Logo

Startovka závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3

Klubová startovka

Datum:
23.08.2020
Místo konání:
Malá Skála
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Drábovna
Ředitel závodu:
Heřmánková Pavla
Hlavní rozhodčí:
Baier Martin - R1
Stavitel tratí:
Wolf Daniel - R1, Stárek Filip
Kluby:
18D     1QD     1VD     24D     26D     2HD     31D     33D     45D     71D     82D     11G     15G     19P     21P     23P     24P     46P     58P     17S     43S     47S     75S     86S     AOP     ASU     BBM     BFM     BOR     BZP     CET     CST     CTB     DKL     DKP     DLP     DOB     DOK     DOR     FSP     HAV     HCE     HOB     HOR     CHA     CHC     CHT     JEN     JIL     JLI     JPV     KAM     KAS     KNC     KON     KPY     KRN     LBE     LBM     LCE     LDC     LIT     LLI     LME     LOV     LPU     LTP     LTU     MBM     MFP     MLA     MOV     NPA     OAV     OKP     ONO     OOL     OOP     OPI     OSN     PDY     PEN     PGP     PHK     PVP     PZR     RBK     RIC     ROU     ROZ     RUM     SBR     SCP     SHK     SJC     SJH     SJI     SKV     SLA     SMB     SMR     SNA     SOP     SRK     SSU     STB     STE     STH     SUL     SVS     SZP     TAP     TBM     TJN     TJP     TRI     TTR     TUR     TUV     TYN     TZL     UOL     UVP     VAM     VBM     VIC     VLI     VPM     VRL     VSP     VTA     ZAM     ZBM     ZPV     ZVO     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -30 1535 Bader Tyra 18D1350 1984 HDR
09:46:00 -14 688 Bader Hilde 18D4850 8022407 D70
09:49:00 -11 1465 Ziesche Jürgen 18D4801 236106 H70
10:17:00 17 932 Bader Leif 18D8201 8211110 H21E
10:25:00 25 1471 Bader Achim 18D4600 8648940 H70
10:47:00 47 920 Kretzschmar Matthias 18D9001 8606439 H21E
10:50:00 50 724 Bader Gustav 18D1100 1853 H10
10:54:00 54 1221 Müller Kai 18D6800 2031 H45
10:58:00 58 1367 Müller Matthias 18D6200 8606456 H55
10:59:00 59 571 Müller Anke 18D6650 8606498 D50
11:02:00 62 1227 Mager Holger 18D7100 1007345 H45
11:33:00 93 1473 Genderjahn Ludwig 18D4800 8022400 H70
11:36:00 96 1233 Rothkegel Thomas 18D6700 8002326 H45
11:39:00 99 524 Sihver Wiebke 18D6850 8130668 D45
11:42:00 102 250 Müller Dorothea 18D9750 8606417 D21E
11:46:00 106 1359 Kurr Maik 18D1234 8010965 H55
11:46:00 106 246 Nieke Corinna 18D9350 8052893 D21E
12:02:00 122 391 Bader Anne 18D8451 8404290 D35
12:43:00 163 1129 Leibiger Jens 18D5900 591019 H35
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:19:00 19 585 Leonhardt Annette 1QD6750 9672101 D50
11:15:00 75 533 Zschaeckel Daniela 1QD7250 90051722 D45
11:20:00 80 1250 Zschaeckel Raik 1QD6700 8081067 H45
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:46:00 46 1028 Härtelt Daniel 1VD8100 8120051 H21A
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:32:00 32 1351 Cruse Kay 24D6600 8230366 H50
11:15:00 75 604 Cruse Katrin 24D6650 8040766 D50
11:23:00 83 1096 Cruse Franz 24D9100 502212 H21B
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:26:00 26 1358 Finkenstaedt Björn 26D6800 8657683 H50
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:39:00 -21 658 Kuleva Angelina 2HD5750 8101105 D60
10:56:00 56 1340 Müller Rico 2HD6400 8020222 H50
12:19:00 139 303 Rickmeyer Tina 2HD8650 8028926 D21A
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:58:00 -2 395 Straube Hanka 31D7350 8100973 D35
10:39:00 39 924 Bräuer Dennis 31D9900 8606440 H21E
10:57:00 57 348 Walther Tina 31D9050 1013014 D21C
12:19:00 139 214 Vogt Felicitas 31D0051 8606494 D20
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:43:00 -17 650 Neumann Petra 33D5850 1984123 D60
10:16:00 16 1445 Kairies Helmut 33D5200 2207 H65
11:13:00 73 951 Peters Nils 33D9202 7891000 H21E
11:17:00 77 953 Kamolz Anton 33D9602 8606425 H21E
11:45:00 105 947 Leideck Karsten 33D8600 1986035 H21E
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:38:00 98 1241 Schmiedeberg Nils 45D6700 501914 H45
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:31:00 -29 1496 Conrad Helmut 71D4000 7501901 H75
09:33:00 -27 584 Leideck Heike 71D6250 8290569 D50
10:04:00 04 1301 Müller Rainer 71D4500 8200267 H50
10:20:00 20 1311 Gossel Heiko 71D6500 8151265 H50
10:23:00 23 580 Eckardt Cornelia 71D6900 8190769 D50
10:48:00 48 4 Löhning Lisa 71D1150 2037295 D10L
11:09:00 69 1178 Löhning Michael 71D7300 8300373 H40
11:53:00 113 1130 Richter Friedmar 71D8100 8003139 H35
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:35:00 -25 1404 Kretzschmar Frank 82D5900 8662450 H60
10:01:00 01 647 Kretzschmar Ute 82D5950 901508 D60
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:01:00 01 689 Rosen Miriam 11G4950 8640466 D70
10:36:00 36 1448 Rosen David 11G5300 8640467 H65
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:40:00 40 1337 Šafka Jan 15G6600 51745 H50
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
12:06:00 126 252 Pachnik Małgorzata 19P9350 8110693 D21E
12:07:00 127 941 Pachnik Wojciech 19P9100 504407 H21E
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:37:00 37 362 Puternicka Joanna 21P8750 9870922 D21C
10:56:00 56 1246 Ligienza Krzysztof 21P7200 600400 H45
12:17:00 137 1142 Wieszaczewski Jacek 21P8500 852702 H35
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:32:00 -28 622 Drągowska Marzena 23P6250 887229 D55
09:38:00 -22 1363 Żebrowski Dariusz 23P6300 1407619 H55
10:02:00 02 625 Bargiel Beata 23P6550 2086530 D55
10:03:00 03 285 Górska Kinga 23P8952 2034196 D21A
10:17:00 17 1403 Konstanciak Andrzej 23P5901 412316 H60
10:33:00 33 1163 Latkowski Krzysztof 23P7800 8328477 H40
10:42:00 42 1368 Drągowski Marek 23P6500 887232 H55
10:43:00 43 1160 Stefaniak Marcin 23P7900 412493 H40
10:58:00 58 1300 Marszałek Marcin 23P7000 1970244 H50
11:02:00 62 1306 Piłkowski Paweł 23P6600 2420205 H50
11:28:00 88 1237 Kosicki Tomasz 23P7100 1412342 H45
11:48:00 108 240 Ślusarczyk Katarzyna 23P8951 8636522 D21E
11:53:00 113 354 Kufel Agata 23P8852 8628698 D21C
12:07:00 127 217 Olszanka Gabriela 23P0151 8220701 D20
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:05:00 05 648 Wysocka Jolanta 24P5650 886619 D60
10:40:00 40 1433 Wysocki Andrzej 24P5100 222893 H65
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 30 483 Biolik Agnieszka 46P7700 8197778 D40
10:49:00 49 1194 Biolik Grzegorz 46P7600 8210276 H40
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:34:00 -26 1312 Urbaniak Krzysztof 58P6700 8640904 H50
10:07:00 07 1073 Urbaniak Jerzy 58P9800 8640905 H21B
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:55:00 -5 1115 Gajdoš Martin 17S8901 406962 H21C
09:58:00 -2 1387 Ščehovič Roman 17S6400 406954 H55
10:03:00 03 1413 Nemec Juraj 17S1401 406942 H60
10:34:00 34 330 Nemcova Erika 17S1452 416753 D21B
11:00:00 60 12 Schwarzová Katarína 17S1150 7080080 D10L
11:07:00 67 1074 Nemec Juraj 17S8900 406961 H21B
11:16:00 76 61 Schwarzová Martina 17S0950 2112736 D12
11:45:00 105 363 Ščehovičová Zuzana 17S9250 305982 D21C
12:31:00 151 528 Bialekova Martina 17S1402 7201767 D45
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:40:00 -20 449 Vorlíčková Barbora 43S7651 2049984 D40
10:08:00 08 1256 Vorlíček Peter 43S7501 2049993 H45
10:34:00 34 1015 Kubina Filip 43S8900 8656707 H21A
10:59:00 59 293 Kotrlová Katarína 43S9051 8004608 D21A
11:08:00 68 67 Vorlíčková Lucka 43S0851 2049981 D12
11:52:00 112 843 Kukurugya Šimon 43S0402 2049991 H16
11:56:00 116 902 Kukurugya Matej 43S0103 2049990 H20
12:07:00 127 138 Vorlíčková Martina 43S0551 2049985 D16
12:32:00 152 178 43S0251 8670509 D18
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:33:00 -27 885 Schenk Michal 47S0201 8170817 H18
10:08:00 08 188 Miklušová Tamara 47S0250 8222299 A D18
10:19:00 19 1421 Formanko Dušan 47S5802 2099591 H60
10:28:00 28 1335 Schenk Róbert 47S6802 434820 H50
10:41:00 41 542 Miklušová Dagmar 47S7350 8123457 D45
