Logo

Startovka závodu: Zimní hradubická liga - krátká trať

Klubová startovka

Datum:
08.03.2020
Místo konání:
Pardubice, ZŠ Studánka
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
Studánka (1:7500, mapový klíč ISOM2000, e=2,5m, stav 2019) a Slovany (měřítko 1:4000, mapový klíč ISSOM2007, e=2m, stav zima 2017)
Ředitel závodu:
Fukátko Jan - R3
Hlavní rozhodčí:
Fukátko Jan - R3
Stavitel tratí:
Fukátko Jan - R3
Kluby:
ALB     BZP     CET     CST     CTB     DLP     DOB     CHT     JIL     KOR     KUO     LPU     LTU     PDY     PHK     PZR     SHK     SNA     SOB     SRK     STH     TYN     UOL     VAM     ZAM     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:08:00 Roll Martin ALB8401 7206 C HE
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:33:00 Cipryánová Alena BZP7850 7207851 C D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Hájek Aleš CET1501 2060236 C P
10:08:00 Hájek Dominik CET0601 8660514 B H
10:35:00 Pilgr Bohuslav CET5101 2075656 C HK
10:45:00 Hájková Ludmila CET7554 9722 C DE
10:56:00 Kovář Lukáš CET0102 8663199 C HE
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 Málek Martin CST6501 8246117 C HE
10:29:00 Málková Věra CST6550 2118474 C D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:16:00 Jelínková Michaela CTB0851 2121764 C D
10:36:00 Jelínek Jaromír CTB7702 899166 C HE
10:42:00 Jelínková Hana CTB8152 899173 C D
10:55:00 Jelínek Jaromír CTB0603 2081398 C H
11:00:00 Hanousek Martin CTB7910 4678 C H
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Mates Matěj DLP1005 0 P
01:00:00 Matesová Magdaléna Rozárie DLP1250 2029124 P
10:02:00 Novotný Petr 50001 2067992 H
10:28:00 Klíž Michal DLP7500 2118931 HE
10:56:00 Kopecká Šárka Matesová DLP8350 0 DK
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Michalíková Sára DOB0850 8660522 C P
01:00:00 Štěpánová Dita DOB7956 7226 C P
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Kellerová Lenka CHT8054 2148247 C P
01:00:00 Krejsová Markéta CHT1351 52175 C P
01:00:00 Martinec Eduard CHT1202 2102866 C P
01:00:00 Martinec Otakar CHT1502 52301 C P
10:00:00 Martinec Petr CHT8502 52168 C HE
10:07:00 Švecová Iva CHT7151 53167 C DE
10:24:00 Krejsa Martin CHT9001 8656563 C HE
10:35:00 Kellerová Alice CHT0852 2115706 B D
10:38:00 Zoulíková Vendula CHT0753 2120999 B D
10:39:00 Keller Filip CHT0503 2115707 C H
10:40:00 Krejsa Jan CHT8701 8004592 C HE
11:02:00 Slavíková Tereza CHT0656 2148245 B D
11:13:00 Charouzová Eliška CHT0851 2124755 B D
11:20:00 Martincová Kristýna CHT8551 63591 C D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Ondřichová Lucie JIL7052 0 C D
11:07:00 Chrz Martin JIL7002 0 C HK
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:12:00 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C H
10:38:00 Krejčí Martin KOR0600 2095970 C H
10:46:00 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C D
10:47:00 Hladký Matěj KOR0700 7003026 B H
10:49:00 Hladký Radovan KOR0900 7003046 C HK
10:50:00 Krejčí Milan KOR7400 2095967 C H
