Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
19.09.2020
Místo konání:
Podílná
Pořadatel:
MAS - OOB Aš
Mapa:
Tři díry, 1:15000 (1:10000), E=5m
Ředitel závodu:
Kovář Jindřich - R3
Hlavní rozhodčí:
Rambousek Karel - R2
Stavitel tratí:
Pilař Karel - R3
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HD10F     T3     TF    

D10 1.82 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:31:00 1 Fišáková Leona MLA1151 2082925 C MLOK Mariánské Lázně
13:34:00 2 Andělová Viktorie VPM1155 2127528 C KOS Slavia Plzeň
13:37:00 3 Hynková Marie ONO1050 2126391 C SKOB Ostrov
13:40:00 4 Houbová Eliška KRL1152 2126275 C Kometa Kralovice
13:43:00 5 Beránková Julie VPM1051 2042508 C KOS Slavia Plzeň
13:46:00 6 Urbánková Lucie ONO1150 8013924 C SKOB Ostrov
13:49:00 7 Vodrážková Barbora VPM1050 434836 C KOS Slavia Plzeň
13:52:00 8 Vakant 0 Vakant
13:55:00 9 Vakant 0 Vakant

D12 2.15 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:32:00 10 Ritterová Lída ONO0851 2103708 B SKOB Ostrov
13:35:00 11 Stehlíková Tereza LPM0951 2103247 B OK Lokomotiva Plzeň
13:38:00 12 Petýrková Karolína NEK0851 0 C Nejdek Orienteering
13:41:00 13 Ječmenová Veronika ONO0950 7202883 C SKOB Ostrov
13:44:00 14 Kolešová Jana NEK0850 0 C Nejdek Orienteering
13:47:00 15 Hanáková Aneta KRL0951 9091907 C Kometa Kralovice
13:50:00 16 Pospíchalová Veronika NEK0853 0 Nejdek Orienteering
13:53:00 17 Gelnerová Markéta KRL0952 9102146 B Kometa Kralovice
13:56:00 18 Mayerová Daniela KSH0852 8116778 B OB Kašperské Hory
13:59:00 19 Beránková Hedvika VPM0850 2127544 C KOS Slavia Plzeň
14:02:00 20 Vlašímská Karolína SKV0851 682698 C TJ Slovan Karlovy Vary
14:05:00 21 Vakant 0 Vakant
14:08:00 22 Vakant 0 Vakant

D14 2.50 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:12:00 23 Králová Lucie KRL0658 232611 C Kometa Kralovice
14:15:00 24 Vlašímská Bára SKV0651 682089 C TJ Slovan Karlovy Vary
14:18:00 25 Kropáčová Zuzana KRL0754 2127659 B Kometa Kralovice
14:21:00 26 Kohoutková Klára BSO0650 8655488 B KOB Baník Sokolov
14:24:00 27 Bodurková Denisa KRL0752 2127645 B Kometa Kralovice
14:27:00 28 Kožíšková Kateřina LPM0652 2082947 A OK Lokomotiva Plzeň
14:30:00 29 Pekárková Barča 0050001 2083364 SKOB Ostro
14:33:00 30 Hrabánková Kateřina Anna NEK0750 2035733 C Nejdek Orienteering
14:36:00 31 Fišarová Adéla KRL0651 416314 C Kometa Kralovice
14:39:00 32 Kadlecová Barbora VPM0750 0 C KOS Slavia Plzeň
14:42:00 33 Urbánková Eva ONO0650 8667973 B SKOB Ostrov
14:45:00 34 Gelnerová Anna KRL0653 9102145 B Kometa Kralovice
14:48:00 35 Vakant 0 Vakant

