Logo

Startovka závodu: Helfenburk 2020 - E1

Klubová startovka

Datum:
21.08.2020
Místo konání:
Krajníčko
Pořadatel:
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
Mapa:
Helfenburk
Ředitel závodu:
Pecka Jan
Hlavní rozhodčí:
Domín Nikolas - R3
Stavitel tratí:
Zurynková Jana - R3, Kalous Vladislav - R3
Kluby:
46A     NNN     21G     39S     ADA     AOP     BBM     BOR     CET     CST     CTB     DCE     DKL     DKP     DLP     DOB     DOR     EKP     FSP     HCE     JEN     JHB     JPV     KAM     KDZ     KON     KPY     KRE     KSH     KSU     KVS     LBE     LBM     LCV     LDC     LME     LPM     LPU     LTP     LTU     MAS     MIL     MLA     MOV     OCB     OLP     ONO     OOL     OOP     OPI     OSN     OTK     PBM     PGP     PLU     PZR     RBK     RUZ     SBK     SCP     SFM     SJC     SJH     SJI     SKV     SLA     SLP     SOB     SPC     SPR     STH     TAP     TBM     TCB     TEH     TEP     TJN     TJP     TRI     TTR     TYN     TZL     UOL     UVP     VBM     VCB     VIC     VLI     VSP     ZAM     ZBM     ZBP     ZPV     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:39:00 Eschlboeck Rainer 46A6500 8303040 H55
16:42:00 Eschlboeck Gudrun 46A6850 8445522 D50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Novák Tadeáš NNN9002 2120621 P
15:36:00 Palaščak Honza NNN9003 7003034 H35
16:54:00 Miturová Barbora NNN9001 52784 D21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:47:00 Hill Richard 21G7600 1150693 H40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:05:00 Kniebugl Anton 39S6401 416747 H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Oujeská Simona ADA0551 52597 C T1
15:56:00 Oujeský Tomáš ADA7433 9101103 C H35
16:32:00 Oujeský Dan ADA0701 2085630 C H14
16:49:00 Oujeský Lukáš ADA0504 2085589 C H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:49:00 Tesař Jiří AOP6702 352349 C H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:40:00 Peřinková Irena BBM6550 331257 C D55
16:08:00 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:45:00 Waldhauserová Irena BOR7459 8410 C D45
15:47:00 Waldhauser Martin BOR7106 8408 C H45
15:58:00 Janoušková Lucie BOR9954 8120499 C D21L
16:30:00 Waldhauserová Eliška BOR0757 8226310 B D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:50:00 Záveská Anna CET6450 331549 C D55
16:11:00 Čípa Jiří CET5002 2085582 C H70
16:45:00 Záveský Richard CET6301 232860 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:32:00 Málek Martin CST8902 8130389 C H21L
15:34:00 Málková Věra CST6550 2118474 C D55
15:35:00 Málek Martin CST6501 8246117 C H50
16:24:00 Málková Šárka CST8351 8051083 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:39:00 Novák Pavel CTB7001 8648548 C H50
16:36:00 Novák Matyáš CTB0601 8226396 B H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Zeman Annabel DCE1850 416316 C HDR
15:37:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C D60
15:45:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C D60
16:02:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C H65
16:25:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C D65
16:27:00 Pavlů Jaroslav DCE6100 232041 C H55
16:52:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C D21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:35:00 Rančáková Stáňa DKL5950 1450164 C D60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Karban Štěpán DKP1313 0 C HDR
15:45:00 Machar Dan DKP1002 8080823 C H10
15:52:00 Špičák Aleš DKP5500 8641 C H65
16:01:00 Kalousek Jiří DKP6901 8030301 C H50
16:10:00 Snížková Petra DKP7752 2095965 C D21L
16:11:00 Víteček Jan DKP7201 8720322 C H45
16:16:00 Fröhlich Martin DKP8207 8014440 C H35
16:19:00 Procházka Zdenko DKP4300 8051800 C H75
16:32:00 Karbanová Vendula DKP8350 51759 C D35
16:35:00 Snížek Jan DKP7600 2103758 C H40
16:38:00 Blažková Kristina DKP8251 8014545 C D35
16:44:00 Machar Eda DKP0803 8080822 B H14
