Lenka CHC6951 9542 C K.O.B. Choceň
11:13:00 3442 Kazdová Jana SJC7752 2115001 C Sportcentrum Jičín
11:14:00 3443 Krpatová Zuzana LPU7558 8042136 C OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 3444 Nová Jana DOR7150 8663122 C OK Dobříš
11:16:00 3445 Pešková Renata SJC7550 8230510 C Sportcentrum Jičín
11:17:00 3446 Lockerová Milena SRK7251 2151449 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:18:00 3447 Julišová Jitka ZAM7151 436955 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:19:00 3448 Třešňáková Blanka JIL7051 2096128 C OK Jilemnice
11:20:00 3449 Machová Iveta NPA6851 7207884 C SK LOB Nová Paka
11:21:00 3450 Hlaváčková Renata PHK7060 301191 C OK 99 Hradec Králové
11:22:00 3451 Vakant 0 Vakant

D55C 2.20 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 3452 Stodůlková Lenka LTU6752 8047168 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:34:00 3453 Bartoňová Iva SHK6151 7203454 C OK Slavia Hradec Králové
10:35:00 3454 Klusáková Jitka DKP5651 8660376 C Oddíl OB Kotlářka
10:36:00 3455 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C OB Jenišovice
10:37:00 3456 Smutná Jana VAM6251 7210067 C OB Vamberk
10:38:00 3457 Léharová Iva LPU6152 2109765 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 3458 Justová Jana PHK6153 207818 C OK 99 Hradec Králové
10:40:00 3459 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C OK Sparta Praha
10:41:00 3460 Mádlová Iva SHK6351 9121 C OK Slavia Hradec Králové
10:42:00 3461 Trdá Iva KPY5850 2059735 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:43:00 3462 Dudová Hana DKP5752 51756 C Oddíl OB Kotlářka
10:44:00 3463 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
10:45:00 3464 Hindráková Martina LTU6451 8667964 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:46:00 3465 Svobodná Eva DKP5851 301365 C Oddíl OB Kotlářka
10:47:00 3466 Freyová Michaela KPY6050 8137506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:48:00 3467 Semrádová Jitka CHC6651 8166708 C K.O.B. Choceň
10:49:00 3468 Košková Vlasta LLI6351 2085634 C LOK-o Liberec
10:50:00 3469 Kábrtová Iva PEN6350 8030630 C OK RECO Sport
10:51:00 3470 Zelená Markéta PGP5850 8680329 C SK Praga
10:52:00 3471 Vakant 0 Vakant

D55D 1.60 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:35:00 3472 Egrtová Jitka SHK6354 331561 C OK Slavia Hradec Králové
11:36:00 3473 Remešová Alena SRK6150 7249 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:37:00 3474 Šabatková Zdeňka SHK5652 9112 C OK Slavia Hradec Králové
11:38:00 3475 Mikysková Hana SNA5651 7225 C TJ START Náchod
11:39:00 3476 Roudná Eva LPU6554 51183 C OK Lokomotiva Pardubice
11:40:00 3477 Filipová Dagmar LTU5650 8006752 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:41:00 3478 Vondráčková Zdeňka SNA6251 9608 C TJ START Náchod
11:42:00 3479 Vakant 0 Vakant

D65C 1.50 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:38:00 3480 Langrová Eva SNA5351 9612 C TJ START Náchod
10:39:00 3481 Kubíková Květoslava LPU4752 8471811 C OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 3482 Křížová Zdenka PZR5051 8659406 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:41:00 3483 Nováková Jana NPA5552 2060214 C SK LOB Nová Paka
10:42:00 3484 Ševčíková Alena CHA5351 8008272 C OK Chrastava
10:43:00 3485 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 3486 Tovazhnianska Zhanna 200001 2219023 020- UKR
10:45:00 3487 Hušková Eva NPA5754 7203468 C SK LOB Nová Paka
10:46:00 3488 Zmeková Míla SLP4451 51550 C OOB Slavia Praha
10:47:00 3489 Kalibánová Jiřina NPA5351 2060217 C SK LOB Nová Paka
10:48:00 3490 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:49:00 3491 Dusílková Marie SRK5752 2091518 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:50:00 3492 Vakant 0 Vakant

H10C 2.00 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 3493 Kokaisl Filip LPU1210 9660 C OK Lokomotiva Pardubice
09:32:00 3494 Matějů Eda VLI1200 8196044 C Slavia Liberec orienteering
09:33:00 3495 Udržal Lukáš LPU1303 8063092 C OK Lokomotiva Pardubice
09:34:00 3496 Kout Lukáš PHK1401 2143399 C OK 99 Hradec Králové
09:35:00 3497 Placek Nikolas MLA1200 888609 C MLOK Mariánské Lázně
09:36:00 3498 Vítek Michal PHK1402 2144189 C OK 99 Hradec Králové
09:37:00 3499 Valdman Hynek JIL1303 426353 C OK Jilemnice
09:38:00 3500 Fukátko Václav LPU1302 8109313 C OK Lokomotiva Pardubice
09:39:00 3501 Satur Jakub VRL1204 2260355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:40:00 3502 Toužil Jan SHK1300 2181333 C OK Slavia Hradec Králové
09:41:00 3503 Kazda Albert SJC1401 2114994 C Sportcentrum Jičín
09:42:00 3504 Žižkovský Daniel DKP1304 2152887 C Oddíl OB Kotlářka
09:43:00 3505 Pompach Tobiáš PHK1201 8004053 C OK 99 Hradec Králové
09:44:00 3506 Vošvrda Václav SJC1203 8202261 C Sportcentrum Jičín
09:45:00 3507 Tuma Benjamin VLI1204 8047225 C Slavia Liberec orienteering
09:46:00 3508 Havlíček Kristián RIC1402 2420001 C OB Říčany
09:47:00 3509 Wohanka Metoděj VRL1601 2042537 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:48:00 3510 Klabzuba Jan SRK1207 2027216 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:49:00 3511 Dvořák Daniel DOK1200 2115699 C OK Doksy
09:50:00 3512 Nachtigall Jakub LPU1209 2102526 C OK Lokomotiva Pardubice
09:51:00 3513 Šimek Jan CHC1301 2134304 C K.O.B. Choceň
09:52:00 3514 Votoček Martin JIL1504 2133886 C OK Jilemnice
09:53:00 3515 Jirout Jáchym SNA1201 2124797 C TJ START Náchod
09:54:00 3516 Kolín Jonáš JIL1500 9000007 C OK Jilemnice
09:55:00 3517 Dvorský Michal CHC1401 9990101 C K.O.B. Choceň
09:56:00 3518 Tomeš Maxmilián SJC1400 8141006 C Sportcentrum Jičín
09:57:00 3519 Smítka Jan RIC1205 2096246 C OB Říčany
09:58:00 3520 Kopecký Šimon JIL1302 426379 C OK Jilemnice
09:59:00 3521 Mayer Antonín SHK1206 2219031 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 3522 Rollier Alexei PHK1502 2003281 C OK 99 Hradec Králové
10:01:00 3523 Vrbata Alan VRL1203 8137516 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:02:00 3524 Vlk Vojtěch SRK1202 2134367 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:03:00 3525 Mrázek Emil SJC1300 8010900 C Sportcentrum Jičín
10:04:00 3526 Jirout Filip SNA1401 2148062 C TJ START Náchod
10:05:00 3527 Štučka Štěpán VRL1303 8974 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:06:00 3528 Pýcha František LPU1305 2091559 C OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 3529 Macháček Jakub SHK1202 8076589 C OK Slavia Hradec Králové
10:08:00 3530 Evan Marek Amos DKP1213 2086451 C Oddíl OB Kotlářka
10:09:00 3531 Stránský Filip SHK1302 331703 C OK Slavia Hradec Králové
10:10:00 3532 Zvěřina Radim LPU1501 7202878 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 3533 Kopecký Mikuláš SJC1204 2080844 C Sportcentrum Jičín
10:12:00 3534 Mojžíš Radovan PHK1200 9405 C OK 99 Hradec Králové
10:13:00 3535 Junek Kryštof DKP1212 8680407 C Oddíl OB Kotlářka
10:14:00 3536 Stránský Jakub DOK1300 2053506 C OK Doksy
10:15:00 3537 Votroubek Jan SRK1206 2039811 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:16:00 3538 Ladýř Štěpán SHK1303 2181314 C OK Slavia Hradec Králové
10:17:00 3539 Hauschwitz Radim JIL1503 426352 C OK Jilemnice
10:18:00 3540 Čevela Marek RIC1300 2039997 C OB Říčany
10:19:00 3541 Šafář Jan CET1402 2213811 C TJ Loko Česká Třebová
10:20:00 3542 Vakant 0 Vakant
10:21:00 3543 Vakant 0 Vakant

