Logo

Startovka závodu: Rumcajsovy míle - E3

Klubová startovka

Datum:
19.07.2020
Místo konání:
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Ředitel závodu:
Špicar Petr - R3
Hlavní rozhodčí:
Žaloudek Petr - R3
Stavitel tratí:
Jahn Petr - R3
Kluby:
26A     NNN     18D     1VD     24D     2HD     31D     71D     19P     1CP     21P     23P     46P     88P     AKE     ASU     BBM     BOR     BZP     CEP     CST     CTB     DCE     DKL     DKP     DLP     DLT     DOB     DOK     DOR     EKP     FSP     HCE     HOR     CHA     CHC     CHT     JEN     JHB     JIL     JLI     JPV     KAM     KAS     KBP     KDZ     KNC     KOR     KPY     KRN     KSH     KYL     LBE     LCE     LCV     LDC     LLI     LME     LPM     LPU     LTP     LTU     MBM     MFP     MKP     MLA     MOV     NPA     OAV     OKP     OLP     ONO     OPI     PCB     PDY     PEN     PGP     PHK     PLU     PZR     RBK     RIC     ROU     ROZ     RUM     RUZ     SCP     SHK     SJC     SJH     SJI     SKV     SLA     SLP     SMB     SMR     SNA     SOB     SRK     SSU     STH     SVS     TAP     TBM     TCB     TEP     TJN     TJP     TRT     TTR     TUR     TUV     TYN     TZL     UOL     UVP     VAM     VCB     VIC     VLI     VRL     VSP     ZAM     ZBM     ZPV     ZVO     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Haider Anna 26A5650 8630860 HDR
10:17:00 Hones Sepp 26A5400 8116117 H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:52:00 Šťastný Pavel NNN0003 2148221 H60
11:12:00 Hrubá Veronika NNN0004 2080907 D50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:24:00 Leibiger Jens 18D5900 8191059 H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:24:00 Krč Tobias 1VD0900 8211209 H12
10:40:00 Härtelt Daniel 1VD8100 8120051 H35
10:52:00 Döring Jürgen 1VD6300 1424610 H55
10:58:00 Kudrass Peter 1VD6600 8140166 H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 Cruse Kay 24D6600 8230366 H50
11:18:00 Cruse Katrin 24D6650 8040766 D50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:24:00 Kuleva Angelina 2HD5750 8101105 D60
10:42:00 Rickmeyer Tina 2HD8650 8028926 D21A
11:57:00 Müller Rico 2HD6400 8020222 H45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:02:00 Straube Hanka 31D7350 8100973 D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:40:00 Zenker Norbert 71D5801 582249 H60
10:32:00 Buhler Birgit 71D6150 611123 D55
10:39:00 Gossel Heiko 71D6500 8151265 H45A
10:42:00 Conrad Helmut 71D4000 7501901 H75
10:44:00 Kundisch Wieland 71D8500 8606454 H21A
11:16:00 Nieke Hagen 71D6300 8170663 H55
11:36:00 Eckardt Cornelia 71D6900 8190769 D50
11:50:00 Buhler Gerhard-Michael 71D6200 620617 H55
11:53:00 Löhning Michael 71D7300 8300373 H45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:45:00 Pachnik Wojciech 19P9100 504407 H21B
10:17:00 Pachnik Stanisław 19P0300 8632433 H21B
10:32:00 Pachnik Dariusz 19P6900 8170969 H50
10:44:00 Pachnik Małgorzata 19P9350 1394898 D21A
11:11:00 Pachnik Jędrzej 19P0600 8000568 H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:05:00 Niewiedziała Robert 1CP9300 8516905 H21B
11:04:00 Najman Natalia 1CP8850 8061088 D21A
11:24:00 Miśkiewicz Martyna 1CP8950 8660530 D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:18:00 Puternicka Joanna 21P8750 9870922 D21C
11:38:00 Wieszaczewski Jacek 21P8500 852702 H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Daruk Mariusz 23P8600 413389 P
09:30:00 Stefaniak Marcin 23P7900 2061716 P
09:34:00 Drągowska Marzena 23P6250 887229 D55
09:35:00 Drągowska Malwina 23P8500 8033244 D21B
09:54:00 Ślusarczyk Katarzyna 23P8951 8636522 D21A
09:55:00 Górska Kinga 23P8952 2034196 D21B
10:19:00 Mazurkiewicz Jakub 23P9302 8000837 H21B
10:25:00 Kocińska Agnieszka 23P8751 2034192 D21B
10:28:00 Drągowska Maria 23P9550 8628699 D21A
11:32:00 Marszałek Marcin 23P7000 1970244 H50
12:08:00 Drągowski Piotr 23P8200 8426644 H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:41:00 Biolik Agnieszka 46P7700 8197778 D40
11:48:00 Biolik Grzegorz 46P7600 8210276 H40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:55:00 Jończy Daniel 88P7500 8020375 H45A
11:13:00 Jończy Jakub 88P0300 8071103 H18
11:15:00 Jończy Michał 88P0801 2053633 H12
11:20:00 Dzioba Mateusz 88P9500 8650822 H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:09:00 sykorka ivan AKE7200 4622374 H45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:05:00 Štáblová Jitka ASU5350 52557 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:20:00 Opálková Martina BBM0050 8659381 R D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Koutný Stanislav BOR7611 8482 C P
09:38:00 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 B D14
09:40:00 Rančák Josef BOR5004 8719003 C H70
09:42:00 Křtěnská Leontina BOR4650 8549 C D70
09:44:00 Koudelková Eliška BOR0652 2067681 B D14
09:58:00 Rejholcová Tereza BOR0751 8226406 B D14
10:01:00 Karafiátová Lucie BOR7658 8160190 C D40
10:04:00 Dikoš Pavel BOR6003 8160176 C H60
10:12:00 Patka Marek BOR0902 8304112 B H12
10:20:00 Kubátová Ivana BOR6152 2126287 C D55
10:26:00 Pávková Jana BOR6550 8445 C D55
10:33:00 Lamač Vítek BOR1100 8421841 C H10
10:37:00 Waldhauser Martin BOR7106 8408 C H45A
10:45:00 Tučková Monika BOR7650 7913579 C D40
10:51:00 Špeldová Magdaléna BOR7551 8439 C D45B
10:55:00 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C D40
10:58:00 Havlová Adéla BOR9161 8660528 R D21C
11:02:00 Rejholcová Andrea BOR6951 8033288 C D50
11:08:00 Ledecký Vladimír BOR8402 8149892 C H35
11:09:00 Koutná Olga BOR7152 8160179 C D45A
11:09:00 Patka Kryštof BOR0702 8304111 B H14
11:10:00 Karvánek Petr BOR6600 8513 C H40
11:15:00 Jeřábková Tereza BOR7563 8160178 C D45A
11:16:00 Soukupová Marie BOR0952 8518329 B D12
11:17:00 Koudelka Tomáš BOR7513 8415 C H45B
11:25:00 Waldhauserová Irena BOR7459 8410 C D45A
11:28:00 Machara Martin BOR6900 8149895 C H50
11:30:00 Doškář Boris BOR6400 8490 C H55
11:33:00 Jeřábek Petr BOR7105 8160177 C H45B
11:38:00 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C H40
11:41:00 Janoušková Iveta BOR7457 8431 C D45A
11:46:00 Janoušek Slávek BOR0400 1204999 B H16
12:03:00 Vácha Tomáš BOR7409 8160174 C H45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:43:00 Přívozníková Pavla BZP8650 7203455 C D21B
09:45:00 Petýrková Pavlína BZP7351 2113516 C D45B
10:05:00 Krupová Tereza BZP8751 2088730 C D21B
10:09:00 Papicová Silvie BZP7651 2113471 C D40
10:23:00 Frýdecký Tomáš BZP1000 766112 C H10N
10:30:00 Kujanová Martina BZP5850 301647 C D55
10:37:00 Krotilová Magdaléna BZP7150 2092416 C D45B
10:47:00 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 2102806 C D40
10:50:00 Müllerová Zorka BZP6750 7000809 C D50
10:50:00 Králová Vanda BZP8750 8660507 C D21A
11:04:00 Müllerová Petra BZP9050 2045224 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Pilař Jiří CEP1300 53459 C HDR
10:03:00 Pilař František CEP0900 1413334 C H12
10:43:00 Pilařová Kateřina CEP8050 2800224 C D40
12:02:00 Pilař Marek CEP7700 2800223 C H40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:58:00 Muchl Vladimír CST5601 2133920 C H60
10:16:00 Málková Věra CST6550 2118474 C D55
11:38:00 Málek Martin CST6501 8246117 C H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:38:00 Benešová Jana CTB9452 8656518 R D21A
10:08:00 Běloušková Kateřina CTB0752 8003607 B D14
10:17:00 Běloušek Matěj CTB1202 2113412 C H10N
10:26:00 Gregorová Kamila CTB8151 8660904 E D21A
11:12:00 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C H35
11:41:00 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Zeman Annabel DCE1850 416316 C HDR
09:44:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C H65
09:54:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C D60
10:27:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C D60
10:39:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C D60
