Logo

Startovka závodu: Helfenburk 2020 - E1

Datum:
21.08.2020
Místo konání:
Krajníčko
Pořadatel:
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
Mapa:
Helfenburk
Ředitel závodu:
Pecka Jan
Hlavní rozhodčí:
Domín Nikolas - R3
Stavitel tratí:
Zurynková Jana - R3, Kalous Vladislav - R3
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T1     T2    

D10L 2.20 km, 50 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:32:00 Klose Kateřina SFM1251 2127595 O-RUNNAŘI Beskydy
15:34:00 Fialová Kristýna DOR1250 2125352 C OK Dobříš
15:36:00 Nevrklová Adéla RUZ1252 2133912 C TJ Růžená
15:38:00 Pohlová Sandra TAP1151 2103246 C KOB Tretra Praha
15:40:00 Polednová Helena RUZ1250 51780 C TJ Růžená
15:42:00 Teringlová Veronika VCB1251 2081379 C OB České Budějovice
15:44:00 Marešová Tereza MIL1050 682697 C Tesil Milevsko
15:46:00 Haisová Anna DOR1252 2420065 C OK Dobříš
15:48:00 Kubešová Klára RUZ1251 2125340 C TJ Růžená
15:50:00 Létalová Eva SFM1250 49488 O-RUNNAŘI Beskydy
15:52:00 Hynková Anna ONO1250 301504 C SKOB Ostrov
15:54:00 0
15:56:00 0

D10 2.10 km, 40 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 Procházková Veronika VCB1262 2029176 C OB České Budějovice
16:02:00 Kubešová Kristýna RUZ1050 361944 C TJ Růžená
16:04:00 Komárková Radka SJH1151 8003655 C SOS Jindřichův Hradec
16:06:00 Chmelíková Anežka DOR1050 2104709 C OK Dobříš
16:08:00 Tomešová Evelína SJC1150 2102071 C Sportcentrum Jičín
16:10:00 Kurfürstová Marie FSP1050 1407430 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
16:12:00 Hynková Marie ONO1050 301492 C SKOB Ostrov
16:14:00 Zítová Kateřina LDC1150 1420237 C KOB Děčín
16:16:00 Urbánková Lucie ONO1150 8013924 C SKOB Ostrov
16:18:00 Magazu Sophia DOR1152 2111602 C OK Dobříš
16:20:00 0
16:22:00 0

D12 2.30 km, 75 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:20:00 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 C SK Praga
16:22:00 Kamenická Tereza Ester OSN0888 8081227 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
16:24:00 Chumová Adéla SLP0950 51287 C OOB Slavia Praha
16:26:00 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 2073705 C MLOK Mariánské Lázně
16:28:00 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B OK Dobříš
16:30:00 Matoušková Kateřina SPC0955 2148068 C SPORTICUS team
16:32:00 Dvořáčková Eliška TTR0951 2420061 C OOB Třebíč
16:34:00 0
16:36:00 Švidrnochová Nela OOP0950 2060211 C TJ Opava
16:38:00 Ječmenová Veronika ONO0950 7202883 C SKOB Ostrov
16:40:00 Hejzlarová Maja 0110001 330689
16:42:00 Jarošová Linda VCB0950 2127643 C OB České Budějovice
16:44:00 Zurynková Lenka TJN0957 2102694 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:46:00 0
16:48:00 0

D14 3.00 km, 100 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:06:00 Pekárková Barbora ONO0655 2083364 C SKOB Ostrov
16:08:00 Heczková Anna VLI0652 302695 C Slavia Liberec orienteering
16:10:00 Lošťáková Sára PGP0660 8662326 B SK Praga
16:12:00 Potužníková Adéla SJH0754 2113415 B SOS Jindřichův Hradec
16:14:00 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 8116689 B TJ Růžená
16:16:00 Urbánková Eva ONO0650 8667973 B SKOB Ostrov
16:18:00 Procházková Magdalena VCB0662 2127641 C OB České Budějovice
16:20:00 Pipková Karolína LPU0756 8663190 B OK Lokomotiva Pardubice
16:22:00 Fialová Kateřina DOR0754 8648585 B OK Dobříš
16:24:00 Oranyová Sylva SJI0751 2126366 B OK Jihlava
16:26:00 Pazderníková Petra OPI0651 2064773 C Orientační sporty Písek
16:28:00 Kudrnáčová Marta KAM0754 2084937 B OK Kamenice
16:30:00 Waldhauserová Eliška BOR0757 8226310 B OK Jiskra Nový Bor
16:32:00 Janošíková Marie VCB0752 8116697 B OB České Budějovice
16:34:00 Vítková Hana SJI0750 8226390 B OK Jihlava
16:36:00 0
16:38:00 0

D16 3.30 km, 120 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:41:00 Holíková Simona ONO0553 8660538 A SKOB Ostrov
16:43:00 Pazderníková Jana OPI0452 2064771 B Orientační sporty Písek
16:45:00 Janošíková Eva VCB0552 8116770 B OB České Budějovice
16:47:00 Štraitová Jolana VSP0456 8670459 A USK Praha
16:49:00 Blažková Veronika SJH0551 8226309 A SOS Jindřichův Hradec
16:51:00 Srbová Michaela SJI0551 8660560 A OK Jihlava
16:53:00 Počtová Klára OPI0453 8014535 B Orientační sporty Písek
16:55:00 Kubáková Nela SJH0451 8414138 B SOS Jindřichův Hradec
16:57:00 Nejedlá Klára ONO0450 8116779 B SKOB Ostrov
16:59:00 Pecková Tereza VLI0551 8667966 A Slavia Liberec orienteering
17:01:00 Kulová Laura ONO0552 8004351 B SKOB Ostrov
17:03:00 Teringlová Vendula VCB0451 8116671 A OB České Budějovice
17:05:00 Pecko Sára ONO0452 8116743 B SKOB Ostrov
17:07:00 0
17:09:00 0

