Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
19.09.2020
Místo konání:
Podílná
Pořadatel:
MAS - OOB Aš
Mapa:
Tři díry, 1:15000 (1:10000), E=5m
Ředitel závodu:
Kovář Jindřich - R3
Hlavní rozhodčí:
Rambousek Karel - R2
Stavitel tratí:
Pilař Karel - R3
Kluby:
18D     2HD     31D     52D     BSO     DCH     DKP     KRL     KSH     LBE     LCV     LPM     MAS     MLA     NEK     ONO     SKV     SLA     VPM     Ostatní kluby
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:54:00 202 Leibiger Jens 18D5900 591019 H45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:30:00 54 Kuleva Angelina 2HD5750 8101105 D21
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:48:00 60 Straube Hanka 31D7350 8100973 D21
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:17:00 208 Kirsch Stefan 52D5901 8060959 H55
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:37:00 148 Havlíček Albert BSO0304 301433 B H18
13:39:00 114 Gregor Richard BSO0900 301417 C H12
13:43:00 129 Veseleňák Karel BSO0601 232239 C H14
13:47:00 229 Gregor Ondřej BSO1200 301418 C HD10F
13:53:00 231 Stingl Vojtěch BSO1201 8691 C HD10F
14:01:00 135 Havlíček Viktor BSO0602 301430 C H14
14:02:00 248 Hejnicová Karolína BSO1351 301408 C TF
14:12:00 188 Käss Pavel BSO7000 8686 C H45
14:14:00 251 Rambousek Marek BSO1400 7872 C TF
14:21:00 26 Kohoutková Klára BSO0650 8655488 B D14
14:21:00 71 Gregorová Kateřina BSO8151 7874 C D35
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:29:00 212 Čech Petr DCH6002 681885 C H55
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:56:00 89 Hlavatá Pavla DKP7050 2103755 C D45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:30:00 139 Kropáč Filip KRL0503 0 C H16
13:36:00 157 Žákovec Jan KRL9505 2127655 C H21
13:39:00 57 Hanáková Magda KRL9651 7140196 C D21
13:40:00 4 Houbová Eliška KRL1152 2126275 C D10
13:42:00 159 Pova Ondřej KRL9304 9995599 C H21
13:44:00 85 Hanáková Marta KRL7151 2126298 C D45
13:47:00 15 Hanáková Aneta KRL0951 9091907 C D12
13:53:00 17 Gelnerová Markéta KRL0952 9102146 B D12
14:00:00 51 Fišarová Eliška KRL0351 9412003 A D18
14:02:00 244 Houbová Hana KRL8251 2148065 C T3
14:12:00 23 Králová Lucie KRL0658 232611 C D14
14:15:00 189 Kropáč Jiří KRL6702 0 C H45
14:16:00 107 Houba Vojtěch KRL1002 2127628 C H10
14:18:00 25 Kropáčová Zuzana KRL0754 2127659 B D14
14:19:00 38 Vlachová Adéla KRL0551 2126299 B D16
14:24:00 27 Bodurková Denisa KRL0752 2127645 B D14
14:31:00 179 Houba Petr KRL7801 2134275 C H35
14:36:00 31 Fišarová Adéla KRL0651 416314 C D14
14:45:00 34 Gelnerová Anna KRL0653 9102145 B D14
14:48:00 200 Fišar Miroslav KRL7201 416319 C H45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:56:00 18 Mayerová Daniela KSH0852 8116778 B D12