H12C 2.40 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 3544 Šíma Antonín SRK1001 2080830 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:32:00 3545 Černý Antonín ONO1001 8119462 B SKOB Ostrov
09:33:00 3546 Kunart Lukáš PHK1010 8482087 B OK 99 Hradec Králové
09:34:00 3547 Šumpík Filip SHK1109 8162911 C OK Slavia Hradec Králové
09:35:00 3548 Brabec Zdeněk MAS1001 2087666 B OOB Aš
09:36:00 3549 Parula Egon LPM1000 8107721 B OK Lokomotiva Plzeň
09:37:00 3550 Elleder Jan TAP1010 8014503 B KOB Tretra Praha
09:38:00 3551 Zurynek Tomáš TJN1107 8445290 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:39:00 3552 Novotný Kryštof PHK1002 8656702 B OK 99 Hradec Králové
09:40:00 3553 Matějec Jonáš VRL1004 2224138 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:41:00 3554 Beneš Jan MLA1000 1421924 B MLOK Mariánské Lázně
09:42:00 3555 Chrtek Jan PHK1100 8051261 B OK 99 Hradec Králové
09:43:00 3556 Čihák Matěj HOR1100 2111759 B TJ Jiskra Hořice
09:44:00 3557 Novák Tobiáš CTB1103 8003661 B SK OB Chotěboř
09:45:00 3558 Hikl Martin ZBM1104 8006761 B SK Brno Žabovřesky
09:46:00 3559 Prox Jan RIC1003 8226428 B OB Říčany
09:47:00 3560 Mohaupt Vít DOK1001 2115678 C OK Doksy
09:48:00 3561 Posolda Lukáš SJC1100 8226418 B Sportcentrum Jičín
09:49:00 3562 Hanslík Jaroslav SHK1107 2222786 C OK Slavia Hradec Králové
09:50:00 3563 Šebelka Jakub VLI1002 2134351 B Slavia Liberec orienteering
09:51:00 3564 Novák Vojtěch VRL1003 2126253 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:52:00 3565 Pavelec Daniel NPA1101 8006751 B SK LOB Nová Paka
09:53:00 3566 Jedlička Josef VPM1102 0 C KOS Slavia Plzeň
09:54:00 3567 Tatarnikov Ivan PHK1106 2017671 C OK 99 Hradec Králové
09:55:00 3568 Košťál Antonín SHK1004 2148060 C OK Slavia Hradec Králové
09:56:00 3569 Kazda František SJC1201 2020719 C Sportcentrum Jičín
09:57:00 3570 Šafář Jakub CET1103 2219028 B TJ Loko Česká Třebová
09:58:00 3571 Křížek Vilém MAS1000 301515 C OOB Aš
09:59:00 3572 Hladík Filip DKP1102 8063084 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 3573 Ticháček Jáchym SJC1004 8250110 C Sportcentrum Jičín
10:01:00 3574 Kopecký Matěj PHK1001 2181932 B OK 99 Hradec Králové
10:02:00 3575 Balga Filip DKP1104 8516913 C Oddíl OB Kotlářka
10:03:00 3576 Leško Michal SHK1002 2148053 C OK Slavia Hradec Králové
10:04:00 3577 Lamač Vítek BOR1100 8421841 B OK Jiskra Nový Bor
10:05:00 3578 Wohanka Antonín VRL1201 8026573 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:06:00 3579 Macek Dan LPU1104 8109424 B OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 3580 Pouchlý Matěj SHK1009 8183190 B OK Slavia Hradec Králové
10:08:00 3581 Šťovíček Jan DKP1012 428233 C Oddíl OB Kotlářka
10:09:00 3582 Lukeš Josef SHK1005 8022334 B OK Slavia Hradec Králové
10:10:00 3583 Lučan Ondřej LPU1101 8109426 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 3584 Dobal David DKP1015 2086454 C Oddíl OB Kotlářka
10:12:00 3585 Šimek Vojtěch CHC1002 8113489 B K.O.B. Choceň
10:13:00 3586 Slavík František SHK1110 2212708 C OK Slavia Hradec Králové
10:14:00 3587 Kutlvašr Vladimír VRL1002 8047122 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:15:00 3588 Kmínek Jan DOK1100 8113496 C OK Doksy
10:16:00 3589 Jirout Vilém LPU1012 8014516 B OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 3590 Junek Šimon DKP1011 8680325 B Oddíl OB Kotlářka
10:18:00 3591 Fiala Matyáš SHK1102 8042133 B OK Slavia Hradec Králové
10:19:00 3592 Udržal Jakub LPU1100 886715 C OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 3593 Sedlák Václav DKP1105 8008297 B Oddíl OB Kotlářka
10:21:00 3594 Domin Ondřej LPU1103 8014491 C OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 3595 Pešek Matěj SJC1002 2115002 C Sportcentrum Jičín
10:23:00 3596 Kadaně Matěj LPU1001 8109408 B OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 3597 Kmínek Ondřej DOK1000 8113494 B OK Doksy
10:25:00 3598 Štefanik Marek SHK1007 2144111 C OK Slavia Hradec Králové
10:26:00 3599 Hanousek Jan SJC1005 8519812 B Sportcentrum Jičín
10:27:00 3600 Toužil Lukáš SHK1000 2102542 C OK Slavia Hradec Králové
10:28:00 3601 Řehák Jan SJC1103 9916 C Sportcentrum Jičín
10:29:00 3602 Koča František ZBM1100 2111735 B SK Brno Žabovřesky
10:30:00 3603 Vakant 0 Vakant
10:31:00 3604 Vakant 0 Vakant

H12D 2.10 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 3605 Hauschwitz Roman JIL1102 425563 C OK Jilemnice
10:33:00 3606 Paukert Adam VRL9999 2126241 OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:34:00 3607 Juliš Josef ZAM1010 426332 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:35:00 3608 Hainiš Pavel LTU1102 2057587 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:36:00 3609 Peška Ondřej LPU1006 2032156 C OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 3610 Andrle Tomáš SHK1111 2213818 C OK Slavia Hradec Králové
10:38:00 3611 Vakant 0 Vakant

H14C 2.70 km, 22 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 3612 Tejkl Štěpán TAP0807 8090146 B KOB Tretra Praha
09:32:00 3613 Junek Matouš DKP0817 8670826 B Oddíl OB Kotlářka
09:33:00 3614 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 A Slavia Liberec orienteering
09:34:00 3615 Svoboda Adam DKP0913 2148236 C Oddíl OB Kotlářka
09:35:00 3616 Herman Ondřej MLA0801 8109363 B MLOK Mariánské Lázně
09:36:00 3617 Engel Adam DKP0910 8047223 B Oddíl OB Kotlářka
09:37:00 3618 Nožička Jan JJN0800 8636193 B Team Jizerky
09:38:00 3619 Chmelař David PGP0801 2106731 C SK Praga
09:39:00 3620 Šnytr Václav JJN0805 2078479 C Team Jizerky
09:40:00 3621 Pešek Ondřej SJC0802 8226384 B Sportcentrum Jičín
09:41:00 3622 Hozík Štěpán TZL0806 8648637 A SKOB Zlín
09:42:00 3623 Držka Filip LPU0901 2103270 C OK Lokomotiva Pardubice
09:43:00 3624 Zástava Marek SHK0908 2212739 C OK Slavia Hradec Králové
09:44:00 3625 Machar Eda DKP0803 8080822 A Oddíl OB Kotlářka
09:45:00 3626 Šlambora Kryštof SHK0806 8076016 C OK Slavia Hradec Králové
09:46:00 3627 Goláň Antonín LPU0804 8656532 B OK Lokomotiva Pardubice
09:47:00 3628 Macháček Tomáš SHK0811 8076023 A OK Slavia Hradec Králové
09:48:00 3629 Placek Tomas MLA0902 8014515 B MLOK Mariánské Lázně
09:49:00 3630 Čečka Vojtěch SHK0804 2113080 C OK Slavia Hradec Králové
09:50:00 3631 Lučan Matěj LPU0903 8109396 C OK Lokomotiva Pardubice
09:51:00 3632 Matoušek Alex CHC0902 232905 C K.O.B. Choceň
09:52:00 3633 Kutek Matěj TUR0908 8003260 A OOB TJ Turnov
09:53:00 3634 Cichra Patrik TAP0903 8007172 B KOB Tretra Praha
09:54:00 3635 Gottstein Matouš JIL0901 2124769 B OK Jilemnice
09:55:00 3636 Jakubský David SHK0905 8014481 B OK Slavia Hradec Králové
09:56:00 3637 John Martin VRL0902 2139476 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:57:00 3638 Materna Josef VPM0902 8007996 B KOS Slavia Plzeň
09:58:00 3639 Pavelec Michal NPA0801 8006771 B SK LOB Nová Paka
09:59:00 3640 Pernička Martin TZL0800 8240800 A SKOB Zlín
10:00:00 3641 Sochor Jakub SHK0903 8022640 B OK Slavia Hradec Králové
10:01:00 3642 Spilka Petr JIL0803 2144174 B OK Jilemnice
10:02:00 3643 Čihák Jakub HOR0901 8014569 B TJ Jiskra Hořice
10:03:00 3644 Pavlík Adam TZL0810 8662733 B SKOB Zlín
10:04:00 3645 Goláň František LPU0803 8663151 A OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 3646 Komín Matyáš DKL0901 2121871 C KOB Kladno
10:06:00 3647 Novák Adam DKP0924 8154985 B Oddíl OB Kotlářka
10:07:00 3648 Šeps Miroslav SRK0801 8516923 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:08:00 3649 Novotný Vít PHK0901 8017734 B OK 99 Hradec Králové
10:09:00 3650 Holas Štěpán AOP0900 8004331 A Orientační Běh Opava
10:10:00 3651 Pachel Jiří ZAM0801 2053566 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:11:00 3652 Jelínek František PHK0900 8162886 B OK 99 Hradec Králové
10:12:00 3653 Veljačik Jonáš DKP0818 8007188 C Oddíl OB Kotlářka
10:13:00 3654 Kvášovský Filip LTU0902 8028803 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:14:00 3655 Pícl Kryštof VPM0800 8410773 C KOS Slavia Plzeň
10:15:00 3656 Frosch Vítek LPU0801 8656503 A OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 3657 Vodrážka Štěpán VPM0802 8022383 B KOS Slavia Plzeň
10:17:00 3658 Kohoutek Lukáš RIC0805 8226412 B OB Říčany
10:18:00 3659 Šimerka Ondřej PGP0800 8648593 B SK Praga
10:19:00 3660 Pleva Stanislav SJC0805 8654389 C Sportcentrum Jičín
10:20:00 3661 Kamenický Pavel TAP0909 8196049 B KOB Tretra Praha
10:21:00 3662 Štembera Vítek TJN0801 8662690 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:22:00 3663 Šašek Jakub JEO0806 8028824 B Ještědská oblast
10:23:00 3664 Doucha Tomáš SNA0801 8019416 B TJ START Náchod
10:24:00 3665 Krs Jakub VPM0801 8014479 C KOS Slavia Plzeň
10:25:00 3666 Zřídkaveselý Martin PBM0808 8482114 B TJ Spartak 1. brněnská
10:26:00 3667 Mála Matyáš MAS0800 2026162 C OOB Aš
10:27:00 3668 Kroupa Matyáš LPU0902 8109402 B OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 3669 Kyrylyshyn Ihor SHK0910 8071970 C OK Slavia Hradec Králové
10:29:00 3670 Klusáček Mikuláš CTB0902 8003597 B SK OB Chotěboř
10:30:00 3671 Večeřa Viktor SHK0907 2111614 C OK Slavia Hradec Králové
10:31:00 3672 Brandejs Štěpán DKP0807 8080813 B Oddíl OB Kotlářka
10:32:00 3673 Žemlík Eduard TUR0909 8680592 B OOB TJ Turnov
10:33:00 3674 Čapek Karel LTU0801 2143370 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:34:00 3675 Svítil Martin PGP0903 8005120 B SK Praga
10:35:00 3676 Víteček Šimon DKP0801 8080630 B Oddíl OB Kotlářka
10:36:00 3677 Oravec Viktor JJN0802 2111800 C Team Jizerky
10:37:00 3678 Lamač František TUR0901 8014470 B OOB TJ Turnov
10:38:00 3679 Škorpil Marek HOR0900 8667965 B TJ Jiskra Hořice
10:39:00 3680 Štys Jáchym DKP0823 0 C Oddíl OB Kotlářka
10:40:00 3681 Prinz Mikuláš MLA0901 8656644 B MLOK Mariánské Lázně
10:41:00 3682 Koten Vojtěch DKP0815 8445310 B Oddíl OB Kotlářka
10:42:00 3683 Maloch David LPU0905 8109427 B OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 3684 Vakant 0 Vakant
10:44:00 3685 Vakant 0 Vakant

