Startovka závodu: Helfenburk 2020 - E3

Datum:
22.08.2020
Místo konání:
Bavorov
Pořadatel:
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
Mapa:
Bavorov
Ředitel závodu:
Pecka Jan
Hlavní rozhodčí:
Kalous Vladislav - R3
Stavitel tratí:
Domín Nikolas - R3
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T1     T2    
D10
1.10 km, 20 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1407430 Kurfürstová Marie FSP1050 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 17:09:00
301492 Hynková Marie ONO1050 C SKOB Ostrov 17:10:00
2111602 Magazu Sophia DOR1152 C OK Dobříš 17:11:00
2029176 Procházková Veronika VCB1262 C OB České Budějovice 17:12:00
2102071 Tomešová Evelína SJC1150 C Sportcentrum Jičín 17:13:00
1420237 Zítová Kateřina LDC1150 C KOB Děčín 17:14:00
2104709 Chmelíková Anežka DOR1050 C OK Dobříš 17:15:00
8013924 Urbánková Lucie ONO1150 C SKOB Ostrov 17:16:00
8003655 Komárková Radka SJH1151 C SOS Jindřichův Hradec 17:17:00
361944 Kubešová Kristýna RUZ1050 C TJ Růžená 17:18:00
0 17:19:00
0 17:20:00
D10L
1.00 km, 20 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2125340 Kubešová Klára RUZ1251 C TJ Růžená 16:16:00
2081379 Teringlová Veronika VCB1251 C OB České Budějovice 16:17:00
2039143 Fialová Simona KRE1150 C OOB TJ Sokol Křemže 16:18:00
51780 Polednová Helena RUZ1250 C TJ Růžená 16:19:00
2125352 Fialová Kristýna DOR1250 C OK Dobříš 16:20:00
2103246 Pohlová Sandra TAP1151 C KOB Tretra Praha 16:21:00
2133912 Nevrklová Adéla RUZ1252 C TJ Růžená 16:22:00
2148179 Fialová Markéta KRE1050 C OOB TJ Sokol Křemže 16:23:00
49488 Létalová Eva SFM1250 O-RUNNAŘI Beskydy 16:24:00
301504 Hynková Anna ONO1250 C SKOB Ostrov 16:25:00
2127595 Klose Kateřina SFM1251 O-RUNNAŘI Beskydy 16:26:00
2420065 Haisová Anna DOR1252 C OK Dobříš 16:27:00
0 16:28:00
0 16:29:00
D12
1.30 km, 20 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8028871 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 17:00:00
8081227 Kamenická Tereza Ester OSN0888 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 17:01:00
2073705 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 17:02:00
8013933 Lošťáková Ela PGP0957 C SK Praga 17:03:00
0 17:04:00
2102694 Zurynková Lenka TJN0957 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:05:00
330689 Hejzlarová Maja 0110001 17:06:00
2060211 Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 17:07:00
2127643 Jarošová Linda VCB0950 C OB České Budějovice 17:08:00
7202883 Ječmenová Veronika ONO0950 C SKOB Ostrov 17:09:00
51287 Chumová Adéla SLP0950 C OOB Slavia Praha 17:10:00
2420061 Dvořáčková Eliška TTR0951 C OOB Třebíč 17:11:00
2148068 Matoušková Kateřina SPC0955 C SPORTICUS team 17:12:00
0 17:13:00
0 17:14:00
D14
1.60 km, 25 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2127641 Procházková Magdalena VCB0662 C OB České Budějovice 16:33:00
8667973 Urbánková Eva ONO0650 B SKOB Ostrov 16:34:00
8648585 Fialová Kateřina DOR0754 B OK Dobříš 16:35:00
8226390 Vítková Hana SJI0750 B OK Jihlava 16:36:00
8116689 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 B TJ Růžená 16:37:00
2126366 Oranyová Sylva SJI0751 B OK Jihlava 16:38:00
2084937 Kudrnáčová Marta KAM0754 B OK Kamenice 16:39:00
8663190 Pipková Karolína LPU0756 B OK Lokomotiva Pardubice 16:40:00
8226310 Waldhauserová Eliška BOR0757 B OK Jiskra Nový Bor 16:41:00
8662326 Lošťáková Sára PGP0660 B SK Praga 16:42:00
302695 Heczková Anna VLI0652 C Slavia Liberec orienteering 16:43:00
2113415 Potužníková Adéla SJH0754 B SOS Jindřichův Hradec 16:44:00
8116697 Janošíková Marie VCB0752 B OB České Budějovice 16:45:00
2064773 Pazderníková Petra OPI0651 C Orientační sporty Písek 16:46:00
8116715 Čerklová Eva KRE0751 C OOB TJ Sokol Křemže 16:47:00
2083364 Pekárková Barbora ONO0655 C SKOB Ostrov 16:48:00
0 16:49:00
0 16:50:00
D16
1.80 km, 30 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8014535 Počtová Klára OPI0453 B Orientační sporty Písek 16:00:00
8670459 Štraitová Jolana VSP0456 A USK Praha 16:01:00
8667966 Pecková Tereza VLI0551 A Slavia Liberec orienteering 16:02:00
2064771 Pazderníková Jana OPI0452 B Orientační sporty Písek 16:03:00
8226309 Blažková Veronika SJH0551 A SOS Jindřichův Hradec 16:04:00
8116743 Pecko Sára ONO0452 B SKOB Ostrov 16:05:00
8660560 Srbová Michaela SJI0551 A OK Jihlava 16:06:00
8004351 Kulová Laura ONO0552 B SKOB Ostrov 16:07:00
8414138 Kubáková Nela SJH0451 B SOS Jindřichův Hradec 16:08:00
8116671 Teringlová Vendula VCB0451 A OB České Budějovice 16:09:00
8116779 Nejedlá Klára ONO0450 B SKOB Ostrov 16:10:00
8116770 Janošíková Eva VCB0552 B OB České Budějovice 16:11:00
8660538 Holíková Simona ONO0553 A SKOB Ostrov 16:12:00
