Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.09.2020
Místo konání:
Nová Dědina
Pořadatel:
SKM - KOB Směr Kroměříž
Mapa:
Ředitel závodu:
Lachendro Jan
Hlavní rozhodčí:
Vlček Roman - R2
Stavitel tratí:
Dittrich Pavel - R2
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D20C     D21N     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C     H21N     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P     T    
D10C
2.15 km, 70 m, 7 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2134316 Kořenová Hana TZL1050 C SKOB Zlín 14:00:00
416033 Pohořalá Kristýna OTK1050 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 14:04:00
2116500 Slámová Julie LCE1051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:08:00
D12C
2.18 km, 90 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
331753 Lázničková Alžběta TZL0858 C SKOB Zlín 14:01:00
52710 Vyoralová Talma LCE0955 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:03:00
2001970 Marková Michaela VIC0850 C OB Vizovice 14:05:00
8597 Růžičková Žofie TZL0953 C SKOB Zlín 14:07:00
7210090 Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 14:09:00
8150409 Mašláňová Ema TZL0955 C SKOB Zlín 14:11:00
425435 Špaňhelová Jana VIC0888 C OB Vizovice 14:13:00
7209279 Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 14:15:00
425438 Kubíčková Lucie VIC0952 C OB Vizovice 14:17:00
8680330 Fišerová Markéta TZL0851 B SKOB Zlín 14:21:00
330673 Klímová Markéta OTK0950 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 14:23:00
8411 Řezníčková Klára TZL0959 C SKOB Zlín 14:25:00
7790010 Buksová Karolína SKM0850 C KOB Směr Kroměříž 14:27:00
2091565 Kopečková Viktorie TZL0853 C SKOB Zlín 14:29:00
218971 Sedláčková Klára LCE0854 B OOB TJ Slovan Luhačovice 14:31:00
2121121 Klimešová Hana TZL0956 C SKOB Zlín 14:33:00
8656701 Skopalová Alexandra SKM0950 C KOB Směr Kroměříž 14:35:00
2070833 Novosadová Klára TZL0952 C SKOB Zlín 14:37:00
8670781 Štěpánková Anna KVS0952 C SKOB Kobra Vsetín 14:41:00
D14C
2.70 km, 130 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8583 Kovalčíková Nela TZL0757 C SKOB Zlín 14:09:00
8680292 Hrbáčková Michaela LCE0751 B OOB TJ Slovan Luhačovice 14:11:00
7211007 Kusáková Valentýna TZL0651 B SKOB Zlín 14:13:00
8482100 Hubáčková Sabina LCE0851 B OOB TJ Slovan Luhačovice 14:15:00
2121124 Entová Kateřina TZL0751 B SKOB Zlín 14:19:00
2103241 Rosíková Růžena Eliška VIC0650 C OB Vizovice 14:21:00
2121128 Lorencová Anna TZL0756 C SKOB Zlín 14:23:00
2134313 Přikrylová Martina TZL0655 C SKOB Zlín 14:27:00
D16C
3.20 km, 120 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53354 Klimešová Kateřina TZL0455 B SKOB Zlín 14:03:00
8680307 Ošmerová Tereza SKM0550 C KOB Směr Kroměříž 14:05:00
8663192 Mrkvičková Ema TZL0451 A SKOB Zlín 14:07:00
8662430 Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 14:09:00
7209276 Březinová Zuzana TZL0453 B SKOB Zlín 14:11:00
8670800 Matochová Adéla TZL0552 C SKOB Zlín 14:13:00
8050121 Batani Valentina TZL0551 A SKOB Zlín 14:17:00
D18C
3.36 km, 110 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8680306 Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 14:01:00
52685 Olbortová Kristýna TZL0259 C SKOB Zlín 14:03:00
8662431 Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 14:05:00
8660396 Kočová Halina TZL0255 A SKOB Zlín 14:07:00
889308 Končáková Alžběta LCE0256 B OOB TJ Slovan Luhačovice 14:09:00
8660364 Tichá Marie TZL0253 B SKOB Zlín 14:11:00
D20C
3.81 km, 150 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7203458 Kundratová Lucie JZL0051 B TJ Jižní svahy Zlín 14:06:00
53122 Sadílková Iva VIC0151 C OB Vizovice 14:08:00
D21N
3.85 km, 160 m, 17 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8518315 Pangrácová Anna 0030001 SK SKIVELO Neslyšících Olomouc 14:03:00
2060261 Formánková Anna 0010002 SK Olympia Praha SPS 14:05:00
2103250 Vaňková Martina 0030003 SK SKIVELO Neslyšících Olomouc 14:07:00
8028804 Pangrácová Marie 0010001 SK Olympia Praha SPS 14:09:00
