Startovka závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2

Klubová startovka

Datum:
22.08.2020
Místo konání:
Malá Skála
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Drábovna
Ředitel závodu:
Heřmánková Pavla
Hlavní rozhodčí:
Sokolářová Šárka - R2
Stavitel tratí:
Wolf Daniel - R1, Stárek Filip
Protokol:
Závod proběhl v pořádku a bez protestů. 2x vyvrklý kotník s doporučením ke kontrole na chirurgii a 2x tržná rána z toho jedna odeslána na šití do turnovské nemocnice.
Kluby:
18D     1QD     1VD     24D     26D     2HD     31D     33D     45D     71D     82D     11G     15G     19P     21P     23P     24P     46P     58P     17S     43S     47S     75S     86S     AOP     ASU     BBM     BFM     BOR     BZP     CET     CST     CTB     DKL     DKP     DLP     DOB     DOK     DOR     FSP     HAV     HCE     HOB     HOR     CHA     CHC     CHT     JEN     JIL     JLI     JPV     KAM     KAS     KNC     KON     KPY     KRN     LBE     LBM     LCE     LDC     LIT     LLI     LME     LOV     LPU     LTP     LTU     MBM     MFP     MLA     MOV     NPA     OAV     OKP     ONO     OOL     OOP     OPI     OSN     PDY     PEN     PGP     PHK     PVP     PZR     RBK     RIC     ROU     ROZ     RUM     SBR     SCP     SHK     SJC     SJH     SJI     SKV     SLA     SMB     SMR     SNA     SOP     SRK     SSU     STB     STE     STH     SUL     SVS     SZP     TAP     TBM     TJN     TJP     TRI     TTR     TUR     TUV     TYN     TZL     UOL     UVP     VAM     VBM     VIC     VLI     VPM     VRL     VSP     VTA     ZAM     ZBM     ZPV     ZVO     Ostatní kluby
(19)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
688 8022407 Bader Hilde 18D4850 D70 10:00:00
246 8052893 Nieke Corinna 18D9350 D21E 10:00:00
1535 1984 Bader Tyra 18D1350 HDR 10:00:00
571 8606498 Müller Anke 18D6650 D50 10:04:00
724 1853 Bader Gustav 18D1100 H10 10:15:00
920 8606439 Kretzschmar Matthias 18D9001 H21E 10:17:00
1221 2031 Müller Kai 18D6800 H45 10:25:00
524 8130668 Sihver Wiebke 18D6850 D45 10:33:00
1233 8002326 Rothkegel Thomas 18D6700 H45 10:34:00
391 8404290 Bader Anne 18D8451 D35 10:39:00
1465 236106 Ziesche Jürgen 18D4801 H70 10:42:00
932 8211110 Bader Leif 18D8201 H21E 10:45:00
1473 8022400 Genderjahn Ludwig 18D4800 H70 10:50:00
1367 8606456 Müller Matthias 18D6200 H55 10:58:00
1471 8648940 Bader Achim 18D4600 H70 11:06:00
250 8606417 Müller Dorothea 18D9750 D21E 11:06:00
1227 1007345 Mager Holger 18D7100 H45 11:13:00
1129 591019 Leibiger Jens 18D5900 H35 11:14:00
1359 8010965 Kurr Maik 18D1234 H55 14:22:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
585 9672101 Leonhardt Annette 1QD6750 D50 11:16:00
1250 8081067 Zschaeckel Raik 1QD6700 H45 11:25:00
533 90051722 Zschaeckel Daniela 1QD7250 D45 12:13:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1028 8120051 Härtelt Daniel 1VD8100 H21A 13:15:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1351 8230366 Cruse Kay 24D6600 H50 13:38:00
604 8040766 Cruse Katrin 24D6650 D50 14:20:00
1096 502212 Cruse Franz 24D9100 H21B 14:21:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1358 8657683 Finkenstaedt Björn 26D6800 H50 14:06:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
303 8028926 Rickmeyer Tina 2HD8650 D21A 12:37:00
658 8101105 Kuleva Angelina 2HD5750 D60 12:42:00
1340 8020222 Müller Rico 2HD6400 H50 13:10:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
214 8606494 Vogt Felicitas 31D0051 D20 10:08:00
348 1013014 Walther Tina 31D9050 D21C 10:33:00
924 8606440 Bräuer Dennis 31D9900 H21E 10:33:00
395 8100973 Straube Hanka 31D7350 D35 11:09:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
650 1984123 Neumann Petra 33D5850 D60 11:18:00
947 1986035 Leideck Karsten 33D8600 H21E 11:25:00
951 7891000 Peters Nils 33D9202 H21E 11:41:00
1445 2207 Kairies Helmut 33D5200 H65 11:49:00
953 8606425 Kamolz Anton 33D9602 H21E 11:53:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1241 501914 Schmiedeberg Nils 45D6700 H45 11:07:00
(8)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
580 8190769 Eckardt Cornelia 71D6900 D50 10:00:00
1178 8300373 Löhning Michael 71D7300 H40 10:04:00
584 8290569 Leideck Heike 71D6250 D50 10:08:00
1130 8003139 Richter Friedmar 71D8100 H35 10:26:00
1301 8200267 Müller Rainer 71D4500 H50 10:50:00
1496 7501901 Conrad Helmut 71D4000 H75 10:55:00
1311 8151265 Gossel Heiko 71D6500 H50 11:10:00
4 2037295 Löhning Lisa 71D1150 D10L 13:49:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
647 901508 Kretzschmar Ute 82D5950 D60 10:18:00
1404 8662450 Kretzschmar Frank 82D5900 H60 10:39:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
689 8640466 Rosen Miriam 11G4950 D70 11:24:00
1448 8640467 Rosen David 11G5300 H65 11:31:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1337 51745 Šafka Jan 15G6600 H50 13:26:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
252 8110693 Pachnik Małgorzata 19P9350 D21E 11:12:00
941 504407 Pachnik Wojciech 19P9100 H21E 11:21:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
362 9870922 Puternicka Joanna 21P8750 D21C 11:29:00
1142 852702 Wieszaczewski Jacek 21P8500 H35 11:32:00
1246 600400 Ligienza Krzysztof 21P7200 H45 11:34:00
(14)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
625 2086530 Bargiel Beata 23P6550 D55 10:10:00
217 8220701 Olszanka Gabriela 23P0151 D20 10:14:00
354 8628698 Kufel Agata 23P8852 D21C 10:21:00
285 2034196 Górska Kinga 23P8952 D21A 10:29:00
1160 412493 Stefaniak Marcin 23P7900 H40 10:32:00
1300 1970244 Marszałek Marcin 23P7000 H50 10:38:00
622 887229 Drągowska Marzena 23P6250 D55 10:40:00
1237 1412342 Kosicki Tomasz 23P7100 H45 10:43:00
1306 2420205 Piłkowski Paweł 23P6600 H50 10:46:00
240 8636522 Ślusarczyk Katarzyna 23P8951 D21E 10:54:00
1368 887232 Drągowski Marek 23P6500 H55 11:02:00
1403 412316 Konstanciak Andrzej 23P5901 H60 11:03:00
1363 1407619 Żebrowski Dariusz 23P6300 H55 11:10:00
1163 8328477 Latkowski Krzysztof 23P7800 H40 14:52:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1433 222893 Wysocki Andrzej 24P5100 H65 10:07:00
648 886619 Wysocka Jolanta 24P5650 D60 10:12:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
483 8197778 Biolik Agnieszka 46P7700 D40 12:28:00
1194 8210276 Biolik Grzegorz 46P7600 H40 13:04:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1312 8640904 Urbaniak Krzysztof 58P6700 H50 10:42:00
1073 8640905 Urbaniak Jerzy 58P9800 H21B 13:17:00
(9)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
61 2112736 Schwarzová Martina 17S0950 D12 11:11:00
1115 406962 Gajdoš Martin 17S8901 H21C 11:21:00
1074 406961 Nemec Juraj 17S8900 H21B 11:21:00
12 7080080 Schwarzová Katarína 17S1150 D10L 11:25:00
1387 406954 Ščehovič Roman 17S6400 H55 11:34:00
363 305982 Ščehovičová Zuzana 17S9250 D21C 11:45:00
330 416753 Nemcova Erika 17S1452 D21B 11:48:00
1413 406942 Nemec Juraj 17S1401 H60 12:03:00
528 7201767 Bialekova Martina 17S1402 D45 12:17:00
(9)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
902 2049990 Kukurugya Matej 43S0103 H20 11:22:00
178 8670509 43S0251 D18 11:29:00
138 2049985 Vorlíčková Martina 43S0551 D16 11:31:00
843 2049991 Kukurugya Šimon 43S0402 H16 11:35:00
1015 8656707 Kubina Filip 43S8900 H21A 11:39:00
67 2049981 Vorlíčková Lucka 43S0851 D12 11:39:00
293 8004608 Kotrlová Katarína 43S9051 D21A 11:41:00
449 2049984 Vorlíčková Barbora 43S7651 D40 11:56:00
1256 2049993 Vorlíček Peter 43S7501 H45 12:07:00
(7)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
188 8222299 Miklušová Tamara 47S0250 A D18 12:11:00
549 307438 Schenková Katarína 47S7450 D45 12:49:00
1335 434820 Schenk Róbert 47S6802 H50 13:02:00
1153 434835 Mikluš Marián 47S7200 H35 13:14:00
542 8123457 Miklušová Dagmar 47S7350 D45 13:21:00
885 8170817 Schenk Michal 47S0201 H18 13:26:00
1421 2099591 Formanko Dušan 47S5802 H60 13:33:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1411 8667993 Palicka Miroslav 75S5900 H60 10:51:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1079 8090128 Vríčan Peter 86S8900 H21B 12:33:00
336 8012047 Vríčanová Janka 86S8950 D21B 12:36:00
(8)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1373 8648546 Peřinka Jan AOP6301 C H55 10:02:00
1381 8656723 Hadač Miroslav AOP6501 C H55 11:22:00
1011 49474 Šulc Václav AOP9200 C H21A 11:23:00
1378 8004335 Sklenář Miroslav AOP6302 C H55 11:30:00
326 7522295 Kašparová Šárka AOP7251 C D21B 11:36:00
589 682679 Hadačová Gabriela AOP6751 C D50 11:36:00
360 352326 Sklenářová Dorothea AOP9351 C D21C 11:37:00
950 7200365 Sklenář Martin AOP9501 C H21E 11:49:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
676 52557 Štáblová Jitka ASU5350 C D65 13:02:00
215 2045171 Hrabošová Magdalena ASU0099 C D20 14:44:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1442 2113090 Ptáček Ladislav BBM5300 C H65 12:01:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1406 2113057 Mutina Vlastimil BFM5701 C H60 10:57:00
502 2113071 Řeháková Jana BFM7152 C D45 11:09:00
(6)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
448 7913579 Tučková Monika BOR7650 C D40 11:48:00
638 2126287 Kubátová Ivana BOR6152 C D55 12:40:00
692 8549 Křtěnská Leontina BOR4650 C D70 12:42:00
1394 8490 Doškář Boris BOR6400 C H55 13:30:00
95 8421842 Lamačová Barbora BOR0750 B D14 14:15:00
719 8421841 Lamač Vítek BOR1100 C H10 14:27:00
(8)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
193 206417 Jirkovská Kateřina BZP0350 D18 12:35:00
371 2045224 Müllerová Petra BZP9050 C D21C 12:41:00
595 7000809 Müllerová Zorka BZP6750 C D50 12:44:00
481 2102806 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C D40 12:52:00
296 8660507 Králová Vanda BZP8750 C D21A 13:01:00
477 2113471 Papicová Silvie BZP7651 C D40 13:04:00
334 2088730 Krupová Tereza BZP8751 C D21B 13:06:00
459 434805 Jirkovská Pavlína BZP7250 C D40 13:20:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1540 2060236 Hájek Aleš CET1501 C HDR 10:00:00
356 2060205 Balcarová Kateřina CET8252 C D21C 10:01:00
797 8660514 Hájek Dominik CET0601 B H14 10:48:00
520 9722 Hájková Ludmila CET7554 C D45 10:57:00
1106 2056909 Balcar Vít CET8103 C H21C 11:03:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
841 8109386 Pelc Matyáš CST0401 C H16 11:15:00
1323 2027924 Pelc Václav CST6702 C H50 11:18:00
1420 2133920 Muchl Vladimír CST5601 C H60 11:21:00
529 7749 Pelcová Pavla CST7454 C D45 11:53:00
805 8109353 Pelc Tadeáš CST0601 C H14 12:28:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1529 51833 Hübnerová Johana CTB1551 C HDR 10:00:00