D16 3.52 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:13:00 36 Šauli Kateřina VPM0456 2060388 B KOS Slavia Plzeň
14:16:00 37 Ziebová Veronika NEK0450 8660519 B Nejdek Orienteering
14:19:00 38 Vlachová Adéla KRL0551 2126299 B Kometa Kralovice
14:22:00 39 Pecko Sára ONO0452 8116743 B SKOB Ostrov
14:25:00 40 Křížková Marie MAS0450 8660361 B OOB Aš
14:28:00 41 Ševčíková Anežka ONO0550 7201768 C SKOB Ostrov
14:31:00 42 Bartošová Marie MLA0451 8033230 B MLOK Mariánské Lázně
14:34:00 43 Nejedlá Klára ONO0450 8116779 B SKOB Ostrov
14:37:00 44 Měchurová Zuzana MLA0552 2082921 C MLOK Mariánské Lázně
14:40:00 45 Kulová Laura ONO0552 8004351 B SKOB Ostrov
14:43:00 46 Vakant 0 Vakant
14:46:00 47 Vakant 0 Vakant

D18 5.37 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:51:00 48 Marešová Klára NEK0250 8660518 B Nejdek Orienteering
13:54:00 49 Beránková Šárka VPM0551 8516419 B KOS Slavia Plzeň
13:57:00 50 Nádeníčková Iva NEK0350 8660520 B Nejdek Orienteering
14:00:00 51 Fišarová Eliška KRL0351 9412003 A Kometa Kralovice
14:03:00 52 Vakant 0 Vakant
14:06:00 53 Vakant 0 Vakant

D21 5.96 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:30:00 54 Kuleva Angelina 2HD5750 8101105 Angy OL
13:33:00 55 Urbánková Kateřina ONO9250 9200731 C SKOB Ostrov
13:36:00 56 Nádeníčková Pavla NEK0150 8660521 B Nejdek Orienteering
13:39:00 57 Hanáková Magda KRL9651 7140196 C Kometa Kralovice
13:42:00 58 Hynková Jana ONO8650 301498 C SKOB Ostrov
13:45:00 59 Pangrácová Marie 0020001 8028804 Český svaz neslyšících sportov
13:48:00 60 Straube Hanka 31D7350 8100973 SV Lengefeld
13:51:00 61 Žandová Marcela SKV9653 2058500 C TJ Slovan Karlovy Vary
13:54:00 62 Kožíšková Hana MLA8350 1421928 C MLOK Mariánské Lázně
13:57:00 63 Lučanová Barbora MAS0051 301514 B OOB Aš
14:00:00 64 Bartošová Jana MLA7051 8656656 C MLOK Mariánské Lázně
14:03:00 65 Vakant 0 Vakant
14:06:00 66 Vakant 0 Vakant

D35 5.37 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:09:00 67 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C OK Lokomotiva Plzeň
14:12:00 68 Soukupová Petra SKV7851 2103257 C TJ Slovan Karlovy Vary
14:15:00 69 Fišáková Hana MLA7750 1421917 C MLOK Mariánské Lázně
14:18:00 70 Vlašímská Tereza SKV7551 7204502 C TJ Slovan Karlovy Vary
14:21:00 71 Gregorová Kateřina BSO8151 7874 C KOB Baník Sokolov
14:24:00 72 Bohuslavová Jana LPM7852 7207664 C OK Lokomotiva Plzeň
14:27:00 73 Placková Veronika MLA8250 8033229 C MLOK Mariánské Lázně
14:30:00 74 Pechová Iva LPM6151 301705 C OK Lokomotiva Plzeň
14:33:00 75 Urbánková Jana ONO7851 9200732 C SKOB Ostrov
14:36:00 76 Bínová Kathrin MLA6754 416172 C MLOK Mariánské Lázně
14:39:00 77 Ševčíková Olga ONO7650 2103709 SKOB Ostrov
14:42:00 78 Dítková Jitka SKV7752 682676 C TJ Slovan Karlovy Vary
14:45:00 79 Vakant 0 Vakant
14:48:00 80 Vakant 0 Vakant