D18 3.50 km, 130 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:58:00 Urbánková Tereza SFM0250 2143388 O-RUNNAŘI Beskydy
17:00:00 Jelínková Adéla LPU0254 2113360 B OK Lokomotiva Pardubice
17:02:00 Bečvářová Markéta OPI0250 8660540 B Orientační sporty Písek
17:04:00 Davidová Tereza SFM0252 2121755 O-RUNNAŘI Beskydy
17:06:00 Procházková Dana VCB0362 2127642 C OB České Budějovice
17:08:00 0
17:10:00 0

D20 3.70 km, 140 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:48:00 Pavlová Martina LTP0151 8662324 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
16:50:00 Račanová Jana OPI0054 2088203 C Orientační sporty Písek
16:52:00 0
16:54:00 0

D21L 4.80 km, 170 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:32:00 Kohlová Zuzana KPY8852 301347 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
15:34:00 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 C KOS TJ Tesla Brno
15:36:00 Grolichová Lucie ZBP7850 1418755 C OOB SK Zbraslav
15:38:00 Kubičková Bára SJH9551 331719 C SOS Jindřichův Hradec
15:40:00 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 A KOS TJ Tesla Brno
15:42:00 Kovářová Julie VCB8854 7210125 C OB České Budějovice
15:44:00 Křížová Lenka TTR8551 515158 C OOB Třebíč
15:46:00 Peterová Alena DOB8953 7247 C KOB Dobruška
15:48:00 Šmejcová Anna SJC9552 9933 C Sportcentrum Jičín
15:50:00 Kamenická Karolína LPM9651 8656698 R OK Lokomotiva Plzeň
15:52:00 Masopustová Elis PGP8656 8662171 C SK Praga
15:54:00 Hendrychová Zuzana ZBM8954 8660408 C SK Žabovřesky Brno
15:56:00 Fujáčková Ivana SJC8952 8000426 R Sportcentrum Jičín
15:58:00 Janoušková Lucie BOR9954 8120499 C OK Jiskra Nový Bor
16:00:00 Pecoldová Pavlína 0060001 8066680
16:02:00 Bernatíková Hana TRI0253 8662702 B TJ TŽ Třinec
16:04:00 Jebavá Lucie STH9251 331285 C SK Studenec
16:06:00 Chvalová Věra LPM9452 8656688 C OK Lokomotiva Plzeň
16:08:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
16:10:00 Snížková Petra DKP7752 2095965 C Oddíl OB Kotlářka
16:12:00 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
16:14:00 Matějů Martina PGP8556 8680605 R SK Praga
16:16:00 Šrámková Michaela SJH9352 8662335 C SOS Jindřichův Hradec
16:18:00 0
16:20:00 0

D21K 3.70 km, 150 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:46:00 Gottfriedová Adéla VCB9755 426398 C OB České Budějovice
16:48:00 Pilcová Sabina JPV9898 1007538 C Oddíl OS SK Prostějov
16:50:00 Mazalová Monika RBK9252 8667995 C SK Radioklub Blansko
16:52:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
16:54:00 Miturová Barbora NNN9001 52784 Neregistrovaní
16:56:00 Ducháčková Kateřina STH9356 416278 C SK Studenec
16:58:00 Škodová Eliška LTU9250 681889 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:00:00 Švidrnochová Hana OOP7751 8656605 C TJ Opava
17:02:00 Janýšková Alžběta SFM0150 49485 O-RUNNAŘI Beskydy
17:04:00 Kolmanová Josefa LTP8653 52931 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
17:06:00 Horčičková Linda UOL8650 301553 C SOB Olomouc
17:08:00 0
17:10:00 0

D35 3.70 km, 125 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:08:00 Žižková Jaroslava DOR7754 2104694 C OK Dobříš
16:10:00 Zítová Pavla LDC8151 347881 C KOB Děčín
16:12:00 Polednová Hana RUZ8051 7208083 C TJ Růžená
16:14:00 Němcová Martina TCB8551 52190 C SK Technik České Budějovice
16:16:00 Létalová Soňa SFM8252 2800304 O-RUNNAŘI Beskydy
16:18:00 Hrzinová Hana ONO8350 8682 C SKOB Ostrov
16:20:00 Tomešová Daniela SJC8451 8008010 C Sportcentrum Jičín
16:22:00 Kubešová Eva RUZ8151 51923 C TJ Růžená
16:24:00 Málková Šárka CST8351 8051083 C OB Strakonice
16:26:00 Petriláková Petra DOR7656 8655463 C OK Dobříš
16:28:00 Novotná Petra SJI8350 8516414 C OK Jihlava
16:30:00 Chumová Jana SLP7451 51354 C OOB Slavia Praha
16:32:00 Karbanová Vendula DKP8350 51759 C Oddíl OB Kotlářka
16:34:00 Svobodová Jitka VSP7450 8648547 C USK Praha
16:36:00 Magazu Radka DOR7853 2115078 C OK Dobříš
16:38:00 Blažková Kristina DKP8251 8014545 C Oddíl OB Kotlářka
16:40:00 0
16:42:00 0

