Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
19.09.2020
Místo konání:
Pořadatel:
MAS - OOB Aš
Mapa:
Lesopark Komenského, 1:4000, E=2m, VII.2020
Ředitel závodu:
Kovář Jindřich - R3
Hlavní rozhodčí:
Rambousek Karel - R2
Stavitel tratí:
Kovář Jindřich - R3
JURY:
Bohuslav Václav, Hanák Martin, Urbánek Lumír
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HD10F     HDR     T3     TF    

D10 1.36 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 1 Hynková Marie ONO1050 2126391 C SKOB Ostrov
10:01:00 2 Beránková Julie VPM1051 2042508 C KOS Slavia Plzeň
10:02:00 3 Urbánková Lucie ONO1150 8013924 C SKOB Ostrov
10:03:00 4 Vodrážková Barbora VPM1050 434836 C KOS Slavia Plzeň
10:04:00 5 Houbová Eliška KRL1152 2126275 C Kometa Kralovice
10:05:00 6 Andělová Viktorie VPM1155 2127528 C KOS Slavia Plzeň
10:06:00 7 Fišáková Leona MLA1151 2082925 C MLOK Mariánské Lázně
10:07:00 8 Vakant 0 Vakant
10:08:00 9 Vakant 0 Vakant

D12 1.66 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 10 Petýrková Karolína NEK0851 0 C Nejdek Orienteering
10:08:00 11 Ječmenová Veronika ONO0950 7202883 C SKOB Ostrov
10:09:00 12 Kolešová Jana NEK0850 0 C Nejdek Orienteering
10:10:00 13 Mayerová Daniela KSH0852 8116778 B OB Kašperské Hory
10:11:00 14 Pospíchalová Veronika NEK0853 0 Nejdek Orienteering
10:12:00 15 Hanáková Aneta KRL0951 8013942 C Kometa Kralovice
10:13:00 16 Stehlíková Tereza LPM0951 2103247 B OK Lokomotiva Plzeň
10:14:00 17 Gelnerová Markéta KRL0952 8003638 B Kometa Kralovice
10:15:00 18 Ritterová Lída ONO0851 2103708 B SKOB Ostrov
10:16:00 19 Beránková Hedvika VPM0850 2127544 C KOS Slavia Plzeň
10:17:00 20 Vakant 0 Vakant
10:18:00 21 Vakant 0 Vakant

D14 1.70 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 22 Bodurková Denisa KRL0752 8648594 B Kometa Kralovice
10:01:00 23 Kadlecová Barbora VPM0750 0 C KOS Slavia Plzeň
10:02:00 24 Kropáčová Zuzana KRL0754 2127659 B Kometa Kralovice
10:03:00 25 Hrabánková Kateřina Anna NEK0750 2035733 C Nejdek Orienteering
10:04:00 26 Gelnerová Anna KRL0653 8003647 B Kometa Kralovice
10:05:00 27 Nejedlá Barbora ONO0750 9201325 C SKOB Ostrov
10:06:00 28 Kohoutková Klára BSO0650 8655488 B KOB Baník Sokolov
10:07:00 29 Kožíšková Kateřina LPM0652 2082947 A OK Lokomotiva Plzeň
10:08:00 30 Králová Lucie KRL0658 232611 C Kometa Kralovice
10:09:00 31 Urbánková Eva ONO0650 8667973 B SKOB Ostrov
10:10:00 32 Fišarová Adéla KRL0651 416314 C Kometa Kralovice
10:11:00 33 Pekárková Barča 0 Post SV Dresden
10:12:00 34 Vakant 0 Vakant

D16 2.11 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 35 Šauli Kateřina VPM0456 2060388 B KOS Slavia Plzeň
10:01:00 36 Ziebová Veronika NEK0450 8660519 B Nejdek Orienteering
10:02:00 37 Kulová Laura ONO0552 8004351 B SKOB Ostrov
10:03:00 38 Křížková Marie MAS0450 8660361 B OOB Aš
10:04:00 39 Měchurová Zuzana MLA0552 2082921 C MLOK Mariánské Lázně
10:05:00 40 Pecko Sára ONO0452 8116743 B SKOB Ostrov
10:06:00 41 Dítková Markéta SKV0451 682652 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:07:00 42 Nejedlá Klára ONO0450 8116779 B SKOB Ostrov
10:08:00 43 Bartošová Marie MLA0451 8033230 B MLOK Mariánské Lázně
10:09:00 44 Döhler Karla PEC9997 2026136 PEC Familie Döhler
10:10:00 45 Vlachová Adéla KRL0551 8648560 B Kometa Kralovice
10:11:00 46 Vakant 0 Vakant
10:12:00 47 Vakant 0 Vakant

