Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
04.10.2020
Místo konání:
Staňkov, penzion Medenice
Pořadatel:
SJH - SOS Jindřichův Hradec
Mapa:
https://mapy.orientacnisporty.cz/mapa/medenice-2020
Ředitel závodu:
Pobuda Michal - R3
Hlavní rozhodčí:
Parkan Jiří - R3
Stavitel tratí:
Beneš Jan - R2
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     H75     HDR     P    
D10
2.28 km, 8 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Charouzová Hana CHT1152 C OOB SK Chrast 12:14:00
8003655 Komárková Radka SJH1151 C SOS Jindřichův Hradec 12:18:00
8116807 Lubasová Nela STA1152 C OK Střelka 12:22:00
361944 Kubešová Kristýna RUZ1050 C TJ Růžená 12:26:00
0 Havlíčková Hana CHT1153 C OOB SK Chrast 12:30:00
436927 Pilná Anna OSN1151 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:34:00
2011866 Zamrazilová Nikol SJI1050 C OK Jihlava 12:38:00
0 Vakant 12:42:00
4680 Halamková Valerie CHT0952 C OOB SK Chrast 12:46:00
2134328 Doleželová Jolana STA1151 C OK Střelka 12:50:00
2148179 Fialová Markéta KRE1050 C OOB TJ Sokol Křemže 12:54:00
D10N
2.92 km, 6 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2120639 Klusáčková Dorota CTB1152 C SK OB Chotěboř 11:01:00
995845 Komárková Ondřejka SJH1351 C SOS Jindřichův Hradec 11:06:00
428714 Hendrychová Karolína KRE1250 C OOB TJ Sokol Křemže 11:11:00
51780 Polednová Helena RUZ1250 C TJ Růžená 11:16:00
2121756 Gregorová Magdalena DKP1158 C Oddíl OB Kotlářka 11:21:00
2081379 Teringlová Veronika VCB1251 C OB České Budějovice 11:26:00
52244 Sobotková Karolína TTR1152 C OOB Třebíč 11:31:00
2039143 Fialová Simona KRE1150 C OOB TJ Sokol Křemže 11:36:00
2133912 Nevrklová Adéla RUZ1252 C TJ Růžená 11:41:00
115 Mácová Apolena SJI1150 C OK Jihlava 11:46:00
2119197 Klusáčková Johana CTB1153 C SK OB Chotěboř 11:51:00
428717 Jungvirtová Tereza KRE1251 C OOB TJ Sokol Křemže 11:56:00
2125340 Kubešová Klára RUZ1251 C TJ Růžená 12:01:00
0 Vakant 12:06:00
D12
2.90 km, 7 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8482073 Korecká Eva CHT1054 C OOB SK Chrast 11:02:00
8116821 Plachá Nora STA0851 C OK Střelka 11:07:00
2121887 Ptáčková Ema PZR0952 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:12:00
2124755 Charouzová Eliška CHT0851 B OOB SK Chrast 11:17:00
2127643 Jarošová Linda VCB0950 C OB České Budějovice 11:22:00
49689 Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 11:27:00
2064782 Sobotková Lada OPI0951 C Orientační sporty Písek 11:32:00
8081227 Kamenická Tereza Ester OSN0888 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:37:00
2134335 Čápová Denisa STA0952 C OK Střelka 11:42:00
2096133 Novotná Julie SJI0951 C OK Jihlava 11:47:00
2148186 Maršíková Lucie KRE0850 B OOB TJ Sokol Křemže 11:52:00
2019553 Legátová Alice VTA0952 C SC vebr-sport 11:57:00
2087674 Beranová Marie SJH0951 C SOS Jindřichův Hradec 12:02:00
8648583 Nováková Anna Marie CTB0951 C SK OB Chotěboř 12:07:00
2148199 Jungvirtová Markéta KRE0952 C OOB TJ Sokol Křemže 12:12:00
8482112 Lubasová Aneta STA0953 C OK Střelka 12:17:00
2087651 Mácová Rozálie SJI0855 C OK Jihlava 12:22:00
2115706 Kellerová Alice CHT0852 B OOB SK Chrast 12:27:00
886294 Novotná Barbora VTA0957 C SC vebr-sport 12:32:00
2420061 Dvořáčková Eliška TTR0951 C OOB Třebíč 12:37:00
0 Vakant 12:42:00
D14
3.62 km, 8 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8004350 Janíčková Jolana OSN0777 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:00:00