0 16:13:00
0 16:14:00
D18
2.00 km, 40 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2143388 Urbánková Tereza SFM0250 O-RUNNAŘI Beskydy 16:00:00
2113360 Jelínková Adéla LPU0254 B OK Lokomotiva Pardubice 16:01:00
2127642 Procházková Dana VCB0362 C OB České Budějovice 16:02:00
2121755 Davidová Tereza SFM0252 O-RUNNAŘI Beskydy 16:03:00
8660540 Bečvářová Markéta OPI0250 B Orientační sporty Písek 16:04:00
0 16:05:00
0 16:06:00
D20
2.30 km, 40 m, 17 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8662324 Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:08:00
2088203 Račanová Jana OPI0054 C Orientační sporty Písek 16:09:00
0 16:10:00
0 16:11:00
D21L
2.30 km, 40 m, 17 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8655372 Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 16:13:00
7210125 Kovářová Julie VCB8854 C OB České Budějovice 16:14:00
515158 Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 16:15:00
8000426 Fujáčková Ivana SJC8952 R Sportcentrum Jičín 16:16:00
8656688 Chvalová Věra LPM9452 C OK Lokomotiva Plzeň 16:17:00
1418755 Grolichová Lucie ZBP7850 C OOB SK Zbraslav 16:18:00
9933 Šmejcová Anna SJC9552 C Sportcentrum Jičín 16:19:00
8662702 Bernatíková Hana TRI0253 B TJ TŽ Třinec 16:20:00
301347 Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 16:21:00
2095965 Snížková Petra DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka 16:22:00
7247 Peterová Alena DOB8953 C KOB Dobruška 16:23:00
8656698 Kamenická Karolína LPM9651 R OK Lokomotiva Plzeň 16:24:00
331285 Jebavá Lucie STH9251 C SK Studenec 16:25:00
7210815 Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 16:26:00
8066680 Pecoldová Pavlína 0060001 16:27:00
8656527 Korpasová Tereza TBM9898 C KOS TJ Tesla Brno 16:28:00
8660480 Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 16:29:00
8680605 Matějů Martina PGP8556 R SK Praga 16:30:00
8660408 Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 16:31:00
331719 Kubičková Bára SJH9551 C SOS Jindřichův Hradec 16:32:00
8662171 Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga 16:33:00
8120499 Janoušková Lucie BOR9954 C OK Jiskra Nový Bor 16:34:00
8662335 Šrámková Michaela SJH9352 C SOS Jindřichův Hradec 16:35:00
0 16:36:00
0 16:37:00
D21K
2.00 km, 35 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
681889 Škodová Eliška LTU9250 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:39:00
2113474 Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 16:40:00
8667995 Mazalová Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 16:41:00
8656605 Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 16:42:00
49485 Janýšková Alžběta SFM0150 O-RUNNAŘI Beskydy 16:43:00
52931 Kolmanová Josefa LTP8653 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:44:00
1007538 Pilcová Sabina JPV9898 C Oddíl OS SK Prostějov 16:45:00
426398 Gottfriedová Adéla VCB9755 C OB České Budějovice 16:46:00
52784 Miturová Barbora NNN9001 Neregistrovaní 16:47:00
416278 Ducháčková Kateřina STH9356 C SK Studenec 16:48:00
301553 Horčičková Linda UOL8650 C SOB Olomouc 16:49:00
0 16:50:00
0 16:51:00
D35
2.20 km, 40 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8051083 Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 16:53:00
8008010 Tomešová Daniela SJC8451 C Sportcentrum Jičín 16:54:00
8682 Hrzinová Hana ONO8350 C SKOB Ostrov 16:55:00
8648547 Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 16:56:00
347881 Zítová Pavla LDC8151 C KOB Děčín 16:57:00
2104694 Žižková Jaroslava DOR7754 C OK Dobříš 16:58:00
7208083 Polednová Hana RUZ8051 C TJ Růžená 16:59:00
8655463 Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 17:00:00
51354 Chumová Jana SLP7451 C OOB Slavia Praha 17:01:00
51923 Kubešová Eva RUZ8151 C TJ Růžená 17:02:00
8516414 Novotná Petra SJI8350 C OK Jihlava 17:03:00
2115078 Magazu Radka DOR7853 C OK Dobříš 17:04:00
8014545 Blažková Kristina DKP8251 C Oddíl OB Kotlářka 17:05:00
2800304 Létalová Soňa SFM8252 O-RUNNAŘI Beskydy 17:06:00
0 17:07:00
0 17:08:00
D40
2.00 km, 35 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2125348 Fialová Jana DOR8050 C OK Dobříš 17:12:00
301420 Ječmenová Věra ONO8050 C SKOB Ostrov 17:13:00
7206551 Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 17:14:00
2081356 Vítková Lenka SJI7852 C OK Jihlava 17:15:00
2143390 Urbánková Šárka SFM7650 O-RUNNAŘI Beskydy 17:16:00
2113481 Potužníková Eva SJH7652 C SOS Jindřichův Hradec 17:17:00
0 17:18:00
8660392 Benešová Iva SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 17:19:00
8648558 Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 17:20:00
207837 Kurfürstová Magdalena FSP7852 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 17:21:00