10:54:00 Paul Josef DCE4401 301171 C H75
11:02:00 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C H50
11:06:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C D21C
11:40:00 Pavlů Jaroslav DCE6100 232041 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:41:00 Jirka Jiří DKL5501 206496 C H65
11:05:00 Datel Jiří DKL7101 8011594 C H45A
11:32:00 Jedlička Michal DKL8000 8226368 C H40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Kolín Jonáš DKP1500 9000007 C HDR
09:30:00 Míka Štěpán DKP1504 2080948 C HDR
09:30:00 Mullis Elizabeth DKP1651 2075697 C HDR
09:30:00 Škáchová Evelína DKP1552 51366 C HDR
09:30:00 Johanovská Tereza DKP8659 889286 C P
09:30:00 Prouzová Zuzana DKP6250 49865 C D55
09:31:00 Tučková Lucie DKP8550 2095927 C D21B
09:32:00 Kolínová Kristýna DKP8450 8450007 E D21A
09:36:00 Pospíšilová Marie DKP8756 8080824 R D21A
09:36:00 Dudová Hana DKP5752 49892 C D60
09:40:00 Škáchová Zuzana DKP0656 8080818 B D14
09:40:00 Bochenková Martina DKP8758 8656549 C D21A
09:41:00 Klement David DKP0110 8080816 B H21B
09:46:00 Illner Vojtěch DKP9600 8648562 C H21A
09:53:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C H21B
09:56:00 Gregorová Magdalena DKP1158 51139 C D10N
09:58:00 Rambová Kamila DKP8655 8060505 C D21A
10:03:00 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C H21B
10:03:00 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C D60
10:07:00 Novák Přemysl DKP0107 8656538 B H21B
10:18:00 Voltrová Alena DKP9956 8181015 C D21A
10:26:00 Gregorová Alice DKP0758 7208080 B D14
10:30:00 Svobodná Eva DKP5851 301365 C D60
10:30:00 Balga Filip DKP1104 8516913 C H10
10:37:00 Procházka Aleš DKP4700 8266333 C H70
10:37:00 Snížková Adéla DKP0850 8080814 B D12
10:38:00 Mikšová Stanislava DKP5250 2111758 C D65
10:41:00 Svoboda Jiří DKP7504 8069069 C H45A
10:41:00 Kubina Matěj DKP9205 7202574 C H21C
10:55:00 Balga Jiří DKP7302 2134331 C H45B
10:55:00 Johanovský Tomáš DKP8500 8654893 C H21B
10:57:00 Škácha Vít DKP0310 8654883 A H18
11:00:00 Gregor Marek DKP0914 887165 C H12
11:01:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C D40
11:06:00 Gregor Martin DKP7705 2121756 C H40
11:06:00 Betlach Miroslav DKP6300 49818 C H55
11:14:00 Klašková Josefina DKP9651 443061 C D21C
11:15:00 Škácha Michal DKP7103 7201769 C H45B
11:17:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C H45A
11:19:00 Mullis Carolina DKP0951 8080812 B D12
11:19:00 Ramba Jiří DKP8606 8636190 C H21B
11:20:00 Typltová Hana DKP8760 7207357 C D21C
11:23:00 Šubrt Antonín DKP7100 8080834 C H45A
11:24:00 Illnerová Daniela DKP6651 231939 C D50
11:27:00 Koliáš Štěpán DKP0610 8028856 B H14
11:29:00 Klaška Martin DKP0100 8322332 B H21C
11:31:00 Hlavatá Pavla DKP7050 253812 C D45A
11:35:00 Škáchová Petra DKP7054 7201760 C D45A
11:37:00 Illner Jakub DKP6601 8303052 C H45A
11:43:00 Blažková Kristina DKP8251 7300472 C D35
11:46:00 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C D50
11:48:00 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 8518311 C H21A
11:49:00 Foglarová Naďa DKP6553 2060251 C D45A
11:50:00 Fröhlich Martin DKP8207 8014440 C H35
11:52:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 8667544 C H21A
11:53:00 Míková Šárka DKP8255 2102787 C D35
11:56:00 Kolín Jan DKP7701 8007701 C H21A
12:07:00 Janatová Lucie DKP8154 8660535 C D35
12:10:00 Tuček Michal DKP8202 2103753 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:07:00 Strnad Jakub DLP0703 515033 C H14
11:41:00 Dostál Tomáš DLP7400 2131186 C H45A
11:59:00 Šindelka Antonín DLP7200 2060227 C H45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Leníková Jana DLT6151 440490 C P
09:30:00 Nosek Martina DLT7251 236061 C P
09:30:00 Nosek Petr DLT6901 336778 C P
09:30:00 Reisingerová Eliška DLT0151 440404 C P
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Preininger Matěj DOB1500 7239 C HDR
09:30:00 Michalíková Sára DOB0850 8660522 C P
09:30:00 Preininger Kryštof DOB9601 7238 C P
09:30:00 Štěpánová Dita DOB7956 7226 C P
09:54:00 Janda Martin DOB8002 8662322 C H21A
10:34:00 Netíková Martina DOB9350 7229 C D21C
10:58:00 Dutkowski Mikolaj DOB9200 8010192 C H21A
11:33:00 Llobet Adrià DOB9201 7235 C H21C
12:01:00 Preininger Luděk DOB8001 7237 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Dolejší Miloš DOK6700 434808 C P
10:12:00 Bílý Jakub DOK0104 8662323 A H21A
10:15:00 Synková Petra DOK7950 7200372 C D40
10:45:00 Dolejší Jan DOK0602 8116777 B H14
10:51:00 Dolejší Lenka DOK7450 8655448 C D40
10:54:00 Bílý Petr DOK6800 51279 C H50
11:01:00 Synek Antonín DOK0001 8657097 A H21B
11:15:00 Synek Petr DOK0200 8657096 A H18
12:06:00 Synek Antonín DOK7800 7200371 C H40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Gregor Tahmina DOR7552 2127585 P
09:30:00 Chmelík Štěpán DOR0703 2125347 P
09:30:00 Žižková Jaroslava DOR7754 2127567 C P
09:34:00 Housková Barbora DOR0655 8116682 B D14
09:35:00 Fialová Jana DOR8050 2125348 C D40
09:57:00 Blehová Barbora DOR1151 2127569 C D10
10:02:00 Kopáčková Alena DOR6450 436940 C D55
10:02:00 Haisová Anna DOR1252 2420065 C D10N
10:03:00 Chmelíková Anežka DOR1050 2104709 C D10
10:07:00 Blehová Veronika DOR0852 2127561 C D12
10:08:00 Fialová Kristýna DOR1250 2125352 C D10N
10:12:00 Gregor Kevin DOR1001 2125357 C H10
10:16:00 Housková Adéla DOR0851 2050490 C D12
10:21:00 Matys Ondřej DOR0803 8226363 B H12
10:45:00 Nová Jana DOR7150 8663122 C D45B
10:49:00 Hruška Marek DOR0604 2125354 C H14
10:53:00 Gregor Radek DOR7404 2125353 C H45A
11:18:00 Fiala Jan DOR7802 2125359 C H40
11:25:00 Kučera Jáchym DOR0301 8116741 A H18
11:31:00 Žižka Přemysl DOR0706 2131194 B H14
11:31:00 Bleha Stanislav DOR7503 2131188 C H45A
11:45:00 Houska Jindřich DOR7601 8663146 C H21C
11:49:00 Nentvichová Julie DOR0351 8033232 B D18
11:52:00 Snížek Ondřej DOR0406 2042548 B H16
12:02:00 Foršt Jakub DOR7501 236022 C H35
12:08:00 Snížek Martin DOR0405 2042541 B H16
12:09:00 Housková Monika DOR7551 2044893 C D45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Ondráček Lubor EKP1111 52852 C HDR
09:30:00 Ondráček Viktor EKP1515 51595 C HDR
09:37:00 Ondráčková Veronika EKP7850 8719071 C D40
10:01:00 Hausmannová Klára EKP8651 8660566 C D21B
10:02:00 Šedivý Jiří EKP5500 8662327 C H65
10:09:00 Šedivá Miroslava EKP5750 51604 C D60
10:15:00 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C D21B
10:15:00 Koucký Roman EKP6301 2035738 C H21B
10:23:00 Borák Stanislav EKP5212 8028861 C H65
10:36:00 Fantová Libuše EKP5650 8516255 C D60
10:38:00 Černý Ondřej EKP8511 7205000 C H21A
10:46:00 Černá Hana EKP8459 7207027 C D21C
11:00:00 Koucká Ivana EKP6850 515195 C D50
11:00:00 Ondráček Radim EKP7414 8087414 C H21A
11:08:00 Mikanová Kateřina EKP8461 2061773 C D21C
11:13:00 Koucký Martin EKP9700 2032158 C H21C
11:15:00 Borák Michal EKP8304 2042532 C H21B
11:21:00 Mikan Albert EKP8606 8654890 C H21C
11:25:00 Janeček Jura EKP6701 8662291 C H45A
11:39:00 Fanta Miroslav EKP5800 8414109 C H45A
11:45:00 Janečková Josefína EKP0351 2067977 B D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:59:00 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C D21B
10:07:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C D21B
10:30:00 Krausz Milan FSP6700 682118 C H50
11:03:00 Hrouda Martin FSP7612 8680607 C H21B
11:06:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C H75
11:17:00 Čechová Jana FSP8353 8476 C D35
11:40:00 Čech Jan FSP7900 8660502 C H40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:44:00 Kudrnáčová Lucie HCE8850 8000244 C D21A
11:00:00 Halač Jaroslav HCE6700 2133888 C H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:39:00 Rückerová Šárka HOR0050 2053546 C D21B
11:08:00 Rücker Petr HOR6500 2035741 C H55
11:58:00 Vávra Martin HOR6302 8680322 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:43:00 Krtičková Michaela CHA7952 8897 C D40
