Logo

Startovka závodu: H.S.H. Vysočina cup - E3

Datum:
12.07.2020
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Hledík Jakub - R3
Kategorie:
D10N     D10     D12B     D14B     D16B     D18B     D21A     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D40C     D45B     D45C     D50B     D50C     D55B     D55C     D60     D65     D70     H10N     H10     H12B     H14B     H16B     H18B     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H40C     H45B     H45C     H50B     H50C     H55B     H55C     H60B     H60C     H65     H70     H75     H80     HDR     P    

D10N 1.99 km, 25 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:45:00 Schwabová Barbora TBM1188 7210817 C KOS TJ Tesla Brno
09:46:47 Klusáčková Dorota CTB1152 2120639 C SK OB Chotěboř
09:50:18 Eliška Rábová 0200002 1000460
09:50:44 Zvěřinová Nina LPU1253 515126 C OK Lokomotiva Pardubice
09:51:43 Polednová Helena RUZ1250 51780 C TJ Růžená
09:51:47 Klusáčková Johana CTB1153 2119197 C SK OB Chotěboř
09:52:17 Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 7080080 C TJ Lokomotiva Beroun
09:54:05 Jalová Kristýna RBK1150 980373 C SK Radioklub Blansko
10:00:12 Halamková Valerie 4680
10:01:03 Otrubová Veronika PLU1277 1400409 C TJ SOKOL Plumlov
10:07:52 Krejčiříková Zuzana BBM1150 2116477 C BETA URSUS Orienteering
10:20:44 Ptáčková Lucie TBM1372 53240 C KOS TJ Tesla Brno
10:21:50 Doušková Daniela TBM1358 2087676 C KOS TJ Tesla Brno
10:26:00 Vlčková Alžběta VIC1351 2126280 C OB Vizovice
10:27:00 Kubešová Klára RUZ1251 2125340 C TJ Růžená
10:28:00 Markéta Rábová 0200003 2011806
10:29:00 Volná Barbora 0250001 200606

D10 2.20 km, 25 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Fenclová Hana LPU1054 8109335 C OK Lokomotiva Pardubice
10:52:56 Dvořáčková Eva OSN1050 53177 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:56:51 Beránková Kamila ZBM1152 2111752 C SK Žabovřesky Brno
10:56:57 Zitková Veronika LPU1051 8663131 C OK Lokomotiva Pardubice
10:57:42 Havlíčková Hana CHT1153 2419858 C OOB SK Chrast
10:57:53 Mišeková Lucie KAM1050 8660577 B OK Kamenice
10:58:35 Luterová Laura PLU1051 2044897 C TJ SOKOL Plumlov
10:58:44 Komárková Radka SJH1151 8662283 C SOS Jindřichův Hradec
11:02:34 Tomíčková Eliška 0160002 7300558
11:04:48 Wohanková Michaela VRL1151 8973 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:05:50 Hanzlíková Johana SBR 2001936 SKOB Bruntál
11:06:54 Pilná Anna OSN1151 436927 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:11:27 Macháčková Eliška LPU1153 2090838 C OK Lokomotiva Pardubice
11:11:49 Urbánková Lucie ONO1150 8013924 C SKOB Ostrov
11:26:00 Kroupová Anna LPU1154 2075642 C OK Lokomotiva Pardubice
11:27:00 Kubešová Kristýna RUZ1050 361944 C TJ Růžená
11:28:00 Zitková Markéta LPU1251 8662351 C OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 Granátová Markéta 0300001 8320135

D12B 2.38 km, 25 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Marková Eva ZBM0954 8517355 C SK Žabovřesky Brno
10:32:52 Strýčková Barbora ADA0852 2073676 C OOB Spartak Adamov
10:34:34 Hančová Karolína VRL0952 7201198 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:35:17 Rotková Veronika ZBM0854 2103674 B SK Žabovřesky Brno
10:35:32 Otrubová Karolína PLU0888 8061460 B TJ SOKOL Plumlov
10:35:45 Čivrná Eliška VRL0851 8226375 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:38:05 Nemšovská Magdalena VSP0853 2073706 C USK Praha
10:45:06 Pachmannová Iva AOP0852 232251 B Orientační Běh Opava
10:47:50 Štefková Michaela PLU0851 681869 C TJ SOKOL Plumlov
10:52:28 Nováková Anna Marie CTB0951 8648583 C SK OB Chotěboř
10:52:48 Macháčková Tereza LPU0951 8109392 C OK Lokomotiva Pardubice
10:57:36 Kolaříková Sofie SBK0955 2141907 C KOB START Blansko
11:00:43 Kubíčková Lucie VIC0952 425438 C OB Vizovice
11:01:18 Vlčková Markéta VIC0951 8482070 C OB Vizovice
11:08:30 Růžičková Žofie TZL0953 8597 C SKOB Zlín
11:09:00 Balejová Sofie KAM0951 8660541 C OK Kamenice
11:11:00 Slezáková Vendula PLU0854 2061810 C TJ SOKOL Plumlov
11:12:00 Schwarzová Martina Justína LBE0951 2112736 C TJ Lokomotiva Beroun
11:13:00 Jelínková Michaela CTB0851 2121764 C SK OB Chotěboř
11:14:00 Vítková Eva CHT1053 682379 C OOB SK Chrast
11:15:00 Nešporová Terezie TTR0852 49689 C OOB Třebíč
11:16:00 Dvořáčková Eliška TTR0951 2420061 C OOB Třebíč
11:17:00 Beránková Julie ZBM0956 2111731 C SK Žabovřesky Brno
11:18:00 Slavíková Barbora CHT0951 2120993 C OOB SK Chrast
11:19:00 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 C SK Praga

D14B 3.24 km, 35 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Lošťáková Sára PGP0660 8662326 B SK Praga
11:02:46 Haasová Klára LPU0655 8663174 B OK Lokomotiva Pardubice
11:03:11 Tomanová Eliška ZBM0658 8116744 B SK Žabovřesky Brno
11:05:47 Kotková Adéla RIC0655 8667545 B OB Říčany
11:05:59 Vítková Hana SJI0750 8226390 B OK Jihlava
11:07:13 Bambousková Julie DOR0650 8660590 B OK Dobříš
11:08:50 Procházková Doubravka ADA0651 8028875 A OOB Spartak Adamov
11:11:39 Dvořáková Kateřina LPU0656 8109315 B OK Lokomotiva Pardubice
11:11:58 Oranyová Sylva SJI0751 2126366 B OK Jihlava
11:13:38 Kovalčíková Alena AOP0751 8004292 B Orientační Běh Opava
11:17:50 Urbánková Eva ONO0650 8667973 B SKOB Ostrov
11:18:12 Kurečková Klára ABM0657 2060216 C KOB ALFA Brno
11:18:27 Běloušková Kateřina CTB0752 8003607 B SK OB Chotěboř
11:21:22 Skořepová Lucie LPU0657 8109317 B OK Lokomotiva Pardubice
11:22:07 Benešová Michaela SJH0651 8670796 B SOS Jindřichův Hradec
11:27:30 Kellerová Alice CHT0852 2115706 B OOB SK Chrast
11:37:12 Paulová Barbora CTB0753 8003665 B SK OB Chotěboř
11:41:00 Zoulíková Vendula CHT0753 2120999 B OOB SK Chrast
11:42:00 Mišeková Kateřina KAM0756 8660576 B OK Kamenice
11:43:00 Charouzová Eliška CHT0851 2124755 B OOB SK Chrast
11:44:00 Zitková Andrea LPU0751 8109320 B OK Lokomotiva Pardubice
11:45:00 Janíčková Jolana OSN0777 8004350 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:46:00 Herynková Klára RIC0758 8033253 C OB Říčany
11:47:00 Komárková Zbyňka SJH0751 8014456 C SOS Jindřichův Hradec
11:48:00 Dvořáková Lucie BBM0750 2127627 B BETA URSUS Orienteering
11:49:00 Kuželová Ela FSP0750 2067237 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:50:00 Hiklová Eva ZBM0755 1633330 C SK Žabovřesky Brno
11:51:00 Molingerová Adéla SNA0651 2122271 C TJ START Náchod

D16B 4.25 km, 55 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 Srbová Michaela SJI0551 8660560 A OK Jihlava
11:23:24 Malečková Hana VSP0553 8028827 A USK Praha
11:25:06 Černá Ema ROU0451 8516925 A SKOB Roudnice nad Labem
11:26:02 Rotková Markéta ZBM0455 8660409 A SK Žabovřesky Brno
11:26:18 Pesničáková Soňa TJN0451 8662749 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:28:56 Šimšová Pavla PGP0557 8656743 A SK Praga
11:30:10 Cetlová Magdaléna AOP0552 8000238 A Orientační Běh Opava
11:33:23 Balejová Julie KAM0551 8667985 A OK Kamenice
11:35:29 Kovalčíková Anna AOP0453 8004313 B Orientační Běh Opava
11:36:01 Pachmannová Katka AOP0551 8033214 B Orientační Běh Opava
11:36:38 Teringlová Vendula VCB0451 8116671 A OB České Budějovice
11:36:41 Klechová Karolína AOP0452 8004330 B Orientační Běh Opava
11:37:13 Výchová Veronika SRK0557 2095955 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:41:05 Kendrová Tereza 27S1650 8518357 TJ Slávia Farmaceut Bratislava
11:42:44 Skácelová Kateřina VLI0550 8660546 B Slavia Liberec orienteering
11:46:12 Skácelová Adéla VLI0454 8660545 B Slavia Liberec orienteering
11:46:24 Lukašáková Sára STE0450 8680430 B SK SKI-OB Šternberk
11:48:40 Andrlová Lea VLI0453 2113493 C Slavia Liberec orienteering
11:53:46 Otrubová Anna PLU0577 8667550 B TJ SOKOL Plumlov
11:54:47 Slehová Eliška UOL0453 2112727 C SOB Olomouc
11:56:00 Janečková Adéla PLU0452 8517451 B TJ SOKOL Plumlov
11:57:00 Pospíšilová Stella STE0551 2080829 B SK SKI-OB Šternberk
11:58:00 Mrskočová Markéta LPU0553 8654902 B OK Lokomotiva Pardubice
11:59:00 Vláčilová Barbora RIC0457 52859 C OB Říčany
12:00:00 Porubská Lenka TBM0451 8668997 C KOS TJ Tesla Brno
12:01:00 Nepustilová Kateřina OSN0550 2080832 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:02:00 Paulová Pavlína CTB0551 8003591 C SK OB Chotěboř
12:03:00 Blažková Veronika SJH0551 8226309 A SOS Jindřichův Hradec
12:04:00 Bartošová Marie MLA0451 8033230 B MLOK Mariánské Lázně
12:05:00 Počtová Klára OPI0453 8014535 B Orientační sporty Písek
12:06:00 Slavíková Tereza CHT0656 8226328 B OOB SK Chrast
12:07:00 Veselá Tereza CHT0552 7207628 C OOB SK Chrast
12:08:00 Slavíková Eva CHT0652 2124751 B OOB SK Chrast

D18B 5.28 km, 80 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Mulíčková Markéta ABM0362 8656699 A KOB ALFA Brno
10:48:43 Dittrichová Michaela SKM0251 8656732 A KOB Směr Kroměříž
10:59:15 Mrózek Teresa TRI0251 8656736 A TJ TŽ Třinec
10:59:50 Smolková Barbora TAP0356 8654912 A KOB Tretra Praha
11:04:53 Pachmannová Bára AOP0351 8656710 A Orientační Běh Opava
11:05:28 Hovořáková Karolína PBM0351 8660438 A TJ Spartak 1. Brněnská
11:06:53 Marková Ema STE0252 8655379 A SK SKI-OB Šternberk
11:16:49 Holečková Petra SHK0250 8660572 A OK Slavia Hradec Králové
11:17:33 Bednaříková Emma PBM0359 8656786 A TJ Spartak 1. Brněnská
11:18:10 Jelínková Adéla LPU0254 2113360 B OK Lokomotiva Pardubice
11:19:07 Černochová Michaela PLU0351 8660570 B TJ SOKOL Plumlov
11:20:59 Hubáčková Dagmar LCE0351 8656714 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:21:46 Pušová Bára LPU0357 8013925 A OK Lokomotiva Pardubice
11:22:49 Lubrichová Veronika STE0451 8660567 B SK SKI-OB Šternberk
11:23:40 Bernatíková Hana TRI0253 8662702 B TJ TŽ Třinec
11:26:00 Mudráková Eliška LCE0352 8680306 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:27:00 Němečková Kateřina PLU0350 8226355 B TJ SOKOL Plumlov
11:28:00 Trepáčová Gabriela STE0353 8071311 C SK SKI-OB Šternberk
11:29:00 Raclavská Zuzana UOL0251 8680601 B SOB Olomouc
11:30:00 Fantová Kateřina EKP0256 51147 C VŠTJ Ekonom Praha
11:31:00 Besedová Katka PHK0351 8648619 C OK 99 Hradec Králové
11:32:00 Končáková Alžběta LCE0256 889308 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:33:00 Nešporová Marie TTR0351 416215 C OOB Třebíč
11:34:00 Pospíšilová Helena STE0253 2080839 C SK SKI-OB Šternberk
11:35:00 Juřáková Karolína STE0352 2143401 C SK SKI-OB Šternberk
11:36:00 Raclavská Lenka UOL0252 2092435 B SOB Olomouc
11:37:00 Blažková Kateřina SJH0252 8656531 A SOS Jindřichův Hradec
11:38:00 Bednaříková Sára LCE0252 8660400 A OOB TJ Slovan Luhačovice
11:39:00 Bečvářová Markéta OPI0250 8660540 B Orientační sporty Písek
11:40:00 Kropáčková Vendula CHT0353 2148235 B OOB SK Chrast
11:41:00 Bídová Markéta UOL0352 8660531 A SOB Olomouc