D40 3.20 km, 115 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:31:00 Zoubková Jana ZBP8050 53592 C OOB SK Zbraslav
15:33:00 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C SK Praga
15:35:00 Potužníková Eva SJH7652 2113481 C SOS Jindřichův Hradec
15:37:00 Veselá Eva VCB7853 8013928 C OB České Budějovice
15:39:00 Hofhanzlová Hana RUZ7951 2801046 C TJ Růžená
15:41:00 Korpasová Ivana LBM7362 1409879 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
15:43:00 Gregorová Lenka SJH7853 2096216 C SOS Jindřichův Hradec
15:45:00 Urbánková Jana ONO7851 9200732 C SKOB Ostrov
15:47:00 Urbánková Šárka SFM7650 2143390 O-RUNNAŘI Beskydy
15:49:00 Vítková Lenka SJI7852 2081356 C OK Jihlava
15:51:00 Šimerková Olga PGP7551 8648558 C SK Praga
15:53:00 Městková Lucie TEP7850 2102815 C Tempo Praha
15:55:00 Klose Petra SFM7351 49482 O-RUNNAŘI Beskydy
15:57:00 Benešová Iva SJH7051 8660392 C SOS Jindřichův Hradec
15:59:00 Ječmenová Věra ONO8050 301420 C SKOB Ostrov
16:01:00 Fialová Jana DOR8050 2125348 C OK Dobříš
16:03:00 Hulcová Pavla KSH7753 53726 C OB Kašperské Hory
16:05:00 Kurfürstová Magdalena FSP7852 207837 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
16:07:00 Teringlová Martina VCB7851 7206551 C OB České Budějovice
16:09:00 Palarčíková Kateřina SFM7850 2148135 O-RUNNAŘI Beskydy
16:11:00 Srbová Alena SJI7951 2059731 C OK Jihlava
16:13:00 Komárková Lenka SJH7651 8662283 C SOS Jindřichův Hradec
16:15:00 0
16:17:00 0
16:19:00 0
16:21:00 0

D45 3.20 km, 110 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:31:00 Šoupová Jana LPM6850 8670490 C OK Lokomotiva Plzeň
15:33:00 Bernatíková Šárka SFM7151 49487 O-RUNNAŘI Beskydy
15:35:00 Vavříková Iveta MOV7450 2025346 C SKOB Ostrava
15:37:00 Jarošová Irena VCB7551 2118452 OB České Budějovice
15:39:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
15:41:00 Kamenická Lenka OSN6955 8648571 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:43:00 Čepičková Jana LPM7353 7210116 C OK Lokomotiva Plzeň
15:45:00 Waldhauserová Irena BOR7459 8410 C OK Jiskra Nový Bor
15:47:00 Janošíková Olga VCB7552 426399 C OB České Budějovice
15:49:00 Kalousová Radka EKP7550 2088154 C VŠTJ Ekonom Praha
15:51:00 Nová Jana DOR7150 8663122 C OK Dobříš
15:53:00 Benešová Marika KDZ7150 2103782 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
15:55:00 Pipková Táňa LPU7156 2049550 C OK Lokomotiva Pardubice
15:57:00 Žižková Markéta DOR7352 2111608 C OK Dobříš
15:59:00 Nováková Alena KRE7450 8660908 C OOB TJ Sokol Křemže
16:01:00 Nouzová Alena SJH7151 8116757 C SOS Jindřichův Hradec
16:03:00 Puchernová Veronika SCP7455 7410123 C OK Sparta Praha
16:05:00 Pechová Iva LPM6151 2067245 C OK Lokomotiva Plzeň
16:07:00 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
16:09:00 Brabencová Alena SOB7150 887945 C SOBSA
16:11:00 Hojdarová Alena VCB7358 2087654 C OB České Budějovice
16:13:00 Poláčková Bohuslava PZR7070 2052393 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:15:00 Štraitová Jitka VSP7252 682665 C USK Praha
16:17:00 0
16:19:00 0
16:21:00 0

D50 3.00 km, 110 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:40:00 Tichovská Hana PGP6652 51676 C SK Praga
16:42:00 Eschlboeck Gudrun 46A6850 8445522 OL Naturfreunde Linz
16:44:00 Lisá Monika ONO6750 9101105 C SKOB Ostrov
16:46:00 Sládková Eva TEH5751 8663158 C Sokol Tehov
16:48:00 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C OK Sparta Praha
16:50:00 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C OOB SK Týniště nad Orlicí
16:52:00 Gabryšová Tereza LME6850 515051 C SK Los Mělník
16:54:00 Jarošová Petra JPV6666 52654 C Oddíl OS SK Prostějov
16:56:00 Burdová Simona LDC6851 7667667 C KOB Děčín
16:58:00 Gottfriedová Marcela VCB7055 426396 C OB České Budějovice
17:00:00 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:02:00 Petrová Martina TAP6852 232196 C KOB Tretra Praha
17:04:00 Hlavová Miroslava KON6389 8007713 C KOB Konice
17:06:00 0
17:08:00 0

D55 2.70 km, 90 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:32:00 Miturová Radka MLA6552 8656680 C MLOK Mariánské Lázně
15:34:00 Málková Věra CST6550 2118474 C OB Strakonice
15:36:00 Kohlová Alena KPY6051 53182 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
15:38:00 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C OB Jenišovice
15:40:00 Peřinková Irena BBM6550 331257 C BETA URSUS Orienteering
15:42:00 Bochenková Jana DOR6150 8116687 C OK Dobříš
15:44:00 Vavrušová Helena TAP6152 232195 C KOB Tretra Praha
15:46:00 Choutková Lenka SOB6350 2419963 C SOBSA
15:48:00 Kopáčková Alena DOR6450 436940 C OK Dobříš
15:50:00 Záveská Anna CET6450 331549 C TJ Loko Česká Třebová
15:52:00 Kovářová Alena LTP6151 7205026 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:54:00 Kudrnáčová Hana KAM6250 232268 C OK Kamenice
15:56:00 Baziková Lucie TJP6451 434807 C TJ Sokol Troja
15:58:00 0
16:00:00 0

D60 2.60 km, 75 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:31:00 Pisková Drahomíra OOL5750 1150695 C SK Haná orienteering
15:33:00 Gabrielová Šárka ONO5950 2085653 C SKOB Ostrov
15:35:00 Rančáková Stáňa DKL5950 1450164 C KOB Kladno
15:37:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
15:39:00 Chodurová Milena SFM5750 2125335 O-RUNNAŘI Beskydy
15:41:00 Pokorná Eva TCB5751 52184 C SK Technik České Budějovice
15:43:00 Soudková Alena TCB5851 52191 C SK Technik České Budějovice
15:45:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice
15:47:00 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 53725 C OB České Budějovice
15:49:00 Jahnová Helena SCP5550 682101 C OK Sparta Praha
15:51:00 0
15:53:00 0