09:48:00 Lusková Olga CHA5650 8170 C D60
09:49:00 Lusk Karel CHA5002 8160 C H70
09:54:00 Straková Kateřina CHA1052 8185 C D10
10:01:00 Smetana Radim CHA4700 8153 C H70
10:13:00 Čechlovský Jan CHA9300 2070852 C H21B
10:29:00 Barták Jiří CHA5100 8161 C H65
10:36:00 Knížková Šárka CHA9850 8659402 C D21A
10:36:00 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C H50
10:39:00 Krtička Jáchym CHA1000 553441 C H10
10:51:00 Vejstrk Daniel CHA9105 2049588 C H21C
10:52:00 Vejstrková Martina CHA9651 8194 C D21C
11:06:00 Bartáková Eva CHA7051 331779 C D50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:36:00 Křivda Martin CHC9501 8659400 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Korecký Radan CHT1401 2134303 C HDR
09:30:00 Korecký Marek CHT1701 515504 C HDR
09:37:00 Krejsa Martin CHT9001 8656563 C H21B
10:44:00 Korecký Miroslav CHT7901 8226364 C H35
11:31:00 Korecká Lenka CHT8053 8033277 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:56:00 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C D55
11:03:00 Švarc Lukáš JEN9001 682096 C H21C
11:22:00 Mareš Hynek JEN6101 2067342 C H55
11:24:00 Kalousek Dominik JEN0901 51544 C H12
11:47:00 Kalousková Pavla JEN8451 7788 C D35
11:52:00 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:14:00 Fencíková Vladislava JHB6553 7204508 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:51:00 Jiřištová Hana JIL6052 9093 C D60
09:57:00 Třešňáková Blanka JIL7051 2096128 C D45B
09:59:00 Malá Věra JIL7752 9077 C D40
10:11:00 Malý Aleš JIL8702 8087007 C H21B
10:14:00 Malá Anežka JIL0751 8670769 B D14
10:20:00 Pitrmucová Lucie JIL0651 2127639 C D14
10:53:00 Pitrmucová Šárka JIL7852 2127629 C D40
11:00:00 Jiřištová Klára JIL9052 2122272 C D21C
11:00:00 Král Martin JIL6101 9071 C H55
11:07:00 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C H45B
11:14:00 Karel Miloš JIL6004 682091 C H55
11:17:00 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 B H14
11:19:00 Jiřišta Lubomír JIL8802 51117 C H21C
11:26:00 Malý Evžen JIL6102 9070 C H55
11:44:00 Malý Antonín JIL0501 53225 B H16
11:46:00 Pitrmuc Jan JIL7703 2075603 C H40
12:01:00 Karlová Anna JIL0352 8656606 A D18
12:07:00 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C D45A
12:07:00 Pitrmucová Antonie JIL0251 8663114 B D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 Štryncl Pavel JLI7700 2095954 C H35
11:14:00 Pešík Marek JLI8301 830713 C H35
11:26:00 Keltner Marek JLI7600 2120656 C H35
11:44:00 Pešík Michal JLI7701 2120665 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 Vidmuchová Martina JPV7171 49883 C D45B
10:50:00 Pelikán Daniel JPV6800 352344 C H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:38:00 Kudrnáčová Hana KAM6250 232268 C D55
09:48:00 Kudrnáčová Marta KAM0754 8005429 B D14
09:49:00 Němeček Jan KAM9300 8648633 C H21B
09:50:00 Procházková Marie KAM9554 8645196 C D21A
09:52:00 Kettner Vojtěch KAM9601 8644887 R H21A
10:06:00 Pašek František KAM7600 8052300 C H21A
10:12:00 Žemlová Barbora KAM0751 8116775 B D14
10:23:00 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C H21B
10:29:00 Hovorková Tereza KAM0154 8648575 B D21B
10:33:00 Žemlová Eva KAM7550 8033217 C D40
10:35:00 Balej Jiří KAM7201 8680586 C H45A
10:46:00 Kettner Lukáš KAM9403 8654886 R H21A
10:50:00 Ročejdl Marek KAM6400 995804 C H55
10:57:00 Gajda Jan KAM0105 8656513 A H21B
11:01:00 Rejšek Václav KAM0700 2084939 C H14
11:08:00 Šafka Sebastian KAM0101 8221133 A H21A
11:13:00 Žemlová Magdalena KAM0950 8116673 C D12
11:14:00 Šafková Sofie KAM0153 8100401 A D21A
11:32:00 Škvor Ota KAM9900 8680382 C H21A
11:35:00 Žemla Tomáš KAM7105 8090129 C H45A
11:38:00 Gajda Martin KAM0405 8656715 A H16
11:38:00 Rusý Tomáš KAM9301 8660571 R H21A
11:44:00 Semík Ondřej KAM9401 8651935 C H21A
11:59:00 Bejvlová Karolína KAM0258 8656555 A D18
11:59:00 Víšek Martin KAM0102 9101674 B H21C
12:03:00 Janda Ondřej KAM0113 8663176 A H21C
12:10:00 Jíra Filip KAM0506 8663163 B H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:16:00 Nejezchleba Jiří KAS4600 682613 C H70
10:18:00 Slezáčková Věra KAS6550 8033243 C D55
10:29:00 Malá Jitka KAS5451 682674 C D65
10:42:00 Eichler Petr KAS6900 682631 C H50
11:07:00 Hnízdil Jan KAS7100 8517454 C H45A
11:37:00 Štrojsová Jaroslava KAS4350 682607 C D75
11:39:00 Eichlerová Jana KAS7051 682641 C D45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:38:00 Valter Petr KBP4500 6645 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:20:00 Haltufová Jitka KDZ7850 7911 C D50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:32:00 Havlová Tereza KNC0750 8116754 B D14
09:45:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C D60
10:01:00 Havlová Veronika KNC0950 420404 C D12
10:29:00 Havlová Eva KNC7851 224869 C D40
11:26:00 Havel Josef KNC7800 420401 C H40
11:32:00 Komersová Jana KNC6550 8226399 C D50
11:42:00 Čiháková Lenka KNC6750 8667527 C D50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:33:00 Rybínová Iva KOR7551 2067247 C D45B
10:19:00 Smisitelová Markéta KOR7452 2134281 C D45B
10:29:00 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C D45B
10:43:00 Krejčí Martin KOR0600 2095970 C H14
11:09:00 Hladký Radovan KOR0900 8226395 C H12
11:10:00 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C H50
11:15:00 Hladký Matěj KOR0700 8109384 B H14
11:19:00 Krejčí Milan KOR7400 2095967 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:34:00 Duda František KPY4600 2103786 C H70
09:54:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C D55
10:00:00 Vejražková Anna KPY0750 2801009 B D14
10:17:00 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 B D21B
10:38:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C H50
10:40:00 Kohlová Zuzana KPY8852 301347 C D21A
11:04:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C H55
11:11:00 Vejražka Jiří KPY7400 2801249 C H45A
11:16:00 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C D21A
11:40:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C D50
11:56:00 Vejražka David KPY0401 2801247 C H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 Holinková Milada KRN5950 52661 C D60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Hulec Karel KSH1301 2073726 HDR
10:14:00 Hulec František KSH1101 2073725 C H10N
10:57:00 Hulcová Pavla KSH7753 53726 C D40
11:27:00 Hulec Jakub KSH8401 7200585 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:27:00 Škrabálek Jan KYL7000 8659382 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:58:00 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C H70
09:59:00 Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 7080080 C D10N
11:03:00 Karmazín Pavel LBE6800 52975 C H45A
11:04:00 Schwarzová Martina Justína LBE0951 2112736 C D12
11:23:00 Bialeková Martina LBE7350 7201767 C D45A
11:49:00 Hůla Pavel LBE7300 8667504 C H45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:36:00 Slezáková Jitka LCE6351 52701 C D55
09:42:00 Ferdusová Eva LCE6461 52694 C D55
09:48:00 Vavrysová Iva LCE6359 8670819 C D55
10:22:00 Hubáčková Dagmar LCE6569 9201824 C D55
10:31:00 Červák Jan LCE8001 7205564 C H21B
10:31:00 Hubáčková Sabina LCE0851 253362 B D12
10:48:00 Hubáček Marián LCE1111 331675 C H10
11:12:00 Slezák Libor LCE6207 8662710 C H55
11:19:00 Hubáčková Renata LCE8151 2088219 C D35
11:24:00 Hubáček Josef LCE6127 2017666 C H55
11:44:00 Plášek Martin LCE6118 52702 C H55
11:56:00 Bednařík Radek LCE7125 887909 C H40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C P
10:25:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Havlová Aneta LDC1750 7434894 C HDR
09:54:00 Hovorková Marie LDC0650 7300213 C D14
11:12:00 Gálus Igor LDC7302 7400074 C H40
11:22:00 Burdová Simona LDC6851 7667667 C D50
11:42:00 Hovorka Ladislav LDC6802 7300206 C H50