D21A 6.26 km, 100 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Voborníková Alena CTB9451 8660906 R SK OB Chotěboř
10:45:10 Zvěřinová Martina LPU8357 8656548 E OK Lokomotiva Pardubice
10:45:32 Šístková Iveta LPU8654 8667519 R OK Lokomotiva Pardubice
10:46:41 Hiklová Natalia ZBM8350 8660431 E SK Žabovřesky Brno
10:48:34 Nováková Tereza LPU9757 8656515 R OK Lokomotiva Pardubice
10:49:02 Benešová Jana CTB9452 8656518 R SK OB Chotěboř
10:50:31 Peterová Jana LPU0057 8656599 R OK Lokomotiva Pardubice
10:50:45 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 R SK Žabovřesky Brno
10:50:59 Jirčáková Martina LCE8951 8662427 R OOB TJ Slovan Luhačovice
10:51:09 Lučanová Marta LPU7957 515134 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:18 Pospíšilová Marie DKP8756 8080824 R Oddíl OB Kotlářka
10:51:31 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 E SK Žabovřesky Brno
10:52:25 Firešová Markéta ZBM9951 8660435 R SK Žabovřesky Brno
10:53:44 Hančová Petra LPU9659 8654895 C OK Lokomotiva Pardubice
10:55:02 Šimůnková Gabriela TAP9755 8119755 R KOB Tretra Praha
10:55:16 Sklenářová Radka LCE9250 8660599 R OOB TJ Slovan Luhačovice
10:59:30 Kosová Tereza PHK0151 8660596 A OK 99 Hradec Králové
11:00:06 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R OK Lokomotiva Pardubice
11:00:49 Nechanická Klára TBM0055 8656601 R KOS TJ Tesla Brno
11:01:47 Tichá Veronika TZL9951 2091555 C SKOB Zlín
11:02:14 Žaloudková Klára LPU9461 8660902 C OK Lokomotiva Pardubice
11:04:39 Procházková Klára LPU9451 8656512 C OK Lokomotiva Pardubice
11:04:57 Rambová Kamila DKP8655 8060505 C Oddíl OB Kotlářka
11:05:12 Opálková Martina BBM0050 8659381 R BETA URSUS Orienteering
11:05:39 Hájková Magdalena LCE9155 8644878 R OOB TJ Slovan Luhačovice
11:07:37 Raclavská Vlaďka UOL0253 8004346 A SOB Olomouc
11:07:42 Hájková Eliška KAM9851 8404001 C OK Kamenice
11:09:51 Grycová Kateřina TBM0058 9101109 R KOS TJ Tesla Brno
11:10:22 Chovancová Zuzana TZL9754 8518318 C SKOB Zlín
11:12:51 Grycová Veronika TBM9859 8125988 C KOS TJ Tesla Brno
11:14:37 Špringlová Kamila TBM0050 8662300 A KOS TJ Tesla Brno
11:16:23 Kožinová Zuzana PGP9650 7003042 C SK Praga
11:18:03 Janoušková Lucie BOR9954 8120499 C OK Jiskra Nový Bor
11:19:20 Červená Adéla SHK9755 8663209 C OK Slavia Hradec Králové
11:20:06 Justová Eliška SHK9351 8662297 C OK Slavia Hradec Králové
11:22:50 Vavrysová Barbara LCE9751 889309 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:24:27 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
11:24:47 Pavlíková Markéta CHA0050 7208096 A OK Chrastava
11:24:50 Shánělová Štěpánka CHC0152 8301161 A K.O.B. Choceň
11:26:00 Jelínková Zora PGP8851 232167 C SK Praga
11:27:00 Škarková Kateřina PGP9955 7207777 C SK Praga
11:28:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C OK Kamenice
11:29:00 Beržinská Soňa SBK8554 8202028 C KOB START Blansko
11:30:00 Šmejcová Anna SJC9552 9983 C Sportcentrum Jičín
11:31:00 Rickmeyer Tina 2HD8650 8028926 Angy OL
11:32:00 Binarová Adéla UOL0452 8662703 A SOB Olomouc
11:33:00 Bořánková Karolína KAM9550 9102089 C OK Kamenice
11:34:00 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 C SK Žabovřesky Brno
11:35:00 Vejražková Rozárka TUR0151 8680323 A OOB TJ Turnov
11:36:00 Matějková Barbora TUR0156 8191119 A OOB TJ Turnov
11:37:00 Jeřábková Jitka TZL9453 8246428 R SKOB Zlín
11:38:00 Kubínová Romana SKV9452 8008510 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:39:00 Koporová Petra ZBM9353 8660417 C SK Žabovřesky Brno
11:40:00 Větříčková Andrea SHK9951 8656704 C OK Slavia Hradec Králové
11:41:00 Chmelařová Michaela SHK9151 8044394 C OK Slavia Hradec Králové
11:42:00 Hovorková Tereza KAM0154 8648575 B OK Kamenice

D21B 5.81 km, 95 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Klusáčková Magdaléna ZBM9452 8660440 E SK Žabovřesky Brno
10:05:37 Šňupárková Anna DKP9652 515071 C Oddíl OB Kotlářka
10:11:36 Mádlová Věra ZBM8951 995814 C SK Žabovřesky Brno
10:19:29 Fučíková Hana VBM7751 1775519 C VSK Mendelu Brno
10:19:46 Slavíková Silvie PGP9751 1407423 C SK Praga
10:20:03 Botiková Daniela LCE9158 8680312 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:22:21 Doleželová Kateřina LPU9558 7200598 C OK Lokomotiva Pardubice
10:24:23 Kozumplíková Alice RBK8151 8116776 C SK Radioklub Blansko
10:25:14 Koderičová Tereza PHK9666 1406191 C OK 99 Hradec Králové
10:27:55 Poklopová Lenka SSU8952 8648618 R SK Severka Šumperk
10:28:00 Slámová Petra SJI8459 51765 C OK Jihlava
10:28:49 Rychlá Pavlína KRN8559 8654885 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:28:50 Kovářová Lenka LTP9750 7200344 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:30:17 Wohanková Gabriela VRL7652 8033284 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:30:37 Nádvorníková Tereza LPU8953 9249 C OK Lokomotiva Pardubice
10:30:38 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:32:10 Kolešová Helena LPU8857 253357 C OK Lokomotiva Pardubice
10:33:26 Sabelová Markéta TRI9656 2073724 C TJ TŽ Třinec
10:34:09 Řezníčková Tereza SJI9056 2042543 C OK Jihlava
10:34:27 Tesařová Jana TRI9751 2073746 C TJ TŽ Třinec
10:34:31 Grolichová Lucie ZBP7850 1418755 C OOB SK Zbraslav
10:36:44 Kafková Tereza SJI8956 52335 C OK Jihlava
10:37:58 Hrabánková Klára PGP9654 8200023 C SK Praga
10:39:10 Hrabánková Zuzana PGP9950 331147 C SK Praga
10:41:00 Karbusová Kateřina VTA0055 2116188 B SC vebr-sport
10:42:00 Toušová Zuzana RBK8556 49856 C SK Radioklub Blansko
10:43:00 Vojtíšková Viktorie LPU0051 8109301 A OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:45:00 Zamrzlová Eva SJC8759 8008759 C Sportcentrum Jičín
10:46:00 Matrasová Vendula CHT8251 51982 C OOB SK Chrast
10:47:00 Mikulášová Helena PGP9353 515453 C SK Praga
10:48:00 Nesrovnalová Iveta JHB8952 53615 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:49:00 Posseltová Tereza TJN9252 8662712 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:50:00 Kolmanová Josefa LTP8653 52931 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:51:00 Votavová Žofie KNC0250 8028867 B Sokol Kostelec n. Č. l.
10:52:00 Ducháčková Kateřina STH9356 416278 C SK Studenec
10:53:00 Hausmannová Klára EKP8651 2011865 C VŠTJ Ekonom Praha
10:54:00 Jirková Lenka SBK8383 920679 C KOB START Blansko
10:55:00 Nováková Eliška PDY0150 8033215 B Běhej Poděbrady
10:56:00 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:57:00 Štefková Klára TBM0059 7204506 C KOS TJ Tesla Brno
10:58:00 Soroka Martyna TUR9466 8666004 C OOB TJ Turnov
10:59:00 Krpatová Klára NNN0002 2011834 Neregistrovaní
11:00:00 Mesiarkinová Kamila ZBM8282 7200319 C SK Žabovřesky Brno
11:01:00 Potočková Hana KUO9051 2144027 C KOB Ústí nad Orlicí
11:02:00 Adamová Eva ZBM8772 52039 C SK Žabovřesky Brno
11:03:00 Nedbálková Hana ZBM9755 1441628 C SK Žabovřesky Brno
11:04:00 Königová Jana ZBM8661 1234321 C SK Žabovřesky Brno
11:05:00 Končáková Klára LCE9555 515402 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:06:00 Kociánová Lenka VBM8553 330625 C VSK Mendelu Brno
11:07:00 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C Sportcentrum Jičín
11:08:00 Zrníková Adéla OSN0099 8662727 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:09:00 Knoblochová Kamila SJC8356 8109389 C Sportcentrum Jičín

D21C 5.20 km, 80 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Bochenková Martina DKP8758 8656549 C Oddíl OB Kotlářka
10:19:57 Argalášová Kateřina TRI9750 8660373 C TJ TŽ Třinec
10:26:20 Mazalová Monika RBK9252 8667995 C SK Radioklub Blansko
10:36:45 Žukova Kateřina LDC9151 416134 C KOB Děčín
10:41:00 Grundmannová Hana LTU9251 405975 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:42:00 Kašparová Šárka AOP7251 7522295 C Orientační Běh Opava
10:43:00 Čížková Markéta ADA9652 49862 C OOB Spartak Adamov
10:44:00 Dittrichová Zuzana KON9175 52416 C KOB Konice
10:45:00 Vejrová Iva STH8852 8656522 C SK Studenec
10:46:00 Boháčová Lucie PTE8771 8829 C TJ Sokol Ptení
10:47:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
10:48:00 Krejčí Lenka PTE8350 52485 C TJ Sokol Ptení
10:49:00 Kovářová Tereza TRI9756 8667 C TJ TŽ Třinec
10:50:00 Vobořilová Markéta 0010001 301198
10:51:00 Steblová Veronika 0080001 8775
10:52:00 Kadlecová Daniela LDC9251 7001408 C KOB Děčín
10:53:00 Špendlíková Kamila LCE0051 7207020 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:54:00 Palupcikova Nikola 0070001 2058521
10:55:00 Čížková Eliška ADA0051 49863 OOB Spartak Adamov
10:56:00 Hrdličková Ludmila SLA9851 301621 C SKOB Slaný
10:57:00 Skoupá Vendula STE0152 7203461 A SK SKI-OB Šternberk
10:58:00 Bialožytová Tereza PGP9055 8780 C SK Praga
10:59:00 Dubnová Kateřina LDC8250 7070681 C KOB Děčín
11:00:00 Szarzecová Lucie TRI9850 7208088 C TJ TŽ Třinec
11:01:00 Hrabošová Magdalena ASU0099 2045171 C Magnus Orienteering
11:02:00 Kochová Nikola TUR9358 9935817 C OOB TJ Turnov
11:03:00 Bravená Martina VBM8751 0 C VSK Mendelu Brno
11:04:00 Ressová Tereza LCE0052 2091521 A OOB TJ Slovan Luhačovice
11:05:00 Kubaňová Petra JPV8575 52861 C Oddíl OS SK Prostějov
11:06:00 Sadílková Iva VIC0151 53122 C OB Vizovice
11:07:00 Drábková Eliška TTR0151 2801050 C OOB Třebíč
11:08:00 Mikanová Kateřina EKP8461 2061773 C VŠTJ Ekonom Praha
11:09:00 Pilcová Sabina 9898 1007538