2115708 Doležalová Barbora CHT0655 C OOB SK Chrast 11:04:00
2126366 Oranyová Sylva SJI0751 B OK Jihlava 11:08:00
8116697 Janošíková Marie VCB0752 B OB České Budějovice 11:12:00
8014456 Komárková Zbyňka SJH0751 C SOS Jindřichův Hradec 11:16:00
7210868 Baďurová Eliška PZR0752 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:20:00
2124751 Slavíková Eva CHT0652 B OOB SK Chrast 11:24:00
0 Vakant 11:28:00
8116689 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 B TJ Růžená 11:32:00
8516427 Čerklová Eva KRE0751 C OOB TJ Sokol Křemže 11:36:00
2025208 Krejčová Petra VTA0658 B SC vebr-sport 11:40:00
2120999 Zoulíková Vendula CHT0753 B OOB SK Chrast 11:44:00
8226390 Vítková Hana SJI0750 B OK Jihlava 11:48:00
7208080 Gregorová Alice DKP0758 B Oddíl OB Kotlářka 11:52:00
8670796 Benešová Michaela SJH0651 B SOS Jindřichův Hradec 11:56:00
8033281 Doleželová Anna PZR0651 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:00:00
2148245 Slavíková Tereza CHT0656 B OOB SK Chrast 12:04:00
2126386 Wacková Anna SJI0653 B OK Jihlava 12:08:00
8003607 Běloušková Kateřina CTB0752 B SK OB Chotěboř 12:12:00
2113415 Potužníková Adéla SJH0754 B SOS Jindřichův Hradec 12:16:00
8670755 Přílepková Radka VTA0651 B SC vebr-sport 12:20:00
2115709 Škapová Markéta CHT0752 B OOB SK Chrast 12:24:00
52331 Mácová Amálie SJI0650 C OK Jihlava 12:28:00
2092371 Komínová Vendula RUZ0751 B TJ Růžená 12:32:00
2088158 Kopencová Anna SJH0752 B SOS Jindřichův Hradec 12:36:00
2115701 Halamková Justýna CHT0651 C OOB SK Chrast 12:40:00
886269 Zamrazilová Tereza SJI0755 C OK Jihlava 12:44:00
D16
4.44 km, 9 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant 11:01:00
7207889 Pekařová Nela VTA0552 B SC vebr-sport 11:07:00
8660560 Srbová Michaela SJI0551 A OK Jihlava 11:13:00
8116770 Janošíková Eva VCB0552 B OB České Budějovice 11:19:00
8414138 Kubáková Nela SJH0451 B SOS Jindřichův Hradec 11:25:00
7207628 Veselá Tereza CHT0552 C OOB SK Chrast 11:31:00
8482108 Čápová Eliška STA0451 B OK Střelka 11:37:00
2064771 Pazderníková Jana OPI0452 B Orientační sporty Písek 11:43:00
426387 Votíková Tereza VCB0454 C OB České Budějovice 11:49:00
436958 Pilná Klára OSN0452 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:55:00
53727 Ševčíková Eliška PCB0451 C SKP České Budějovice 12:01:00
8116810 Plachá Zita STA0551 B OK Střelka 12:07:00
7001029 Počtová Klára OPI0453 B Orientační sporty Písek 12:13:00
8116671 Teringlová Vendula VCB0451 A OB České Budějovice 12:19:00
D18
4.76 km, 8 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8013867 Jelínková Adéla LPU0254 B OK Lokomotiva Pardubice 12:10:00
1396852 Dočkalová Klára SJI0250 A OK Jihlava 12:19:00
416215 Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 12:28:00
2148235 Kropáčková Vendula CHT0353 B OOB SK Chrast 12:37:00
0 Vakant 12:46:00
439103 Šafaříková Lucie OPI0350 B Orientační sporty Písek 12:55:00
D21C
7.42 km, 15 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8033277 Korecká Lenka CHT8053 C OOB SK Chrast 11:28:00
515189 Bořilová Klára TBM8964 C KOS TJ Tesla Brno 11:34:00
52312 Binková Jana CHT8651 C OOB SK Chrast 11:40:00
52188 Soudková Šárka TCB8451 SK Technik České Budějovice 11:46:00
2109708 Moravčíková Hana CHT9751 C OOB SK Chrast 11:52:00
0 Vakant 11:58:00
336765 Vacková Anna SJI9854 C OK Jihlava 12:04:00
426398 Gottfriedová Adéla VCB9755 C OB České Budějovice 12:10:00