16:50:00 Machar Matěj DKP0604 8080821 B H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:26:00 Strnad Jakub DLP0703 515033 C H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:46:00 Peterová Alena DOB8953 7247 C D21L
17:00:00 Zeman Jaroslav DOB8844 301623 C H21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Kubečková Eliška DOR1650 2044892 C HDR
15:30:00 Gregor Tahmina DOR7552 2127585 P
15:30:00 Gregor Radek DOR7404 2125353 C T2
15:30:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C T2
15:34:00 Fialová Kristýna DOR1250 2125352 C D10L
15:37:00 Gregor Kevin DOR1001 2125357 C H10
15:42:00 Bochenková Jana DOR6150 8116687 C D55
15:46:00 Haisová Anna DOR1252 2420065 C D10L
15:48:00 Kopáčková Alena DOR6450 436940 C D55
15:51:00 Nová Jana DOR7150 8663122 C D45
15:54:00 Chmelík Petr DOR8100 2058502 C H35
15:57:00 Žižková Markéta DOR7352 2111608 C D45
16:01:00 Fialová Jana DOR8050 2125348 C D40
16:06:00 Chmelíková Anežka DOR1050 2104709 C D10
16:08:00 Žižková Jaroslava DOR7754 2104694 C D35
16:08:00 Kubeček Lukáš DOR8300 2090856 C H35
16:11:00 Kubeček Tomáš DOR0808 2125344 C H12
16:12:00 Fiala Jan DOR7802 2125359 C H35
16:15:00 Magazu Lukas DOR0805 8663147 B H12
16:18:00 Magazu Sophia DOR1152 2111602 C D10
16:22:00 Fialová Kateřina DOR0754 8648585 B D14
16:26:00 Petriláková Petra DOR7656 8655463 C D35
16:28:00 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B D12
16:28:00 Žižka Přemysl DOR0706 2131194 B H14
16:36:00 Magazu Radka DOR7853 2115078 C D35
17:00:00 Dragoun Matěj DOR0603 2104706 C H14
17:05:00 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 8654908 A H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:49:00 Kalousová Radka EKP7550 2088154 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Kurfürstová Anna FSP1450 9690 C HDR
15:30:00 Čechová Jana FSP8353 8476 C HDR
15:37:00 Krausz Milan FSP6700 682118 C H50
15:38:00 Hrouda Martin FSP7612 8680607 C H21L
15:55:00 Žáček Martin FSP6803 1396842 C H45
16:05:00 Kurfürstová Magdalena FSP7852 207837 C D40
16:07:00 Kurfürst Pavel FSP7400 207827 C H45
16:08:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C D21L
16:10:00 Kurfürstová Marie FSP1050 1407430 C D10
16:17:00 Čech Jan FSP7900 8660502 C H40
16:55:00 Borovička Milan FSP6104 888613 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:21:00 Kudrnáč Martin HCE5901 301371 C H60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:38:00 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C D55
16:37:00 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Kubáková Laura JHB1550 9201757 C HDR
15:42:00 Kubák Martin ml. JHB9902 336772 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:35:00 Jaroš Vojtěch JPV5706 231248 C H55
16:48:00 Pilcová Sabina JPV9898 1007538 C D21K
16:49:00 Chmelař Miroslav JPV6217 8488884 C H55
16:54:00 Jarošová Petra JPV6666 52654 C D50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:54:00 Kudrnáčová Hana KAM6250 232268 C D55
16:28:00 Kudrnáčová Marta KAM0754 2084937 B D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:53:00 Benešová Marika KDZ7150 2103782 C D45
15:57:00 Beneš Petr KDZ6700 301113 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:27:00 Kalous Antonín KON7708 2092398 C H40
16:41:00 Hlava Miroslav KON6515 500581 C H55
17:04:00 Hlavová Miroslava KON6389 8007713 C D50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:32:00 Kohlová Zuzana KPY8852 301347 C D21L
15:34:00 Grabmüller Radek KPY8300 2419985 C H35
15:36:00 Kohlová Alena KPY6051 53182 C D55
15:56:00 Koldinský Jan KPY8506 8116797 C H21L
16:12:00 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Novák Milan KRE7300 8116675 C P
15:59:00 Nováková Alena KRE7450 8660908 C D45
16:01:00 Troják Šimon KRE0900 8116825 C H12
16:47:00 Novák Jakub KRE0201 8660920 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Hulec Karel KSH1301 2073726 HDR