D35B 5.48 km, 80 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:45:00 Vernerová Radka VBM8558 53211 C VSK Mendelu Brno
09:48:01 Ptáčková Veronika TBM7374 2083378 C KOS TJ Tesla Brno
09:54:04 Šimšová Jana MFP7651 8654889 C Matfyz Praha
09:54:06 Otrubová Johana PLU7852 8516754 C TJ SOKOL Plumlov
10:04:58 Polednová Hana RUZ8051 7208083 C TJ Růžená
10:05:43 Tomíčková Dana 0160003 8518312
10:06:52 Šťastná Lenka CTB8351 2082926 C SK OB Chotěboř
10:09:26 Daňková Veronika SBK8151 8007503 C KOB START Blansko
10:14:09 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C SK Praga
10:16:49 Dvořáčková Jana OSN7850 8226322 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:20:04 Mrskočová Dana LPU7356 8033225 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:06 Placková Veronika MLA8250 8033229 C MLOK Mariánské Lázně
10:24:52 Paulová Hana CTB7851 2039078 C SK OB Chotěboř
10:26:00 Bukovacová Alena PBM7454 8515557 C TJ Spartak 1. Brněnská
10:27:00 Asterová Jana SLA7451 8648627 C SKOB Slaný
10:28:00 Klusáčková Lenka CTB8051 232874 C SK OB Chotěboř
10:29:00 Jiříčková Bětka KRN8383 8654901 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:30:00 Málková Šárka CST8351 8051083 C OB Strakonice
10:31:00 Blažková Kristina DKP8251 7300472 C Oddíl OB Kotlářka
10:32:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C OOB Třebíč
10:33:00 Košíková Jana ZBM8352 2419966 C SK Žabovřesky Brno
10:34:00 Otrubová Ivona PLU7677 887939 C TJ SOKOL Plumlov
10:35:00 Stachoňová Barbara ZBM8451 7906090 C SK Žabovřesky Brno

D35C 4.68 km, 70 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 C OB TJ Sokol Žamberk
10:15:27 Venclová Veronika ZAM8251 2053565 C OB TJ Sokol Žamberk
10:25:08 Procházková Lucie ADA7651 352314 C OOB Spartak Adamov
10:27:41 Muchová Barbora KVS8550 8007195 C SKOB Kobra Vsetín
10:29:41 Kadaňová Barbora LPU8253 8013926 C OK Lokomotiva Pardubice
10:32:51 Forstereviczová Jana DOR7653 2082934 C OK Dobříš
10:38:32 Dvořáčková Jana TTR8154 224888 C OOB Třebíč
10:39:20 Kubešová Eva RUZ8151 51923 C TJ Růžená
10:56:00 Sychrová Daniela VBM8458 2116456 C VSK Mendelu Brno
10:57:00 Jelínková Hana CTB8152 899173 C SK OB Chotěboř
10:58:00 Doušková Klára TBM7761 2067214 C KOS TJ Tesla Brno
10:59:00 Karlová Eva MOV8551 7207627 C SKOB Ostrava

D40B 4.68 km, 70 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 Ryšavá Magdalena PGP7650 2085586 C SK Praga
11:30:01 Hulcová Pavla KSH7753 53726 C OB Kašperské Hory
11:34:15 Nechanická Daniela OSN7557 8656600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:37:53 Haasová Renata LPU7960 2070811 C OK Lokomotiva Pardubice
11:38:55 Urbánková Jana ONO7851 9200732 C SKOB Ostrov
11:42:10 Knapová Iva LPU6052 8648581 C OK Lokomotiva Pardubice
11:44:43 Biolik Agnieszka 46P7700 8197778 Trackcourse
12:03:15 Otrubová Věra PLU7777 2035158 C TJ SOKOL Plumlov
12:06:46 Good Ludmila SBR8050 2092369 C SKOB Bruntál
12:06:56 Kuželová Michaela FSP7851 211539 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:11:00 Komanová Kristína 27S7850 8226357 TJ Slávia Farmaceut Bratislava
12:12:00 Šimerková Olga PGP7551 7210932 C SK Praga
12:13:00 Lošťáková Ivana PGP7763 7202864 C SK Praga
12:14:00 Zoubková Jana ZBP8050 53592 C OOB SK Zbraslav
12:15:00 Honsová Jitka ZBP7352 232261 C OOB SK Zbraslav
12:16:00 Bartošová Jana MLA7051 8656656 C MLOK Mariánské Lázně

D40C 4.25 km, 55 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Šilerová Eva PDY8050 8660526 C Běhej Poděbrady
10:17:57 Zitková Radka LPU7958 8663169 C OK Lokomotiva Pardubice
10:33:13 Krejčiříková Nikol BBM7850 331476 C BETA URSUS Orienteering
10:56:00 Vítková Lenka SJI7852 2081356 C OK Jihlava
10:57:00 Tomanová Veronika LBM7751 219277 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:58:00 Mišeková Martina KAM7851 2800344 C OK Kamenice
10:59:00 Gregorová Lenka SJH7853 2096216 C SOS Jindřichův Hradec
11:00:00 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C SK OB Chotěboř
11:01:00 Rotková Gabriela 0020001 2103673
11:02:00 Luterová Kristýna PLU7878 2419928 C TJ SOKOL Plumlov
11:03:00 Wohanková Kateřina VRL7955 425552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:04:00 Eliášková Hana LBM8051 2113043 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:05:00 Sklenářová Dita SBR7750 8648636 C SKOB Bruntál
11:06:00 Cipryánová Alena BZP7850 7207851 C Báječné ženy v orientačním běhu

D45B 4.18 km, 70 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Křivdová Lenka 0140002 8655490
09:37:39 Podmolíková Dagmar TZL7155 1400448 C SKOB Zlín
09:37:47 Schwabová Kateřina TBM7371 8001411 C KOS TJ Tesla Brno
09:40:26 Sieglová Dagmar MFP7050 8660371 C Matfyz Praha
09:41:41 Sedlářová Pavla AOP7052 2096150 C Orientační Běh Opava
09:47:38 Čivrná Karolína VRL7355 886273 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:49:49 Malečková Iva PGP7559 2067949 C SK Praga
09:50:28 Melicharová Zdeňka PHK7551 8028877 C OK 99 Hradec Králové
09:50:55 Pachmannová Hana AOP7252 361977 C Orientační Běh Opava
09:59:33 Pavlů Veronika TAP6952 232198 C KOB Tretra Praha
10:00:49 Ehlová Pavla TBM7377 52037 C KOS TJ Tesla Brno
10:03:50 Chovancová Jana TZL7352 7210876 C SKOB Zlín
10:04:41 Pechová Iva LPM6151 2067245 C OK Lokomotiva Plzeň
10:08:44 Bejčková Jana DKL7150 301616 C KOB Kladno
10:09:02 Bialeková Martina LBE7350 8200027 C TJ Lokomotiva Beroun
10:11:00 Janíčková Jitka OSN7356 8680294 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:12:00 Forstová Lenka MFP6850 2079501 C Matfyz Praha
10:13:00 Waldhauserová Irena BOR7459 8410 C OK Jiskra Nový Bor
10:14:00 Kolářová Michaela SLA7351 887615 C SKOB Slaný
10:15:00 Zemková Helena SLA7450 8028831 C SKOB Slaný
10:16:00 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C VSK Mendelu Brno
10:17:00 Fencíková Vladislava JHB6553 7204508 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:18:00 Benešová Marika KDZ7150 2103782 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
10:19:00 Kučerová Vladimíra CHT6460 49857 C OOB SK Chrast

D45C 3.61 km, 65 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Kotková Lenka RIC7352 2085603 C OB Říčany
11:05:54 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C BETA URSUS Orienteering
11:06:29 Nová Jana DOR7150 8663122 C OK Dobříš
11:08:03 Strýčková Monika ADA7454 2073658 C OOB Spartak Adamov
11:08:19 Zemánková Eva SRK7452 9796 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:08:50 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:14:33 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
11:14:48 Krpatová Zuzana LPU7558 2035734 C OK Lokomotiva Pardubice
11:17:40 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
11:21:19 Jeřábková Tereza BOR7563 8160178 C OK Jiskra Nový Bor
11:22:21 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:31:40 Ženčáková Marie 0210002 2032185
11:35:11 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C OOB Třebíč
11:38:28 Smith Lucie VRL7353 1396854 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:41:00 Suková Renata PZR7352 53196 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:42:00 Janků Kateřina KVS7450 8482074 C SKOB Kobra Vsetín
11:43:00 Pometlová Jana AOP7551 7206538 C Orientační Běh Opava
11:44:00 Bártová Pavla ZVO7152 2083418 C OB SK Zvole
11:45:00 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:46:00 Beránková Šárka ZBM7356 2067240 C SK Žabovřesky Brno
11:47:00 Kliglová Radka TBM7261 2067216 C KOS TJ Tesla Brno
11:48:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
11:49:00 Kyclová Jitka LBM7450 52029 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:50:00 Zbraňková Magda STE7352 2096137 C SK SKI-OB Šternberk
11:51:00 Setínková Zuzana DKP5753 8945 C Oddíl OB Kotlářka

D50B 3.61 km, 65 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Hubáčková Dagmar LCE6569 8670733 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:38:34 Grycová Jana TBM6969 49412 C KOS TJ Tesla Brno
09:38:41 Kosová Michaela PHK6752 8660597 C OK 99 Hradec Králové
09:41:02 Benešová Iva SJH7051 8660392 C SOS Jindřichův Hradec
09:41:25 Sadílková Lenka VIC7055 416050 C OB Vizovice
09:42:40 Čermáková Renata LPU6553 9652405 C OK Lokomotiva Pardubice
09:43:12 Vričanová Sylva HAV6751 1426051 C OB Havířov
09:44:32 Voborníková Eva CTB6851 2080977 C SK OB Chotěboř
09:46:41 Jirková Renata ZPV6553 52427 C KOB ZPV Prostějov
09:50:54 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
09:53:28 Zalabová Martina SJC6657 8213213 C Sportcentrum Jičín
09:57:11 Demlová Jitka LPU6955 8230369 C OK Lokomotiva Pardubice
09:57:50 Kamarytová Martina MLA6651 1421920 C MLOK Mariánské Lázně
10:03:18 Štorková Simona JPV6556 8006556 C Oddíl OS SK Prostějov
10:11:00 Nechutová Alena PZR6969 2075659 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:12:00 Jelínková Radka MLA6951 416176 C MLOK Mariánské Lázně
10:13:00 Kaděrová Barbora HAV7051 1425330 C OB Havířov
10:14:00 Wurzelová Dana OSN6654 8006654 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:15:00 Petrová Martina TAP6852 232196 C KOB Tretra Praha

D50C 3.21 km, 55 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:45:00 Hrdličková Ludmila SLA6950 8033240 C SKOB Slaný
09:46:49 Lukášová Lenka TBM6653 53288 C KOS TJ Tesla Brno
10:26:00 Tužilová Michaela 0040002 2020737
10:27:00 Procingerová Ilona VRL7053 2082910 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:28:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:29:00 Macháčková Jana SHK6450 7211287 C OK Slavia Hradec Králové

D55B 3.21 km, 55 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Vavrysová Iva LCE6359 8670819 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:12:16 Komersová Jana KNC6550 8226399 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:16:07 Benešová Iva SJC6151 886513 C Sportcentrum Jičín
11:26:49 Klusáčková Jitka TTR6152 303944 C OOB Třebíč
11:30:17 Novotná Ivana PHK6354 219239 C OK 99 Hradec Králové
11:38:15 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C VSK Mendelu Brno
11:41:00 Havlíčková Jindra KNC6150 8662276 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:42:00 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
11:43:00 Kovářová Alena LTP6151 7205026 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:44:00 Choutková Lenka SOB6350 2419963 C SOBSA
11:45:00 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C OB SK Zvole
11:46:00 Schäferová Jana TZL6566 7209288 C SKOB Zlín
11:47:00 Bialožytová Pavla TRI6350 51446 C TJ TŽ Třinec

D55C 3.15 km, 55 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Syslová Iva TTR6151 52237 C OOB Třebíč
10:16:12 Roudná Eva LPU6554 51183 C OK Lokomotiva Pardubice
10:18:41 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C OB Jenišovice
10:29:48 Málková Věra CST6550 2118474 C OB Strakonice
10:34:12 Jašková Monika TBM6363 8299099 C KOS TJ Tesla Brno
10:48:02 Tihonová Jindra TAP6253 232161 C KOB Tretra Praha
10:50:54 Kubátová Ivana BOR6152 2126287 C OK Jiskra Nový Bor
10:53:20 Matyášová Lenka LBM6460 52093 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:56:00 Peřinková Irena BBM6550 331257 C BETA URSUS Orienteering
10:57:00 Kosíková Helena TUR6550 9101184 C OOB TJ Turnov
10:58:00 Roubalíková Iva 0230002 2102820