H14D 2.40 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 3686 Kuklík Tobiáš JIL0904 2221477 C OK Jilemnice
09:32:00 3687 Červinka Vojta VRL9998 2127656 OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:33:00 3688 Kalousek Dominik JEN0901 8680290 C OB Jenišovice
09:34:00 3689 Kadaník Petr LPU0802 9820 C OK Lokomotiva Pardubice
09:35:00 3690 Vakant 0 Vakant

H16A 3.40 km, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 2248 Vakant 0 Vakant
09:32:00 2249 Vakant 0 Vakant
09:33:00 2250 Melichar Šimon DKP0708 8154983 C Oddíl OB Kotlářka
09:34:00 2251 Metelka Tomáš PHK0801 8226302 A OK 99 Hradec Králové
09:35:00 2252 Miča Jan KSU0701 8482572 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
09:36:00 2253 Štěpánek Ondřej TBM0809 8208112 A KOS TJ Tesla Brno
09:37:00 2254 Bárta Viktor ZVO0601 8667515 A OB SK Zvole
09:38:00 2255 Seligr Lukáš PHK0709 2141894 B OK 99 Hradec Králové
09:39:00 2256 Balogh Matej ZBM0716 8300063 A SK Brno Žabovřesky
09:40:00 2257 Weiss Hugo DKP0725 2211630 B Oddíl OB Kotlářka
09:41:00 2258 Zápotocký Jiří PGP0808 8648622 A SK Praga
09:42:00 2259 Brabec Matěj MAS0701 2026161 B OOB Aš
09:43:00 2260 Svítil Patrik PGP0706 8670812 B SK Praga
09:44:00 2261 Jordán Alexandr KSU0626 8680281 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
09:45:00 2262 Bulíř Jáchym TAP0602 2103723 B KOB Tretra Praha
09:46:00 2263 Kosák Eliáš PGP0704 8140934 B SK Praga
09:47:00 2264 Novák Matyáš CTB0601 8226396 B SK OB Chotěboř
09:48:00 2265 Matyšek Ondřej PGP0703 8019443 B SK Praga
09:49:00 2266 Lacina Jan DKP0717 8183145 B Oddíl OB Kotlářka
09:50:00 2267 Kule Oliver ONO0701 8648612 B SKOB Ostrov
09:51:00 2268 Ticháček Jakub SJC0704 8190207 A Sportcentrum Jičín
09:52:00 2269 Štábl Patrik KSU0606 8670783 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
09:53:00 2270 Kuchař Ondřej TAP0609 8667961 A KOB Tretra Praha
09:54:00 2271 Wodzicki Filip CHC0702 8006542 C K.O.B. Choceň
09:55:00 2272 Čechmánek Václav PVP0600 8005434 C VSK Přírodní vědy Praha
09:56:00 2273 Kopecký Matyáš DKP0613 8017713 B Oddíl OB Kotlářka
09:57:00 2274 Ječmen Matyáš ONO0600 8061404 B SKOB Ostrov
09:58:00 2275 Dolák Jakub DKP0707 2148146 B Oddíl OB Kotlářka
09:59:00 2276 Drahoňovský Tomáš TUR0701 8667957 A OOB TJ Turnov
10:00:00 2277 Machar Matěj DKP0604 8080821 B Oddíl OB Kotlářka
10:01:00 2278 Bugan Matěj PGP0712 8119497 C SK Praga
10:02:00 2279 Sedláček Patrik DKP0816 8080829 A Oddíl OB Kotlářka
10:03:00 401 Vaníček Jan SJC0705 8051111 A Sportcentrum Jičín
10:04:00 402 Štěpánek Jan TBM0607 8660548 A KOS TJ Tesla Brno
10:05:00 403 Stacke Václav LCE0703 8662435 A OOB TJ Slovan Luhačovice
10:06:00 404 Koliáš Štěpán PGP0610 8076030 A SK Praga
10:07:00 405 Šmelík Daniel LCE0704 8662739 A OOB TJ Slovan Luhačovice
10:08:00 406 Elleder David TAP0615 8116696 A KOB Tretra Praha
10:09:00 407 Podrábský Ctibor VLI0700 8663117 A Slavia Liberec orienteering
10:10:00 408 Teringl Vojtěch VCB0702 8022634 A OB České Budějovice
10:11:00 409 Donda Jakub ONO0700 8656617 A SKOB Ostrov
10:12:00 410 Urbánek Tomáš ZBM0604 8670828 A SK Brno Žabovřesky
10:13:00 411 Mairich Filip JJN0600 8662716 A Team Jizerky
10:14:00 412 Pěček Jakub SKM0700 8660395 A KOB Směr Kroměříž
10:15:00 413 Schwab Filip TBM0710 8000710 A KOS TJ Tesla Brno
10:16:00 414 Votoček Michal JIL0601 8680398 A OK Jilemnice
10:17:00 415 Ptáček Jonáš TBM0717 8070717 A KOS TJ Tesla Brno
10:18:00 416 Pernička Václav TZL0602 8170602 A SKOB Zlín
10:19:00 417 Čihák Jan HOR0601 8670737 A TJ Jiskra Hořice
10:20:00 418 Račanský Jiří TBM0706 8004271 A KOS TJ Tesla Brno
10:21:00 419 Stehlík Jakub ZTC0700 8013478 A Západočeské sportovní centrum OB
10:22:00 420 Fajfr Marek LPU0612 8014543 A OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 421 Vlček Tomáš VIC0713 8663111 A OB Vizovice
10:24:00 422 Meduna Filip ONO0603 8028820 A SKOB Ostrov
10:25:00 423 Tomášek Prokop TUR0711 8226402 A OOB TJ Turnov
10:26:00 424 Dolejší Jan DOK0602 8116777 A OK Doksy
10:27:00 425 Srb Vladimír LPU0714 8667506 A OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 426 Hyxa Jan VLI0702 8022656 A Slavia Liberec orienteering
10:29:00 427 Kučera Tomáš ZBM0605 8660418 A SK Brno Žabovřesky
10:30:00 428 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 A OK Jilemnice
10:31:00 429 Hanuš Filip VRL0604 8116669 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:32:00 430 Kopecký Matyáš SJC0702 8654570 A Sportcentrum Jičín
10:33:00 431 Štrait Vilém VSP0701 8061443 A USK Praha
10:34:00 432 Jančík Filip ZBM0616 8200003 A SK Brno Žabovřesky
10:35:00 433 Zurynek Jan TJN0605 8662746 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:36:00 434 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A SK Radioklub Blansko

H16C 2.70 km, 21 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 3691 Flos Tomáš LPU0633 8109314 B OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 3692 Kubát Vojtěch VRL0701 8680327 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:22:00 3693 Měrka Nikola RIC0710 2211498 C OB Říčany
10:23:00 3694 Komenda Jakub PBM0712 8410766 B TJ Spartak 1. brněnská
10:24:00 3695 Kohoutek Tomáš RIC0603 8061461 B OB Říčany
10:25:00 3696 Šimerda Václav SRK0605 8518323 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:26:00 3697 Smítka Jiří RIC0711 2096246 C OB Říčany
10:27:00 3698 Kadaně Marek LPU0703 8109319 B OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 3699 Beneda Vojtěch SHK0703 8183072 C OK Slavia Hradec Králové
10:29:00 3700 Tkachenko Artem PHK0710 8003640 C OK 99 Hradec Králové
10:30:00 3701 Hlavatý Jan LPU0713 8196084 B OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 3702 Jiroušek Dominik SRK0602 8670741 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:32:00 3703 Hostinský Matěj LPU0604 2102530 C OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 3704 Studnička Jakub DKP0718 8080820 B Oddíl OB Kotlářka
10:34:00 3705 Finstrle Filip ZBM0702 8076007 B SK Brno Žabovřesky
10:35:00 3706 Špaňhel Petr VIC0610 8482101 B OB Vizovice
10:36:00 3707 Stach Ondřej JIL0602 8662678 B OK Jilemnice
10:37:00 3708 Štefanik Jan SHK0705 2144114 C OK Slavia Hradec Králové
10:38:00 3709 Pohl Lukáš TAP0703 2060250 C KOB Tretra Praha
10:39:00 3710 Borovec Šimon CHC0701 9550 C K.O.B. Choceň
10:40:00 3711 Koča Vojtěch ZBM0602 8005438 A SK Brno Žabovřesky
10:41:00 3712 Vakant 0 Vakant