11:57:00 Havel Michal LDC8901 1413339 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:56:00 Korejčíková Dáďa LLI5550 8546 C D65
10:52:00 Fürstová Katka LLI6950 2032126 C D50
11:09:00 David Tomáš LLI0000 2118932 C H21C
11:10:00 Hořáková Petra LLI6953 8547 C D50
11:22:00 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C H50
11:43:00 Hořák Jaroslav LLI0102 2032134 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:31:00 Ždimerová Monika LME6950 232357 C D45B
10:48:00 Gabryšová Tereza LME6850 515051 C D50
10:51:00 Izák Pavel LME7102 2061860 C H45B
11:29:00 Bejvl Jakub LME7100 2060271 C H45A
11:37:00 Ždimera Zdeněk LME7000 303908 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:41:00 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C D40
10:10:00 Pech Jiří LPM5402 2067253 C H60
10:20:00 Valeš Jiří LPM9502 8656689 R H21A
10:40:00 Šitrová Štěpánka LPM0850 2088717 C D12
10:44:00 Šitra Šimon LPM1001 2090869 C H10N
11:42:00 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C H40
11:43:00 Pechová Iva LPM6151 2067245 C D45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Zvěřina Radim LPU1501 7202878 C HDR
09:38:00 Kubíková Květa LPU4752 8471811 C D70
09:38:00 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C H65
09:47:00 Roudný Václav LPU0001 8656528 A H21B
09:47:00 Knap Jan LPU5101 8116813 C H65
09:50:00 Švíglerová Kateřina LPU0752 8116716 B D14
09:51:00 Klimplová Zuzana LPU8151 7207503 C D21B
09:53:00 Krpatová Zuzana LPU7558 2035734 C D45B
09:53:00 Zvěřinová Nina LPU1253 515126 C D10N
09:58:00 Roudná Eva LPU6554 51183 C D55
10:00:00 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C D60
10:05:00 Farář Václav LPU5201 8663180 C H65
10:07:00 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C H60
10:08:00 Šístková Iveta LPU8654 8667519 R D21A
10:08:00 Fencl Jonáš LPU9902 8656603 R H21A
10:09:00 Jurica Jan LPU9611 1400447 C H21B
10:20:00 Třasák Milan LPU5206 9257 C H65
10:25:00 Švíglerová Pavla LPU7658 889272 C D40
10:31:00 Čepelka Petr LPU4701 9334 C H70
10:33:00 Žák Jan LPU9802 8141421 C H21B
10:46:00 Zvěřinová Martina LPU8357 8656548 E D21A
10:49:00 Procházka Tomáš LPU9110 981815 C H21C
10:55:00 Švíglerová Anna LPU0952 7210072 C D12
11:09:00 Macek Pavel LPU7517 2103253 C H45B
11:14:00 Zvěřina Petr LPU8208 8656529 R H21A
11:18:00 Jansová Doubravka LPU9750 2070818 C D21A
11:22:00 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C H35
11:23:00 Nekvapil Ondřej LPU7403 9201683 C H45B
11:25:00 Kokaislová Eva LPU7956 9296 C D35
11:28:00 Roudný Martin LPU0002 8656620 R H21A
11:32:00 Kokaisl Tomáš LPU7820 253360 C H35
11:44:00 Horáková Jindra LPU6854 8660598 C D50
11:48:00 Roudný Václav LPU6102 7209277 C H55
12:00:00 Knapová Iva LPU6052 8648581 C D50
12:03:00 Pušová Bára LPU0357 8013925 A D18
12:04:00 Krpata Michal LPU0403 8656545 A H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:10:00 Riby Rose LTP0051 8662288 A D21A
10:23:00 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C D45B
11:17:00 Riby Thomas LTP0202 7207873 C H18
11:33:00 Riby Philip LTP0702 7208204 C H14
11:34:00 Bruner Luboš LTP6501 682114 C H50
11:35:00 Martinec Pavel LTP7003 9201628 C H45B
11:44:00 Würz Jiří LTP6502 7204992 C H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Termerová Jana LTU7850 2103288 C P
09:50:00 Hanušová Jitka LTU6352 2085638 C D55
10:00:00 Hindráková Martina LTU6451 8667964 C D55
10:04:00 Procházka Jiří LTU4802 9778 C H70
10:06:00 Kvášovský Filip LTU0902 8028803 C H12
10:10:00 Kvášovská Ludmila LTU0753 2001944 C D14
11:16:00 Stodůlková Lenka LTU6752 206478 C D50
11:30:00 Kvášovský Jakub LTU7802 2116474 C H40
11:36:00 Hanuš Pavel LTU6501 8680288 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:56:00 Zelinka Jiří MBM8740 8656681 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:39:00 Hlaváčová Jarka MFP6050 2081364 C D60
10:00:00 Forst Albert MFP0901 218851 C H12
10:11:00 Forstová Lenka MFP6850 2079501 C D40
10:37:00 Sieglová Dagmar MFP7050 8660371 C D40
10:43:00 Šimša Jaromír MFP7100 8109414 C H45A
10:47:00 Siegl Roman MFP6700 8648567 C H45A
11:15:00 Forst Libor MFP6301 1418752 C H45A
11:51:00 Šimšová Jana MFP7651 8654889 C D35
11:54:00 Suk Jiří MFP6401 515016 H40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:58:00 Rychlý Rudolf MKP4100 9823 C H75
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:10:00 Fišák Jan MLA4401 8657099 C H75
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:33:00 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 B H21B
10:15:00 Bergrová Petra MOV7452 52981 C D45B
10:18:00 Berger Tomáš MOV1002 1400415 C H10
10:40:00 Berger Tomáš MOV6901 52771 C H50
10:43:00 Vavříková Iveta MOV7450 2025346 C D45B
10:44:00 Vavřík René MOV7000 8670471 C H50
10:46:00 Vávra Jiří MOV4102 52773 C H75
10:58:00 Juřeníková Ema MOV0951 2045154 C D12
11:21:00 Juřeníková Hana MOV8052 420413 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:55:00 Novák Jiří NPA7502 682098 C H21B
11:12:00 Nováková Zuzana NPA9151 8116676 C D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:16:00 Müller Robert OAV6900 553456 C H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:23:00 Balusková Ida OKP7350 681852 C D40
10:29:00 Novák Ivo OKP6200 51679 C H45A
11:43:00 Novák Libor OKP6504 8028825 C H45A
12:04:00 Nováková Irena OKP6651 2133898 C D50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:59:00 John Vladimír OLP5502 49500 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:18:00 Gabrielová Šárka ONO5950 2085653 C D60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Velátová Jana OPI7350 1000464 C P
11:33:00 Velát Josef OPI7302 2088182 C H45A
11:40:00 Velát Vojtěch OPI0400 8226416 C H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:09:00 Hulec Filip PCB9401 7008009 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:11:00 Šiler Štěpán PDY1101 2112725 C H10N
10:20:00 Makovec Tadeáš PDY1001 2419998 C H10N
10:32:00 Makovec Martin PDY1302 2029151 C H10N
10:33:00 Nováková Eliška PDY0150 8033215 B D21B
10:49:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C D45B
11:10:00 Šilerová Eva PDY8050 8660526 C D21C
11:16:00 Kotrčová Lenka PDY9350 2115746 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:12:00 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C D55
10:56:00 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Matějů Antonín PGP1501 682623 C HDR
09:30:00 Šedivý Marek PGP1400 1406172 C HDR
09:30:00 Štáfková Zuzana PGP1450 0 C HDR
09:31:00 Pasnichenko Viktor PGP6004 8116705 C H60
09:36:00 Lošťáková Sára PGP0660 8662326 B D14
09:39:00 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C H21B
09:39:00 Dlouhá Marta PGP7858 1886930 C D40
09:43:00 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C H21B
09:45:00 Šimerková Olga PGP7551 7210932 C D40
09:47:00 Kopecká Johana PGP9956 2021848 C D21B
09:55:00 Kubecová Markéta PGP0955 232246 C D12
09:56:00 Jelínek Martin PGP5103 232091 C H65
09:57:00 Jelínková Radana PGP5851 301361 C D60
10:03:00 Hrabánková Zuzana PGP9950 331147 C D21B
10:04:00 Lošťáková Ela PGP0957 7202578 C D12
10:05:00 Lošťáková Ivana PGP7763 7202864 C D40
10:10:00 Kotecký Roman PGP4900 8040749 C H70
10:12:00 Hrabánková Klára PGP9654 8200023 C D21A
10:16:00 Janovská Kateřina PGP9850 8350120 C D21A
10:18:00 Flašar Jan PGP8610 8008610 R H21A
10:18:00 Šimerka Ondřej PGP0800 2801019 B H12
10:19:00 Svítilová Pavla PGP7764 8660503 C D40
10:21:00 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C D60
10:23:00 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C D65
10:28:00 Šedivý Jan PGP8409 8644492 R H21A
10:34:00 Landovský Jakub PGP9601 8663177 C H21A
10:35:00 Kafková Dominika PGP9053 7300087 C D21B
10:38:00 Jelínková Zora PGP8851 232167 C D21A
10:38:00 Ježková Regina PGP6352 51660 C D55
10:42:00 Syslová Edita PGP8853 52106 C D21C