D60 3.15 km, 55 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 Rosecká Alena PZR5654 8655485 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:35:58 Kuleva Angelina 2HD5750 8101105 Angy OL
11:40:34 Fantová Libuše EKP5650 8516255 C VŠTJ Ekonom Praha
11:43:06 Víchová Ladislava LPU5851 888601 C OK Lokomotiva Pardubice
11:44:15 Vlažná Mirka LCE5852 8660397 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:45:19 Potěšilová Vladimíra VBM5655 53238 C VSK Mendelu Brno
11:48:29 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
11:51:59 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C OK Lokomotiva Pardubice
11:53:04 Běhounová Jiřina PHK5651 8648580 C OK 99 Hradec Králové
11:54:01 Dokoupilová Zuzana VBM5754 8648559 C VSK Mendelu Brno
11:59:34 Flašarová Marie KCK5756 49615 C KOB Český Krumlov
12:02:22 Bláhová Luba SHK5852 9118 C OK Slavia Hradec Králové
12:08:59 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:09:44 Dudová Hana DKP5752 49892 C Oddíl OB Kotlářka
12:11:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:12:00 Jelínková Radana PGP5851 301361 C SK Praga
12:13:00 Šabatková Zdena SHK5652 9112 C OK Slavia Hradec Králové
12:14:00 Jalová Marie RBK5761 49601 C SK Radioklub Blansko
12:15:00 Hlaváčová Jarka MFP6050 2081364 C Matfyz Praha
12:16:00 Jelínková Dagmar TZL5757 7209285 C SKOB Zlín
12:17:00 Janská Iva LBM5795 219280 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:18:00 Smrčková Olga LPU6055 9301 C OK Lokomotiva Pardubice

D65 3.15 km, 55 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C SK Praga
09:33:11 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
09:36:14 Horynová Eva TZL5254 8662735 C SKOB Zlín
09:38:33 Opavová Stanislava MLA5451 8656644 C MLOK Mariánské Lázně
09:40:44 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
09:41:20 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C KOS TJ Tesla Brno
09:46:12 Tvrdková Eva TUR5151 303959 C OOB TJ Turnov
09:52:22 Volencová Ivana OTK5250 8670735 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
09:53:17 Karmazínová Ivana VLI5150 2131185 C Slavia Liberec orienteering
10:00:40 Salajková Věra LBM5558 2113045 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:09:26 Orálková Libuše TTR5351 52253 C OOB Třebíč
10:11:00 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C Slavia Liberec orienteering
10:12:00 Henková Svatava RBK5454 52092 C SK Radioklub Blansko
10:13:00 Oulická Hana TRT5350 2102564 C KOS Třešť
10:14:00 Jelínková Jana RUZ5552 2099490 C TJ Růžená
10:15:00 Procházková Helena TBM5351 8301247 C KOS TJ Tesla Brno
10:16:00 Podhorská Věra SJI5252 1000506 C OK Jihlava

D70 2.67 km, 30 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Křížová Zdenka PZR5051 301209 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:36:12 Liščinská Eva TBM4451 8004451 C KOS TJ Tesla Brno
10:37:49 Sikorová Marie BOV4852 2092387 C TJ Baník Ostrava OKD
10:38:52 Kubátová Milada PGP4750 2067222 C SK Praga
10:40:47 Kubíková Květa LPU4752 8471811 C OK Lokomotiva Pardubice
10:46:28 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C Slavia Liberec orienteering
11:03:16 Lohrová Jarmila SCP4650 219220 C OK Sparta Praha
11:11:00 Malá Marie LPU4753 301172 C OK Lokomotiva Pardubice
11:12:00 Suchánková Libuše SOP4851 446344 C OOB TJ Slezan Opava

H10N 1.99 km, 25 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Mazzarese David TRT1100 2102555 C KOS Třešť
10:49:34 Bukovác Lukáš PBM1007 8515555 C TJ Spartak 1. Brněnská
11:01:25 Kužel Jonáš FSP1201 446429 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:06:12 Urban Jan SBK1234 500884 C KOB START Blansko
11:06:41 Šidla Dalibor TZL1200 8053367 C SKOB Zlín
11:07:57 Daněk František SBK1010 811213 C KOB START Blansko
11:10:07 Filip Tomáš SBR9999 2001980 SKOB Bruntál
11:12:16 Eliášek Jakub LBM1101 2112765 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:21:44 Hübner Václav TBM1112 2118463 C KOS TJ Tesla Brno
11:26:00 Jalový Kryštof RBK1401 52015 SK Radioklub Blansko
11:27:00 Tempir Lukas 0370001 2011821
11:28:00 Mišek Michal KAM1300 2088709 C OK Kamenice
11:29:00 Běloušek Matěj CTB1202 2113412 C SK OB Chotěboř
11:30:00 Hubík Hubert PLU1300 2124774 C TJ SOKOL Plumlov
11:31:00 Milota Jan MLA0500 232234 C MLOK Mariánské Lázně
11:32:00 Hulec František KSH1101 2073725 C OB Kašperské Hory

H10 2.33 km, 25 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Blažek Vojtěch SJH1003 8014562 C SOS Jindřichův Hradec
10:04:18 Šťastný Antonín CTB1101 8003650 C SK OB Chotěboř
10:08:18 Novák Tobiáš CTB1103 8003661 C SK OB Chotěboř
10:11:01 Krtička Jáchym CHA1000 553441 C OK Chrastava
10:17:17 Lučan Ondřej LPU1101 2099483 C OK Lokomotiva Pardubice
10:21:34 Wohanka Antonín VRL1201 2096236 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:24:24 Čeřovský Filip KON1010 8226353 C KOB Konice
10:27:00 Svoboda Jan CHT1002 682374 C OOB SK Chrast
10:27:33 Procházka Ferdinand ADA1001 2073729 C OOB Spartak Adamov
10:30:07 Balga Filip DKP1104 8516913 C Oddíl OB Kotlářka
10:33:51 Šmahel Tadeáš OPI1000 2116198 C Orientační sporty Písek
10:39:18 Placek Nikolas MLA1200 888609 C MLOK Mariánské Lázně
10:41:00 Trnka Jiří PDY1102 2115748 C Běhej Poděbrady
10:42:00 Buriánek Max SMR1102 426395 SNS Smržovka
10:43:00 Hikl Martin ZBM1104 9920011 C SK Žabovřesky Brno
10:44:00 Kopecký Vojtěch CHT1001 2126238 C OOB SK Chrast
10:45:00 Buri Max 426395

H12B 2.70 km, 25 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Šimerka Ondřej PGP0800 2801019 B SK Praga
10:01:05 Kovalčík Petr AOP0901 8000245 B Orientační Běh Opava
10:11:21 Toman Matěj LBM0909 8003624 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:17:25 Světnický Antonín STE0800 2108898 B SK SKI-OB Šternberk
10:20:35 Klusáček Mikuláš CTB0902 8003597 C SK OB Chotěboř
10:23:31 Placek Tomas MLA0902 1421927 C MLOK Mariánské Lázně
10:24:20 Hřivňák Petr PLU0900 2051506 C TJ SOKOL Plumlov
10:25:46 Lutera Oliver PLU1001 2044898 C TJ SOKOL Plumlov
10:30:10 Prášil Adam SJI0901 2088159 B OK Jihlava
10:41:00 Lučan Matěj LPU0903 2148080 C OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 Forst Albert MFP0901 218851 C Matfyz Praha
10:43:00 Eliášek Patrik LBM0801 2112754 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:44:00 Kučera Tomáš TAP0907 2120636 C KOB Tretra Praha
10:45:00 Novotný Jakub PLU0804 682687 C TJ SOKOL Plumlov
10:46:00 Kožnárek Pavel PLU0902 2061817 C TJ SOKOL Plumlov
10:47:00 Volný Matěj 0250002 301237

H14B 4.06 km, 60 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 Srb Vladimír SJI0701 8667506 A OK Jihlava
11:41:39 Novák Matyáš CTB0601 8226396 B SK OB Chotěboř
11:44:49 Pěček Jakub SKM0700 8660395 B KOB Směr Kroměříž
11:44:54 Bárta Viktor ZVO0601 8667515 A OB SK Zvole
11:54:39 Vlček Tomáš VIC0713 8663111 B OB Vizovice
12:00:55 Blažek Cyril SJH0701 8662336 B SOS Jindřichův Hradec
12:01:21 Vítek Vojtěch CHT0801 8061440 B OOB SK Chrast
12:09:05 Prášil Jakub SJI0702 2127589 B OK Jihlava
12:11:00 Jelínek Jaromír CTB0603 2081398 C SK OB Chotěboř
12:12:00 Riby Philip LTP0702 7208204 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:13:00 Dvořáček Jan TTR0701 53153 C OOB Třebíč
12:14:00 Jirous Erik TAP0705 8007181 C KOB Tretra Praha
12:15:00 Petit Rémi OPI0602 2088206 C Orientační sporty Písek
12:16:00 Brumovský Štěpán TAP0706 442878 C KOB Tretra Praha

H16B 5.57 km, 75 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 Strýček Jan PBM0503 8028870 A TJ Spartak 1. Brněnská
11:15:03 Haas Filip LPU0401 8656543 A OK Lokomotiva Pardubice
11:17:06 Nouza Michal SJH0505 8004613 A SOS Jindřichův Hradec
11:17:19 Gajda Martin KAM0405 8656715 A OK Kamenice
11:18:37 Waldhauser Štěpán TUR0409 8226310 B OOB TJ Turnov
11:20:11 Titz Adam VSP0401 8151968 B USK Praha
11:21:16 Orany Vojtěch SJI0401 8116725 B OK Jihlava
11:26:29 Nemšovský Filip VSP0500 2035710 A USK Praha
11:26:57 Čtrnáct František PGP0401 8670467 B SK Praga
11:27:08 Bukovác Filip JMO0501 8116740 A Jihomoravská oblast
11:29:44 Jelínek Filip LPU0514 8020220 A OK Lokomotiva Pardubice
11:31:04 Krpata Michal LPU0403 8656545 A OK Lokomotiva Pardubice
11:33:08 Marek Vojtěch ZBM0410 8660439 A SK Žabovřesky Brno
11:35:21 Otruba František PLU0501 8667537 A TJ SOKOL Plumlov
11:37:22 Trepáč Adam STE0504 8071293 B SK SKI-OB Šternberk
11:38:02 Vítek Matěj SJI0500 8116794 A OK Jihlava
11:39:27 Kužel Jan FSP0400 515098 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:41:18 Kasza Tomáš JMO0512 8116805 B Jihomoravská oblast
11:43:11 Štorek Jan JPV0505 8440505 B Oddíl OS SK Prostějov
11:49:36 Černoch Martin PLU0500 8667538 B TJ SOKOL Plumlov
11:50:58 Cícha Václav TTR0401 2092373 B OOB Třebíč
11:56:00 Bartaloš Matyáš PGP0503 2084972 B SK Praga
11:57:00 Jíra Filip KAM0506 8663163 B OK Kamenice
11:58:00 Čivrný Jan VRL0501 8656604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:59:00 Karásek Antonín PLU0503 8061467 B TJ SOKOL Plumlov
12:00:00 Molinger Matěj SNA0401 2122279 C TJ START Náchod
12:01:00 Koman Ján 27S0503 2124800 TJ Slávia Farmaceut Bratislava
12:02:00 Kycl Michal LBM0500 52047 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:03:00 Dvořák Jakub BBM0502 2085655 C BETA URSUS Orienteering
12:04:00 Kycl Ondřej LBM0501 52082 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:05:00 Nešpor Jiří TTR0502 995847 C OOB Třebíč
12:06:00 Keller Filip CHT0503 2115707 C OOB SK Chrast
12:07:00 Šíma Matěj CHT0502 2127613 B OOB SK Chrast