8014514 Lošťáková Ivana PGP7763 C SK Praga 17:22:00
9200732 Urbánková Jana ONO7851 C SKOB Ostrov 17:23:00
1409879 Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 17:24:00
2148135 Palarčíková Kateřina SFM7850 O-RUNNAŘI Beskydy 17:25:00
8662283 Komárková Lenka SJH7651 C SOS Jindřichův Hradec 17:26:00
8013928 Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 17:27:00
8517327 Fialová Irena KRE7950 C OOB TJ Sokol Křemže 17:28:00
2096216 Gregorová Lenka SJH7853 C SOS Jindřichův Hradec 17:29:00
49482 Klose Petra SFM7351 O-RUNNAŘI Beskydy 17:30:00
2801046 Hofhanzlová Hana RUZ7951 C TJ Růžená 17:31:00
2059731 Srbová Alena SJI7951 C OK Jihlava 17:32:00
53726 Hulcová Pavla KSH7753 C OB Kašperské Hory 17:33:00
0 17:34:00
0 17:35:00
0 17:36:00
D45
1.90 km, 30 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
887945 Brabencová Alena SOB7150 C SOBSA 16:37:00
2049550 Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 16:38:00
8663122 Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 16:39:00
49487 Bernatíková Šárka SFM7151 O-RUNNAŘI Beskydy 16:40:00
2088154 Kalousová Radka EKP7550 C VŠTJ Ekonom Praha 16:41:00
8116757 Nouzová Alena SJH7151 C SOS Jindřichův Hradec 16:42:00
2087654 Hojdarová Alena VCB7358 C OB České Budějovice 16:43:00
7210116 Čepičková Jana LPM7353 C OK Lokomotiva Plzeň 16:44:00
8648571 Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 16:45:00
8660908 Nováková Alena KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže 16:46:00
2111608 Žižková Markéta DOR7352 C OK Dobříš 16:47:00
682665 Štraitová Jitka VSP7252 C USK Praha 16:48:00
8670490 Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 16:49:00
7410123 Puchernová Veronika SCP7455 C OK Sparta Praha 16:50:00
426399 Janošíková Olga VCB7552 C OB České Budějovice 16:51:00
2067245 Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 16:52:00
2118452 Jarošová Irena VCB7551 OB České Budějovice 16:53:00
2052393 Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 16:54:00
2103782 Benešová Marika KDZ7150 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 16:55:00
7205009 Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:56:00
8410 Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 16:57:00
2025346 Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 16:58:00
253153 Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 16:59:00
0 17:00:00
0 17:01:00
0 17:02:00
D50
1.80 km, 20 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52654 Jarošová Petra JPV6666 C Oddíl OS SK Prostějov 17:31:00
8445522 Eschlboeck Gudrun 46A6850 OL Naturfreunde Linz 17:32:00
232196 Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha 17:33:00
2085652 Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:34:00
9101105 Lisá Monika ONO6750 C SKOB Ostrov 17:35:00
8663158 Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 17:36:00
7209364 Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 17:37:00
7667667 Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín 17:38:00
52114 Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 17:39:00
51676 Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 17:40:00
515051 Gabryšová Tereza LME6850 C SK Los Mělník 17:41:00
8007713 Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 17:42:00
2029220 Richterová Ilona TAP6953 C KOB Tretra Praha 17:43:00
426396 Gottfriedová Marcela VCB7055 C OB České Budějovice 17:44:00
0 17:45:00
0 17:46:00
D55
1.60 km, 20 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7205026 Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:05:00
331549 Záveská Anna CET6450 C TJ Loko Česká Třebová 16:06:00
232195 Vavrušová Helena TAP6152 C KOB Tretra Praha 16:07:00
2419963 Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 16:08:00
434807 Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 16:09:00
436940 Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš 16:10:00
8656680 Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 16:11:00
53182 Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 16:12:00
8033291 Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 16:13:00
2118474 Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 16:14:00
232268 Kudrnáčová Hana KAM6250 C OK Kamenice 16:15:00
8116687 Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 16:16:00
331257 Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 16:17:00
0 16:18:00
0 16:19:00
D60
1.60 km, 25 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1450164 Rančáková Stáňa DKL5950 C KOB Kladno 16:45:00
53725 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C OB České Budějovice 16:47:00