11:04:00 Rybínová Iva KOR7551 2067247 C D
11:10:00 Smisitelová Markéta KOR7452 2134281 C D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Šlesingerová Nela KUO0951 2127551 C P
10:18:00 Šlesingerová Jitka KUO7851 887161 C DK
10:25:00 Brožková Lucie KUO0151 8667525 A DE
10:30:00 Brožek Tomáš KUO6902 920653 C HE
10:35:00 Brožková Květa KUO7451 887160 C DE
10:39:00 Zapletal Tomáš KUO0701 2134308 B HK
10:44:00 Zapletal Michal KUO7601 2103752 C HE
10:58:00 Šlesingerová Sára KUO0551 2085581 C DK
11:04:00 Koblížek Kamil KUO8001 8667546 C HE
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Fenclová Zuzana LPU1454 887920 C P
01:00:00 Fukátková Ludmila LPU1053 52171 C P
01:00:00 Jirásková Jasmína LPU1652 998454 C P
01:00:00 Jirásková Julie LPU1352 2080983 C P
01:00:00 Kakos Martin LPU1304 0 C P
01:00:00 Kay Leila LPU1155 2103249 C P
01:00:00 Křížová Magdalena LPU1257 7807223 C P
01:00:00 Lučan Ondřej LPU1101 2099483 C P
01:00:00 Macek Dan LPU1104 2122241 C P
01:00:00 Macháčková Eliška LPU1153 2090838 C P
01:00:00 Odvodyová Nikola LPU1252 1234562 C P
01:00:00 Peška Ondřej LPU1006 0 C P
01:00:00 Stryková Johana LPU1151 2045250 C P
01:00:00 Stryková Zuzana LPU1351 9298 C P
01:00:00 Šedová Hana LPU1653 0 C P
01:00:00 Šedová Soňa LPU1360 0 C P
01:00:00 Zitková Markéta LPU1251 8662351 C P
01:00:00 Zvěřina Radim LPU1501 7202878 C P
01:00:00 Zvěřinová Nina LPU1253 515126 C P
01:00:00 Žaloudek Jiří LPU2223 7204993 P
01:00:00 Žaloudková Ilona LPU2222 7207362 P
10:01:00 Hlavatý Jan LPU0713 0 C H
10:02:00 Šišma Vojtěch LPU0204 8663165 B HE
10:03:00 Žaloudek Vilém LPU2224 0 H
10:05:00 Zvěřinová Martina LPU8357 8656548 E DE
10:05:00 Jirásek Aleš LPU7601 8100176 C H
10:06:00 Roudný Martin LPU0002 8656620 R HE
10:09:00 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C H
10:10:00 Gojná Karolína LPU1059 2103237 C DK
10:11:00 Gojná Zuzana LPU7962 253351 C D
10:11:00 Horáková Jindra LPU6854 8660598 C DE
10:11:00 Odvody Zdeněk LPU8206 8206000 C H
10:13:00 Maclová Kristýna LPU9155 405957 C D
10:13:00 Lučanová Marta LPU7957 515134 C DE
10:13:00 Kološ Oldřich LPU6003 9899 C H
10:14:00 Deml Tomáš LPU9502 8221295 C HE
10:14:00 Malá Marie LPU4753 301172 C DK
10:15:00 Petrová Daniela LPU8454 8400365 C D
10:15:00 Kovářová Jana LPU0251 8670795 B DE
10:15:00 Kuhn Vojtěch LPU0404 2049547 C H
10:17:00 Vališ Vojtěch LPU0512 8109312 B H
10:18:00 Tučková Anna LPU0455 9310 C D
10:19:00 Málek Josef LPU3901 416268 C HK
10:19:00 Procházková Štěpánka LPU9460 2073750 C DE
10:19:00 Cinkan Zdeněk LPU6201 9327 C H
10:20:00 Baštová Alena LPU5752 9220 C D
10:20:00 Macková Gita LPU0961 9654 C DK
10:21:00 Lučan Matěj LPU0903 2148080 C HK
10:22:00 Procházka David LPU9113 8656511 R HE
10:22:00 Mrskočová Markéta LPU0553 8654902 B D
10:23:00 Bártová Adéla LPU0353 8109309 B DE
10:23:00 Macháček Lubomír LPU7515 2108901 C H
10:24:00 Baštová Martina LPU8453 9221 C D
10:24:00 Munzarová Monika LPU1056 436951 C DK
10:25:00 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C HK