8089710 Hošková Tereza TAP8971 C KOB Tretra Praha 12:16:00
53726 Hulcová Pavla KSH7753 C OB Kašperské Hory 12:22:00
8033211 Chudíková Barbora SJI7850 C OK Jihlava 12:28:00
49617 Flašarová Kristýna PGP9054 C SK Praga 12:34:00
4537 Kratochvílová Stanislava CHT8751 C OOB SK Chrast 12:40:00
52190 Němcová Martina TCB8551 C SK Technik České Budějovice 12:46:00
8033298 Foltýnová Eva SJI0051 B OK Jihlava 12:52:00
8013928 Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 12:58:00
D21D
4.44 km, 9 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7207771 Štráchalová Diana KRE0150 B OOB TJ Sokol Křemže 12:25:00
426358 Votíková Veronika VCB0154 C OB České Budějovice 12:31:00
7201764 Doubková Petra 80001 nereg 12:37:00
336763 Petráčková Kristýna SJI9851 C OK Jihlava 12:43:00
0 Vakant 12:49:00
D35
5.82 km, 11 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
4767 Forstová Veronika PZR8181 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:00:00
52239 Sobotková Lenka TTR8151 C OOB Třebíč 11:04:00
8654887 Polednová Hana RUZ8051 C TJ Růžená 11:08:00
2059731 Srbová Alena SJI7951 C OK Jihlava 11:12:00
8517327 Fialová Irena KRE7950 C OOB TJ Sokol Křemže 11:16:00
301536 Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 11:20:00
8648547 Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 11:24:00
7207872 Zoulíková Iveta CHT8052 C OOB SK Chrast 11:28:00
232874 Klusáčková Lenka CTB8051 C SK OB Chotěboř 11:32:00
7206551 Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 11:36:00
2801046 Hofhanzlová Hana RUZ7951 C TJ Růžená 11:40:00
2081356 Vítková Lenka SJI7852 C OK Jihlava 11:44:00
7749 Pelcová Pavla CST7454 C OB Strakonice 11:48:00
8656600 Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:52:00
426341 Votíková Monika VCB7254 C OB České Budějovice 11:56:00
2800313 Křížová Lenka KRL7951 C Kometa Kralovice 12:00:00
436415 Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 12:04:00
224888 Dvořáčková Jana TTR8154 C OOB Třebíč 12:08:00
51923 Kubešová Eva RUZ8151 C TJ Růžená 12:12:00
8660557 Paulíčková Renata SJI8057 C OK Jihlava 12:16:00
0 Vakant 12:20:00
8648571 Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:24:00
7207856 Míková Lenka VCB7653 C OB České Budějovice 12:28:00
D45
4.62 km, 9 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2102817 Rachůnková Markéta SJI7150 C OK Jihlava 11:00:00
49615 Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 11:06:00
426396 Gottfriedová Marcela VCB7055 C OB České Budějovice 11:12:00
4673 Palátová Lenka TTR7551 C OOB Třebíč 11:18:00
8660908 Nováková Alena KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže 11:24:00
2091538 Sobotková Lenka OPI7401 C Orientační sporty Písek 11:30:00
80033249 Rožková Petra RIC7575 C OB Říčany 11:36:00
7204508 Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 11:42:00
2103763 Zámečníková Jitka 10001 Zámečníci 11:48:00
2092365 Cíchová Pavlína TTR7452 C OOB Třebíč 11:54:00
8680294 Janíčková Jitka OSN7356 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:00:00
51897 Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 12:06:00
2080979 Foltýnová Lenka SJI6751 C OK Jihlava 12:12:00
0 Vakant 12:18:00
426399 Janošíková Olga VCB7552 C OB České Budějovice 12:24:00
52242 Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 12:30:00
7207876 Dulovcová Marie KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže 12:36:00
49857 Kučerová Vladimíra CHT6460 C OOB SK Chrast 12:42:00