H18A 3.60 km, 21 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:39:00 2314 Vakant 0 Vakant
10:40:00 2315 Šubrt Vojtěch DKP0502 8080825 A Oddíl OB Kotlářka
10:41:00 2316 Vítek Matěj SJI0500 8116794 B OK Jihlava
10:42:00 2317 Kohoutek Vojtěch DKP0503 8042119 B Oddíl OB Kotlářka
10:43:00 2318 Klösel Samuel AOP0504 8237738 B Orientační Běh Opava
10:44:00 2319 Černoch Martin PLU0500 8667538 B TJ SOKOL Plumlov
10:45:00 2320 Šperlich Jan KSU0403 8680405 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:46:00 2321 Janas Adam PGP0404 8667507 B SK Praga
10:47:00 2322 Marek Matěj JJN0402 2103701 B Team Jizerky
10:48:00 2323 Černý Matouš TAP0501 8014512 A KOB Tretra Praha
10:49:00 2324 Otruba František PLU0501 8667537 A TJ SOKOL Plumlov
10:50:00 2325 Beneš Jindřich KON0404 8660477 A KOB Konice
10:51:00 2326 Sláma Šimon LCE0502 8670814 A OOB TJ Slovan Luhačovice
10:52:00 2327 Tatarnikov Mykhailo PHK0405 8003652 C OK 99 Hradec Králové
10:53:00 2328 Skvortcov Yurii TJN0411 0 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:54:00 2329 Sobota Ondřej ZTC0502 8014568 B Západočeské sportovní centrum OB
10:55:00 2330 Bláha Adam KSU0525 8680331 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:56:00 2331 Majowski Jan CHC0505 8661594 C K.O.B. Choceň
10:57:00 2332 Kasza Tomáš PBM0512 8116805 A TJ Spartak 1. brněnská
10:58:00 2333 Janoch Samuel Jan MLA0502 8656638 A MLOK Mariánské Lázně
10:59:00 301 Zakouřil Matyáš VSP0400 8004888 A USK Praha
11:00:00 302 Pokorný Jan JJN0400 8659408 A Team Jizerky
11:01:00 303 Pekárek Tobias TZL0502 8663152 A SKOB Zlín
11:02:00 304 Heřmánek Petr TUR0500 8680593 A OOB TJ Turnov
11:03:00 305 Štábl Adam KSU0401 8662429 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:04:00 306 Štěrbák Josef ZBM0409 8660412 A SK Brno Žabovřesky
11:05:00 307 Mrózek Paweł SIT0402 8002604 A OK SILESIA
11:06:00 308 Doucha Martin SNA0501 8076025 A TJ START Náchod
11:07:00 309 Prášil Tomáš TTR0501 8666871 A OOB Třebíč
11:08:00 310 Kolář Šimon SHK0405 8005126 A OK Slavia Hradec Králové
11:09:00 311 Tkáč Matěj JJN0401 8660911 A Team Jizerky
11:10:00 312 Salaba Dan JIL0404 8680328 A OK Jilemnice
11:11:00 313 Smolka Jakub TAP0500 8033221 A KOB Tretra Praha
11:12:00 314 Kabát Martin PGP0408 8667514 A SK Praga
11:13:00 315 Bukovác Filip PBM0501 8116740 A TJ Spartak 1. brněnská
11:14:00 316 Sork Dominik TAP0504 8149881 A KOB Tretra Praha
11:15:00 317 Orany Vojtěch SJI0401 8116725 A OK Jihlava
11:16:00 318 Waldhauser Štěpán TUR0409 8667503 A OOB TJ Turnov
11:17:00 319 Němec David ZTC0504 8648544 A Západočeské sportovní centrum OB
11:18:00 320 Černý Antonín TAP0402 8116720 A KOB Tretra Praha
11:19:00 321 Haas Filip LPU0401 8656543 A OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 322 Račanský Jakub TBM0503 8100029 A KOS TJ Tesla Brno
11:21:00 323 Jelínek Filip LPU0514 8020220 A OK Lokomotiva Pardubice
11:22:00 324 Valenta Ondřej JIL0401 8226326 A OK Jilemnice
11:23:00 325 Dohnálek Tomáš SHK0403 8656645 A OK Slavia Hradec Králové
11:24:00 326 Stehlík Šimon ZTC0501 8670487 A Západočeské sportovní centrum OB
11:25:00 327 Zřídkaveselý Adam PBM0505 8660411 A TJ Spartak 1. brněnská
11:26:00 328 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 8680578 A OOB TJ Turnov
11:27:00 329 Nouza Michal SJH0505 8004613 A SOS Jindřichův Hradec
11:28:00 330 Donda Jiří ONO0403 8032771 A SKOB Ostrov
11:29:00 331 Choutka Matěj NPA0402 8482062 A SK LOB Nová Paka
11:30:00 332 Průša Dominik VSP0406 8667982 A USK Praha
11:31:00 333 Tomanek Lukáš KSU0502 8680413 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:32:00 334 Gryc Ondřej TBM0406 8180018 A KOS TJ Tesla Brno
11:33:00 335 Bednařík Vilém PBM0509 8670461 A TJ Spartak 1. brněnská
11:34:00 336 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 8654908 A OK Dobříš
11:35:00 337 Štichhauer Daniel LPU0405 8656502 A OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00 338 Peterka Jakub LLI0404 8659397 A LOK-o Liberec
11:37:00 339 Odehnal Tomáš PBM0500 8660444 A TJ Spartak 1. brněnská
11:38:00 340 Hoetzel Hugo TUR0505 8680581 A OOB TJ Turnov
11:39:00 341 Bolehovský Daniel VSP0508 8170805 A USK Praha
11:40:00 342 Strýček Jan PBM0503 8028870 A TJ Spartak 1. brněnská
11:41:00 343 Nemšovský Filip VSP0500 8005427 A USK Praha
11:42:00 344 Štorek Jan JPV0505 8440505 A Oddíl OS SK Prostějov
11:43:00 345 Titz Adam VSP0401 8151968 A USK Praha
11:44:00 346 Byrtus Jakub SIT0502 8663128 A OK SILESIA

H18C 2.70 km, 21 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 3713 Kuhn Vojtěch LPU0404 8031407 C OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 3714 Nimshaus Viktor CHC0502 8012872 B K.O.B. Choceň
11:12:00 3715 Veselý Jakub BOR0406 2129241 C OK Jiskra Nový Bor
11:13:00 3716 Pirožek Vojtěch LTU0400 8662734 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:14:00 3717 Jakubský Adam SHK0406 8014452 B OK Slavia Hradec Králové
11:15:00 3718 Neumann Matěj PHK0400 8667962 B OK 99 Hradec Králové
11:16:00 3719 Pekárek Tomáš LPU0515 8014532 B OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 3720 Novák Stanislav NPA0404 8109325 B SK LOB Nová Paka
11:18:00 3721 Houžvička Filip SHK0504 2113066 C OK Slavia Hradec Králové
11:19:00 3722 Kotyk Vojtěch LTU0502 8085196 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:20:00 3723 Fajfer Filip NPA0401 8680282 A SK LOB Nová Paka
11:21:00 3724 Zounar Adam SRK0507 2080847 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:22:00 3725 Retek David LTU0402 8004736 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:23:00 3726 Sedláček David SRK0508 8014561 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:24:00 3727 Lazák Jan LTU0500 8662729 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:25:00 3728 Rak Tomáš SHK0400 7207030 B OK Slavia Hradec Králové
11:26:00 3729 Pirkl Jakub CHC0503 8205420 C K.O.B. Choceň
11:27:00 3730 Podolský Petr SHK0507 8014546 B OK Slavia Hradec Králové
11:28:00 3731 Langr Jakub KOR0401 8014469 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:29:00 3732 Klapetek Václav AOP0503 8162833 C Orientační Běh Opava
11:30:00 3733 Vakant 0 Vakant