16:03:00 Hulcová Pavla KSH7753 53726 C D40
16:07:00 Fiala Miloš KSH4801 8674 C H70
16:35:00 Hulec František KSH1101 2073725 C H10L
17:02:00 Hulec Jakub KSH8401 7200585 C H21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Růžičková Zuzana KSU1250 0 HDR
16:19:00 Růžička Matěj KSU0901 2051494 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:13:00 Švestka Vítězslav KVS7301 8670745 C H45
16:54:00 Švestka Štěpán KVS0600 53694 C H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Šimonová Zuzana LBE1650 0 C HDR
16:01:00 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C H70
16:06:00 Šimon Jakub LBE8801 52979 C H21L
16:51:00 Mezník Vladimír LBE6400 52971 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:32:00 Tomanová Jana LBM4955 52055 C D70
15:41:00 Korpasová Ivana LBM7362 1409879 C D40
16:33:00 Korpas Jaroslav LBM6113 8007191 C H55
16:37:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C D65
16:40:00 Salajka Michal LBM0701 52068 C H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:39:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C D45
15:40:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C D75
16:09:00 Mágr Zdeněk LCV5000 301725 C H70
16:31:00 Mágrová Ivana LCV5550 301720 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:46:00 Zít Jan LDC8200 7205956 C H35
15:57:00 Hovorka Ladislav LDC6802 7300206 C H50
16:10:00 Zítová Pavla LDC8151 347881 C D35
16:14:00 Zítová Kateřina LDC1150 1420237 C D10
16:33:00 Zít Václav LDC1300 2111720 C H10L
16:35:00 Stibal Ivan LDC5701 8337 C H60
16:56:00 Burdová Simona LDC6851 7667667 C D50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Dittrtová Lucia LME6852 2102533 C T1
15:30:00 Dittrtová Rozálie LME0650 2102534 C T1
16:19:00 Izák Pavel LME7102 2061860 C H45
16:52:00 Gabryšová Tereza LME6850 515051 C D50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Šoupa Martin LPM0500 301717 C T1
15:31:00 Šoupová Jana LPM6850 8670490 C D45
15:43:00 Čepičková Jana LPM7353 7210116 C D45
15:50:00 Kamenická Karolína LPM9651 8656698 R D21L
15:53:00 Weissar Petr LPM7020 8003619 C H50
15:59:00 Čepička Ladislav LPM6701 8109406 C H50
16:04:00 Šilhavý Jakub LPM8500 51151 C H35
16:05:00 Pechová Iva LPM6151 2067245 C D45
16:06:00 Chvalová Věra LPM9452 8656688 C D21L
16:08:00 Valeš Jiří LPM9502 8656689 R H21L
16:09:00 Šoupa Karel LPM6900 8670489 C H50
16:25:00 Pech Jiří LPM5402 2067253 C H60
16:51:00 Weissar Samuel LPM0300 8149876 B H18
16:57:00 Pavlásek Albert LPM0304 2113477 B H18
17:01:00 Čepička Ladislav LPM0303 8648588 A H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:55:00 Pipková Táňa LPU7156 2049550 C D45
16:03:00 Pipek Kamil LPU7310 7200907 C H45
16:14:00 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 R H21L
16:20:00 Pipková Karolína LPU0756 8663190 B D14
16:49:00 Šišma Vojtěch LPU0204 8663165 B H18
16:53:00 Jelínek Kryštof LPU0314 8666870 A H18
16:55:00 Jelínek Filip LPU0514 8020220 A H16
17:00:00 Jelínková Adéla LPU0254 2113360 B D18
17:03:00 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A H18
17:04:00 Lehár Adam LPU9114 2088721 C H21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:45:00 Würz Jiří LTP6502 7204992 C H50
15:52:00 Kovářová Alena LTP6151 7205026 C D55
15:55:00 Bruner Luboš LTP6501 682114 C H50
16:07:00 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C D45
16:07:00 Pavel Petr LTP6806 7200337 C H50
16:48:00 Pavlová Martina LTP0151 8662324 B D20
17:02:00 Riby Philip LTP0702 7208204 C H14
17:04:00 Kolmanová Josefa LTP8653 52931 C D21K
17:05:00 Riby Thomas LTP0202 7207873 C H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:51:00 Bendák Petr LTU6500 8662683 C H50
16:58:00 Škodová Eliška LTU9250 681889 C D21K
17:00:00 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C D50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:03:00 Pilař Karel MAS5501 8667502 C H50