1150695 Pisková Drahomíra OOL5750 C SK Haná orienteering 16:49:00
7868 Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 16:51:00
2125335 Chodurová Milena SFM5750 O-RUNNAŘI Beskydy 16:53:00
52184 Pokorná Eva TCB5751 C SK Technik České Budějovice 16:55:00
2085653 Gabrielová Šárka ONO5950 C SKOB Ostrov 16:57:00
7870 Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 16:59:00
682101 Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 17:01:00
0 17:03:00
0 17:05:00
D65
1.50 km, 25 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1954721 Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 16:01:00
8656644 Opavová Stanislava MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně 16:03:00
2113045 Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 16:05:00
52095 Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 16:07:00
2099490 Jelínková Jana RUZ5552 C TJ Růžená 16:09:00
7917 Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 16:11:00
336750 Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 16:13:00
301720 Mágrová Ivana LCV5550 C TJ Lokomotiva Chomutov 16:15:00
8670735 Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 16:17:00
2059748 Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 16:19:00
0 16:21:00
0 16:23:00
D70
1.40 km, 25 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52055 Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 16:28:00
8659406 Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 16:32:00
0 16:36:00
D75
1.40 km, 25 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301524 Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov 16:27:00
0 16:31:00
H10
1.10 km, 20 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8116772 Novák Michal KRE1100 C OOB TJ Sokol Křemže 16:22:00
49443 Létal Hynek SFM1001 O-RUNNAŘI Beskydy 16:23:00
2125357 Gregor Kevin DOR1001 C OK Dobříš 16:24:00
331401 Janošík Ivan VCB1002 C OB České Budějovice 16:25:00
8080823 Machar Dan DKP1002 C Oddíl OB Kotlářka 16:26:00
2061790 Klose Albert SFM1000 O-RUNNAŘI Beskydy 16:27:00
2029192 Vaněk Lukáš 0080003 16:28:00
8014562 Blažek Vojtěch SJH1003 C SOS Jindřichův Hradec 16:29:00
49964 Zurynek Tomáš TJN1107 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:30:00
2079509 Míchal Jakub SJH1001 C SOS Jindřichův Hradec 16:31:00
232974 Hejzlar Arjuna 0110003 16:32:00
0 16:33:00
0 16:34:00
H10L
1.00 km, 20 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 16:52:00
336789 Nouza Vítek SJH1104 C SOS Jindřichův Hradec 16:53:00
2073725 Hulec František KSH1101 C OB Kašperské Hory 16:54:00
2111720 Zít Václav LDC1300 C KOB Děčín 16:55:00
0 16:56:00
0 16:57:00
H12
1.40 km, 25 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8663147 Magazu Lukas DOR0805 B OK Dobříš 17:22:00
2127644 Jaroš Jáchym VCB0800 C OB České Budějovice 17:23:00
2127621 Fiala Ondřej KRE0800 C OOB TJ Sokol Křemže 17:24:00
2061826 Létal Jonáš SFM0901 O-RUNNAŘI Beskydy 17:25:00
2064775 Pazderník Tomáš OPI0800 B Orientační sporty Písek 17:26:00
49887 Fraj David RUZ0900 C TJ Růžená 17:27:00
2125344 Kubeček Tomáš DOR0808 C OK Dobříš 17:28:00
2051494 Růžička Matěj KSU0901 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:29:00
2148194 Vačkář Štěpán KRE0801 C OOB TJ Sokol Křemže 17:30:00
8116806 Hofhanzl Antonín RUZ0902 B TJ Růžená 17:31:00
2103300 Venhoda Lukáš SJI0801 B OK Jihlava 17:32:00
8648593 Šimerka Ondřej PGP0800 B SK Praga 17:33:00
8116825 Troják Šimon KRE0900 C OOB TJ Sokol Křemže 17:34:00
8663132 Parkan Tomáš SJH0803 B SOS Jindřichův Hradec 17:35:00
0 17:36:00
0 17:37:00
H14
1.80 km, 25 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8061443 Štrait Vilém VSP0701 A USK Praha 16:37:00
2119196 David Vladimír SFM0600 O-RUNNAŘI Beskydy 16:38:00
2131194 Žižka Přemysl DOR0706 B OK Dobříš 16:39:00
2085630 Oujeský Dan ADA0701 C OOB Spartak Adamov 16:40:00
8080822 Machar Eda DKP0803 B Oddíl OB Kotlářka 16:41:00
53153 Dvořáček Jan TTR0701 C OOB Třebíč 16:42:00
2102873 Kunt Martin ZAM0701 C OB TJ Sokol Žamberk 16:43:00
2104706 Dragoun Matěj DOR0603 C OK Dobříš 16:44:00
8667289 Myslík Vojtěch ONO0602 B SKOB Ostrov 16:45:00
52068 Salajka Michal LBM0701 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 16:46:00
8226396 Novák Matyáš CTB0601 B SK OB Chotěboř 16:47:00
8670493 Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 16:48:00
232980 Teringl Vojtěch VCB0702 B OB České Budějovice 16:49:00
8667506 Srb Vladimír SJI0701 A OK Jihlava 16:50:00
8061404 Ječmen Matyáš ONO0600 C SKOB Ostrov 16:51:00
8080821 Machar Matěj DKP0604 B Oddíl OB Kotlářka 16:52:00
8116802 Heczko Erik VLI0804 B Slavia Liberec orienteering 16:53:00