H18B 6.68 km, 95 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Valík Adam AOP0301 8656684 A Orientační Běh Opava
10:30:46 Šimša Martin PGP0309 8654907 A SK Praga
10:33:56 Čech Vít AOP0302 8004316 A Orientační Běh Opava
10:34:21 Jelínek Kryštof LPU0314 8666870 A OK Lokomotiva Pardubice
10:34:42 Richtr Lukáš VPM0204 8656631 A KOS Slavia Plzeň
10:35:28 Tokár Radim VPM0300 8660914 A KOS Slavia Plzeň
10:36:15 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:37:51 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A OK Lokomotiva Pardubice
10:39:22 Kostka Jiří AOP0201 8656577 A Orientační Běh Opava
10:40:08 Světnický František STE0204 8656687 A SK SKI-OB Šternberk
10:41:45 Nechanický Jan OSN0200 8000321 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:41:51 Macek Ondřej LPU0209 8656535 B OK Lokomotiva Pardubice
10:42:30 Šauli Filip VPM0301 8656560 A KOS Slavia Plzeň
10:43:36 Škvor Adam KAM0202 8680302 A OK Kamenice
10:45:25 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 B SK Praga
10:47:31 Mrskoč Marek LPU0205 8654896 B OK Lokomotiva Pardubice
10:49:11 Bialožyt Marek TRI0301 8629759 B TJ TŽ Třinec
10:59:31 Link Lukáš STH0205 8659414 A SK Studenec
11:05:21 Štorek David JPV0202 8663202 B Oddíl OS SK Prostějov
11:06:37 Karásek František PLU0301 8061407 B TJ SOKOL Plumlov
11:06:59 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B SK Praga
11:11:00 Moravec Jan ZAM0205 8629818 B OB TJ Sokol Žamberk
11:12:00 Lička Adam TBM0326 8670824 A KOS TJ Tesla Brno
11:13:00 Mellan Jonáš TUR0308 888622 B OOB TJ Turnov
11:14:00 Flegl Martin SRK0300 8109419 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:15:00 Haltof Marek TRI0200 8670482 A TJ TŽ Třinec
11:16:00 Milota Břetislav MLA0300 1421923 B MLOK Mariánské Lázně
11:17:00 Zemánek Mikuláš SRK0201 9496 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:18:00 Dvořáček Jakub OSN0303 8648630 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:19:00 Přibyl Jan OSN0300 2031346 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:20:00 Charousek Matěj PGP0207 246900 C SK Praga
11:21:00 Riby Thomas LTP0202 7207873 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:22:00 Jirka Matyáš UOL0203 7202871 B SOB Olomouc
11:23:00 Hájek Kryštof TUR0212 8655411 A OOB TJ Turnov
11:24:00 Rajman Filip UOL0301 8670770 B SOB Olomouc
11:25:00 Kycl Lukáš LBM0300 52042 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:26:00 Švestka Jakub KVS0310 2088173 C SKOB Kobra Vsetín
11:27:00 Šabata Radek SRK0202 2070826 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:28:00 Dostál František UOL0201 8516416 B SOB Olomouc

H21A 8.60 km, 140 m, 24 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Roudný Martin LPU0002 8656620 R OK Lokomotiva Pardubice
10:31:10 Petržela Jan PHK9200 8627109 E OK 99 Hradec Králové
10:33:10 Mudrák Štěpán LCE9601 8645928 E OOB TJ Slovan Luhačovice
10:34:08 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 A SK Praga
10:34:44 Brlica Pavel ZBM9302 8660414 E SK Žabovřesky Brno
10:36:20 Hadač Filip AOP9301 8656686 C Orientační Běh Opava
10:37:05 Schuster Marek SSU9303 8656758 R SK Severka Šumperk
10:37:14 Prášil Marek SJI7313 8116817 R OK Jihlava
10:37:28 Rusý Tomáš KAM9301 8660571 R OK Kamenice
10:38:05 Hubáček Michal LCE9301 8670742 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:38:21 Horvát Petr TBM9437 8644873 E KOS TJ Tesla Brno
10:39:11 Jonáš Martin PGP9606 8667535 C SK Praga
10:39:14 Chloupek Adam LCE9300 8660447 E OOB TJ Slovan Luhačovice
10:39:29 Kamenický Jeroným TUR9549 8651708 R OOB TJ Turnov
10:40:18 Vavrys Johan LCE9302 8662426 R OOB TJ Slovan Luhačovice
10:40:22 Zvěřina Petr LPU8208 8656529 R OK Lokomotiva Pardubice
10:40:52 Kos Tomáš LPU9303 8660901 C OK Lokomotiva Pardubice
10:42:34 Poklop Martin SSU8802 8660591 R SK Severka Šumperk
10:43:58 Kolárik Tomáš TZL9302 8000665 C SKOB Zlín
10:44:33 Navrátil Šimon PGP9702 8644884 R SK Praga
10:45:09 Nožka Radek LPU9005 8656519 E OK Lokomotiva Pardubice
10:46:23 Lučan Vladimír LPU7710 515170 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:06 Sklenář Martin AOP9501 8648541 C Orientační Běh Opava
10:47:40 Adámek Filip TBM0101 8656745 A KOS TJ Tesla Brno
10:48:44 Škoda Jakub DOK8800 8656596 R OK Doksy
10:48:44 Zelinka Jiří MBM8740 8656681 C O-mikron
10:50:47 Panchártek Jan PHK8802 8662676 C OK 99 Hradec Králové
10:51:35 Kobr Tomáš TJN8901 8028868 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:51:38 Šabatka Zdeněk PHK8900 8660923 C OK 99 Hradec Králové
10:51:58 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 8518311 C Oddíl OB Kotlářka
10:52:20 Laciga Radek PGP8202 8656559 C SK Praga
10:53:34 Bravený Vít ZBM9102 8660450 C SK Žabovřesky Brno
10:54:02 Landovský Tomáš PGP9103 8071491 C SK Praga
10:54:52 Argaláš Michal TRI9301 8662374 C TJ TŽ Třinec
10:54:55 Mikel David TZL9703 8662440 C SKOB Zlín
10:55:09 Kašpar Michal TZL9308 8663198 C SKOB Zlín
10:55:17 Bencúr Juraj AOP7700 8004329 C Orientační Běh Opava
10:58:11 Matula Petr ADA8202 2042531 C OOB Spartak Adamov
10:58:16 Jirka Michal SBK8403 8401151 C KOB START Blansko
10:58:31 Waněk Adam LPU9505 8670818 C OK Lokomotiva Pardubice
11:06:13 Janda Martin DOB8002 8662322 C KOB Dobruška
11:07:26 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C SK Žabovřesky Brno
11:07:26 Nagy Josef TJN0006 8656507 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:08:02 Čermák Jan LPU9301 8654903 C OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 Vlažný Jakub LCE9102 8680416 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:12:00 Haas Karel LPU7304 7210409 C OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 8667544 C Oddíl OB Kotlářka
11:14:00 Kelbl Vladimír ZBM9711 8660427 C SK Žabovřesky Brno
11:15:00 Bogar Kryštof BOR9402 8656508 C OK Jiskra Nový Bor
11:16:00 Buk Michal ROU9601 2075669 C SKOB Roudnice nad Labem
11:17:00 Kazda Adam TJN9104 53767 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:18:00 Ramba Jiří DKP8606 8636190 C Oddíl OB Kotlářka
11:19:00 Šrubař Michal ZBM8607 8002099 C SK Žabovřesky Brno
11:20:00 Filipek Sebastian TRI0002 8655466 R TJ TŽ Třinec
11:21:00 Landovský Jakub PGP9601 8663177 C SK Praga
11:22:00 Zimmermann Štěpán ZBM9101 8660448 R SK Žabovřesky Brno
11:23:00 Flašar Jan PGP8610 9418870 R SK Praga
11:24:00 Pustai David TJN9301 232645 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:25:00 Melecký Martin SSU9001 8680373 C SK Severka Šumperk
11:26:00 Cienciala Jan TRI9801 1400410 C TJ TŽ Třinec
11:27:00 Wolf Filip TUR9701 8655449 C OOB TJ Turnov
11:28:00 Burda Matěj BOR9608 8200008 C OK Jiskra Nový Bor
11:29:00 Koštejn Vít DOK9800 8657100 C OK Doksy
11:30:00 Illner Vojtěch DKP9600 8648562 C Oddíl OB Kotlářka
11:31:00 Klusáček Jan ZBM9301 899179 C SK Žabovřesky Brno
11:32:00 Mrázek Jan SJC8102 8010100 E Sportcentrum Jičín
11:33:00 Bukovac Maroš PBM7605 8518355 C TJ Spartak 1. Brněnská
11:34:00 Bendák Jan PHK9800 8656628 R OK 99 Hradec Králové
11:35:00 Kavalír Jáchym PHK9901 8656632 R OK 99 Hradec Králové
11:36:00 Grundmann Jan LPU9410 8654891 C OK Lokomotiva Pardubice
11:37:00 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 C OK Slavia Hradec Králové
11:38:00 Pek Daniel SHK9803 8654906 C OK Slavia Hradec Králové
11:39:00 Panovec Kryštof LCE0011 8662750 A OOB TJ Slovan Luhačovice
11:40:00 Valeš Jiří LPM9502 8656689 R OK Lokomotiva Plzeň
11:41:00 Kettner Lukáš KAM9403 8654886 R OK Kamenice
11:42:00 Pašek František KAM7600 8052300 C OK Kamenice
11:43:00 Drahokoupil Aleš CHT8501 2011859 C OOB SK Chrast

H21B 7.52 km, 120 m, 23 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 A KOS TJ Tesla Brno
10:19:25 Rychlý Pavel KRN8505 8414134 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:21:41 Šrom Jakub TBM9502 2042538 C KOS TJ Tesla Brno
10:21:45 Hikl Tomáš ZBM8100 8660441 C SK Žabovřesky Brno
10:22:12 Fučík Karel VBM7246 8210972 C VSK Mendelu Brno
10:23:54 Perknovský Radim JPV8235 8235111 C Oddíl OS SK Prostějov
10:24:06 Hübner Jan CTB7902 8200032 C SK OB Chotěboř
10:24:29 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C VSK Mendelu Brno
10:27:34 Justa Pavel PHK8701 7203469 C OK 99 Hradec Králové
10:29:05 Henek Michal RBK8605 8116695 C SK Radioklub Blansko
10:31:09 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C Sportcentrum Jičín
10:34:14 Wohanka Pavel VRL7501 8330550 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:37:04 Lukašák Šimon STE0202 8655380 A SK SKI-OB Šternberk
10:40:26 Wohanka Petr VRL7305 2075629 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:42:09 Sabol Josef CTB9902 436413 C SK OB Chotěboř
10:42:45 Kadlec Jan SJI8306 8028807 C OK Jihlava
10:43:25 Stupal František JHB8603 52353 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:43:36 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C OK Kamenice
10:45:18 Gazda Viktor TRI9203 49382 C TJ TŽ Třinec
10:47:03 Krtička Jan PLU7931 2067929 C TJ SOKOL Plumlov
10:47:21 Vlach Martin PGP8605 51807 C SK Praga
10:47:37 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 C SK Praga
10:48:14 Hrouda Martin FSP7612 8680607 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:49:40 Pražák Jiří ZBP7800 8666865 C OOB SK Zbraslav
10:51:53 Deml Tomáš LPU9502 8221295 C OK Lokomotiva Pardubice
10:54:50 Kafka Miloš LPU8608 8517452 C OK Lokomotiva Pardubice
10:54:58 Sychra Tomáš VBM8305 2116498 C VSK Mendelu Brno
10:56:00 Fojtů Petr PDY8700 8663137 C Běhej Poděbrady
10:57:00 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C Sportcentrum Jičín
10:58:00 Němeček Jan KAM9300 8648633 C OK Kamenice
10:59:00 Kořan Pavel VBM7401 8116734 C VSK Mendelu Brno
11:00:00 Jalový Milan RBK8347 8667513 C SK Radioklub Blansko
11:01:00 Škrabánek Matěj SJI9203 2073707 C OK Jihlava
11:02:00 Jalový Vlastimil RBK8604 52024 C SK Radioklub Blansko
11:03:00 Rajnoha David TBM0003 8334332 B KOS TJ Tesla Brno
11:04:00 Málek Martin CST8902 8130389 C OB Strakonice
11:05:00 Škrabálek Jan KYL7000 2067260 C SK SP Kylešovice
11:06:00 Navrátil Marek KYL7100 9005224 C SK SP Kylešovice
11:07:00 Verner Tomáš VBM8204 49679 C VSK Mendelu Brno
11:08:00 Šedivý Jiří VBM8207 2121762 C VSK Mendelu Brno
11:09:00 Jurica Jan LPU9611 1400447 C OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 Žanda Jan CTB9901 8003618 C SK OB Chotěboř
11:11:00 Hladílek Jan PZR8814 49824 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:12:00 Tuharský Erik TRI0100 8028879 B TJ TŽ Třinec
11:13:00 Žák Jan LPU9802 8141421 C OK Lokomotiva Pardubice
11:14:00 Šmahel Lukáš OPI7800 2103772 C Orientační sporty Písek
11:15:00 Mikan Tomáš 0360001 9913
11:16:00 Suchomel Vít MBM8448 7200320 C O-mikron
11:17:00 Mikan Petr 0270001 51871
11:18:00 Rýdel Jiří KAM9200 428234 C OK Kamenice
11:19:00 Oujeský Tomáš ADA7433 9101103 C OOB Spartak Adamov
11:20:00 Fiala Petr LPU8701 8662325 C OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C Slavia Liberec orienteering
11:22:00 Palaščak Honza 0280001 7003034
11:23:00 Novotný Marek TJN9901 8680399 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:24:00 Vlažný Jan LCE8901 8091018 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:25:00 Karatsiolis Kryštof TUR9901 8680600 C OOB TJ Turnov
11:26:00 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C Oddíl OB Kotlářka
11:27:00 Škvor Ota KAM9900 8680382 C OK Kamenice
11:28:00 Roudný Václav LPU0001 8656528 A OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 Uhlíř Marek PGP9405 331157 C SK Praga
11:30:00 Trávníček Jan PLU7501 7504110 C TJ SOKOL Plumlov
11:31:00 Kožoušek Adam ZBM8512 8660423 C SK Žabovřesky Brno
11:32:00 Janda Ondřej KAM0113 8663176 A OK Kamenice
11:33:00 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
11:34:00 Šabata Milan SRK9904 7205561 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:35:00 Benroth Martin TZL9206 553455 C SKOB Zlín
11:36:00 Buri Vojta 80288370