10:46:00 Šejnová Magdalena PGP7053 2129235 C D50
10:46:00 Čermák Radek PGP6405 1413333 C H35
10:48:00 Hurta Vladimír PGP6305 51658 C H55
10:54:00 Matějů Martina PGP8556 8680605 R D21A
10:59:00 Komín David PGP7405 8116739 C H45B
10:59:00 Janas Petr PGP7106 8151151 C H21B
11:00:00 Kožinová Jana PGP6651 7210812 C D21A
11:02:00 Střelba Ondřej PGP7510 7209464 C H40
11:05:00 Charousek Matěj PGP0207 246900 C H18
11:05:00 Čtrnáct Šimon PGP0001 8516919 B H21C
11:06:00 Sysel Ctibor PGP8700 515161 C H21A
11:07:00 Janovská Petra PGP7355 8654900 C D45A
11:12:00 Procházka Jan PGP8407 8409111 E H21A
11:13:00 Střelba Antonín PGP0605 8007173 C H14
11:18:00 Pospíšil Vítek PGP6803 8002400 C H21A
11:20:00 Maleček Vít PGP6801 8226422 C H50
11:21:00 Malečková Iva PGP7559 2067949 C D45A
11:23:00 Kondrát Martin PGP6501 8004312 C H21B
11:28:00 Doležal Jan PGP8400 53008 C H35
11:28:00 Veljačiková Hana PGP9756 7202891 C D21A
11:28:00 Kožina Petr PGP6000 8670455 C H55
11:33:00 Haňkovská Jana PGP4050 8200025 C D75
11:36:00 Svítil Petr PGP7810 1450170 C H40
11:36:00 Veselý Jakub PGP9503 8662310 C H21A
11:53:00 Čermáková Klára PGP0352 2099498 B D18
12:01:00 Baldrian Petr PGP7203 888639 C H45A
12:01:00 Štáfková Jitka PGP8056 515056 C D35
12:03:00 Vildmonová Pavla PGP7454 7207787 C D45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Cichý Marek PHK1300 2070824 C HDR
09:49:00 Čermáková Lucie PHK7150 2103266 C D45B
09:49:00 Čermák Libor PHK5600 2088189 C H60
09:51:00 Mikulecký Jan PHK3801 8084000 C H80
09:52:00 Rollier Monika PHK8051 8005907 C D21A
09:57:00 Mašata Roman PHK7107 515050 C H21B
09:59:00 Weber Petr PHK3901 9460 C H80
10:00:00 Horáková Eliška PHK1152 2099496 C D10
10:04:00 Kosová Tereza PHK0151 8660596 A D21A
10:04:00 Novotná Ivana PHK6354 219239 C D55
10:22:00 Rollier Baptiste PHK8200 1394262 E H21A
10:54:00 Weberová Zuzana PHK6961 9462 C D50
11:01:00 Cichý David PHK7001 2070821 C H45A
11:13:00 Kavalír Karel PHK6503 9650526 C H45A
11:22:00 Kosová Denisa PHK9150 8629757 E D21A
11:24:00 Vandas Daniel PHK9805 8656624 E H21A
11:25:00 Horák Filip PHK0701 2088727 B H14
11:28:00 Kosová Michaela PHK6752 8660597 C D50
11:32:00 Melichar Igor PHK6504 8028839 C H55
11:37:00 Melicharová Zdeňka PHK7551 8028877 C D45A
11:43:00 Kopecká Martina PHK0555 7210231 B D16
11:48:00 Kopecká Marcela PHK6852 9494 C D50
11:53:00 Samková Renáta PHK7456 1413977 C D45A
12:02:00 Kavalírová Kateřina PHK6756 9833 C D50
12:05:00 Horáková Veronika PHK0353 2087682 B D18
12:06:00 Čermák Martin PHK0502 8226370 B H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:33:00 Luterová Kristýna PLU7878 2419928 C D40
09:57:00 Lutera Oliver PLU1001 2044898 C H12
10:01:00 Otruba Karel PLU7917 2035148 C H21B
10:06:00 Luterová Laura PLU1051 2044897 C D10
10:28:00 Otrubová Karolína PLU0888 8061460 B D12
10:45:00 Stoklasa Bohumil PLU8417 49878 C H21C
10:49:00 Štefková Michaela PLU0851 681869 C D12
10:54:00 Suchánek Matyáš PLU0903 2051506 H12
11:01:00 Karásek František PLU0301 8061407 B H18
11:21:00 Kožnárek Pavel PLU0902 2061817 C H12
11:45:00 Otrubová Johana PLU7852 8516754 C D35
11:47:00 Janečková Adéla PLU0452 8517451 B D16
11:48:00 Karásek Antonín PLU0503 8061467 B H16
11:51:00 Krtička Jan PLU7931 2067929 C H21C
11:58:00 Lutera Michal PLU8101 2061762 C H35
11:58:00 Otruba František PLU0501 8667537 A H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:04:00 Nechuta Milan PZR7007 49811 C H50
11:08:00 Nechutová Alena PZR6969 2075659 C D50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:49:00 Jalový Vlastimil RBK8604 52024 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:07:00 Kotková Lenka RIC7352 2085603 C D45B
10:16:00 Kotková Adéla RIC0655 8667545 B D14
10:45:00 Rožek David RIC7403 8004547 C H45A
11:11:00 Rožek Vojtěch RIC0501 7300189 B H21C
11:14:00 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C H40
11:51:00 Rožková Petra RIC7575 8226398 C D45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:51:00 Buk Michal ROU9601 2075669 C H21B
10:05:00 Buková Jana ROU7150 331208 C D45B
11:21:00 Buk Petr ROU0001 8516425 A H21B
11:38:00 Buk Miloslav ROU6202 331058 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:08:00 Voltrová Svatava ROZ6150 7300179 C D55
10:22:00 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C D21A
11:21:00 Šimík Daniel ROZ6900 8662318 C H45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Kotyšanová Lucie RUM8750 301543 P
09:30:00 Nedvídková Jitka RUM5151 8245050 P
09:55:00 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C H70
10:24:00 Nováková Viktorie RUM0751 2801013 B D14
11:27:00 Novák Petr RUM7401 2120650 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Gregor Jáchym RUZ0400 8654884 B H16
12:04:00 Gregor Petr RUZ7500 8648570 C H40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Havlík Kilian SCP0901 0 C HDR
09:30:00 Lohrová Jarmila SCP4650 219220 C D70
10:02:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C D65
10:09:00 Havlíková Miroslava SCP7250 0 C D45B
10:13:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C H60
10:14:00 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C H65
10:25:00 Buriánek Jaromír SCP4700 8028840 C H70
10:26:00 Přeček Zdeněk SCP5200 8632855 C H65
10:31:00 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C H45A
10:35:00 Jahnová Helena SCP5550 682101 C D65
10:39:00 Khelová Petra SCP7850 416140 C D40
10:50:00 Valášek Josef SCP4501 2084946 C H75
10:50:00 Boudný Jan SCP7417 8116774 C H35
10:57:00 Kuc David SCP0600 1007532 C H14
11:02:00 Černá Eliška SCP9050 2088205 C D21C
11:02:00 Veljačik Pavel SCP6200 8000236 C H55
11:04:00 Lohr Ivo SCP6801 442853 C H40
11:16:00 Sliva Jan SCP7300 8648543 C H40
11:20:00 Khel Richard SCP7500 7202899 C H35
11:33:00 Havlínová Zuzana SCP8150 8226305 C D35
11:36:00 Kuc Radim SCP0400 682668 C H16
11:46:00 Kautský Jiří SCP8201 7260018 C H35
11:47:00 Šístek Daniel SCP7507 8666866 C H45A
11:56:00 Dubec Pavel SCP8003 8648599 C H35
11:56:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C H55
11:59:00 Havlíková Viktorie SCP0550 0 C D16
12:06:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C D50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:26:00 Tichý Radomír SHK0000 8670465 R H21A
10:27:00 Souček Tomáš SHK8200 8662339 C H21B
10:30:00 Rémiš Štěpán SHK0802 2122266 B H12
10:33:00 Bláhová Luba SHK5852 9118 C D60
10:34:00 Teplá Hana SHK6561 7001407 C D55
10:51:00 Rémiš Šimon SHK0801 2122288 B H12
10:52:00 Myslivcová Markéta SHK9650 8663191 C D21A
10:56:00 Teplá Karolína SHK9251 8660574 E D21A
11:34:00 Teplý Jiří SHK6401 9123 C H55
11:39:00 Rémiš Jaromír SHK7200 2103291 C H45B
11:51:00 Myslivec Tomáš SHK7002 9127 C H45A
12:05:00 Myslivcová Lenka SHK7051 515465 C D45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Palas Tomáš SJC1501 500267 C HDR
10:09:00 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 C D10
10:22:00 Havrdová Selina SJC0950 8071009 C D12
10:30:00 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 B D14
10:41:00 Vošvrda Václav SJC1203 0 C H10N
10:45:00 Havelka Pepča SJC1000 8400025 C H10
12:06:00 Pleva Stanislav SJC0805 8654389 C H12
12:07:00 Plevová Barbora SJC0559 2115006 C D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Komárková Zbyňka SJH0751 8014456 C D14
09:30:00 Komárková Ondřejka SJH1351 995845 C HDR
09:30:00 Komárková Jindra SJH0453 981817 C P
09:31:00 Komárková Lenka SJH7651 8662283 C D40
09:43:00 Nouzová Alena SJH7151 8116757 C D45B
09:45:00 Komárková Radka SJH1151 2025364 C D10
09:56:00 Benešová Michaela SJH0651 8670796 B D14
10:28:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C H50
10:29:00 Nouza Vítek SJH1104 336789 C H10N
10:54:00 Šrámková Michaela SJH9352 8780 C D21C
10:56:00 Nouza Petr SJH6501 8003622 C H50
11:00:00 Komárek Arnošt SJH7702 8014444 C H40
11:03:00 Parkan Tomáš SJH0803 8663132 B H12