53694 Švestka Štěpán KVS0600 C SKOB Kobra Vsetín 16:54:00
2127625 Stráský Přemysl KRE0703 B OOB TJ Sokol Křemže 16:55:00
2060250 Pohl Lukáš TAP0703 C KOB Tretra Praha 16:56:00
515033 Strnad Jakub DLP0703 C OOB TJ Dukla Praha 16:57:00
2067945 Husák Ondřej SLA0600 C SKOB Slaný 16:58:00
8662336 Blažek Cyril SJH0701 B SOS Jindřichův Hradec 16:59:00
8028820 Meduna Filip ONO0603 B SKOB Ostrov 17:00:00
8515527 Novák Vítek KRE0600 B OOB TJ Sokol Křemže 17:01:00
2064776 Hrdlička Šimon OPI0601 B Orientační sporty Písek 17:02:00
7208204 Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:03:00
1400426 Kule Oliver ONO0701 B SKOB Ostrov 17:04:00
0 17:05:00
0 17:06:00
0 17:07:00
H16
2.20 km, 30 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8020220 Jelínek Filip LPU0514 A OK Lokomotiva Pardubice 17:39:00
8116794 Vítek Matěj SJI0500 A OK Jihlava 17:40:00
8003611 Potužník Viktor SJH0504 B SOS Jindřichův Hradec 17:41:00
1204999 Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 17:42:00
682668 Kuc Radim SCP0400 C OK Sparta Praha 17:43:00
2085589 Oujeský Lukáš ADA0504 C OOB Spartak Adamov 17:44:00
8654908 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 A OK Dobříš 17:45:00
8116725 Orany Vojtěch SJI0401 B OK Jihlava 17:46:00
8004613 Nouza Michal SJH0505 A SOS Jindřichův Hradec 17:47:00
8662746 Zurynek Jan TJN0605 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:48:00
0 17:49:00
0 17:50:00
H18
2.40 km, 40 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8648588 Čepička Ladislav LPM0303 A OK Lokomotiva Plzeň 17:39:00
8663165 Šišma Vojtěch LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice 17:40:00
2113477 Pavlásek Albert LPM0304 B OK Lokomotiva Plzeň 17:41:00
8659414 Link Lukáš STH0205 A SK Studenec 17:42:00
8109370 Venhoda Matěj SJI0301 B OK Jihlava 17:43:00
8651710 Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 17:44:00
7207873 Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:45:00
8149876 Weissar Samuel LPM0300 B OK Lokomotiva Plzeň 17:46:00
8666870 Jelínek Kryštof LPU0314 A OK Lokomotiva Pardubice 17:47:00
8660920 Novák Jakub KRE0201 B OOB TJ Sokol Křemže 17:48:00
0 17:49:00
0 17:50:00
H20
2.80 km, 50 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8645931 Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 17:36:00
0 17:37:00
H21L
2.80 km, 50 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2800327 Bernatík Lukáš SFM9801 O-RUNNAŘI Beskydy 17:09:00
8090148 Nouza Petr ml. SJH9300 C SOS Jindřichův Hradec 17:10:00
8656689 Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 17:11:00
2011839 Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 17:12:00
8629750 Dvořáček Dan 0060002 17:13:00
8667980 Havlíček Jan RIC7902 C OB Říčany 17:14:00
8109323 Matoušek Martin SPC7604 C SPORTICUS team 17:15:00
8660414 Brlica Pavel ZBM9302 E SK Žabovřesky Brno 17:16:00
8130389 Málek Martin CST8902 C OB Strakonice 17:17:00
2800317 Strakoš Matěj SFM9901 O-RUNNAŘI Beskydy 17:18:00
336772 Kubák Martin ml. JHB9902 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17:19:00
8137666 Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 17:20:00
8680607 Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 17:21:00
52979 Šimon Jakub LBE8801 C TJ Lokomotiva Beroun 17:22:00
8656733 Bořánek Michal VSP0007 R USK Praha 17:23:00
8116797 Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 17:24:00
8663153 Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 17:25:00
232187 Beneš Filip TAP8701 C KOB Tretra Praha 17:26:00
8656569 Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 17:27:00
8116817 Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 17:28:00
8662333 Matějů Luboš PGP7601 C SK Praga 17:29:00
8666865 Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 17:30:00
51807 Vlach Martin PGP8605 C SK Praga 17:31:00
0 17:32:00
0 17:33:00
0 17:34:00
H21K
2.40 km, 40 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7200585 Hulec Jakub KSH8401 C OB Kašperské Hory 16:57:00
2102818 Kunt Stanislav ZAM0401 C OB TJ Sokol Žamberk 16:58:00
8644875 Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 16:59:00
2091539 Bečvář Petr OPI9800 C Orientační sporty Písek 17:00:00
2056309 Husák Zdeněk SLA0201 C SKOB Slaný 17:01:00
8323322 Karlík Jan TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno 17:02:00
2088721 Lehár Adam LPU9114 C OK Lokomotiva Pardubice 17:03:00
301623 Zeman Jaroslav DOB8844 C KOB Dobruška 17:04:00
1421292 Kunt Stanislav ZAM7401 C OB TJ Sokol Žamberk 17:05:00
0 17:06:00
0 17:07:00
H35
2.70 km, 40 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2090856 Kubeček Lukáš DOR8300 C OK Dobříš 16:31:00
