Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Klubová startovka

Datum:
20.06.2020
Místo konání:
Bílá u Sedla
Pořadatel:
SJH - SOS Jindřichův Hradec
Mapa:
https://mapy.orientacnisporty.cz/mapa/moravuv-lom-1-1-foot-2020
Ředitel závodu:
Pobuda Michal - R3
Hlavní rozhodčí:
Nouza Petr - R3
Stavitel tratí:
Komárek Arnošt - R2
Kluby:
17A     26A     JBM     BBM     BOV     BZR     CST     CTB     DKP     CHC     CHT     JHB     JMO     KAM     KPY     KRE     KRN     KSH     LCE     LPM     LPU     MFP     OPI     OSN     PBM     PCB     PGP     PHK     PZR     RBK     RUZ     SBR     SCP     SJC     SJH     SJI     SOB     STA     STE     TBM     TEP     TJN     TJP     TRT     TTR     TUR     TYN     UVP     VBM     VCB     VLI     VTA     ZBM     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:37:00 Böhm Eduard 17A4800 1480913 H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:49:00 Hones Sepp 26A5400 8116117 H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:39:00 Gawel Jiří JBM5700 301272 H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:17:00 Dvořáková Lucie BBM0750 2088166 B D14
10:43:00 Dvořák Jakub BBM0502 2085655 C H16
10:43:00 Krejčiříková Nikol BBM7850 331476 C D35
10:53:00 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C H65
10:56:00 Peřinková Irena BBM6550 331257 C D55
10:58:00 Kutscherauerová Ella BBM0850 0 C D12
11:12:00 Kadlecová Jolana BBM1052 2001996 C D10
11:17:00 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C H65
11:24:00 Dvořák Miloš BBM7300 2088211 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:33:00 Stará Pavla BOV4251 9576 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:29:00 Čechová Zuzana BZR6951 8149884 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:12:00 Muchl Vladimír CST5601 2133920 C H55
10:38:00 Málková Věra CST6550 2118474 C D55
11:27:00 Málek Martin CST6501 8246117 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:05:00 Šťastný Karel CTB7901 2087711 C H35
10:13:00 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C D35
10:14:00 Paulová Barbora CTB0753 2121757 B D14
10:14:00 Gregorová Kamila CTB8151 8660904 E D21C
10:17:00 Žanda Jan CTB9901 8003618 C H21C
10:27:00 Šťastný Antonín CTB1101 8003650 C H10
10:36:00 Voborník Petr CTB6601 8414102 C H45
10:41:00 Paul Pavel CTB7601 2039076 C H35
10:43:00 Kocourek Jiří CTB0602 2118475 B H14
10:44:00 Voborníková Eva CTB6851 8003667 C D45
10:54:00 Paulová Pavlína CTB0551 2119195 C D16
10:55:00 Paulová Hana CTB7851 2039078 C D35
10:55:00 Běloušek Matěj CTB1202 2113412 C H10N
10:56:00 Běloušková Kateřina CTB0752 8003607 B D14
10:59:00 Hübner Jan CTB7902 8200032 C H21C
10:59:00 Klusáček Luděk CTB7803 232875 C H35
11:01:00 Klusáček Mikuláš CTB0902 2111816 C H12
11:14:00 Voborníková Alena CTB9451 8660906 R D21C
11:16:00 Klusáčková Lenka CTB8051 232874 C D35
11:17:00 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C H35
11:27:00 Sabol Josef CTB9902 436413 C H21C
11:30:00 Žanda Jan CTB6701 8003600 C H45
11:31:00 Šťastná Lenka CTB8351 2082926 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:13:00 Gregor Marek DKP0914 887165 C H12
10:21:00 Balga Filip DKP1104 2029191 C H10