8414094 Hornová Lenka 0030002 SK SKIVELO Neslyšících Olomouc 14:11:00
D21C
4.33 km, 180 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9416043 Krejčíková Marie TZL9252 C SKOB Zlín 14:17:00
8585 Baťková Zuzana 0100001 OB Paseky 14:19:00
8645925 Golová Tereza VIC0162 A OB Vizovice 14:21:00
8663119 Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 14:23:00
2129212 Čechová Lenka SVS9050 C Orientklub Vsetín 14:25:00
2084933 Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 14:27:00
53387 Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 14:31:00
53313 Mašláňová Hana TZL7979 C SKOB Zlín 14:33:00
8007195 Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 14:35:00
8662719 Nešporová Alžběta TZL0051 R SKOB Zlín 14:37:00
7906090 Stachoňová Barbara ZBM8451 C SK Žabovřesky Brno 14:39:00
8100202 Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 14:41:00
52675 Vlažná Lucie LCE8751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:45:00
D35C
3.59 km, 120 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2088219 Hubáčková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:14:00
218979 Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 14:16:00
2116450 Pavlicová Anna KVS7360 C SKOB Kobra Vsetín 14:18:00
2080838 Slámová Alena LCE8253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:20:00
7209278 Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 14:22:00
8033241 Linhartová Martina GIG7750 C GIGANT Orienteering 14:24:00
331031 Hrbáčková Karla LCE8152 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:28:00
8680334 Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 14:30:00
416084 Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 14:32:00
53385 Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 14:34:00
8670819 Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:36:00
8614 Kočová Eva TZL7550 C SKOB Zlín 14:38:00
8670733 Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:42:00
D45C
3.43 km, 125 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8660397 Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:00:00
416050 Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 14:02:00
2067304 Klímová Barbora OTK7251 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 14:04:00
416092 Sedláčková Dagmar KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín 14:06:00
7210880 Hájová Jana TZL6051 C SKOB Zlín 14:10:00
52694 Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:12:00
9200524 Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 14:14:00
8482074 Janků Kateřina KVS7450 C SKOB Kobra Vsetín 14:16:00
D55C
2.92 km, 110 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7209285 Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 14:00:00
416848 Davi Jana ASU6199 C Magnus Orienteering 14:02:00
8482068 Trávníčková Jitka KVS5651 C SKOB Kobra Vsetín 14:04:00
53838 Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 14:06:00
416063 Cahlová Slávka LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:10:00
7209283 Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 14:12:00
1421893 Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 14:14:00
8260628 Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 14:16:00
7053853 Stackeová Anna LCE5551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:20:00
D65C
2.62 km, 100 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2070845 Chromčáková Ivana JZL5450 C TJ Jižní svahy Zlín 14:13:00
8670735 Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 14:15:00
2092387 Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 14:17:00
8662735 Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 14:19:00
H10C
2.15 km, 70 m, 7 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8924 Koč Juraj TZL1006 C SKOB Zlín 14:41:00
53833 Sedláček Matěj HLV1000 C KČT - OB Holešov 14:43:00
8662687 Honner Tomáš TZL1001 C SKOB Zlín 14:45:00
0 Hubáček Oskar LCE1002 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:47:00
8598 Zdráhal Matěj TZL09XX SKOB Zlín 14:49:00