2419985 Grabmüller Radek KPY8300 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 16:32:00
53214 Sluka Miroslav SBK7207 C KOB START Blansko 16:33:00
8662745 Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 16:34:00
2125359 Fiala Jan DOR7802 C OK Dobříš 16:35:00
9101103 Oujeský Tomáš ADA7433 C OOB Spartak Adamov 16:36:00
1396839 Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 16:37:00
2058502 Chmelík Petr DOR8100 C OK Dobříš 16:38:00
49483 Sebera Václav SFM8302 O-RUNNAŘI Beskydy 16:39:00
51151 Šilhavý Jakub LPM8500 C OK Lokomotiva Plzeň 16:40:00
8028815 Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 16:41:00
2023814 Koťátko Aleš SFM8303 O-RUNNAŘI Beskydy 16:42:00
8028816 Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 16:43:00
8014440 Fröhlich Martin DKP8207 C Oddíl OB Kotlářka 16:44:00
8648561 Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 16:45:00
49490 Šatánek Martin SFM8201 O-RUNNAŘI Beskydy 16:46:00
7000317 Vojvodík Martin MOV7400 C SKOB Ostrava 16:47:00
7205956 Zít Jan LDC8200 C KOB Děčín 16:48:00
2103772 Šmahel Lukáš OPI7800 C Orientační sporty Písek 16:49:00
7504110 Trávníček Jan PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov 16:50:00
7003034 Palaščak Honza NNN9003 Neregistrovaní 16:51:00
0 16:52:00
0 16:53:00
H40
2.40 km, 40 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52472 Horčička Petr UOL7007 C SOB Olomouc 16:00:00
8656643 Parkan Jiří SJH6801 C SOS Jindřichův Hradec 16:01:00
8028823 Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 16:02:00
0 16:03:00
2096231 Míchal Jiří SJH7802 C SOS Jindřichův Hradec 16:04:00
8660502 Čech Jan FSP7900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 16:05:00
8149899 Izdný Pavel SJI7613 C OK Jihlava 16:06:00
8651725 Beneš Jan SJH7001 C SOS Jindřichův Hradec 16:07:00
2103758 Snížek Jan DKP7600 C Oddíl OB Kotlářka 16:08:00
2075671 Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 16:09:00
52240 Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 16:10:00
8003631 Blažek Zdeněk SJH7601 C SOS Jindřichův Hradec 16:11:00
410393 Štrait Martin VSP7602 C USK Praha 16:12:00
8648570 Gregor Petr RUZ7500 C TJ Růžená 16:13:00
8003622 Nouza Petr SJH6501 C SOS Jindřichův Hradec 16:14:00
8654887 Nevrkla Tomáš RUZ7600 C TJ Růžená 16:15:00
889294 Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 16:16:00
2092398 Kalous Antonín KON7708 C KOB Konice 16:17:00
7777781 Pekárek Martin ONO7203 C SKOB Ostrov 16:18:00
8014444 Komárek Arnošt SJH7702 C SOS Jindřichův Hradec 16:19:00
8116753 Ječmen Vladimír ONO7900 C SKOB Ostrov 16:20:00
2800340 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C TJ Růžená 16:21:00
8116750 Nejedlý Ladislav ONO7501 C SKOB Ostrov 16:22:00
2126305 Kubíček Petr VIC7801 C OB Vizovice 16:23:00
53582 Laga Miroslav ZBP7900 C OOB SK Zbraslav 16:24:00
7200582 Dneboský František 0090001 16:25:00
2113492 Potužník Martin SJH7705 C SOS Jindřichův Hradec 16:26:00
899152 Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 16:27:00
0 16:28:00
H45
2.30 km, 35 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1396842 Žáček Martin FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 16:02:00
8414135 Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 16:03:00
8648574 Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 16:04:00
2143366 Urbánek Martin SFM7400 O-RUNNAŘI Beskydy 16:05:00
207827 Kurfürst Pavel FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 16:06:00
8004272 Šafařík Ivo OPI7402 C Orientační sporty Písek 16:07:00
8122027 Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 16:08:00
8116712 Sadílek Ondřej 0150001 16:09:00
7200907 Pipek Kamil LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice 16:10:00
8720322 Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 16:11:00
2800312 David Vladimír SFM7401 O-RUNNAŘI Beskydy 16:12:00
416301 Janošík Radek VCB7402 C OB České Budějovice 16:13:00
2061860 Izák Pavel LME7102 C SK Los Mělník 16:14:00
8008015 Tomeš Petr SJC7531 C Sportcentrum Jičín 16:15:00
8636796 Blažek Petr SJH7402 C SOS Jindřichův Hradec 16:16:00
51845 Němeček Ondřej SCP7401 C OK Sparta Praha 16:17:00
301722 Mágr Zdeněk VCB7201 OB České Budějovice 16:18:00
8004312 Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 16:19:00
51613 Chum Jaroslav SLP6601 C OOB Slavia Praha 16:20:00
2023813 Bernatík Aleš SFM7201 O-RUNNAŘI Beskydy 16:21:00
301113 Beneš Petr KDZ6700 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 16:22:00
53586 Toušek Filip ZBP7102 C OOB SK Zbraslav 16:23:00
8408 Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 16:24:00
8670745 Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 16:25:00