10:35:00 Gregorová Magdalena DKP1158 51139 C D10N
11:08:00 Gregorová Alice DKP0758 7208080 B D14
11:41:00 Gregor Martin DKP7705 2121756 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:15:00 Švadlena Michal CHC0101 8656615 A H21C
10:25:00 Švadlena Jiří CHC4601 2011854 C H65
10:30:00 Švadlena Pavel CHC7502 8007502 C H45
10:43:00 Křivda Tomáš CHC9901 8656592 E H21C
11:11:00 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C H21C
11:37:00 Pátek Michal CHC8603 8025343 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:19:00 Korecká Lenka CHT8053 8033277 C D35
10:44:00 Jansová Alena CHT5852 51897 C D55
10:46:00 Keller Filip CHT0503 2115707 C H16
10:46:00 Veselá Tereza CHT0552 7207628 C D16
10:47:00 Hledík Jakub CHT9501 8667987 C H21C
10:50:00 Binková Jana CHT8651 52312 C D21C
10:50:00 Keller Ivo CHT7703 2148244 C H35
10:51:00 Vacek František CHT7001 4634 C H45
10:53:00 Doležalová Barbora CHT0655 2115708 C D14
10:55:00 Hybeš Michal CHT0401 336711 B H16
10:55:00 Slavíková Barbora CHT0951 2120993 C D12
11:01:00 Zlesák Milan CHT5101 51951 C H65
11:02:00 Matrasová Vendula CHT8251 51982 C D21C
11:03:00 Starka František CHT4801 51949 C H70
11:04:00 Šíma Matěj CHT0502 2127613 B H16
11:05:00 Halamková Justýna CHT0651 2115701 C D14
11:05:00 Kučerová Vladimíra CHT6460 49857 C D45
11:06:00 Vítková Eva CHT1053 682379 C D10
11:07:00 Dejnožka Matěj CHT0701 2111744 C H14
11:07:00 Vítek Vojtěch CHT0801 682374 B H12
11:08:00 Klvaňa Milan CHT7500 8226323 C H35
11:09:00 Matras Jaroslav CHT5301 51953 C H65
11:10:00 Vacek František CHT0501 2067939 C H16
11:10:00 Kellerová Alice CHT0852 2115706 B D12
11:10:00 Kašparová Lucie CHT9652 8033202 C D21C
11:14:00 Zoulíková Vendula CHT0753 2120999 B D14
11:15:00 Matras Tomáš CHT8001 7210808 C H21C
11:15:00 Vodrážka Oldřich CHT4701 52323 C H70
11:21:00 Vítek Josef CHT4802 51948 C H65
11:22:00 Kratochvílová Stanislava CHT8751 4537 C D21C
11:22:00 Švecová Iva CHT7151 53167 C D35
11:23:00 Slavíková Tereza CHT0656 8226328 B D14
11:24:00 Korecká Eva CHT1054 7207853 C D10
11:25:00 Svoboda Jan CHT1002 0 C H10N
11:28:00 Starková Terezie CHT0251 9102283 C D18
11:30:00 Ondráčková Lucie CHT9254 8680611 C D21C
11:32:00 Slavíková Eva CHT0652 2124751 B D14
11:47:00 Korecký Miroslav CHT7901 301360 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 Brychtová Zuzana JHB8053 2103783 C D35
10:14:00 Nesrovnal Jaroslav JHB8305 4630 C H35
11:04:00 Fencíková Vladislava JHB6553 7204508 C D35
11:18:00 Hrstka Vladislav JHB5702 995881 C H55
11:31:00 Culka Josef JHB8607 7300171 C H21C
11:34:00 Nesrovnalová Iveta JHB8952 53615 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:10:00 Bulička Martin JMO0801 8660380 B H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:22:00 Mišeková Martina KAM7851 2088714 C D35
10:23:00 Mišeková Kateřina KAM0756 8660576 B D14
10:40:00 Mišeková Lucie KAM1050 8660577 B D12
11:00:00 Mišek Michal KAM1300 2088709 C H10N
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:58:00 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:09:00 Novák Michal KRE1100 8116772 C H10
10:11:00 Homolka Adam KRE0700 2127615 C H14
10:15:00 Hendrychová Karolína KRE1250 428714 C D10N