15:03:00 205 Mayer Tomáš KSH6900 2116448 C H45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:31:00 215 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C H65
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:34:00 216 Valeška Rudolf LCV4700 7891 C H65
13:40:00 218 Mágr Zdeněk LCV5000 301725 C H65
15:03:00 256 Mágrová Ivana LCV5550 301720 C D65
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:31:00 146 Weissar Samuel LPM0300 8149876 B H18
13:33:00 156 Stehlík Petr LPM7903 2045235 C H21
13:35:00 225 Čepička Antonín LPM1102 2129225 C HD10F
13:35:00 235 Šoupa Martin LPM0500 301717 C T3
13:35:00 11 Stehlíková Tereza LPM0951 2103247 B D12
13:45:00 116 Havel Štěpán LPM0902 2104599 C H12
13:47:00 86 Šoupová Jana LPM6850 8670490 C D45
13:52:00 132 Stehlík Jakub LPM0700 2103269 B H14
13:53:00 88 Čepičková Jana LPM7353 7210116 C D45
13:57:00 164 Vištejn Jiří LPM9304 207839 C H21
13:58:00 168 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C H35
14:04:00 170 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C H35
14:09:00 67 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C D35
14:20:00 209 Pech Jiří LPM5402 2067253 C H55
14:24:00 72 Bohuslavová Jana LPM7852 7207664 C D35
14:27:00 28 Kožíšková Kateřina LPM0652 2082947 A D14
14:30:00 194 Weissar Petr LPM7020 8003619 C H45
14:30:00 74 Pechová Iva LPM6151 301705 C D35
14:36:00 196 Čepička Ladislav LPM6701 8109406 C H45
14:40:00 182 Bohuslav Václav LPM7206 8670454 C H35
15:00:00 204 Šoupa Karel LPM6900 8670489 C H45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:34:00 126 Brabec Matěj MAS0701 2026161 B H14
13:35:00 82 Millionová Hedvika MAS7351 2087633 C D45
13:36:00 141 Vendlberger Tomáš MAS0302 2026165 B H16
13:46:00 220 Hájek Jan MAS5401 7885 C H65
13:48:00 161 Šulc Marek MAS9302 2026166 C H21
13:51:00 118 Mála Matyáš MAS0800 2026162 C H12
13:54:00 163 Frank Jiří MAS9600 301505 C H21
13:57:00 63 Lučanová Barbora MAS0051 301514 B D21
13:58:00 101 Brabec Zdeněk MAS1001 2087666 C H10
14:19:00 108 Křížek Vilém MAS1000 301515 C H10
14:25:00 40 Křížková Marie MAS0450 8660361 B D16
14:26:00 211 Chotětický Jan MAS5400 7887 C H55
14:27:00 193 Černý Marcel MAS7201 2026167 C H45
14:28:00 178 Pjenčák Roman MAS7501 2087640 C H35
14:43:00 183 Křížek Filip MAS7800 8660453 C H35
15:15:00 260 Dlouhá Lenka MAS5150 232364 C D65
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:30:00 111 Herman Ondřej MLA0801 1421926 C H12
13:30:00 155 Bartoš Vojtěch MLA9802 8656598 C H21
13:31:00 1 Fišáková Leona MLA1151 2082925 C D10
13:33:00 140 Pivec Jan MLA0503 8116803 B H16
13:36:00 113 Placek Tomas MLA0902 1421927 C H12
13:37:00 127 Janoch Mikuláš MLA0700 2085576 B H14
13:38:00 226 Kváč Martin MLA1102 232235 C HD10F
13:38:00 83 Kamarytová Martina MLA6651 1421920 C D45