247 8660906 Voborníková Alena CTB9451 R D21E 10:18:00
245 8660904 Gregorová Kamila CTB8151 E D21E 10:42:00
987 8200032 Hübner Jan CTB7902 C H21A 10:43:00
(30)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1515 2135194 Janda Matyáš DKL1300 C HDR 10:00:00
1519 2000590 Drašar Matouš DKL1301 C HDR 10:00:00
1104 888621 Postolka Jáchym DKL9900 C H21B 13:33:00
1207 1416366 Jedlička Michal DKL8000 C H40 13:36:00
1458 7886 Chotětický Václav DKL5202 C H65 13:43:00
1126 49648 Beneš Jan DKL9800 C H21C 13:45:00
709 49643 Chudoba Jiří DKL1102 C H10L 13:46:00
200 8667952 Rousová Lucie DKL0251 B D18 13:47:00
563 7207773 Jandová Kateřina DKL7252 C D45 13:49:00
916 2080903 Kohout Václav DKL0101 B H20 13:52:00
775 2000595 Drašar Jakub DKL0903 C H12 13:52:00
1460 206496 Jirka Jiří DKL5501 C H65 13:55:00
233 49640 Benešová Hana DKL0050 B D20 13:56:00
823 8519565 Geisler Richard DKL0700 C H14 13:56:00
122 2000567 Drašarová Magdaléna DKL0752 C D14 13:59:00
1357 8033265 Šemelík Petr DKL6901 C H50 14:02:00
84 2148141 Chudobová Eliška DKL0850 B D12 14:03:00
1217 8660907 Lukavský Jiří DKL7800 C H40 14:08:00
710 2127553 Lukavský Vít DKL1101 C H10L 14:10:00
1352 51684 Vinš Pavel DKL6900 C H50 14:10:00
493 2039819 Drašarová Dana DKL7750 C D40 14:12:00
235 515197 Horychová Zuzana DKL0150 C D20 14:14:00
919 2800297 Postolka Jonáš DKL0100 C H20 14:16:00
1214 2800324 Vítek Jiří DKL7300 C H40 14:16:00
1345 49646 Beneš Jan DKL6600 C H50 14:18:00
779 2111751 Janda Šimon DKL0800 C H12 14:20:00
162 49644 Kadlecová Marie DKL0551 C D16 14:25:00
611 2800302 Vítková Marie DKL7054 C D50 14:36:00
613 2042542 Postolková Monika DKL7053 C D50 14:48:00
603 49647 Benešová Jaroslava DKL7050 C D50 14:56:00
(54)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1525 51787 Nová Eliška Anna DKP1551 C HDR 10:00:00
1528 2075697 Mullis Elizabeth DKP1651 C HDR 10:00:00
1544 51366 Škáchová Evelína DKP1552 C HDR 10:00:00
1536 0 Mrázková Barbora DKP1451 C HDR 10:00:00
1526 2095959 Kolín Jonáš DKP1500 C HDR 10:00:00
263 7000412 Bochenková Martina DKP8758 C D21E 10:36:00
265 8080824 Pospíšilová Marie DKP8756 R D21E 11:00:00
268 8450007 Kolínová Kristýna DKP8450 E D21E 11:24:00
1055 7922111 Mrázek Jiří DKP7911 C H21A 13:27:00
889 8654883 Škácha Vít DKP0310 A H18 13:38:00
1053 8648562 Illner Vojtěch DKP9600 C H21A 13:39:00
558 2060251 Foglarová Naďa DKP6553 C D45 13:41:00
1489 8266333 Procházka Aleš DKP4700 C H70 13:46:00
1049 8636190 Ramba Jiří DKP8606 C H21A 13:47:00
606 49806 Klašková Kateřina DKP6750 C D50 13:48:00
124 7208080 Gregorová Alice DKP0758 B D14 13:51:00
564 2103755 Hlavatá Pavla DKP7050 C D45 13:53:00
1045 8080832 Klaška Pavel DKP9301 C H21A 13:55:00
896 8080826 Šubrt Matěj DKP0205 B H18 13:56:00
682 2111758 Mikšová Stanislava DKP5250 C D65 13:56:00
413 8660535 Janatová Lucie DKP8154 C D35 13:57:00
1402 8650 Klaška Pavel DKP6500 C H55 13:58:00
198 2103705 Smutná Anna Marie DKP0359 A D18 13:59:00
161 2148090 Koubová Hana DKP0558 B D16 14:01:00
1157 2103753 Tuček Michal DKP8202 C H35 14:02:00
1204 2121756 Gregor Martin DKP7705 C H40 14:04:00
1286 8069069 Svoboda Jiří DKP7504 C H45 14:04:00
562 7201760 Škáchová Petra DKP7054 C D45 14:05:00
312 8181015 Voltrová Alena DKP9956 C D21A 14:05:00
663 8558 Klusáková Jitka DKP5651 C D60 14:06:00
886 8020122 Švarc Antonín DKP0203 A H18 14:08:00
910 8322332 Klaška Martin DKP0100 B H20 14:10:00
1051 8651714 Tomeš Jaroslav DKP8109 C H21A 14:11:00
305 2095927 Tučková Lucie DKP8550 C D21A 14:13:00
1159 416350 Melichar Jan DKP7500 C H35 14:14:00
1042 8518311 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 C H21A 14:15:00
711 0 Mrázek Václav DKP1202 C H10L 14:16:00
661 8080100 Mrázková Ivana DKP5650 C D60 14:18:00
1291 8303052 Illner Jakub DKP6601 C H45 14:19:00
491 8660470 Mullis Kateřina DKP7753 C D40 14:20:00
417 8116737 Jiřištová Zuzana DKP8254 C D35 14:21:00
306 7260030 Ryantová Jana DKP8660 C D21A 14:21:00
1288 7201769 Škácha Michal DKP7103 C H45 14:22:00
1047 8007701 Kolín Jan DKP7701 C H21A 14:23:00
665 49892 Dudová Hana DKP5752 C D60 14:24:00
415 420446 Chládková Petra DKP8159 C D35 14:27:00
1296 8080834 Šubrt Antonín DKP7100 C H45 14:28:00
308 8060505 Rambová Kamila DKP8655 C D21A 14:29:00
891 8226408 Mareš Albert DKP0308 A H18 14:32:00
228 8653088 Blahová Pavla DKP0155 B D20 14:32:00
1090 8557 Klusák Martin DKP8704 C H21B 14:33:00
1040 8667544 Pospíšil Ondřej DKP8717 C H21A 14:35:00
617 231939 Illnerová Daniela DKP6651 C D50 14:52:00
497 8206 Mrázková Jana DKP7857 C D40 15:00:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
403 0 Kopecká Šárka Matesová DLP8350 C D35 11:39:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
958 8010192 Dutkowski Mikolaj DOB9200 C H21E 12:41:00
1081 9122436 Lžíčař Martin DOB8803 C H21B 12:45:00
1035 920696 Janda Martin DOB8002 C H21A 13:23:00
1487 9818 Stárek Jiří DOB5001 C H70 13:26:00
(6)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
211 7205007 Dolejší Kateřina DOK0156 B D20 10:02:00
800 8116777 Dolejší Jan DOK0602 B H14 10:04:00
443 8655448 Dolejší Lenka DOK7450 C D40 10:12:00
1170 7200371 Synek Antonín DOK7800 C H40 10:20:00
933 8651739 Fürst Matouš DOK9602 R H21E 10:25:00
424 7200372 Synková Petra DOK7950 C D40 10:40:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
876 8116741 Kučera Jáchym DOR0301 A H18 11:20:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
341 8028805 Studničná Lenka FSP8650 C D21B 13:24:00
1123 888614 Borovička Tomáš FSP9801 C H21C 13:33:00
1500 53267 Čadil Jan FSP4300 C H75 13:43:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1416 1421900 Jakobi Zdeněk HAV5701 C H60 11:33:00
(7)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
631 51984 Mudrová Martina HCE6451 C D55 11:22:00
706 1417247 Pinkr Josef HCE1200 C H10L 11:22:00
1118 1421894 Pinkr Josef HCE8200 C H21C 11:33:00
1321 7208085 Müller Jan HCE6800 C H50 11:34:00
591 7202877 Kettnerová Lenka HCE6450 C D50 11:44:00
1254 2133888 Halač Jaroslav HCE6700 C H45 11:46:00
1380 515105 Kettner Pavel HCE5900 C H55 11:50:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1491 51937 Kašpar Josef HOB4601 C H70 13:54:00
912 436928 Hanuš Jaroslav HOB0001 C H20 14:28:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
176 8680365 Vávrová Vanda HOR0350 A D18 10:53:00
1386 2032106 Vávra Radek HOR6301 C H55 11:42:00
1383 2059759 Vávra Martin HOR6302 C H55 12:02:00
1415 8670484 Škorpil Martin HOR5700 C H60 14:21:00
761 8667965 Škorpil Marek HOR0900 B H12 14:36:00
(37)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1512 5177 Pachner Ota CHA1400 C HDR 10:00:00
185 2070839 Růžičková Vendula CHA0252 A D18 12:23:00
224 7208096 Pavlíková Markéta CHA0050 A D20 12:32:00
694 887906 Kašková Eva CHA4650 C D70 12:36:00
474 7500077 Pachnerová Dominika CHA7750 C D40 12:36:00
150 8116690 Matyášová Kristýna CHA0555 A D16 12:37:00
596 8179 Gorčicová Ivana CHA6550 C D50 12:40:00
298 8197 Gorčicová Eliška CHA9150 C D21A 12:41:00
1080 8001212 Ježek Lukáš CHA8604 C H21B 12:41:00
1329 8028878 Vydra Ivan CHA6600 C H50 12:42:00
1030 2070852 Čechlovský Jan CHA9300 C H21A 12:43:00
598 331779 Bartáková Eva CHA7051 C D50 12:48:00
478 2070836 Matyášová Jana CHA7652 C D40 12:48:00
340 8004126 Ježková Barbora CHA8850 C D21B 12:48:00
370 8194 Vejstrková Martina CHA9651 C D21C 12:49:00
295 8670479 Kašková Kateřina CHA7850 C D21A 12:49:00
1086 436431 Bek Jiří CHA0103 C H21B 12:53:00
117 2095948 Lipenská Barbora CHA0753 B D14 12:55:00
472 2059761 Štveráková Monika CHA7852 C D40 12:56:00
817 2095974 Březina Karel CHA0605 B H14 13:00:00
1459 1426021 Kaška Rudolf CHA5500 C H65 13:01:00
148 2095957 Štveráková Eliška CHA0553 C D16 13:07:00
72 2095935 Březinová Antonie CHA0851 C D12 13:07:00
1193 7700075 Pachner Pavel CHA7501 C H40 13:08:00
300 8659402 Knížková Šárka CHA9850 C D21A 13:09:00
110 2095923 Štveráková Zuzana CHA0750 C D14 13:11:00
1455 51231 Pavlík Milan CHA5400 C H65 13:13:00
1390 8174 Gorčica Pavel CHA6200 C H55 13:14:00
1191 2095964 Lipenský Robert CHA7201 C H40 13:16:00
1198 2095960 Březina Jan CHA7604 C H40 13:24:00
461 2095938 Březinová Michaela CHA7751 C D40 13:24:00
1125 2049588 Vejstrk Daniel CHA9105 C H21C 13:27:00
1483 8153 Smetana Radim CHA4700 C H70 13:30:00
1200 2059767 Matyáš Libor CHA7603 C H40 13:32:00
1278 2419931 Štverák Jan CHA7301 C H45 13:40:00
470 2095943 Lipenská Eva CHA7951 C D40 13:44:00
1457 8161 Barták Jiří CHA5100 C H65 13:49:00
(17)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1531 2132930 Šimek Jan CHC1301 C HDR 10:00:00
1532 9990101 Dvorský Michal CHC1401 C HDR 10:00:00
610 331708 Semrádová Jitka CHC6651 C D50 13:44:00
737 2134304 Šimek Vojtěch CHC1002 C H10 13:45:00
36 7502000 Dvorská Veronika CHC1054 C D10 13:46:00
1213 9554 Šimek Jiří CHC7901 C H40 13:52:00
1105 9563 Sýkora Bohumil CHC8601 C H21B 14:01:00
1294 8007502 Švadlena Pavel CHC7502 C H45 14:07:00
976 8053577 Semrád Ladislav CHC9701 C H21E 14:09:00
307 8629753 Chaloupková Veronika CHC9852 C D21A 14:09:00
615 9542 Chaloupková Lenka CHC6951 C D50 14:16:00
230 8320290 Chaloupková Kateřina CHC0051 B D20 14:20:00
378 2132920 Kleiberová Eliška CHC9952 C D21C 14:25:00
1353 9555 Semrád Pavel CHC6602 C H50 14:26:00
971 8199402 Sháněl Jan CHC9402 C H21E 14:29:00
309 8425544 Semrádová Jana CHC9951 C D21A 14:33:00
918 8656615 Švadlena Michal CHC0101 A H20 14:34:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
956 899165 Drahokoupil Aleš CHT8501 C H21E 11:29:00
1020 8656563 Krejsa Martin CHT9001 C H21A 11:35:00
292 8033202 Kašparová Lucie CHT9652 C D21A 11:37:00
1012 8667987 Hledík Jakub CHT9501 C H21A 11:51:00
(19)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
646 411563 Kadečková Jana JEN5651 C D60 10:00:00
133 2103259 Menclová Anna JEN0452 C D16 10:07:00
1478 7787 Grosman Pavel JEN4801 C H70 10:18:00
1226 8226405 Zabořil Michal JEN7101 C H45 10:22:00
2 2112774 Kutková Sára JEN1351 C D10L 10:25:00
1184 2134359 Kutek Pavel JEN7701 C H40 10:28:00
97 2112732 Kutková Tereza JEN0752 C D14 10:31:00
444 2112773 Kutková Hana JEN8050 C D40 10:32:00
517 7789 Menclová Jana JEN7556 C D45 10:37:00
1461 411580 Kadečka Jiří JEN5002 C H70 10:38:00
1362 2067342 Mareš Hynek JEN6101 C H55 10:46:00
54 2060292 Zabořilová Anna JEN0951 B D12 10:47:00
1168 2085628 Kadečka Jakub JEN7901 C H40 10:48:00
1108 2085627 Kadečka Adam JEN9601 C H21C 10:51:00
1224 411613 Mencl Martin JEN7301 C H45 10:52:00
792 2104596 Matouš Marek JEN0602 C H14 10:52:00
504 8033263 Zabořilová Romana JEN7457 C D45 10:53:00