H21C 6.46 km, 105 m, 21 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Kligl Radim TBM0103 8655419 A KOS TJ Tesla Brno
10:00:20 Vedra David TBM7402 8200033 C KOS TJ Tesla Brno
10:04:27 Gajda Jan KAM0105 8656513 A OK Kamenice
10:14:07 Podmolík Tomáš TZL6915 1400443 C SKOB Zlín
10:14:51 Valík Tomáš AOP0001 8655384 A Orientační Běh Opava
10:14:55 Kříž Libor LPU7804 8007804 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:03 Suchý Jiří SJI9201 301278 OK Jihlava
10:17:03 Dvořáček Jiří OSN7502 8007171 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:18:50 Picek Jan TJN9101 8003667 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:22:36 Duben Jiří Šumík LDC8800 8349 C KOB Děčín
10:25:16 Hodek Michal TAP8808 515433 C KOB Tretra Praha
10:26:03 Koleš Jan LPU8610 1602619 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:42 Svoboda Radek STE0207 8090134 A SK SKI-OB Šternberk
10:28:10 Graubner Jan TZL8236 8068608 C SKOB Zlín
10:29:41 Šiška Petr VIC9801 2025335 C OB Vizovice
10:30:14 Duben Jiří LDC8101 515463 C KOB Děčín
10:30:36 Siegl Matyáš PGP0104 8666867 B SK Praga
10:33:17 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B OOB Třebíč
10:34:13 Pauschek Karel ZBM8509 8660430 C SK Žabovřesky Brno
10:37:33 Burkart David VIC9602 2451515 C OB Vizovice
10:38:21 Duben Jan LDC8501 416132 C KOB Děčín
10:38:23 Walach Ondřej TRI9601 2102776 C TJ TŽ Třinec
10:41:00 Schäfer Jan TZL9301 681864 C SKOB Zlín
10:42:00 Kasal Vít PBM7540 8008808 C TJ Spartak 1. Brněnská
10:43:00 Podmolík Josef 0100001 7203466
10:44:00 Nesrovnal Jaroslav JHB8305 4630 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:45:00 Šeďa Šimon 0060001 332964
10:46:00 Mikan Albert EKP8606 8654890 C VŠTJ Ekonom Praha
10:47:00 Vaněk Tomáš 0010002 8667986
10:48:00 Macl Jan LPU9102 7209785 C OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 Veselý Martin LPU9310 7204993 C OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 Procházka Tomáš LPU9110 981815 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 Urban Jan SBK7537 8303038 C KOB START Blansko
10:52:00 Čermák Jiří CTB9903 51138 C SK OB Chotěboř
10:53:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C SK SKI - SPORT Praděd
10:54:00 Švarc Lukáš JEN9001 8003645 C OB Jenišovice
10:55:00 Minařík Luboš TBM5711 53235 C KOS TJ Tesla Brno
10:56:00 Krajcar Ivo SKM9501 425530 C KOB Směr Kroměříž
10:57:00 Hulec Jakub KSH8401 7200585 C OB Kašperské Hory
10:58:00 Veselý Jiří PHK8700 8149872 C OK 99 Hradec Králové
10:59:00 Buriánek Vojta SMR7801 8028837 SNS Smržovka
11:00:00 Goncalves Joao OSN8900 52146 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:01:00 Kurz Matouš PGP8606 2108874 C SK Praga
11:02:00 Jelínek Jaromír CTB7702 899166 C SK OB Chotěboř
11:03:00 Pereles František 0100003 416048
11:04:00 Šimek Vítězslav KNC0299 446355 Sokol Kostelec n. Č. l.
11:05:00 Pluške Zbyněk 0080002 8763
11:06:00 Stejskal Ondřej LBM8801 52088 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:07:00 Panovec Jan SSU8931 8066608 C SK Severka Šumperk
11:08:00 König Lukáš ZBM8001 999666 C SK Žabovřesky Brno
11:09:00 Čtrnáct Šimon PGP0001 8516919 B SK Praga
11:10:00 Hrazdil Jiří ZBM8418 8660449 C SK Žabovřesky Brno
11:11:00 Sedlář Jan TBM0010 8109199 B KOS TJ Tesla Brno
11:12:00 Buzek Martin PGP8401 7051263 C SK Praga
11:13:00 Vopařil Jan LCE9911 7201825 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:14:00 Podmolík Jonáš 0100002 7203464
11:15:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 C USK Praha
11:16:00 Svízela Vojtěch LCE9101 8663204 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:17:00 Holecy Lukáš LPU8509 207816 C OK Lokomotiva Pardubice
11:18:00 Hrdlička Jan SLA0200 439143 C SKOB Slaný
11:19:00 Kočí Martin VBM8702 929929 C VSK Mendelu Brno
11:20:00 Schmid Vladimír ADA8701 49869 C OOB Spartak Adamov

H35B 6.71 km, 105 m, 22 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 Šťastný Karel CTB7901 2087711 C SK OB Chotěboř
11:34:18 Prášil Aleš SJI7415 52152 C OK Jihlava
11:35:50 Kužel Tomáš FSP7610 1000505 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:39:22 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C SK Žabovřesky Brno
11:42:09 Mikluš Marián 47S7200 8000029 TJ Rapid Bratislava
11:42:15 Fröhlich Martin DKP8207 8014440 C Oddíl OB Kotlářka
11:44:24 Andrš Petr ZAM8401 8226348 C OB TJ Sokol Žamberk
11:45:19 Ráb Martin RBK8307 52059 C SK Radioklub Blansko
11:46:23 Bartaloš Tomáš PGP8010 2084951 C SK Praga
11:46:40 Bubela Tomáš ASU8101 8018801 C Magnus Orienteering
11:55:34 Blažek Zdeněk SJH7601 8003631 C SOS Jindřichův Hradec
11:58:08 Tomášek Jakub FSP7613 410391 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:59:00 Hrouza Jan KRN8100 8654914 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:01:38 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C SKOB Slaný
12:01:53 Komárek Arnošt SJH7702 8014444 C SOS Jindřichův Hradec
12:04:45 Liščinský Tomáš TBM8411 2103680 C KOS TJ Tesla Brno
12:07:40 Ledecký Vladimír BOR8402 8149892 C OK Jiskra Nový Bor
12:09:39 Lounek Jakub PDY8200 8116667 C Běhej Poděbrady
12:11:00 Čech Viktor VBM8001 53485 C VSK Mendelu Brno
12:12:00 Auermüller Vít ZBM6701 2088711 C SK Žabovřesky Brno
12:13:00 Paul Pavel CTB7601 2039076 C SK OB Chotěboř
12:14:00 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C SKOB Mladá Boleslav
12:15:00 Tomíček Oldřich 0160001 8517311
12:16:00 Klusáček Luděk CTB7803 232875 C SK OB Chotěboř
12:17:00 Hanousek Martin CTB7910 8003608 C SK OB Chotěboř
12:18:00 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737 C SK Žabovřesky Brno
12:19:00 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C SK OB Chotěboř
12:20:00 Rudolf Tomáš ZBM8402 8014554 C SK Žabovřesky Brno
12:21:00 Polách David ZBM8003 2144039 C SK Žabovřesky Brno
12:22:00 Vítek Jaroslav SJI7201 8028815 C OK Jihlava
12:23:00 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
12:24:00 Doušek Robert TBM7911 8232425 C KOS TJ Tesla Brno

H35C 6.27 km, 90 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Zitka Adam LPU8402 8663196 C OK Lokomotiva Pardubice
10:54:27 Kroupa Jan LPU8103 2070819 C OK Lokomotiva Pardubice
10:54:53 Procházka Jiří ADA7512 49864 C OOB Spartak Adamov
11:01:51 Dokoupil Zbyněk VBM8206 53210 C VSK Mendelu Brno
11:03:55 Vlach Jan JPV8237 210440 C Oddíl OS SK Prostějov
11:07:31 Foršt Jakub DOR7501 236022 C OK Dobříš
11:07:56 Pavlík Mojmír PDY8102 8414108 C Běhej Poděbrady
11:11:00 Peloušek Jiří 0390001 4646
11:12:00 Duch Zdeněk LPU8306 1000454 C OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 Hubík Hubert PLU8201 7790004 TJ SOKOL Plumlov
11:14:00 Lutera Michal PLU8101 52482 C TJ SOKOL Plumlov
11:15:00 Fišer Jiří SLP8503 8033201 C OOB Slavia Praha

H40B 6.27 km, 90 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:45:00 Srb Vladimír SJI7801 8667505 C OK Jihlava
09:50:39 Šidla Jan TZL6808 7053367 C SKOB Zlín
09:52:19 Otruba Karel PLU7917 2035148 C TJ SOKOL Plumlov
09:55:28 Fencl Petr LPU6901 9230 C OK Lokomotiva Pardubice
09:56:17 Vávra Jaroslav LPU7308 7203457 C OK Lokomotiva Pardubice
09:57:38 Nemšovský Petr PGP7602 899152 C SK Praga
09:57:48 Orany Tomáš SJI7311 889294 C OK Jihlava
09:57:57 Daněk Roman SBK7541 8008112 C KOB START Blansko
10:05:02 Belej Jiří LPU7421 2045236 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:55 Uchytil Tomáš 0180001 2080939
10:09:16 Biolik Grzegorz 46P7600 8210276 Trackcourse
10:17:21 Dvořák Miroslav ZBP7601 53581 C OOB SK Zbraslav
10:18:11 Šimoník Milan 0240001 8004359
10:18:13 Vlček Jiří VIC7700 7210090 C OB Vizovice
10:18:33 Pěček Vítězslav SKM7104 8670802 C KOB Směr Kroměříž
10:24:14 Placek Petr MLA8000 8109418 C MLOK Mariánské Lázně
10:26:00 Nepustil Petr OSN7700 2091526 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:27:00 Vaněk Petr ZBP7302 8414135 C OOB SK Zbraslav
10:28:00 Falta Radim KUO7802 2144085 C KOB Ústí nad Orlicí
10:29:00 Kubíček Petr VIC7801 2126305 C OB Vizovice
10:30:00 Václavek Jan LPU7816 2025376 C OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 Koman Marek 27S7902 8226311 TJ Slávia Farmaceut Bratislava
10:32:00 Milota Jan KAM7200 682629 C OK Kamenice
10:33:00 Stachoň Zdeněk SKM8014 7905090 C KOB Směr Kroměříž
10:34:00 Zoubek Petr ZBP7602 53587 C OOB SK Zbraslav

H40C 5.71 km, 85 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 Trhlík Tomáš PLU7407 8071274 C TJ SOKOL Plumlov
12:11:00 Dvořáček Jan TTR7701 52240 C OOB Třebíč
12:12:00 Sliva Jan SCP7300 8648543 C OK Sparta Praha
12:13:00 Novotný Michal PLU7901 896972 C TJ SOKOL Plumlov
12:14:00 Poledna Miroslav RUZ8001 8654887 C TJ Růžená
12:15:00 Trnka Ondřej PDY7802 2102791 C Běhej Poděbrady
12:16:00 Procinger Michal VRL7602 2088183 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:17:00 Good Martin SBR7800 51903 C SKOB Bruntál
12:18:00 Pietrzyk Rostislav TRI7704 8517453 C TJ TŽ Třinec
12:19:00 Kadaně Miroslav LPU7817 8014567 C OK Lokomotiva Pardubice
12:20:00 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C OK Jilemnice
12:21:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C KOB START Blansko
12:22:00 Laga Miroslav ZBP7900 53582 C OOB SK Zbraslav
12:23:00 Navrátil Ludvík PDY7500 2102772 C Běhej Poděbrady