13:42:00 143 Janoch Samuel MLA0502 8656638 B H16
13:43:00 150 Milota Břetislav MLA0300 1421923 B H18
13:44:00 228 Mikyska Mael MLA1100 1421913 C HD10F
13:49:00 131 Beneš Josef MLA0702 2073701 C H14
13:54:00 119 Prinz Mikuláš MLA0901 1421915 C H12
13:54:00 62 Kožíšková Hana MLA8350 1421928 C D21
13:55:00 154 Kováč František MLA0201 8656612 B H18
13:58:00 134 Petruš Ondřej MLA0701 8116798 C H14
13:59:00 243 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C T3
14:00:00 121 Kváč Miroslav MLA0800 2073704 C H12
14:00:00 64 Bartošová Jana MLA7051 8656656 C D21
14:01:00 102 Placek Nikolas MLA1200 888609 C H10
14:01:00 96 Sklenářová Jana MLA6258 416175 C D55
14:02:00 92 Tenglerová Helena MLA6551 1421930 C D45
14:05:00 247 Pivcová Lucie MLA1650 1421925 C TF
14:08:00 93 Jelínková Radka MLA6951 416176 C D45
14:10:00 105 Beneš Jan MLA1000 1421924 C H10
14:11:00 249 Milota Jan MLA0500 232234 C TF
14:15:00 69 Fišáková Hana MLA7750 1421917 C D35
14:16:00 174 Placek Petr MLA8000 8109418 C H35
14:18:00 190 Petruš Marek MLA7500 8116729 C H45
14:24:00 192 Černý Libor MLA6901 1421914 C H45
14:27:00 73 Placková Veronika MLA8250 8033229 C D35
14:31:00 42 Bartošová Marie MLA0451 8033230 B D16
14:36:00 76 Bínová Kathrin MLA6754 416172 C D35
14:37:00 44 Měchurová Zuzana MLA0552 2082921 C D16
14:42:00 198 Bína Pavel MLA6708 232231 C H45
14:51:00 201 Kamaryt Miloš MLA6404 2067948 C H45
14:51:00 262 Fišák Jan MLA4401 8657099 C H75
14:57:00 264 Sklenář Jan MLA4201 8116748 C H75
15:12:00 259 Opavová Stanislava MLA5451 8656644 C D65
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:36:00 56 Nádeníčková Pavla NEK0150 8660521 B D21
13:38:00 12 Petýrková Karolína NEK0851 0 C D12
13:44:00 14 Kolešová Jana NEK0850 0 C D12
13:50:00 16 Pospíchalová Veronika NEK0853 0 D12
13:50:00 87 Marešová Marcela NEK7450 301416 C D45
13:51:00 162 Zieba Jakub NEK9800 8109326 C H21
13:51:00 48 Marešová Klára NEK0250 8660518 B D18
13:56:00 242 Zieba Jaroslav NEK6500 232206 C T3
13:57:00 50 Nádeníčková Iva NEK0350 8660520 B D18
14:03:00 122 Čížek Oldřich NEK0802 0 H12
14:16:00 37 Ziebová Veronika NEK0450 8660519 B D16
14:33:00 195 Nádeníček Josef NEK7000 2121001 C H45
14:33:00 30 Hrabánková Kateřina Anna NEK0750 2035733 C D14
15:09:00 258 Horáková Magdalena NEK4950 301414 C D65
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:31:00 125 Donda Jakub ONO0700 8656617 B H14
13:32:00 10 Ritterová Lída ONO0851 2103708 B D12
13:33:00 55 Urbánková Kateřina ONO9250 9200731 C D21
13:34:00 147 Oncirk Jan ONO0301 8660918 C H18
13:37:00 3 Hynková Marie ONO1050 2126391 C D10
13:38:00 236 Medunová Barbora ONO9999 301496 T3
13:39:00 158 Ječmen Vladimír ONO7900 8116753 C H21
13:40:00 128 Ječmen Matyáš ONO0600 8061404 C H14