8680301 Pěček Tobiáš SKM1100 C KOB Směr Kroměříž 14:51:00
2082902 Škoda František LCE1113 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:53:00
8050910 Mašláň Prokop TZL1005 C SKOB Zlín 14:55:00
0 Růžička Hubert 0100002 OB Paseky 14:57:00
207812 Macka Sebastián LCE1112 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:59:00
8660354 Fišer Petr TZL1004 C SKOB Zlín 15:01:00
889300 Stacke Jan LCE1001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:03:00
8680393 Hubáček Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:07:00
H12C
2.52 km, 80 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8680313 Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 14:26:00
2078474 Mudrák Matouš LCE0901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:28:00
8660391 Linhart Jakub TZL0813 B SKOB Zlín 14:30:00
8482072 Rose Ondřej SKM0900 C KOB Směr Kroměříž 14:32:00
2134314 Jahudka Tomáš TZL0815 B SKOB Zlín 14:34:00
8660358 Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 14:36:00
8662733 Pavlík Adam TZL0810 B SKOB Zlín 14:38:00
425432 Křížka Martin VIC0802 C OB Vizovice 14:40:00
0 Vystrčil Vojtěch TZL0819 C SKOB Zlín 14:42:00
8240800 Pernička Martin TZL0800 B SKOB Zlín 14:44:00
425439 Hala Zdeněk VIC0801 C OB Vizovice 14:46:00
8594 Kusák Alexander TZL0900 C SKOB Zlín 14:48:00
8680367 Mlčoch Jakub SKM0801 C KOB Směr Kroměříž 14:50:00
2096138 Hustý Matěj TZL0903 C SKOB Zlín 14:52:00
8648628 Čuda Ondřej TZL0816 C SKOB Zlín 14:54:00
8090714 Slováček Ondřej TZL0902 C SKOB Zlín 14:58:00
8109339 Linhart Adam TZL0814 C SKOB Zlín 15:00:00
8648637 Hozík Štěpán TZL0806 B SKOB Zlín 15:04:00
H14C
3.20 km, 120 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2113089 Václavík Vojtěch TZL0711 C SKOB Zlín 14:23:00
8662739 Šmelík Daniel LCE0704 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:25:00
8485648 Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 14:27:00
7210097 Mudrák Šimon LCE0601 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:29:00
8000604 Huleja Martin TZL0604 B SKOB Zlín 14:31:00
53857 Špaňhel Petr VIC0610 C OB Vizovice 14:33:00
2126258 Mikláš Matěj TZL0704 B SKOB Zlín 14:35:00
8482099 Veselý Štěpán VIC0712 B OB Vizovice 14:37:00
49484 Sikora Jan TZL0707 C SKOB Zlín 14:39:00
53694 Švestka Štěpán KVS0600 C SKOB Kobra Vsetín 14:43:00
8170602 Pernička Václav TZL0602 B SKOB Zlín 14:45:00
8662435 Stacke Václav LCE0703 B OOB TJ Slovan Luhačovice 14:47:00
53367 Truneček Jakub TZL0705 C SKOB Zlín 14:49:00
8663111 Vlček Tomáš VIC0713 B OB Vizovice 14:51:00
8000119 Strakoš Ondřej TZL0601 C SKOB Zlín 14:53:00
8660395 Pěček Jakub SKM0700 B KOB Směr Kroměříž 14:55:00
7848411 Čepický Šimon TZL0606 C SKOB Zlín 14:57:00
2134320 Valla Jakub TZL0710 C SKOB Zlín 15:01:00
H16C
3.54 km, 120 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2067944 Graubner Tadeáš TZL0407 B SKOB Zlín 14:19:00
8660362 Hrbáček Filip LCE0501 B OOB TJ Slovan Luhačovice 14:21:00
8680364 Vaněk Bořek TZL0505 B SKOB Zlín 14:23:00
8680291 Zácha David SKM0400 C KOB Směr Kroměříž 14:25:00
7209282 Eichler Vítek TZL0401 B SKOB Zlín 14:27:00
8482077 Veselý Jonáš VIC0411 C OB Vizovice 14:31:00
8660475 Novosad Pavel TZL0404 B SKOB Zlín 14:33:00
8670814 Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 14:35:00
8663152 Pekárek Tobias TZL0502 A SKOB Zlín 14:37:00
8660466 Hustý Adam TZL0403 B SKOB Zlín 14:41:00
H18C
3.97 km, 150 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7209284 Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 14:42:00
8090126 Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 14:46:00
H20C
5.23 km, 190 m, 20 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8217130 Kurák Michal AKE0100 Klub OB ATU Košice 14:06:00
H21N
4.47 km, 175 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8116756 Procházka Josef 0030005 SK SKIVELO Neslyšících Olomouc 14:13:00
8648604 Kubánek Adam 0070001 I.PSKN Praha 14:15:00
2083362 Semerád Jan 0030006 SK SKIVELO Neslyšících Olomouc 14:17:00
8003603 Červinka Mário 0040001 SKN HRADEC KRÁLOVÉ 14:19:00