D55
3.75 km, 7 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8655485 Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:02:00
51413 Kovaříčková Darja KRE6352 C OOB TJ Sokol Křemže 12:06:00
53725 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C OB České Budějovice 12:10:00
52191 Soudková Alena TCB5851 C SK Technik České Budějovice 12:14:00
0 Vakant 12:18:00
51412 Troupová Vladěna KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže 12:22:00
2118474 Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 12:26:00
D65
3.28 km, 8 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52253 Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 11:15:00
52092 Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 11:19:00
1000506 Podhorská Věra SJI5252 C OK Jihlava 11:23:00
0 Vakant 11:27:00
D75
2.58 km, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant 11:01:00
51432 Boučková Ludmila OCB4351 C OC České Budějovice 11:11:00
H10
2.28 km, 8 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2148242 Prantl Tomáš SJH1105 C SOS Jindřichův Hradec 11:09:00
8007194 Minařík František VCB1103 C OB České Budějovice 11:13:00
0 Vakant 11:17:00
2088209 Kopenec Šimon SJH1002 C SOS Jindřichův Hradec 11:21:00
2141936 Buršík Matěj SJI1002 C OK Jihlava 11:25:00
2126238 Kopecký Vojtěch CHT1001 C OOB SK Chrast 11:29:00
2067961 Beran Antonín SJH1101 C SOS Jindřichův Hradec 11:33:00
887942 Míka Ondřej VCB1003 C OB České Budějovice 11:37:00
7210855 Forst Matouš PZR1100 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:41:00
436407 Rychtárik Jáchym SJH1201 C SOS Jindřichův Hradec 11:45:00
8003661 Novák Tobiáš CTB1103 C SK OB Chotěboř 11:49:00
0 Svoboda Jan CHT1002 C OOB SK Chrast 11:53:00
2079509 Míchal Jakub SJH1001 C SOS Jindřichův Hradec 11:57:00
331401 Janošík Ivan VCB1002 C OB České Budějovice 12:01:00
7210401 Broum Matěj PZR1002 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:05:00
H10N
2.92 km, 6 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8003626 Korecký Radan CHT1401 C OOB SK Chrast 12:16:00
0 Vakant 12:21:00
2073726 Hulec Karel KSH1301 C OB Kašperské Hory 12:26:00
2104593 Brossaud Thomas 30001 ne VCB 12:31:00
446414 Němec Matouš TCB1301 C SK Technik České Budějovice 12:36:00
336789 Nouza Vítek SJH1104 C SOS Jindřichův Hradec 12:41:00
2073725 Hulec František KSH1101 C OB Kašperské Hory 12:46:00
2113412 Běloušek Matěj CTB1202 C SK OB Chotěboř 12:51:00
H12
3.11 km, 7 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2129213 Černý Petr SJI0905 C OK Jihlava 11:00:00
8061440 Vítek Vojtěch CHT0801 B OOB SK Chrast 11:05:00
0 Vakant 11:10:00
8116806 Hofhanzl Antonín RUZ0902 B TJ Růžená 11:15:00
2127640 Gotfried Štěpán VCB0905 C OB České Budějovice 11:20:00
2801422 Rychtárik Tadeáš SJH0901 C SOS Jindřichův Hradec 11:25:00
7210246 Šimon Eduard PZR0800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:30:00
8014531 Prášil Adam SJI0901 B OK Jihlava 11:35:00
2090857 Kříž Matěj KAM0900 C OK Kamenice 11:40:00
7204487 Troják Šimon KRE0900 C OOB TJ Sokol Křemže 11:45:00
887165 Gregor Marek DKP0914 C Oddíl OB Kotlářka 11:50:00
426356 Kozák Matěj VCB0920 C OB České Budějovice 11:55:00
8014566 Jelínek Vít SJH0804 C SOS Jindřichův Hradec 12:00:00
7210882 Libra Matyáš PZR0900 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:05:00
2103300 Venhoda Lukáš SJI0801 B OK Jihlava 12:10:00
2115711 Škapa Jan CHT0901 C OOB SK Chrast 12:15:00