13:40:00 149 Ševčík Daniel ONO0200 52183 C H18
13:41:00 227 Hynková Anna ONO1250 301730 C HD10F
13:41:00 13 Ječmenová Veronika ONO0950 7202883 C D12
13:42:00 58 Hynková Jana ONO8650 301498 C D21
13:44:00 238 Davidová Jana ONO7852 2061777 C T3
13:45:00 160 Ritter Aleš ONO7401 7202865 C H21
13:46:00 130 Meduna Filip ONO0603 8028820 B H14
13:46:00 6 Urbánková Lucie ONO1150 8013924 C D10
13:50:00 230 Ševčík Vít ONO1100 2102671 C HD10F
13:53:00 241 Ševčík Adam ONO0300 1403425 C T3
13:55:00 133 Myslík Vojtěch ONO0602 8667289 B H14
14:00:00 165 Hájek Jiří ONO6400 8656589 C H21
14:04:00 136 Kule Oliver ONO0701 1400426 B H14
14:05:00 91 Ševčíková Petra ONO7450 49607 C D45
14:07:00 104 Ritter Jakub ONO1000 2117426 C H10
14:13:00 106 Černý Antonín ONO1001 2148165 C H10
14:21:00 191 Urbánek Lumír ONO6701 2102673 C H45
14:22:00 39 Pecko Sára ONO0452 8116743 B D16
14:28:00 41 Ševčíková Anežka ONO0550 7201768 C D16
14:33:00 75 Urbánková Jana ONO7851 9200732 C D35
14:34:00 43 Nejedlá Klára ONO0450 8116779 B D16
14:39:00 197 Nejedlý Ladislav ONO7501 8116750 C H45
14:39:00 77 Ševčíková Olga ONO7650 2103709 D35
14:40:00 45 Kulová Laura ONO0552 8004351 B D16
14:42:00 33 Urbánková Eva ONO0650 8667973 B D14
14:57:00 203 Hynek Petr ONO7000 301490 C H45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:32:00 224 Vlašímská Anna SKV1251 7204490 C HD10F
13:50:00 240 Savičová Gabriela SKV7952 51738 C T3
13:51:00 61 Žandová Marcela SKV9653 2058500 C D21
13:55:00 223 Kubát Jaroslav SKV5203 51137 C H65
13:58:00 97 Šplinarová Jana SKV6451 237532 C D55
13:59:00 90 Kubínová Jana SKV6751 8109404 C D45
14:01:00 169 Fišer Pavel SKV7200 7654444 H35
14:02:00 20 Vlašímská Karolína SKV0851 682698 C D12
14:04:00 103 Štěrba Lukáš SKV1001 2045223 C H10
14:04:00 98 Žandová Marie SKV6551 236486 C D55
14:09:00 124 Turek Jakub SKV0801 7791777 B H12
14:09:00 187 Dítko Jan SKV7301 682634 C H45
14:12:00 68 Soukupová Petra SKV7851 2103257 C D35
14:13:00 173 Vlašímský Robert SKV7201 8303079 C H35
14:15:00 24 Vlašímská Bára SKV0651 682089 C D14
14:18:00 70 Vlašímská Tereza SKV7551 7204502 C D35
14:23:00 210 Štěrba Jiří SKV6401 331490 C H55
14:42:00 78 Dítková Jitka SKV7752 682676 C D35
14:52:00 186 Turek Jan SKV7302 7464855 C H35
15:00:00 255 Kubátová Lenka SKV5551 237549 C D65
15:06:00 257 Savičová Irena SKV5352 51136 C D65
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:37:00 181 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C H35
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:33:00 112 Krs Jakub VPM0801 52381 C H12
13:34:00 2 Andělová Viktorie VPM1155 2127528 C D10
13:37:00 217 Nykles Vladimír VPM4702 442856 C H65
13:39:00 142 Grohmann Jan VPM0403 443084 B H16
13:41:00 237 Grohmann Jan VPM7300 443082 C T3