2088182 Velát Josef OPI7302 C Orientační sporty Písek 16:26:00
0 16:27:00
0 16:28:00
0 16:29:00
H50
2.00 km, 30 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
352349 Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 16:33:00
7200337 Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:34:00
8109406 Čepička Ladislav LPM6701 C OK Lokomotiva Plzeň 16:35:00
8030301 Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 16:36:00
682118 Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 16:37:00
2126391 Hynek Petr ONO7000 C SKOB Ostrov 16:38:00
7204992 Würz Jiří LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:39:00
8003619 Weissar Petr LPM7020 C OK Lokomotiva Plzeň 16:40:00
8648548 Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř 16:41:00
8246117 Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 16:42:00
2801047 Drábek Petr TTR6701 C OOB Třebíč 16:43:00
7210242 Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 16:44:00
4643 Pekárek Aleš RBK6602 C SK Radioklub Blansko 16:45:00
8667502 Pilař Karel MAS5501 C OOB Aš 16:46:00
52181 Urbánek Lumír ONO6701 C SKOB Ostrov 16:47:00
8670489 Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 16:48:00
8670471 Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 16:49:00
682114 Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:50:00
8662683 Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:51:00
7300206 Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 16:52:00
0 16:53:00
0 16:54:00
0 16:55:00
H55
1.80 km, 30 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8516924 Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 16:58:00
231248 Jaroš Vojtěch JPV5706 C Oddíl OS SK Prostějov 16:59:00
888613 Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 17:00:00
8303040 Eschlboeck Rainer 46A6500 OL Naturfreunde Linz 17:01:00
51682 Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 17:02:00
232041 Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 17:03:00
2080821 Hrdlička Pavel OPI6500 C Orientační sporty Písek 17:04:00
8114116 Hartmann Dirk 0100001 17:05:00
434809 Bazika Miroslav TJP6401 C TJ Sokol Troja 17:06:00
8488884 Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 17:07:00
8656556 Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 17:08:00
232860 Záveský Richard CET6301 C TJ Loko Česká Třebová 17:09:00
52971 Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 17:10:00
416747 Kniebugl Anton 39S6401 KOBRA Bratislava 17:11:00
8007191 Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 17:12:00
8028835 Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 17:13:00
0 17:14:00
8680303 Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 17:15:00
500581 Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 17:16:00
52596 Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 17:17:00
0 17:18:00
0 17:19:00
0 17:20:00
H60
1.70 km, 20 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8337 Stibal Ivan LDC5701 C KOB Děčín 16:00:00
53728 Hejzlar Josef VCB5601 C OB České Budějovice 16:02:00
2049558 Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 16:04:00
53846 Kusbach Antonín TZL5800 C SKOB Zlín 16:06:00
301371 Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 16:08:00
49370 Knotek Kamil OLP5701 C PSK Olymp Praha 16:10:00
886277 Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 16:12:00
8666873 Gawel Jiří JBM5700 JG Sport 16:14:00
2067253 Pech Jiří LPM5402 C OK Lokomotiva Plzeň 16:16:00
8676001 Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 16:18:00
428296 Štípek Rostislav TZL5702 C SKOB Zlín 16:20:00
0 16:22:00
0 16:24:00
H65
1.60 km, 20 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7510216 Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 17:09:00
8185555 John Vladimír OLP5502 C PSK Olymp Praha 17:11:00
8719038 Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 17:13:00
7207870 Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 17:15:00
897365 Kubálek Zdeněk RUZ5306 C TJ Růžená 17:17:00
8135135 Pilc Oldřich SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd 17:19:00
52440 Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 17:21:00
1150696 Pisk Stanislav OOL5400 C SK Haná orienteering 17:23:00
7885 Hájek Jan MAS5401 C OOB Aš 17:25:00
51920 Kodys Václav RUZ5105 C TJ Růžená 17:27:00
8641 Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 17:29:00
7210121 Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 17:31:00
8226365 Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 17:33:00
0 17:35:00
0 17:37:00
H70
