Startovka závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Klubová startovka

Datum:
04.10.2020
Místo konání:
Přílepy
Pořadatel:
GIG - GIGANT Orienteering
HLV - KČT - OB Holešov
Mapa:
Hrádek, M = 1:10 000, E = 5m, stav 08/2020
Ředitel závodu:
Peška Antonín - R3
Hlavní rozhodčí:
Kunz Petr - R3
Stavitel tratí:
Kunz Martin - R2
Kluby:
BFM     GIG     HLV     JPV     JZL     KVS     LCE     MOV     OTK     PHK     SCP     SHK     SKM     SSU     SVS     TZL     VIC     ZPV     Ostatní kluby
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2113067 Svoboda Martin BFM6701 C H45C 11:26:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8033241 Linhartová Martina GIG7750 C D35C 10:02:00
8662302 Fišer Petr GIG7502 C H45C 11:38:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Kroutilová Michaela HLV2052 HDR 10:10:00
0 Fuksa Václav HLV2012 HDR 10:10:00
331791 Kroutilová Marie HLV2051 HD10N 10:24:00
219219 Brázdilová Kristýna HLV2050 HD10N 10:38:00
53826 Brázdil Lukáš HLV2009 H10C 11:25:00
331687 Kroutil Matěj HLV2010 H10C 11:29:00
53834 Fuksa Antonín HLV2013 H10C 11:37:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8662320 Otrusina Jiří JPV8201 C H21C 11:34:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7203458 Kundratová Lucie JZL0051 B D20C 10:01:00
53802 Chromčáková Jitka JZL7850 C D35C 10:06:00
2070845 Navrátil Jáchym JZL1100 C HDR 10:10:00
2070835 Navrátil Daniel JZL0900 C H12C 10:36:00
53801 Chromčák František JZL5201 C H65C 10:55:00
(14)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7120329 Halatová Anna KVS1252 C HDR 10:10:00
2116450 Pavlicová Anna KVS7360 C D35C 10:14:00
2021853 Kaloč Vítězslav KVS5904 C H55C 10:15:00
8680377 Janků Josef KVS6200 C H55C 10:19:00
8660374 Štěpánková Adéla KVS1250 C HD10N 10:22:00
2001910 Mikulčíková Irena KVS7750 C D35C 10:26:00
8007195 Muchová Barbora KVS8550 C D21C 10:27:00
8670810 Hrbas Vladimír KVS5301 C H65C 10:45:00
8482098 Švestka Štěpán KVS0600 C H14C 10:55:00
8670745 Švestka Vítězslav KVS7301 C H35C 10:55:00
2116484 Pavlica Jiří KVS7501 C H35C 10:59:00
8116816 Furmánek Zdeněk KVS7400 C H45C 11:16:00
8670781 Štěpánková Anna KVS0952 C D12C 11:30:00
7100723 Halata Šebestián KVS1005 C H10C 11:39:00
(49)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2080838 Slámová Alena LCE8253 C D35C 10:04:00
8662430 Pišová Adéla LCE0551 B D16C 10:05:00
2032130 Macková Petra LCE8560 C D35C 10:08:00
889310 Dékány Matěj LCE1601 C HDR 10:10:00
0 Škodová Michaela LCE1352 C HDR 10:10:00
2081383 Dékány Pavla LCE9052 C P 10:10:00
2088219 Hubáčková Renata LCE8151 C D35C 10:12:00
8680292 Hrbáčková Michaela LCE0751 B D14C 10:15:00
331424 Macka Matyáš LCE1313 C HD10N 10:18:00
8670819 Vavrysová Iva LCE6359 C D35C 10:18:00
8482100 Hubáčková Sabina LCE0851 B D14C 10:19:00
52702 Plášek Martin LCE6118 C H55C 10:21:00
331031 Hrbáčková Karla LCE8152 C D35C 10:24:00
416062 Slámová Emílie Inka LCE1253 C HD10N 10:26:00
2001917 Michalica Štěpán LCE0904 C H12C 10:28:00
8670733 Hubáčková Dagmar LCE6569 C D35C 10:32:00
