Startovka závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Klubová startovka

Datum:
20.06.2020
Místo konání:
Telč
Pořadatel:
RUZ - TJ Růžená
Mapa:
Telč 2020
Ředitel závodu:
Kubálek Zdeněk - R3
Hlavní rozhodčí:
Polednová Hana - R3
Stavitel tratí:
Kubešová Eva - R3
Protokol:
Závod proběhl bez problémů. Doposud nebyl vznesen protest.
Kluby:
26A     JBM     ADA     BBM     BZR     CST     CTB     DKP     CHT     JHB     JMO     KAM     KPY     KRE     KRN     LCE     LPU     OPI     OSN     PBM     PGP     PHK     PZR     RBK     RUZ     SCP     SJC     SJH     SJI     SOB     STA     STE     TBM     TJN     TRT     TTR     TUR     TYN     TZL     UOL     VBM     VCB     VLI     VTA     ZBM     Ostatní kluby
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8630860 Haider Anna 26A5650 HDR 16:00:00
8116117 Hones Sepp 26A5400 H65 16:16:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8666873 Gawel Jiří JBM5700 H55 17:05:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
352315 Richter Rudolf ADA5113 C H65 16:04:00
52715 Richterová Nataša ADA7451 C D45 16:27:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7510216 Denemarek Oldřich BBM5100 C H65 16:14:00
2088211 Dvořák Miloš BBM7300 C H21C 16:58:00
331257 Peřinková Irena BBM6550 C D55 17:26:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8149884 Čechová Zuzana BZR6951 C D45 16:51:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8246117 Málek Martin CST6501 C H45 16:52:00
2118474 Málková Věra CST6550 C D55 17:18:00
(31)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2119197 Klusáčková Johana CTB1153 C HDR 16:00:00
2120639 Klusáčková Dorota CTB1152 C HDR 16:00:00
51830 Šťastný Vilém CTB1301 C HDR 16:00:00
8003591 Paulová Pavlína CTB0551 C D16 16:04:00
8648548 Novák Pavel CTB7001 C H21C 16:08:00
8660904 Gregorová Kamila CTB8151 E D21C 16:11:00
8226396 Novák Matyáš CTB0601 B H14 16:13:00
436415 Běloušková Ilona CTB8053 C D35 16:20:00
8003607 Běloušková Kateřina CTB0752 B D14 16:24:00
232874 Klusáčková Lenka CTB8051 C D35 16:28:00
2118475 Kocourek Jiří CTB0602 B H14 16:28:00
2113412 Běloušek Matěj CTB1202 C H10N 16:31:00
8660906 Voborníková Alena CTB9451 R D21C 16:31:00
8003650 Šťastný Antonín CTB1101 C H10 16:34:00
2118480 Běloušek Pavel CTB7602 C H35 16:35:00
2082926 Šťastná Lenka CTB8351 C D35 16:38:00
7260014 Novák Tobiáš CTB1103 C H10 16:40:00
2111816 Klusáček Mikuláš CTB0902 C H12 16:41:00
436413 Sabol Josef CTB9902 C H21C 16:42:00
7260028 Žandová Hana CTB7052 C D45 16:45:00
2087711 Šťastný Karel CTB7901 C H35 16:49:00
2039078 Paulová Hana CTB7851 C D35 16:52:00
8414102 Voborník Petr CTB6601 C H45 16:54:00
8003667 Voborníková Eva CTB6851 C D45 16:55:00
2039076 Paul Pavel CTB7601 C H35 16:59:00
8003600 Žanda Jan CTB6701 C H45 17:04:00
8200032 Hübner Jan CTB7902 C H21C 17:08:00
8648583 Nováková Anna Marie CTB0951 C D12 17:09:00
8003665 Paulová Barbora CTB0753 B D14 17:09:00