H45B 5.71 km, 85 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Tornai Szabolcs 25H7100 8434004 Szabi SE
09:30:35 Vláčil Daniel RIC7307 887622 C OB Říčany
09:33:18 Šístek Daniel SCP7507 8666866 C OK Sparta Praha
09:37:18 Bambousek Martin DOR7302 8662328 C OK Dobříš
09:38:03 Porubský Július TBM7302 7210405 C KOS TJ Tesla Brno
09:42:29 Šimša Jaromír MFP7100 8109414 C Matfyz Praha
09:43:35 Černý Michal ROU7505 2085613 C SKOB Roudnice nad Labem
09:48:55 Blažek Petr SJH7402 8636796 C SOS Jindřichův Hradec
09:49:09 Čížek Petr ADA7101 336714 C OOB Spartak Adamov
09:52:34 Nechanický Pavel OSN7209 7205038 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:00:50 Herynek Petr RIC7305 8004274 C OB Říčany
10:01:02 Nekvapil Ondřej LPU7403 9201683 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 Svěchota Milan MOV7202 9101186 C SKOB Ostrava
10:12:00 Strnad Pavel HCE7100 1417262 C TJ Hostivice
10:13:00 Waldhauser Martin BOR7106 8408 C OK Jiskra Nový Bor
10:14:00 Aster Vladimír SLA6500 2045227 C SKOB Slaný
10:15:00 Balej Jiří KAM7201 8680586 C OK Kamenice
10:16:00 Kasza Ladislav PBM7100 7003175 C TJ Spartak 1. Brněnská
10:17:00 Dvořák Miloš BBM7300 2127611 C BETA URSUS Orienteering
10:18:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:19:00 Beneš Petr KDZ6700 301113 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem

H45C 5.32 km, 80 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Otruba Marek PLU7417 995892 C TJ SOKOL Plumlov
11:05:04 Kunz Martin BBM7101 553435 C BETA URSUS Orienteering
11:15:26 Jordanov Nikolaj VBM6501 8680303 C VSK Mendelu Brno
11:15:58 Lička Lukáš VBM7301 7204512 C VSK Mendelu Brno
11:27:57 Jirous Jiří TAP7201 442867 C KOB Tretra Praha
11:32:56 Toman Ondřej LBM7517 8109428 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:34:56 Dušek Vladimír TBM7400 2000591 C KOS TJ Tesla Brno
11:41:00 Macháček Lubomír LPU7515 2108901 C OK Lokomotiva Pardubice
11:42:00 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:43:00 Jeřábek Petr BOR7105 8160177 C OK Jiskra Nový Bor
11:44:00 Molinger Luděk SNA7249 9624 C TJ START Náchod
11:45:00 Kligl Vladislav TBM6910 2042517 C KOS TJ Tesla Brno
11:46:00 Cícha Radek TTR7503 2092381 C OOB Třebíč
11:47:00 Puš Roman STH7501 8670476 C SK Studenec
11:48:00 Toušek Filip ZBP7102 53586 C OOB SK Zbraslav
11:49:00 Kycl Miroslav LBM7100 52026 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:50:00 Zemko Zdeněk SLA7300 8660529 C SKOB Slaný
11:51:00 Furmánek Zdeněk KVS7400 8116816 C SKOB Kobra Vsetín
11:52:00 Kurečka Robert ABM7210 8648589 C KOB ALFA Brno
11:53:00 Brychlec Lukáš MOV7501 7207617 C SKOB Ostrava

H50B 5.32 km, 80 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Novák Pavel CTB7001 8648548 C SK OB Chotěboř
10:02:55 Navrátil Václav KON6427 1417263 C KOB Konice
10:03:02 Hlaváč Jiří TBM6116 2059757 C KOS TJ Tesla Brno
10:08:07 Mudrák Pavel TBM6900 8662331 C KOS TJ Tesla Brno
10:10:25 Sadílek Martin VIC6901 8123400 C OB Vizovice
10:12:03 Málek Martin CST6501 8246117 C OB Strakonice
10:12:07 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SOS Jindřichův Hradec
10:13:38 Grepl Ladislav KON6111 8660471 C KOB Konice
10:13:54 Siegl Roman MFP6700 8648567 C Matfyz Praha
10:16:49 Nouza Petr SJH6501 8116757 C SOS Jindřichův Hradec
10:17:04 Princ David TCB6901 8116820 C SK Technik České Budějovice
10:17:59 Tesař Jiří AOP6702 352349 C Orientační Běh Opava
10:18:44 Gryc Tomáš TBM6903 8100027 C KOS TJ Tesla Brno
10:24:41 Ženčák Jaroslav 0210001 2060274
10:25:18 Křivda Ivan 0140001 9200535
10:28:05 Kovačič Marek OSN6600 8670817 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:30:35 Sklenář Josef SBR6601 8656690 C SKOB Bruntál
10:38:49 Voborník Petr CTB6601 8414102 C SK OB Chotěboř
10:41:00 Procházka Tomáš LPU6503 9270 C OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 Lohr Ivo SCP6801 442853 C OK Sparta Praha
10:43:00 Holec Honza MOV6701 9101189 C SKOB Ostrava
10:44:00 Přibík Jan PGP6301 8226367 C SK Praga
10:45:00 Würz Jiří LTP6502 7204992 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:46:00 Žanda Jan CTB6701 8003600 C SK OB Chotěboř
10:47:00 Machara Martin BOR6900 8149895 C OK Jiskra Nový Bor
10:48:00 Müller Rico 2HD6400 8020222 Angy OL
10:49:00 Maleček Vít PGP6801 8226422 C SK Praga
10:50:00 Riessler Otto OTK6800 433092 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:51:00 Nechuta Milan PZR7007 49811 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:52:00 Votava Petr KNC6602 8003604 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:53:00 Urbánek Lumír ONO6701 52181 C SKOB Ostrov
10:54:00 Beránek Petr BOR6701 8402 C OK Jiskra Nový Bor
10:55:00 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C MLOK Mariánské Lázně
10:56:00 Bruner Luboš LTP6501 682114 C OOB TJ Lokomotiva Teplice

H50C 5.02 km, 75 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 Kalousek Jiří DKP6901 8030301 C Oddíl OB Kotlářka
11:43:25 Štípek Rostislav TZL5702 428296 C SKOB Zlín
11:43:50 Štorek Petr JPV6505 8515515 C Oddíl OS SK Prostějov
11:50:56 Pekárek Aleš RBK6602 4643 C SK Radioklub Blansko
11:56:00 Matuška Pavel RBK7001 8116742 C SK Radioklub Blansko
11:57:00 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:58:00 Drábek Petr TTR6701 2801047 C OOB Třebíč
11:59:00 Tužil Petr 0040001 2045249
12:00:00 Suk Marek PZR6701 410394 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:01:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8226430 C TJ Sokol Ptení

H55B 5.02 km, 75 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Hadač Miroslav AOP6501 8656723 C Orientační Běh Opava
09:46:34 Hepnar Luboš STE6307 8655386 C SK SKI-OB Šternberk
09:50:14 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C OB Jenišovice
09:53:43 Dikoš Pavel BOR6003 8160176 C OK Jiskra Nový Bor
09:53:44 Schäfer Michal TZL6304 8680285 C SKOB Zlín
09:55:52 Nešpor Jan TTR6101 8663162 C OOB Třebíč
09:58:13 Kamaryt Miloš MLA6404 2067948 C MLOK Mariánské Lázně
10:03:51 Řeháček Petr SBR6302 8663161 C SKOB Bruntál
10:04:37 Kaňák Petr SJI6115 8149879 C OK Jihlava
10:05:31 Vrubel Karel TZL6401 8007255 C SKOB Zlín
10:08:44 Chmelař Miroslav JPV6217 8488884 C Oddíl OS SK Prostějov
10:11:00 Roudný Václav LPU6102 7209277 C OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 Kniebugl Anton 39S6401 416747 KOBRA Bratislava
10:13:00 Sklenář Miroslav AOP6302 8004335 C Orientační Běh Opava
10:14:00 Melichar Igor PHK6504 8028839 C OK 99 Hradec Králové
10:15:00 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C OK 99 Hradec Králové
10:16:00 Tihon Jaroslav TAP6102 515440 C KOB Tretra Praha
10:17:00 Forst Libor MFP6301 1418752 C Matfyz Praha
10:18:00 Buřt Vladimír SBK6301 8007189 C KOB START Blansko
10:19:00 Peťovský Jan SBK6201 52076 C KOB START Blansko
10:20:00 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:21:00 Petráček Aleš SJI6301 53631 C OK Jihlava
10:22:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha
10:23:00 Borovička Milan FSP6104 888613 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:24:00 Jeřábek Luboš JPV6112 8006112 C Oddíl OS SK Prostějov
10:25:00 Černík Milan KVS6501 2021855 C SKOB Kobra Vsetín
10:26:00 Kovář Karel LTP6102 7205033 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:27:00 Roubalík Radovan 0230001 8656544

H55C 4.36 km, 75 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 Pulec Pavel VBM6201 8516924 C VSK Mendelu Brno
11:25:59 Jašek Milan TBM6201 8311133 C KOS TJ Tesla Brno
11:33:10 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
11:36:41 Čermák Petr LPU6501 2144165 C OK Lokomotiva Pardubice
11:44:44 Janků Josef KVS6200 8680377 C SKOB Kobra Vsetín
11:45:40 Rykala Karel VAM6401 9671 C OB Vamberk
11:48:34 Czasch Petr SBR6003 7856 C SKOB Bruntál
11:50:16 Světnický Alexandr OOL6300 426375 C SK Haná orienteering
11:56:00 Doškář Boris BOR6400 8160181 C OK Jiskra Nový Bor
11:57:00 Sysel Svatobor TTR6202 52235 C OOB Třebíč

H60B 4.36 km, 75 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:45:00 Lužný Ladislav HAV6000 8660919 C OB Havířov
09:48:05 Jakobi Zdeněk HAV5701 1421900 C OB Havířov
09:49:38 Milota Josef MLA5801 8656692 C MLOK Mariánské Lázně
09:52:41 Běhoun Pavel PHK5701 8660393 C OK 99 Hradec Králové
09:58:31 Wurzel Břetislav OSN6005 8006005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:03:00 Višňa Milan OOL5904 8028829 C SK Haná orienteering
10:03:21 Klusáček Martin TTR5601 2103756 C OOB Třebíč
10:05:02 Štěrba Pavel LPU5408 2116196 C OK Lokomotiva Pardubice
10:05:40 Fanta Miroslav EKP5800 8414109 C VŠTJ Ekonom Praha
10:06:33 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C OK Jihlava
10:06:48 Bialožyt Miroslav TRI5701 8789 C TJ TŽ Třinec
10:10:17 Beneš Josef SJC5801 9907 C Sportcentrum Jičín
10:10:39 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
10:14:36 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C OK Sparta Praha
10:16:15 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
10:20:27 Kološ Oldřich LPU6003 9899 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
10:27:00 Minchev Ivan MFP5700 8116819 C Matfyz Praha
10:28:00 Zeman Jaroslav SJI5901 8648620 C OK Jihlava
10:29:00 Pasnichenko Viktor PGP6004 8116705 C SK Praga

H60C 4.18 km, 70 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
11:17:25 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C OK Lokomotiva Pardubice
11:31:08 Vlk Josef LDC5801 7700058 C KOB Děčín
11:35:16 Junek Petr STH5501 9200530 C SK Studenec
11:38:16 Pech Jiří LPM5402 2067253 C OK Lokomotiva Plzeň
11:40:59 Formanko Dušan RBA5801 2099591 TJ Rapid Bratislava
11:49:42 Javůrek Antonín 0160005 301298
11:50:42 Volný Jiří 0250003 301232
11:56:00 Duben Jiří LDC5601 8339 C KOB Děčín
11:57:00 Potěšil Václav VBM5613 53237 C VSK Mendelu Brno
11:58:00 Šabatka Petr SHK5703 9115 C OK Slavia Hradec Králové
11:59:00 Havlíček Ivo KNC5800 9201322 C Sokol Kostelec n. Č. l.