1.50 km, 20 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8805 Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 16:44:00
8674 Fiala Miloš KSH4801 C OB Kašperské Hory 16:46:00
2085582 Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 16:48:00
52299 Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 16:50:00
301725 Mágr Zdeněk LCV5000 C TJ Lokomotiva Chomutov 16:52:00
8656611 Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 16:54:00
8014465 Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 16:56:00
7206533 Rychtecký Josef VCB4801 C OB České Budějovice 16:58:00
8659407 Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 17:00:00
0 17:02:00
0 17:04:00
H75
1.40 km, 20 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8051800 Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 16:26:00
8657099 Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 16:30:00
9200531 Gřunděl Ivan SJH4201 C SOS Jindřichův Hradec 16:34:00
0 16:38:00
0 16:42:00
HDR
1.10 km, 25 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301495 Beneš Lukáš ONO1500 C SKOB Ostrov 16:00:00
51348 Dneboský Erik 0090003 16:00:00
8862 Heczková Emma VLI1252 C Slavia Liberec orienteering 16:00:00
232970 Hejzlarová Aiša 0110002 16:00:00
2801042 Hofhanzlová Magdaléna RUZ1650 C TJ Růžená 16:00:00
2073726 Hulec Karel KSH1301 OB Kašperské Hory 16:00:00
995845 Komárková Ondřejka SJH1351 C SOS Jindřichův Hradec 16:00:00
2044892 Kubečková Eliška DOR1650 C OK Dobříš 16:00:00
9201757 Kubáková Laura JHB1550 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 16:00:00
425428 Kubíček Ota VIC1401 C OB Vizovice 16:00:00
9690 Kurfürstová Anna FSP1450 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 16:00:00
49449 Létalová Jana SFM1450 O-RUNNAŘI Beskydy 16:00:00
8580 Nedas Jan 0070002 16:00:00
2087716 Nevrklová Zuzana RUZ1750 C TJ Růžená 16:00:00
2143377 Palarčík Kryštof SFM1100 O-RUNNAŘI Beskydy 16:00:00
222665 Pavlásek Vojtěch 0020002 16:00:00
53500 Polednová Dominika RUZ1350 C TJ Růžená 16:00:00
8033218 Popule Tomáš LPM8803 C OK Lokomotiva Plzeň 16:00:00
0 Růžičková Zuzana KSU1250 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:00:00
49655 Sluka Matouš SBK1411 C KOB START Blansko 16:00:00
2102072 Tomeš Maxmilián SJC1400 Sportcentrum Jičín 16:00:00
416316 Zeman Annabel DCE1850 C KOB Dobřichovice 16:00:00
8476 Čechová Jana FSP8353 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 16:00:00
7207867 Čerkl Jan KRE1400 C OOB TJ Sokol Křemže 16:00:00
236985 Šilhavá Lucie LPM9451 C OK Lokomotiva Plzeň 16:00:00
0 Šimonová Zuzana LBE1650 C TJ Lokomotiva Beroun 16:00:00
P
1.40 km, 25 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2125376 Davidová Petra SFM7651 O-RUNNAŘI Beskydy 16:00:00
8516427 Fiala Tomáš KRE7400 C OOB TJ Sokol Křemže 16:00:00
2127585 Gregor Tahmina DOR7552 OK Dobříš 16:00:00
2000547 Horáková Dana 0030001 16:00:00
426378 Husáková Petra SLA7452 C SKOB Slaný 16:00:00
8014554 Košíková Jana ZBM8352 C SK Žabovřesky Brno 16:00:00
2035161 Koťátková Barbora SFM8651 O-RUNNAŘI Beskydy 16:00:00
2127563 Koťátková Dana SFM6051 O-RUNNAŘI Beskydy 16:00:00
7202864 Lošťák Karel 0140001 16:00:00
2133899 Nevrklová Martina RUZ8053 C TJ Růžená 16:00:00
2120621 Novák Tadeáš NNN9002 Neregistrovaní 16:00:00
8116675 Novák Milan KRE7300 C OOB TJ Sokol Křemže 16:00:00
2067938 Pekárková Radka RBK6767 C SK Radioklub Blansko 16:00:00
515032 Pinterová Kateřina VBM6651 VSK Mendelu Brno 16:00:00
0 Procházková Jitka VCB7462 C OB České Budějovice 16:00:00
7209368 Robotková Lenka PBM5451 C TJ Spartak 1. Brněnská 16:00:00
2419966 Rudolf Tomáš ZBM8402 C SK Žabovřesky Brno 16:00:00
2134305 Sadílková Martina 0150002 16:00:00
T1
1.90 km, 20 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232335 Fraj Oldřich RUZ7502 C TJ Růžená 16:00:00
2111732 Frajová Kamila RUZ7950 C TJ Růžená 16:00:00
301494 Hynková Jana ONO8650 C SKOB Ostrov 16:00:00
51349 Kazdová Dana 0090002 16:00:00
995838 Matějů Ivan UVP4600 C Slovan Praha 16:00:00
52597 Oujeská Simona ADA0551 C OOB Spartak Adamov 16:00:00
301198 Vobořilová Markéta 0080001 16:00:00
301717 Šoupa Martin LPM0500 C OK Lokomotiva Plzeň 16:00:00
T2
2.40 km, 40 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51409 Ash Adam OCB9701 C OC České Budějovice 16:00:00
416348 Bouček Jakub OCB9501 C OC České Budějovice 16:00:00
889669 Fišarová Lenka 0160001 16:00:00
2125353 Gregor Radek DOR7404 C OK Dobříš 16:00:00
7200363 Heczková Bohdana VLI7750 C Slavia Liberec orienteering 16:00:00
8350 Pavlásková Alena 0020001 16:00:00
2092439 Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 16:00:00
8667986 Vaněk Tomáš 0080002 16:00:00
7207854 Zákostelecký František SOB5501 C SOBSA 16:00:00