10:19:00 Troják Šimon KRE0900 7204487 C H12
10:20:00 Hendrychová Veronika KRE0650 8515527 C D14
10:24:00 Homolka Zdeněk KRE6800 2420014 C H45
10:51:00 Novák Vítek KRE0600 8656659 B H14
10:52:00 Maršíková Lucie KRE0850 2148186 B D12
10:53:00 Nováková Alena KRE7450 8660908 C D45
10:55:00 Novák Jakub KRE0201 8660920 B H18
11:02:00 Pomijová Viola KRE0753 8518327 C D14
11:18:00 Maršík Miloš KRE6600 2127618 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 Rychlý Pavel KRN8505 8414134 C H21C
10:26:00 Rychlá Pavlína KRN8559 8654885 C D21C
10:26:00 Hrouza Jan KRN8100 8654914 C H35
10:29:00 Rychlá Karolína KRN0757 8654916 B D14
10:58:00 Jiříčková Bětka KRN8383 8654901 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:51:00 Fiala Miloš KSH4801 8674 C H70
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:05:00 Klusáček Matěj LCE8903 8662697 R H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:02:00 Kamenická Karolína LPM9651 8656698 R D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:25:00 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 R H21C
10:37:00 Jelínek Filip LPU0514 8020220 A H16
10:45:00 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C H65
10:48:00 Belej Jiří LPU7421 2045236 C H45
11:19:00 Jelínek Kryštof LPU0314 8666870 A H18
11:22:00 Jelínková Adéla LPU0254 2113360 B D18
11:43:00 Šišma Vojtěch LPU0204 8663165 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:19:00 Blahutová Lucie MFP0950 405999 C D12
10:25:00 Blahutová Hanka MFP7953 51928 C D35
10:30:00 Blahutová Martina MFP0550 53611 C D16
10:57:00 Blahuta Marek MFP7301 897349 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 Hrdlička Šimon OPI0601 2064776 B H14
10:23:00 Šafařík Ivo OPI7402 8004272 C H21C
10:23:00 Sobotková Lenka OPI7401 2091538 C D45
10:42:00 Sobotka Petr OPI7300 2088168 C H45
10:43:00 Sobotka Radim OPI0300 2064779 B H18
10:51:00 Hrdlička Pavel OPI6500 2080821 C H55
10:54:00 Sobotková Lada OPI0951 2064782 C D10
11:03:00 Sobotka Ivo OPI0600 2064781 B H14
11:13:00 Šafařík Bedřich OPI4600 443103 C H65
11:19:00 Šafaříková Lucie OPI0350 439103 B D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:09:00 Nechanický Pavel OSN7209 7205006 C H45
10:10:00 Dvořáčková Jana OSN7850 8226322 C D35
10:18:00 Marečková Ema OSN0450 8656602 B D16
10:18:00 Stoklasová Daniela OSN0055 7203325 C D21C
10:25:00 Goncalves Joao OSN8900 52146 C H21D
10:30:00 Dvořáčková Eva OSN1050 53177 C D10
10:35:00 Wurzelová Dana OSN6654 8006654 C D45
10:37:00 Kamenická Tereza Ester OSN0888 8081227 B D12
10:42:00 Stoklasová Zuzana OSN0454 8149874 A D16
10:45:00 Kamenický Radan OSN6004 8122027 C H45
10:48:00 Pilná Anna OSN1151 436927 C D10
10:52:00 Nechanická Daniela OSN7557 8656600 C D35
10:59:00 Janíčková Jolana OSN0777 8004350 B D14
11:01:00 Kamenická Lenka OSN6955 8648571 C D35
11:03:00 Wurzel Břetislav OSN6005 8006005 C H45
11:06:00 Pilná Klára OSN0452 436958 B D16
11:07:00 Dvořáček Jakub OSN0303 8648630 C H18
11:09:00 Kovačič Marek OSN6600 8670817 C H45
11:11:00 Marečková Kateřina OSN7550 2011896 C D45
11:20:00 Janíčková Jitka OSN7356 8680294 C D45
11:21:00 Mareček Petr OSN6900 7205032 C H45
11:31:00 Chrást Lukáš OSN0301 52000 B H18