11:25:00 85 549 Schenková Katarína 47S7450 307438 D45
12:27:00 147 1153 Mikluš Marián 47S7200 434835 H35
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:25:00 25 1411 Palicka Miroslav 75S5900 8667993 H60
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:35:00 35 1079 Vríčan Peter 86S8900 8090128 H21B
11:10:00 70 336 Vríčanová Janka 86S8950 8012047 D21B
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:07:00 07 589 Hadačová Gabriela AOP6751 682679 C D50
10:19:00 19 950 Sklenář Martin AOP9501 7200365 C H21E
10:30:00 30 1378 Sklenář Miroslav AOP6302 8004335 C H55
11:02:00 62 1381 Hadač Miroslav AOP6501 8656723 C H55
11:09:00 69 360 Sklenářová Dorothea AOP9351 352326 C D21C
11:22:00 82 326 Kašparová Šárka AOP7251 7522295 C D21B
12:02:00 122 1373 Peřinka Jan AOP6301 8648546 C H55
12:08:00 128 1011 Šulc Václav AOP9200 49474 C H21A
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:47:00 -13 676 Štáblová Jitka ASU5350 52557 C D65
12:41:00 161 215 Hrabošová Magdalena ASU0099 2045171 C D20
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:00:00 60 1442 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C H65
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:15:00 15 1406 Mutina Vlastimil BFM5701 2113057 C H60
10:51:00 51 502 Řeháková Jana BFM7152 2113071 C D45
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -30 448 Tučková Monika BOR7650 7913579 C D40
09:41:00 -19 692 Křtěnská Leontina BOR4650 8549 C D70
10:08:00 08 638 Kubátová Ivana BOR6152 2126287 C D55
10:26:00 26 1394 Doškář Boris BOR6400 8490 C H55
10:37:00 37 95 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 B D14
11:02:00 62 719 Lamač Vítek BOR1100 8421841 C H10
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:38:00 -22 334 Krupová Tereza BZP8751 2088730 C D21B
09:55:00 -5 296 Králová Vanda BZP8750 8660507 C D21A
10:33:00 33 371 Müllerová Petra BZP9050 2045224 C D21C
10:40:00 40 481 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 2102806 C D40
10:53:00 53 595 Müllerová Zorka BZP6750 7000809 C D50
11:14:00 74 477 Papicová Silvie BZP7651 2113471 C D40
11:20:00 80 193 Jirkovská Kateřina BZP0350 206417 D18
11:42:00 102 459 Jirkovská Pavlína BZP7250 434805 C D40
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -30 1540 Hájek Aleš CET1501 2060236 C HDR
10:09:00 09 1106 Balcar Vít CET8103 2056909 C H21C
11:25:00 85 356 Balcarová Kateřina CET8252 2060205 C D21C
11:51:00 111 520 Hájková Ludmila CET7554 9722 C D45
12:07:00 127 797 Hájek Dominik CET0601 8660514 B H14
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:07:00 07 1420 Muchl Vladimír CST5601 2133920 C H60
10:36:00 36 841 Pelc Matyáš CST0401 8109386 C H16
10:43:00 43 805 Pelc Tadeáš CST0601 8109353 C H14
11:09:00 69 529 Pelcová Pavla CST7454 7749 C D45
11:12:00 72 1323 Pelc Václav CST6702 2027924 C H50
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -30 1529 Hübnerová Johana CTB1551 51833 C HDR
11:52:00 112 245 Gregorová Kamila CTB8151 8660904 E D21E
12:00:00 120 987 Hübner Jan CTB7902 8200032 C H21A
12:14:00 134 247 Voborníková Alena CTB9451 8660906 R D21E
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -30 1515 Janda Matyáš DKL1300 2135194 C HDR
09:30:00 -30 1519 Drašar Matouš DKL1301 2000590 C HDR
09:32:00 -28 1458 Chotětický Václav DKL5202 7886 C H65
09:39:00 -21 1126 Beneš Jan DKL9800 49648 C H21C
09:45:00 -15 603 Benešová Jaroslava DKL7050 49647 C D50
09:50:00 -10 709 Chudoba Jiří DKL1102 49643 C H10L
09:52:00 -8 493 Drašarová Dana DKL7750 2039819 C D40
10:00:00 00 1345 Beneš Jan DKL6600 49646 C H50
10:04:00 04 200 Rousová Lucie DKL0251 8667952 B D18
10:24:00 24 1357 Šemelík Petr DKL6901 8033265 C H50
10:26:00 26 710 Lukavský Vít DKL1101 2127553 C H10L
10:29:00 29 613 Postolková Monika DKL7053 2042542 C D50
10:36:00 36 84 Chudobová Eliška DKL0850 2148141 B D12
10:37:00 37 1217 Lukavský Jiří DKL7800 8660907 C H40
10:41:00 41 1214 Vítek Jiří DKL7300 2800324 C H40
10:47:00 47 611 Vítková Marie DKL7054 2800302 C D50
10:56:00 56 1460 Jirka Jiří DKL5501 206496 C H65
11:00:00 60 919 Postolka Jonáš DKL0100 2800297 C H20
11:11:00 71 775 Drašar Jakub DKL0903 2000595 C H12
11:22:00 82 1352 Vinš Pavel DKL6900 51684 C H50
11:23:00 83 779 Janda Šimon DKL0800 2111751 C H12
11:31:00 91 162 Kadlecová Marie DKL0551 49644 C D16
11:47:00 107 1207 Jedlička Michal DKL8000 1416366 C H40
11:53:00 113 563 Jandová Kateřina DKL7252 7207773 C D45
12:00:00 120 916 Kohout Václav DKL0101 2080903 B H20
12:03:00 123 235 Horychová Zuzana DKL0150 515197 C D20
12:13:00 133 122 Drašarová Magdaléna DKL0752 2000567 C D14
12:19:00 139 1104 Postolka Jáchym DKL9900 888621 C H21B
12:19:00 139 823 Geisler Richard DKL0700 8519565 C H14
12:31:00 151 233 Benešová Hana DKL0050 49640 B D20
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -30 1525 Nová Eliška Anna DKP1551 51787 C HDR
09:30:00 -30 1528 Mullis Elizabeth DKP1651 2075697 C HDR
09:30:00 -30 1544 Škáchová Evelína DKP1552 51366 C HDR
09:30:00 -30 1536 Mrázková Barbora DKP1451 0 C HDR
09:30:00 -30 1526 Kolín Jonáš DKP1500 2095959 C HDR
09:31:00 -29 896 Šubrt Matěj DKP0205 8080826 B H18
09:35:00 -25 886 Švarc Antonín DKP0203 8020122 A H18
09:38:00 -22 413 Janatová Lucie DKP8154 8660535 C D35
09:41:00 -19 663 Klusáková Jitka DKP5651 8558 C D60
09:47:00 -13 889 Škácha Vít DKP0310 8654883 A H18
09:50:00 -10 1402 Klaška Pavel DKP6500 8650 C H55
09:50:00 -10 1288 Škácha Michal DKP7103 7201769 C H45
09:56:00 -4 711 Mrázek Václav DKP1202 0 C H10L
10:02:00 02 417 Jiřištová Zuzana DKP8254 8116737 C D35
10:02:00 02 491 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C D40
10:02:00 02 1040 Pospíšil Ondřej DKP8717 8667544 C H21A
10:03:00 03 661 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C D60
10:08:00 08 1047 Kolín Jan DKP7701 8007701 C H21A
10:09:00 09 606 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C D50
10:09:00 09 891 Mareš Albert DKP0308 8226408 A H18
10:14:00 14 1055 Mrázek Jiří DKP7911 7922111 C H21A
10:15:00 15 665 Dudová Hana DKP5752 49892 C D60
10:18:00 18 1042 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 8518311 C H21A
10:23:00 23 682 Mikšová Stanislava DKP5250 2111758 C D65
10:23:00 23 308 Rambová Kamila DKP8655 8060505 C D21A
10:24:00 24 1286 Svoboda Jiří DKP7504 8069069 C H45
10:29:00 29 1204 Gregor Martin DKP7705 2121756 C H40
10:48:00 48 1051 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C H21A
10:55:00 55 617 Illnerová Daniela DKP6651 231939 C D50
11:01:00 61 1489 Procházka Aleš DKP4700 8266333 C H70
11:02:00 62 415 Chládková Petra DKP8159 420446 C D35
11:14:00 74 1045 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C H21A
11:19:00 79 161 Koubová Hana DKP0558 2148090 B D16
11:20:00 80 1053 Illner Vojtěch DKP9600 8648562 C H21A
11:27:00 87 305 Tučková Lucie DKP8550 2095927 C D21A
11:40:00 100 1296 Šubrt Antonín DKP7100 8080834 C H45
11:41:00 101 1157 Tuček Michal DKP8202 2103753 C H35
11:51:00 111 306 Ryantová Jana DKP8660 7260030 C D21A
11:55:00 115 1090 Klusák Martin DKP8704 8557 C H21B
11:55:00 115 564 Hlavatá Pavla DKP7050 2103755 C D45
11:56:00 116 497 Mrázková Jana DKP7857 8206 C D40
11:58:00 118 124 Gregorová Alice DKP0758 7208080 B D14
12:02:00 122 1049 Ramba Jiří DKP8606 8636190 C H21A
12:04:00 124 910 Klaška Martin DKP0100 8322332 B H20
12:04:00 124 198 Smutná Anna Marie DKP0359 2103705 A D18
12:04:00 124 1291 Illner Jakub DKP6601 8303052 C H45
12:05:00 125 562 Škáchová Petra DKP7054 7201760 C D45
12:11:00 131 228 Blahová Pavla DKP0155 8653088 B D20
12:17:00 137 558 Foglarová Naďa DKP6553 2060251 C D45
12:19:00 139 1159 Melichar Jan DKP7500 416350 C H35
12:23:00 143 312 Voltrová Alena DKP9956 8181015 C D21A
12:30:00 150 265 Pospíšilová Marie DKP8756 8080824 R D21E
12:36:00 156 263 Bochenková Martina DKP8758 7000412 C D21E
12:42:00 162 268 Kolínová Kristýna DKP8450 8450007 E D21E