8003618 Žanda Jan CTB9901 C H21C 17:20:00
232875 Klusáček Luděk CTB7803 C H35 17:23:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8014440 Fröhlich Martin DKP8207 C H35 16:39:00
2121756 Gregor Martin DKP7705 C H35 16:43:00
7208080 Gregorová Alice DKP0758 B D14 16:45:00
51139 Gregorová Magdalena DKP1158 C D10N 17:02:00
(42)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515504 Korecký Marek CHT1701 C HDR 16:00:00
2134303 Korecký Radan CHT1401 C HDR 16:00:00
51980 Matras Štěpán CHT1402 C HDR 16:00:00
232883 Matrasová Marie CHT1451 C HDR 16:00:00
682379 Vítková Eva CHT1053 C D10 16:03:00
52312 Binková Jana CHT8651 C D21C 16:05:00
7207628 Veselá Tereza CHT0552 C D16 16:06:00
51953 Matras Jaroslav CHT5301 C H65 16:10:00
8061449 Jansa Jiří CHT8402 C H21C 16:12:00
2115708 Doležalová Barbora CHT0655 C D14 16:15:00
9102283 Starková Terezie CHT0251 C D18 16:17:00
51948 Vítek Josef CHT4802 C H65 16:18:00
53167 Švecová Iva CHT7151 C D35 16:18:00
2111744 Dejnožka Matěj CHT0701 C H14 16:19:00
7207853 Korecká Eva CHT1054 C D10 16:19:00
0 Svoboda Jan CHT1002 C H10N 16:23:00
4537 Kratochvílová Stanislava CHT8751 C D21C 16:23:00
51951 Zlesák Milan CHT5101 C H65 16:24:00
2115701 Halamková Justýna CHT0651 C D14 16:27:00
682374 Vítek Vojtěch CHT0801 B H12 16:31:00
1007554 Matrasová Kateřina CHT8353 C D21C 16:33:00
8667987 Hledík Jakub CHT9501 C H21C 16:36:00
8033202 Kašparová Lucie CHT9652 C D21C 16:37:00
301360 Korecký Miroslav CHT7901 C H21C 16:40:00
2120999 Zoulíková Vendula CHT0753 B D14 16:42:00
8033277 Korecká Lenka CHT8053 C D35 16:44:00
8680611 Ondráčková Lucie CHT9254 C D21C 16:45:00
2148244 Keller Ivo CHT7703 C H35 16:47:00
2120993 Slavíková Barbora CHT0951 C D12 16:51:00
2127613 Šíma Matěj CHT0502 B H16 16:52:00
2115707 Keller Filip CHT0503 C H16 16:58:00
2115706 Kellerová Alice CHT0852 B D12 16:59:00
8226328 Slavíková Tereza CHT0656 B D14 17:03:00
8226323 Klvaňa Milan CHT7500 C H35 17:03:00
51949 Starka František CHT4801 C H70 17:05:00
7210808 Matras Tomáš CHT8001 C H35 17:09:00
4634 Vacek František CHT7001 C H45 17:10:00
52323 Vodrážka Oldřich CHT4701 C H70 17:11:00
51897 Jansová Alena CHT5852 C D55 17:16:00
2067939 Vacek František CHT0501 C H16 17:16:00
336711 Hybeš Michal CHT0401 B H16 17:22:00
2124751 Slavíková Eva CHT0652 B D14 17:27:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
301356 Kubáková Laura JHB1550 C HDR 16:00:00
53615 Nesrovnalová Iveta JHB8952 C D21C 16:07:00
7300171 Culka Josef JHB8607 C H21C 16:22:00
7204508 Fencíková Vladislava JHB6553 C D45 16:25:00
4630 Nesrovnal Jaroslav JHB8305 C H35 17:19:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8660380 Bulička Martin JMO0801 B H12 16:15:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2088709 Mišek Michal KAM1300 C H10N 16:29:00
2088714 Mišeková Martina KAM7851 C D35 16:50:00
2800300 Mišek Michal KAM7202 C H45 16:50:00
8660577 Mišeková Lucie KAM1050 B D12 17:15:00