11:39:00 Stoklasa Radek OSN7500 2080908 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:10:00 Zřídkaveselý Adam PBM0505 8660411 A H16
10:11:00 Komenda Kamil PBM7201 8516931 C H35
10:16:00 Strýček Jan PBM0503 8028870 A H16
10:16:00 Ježek David PBM0813 8667953 B H12
10:22:00 Ježková Ivana PBM0560 8660552 B D16
10:29:00 Zřídkaveselý Libor PBM7207 8660433 C H21C
10:31:00 Tachovská Kamila PBM7655 2094550 C D35
10:39:00 Komenda Jakub PBM0712 2051534 B H14
10:46:00 Zřídkaveselý Martin PBM0808 8660444 B H12
10:52:00 Ježek Filip PBM0414 8660425 B H16
11:09:00 Robotka Libor PBM5303 8719038 C H55
11:25:00 Přikryl Petr PBM6708 8351967 C H21C
11:25:00 Bednaříková Emma PBM0359 8656786 A D18
11:34:00 Hovořáková Karolína PBM0351 8660438 A D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:35:00 Hulec Filip PCB9401 7008009 C H21C
11:21:00 Blabla Zdeněk PCB5901 8660458 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:23:00 Jandera Kryštof PGP0700 8662280 B H14
10:31:00 Lošťáková Ela PGP0957 7202578 C D12
10:40:00 Lošťáková Ivana PGP7763 7202864 C D35
10:47:00 Lošťáková Sára PGP0660 7210117 B D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:02:00 Melicharová Zdeňka PHK7551 8028877 C D45
10:57:00 Melichar Igor PHK6504 8028839 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:05:00 Suková Renata PZR7352 53196 C D45
10:17:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C H65
10:19:00 Skryja Ondřej PZR9502 232483 C H21D
10:21:00 Novohradský Petr PZR8903 53700 C H21C
10:21:00 Nechuta Milan PZR7007 49811 C H45
10:27:00 Forst Vlastimil PZR5603 51900 C H55
10:28:00 Šimon Eduard PZR0800 7210246 C H12
10:31:00 Sitař Václav PZR9202 2148207 C H21D
10:35:00 Baďurová Eliška PZR0752 7210868 C D14
10:41:00 Nechutová Alena PZR6969 2075659 C D45
10:49:00 Hladílek Jan PZR8814 49824 C H21C
10:57:00 Novohradský Jan PZR5309 232741 C H65
10:58:00 Vinopal Vojtěch PZR0901 2420002 C H12
11:02:00 Rosecká Alena PZR5654 8655485 C D55
11:03:00 Broum Matěj PZR1002 126 C H10
11:06:00 Polanská Nelly PZR0152 2088199 B D21C
11:12:00 Skryja Bořivoj PZR6106 232492 C H55
11:13:00 Libra Matyáš PZR0900 7210882 C H12
11:15:00 Suk Marek PZR6701 410394 C H45
11:17:00 Doleželová Anna PZR0651 8033281 B D14
11:17:00 Sobotka Petr PZR7008 53709 C H21C
11:17:00 Poláčková Bohuslava PZR7070 2052393 C D45
11:27:00 Forst Matouš PZR1100 438608 C H10
11:28:00 Forstová Veronika PZR8181 4767 C D35
11:43:00 Poláček Tomáš PZR0102 2052352 B H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:41:00 Henek Milan RBK5307 52078 C H65
11:27:00 Henková Svatava RBK5454 52092 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 Gregor Jáchym RUZ0400 2087716 B H16
10:07:00 Gregor Petr RUZ7500 8648570 C H21C
10:10:00 Nevrklová Adéla RUZ1252 2133912 C D10N
10:11:00 Komínová Vendula RUZ0751 2092371 B D14
10:12:00 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 2800340 C H45
10:13:00 Čermák Marek RUZ0001 2127532 B H21C
10:13:00 Fraj Oldřich RUZ7502 232335 C H21D
10:13:00 Kubálek Zdeněk RUZ5306 897365 C H65
10:20:00 Hofhanzlová Hana RUZ7951 2801046 C D21D
10:21:00 Kodys Václav RUZ5105 51920 C H65
10:27:00 Komín Petr RUZ7200 2800299 C H45