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:26:00 86 403 Kopecká Šárka Matesová DLP8350 0 C D35
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:47:00 -13 1081 Lžíčař Martin DOB8803 9122436 C H21B
09:57:00 -3 1487 Stárek Jiří DOB5001 9818 C H70
11:00:00 60 1035 Janda Martin DOB8002 920696 C H21A
11:21:00 81 958 Dutkowski Mikolaj DOB9200 8010192 C H21E
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:32:00 -28 424 Synková Petra DOK7950 7200372 C D40
09:46:00 -14 443 Dolejší Lenka DOK7450 8655448 C D40
10:31:00 31 800 Dolejší Jan DOK0602 8116777 B H14
11:27:00 87 933 Fürst Matouš DOK9602 8651739 R H21E
11:41:00 101 1170 Synek Antonín DOK7800 7200371 C H40
12:17:00 137 211 Dolejší Kateřina DOK0156 7205007 B D20
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:57:00 -3 876 Kučera Jáchym DOR0301 8116741 A H18
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:31:00 -29 1123 Borovička Tomáš FSP9801 888614 C H21C
09:43:00 -17 1500 Čadil Jan FSP4300 53267 C H75
09:50:00 -10 341 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C D21B
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:53:00 -7 1416 Jakobi Zdeněk HAV5701 1421900 C H60
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:40:00 -20 1321 Müller Jan HCE6800 7208085 C H50
09:46:00 -14 1254 Halač Jaroslav HCE6700 2133888 C H45
09:47:00 -13 1118 Pinkr Josef HCE8200 1421894 C H21C
10:44:00 44 631 Mudrová Martina HCE6451 51984 C D55
10:44:00 44 706 Pinkr Josef HCE1200 1417247 C H10L
10:46:00 46 1380 Kettner Pavel HCE5900 515105 C H55
10:49:00 49 591 Kettnerová Lenka HCE6450 7202877 C D50
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:20:00 80 912 Hanuš Jaroslav HOB0001 436928 C H20
11:29:00 89 1491 Kašpar Josef HOB4601 51937 C H70
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:44:00 -16 176 Vávrová Vanda HOR0350 8680365 A D18
09:46:00 -14 1383 Vávra Martin HOR6302 2059759 C H55
09:51:00 -9 1415 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C H60
09:54:00 -6 1386 Vávra Radek HOR6301 2032106 C H55
11:03:00 63 761 Škorpil Marek HOR0900 8667965 B H12
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -30 1512 Pachner Ota CHA1400 5177 C HDR
09:33:00 -27 1483 Smetana Radim CHA4700 8153 C H70
09:42:00 -18 470 Lipenská Eva CHA7951 2095943 C D40
09:49:00 -11 598 Bartáková Eva CHA7051 331779 C D50
09:51:00 -9 694 Kašková Eva CHA4650 887906 C D70
10:06:00 06 472 Štveráková Monika CHA7852 2059761 C D40
10:07:00 07 1125 Vejstrk Daniel CHA9105 2049588 C H21C
10:08:00 08 72 Březinová Antonie CHA0851 2095935 C D12
10:12:00 12 1278 Štverák Jan CHA7301 2419931 C H45
10:16:00 16 474 Pachnerová Dominika CHA7750 7500077 C D40
10:20:00 20 185 Růžičková Vendula CHA0252 2070839 A D18
10:24:00 24 1459 Kaška Rudolf CHA5500 1426021 C H65
10:27:00 27 1086 Bek Jiří CHA0103 436431 C H21B
10:32:00 32 1455 Pavlík Milan CHA5400 51231 C H65
10:35:00 35 596 Gorčicová Ivana CHA6550 8179 C D50
10:36:00 36 1329 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C H50
10:39:00 39 295 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C D21A
10:43:00 43 117 Lipenská Barbora CHA0753 2095948 B D14
10:47:00 47 1080 Ježek Lukáš CHA8604 8001212 C H21B
10:48:00 48 461 Březinová Michaela CHA7751 2095938 C D40
10:56:00 56 1030 Čechlovský Jan CHA9300 2070852 C H21A
10:58:00 58 340 Ježková Barbora CHA8850 8004126 C D21B
11:15:00 75 1193 Pachner Pavel CHA7501 7700075 C H40
11:18:00 78 1390 Gorčica Pavel CHA6200 8174 C H55
11:19:00 79 817 Březina Karel CHA0605 2095974 B H14
11:21:00 81 148 Štveráková Eliška CHA0553 2095957 C D16
11:25:00 85 110 Štveráková Zuzana CHA0750 2095923 C D14
11:28:00 88 1457 Barták Jiří CHA5100 8161 C H65
11:29:00 89 1200 Matyáš Libor CHA7603 2059767 C H40
11:44:00 104 478 Matyášová Jana CHA7652 2070836 C D40
11:47:00 107 298 Gorčicová Eliška CHA9150 8197 C D21A
11:55:00 115 300 Knížková Šárka CHA9850 8659402 C D21A
11:57:00 117 370 Vejstrková Martina CHA9651 8194 C D21C
12:07:00 127 1191 Lipenský Robert CHA7201 2095964 C H40
12:11:00 131 150 Matyášová Kristýna CHA0555 8116690 A D16
12:11:00 131 1198 Březina Jan CHA7604 2095960 C H40
12:35:00 155 224 Pavlíková Markéta CHA0050 7208096 A D20
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -30 1531 Šimek Jan CHC1301 2132930 C HDR
09:30:00 -30 1532 Dvorský Michal CHC1401 9990101 C HDR
09:38:00 -22 737 Šimek Vojtěch CHC1002 2134304 C H10
09:58:00 -2 1353 Semrád Pavel CHC6602 9555 C H50
10:17:00 17 615 Chaloupková Lenka CHC6951 9542 C D50
10:31:00 31 309 Semrádová Jana CHC9951 8425544 C D21A
10:50:00 50 1294 Švadlena Pavel CHC7502 8007502 C H45
10:53:00 53 378 Kleiberová Eliška CHC9952 2132920 C D21C
10:53:00 53 976 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 C H21E
10:58:00 58 36 Dvorská Veronika CHC1054 7502000 C D10
11:12:00 72 918 Švadlena Michal CHC0101 8656615 A H20
11:13:00 73 610 Semrádová Jitka CHC6651 331708 C D50
11:25:00 85 971 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C H21E
11:39:00 99 307 Chaloupková Veronika CHC9852 8629753 C D21A
11:57:00 117 1213 Šimek Jiří CHC7901 9554 C H40
11:57:00 117 230 Chaloupková Kateřina CHC0051 8320290 B D20
12:03:00 123 1105 Sýkora Bohumil CHC8601 9563 C H21B
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:07:00 67 292 Kašparová Lucie CHT9652 8033202 C D21A
11:16:00 76 1020 Krejsa Martin CHT9001 8656563 C H21A
11:23:00 83 956 Drahokoupil Aleš CHT8501 899165 C H21E
11:44:00 104 1012 Hledík Jakub CHT9501 8667987 C H21A
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:35:00 -25 1108 Kadečka Adam JEN9601 2085627 C H21C
09:37:00 -23 646 Kadečková Jana JEN5651 411563 C D60
10:00:00 00 1224 Mencl Martin JEN7301 411613 C H45
10:12:00 12 444 Kutková Hana JEN8050 2112773 C D40
10:12:00 12 2 Kutková Sára JEN1351 2112774 C D10L
10:18:00 18 1226 Zabořil Michal JEN7101 8226405 C H45
10:21:00 21 504 Zabořilová Romana JEN7457 8033263 C D45
10:28:00 28 54 Zabořilová Anna JEN0951 2060292 B D12
10:37:00 37 1462 Richtr Jiří JEN5001 7777 C H70
10:51:00 51 1168 Kadečka Jakub JEN7901 2085628 C H40
10:57:00 57 1478 Grosman Pavel JEN4801 7787 C H70
11:05:00 65 1461 Kadečka Jiří JEN5002 411580 C H70
11:43:00 103 517 Menclová Jana JEN7556 7789 C D45
11:46:00 106 97 Kutková Tereza JEN0752 2112732 C D14
11:55:00 115 748 Kutek Matěj JEN0902 2113046 C H12
11:59:00 119 792 Matouš Marek JEN0602 2104596 C H14
12:09:00 129 1184 Kutek Pavel JEN7701 2134359 C H40
12:13:00 133 133 Menclová Anna JEN0452 2103259 C D16
12:18:00 138 1362 Mareš Hynek JEN6101 2067342 C H55
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:37:00 -23 582 Třešňáková Blanka JIL7051 2096128 C D50
09:37:00 -23 1468 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C H70
09:41:00 -19 668 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C D65
10:04:00 04 442 Malá Věra JIL7752 9077 C D40
10:34:00 34 1307 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C H50
10:38:00 38 1220 Janovský Petr JIL7202 426352 C H45
10:50:00 50 1361 Malý Evžen JIL6102 9070 C H55
11:05:00 65 1171 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C H40
11:08:00 68 439 Pitrmucová Šárka JIL7852 2127629 C D40
11:09:00 69 936 Malý Aleš JIL8702 1155115 C H21E
11:10:00 70 1369 Karel Miloš JIL6004 682091 C H55
11:20:00 80 1437 Erlebach Josef JIL5201 8516412 C H65
11:27:00 87 1169 Pitrmuc Jan JIL7703 2075603 C H40
12:21:00 141 521 Janovská Věra JIL7258 2127634 C D45
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:32:00 -28 1292 Zaydlar Michal JLI7100 301631 C H45
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:20:00 20 451 Chmelářová Radka JPV7650 2085577 C D40
10:58:00 58 1248 Chmelář Jan JPV7501 2113078 C H45
12:19:00 139 1185 Martinek Pavel JPV7700 8123477 C H40
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:42:00 -18 345 Procházková Andrea KAM9152 224884 C D21B