10:26:00 Václavek Jan LPU7816 2025376 C HE
10:26:00 Janáčková Kateřina LPU7664 2070813 C D
10:27:00 Brožková Tereza LPU0457 8667532 B DE
10:28:00 Nožičková Ema LPU0953 9313 C DK
10:31:00 Držka Filip LPU0901 416258 C HK
10:31:00 Žaloudková Klára LPU9461 8660902 C DE
10:32:00 Pipková Táňa LPU7156 2049550 C D
10:32:00 Zitková Veronika LPU1051 8663131 C DK
10:32:00 Filičko Marek LPU7102 301168 C H
10:34:00 Váňa Vojtěch LPU0312 8109305 B HE
10:34:00 Vališ Jan LPU7104 8667967 C H
10:37:00 Kroupa Matyáš LPU0902 8109402 C HK
10:37:00 Janáčková Tereza LPU0558 331619 C D
10:38:00 Kuhn Jiří LPU7718 2049548 C HE
10:39:00 Kuhnová Alžběta LPU0652 2045220 C D
10:40:00 Flos Tomáš LPU0633 8109314 B H
10:41:00 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C HK
10:41:00 Odvodyová Šárka LPU8352 8352000 C D
10:42:00 Držka Štěpán LPU7604 7209354 C HE
10:42:00 Fenclová Hana LPU1054 8109335 C DK
10:43:00 Držková Berenika LPU0151 8109303 B D
10:43:00 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R DE
10:45:00 Krpatová Zuzana LPU7558 2035734 C D
10:46:00 Belej Jiří LPU7421 2045236 C HE
10:46:00 Šípek Ondřej LPU0505 8663154 A H
10:47:00 Kadaně Matěj LPU1001 9212 C HK
10:47:00 Klimplová Zuzana LPU8151 7207503 C D
10:48:00 Czagan Jan LPU7106 8226345 C H
10:49:00 Víchová Ladislava LPU5851 888601 C D
10:50:00 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C HE
10:51:00 Lulay Miloš LPU5502 301188 C HK
10:51:00 Švíglerová Pavla LPU7658 889272 C D
10:51:00 Macek Pavel LPU7517 2103253 C H
10:53:00 Chudomelová Monika LPU9153 7260017 C D
10:54:00 Vališ Jan LPU0210 8109304 B HE
10:55:00 Goláň František LPU0803 8663151 B HK
10:55:00 Zitková Radka LPU7958 8663169 C D
10:57:00 Pipková Karolína LPU0756 8663190 B D
10:58:00 Žák Jan LPU9802 2025379 C HE
10:59:00 Třasák Milan LPU5206 9257 C HK
10:59:00 Janáčková Michaela LPU0759 2122286 C D
11:00:00 Zitková Andrea LPU0751 8109320 B DK
11:01:00 Demlová Jitka LPU6955 8230369 C D
11:01:00 Farář Václav LPU5201 8663180 C H
11:02:00 Kos Tomáš LPU9303 8660901 C HE
11:03:00 Zitka Adam LPU8402 8663196 C H
11:03:00 Šípek Daniel LPU0806 8663155 B HK
11:03:00 Nožičková Lea LPU0753 9314 C D
11:05:00 Švíglerová Kateřina LPU0752 8116716 B D
11:05:00 Nožička Miroslav LPU5405 9312 C H
11:06:00 Haas Filip LPU0401 8656543 A HE
11:07:00 Držková Markéta LPU7670 2073755 C D
11:07:00 Kroupa Jan LPU8103 2070819 C H
11:09:00 Goláň Antonín LPU0804 2122259 C HK
11:09:00 Haasová Klára LPU0655 8663174 B D
11:10:00 Zvěřina Petr LPU8208 8656529 R HE
11:11:00 Vörösová Markéta LPU7868 9271 C D
11:14:00 Mrskoč Marek LPU0205 8654896 B HE
11:18:00 Macl Jan LPU9102 7209785 C HE
11:19:00 Kay Nathalie LPU0559 2070810 C D
11:21:00 Kroupová Kateřina LPU8154 2075645 C D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:44:00 Hanuš Pavel LTU6501 8680288 C H
10:48:00 Hanušová Jitka LTU6352 8680397 C D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:14:00 Nedomová Iva PDY7851 2127605 C D
10:43:00 Nedoma Edgar PDY0703 2127608 C HK