D18 2.69 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 48 Fišarová Eliška KRL0351 9412003 A Kometa Kralovice
10:08:00 49 Marešová Klára NEK0250 8660518 B Nejdek Orienteering
10:09:00 50 Beránková Šárka VPM0551 8516419 B KOS Slavia Plzeň
10:10:00 51 Nádeníčková Iva NEK0350 8660520 B Nejdek Orienteering
10:11:00 52 Vakant 0 Vakant
10:12:00 53 Vakant 0 Vakant

D21 2.83 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 54 Pangrácová Marie 0020001 8028804 Český svaz neslyšících sportovců, z.s.
10:01:00 55 Hanáková Magda KRL9651 7140196 C Kometa Kralovice
10:02:00 56 Žandová Marcela SKV9653 2058500 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:03:00 57 Lučanová Barbora MAS0051 301514 B OOB Aš
10:04:00 58 Nádeníčková Pavla NEK0150 8660521 B Nejdek Orienteering
10:05:00 59 Straube Hanka 31D7350 8100973 SV Lengefeld
10:06:00 60 Ševčíková Olga ONO7650 0 SKOB Ostrov
10:07:00 61 Vakant 0 Vakant

D35 2.29 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 62 Fišáková Hana MLA7750 1421917 C MLOK Mariánské Lázně
10:01:00 63 Savičová Gabriela SKV7952 51738 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:02:00 64 Bartošová Jana MLA7051 8656656 C MLOK Mariánské Lázně
10:03:00 65 Urbánková Jana ONO7851 9200732 C SKOB Ostrov
10:04:00 66 Bínová Kathrin MLA6754 416172 C MLOK Mariánské Lázně
10:05:00 67 Dítková Jitka SKV7752 8109364 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:06:00 68 Kožíšková Hana MLA8350 1421928 C MLOK Mariánské Lázně
10:07:00 69 Gregorová Kateřina BSO8151 7874 C KOB Baník Sokolov
10:08:00 70 Placková Veronika MLA8250 8033229 C MLOK Mariánské Lázně
10:09:00 71 Vakant 0 Vakant
10:10:00 72 Vakant 0 Vakant
10:11:00 73 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C OK Lokomotiva Plzeň

D45 2.19 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 74 Kubínová Jana SKV6751 8109404 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:01:00 83 Pýchová Petronela PET6750 123 OOB Aš
10:02:00 75 Döhler Ute PEC9999 2790 PEC Familie Döhler
10:03:00 76 Hlavatá Pavla DKP7050 8014441 C Oddíl OB Kotlářka
10:04:00 77 Hanáková Marta KRL7151 2126298 C Kometa Kralovice
10:05:00 78 Čepičková Jana LPM7353 7210116 C OK Lokomotiva Plzeň
10:06:00 79 Tenglerová Helena MLA6551 1421930 C MLOK Mariánské Lázně
10:07:00 80 Pechová Iva LPM6151 301705 C OK Lokomotiva Plzeň
10:08:00 81 Jelínková Radka MLA6951 416176 C MLOK Mariánské Lázně
10:09:00 82 Ševčíková Petra ONO7450 49607 C SKOB Ostrov
10:10:00 84 Kamarytová Martina MLA6651 1421920 C MLOK Mariánské Lázně
10:11:00 85 Marešová Marcela NEK7450 301416 C Nejdek Orienteering
10:12:00 86 Vakant 0 Vakant
10:13:00 87 Vakant 0 Vakant

D55 1.75 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:13:00 88 Šplinarová Jana SKV6451 237532 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:14:00 89 Kuleva Angelina 2HD5750 8101105 Angy OL
10:15:00 90 Žandová Marie SKV6551 236486 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:16:00 91 Vakant 0 Vakant