09:43:00 -17 1103 Němeček Jan KAM9300 8648633 C H21B
10:11:00 11 1088 Rýdel Jiří KAM9200 428234 C H21B
10:17:00 17 893 Škvor Adam KAM0202 8680302 A H18
10:19:00 19 1092 Hájek Adam KAM9202 8499979 C H21B
10:24:00 24 1056 Pašek František KAM7600 523000 C H21A
10:27:00 27 972 Škvor Ota KAM9900 8680382 C H21E
10:30:00 30 342 Zavadilová Barbora KAM9454 8226366 C D21B
10:31:00 31 979 Rusý Tomáš KAM9301 8660571 R H21E
10:35:00 35 311 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C D21A
10:39:00 39 608 Klinkerová Jitka KAM6450 8517320 C D50
10:56:00 56 208 Hankovcová Helena KAM0350 8660595 A D18
11:03:00 63 605 Šafková Petra KAM6650 51278 C D50
11:28:00 88 202 Bejvlová Karolína KAM0258 8656555 A D18
11:30:00 90 1396 Semík Luboš KAM6201 52279 C H55
11:32:00 92 917 Gajda Jan KAM0105 8656513 A H20
11:33:00 93 981 Šafka Daniel KAM9105 8109377 C H21E
11:35:00 95 948 Semík Ondřej KAM9401 8651935 C H21E
11:40:00 100 911 Janda Ondřej KAM0113 8663176 A H20
11:53:00 113 977 Kettner Lukáš KAM9403 8654886 R H21E
11:57:00 117 153 Čapková Lucie KAM0459 8226331 A D16
12:00:00 120 262 Landovská Petra KAM9354 8271093 E D21E
12:05:00 125 232 Aschermannová Karolína KAM0051 8100500 A D20
12:08:00 128 266 Procházková Marie KAM9554 8051795 C D21E
12:12:00 132 914 Víšek Martin KAM0102 9101674 B H20
12:16:00 136 269 Doležalová Monika KAM8851 8116683 E D21E
12:20:00 140 864 Gajda Martin KAM0405 8656715 A H16
12:29:00 149 380 Kettnerová Dana KAM8952 7201193 C D21C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:01:00 01 1463 Nejezchleba Jiří KAS4600 682613 C H70
10:04:00 04 1236 Hnízdil Jan KAS7100 515023 C H45
10:47:00 47 667 Malá Jitka KAS5451 682674 C D65
10:50:00 50 624 Slezáčková Věra KAS6550 682680 C D55
10:51:00 51 576 Eichlerová Jana KAS7051 682641 C D50
11:20:00 80 1309 Eichler Petr KAS6900 682631 C H50
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:11:00 11 815 Besta Radek KNC0803 224868 C H14
10:12:00 12 1024 Besta Lukáš KNC8101 303945 C H21A
10:24:00 24 464 Havlová Eva KNC7851 224869 C D40
11:19:00 79 119 Havlová Tereza KNC0750 8116754 B D14
11:33:00 93 1202 Havel Josef KNC7800 420401 C H40
12:04:00 124 71 Havlová Veronika KNC0950 7210120 C D12
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -30 1516 Čeřovská Eliška KON1353 8116677 C HDR
10:14:00 14 726 Čeřovský Filip KON1010 8226353 C H10
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:35:00 -25 1075 Klomínský Václav KPY8700 8660916 C H21B
10:18:00 18 397 Jirásková Pavla KPY7950 416330 C D35
10:32:00 32 839 Vejražka David KPY0401 2801247 C H16
10:42:00 42 399 Kopecká Magdaléna KPY8250 2148140 C D35
10:46:00 46 99 Vejražková Anna KPY0750 2801009 B D14
10:50:00 50 1324 Dobeš Václav KPY5701 301374 C H50
11:19:00 79 1077 Pavlíček Lubomír KPY7800 1470170 C H21B
11:42:00 102 331 Trdá Lucie KPY8651 2111818 C D21B
11:51:00 111 1186 Vejražka Jiří KPY7400 2801249 C H40
11:57:00 117 1143 Kopecký Oldřich KPY0900 515401 C H35
12:09:00 129 954 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C H21E
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -30 1523 Pethsová Isabella KRN1051 51933 C HDR
09:30:00 -30 1542 Rychlý Jakub KRN1500 2102867 C HDR
09:30:00 -30 1546 Hrouza Jan KRN1300 52627 C HDR
09:44:00 -16 712 Peths Sebastian KRN1200 446353 C H10L
10:03:00 03 1087 Zavřel Michal KRN6804 52643 C H21B
10:10:00 10 343 Rychlá Pavlína KRN8559 8654885 C D21B
10:20:00 20 1043 Peths Jan KRN8101 8116812 C H21A
10:32:00 32 1048 Rychlý Pavel KRN8505 8414134 C H21A
11:34:00 94 419 Jiříčková Bětka KRN8383 8654901 C D35
12:03:00 123 1158 Hrouza Jan KRN8100 8654914 C H35
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:47:00 -13 813 Hůla Tomáš LBE0602 7300274 B H14
09:56:00 -4 1272 Hůla Pavel LBE7300 8667504 C H45
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:09:00 09 652 Janská Iva LBM5795 219280 C D60
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:29:00 29 974 Chloupek Adam LCE9300 8660447 E H21E
11:54:00 114 261 Sklenářová Radka LCE9250 8660599 R D21E
11:59:00 119 1209 Bednařík Radek LCE7125 887909 C H40
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:36:00 -24 1271 Nehasil Vladislav LDC7101 7111213 C H45
09:47:00 -13 1423 Holpuch Jiří LDC5702 8005436 C H60
10:39:00 39 541 Nehasilová Zuzana LDC7150 7121314 C D45
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -30 1534 Pavlík Přemek LIT1414 8111 C HDR
09:59:00 -1 1095 Macek Jiří LIT8401 8107 C H21B
10:15:00 15 1100 Nerad Jaroslav LIT9001 8108 C H21B
10:23:00 23 1091 Tůma Martin LIT8204 7205004 C H21B
10:26:00 26 695 Neradová Alena LIT5051 8110 C D70
10:39:00 39 1097 Kučerka David LIT8202 7703600 C H21B
10:50:00 50 713 Pavlík Tobiáš LIT1111 8109 C H10L
10:59:00 59 1089 Lužnický Jiří LIT8501 7205016 C H21B
11:21:00 81 379 Pavlíková Klára LIT7451 7210115 C D21C
11:33:00 93 377 Benešová Zuzana LIT8353 2106732 C D21C
11:41:00 101 373 Pavlíková Jitka LIT8352 8113 C D21C
11:51:00 111 1093 Pavlík Libor LIT7605 7210130 C H21B
12:25:00 145 374 Vojáčková Šárka LIT9051 8105 C D21C
12:37:00 157 375 Neradová Eva LIT8951 8115 C D21C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:32:00 -28 1303 Melichar Jaromír LLI6301 2092413 C H50
09:53:00 -7 873 Bradáč David LLI0203 2032132 B H18
09:53:00 -7 674 Korejčíková Dáďa LLI5550 8546 C D65
09:54:00 -6 1305 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C H50
09:57:00 -3 569 Fürstová Katka LLI6950 2032126 C D50
10:33:00 33 1467 Peterka Josef LLI4702 51204 C H70
10:50:00 50 320 Fürstová Anna LLI9854 8659388 C D21B
10:52:00 52 991 Bradáč Jakub LLI0002 8656716 A H21A
10:56:00 56 831 Peterka Jakub LLI0404 8659397 A H16
11:06:00 66 986 Melichar Vojtěch LLI9802 8656608 C H21A
11:16:00 76 901 David Tomáš LLI0000 2118932 C H20
11:17:00 77 357 Melicharová Barbora LLI7252 51203 C D21C
11:46:00 106 1006 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C H21A
11:49:00 109 355 Bradáčová Marie LLI7550 2060204 C D21C
12:02:00 122 1222 Bradáč Stanislav LLI7201 434598 C H45
12:06:00 126 982 Melichar Petr LLI0001 8659416 A H21A
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
12:12:00 132 869 Bejvl Marek LME0400 8061505 A H16
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:10:00 10 1267 Žebrák Zbyněk LOV7101 232429 C H45
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -30 729 Kadaně Matěj LPU1001 8109408 C H10
09:32:00 -28 177 Kovářová Jana LPU0251 8670795 B D18
09:34:00 -26 27 Froschová Magdalena LPU1052 7210076 C D10
09:40:00 -20 179 Kološová Veronika LPU0351 8109308 B D18
09:47:00 -13 593 Knapová Iva LPU6052 8648581 C D50
09:51:00 -9 654 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C D60
09:52:00 -8 172 Petrásová Hana LPU0380 8656514 B D18
09:53:00 -7 1121 Kadaně Miroslav LPU7817 8014567 C H21C
10:01:00 01 1417 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C H60
10:10:00 10 1023 Roudný Václav LPU0001 8656528 A H21A
10:43:00 43 587 Demlová Jitka LPU6955 9201630 C D50
10:44:00 44 1450 Knap Jan LPU5101 8116813 C H65
10:52:00 52 181 Koberová Kateřina LPU0352 8654913 A D18
11:00:00 60 183 Pušová Bára LPU0357 8013925 A D18
11:02:00 62 630 Roudná Eva LPU6554 51183 C D55
11:04:00 64 1013 Žák Jan LPU9802 8141421 C H21A
11:14:00 74 1379 Roudný Václav LPU6102 7209277 C H55
11:15:00 75 949 Procházka David LPU9113 8656511 R H21E
11:15:00 75 287 Jansová Doubravka LPU9750 2070818 C D21A
11:20:00 80 634 Francová Julínková Dana LPU6555 425573 C D55
11:20:00 80 455 Švíglerová Pavla LPU7658 889272 C D40
11:23:00 83 807 Kadaně Marek LPU0703 8109319 B H14
11:24:00 84 68 Švíglerová Anna LPU0952 7210072 C D12
11:27:00 87 1076 Moravec Marek LPU8811 416269 C H21B
11:37:00 97 367 Kadaňová Barbora LPU8253 8013926 C D21C
11:38:00 98 328 Vojtíšková Viktorie LPU0051 8109301 A D21B
11:38:00 98 1017 Deml Tomáš LPU9502 9201627 C H21A