16:10:00 Hájek Jan MAS5401 7885 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Mareš Ladislav MIL1300 1421295 C HDR
15:38:00 Mareš Ladislav MIL7202 8695 C H35
15:44:00 Marešová Tereza MIL1050 682697 C D10L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:32:00 Miturová Radka MLA6552 8656680 C D55
16:17:00 Fišák Jan MLA4401 8657099 C H75
16:26:00 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 2073705 C D12
16:29:00 Opavová Stanislava MLA5451 8656644 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:35:00 Vavříková Iveta MOV7450 2025346 C D45
15:48:00 Vojvodík Martin MOV7400 7000317 C H35
16:00:00 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 B H21L
16:05:00 Vavřík René MOV7000 8670471 C H50
16:34:00 Vojvodík Eduard MOV0600 8670493 B H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Bouček Václav OCB4101 51410 C T1
15:30:00 Ash Adam OCB9701 51409 C T2
15:30:00 Bouček Jakub OCB9501 416348 C T2
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:04:00 John Vladimír OLP5502 8185555 C H65
16:23:00 Knotek Kamil OLP5701 49370 C H60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Beneš Lukáš ONO1500 301495 C HDR
15:30:00 Hynková Jana ONO8650 301494 C T1
15:33:00 Hynek Petr ONO7000 2126391 C H50
15:33:00 Gabrielová Šárka ONO5950 2085653 C D60
15:45:00 Urbánková Jana ONO7851 9200732 C D40
15:47:00 Urbánek Lumír ONO6701 52181 C H50
15:52:00 Hynková Anna ONO1250 301504 C D10L
15:59:00 Ječmenová Věra ONO8050 301420 C D40
16:06:00 Pekárková Barbora ONO0655 2083364 C D14
16:12:00 Hynková Marie ONO1050 301492 C D10
16:16:00 Urbánková Lucie ONO1150 8013924 C D10
16:16:00 Myslík Vojtěch ONO0602 8667289 B H14
16:16:00 Urbánková Eva ONO0650 8667973 B D14
16:18:00 Hrzinová Hana ONO8350 8682 C D35
16:23:00 Ječmen Vladimír ONO7900 8116753 C H40
16:31:00 Nejedlý Ladislav ONO7501 8116750 C H40
16:38:00 Ječmenová Veronika ONO0950 7202883 C D12
16:38:00 Meduna Filip ONO0603 8028820 B H14
16:41:00 Holíková Simona ONO0553 8660538 A D16
16:44:00 Lisá Monika ONO6750 9101105 C D50
16:48:00 Ječmen Matyáš ONO0600 8061404 C H14
16:56:00 Kule Oliver ONO0701 1400426 B H14
16:57:00 Nejedlá Klára ONO0450 8116779 B D16
17:01:00 Kulová Laura ONO0552 8004351 B D16
17:01:00 Pekárek Martin ONO7203 7777781 C H40
17:05:00 Pecko Sára ONO0452 8116743 B D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:31:00 Pisková Drahomíra OOL5750 1150695 C D60
15:54:00 Pisk Stanislav OOL5400 1150696 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:31:00 Ryšavý Jiří OOP5803 2049558 C H60
16:36:00 Švidrnochová Nela OOP0950 2060211 C D12
17:00:00 Švidrnochová Hana OOP7751 8656605 C D21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:49:00 Šafařík Ivo OPI7402 8004272 C H45
15:53:00 Velát Josef OPI7302 2088182 C H45
16:05:00 Pazderník Tomáš OPI0800 2064775 B H12
16:10:00 Šmahel Lukáš OPI7800 2103772 C H35
16:26:00 Pazderníková Petra OPI0651 2064773 C D14
16:31:00 Hrdlička Pavel OPI6500 2080821 C H55
16:43:00 Pazderníková Jana OPI0452 2064771 B D16
16:50:00 Račanová Jana OPI0054 2088203 C D20
16:52:00 Bečvář Petr OPI9800 2091539 C H21K
16:53:00 Počtová Klára OPI0453 8014535 B D16
16:58:00 Hrdlička Šimon OPI0601 2064776 B H14
17:02:00 Bečvářová Markéta OPI0250 8660540 B D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:35:00 Kamenický Radan OSN6004 8122027 C H45
15:41:00 Kamenická Lenka OSN6955 8648571 C D45
16:22:00 Kamenická Tereza Ester OSN0888 8081227 B D12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:41:00 Volencová Ivana OTK5250 8670735 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Robotková Lenka PBM5451 7209368 C P
16:06:00 Robotka Libor PBM5303 8719038 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:33:00 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C D40
15:36:00 Vlach Martin PGP8605 51807 C H21L
15:40:00 Matějů Luboš PGP7601 8662333 C H21L
15:51:00 Šimerková Olga PGP7551 8648558 C D40