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Málková Dominika PHK1350 2070847 C P
10:03:00 Melicharová Zdeňka PHK7551 8028877 C DE
10:18:00 Losman Petr PHK7901 8656658 C HE
10:18:00 Kokrda Vojtěch PHK0402 2078476 C H
10:19:00 Šádková Lucie PHK9654 224885 C D
10:22:00 Příkazský Jakub PHK8000 2091536 C H
10:23:00 Jelínek František PHK0900 2113356 B HK
10:27:00 Vondrouš Jaroslav PHK5201 9453 C HK
10:27:00 Příkazská Zuzana PHK0654 2073718 B D
10:27:00 Kokrda Adam PHK0503 2133882 C H
10:30:00 Horáková Veronika PHK0353 2087682 B D
10:30:00 Matoušková Markéta PHK0855 2129204 C DK
10:33:00 Málek David PHK0504 8000239 C H
10:35:00 Horák Filip PHK0701 2088727 B H
10:36:00 Příkazská Petra PHK7651 2102589 C D
10:36:00 Málková Michaela PHK0853 8004344 B DK
10:39:00 Metelková Taťána PHK7250 434591 C DE
10:43:00 Melichar Igor PHK6504 8028839 C H
10:44:00 Jelínková Eva PHK0953 2113479 B DK
10:49:00 Matoušek Josef PHK7900 2143399 C H
10:52:00 Horáková Eliška PHK1152 2099496 C DK
10:56:00 Jelínková Zuzana PHK7452 2126400 C D
10:56:00 Souček Pavel PHK5503 7202881 C H
11:00:00 Mašata Roman PHK7107 515050 C HE
11:05:00 Metelka Tomáš PHK0801 8226302 B HK
11:14:00 Kokrdová Věra PHK6450 2080919 C D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Kříž Martin PZR7801 8710 C P
10:45:00 Kříž Pavel PZR4800 8659407 C HK
10:48:00 Křížová Zdenka PZR5051 8659406 C DK
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Bohdanecký František SHK1104 2111662 C P
01:00:00 Mayer Antonín SHK1206 2111665 C P
01:00:00 Zástava Marek SHK0908 2111664 C P
10:07:00 Podolský Petr SHK0507 2144115 C H
10:12:00 Souček Tomáš SHK8200 8662339 C HE
10:16:00 Hausvater Karel SHK5801 8670804 C HE
10:16:00 Dobiášová Johana SHK0856 2144078 C DK
10:21:00 Čížová Andrea SHK8251 2102550 C DE
10:23:00 Filipová Dagmar SHK5651 9111 C D
10:24:00 Novák Marek SHK0505 2134322 C H
10:26:00 Solařová Linda SHK0758 0 C DK
10:26:00 Kurka Jaroslav SHK0501 2082901 B H
10:29:00 Rémiš Štěpán SHK0802 2122266 B HK
10:29:00 Suchá Eva SHK7851 2102707 C DE
10:29:00 Netuka Jan SHK7001 9126 C H
10:31:00 Maršounová Jana SHK0454 8033235 C D
10:31:00 Souček Karel SHK6601 553452 C H
10:33:00 Beneda Vojtěch SHK0703 2122253 C HK
10:33:00 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 R DE
10:34:00 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C D
10:34:00 Sochorová Kristýna SHK0953 2134362 C DK
10:37:00 Košek Martin SHK7301 2080836 C H
10:40:00 Bohdanecká Antonie SHK0960 2111661 C DK
10:41:00 Rémiš Jaromír SHK7200 2103291 C H
10:46:00 Netuková Anežka SHK0750 8660536 B DK
10:48:00 Fátor Jan SHK7907 8670457 C HE
10:50:00 Hlavsová Tereza SHK0857 51405 C DK
10:52:00 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 C HE
10:53:00 Rémiš Šimon SHK0801 2122288 B HK
10:53:00 Maršoun Petr SHK7303 2116489 C H
10:54:00 Netuková Hana SHK7052 219217 C DK
10:57:00 Sochor Jakub SHK0903 2134345 C HK
10:58:00 Košková Martina SHK0652 2091529 A D
10:59:00 Filip Filip SHK9000 2058468 C H
11:01:00 Kurka Antonín SHK0700 2144092 B HK