10:31:00 Hofhanzl Antonín RUZ0902 8116806 B H12
10:32:00 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 8116689 B D14
10:32:00 Nevrkla Tomáš RUZ7600 2133899 C H35
10:36:00 Kubešová Kristýna RUZ1050 361944 C D10
10:37:00 Kubešová Eva RUZ8151 51923 C D35
10:38:00 Gregorová Julie RUZ0750 2135179 C D14
10:39:00 Čermák Martin RUZ7100 2134278 C H21C
10:54:00 Polednová Hana RUZ8051 7208083 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:21:00 Toman Stanislav SBR4801 51917 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:39:00 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:09:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C H70
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:05:00 Kopencová Anna SJH0752 2088158 B D14
10:10:00 Blažková Veronika SJH0551 8226309 A D16
10:13:00 Dundáček Karel SJH0401 8662342 B H16
10:15:00 Beran Antonín SJH1101 2067961 C H10
10:20:00 Altmanová Klára SJH1053 0 C D10N
10:25:00 Parkan Tomáš SJH0803 8663132 B H12
10:26:00 Komárková Zbyňka SJH0751 8014456 C D14
10:33:00 Kopenec Šimon SJH1002 2088209 C H10
10:34:00 Beranová Marie SJH0951 2087674 C D12
10:34:00 Novotná Jitka SJH0454 8663172 B D16
10:42:00 Komárková Radka SJH1151 8662283 C D10
10:51:00 Prantl Tomáš SJH1105 2148242 C H10
10:55:00 Jelínek Vít SJH0804 8014566 C H12
10:58:00 Kubáková Nela SJH0451 8414138 B D16
11:09:00 Nouza Vítek SJH1104 336789 C H10
11:10:00 Blažek Vojtěch SJH1003 2096212 C H12
11:18:00 Pobudová Marie SJH1050 443107 C D10
11:21:00 Míchal Jakub SJH1001 2079509 C H10
11:26:00 Benešová Michaela SJH0651 8670796 B D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Kafka Václav SJI6001 301295 C H55
10:02:00 Vítková Hana SJI0750 8226390 B D14
10:02:00 Srb Vladimír SJI7801 8667505 C H35
10:07:00 Hudec David SJI0806 2088724 C H12
10:11:00 Hrstková Dana SJI6051 7209360 C D45
10:15:00 Hendrych Vít SJI0601 8109369 B H14
10:15:00 Rachůnek Stanislav SJI6801 219258 C H45
10:15:00 Petráček Aleš SJI6301 53631 C H55
10:16:00 Srbová Alena SJI7951 2059731 C D35
10:18:00 Zamrazilová Nikol SJI1050 112 D10
10:19:00 Venhoda Milan SJI7104 8028816 C H21C
10:20:00 Prášil Aleš SJI7415 52152 C H35
10:22:00 Venhauer Vojtěch SJI0505 2125372 B H16
10:22:00 Petráčková Kristýna SJI9851 336763 C D21C
10:22:00 Dočkal Matouš SJI0900 2113416 C H12
10:27:00 Kadlec Jan SJI8306 8028807 C H21C
10:28:00 Krátká Soňa SJI7650 2148195 C D21D
10:30:00 Kafková Tereza SJI8956 52335 C D21C
10:30:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C H55
10:32:00 Rachůnková Markéta SJI7150 2102817 C D45
10:35:00 Srb Vladimír SJI0701 8667506 A H14
10:37:00 Černý Petr SJI0905 2129213 C H12
10:38:00 Srbová Michaela SJI0551 8660560 A D16
10:38:00 Máca Petr SJI7500 2127602 C H35
10:39:00 Paulíček Jiří SJI4911 52173 C H70
10:40:00 Vítek Matěj SJI0500 8116794 A H16
10:41:00 Vacek Vojtěch SJI9602 7200366 C H21C
10:43:00 Krátká Eliška SJI0851 2125342 B D12
10:43:00 Prášil Adam SJI0901 2088159 B H12
10:44:00 Oranyová Sylva SJI0751 2126366 B D14
10:48:00 Zeman Jaroslav SJI5901 8648620 C H55
10:52:00 Jirků Ondřej SJI0904 2125311 C H12
10:55:00 Coufal Petr SJI0703 2121888 C H14
10:55:00 Orany Vojtěch SJI0401 8116725 B H21C
10:56:00 Orany Tomáš SJI7311 889294 C H35