D65 1.75 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 230 Mágrová Ivana LCV5550 301720 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:04:00 231 Opavová Stanislava MLA5451 8656644 C MLOK Mariánské Lázně
10:05:00 232 Vakant 0 Vakant

H10 1.36 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:09:00 92 Brabec Zdeněk MAS1001 2087666 C OOB Aš
10:10:00 93 Beneš Jan MLA1000 1421924 C MLOK Mariánské Lázně
10:11:00 94 Parula Egon LPM1000 2801411 C OK Lokomotiva Plzeň
10:12:00 95 Křížek Vilém MAS1000 301515 C OOB Aš
10:13:00 96 Ritter Jakub ONO1000 2117426 C SKOB Ostrov
10:14:00 97 Štěrba Lukáš SKV1001 2045223 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:15:00 98 Placek Nikolas MLA1200 888609 C MLOK Mariánské Lázně
10:16:00 99 Houba Vojtěch KRL1002 2127628 C Kometa Kralovice
10:17:00 100 Vakant 0 Vakant
10:18:00 101 Vakant 0 Vakant

H12 1.70 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:13:00 102 Havel Štěpán LPM0902 2104599 C OK Lokomotiva Plzeň
10:14:00 103 Krs Jakub VPM0801 52381 C KOS Slavia Plzeň
10:15:00 104 Kváč Miroslav MLA0800 2073704 C MLOK Mariánské Lázně
10:16:00 105 Anděl Robin VPM0901 8109411 C KOS Slavia Plzeň
10:17:00 106 Pjenčák Adam MAS0802 2087659 C OOB Aš
10:18:00 107 Vodrážka Štěpán VPM0802 2031365 B KOS Slavia Plzeň
10:19:00 108 Křížek Ivo MAS0801 0 B OOB Aš
10:20:00 109 Herman Ondřej MLA0801 1421926 C MLOK Mariánské Lázně
10:21:00 110 Mála Matyáš MAS0800 2026162 C OOB Aš
10:22:00 111 Prinz Mikuláš MLA0901 1421915 C MLOK Mariánské Lázně
10:23:00 112 Čížek Oldřich NEK0802 0 Nejdek Orienteering
10:24:00 113 Placek Tomas MLA0902 1421927 C MLOK Mariánské Lázně
10:25:00 114 Gregor Richard BSO0900 301417 C KOB Baník Sokolov
10:26:00 115 Láska Vít VPM0804 995796 C KOS Slavia Plzeň
10:27:00 116 Vakant 0 Vakant
10:28:00 117 Vakant 0 Vakant

H14 2.11 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:13:00 118 Petruš Ondřej MLA0701 8116798 C MLOK Mariánské Lázně
10:14:00 119 Veseleňák Karel BSO0601 232239 C KOB Baník Sokolov
10:15:00 120 Myslík Vojtěch ONO0602 8667289 B SKOB Ostrov
10:16:00 121 Beneš Josef MLA0702 2073701 C MLOK Mariánské Lázně
10:17:00 122 Havlíček Viktor BSO0602 301430 C KOB Baník Sokolov
10:18:00 123 Ječmen Matyáš ONO0600 8061404 C SKOB Ostrov
10:19:00 124 Janoch Mikuláš MLA0700 2085576 B MLOK Mariánské Lázně
10:20:00 125 Donda Jakub ONO0700 8656617 B SKOB Ostrov
10:21:00 126 Brabec Matěj MAS0701 2026161 B OOB Aš
10:22:00 127 Meduna Filip ONO0603 8028820 B SKOB Ostrov
10:23:00 128 Stehlík Jakub LPM0700 2103269 B OK Lokomotiva Plzeň
10:24:00 129 Kule Oliver ONO0701 1400426 B SKOB Ostrov
10:25:00 130 Vakant 0 Vakant
10:26:00 131 Vakant 0 Vakant