8003633 Spilka Marek 0030004 SK SKIVELO Neslyšících Olomouc 14:21:00
8667960 Klíma Kamil 0010003 SK Olympia Praha SPS 14:23:00
H21C
5.84 km, 210 m, 22 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8662694 Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 14:18:00
53388 Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 14:20:00
51609 Zicha Jiří LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:22:00
8482085 Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 14:24:00
52353 Stupal František JHB8603 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 14:26:00
8662442 Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:28:00
8109412 Honner Jaroslav TZL7803 C SKOB Zlín 14:30:00
433087 Müller Tomáš OTK9901 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 14:32:00
53126 Sadílek Jan VIC9601 C OB Vizovice 14:34:00
8053367 Šidla Jan TZL6808 C SKOB Zlín 14:36:00
2017666 Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:38:00
0 Papež Martin 0140001 Multisport361 14:42:00
8667971 Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 14:44:00
8656550 Černocký Libor LCE9803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:46:00
8123400 Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 14:48:00
53897 Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 14:50:00
8091018 Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:52:00
8663153 Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 14:54:00
8663198 Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 14:56:00
2129248 Malý Jakub SVS9100 C Orientklub Vsetín 14:58:00
8422248 Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 15:00:00
8402048 Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 15:02:00
H35C
4.43 km, 170 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8662674 Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 14:16:00
2126305 Kubíček Petr VIC7801 C OB Vizovice 14:18:00
8003592 Černoch Karel TZL6835 C SKOB Zlín 14:20:00
416057 Hala Miroslav VIC7601 C OB Vizovice 14:22:00
2091534 Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:24:00
8104170 Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 14:26:00
2116484 Pavlica Jiří KVS7501 C SKOB Kobra Vsetín 14:28:00
1399000 Hrbáček Tomáš LCE7702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:30:00
53827 Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 14:32:00
8660398 Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 14:34:00
8645928 Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:38:00
8670745 Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 14:40:00
53896 Kusák Ivan TZL6502 C SKOB Zlín 14:42:00
8680417 Vavrys Petr LCE6413 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:44:00
8670808 Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 14:46:00
1400424 Mašláň Jakub TZL7801 C SKOB Zlín 14:48:00
428279 Špak Zdenek SKMXX10 KOB Směr Kroměříž 14:50:00
8660360 Marek Martin VIC7624 C OB Vizovice 14:52:00
8662438 Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:54:00
8482070 Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 14:56:00
8680285 Schäfer Michal TZL6304 C SKOB Zlín 15:00:00
H45C
4.05 km, 180 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
426382 Pohořalý Jiří OTK7500 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 14:32:00
8014553 Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 14:34:00
428296 Štípek Rostislav TZL5702 C SKOB Zlín 14:36:00
515436 Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 14:38:00
8663203 Piše Dušan LCE6702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:40:00
8670471 Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 14:42:00
8000120 Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 14:44:00
8662302 Fišer Petr GIG7502 C GIGANT Orienteering 14:48:00
8482094 Novosad Pavel TZL7401 C SKOB Zlín 14:50:00
8116816 Furmánek Zdeněk KVS7400 C SKOB Kobra Vsetín 14:52:00
433092 Riessler Otto OTK6800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 14:54:00