748 2113046 Kutek Matěj JEN0902 C H12 11:04:00
1462 7777 Richtr Jiří JEN5001 C H70 11:14:00
(14)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
668 2096111 Zlesáková Vlasta JIL5362 C D65 10:08:00
521 2127634 Janovská Věra JIL7258 C D45 10:09:00
439 2127629 Pitrmucová Šárka JIL7852 C D40 10:24:00
582 2096128 Třešňáková Blanka JIL7051 C D50 10:28:00
442 9077 Malá Věra JIL7752 C D40 10:36:00
1361 9070 Malý Evžen JIL6102 C H55 10:38:00
1437 8516412 Erlebach Josef JIL5201 C H65 10:43:00
1220 426352 Janovský Petr JIL7202 C H45 10:46:00
1171 9067 Zlesák Ondřej JIL7601 C H40 10:52:00
1468 9066 Zlesák Zdeněk JIL4701 C H70 10:58:00
1169 2075603 Pitrmuc Jan JIL7703 C H40 11:00:00
1369 682091 Karel Miloš JIL6004 C H55 11:06:00
936 1155115 Malý Aleš JIL8702 C H21E 11:13:00
1307 2096118 Třešňák Miloš JIL6902 C H50 11:14:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1292 301631 Zaydlar Michal JLI7100 C H45 13:52:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1185 8123477 Martinek Pavel JPV7700 C H40 11:24:00
1248 2113078 Chmelář Jan JPV7501 C H45 11:40:00
451 2085577 Chmelářová Radka JPV7650 C D40 11:44:00
(28)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
948 8651935 Semík Ondřej KAM9401 C H21E 11:37:00
202 8656555 Bejvlová Karolína KAM0258 A D18 13:17:00
1056 523000 Pašek František KAM7600 C H21A 13:31:00
605 51278 Šafková Petra KAM6650 C D50 13:40:00
1092 8499979 Hájek Adam KAM9202 C H21B 13:41:00
266 8051795 Procházková Marie KAM9554 C D21E 13:42:00
153 8226331 Čapková Lucie KAM0459 A D16 13:43:00
914 9101674 Víšek Martin KAM0102 B H20 13:46:00
972 8680382 Škvor Ota KAM9900 C H21E 13:49:00
1396 52279 Semík Luboš KAM6201 C H55 13:50:00
1088 428234 Rýdel Jiří KAM9200 C H21B 13:57:00
864 8656715 Gajda Martin KAM0405 A H16 13:59:00
262 8271093 Landovská Petra KAM9354 E D21E 14:00:00
977 8654886 Kettner Lukáš KAM9403 R H21E 14:01:00
893 8680302 Škvor Adam KAM0202 A H18 14:02:00
911 8663176 Janda Ondřej KAM0113 A H20 14:04:00
269 8116683 Doležalová Monika KAM8851 E D21E 14:06:00
232 8100500 Aschermannová Karolína KAM0051 A D20 14:08:00
345 224884 Procházková Andrea KAM9152 C D21B 14:12:00
979 8660571 Rusý Tomáš KAM9301 R H21E 14:13:00
1103 8648633 Němeček Jan KAM9300 C H21B 14:13:00
380 7201193 Kettnerová Dana KAM8952 C D21C 14:17:00
981 8109377 Šafka Daniel KAM9105 C H21E 14:21:00
342 8226366 Zavadilová Barbora KAM9454 C D21B 14:24:00
311 8028869 Zimmerová Kateřina KAM9850 C D21A 14:25:00
608 8517320 Klinkerová Jitka KAM6450 C D50 14:28:00
208 8660595 Hankovcová Helena KAM0350 A D18 14:29:00
917 8656513 Gajda Jan KAM0105 A H20 14:40:00
(6)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
667 682674 Malá Jitka KAS5451 C D65 10:02:00
624 682680 Slezáčková Věra KAS6550 C D55 10:16:00
1463 682613 Nejezchleba Jiří KAS4600 C H70 10:22:00
1309 682631 Eichler Petr KAS6900 C H50 10:22:00
1236 515023 Hnízdil Jan KAS7100 C H45 10:37:00
576 682641 Eichlerová Jana KAS7051 C D50 10:40:00
(6)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
119 8116754 Havlová Tereza KNC0750 B D14 12:31:00
71 7210120 Havlová Veronika KNC0950 C D12 12:31:00
815 224868 Besta Radek KNC0803 C H14 12:52:00
1202 420401 Havel Josef KNC7800 C H40 12:56:00
1024 303945 Besta Lukáš KNC8101 C H21A 13:03:00
464 224869 Havlová Eva KNC7851 C D40 13:56:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1516 8116677 Čeřovská Eliška KON1353 C HDR 10:00:00
726 8226353 Čeřovský Filip KON1010 C H10 10:39:00
(11)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
331 2111818 Trdá Lucie KPY8651 C D21B 10:12:00
839 2801247 Vejražka David KPY0401 C H16 11:23:00
1077 1470170 Pavlíček Lubomír KPY7800 C H21B 11:25:00
1143 515401 Kopecký Oldřich KPY0900 C H35 11:26:00
1324 301374 Dobeš Václav KPY5701 C H50 11:30:00
1186 2801249 Vejražka Jiří KPY7400 C H40 11:32:00
954 301370 Kohl Ondřej KPY8600 C H21E 11:33:00
99 2801009 Vejražková Anna KPY0750 B D14 11:39:00
397 416330 Jirásková Pavla KPY7950 C D35 11:45:00
399 2148140 Kopecká Magdaléna KPY8250 C D35 12:03:00
1075 8660916 Klomínský Václav KPY8700 C H21B 14:49:00
(10)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1523 51933 Pethsová Isabella KRN1051 C HDR 10:00:00
1542 2102867 Rychlý Jakub KRN1500 C HDR 10:00:00
1546 52627 Hrouza Jan KRN1300 C HDR 10:00:00
419 8654901 Jiříčková Bětka KRN8383 C D35 13:45:00
1087 52643 Zavřel Michal KRN6804 C H21B 13:45:00
1158 8654914 Hrouza Jan KRN8100 C H35 13:50:00
1048 8414134 Rychlý Pavel KRN8505 C H21A 13:51:00
343 8654885 Rychlá Pavlína KRN8559 C D21B 13:54:00
712 446353 Peths Sebastian KRN1200 C H10L 13:58:00
1043 8116812 Peths Jan KRN8101 C H21A 14:31:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
813 7300274 Hůla Tomáš LBE0602 B H14 12:44:00
1272 8667504 Hůla Pavel LBE7300 C H45 12:55:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
652 219280 Janská Iva LBM5795 C D60 11:24:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1209 887909 Bednařík Radek LCE7125 C H40 13:48:00
974 8660447 Chloupek Adam LCE9300 E H21E 13:57:00
261 8660599 Sklenářová Radka LCE9250 R D21E 14:12:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
541 7121314 Nehasilová Zuzana LDC7150 C D45 12:33:00
1271 7111213 Nehasil Vladislav LDC7101 C H45 13:25:00
1423 8005436 Holpuch Jiří LDC5702 C H60 13:39:00
(14)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1534 8111 Pavlík Přemek LIT1414 C HDR 10:00:00
1097 7703600 Kučerka David LIT8202 C H21B 11:29:00
1100 8108 Nerad Jaroslav LIT9001 C H21B 13:37:00
1091 7205004 Tůma Martin LIT8204 C H21B 13:49:00
713 8109 Pavlík Tobiáš LIT1111 C H10L 13:52:00
375 8115 Neradová Eva LIT8951 C D21C 13:53:00
695 8110 Neradová Alena LIT5051 C D70 14:00:00
373 8113 Pavlíková Jitka LIT8352 C D21C 14:01:00
1093 7210130 Pavlík Libor LIT7605 C H21B 14:09:00
374 8105 Vojáčková Šárka LIT9051 C D21C 14:13:00
1089 7205016 Lužnický Jiří LIT8501 C H21B 14:17:00
379 7210115 Pavlíková Klára LIT7451 C D21C 14:21:00
377 2106732 Benešová Zuzana LIT8353 C D21C 14:29:00
1095 8107 Macek Jiří LIT8401 C H21B 14:37:00
(16)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
357 51203 Melicharová Barbora LLI7252 C D21C 10:05:00
986 8656608 Melichar Vojtěch LLI9802 C H21A 10:07:00
831 8659397 Peterka Jakub LLI0404 A H16 10:11:00
355 2060204 Bradáčová Marie LLI7550 C D21C 10:13:00
1006 8656591 Peterka Vojtěch LLI7502 C H21A 10:15:00
1305 8657098 Fürst Aleš LLI6801 C H50 10:18:00
674 8546 Korejčíková Dáďa LLI5550 C D65 10:20:00
1467 51204 Peterka Josef LLI4702 C H70 10:26:00
1303 2092413 Melichar Jaromír LLI6301 C H50 10:26:00
991 8656716 Bradáč Jakub LLI0002 A H21A 10:47:00
320 8659388 Fürstová Anna LLI9854 C D21B 10:48:00
569 2032126 Fürstová Katka LLI6950 C D50 10:48:00
982 8659416 Melichar Petr LLI0001 A H21A 10:51:00
1222 434598 Bradáč Stanislav LLI7201 C H45 10:58:00
901 2118932 David Tomáš LLI0000 C H20 11:10:00
873 2032132 Bradáč David LLI0203 B H18 11:14:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
869 8061505 Bejvl Marek LME0400 A H16 14:31:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1267 232429 Žebrák Zbyněk LOV7101 C H45 13:28:00
(37)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
175 8656534 Fejfarová Tereza LPU0360 A D18 10:35:00
172 8656514 Petrásová Hana LPU0380 B D18 10:47:00
179 8109308 Kološová Veronika LPU0351 B D18 10:59:00
183 8013925 Pušová Bára LPU0357 A D18 11:11:00
729 8109408 Kadaně Matěj LPU1001 C H10 11:15:00
630 51183 Roudná Eva LPU6554 C D55 11:16:00
27 7210076 Froschová Magdalena LPU1052 C D10 11:16:00
291 515136 Losmanová Zuzana LPU8752 C D21A 11:17:00
1076 416269 Moravec Marek LPU8811 C H21B 11:17:00
1379 7209277 Roudný Václav LPU6102 C H55 11:18:00
68 7210072 Švíglerová Anna LPU0952 C D12 11:19:00
593 8648581 Knapová Iva LPU6052 C D50 11:20:00
181 8654913 Koberová Kateřina LPU0352 A D18 11:23:00
328 8109301 Vojtíšková Viktorie LPU0051 A D21B 11:24:00
1450 8116813 Knap Jan LPU5101 C H65 11:25:00
1121 8014567 Kadaně Miroslav LPU7817 C H21C 11:27:00
1013 8141421 Žák Jan LPU9802 C H21A 11:27:00
634 425573 Francová Julínková Dana LPU6555 C D55 11:28:00
587 9201630 Demlová Jitka LPU6955 C D50 11:28:00
287 2070818 Jansová Doubravka LPU9750 C D21A 11:29:00
367 8013926 Kadaňová Barbora LPU8253 C D21C 11:33:00
405 8033225 Mrskočová Dana LPU7356 C D35 11:33:00
102 8116716 Švíglerová Kateřina LPU0752 B D14 11:35:00
173 8109309 Bártová Adéla LPU0353 B D18 11:35:00
141 8654902 Mrskočová Markéta LPU0553 B D16 11:43:00
949 8656511 Procházka David LPU9113 R H21E 11:45:00
177 8670795 Kovářová Jana LPU0251 B D18 11:47:00
1019 8654896 Mrskoč Marek LPU0205 B H21A 11:47:00
654 2125366 Novotná Jiřina LPU5654 C D60 11:48:00
1417 2108909 Novotný Miroslav LPU5905 C H60 11:51:00
1144 8000246 Šabatka Petr LPU8106 C H35 11:56:00
1017 9201627 Deml Tomáš LPU9502 C H21A 11:59:00
455 889272 Švíglerová Pavla LPU7658 C D40 12:00:00
1023 8656528 Roudný Václav LPU0001 A H21A 12:07:00
1039 1602619 Koleš Jan LPU8610 C H21A 12:35:00
807 8109319 Kadaně Marek LPU0703 B H14 12:36:00
280 253357 Kolešová Helena LPU8857 C D21A 13:53:00
(8)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1298 8662345 Žejdlík Michal LTP7001 C H50 10:10:00
826 8662293 Klein Martin LTP0404 B H16 10:23:00
212 8662288 Riby Rose LTP0051 A D20 10:26:00
170 8226439 Žejdlíková Eliška LTP0350 B D18 10:29:00
1239 9201628 Martinec Pavel LTP7003 C H45 10:31:00
508 232494 Kamírová Gabriela LTP7351 C D45 10:41:00
1409 7208240 Eiselt Miloš LTP5802 C H60 10:45:00
511 7200340 Žejdlíková Jitka LTP7251 C D45 10:49:00
(38)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1044 8662680 Šitina Jakub LTU0001 B H21A 13:35:00
895 8648549 Zamastil Michal LTU0203 B H18 13:50:00
868 2057585 Kotyk Vojtěch LTU0502 C H16 13:51:00
416 8662725 Komárková Lucie LTU7851 C D35 13:51:00
738 2057577 Retka Jakub LTU1000 C H10 13:51:00
819 2057579 Hrůza Ondřej LTU0703 C H14 13:52:00
1397 8680288 Hanuš Pavel LTU6501 C H55 13:54:00
1208 2057588 Brož Michal LTU8000 C H40 13:56:00
772 2143370 Čapek Karel LTU0801 B H12 13:56:00
640 8680397 Hanušová Jitka LTU6352 C D55 13:58:00
1490 9777 Rejmont Milan LTU4801 C H70 13:58:00
1355 8662675 Lazák Jan LTU6900 C H50 13:58:00
1206 2116474 Kvášovský Jakub LTU7802 C H40 14:00:00
778 2085654 Kotyk Šimon LTU0802 C H12 14:00:00
825 2103289 Kutáček Ondřej LTU0700 B H14 14:00:00
39 2144168 Vaňátková Thea LTU1150 C D10 14:04:00
696 2058517 Kutáčková Stanislava LTU4751 C D70 14:06:00
863 2141913 Kerhát David LTU0403 C H16 14:07:00
1156 2001938 Vaňátko Jakub LTU8100 C H35 14:08:00