D65 2.50 km, 70 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:25:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
16:27:00 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C SK Praga
16:29:00 Opavová Stanislava MLA5451 8656644 C MLOK Mariánské Lázně
16:31:00 Mágrová Ivana LCV5550 301720 C TJ Lokomotiva Chomutov
16:33:00 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C Slovan Praha
16:35:00 Nováková Svatava SKV5351 2059748 C TJ Slovan Karlovy Vary
16:37:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
16:39:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
16:41:00 Volencová Ivana OTK5250 8670735 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
16:43:00 Jelínková Jana RUZ5552 2099490 C TJ Růžená
16:45:00 0
16:47:00 0

D70 2.10 km, 55 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:32:00 Tomanová Jana LBM4955 52055 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
15:34:00 Křížová Zdenka PZR5051 8659406 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:36:00 0

D75 1.90 km, 45 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:40:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C TJ Lokomotiva Chomutov
15:42:00 0

H10L 2.20 km, 50 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:31:00 0
16:33:00 Zít Václav LDC1300 2111720 C KOB Děčín
16:35:00 Hulec František KSH1101 2073725 C OB Kašperské Hory
16:37:00 Němec Matouš TCB1301 0 C SK Technik České Budějovice
16:39:00 Nouza Vítek SJH1104 336789 C SOS Jindřichův Hradec
16:41:00 0
16:43:00 0

H10 2.10 km, 40 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:31:00 Klose Albert SFM1000 2061790 O-RUNNAŘI Beskydy
15:33:00 Blažek Vojtěch SJH1003 8014562 C SOS Jindřichův Hradec
15:35:00 Janošík Ivan VCB1002 331401 C OB České Budějovice
15:37:00 Gregor Kevin DOR1001 2125357 C OK Dobříš
15:39:00 Míchal Jakub SJH1001 2079509 C SOS Jindřichův Hradec
15:41:00 Hejzlar Arjuna 0110003 232974
15:43:00 Vaněk Lukáš 0080003 2029192
15:45:00 Machar Dan DKP1002 8080823 C Oddíl OB Kotlářka
15:47:00 Létal Hynek SFM1001 49443 O-RUNNAŘI Beskydy
15:49:00 Zurynek Tomáš TJN1107 49964 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:51:00 0
15:53:00 0

H12 2.30 km, 70 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:57:00 Létal Jonáš SFM0901 2061826 O-RUNNAŘI Beskydy
15:59:00 Hofhanzl Antonín RUZ0902 8116806 B TJ Růžená
16:01:00 Troják Šimon KRE0900 8116825 C OOB TJ Sokol Křemže
16:03:00 Šimerka Ondřej PGP0800 8648593 B SK Praga
16:05:00 Pazderník Tomáš OPI0800 2064775 B Orientační sporty Písek
16:07:00 Fraj David RUZ0900 49887 C TJ Růžená
16:09:00 Parkan Tomáš SJH0803 8663132 B SOS Jindřichův Hradec
16:11:00 Kubeček Tomáš DOR0808 2125344 C OK Dobříš
16:13:00 Jaroš Jáchym VCB0800 2127644 C OB České Budějovice
16:15:00 Magazu Lukas DOR0805 8663147 B OK Dobříš
16:17:00 Venhoda Lukáš SJI0801 2103300 B OK Jihlava
16:19:00 Růžička Matěj KSU0901 2051494 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
16:21:00 0
16:23:00 0

H14 3.30 km, 115 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:16:00 Myslík Vojtěch ONO0602 8667289 B SKOB Ostrov
16:18:00 Kunt Martin ZAM0701 2102873 C OB TJ Sokol Žamberk
16:20:00 David Vladimír SFM0600 2119196 O-RUNNAŘI Beskydy
16:22:00 Teringl Vojtěch VCB0702 232980 B OB České Budějovice
16:24:00 Husák Ondřej SLA0600 2067945 C SKOB Slaný
16:26:00 Strnad Jakub DLP0703 515033 C OOB TJ Dukla Praha
16:28:00 Žižka Přemysl DOR0706 2131194 B OK Dobříš
16:30:00 Pohl Lukáš TAP0703 2060250 C KOB Tretra Praha
16:32:00 Oujeský Dan ADA0701 2085630 C OOB Spartak Adamov
16:34:00 Vojvodík Eduard MOV0600 8670493 B SKOB Ostrava
16:36:00 Novák Matyáš CTB0601 8226396 B SK OB Chotěboř
16:38:00 Meduna Filip ONO0603 8028820 B SKOB Ostrov
16:40:00 Salajka Michal LBM0701 52068 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
16:42:00 Dvořáček Jan TTR0701 53153 C OOB Třebíč
16:44:00 Machar Eda DKP0803 8080822 B Oddíl OB Kotlářka
16:46:00 Srb Vladimír SJI0701 8667506 A OK Jihlava
16:48:00 Ječmen Matyáš ONO0600 8061404 C SKOB Ostrov
16:50:00 Machar Matěj DKP0604 8080821 B Oddíl OB Kotlářka
16:52:00 Štrait Vilém VSP0701 8061443 A USK Praha
16:54:00 Švestka Štěpán KVS0600 53694 C SKOB Kobra Vsetín
16:56:00 Kule Oliver ONO0701 1400426 B SKOB Ostrov
16:58:00 Hrdlička Šimon OPI0601 2064776 B Orientační sporty Písek
17:00:00 Dragoun Matěj DOR0603 2104706 C OK Dobříš
17:02:00 Riby Philip LTP0702 7208204 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
17:04:00 Heczko Erik VLI0804 8116802 B Slavia Liberec orienteering
17:06:00 Blažek Cyril SJH0701 8662336 B SOS Jindřichův Hradec
17:08:00 0
17:10:00 0
17:12:00 0