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 Hnyk Petr SNA5701 416261 C H
10:16:00 Zákravský Zdeněk SNA5702 232953 C H
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:10:00 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C HE
11:08:00 Choutková Lenka SOB6350 2419963 C D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 Filipová Ivana SRK7373 2096120 C DE
10:08:00 Locker Daniel SRK0200 405991 B HE
10:12:00 Filipová Tereza SRK0050 2091516 B D
10:12:00 Filipová Lucie SRK0351 2027245 C DK
10:17:00 Neuman Daniel SRK9905 2080850 C HK
10:32:00 Locker Tomáš SRK9802 8004341 C HE
10:37:00 Šklíbová Veronika SRK0153 8659387 A DE
10:41:00 Šklíbová Jana SRK7651 7204991 C DE
10:54:00 Morávková Zuzana SRK0551 9201626 A D
10:58:00 Locker Martin SRK7001 301158 C H
11:02:00 Sedláček David SRK0508 2106740 C H
11:12:00 Cejpková Karolína SRK0552 2025350 A D
11:15:00 Lockerová Milena SRK7251 9801 C D
11:16:00 Šklíba Jan SRK7501 7204489 C HE
11:17:00 Výchová Veronika SRK0557 2095955 B D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:17:00 Hrnčířová Magda STH0051 8660568 A DE
10:20:00 Paleček Ondřej STH0105 8656505 A HE
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:21:00 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C D
10:21:00 Műller Kamil TYN7500 8516254 C H
10:25:00 Jakeš Josef TYN6501 995825 C H
10:44:00 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C D
10:45:00 Šišma Pavel TYN6901 7210242 C H
11:04:00 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C H
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C H
10:15:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C HK
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:10:00 Hladký Viktor VAM8201 8667969 C H
10:25:00 Klapalová Jana VAM6451 1416361 C D
11:06:00 Veverková Yveta VAM6452 9678 C D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:17:00 Venclová Veronika ZAM8251 2053565 C D
10:20:00 Fajfr Marek ZAM0602 53569 B H
10:52:00 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 C D
10:52:00 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C H
11:12:00 Andrš Petr ZAM8401 8226348 C HE

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
01:00 Jahodová Berková Andrejka 40003 2126395 jElita P
10:09 Vakant 0 DE
10:14 Jahoda Jiří 40002 1428935 jElita H
10:22 Vakant 0 DK
10:28 Vakant 0 D
10:28 Markoš Martin 40005 0 jElita H
10:30 Sommer Jaroslav 40001 2148176 jElita H
10:38 Vakant 0 DK
10:40 Vakant 0 D
10:47 Vakant 0 DE
10:49 Vakant 0 DE
10:50 Schnaubertová Petra 40004 0 jElita D
10:51 Vakant 0 DE
10:57 Vakant 0 H
11:02 Vakant 0 DK
11:06 Vakant 0 H
11:11 Vakant 0 HK
11:13 Vakant 0 HK
11:15 Vakant 0 HK
11:16 Vakant 0 D
11:18 Vakant 0 D
11:20 Vakant 0 HE
11:22 Vakant 0 HE
11:24 Vakant 0 HE
11:26 Vakant 0 HE
01:00 Beneda Jan 10001 2419932 SHK P
01:00 Krátký Josef 20001 9626 Hvězda Pardubice P
10:42 Čičovský Jiří 30001 2420025 OK Lejšovka H
10:54 Čičovský Daniel 30002 2420027 OK Lejšovka H
10:36 Erbert Ladislav 60001 8516415 TJ Harant Pecka H