2127621 Fiala Ondřej KRE0800 C OOB TJ Sokol Křemže 12:20:00
8003597 Klusáček Mikuláš CTB0902 C SK OB Chotěboř 12:25:00
8226414 Minařík Josef VCB0903 C OB České Budějovice 12:30:00
8014562 Blažek Vojtěch SJH1003 C SOS Jindřichův Hradec 12:35:00
2420002 Vinopal Vojtěch PZR0901 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:40:00
2125311 Jirků Ondřej SJI0904 C OK Jihlava 12:45:00
2420040 Vačkář Štěpán KRE0801 C OOB TJ Sokol Křemže 12:50:00
2127644 Jaroš Jáchym VCB0800 C OB České Budějovice 12:55:00
8663132 Parkan Tomáš SJH0803 B SOS Jindřichův Hradec 13:00:00
H14
4.38 km, 9 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232980 Teringl Vojtěch VCB0702 B OB České Budějovice 11:05:00
2148185 Padrta Ondřej KRE0705 C OOB TJ Sokol Křemže 11:11:00
2111744 Dejnožka Matěj CHT0701 C OOB SK Chrast 11:17:00
8667506 Srb Vladimír SJI0701 A OK Jihlava 11:23:00
2025204 Kouba Martin VTA0702 B SC vebr-sport 11:29:00
8226396 Novák Matyáš CTB0601 B SK OB Chotěboř 11:35:00
0 Vakant 11:41:00
8109353 Pelc Tadeáš CST0601 C OB Strakonice 11:47:00
2127589 Prášil Jakub SJI0702 B OK Jihlava 11:53:00
8662336 Blažek Cyril SJH0701 B SOS Jindřichův Hradec 11:59:00
2064776 Hrdlička Šimon OPI0601 B Orientační sporty Písek 12:05:00
2118441 Rašman Matyáš KRE0601 C OOB TJ Sokol Křemže 12:11:00
53153 Dvořáček Jan TTR0701 C OOB Třebíč 12:17:00
52966 Jirků František SJI0600 C OK Jihlava 12:23:00
7207619 Svoboda Jan VTA0701 B SC vebr-sport 12:29:00
2127625 Stráský Přemysl KRE0703 B OOB TJ Sokol Křemže 12:35:00
8109369 Hendrych Vít SJI0601 B OK Jihlava 12:41:00
H16
6.51 km, 11 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant 11:02:00
8226416 Velát Vojtěch OPI0400 C Orientační sporty Písek 11:08:00
336711 Hybeš Michal CHT0401 B OOB SK Chrast 11:14:00
8116725 Orany Vojtěch SJI0401 B OK Jihlava 11:20:00
2092373 Cícha Václav TTR0401 B OOB Třebíč 11:26:00
2104584 Kozák Ondřej VCB0420 C OB České Budějovice 11:32:00
8670552 Rožek Vojtěch RIC0501 B OB Říčany 11:38:00
2127613 Šíma Matěj CHT0502 B OOB SK Chrast 11:44:00
2125372 Venhauer Vojtěch SJI0505 B OK Jihlava 11:50:00
7210074 Deim Michal VTA0402 B SC vebr-sport 11:56:00
0 Karmazín Michael VCB0400 C OB České Budějovice 12:02:00
8109386 Pelc Matyáš CST0401 C OB Strakonice 12:08:00
2067939 Vacek František CHT0501 C OOB SK Chrast 12:14:00
8116794 Vítek Matěj SJI0500 A OK Jihlava 12:20:00
995847 Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 12:26:00
H18
7.89 km, 15 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8003602 Novotný Tomáš TTR0305 B OOB Třebíč 11:51:00
8109370 Venhoda Matěj SJI0301 B OK Jihlava 11:55:00
52000 Chrást Lukáš OSN0301 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:59:00
2115149 Novotný Vojtěch TTR0203 B OOB Třebíč 12:03:00
8670757 Kouba Marek VTA0202 B SC vebr-sport 12:07:00
2064779 Sobotka Radim OPI0300 B Orientační sporty Písek 12:11:00
4538 Palát Bohuslav TTR0201 C OOB Třebíč 12:15:00
9201980 Hudec Filip SJI0304 C OK Jihlava 12:19:00
0 Vakant 12:23:00
H21C
10.85 km, 20 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
681876 Bořil Tomáš TBM8833 C KOS TJ Tesla Brno 11:00:00
8028807 Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava 11:03:00
2134278 Čermák Martin RUZ7100 C TJ Růžená 11:06:00
7008009 Hulec Filip PCB9401 C SKP České Budějovice 11:09:00
8662358 Lauerman Jan SJI7419 C OK Jihlava 11:12:00