15:52:00 Masopustová Elis PGP8656 8662171 C D21L
16:03:00 Šimerka Ondřej PGP0800 8648593 B H12
16:05:00 Kondrát Martin PGP6501 8004312 C H45
16:10:00 Lošťáková Sára PGP0660 8662326 B D14
16:14:00 Matějů Martina PGP8556 8680605 R D21L
16:20:00 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 C D12
16:27:00 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C D65
16:40:00 Tichovská Hana PGP6652 51676 C D50
17:03:00 Tichovský Martin PGP6100 51682 C H55
17:09:00 Nemšovský Petr PGP7602 899152 C H40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:02:00 Trávníček Jan PLU7501 7504110 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:34:00 Křížová Zdenka PZR5051 8659406 C D70
15:57:00 Kříž Pavel PZR4800 8659407 C H70
16:05:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C H70
16:13:00 Poláčková Bohuslava PZR7070 2052393 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Pekárková Radka RBK6767 2067938 C P
15:41:00 Pekárek Aleš RBK6602 4643 C H50
16:50:00 Mazalová Monika RBK9252 8667995 C D21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Hofhanzlová Magdaléna RUZ1650 2801042 C HDR
15:30:00 Nevrklová Zuzana RUZ1750 2087716 C HDR
15:30:00 Polednová Dominika RUZ1350 53500 C HDR
15:30:00 Nevrklová Martina RUZ8053 2133899 C P
15:30:00 Fraj Oldřich RUZ7502 232335 C T1
15:30:00 Frajová Kamila RUZ7950 2111732 C T1
15:36:00 Nevrklová Adéla RUZ1252 2133912 C D10L
15:39:00 Hofhanzlová Hana RUZ7951 2801046 C D40
15:40:00 Polednová Helena RUZ1250 51780 C D10L
15:48:00 Kubešová Klára RUZ1251 2125340 C D10L
15:58:00 Kodys Václav RUZ5105 51920 C H65
15:59:00 Hofhanzl Antonín RUZ0902 8116806 B H12
16:02:00 Kubešová Kristýna RUZ1050 361944 C D10
16:07:00 Fraj David RUZ0900 49887 C H12
16:12:00 Kubálek Zdeněk RUZ5306 897365 C H65
16:12:00 Polednová Hana RUZ8051 7208083 C D35
16:14:00 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 8116689 B D14
16:22:00 Kubešová Eva RUZ8151 51923 C D35
16:33:00 Nevrkla Tomáš RUZ7600 8654887 C H40
16:43:00 Jelínková Jana RUZ5552 2099490 C D65
16:51:00 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 2800340 C H40
17:05:00 Gregor Petr RUZ7500 8648570 C H40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Sluka Matouš SBK1411 49655 C HDR
15:52:00 Sluka Miroslav SBK7207 53214 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:49:00 Jahnová Helena SCP5550 682101 C D60
15:51:00 Němeček Ondřej SCP7401 51845 C H45
15:55:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C H70
16:03:00 Puchernová Veronika SCP7455 7410123 C D45
16:14:00 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C H65
16:37:00 Hošek Ladislav SCP6001 8676001 C H60
16:39:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C D65
16:48:00 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C D50
16:53:00 Kuc Radim SCP0400 682668 C H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Létalová Jana SFM1450 49449 HDR
15:30:00 Palarčík Kryštof SFM1100 2143377 HDR
15:30:00 Sebera Eduard SFM1400 0 HDR
15:30:00 Sebera Hugo SFM1200 0 HDR
15:30:00 Davidová Petra SFM7651 2125376 P
15:30:00 Koťátková Barbora SFM8651 2035161 P
15:30:00 Koťátková Dana SFM6051 2127563 P
15:31:00 Klose Albert SFM1000 2061790 H10
15:32:00 Klose Kateřina SFM1251 2127595 D10L
15:32:00 Sebera Josef SFM8301 49442 H35
15:33:00 Bernatíková Šárka SFM7151 49487 D45
15:39:00 Chodurová Milena SFM5750 2125335 D60
15:40:00 Koťátko Aleš SFM8303 2023814 H35
15:47:00 Létal Hynek SFM1001 49443 H10
15:47:00 Urbánková Šárka SFM7650 2143390 D40
15:50:00 Létalová Eva SFM1250 49488 D10L
15:50:00 Bernatík Lukáš SFM9801 2800327 H21L
15:55:00 Klose Petra SFM7351 49482 D40
15:57:00 Létal Jonáš SFM0901 2061826 H12
15:59:00 David Vladimír SFM7401 2800312 H45
16:06:00 Šatánek Martin SFM8201 49490 H35
16:09:00 Palarčíková Kateřina SFM7850 2148135 D40
16:09:00 Urbánek Martin SFM7400 2143366 H45
16:12:00 Strakoš Matěj SFM9901 2800317 H21L
16:14:00 Sebera Václav SFM8302 49483 H35