774 2133881 Kvášovský Filip LTU0902 C H12 14:08:00
821 8662709 Hanák Matěj LTU0701 B H14 14:08:00
741 2108872 Brož Jiří LTU1101 C H10 14:09:00
607 2057594 Lazáková Šárka LTU6952 C D50 14:12:00
1215 2001930 Čapek Karel LTU7803 C H40 14:12:00
780 2057580 Brož Jindřich LTU0903 C H12 14:12:00
870 2057590 Lazák Jan LTU0500 C H16 14:15:00
422 2085618 Brožová Jana LTU8250 C D35 14:15:00
771 2103286 Kobík Kryštof LTU0901 C H12 14:16:00
897 8662708 Šitina Tomáš LTU0300 B H18 14:20:00
37 2143349 Čapková Kateřina LTU1050 C D10 14:22:00
860 8662734 Pirožek Vojtěch LTU0400 C H16 14:23:00
418 9201756 Čapková Eva LTU7852 C D35 14:33:00
1349 2103290 Skalka Michal LTU6700 C H50 14:34:00
1210 2001909 Kotyk Pavel LTU7901 C H40 14:36:00
155 8662731 Hošková Kateřina LTU0451 B D16 14:37:00
614 206478 Stodůlková Lenka LTU6752 C D50 14:40:00
487 2108882 Kotyková Libuše LTU7854 D40 14:44:00
489 2103288 Termerová Jana LTU7850 C D40 14:52:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
970 8656681 Zelinka Jiří MBM8740 C H21E 13:25:00
(14)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1189 8098 Pavlů Jiří MFP7704 C H40 11:16:00
454 8660371 Sieglová Dagmar MFP7050 C D40 11:16:00
1325 8648567 Siegl Roman MFP6700 C H50 11:22:00
456 246877 Pavlů Lenka MFP7753 C D40 11:24:00
1375 1418752 Forst Libor MFP6301 C H55 11:26:00
1187 515016 Suk Jiří MFP6401 H40 11:28:00
1252 8680580 Gemperle František MFP7102 C H45 11:28:00
289 682683 Šimšová Jana MFP7651 C D21A 11:33:00
653 2081364 Hlaváčová Jarka MFP6050 C D60 11:36:00
458 2067234 Nedbalová Jana MFP8050 C D40 11:36:00
532 51872 Nyklová Helena MFP7550 C D45 11:57:00
1245 2090836 Šimša Jaromír MFP7100 C H45 12:01:00
809 1418769 Pavlů Matěj MFP0701 C H14 12:12:00
804 1417136 Pavlů Jakub MFP0700 C H14 12:20:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
736 888609 Placek Nikolas MLA1200 C H10 14:15:00
777 1421927 Placek Tomas MLA0902 C H12 14:24:00
414 8033229 Placková Veronika MLA8250 C D35 14:39:00
1205 8109418 Placek Petr MLA8000 C H40 14:40:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1354 9101189 Holec Honza MOV6701 C H50 13:46:00
(9)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1031 7200594 Novák Zdeněk NPA7701 C H21A 12:31:00
460 2078500 Šedivá Petra NPA7751 C D40 12:32:00
767 2085640 Šedivý Josef NPA0802 B H12 12:32:00
678 2060214 Nováková Jana NPA5552 C D65 12:38:00
1033 7210092 Antoš Filip NPA8001 C H21A 12:39:00
256 8116676 Nováková Zuzana NPA9151 C D21E 12:42:00
1038 8680311 Novák Jiří NPA7502 C H21A 13:11:00
1148 2113094 Šedivý Josef NPA8003 C H35 13:20:00
1485 2060215 Novák Karel NPA5001 C H70 13:42:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1299 553456 Müller Robert OAV6900 C H50 11:02:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1498 2087699 Šplíchal Jiří OKP4500 C H75 11:25:00
290 887935 Nováková Kateřina OKP9450 C D21A 11:25:00
1326 51679 Novák Ivo OKP6200 C H50 11:42:00
446 681852 Balusková Ida OKP7350 C D40 11:52:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1382 8656589 Hájek Jiří ONO6400 C H55 12:10:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1412 8028829 Višňa Milan OOL5904 C H60 11:57:00
1385 426375 Světnický Alexandr OOL6300 C H55 11:58:00
(7)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1502 232338 Hudečková Adina OOP1450 C HDR 10:00:00
1503 232523 Hudečková Stella OOP1150 C HDR 10:00:00
401 232358 Hudečková Petra OOP8252 C D35 11:21:00
1481 49301 Ševčík Břetislav OOP5001 C H70 11:22:00
586 2112733 Kociánová Eva OOP6750 C D50 11:24:00
1146 232527 Hudeček Tomáš OOP8201 C H35 11:38:00
1449 8654881 Rychlý Miloš OOP5302 C H65 11:43:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
880 2064779 Sobotka Radim OPI0300 B H18 12:44:00
540 2091538 Sobotková Lenka OPI7401 C D45 12:45:00
28 2064782 Sobotková Lada OPI0951 C D10 12:58:00
187 8648555 Šafaříková Lucie OPI0350 B D18 12:59:00
1276 2088168 Sobotka Petr OPI7300 C H45 13:34:00
(10)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1533 8009 Voráčková Karolína OSN1456 C HDR 10:00:00
847 2011898 Dvořáček Tomáš OSN0505 B H16 12:35:00
34 53177 Dvořáčková Eva OSN1050 C D10 12:46:00
1192 9201330 Voráček Michal OSN8000 C H40 12:48:00
18 52142 Voráčková Anežka OSN1260 C D10L 12:49:00
113 53158 Dvořáčková Jana OSN0757 C D14 13:03:00
882 8648630 Dvořáček Jakub OSN0303 C H18 13:08:00
412 9201331 Voráčková Lenka OSN8555 C D35 13:09:00
465 8226322 Dvořáčková Jana OSN7850 C D40 13:16:00
1268 8007171 Dvořáček Jiří OSN7502 C H45 13:37:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
229 8033215 Nováková Eliška PDY0150 B D20 13:50:00
565 2102798 Nováková Martina PDY7350 C D45 14:01:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
626 2113055 Kábrtová Iva PEN6350 C D55 10:34:00
(58)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1507 1006283 Hora Damián PGP1616 C HDR 10:00:00
957 515113 Procházka Pavel PGP9002 C H21E 10:05:00
335 8008455 Horová Klára PGP8455 C D21B 10:06:00
191 8667539 Dvořáková Hana PGP0355 B D18 12:17:00
189 1418751 Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 B D18 12:29:00
552 2148227 Dvořáková Ivana PGP7254 C D45 12:29:00
693 8200025 Haňkovská Jana PGP4050 C D70 12:30:00
656 2080958 Zelená Markéta PGP5850 C D60 12:36:00
1084 515038 Sysel Ondřej PGP8302 C H21B 12:37:00
109 8226324 Štěpová Kateřina PGP0657 A D14 12:39:00
853 8116795 Dlouhý Aleš PGP0502 B H16 12:39:00
226 7207774 Doubková Emma PGP0154 C D20 12:44:00
411 2080966 Bozděchová Lenka PGP8254 C D35 12:45:00
302 7210812 Kožinová Jana PGP6651 C D21A 12:45:00
637 51660 Ježková Regina PGP6352 C D55 12:46:00
118 2143358 Dvořáková Veronika PGP0659 B D14 12:47:00
195 8226361 Chrzová Eliška PGP0353 A D18 12:47:00
147 8226321 Gemperlová Eliška PGP0556 B D16 12:49:00
959 8659382 Pospíšil Vítek PGP6803 C H21E 12:49:00
1082 2108874 Kurz Matouš PGP8606 C H21B 12:49:00
883 8656580 Kožina Štěpán PGP0300 B H18 12:50:00
1027 8151151 Janas Petr PGP7106 C H21A 12:51:00
659 301361 Jelínková Radana PGP5851 C D60 12:54:00
258 232167 Jelínková Zora PGP8851 C D21E 12:54:00
74 232246 Kubecová Markéta PGP0955 C D12 12:55:00
600 2129235 Šejnová Magdalena PGP7053 C D50 12:56:00
961 8071491 Landovský Tomáš PGP9103 C H21E 12:57:00
294 7003042 Kožinová Zuzana PGP9650 C D21A 12:57:00
1263 888639 Baldrian Petr PGP7203 C H45 12:58:00
1336 886298 Kabát Jan PGP6901 C H50 12:58:00
855 8667514 Kabát Martin PGP0408 A H16 12:59:00
1034 7203451 Beneš Miroslav PGP8108 C H21A 12:59:00
337 7300087 Kafková Dominika PGP9053 C D21B 13:00:00
78 2143361 Dvořáková Lucie PGP0956 C D12 13:03:00
260 232168 Jelínková Šárka PGP9153 C D21E 13:06:00
857 8670467 Čtrnáct František PGP0401 B H16 13:07:00
1452 232091 Jelínek Martin PGP5103 C H65 13:07:00
1025 8632139 Janovský Tomáš PGP6401 C H21A 13:07:00
1152 682615 Dvořák Josef PGP8006 C H35 13:08:00
548 8654900 Janovská Petra PGP7355 C D45 13:09:00
907 8516919 Čtrnáct Šimon PGP0001 B H20 13:10:00
333 8667999 Havelíková Kateřina PGP9256 C D21B 13:12:00
144 8656743 Šimšová Pavla PGP0557 A D16 13:13:00
968 515161 Sysel Ctibor PGP8700 C H21E 13:13:00
304 2021848 Kopecká Johana PGP9956 C D21A 13:13:00
878 8663127 Janas Petr PGP0200 A H18 13:14:00
851 8667507 Janas Adam PGP0404 B H16 13:15:00
1275 7209464 Střelba Ondřej PGP7510 C H45 13:16:00
1388 8670455 Kožina Petr PGP6000 C H55 13:18:00
881 8654897 Kolář Matyáš PGP0304 B H18 13:20:00
963 9418870 Flašar Jan PGP8610 R H21E 13:21:00
955 8663123 Hora Vojtěch PGP8301 C H21E 13:29:00
1484 8040749 Kotecký Roman PGP4900 C H70 13:34:00
909 8666867 Siegl Matyáš PGP0104 B H20 13:40:00
1395 51658 Hurta Vladimír PGP6305 C H55 13:42:00
476 1886930 Dlouhá Marta PGP7858 C D40 13:52:00
554 2067949 Malečková Iva PGP7559 C D45 14:09:00
1338 2067268 Maleček Vít PGP6801 C H50 14:22:00
(85)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1527 8014455 Šafář Martin PHK1102 C HDR 10:00:00
946 8627109 Petržela Jan PHK9200 E H21E 10:01:00
210 7210923 Zamouřilová Anežka PHK0354 A D18 13:23:00
616 2080919 Kokrdová Věra PHK6450 C D50 13:36:00
267 8005907 Rollier Monika PHK8051 C D21E 13:36:00
154 7210231 Kopecká Martina PHK0555 B D16 13:37:00
1348 1413331 Melichar Igor PHK6504 C H50 13:42:00
1057 8662676 Panchártek Jan PHK8802 C H21A 13:43:00
1426 2088189 Čermák Libor PHK5600 C H60 13:45:00
859 8667962 Neumann Matěj PHK0400 A H16 13:47:00
123 8033203 Novotná Vendula PHK0777 B D14 13:47:00
824 8226302 Metelka Tomáš PHK0801 B H14 13:48:00
156 8007192 Vrábelová Hana PHK0454 C D16 13:49:00
1501 8084000 Mikulecký Jan PHK3801 C H75 13:49:00
1281 7210813 Kamenický Jan PHK6601 C H45 13:49:00
1346 336760 Růžička Ivan PHK6702 C H50 13:50:00
641 219239 Novotná Ivana PHK6354 C D55 13:52:00
264 553442 Šímová Jana PHK8569 R D21E 13:54:00
867 8226370 Čermák Martin PHK0502 B H16 13:55:00
125 8518314 Příkazská Zuzana PHK0654 B D14 13:55:00
1285 8663113 Novotný Milan PHK6502 C H45 13:55:00
1155 2091536 Příkazský Jakub PHK8000 C H35 13:56:00
376 7772 Veselá Jana PHK8650 C D21C 13:57:00
1428 7202881 Souček Pavel PHK5503 C H60 13:57:00
560 2103266 Čermáková Lucie PHK7150 C D45 13:57:00
915 2059764 Galbavý Matěj PHK0007 B H20 13:58:00
1279 8116751 Pompach Martin PHK7207 C H45 13:58:00
1046 8660923 Šabatka Zdeněk PHK8900 C H21A 13:59:00
602 8660597 Kosová Michaela PHK6752 C D50 14:00:00
662 253368 Panchártková Jitka PHK5951 C D60 14:00:00
482 9408 Kunartová Lenka PHK7852 C D40 14:00:00
234 9369 Hlaváčková Petra PHK0052 C D20 14:02:00
862 8061489 Pompach Lukáš PHK0500 B H16 14:03:00
121 8660553 Neumannová Alžběta PHK0650 A D14 14:03:00
420 416264 Novotná Martina PHK8255 C D35 14:03:00
740 2059756 Kunart Lukáš PHK1010 C H10 14:03:00
714 9433 Pompach Tobiáš PHK1201 C H10L 14:04:00
486 2126400 Jelínková Zuzana PHK7452 C D40 14:04:00
776 2060279 Novotný Vít PHK0901 C H12 14:04:00
822 2088727 Horák Filip PHK0701 B H14 14:04:00
81 2035704 Kunartová Dominika PHK0888 B D12 14:07:00
151 8667978 Čapková Anna PHK0451 B D16 14:07:00
1041 1602626 Veselý Ondřej PHK8505 C H21A 14:07:00
619 9494 Kopecká Marcela PHK6852 C D50 14:08:00
484 2053587 Čapková Petra PHK7850 C D40 14:08:00
1430 8660393 Běhoun Pavel PHK5701 C H60 14:09:00
1399 2059745 Hlaváček Lubomír PHK6401 C H55 14:10:00
1287 8660515 Chaloupský David PHK7103 C H45 14:10:00
85 2113479 Jelínková Eva PHK0953 B D12 14:11:00
858 2078476 Kokrda Vojtěch PHK0402 C H16 14:11:00
666 8648580 Běhounová Jiřina PHK5651 C D60 14:12:00
83 9665 Čapková Markéta PHK0850 B D12 14:15:00