8004592 Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 11:15:00
7300192 Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 11:18:00
7200585 Hulec Jakub KSH8401 C OB Kašperské Hory 11:21:00
8004272 Šafařík Ivo OPI7402 C Orientační sporty Písek 11:24:00
7200599 Frýba Dominik SJI9702 C OK Jihlava 11:27:00
8014551 Gregor Martin DKP7705 C Oddíl OB Kotlářka 11:30:00
8087370 Hošek Radim TAP8737 C KOB Tretra Praha 11:33:00
1111550 Rožek David RIC7403 C OB Říčany 11:36:00
7300171 Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 11:39:00
8028816 Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 11:42:00
8028835 Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 11:45:00
8660904 Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 11:48:00
49824 Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:51:00
7003038 Novotný Ondřej ABM9211 C KOB ALFA Brno 11:54:00
8351967 Přikryl Petr PBM6708 C TJ Spartak 1. Brněnská 11:57:00
8648570 Gregor Petr RUZ7500 C TJ Růžená 12:00:00
0 Vakant 12:03:00
2027924 Pelc Václav CST6702 C OB Strakonice 12:06:00
8226333 Blažek Vojtěch OPI8700 C Orientační sporty Písek 12:09:00
8667505 Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 12:12:00
8662333 Matějů Luboš PGP7601 C SK Praga 12:15:00
8109391 Cícha Matěj TTR0102 B OOB Třebíč 12:18:00
8130389 Málek Martin CST8902 C OB Strakonice 12:21:00
8660920 Novák Jakub KRE0201 B OOB TJ Sokol Křemže 12:24:00
7200366 Vacek Vojtěch SJI9602 C OK Jihlava 12:27:00
8656563 Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 12:30:00
8648548 Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř 12:33:00
2073707 Škrabánek Matěj SJI9203 C OK Jihlava 12:36:00
8226364 Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast 12:39:00
8028815 Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 12:42:00
H21D
6.51 km, 11 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2039175 Jirků František 40002 Jirků 12:38:00
0 Vinopal Tomáš PZR7905 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:44:00
0 Vakant 12:50:00
53700 Novohradský Petr PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:56:00
53152 Broum Tomáš PZR7808 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 13:02:00
H35
8.17 km, 16 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
361999 Zamrazil Jan SJI7701 C OK Jihlava 11:01:00
52240 Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 11:05:00
8695 Mareš Ladislav MIL7202 C Tesil Milevsko 11:09:00
8226323 Klvaňa Milan CHT7500 C OOB SK Chrast 11:13:00
2080936 Novotný Jakub SJI7700 C OK Jihlava 11:17:00
2118480 Běloušek Pavel CTB7602 C SK OB Chotěboř 11:21:00
7208083 Poledna Miroslav RUZ8001 C TJ Růžená 11:25:00
416301 Janošík Radek VCB7402 C OB České Budějovice 11:29:00
141 Máca Tomáš SJI7800 C OK Jihlava 11:33:00
2801021 Kříž Dušan KRL7800 C Kometa Kralovice 11:37:00
7210237 Deim Karel VTA7202 C SC vebr-sport 11:41:00
0 Vakant 11:45:00
52152 Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 11:49:00
232875 Klusáček Luděk CTB7803 C SK OB Chotěboř 11:53:00
889291 Hartvich Otto OPI6900 C Orientační sporty Písek 11:57:00
2148244 Keller Ivo CHT7703 C OOB SK Chrast 12:01:00
2127647 Černý Petr SJI8100 OK Jihlava 12:05:00
5297 Doležel Tomáš STA7701 C OK Střelka 12:09:00
8654910 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C TJ Růžená 12:13:00
889294 Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 12:17:00
2133899 Nevrkla Tomáš RUZ7600 C TJ Růžená 12:21:00