H16 3.50 km, 135 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:49:00 Oujeský Lukáš ADA0504 2085589 C OOB Spartak Adamov
16:51:00 Orany Vojtěch SJI0401 8116725 B OK Jihlava
16:53:00 Kuc Radim SCP0400 682668 C OK Sparta Praha
16:55:00 Jelínek Filip LPU0514 8020220 A OK Lokomotiva Pardubice
16:57:00 Zurynek Jan TJN0605 8662746 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:59:00 Nouza Michal SJH0505 8004613 A SOS Jindřichův Hradec
17:01:00 Vítek Matěj SJI0500 8116794 A OK Jihlava
17:03:00 Potužník Viktor SJH0504 8003611 B SOS Jindřichův Hradec
17:05:00 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 8654908 A OK Dobříš
17:07:00 0
17:09:00 0

H18 4.20 km, 140 m, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:47:00 Novák Jakub KRE0201 8660920 B OOB TJ Sokol Křemže
16:49:00 Šišma Vojtěch LPU0204 8663165 B OK Lokomotiva Pardubice
16:51:00 Weissar Samuel LPM0300 8149876 B OK Lokomotiva Plzeň
16:53:00 Jelínek Kryštof LPU0314 8666870 A OK Lokomotiva Pardubice
16:55:00 Link Lukáš STH0205 8659414 A SK Studenec
16:57:00 Pavlásek Albert LPM0304 2113477 B OK Lokomotiva Plzeň
16:59:00 Venhoda Matěj SJI0301 8109370 B OK Jihlava
17:01:00 Čepička Ladislav LPM0303 8648588 A OK Lokomotiva Plzeň
17:03:00 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A OK Lokomotiva Pardubice
17:05:00 Riby Thomas LTP0202 7207873 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
17:07:00 0
17:09:00 0

H20 4.60 km, 140 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:54:00 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 A KOS TJ Tesla Brno
16:56:00 0

H21L 6.00 km, 220 m, 23 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:32:00 Málek Martin CST8902 8130389 C OB Strakonice
15:34:00 Nouza Petr ml. SJH9300 8090148 C SOS Jindřichův Hradec
15:36:00 Vlach Martin PGP8605 51807 C SK Praga
15:38:00 Hrouda Martin FSP7612 8680607 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
15:40:00 Matějů Luboš PGP7601 8662333 C SK Praga
15:42:00 Kubák Martin ml. JHB9902 336772 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
15:44:00 Dvořáček Dan 0060002 8629750
15:46:00 Matoušek Martin SPC7604 8109323 C SPORTICUS team
15:48:00 Prášil Marek SJI7313 8116817 R OK Jihlava
15:50:00 Bernatík Lukáš SFM9801 2800327 O-RUNNAŘI Beskydy
15:52:00 Bořánek Michal VSP0007 8656733 R USK Praha
15:54:00 Brlica Pavel ZBM9302 8660414 E SK Žabovřesky Brno
15:56:00 Koldinský Jan KPY8506 8116797 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
15:58:00 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C VSK Mendelu Brno
16:00:00 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 B SKOB Ostrava
16:02:00 Pražák Jiří ZBP7800 8666865 C OOB SK Zbraslav
16:04:00 Beneš Filip TAP8701 232187 C KOB Tretra Praha
16:06:00 Šimon Jakub LBE8801 52979 C TJ Lokomotiva Beroun
16:08:00 Valeš Jiří LPM9502 8656689 R OK Lokomotiva Plzeň
16:10:00 Henek Vladan VBM8002 2011839 C VSK Mendelu Brno
16:12:00 Strakoš Matěj SFM9901 2800317 O-RUNNAŘI Beskydy
16:14:00 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 R OK Lokomotiva Pardubice
16:16:00 0
16:18:00 0
16:20:00 0

H21K 4.70 km, 160 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:50:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C KOS TJ Tesla Brno
16:52:00 Bečvář Petr OPI9800 2091539 C Orientační sporty Písek
16:54:00 Husák Zdeněk SLA0201 2056309 C SKOB Slaný
16:56:00 Kunt Stanislav ZAM0401 2102818 C OB TJ Sokol Žamberk
16:58:00 Karlík Jan TBM8809 8323322 C KOS TJ Tesla Brno
17:00:00 Zeman Jaroslav DOB8844 301623 C KOB Dobruška
17:02:00 Hulec Jakub KSH8401 7200585 C OB Kašperské Hory
17:04:00 Lehár Adam LPU9114 2088721 C OK Lokomotiva Pardubice
17:06:00 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C OB TJ Sokol Žamberk
17:08:00 0
17:10:00 0