16:15:00 Bernatík Aleš SFM7201 2023813 H45
16:16:00 Létalová Soňa SFM8252 2800304 D35
16:20:00 David Vladimír SFM0600 2119196 H14
16:58:00 Urbánková Tereza SFM0250 2143388 D18
17:02:00 Janýšková Alžběta SFM0150 49485 D21K
17:04:00 Davidová Tereza SFM0252 2121755 D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Tomeš Maxmilián SJC1400 2102072 HDR
15:41:00 Tomeš Petr SJC7531 8008015 C H45
15:48:00 Šmejcová Anna SJC9552 9933 C D21L
15:56:00 Fujáčková Ivana SJC8952 8000426 R D21L
16:08:00 Tomešová Evelína SJC1150 2102071 C D10
16:20:00 Tomešová Daniela SJC8451 8008010 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Komárková Ondřejka SJH1351 995845 C HDR
15:33:00 Blažek Vojtěch SJH1003 8014562 C H10
15:34:00 Nouza Petr ml. SJH9300 8090148 C H21L
15:35:00 Potužníková Eva SJH7652 2113481 C D40
15:38:00 Kubičková Bára SJH9551 331719 C D21L
15:39:00 Míchal Jakub SJH1001 2079509 C H10
15:43:00 Gregorová Lenka SJH7853 2096216 C D40
15:57:00 Benešová Iva SJH7051 8660392 C D40
16:01:00 Nouzová Alena SJH7151 8116757 C D45
16:01:00 Blažek Petr SJH7402 8636796 C H45
16:04:00 Komárková Radka SJH1151 8003655 C D10
16:09:00 Parkan Tomáš SJH0803 8663132 B H12
16:12:00 Potužníková Adéla SJH0754 2113415 B D14
16:13:00 Komárková Lenka SJH7651 8662283 C D40
16:15:00 Gřunděl Ivan SJH4201 9200531 C H75
16:15:00 Parkan Jiří SJH6801 8656643 C H40
16:16:00 Šrámková Michaela SJH9352 8662335 C D21L
16:21:00 Blažek Zdeněk SJH7601 8003631 C H40
16:25:00 Nouza Petr SJH6501 8003622 C H40
16:29:00 Komárek Arnošt SJH7702 8014444 C H40
16:39:00 Nouza Vítek SJH1104 336789 C H10L
16:45:00 Míchal Jiří SJH7802 2096231 C H40
16:49:00 Blažková Veronika SJH0551 8226309 A D16
16:49:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C H40
16:55:00 Kubáková Nela SJH0451 8414138 B D16
16:57:00 Potužník Martin SJH7705 2113492 C H40
16:59:00 Nouza Michal SJH0505 8004613 A H16
17:03:00 Potužník Viktor SJH0504 8003611 B H16
17:06:00 Blažek Cyril SJH0701 8662336 B H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:42:00 Vítek Jaroslav SJI7201 8028815 C H35
15:48:00 Prášil Marek SJI7313 8116817 R H21L
15:49:00 Vítková Lenka SJI7852 2081356 C D40
15:58:00 Venhoda Milan SJI7104 8028816 C H35
16:11:00 Srbová Alena SJI7951 2059731 C D40
16:17:00 Venhoda Lukáš SJI0801 2103300 B H12
16:24:00 Oranyová Sylva SJI0751 2126366 B D14
16:28:00 Novotná Petra SJI8350 8516414 C D35
16:34:00 Vítková Hana SJI0750 8226390 B D14
16:37:00 Prošek Michal SJI7823 8028823 C H40
16:46:00 Srb Vladimír SJI0701 8667506 A H14
16:51:00 Orany Vojtěch SJI0401 8116725 B H16
16:51:00 Srbová Michaela SJI0551 8660560 A D16
16:55:00 Izdný Pavel SJI7613 8149899 C H40
16:59:00 Venhoda Matěj SJI0301 8109370 B H18
17:01:00 Vítek Matěj SJI0500 8116794 A H16
17:03:00 Orany Tomáš SJI7311 889294 C H40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:35:00 Nováková Svatava SKV5351 2059748 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Husáková Petra SLA7452 426378 C P
16:17:00 Doubek Petr SLA7000 8648574 C H45
16:24:00 Husák Ondřej SLA0600 2067945 C H14
16:54:00 Husák Zdeněk SLA0201 2056309 C H21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:37:00 Chum Jaroslav SLP6601 51613 C H45
16:24:00 Chumová Adéla SLP0950 51287 C D12
16:30:00 Chumová Jana SLP7451 51354 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Zákostelecký František SOB5501 7207854 C T2
15:44:00 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C H35
15:46:00 Choutková Lenka SOB6350 2419963 C D55
16:09:00 Brabencová Alena SOB7150 887945 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:46:00 Matoušek Martin SPC7604 8109323 C H21L
16:30:00 Matoušková Kateřina SPC0955 2148068 C D12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:00:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:04:00 Jebavá Lucie STH9251 331285 C D21L
16:55:00 Link Lukáš STH0205 8659414 A H18