H16 2.69 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 132 Janoch Samuel MLA0502 8656638 B MLOK Mariánské Lázně
10:01:00 133 Grohmann Jan VPM0403 443084 B KOS Slavia Plzeň
10:02:00 134 Pivec Jan MLA0503 8116803 B MLOK Mariánské Lázně
10:03:00 135 Kropáč Filip KRL0503 0 C Kometa Kralovice
10:04:00 136 Vendlberger Tomáš MAS0302 2026165 B OOB Aš
10:05:00 137 Vakant 0 Vakant
10:06:00 138 Vakant 0 Vakant

H18 2.83 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:08:00 139 Havlíček Albert BSO0304 301433 B KOB Baník Sokolov
10:09:00 140 Weissar Samuel LPM0300 8149876 B OK Lokomotiva Plzeň
10:10:00 141 Ševčík Adam ONO0300 1403425 C SKOB Ostrov
10:11:00 142 Milota Břetislav MLA0300 1421923 B MLOK Mariánské Lázně
10:12:00 143 Mayer Šimon VPM0209 8656537 B KOS Slavia Plzeň
10:13:00 144 Vakant 0 Vakant
10:14:00 145 Vakant 0 Vakant
10:15:00 146 Kováč František MLA0201 8656612 B MLOK Mariánské Lázně

H21 3.07 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 147 Žákovec Jan KRL9505 2127655 C Kometa Kralovice
10:01:00 148 Bartoš Vojtěch MLA9802 8656598 C MLOK Mariánské Lázně
10:02:00 149 Vištejn Jiří LPM9304 207839 C OK Lokomotiva Plzeň
10:03:00 150 Pova Ondřej KRL9304 9995599 C Kometa Kralovice
10:04:00 151 Stehlík Petr LPM7903 2045235 C OK Lokomotiva Plzeň
10:05:00 152 Zieba Jakub NEK9800 8109326 C Nejdek Orienteering
10:06:00 153 Vakant 0 Vakant
10:07:00 154 Vakant 0 Vakant

H35 2.69 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:13:00 155 Anděl Robert VPM8001 8028884 C KOS Slavia Plzeň
10:14:00 156 Spilka Marek 0020002 8003633 Český svaz neslyšících sportovců, z.s.
10:15:00 157 Kubánek Adam 0030001 2104586 I.PSKN
10:16:00 158 Ječmen Vladimír ONO7900 8116753 C SKOB Ostrov
10:17:00 159 Dítko Jan SKV7301 682634 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:18:00 160 Klíma Kamil 0040001 8667960 SK Olympia Praha SPS
10:19:00 161 Bohuslav Václav LPM7206 8670454 C OK Lokomotiva Plzeň
10:20:00 162 Ritter Aleš ONO7401 7202865 C SKOB Ostrov
10:21:00 163 Placek Petr MLA8000 8109418 C MLOK Mariánské Lázně
10:22:00 164 Houba Petr KRL7801 2134275 C Kometa Kralovice
10:23:00 165 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C SKOB Slaný
10:24:00 166 Hájek Jiří ONO6400 8656589 C SKOB Ostrov
10:25:00 167 Pekárek Martin 0 Post SV Dresden
10:26:00 168 Vakant 0 Vakant
10:27:00 169 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C OK Lokomotiva Plzeň
10:28:00 170 Fišer Pavel SKV7200 7654444 TJ Slovan Karlovy Vary
10:29:00 171 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C OK Lokomotiva Plzeň

H45 2.29 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:12:00 172 Döhler Thomas PEC9998 7029030 PEC Familie Döhler
10:13:00 173 Nádeníček Josef NEK7000 2121001 C Nejdek Orienteering
10:14:00 174 Černý Libor MLA6901 1421914 C MLOK Mariánské Lázně
10:15:00 175 Urbánek Lumír ONO6701 2102673 C SKOB Ostrov
10:16:00 176 Čepička Ladislav LPM6701 8109406 C OK Lokomotiva Plzeň
10:17:00 177 Kamaryt Miloš MLA6404 2067948 C MLOK Mariánské Lázně
10:18:00 178 Käss Pavel BSO7000 8686 C KOB Baník Sokolov
10:19:00 179 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C MLOK Mariánské Lázně
10:20:00 180 Kropáč Jiří KRL6702 0 C Kometa Kralovice
10:21:00 181 Mayer Tomáš KSH6900 8061462 C OB Kašperské Hory
10:22:00 182 Hanák Martin KRL6701 2099518 C Kometa Kralovice
10:23:00 183 Černý Marcel MAS7201 2026167 C OOB Aš
10:24:00 184 Petruš Marek MLA7500 8116729 C MLOK Mariánské Lázně
10:25:00 185 Weissar Petr LPM7020 8003619 C OK Lokomotiva Plzeň
10:26:00 186 Bína Pavel MLA6708 232231 C MLOK Mariánské Lázně
10:27:00 187 Nejedlý Ladislav ONO7501 8116750 C SKOB Ostrov
10:28:00 188 Vakant 0 Vakant
10:29:00 189 Vakant 0 Vakant