11:08:00 Parkan Jiří SJH6801 8656643 C H50
11:11:00 Nouza Michal SJH0505 8004613 A H21B
11:38:00 Benešová Iva SJH7051 8660392 C D50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:48:00 Kadlec Jan SJI8306 8028807 C H21A
09:51:00 Rachůnková Markéta SJI7150 2102817 C D45B
10:33:00 Venhoda Lukáš SJI0801 2103300 B H12
10:51:00 Rachůnek Stanislav SJI0602 446402 C H14
10:55:00 Venhoda Matěj SJI0301 8109370 B H18
11:26:00 Rachůnek Stanislav SJI6801 219258 C H50
12:06:00 Venhoda Milan SJI7104 8028816 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Savičová Gabriela SKV7952 51738 C P
10:15:00 Štěrba Lukáš SKV1001 2045223 C H10
10:20:00 Nováková Svatava SKV5351 2059748 C D65
10:26:00 Savičová Irena SKV5352 51136 C D65
10:57:00 Dítko Jan SKV7301 682634 C H45A
11:23:00 Dítková Jitka SKV7752 682676 C D35
11:49:00 Dítková Markéta SKV0451 682652 C D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:35:00 Straková Jana SLA7251 8579 C D45B
10:06:00 Straková Denisa SLA0750 224355 C D14
10:31:00 Straková Veronika SLA0051 219276 C D21B
10:38:00 Zápotocký Tomáš SLA1200 2087720 C H10N
10:41:00 Beranová Jana SLA7551 515052 C D45B
10:42:00 Grisa Filip SLA0801 2109682 C H12
10:48:00 Kolářová Johana SLA9950 897346 C D21C
10:49:00 Aster Vladimír SLA6500 2045227 C H45A
10:49:00 Straka Tomáš SLA9702 51715 C H21B
10:53:00 Zápotocký Jiří SLA0800 2801037 B H14
10:58:00 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C H35
11:02:00 Němec Vladimír SLA4202 8100015 C H75
11:04:00 Kašparová Irena SLA6852 336731 C D50
11:18:00 Grisa Dominik SLA0900 2109683 C H12
11:21:00 Hrdlička Jan SLA0200 439143 C H18
11:24:00 Beran Jaroslav SLA7601 2109694 C H40
11:33:00 Kolářová Michaela SLA7351 981813 C D45A
11:34:00 Zápotocký Luboš SLA7500 7300545 C H35
11:36:00 Straka Lukáš SLA7002 2118484 C H50
11:39:00 Fuxová Kateřina SLA7850 2109679 C D35
11:40:00 Hrstka Pavel SLA7501 2109691 C H35
11:49:00 Hrstková Marie SLA8150 2148214 C D35
11:52:00 Grisa Petr SLA7600 2109693 C H35
11:56:00 Hrdličková Ludmila SLA6950 8033240 C D50
12:03:00 Asterová Jana SLA7451 8648627 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:29:00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C D75
11:36:00 Fišer Jiří SLP8503 8033201 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:46:00 Hlaváč Jaroslav SMB4801 7718 C H70
10:10:00 Pološčuková Monika SMB6551 7722 C D55
12:00:00 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:13:00 Lukavcová Ivana SMR8754 8656734 C D21B
10:21:00 Buriánek Max SMR1102 426395 H10
10:35:00 Svoboda Honza SMR7901 8656561 C H21B
10:37:00 Svobodová Katu SMR8451 8033266 C D21B
10:55:00 Buriánek Vojta SMR7801 8028837 H21C
11:00:00 Pesničák Jan SMR7902 8266 C H35
11:41:00 Lukavec Petr SMR7800 8656718 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:21:00 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C D45B
10:43:00 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C H21B
11:06:00 Doucha Tomáš SNA0801 9616 B H12
11:32:00 Doucha Martin SNA0501 9636 B H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:28:00 Choutková Lenka SOB6350 2419963 C D55
10:54:00 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C H35
11:27:00 Janeček Ondřej SOB7001 53016 C H45A
12:01:00 Janečková Veronika SOB7151 53017 C D45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:39:00 Šabatová Jana SRK6853 301130 C D45B
10:13:00 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C H70
10:33:00 Šabata Milan SRK6901 8648565 C H45A
10:51:00 Šabata Milan SRK9904 7205561 C H21B
10:59:00 Šabata Radek SRK0202 2070826 C H18
11:07:00 Ptáček Jiří SRK9002 7210306 C H21B
11:17:00 Bláha David SRK9510 9491 C H21C
11:18:00 Morávek Martin SRK7701 7207351 C H35
11:53:00 Morávková Zuzana SRK0551 9201626 A D16
11:54:00 Sedláček David SRK0508 2106740 C H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:37:00 Klíchová Jana SSU8151 8033234 C D21B
10:02:00 Král Vojtěch SSU8841 8629754 E H21A
10:12:00 Králová Zdenka SSU6091 1406132 C D60
11:18:00 Valenta Jiří SSU6301 51508 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Drápal Štěpán STH1501 2124785 C HDR
09:51:00 Buďárková Laura STH1051 2124779 C D10
10:44:00 Vejrová Iva STH8852 8656522 C D21C
11:11:00 Puš Roman STH7501 8670476 C H45B
11:19:00 Buďárek Šimon STH0703 8680286 B H14
11:19:00 Chrást Tomáš STH7401 8670473 C H45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:21:00 Čechová Lenka SVS9050 2129212 C D21B
11:01:00 Malý Jakub SVS9100 2129248 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Holata Vojtěch TAP1300 2115740 C HDR
09:30:00 Holata Radek TAP8100 2067966 C P
09:30:00 Richterová Ilona TAP6953 2029220 C P
09:30:00 Ryppelová Monika TAP7850 2081357 C P
09:37:00 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C H60
09:47:00 Ellederová Zdeňka TAP7755 2800307 C D40
09:49:00 Káninská Markéta TAP9054 361934 C D21B
09:51:00 Cichra Patrik TAP0903 8007172 C H12
09:53:00 Cichrová Iveta TAP7752 2111618 C D40
09:57:00 Tihonová Hana TAP9052 8660593 C D21B
10:11:00 Šomvársky Ján TAP5500 232173 C H65
10:15:00 Kučera Tomáš TAP0907 2120636 C H12
10:32:00 Hejtmánková Alena TAP5452 53641 C D65
10:35:00 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C H65
10:40:00 Tihonová Jindra TAP6253 232161 C D55
10:41:00 Zajíc Vítězslav TAP8610 8655221 C H21B
10:42:00 Elleder Jan TAP1010 2801022 C H10
10:43:00 Ryppelová Anna TAP0954 2124784 C D12
10:44:00 Tihon Jaroslav TAP6102 515440 C H55
10:47:00 Vlášek Jakub TAP9702 8009702 C H21B
10:53:00 Cikhardt Jakub TAP8706 232143 C H21C
10:54:00 Zmátlo Radek TAP6400 2115722 C H55
10:57:00 Zmátlo Jan TAP9900 2113369 C H21C
11:07:00 Ellederová Eva TAP0860 2102816 C D12
11:13:00 Melišíková Radka TAP7152 2081352 C D45A
11:39:00 Elleder David TAP0615 8116696 A H14
11:39:00 Nykl Jan TAP9001 7778511 H21C
11:40:00 Makovský Jakub TAP8511 8651715 C H21A
11:42:00 Melišík Jan TAP0502 8660513 A H16
11:58:00 Pucherna Jan TAP7701 8151177 C H40
11:59:00 Puchernová Zuzana TAP8453 8190384 C D35
12:05:00 Hejtmánková Kateřina TAP8462 53640 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Bořilová Klára TBM8964 515189 C D21A
09:39:00 Grycová Veronika TBM9859 8125988 C D21B
09:42:00 Dobrovolná Anna TBM0758 8120028 B D14
09:46:00 Kubáňová Tereza TBM0756 8663207 B D14
09:51:00 Štěpánková Kateřina TBM7654 8149893 C D40
09:57:00 Grycová Petra TBM7467 8115113 C D40
09:58:00 Čechová Johana TBM0888 8180908 B D12
10:00:00 Grycová Kateřina TBM0058 9101109 R D21A
10:06:00 Špringlová Kamila TBM0050 8662300 A D21A
10:08:00 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C D65
10:14:00 Hlaváčová Anežka TBM0199 8656742 A D21A
10:14:00 Procházková Helena TBM5351 8301247 C D65
10:24:00 Gryc Jan TBM6709 53233 C H50
10:24:00 Jašková Monika TBM6363 8299099 C D55
10:27:00 Drábková Zuzana TBM8452 8100025 C D21B
10:27:00 Štěpánek Ondřej TBM0809 8208112 B H12
10:30:00 Hošeková Vanda TBM9696 7200369 C D21A
10:35:00 Čechová Marcela TBM7659 8007659 C D40
10:39:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C D45B
10:51:00 Kubáň Patrik TBM1001 7204525 C H10
10:52:00 Horvát Petr TBM9437 8644873 E H21A
10:53:00 Hraboš Matej TBM9547 8071299 C H21B
10:58:00 Grycová Jana TBM6969 49412 C D50
10:58:00 Jašek Milan TBM6201 8311133 C H55
11:02:00 Čech Radovan TBM7835 8007835 C H21A
11:05:00 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 A H21B
11:14:00 Hiršová Marcela TBM7079 8648605 C D50
11:24:00 Gryc Tomáš TBM6903 8100027 C H50
11:26:00 Ehl Jiří TBM7701 8017701 C H21A
11:34:00 Gryc Ondřej TBM0406 8180018 A H16
11:34:00 Sedlář Petr TBM7319 7201210 C H40
11:50:00 Štěpánek Jan TBM0607 8660548 A H16
11:50:00 Bořil Tomáš TBM8833 8008833 C H21A
11:55:00 Kubáňová Jana TBM7275 8007275 C D45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:42:00 Pokorná Eva TCB5751 52184 C D60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Pecánek Matěj TEP1300 51647 C HDR