H20A 3.70 km, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:17:00 201 Vakant 0 Vakant
10:18:00 202 Vakant 0 Vakant
10:19:00 203 Šimek Jakub CHC0303 8113508 B K.O.B. Choceň
10:20:00 204 Venhoda Matěj SJI0301 8109370 A OK Jihlava
10:21:00 205 Mencl Jan TUR0201 8461739 B OOB TJ Turnov
10:22:00 206 Svoboda Radek STE0207 8022671 B SK SKI-OB Šternberk
10:23:00 207 Fábera David SHK0305 8656641 B OK Slavia Hradec Králové
10:24:00 208 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 A SK Praga
10:25:00 209 Doležal Matyáš STE0208 8655382 C SK SKI-OB Šternberk
10:26:00 210 Knor Martin TBM0207 8072002 C KOS TJ Tesla Brno
10:27:00 211 Strugarek Łukasz CHC0306 8083077 C K.O.B. Choceň
10:28:00 212 Škácha Vít DKP0310 8654883 A Oddíl OB Kotlářka
10:29:00 213 Roháč Martin LCE0308 8017132 R OOB TJ Slovan Luhačovice
10:30:00 214 Valík Adam AOP0301 8648578 R Orientační Běh Opava
10:31:00 215 Mareš Albert DKP0308 8226408 A Oddíl OB Kotlářka
10:32:00 216 Urbánek Adam ZBM0302 8660426 R SK Brno Žabovřesky
10:33:00 217 Melišík Martin TAP0200 8654905 R KOB Tretra Praha
10:34:00 218 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 A SK Praga
10:35:00 219 Vitebský Lukáš JJN0302 8662688 R Team Jizerky
10:36:00 220 Světnický František STE0204 8656687 R SK SKI-OB Šternberk
10:37:00 221 Šišma Vojtěch LPU0204 8663165 A OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 222 Čech Vít AOP0302 8004316 R Orientační Běh Opava
10:39:00 223 Šauli Filip ZTC0301 8656560 R Západočeské sportovní centrum OB
10:40:00 224 Jelínek Kryštof LPU0314 8666870 A OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 225 Sedláček Jaroslav DKP0309 8080830 A Oddíl OB Kotlářka
10:42:00 226 Macek Ondřej LPU0209 8656535 R OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 227 Hájek Kryštof TUR0212 8680421 R OOB TJ Turnov
10:44:00 228 Bialožyt Marek TRI0301 8011036 A TJ TŽ Třinec
10:45:00 229 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 230 Škvor Adam KAM0202 8680302 R OK Kamenice
10:47:00 231 Nechanický Jan TBM0200 8000321 R KOS TJ Tesla Brno
10:48:00 232 Janas Petr PGP0200 8663127 R SK Praga
10:49:00 233 Dostál František UOL0201 8516416 A SOB Olomouc
10:50:00 234 Malačka Milan DKP0210 8080811 R Oddíl OB Kotlářka
10:51:00 235 Richtr Lukáš ZTC0204 8656696 E Západočeské sportovní centrum OB
10:52:00 236 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 R SK Brno Žabovřesky
10:53:00 237 Tokár Radim ZTC0300 8660914 R Západočeské sportovní centrum OB
10:54:00 238 Mareček Šimon LPU0222 8000543 R OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 239 Čepička Ladislav ZTC0303 8648588 A Západočeské sportovní centrum OB

H21N 2.80 km, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:14:00 3927 Procházka Josef 60005 8116756 006-SK SKIVELO
10:15:00 3928 Klíma Kamil 40001 8667960 004-SK Olympia Praha SPS
10:16:00 3929 Vondrouš Jaroslav 60007 9453 006-SK SKIVELO
10:17:00 3930 Vakant 0 Vakant
10:18:00 3931 Spilka Marek 60006 2104586 006-SK SKIVELO

H21A 3.90 km, 24 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:58:00 3734 Sklenář Martin AOP9501 8648541 R Orientační Běh Opava
10:59:00 3735 Kazda Adam ZBM9104 8660406 C SK Brno Žabovřesky
11:00:00 3736 Cahel Marek LCE8803 8662442 R OOB TJ Slovan Luhačovice
11:01:00 3737 Karásek Matěj TUR0000 8050013 C OOB TJ Turnov
11:02:00 3738 Hovorka Lukáš LPU9001 8402048 C OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 3739 Goldschmidt Tobiáš TBM0005 8200031 C KOS TJ Tesla Brno
11:04:00 3740 Bořánek Michal VSP0007 8076041 C USK Praha
11:05:00 3741 Burda Matěj BOR9608 8200008 C OK Jiskra Nový Bor
11:06:00 3742 Fučík Karel VBM7246 8210972 C VSK Mendelu Brno
11:07:00 3743 Thoř Tomáš TUR9904 8430131 C OOB TJ Turnov
11:08:00 3744 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 C KOS TJ Tesla Brno
11:09:00 3745 Grundman Vojtěch CHC8801 8080807 C K.O.B. Choceň
11:10:00 3746 Gedeon Dominik KSU9900 8016299 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:11:00 3747 Švadlena Michal CHC0101 8656615 C K.O.B. Choceň
11:12:00 3748 Horyna Roman LCE7602 8662439 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:13:00 3749 Panchártek Jan PHK8802 8662676 C OK 99 Hradec Králové
11:14:00 3750 Mielec Jaromír AOP9701 8008123 C Orientační Běh Opava
11:15:00 3751 Jonáš Martin PGP9606 8667535 C SK Praga
11:16:00 3752 Hájek Adam KAM9202 8499979 C OK Kamenice
11:17:00 3753 Nagy Josef TJN0006 8656507 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:18:00 3754 Jílek Jakub KSU9202 8162862 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:19:00 3755 Kašpar Michal TZL9308 8663198 C SKOB Zlín
11:20:00 3756 Vítek Jaroslav SJI7201 8028815 C OK Jihlava
11:21:00 3757 Šabatka Zdeněk PHK8900 8660923 C OK 99 Hradec Králové
11:22:00 3758 Fajkus Radim JPV9509 8656711 C Oddíl OS SK Prostějov
11:23:00 3759 Bravený Adam VBM8801 8108810 C VSK Mendelu Brno
11:24:00 3760 Váňa Martin TUR8401 8403030 C OOB TJ Turnov
11:25:00 3761 Buk Michal ROU9601 8662301 C SKOB Roudnice nad Labem
11:26:00 3762 Fröhlich Martin DKP8207 8014440 C Oddíl OB Kotlářka
11:27:00 3763 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C VSK Mendelu Brno
11:28:00 3764 Pospíšil Ondřej DKP8717 8667544 C Oddíl OB Kotlářka
11:29:00 3765 Gebrt Jan SHK9801 8656729 C OK Slavia Hradec Králové
11:30:00 3766 Neumann Josef TUR8407 8606459 C OOB TJ Turnov
11:31:00 3767 Křivda Martin CHC9501 8659400 C K.O.B. Choceň
11:32:00 3768 Jílek Ondřej KSU9908 8662437 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:33:00 3769 Palas Jan SJC8507 8008014 C Sportcentrum Jičín
11:34:00 3770 Janda Martin DOB8002 8662322 C KOB Dobruška
11:35:00 3771 Měšťan Ondřej TAP0100 8201203 R KOB Tretra Praha
11:36:00 3772 Zlámal David SJC9603 8053542 C Sportcentrum Jičín
11:37:00 3773 Hledík Jakub CHT9501 8667987 C OOB SK Chrast
11:38:00 3774 Novotný Tomáš PHK8101 8670463 C OK 99 Hradec Králové
11:39:00 3775 Pešek Ondřej CHC8502 8662296 C K.O.B. Choceň
11:40:00 3776 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C SK Brno Žabovřesky
11:41:00 3777 Landovský Jakub PGP9601 8663177 C SK Praga
11:42:00 3778 Šurgan Štefan TUR7900 8680573 C OOB TJ Turnov
11:43:00 3779 Jonáš Adam ZBM0102 8100060 R SK Brno Žabovřesky
11:44:00 3780 Srb Vladimír LPU7818 8667505 C OK Lokomotiva Pardubice
11:45:00 3781 Dlabaja Štěpán JJN8508 8185818 C Team Jizerky
11:46:00 3782 Tomanek Daniel KSU7410 8662343 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:47:00 3783 Bílý Jakub DOK0104 8113497 C OK Doksy
11:48:00 3784 Bravený Vít ZBM9102 8660450 C SK Brno Žabovřesky
11:49:00 3785 Dvorský Vojtěch KSU9400 8482075 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:50:00 3786 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C Oddíl OB Kotlářka
11:51:00 3787 Šafka Sebastian KAM0101 8221133 R OK Kamenice
11:52:00 3788 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C K.O.B. Choceň
11:53:00 3789 Dutkowski Mikolaj DOB9200 8010192 R KOB Dobruška
11:54:00 3790 Zabořil Vojtěch TUR0110 8680598 C OOB TJ Turnov
11:55:00 3791 Kos Tomáš LPU9303 8660901 C OK Lokomotiva Pardubice
11:56:00 3792 Bořil Jan TBM9700 8515513 C KOS TJ Tesla Brno
11:57:00 3793 Udržal Tomáš LPU8002 8656530 C OK Lokomotiva Pardubice
11:58:00 3794 Šmehlík Eduard SHK8702 8660921 C OK Slavia Hradec Králové
11:59:00 3795 Mikel David TZL9703 8662440 C SKOB Zlín
12:00:00 3796 Tichý Radomír SHK0000 8670465 C OK Slavia Hradec Králové
12:01:00 3797 Žemlík Pavel TUR7135 2119202 C OOB TJ Turnov
12:02:00 3798 Hepner David SHK7601 8655416 C OK Slavia Hradec Králové
12:03:00 3799 Kligl Radim TBM0103 8655419 C KOS TJ Tesla Brno
12:04:00 3800 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 C OK Slavia Hradec Králové
12:05:00 3801 Fürst Matouš DOK9602 8651739 R OK Doksy
12:06:00 3802 Müller Jonáš KSU9906 8662444 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:07:00 3803 Landovský Tomáš PGP9103 8071491 C SK Praga
12:08:00 3804 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 8518311 C Oddíl OB Kotlářka