D45 4.38 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:32:00 81 Petainer Team 0 XXX Příchozí
13:35:00 82 Millionová Hedvika MAS7351 2087633 C OOB Aš
13:38:00 83 Kamarytová Martina MLA6651 1421920 C MLOK Mariánské Lázně
13:41:00 84 Pýchová Petronela XXX999 0 XXX Příchozí
13:44:00 85 Hanáková Marta KRL7151 2126298 C Kometa Kralovice
13:47:00 86 Šoupová Jana LPM6850 8670490 C OK Lokomotiva Plzeň
13:50:00 87 Marešová Marcela NEK7450 301416 C Nejdek Orienteering
13:53:00 88 Čepičková Jana LPM7353 7210116 C OK Lokomotiva Plzeň
13:56:00 89 Hlavatá Pavla DKP7050 2103755 C Oddíl OB Kotlářka
13:59:00 90 Kubínová Jana SKV6751 8109404 C TJ Slovan Karlovy Vary
14:02:00 92 Tenglerová Helena MLA6551 1421930 C MLOK Mariánské Lázně
14:05:00 91 Ševčíková Petra ONO7450 49607 C SKOB Ostrov
14:08:00 93 Jelínková Radka MLA6951 416176 C MLOK Mariánské Lázně
14:11:00 94 Vakant 0 Vakant
14:14:00 95 Vakant 0 Vakant

D55 3.94 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:58:00 97 Šplinarová Jana SKV6451 237532 C TJ Slovan Karlovy Vary
14:01:00 96 Sklenářová Jana MLA6258 416175 C MLOK Mariánské Lázně
14:04:00 98 Žandová Marie SKV6551 236486 C TJ Slovan Karlovy Vary
14:07:00 99 Vakant 0 Vakant
14:10:00 100 Vakant 0 Vakant

D65 2.50 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 255 Kubátová Lenka SKV5551 237549 C TJ Slovan Karlovy Vary
15:03:00 256 Mágrová Ivana LCV5550 301720 C TJ Lokomotiva Chomutov
15:06:00 257 Savičová Irena SKV5352 51136 C TJ Slovan Karlovy Vary
15:09:00 258 Horáková Magdalena NEK4950 301414 C Nejdek Orienteering
15:12:00 259 Opavová Stanislava MLA5451 8656644 C MLOK Mariánské Lázně
15:15:00 260 Dlouhá Lenka MAS5150 232364 C OOB Aš
15:18:00 261 Vakant 0 Vakant

H10 1.82 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:58:00 101 Brabec Zdeněk MAS1001 2087666 C OOB Aš
14:01:00 102 Placek Nikolas MLA1200 888609 C MLOK Mariánské Lázně
14:04:00 103 Štěrba Lukáš SKV1001 2045223 C TJ Slovan Karlovy Vary
14:07:00 104 Ritter Jakub ONO1000 2117426 C SKOB Ostrov
14:10:00 105 Beneš Jan MLA1000 1421924 C MLOK Mariánské Lázně
14:13:00 106 Černý Antonín ONO1001 2148165 C SKOB Ostrov
14:16:00 107 Houba Vojtěch KRL1002 2127628 C Kometa Kralovice
14:19:00 108 Křížek Vilém MAS1000 301515 C OOB Aš
14:22:00 109 Vakant 0 Vakant
14:25:00 110 Vakant 0 Vakant

H12 2.50 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:30:00 111 Herman Ondřej MLA0801 1421926 C MLOK Mariánské Lázně
13:33:00 112 Krs Jakub VPM0801 52381 C KOS Slavia Plzeň
13:36:00 113 Placek Tomas MLA0902 1421927 C MLOK Mariánské Lázně
13:39:00 114 Gregor Richard BSO0900 301417 C KOB Baník Sokolov
13:42:00 115 Láska Vít VPM0804 995796 C KOS Slavia Plzeň
13:45:00 116 Havel Štěpán LPM0902 2104599 C OK Lokomotiva Plzeň
13:48:00 117 Vodrážka Štěpán VPM0802 2031365 B KOS Slavia Plzeň
13:51:00 118 Mála Matyáš MAS0800 2026162 C OOB Aš
13:54:00 119 Prinz Mikuláš MLA0901 1421915 C MLOK Mariánské Lázně
13:57:00 120 Anděl Robin VPM0901 8109411 C KOS Slavia Plzeň
14:00:00 121 Kváč Miroslav MLA0800 2073704 C MLOK Mariánské Lázně
14:03:00 122 Čížek Oldřich NEK0802 0 Nejdek Orienteering
14:06:00 123 Vakant 0 Vakant
14:09:00 124 Turek Jakub SKV0801 7791777 B TJ Slovan Karlovy Vary