H65 4.18 km, 70 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Erlebach Josef JIL5201 8516412 C OK Jilemnice
10:16:03 Jelínek Vít TZL5102 8662674 C SKOB Zlín
10:16:45 Hanzl Vlastimil VBM5329 8226365 C VSK Mendelu Brno
10:16:46 Farář Václav LPU5201 8663180 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:54 Slováček Rudolf TZL5402 2070844 C SKOB Zlín
10:23:09 Krmášek Bohdan AOP5301 7207625 C Orientační Běh Opava
10:31:41 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C KOB Tretra Praha
10:33:02 Hones Sepp 26A5400 8116117 HSV Ried
10:37:57 Orálek Miroslav TTR5201 7001410 C OOB Třebíč
10:42:18 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
10:44:06 Třasák Milan LPU5206 9257 C OK Lokomotiva Pardubice
10:46:42 Jelínek Martin PGP5103 232091 C SK Praga
10:49:48 Valter Petr KBP4500 6645 C KBP Praha
10:50:43 Kodys Václav RUZ5105 51920 C TJ Růžená
10:52:14 Zeman Ludvík BFM5301 2113053 C SKOB Frýdek - Místek
10:56:00 Henek Milan RBK5307 52078 C SK Radioklub Blansko
10:57:00 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C BETA URSUS Orienteering
10:58:00 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C BETA URSUS Orienteering
10:59:00 Šomvársky Ján TAP5500 232173 C KOB Tretra Praha
11:00:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:01:00 Blecha Ladislav TRT5100 51989 C KOS Třešť
11:02:00 Hrouza Jan KRN5401 8654899 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:03:00 Kubálek Zdeněk RUZ5306 897365 C TJ Růžená
11:04:00 Drahokoupil Josef CHT5402 51895 C OOB SK Chrast

H70 3.21 km, 55 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:16:15 Karmazín Petr VLI4901 8004352 C Slavia Liberec orienteering
10:21:08 Chmelík Aleš VBM4732 2085633 C VSK Mendelu Brno
10:22:54 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:27:13 Buriánek Jaromír SCP4700 8028840 C OK Sparta Praha
10:30:17 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C Slavia Liberec orienteering
10:30:26 Peterka František TJP4900 8861 C TJ Sokol Troja
10:31:12 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C ZOOB Rumburk
10:31:50 Ježek Ladislav VLI4900 8516753 C Slavia Liberec orienteering
10:39:20 Toman Stanislav SBR4801 51917 C SKOB Bruntál
10:40:53 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:44:54 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:54:41 Štregl Tomáš VRL5001 8662306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:56:00 Šidla Antonín OTK4601 433083 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:57:00 Dokoupil Vladimír VBM4806 8656614 C VSK Mendelu Brno
10:58:00 Paukert Milan TJP5000 8648617 C TJ Sokol Troja
10:59:00 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C OK Jilemnice
11:00:00 Fiala Miloš KSH4801 8674 C OB Kašperské Hory
11:01:00 Vávra Jaroslav LPU4601 9258 C OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C TJ Lokomotiva Beroun
11:03:00 Blažek Václav SBR4701 51904 C SKOB Bruntál
11:04:00 Janoušek Vladimír 0260001 303913
11:05:00 Kašpar Josef HOB4601 51937 C SK OB Horní Benešov
11:06:00 Sikora Miroslav BOV4802 8303001 C TJ Baník Ostrava OKD
11:07:00 Paulíček Jiří SJI4911 52173 C OK Jihlava
11:08:00 Čepelka Petr LPU4701 9334 C OK Lokomotiva Pardubice
11:09:00 Mikan Vladimír SJC4805 2102720 Sportcentrum Jičín

H75 2.67 km, 30 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:45:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:48:00 Frey Jaromír ONO4100 8656637 C SKOB Ostrov
09:49:48 Bauer Emil VBM4410 2087637 C VSK Mendelu Brno
10:26:00 Novotný František PUL4200 205614 OOB USK Slavie Ústí n.L.
10:27:00 Gřunděl Ivan SJH4201 9200531 C SOS Jindřichův Hradec

H80 2.67 km, 30 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
11:17:21 Mikulecký Jan PHK3801 8084000 C OK 99 Hradec Králové
11:41:00 Málek Josef LPU3901 416268 C OK Lokomotiva Pardubice

HDR 1.99 km, 25 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Mazzarese Aiden TRT1500 2148130 C KOS Třešť
09:35:07 Kolařík Sebastián SBK1111 49685 C KOB START Blansko
09:36:52 Zvěřina Radim LPU1501 7202878 C OK Lokomotiva Pardubice
09:37:04 Pavlíček Jakub 53628
09:37:12 Čeřovská Eliška KON1353 8116677 C KOB Konice
09:38:23 Šťastný Vilém CTB1301 51830 C SK OB Chotěboř
09:39:37 Čechová Adéla VBM1351 209751 C VSK Mendelu Brno
09:40:41 Tomíčková Ivana 0160004 2096247
09:42:10 Pražáková Eliška ZBP1550 53583 C OOB SK Zbraslav
09:44:52 Tempir Jachym 0370003 2011833
09:47:08 Matrasová Marie CHT1451 232883 C OOB SK Chrast
09:47:32 Peloušková Barbora 0390002 2000570
09:48:27 Komárková Ondřejka SJH1351 995845 C SOS Jindřichův Hradec
09:49:01 Kolaja Bedřich VLI1301 1398538 C Slavia Liberec orienteering
09:49:10 Kolaja Jaromír VLI1501 2067313 Slavia Liberec orienteering
09:49:44 Matras Štěpán CHT1402 51980 C OOB SK Chrast
09:50:07 Lučan Jakub LPU1401 9302 C OK Lokomotiva Pardubice
09:50:08 Brožíková Johanka JIL1359 8930 OK Jilemnice
09:50:30 Haider Anna 26A5650 8630860 HSV Ried
09:52:27 Hrouza Jan KRN1300 52627 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
09:52:28 Suchánek Matyáš 0310001 995816
09:54:21 Wohanka Metoděj VRL1601 2042537 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:59:21 Rychlý Jakub KRN1500 2102867 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
09:59:38 Stachoň Štěpán ZBM1212 976000 C SK Žabovřesky Brno
10:01:34 Polednová Dominika RUZ1350 53500 C TJ Růžená
10:11:00 Wurzel Goncalves Pavlína OSN9273 52145 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:12:00 Fenclová Zuzana LPU1454 887920 C OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 Urban Mio SBK1414 1985526 C KOB START Blansko
10:14:00 Trnka Přemysl PDY1400 2011880 C Běhej Poděbrady
10:15:00 Srbová Julie SJI1850 2059730 C OK Jihlava
10:16:00 Daňková Viktorie SBK1353 219251 KOB START Blansko
10:17:00 Tempir Vilem 0370002 2011815
10:18:00 Pěčková Natálie SKM15XX 52199 KOB Směr Kroměříž
10:19:00 Hübnerová Johana CTB1551 51833 C SK OB Chotěboř
10:20:00 Wohanka Jakub VRL1301 8987 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:21:00 Duben Jan LDC1600 7001411 C KOB Děčín
10:22:00 Kubíček Ota VIC1401 425428 C OB Vizovice
10:23:00 Forštová Linda DOR1350 51268 C OK Dobříš
10:24:00 Vlková Soňa LDC6251 232349 C KOB Děčín
10:25:00 Venclová Aneta ZAM1051 331587 C OB TJ Sokol Žamberk
10:26:00 Dubnová Lenka LDC6651 232347 C KOB Děčín
10:27:00 Brožík Adam JIL1109 51113 OK Jilemnice
10:28:00 Zeman Annabel DCE1850 416316 C KOB Dobřichovice
10:29:00 Touš Michal RBK8228 232001 C SK Radioklub Blansko
10:30:00 Horák Marek 0070002 2011801
10:31:00 Moráčková Meda ZBP1750 2144097 C OOB SK Zbraslav
10:32:00 Dokoupilová Simona VBM1553 53306 C VSK Mendelu Brno
10:33:00 Drápal Štěpán STH1501 2124785 C SK Studenec
10:34:00 Šístková Šárka SCP1650 515102 C OK Sparta Praha
10:35:00 Hulec Karel KSH1301 2073726 OB Kašperské Hory
10:36:00 Cipryánová Viktorie BZP1350 2113489 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:37:00 Kubaň Tonda NNN0001 2011836 Neregistrovaní
10:38:00 Kurečková Zuzana ABM1352 337648 C KOB ALFA Brno
10:39:00 Navrátilová Sofie PDY1152 2127540 C Běhej Poděbrady
10:40:00 Navrátil Jan PDY1301 2135165 C Běhej Poděbrady
10:41:00 Lounek Richard PDY1500 2060237 C Běhej Poděbrady
10:42:00 Korecký Marek CHT1701 515504 C OOB SK Chrast
10:43:00 Korecký Radan CHT1401 8003626 C OOB SK Chrast
10:44:00 Pietrzyková Zuzana TRI0955 7862 C TJ TŽ Třinec
10:45:00 Kasal Quido PBM1608 2102686 C TJ Spartak 1. Brněnská
10:46:00 Buri Sam 410730
10:47:00 Štípková Jana 2011881
10:48:00 Kysilko Antonín CHT1602 52304 C OOB SK Chrast
10:49:00 Fincodneboská Eva 301137
10:50:00 Koleš Eduard 2011802

P 2.85 km, 25 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Argalášová Gabriela TRI6850 8660461 C TJ TŽ Třinec
09:32:57 Hájková Lucie SOP0350 7204988 OOB TJ Slezan Opava
09:33:16 Háněl Aleš ZBP7400 2801023 C OOB SK Zbraslav
09:40:20 Argaláš Jaroslav TRI6202 8662684 C TJ TŽ Třinec
09:40:26 Kroupová Kateřina LPU8154 2075645 C OK Lokomotiva Pardubice
09:40:34 Čeřovská Adéla KON8755 52722 C KOB Konice
09:47:00 Šimerka Jan 8648593
09:47:06 Jalová Martina RBK8355 232117 SK Radioklub Blansko
09:50:57 Maclová Kristýna LPU9155 405957 C OK Lokomotiva Pardubice
09:50:58 Molingerová Pavlína SNA7951 49874 C TJ START Náchod
09:54:50 Pekárková Radka RBK6767 2067938 C SK Radioklub Blansko
09:57:10 Uhrovič Blahoslav PTE8448 8881 C TJ Sokol Ptení
09:59:19 Navrátil Sam KYL0500 2102706 C SK SP Kylešovice
09:59:31 Komárková Jindra SJH0453 981817 C SOS Jindřichův Hradec
09:59:45 Tóth Ivett 339871
10:00:36 Rábová Anna 0200001 2059742
10:08:16 Hadačová Gabriela AOP6751 682679 C Orientační Běh Opava
10:11:00 Chmelařová Blanka 0130001 8885
10:12:00 Nováková Hana CTB7551 2120621 C SK OB Chotěboř
10:13:00 Kološová Jana LPU6653 9346 C OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 Kožnárek Jan 0310002 682345
10:15:00 Hanuš Jaroslav HOB0001 436928 C SK OB Horní Benešov
10:16:00 Kovačičová Ivona OSN6850 51991 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:17:00 Mišek Michal KAM7202 2800300 C OK Kamenice
10:18:00 Jílková Radka ZBP7751 2113048 C OOB SK Zbraslav
10:19:00 Riesslerová Eliška OTK0350 331701 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:20:00 Podpierová Dona 0330001 416065
10:21:00 Hánělová už Martina 515501
10:22:00 Vlčková Olga VIC7551 2073733 C OB Vizovice
10:23:00 Nedvídková Jitka RUM5151 8245050 ZOOB Rumburk
10:24:00 Navrátilová Marie KYL0950 2102689 C SK SP Kylešovice
10:25:00 Richterová Ilona TAP6953 2029220 C KOB Tretra Praha
10:26:00 Pinterová Kateřina VBM6651 515032 VSK Mendelu Brno
10:27:00 Matušková Kateřina RBK7474 2111809 C SK Radioklub Blansko
10:28:00 Houserová Tereza OPI0156 2091517 C Orientační sporty Písek
10:29:00 Bican Martin 0050001 2091537
10:30:00 Svěchotová Hana MOV7150 9101678 C SKOB Ostrava
10:31:00 Kaňáková Petra SJI8751 7003047 C OK Jihlava
10:32:00 Kabát Jiří ZBP7201 8116724 C OOB SK Zbraslav
10:33:00 Honsová Johana ZBP0852 2111774 C OOB SK Zbraslav
10:34:00 Laga Jakub ZBP1300 2106882 C OOB SK Zbraslav
10:35:00 Černíková Dana KVS7050 2021859 C SKOB Kobra Vsetín
10:36:00 Komenda Jan ZBM9902 8660415 C SK Žabovřesky Brno
10:37:00 Strýček Jiří ADA6701 2087717 C OOB Spartak Adamov
10:38:00 Balga Jiří DKP7302 2134331 C Oddíl OB Kotlářka
10:39:00 Kurečková Dana ABM7650 232864 KOB ALFA Brno
10:40:00 Trnková Katka 0220001 2011808
10:41:00 Czaschová Emílie SBR8750 51883 C SKOB Bruntál
10:42:00 Slavík Ondřej CHT 682378 OOB SK Chrast
10:43:00 Freml Jan LCE0204 9201824 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:44:00 Vítková Miroslava PTE6952 1421294 C TJ Sokol Ptení
10:45:00 Cipryán Karel 0320001 1000455
10:46:00 Láčíková Sabina 0350001 2051488
10:47:00 Schramm Edita NNN9259 0 Neregistrovaní
10:48:00 Porubská Andrea 66S7650 7540754 ŠK Triturus Nitra
10:49:00 Nepustilová Lenka OSN7474 2011895 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:50:00 Pekárek Martin 2011802
10:51:00 Marková Michaela 2099497
10:52:00 Balejová Veronika 2115760
10:53:00 Tiefenbacher Tomáš 2011841