488 1413332 Melicharová Zdeňka PHK7551 C D40 14:16:00
1284 2070821 Cichý David PHK7001 C H45 14:16:00
975 8270982 Rollier Baptiste PHK8200 E H21E 14:17:00
196 2087682 Horáková Veronika PHK0353 B D18 14:17:00
310 8656708 Hepnerová Martina PHK8150 C D21A 14:17:00
346 434591 Metelková Taťána PHK7250 C D21B 14:18:00
158 8116745 Metelková Michaela PHK0550 A D16 14:19:00
1052 9399 Kadeřávek Petr PHK7605 C H21A 14:19:00
1203 8116828 Šafář Jan PHK7700 C H40 14:20:00
601 9833 Kavalírová Kateřina PHK6756 C D50 14:24:00
980 8656633 Chvátil Šimon PHK9908 R H21E 14:25:00
1293 336717 Chvátil Jiří PHK7200 C H45 14:25:00
1101 8651738 Faltejsek Jan PHK9802 C H21B 14:25:00
231 8662722 Hápová Petra PHK0051 C D20 14:26:00
1054 8670463 Novotný Tomáš PHK8101 C H21A 14:27:00
1211 2053586 Čapek Miroslav PHK7603 C H40 14:28:00
480 1413977 Samková Renáta PHK7456 C D40 14:28:00
773 2113356 Jelínek František PHK0900 B H12 14:28:00
1350 2126381 Zamouřil Petr PHK6806 H50 14:30:00
152 8660575 Chvátilová Johana PHK0450 A D16 14:31:00
1280 2017671 Faltejsek Pavel PHK7003 C H45 14:31:00
496 7209792 Růžičková Kamila PHK7153 C D40 14:32:00
865 8000239 Málek David PHK0504 C H16 14:35:00
206 8656623 Vandasová Adéla PHK0255 A D18 14:35:00
490 8670748 Novotná Petra PHK6651 C D40 14:36:00
1283 9407 Kunart Tomáš PHK7205 C H45 14:37:00
1050 8656658 Losman Petr PHK7901 C H21A 14:39:00
494 682334 Chaloupská Pavlína PHK7051 C D40 14:40:00
344 2075609 Kubíčková Jana PHK9999 C D21B 14:42:00
160 2103273 Doudová Alžběta PHK0554 B D16 14:43:00
1282 9650526 Kavalír Karel PHK6503 C H45 14:43:00
1094 515050 Mašata Roman PHK7107 C H21B 14:45:00
492 2102589 Příkazská Petra PHK7651 C D40 14:48:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1029 331313 Neumann Tomáš PVP8900 C H21A 12:27:00
1037 8667979 Neumann Vojtěch PVP9400 C H21A 12:55:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
649 7205030 Rosecká Alena PZR5654 C D60 11:42:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
301 2111809 Matušková Jana RBK9999 C D21A 12:53:00
1341 8116742 Matuška Pavel RBK7001 C H50 13:30:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
463 9943 Vláčilová Kateřina RIC7757 C D40 12:40:00
149 52859 Vláčilová Barbora RIC0457 C D16 13:01:00
115 52857 Vláčilová Anna RIC0657 C D14 13:15:00
1265 887622 Vláčil Daniel RIC7307 C H45 13:19:00
(29)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
134 8516925 Černá Ema ROU0451 A D16 10:01:00
91 2031369 Buková Hana ROU0750 C D14 10:03:00
832 0 Hejcman Jan ROU0504 C H16 10:03:00
436 2127876 Krejčová Jana ROU7758 C D40 10:04:00
388 2143344 Hrádková Kateřina ROU8350 C D35 10:09:00
171 2059749 Buková Anežka ROU0351 C D18 10:11:00
1182 331503 Heller Jiří ROU7708 C H40 10:12:00
6 0 Hejcmanová Amálie ROU1251 C D10L 10:13:00
834 8662349 Heller Jiří ROU0501 B H16 10:15:00
990 8516425 Buk Petr ROU0001 A H21A 10:19:00
59 8662284 Pěkná Alžběta ROU0950 B D12 10:23:00
96 8662337 Krejčová Hana ROU0653 B D14 10:27:00
1235 2085613 Černý Michal ROU7505 C H45 10:28:00
1318 2099501 Buk Jiří ROU6901 C H50 10:30:00
836 2143364 Krátký Štěpán ROU0503 B H16 10:31:00
786 8662370 Heller Jakub ROU0702 B H14 10:32:00
52 2134252 Krátká Linda ROU0851 C D12 10:35:00
568 2059753 Buková Zdeňka ROU7051 C D50 10:36:00
923 2075669 Buk Michal ROU9601 C H21E 10:37:00
1366 331058 Buk Miloslav ROU6202 C H55 10:42:00
131 8517325 Krejčová Lucie ROU0453 A D16 10:43:00
1137 2143402 Hrádek Tomáš ROU8301 C H35 10:44:00
434 2081373 Hellerová Alena ROU7850 C D40 10:44:00
728 2143362 Hrádek Vojtěch ROU1000 C H10 10:57:00
788 0 Hejcman Jaroslav ROU0704 C H14 11:00:00
1008 8662366 Buk Ondřej ROU0102 B H21A 11:03:00
516 2075666 Buková Jana ROU7150 C D45 11:05:00
1232 2127852 Krejčí Ladislav ROU7301 C H45 11:10:00
514 0 Hejcmanová Pavla ROU7450 C D45 11:21:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
639 7300179 Voltrová Svatava ROZ6150 C D55 13:46:00
1295 2129252 Valenta Jan ROZ6600 C H45 14:13:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
364 2801028 Nováková Markéta RUM7451 C D21C 11:17:00
1482 8444519 Babický Tomáš RUM5001 C H70 11:18:00
1188 4641700 Babický Jan RUM7601 H40 11:20:00
366 4641701 Babická Zuzana RUM7651 D21C 11:41:00
1258 2120650 Novák Petr RUM7401 C H45 11:58:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1398 8663161 Řeháček Petr SBR6302 C H55 13:46:00
1347 8656690 Sklenář Josef SBR6601 C H50 14:14:00
861 2075674 Vlach Timothy SBR0501 C H16 14:19:00
495 8648636 Sklenářová Dita SBR7750 C D40 14:56:00
(7)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1274 51557 Podivínský Tomáš SCP7201 C H45 10:04:00
594 8222227 Kavková Dana SCP6150 C D50 12:36:00
636 2800325 Veljačiková Markéta SCP6451 C D55 12:52:00
1343 8000236 Veljačik Pavel SCP6200 C H50 13:06:00
1269 8648543 Sliva Jan SCP7300 C H45 13:22:00
1424 8222225 Kavka Jiří SCP5900 C H60 13:27:00
1451 9101101 Přeček Zdeněk SCP5200 C H65 13:37:00
(64)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1538 2143378 Košťálová Gabriela SHK1353 C HDR 10:00:00
1541 9856 Jedličková Michaela SHK1350 C HDR 10:00:00
1539 2144088 Lukešová Hana SHK1351 C HDR 10:00:00
1016 8654906 Pek Daniel SHK9803 C H21A 11:43:00
655 9117 Gazdačková Jana SHK5851 C D60 12:30:00
599 219217 Netuková Hana SHK7052 C D50 12:32:00
408 2102550 Čížová Andrea SHK8251 C D35 12:33:00
635 7001407 Teplá Hana SHK6561 C D55 12:34:00
708 2141929 Macháček Jakub SHK1202 C H10L 12:34:00
29 1008173 Jedličková Lucie SHK1050 C D10 12:34:00
70 2126271 Lapáčková Šárka SHK0954 C D12 12:35:00
960 8656727 Netuka Vojtěch SHK9701 C H21E 12:37:00
16 2120991 Jakubská Lucie SHK1250 C D10L 12:37:00
770 2141903 Macháček Tomáš SHK0811 C H12 12:40:00
186 2049526 Raková Petra SHK0251 B D18 12:41:00
556 9802 Langrová Monika SHK7251 C D45 12:41:00
332 8656694 Malinová Apolena SHK9952 C D21B 12:42:00
116 8660536 Netuková Anežka SHK0750 B D14 12:43:00
73 2120662 Lapáčková Anna SHK0854 C D12 12:43:00
679 9107 Fejlková Alice SHK5351 C D65 12:44:00
967 995807 Komanec Václav SHK8406 C H21E 12:45:00
733 2141922 Lukeš Josef SHK1005 C H10 12:45:00
1328 9126 Netuka Jan SHK7001 C H50 12:46:00
850 8670470 Kodytek Adam SHK0402 B H16 12:47:00
1036 8000235 Svoboda Ondřej SHK7605 C H21A 12:47:00
657 9112 Šabatková Zdena SHK5652 C D60 12:48:00
765 2134345 Sochor Jakub SHK0903 C H12 12:48:00
255 8656667 Jedličková Zuzana SHK8150 E D21E 12:48:00
406 9165 Toužilová Martina SHK8051 C D35 12:51:00
597 2017663 Thýnová Ivana SHK6651 C D50 12:52:00
1195 8109416 Čečka Jiří SHK7600 C H40 12:52:00
190 8670496 Kodytková Denisa SHK0252 B D18 12:53:00
1331 2120620 Lapáček Jiří SHK6600 C H50 12:54:00
846 8662691 Kolář Šimon SHK0405 A H16 12:55:00
681 9108 Hepnerová Dagmar SHK5451 C D65 12:56:00
227 8033223 Kroniková Štěpánka SHK0150 B D20 12:56:00
768 2121002 Jakubský David SHK0905 C H12 12:56:00
731 2148060 Košťál Antonín SHK1004 C H10 12:57:00
259 8660574 Teplá Karolína SHK9251 E D21E 13:00:00
962 7300181 Tichý Radomír SHK0000 R H21E 13:01:00
884 8656641 Fábera David SHK0305 A H18 13:02:00
845 8656645 Dohnálek Tomáš SHK0403 A H16 13:03:00
763 2113079 Čečka Matěj SHK0901 B H12 13:04:00
33 2141921 Macháčková Lucie SHK1155 C D10 13:04:00
184 7206547 Thýnová Martina SHK0350 A D18 13:05:00
473 8660534 Čečková Martina SHK7753 C D40 13:08:00
969 8655416 Hepner David SHK7601 C H21E 13:09:00
1266 7200597 Kolář Viktor SHK7300 C H45 13:10:00
854 2121005 Jakubský Adam SHK0406 C H16 13:11:00
1197 2122247 Jakubský Radek SHK7603 C H40 13:12:00
257 8663209 Červená Adéla SHK9755 C D21E 13:12:00
1342 9531 Langr Jan SHK6701 C H50 13:14:00
76 2134362 Sochorová Kristýna SHK0953 C D12 13:15:00
905 8663181 Porkert Jan SHK0100 B H20 13:16:00
31 9142 Hepnerová Tereza SHK1150 C D10 13:16:00
338 331166 Langrová Anna SHK9753 C D21B 13:18:00
848 7207030 Rak Tomáš SHK0400 C H16 13:19:00
1422 410797 Gazdačko Milan SHK5702 C H60 13:21:00
1344 2017669 Kohout Josef SHK6902 C H50 13:22:00
1456 9104 Fejlek Vojtěch SHK5202 C H65 13:25:00
1389 9123 Teplý Jiří SHK6401 C H55 13:26:00
114 8414128 Čečková Karolína SHK0650 B D14 13:27:00
468 0 Jakubská Naďa SHK7652 C D40 13:32:00
466 2120644 Lapáčková Soňa SHK7651 C D40 13:40:00
(37)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1524 0 Palas Tomáš SJC1501 C HDR 10:00:00
1522 2112770 Jakubec Jan SJC1503 C HDR 10:00:00
1520 0 Mrázek Emil SJC1300 C HDR 10:00:00
698 8226418 Posolda Lukáš SJC1100 C H10L 10:04:00
22 771771 Mrázková Berta SJC1151 C D10 10:10:00
513 2115014 Pešková Renata SJC7550 C D45 10:13:00
274 8107998 Zlámalová Nikola SJC9951 R D21A 10:13:00
398 500556 Mrázková Romana SJC8351 C D35 10:15:00
164 8242002 Klacková Štěpánka SJC0253 B D18 10:17:00
93 8101007 Havrdová Sheila SJC0750 B D14 10:19:00
25 8112770 Jakubcová Karolína SJC1050 C D10 10:22:00
993 7890000 Žaloudek Petr SJC8309 C H21A 10:23:00
723 2115002 Pešek Matěj SJC1002 C H10 10:27:00
426 8113000 Havrdová Renata SJC7756 C D40 10:28:00
359 7878000 Žaloudková Petra SJC8761 C D21C 10:29:00
943 7717777 Mrázek Jan SJC8102 E H21E 10:29:00
1007 8003099 Uhlík Michal SJC8007 C H21A 10:31:00
317 8008759 Zamrzlová Eva SJC8759 C D21B 10:36:00
1003 7654324 Švihovský Jaromír SJC8005 C H21A 10:39:00
1067 8008104 Kovář Miroslav SJC8104 C H21B 10:41:00
47 8071009 Havrdová Selina SJC0950 C D12 10:43:00
747 8654389 Pleva Stanislav SJC0805 C H12 10:44:00
1128 2115757 Jakubec Petr SJC8106 C H35 10:50:00
756 8109334 Posolda Tomáš SJC0803 C H12 10:52:00
383 7778952 Knoblochová Kamila SJC8356 C D35 10:57:00
1005 8053542 Zlámal David SJC9603 C H21A 10:59:00
53 2114998 Vltavská Eliška SJC0850 C D12 10:59:00
429 9979 Posoldová Eva SJC7957 C D40 11:00:00
754 2115010 Pešek Ondřej SJC0802 B H12 11:00:00
798 2114992 Vlach František SJC0603 C H14 11:04:00
1176 8654390 Pleva Stanislav SJC7601 C H40 11:08:00
752 2115011 Vlach Antonín SJC0903 C H12 11:08:00
985 8499900 Karásek Matěj SJC0001 A H21A 11:11:00
1492 8338383 Havlík Jaroslav SJC3601 C H75 11:13:00
381 8008017 Švihovská Eva SJC8352 C D35 11:15:00
995 8008014 Palas Jan SJC8507 C H21A 11:19:00
515 211303 Škorpilová Jana SJC7451 C D45 14:21:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
633 51925 Tichá Jana SJH6451 C D55 11:34:00
1384 995864 Tichý Martin SJH6401 C H55 11:46:00
1022 8014563 Tichý Tomáš SJH9201 C H21A 11:55:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
313 52335 Kafková Tereza SJI8956 C D21B 10:30:00
1002 8028807 Kadlec Jan SJI8306 C H21A 10:35:00
315 2042543 Řezníčková Tereza SJI9056 C D21B 10:42:00
921 8660510 Plíhal Tomáš SJI8509 C H21E 10:57:00