8028823 Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 12:25:00
H45
6.83 km, 13 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
219258 Rachůnek Stanislav SJI6801 C OK Jihlava 11:01:00
8006005 Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:05:00
53728 Hejzlar Josef VCB5601 C OB České Budějovice 11:09:00
4634 Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast 11:13:00
2801012 Zámečník Pavel 10002 Zámečníci 11:17:00
515016 Suk Jiří MFP6401 Matfyz Praha 11:21:00
8676101 Hošek Lubomír PCB6101 C SKP České Budějovice 11:25:00
7205006 Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:29:00
2088168 Sobotka Petr OPI7300 C Orientační sporty Písek 11:33:00
2092381 Cícha Radek TTR7503 C OOB Třebíč 11:37:00
232492 Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:41:00
7200379 Ševčík Marek PCB6701 C SKP České Budějovice 11:45:00
219243 Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 11:49:00
8670817 Kovačič Marek OSN6600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:53:00
8667975 Padrta Martin KRE7502 C OOB TJ Sokol Křemže 11:57:00
8246117 Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 12:01:00
2800299 Komín Petr RUZ7200 C TJ Růžená 12:05:00
8648561 Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 12:09:00
0 Vakant 12:13:00
8122027 Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:17:00
2088182 Velát Josef OPI7302 C Orientační sporty Písek 12:21:00
53709 Sobotka Petr PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:25:00
8648574 Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 12:29:00
H55
5.46 km, 10 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8149879 Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 11:03:00
2073741 Pšenička Miloslav TCB6101 C SK Technik České Budějovice 11:11:00
301295 Kafka Václav SJI6001 C OK Jihlava 11:19:00
8663162 Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 11:27:00
2080821 Hrdlička Pavel OPI6500 C Orientační sporty Písek 11:35:00
52360 Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 11:43:00
52193 Pšenička Jiří TCB6301 C SK Technik České Budějovice 11:51:00
0 Vakant 11:59:00
53631 Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 12:07:00
52189 Soudek Vojtěch TCB5601 C SK Technik České Budějovice 12:15:00
8660458 Blabla Zdeněk PCB5901 C SKP České Budějovice 12:23:00
8648620 Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 12:31:00
51900 Forst Vlastimil PZR5603 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:39:00
H65
3.75 km, 7 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52078 Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 11:02:00
8656611 Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:06:00
51948 Vítek Josef CHT4802 C OOB SK Chrast 11:10:00
443103 Šafařík Bedřich OPI4600 C Orientační sporty Písek 11:14:00
8116117 Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 11:18:00
7510216 Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 11:22:00
8648557 Rychtecký Josef VCB4801 C OB České Budějovice 11:26:00
51951 Zlesák Milan CHT5101 C OOB SK Chrast 11:30:00
51920 Kodys Václav RUZ5105 C TJ Růžená 11:34:00
52251 Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 11:38:00
0 Vakant 11:42:00
232741 Novohradský Jan PZR5309 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:46:00
51953 Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 11:50:00