H35 5.00 km, 145 m, 21 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:32:00 Sebera Josef SFM8301 49442 O-RUNNAŘI Beskydy
15:34:00 Grabmüller Radek KPY8300 2419985 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
15:36:00 Palaščak Honza NNN9003 7003034 Neregistrovaní
15:38:00 Mareš Ladislav MIL7202 8695 C Tesil Milevsko
15:40:00 Koťátko Aleš SFM8303 2023814 O-RUNNAŘI Beskydy
15:42:00 Vítek Jaroslav SJI7201 8028815 C OK Jihlava
15:44:00 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
15:46:00 Zít Jan LDC8200 7205956 C KOB Děčín
15:48:00 Vojvodík Martin MOV7400 7000317 C SKOB Ostrava
15:50:00 Urbaník Robert VLI7002 8662745 C Slavia Liberec orienteering
15:52:00 Sluka Miroslav SBK7207 53214 C KOB START Blansko
15:54:00 Chmelík Petr DOR8100 2058502 C OK Dobříš
15:56:00 Oujeský Tomáš ADA7433 9101103 C OOB Spartak Adamov
15:58:00 Venhoda Milan SJI7104 8028816 C OK Jihlava
16:00:00 Bořánek Petr VSP7000 8648561 C USK Praha
16:02:00 Trávníček Jan PLU7501 7504110 C TJ SOKOL Plumlov
16:04:00 Šilhavý Jakub LPM8500 51151 C OK Lokomotiva Plzeň
16:06:00 Šatánek Martin SFM8201 49490 O-RUNNAŘI Beskydy
16:08:00 Kubeček Lukáš DOR8300 2090856 C OK Dobříš
16:10:00 Šmahel Lukáš OPI7800 2103772 C Orientační sporty Písek
16:12:00 Fiala Jan DOR7802 2125359 C OK Dobříš
16:14:00 Sebera Václav SFM8302 49483 O-RUNNAŘI Beskydy
16:16:00 Fröhlich Martin DKP8207 8014440 C Oddíl OB Kotlářka
16:18:00 0
16:20:00 0

H40 4.80 km, 140 m, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:13:00 Horčička Petr UOL7007 52472 C SOB Olomouc
16:15:00 Parkan Jiří SJH6801 8656643 C SOS Jindřichův Hradec
16:17:00 Čech Jan FSP7900 8660502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
16:19:00 Dvořáček Jan TTR7701 52240 C OOB Třebíč
16:21:00 Blažek Zdeněk SJH7601 8003631 C SOS Jindřichův Hradec
16:23:00 Ječmen Vladimír ONO7900 8116753 C SKOB Ostrov
16:25:00 Nouza Petr SJH6501 8003622 C SOS Jindřichův Hradec
16:27:00 Kalous Antonín KON7708 2092398 C KOB Konice
16:29:00 Komárek Arnošt SJH7702 8014444 C SOS Jindřichův Hradec
16:31:00 Nejedlý Ladislav ONO7501 8116750 C SKOB Ostrov
16:33:00 Nevrkla Tomáš RUZ7600 8654887 C TJ Růžená
16:35:00 Snížek Jan DKP7600 2103758 C Oddíl OB Kotlářka
16:37:00 Prošek Michal SJI7823 8028823 C OK Jihlava
16:39:00 Štrait Martin VSP7602 410393 C USK Praha
16:41:00 Mička Aleš TJP7300 7800365 C TJ Sokol Troja
16:43:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C SOB Olomouc
16:45:00 Míchal Jiří SJH7802 2096231 C SOS Jindřichův Hradec
16:47:00 Hill Richard 21G7600 1150693 Airienteers
16:49:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SOS Jindřichův Hradec
16:51:00 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 2800340 C TJ Růžená
16:53:00 Kubíček Petr VIC7801 2126305 C OB Vizovice
16:55:00 Izdný Pavel SJI7613 8149899 C OK Jihlava
16:57:00 Potužník Martin SJH7705 2113492 C SOS Jindřichův Hradec
16:59:00 Dneboský František 0090001 7200582
17:01:00 Pekárek Martin ONO7203 7777781 C SKOB Ostrov
17:03:00 Orany Tomáš SJI7311 889294 C OK Jihlava
17:05:00 Gregor Petr RUZ7500 8648570 C TJ Růžená
17:07:00 Laga Miroslav ZBP7900 53582 C OOB SK Zbraslav
17:09:00 Nemšovský Petr PGP7602 899152 C SK Praga
17:11:00 0

H45 4.10 km, 140 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:31:00 Vaněk Petr ZBP7302 8414135 C OOB SK Zbraslav
15:33:00 Janošík Radek VCB7402 416301 C OB České Budějovice
15:35:00 Kamenický Radan OSN6004 8122027 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:37:00 Chum Jaroslav SLP6601 51613 C OOB Slavia Praha
15:39:00 Toušek Filip ZBP7102 53586 C OOB SK Zbraslav
15:41:00 Tomeš Petr SJC7531 8008015 C Sportcentrum Jičín
15:43:00 Sadílek Ondřej 0150001 8116712
15:45:00 Mágr Zdeněk VCB7201 301722 OB České Budějovice
15:47:00 Waldhauser Martin BOR7106 8408 C OK Jiskra Nový Bor
15:49:00 Šafařík Ivo OPI7402 8004272 C Orientační sporty Písek
15:51:00 Němeček Ondřej SCP7401 51845 C OK Sparta Praha
15:53:00 Velát Josef OPI7302 2088182 C Orientační sporty Písek
15:55:00 Žáček Martin FSP6803 1396842 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
15:57:00 Beneš Petr KDZ6700 301113 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
15:59:00 David Vladimír SFM7401 2800312 O-RUNNAŘI Beskydy
16:01:00 Blažek Petr SJH7402 8636796 C SOS Jindřichův Hradec
16:03:00 Pipek Kamil LPU7310 7200907 C OK Lokomotiva Pardubice
16:05:00 Kondrát Martin PGP6501 8004312 C SK Praga
16:07:00 Kurfürst Pavel FSP7400 207827 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
16:09:00 Urbánek Martin SFM7400 2143366 O-RUNNAŘI Beskydy
16:11:00 Víteček Jan DKP7201 8720322 C Oddíl OB Kotlářka
16:13:00 Švestka Vítězslav KVS7301 8670745 C SKOB Kobra Vsetín
16:15:00 Bernatík Aleš SFM7201 2023813 O-RUNNAŘI Beskydy
16:17:00 Doubek Petr SLA7000 8648574 C SKOB Slaný
16:19:00 Izák Pavel LME7102 2061860 C SK Los Mělník
16:21:00 0
16:23:00 0
16:25:00 0