H21B 3.90 km, 24 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 3805 Šunda Marek VSP9200 7210926 C USK Praha
10:34:00 3806 Košárek Pavel PGP7107 8656636 C SK Praga
10:35:00 3807 Ďoubal Jan DOB8600 897364 C KOB Dobruška
10:36:00 3808 Šákr Vít BOR9301 8270693 C OK Jiskra Nový Bor
10:37:00 3809 Martan Jiří VLI7300 8662685 C Slavia Liberec orienteering
10:38:00 3810 Novák Pavel CTB7001 8648548 C SK OB Chotěboř
10:39:00 3811 Vopařil Jan LCE9911 7201825 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:40:00 3812 Koštejn Vít DOK9800 8657100 C OK Doksy
10:41:00 3813 Stehlík Petr ZTC7903 8515517 C Západočeské sportovní centrum OB
10:42:00 3814 Dudík Petr TUR8917 52870 C OOB TJ Turnov
10:43:00 3815 Novotný Marek TJN9901 8680399 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:44:00 3816 Hašek Jan VPM0001 8076582 C KOS Slavia Plzeň
10:45:00 3817 Šrom Jakub TBM9502 8048538 C KOS TJ Tesla Brno
10:46:00 3818 Janas Petr PGP7106 8151151 C SK Praga
10:47:00 3819 Zháňal Jan ZBM8721 8660422 C SK Brno Žabovřesky
10:48:00 3820 Pauschek Karel PBM8509 8660430 C TJ Spartak 1. brněnská
10:49:00 3821 Hadač Miroslav AOP6501 8656723 C Orientační Běh Opava
10:50:00 3822 Šmol David DOK0100 2053509 C OK Doksy
10:51:00 3823 Hasman Marek VPM0201 8044641 C KOS Slavia Plzeň
10:52:00 3824 Locker Tomáš SRK9802 8004341 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:53:00 3825 Karvánek Matouš BOR9006 8210813 C OK Jiskra Nový Bor
10:54:00 3826 Kafka Miloš LPU8608 8517452 C OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 3827 Grätsch Markus TUR9603 9080057 C OOB TJ Turnov
10:56:00 3828 Hejna Martin TAP8101 8022652 C KOB Tretra Praha
10:57:00 3829 Mareš Vít BOR0000 8662363 C OK Jiskra Nový Bor
10:58:00 3830 Buk Petr ROU0001 8516425 C SKOB Roudnice nad Labem
10:59:00 3831 Ticháček Radek SJC7801 8170578 C Sportcentrum Jičín
11:00:00 3832 Seidl Miroslav RIC7407 8033245 C OB Říčany
11:01:00 3833 Kovařík Martin SIT0101 8655413 C OK SILESIA
11:02:00 3834 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C LOK-o Liberec
11:03:00 3835 Arnošt Kamil VSP7301 8007180 C USK Praha
11:04:00 3836 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C Sportcentrum Jičín
11:05:00 3837 Klement David DKP0110 8080816 C Oddíl OB Kotlářka
11:06:00 3838 Janda Ondřej KAM0113 8663176 C OK Kamenice
11:07:00 3839 Justa Pavel PHK8701 8003625 C OK 99 Hradec Králové
11:08:00 3840 Šmaus Jan TJN9700 8662721 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:09:00 3841 Šabata Milan SRK9904 7205561 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:10:00 3842 Hasman Ondřej VPM0002 8656735 C KOS Slavia Plzeň
11:11:00 3843 Rýdl Jiří JJN7000 8662707 C Team Jizerky
11:12:00 3844 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C OB Říčany
11:13:00 3845 Kabát Jan PGP6901 8140922 C SK Praga
11:14:00 3846 Stefański Dawid CHC8904 8645199 C K.O.B. Choceň
11:15:00 3847 Vlach Martin PGP8605 8140912 C SK Praga
11:16:00 3848 Pustai David TJN9301 8076658 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:17:00 3849 Toman Viktor PGP9305 8140923 C SK Praga
11:18:00 3850 Štorek David JPV0202 8663202 A Oddíl OS SK Prostějov
11:19:00 3851 Hubáček Michal LCE9301 8670742 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:20:00 3852 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C SK Praga
11:21:00 3853 Vozda Vojtěch KSU9043 8680357 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:22:00 3854 Hošek Radim TAP8737 8087370 C KOB Tretra Praha
11:23:00 3855 Pašek František KAM7600 8052300 C OK Kamenice
11:24:00 3856 Synek Petr DOK0200 8657096 B OK Doksy
11:25:00 3857 Dvořák Josef PGP8006 8482120 C SK Praga
11:26:00 3858 Waněk Adam LPU9505 8662365 C OK Lokomotiva Pardubice
11:27:00 3859 Novák Přemysl DKP0107 8656538 C Oddíl OB Kotlářka
11:28:00 3860 Němeček Jan KAM9300 8648633 C OK Kamenice
11:29:00 3861 Pecka Marek EKP9000 8003623 C VŠTJ Ekonom Praha
11:30:00 3862 Šafka Daniel KAM9105 8109377 C OK Kamenice
11:31:00 3863 Šesták Marek VLI7403 8004275 C Slavia Liberec orienteering
11:32:00 3864 Vlášek Jakub TAP9702 8009702 C KOB Tretra Praha
11:33:00 3865 Khýn Vítězslav ASU8304 8226338 C Magnus Orienteering
11:34:00 3866 Finstrle Luděk ZBM7902 8660402 C SK Brno Žabovřesky
11:35:00 3867 Fišer Jan SNA9302 2420009 C TJ START Náchod
11:36:00 3868 Pátek Michal CHC8603 8025343 C K.O.B. Choceň
11:37:00 3869 Hraboš Matej TBM9547 8071299 C KOS TJ Tesla Brno
11:38:00 3870 Škvor Ota KAM9900 8680382 R OK Kamenice
11:39:00 3871 Picek Jan TJN9101 8662742 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:40:00 3872 Holas Tomáš AOP7802 8648545 C Orientační Běh Opava
11:41:00 3873 Chromý Adam TBM8841 8008841 C KOS TJ Tesla Brno
11:42:00 3874 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C Oddíl OB Kotlářka
11:43:00 3875 Šitina Jakub LTU0001 8662680 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:44:00 3876 Koča Jaroslav ZBM8206 8420962 C SK Brno Žabovřesky

H21C 3.10 km, 22 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:54:00 3877 Kos Oldřich LPU9302 8107709 C OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 3878 ALMURSHIDI AHMAD HMDAN 100010 1603025 010-UAE Military Team
10:56:00 3879 Deml Tomáš LPU9502 8221295 C OK Lokomotiva Pardubice
10:57:00 3880 Zamastil Michal LTU0203 8648549 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:58:00 3881 Vališ Jan LPU0210 8109304 B OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 3882 Žákovec Jan KRL9505 8012868 C Kometa Kralovice
11:00:00 3883 Roudný Václav LPU0001 8656528 C OK Lokomotiva Pardubice
11:01:00 3884 ALSUWAIDI YOUSUF EID 100005 1603020 010-UAE Military Team
11:02:00 3885 Rožek David RIC7403 1111550 C OB Říčany
11:03:00 3886 ALYAMMAHI NASER MOHAMED 100002 1603014 010-UAE Military Team
11:04:00 3887 Reichl Tomáš MKP0100 8042118 C SK Meteor Kačerov
11:05:00 3888 Zvěřina Petr LPU8208 8656529 C OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 3889 Zdráhal Tomáš OOL8801 8198811 C SK Haná orienteering
11:07:00 3890 Váňa Vojtěch LPU0312 8109305 A OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 3891 Kmínek Jan DOK7801 2053502 C OK Doksy
11:09:00 3892 Moravec Jan ZAM0205 8629818 B OB T.J. Sokol Žamberk
11:10:00 3893 Rožek Vojtěch RIC0501 8670552 C OB Říčany
11:11:00 3894 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C OK Chrastava
11:12:00 3895 ALKETBI KHALID ABDALLA 100009 1603001 010-UAE Military Team
11:13:00 3896 Schuster Martin AOP6502 8662321 C Orientační Běh Opava
11:14:00 3897 Balcar Jiří SNA0301 8022679 A TJ START Náchod
11:15:00 3898 HASSOONI AHMED SALEM 100007 1603010 010-UAE Military Team
11:16:00 3899 Drobník Michal SJC8709 8278787 C Sportcentrum Jičín
11:17:00 3900 ALYAMMAHI SAEED AHMED 100003 1603026 010-UAE Military Team
11:18:00 3901 Fejfar Lukáš LPU0310 8663186 A OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 3902 ALJNEIBI SUHAIL SAEED 100006 1603009 010-UAE Military Team
11:20:00 3903 Zabořil Michal JEN7101 8226405 C OB Jenišovice
11:21:00 3904 ALHASHMI ABDULAZIZ MOHMAA 100011 1603029 010-UAE Military Team
11:22:00 3905 Procházka Tomáš LPU9110 981815 C OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 3906 ALSHEHHI MOHAMMED ALI 100004 1603018 010-UAE Military Team
11:24:00 3907 Macl Jan LPU9102 7209785 C OK Lokomotiva Pardubice
11:25:00 3908 ALZEYOUDI SAEED AHMED 100013 1603017 010-UAE Military Team
11:26:00 3909 Novák Adam LPU0320 8109307 B OK Lokomotiva Pardubice
11:27:00 3910 MOHAMED MARWAN ESMAEIL 100008 1603015 010-UAE Military Team
11:28:00 3911 Synek Antonín DOK7800 8113499 C OK Doksy
11:29:00 3912 Vandělík Michal ALB8501 8012039 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:30:00 3913 ALRUBAEI MOHAMMED RASHED 100012 1603017 010-UAE Military Team
11:31:00 3914 Kupka Jaroslav ALB7800 7213 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:32:00 3915 Locker Daniel SRK0200 2222794 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:33:00 3916 Vakant 0 Vakant
11:34:00 3917 Vakant 0 Vakant

H21D 2.70 km, 21 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:43:00 3918 Zeman Jaroslav DOB8844 8445313 C KOB Dobruška
11:44:00 3919 Beneš Miroslav KON9915 1418762 C KOB Konice
11:45:00 3920 Meduna Jakub DOK0000 888634 C OK Doksy
11:46:00 3921 Špatenka Filip SRK0001 7203465 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:47:00 3922 Kubec Michal DOK0103 7207878 C OK Doksy
11:48:00 3923 Nymsa Zdeněk TYN8502 8015302 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:49:00 3924 Filip Filip SHK9000 2058468 C OK Slavia Hradec Králové
11:50:00 3925 Řehoř Filip JJN9200 2080823 C Team Jizerky
11:51:00 3926 Vakant 0 Vakant