H14 3.52 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:31:00 125 Donda Jakub ONO0700 8656617 B SKOB Ostrov
13:34:00 126 Brabec Matěj MAS0701 2026161 B OOB Aš
13:37:00 127 Janoch Mikuláš MLA0700 2085576 B MLOK Mariánské Lázně
13:40:00 128 Ječmen Matyáš ONO0600 8061404 C SKOB Ostrov
13:43:00 129 Veseleňák Karel BSO0601 232239 C KOB Baník Sokolov
13:46:00 130 Meduna Filip ONO0603 8028820 B SKOB Ostrov
13:49:00 131 Beneš Josef MLA0702 2073701 C MLOK Mariánské Lázně
13:52:00 132 Stehlík Jakub LPM0700 2103269 B OK Lokomotiva Plzeň
13:55:00 133 Myslík Vojtěch ONO0602 8667289 B SKOB Ostrov
13:58:00 134 Petruš Ondřej MLA0701 8116798 C MLOK Mariánské Lázně
14:01:00 135 Havlíček Viktor BSO0602 301430 C KOB Baník Sokolov
14:04:00 136 Kule Oliver ONO0701 1400426 B SKOB Ostrov
14:07:00 137 Vakant 0 Vakant
14:10:00 138 Vakant 0 Vakant

H16 5.37 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:30:00 139 Kropáč Filip KRL0503 0 C Kometa Kralovice
13:33:00 140 Pivec Jan MLA0503 8116803 B MLOK Mariánské Lázně
13:36:00 141 Vendlberger Tomáš MAS0302 2026165 B OOB Aš
13:39:00 142 Grohmann Jan VPM0403 443084 B KOS Slavia Plzeň
13:42:00 143 Janoch Samuel MLA0502 8656638 B MLOK Mariánské Lázně
13:45:00 144 Vakant 0 Vakant
13:48:00 145 Vakant 0 Vakant

H18 7.75 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:31:00 146 Weissar Samuel LPM0300 8149876 B OK Lokomotiva Plzeň
13:34:00 147 Oncirk Jan ONO0301 8660918 C SKOB Ostrov
13:37:00 148 Havlíček Albert BSO0304 301433 B KOB Baník Sokolov
13:40:00 149 Ševčík Daniel ONO0200 52183 C SKOB Ostrov
13:43:00 150 Milota Břetislav MLA0300 1421923 B MLOK Mariánské Lázně
13:46:00 151 Mayer Šimon VPM0209 8656537 B KOS Slavia Plzeň
13:49:00 152 Vakant 0 Vakant
13:52:00 153 Vakant 0 Vakant
13:55:00 154 Kováč František MLA0201 8656612 B MLOK Mariánské Lázně

H21 9.89 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:30:00 155 Bartoš Vojtěch MLA9802 8656598 C MLOK Mariánské Lázně
13:33:00 156 Stehlík Petr LPM7903 2045235 C OK Lokomotiva Plzeň
13:36:00 157 Žákovec Jan KRL9505 2127655 C Kometa Kralovice
13:39:00 158 Ječmen Vladimír ONO7900 8116753 C SKOB Ostrov
13:42:00 159 Pova Ondřej KRL9304 9995599 C Kometa Kralovice
13:45:00 160 Ritter Aleš ONO7401 7202865 C SKOB Ostrov
13:48:00 161 Šulc Marek MAS9302 2026166 C OOB Aš
13:51:00 162 Zieba Jakub NEK9800 8109326 C Nejdek Orienteering
13:54:00 163 Frank Jiří MAS9600 301505 C OOB Aš
13:57:00 164 Vištejn Jiří LPM9304 207839 C OK Lokomotiva Plzeň
14:00:00 165 Hájek Jiří ONO6400 8656589 C SKOB Ostrov
14:03:00 166 Vakant 0 Vakant
14:06:00 167 Vakant 0 Vakant