H50 3.70 km, 135 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:31:00 Šišma Pavel TYN6901 7210242 C OOB SK Týniště nad Orlicí
15:33:00 Hynek Petr ONO7000 2126391 C SKOB Ostrov
15:35:00 Málek Martin CST6501 8246117 C OB Strakonice
15:37:00 Krausz Milan FSP6700 682118 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
15:39:00 Novák Pavel CTB7001 8648548 C SK OB Chotěboř
15:41:00 Pekárek Aleš RBK6602 4643 C SK Radioklub Blansko
15:43:00 Drábek Petr TTR6701 2801047 C OOB Třebíč
15:45:00 Würz Jiří LTP6502 7204992 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:47:00 Urbánek Lumír ONO6701 52181 C SKOB Ostrov
15:49:00 Tesař Jiří AOP6702 352349 C Orientační Běh Opava
15:51:00 Bendák Petr LTU6500 8662683 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:53:00 Weissar Petr LPM7020 8003619 C OK Lokomotiva Plzeň
15:55:00 Bruner Luboš LTP6501 682114 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:57:00 Hovorka Ladislav LDC6802 7300206 C KOB Děčín
15:59:00 Čepička Ladislav LPM6701 8109406 C OK Lokomotiva Plzeň
16:01:00 Kalousek Jiří DKP6901 8030301 C Oddíl OB Kotlářka
16:03:00 Pilař Karel MAS5501 8667502 C OOB Aš
16:05:00 Vavřík René MOV7000 8670471 C SKOB Ostrava
16:07:00 Pavel Petr LTP6806 7200337 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
16:09:00 Šoupa Karel LPM6900 8670489 C OK Lokomotiva Plzeň
16:11:00 0
16:13:00 0
16:15:00 0

H55 3.60 km, 125 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:27:00 Pavlů Jaroslav DCE6100 232041 C KOB Dobřichovice
16:29:00 Pulec Pavel VBM6201 8516924 C VSK Mendelu Brno
16:31:00 Hrdlička Pavel OPI6500 2080821 C Orientační sporty Písek
16:33:00 Korpas Jaroslav LBM6113 8007191 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
16:35:00 Jaroš Vojtěch JPV5706 231248 C Oddíl OS SK Prostějov
16:37:00 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C OB Jenišovice
16:39:00 Eschlboeck Rainer 46A6500 8303040 OL Naturfreunde Linz
16:41:00 Hlava Miroslav KON6515 500581 C KOB Konice
16:43:00 0
16:45:00 Záveský Richard CET6301 232860 C TJ Loko Česká Třebová
16:47:00 Hartmann Dirk 0100001 8114116
16:49:00 Chmelař Miroslav JPV6217 8488884 C Oddíl OS SK Prostějov
16:51:00 Mezník Vladimír LBE6400 52971 C TJ Lokomotiva Beroun
16:53:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 8680303 C VSK Mendelu Brno
16:55:00 Borovička Milan FSP6104 888613 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
16:57:00 Bazika Miroslav TJP6401 434809 C TJ Sokol Troja
16:59:00 Teringl Radek VCB6502 8028835 C OB České Budějovice
17:01:00 Dokoupil Vojtěch ZPV6425 52596 C KOB ZPV Prostějov
17:03:00 Tichovský Martin PGP6100 51682 C SK Praga
17:05:00 Kniebugl Anton 39S6401 416747 KOBRA Bratislava
17:07:00 0
17:09:00 0
17:11:00 0

H60 3.10 km, 120 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:21:00 Kudrnáč Martin HCE5901 301371 C TJ Hostivice
16:23:00 Knotek Kamil OLP5701 49370 C PSK Olymp Praha
16:25:00 Pech Jiří LPM5402 2067253 C OK Lokomotiva Plzeň
16:27:00 Hejzlar Josef VCB5601 53728 C OB České Budějovice
16:29:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha
16:31:00 Ryšavý Jiří OOP5803 2049558 C TJ Opava
16:33:00 Kusbach Antonín TZL5800 53846 C SKOB Zlín
16:35:00 Stibal Ivan LDC5701 8337 C KOB Děčín
16:37:00 Hošek Ladislav SCP6001 8676001 C OK Sparta Praha
16:39:00 Soudek Vojtěch TCB5601 52189 C SK Technik České Budějovice
16:41:00 Štípek Rostislav TZL5702 428296 C SKOB Zlín
16:43:00 0
16:45:00 0

H65 3.10 km, 120 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:50:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C SOB Olomouc
15:52:00 Špičák Aleš DKP5500 8641 C Oddíl OB Kotlářka
15:54:00 Pisk Stanislav OOL5400 1150696 C SK Haná orienteering
15:56:00 Hanzl Vlastimil VBM5329 8226365 C VSK Mendelu Brno
15:58:00 Kodys Václav RUZ5105 51920 C TJ Růžená
16:00:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C SK SKI - SPORT Praděd
16:02:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
16:04:00 John Vladimír OLP5502 8185555 C PSK Olymp Praha
16:06:00 Robotka Libor PBM5303 8719038 C TJ Spartak 1. Brněnská
16:08:00 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C BETA URSUS Orienteering
16:10:00 Hájek Jan MAS5401 7885 C OOB Aš
16:12:00 Kubálek Zdeněk RUZ5306 897365 C TJ Růžená
16:14:00 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C OK Sparta Praha
16:16:00 0
16:18:00 0

H70 2.70 km, 80 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:55:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C OK Sparta Praha
15:57:00 Kříž Pavel PZR4800 8659407 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:59:00 Rychtecký Josef VCB4801 7206533 C OB České Budějovice
16:01:00 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C TJ Lokomotiva Beroun
16:03:00 Chmelík Aleš VBM4732 8014465 C VSK Mendelu Brno
16:05:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:07:00 Fiala Miloš KSH4801 8674 C OB Kašperské Hory
16:09:00 Mágr Zdeněk LCV5000 301725 C TJ Lokomotiva Chomutov
16:11:00 Čípa Jiří CET5002 2085582 C TJ Loko Česká Třebová
16:13:00 0
16:15:00 0