11:40:00 100 175 Fejfarová Tereza LPU0360 8656534 A D18
11:52:00 112 102 Švíglerová Kateřina LPU0752 8116716 B D14
11:52:00 112 1039 Koleš Jan LPU8610 1602619 C H21A
11:58:00 118 405 Mrskočová Dana LPU7356 8033225 C D35
11:58:00 118 1019 Mrskoč Marek LPU0205 8654896 B H21A
12:05:00 125 1144 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C H35
12:07:00 127 280 Kolešová Helena LPU8857 253357 C D21A
12:08:00 128 173 Bártová Adéla LPU0353 8109309 B D18
12:11:00 131 291 Losmanová Zuzana LPU8752 515136 C D21A
12:19:00 139 141 Mrskočová Markéta LPU0553 8654902 B D16
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:32:00 -28 826 Klein Martin LTP0404 8662293 B H16
09:38:00 -22 1298 Žejdlík Michal LTP7001 8662345 C H50
09:39:00 -21 1409 Eiselt Miloš LTP5802 7208240 C H60
10:29:00 29 511 Žejdlíková Jitka LTP7251 7200340 C D45
10:48:00 48 170 Žejdlíková Eliška LTP0350 8226439 B D18
11:06:00 66 1239 Martinec Pavel LTP7003 9201628 C H45
12:21:00 141 212 Riby Rose LTP0051 8662288 A D20
12:23:00 143 508 Kamírová Gabriela LTP7351 232494 C D45
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -30 1397 Hanuš Pavel LTU6501 8680288 C H55
09:35:00 -25 772 Čapek Karel LTU0801 2143370 B H12
09:40:00 -20 39 Vaňátková Thea LTU1150 2144168 C D10
09:46:00 -14 1355 Lazák Jan LTU6900 8662675 C H50
09:50:00 -10 418 Čapková Eva LTU7852 9201756 C D35
09:51:00 -9 771 Kobík Kryštof LTU0901 2103286 C H12
09:51:00 -9 821 Hanák Matěj LTU0701 8662709 B H14
09:52:00 -8 860 Pirožek Vojtěch LTU0400 8662734 C H16
09:55:00 -5 607 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C D50
09:59:00 -1 825 Kutáček Ondřej LTU0700 2103289 B H14
10:11:00 11 780 Brož Jindřich LTU0903 2057580 C H12
10:13:00 13 895 Zamastil Michal LTU0203 8648549 B H18
10:23:00 23 897 Šitina Tomáš LTU0300 8662708 B H18
10:26:00 26 487 Kotyková Libuše LTU7854 2108882 D40
10:26:00 26 738 Retka Jakub LTU1000 2057577 C H10
10:31:00 31 696 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C D70
10:39:00 39 774 Kvášovský Filip LTU0902 2133881 C H12
10:42:00 42 489 Termerová Jana LTU7850 2103288 C D40
10:46:00 46 37 Čapková Kateřina LTU1050 2143349 C D10
11:06:00 66 1349 Skalka Michal LTU6700 2103290 C H50
11:06:00 66 416 Komárková Lucie LTU7851 8662725 C D35
11:09:00 69 1490 Rejmont Milan LTU4801 9777 C H70
11:11:00 71 1210 Kotyk Pavel LTU7901 2001909 C H40
11:14:00 74 640 Hanušová Jitka LTU6352 8680397 C D55
11:14:00 74 741 Brož Jiří LTU1101 2108872 C H10
11:17:00 77 614 Stodůlková Lenka LTU6752 206478 C D50
11:19:00 79 778 Kotyk Šimon LTU0802 2085654 C H12
11:20:00 80 870 Lazák Jan LTU0500 2057590 C H16
11:28:00 88 868 Kotyk Vojtěch LTU0502 2057585 C H16
11:39:00 99 1215 Čapek Karel LTU7803 2001930 C H40
11:43:00 103 1208 Brož Michal LTU8000 2057588 C H40
11:50:00 110 1044 Šitina Jakub LTU0001 8662680 B H21A
11:53:00 113 155 Hošková Kateřina LTU0451 8662731 B D16
11:54:00 114 422 Brožová Jana LTU8250 2085618 C D35
11:56:00 116 863 Kerhát David LTU0403 2141913 C H16
12:13:00 133 1206 Kvášovský Jakub LTU7802 2116474 C H40
12:23:00 143 819 Hrůza Ondřej LTU0703 2057579 C H14
12:37:00 157 1156 Vaňátko Jakub LTU8100 2001938 C H35
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:49:00 49 970 Zelinka Jiří MBM8740 8656681 C H21E
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:31:00 -29 653 Hlaváčová Jarka MFP6050 2081364 C D60
09:44:00 -16 458 Nedbalová Jana MFP8050 2067234 C D40
09:56:00 -4 454 Sieglová Dagmar MFP7050 8660371 C D40
10:06:00 06 1375 Forst Libor MFP6301 1418752 C H55
10:42:00 42 1245 Šimša Jaromír MFP7100 2090836 C H45
10:46:00 46 1325 Siegl Roman MFP6700 8648567 C H50
10:50:00 50 456 Pavlů Lenka MFP7753 246877 C D40
11:04:00 64 1252 Gemperle František MFP7102 8680580 C H45
11:15:00 75 809 Pavlů Matěj MFP0701 1418769 C H14
11:17:00 77 1189 Pavlů Jiří MFP7704 8098 C H40
11:21:00 81 1187 Suk Jiří MFP6401 515016 H40
12:03:00 123 804 Pavlů Jakub MFP0700 1417136 C H14
12:27:00 147 289 Šimšová Jana MFP7651 682683 C D21A
12:27:00 147 532 Nyklová Helena MFP7550 51872 C D45
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:31:00 31 777 Placek Tomas MLA0902 1421927 C H12
10:45:00 45 1205 Placek Petr MLA8000 8109418 C H40
11:06:00 66 736 Placek Nikolas MLA1200 888609 C H10
11:10:00 70 414 Placková Veronika MLA8250 8033229 C D35
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:16:00 76 1354 Holec Honza MOV6701 9101189 C H50
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:05:00 05 1485 Novák Karel NPA5001 2060215 C H70
10:30:00 30 1031 Novák Zdeněk NPA7701 7200594 C H21A
10:56:00 56 460 Šedivá Petra NPA7751 2078500 C D40
10:59:00 59 678 Nováková Jana NPA5552 2060214 C D65
11:27:00 87 767 Šedivý Josef NPA0802 2085640 B H12
11:56:00 116 1033 Antoš Filip NPA8001 7210092 C H21A
12:10:00 130 256 Nováková Zuzana NPA9151 8116676 C D21E
12:13:00 133 1148 Šedivý Josef NPA8003 2113094 C H35
12:24:00 144 1038 Novák Jiří NPA7502 8680311 C H21A
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:54:00 54 1299 Müller Robert OAV6900 553456 C H50
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:37:00 -23 1498 Šplíchal Jiří OKP4500 2087699 C H75
11:18:00 78 1326 Novák Ivo OKP6200 51679 C H50
11:18:00 78 446 Balusková Ida OKP7350 681852 C D40
11:43:00 103 290 Nováková Kateřina OKP9450 887935 C D21A
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
12:22:00 142 1382 Hájek Jiří ONO6400 8656589 C H55
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:14:00 14 1385 Světnický Alexandr OOL6300 426375 C H55
10:23:00 23 1412 Višňa Milan OOL5904 8028829 C H60
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -30 401 Hudečková Petra OOP8252 232358 C D35
09:30:00 -30 1502 Hudečková Adina OOP1450 232338 C HDR
09:30:00 -30 1503 Hudečková Stella OOP1150 232523 C HDR
10:21:00 21 1481 Ševčík Břetislav OOP5001 49301 C H70
10:52:00 52 1449 Rychlý Miloš OOP5302 8654881 C H65
11:01:00 61 586 Kociánová Eva OOP6750 2112733 C D50
11:49:00 109 1146 Hudeček Tomáš OOP8201 232527 C H35
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:39:00 -21 880 Sobotka Radim OPI0300 2064779 B H18
10:10:00 10 28 Sobotková Lada OPI0951 2064782 C D10
10:12:00 12 187 Šafaříková Lucie OPI0350 8648555 B D18
10:25:00 25 540 Sobotková Lenka OPI7401 2091538 C D45
10:34:00 34 1276 Sobotka Petr OPI7300 2088168 C H45
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -30 1533 Voráčková Karolína OSN1456 8009 C HDR
09:46:00 -14 34 Dvořáčková Eva OSN1050 53177 C D10
10:01:00 01 882 Dvořáček Jakub OSN0303 8648630 C H18
10:54:00 54 18 Voráčková Anežka OSN1260 52142 C D10L
11:25:00 85 1192 Voráček Michal OSN8000 9201330 C H40
11:28:00 88 113 Dvořáčková Jana OSN0757 53158 C D14
11:42:00 102 412 Voráčková Lenka OSN8555 9201331 C D35
11:48:00 108 465 Dvořáčková Jana OSN7850 8226322 C D40
11:54:00 114 1268 Dvořáček Jiří OSN7502 8007171 C H45
12:16:00 136 847 Dvořáček Tomáš OSN0505 2011898 B H16
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
12:09:00 129 229 Nováková Eliška PDY0150 8033215 B D20
12:13:00 133 565 Nováková Martina PDY7350 2102798 C D45
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:38:00 38 626 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C D55
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -30 335 Horová Klára PGP8455 8008455 C D21B
09:30:00 -30 1507 Hora Damián PGP1616 1006283 C HDR
09:34:00 -26 1388 Kožina Petr PGP6000 8670455 C H55
09:39:00 -21 1082 Kurz Matouš PGP8606 2108874 C H21B
09:42:00 -18 1395 Hurta Vladimír PGP6305 51658 C H55
09:45:00 -15 878 Janas Petr PGP0200 8663127 A H18
09:51:00 -9 1084 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C H21B
09:57:00 -3 659 Jelínková Radana PGP5851 301361 C D60
10:05:00 05 600 Šejnová Magdalena PGP7053 2129235 C D50
10:07:00 07 883 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 B H18