13:42:00 115 Láska Vít VPM0804 995796 C H12
13:43:00 219 Blažek Jiří VPM5009 253118 C H65
13:43:00 5 Beránková Julie VPM1051 2042508 C D10
13:46:00 151 Mayer Šimon VPM0209 8656537 B H18
13:48:00 117 Vodrážka Štěpán VPM0802 2031365 B H12
13:49:00 7 Vodrážková Barbora VPM1050 434836 C D10
13:54:00 49 Beránková Šárka VPM0551 8516419 B D18
13:57:00 120 Anděl Robin VPM0901 8109411 C H12
13:59:00 19 Beránková Hedvika VPM0850 2127544 C D12
14:13:00 36 Šauli Kateřina VPM0456 2060388 B D16
14:19:00 175 Beránek Jan VPM7202 887603 C H35
14:25:00 177 Anděl Robert VPM8001 8028884 C H35
14:39:00 32 Kadlecová Barbora VPM0750 0 C D14

Ostatní kluby

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
13:45 144 Vakant 0 Vakant H16
13:48 145 Vakant 0 Vakant H16
13:49 152 Vakant 0 Vakant H18
13:49 221 Vakant 0 Vakant H65
13:52 153 Vakant 0 Vakant H18
13:52 222 Vakant 0 Vakant H65
13:52 8 Vakant 0 Vakant D10
13:55 9 Vakant 0 Vakant D10
13:56 232 Vakant 0 Vakant HD10F
13:59 233 Vakant 0 Vakant HD10F
14:03 166 Vakant 0 Vakant H21
14:03 52 Vakant 0 Vakant D18
14:03 65 Vakant 0 Vakant D21
14:05 245 Vakant 0 Vakant T3
14:05 21 Vakant 0 Vakant D12
14:06 123 Vakant 0 Vakant H12
14:06 167 Vakant 0 Vakant H21
14:06 53 Vakant 0 Vakant D18
14:06 66 Vakant 0 Vakant D21
14:07 137 Vakant 0 Vakant H14
14:07 99 Vakant 0 Vakant D55
14:08 246 Vakant 0 Vakant T3
14:08 22 Vakant 0 Vakant D12
14:10 100 Vakant 0 Vakant D55
14:10 138 Vakant 0 Vakant H14
14:11 94 Vakant 0 Vakant D45
14:14 95 Vakant 0 Vakant D45
14:20 253 Vakant 0 Vakant TF
14:22 109 Vakant 0 Vakant H10
14:23 254 Vakant 0 Vakant TF
14:25 110 Vakant 0 Vakant H10
14:32 213 Vakant 0 Vakant H55
14:35 214 Vakant 0 Vakant H55
14:43 46 Vakant 0 Vakant D16
14:45 79 Vakant 0 Vakant D35
14:46 184 Vakant 0 Vakant H35
14:46 47 Vakant 0 Vakant D16
14:48 35 Vakant 0 Vakant D14
14:48 80 Vakant 0 Vakant D35
14:49 185 Vakant 0 Vakant H35
14:54 263 Vakant 0 Vakant H75
15:06 206 Vakant 0 Vakant H45
15:09 207 Vakant 0 Vakant H45
15:18 261 Vakant 0 Vakant D65
13:47 239 Váchová Ilona 0010001 2113446 Ski klub Karlovy Vary, z.s. T3
13:45 59 Pangrácová Marie 0020001 8028804 Český svaz neslyšících sportov D21
14:10 172 Spilka Marek 0020002 8003633 Český svaz neslyšících sportov H35
14:34 180 Kubánek Adam 0030001 2104586 I.PSKN H35
14:22 176 Klíma Kamil 0040001 8667960 SK Olympia Praha SPS H35
14:07 171 Pekárek Martin 0050002 7777781 SKOB Ostro H35
14:30 29 Pekárková Barča 0050001 2083364 SKOB Ostro D14
14:08 250 Sedlák Tomáš SOK 0 SOK Sokolov TF
14:17 252 Sedláková Nela SOK 0 SOK Sokolov TF
13:32 234 Pešková Tereza XXX 0 XXX Příchozí T3
13:32 81 Petainer Team 0 XXX Příchozí D45
13:41 84 Pýchová Petronela XXX999 0 XXX Příchozí D45
14:45 199 Štecher Martin XXX998 0 XXX Příchozí H45