7001410 Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 11:54:00
H70
3.28 km, 8 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52323 Vodrážka Oldřich CHT4701 C OOB SK Chrast 11:35:00
0 Vakant 11:39:00
52173 Paulíček Jiří SJI4911 C OK Jihlava 11:43:00
51949 Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast 11:47:00
H75
3.28 km, 8 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant 11:03:00
51410 Bouček Václav OCB4101 C OC České Budějovice 11:07:00
HDR
2.91 km, 6 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1425374 Blažek Robin SJI1700 C OK Jihlava 01:00:00
336770 Buršíková Eliška SJI1450 C OK Jihlava 01:00:00
2029165 Čerkl Jan KRE1400 C OOB TJ Sokol Křemže 01:00:00
7210889 Forstová Viola PZR1551 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 01:00:00
8630860 Haider Anna 26A5650 HSV Ried 01:00:00
2801042 Hofhanzlová Magdaléna RUZ1650 C TJ Růžená 01:00:00
681884 Jelínková Anna SJH1252 C SOS Jindřichův Hradec 01:00:00
2025364 Komárek Štěpán SJH1602 C SOS Jindřichův Hradec 01:00:00
515504 Korecký Marek CHT1701 C OOB SK Chrast 01:00:00
9201757 Kubáková Laura JHB1550 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 01:00:00
2103711 Lauerman Jan SJI1515 C OK Jihlava 01:00:00
886813 Lauermanová Eva SJI1353 C OK Jihlava 01:00:00
2420068 Míchal Jáchym SJH Jindřichův Hradec 01:00:00
2115728 Míka Tomáš VCB1403 C OB České Budějovice 01:00:00
7260022 Moravec Adam SJI9999 OK Jihlava 01:00:00
2113360 Nevrklová Zuzana RUZ1750 C TJ Růžená 01:00:00
53500 Polednová Dominika RUZ1350 C TJ Růžená 01:00:00
2148078 Prantl David SJH1401 C SOS Jindřichův Hradec 01:00:00
888644 Prošek Filip SJI1401 C OK Jihlava 01:00:00
2118501 Rychtáriková Sofie SJH1551 C SOS Jindřichův Hradec 01:00:00
52159 Sobotka Ondřej TTR1401 C OOB Třebíč 01:00:00
51414 Srb Dominik 70002 KRE 01:00:00
2059730 Srbová Julie SJI1850 C OK Jihlava 01:00:00
331439 Svitáková Ludmila SJH1152 C SOS Jindřichův Hradec 01:00:00
P
2.96 km, 8 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51774 Bartáková Petra SJI8151 OK Jihlava 01:00:00
2104594 Brossaud Petra 30002 ne VCB 01:00:00
2104588 Brossaud Yan 30003 ne VCB 01:00:00
2134353 Čáp Radim STA7301 OK Střelka 01:00:00
8518327 Fiala Tomáš KRE7400 C OOB TJ Sokol Křemže 01:00:00
49887 Fraj David RUZ0900 C TJ Růžená 01:00:00
232335 Fraj Oldřich RUZ7502 C TJ Růžená 01:00:00
2111732 Frajová Kamila RUZ7950 C TJ Růžená 01:00:00
2419967 Hejsek Jakub 20001 neregistrovaný 01:00:00
426378 Husáková Petra SLA7452 C SKOB Slaný 01:00:00
2039188 Jirků Olga 40001 Jirků 01:00:00
7003047 Kaňáková Petra SJI8751 C OK Jihlava 01:00:00
426363 Kozák Martin VCB7720 C OB České Budějovice 01:00:00
2019570 Legátová Ivana VTA9999 SC vebr-sport 01:00:00
0 Lejsek Jan 50001 žádný oddil 01:00:00
2029154 Lubas Miroslav STA7802 C OK Střelka 01:00:00
0 Melegová Blanka 70001 KRE 01:00:00
53444 Miksa Miroslav JHB7102 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 01:00:00
2087716 Nevrklová Martina RUZ8053 C TJ Růžená 01:00:00
8116675 Novák Milan KRE7300 C OOB TJ Sokol Křemže 01:00:00
0 Pilný Jaroslav OSN6904 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 01:00:00
897379 Poláková Jolana VTA6851 C SC vebr-sport 01:00:00
446402 Rachůnek Stanislav SJI0602 C OK Jihlava 01:00:00
2118442 Rašman Robert 60002 TJ OB České Budějovice 01:00:00
9101708 Svoboda Luděk VTA7101 SC vebr-sport 01:00:00
1000464 Velátová Jana OPI7350 C Orientační sporty Písek 01:00:00