10:11:00 11 656 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C D60
10:14:00 14 637 Ježková Regina PGP6352 51660 C D55
10:16:00 16 189 Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 1418751 B D18
10:19:00 19 304 Kopecká Johana PGP9956 2021848 C D21A
10:21:00 21 881 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B H18
10:22:00 22 333 Havelíková Kateřina PGP9256 8667999 C D21B
10:24:00 24 74 Kubecová Markéta PGP0955 232246 C D12
10:28:00 28 857 Čtrnáct František PGP0401 8670467 B H16
10:36:00 36 693 Haňkovská Jana PGP4050 8200025 C D70
10:45:00 45 955 Hora Vojtěch PGP8301 8663123 C H21E
10:48:00 48 1452 Jelínek Martin PGP5103 232091 C H65
10:52:00 52 851 Janas Adam PGP0404 8667507 B H16
11:02:00 62 337 Kafková Dominika PGP9053 7300087 C D21B
11:02:00 62 476 Dlouhá Marta PGP7858 1886930 C D40
11:04:00 64 78 Dvořáková Lucie PGP0956 2143361 C D12
11:14:00 74 411 Bozděchová Lenka PGP8254 2080966 C D35
11:21:00 81 1484 Kotecký Roman PGP4900 8040749 C H70
11:23:00 83 302 Kožinová Jana PGP6651 7210812 C D21A
11:24:00 84 907 Čtrnáct Šimon PGP0001 8516919 B H20
11:26:00 86 1338 Maleček Vít PGP6801 2067268 C H50
11:29:00 89 554 Malečková Iva PGP7559 2067949 C D45
11:30:00 90 1336 Kabát Jan PGP6901 886298 C H50
11:31:00 91 294 Kožinová Zuzana PGP9650 7003042 C D21A
11:33:00 93 548 Janovská Petra PGP7355 8654900 C D45
11:34:00 94 1025 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 C H21A
11:36:00 96 909 Siegl Matyáš PGP0104 8666867 B H20
11:37:00 97 144 Šimšová Pavla PGP0557 8656743 A D16
11:37:00 97 963 Flašar Jan PGP8610 9418870 R H21E
11:40:00 100 109 Štěpová Kateřina PGP0657 8226324 A D14
11:41:00 101 959 Pospíšil Vítek PGP6803 8659382 C H21E
11:42:00 102 1263 Baldrian Petr PGP7203 888639 C H45
11:44:00 104 258 Jelínková Zora PGP8851 232167 C D21E
11:46:00 106 1275 Střelba Ondřej PGP7510 7209464 C H45
11:48:00 108 853 Dlouhý Aleš PGP0502 8116795 B H16
11:48:00 108 191 Dvořáková Hana PGP0355 8667539 B D18
11:55:00 115 961 Landovský Tomáš PGP9103 8071491 C H21E
11:59:00 119 552 Dvořáková Ivana PGP7254 2148227 C D45
12:00:00 120 855 Kabát Martin PGP0408 8667514 A H16
12:01:00 121 118 Dvořáková Veronika PGP0659 2143358 B D14
12:01:00 121 968 Sysel Ctibor PGP8700 515161 C H21E
12:04:00 124 260 Jelínková Šárka PGP9153 232168 C D21E
12:04:00 124 1027 Janas Petr PGP7106 8151151 C H21A
12:05:00 125 147 Gemperlová Eliška PGP0556 8226321 B D16
12:13:00 133 957 Procházka Pavel PGP9002 515113 C H21E
12:16:00 136 195 Chrzová Eliška PGP0353 8226361 A D18
12:18:00 138 1034 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C H21A
12:23:00 143 226 Doubková Emma PGP0154 7207774 C D20
12:31:00 151 1152 Dvořák Josef PGP8006 682615 C H35
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -30 1527 Šafář Martin PHK1102 8014455 C HDR
09:35:00 -25 602 Kosová Michaela PHK6752 8660597 C D50
09:40:00 -20 1281 Kamenický Jan PHK6601 7210813 C H45
09:43:00 -17 1428 Souček Pavel PHK5503 7202881 C H60
09:48:00 -12 482 Kunartová Lenka PHK7852 9408 C D40
09:51:00 -9 310 Hepnerová Martina PHK8150 8656708 C D21A
09:54:00 -6 420 Novotná Martina PHK8255 416264 C D35
09:55:00 -5 1430 Běhoun Pavel PHK5701 8660393 C H60
09:55:00 -5 1101 Faltejsek Jan PHK9802 8651738 C H21B
09:58:00 -2 1501 Mikulecký Jan PHK3801 8084000 C H75
09:59:00 -1 616 Kokrdová Věra PHK6450 2080919 C D50
09:59:00 -1 1426 Čermák Libor PHK5600 2088189 C H60
10:00:00 00 196 Horáková Veronika PHK0353 2087682 B D18
10:00:00 00 480 Samková Renáta PHK7456 1413977 C D40
10:00:00 00 1050 Losman Petr PHK7901 8656658 C H21A
10:02:00 02 1279 Pompach Martin PHK7207 8116751 C H45
10:02:00 02 1346 Růžička Ivan PHK6702 336760 C H50
10:03:00 03 619 Kopecká Marcela PHK6852 9494 C D50
10:03:00 03 776 Novotný Vít PHK0901 2060279 C H12
10:04:00 04 859 Neumann Matěj PHK0400 8667962 A H16
10:07:00 07 666 Běhounová Jiřina PHK5651 8648580 C D60
10:14:00 14 714 Pompach Tobiáš PHK1201 9433 C H10L
10:14:00 14 1285 Novotný Milan PHK6502 8663113 C H45
10:16:00 16 858 Kokrda Vojtěch PHK0402 2078476 C H16
10:16:00 16 1054 Novotný Tomáš PHK8101 8670463 C H21A
10:17:00 17 662 Panchártková Jitka PHK5951 253368 C D60
10:19:00 19 121 Neumannová Alžběta PHK0650 8660553 A D14
10:20:00 20 641 Novotná Ivana PHK6354 219239 C D55
10:20:00 20 1287 Chaloupský David PHK7103 8660515 C H45
10:20:00 20 85 Jelínková Eva PHK0953 2113479 B D12
10:22:00 22 740 Kunart Lukáš PHK1010 2059756 C H10
10:24:00 24 867 Čermák Martin PHK0502 8226370 B H16
10:34:00 34 490 Novotná Petra PHK6651 8670748 C D40
10:42:00 42 344 Kubíčková Jana PHK9999 2075609 C D21B
10:44:00 44 1293 Chvátil Jiří PHK7200 336717 C H45
10:44:00 44 1052 Kadeřávek Petr PHK7605 9399 C H21A
10:48:00 48 83 Čapková Markéta PHK0850 9665 B D12
10:52:00 52 488 Melicharová Zdeňka PHK7551 1413332 C D40
10:54:00 54 346 Metelková Taťána PHK7250 434591 C D21B
10:54:00 54 1057 Panchártek Jan PHK8802 8662676 C H21A
10:56:00 56 81 Kunartová Dominika PHK0888 2035704 B D12
10:57:00 57 980 Chvátil Šimon PHK9908 8656633 R H21E
10:59:00 59 773 Jelínek František PHK0900 2113356 B H12
11:00:00 60 862 Pompach Lukáš PHK0500 8061489 B H16
11:07:00 67 822 Horák Filip PHK0701 2088727 B H14
11:08:00 68 865 Málek David PHK0504 8000239 C H16
11:08:00 68 1280 Faltejsek Pavel PHK7003 2017671 C H45
11:11:00 71 601 Kavalírová Kateřina PHK6756 9833 C D50
11:12:00 72 1282 Kavalír Karel PHK6503 9650526 C H45
11:16:00 76 1284 Cichý David PHK7001 2070821 C H45
11:19:00 79 946 Petržela Jan PHK9200 8627109 E H21E
11:23:00 83 1203 Šafář Jan PHK7700 8116828 C H40
11:24:00 84 1350 Zamouřil Petr PHK6806 2126381 H50
11:27:00 87 156 Vrábelová Hana PHK0454 8007192 C D16
11:30:00 90 484 Čapková Petra PHK7850 2053587 C D40
11:32:00 92 1348 Melichar Igor PHK6504 1413331 C H50
11:32:00 92 210 Zamouřilová Anežka PHK0354 7210923 A D18
11:36:00 96 492 Příkazská Petra PHK7651 2102589 C D40
11:39:00 99 975 Rollier Baptiste PHK8200 8270982 E H21E
11:40:00 100 496 Růžičková Kamila PHK7153 7209792 C D40
11:41:00 101 560 Čermáková Lucie PHK7150 2103266 C D45
11:45:00 105 1211 Čapek Miroslav PHK7603 2053586 C H40
11:46:00 106 486 Jelínková Zuzana PHK7452 2126400 C D40
11:49:00 109 123 Novotná Vendula PHK0777 8033203 B D14
11:49:00 109 158 Metelková Michaela PHK0550 8116745 A D16
11:50:00 110 494 Chaloupská Pavlína PHK7051 682334 C D40
11:55:00 115 125 Příkazská Zuzana PHK0654 8518314 B D14
11:58:00 118 1399 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C H55
11:59:00 119 1094 Mašata Roman PHK7107 515050 C H21B
11:59:00 119 152 Chvátilová Johana PHK0450 8660575 A D16
12:00:00 120 1283 Kunart Tomáš PHK7205 9407 C H45
12:03:00 123 160 Doudová Alžběta PHK0554 2103273 B D16
12:11:00 131 824 Metelka Tomáš PHK0801 8226302 B H14
12:12:00 132 206 Vandasová Adéla PHK0255 8656623 A D18
12:12:00 132 1046 Šabatka Zdeněk PHK8900 8660923 C H21A
12:15:00 135 154 Kopecká Martina PHK0555 7210231 B D16
12:16:00 136 1041 Veselý Ondřej PHK8505 1602626 C H21A
12:20:00 140 915 Galbavý Matěj PHK0007 2059764 B H20
12:20:00 140 264 Šímová Jana PHK8569 553442 R D21E
12:25:00 145 151 Čapková Anna PHK0451 8667978 B D16
12:29:00 149 1155 Příkazský Jakub PHK8000 2091536 C H35
12:33:00 153 376 Veselá Jana PHK8650 7772 C D21C
12:33:00 153 231 Hápová Petra PHK0051 8662722 C D20
12:34:00 154 267 Rollier Monika PHK8051 8005907 C D21E
12:37:00 157 234 Hlaváčková Petra PHK0052 9369 C D20
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:38:00 38 1029 Neumann Tomáš PVP8900 331313 C H21A
12:30:00 150 1037 Neumann Vojtěch PVP9400 8667979 C H21A
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:13:00 13 649 Rosecká Alena PZR5654 7205030 C D60
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:44:00 44 1341 Matuška Pavel RBK7001 8116742 C H50
12:31:00 151 301 Matušková Jana RBK9999 2111809 C D21A
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:16:00 16 1265 Vláčil Daniel RIC7307 887622 C H45