H55 2.19 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:14:00 190 Chotětický Jan MAS5400 7887 C OOB Aš
10:15:00 191 Kirsch Stefan 52D5901 8060959 TV Coburg-Neuses
10:16:00 192 Štěrba Jiří SKV6401 331490 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:17:00 193 Leibiger Jens 18D5900 591019 Post SV Dresden
10:18:00 194 Vakant 0 Vakant
10:19:00 195 Vakant 0 Vakant

H65 1.75 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:06:00 196 Hájek Jan MAS5401 8648556 C OOB Aš
10:07:00 197 Mágr Zdeněk LCV5000 301725 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:08:00 198 Sklenář Jan MLA4201 8116748 C MLOK Mariánské Lázně
10:09:00 199 Blažek Jiří VPM5009 253118 C KOS Slavia Plzeň
10:10:00 200 Pech Jiří LPM5402 2067253 C OK Lokomotiva Plzeň
10:11:00 201 Vakant 0 Vakant
10:12:00 202 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C TJ Lokomotiva Beroun

H75 1.75 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 233 Frey Jaromír ONO4100 8656637 C SKOB Ostrov
10:01:00 234 Fišák Jan MLA4401 8657099 C MLOK Mariánské Lázně
10:02:00 235 Vakant 0 Vakant

HD10F 1.36 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 221 Gregor Ondřej BSO1200 301418 C KOB Baník Sokolov
10:01:00 222 Čepička Antonín LPM1102 2129225 C OK Lokomotiva Plzeň
10:02:00 223 Stingl Vojtěch BSO1201 8691 C KOB Baník Sokolov
10:03:00 224 Ševčík Vít ONO1100 2102671 C SKOB Ostrov
10:04:00 225 Mikyska Mael MLA1100 1421913 C MLOK Mariánské Lázně
10:05:00 226 Hynková Anna ONO1250 301730 C SKOB Ostrov
10:06:00 227 Kváč Martin MLA1102 232235 C MLOK Mariánské Lázně
10:07:00 228 Vakant 0 Vakant
10:08:00 229 Vakant 0 Vakant

HDR 1.22 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 203 Pivcová Lucie MLA1650 1421925 C MLOK Mariánské Lázně
10:01:00 204 Vakant 0 Vakant
10:02:00 205 Vakant 0 Vakant

T3 1.66 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 214 Meduna Martin ONO9997 301492 SKOB Ostrov
10:01:00 215 Houbová Hana KRL8251 2148065 C Kometa Kralovice
10:02:00 216 Medunová Barbora ONO9999 301496 SKOB Ostrov
10:03:00 217 Váchová Ilona 0010001 2113446 Ski klub Karlovy Vary, z.s.
10:04:00 218 Kule Martin ONO9998 7300184 SKOB Ostrov
10:05:00 219 Vakant 0 Vakant
10:06:00 220 Vakant 0 Vakant

TF 1.36 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:09:00 206 Rambousková Daniela BSO1650 236987 C KOB Baník Sokolov
10:10:00 207 Milota Jan MLA0500 232234 C MLOK Mariánské Lázně
10:11:00 208 Rambousek Marek BSO1400 7872 C KOB Baník Sokolov
10:12:00 209 Sedláková Nela BSO 0 KOB Baník Sokolov
10:13:00 210 Hejnicová Karolína BSO1351 301408 C KOB Baník Sokolov
10:14:00 211 Sedlák Tomáš SOK 0 SOK Sokolov
10:15:00 212 Vakant 0 Vakant
10:16:00 213 Vakant 0 Vakant