8071221 Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 14:56:00
2113067 Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 14:58:00
8663133 Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 15:00:00
H55C
3.37 km, 145 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2021855 Černík Milan KVS6501 C SKOB Kobra Vsetín 14:17:00
51518 Čech Přemysl SVS5901 C Orientklub Vsetín 14:19:00
8680377 Janků Josef KVS6200 C SKOB Kobra Vsetín 14:21:00
433083 Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 14:23:00
H65C
2.82 km, 125 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53801 Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 14:00:00
416088 Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 14:02:00
8670810 Hrbas Vladimír KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín 14:04:00
8680310 Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 14:06:00
H70C
1.96 km, 60 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53321 Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 14:00:00
2049597 Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 14:04:00
HD10N
1.91 km, 100 m, 7 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
976000 Stachoň Štěpán ZBM1212 C SK Žabovřesky Brno 14:23:00
2126280 Vlčková Alžběta VIC1351 C OB Vizovice 14:25:00
8680289 Kolaříková Erika SKM0951 C KOB Směr Kroměříž 14:29:00
416062 Slámová Emílie Inka LCE1253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:31:00
8033257 Honner Martin TZL1302 C SKOB Zlín 14:35:00
331424 Macka Matyáš LCE1313 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:37:00
8250121 Šidla Dalibor TZL1200 C SKOB Zlín 14:41:00
8660374 Štěpánková Adéla KVS1250 C SKOB Kobra Vsetín 14:43:00
515174 Smola Jakub TZL1111 C SKOB Zlín 14:47:00
HDR
2.22 km, 100 m, 7 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
253143 Bouzek David SVS1300 C Orientklub Vsetín 14:00:00
0 Brucháček Jan TZLXX01 SKOB Zlín 14:00:00
0 Brucháček Matěj TZLXX02 SKOB Zlín 14:00:00
0 Buček Radek SKMYY07 KOB Směr Kroměříž 14:00:00
2081383 Dékány Matěj LCE1601 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:00:00
7120329 Halatová Anna KVS1252 C SKOB Kobra Vsetín 14:00:00
2113062 Jahudka Štěpán TZL11XX SKOB Zlín 14:00:00
52341 Korčáková Laura TZL09YY SKOB Zlín 14:00:00
416155 Kořenová Helena TZL1250 C SKOB Zlín 14:00:00
0 Krajča Petr LCE0805 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:00:00
416043 Krejčík Vít TZL1515 C SKOB Zlín 14:00:00
425428 Kubíček Ota VIC1401 C OB Vizovice 14:00:00
0 Navrátil Filip SKMYY06 KOB Směr Kroměříž 14:00:00
8611 Nešporová Viktorie Anna TZL1150 C SKOB Zlín 14:00:00
0 Papež Vítek 0150002 HO Pioneer 14:00:00
2148239 Pokluda Filip 0080001 FreeRun Zlín 14:00:00
0 Posolda Matěj SKMYY01 KOB Směr Kroměříž 14:00:00
0 Posolda Filip SKMYY02 KOB Směr Kroměříž 14:00:00
7210864 Rytířová Denisa SKM1150 C KOB Směr Kroměříž 14:00:00
8615 Smola Štěpán 0120001 Štípa 14:00:00
425578 Stacke Viktorie LCE1251 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:00:00
7905090 Stachoň Ondřej SKMYY05 KOB Směr Kroměříž 14:00:00
0 Škabraha Samuel 0130001 Zašová 14:00:00
P
2.22 km, 70 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
889320 Brucháčková Markét TZLXX03 SKOB Zlín 14:00:00
51298 Dufková Renata LCE0253 OOB TJ Slovan Luhačovice 14:00:00
2067301 Klíma Jan OTK7200 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 14:00:00
0 Kořenová Jana 0090001 nemám klub 14:00:00
2104589 Kulda Martin 0050001 TJ Slovan neslyšících Zlín 14:00:00
8680394 Mičíková Lada SKMXX04 KOB Směr Kroměříž 14:00:00
428255 Smolová Anna 0120002 Štípa 14:00:00
2083619 Stráníková Eliška 0060001 Neregistrovaný neslyšící 14:00:00
8595 Vaňhara Lukáš TZL0712 C SKOB Zlín 14:00:00
53320 Vaňharová Kateřina TZL0555 C SKOB Zlín 14:00:00
2104586 Zbožínek Petr 0050002 TJ Slovan neslyšících Zlín 14:00:00
T
3.52 km, 140 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Papež Martin 0150001 HO Pioneer 14:03:00
53353 Kundrata Petr JZL7200 C TJ Jižní svahy Zlín 14:05:00