09:30:00 Pecánková Barbora TEP1451 0 C HDR
10:21:00 Městková Lucie TEP7850 2102815 C D40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:31:00 Lukavec Míla TJN4901 8656720 C H70
09:45:00 Žuchová Nikola TJN9352 232503 C D21B
09:47:00 Štemberová Iva TJN7550 416039 C D45B
09:50:00 Janata Martin TJN8306 8303050 R H21A
09:50:00 Kunc Radovan TJN5549 8670777 C H65
09:53:00 Žuchová Daniela TJN9750 2020749 C D21B
09:53:00 Lukavcová Lenka TJN5452 8259 C D65
09:54:00 Štembera Vítek TJN0801 8662690 B H12
09:55:00 Petrželka Pavel TJN3800 52900 C H80
09:55:00 Horák Petr TJN5602 2056301 C H60
10:10:00 Janatová Violka TJN0956 8660508 C D12
10:13:00 Řehořová Lenka TJN7250 2073661 C D45B
10:15:00 Kuncová Jiřina TJN5752 8670743 C D60
10:16:00 Nagy Josef TJN0006 8656507 R H21A
10:24:00 Janata Matěj TJN1111 8277 C H10
10:25:00 Pustai David TJN9301 232645 C H21B
10:26:00 Štembera Oskar TJN1201 682375 C H10N
10:34:00 Žucha Jiří TJN6603 8226303 C H50
10:35:00 Novotný Matěj TJN1105 2080843 C H10N
10:37:00 Francke Michal TJN8600 2045203 C H21B
10:50:00 Francke Pavla TJN8850 2059727 C D21C
11:12:00 Lesák Marek TJN0811 8482115 B H12
11:13:00 Mrkvička Jiří TJN7101 8670752 C H45B
11:14:00 Posselt Martin TJN6802 8670801 C H50
11:17:00 Posseltová Romana TJN7050 8670830 C D45A
11:18:00 Řehoř Jiří TJN7004 2059729 C H50
11:23:00 Řehoř Vojta TJN0303 8662740 B H18
11:27:00 Lesáková Věra TJN7152 8662715 C D45A
11:34:00 Vitebská Lenka TJN7051 2059770 C D50
11:37:00 Řehoř Hynek TJN0700 2053559 C H14
11:41:00 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C H45B
11:45:00 Štembera Jan TJN7513 8655375 C H45A
11:46:00 Schindler Jiří TJN6301 416828 C H55
11:57:00 Štemberová Bára TJN0650 8662736 A D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Berglová Amálie TJP1450 7904 C HDR
09:59:00 Junek Vladimír TJP8400 2075695 C H21B
10:28:00 Paukert Milan TJP5000 336775 C H70
10:34:00 Peterka František TJP4900 8861 C H70
10:36:00 Baziková Lucie TJP6451 434807 C D55
10:46:00 Bazika Miroslav TJP6401 434809 C H55
11:21:00 Mička Aleš TJP7300 7800365 C H45B
11:27:00 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C D35
11:37:00 Berglová Lucie TJP8250 8631577 C D35
11:44:00 Pospíšil Radek TJP7802 2113364 C H40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Mazzarese Aiden TRT1500 2148130 C HDR
10:47:00 Mazzarese David TRT1100 2102555 C H10N
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:44:00 Syslová Iva TTR6151 52237 C D55
09:50:00 Orálková Libuše TTR5351 52253 C D65
10:32:00 Orálek Miroslav TTR5201 7001410 C H65
11:10:00 Nešporová Terezie TTR0852 49689 C D12
11:10:00 Nešpor Jan TTR6101 8663162 C H55
11:20:00 Sysel Svatobor TTR6202 52235 C H55
11:30:00 Nešpor Jiří TTR0502 995847 C H16
11:35:00 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B H21C
11:43:00 Nešporová Marie TTR0351 416215 C D18
11:47:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C D45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Vodičková Klára TUR1759 0 HDR
09:30:00 Savelieva Natalia TUR7856 52684 C P
09:33:00 Baierová Hana TUR8989 8001989 C D21B
09:34:00 Martanová Lea TUR0555 8662713 A D21A
09:34:00 Dragowski Robert TUR5906 887222 C H60
09:41:00 Ferbasová Zdeňka TUR7361 2103240 C D45B
09:41:00 Vodičková Veronika TUR8751 7785 C D21B
09:42:00 Rufferová Iva TUR8354 8310220 E D21A
09:46:00 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C H60
09:52:00 Lamačová Kateřina TUR0660 1418757 B D14
09:56:00 Luštická Lucie TUR8650 8680582 C D21A
09:58:00 Wolf Filip TUR9701 8655449 C H21A
10:01:00 Hudský Vlastimil TUR5100 8214 C H60
10:06:00 Kosíková Helena TUR6550 8656585 C D55
10:09:00 Soroka Martyna TUR9466 8666004 C D21B
10:11:00 Lamačová Dana TUR7451 2111603 C D45B
10:17:00 Tvrdková Eva TUR5151 303959 C D65
10:19:00 Jakubec Jindřich TUR4801 8644556 C H70
10:19:00 Novotná Karolína TUR0853 8680596 B D12
10:23:00 Paříková Iva TUR0061 1403056 B D21B
10:24:00 Sokolářová Šárka TUR9999 8660903 R D21A
10:30:00 Žemlík Pavel TUR7135 8680592 C H21A
10:34:00 Nováková Barborka TUR0860 2104592 C D12
10:36:00 Lamač František TUR0901 1403060 C H12
10:39:00 Drahoňovský Aleš TUR7201 8656594 C H21B
10:40:00 Schulhof Jan TUR8900 8660452 R H21A
10:47:00 Drahoňovský Tomáš TUR0701 8667957 B H14
10:48:00 Kořínková Zuzana TUR9253 8680584 C D21A
10:48:00 Kamenický Jeroným TUR9549 8651708 R H21A
10:54:00 Zakouřil Tomáš TUR7500 301064 C H21A
10:55:00 Mizera Jan TUR0707 2144117 C H14
11:03:00 Lamač Jaroslav TUR7203 8068 C H45B
11:06:00 Martanová Elin TUR0253 8659420 A D21A
11:07:00 Hájek Kryštof TUR0212 8655411 A H18
11:07:00 Nejman Stanislav TUR9500 7205012 C H21C
11:16:00 Zakouřil Vít TUR9301 8680575 C H21A
11:19:00 Mellan Jonáš TUR0308 888622 B H18
11:22:00 Dragowski Kuba TUR9003 8628698 R H21A
11:27:00 Žemlík Eduard TUR0909 2119202 C H12
11:42:00 Baier Martin TUR7603 8007603 C H21A
11:43:00 Vambera Filip TUR7305 2103248 C H45B
11:45:00 Hájková Tereza TUR0556 8680421 B D16
11:46:00 Váňa Martin TUR8401 8403030 C H21A
11:50:00 Vodička Jan TUR7801 2126354 C H40
11:51:00 Novotná Michaela TUR0551 2095942 B D16
11:51:00 Hudská Štěpánka TUR0450 8666872 B D18
11:52:00 Linková Iva TUR6850 51809 C D50
11:54:00 Luštický Martin TUR8700 8680589 R H21A
11:55:00 Lamačová Pavlína TUR0451 2109762 C D16
11:55:00 Fodor Petr TUR8103 8666867 C H21C
12:01:00 Novotná Barbora TUR0552 8680591 B D16
12:02:00 Waldhauser Štěpán TUR0409 8226310 B H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:43:00 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C H70
10:05:00 Kvapilová Klára TUV1199 231522 C D10N
10:26:00 Šritr Martin TUV6802 8061476 C H50
10:31:00 Válková Martina TUV7051 2120071 C D45B
11:01:00 Kvapilová Kristýna TUV0999 411591 C D12
11:01:00 Kvapil Petr TUV7402 8322 C H45B
11:03:00 Hájková Magdalena TUV7351 411543 C D45A
11:29:00 Kvapilová Lenka TUV8151 7707 C D35
11:42:00 Mellan Martin TUV6304 411583 C H55
12:05:00 Hájek Jan TUV7301 5788 C H45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:53:00 Műller Kamil TYN7500 8516254 C H45B
10:57:00 Adamovský Michal TYN7200 9852 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:10:00 Mikel David TZL9703 8662440 C H21A
11:11:00 Podmolíková Dagmar TZL7155 1400448 C D45A
11:12:00 Podmolík Tomáš TZL6915 1400443 C H50
11:54:00 Štípek Rostislav TZL5702 428296 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:03:00 Jirka Matyáš UOL0203 7202871 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:46:00 Kohoutová Jitřenka UVP4850 51265 C D70
10:03:00 Kohout Tomáš UVP3700 7930 C H80
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Klapal Tomáš VAM1600 0 C HDR
09:30:00 Klapalová Michaela VAM8450 981834 C HDR
09:30:00 Martincová Daniela Sofie VAM1351 0 C HDR
09:32:00 Veverková Yveta VAM6452 9678 C D55
09:52:00 Klapalová Jana VAM6451 1416361 C D55
10:03:00 Vandasová Markéta VAM7250 2053570 C D40
10:17:00 Mudruňková Romana VAM7752 2109696 C D40
10:19:00 Smutná Pavla VAM8651 9669 C D21B
10:27:00 Rykalová Jitka VAM7251 7210243 C D45B
10:33:00 Mikysková Ilona VAM7550 51469 C D45B
10:43:00 Smutný Šimon VAM9301 9589 C H21C
10:59:00 Smutná Jana VAM6251 7210067 C D40
10:59:00 Vandas Luděk VAM6601 8623000 C H45A
10:59:00 Klapal Michal VAM8802 9670 C H21C
11:04:00 Hladký Viktor VAM8201 8667969 C H35
11:05:00 Mikyska Alan VAM7149 9684 C H45B
11:41:00 Mikysková Adéla VAM0550 51468 B D16
11:47:00 Klapal Jan VAM9000 515142 C H21C
11:54:00 Veverka Tomáš VAM8401 7204619 C H35
11:55:00 Netopil Libor VAM7401 8061483 C H45A
12:03:00 Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 9586 C D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:27:00 Veselá Eva VCB7853 8103928 C D40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Vlčková Alžběta VIC1351 2126280 C HDR