H35C 3.00 km, 21 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:58:00 3932 Hovorka Pavel LPU7908 8482109 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 3933 Vodrážka Ondřej VPM7702 995796 C KOS Slavia Plzeň
11:00:00 3934 Jirásek Aleš LPU7601 8100176 C OK Lokomotiva Pardubice
11:01:00 3935 Kazda Jiří SJC8006 8055001 C Sportcentrum Jičín
11:02:00 3936 Krmaš Václav SRK8001 8008111 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:03:00 3937 Andrš Petr ZAM8401 8226348 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:04:00 3938 Ječmen Vladimír ONO7900 8154994 C SKOB Ostrov
11:05:00 3939 Král Luboš TJN8401 8014476 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:06:00 3940 Drhlík Petr VAM8301 2134332 C OB Vamberk
11:07:00 3941 Vlček Jiří VIC7700 8051253 C OB Vizovice
11:08:00 3942 Kříž Libor LPU7804 8007804 C OK Lokomotiva Pardubice
11:09:00 3943 Stepanenko Sergiy PGP7902 1088801 C SK Praga
11:10:00 3944 Zitka Adam LPU8402 8663196 C OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 3945 Jedlička Jiří VPM7602 1490 C KOS Slavia Plzeň
11:12:00 3946 Podlešák Marek PHK7802 2088213 C OK 99 Hradec Králové
11:13:00 3947 Fukátko Jan LPU8105 8636191 C OK Lokomotiva Pardubice
11:14:00 3948 Pekárek Martin ONO7203 8482582 C SKOB Ostrov
11:15:00 3949 Šklíba Jan SRK7501 8515523 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:16:00 3950 Kadečka Petr ALB8400 8670738 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:17:00 3951 Macháček Jiří XHK7601 8109421 MTBO Racing team Hradec Králové
11:18:00 3952 Lužnický Jiří LIT8501 8241085 C KOB Litvínov
11:19:00 3953 Hladký Viktor VAM8201 8667969 C OB Vamberk
11:20:00 3954 Kozlov Oleksandr 90001 2071282 009-Galil
11:21:00 3955 Jakubec Petr SJC8106 8115757 C Sportcentrum Jičín
11:22:00 3956 Kamenický Jan TAP7900 8680588 C KOB Tretra Praha
11:23:00 3957 Vodička Oldřich LPU7715 8518324 C OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 3958 Korbel Michal PHK7703 8226379 C OK 99 Hradec Králové
11:25:00 3959 Václavek Jan LPU7816 8461733 C OK Lokomotiva Pardubice
11:26:00 3960 Andrš Jiří VAM8601 8026572 C OB Vamberk
11:27:00 3961 Šimek Jiří CHC7901 8109554 C K.O.B. Choceň
11:28:00 3962 Ritter Aleš ONO7401 7202865 C SKOB Ostrov
11:29:00 3963 Filip Libor SRK7101 8137519 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:30:00 3964 Kokaisl Tomáš LPU7820 253360 C OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 3965 Greschner Luboš ASU7848 8107738 C Magnus Orienteering
11:32:00 3966 Hanzl Tomáš SJC8205 8205000 C Sportcentrum Jičín
11:33:00 3967 Vakant 0 Vakant
11:34:00 3968 Vakant 0 Vakant

H35D 2.50 km, 21 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:43:00 3969 Hanousek Václav SJC8008 8482063 C Sportcentrum Jičín
10:44:00 3970 Matějka Luboš SNA7602 2419981 C TJ START Náchod
10:45:00 3971 Kalousek Zdeněk JEN8200 8042128 C OB Jenišovice
10:46:00 3972 Kvášovský Jakub LTU7802 8680297 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:47:00 3973 Valdman Miloš JIL7802 2211471 C OK Jilemnice
10:48:00 3974 Daněk Petr TYN7900 2111605 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:49:00 3975 Goláň Oldřich LPU7417 7210917 C OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 3976 Pozdílek Martin PHK7803 8047119 C OK 99 Hradec Králové
10:51:00 3977 Kuhn Jiří LPU7718 2049548 C OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 3978 Šnokhous Jan SJC8002 8357666 C Sportcentrum Jičín
10:53:00 3979 Mojžíš Robert PHK7902 2148209 C OK 99 Hradec Králové
10:54:00 3980 Šafář Miroslav CET7001 232633 C TJ Loko Česká Třebová
10:55:00 3981 Kvapil Ondřej PHK7804 8663194 C OK 99 Hradec Králové
10:56:00 3982 Spilka Petr JIL7801 2124761 C OK Jilemnice
10:57:00 3983 Nachtigall Petr LPU2323 0 OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 3984 Vaňátko Jakub LTU8100 8047129 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:59:00 3985 Műller Kamil TYN7500 8516254 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:00:00 3986 Beneda Jan SHK7900 2419932 C OK Slavia Hradec Králové
11:01:00 3987 Žemlička Jan LPU8303 8116799 C OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 3988 Vrábel Petr PHK7604 8051264 C OK 99 Hradec Králové
11:03:00 3989 Retka Jiří LTU8200 2116474 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:04:00 3990 Vakant 0 Vakant

H45C 2.60 km, 22 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:19:00 3991 Vokurka Jan TJN7501 8644872 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:20:00 3992 Drbal Jan PGP7101 8670478 C SK Praga
11:21:00 3993 Komenda Kamil PBM7201 8516931 C TJ Spartak 1. brněnská
11:22:00 3994 Nekvapil Ondřej LPU7403 8035529 C OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 3995 Netuka Jan SHK7001 9126 C OK Slavia Hradec Králové
11:24:00 3996 Zřídkaveselý Libor PBM7207 8660433 C TJ Spartak 1. brněnská
11:25:00 3997 Prox Jakub RIC7406 2111745 C OB Říčany
11:26:00 3998 Brožek Tomáš KUO6902 8680335 C KOB Ústí nad Orlicí
11:27:00 3999 Šabata Milan SRK6901 8648565 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:28:00 4000 Koblic Jan VAM7601 2032163 C OB Vamberk
11:29:00 4001 Chaloupský David PHK7103 8660515 C OK 99 Hradec Králové
11:30:00 4002 Komín David PGP7405 8116739 C SK Praga
11:31:00 4003 Vávra Jaroslav LPU7308 7203457 C OK Lokomotiva Pardubice
11:32:00 4004 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SOS Jindřichův Hradec
11:33:00 4005 Čihák Petr HOR6900 8409845 C TJ Jiskra Hořice
11:34:00 4006 Netopil Libor VAM7401 8061483 C OB Vamberk
11:35:00 4007 Šubrt Antonín DKP7100 8080834 C Oddíl OB Kotlářka
11:36:00 4008 Sobczyński Kalikst CHC7101 8100101 C K.O.B. Choceň
11:37:00 4009 Kalousek Jiří DKP6901 8105246 C Oddíl OB Kotlářka
11:38:00 4010 Šindelka Antonín DLP7200 8004051 C OOB TJ Dukla Praha
11:39:00 4011 Belej Jiří LPU7421 9102564 C OK Lokomotiva Pardubice
11:40:00 4012 Kolek Petr ASU7501 8636194 C Magnus Orienteering
11:41:00 4013 Bolehovský Pavel VSP7103 7204488 C USK Praha
11:42:00 4014 Veljačik Pavel SCP6200 8000236 C OK Sparta Praha
11:43:00 4015 Maroušek Jan DKP7402 8667501 C Oddíl OB Kotlářka
11:44:00 4016 Holinger Jiří CHC7707 2141906 C K.O.B. Choceň
11:45:00 4017 Štembera Jan TJN7513 8655375 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:46:00 4018 Vejražka Jiří KPY7400 2801249 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:47:00 4019 Novotný Dušan TJN7002 8662701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:48:00 4020 Metelka Pavel PHK6800 8006770 C OK 99 Hradec Králové
11:49:00 4021 Svoboda Jiří DKP7504 8069069 C Oddíl OB Kotlářka
11:50:00 4022 Fencl Petr LPU6901 2102522 C OK Lokomotiva Pardubice
11:51:00 4023 Vandas Luděk VAM6601 8261111 C OB Vamberk
11:52:00 4024 Houska Jindřich DOR7601 8663146 C OK Dobříš
11:53:00 4025 Haas Karel LPU7304 8014526 C OK Lokomotiva Pardubice
11:54:00 4026 Jakubský Radek SHK7603 8013423 C OK Slavia Hradec Králové
11:55:00 4027 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C LOK-o Liberec
11:56:00 4028 Šmelík Juraj LCE6603 8662438 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:57:00 4029 Pipek Kamil LPU7310 8516912 C OK Lokomotiva Pardubice
11:58:00 4030 Víteček Jan DKP7201 8720322 C Oddíl OB Kotlářka
11:59:00 4031 Žemla Tomáš KAM7105 8090129 C OK Kamenice
12:00:00 4032 Ptáček Miloš SNA7001 8107772 C TJ START Náchod
12:01:00 4033 Bílý Petr DOK6800 51279 C OK Doksy
12:02:00 4034 Pleva Stanislav SJC7601 8654390 C Sportcentrum Jičín
12:03:00 4035 Švadlena Pavel CHC7502 8007502 C K.O.B. Choceň
12:04:00 4036 Zemánek Mojmír JIL7103 9702 C OK Jilemnice
12:05:00 4037 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
12:06:00 4038 Votoček Tomáš JIL7041 2127658 C OK Jilemnice
12:07:00 4039 Macek Pavel LPU7517 8003594 C OK Lokomotiva Pardubice
12:08:00 4040 Klíž Michal DLP7500 8183091 C OOB TJ Dukla Praha
12:09:00 4041 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C SK Praga
12:10:00 4042 Kubec Martin DOB7002 1400420 C KOB Dobruška
12:11:00 4043 Tomeš Petr SJC7531 8008015 C Sportcentrum Jičín
12:12:00 4044 Locker Martin SRK7001 8410782 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:13:00 4045 Sokolář Zdeněk SNA7201 8014538 C TJ START Náchod
12:14:00 4046 Vakant 0 Vakant
12:15:00 4047 Vakant 0 Vakant