10:57:00 Podhorská Věra SJI5252 1000506 C D65
10:58:00 Máca Dominik SJI0503 2095966 C H16
11:00:00 Kaňák Petr SJI6115 8149879 C H55
11:01:00 Hudec Filip SJI0304 9201980 C H18
11:06:00 Vacek Milan SJI6901 219243 C H45
11:09:00 Kafka Matěj SJI9903 7200364 C H21C
11:14:00 Prošek Michal SJI7823 8028823 C H35
11:15:00 Prášil Jakub SJI0702 2127589 B H14
11:15:00 Šenkýř Vladimír SJI6000 2044881 C H55
11:15:00 Dočkal Prokop SJI1201 2113497 C H10N
11:16:00 Venhoda Lukáš SJI0801 2103300 B H12
11:18:00 Vacková Anna SJI9854 336765 C D21C
11:19:00 Vítková Lenka SJI7852 2081356 C D35
11:23:00 Šenkýř Matěj SJI9902 2045309 C H21C
11:27:00 Jirků František SJI0600 52966 C H14
11:35:00 Zamrazilová Tereza SJI0755 140 D14
11:35:00 Venhoda Matěj SJI0301 8109370 B H21C
11:39:00 Prášil Marek SJI7313 8116817 R H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Jandera Tomáš SOB7300 8662373 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 Krätzer Jakub STA0501 2118115 C H16
10:04:00 Klimenko Zuzana STA8151 2116452 C D35
10:05:00 Klimenko Nikola STA1251 2108861 C D10N
10:12:00 Vaníčková Alena STA8651 2029139 C D21D
10:13:00 Čápová Denisa STA0952 2116453 C D12
10:17:00 Wierer Martin STA7702 2116465 C H35
10:19:00 Hruška Tadeáš STA0703 2118111 C H14
10:24:00 Lubasová Nela STA1152 2134353 C D10
10:25:00 Vaníčková Nikola STA1051 2001915 C D10N
10:28:00 Lubasová Aneta STA0953 2134325 C D12
10:35:00 Doležel Tomáš STA7701 5297 C H35
10:49:00 Plachá Nora STA0851 8116810 C D12
10:49:00 Wierer Antonín STA0901 2029215 C H12
10:50:00 Plachá Zita STA0551 8116807 B D16
10:50:00 Krätzer Vojtěch STA1203 2118113 C H10N
10:53:00 Klimenko Igor STA8001 53676 C H35
10:59:00 Wierer Jan STA0701 8482108 C H14
11:00:00 Doleželová Jolana STA1151 2134328 C D10
11:07:00 Vítovcová Radana STA7651 2118112 C D35
11:10:00 Čápová Eliška STA0451 8116821 B D16
11:10:00 Vaníček Štěpán STA1201 2139483 C H10N
11:11:00 Lubas Miroslav STA7802 2029154 C H35
11:20:00 Vaníček Ondřej STA7801 2116487 C H35
11:31:00 Krätzer Matěj STA0702 8482112 C H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:24:00 Hepnar Luboš STE6307 8655386 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:07:00 Karlík Jan TBM8809 8323322 C H21D
10:08:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 8088288 B D14
10:08:00 Doušek Robert TBM7911 8232425 C H35
10:09:00 Ptáček Ondřej TBM7120 2083358 C H21C
10:10:00 Bořilová Klára TBM8964 515189 C D21C
10:16:00 Ptáčková Julie TBM0980 8077877 C D12
10:18:00 Fuchs Jan TBM7101 2067208 C H45
10:18:00 Jašek Milan TBM6201 8311133 C H55
10:20:00 Kubáňová Jana TBM7275 8007275 C D45
10:25:00 Gryc Ondřej TBM0406 8180018 A H16
10:26:00 Miková Lenka TBM0460 8663167 B D16
10:31:00 Ptáček Jonáš TBM0717 8070717 B H14
10:38:00 Kozáková Zdenka TBM7952 8663149 E D21C
10:38:00 Fuchsová Marcela TBM7260 2067207 C D45
10:39:00 Kozák Vojtěch TBM1101 53103 C H10
10:47:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C D45
10:50:00 Fuchsová Ema TBM0653 8667974 B D14
10:51:00 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C D65
10:56:00 Miková Iva TBM7071 53270 C D45
11:01:00 Ehl Ondřej TBM0404 8654918 B H16
11:02:00 Hlaváč Jiří TBM6116 2059757 C H35