1410 2085575 Zeman Jaroslav SJI5901 C H60 11:09:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
86 7202879 Řeháková Mirka SKV0652 B D14 10:07:00
384 682676 Dítková Jitka SKV7752 C D35 10:33:00
1231 7207367 Řehák Miroslav SKV7101 C H45 10:49:00
1238 682634 Dítko Jan SKV7301 C H45 10:55:00
(6)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
80 2109678 Václavíková Amálie SLA0851 B D12 12:47:00
15 2109686 Václavíková Anna SLA1151 C D10L 13:01:00
544 2109689 Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 C D45 13:01:00
811 2099522 Václavík Martin SLA0601 B H14 13:08:00
1150 8654898 Kolář Tomáš SLA7103 C H35 13:26:00
550 981813 Kolářová Michaela SLA7351 C D45 13:29:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
314 49973 Žitná Jana SMB9251 C D21B 10:18:00
1134 49971 Žitný Tomáš SMB6401 C H35 11:08:00
621 7722 Pološčuková Monika SMB6551 C D55 14:04:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1212 8266 Pesničák Jan SMR7902 C H40 14:32:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
690 9620 Rufferová Iva SNA5052 C D70 10:12:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1504 2420050 Peterek Antonín SOP1601 C HDR 10:00:00
1119 980372 Peterek Vít SOP8600 C H21C 10:45:00
691 446344 Suchánková Libuše SOP4851 C D70 11:30:00
1446 8656584 Jurčák Karel SOP5101 C H65 12:07:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
994 7205561 Šabata Milan SRK9904 C H21A 10:03:00
572 301130 Šabatová Jana SRK6853 C D50 10:32:00
1310 8648565 Šabata Milan SRK6901 C H50 10:34:00
1472 9798 Hrobař Rudolf SRK4702 C H70 11:02:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
278 8033234 Klíchová Jana SSU8151 C D21A 10:21:00
236 7200361 Štičková Anna SSU9651 E D21E 10:24:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
159 8033222 Kubecová Magdalena STB0550 A D16 13:31:00
1356 1416365 Kubec Pavel STB6601 C H50 13:54:00
1098 8033290 Bernášek Jiří STB8101 C H21B 14:05:00
(13)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
781 2108898 Světnický Antonín STE0800 B H12 11:28:00
887 8656687 Světnický František STE0204 A H18 11:44:00
205 2080839 Pospíšilová Helena STE0253 C D18 13:29:00
559 8028882 Marková Eva STE7550 C D45 13:37:00
561 52480 Urbanová Edita STE7454 C D45 13:45:00
157 2080829 Pospíšilová Stella STE0551 B D16 13:55:00
739 2073656 Marek Martin STE1100 C H10 13:57:00
1290 8028819 Marek Antonín STE7501 C H45 14:01:00
1400 8655386 Hepnar Luboš STE6307 C H55 14:06:00
207 2143401 Juřáková Karolína STE0352 C D18 14:11:00
890 8090134 Svoboda Radek STE0207 A H18 14:14:00
1429 8116698 Neumann Jaroslav STE5902 C H60 14:15:00
209 8655379 Marková Ema STE0252 A D18 14:23:00
(8)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1521 2124785 Drápal Štěpán STH1501 C HDR 10:00:00
194 7207502 Hrnčířová Ivana STH0351 B D18 12:05:00
369 8656522 Vejrová Iva STH8852 C D21C 12:37:00
225 7204974 Hrnčířová Magda STH0051 A D20 12:38:00
223 2035745 Gallová Veronika STH0053 B D20 12:50:00
1277 8670476 Puš Roman STH7501 C H45 13:01:00
904 8656505 Paleček Ondřej STH0105 A H20 13:22:00
906 8670450 Dostál Jakub STH0106 B H20 13:34:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1486 8135 Dubský Josef SUL4700 C H70 13:38:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
368 53387 Maliňáková Petra SVS8751 C D21C 12:45:00
409 330696 Barvíková Dana SVS8250 C D35 13:03:00
1453 53389 Maliňák Josef SVS5501 C H65 13:31:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
329 232330 Chmelíková Tereza SZP8750 C D21B 11:30:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1440 7209455 Fiala Zdeněk TAP5501 C H65 10:01:00
1434 232173 Šomvársky Ján TAP5500 C H65 10:31:00
575 2092376 Úlehlová Monika TAP6950 C D50 10:44:00
(67)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1026 8007835 Čech Radovan TBM7835 C H21A 12:23:00
814 8663178 Čech Radan TBM0611 B H14 12:24:00
1083 515175 Thiemel Jiří TBM8905 C H21B 12:29:00
143 8663167 Miková Lenka TBM0460 B D16 12:31:00
17 2087676 Doušková Daniela TBM1358 C D10L 12:31:00
849 8654918 Ehl Ondřej TBM0404 B H16 12:31:00
680 52361 Eremiášová Jana TBM5451 C D65 12:32:00
820 8662278 Folprecht Matyáš TBM0606 B H14 12:32:00
735 7204525 Kubáň Patrik TBM1001 C H10 12:33:00
297 8125988 Grycová Veronika TBM9859 C D21A 12:33:00
1332 8100027 Gryc Tomáš TBM6903 C H50 12:34:00
111 8120028 Dobrovolná Anna TBM0758 B D14 12:35:00
769 2122243 Navrátil Jakub TBM0811 B H12 12:36:00
407 2067214 Doušková Klára TBM7761 C D35 12:39:00
79 8180908 Čechová Johana TBM0888 B D12 12:39:00
707 2118463 Hübner Václav TBM1112 C H10L 12:40:00
35 7300558 Tomíčková Eliška TBM1054 C D10 12:40:00
816 8660548 Štěpánek Jan TBM0607 A H14 12:40:00
852 8222007 Doušek Tomáš TBM0401 A H16 12:43:00
145 8414120 Dušková Tereza TBM0554 B D16 12:43:00
14 553446 Šímová Klaudie TBM1452 C D10L 12:43:00
462 8115113 Grycová Petra TBM7467 C D40 12:44:00
762 7080127 Denemarek Max TBM0800 B H12 12:44:00
810 8070717 Ptáček Jonáš TBM0717 B H14 12:48:00
677 8301247 Procházková Helena TBM5351 C D65 12:50:00
856 8180018 Gryc Ondřej TBM0406 A H16 12:51:00
107 8667974 Fuchsová Ema TBM0653 B D14 12:51:00
730 446328 Šíma Filip TBM1213 C H10 12:51:00
77 8077877 Ptáčková Julie TBM0980 C D12 12:51:00
764 8058058 Doušek Vilém TBM0904 C H12 12:52:00
30 446329 Šímová Julie TBM1055 C D10 12:52:00
965 2059757 Hlaváč Jiří TBM6116 C H21E 12:53:00
547 2067207 Fuchsová Marcela TBM7260 C D45 12:53:00
339 8100025 Drábková Zuzana TBM8452 C D21B 12:54:00
13 2096247 Tomíčková Ivana TBM1364 C D10L 12:55:00
808 8663145 Mudrák Daniel TBM0629 B H14 12:56:00
410 2083378 Ptáčková Veronika TBM7374 C D35 12:57:00
543 49656 Hlaváčová Šárka TBM7258 C D45 12:57:00
120 8123459 Doušková Kateřina TBM0679 A D14 12:59:00
75 440698 Kotecká Marie Anna TBM0989 C D12 12:59:00
1201 9002029 Kotecký Ondřej TBM7703 C H40 13:00:00
469 8680408 Jelínková Irena TBM7664 C D40 13:00:00
766 8208112 Štěpánek Ondřej TBM0809 B H12 13:00:00
732 52691 Kotecký Jáchym TBM1124 C H10 13:03:00
812 8000710 Schwab Filip TBM0710 B H14 13:04:00
555 8667996 Zajíčková Lenka TBM7152 C D45 13:05:00
108 8667955 Ehlová Martina TBM0655 A D14 13:07:00
1270 8662331 Mudrák Pavel TBM6900 C H45 13:07:00
32 8088388 Eliášová Viktorie TBM1052 C D10 13:10:00
82 8670789 Folprecht Mia TBM0858 C D12 13:11:00
467 9001060 Kotecká Michaela TBM7856 C D40 13:12:00
818 8662367 Eliáš Vojtěch TBM0604 B H14 13:12:00
545 2067215 Doušková Vlasta TBM7060 C D45 13:17:00
1334 2083370 Dobrovolný Vladimír TBM7009 C H50 13:18:00
106 8663207 Kubáňová Tereza TBM0756 B D14 13:19:00
1032 887901 Ehl Jiří TBM7701 C H21A 13:19:00
1196 7201210 Sedlář Petr TBM7319 C H40 13:20:00
557 8007275 Kubáňová Jana TBM7275 C D45 13:25:00
908 8334332 Rajnoha David TBM0003 B H20 13:28:00
1273 2000591 Dušek Vladimír TBM7400 C H45 13:31:00
1151 2083358 Ptáček Ondřej TBM7120 C H35 13:32:00
551 53270 Miková Iva TBM7071 C D45 13:33:00
1330 53233 Gryc Jan TBM6709 C H50 13:34:00
471 8149893 Štěpánková Kateřina TBM7654 C D40 13:36:00
1392 53296 Urválek Jiří TBM6107 C H55 13:38:00
1149 8232425 Doušek Robert TBM7911 C H35 13:44:00
479 8007659 Čechová Marcela TBM7659 C D40 13:48:00
(63)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
952 8303050 Janata Martin TJN8306 R H21E 10:21:00
180 8659384 Linková Lucie TJN0257 B D18 10:41:00
105 2111781 Podoubská Adéla TJN0658 B D14 11:15:00
62 2111782 Podoubská Klára TJN0855 C D12 11:15:00
903 2045201 Pavel Martin TJN0004 C H20 11:16:00
1249 8670801 Posselt Martin TJN6802 C H45 11:16:00
758 2111800 Oravec Viktor TJN0814 C H12 11:16:00
174 8660394 Podrábská Marie TJN0259 A D18 11:17:00
140 2078475 Zoubková Šárka TJN0554 B D16 11:19:00
1447 416833 Böhm Karel TJN5101 C H65 11:19:00
1499 52900 Petrželka Pavel TJN3800 C H75 11:19:00
10 4408043 Oravcová Amálie TJN1156 C D10L 11:19:00
450 2104591 Vokušová Dana TJN7750 C D40 11:20:00
222 8660383 Šklíbová Míša TJN0153 A D20 11:20:00
286 8655484 Rýdlová Adéla TJN0151 A D21A 11:21:00
1257 2059775 Oravec Tomáš TJN7505 C H45 11:22:00
103 8667977 Háková Eliška TJN0654 B D14 11:23:00
69 2078479 Nožičková Eva TJN0852 B D12 11:23:00
760 2088176 Nožička Jan TJN0809 B H12 11:24:00
877 8662740 Řehoř Vojta TJN0303 B H18 11:26:00
675 8259 Lukavcová Lenka TJN5452 C D65 11:26:00
218 8659403 Mašínová Anna TJN0152 A D20 11:26:00
1419 2056301 Horák Petr TJN5602 C H60 11:27:00
457 2085597 Pesničáková Kristýna TJN7653 C D40 11:28:00
704 416846 Novotný Matěj TJN1105 C H10L 11:28:00
651 8670743 Kuncová Jiřina TJN5752 C D60 11:30:00
1479 2060202 Lukavec Míla TJN4901 C H70 11:30:00
1255 2078471 Ulman Aleš TJN7201 C H45 11:31:00
1014 8680399 Novotný Marek TJN9901 C H21A 11:31:00
844 8660911 Tkáč Matěj TJN0401 A H16 11:31:00
142 8662749 Pesničáková Soňa TJN0451 A D16 11:37:00
1262 8670752 Mrkvička Jiří TJN7101 C H45 11:37:00
673 232515 Böhmová Eva TJN5450 C D65 11:38:00
220 2111794 Janečková Lucie TJN0157 C D20 11:38:00
1327 8226303 Žucha Jiří TJN6603 C H50 11:38:00
1120 2053560 Šklíba David TJN9902 C H21C 11:39:00
1414 2148156 Vokuš Zdeněk TJN5601 C H60 11:39:00
838 8659408 Pokorný Jan TJN0400 B H16 11:39:00
632 2027204 Večeřová Ivana TJN6052 C D55 11:40:00
590 2056303 Mašínová Ivana TJN6852 C D50 11:40:00
538 2070806 Nožičková Renata TJN6953 C D45 11:41:00
325 232503 Žuchová Nikola TJN9352 C D21B 11:42:00
101 2102568 Dušková Viktorie TJN0655 B D14 11:43:00
1243 2059726 Mairich Vít TJN7200 C H45 11:43:00
64 2070803 Pavlova Lenka TJN0850 C D12 11:43:00
288 411767 Posseltová Tereza TJN9252 C D21A 11:45:00
592 8662700 Kočibová Ivana TJN6354 C D50 11:48:00
1251 8644872 Vokurka Jan TJN7501 C H45 11:49:00
531 2073666 Pokorná Hana TJN6950 C D45 11:49:00
1116 2027208 Janeček Mirek TJN9804 C H21C 11:51:00
1374 416828 Schindler Jiří TJN6301 C H55 11:54:00
327 2020749 Žuchová Daniela TJN9750 C D21B 11:54:00
1443 8670777 Kunc Radovan TJN5549 C H65 11:55:00
1259 1302798 Zuzánek Zdeněk TJN5901 C H45 11:55:00
535 2073661 Řehořová Lenka TJN7250 C D45 12:01:00
1021 8660406 Kazda Adam TJN9104 C H21A 12:03:00
453 2073667 Pavlova Irena TJN7650 C D40 12:04:00
1253 8662701 Novotný Dušan TJN7002 C H45 12:04:00
527 8670830 Posseltová Romana TJN7050 C D45 12:09:00
1247 2059729 Řehoř Jiří TJN7004 C H45 12:10:00
806 2053559 Řehoř Hynek TJN0700 C H14 12:16:00
1018 8662742 Picek Jan TJN9101 C H21A 14:03:00
137 8663120 Podrábská Alžběta TJN0456 A D16 14:55:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1488 8861 Peterka František TJP4900 C H70 13:50:00
421 301536 Pecharová Michaela TJP6550 C D35 14:09:00