416063 Cahlová Slávka LCE5451 C D55C 10:33:00
0 Gregorová Berta LCE1052 C HD10N 10:34:00
8660397 Vlažná Mirka LCE5852 C D45C 10:35:00
8680306 Mudráková Eliška LCE0352 B D18C 10:38:00
52694 Ferdusová Eva LCE6461 C D45C 10:39:00
889308 Končáková Alžběta LCE0256 B D18C 10:42:00
8662431 Pišová Barbora LCE0251 B D18C 10:46:00
7210097 Mudrák Šimon LCE0601 C H14C 10:47:00
2078474 Mudrák Matouš LCE0901 C H12C 10:48:00
8670814 Sláma Šimon LCE0502 B H16C 10:54:00
8645928 Mudrák Stanislav LCE6701 C H35C 10:57:00
52710 Vyoralová Talma LCE0955 C D12C 11:02:00
2116500 Slámová Julie LCE1051 C D10C 11:05:00
8660362 Hrbáček Filip LCE0501 B H16C 11:06:00
8670742 Hubáček Michal LCE9301 C H21C 11:06:00
2091534 Sláma Lumír LCE8103 C H35C 11:09:00
2082929 Zentrich Dušan LCE0012 A H21C 11:14:00
0 Zrníková Eliška LCE0956 C D12C 11:14:00
51609 Zicha Jiří LCE7708 C H21C 11:18:00
889300 Stacke Jan LCE1001 C H10C 11:19:00
2080938 Škodová Štěpánka LCE0852 C D12C 11:22:00
207812 Macka Sebastián LCE1112 C H10C 11:23:00
1399000 Hrbáček Tomáš LCE7702 C H35C 11:23:00
8663203 Piše Dušan LCE6702 C H45C 11:28:00
2020705 Macka Radek LCE8110 C H35C 11:29:00
7201825 Vopařil Jan LCE9911 C H21C 11:30:00
2082902 Škoda František LCE1113 C H10C 11:31:00
0 Trčka Daniel LCE1101 C H10C 11:35:00
2045222 Škoda František LCE7439 C H45C 11:36:00
2017666 Hubáček Josef LCE6127 C H21C 11:38:00
0 Hubáček Oskar LCE1002 C H10C 11:41:00
218971 Sedláčková Klára LCE0854 B D12C 11:44:00
8680393 Hubáček Marián LCE1111 C H10C 11:45:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51373 Rokoszová Jaroslava MOV6351 C D55C 10:29:00
8014553 Svěchota Milan MOV7202 C H45C 11:20:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
426383 Šidla Jiří OTK4001 C H70C 10:10:00
2067301 Klíma Jan OTK7200 C P 10:10:00
433083 Šidla Antonín OTK4601 C H55C 10:17:00
53807 Tomášek Pavel OTK5800 C H55C 10:23:00
2067304 Klímová Barbora OTK7251 C D45C 10:33:00
2067305 Polínek Jaroslav OTK5300 C H65C 10:47:00
8660384 Müller Tomáš OTK9901 C H21C 10:58:00
433082 Müller Libor OTK7201 C H35C 11:03:00
53323 Zentrich David OTK7101 C H35C 11:15:00
330673 Klímová Markéta OTK0950 C D12C 11:18:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1406191 Koderičová Tereza PHK9666 C D21C 10:31:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8663133 Podivínský Tomáš SCP7201 C H35C 11:31:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7003118 Panáčková Alžběta SHK0859 C D12C 11:32:00
(29)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8655378 Dittrichová Lucie SKM0551 A D16C 10:03:00
8670821 Blank Noah SKM0201 C H18C 10:07:00
8680307 Ošmerová Tereza SKM0550 C D16C 10:09:00
8680289 Kolaříková Erika SKM0951 C HDR 10:10:00
1144114 Kunovská Klaudie SKMZZ02 HDR 10:10:00
7210864 Rytířová Denisa SKM1150 C HDR 10:10:00
436930 Hanáková Ema SKMXXXX HDR 10:10:00
52199 Pěčková Natálie SKM15XX HDR 10:10:00
8680394 Mičíková Lada SKMYZ03 P 10:10:00
436932 Skopalová Kateřina SKMYYYY P 10:10:00
8660358 Dittrich Matouš SKM1000 C H12C 10:16:00