H35 7.75 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:58:00 168 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C OK Lokomotiva Plzeň
14:01:00 169 Fišer Pavel SKV7200 7654444 TJ Slovan Karlovy Vary
14:04:00 170 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C OK Lokomotiva Plzeň
14:07:00 171 Pekárek Martin 0050002 7777781 SKOB Ostro
14:10:00 172 Spilka Marek 0020002 8003633 Český svaz neslyšících sportov
14:13:00 173 Vlašímský Robert SKV7201 8303079 C TJ Slovan Karlovy Vary
14:16:00 174 Placek Petr MLA8000 8109418 C MLOK Mariánské Lázně
14:19:00 175 Beránek Jan VPM7202 887603 C KOS Slavia Plzeň
14:22:00 176 Klíma Kamil 0040001 8667960 SK Olympia Praha SPS
14:25:00 177 Anděl Robert VPM8001 8028884 C KOS Slavia Plzeň
14:28:00 178 Pjenčák Roman MAS7501 2087640 C OOB Aš
14:31:00 179 Houba Petr KRL7801 2134275 C Kometa Kralovice
14:34:00 180 Kubánek Adam 0030001 2104586 I.PSKN
14:37:00 181 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C SKOB Slaný
14:40:00 182 Bohuslav Václav LPM7206 8670454 C OK Lokomotiva Plzeň
14:43:00 183 Křížek Filip MAS7800 8660453 C OOB Aš
14:46:00 184 Vakant 0 Vakant
14:49:00 185 Vakant 0 Vakant
14:52:00 186 Turek Jan SKV7302 7464855 C TJ Slovan Karlovy Vary

H45 5.96 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:09:00 187 Dítko Jan SKV7301 682634 C TJ Slovan Karlovy Vary
14:12:00 188 Käss Pavel BSO7000 8686 C KOB Baník Sokolov
14:15:00 189 Kropáč Jiří KRL6702 0 C Kometa Kralovice
14:18:00 190 Petruš Marek MLA7500 8116729 C MLOK Mariánské Lázně
14:21:00 191 Urbánek Lumír ONO6701 2102673 C SKOB Ostrov
14:24:00 192 Černý Libor MLA6901 1421914 C MLOK Mariánské Lázně
14:27:00 193 Černý Marcel MAS7201 2026167 C OOB Aš
14:30:00 194 Weissar Petr LPM7020 8003619 C OK Lokomotiva Plzeň
14:33:00 195 Nádeníček Josef NEK7000 2121001 C Nejdek Orienteering
14:36:00 196 Čepička Ladislav LPM6701 8109406 C OK Lokomotiva Plzeň
14:39:00 197 Nejedlý Ladislav ONO7501 8116750 C SKOB Ostrov
14:42:00 198 Bína Pavel MLA6708 232231 C MLOK Mariánské Lázně
14:45:00 199 Štecher Martin XXX998 0 XXX Příchozí
14:48:00 200 Fišar Miroslav KRL7201 416319 C Kometa Kralovice
14:51:00 201 Kamaryt Miloš MLA6404 2067948 C MLOK Mariánské Lázně
14:54:00 202 Leibiger Jens 18D5900 591019 Post SV Dresden
14:57:00 203 Hynek Petr ONO7000 301490 C SKOB Ostrov
15:00:00 204 Šoupa Karel LPM6900 8670489 C OK Lokomotiva Plzeň
15:03:00 205 Mayer Tomáš KSH6900 2116448 C OB Kašperské Hory
15:06:00 206 Vakant 0 Vakant
15:09:00 207 Vakant 0 Vakant

H55 4.38 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:17:00 208 Kirsch Stefan 52D5901 8060959 TV Coburg-Neuses
14:20:00 209 Pech Jiří LPM5402 2067253 C OK Lokomotiva Plzeň
14:23:00 210 Štěrba Jiří SKV6401 331490 C TJ Slovan Karlovy Vary
14:26:00 211 Chotětický Jan MAS5400 7887 C OOB Aš
14:29:00 212 Čech Petr DCH6002 681885 C Radioelektronika Cheb
14:32:00 213 Vakant 0 Vakant
14:35:00 214 Vakant 0 Vakant