11:03:00 Zabloudil Pavel TBM5003 8050030 C H55
11:05:00 Ehl Jiří TBM7701 8017701 C H21C
11:11:00 Urválek Jan TBM0707 8100019 B H14
11:11:00 Doušková Kateřina TBM0679 8123459 A D14
11:12:00 Urválek Jiří TBM6107 53296 C H45
11:14:00 Grycová Petra TBM7467 8115113 C D45
11:14:00 Jašková Monika TBM6363 8299099 C D55
11:21:00 Bořil Tomáš TBM8833 681876 C H21C
11:21:00 Procházková Helena TBM5351 8301247 C D65
11:29:00 Ehlová Martina TBM0655 8667955 A D14
11:33:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C H21C
11:38:00 Ptáčková Veronika TBM7374 2083378 C D21C
11:45:00 Kozák Osvald TBM8201 8201000 E H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:45:00 Šubrt Jiří TEP6100 1207087 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:45:00 Picek Jan TJN9101 8662742 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:34:00 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:05:00 Mazzarese David TRT1100 2102555 C H10N
11:05:00 Blecha Ladislav TRT5100 51989 C H65
11:15:00 Oulická Hana TRT5350 2102564 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 Drábek Vojtěch TTR0103 2801050 C H21C
10:01:00 Věžník Roman TTR7901 8014510 C H21D
10:06:00 Drábek Petr TTR6701 2801047 C H45
10:22:00 Dvořáčková Eliška TTR0951 2420061 C D12
10:26:00 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C D45
10:27:00 Dvořáček Jan TTR0701 53153 C H14
10:29:00 Orálek Miroslav TTR5201 7001410 C H65
10:30:00 Sobotková Karolína TTR1152 52244 C D10N
10:31:00 Cícha Václav TTR0401 2092373 B H16
10:31:00 Cícha Matěj TTR0102 8109391 B H21C
10:34:00 Dvořáčková Jana TTR8154 224888 C D35
10:36:00 Nešpor Jan TTR6101 8663162 C H55
10:37:00 Novotný Vojtěch TTR0203 2115149 B H18
10:40:00 Prášil Šimon TTR0901 500580 C H12
10:44:00 Dvořáček Jan TTR7701 52240 C H35
10:49:00 Nešpor Jiří TTR0502 995847 C H16
10:50:00 Klusáčková Jitka TTR6152 303944 C D55
11:00:00 Cícha Radek TTR7503 2092381 C H45
11:02:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C D45
11:03:00 Orálková Libuše TTR5351 52253 C D65
11:04:00 Nešporová Terezie TTR0852 49689 C D12
11:06:00 Klusáček Martin TTR5601 2103756 C H55
11:07:00 Prášil Tomáš TTR0501 8666871 A H16
11:13:00 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B H21C
11:25:00 Novotný Tomáš TTR0305 2115144 B H18
11:31:00 Nešporová Marie TTR0351 416215 C D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:33:00 Folprecht Miroslav TUR5501 8680597 C H55
10:34:00 Martanová Lea TUR0555 8662713 A D21C
10:42:00 Martanová Elin TUR0253 8659420 A D21C
11:03:00 Kamenický Jeroným TUR9549 8651708 R H21C
11:07:00 Karatsiolis Kryštof TUR9901 8680600 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:08:00 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C D45
10:33:00 Šišma Pavel TYN6901 7210242 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:39:00 Kohoutová Jitřenka UVP4850 51265 C D65
10:45:00 Matějů Ivan UVP4600 995838 C H70
10:57:00 Kohout Tomáš UVP3700 7930 C H70
11:09:00 Matějů Ladislava UVP4750 7999 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 8680303 C H45
10:06:00 Svoboda Vladimír VBM5715 416021 C H55
10:33:00 Verner Tomáš VBM8204 49679 C H21C