38 246874 Pavlů Marie TJP1051 C D10 14:16:00
1216 2113364 Pospíšil Radek TJP7802 C H40 14:24:00
1102 2075695 Junek Vladimír TJP8400 C H21B 14:29:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
734 8651 Škoda Matěj TRI1001 C H10 12:39:00
(11)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1530 2127872 Křížová Anna TTR1451 C HDR 10:00:00
1078 515159 Kříž Lukáš TTR8201 C H21B 10:13:00
840 995847 Nešpor Jiří TTR0502 C H16 11:27:00
98 2011822 Dosbabová Mariana TTR0651 C D14 11:31:00
9 0 Dosbabová Magdaléna TTR1151 C D10L 11:31:00
66 0 Dosbabová Veronika TTR0851 C D12 11:31:00
705 2129231 Kříž Jan TTR1201 C H10L 11:34:00
526 52242 Nešporová Marie TTR7251 C D45 11:37:00
1377 8663162 Nešpor Jan TTR6101 C H55 11:38:00
1147 52247 Dosbaba Marek TTR8101 C H35 11:50:00
402 2144047 Dosbabová Magda TTR8152 C D35 11:51:00
(21)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
718 0 Žemlík Leonard TUR1301 H10 10:03:00
3 1403062 Heřmánková Kateřina TUR1152 C D10L 10:07:00
49 2095926 Novotná Karolína TUR0853 B D12 10:07:00
784 8226402 Tomášek Prokop TUR0711 B H14 10:08:00
940 8606459 Neumann Josef TUR8407 C H21E 10:09:00
701 51238 Zakouřil František TUR1204 C H10L 10:10:00
87 1418757 Lamačová Kateřina TUR0660 B D14 10:11:00
51 8062 Heřmánková Bára TUR0850 C D12 10:19:00
802 8667957 Drahoňovský Tomáš TUR0701 B H14 10:20:00
90 2106741 Houžvičková Daniela TUR0751 B D14 10:23:00
746 1403060 Lamač František TUR0901 C H12 10:24:00
794 2108913 Mertlík Vojtěch TUR0704 B H14 10:28:00
43 2106736 Houžvičková Kateřina TUR0952 C D12 10:39:00
799 2144117 Mizera Jan TUR0707 C H14 10:40:00
942 1180295 Döllgast Moritz TUR9504 C H21E 10:53:00
1371 8116717 Dragowski Robert TUR5906 C H55 10:54:00
755 2119202 Žemlík Eduard TUR0909 C H12 10:56:00
789 1403058 Šálek Richard TUR0702 C H14 10:56:00
1493 7205031 Vřešťál Jan TUR3900 H75 11:07:00
244 1210495 Nieke Patricia TUR9552 R D21E 11:18:00
751 2127587 Krejčí Matěj TUR0910 C H12 14:44:00
(15)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1514 2126364 Lazarová Nela TUV1251 C HDR 10:00:00
703 2126360 Lazar Matyáš TUV1000 C H10L 11:16:00
104 411346 Vařeková Anna TUV0651 C D14 11:19:00
1260 8322 Kvapil Petr TUV7402 C H45 11:19:00
537 2126365 Gibbonsová Jitka TUV7252 C D45 11:25:00
1480 8323 Pospíšil Jiří TUV4701 C H70 11:26:00
1322 8061476 Šritr Martin TUV6802 C H50 11:26:00
588 7209436 Sokolářová Jitka TUV6851 C D50 11:32:00
539 2120071 Válková Martina TUV7051 C D45 11:33:00
63 411591 Kvapilová Kristýna TUV0999 C D12 11:35:00
11 231522 Kvapilová Klára TUV1199 C D10L 11:37:00
447 2126344 Nováková Zuzana TUV7950 C D40 11:40:00
534 411597 Mellanová Veronika TUV7251 C D45 11:45:00
404 7707 Kvapilová Lenka TUV8151 C D35 11:57:00
1376 411583 Mellan Martin TUV6304 C H55 12:06:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1289 9852 Adamovský Michal TYN7200 C H45 14:34:00
1297 8516254 Műller Kamil TYN7500 C H45 14:40:00
(6)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
879 7209284 Kundrata Jan TZL0203 B H18 12:56:00
660 7209285 Jelínková Dagmar TZL5757 C D60 13:00:00
964 8931 Krejčík Jiří TZL8301 C H21E 13:05:00
1454 8662674 Jelínek Vít TZL5102 C H65 13:19:00
475 7209278 Kundratová Jana TZL7350 C D40 13:28:00
1391 8000120 Strakoš Bohumil TZL6345 C H55 13:34:00
(17)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
197 8660531 Bídová Markéta UOL0352 A D18 13:11:00
199 8004346 Raclavská Vlaďka UOL0253 A D18 13:41:00
894 8116830 Krampla Michal Jan UOL0302 B H18 13:44:00
1425 52425 Poklop Lubomír UOL5601 C H60 13:51:00
203 8662703 Binarová Adéla UOL0452 A D18 13:53:00
1401 8005432 Šimek Roman UOL6503 C H55 14:02:00
1427 682075 Janošík Zdeněk UOL5600 C H60 14:03:00
609 2011817 Šimková Hana UOL6653 C D50 14:04:00
201 8680601 Raclavská Zuzana UOL0251 B D18 14:05:00
913 52733 Šimek Štěpán UOL0104 C H20 14:22:00
485 682350 Horčičková Eva UOL7051 C D40 14:24:00
892 2088178 Dostál František UOL0201 B H18 14:26:00
866 7200909 Vodička Igor UOL0502 B H16 14:27:00
664 2092434 Janošíková Jaroslava UOL5858 C D60 14:30:00
618 52451 Poklopová Ivana UOL6451 C D50 14:32:00
1099 2148092 Krampla Tomáš UOL6601 C H21B 14:41:00
888 7202871 Jirka Matyáš UOL0203 B H18 14:44:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
683 51265 Kohoutová Jitřenka UVP4850 C D70 10:18:00
1494 7930 Kohout Tomáš UVP3700 C H75 11:01:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1225 8061483 Netopil Libor VAM7401 C H45 10:40:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
612 53489 Jemelíková Lada VBM6555 C D50 14:44:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1418 1006613 Kršák Karel VIC5902 C H60 11:45:00
(66)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
432 7207861 Habánová Anna VLI7757 C D40 10:00:00
1518 4402220 Pechová Helena VLI7251 C HDR 10:00:00
1510 4402235 Horáčková Eliška VLI1450 C HDR 10:00:00
783 8045083 Hyxa Jan VLI0702 B H14 10:00:00
1547 2106735 Votava Jan VLI1400 C HDR 10:00:00
1537 2144040 Feřtová Alžběta VLI1451 C HDR 10:00:00
275 8629817 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C D21A 10:01:00
55 2144105 Flossmannová Lucie VLI0852 C D12 10:03:00
519 8149885 Martanová Daniela VLI7452 C D45 10:05:00
687 2080918 Horáčková Stanislava VLI4950 C D70 10:06:00
1161 2113390 Ježowicz Roman VLI8002 C H40 10:08:00
351 2058475 Szenczi Kristýna VLI8650 C D21C 10:09:00
717 1424648 Beneš Max VLI1100 C H10 10:09:00
793 2111722 Bureš David VLI0707 C H14 10:12:00
1441 8659398 Přinda Oldřich VLI5101 C H65 10:13:00
669 2059769 Pachnerová Jaroslava VLI5152 C D65 10:14:00
1474 8004352 Karmazín Petr VLI4901 C H70 10:14:00
92 8517331 Vilémová Eliška VLI0655 B D14 10:15:00
1183 2118489 Feřt Martin VLI7704 C H40 10:16:00
438 2127548 Benešová Radka VLI7653 C D40 10:16:00
26 2129242 Pechová Marie VLI1050 C D10 10:16:00
505 2058473 Dvorská Marie VLI7454 C D45 10:17:00
282 9061 Henychová Zuzana VLI6151 C D21A 10:17:00
387 52533 Kopcová Michaela VLI8456 C D35 10:21:00
715 49967 Přinda Vojtěch VLI1000 C H10 10:21:00
1181 8109351 Peteráč Zdeněk VLI7802 C H40 10:24:00
795 8655464 Habán Oliver VLI0600 B H14 10:24:00
1435 8606435 Hickethier Manfred VLI5201 C H65 10:25:00
501 2115743 Miklasová Markéta VLI6850 C D45 10:25:00
671 2131185 Karmazínová Ivana VLI5150 C D65 10:26:00
988 52641 Kopec Tomáš VLI8203 C H21A 10:27:00
24 2118485 Feřtová Eliška VLI1056 C D10 10:28:00
57 2125375 Pechová Alena VLI0854 C D12 10:31:00
759 2126375 Maděra Jakub VLI0906 C H12 10:32:00
716 4402233 Hrdlička Vojtěch VLI1004 C H10 10:33:00
1066 8627111 Kolaja Jan VLI8100 C H21B 10:33:00
1165 8300 Přinda Lukáš VLI7701 C H40 10:36:00
1439 8111113 Škoda Přemek VLI5301 C H65 10:37:00
1133 8028859 Maděra Josef VLI7900 C H35 10:38:00
743 8518320 Vilém Štěpán VLI0902 B H12 10:40:00
1177 2080992 Vilém Stanislav VLI7703 C H40 10:44:00
801 8033275 Beneš Filip VLI0708 B H14 10:44:00
727 2090845 Votava Vojtěch VLI1201 C H10 10:45:00
503 1400433 Podrábská Marie VLI7451 C D45 10:45:00
425 2120063 Feřtová Jitka VLI7853 C D40 10:48:00
750 2073665 Skácel Jan VLI0901 C H12 10:48:00
927 8660474 Habán Ivo VLI7707 C H21E 10:49:00
389 51230 Horáčková Kateřina VLI8150 C D35 10:51:00
1477 2080998 Horáček Miroslav VLI5000 C H70 10:54:00
45 2120065 Feřtová Anežka VLI0856 C D12 10:55:00
423 8516251 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C D40 10:56:00
1313 9102148 Honzík Tomáš VLI7000 C H50 10:58:00
1230 8662311 Meier Milan VLI7301 H45 11:01:00
525 2067951 Severýnová Popková Klára VLI7455 C D45 11:01:00
392 8033227 Mokrá Julie VLI8051 C D35 11:03:00
725 8003621 Horáček Jáchym VLI1111 C H10 11:03:00
1175 8102561 Mokrý Pavel VLI7501 C H40 11:04:00
929 8003620 Horáček Michal VLI7700 C H21E 11:05:00
1315 8680609 Řezáč Pavel VLI6900 C H50 11:06:00
803 2420020 Miklas Ondřej VLI0701 B H14 11:08:00
1466 8516753 Ježek Ladislav VLI4900 C H70 11:10:00
1172 8116759 Severýn Otto VLI7402 C H40 11:12:00
1010 515132 Henych Petr VLI6001 C H21A 11:15:00
500 1400445 Skácelová Marie VLI7552 C D45 11:17:00
1072 8028809 Szenczi Gabriel VLI8700 C H21B 13:53:00
1001 8662685 Martan Jiří VLI7300 C H21A 14:55:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
192 7202893 Řeháková Gabriela VPM0353 B D18 11:41:00
146 8629751 Richtrová Kamila VPM0451 A D16 12:55:00
(45)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1543 206476 Kutlvašrová Marta VRL1451 C HDR 10:00:00
1545 331655 Poláková Gabriela VRL1351 C HDR 10:00:00
1508 0 Červinková Olivie VRL1551 C HDR 10:00:00
1509 0 Schmidtová Eva VRL1251 C HDR 10:00:00
506 886273 Čivrná Karolína VRL7355 C D45 10:01:00
21 0 Nová Klára VRL1053 C D10 10:04:00
279 8960 Doležalová Radka VRL9252 C D21A 10:05:00
644 8954 Nýdrlová Eva VRL5451 C D60 10:06:00
427 2060275 Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C D40 10:08:00
1061 8988 Krajíček Vojtěch VRL8803 C H21B 10:09:00
253 515185 Randáková Helena VRL7452 C D21E 10:12:00
136 8033294 Messnerová Lucie VRL0456 C D16 10:13:00
1302 438038 Hanč Jaroslav VRL6702 C H50 10:14:00
48 7201198 Hančová Karolína VRL0952 C D12 10:15:00
697 9000 Polák Vlastimil VRL1001 C H10L 10:16:00
570 206480 Hančová Alice VRL7052 C D50 10:16:00
347 0 Gašpariková Petra VRL8751 C D21C 10:17:00
1064 8989 Daněk Jáchym VRL8901 C H21B 10:17:00
835 8656604 Čivrný Jan VRL0501 B H16 10:19:00
437 8975 Schmidtová Jana VRL7553 C D40 10:20:00
1060 8970 Šafránek Michal VRL8801 C H21B 10:21:00
628 8962 Vlachová Hana VRL6251 C D55 10:22:00
163 7208078 Randáková Alžběta VRL0252 B D18 10:23:00
578 2082910 Procingerová Ilona VRL7053 C D50 10:24:00
321 8033284 Wohanková Gabriela VRL7652 C D21B 10:24:00
358 2011837 Fikar Stránská Linda VRL7651 C D21C 10:25:00
132 7207062 Randáková Adéla VRL0452 A D16 10:25:00
46 2096243 Kutlvašrová Pavla VRL0951 B D12 10:27:00
757 2075628 Kutlvašr Vladimír VRL1002 C H12 10:28:00
510 2096241 Smith Lucie VRL7353 C D45 10:29:00
1068 8959 Flousek Petr VRL8704 C H21B 10:29:00
1470 2096237 Knobloch Jindřich VRL4901 C H70 10:30:00
753 0 John Martin VRL0902 C H12 10:36:00
130 1400428 Dostálová Barbora VRL0553 C D16 10:37:00
1071 7702000 Polák Vlastimil VRL7702 C H21B 10:37:00
1166 2017664 Kutlvašr Ruda VRL7601 C H40 10:40:00
394 2096239 Poláková Lucie VRL8254 C D35 10:45:00
1059 8330550 Wohanka Pavel VRL7501 C H21B 10:45:00
1476 2096242 Farář Jaroslav VRL5002 C H70 10:46:00
1365 2134279 Mertlík Jiří VRL6102 C H55 10:50:00
720 2096236 Wohanka Antonín VRL1201 C H10 10:51:00
50 8226375 Čivrná Eliška VRL0851 B D12 10:51:00
1164 2088183 Procinger Michal VRL7602 C H40 10:56:00