8680321 Dittrichová Andrea SKM7750 C D35C 10:16:00
8482072 Rose Ondřej SKM0900 C H12C 10:24:00
619094 Kunovská Natálie SKM1055 HD10N 10:30:00
8660386 Blank Radka SKM7351 C D45C 10:31:00
8656732 Dittrichová Michaela SKM0251 A D21C 10:39:00
8680367 Mlčoch Jakub SKM0801 C H12C 10:42:00
8660395 Pěček Jakub SKM0700 B H14C 10:51:00
7210886 Rytíř Michal SKM7325 C H35C 10:51:00
8680291 Zácha David SKM0400 C H16C 10:58:00
7207146 Lachendro Jan SKM8700 C H21C 11:02:00
7790010 Buksová Karolína SKM0850 C D12C 11:06:00
8670802 Pěček Vítězslav SKM7104 C H35C 11:07:00
8670759 Ošmera Jakub SKM7800 C H35C 11:13:00
8680419 Dittrich Pavel SKM7501 C H35C 11:21:00
8670823 Vlček Roman SKM7000 C H35C 11:25:00
8680301 Pěček Tobiáš SKM1100 C H10C 11:27:00
253369 Pěček Martin SKM7301 C H35C 11:37:00
8656701 Skopalová Alexandra SKM0950 C D12C 11:38:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8066608 Panovec Jan SSU8931 C H21C 11:10:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2133890 Koňařík Vít SVS0200 C H18C 10:11:00
53387 Maliňáková Petra SVS8751 C D21C 10:21:00
53385 Bouzková Katka SVS8151 C D21C 10:41:00
53389 Maliňák Josef SVS5501 C H65C 10:53:00
53388 Bouzek Petr SVS7901 C H21C 11:22:00
51521 Koňařík Jaroslav SVS7401 C H45C 11:22:00
(116)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8662735 Horynová Eva TZL5254 C D65C 10:00:00
8614 Kočová Eva TZL7550 C D35C 10:00:00
53354 Klimešová Kateřina TZL0455 B D16C 10:01:00
53321 Valla Stanislav TZL3125 C H70C 10:06:00
8663192 Mrkvičková Ema TZL0451 A D16C 10:07:00
8090126 Bartík Filip TZL0202 B H18C 10:09:00
8611 Nešporová Viktorie Anna TZL1150 C HDR 10:10:00
8598 Malaník Viktor TZL1100 C HDR 10:10:00
53337 Svobodová Natálie TZL1251 C HDR 10:10:00
8033257 Honner Martin TZL1302 C HDR 10:10:00
2113062 Jahudka Štěpán TZL1101 C HDR 10:10:00
416155 Kořenová Helena TZL1250 C HDR 10:10:00
53341 Vintrová Matylda TZL1551 C HDR 10:10:00
331193 Láznička Libor TZL6701 C P 10:10:00
53320 Vaňharová Kateřina TZL0555 C P 10:10:00
8595 Vaňhara Lukáš TZL0712 C P 10:10:00
2121128 Lorencová Anna TZL0756 C D14C 10:11:00
7209284 Kundrata Jan TZL0203 B H18C 10:13:00
8662733 Pavlík Adam TZL0810 B H12C 10:14:00
7211007 Kusáková Valentýna TZL0651 B D14C 10:17:00
8109339 Linhart Adam TZL0814 C H12C 10:18:00
8662719 Nešporová Alžběta TZL0051 R D21C 10:19:00
53129 Kurfürstová Irena TZL8053 C D35C 10:20:00
2121124 Entová Kateřina TZL0751 B D14C 10:21:00
8660391 Linhart Jakub TZL0813 B H12C 10:22:00
8680334 Podmolíková Dagmar TZL7155 C D21C 10:25:00
2096138 Hustý Matěj TZL0903 C H12C 10:26:00
7209285 Jelínková Dagmar TZL5757 C D55C 10:27:00
53379 Vintr Otakar TZL1300 C HD10N 10:28:00
8660357 Kundratová Jana TZL7350 C D35C 10:28:00
2084933 Slováčková Věra TZL8181 C D21C 10:29:00
9200524 Lázničková Marcela TZL6751 C D45C 10:29:00
8680386 Jahudka Tomáš TZL0815 B H12C 10:30:00
7209288 Schäferová Jana TZL6566 C D55C 10:31:00
515174 Smola Jakub TZL1111 C HD10N 10:32:00
53313 Mašláňová Hana TZL7979 C D21C 10:33:00