H65 3.94 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:31:00 215 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C TJ Lokomotiva Beroun
13:34:00 216 Valeška Rudolf LCV4700 7891 C TJ Lokomotiva Chomutov
13:37:00 217 Nykles Vladimír VPM4702 442856 C KOS Slavia Plzeň
13:40:00 218 Mágr Zdeněk LCV5000 301725 C TJ Lokomotiva Chomutov
13:43:00 219 Blažek Jiří VPM5009 253118 C KOS Slavia Plzeň
13:46:00 220 Hájek Jan MAS5401 7885 C OOB Aš
13:49:00 221 Vakant 0 Vakant
13:52:00 222 Vakant 0 Vakant
13:55:00 223 Kubát Jaroslav SKV5203 51137 C TJ Slovan Karlovy Vary

H75 2.50 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:51:00 262 Fišák Jan MLA4401 8657099 C MLOK Mariánské Lázně
14:54:00 263 Vakant 0 Vakant
14:57:00 264 Sklenář Jan MLA4201 8116748 C MLOK Mariánské Lázně

HD10F 1.79 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:32:00 224 Vlašímská Anna SKV1251 7204490 C TJ Slovan Karlovy Vary
13:35:00 225 Čepička Antonín LPM1102 2129225 C OK Lokomotiva Plzeň
13:38:00 226 Kváč Martin MLA1102 232235 C MLOK Mariánské Lázně
13:41:00 227 Hynková Anna ONO1250 301730 C SKOB Ostrov
13:44:00 228 Mikyska Mael MLA1100 1421913 C MLOK Mariánské Lázně
13:47:00 229 Gregor Ondřej BSO1200 301418 C KOB Baník Sokolov
13:50:00 230 Ševčík Vít ONO1100 2102671 C SKOB Ostrov
13:53:00 231 Stingl Vojtěch BSO1201 8691 C KOB Baník Sokolov
13:56:00 232 Vakant 0 Vakant
13:59:00 233 Vakant 0 Vakant

T3 3.09 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:32:00 234 Pešková Tereza XXX 0 XXX Příchozí
13:35:00 235 Šoupa Martin LPM0500 301717 C OK Lokomotiva Plzeň
13:38:00 236 Medunová Barbora ONO9999 301496 SKOB Ostrov
13:41:00 237 Grohmann Jan VPM7300 443082 C KOS Slavia Plzeň
13:44:00 238 Davidová Jana ONO7852 2061777 C SKOB Ostrov
13:47:00 239 Váchová Ilona 0010001 2113446 Ski klub Karlovy Vary, z.s.
13:50:00 240 Savičová Gabriela SKV7952 51738 C TJ Slovan Karlovy Vary
13:53:00 241 Ševčík Adam ONO0300 1403425 C SKOB Ostrov
13:56:00 242 Zieba Jaroslav NEK6500 232206 C Nejdek Orienteering
13:59:00 243 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C MLOK Mariánské Lázně
14:02:00 244 Houbová Hana KRL8251 2148065 C Kometa Kralovice
14:05:00 245 Vakant 0 Vakant
14:08:00 246 Vakant 0 Vakant

TF 1.79 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:02:00 248 Hejnicová Karolína BSO1351 301408 C KOB Baník Sokolov
14:05:00 247 Pivcová Lucie MLA1650 1421925 C MLOK Mariánské Lázně
14:08:00 250 Sedlák Tomáš SOK 0 SOK Sokolov
14:11:00 249 Milota Jan MLA0500 232234 C MLOK Mariánské Lázně
14:14:00 251 Rambousek Marek BSO1400 7872 C KOB Baník Sokolov
14:17:00 252 Sedláková Nela SOK 0 SOK Sokolov
14:20:00 253 Vakant 0 Vakant
14:23:00 254 Vakant 0 Vakant