1140 0 Červinka Jiří VRL7001 C H35 11:02:00
1360 995887 Čivrný Pavel VRL6306 C H55 11:14:00
(31)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
322 5641 Neuhäuserová Ladislava VSP8151 C D21B 10:00:00
1 52266 Jirásková Viola VSP1151 C D10L 10:01:00
627 7009782 Horová Magda VSP5450 C D55 10:04:00
254 2102777 Baldrianová Barbora VSP7850 C D21E 10:06:00
827 8151968 Titz Adam VSP0401 B H16 10:07:00
791 8028854 Městka Václav VSP0600 B H14 10:16:00
127 2021833 Beranová Hana VSP0455 B D16 10:19:00
1432 7200325 Hora Vladimír VSP5100 C H65 10:19:00
7 51747 Jirásková Mia VSP1150 C D10L 10:19:00
573 2103280 Němečková Jarmila VSP6650 C D50 10:20:00
686 8680418 Dohnalová Dana VSP5050 C D70 10:24:00
1062 515108 Gajda Jan VSP6801 C H21B 10:25:00
829 8660399 Baldrian Tomáš VSP0405 B H16 10:27:00
126 8033251 Kopecká Valentýna VSP0453 B D16 10:31:00
1131 8667547 Průša Michal VSP7310 C H35 10:32:00
1464 8045137 Hořínek Jaroslav VSP5000 C H70 10:34:00
787 8004347 Meier David VSP0606 B H14 10:36:00
135 8149886 Aschermannová Klára VSP0454 A D16 10:49:00
435 9101188 Jirásková Markéta VSP7653 C D40 10:52:00
41 8253 Jirásková Laura VSP0952 C D12 11:03:00
433 8033206 Městková Kateřina VSP7650 C D40 11:04:00
1228 8116685 Jirásek Milan VSP7403 C H45 11:04:00
996 8028885 Němeček Jan VSP6201 C H21A 11:07:00
744 2113047 Termer Štěpán VSP0807 B H12 11:12:00
518 8660554 Průšová Markéta VSP7256 C D45 11:13:00
1111 7210926 Šunda Marek VSP9200 C H21C 11:15:00
60 8000237 Malečková Pavlína VSP0855 B D12 14:19:00
742 2032189 Kučera Jakub VSP0900 C H12 14:32:00
509 2127526 Kučerová Marie VSP7551 C D45 14:37:00
56 1398983 Kučerová Kateřina VSP0950 C D12 14:39:00
983 51650 Kučera Jan VSP7302 C H21A 14:43:00
(10)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
182 7208091 Kosobudová Kateřina VTA0253 A D18 11:05:00
842 7210074 Deim Michal VTA0402 B H16 11:19:00
361 682657 Svobodová Jana VTA9951 C D21C 11:21:00
139 7208086 Kosobudová Anna VTA0551 A D16 11:25:00
100 7210078 Přílepková Radka VTA0651 B D14 11:27:00
530 7208099 Kosobudová Lenka VTA7351 C D45 11:29:00
219 2116188 Karbusová Kateřina VTA0055 B D20 11:32:00
221 682635 Svobodová Anna VTA0151 B D20 11:44:00
1244 7208073 Kosobud Dušan VTA7201 C H45 11:52:00
1261 7210237 Deim Karel VTA7202 C H45 12:13:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
365 8033289 Kmentová Lenka ZAM8552 C D21C 11:25:00
1117 8226348 Andrš Petr ZAM8401 C H21C 11:45:00
(16)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1506 2102805 Chaloupková Klára ZBM1260 C HDR 10:00:00
1513 2129226 Chaloupka Matěj ZBM1403 C HDR 10:00:00
1505 1425343 Chaloupka Jakub ZBM1402 C HDR 10:00:00
382 52865 Křístková Veronika ZBM8379 C D35 10:03:00
283 8122122 Molnárová Monika ZBM9459 C D21A 10:09:00
989 8002099 Šrubař Michal ZBM8607 C H21A 10:11:00
925 8651709 Hlaváč Ondřej ZBM9901 E H21E 10:13:00
272 8660446 Odehnalová Klára ZBM9956 C D21A 10:25:00
393 7200319 Mesiarkinová Kamila ZBM8282 C D35 10:27:00
251 8660421 Hiršová Gabriela ZBM9651 R D21E 10:30:00
931 8660442 Mokrý Stanislav ZBM9202 R H21E 10:41:00
249 8660420 Odehnalová Tereza ZBM9757 E D21E 10:48:00
922 8660427 Kelbl Vladimír ZBM9711 C H21E 11:01:00
934 8660450 Bravený Vít ZBM9102 C H21E 11:09:00
945 8660419 Jordanov Alexandr ZBM9503 C H21E 11:17:00
978 8656722 Hirš Otakar ZBM9801 E H21E 14:05:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
574 52427 Jirková Renata ZPV6553 C D50 10:12:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1339 2031359 Valla Zdeněk ZVO6501 C H50 12:38:00
1393 515124 Strejc Jaroslav ZVO6101 C H55 13:22:00
Ostatní kluby
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
1549 0 Vakant Vakant HDR 10:00
1550 0 Vakant Vakant HDR 10:00
1557 0 Vakant Vakant HDR 10:00
1548 0 Vakant Vakant HDR 10:00
1551 0 Vakant Vakant HDR 10:00
1552 0 Vakant Vakant HDR 10:00
1553 0 Vakant Vakant HDR 10:00
1556 0 Vakant Vakant HDR 10:00
1555 0 Vakant Vakant HDR 10:00
1558 0 Vakant Vakant HDR 10:00
1559 0 Vakant Vakant HDR 10:00
1554 0 Vakant Vakant HDR 10:00
1511 0 Vakant Vakant HDR 10:00
213 0 Vakant 33349 Vakant D20 10:20
507 0 Vakant Vakant D45 10:21
623 0 Vakant Vakant D55 10:28
1320 0 Vakant Vakant H50 10:54
1000 0 Vakant 13306 Vakant H21A 10:55
431 0 Vakant Vakant D40 11:08
1405 0 Vakant Vakant H60 11:15
749 0 Vakant Vakant H12 11:20
65 0 Vakant Vakant D12 11:27
452 0 Vakant Vakant D40 11:32
1190 0 Vakant Vakant H40 11:36
428 0 Vakant Vakant D40 12:08
992 0 Vakant Vakant H21A 12:11
440 0 Vakant Vakant D40 12:12
1009 0 Vakant Vakant H21A 12:15
445 0 Vakant Vakant D40 12:16
1004 0 Vakant Vakant H21A 12:19
441 0 Vakant Vakant D40 12:20
430 0 Vakant Vakant D40 12:24
299 0 Vakant Vakant D21A 13:05
583 0 Vakant Vakant D50 13:12
1065 0 Vakant Vakant H21B 13:13
581 0 Vakant Vakant D50 13:16
577 0 Vakant Vakant D50 13:20
1122 0 Vakant Vakant H21C 13:21
1063 0 Vakant Vakant H21B 13:21
579 0 Vakant Vakant D50 13:24
1069 0 Vakant Vakant H21B 13:25
872 0 Vakant Vakant H18 13:32
204 0 Vakant Vakant D18 13:35
386 0 Vakant Vakant D35 13:39
1179 0 Vakant Vakant H40 13:40
1242 0 Vakant Vakant H45 13:43
1174 0 Vakant Vakant H40 13:44
350 0 Vakant Vakant D21C 13:45
935 0 Vakant Vakant H21E 13:45
277 0 Vakant Vakant D21A 13:45
1234 0 Vakant Vakant H45 13:46
324 0 Vakant Vakant D21B 13:48
642 0 Vakant Vakant D60 13:48
684 0 Vakant Vakant D70 13:48
349 0 Vakant Vakant D21C 13:49
284 0 Vakant Vakant D21A 13:49
670 0 Vakant Vakant D65 13:50
1110 0 Vakant Vakant H21C 13:51
567 0 Vakant Vakant D50 13:52
23 0 Vakant Vakant D10 13:52
645 0 Vakant Vakant D60 13:54
685 0 Vakant Vakant D70 13:54
1495 0 Vakant Vakant H75 13:55
5 0 Vakant Vakant D10L 13:55
566 0 Vakant Vakant D50 13:56
1109 0 Vakant Vakant H21C 13:57
281 0 Vakant Vakant D21A 13:57
19 0 Vakant Vakant D10 13:58
316 0 Vakant Vakant D21B 14:00
1431 0 Vakant Vakant H65 14:01
1497 0 Vakant Vakant H75 14:01
8 0 Vakant Vakant D10L 14:01
276 0 Vakant Vakant D21A 14:01
672 0 Vakant Vakant D65 14:02
1469 0 Vakant Vakant H70 14:02
1112 0 Vakant Vakant H21C 14:03
352 0 Vakant Vakant D21C 14:05
318 0 Vakant Vakant D21B 14:06
1475 0 Vakant Vakant H70 14:06
89 0 Vakant Vakant D14 14:07
1438 0 Vakant Vakant H65 14:07
1114 0 Vakant Vakant H21C 14:09
353 0 Vakant Vakant D21C 14:09
620 0 Vakant Vakant D55 14:10
20 0 Vakant Vakant D10 14:10
94 0 Vakant Vakant D14 14:11
782 0 Vakant Vakant H14 14:12
128 0 Vakant Vakant D16 14:13
1436 0 Vakant Vakant H65 14:13
523 0 Vakant Vakant D45 14:13
1372 0 Vakant Vakant H55 14:14
629 0 Vakant Vakant D55 14:16
785 0 Vakant Vakant H14 14:16
498 0 Vakant Vakant D45 14:17
1370 0 Vakant Vakant H55 14:18
238 0 Vakant Vakant D21E 14:18
88 0 Vakant Vakant D14 14:19
1138 0 Vakant Vakant H35 14:20
790 0 Vakant Vakant H14 14:20
722 0 Vakant Vakant H10 14:21
699 0 Vakant Vakant H10L 14:22
44 0 Vakant Vakant D12 14:23
242 0 Vakant Vakant D21E 14:24
796 0 Vakant Vakant H14 14:24
499 0 Vakant Vakant D45 14:25
1364 0 Vakant Vakant H55 14:26
1127 0 Vakant Vakant H35 14:26
58 0 Vakant Vakant D12 14:27
1407 0 Vakant Vakant H60 14:27
700 0 Vakant Vakant H10L 14:28
522 0 Vakant Vakant D45 14:29
319 0 Vakant Vakant D21B 14:30
241 0 Vakant Vakant D21E 14:30
42 0 Vakant Vakant D12 14:31
1139 0 Vakant Vakant H35 14:32
1408 0 Vakant Vakant H60 14:33
928 0 Vakant Vakant H21E 14:33
721 0 Vakant Vakant H10 14:33
512 0 Vakant Vakant D45 14:33
702 0 Vakant Vakant H10L 14:34
40 0 Vakant Vakant D12 14:35
323 0 Vakant Vakant D21B 14:36
643 0 Vakant Vakant D60 14:36
239 0 Vakant Vakant D21E 14:36
938 0 Vakant Vakant H21E 14:37
273 0 Vakant Vakant D21A 14:37
1135 0 Vakant Vakant H35 14:38
216 0 Vakant Vakant D20 14:38
1304 0 Vakant Vakant H50 14:38
828 0 Vakant Vakant H16 14:39
745 0 Vakant Vakant H12 14:40
169 0 Vakant Vakant D18 14:41
926 0 Vakant Vakant H21E 14:41
271 0 Vakant Vakant D21A 14:41
237 0 Vakant Vakant D21E 14:42
1317 0 Vakant Vakant H50 14:42
837 0 Vakant Vakant H16 14:43
1180 0 Vakant Vakant H40 14:44
390 0 Vakant Vakant D35 14:45
939 0 Vakant Vakant H21E 14:45
899 0 Vakant Vakant H20 14:46
1229 0 Vakant Vakant H45 14:46
1308 0 Vakant Vakant H50 14:46
830 0 Vakant Vakant H16 14:47
168 0 Vakant Vakant D18 14:47
997 0 Vakant Vakant H21A 14:47
1167 0 Vakant Vakant H40 14:48
243 0 Vakant Vakant D21E 14:48
129 0 Vakant Vakant D16 14:49
937 0 Vakant Vakant H21E 14:49
1240 0 Vakant Vakant H45 14:49
874 0 Vakant Vakant H18 14:50
1314 0 Vakant Vakant H50 14:50
833 0 Vakant Vakant H16 14:51
385 0 Vakant Vakant D35 14:51
999 0 Vakant Vakant H21A 14:51
898 0 Vakant Vakant H20 14:52
1219 0 Vakant Vakant H45 14:52
1070 0 Vakant Vakant H21B 14:53
166 0 Vakant Vakant D18 14:53
944 0 Vakant Vakant H21E 14:53
1319 0 Vakant Vakant H50 14:54
248 0 Vakant Vakant D21E 14:54
1223 0 Vakant Vakant H45 14:55
875 0 Vakant Vakant H18 14:56
1162 0 Vakant Vakant H40 14:56
1058 0 Vakant Vakant H21B 14:57
396 0 Vakant Vakant D35 14:57
930 0 Vakant Vakant H21E 14:57
1316 0 Vakant Vakant H50 14:58
900 0 Vakant Vakant H20 14:58
1218 0 Vakant Vakant H45 14:58
167 0 Vakant Vakant D18 14:59
998 0 Vakant Vakant H21A 14:59
1173 0 Vakant Vakant H40 15:00
984 0 Vakant Vakant H21A 15:03
1333 9200535 Křivda Ivan 0010001 Sportovní klub hasičů Královéh H50 12:50
546 8655490 Křivdová Lenka 0010002 Sportovní klub hasičů Královéh D45 13:13
372 0 Zámečníková Lenka 0020004 Zámečníci D21C 12:33
553 2103763 Zámečníková Jitka 0020001 Zámečníci D45 12:37
1264 2801013 Zámečník Pavel 0020002 Zámečníci H45 13:04
1124 7300189 Zámečník Pavel 0020003 Zámečníci H21C 13:39
1145 8517311 Tomíček Oldřich 0040001 ESOX ODEI H35 11:20
400 8518312 Tomíčková Dana 0040002 ESOX ODEI D35 11:27
1444 301298 Javůrek Antonín 0040003 ESOX ODEI H65 11:37
1107 2083362 Semerád Jan 0060002 Český svaz neslyšících sportov H21C 10:57
1113 2104586 Spilka Marek 0060003 Český svaz neslyšících sportov H21C 11:09
1085 7200333 Ohnisko Jan 0080001 bez klubu H21B 12:25
270 8291193 Simkovics Anna 0090002 OLC Wienerwald D21E 13:48
973 8460846 Simkovics Erik 0090001 OLC Wienerwald H21E 13:53
1199 0 Novotný Vít 0100002 Maxidum H40 13:28
1141 8657685 Distler Carl W. 0120001 Berlin Turnerschaft H35 11:44
165 206417 Jirkovská Kateřina 0130001 Báječné ženy v běhu D18 10:05
1154 8116731 Albrecht David 0150001 HO Skol H35 13:38
871 8017117 Novota Lukáš Mário 0170002 ATU Košice H18 11:08
1517 0 Dlouhá Eliška 0180001 HO Komorní výtah HDR 10:00
1136 8150384 Lesisz Kamil 0190001 UNTS H35 10:20
966 8656741 Krajčík Michal 0200001 ATU Košice2 H21E 13:17
112 2080914 Peteráčová Irene 0210001 Malorka D14 13:23