16:56:00 Ducháčková Kateřina STH9356 416278 C D21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:38:00 Pohlová Sandra TAP1151 2103246 C D10L
15:44:00 Vavrušová Helena TAP6152 232195 C D55
16:04:00 Beneš Filip TAP8701 232187 C H21L
16:30:00 Pohl Lukáš TAP0703 2060250 C H14
17:02:00 Petrová Martina TAP6852 232196 C D50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:34:00 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 C D21L
15:40:00 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 A D21L
16:50:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C H21K
16:54:00 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 A H20
16:58:00 Karlík Jan TBM8809 8323322 C H21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:41:00 Pokorná Eva TCB5751 52184 C D60
15:43:00 Soudková Alena TCB5851 52191 C D60
16:14:00 Němcová Martina TCB8551 52190 C D35
16:37:00 Němec Matouš TCB1301 0 C H10L
16:39:00 Soudek Vojtěch TCB5601 52189 C H60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:46:00 Sládková Eva TEH5751 8663158 C D50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:53:00 Městková Lucie TEP7850 2102815 C D40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:49:00 Zurynek Tomáš TJN1107 49964 C H10
16:44:00 Zurynková Lenka TJN0957 2102694 C D12
16:57:00 Zurynek Jan TJN0605 8662746 B H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:56:00 Baziková Lucie TJP6451 434807 C D55
16:41:00 Mička Aleš TJP7300 7800365 C H40
16:57:00 Bazika Miroslav TJP6401 434809 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:02:00 Bernatíková Hana TRI0253 8662702 B D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:43:00 Drábek Petr TTR6701 2801047 C H50
15:44:00 Křížová Lenka TTR8551 515158 C D21L
16:19:00 Dvořáček Jan TTR7701 52240 C H40
16:32:00 Dvořáčková Eliška TTR0951 2420061 C D12
16:42:00 Dvořáček Jan TTR0701 53153 C H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:31:00 Šišma Pavel TYN6901 7210242 C H50
16:50:00 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C D50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:33:00 Kusbach Antonín TZL5800 53846 C H60
16:41:00 Štípek Rostislav TZL5702 428296 C H60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:50:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C H65
16:13:00 Horčička Petr UOL7007 52472 C H40
16:43:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C H40
17:06:00 Horčičková Linda UOL8650 301553 C D21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Matějů Ladislava UVP4750 7999 C T1
16:33:00 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Pinterová Kateřina VBM6651 515032 P
15:56:00 Hanzl Vlastimil VBM5329 8226365 C H65
15:58:00 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C H21L
16:03:00 Chmelík Aleš VBM4732 8014465 C H70
16:10:00 Henek Vladan VBM8002 2011839 C H21L
16:29:00 Pulec Pavel VBM6201 8516924 C H55
16:53:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 8680303 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Procházková Jitka VCB7462 0 C P
15:33:00 Janošík Radek VCB7402 416301 C H45
15:35:00 Janošík Ivan VCB1002 331401 C H10
15:37:00 Veselá Eva VCB7853 8013928 C D40
15:37:00 Jarošová Irena VCB7551 2118452 D45
15:42:00 Teringlová Veronika VCB1251 2081379 C D10L
15:42:00 Kovářová Julie VCB8854 7210125 C D21L
15:45:00 Mágr Zdeněk VCB7201 301722 H45
15:47:00 Janošíková Olga VCB7552 426399 C D45
15:47:00 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 53725 C D60
15:59:00 Rychtecký Josef VCB4801 7206533 C H70
16:00:00 Procházková Veronika VCB1262 2029176 C D10
16:07:00 Teringlová Martina VCB7851 7206551 C D40
16:11:00 Hojdarová Alena VCB7358 2087654 C D45
16:13:00 Jaroš Jáchym VCB0800 2127644 C H12
16:18:00 Procházková Magdalena VCB0662 2127641 C D14
16:22:00 Teringl Vojtěch VCB0702 232980 B H14
16:27:00 Hejzlar Josef VCB5601 53728 C H60
16:32:00 Janošíková Marie VCB0752 8116697 B D14