10:58:00 58 115 Vláčilová Anna RIC0657 52857 C D14
10:58:00 58 463 Vláčilová Kateřina RIC7757 9943 C D40
12:31:00 151 149 Vláčilová Barbora RIC0457 52859 C D16
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:34:00 -26 436 Krejčová Jana ROU7758 2127876 C D40
09:48:00 -12 834 Heller Jiří ROU0501 8662349 B H16
09:48:00 -12 52 Krátká Linda ROU0851 2134252 C D12
10:06:00 06 728 Hrádek Vojtěch ROU1000 2143362 C H10
10:22:00 22 434 Hellerová Alena ROU7850 2081373 C D40
10:25:00 25 568 Buková Zdeňka ROU7051 2059753 C D50
10:25:00 25 91 Buková Hana ROU0750 2031369 C D14
10:26:00 26 1235 Černý Michal ROU7505 2085613 C H45
10:35:00 35 788 Hejcman Jaroslav ROU0704 0 C H14
10:37:00 37 923 Buk Michal ROU9601 2075669 C H21E
10:42:00 42 6 Hejcmanová Amálie ROU1251 0 C D10L
10:46:00 46 388 Hrádková Kateřina ROU8350 2143344 C D35
10:48:00 48 1232 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C H45
11:10:00 70 1318 Buk Jiří ROU6901 2099501 C H50
11:16:00 76 171 Buková Anežka ROU0351 2059749 C D18
11:17:00 77 514 Hejcmanová Pavla ROU7450 0 C D45
11:24:00 84 832 Hejcman Jan ROU0504 0 C H16
11:25:00 85 134 Černá Ema ROU0451 8516925 A D16
11:29:00 89 131 Krejčová Lucie ROU0453 8517325 A D16
11:32:00 92 836 Krátký Štěpán ROU0503 2143364 B H16
11:42:00 102 1008 Buk Ondřej ROU0102 8662366 B H21A
11:43:00 103 96 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B D14
11:49:00 109 516 Buková Jana ROU7150 2075666 C D45
11:55:00 115 1137 Hrádek Tomáš ROU8301 2143402 C H35
12:01:00 121 1182 Heller Jiří ROU7708 331503 C H40
12:12:00 132 59 Pěkná Alžběta ROU0950 8662284 B D12
12:14:00 134 1366 Buk Miloslav ROU6202 331058 C H55
12:20:00 140 990 Buk Petr ROU0001 8516425 A H21A
12:27:00 147 786 Heller Jakub ROU0702 8662370 B H14
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:34:00 94 1295 Valenta Jan ROZ6600 2129252 C H45
11:38:00 98 639 Voltrová Svatava ROZ6150 7300179 C D55
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:45:00 45 364 Nováková Markéta RUM7451 2801028 C D21C
10:53:00 53 1482 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C H70
11:18:00 78 1258 Novák Petr RUM7401 2120650 C H45
11:53:00 113 1188 Babický Jan RUM7601 4641700 H40
12:21:00 141 366 Babická Zuzana RUM7651 4641701 D21C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:22:00 22 1347 Sklenář Josef SBR6601 8656690 C H50
11:04:00 64 861 Vlach Timothy SBR0501 2075674 C H16
11:24:00 84 495 Sklenářová Dita SBR7750 8648636 C D40
11:34:00 94 1398 Řeháček Petr SBR6302 8663161 C H55
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:31:00 -29 1424 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C H60
09:36:00 -24 1451 Přeček Zdeněk SCP5200 9101101 C H65
10:30:00 30 1274 Podivínský Tomáš SCP7201 51557 C H45
10:46:00 46 1269 Sliva Jan SCP7300 8648543 C H45
10:56:00 56 636 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C D55
11:09:00 69 594 Kavková Dana SCP6150 8222227 C D50
11:28:00 88 1343 Veljačik Pavel SCP6200 8000236 C H50
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -30 1538 Košťálová Gabriela SHK1353 2143378 C HDR
09:30:00 -30 1541 Jedličková Michaela SHK1350 9856 C HDR
09:30:00 -30 1539 Lukešová Hana SHK1351 2144088 C HDR
09:43:00 -17 768 Jakubský David SHK0905 2121002 C H12
09:45:00 -15 657 Šabatková Zdena SHK5652 9112 C D60
09:46:00 -14 731 Košťál Antonín SHK1004 2148060 C H10
09:48:00 -12 1344 Kohout Josef SHK6902 2017669 C H50
09:49:00 -11 655 Gazdačková Jana SHK5851 9117 C D60
09:52:00 -8 1328 Netuka Jan SHK7001 9126 C H50
09:54:00 -6 468 Jakubská Naďa SHK7652 0 C D40
09:56:00 -4 854 Jakubský Adam SHK0406 2121005 C H16
09:56:00 -4 635 Teplá Hana SHK6561 7001407 C D55
09:56:00 -4 1456 Fejlek Vojtěch SHK5202 9104 C H65
09:57:00 -3 1422 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C H60
09:58:00 -2 466 Lapáčková Soňa SHK7651 2120644 C D40
09:59:00 -1 884 Fábera David SHK0305 8656641 A H18
09:59:00 -1 681 Hepnerová Dagmar SHK5451 9108 C D65
10:02:00 02 733 Lukeš Josef SHK1005 2141922 C H10
10:04:00 04 1036 Svoboda Ondřej SHK7605 8000235 C H21A
10:04:00 04 73 Lapáčková Anna SHK0854 2120662 C D12
10:08:00 08 845 Dohnálek Tomáš SHK0403 8656645 A H16
10:10:00 10 406 Toužilová Martina SHK8051 9165 C D35
10:14:00 14 1342 Langr Jan SHK6701 9531 C H50
10:15:00 15 962 Tichý Radomír SHK0000 7300181 R H21E
10:19:00 19 770 Macháček Tomáš SHK0811 2141903 C H12
10:22:00 22 116 Netuková Anežka SHK0750 8660536 B D14
10:27:00 27 597 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C D50
10:31:00 31 599 Netuková Hana SHK7052 219217 C D50
10:34:00 34 114 Čečková Karolína SHK0650 8414128 B D14
10:36:00 36 16 Jakubská Lucie SHK1250 2120991 C D10L
10:38:00 38 338 Langrová Anna SHK9753 331166 C D21B
10:38:00 38 1389 Teplý Jiří SHK6401 9123 C H55
10:40:00 40 29 Jedličková Lucie SHK1050 1008173 C D10
10:43:00 43 969 Hepner David SHK7601 8655416 C H21E
10:47:00 47 1197 Jakubský Radek SHK7603 2122247 C H40
10:48:00 48 1331 Lapáček Jiří SHK6600 2120620 C H50
10:48:00 48 850 Kodytek Adam SHK0402 8670470 B H16
10:52:00 52 31 Hepnerová Tereza SHK1150 9142 C D10
11:00:00 60 76 Sochorová Kristýna SHK0953 2134362 C D12
11:01:00 61 960 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 C H21E
11:05:00 65 679 Fejlková Alice SHK5351 9107 C D65
11:07:00 67 763 Čečka Matěj SHK0901 2113079 B H12
11:08:00 68 708 Macháček Jakub SHK1202 2141929 C H10L
11:13:00 73 556 Langrová Monika SHK7251 9802 C D45
11:14:00 74 332 Malinová Apolena SHK9952 8656694 C D21B
11:15:00 75 765 Sochor Jakub SHK0903 2134345 C H12
11:22:00 82 1016 Pek Daniel SHK9803 8654906 C H21A
11:32:00 92 473 Čečková Martina SHK7753 8660534 C D40
11:34:00 94 33 Macháčková Lucie SHK1155 2141921 C D10
11:38:00 98 408 Čížová Andrea SHK8251 2102550 C D35
11:40:00 100 848 Rak Tomáš SHK0400 7207030 C H16
11:44:00 104 184 Thýnová Martina SHK0350 7206547 A D18
11:48:00 108 905 Porkert Jan SHK0100 8663181 B H20
11:52:00 112 1266 Kolář Viktor SHK7300 7200597 C H45
11:55:00 115 1195 Čečka Jiří SHK7600 8109416 C H40
11:56:00 116 186 Raková Petra SHK0251 2049526 B D18
12:04:00 124 846 Kolář Šimon SHK0405 8662691 A H16
12:11:00 131 967 Komanec Václav SHK8406 995807 C H21E
12:20:00 140 70 Lapáčková Šárka SHK0954 2126271 C D12
12:22:00 142 259 Teplá Karolína SHK9251 8660574 E D21E
12:26:00 146 257 Červená Adéla SHK9755 8663209 C D21E
12:36:00 156 190 Kodytková Denisa SHK0252 8670496 B D18
12:39:00 159 227 Kroniková Štěpánka SHK0150 8033223 B D20
12:40:00 160 255 Jedličková Zuzana SHK8150 8656667 E D21E
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -30 1524 Palas Tomáš SJC1501 0 C HDR
09:30:00 -30 1522 Jakubec Jan SJC1503 2112770 C HDR
09:30:00 -30 1520 Mrázek Emil SJC1300 0 C HDR
09:38:00 -22 698 Posolda Lukáš SJC1100 8226418 C H10L
09:40:00 -20 1492 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C H75
09:52:00 -8 25 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 C D10
09:58:00 -2 723 Pešek Matěj SJC1002 2115002 C H10
10:06:00 06 317 Zamrzlová Eva SJC8759 8008759 C D21B
10:14:00 14 383 Knoblochová Kamila SJC8356 7778952 C D35
10:16:00 16 22 Mrázková Berta SJC1151 771771 C D10
10:22:00 22 1005 Zlámal David SJC9603 8053542 C H21A
10:27:00 27 754 Pešek Ondřej SJC0802 2115010 B H12
10:31:00 31 1067 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C H21B
10:36:00 36 1007 Uhlík Michal SJC8007 8003099 C H21A
10:39:00 39 798 Vlach František SJC0603 2114992 C H14
10:44:00 44 47 Havrdová Selina SJC0950 8071009 C D12
10:45:00 45 515 Škorpilová Jana SJC7451 211303 C D45
10:49:00 49 513 Pešková Renata SJC7550 2115014 C D45
10:54:00 54 381 Švihovská Eva SJC8352 8008017 C D35
10:54:00 54 429 Posoldová Eva SJC7957 9979 C D40
10:55:00 55 756 Posolda Tomáš SJC0803 8109334 C H12
11:04:00 64 93 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 B D14