0 Vystrčil Vojtěch TZL0819 C H12C 10:34:00
7209283 Koláriková Irena TZL6351 C D55C 10:35:00
8660364 Tichá Marie TZL0253 B D18C 10:36:00
8052217 Honnerová Blanka TZL8052 C D21C 10:37:00
7210876 Chovancová Jana TZL7352 C D45C 10:37:00
8648628 Čuda Ondřej TZL0816 C H12C 10:38:00
8260628 Krejčíková Monika TZL6262 C D55C 10:39:00
8594 Kusák Alexander TZL0900 C H12C 10:40:00
52685 Olbortová Kristýna TZL0259 C D18C 10:40:00
53838 Žaludková Miroslava TZL5954 C D55C 10:41:00
7053367 Šidla Dalibor TZL1200 C HD10N 10:42:00
8090714 Slováček Ondřej TZL0902 C H12C 10:44:00
8007182 Tichá Julie TZL0252 B D18C 10:44:00
7848411 Čepický Šimon TZL0606 C H14C 10:45:00
8663119 Pekárková Eva TZL7653 C D21C 10:45:00
8648637 Hozík Štěpán TZL0806 B H12C 10:46:00
2126258 Mikláš Matěj TZL0704 B H14C 10:49:00
8680410 Vintr Radek TZL7701 C H35C 10:49:00
8680310 Láznička Alois TZL3613 C H65C 10:49:00
2124754 Němec Michal TZL0805 C H12C 10:50:00
8240800 Pernička Martin TZL0800 B H12C 10:52:00
2135180 Palas Jan TZL0507 C H16C 10:52:00
2113089 Václavík Vojtěch TZL0711 C H14C 10:53:00
2121123 Zicha Ondřej TZL0904 C H12C 10:54:00
8680313 Pekárek David TZL1000 C H12C 10:56:00
2067944 Graubner Tadeáš TZL0407 B H16C 10:56:00
8466648 Pavlas Radek TZL8503 C H21C 10:56:00
49484 Sikora Jan TZL0707 C H14C 10:57:00
8618 Trávníček Jan TZL0812 C H12C 10:58:00
8680338 Eichler Vítek TZL0401 B H16C 11:00:00
7203466 Podmolík Josef TZL9701 H21C 11:00:00
8000119 Strakoš Ondřej TZL0601 C H14C 11:01:00
8104170 Pernička Petr TZL7336 C H35C 11:01:00
49513 Palasová Barbora TZL1052 C D10C 11:01:00
2134320 Valla Jakub TZL0710 C H14C 11:03:00
2126239 Němec Filip TZL0503 C H16C 11:04:00
8662744 Novotný Jiří TZL8001 C H21C 11:04:00
2134311 Héčová Kristýna TZL0957 C D12C 11:04:00
8007255 Vrubel Karel TZL6401 C H35C 11:05:00
53886 Petrla Michal TZL0708 C H14C 11:07:00
2134316 Kořenová Hana TZL1050 C D10C 11:07:00
8680364 Vaněk Bořek TZL0505 B H16C 11:08:00
7203464 Podmolík Jonáš TZL0001 B H21C 11:08:00
331753 Lázničková Alžběta TZL0858 C D12C 11:08:00
53367 Truneček Jakub TZL0705 C H14C 11:09:00
8000604 Huleja Martin TZL0604 B H14C 11:11:00
53896 Kusák Ivan TZL6502 C H35C 11:11:00
8663198 Kašpar Michal TZL9308 C H21C 11:12:00
2091565 Kopečková Viktorie TZL0853 C D12C 11:12:00
8485648 Kundrata Vít TZL0700 B H14C 11:13:00
8014457 Slováček Rudolf TZL5402 C H45C 11:14:00
2091546 Koč Juraj TZL1006 C H10C 11:15:00
8170602 Pernička Václav TZL0602 B H14C 11:15:00
8109412 Honner Jaroslav TZL7803 C H21C 11:16:00
8150409 Mašláňová Ema TZL0955 C D12C 11:16:00
8000120 Strakoš Bohumil TZL6345 C H35C 11:19:00
8185818 Dlabaja Štěpán TZL8508 C H21C 11:20:00
8411 Řezníčková Klára TZL0959 C D12C 11:20:00
8662687 Honner Tomáš TZL1001 C H10C 11:21:00
8000665 Kolárik Tomáš TZL9302 C H21C 11:24:00
2134317 Gogelová Martina TZL0958 C D12C 11:24:00
8660398 Pekárek Evžen TZL7007 C H21C 11:28:00
8680330 Fišerová Markéta TZL0851 B D12C 11:28:00
8662674 Jelínek Vít TZL5102 C H45C 11:30:00
8667971 Smola Michal TZL8131 R H21C 11:32:00