H45D 2.50 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 4048 Kadaník Libor PHK7204 2025375 C OK 99 Hradec Králové
10:41:00 4049 Levý Tomáš ZAM6801 331587 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:42:00 4050 Beseda Pavel PHK6910 2126272 C OK 99 Hradec Králové
10:43:00 4051 Mišek Michal KAM7202 2800300 C OK Kamenice
10:44:00 4052 Koutný Pavel PHK7108 51102 C OK 99 Hradec Králové
10:45:00 4053 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C OK Jilemnice
10:46:00 4054 Borovec Alexandr CHC7606 232909 C K.O.B. Choceň
10:47:00 4055 Kohout Josef SHK6902 2017669 C OK Slavia Hradec Králové
10:48:00 4056 Slavík Jan 170001 410782 017-Kačeři Chrudim
10:49:00 4057 Pompach Martin PHK7207 8116751 C OK 99 Hradec Králové
10:50:00 4058 Kohout Pavel JIL7502 8107715 C OK Jilemnice
10:51:00 4059 Bílek Tomáš SJC7307 8515100 C Sportcentrum Jičín
10:52:00 4060 Zamouřil Petr PHK6808 2126381 C OK 99 Hradec Králové
10:53:00 4061 Vychopeň Tomáš BRU6800 2144103 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:54:00 4062 Macháček Lubomír LPU7515 8014564 C OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 4063 Šišma Pavel TYN6901 7210242 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:56:00 4064 Kušička Josef HJL7600 8285930 C Sokol Horní Jelení
10:57:00 4065 Čapek Miroslav PHK7603 2053586 C OK 99 Hradec Králové
10:58:00 4066 Šafr Jiří CHC7706 9564 C K.O.B. Choceň
10:59:00 4067 Hanl Vratislav SRK7402 2027249 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:00:00 4068 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:01:00 4069 Vakant 0 Vakant

H55C 2.40 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:56:00 4070 Roudný Václav LPU6102 8047207 C OK Lokomotiva Pardubice
10:57:00 4071 Vávra Martin HOR6302 8680322 C TJ Jiskra Hořice
10:58:00 4072 Vydra Pavel PEN6200 8051254 C OK RECO Sport
10:59:00 4073 Jánek Ladislav LPU6103 7200905 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 4074 Číža Petr SHK5902 2102550 C OK Slavia Hradec Králové
11:01:00 4075 Košťál Pavel 70001 8014478 007-Dlouhé Dvory
11:02:00 4076 Holeček Petr SHK5900 2049556 C OK Slavia Hradec Králové
11:03:00 4077 Nouza Petr SJH6501 8003622 C SOS Jindřichův Hradec
11:04:00 4078 Tupec Jiří VAM5801 2126289 C OB Vamberk
11:05:00 4079 Kološ Oldřich LPU6003 8047197 C OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 4080 Chmelař Pavel SHK6402 8154971 C OK Slavia Hradec Králové
11:07:00 4081 Růžička Ivan PHK6702 7209792 C OK 99 Hradec Králové
11:08:00 4082 Pilař Karel MAS5501 8667502 C OOB Aš
11:09:00 4083 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C OB Jenišovice
11:10:00 4084 Reichl Michal MKP6402 8200021 C SK Meteor Kačerov
11:11:00 4085 Křivda Ivan CHC6701 9200535 C K.O.B. Choceň
11:12:00 4086 Kohl Jiří KPY6201 8226340 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:13:00 4087 Svoboda Slavomír SMB5801 7260024 C SKOB Mladá Boleslav
11:14:00 4088 Bendák Petr LTU6500 8662683 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:15:00 4089 Vávra Radek HOR6301 2032106 C TJ Jiskra Hořice
11:16:00 4090 Teringl Radek VCB6502 8028835 C OB České Budějovice
11:17:00 4091 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C MLOK Mariánské Lázně
11:18:00 4092 Vakant 0 Vakant

H55D 2.40 km, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:52:00 4093 Hanuš Pavel LTU6501 8680288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:53:00 4094 Řehák Pavel SJC6001 8008020 C Sportcentrum Jičín
10:54:00 4095 Rykala Karel VAM6401 9671 C OB Vamberk
10:55:00 4096 Lulay Miloš LPU5502 8003599 C OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 4097 Hynek Petr SNA6302 1459067 C TJ START Náchod
10:57:00 4098 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
10:58:00 4099 Hnyk Petr SNA5701 416261 C TJ START Náchod
10:59:00 4100 Vícha Vladimír LPU5801 8031405 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 4101 Zákravský Zdeněk SNA5702 8016314 C TJ START Náchod
11:01:00 4102 Andrš Milan ZAM5801 2085624 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:02:00 4103 Klimeš Jiří SNA6101 2211450 C TJ START Náchod
11:03:00 4104 Dvořák Vladimír LPU6004 2075604 C OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 4105 Imlauf Martin SNA6301 9629 C TJ START Náchod
11:05:00 4106 Melichar Igor PHK6504 8028839 C OK 99 Hradec Králové
11:06:00 4107 Cinkan Zdeněk LPU6201 9327 C OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 4108 Justa Jaromír PHK6101 995884 C OK 99 Hradec Králové
11:08:00 4109 Vakant 0 Vakant

H65C 2.30 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:38:00 4110 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C TJ Jiskra Hořice
10:39:00 4111 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C Slavia Liberec orienteering
10:40:00 4112 Zdráhal Robert OOL5707 8451957 C SK Haná orienteering
10:41:00 4113 Gawel Jiří 30001 8666873 003-JG Sport
10:42:00 4114 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C OK Slavia Hradec Králové
10:43:00 4115 Novák Karel NPA5001 2060215 C SK LOB Nová Paka
10:44:00 4116 Kříž Pavel PZR4800 8659407 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:45:00 4117 Erlebach Josef JIL5201 8516412 C OK Jilemnice
10:46:00 4118 Šomvársky Ján TAP5500 232173 C KOB Tretra Praha
10:47:00 4119 John Vladimír DLP5500 8185555 C OOB TJ Dukla Praha
10:48:00 4120 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C KOB Tretra Praha
10:49:00 4121 Kynčl Stanislav JIL5401 9087 C OK Jilemnice
10:50:00 4122 Guga Romuald CHC5501 8006972 C K.O.B. Choceň
10:51:00 4123 Ševčík Milan CHA5003 8022378 C OK Chrastava
10:52:00 4124 Třasák Milan LPU5206 9257 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 4125 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka
10:54:00 4126 Cedrych Karel TJP5500 8226329 C TJ Sokol Troja
10:55:00 4127 Vakant 0 Vakant

H65D 2.20 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:32:00 4128 Tůma Miloš DOB5600 7243 C KOB Dobruška
11:33:00 4129 Hostinský Jiří LPU5501 9255 C OK Lokomotiva Pardubice
11:34:00 4130 Beňo Miroslav TYN5301 9731 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:35:00 4131 Sáňka Bedřich LPU5102 8047128 C OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00 4132 Pohl Zdeněk SRK5301 9533 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:37:00 4133 Šabatka Petr SHK5703 9115 C OK Slavia Hradec Králové
11:38:00 4134 Bílek Vratislav SJC4801 8518819 C Sportcentrum Jičín
11:39:00 4135 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
11:40:00 4136 Vakant 0 Vakant

H75C 1.70 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:27:00 4137 Hrobař Rudolf SRK4702 8013968 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:28:00 4138 Zlesák Zdeněk JIL4701 8420976 C OK Jilemnice
10:29:00 4139 Tobiška Václav ZAM4401 9039 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:30:00 4140 Sokolář Zdeněk SNA4501 8410783 C TJ START Náchod
10:31:00 4141 Buriánek Jaromír SCP4700 8028840 C OK Sparta Praha
10:32:00 4142 Mikulecký Jan PHK3801 8084000 C OK 99 Hradec Králové
10:33:00 4143 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
10:34:00 4144 Vítek Zdeněk SRK4701 9799 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:35:00 4145 Novák Miloš SCP4600 52299 C OK Sparta Praha
10:36:00 4146 Vakant 0 Vakant
10:37:00 4147 Vakant 0 Vakant

M21E 4.00 km, 25 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 1 Grundmann Jan LPU9410 8654891 C OK Lokomotiva Pardubice
09:32:00 2 Wolf Filip TUR9701 8655449 R OOB TJ Turnov
09:33:00 3 Gottstein Jonáš JIL0107 8660463 R OK Jilemnice
09:34:00 4 Kettner Vojtěch KAM9601 8644887 R OK Kamenice
09:35:00 5 Kamenický Jeroným TUR9549 8651708 E OOB TJ Turnov
09:36:00 6 Prášil Marek SJI7313 8116817 R OK Jihlava
09:37:00 7 Rollier Baptiste PHK8200 8270982 E OK 99 Hradec Králové
09:38:00 8 Gajda Jan KAM0105 8656513 R OK Kamenice
09:39:00 9 Melecký Martin SSU9001 8680373 R SK Severka Šumperk
09:40:00 10 Semík Ondřej KAM9401 8651935 R OK Kamenice
09:41:00 11 Kostka Jiří AOP0201 8012870 E Orientační Běh Opava
09:42:00 12 Kettner Lukáš KAM9403 8654886 R OK Kamenice
09:43:00 13 Metelka Ondřej PHK0101 8656640 R OK 99 Hradec Králové
09:44:00 14 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R K.O.B. Choceň
09:45:00 15 Valeš Jiří ZTC9502 8656689 R Západočeské sportovní centrum OB