10:57:00 Hanzl Vlastimil VBM5329 8226365 C H45
11:01:00 Henek Vladan VBM8002 2011839 C H21C
11:29:00 Šedivý Jiří VBM8207 2121762 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 Minařík Josef VCB0903 8226414 C H12
10:07:00 Teringlová Martina VCB7851 7206551 C D35
10:09:00 Hejzlar Josef VCB5601 53728 C H55
10:14:00 Teringlová Vendula VCB0451 8116671 A D16
10:14:00 Gottfriedová Marcela VCB7055 426396 C D45
10:28:00 Míková Lenka VCB7653 7207856 C D35
10:33:00 Rychtecký Josef VCB4801 7206533 C H70
10:34:00 Gotfried Štěpán VCB0905 2127640 C H12
10:49:00 Veselá Eva VCB7853 8013928 C D35
10:54:00 Teringl Radek VCB6502 8028835 C H55
10:57:00 Minařík František VCB1103 8007194 C H10
11:01:00 Jarošová Linda VCB0950 2127643 C D12
11:02:00 Votíková Tereza VCB0454 426387 C D16
11:04:00 Jaroš Jáchym VCB0800 2127644 C H12
11:08:00 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 53725 C D55
11:10:00 Votíková Monika VCB7254 426341 C D35
11:15:00 Míka Ondřej VCB1003 887942 C H10
11:19:00 Teringl Vojtěch VCB0702 232980 B H14
11:25:00 Rücklová Alena VCB8150 0 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:51:00 Martan Jiří VLI7300 8662685 C H21C
11:19:00 Henych Petr VLI6001 515132 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 Karbusová Kateřina VTA0055 2116188 B D21C
10:07:00 Kouba Martin VTA0702 2025204 B H14
10:19:00 Mengler Vojtěch VTA0502 2025207 B H16
10:25:00 Rybáková Ella VTA0951 2019554 C D12
10:28:00 Deim Michal VTA0402 8670756 B H16
10:33:00 Khýn Miroslav VTA5401 2025212 C H65
10:41:00 Krejčová Petra VTA0658 2025208 B D14
10:46:00 Novotná Barbora VTA0957 886294 C D12
10:46:00 Rudová Anna VTA0051 8680389 B D21C
10:47:00 Khýn Hubert VTA0603 2025201 C H14
10:47:00 Ruda Petr VTA7301 8659396 C H35
10:49:00 Novotný Jan VTA0301 2116444 C H18
10:50:00 Vorlíčková Lenka VTA6751 2025202 C D45
10:54:00 Vébr Jiří VTA6901 8636195 C H45
11:05:00 Deim Karel VTA7202 7210237 C H35
11:07:00 Legátová Alice VTA0952 2019553 C D12
11:08:00 Svobodová Martina VTA7151 9101708 C D45
11:13:00 Kouba Marek VTA0202 8670757 B H18
11:13:00 Rybáková Radka VTA7951 2025210 C D35
11:14:00 Kosobudová Anna VTA0551 8670798 A D16
11:16:00 Rudová Magdaléna VTA0254 8680390 B D18
11:20:00 Přílepková Radka VTA0651 8670755 B D14
11:23:00 Svoboda Jan VTA0701 7207619 B H14
11:26:00 Svobodová Anna VTA0151 682635 B D21C
11:37:00 Dlouhý Matěj VTA0302 8659393 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:07:00 Zelený Vladan ZBM0405 2051518 C H16
10:10:00 Peňázová Charlotte ZBM0860 8033247 C D12
10:29:00 Zelený Pavel ZBM7302 8660434 C H35

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:11 Bonek Erik 20004 8310301 SJH Naturfreunde Wien H21C
10:17 Bonek Claudia 20001 7298 SJH Naturfreunde Wien D45
10:37 Bonek Jannis 20003 8100799 SJH Naturfreunde Wien H21C
10:42 Bonek Peter 20002 8040164 SJH Naturfreunde Wien H55
10:53 Wolfram Jakob 20005 8251101 SJH Naturfreunde Wien H21C
10:59 Zámečníková Jitka 30001 2103763 Zámečníci D45
11:36 Zámečník Pavel 30002 2801012 Zámečníci H45
10:03 Fuchs Vladimír 50001 0 FV H55
10:23 Uchytil Tomáš 70001 0 Měřín Cyklokroužek H35
11:33 Klaška Jan 80001 301602 Cibulák H45
11:20 Pekárek Ondík 90004 2115140 Samici H10N