11:05:00 65 359 Žaloudková Petra SJC8761 7878000 C D21C
11:10:00 70 426 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C D40
11:12:00 72 164 Klacková Štěpánka SJC0253 8242002 B D18
11:12:00 72 985 Karásek Matěj SJC0001 8499900 A H21A
11:28:00 88 995 Palas Jan SJC8507 8008014 C H21A
11:29:00 89 943 Mrázek Jan SJC8102 7717777 E H21E
11:35:00 95 274 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R D21A
11:47:00 107 747 Pleva Stanislav SJC0805 8654389 C H12
11:48:00 108 1003 Švihovský Jaromír SJC8005 7654324 C H21A
11:54:00 114 993 Žaloudek Petr SJC8309 7890000 C H21A
11:59:00 119 1128 Jakubec Petr SJC8106 2115757 C H35
12:07:00 127 752 Vlach Antonín SJC0903 2115011 C H12
12:14:00 134 398 Mrázková Romana SJC8351 500556 C D35
12:15:00 135 1176 Pleva Stanislav SJC7601 8654390 C H40
12:32:00 152 53 Vltavská Eliška SJC0850 2114998 C D12
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:44:00 -16 633 Tichá Jana SJH6451 51925 C D55
12:06:00 126 1384 Tichý Martin SJH6401 995864 C H55
12:28:00 148 1022 Tichý Tomáš SJH9201 8014563 C H21A
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:34:00 -26 315 Řezníčková Tereza SJI9056 2042543 C D21B
10:09:00 09 1410 Zeman Jaroslav SJI5901 2085575 C H60
10:55:00 55 921 Plíhal Tomáš SJI8509 8660510 C H21E
11:06:00 66 313 Kafková Tereza SJI8956 52335 C D21B
11:36:00 96 1002 Kadlec Jan SJI8306 8028807 C H21A
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:46:00 -14 384 Dítková Jitka SKV7752 682676 C D35
11:10:00 70 1231 Řehák Miroslav SKV7101 7207367 C H45
11:24:00 84 1238 Dítko Jan SKV7301 682634 C H45
11:31:00 91 86 Řeháková Mirka SKV0652 7202879 B D14
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -30 15 Václavíková Anna SLA1151 2109686 C D10L
09:56:00 -4 80 Václavíková Amálie SLA0851 2109678 B D12
11:37:00 97 544 Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 2109689 C D45
11:51:00 111 1150 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C H35
12:11:00 131 550 Kolářová Michaela SLA7351 981813 C D45
12:35:00 155 811 Václavík Martin SLA0601 2099522 B H14
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:50:00 -10 621 Pološčuková Monika SMB6551 7722 C D55
09:58:00 -2 314 Žitná Jana SMB9251 49973 C D21B
12:07:00 127 1134 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C H35
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:55:00 55 1212 Pesničák Jan SMR7902 8266 C H40
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:16:00 16 690 Rufferová Iva SNA5052 9620 C D70
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -30 1504 Peterek Antonín SOP1601 2420050 C HDR
09:36:00 -24 691 Suchánková Libuše SOP4851 446344 C D70
09:43:00 -17 1119 Peterek Vít SOP8600 980372 C H21C
10:04:00 04 1446 Jurčák Karel SOP5101 8656584 C H65
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:43:00 -17 572 Šabatová Jana SRK6853 301130 C D50
10:13:00 13 1472 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C H70
10:38:00 38 1310 Šabata Milan SRK6901 8648565 C H50
11:26:00 86 994 Šabata Milan SRK9904 7205561 C H21A
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:51:00 51 278 Klíchová Jana SSU8151 8033234 C D21A
12:12:00 132 236 Štičková Anna SSU9651 7200361 E D21E
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:16:00 16 1356 Kubec Pavel STB6601 1416365 C H50
11:43:00 103 1098 Bernášek Jiří STB8101 8033290 C H21B
11:51:00 111 159 Kubecová Magdalena STB0550 8033222 A D16
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:49:00 -11 1429 Neumann Jaroslav STE5902 8116698 C H60
09:54:00 -6 739 Marek Martin STE1100 2073656 C H10
09:55:00 -5 890 Svoboda Radek STE0207 8090134 A H18
10:15:00 15 887 Světnický František STE0204 8656687 A H18
10:15:00 15 781 Světnický Antonín STE0800 2108898 B H12
10:24:00 24 207 Juřáková Karolína STE0352 2143401 C D18
10:32:00 32 205 Pospíšilová Helena STE0253 2080839 C D18
10:33:00 33 559 Marková Eva STE7550 8028882 C D45
10:43:00 43 561 Urbanová Edita STE7454 52480 C D45
11:14:00 74 1290 Marek Antonín STE7501 8028819 C H45
11:42:00 102 1400 Hepnar Luboš STE6307 8655386 C H55
11:45:00 105 157 Pospíšilová Stella STE0551 2080829 B D16
12:28:00 148 209 Marková Ema STE0252 8655379 A D18
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:30:00 -30 1277 Puš Roman STH7501 8670476 C H45
09:30:00 -30 1521 Drápal Štěpán STH1501 2124785 C HDR
11:13:00 73 369 Vejrová Iva STH8852 8656522 C D21C
12:00:00 120 194 Hrnčířová Ivana STH0351 7207502 B D18
12:08:00 128 904 Paleček Ondřej STH0105 8656505 A H20
12:15:00 135 223 Gallová Veronika STH0053 2035745 B D20
12:24:00 144 906 Dostál Jakub STH0106 8670450 B H20
12:43:00 163 225 Hrnčířová Magda STH0051 7204974 A D20
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:41:00 41 1486 Dubský Josef SUL4700 8135 C H70
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:48:00 -12 1453 Maliňák Josef SVS5501 53389 C H65
10:38:00 38 409 Barvíková Dana SVS8250 330696 C D35
10:41:00 41 368 Maliňáková Petra SVS8751 53387 C D21C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:26:00 86 329 Chmelíková Tereza SZP8750 232330 C D21B
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:20:00 20 1434 Šomvársky Ján TAP5500 232173 C H65
10:21:00 21 575 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C D50
11:12:00 72 1440 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C H65
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
09:31:00 -29 762 Denemarek Max TBM0800 7080127 B H12
09:35:00 -25 680 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C D65
09:40:00 -20 852 Doušek Tomáš TBM0401 8222007 A H16
09:42:00 -18 407 Doušková Klára TBM7761 2067214 C D35
09:46:00 -14 339 Drábková Zuzana TBM8452 8100025 C D21B
09:50:00 -10 1330 Gryc Jan TBM6709 53233 C H50
09:54:00 -6 17 Doušková Daniela TBM1358 2087676 C D10L
09:59:00 -1 764 Doušek Vilém TBM0904 8058058 C H12
10:03:00 03 810 Ptáček Jonáš TBM0717 8070717 B H14
10:06:00 06 13 Tomíčková Ivana TBM1364 2096247 C D10L
10:12:00 12 1332 Gryc Tomáš TBM6903 8100027 C H50
10:15:00 15 812 Schwab Filip TBM0710 8000710 B H14
10:18:00 18 1392 Urválek Jiří TBM6107 53296 C H55
10:18:00 18 14 Šímová Klaudie TBM1452 553446 C D10L
10:20:00 20 849 Ehl Ondřej TBM0404 8654918 B H16
10:22:00 22 30 Šímová Julie TBM1055 446329 C D10
10:23:00 23 547 Fuchsová Marcela TBM7260 2067207 C D45
10:27:00 27 1196 Sedlář Petr TBM7319 7201210 C H40
10:28:00 28 1273 Dušek Vladimír TBM7400 2000591 C H45
10:30:00 30 732 Kotecký Jáchym TBM1124 52691 C H10
10:31:00 31 1201 Kotecký Ondřej TBM7703 9002029 C H40
10:32:00 32 462 Grycová Petra TBM7467 8115113 C D40
10:34:00 34 35 Tomíčková Eliška TBM1054 7300558 C D10
10:35:00 35 677 Procházková Helena TBM5351 8301247 C D65
10:38:00 38 707 Hübner Václav TBM1112 2118463 C H10L
10:38:00 38 735 Kubáň Patrik TBM1001 7204525 C H10
10:40:00 40 107 Fuchsová Ema TBM0653 8667974 B D14
10:42:00 42 1026 Čech Radovan TBM7835 8007835 C H21A
10:44:00 44 856 Gryc Ondřej TBM0406 8180018 A H16
10:47:00 47 769 Navrátil Jakub TBM0811 2122243 B H12
10:47:00 47 818 Eliáš Vojtěch TBM0604 8662367 B H14
10:52:00 52 120 Doušková Kateřina TBM0679 8123459 A D14
10:54:00 54 730 Šíma Filip TBM1213 446328 C H10
11:01:00 61 111 Dobrovolná Anna TBM0758 8120028 B D14
11:04:00 64 1334 Dobrovolný Vladimír TBM7009 2083370 C H50
11:06:00 66 469 Jelínková Irena TBM7664 8680408 C D40
11:10:00 70 1032 Ehl Jiří TBM7701 887901 C H21A
11:11:00 71 545 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C D45
11:11:00 71 814 Čech Radan TBM0611 8663178 B H14
11:12:00 72 79 Čechová Johana TBM0888 8180908 B D12
11:16:00 76 479 Čechová Marcela TBM7659 8007659 C D40
11:16:00 76 32 Eliášová Viktorie TBM1052 8088388 C D10
11:21:00 81 551 Miková Iva TBM7071 53270 C D45
11:27:00 87 820 Folprecht Matyáš TBM0606 8662278 B H14
11:28:00 88 82 Folprecht Mia TBM0858 86