16:42:00 Jarošová Linda VCB0950 2127643 C D12
16:45:00 Janošíková Eva VCB0552 8116770 B D16
16:46:00 Gottfriedová Adéla VCB9755 426398 C D21K
16:58:00 Gottfriedová Marcela VCB7055 426396 C D50
16:59:00 Teringl Radek VCB6502 8028835 C H55
17:03:00 Teringlová Vendula VCB0451 8116671 A D16
17:06:00 Procházková Dana VCB0362 2127642 C D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Kubíček Ota VIC1401 425428 C HDR
16:53:00 Kubíček Petr VIC7801 2126305 C H40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Heczková Emma VLI1252 8862 C HDR
15:30:00 Heczková Bohdana VLI7750 7200363 C T2
15:50:00 Urbaník Robert VLI7002 8662745 C H35
16:08:00 Heczková Anna VLI0652 302695 C D14
16:59:00 Pecková Tereza VLI0551 8667966 A D16
17:04:00 Heczko Erik VLI0804 8116802 B H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:52:00 Bořánek Michal VSP0007 8656733 R H21L
16:00:00 Bořánek Petr VSP7000 8648561 C H35
16:15:00 Štraitová Jitka VSP7252 682665 C D45
16:29:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C H60
16:34:00 Svobodová Jitka VSP7450 8648547 C D35
16:39:00 Štrait Martin VSP7602 410393 C H40
16:47:00 Štraitová Jolana VSP0456 8670459 A D16
16:52:00 Štrait Vilém VSP0701 8061443 A H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:18:00 Kunt Martin ZAM0701 2102873 C H14
16:56:00 Kunt Stanislav ZAM0401 2102818 C H21K
17:06:00 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C H21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Košíková Jana ZBM8352 8014554 C P
15:30:00 Rudolf Tomáš ZBM8402 2419966 C P
15:54:00 Brlica Pavel ZBM9302 8660414 E H21L
15:54:00 Hendrychová Zuzana ZBM8954 8660408 C D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Moráčková Meda ZBP1750 2144097 C HDR
15:31:00 Zoubková Jana ZBP8050 53592 C D40
15:31:00 Vaněk Petr ZBP7302 8414135 C H45
15:36:00 Grolichová Lucie ZBP7850 1418755 C D21L
15:39:00 Toušek Filip ZBP7102 53586 C H45
16:02:00 Pražák Jiří ZBP7800 8666865 C H21L
17:07:00 Laga Miroslav ZBP7900 53582 C H40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:01:00 Dokoupil Vojtěch ZPV6425 52596 C H55

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
15:30 Dneboský Erik 0090003 51348 HDR
15:30 Hejzlarová Aiša 0110002 232970 HDR
15:30 Nedas Jan 0070002 8580 HDR
15:30 Pavlásek Vojtěch 0020002 222665 HDR
15:30 Kuličková Jarmila 0130001 7932 P
15:30 Lošťák Karel 0140001 7202864 P
15:30 Sadílková Martina 0150002 2134305 P
15:30 Kazdová Dana 0090002 51349 T1
15:30 Vobořilová Markéta 0080001 301198 T1
15:30 Pavlásková Alena 0020001 8350 T2
15:30 Vaněk Tomáš 0080002 8667986 T2
15:36 0 D70
15:41 Hejzlar Arjuna 0110003 232974 H10
15:42 0 D75
15:43 Vaněk Lukáš 0080003 2029192 H10
15:43 Sadílek Ondřej 0150001 8116712 H45
15:44 Dvořáček Dan 0060002 8629750 H21L
15:51 0 H10
15:51 0 D60
15:53 0 H10
15:53 0 D60
15:54 0 D10L
15:56 0 D10L
15:58 0 D55
16:00 Pecoldová Pavlína 0060001 8066680 D21L
16:00 0 D55
16:11 0 H50
16:13 0 H70
16:13 0 H50
16:15 0 H70
16:15 0 D40
16:15 0 H50
16:16 0 H65
16:16 0 H21L
16:17 0 D40
16:17 0 D45
16:18 0 H65
16:18 0 H21L
16:18 0 D21L
16:18 0 H35
16:19 0 D40
16:19 0 D45
16:20 0 D10
16:20 0 H21L
16:20 0 D21L
16:20 0 H35
16:21 0 H12
16:21 0 H75
16:21 0 D40
16:21 0 D45
16:21 0 H45
16:22 0 D10
16:23 0 H12
16:23 0 H75
16:23 0 H45
16:25 0 H45
16:31 0 H10L
16:34 0 D12
16:36 0 D14
16:38 0 D14
16:40 Hejzlarová Maja 0110001 330689 D12
16:40 0 D35
16:41 0 H10L
16:42 0 D35
16:43 0 H60
16:43 0 H10L
16:43 0 H55
16:45 0 H60
16:45 0 D65
16:46 0 D12
16:47 Hartmann Dirk 0100001 8114116 H55
16:47 0 D65
16:48 0 D12
16:52 0 D20
16:54 0 D20
16:56 0 H20
16:59 Dneboský František 0090001 7200582 H40
17:06 0 D50
17:07 0 H16
17:07 0 D16
17:07 0 H18
17:07 0 H55
17:08 0 H14
17:08 0 D18
17:08 0 H21K
17:08 0 D21K
17:08 0 D50
17:09 0 H16
17:09 0 D16
17:09 0 H18
17:09 0 H55
17:10 0 H14
17:10 0 D18
17:10 0 H21K
17:10 0 D21K
17:11 0 H40
17:11 0 H55
17:12 0 H14