H75 2.60 km, 65 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:15:00 Gřunděl Ivan SJH4201 9200531 C SOS Jindřichův Hradec
16:17:00 Fišák Jan MLA4401 8657099 C MLOK Mariánské Lázně
16:19:00 Procházka Zdenko DKP4300 8051800 C Oddíl OB Kotlářka
16:21:00 0
16:23:00 0

HDR 2.20 km, 50 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:30:00 Beneš Lukáš ONO1500 301495 C SKOB Ostrov
15:30:00 Dneboský Erik 0090003 51348
15:30:00 Heczková Emma VLI1252 8862 C Slavia Liberec orienteering
15:30:00 Hejzlarová Aiša 0110002 232970
15:30:00 Hofhanzlová Magdaléna RUZ1650 2801042 C TJ Růžená
15:30:00 Hulec Karel KSH1301 2073726 OB Kašperské Hory
15:30:00 Karban Štěpán DKP1313 0 C Oddíl OB Kotlářka
15:30:00 Komárková Ondřejka SJH1351 995845 C SOS Jindřichův Hradec
15:30:00 Kubečková Eliška DOR1650 2044892 C OK Dobříš
15:30:00 Kubáková Laura JHB1550 9201757 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
15:30:00 Kubíček Ota VIC1401 425428 C OB Vizovice
15:30:00 Kurfürstová Anna FSP1450 9690 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
15:30:00 Létalová Jana SFM1450 49449 O-RUNNAŘI Beskydy
15:30:00 Mareš Ladislav MIL1300 1421295 C Tesil Milevsko
15:30:00 Moráčková Meda ZBP1750 2144097 C OOB SK Zbraslav
15:30:00 Nedas Jan 0070002 8580
15:30:00 Nevrklová Zuzana RUZ1750 2087716 C TJ Růžená
15:30:00 Palarčík Kryštof SFM1100 2143377 O-RUNNAŘI Beskydy
15:30:00 Pavlásek Vojtěch 0020002 222665
15:30:00 Polednová Dominika RUZ1350 53500 C TJ Růžená
15:30:00 Růžičková Zuzana KSU1250 0 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:30:00 Sebera Eduard SFM1400 0 O-RUNNAŘI Beskydy
15:30:00 Sebera Hugo SFM1200 0 O-RUNNAŘI Beskydy
15:30:00 Sluka Matouš SBK1411 49655 C KOB START Blansko
15:30:00 Tomeš Maxmilián SJC1400 2102072 Sportcentrum Jičín
15:30:00 Zeman Annabel DCE1850 416316 C KOB Dobřichovice
15:30:00 Čechová Jana FSP8353 8476 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
15:30:00 Šimonová Zuzana LBE1650 0 C TJ Lokomotiva Beroun

P 2.40 km, 80 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:30:00 Davidová Petra SFM7651 2125376 O-RUNNAŘI Beskydy
15:30:00 Gregor Tahmina DOR7552 2127585 OK Dobříš
15:30:00 Husáková Petra SLA7452 426378 C SKOB Slaný
15:30:00 Košíková Jana ZBM8352 8014554 C SK Žabovřesky Brno
15:30:00 Koťátková Barbora SFM8651 2035161 O-RUNNAŘI Beskydy
15:30:00 Koťátková Dana SFM6051 2127563 O-RUNNAŘI Beskydy
15:30:00 Kuličková Jarmila 0130001 7932
15:30:00 Lošťák Karel 0140001 7202864
15:30:00 Nevrklová Martina RUZ8053 2133899 C TJ Růžená
15:30:00 Novák Tadeáš NNN9002 2120621 Neregistrovaní
15:30:00 Novák Milan KRE7300 8116675 C OOB TJ Sokol Křemže
15:30:00 Pekárková Radka RBK6767 2067938 C SK Radioklub Blansko
15:30:00 Pinterová Kateřina VBM6651 515032 VSK Mendelu Brno
15:30:00 Procházková Jitka VCB7462 0 C OB České Budějovice
15:30:00 Robotková Lenka PBM5451 7209368 C TJ Spartak 1. Brněnská
15:30:00 Rudolf Tomáš ZBM8402 2419966 C SK Žabovřesky Brno
15:30:00 Sadílková Martina 0150002 2134305

T1 3.00 km, 75 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:30:00 Bouček Václav OCB4101 51410 C OC České Budějovice
15:30:00 Dittrtová Lucia LME6852 2102533 C SK Los Mělník
15:30:00 Dittrtová Rozálie LME0650 2102534 C SK Los Mělník
15:30:00 Fraj Oldřich RUZ7502 232335 C TJ Růžená
15:30:00 Frajová Kamila RUZ7950 2111732 C TJ Růžená
15:30:00 Hynková Jana ONO8650 301494 C SKOB Ostrov
15:30:00 Kazdová Dana 0090002 51349
15:30:00 Matějů Ladislava UVP4750 7999 C Slovan Praha
15:30:00 Oujeská Simona ADA0551 52597 C OOB Spartak Adamov
15:30:00 Vobořilová Markéta 0080001 301198
15:30:00 Šoupa Martin LPM0500 301717 C OK Lokomotiva Plzeň

T2 4.40 km, 115 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:30:00 Ash Adam OCB9701 51409 C OC České Budějovice
15:30:00 Bouček Jakub OCB9501 416348 C OC České Budějovice
15:30:00 Gregor Radek DOR7404 2125353 C OK Dobříš
15:30:00 Heczková Bohdana VLI7750 7200363 C Slavia Liberec orienteering
15:30:00 Pavlásková Alena 0020001 8350
15:30:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C OK Dobříš
15:30:00 Vaněk Tomáš 0080002 8667986
15:30:00 Zákostelecký František SOB5501 7207854 C SOBSA