8660354 Fišer Petr TZL1004 C H10C 11:33:00
1400424 Mašláň Jakub TZL7801 C H35C 11:33:00
8071221 Krejčík Zbyněk TZL5704 C H45C 11:34:00
681864 Schäfer Jan TZL9301 C H21C 11:36:00
8597 Růžičková Žofie TZL0953 C D12C 11:36:00
8680285 Schäfer Michal TZL6304 C H35C 11:39:00
8662694 Slováček Tomáš TZL8002 C H21C 11:40:00
7208084 Janda Přemek TZL0103 B H21C 11:42:00
7209279 Kundratová Eva TZL0950 C D12C 11:42:00
8050910 Mašláň Prokop TZL1005 C H10C 11:43:00
8003592 Černoch Karel TZL6835 C H35C 11:43:00
8482085 Podmolík Tomáš TZL6915 C H21C 11:46:00
2121121 Klimešová Hana TZL0956 C D12C 11:46:00
2121129 Zicha Lukáš TZL0905 C H10C 11:47:00
8053367 Šidla Jan TZL6808 C H21C 11:48:00
(21)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
425428 Kubíček Ota VIC1401 C HDR 10:10:00
0 Pečiva Lukáš VIC1010 P 10:10:00
425433 Špaňhelová Lenka VIC7753 C D35C 10:10:00
2103241 Rosíková Růžena Eliška VIC0650 C D14C 10:13:00
425439 Hala Zdeněk VIC0801 C H12C 10:20:00
2126280 Vlčková Alžběta VIC1351 C HD10N 10:20:00
8670791 Marková Pavla VIC7857 C D35C 10:22:00
425432 Křížka Martin VIC0802 C H12C 10:32:00
7210090 Vlček Jiří VIC7700 C H35C 10:53:00
8663111 Vlček Tomáš VIC0713 B H14C 10:59:00
8482077 Veselý Jonáš VIC0411 C H16C 11:02:00
9200992 Marková Tatiana VIC1060 C D10C 11:03:00
53857 Špaňhel Petr VIC0610 C H14C 11:05:00
425438 Kubíčková Lucie VIC0952 C D12C 11:10:00
2001970 Marková Michaela VIC0850 C D12C 11:26:00
8660360 Marek Martin VIC7624 C H35C 11:27:00
8482070 Vlčková Markéta VIC0951 C D12C 11:34:00
425423 Špaňhel Zdeněk VIC7631 C H35C 11:35:00
425435 Špaňhelová Jana VIC0888 C D12C 11:40:00
416057 Hala Miroslav VIC7601 C H35C 11:41:00
2126305 Kubíček Petr VIC7801 C H35C 11:45:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52596 Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C H45C 11:18:00
Ostatní kluby
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
426340 Válek Jaroslav 0010001 drop H65C 10:51
8116684 Pokluda Ondřej 0020001 FreeRun Zlín H45C 11:24
49592 Palasova Michaela 0030001 OB Velikova T 10:46
682616 Kadlček Václav 0040001 neregistrovaný H21C 11:26
0 Kuchařová Hana 0050003 Kroměříž P 10:10
8933 Černochová Lenka 0050002 Kroměříž P 10:10
0 Černoch Jakub 0050001 Kroměříž HD10N 10:36
0 Kořenová Jana 0060001 nemám klub P 10:10
53339 Štěpán Smola 0090001 Štípa HDR 10:10
8615 Smolová Anna 0090002 Štípa P 10:10
1400443 Korčáková Laura 0100005 SKOB Zlín - neregistrovaní HDR 10:10
2134314 Jan Brucháček 0100002 SKOB Zlín - neregistrovaní HDR 10:10
52341 Viktor Lunga 0100001 SKOB Zlín - neregistrovaní HDR 10:10
2134321 Matěj Zdráhal 0100004 SKOB Zlín - neregistrovaní H10C 11:13
889320 Kužela Michal 0100003 SKOB Zlín - neregistrovaní H10C 11:17
53815 Haskova Arina 0110002 Haskovi D21C 10:35
53812 Hasek Jakub 0110001 Haskovi H35C 11:17
8116712 Sadílek Ondřej 0120001 Saďouři H45C 11:32
0 Sušilová Ella 0130002 S-Příluky HDR 10:10
0 Sušila Filip 0130001 S-Příluky HDR 10:10
2121126 Pavlasová Marcela 0140001 Pavlasovic familie P 10:10