09:30:00 Vlčková Olga VIC7551 2073733 C P
10:52:00 Vlčková Markéta VIC0951 8482070 C D12
10:59:00 Vlček Tomáš VIC0713 8663111 B H14
11:20:00 Vlček Jiří VIC7700 7210090 C H40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:31:00 Szenczi Gabriel VLI8700 8028809 C H21B
09:37:00 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C H70
09:50:00 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C D70
09:53:00 Hickethier Manfred VLI5201 8606435 C H65
09:59:00 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C D65
10:07:00 Ježek Ladislav VLI4900 8516753 C H70
10:08:00 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C H65
10:11:00 Karmazínová Ivana VLI5150 2131185 C D65
10:21:00 Martan Jiří VLI7300 8662685 C H21B
10:22:00 Karmazín Petr VLI4901 8004352 C H70
10:28:00 Vilémová Eliška VLI0655 8517331 B D14
10:35:00 Novotná Jana VLI7350 2058476 C D45B
10:36:00 Beneš Max VLI1100 1424648 C H10
10:42:00 Maděra Josef VLI7900 8028859 C H35
10:45:00 Maděra Jakub VLI0906 2126375 C H12
10:48:00 Honzík Tomáš VLI7000 9102148 C H50
10:49:00 Benešová Radka VLI7653 2127548 C D40
11:03:00 Habán Oliver VLI0600 8655464 B H14
11:08:00 Bureš Michal VLI7601 8667981 C H40
11:10:00 Mokrá Julie VLI8051 8033227 C D21A
11:13:00 Henych Petr VLI6001 515132 C H21B
11:19:00 Martanová Daniela VLI7452 8149885 C D45A
11:22:00 Vilém Stanislav VLI7703 2080992 C H40
11:22:00 Szenczi Kristýna VLI8650 2058475 C D21C
11:29:00 Beneš Filip VLI0708 1424649 B H14
11:29:00 Novotný Jiří VLI7102 2078464 C H45B
11:35:00 Heczko Erik VLI0804 8116802 B H14
11:40:00 Řezáč Pavel VLI6900 8680609 C H50
11:58:00 Procházková Alexandra VLI7051 940318 C D50
11:59:00 Podrábská Marie VLI7451 1400433 C D45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:55:00 Smith Lucie VRL7353 2096241 C D45B
10:45:00 Polák Vlastimil VRL7702 7702000 C H21B
10:47:00 Pilná Libuše VRL7153 438036 C D45B
11:35:00 Poláková Lucie VRL8254 2096239 C D35
11:47:00 Pilná Natálie VRL0351 2096240 B D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Neyrinck Nina VSP1350 2106722 C HDR
09:30:00 Mencl Miloslav VSP6505 52277 C P
09:30:00 Neyrinck Noel VSP7012 2067921 C P
09:34:00 Dohnalová Dana VSP5050 8680418 C D70
09:35:00 Němeček Jan VSP6201 8028885 C H21B
09:46:00 Michálková Jiřina VSP6151 51734 C D55
09:48:00 Ehlerová Michaela VSP1050 2085596 C D10
09:49:00 Městková Kateřina VSP7650 8033206 C D40
09:52:00 Uher Petr VSP5001 8666868 C H70
09:55:00 Gajdová Kristina VSP7752 2115689 C D40
10:07:00 Uhrová Zuzana VSP8050 8667963 C D40
10:09:00 Termer Štěpán VSP0807 2113047 B H12
10:11:00 Neuhäuserová Ladislava VSP8151 5641 C D21B
10:13:00 Kučerová Kateřina VSP0950 1398983 C D12
10:18:00 Gajdová Michaela VSP0752 8660527 B D14
10:22:00 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 B D14
10:25:00 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 B D12
10:27:00 Baldrian Josef VSP1100 8670452 C H10
10:31:00 Ehlerová Petra VSP7855 5159 C D40
10:32:00 Kučera Jan VSP7302 51650 C H21A
10:39:00 Kučera Jakub VSP0900 2032189 C H12
10:46:00 Ehlerová Anna VSP0854 2081391 C D12
10:57:00 Gajda Petr VSP0903 8028811 C H12
10:58:00 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 C D21A
11:02:00 Ehler Tomáš VSP8102 339016 C H35
11:05:00 Mencl Josef VSP0602 2021850 C H14
11:10:00 Průša Michal VSP7310 8667547 C H35
11:15:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 C H21C
11:23:00 Městka Václav VSP0600 8028854 B H14
11:26:00 Menclová Silvie VSP7050 51749 C D50
11:28:00 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 B H16
11:29:00 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C D45A
11:30:00 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C D50
11:45:00 Beranová Iva VSP7150 2021834 C D45A
11:57:00 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C D45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:50:00 Venclová Aneta ZAM1051 331587 C D10N
10:38:00 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 C D21C
11:09:00 Moravec Jan ZAM0205 8629818 B H18
11:25:00 Andrš Petr ZAM8401 8226348 C H21C
11:55:00 Venclová Veronika ZAM8251 2053565 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:48:00 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 E D21A
10:32:00 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 C D21A
11:10:00 Hlaváč Ondřej ZBM9901 8651709 E H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:48:00 Karásek Martin ZPV7301 2070849 C H35
10:56:00 Karásková Marcela ZPV6970 2092440 C D50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:40:00 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C D55
10:17:00 Bártová Pavla ZVO7152 2083418 C D45B
10:32:00 Vallová Kristýna ZVO0152 2035151 C D21C
10:52:00 Valla Zdeněk ZVO6501 2031359 C H50
11:21:00 Bárta Viktor ZVO0601 8667515 A H14
11:28:00 Švec Karel ZVO7601 2092351 C H40
11:57:00 Švecová Anežka ZVO0352 8116827 B D18

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
09:30 Monro Helena 0350001 301366 HDR
09:30 Novotný Metoděj Vavřinec 0180002 0 HDR
09:30 Cichra Pavel 0010001 2127555 P
09:30 Jan Šaradin 0400002 0 P
09:30 Klašková Jana 0220002 301546 P
09:30 Mikysková Kristýna 0280001 0 P
09:30 Novotný Vít 0180001 0 P
09:30 Pfaffová Veronika 0340001 7203456 P
09:30 Preiningerová Monika 0240001 7238 P
09:30 Zmátlová Anna 0400001 0 P
09:37 Paurová Lenka 0060001 2060203 D45B
09:43 TUČNÝ Jan 0080001 2131195 H60
09:46 Wiśniewska Hanna 0450012 8640913 D21A
09:56 Pryjma Fryderyk 0450004 8001095 H21A
09:59 MALÁ Martina 0080002 2148228 D45B
10:00 Kratov Oleksandr 0470001 9200028 H21A
10:01 Judit Füzy 0230012 505232 D45B
10:02 Janka Mikes 0230002 8060812 D14
10:04 Nijst Kiara 0210002 8004761 D14
10:04 Olejnik Michał 0450003 8653291 H21A
10:13 Valenčíková Irena 0070001 8226360 D40
10:14 Wensław Mateusz 0450006 8000590 H21A
10:22 Klaška Jan 0220001 301602 H50
10:24 Bednarski Jan 0450007 8040198 H21A
10:29 Kisvölcsey Ákos 0230001 8280272 H21B
10:34 Pecoldová Pavlína 0260001 8066680 D21A
10:36 Zámečníková Lenka 0020004 0 D21C
10:40 Pangrácová Anna 0140002 8518315 D21C
10:42 Kuca Kacper 0450002 8636525 H21A
10:46 Piłkowski Paweł 0250001 2420205 H50
10:47 Deml Tomáš 0050001 8221295 H21C
10:48 Zsolt Gárdonyi 0230009 888342 H12
10:50 Pawlak Bartosz 0450005 8645200 H21A
10:51 Zámečník Pavel 0020002 2801012 H45A
10:52 Albrecht David 0150001 8116731 H35
10:56 Distler Carl W. 0200001 8657685 H35
10:56 Pangrácová Marie 0140001 8028804 D21C
11:02 Cych Agnieszka 0450015 8650821 D21A
11:04 Biederman Marcin 0450010 8070598 H21A
11:05 Zámečníková Jitka 0020001 2103763 D45A
11:08 Csilla Gárdonyi 0230006 8636765 D21A
11:11 Soma Gárdonyi 0230010 2050677 H18
11:12 Vobořilová Markéta 0320001 301198 D21C
11:16 Grote Andreas 0460001 7775577 H35
11:17 Péter Györgyi 0230008 8645185 H21B
11:20 Borbála Kézdy 0230014 7970817 D21A
11:23 Palaščak Honza 0090001 7003034 H21C
11:25 Nijst Tino 0210001 8668567 H45B
11:25 Afanasev Vladimír 0120001 0 H21B
11:26 Olejnik Agata 0450014 8646294 D21A
11:30 Klíma Kamil 0130001 8667960 H35
11:30 Wołowczyk Krzysztof 0450008 8640915 H21A
11:30 Florian Michal 0270001 7201772 H50
11:31 Márk Gárdonyi 0230011 2088248 H45B
11:31 Dvořáček Dan 0260002 8629750 H21C
11:34 Stefański Dawid 0450009 8645199 H21A
11:37 Vaněk Tomáš 0320002 8667986 H21C
11:41 Kostercová Viktória 0410001 8099114 D18
11:42 Valenčík Radim 0070002 8517455 H35
11:48 Schrago Gregoire 0460003 1393022 H35
11:50 Hana Burian 0230007 2067297 D50
11:52 Erbert Ladislav 0040001 8516415 H40
11:53 Gajdoš Martin 0330001 0 H21C
11:54 Demlová Jitka 0050002 8230369 D50
11:55 Boglárka Czakó 0230004 8031118 D18
11:57 Florkowska-Dwojak Marta 0450016 501148 D35
12:00 Monro Robert 0350003 331854 H40
12:04 Dwojak Wojciech 0450011 8640911 H35
12:05 Rita Sárközy 0230003 8260904 D16
12:09 Lilla Zempléni 0230005 8030225 D18
12:09 Monro Jana 0350002 301393 D35