8660576 Mišeková Kateřina KAM0756 B D14 17:21:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7210815 Procházková Zuzana KPY8650 C D21C 16:41:00
(13)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2148171 Fiala Tomáš KRE7400 C P 16:00:00
2127621 Fiala Ondřej KRE0800 C H12 16:03:00
8116825 Zemanová Barbora KRE0750 B D14 16:30:00
8660908 Nováková Alena KRE7450 C D45 16:33:00
8656659 Novák Vítek KRE0600 B H14 16:37:00
8116772 Novák Michal KRE1100 C H10 16:38:00
8516427 Fialová Irena KRE7950 C D35 16:48:00
8517327 Martin Padrta KRE7502 C H45 16:48:00
2148185 Padrta Ondřej KRE0705 C H14 16:52:00
2420040 Fialová Simona KRE1150 C D10N 16:54:00
2148179 Fialová Markéta KRE1050 C D10N 17:00:00
8516927 Čerklová Eva KRE0751 C D14 17:00:00
8660920 Novák Jakub KRE0201 B H18 17:16:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52627 Hrouza Jan KRN1300 C HDR 16:00:00
2102867 Rychlý Jakub KRN1500 C HDR 16:00:00
8654885 Rychlá Pavlína KRN8559 C D21C 16:17:00
8654901 Jiříčková Bětka KRN8383 C D35 16:26:00
8654916 Rychlá Karolína KRN0757 B D14 16:57:00
8654914 Hrouza Jan KRN8100 C H35 17:07:00
8414134 Rychlý Pavel KRN8505 C H21C 17:14:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8662697 Klusáček Matěj LCE8903 R H21C 16:02:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656533 Klimpl Petr LPU5401 C H65 16:20:00
2113360 Jelínková Adéla LPU0254 B D18 16:21:00
8020220 Jelínek Filip LPU0514 A H16 17:06:00
8666870 Jelínek Kryštof LPU0314 A H18 17:06:00
8663165 Šišma Vojtěch LPU0204 B H18 17:18:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2064781 Sobotka Ivo OPI0600 B H14 16:34:00
0 Sobotková Lada OPI0951 C D12 17:17:00
2064779 Sobotka Radim OPI0300 B H18 17:24:00
(14)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7202889 Močubová Magdaléna Marie OSN1357 C HDR 16:00:00
8004350 Janíčková Jolana OSN0777 B D14 16:12:00
53177 Dvořáčková Eva OSN1050 C D10 16:13:00
436958 Pilná Klára OSN0452 B D16 16:14:00
436927 Pilná Anna OSN1151 C D10 16:17:00
8656600 Nechanická Daniela OSN7557 C D35 16:22:00
7202897 Močuba Stanislav OSN8001 C H35 16:33:00
8680294 Janíčková Jitka OSN7356 C D45 16:41:00
8226322 Dvořáčková Jana OSN7850 C D35 16:42:00
8006005 Wurzel Břetislav OSN6005 C H55 17:03:00
52146 Goncalves Joao OSN8900 C H21C 17:06:00
7205006 Nechanický Pavel OSN7209 C H45 17:12:00
8648630 Dvořáček Jakub OSN0303 C H18 17:20:00
52000 Chrást Lukáš OSN0301 B H18 17:26:00
(14)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8010108 Uhnavá Markéta PBM8485 C D35 16:00:00
8667953 Ježek David PBM0813 B H12 16:09:00
8656786 Bednaříková Emma PBM0359 A D18 16:15:00
8660552 Ježková Ivana PBM0560 B D16 16:16:00
8660438 Hovořáková Karolína PBM0351 A D18 16:19:00
2051534 Komenda Jakub PBM0712 B H14 16:22:00
8660444 Zřídkaveselý Martin PBM0808 B H12 16:37:00
2094550 Tachovská Kamila PBM7655 C D35 16:40:00
0 Komenda Kamil PBM7201 C H45 16:44:00
8660425 Ježek Filip PBM0414 B H16 16:50:00
8660433 Zřídkaveselý Libor PBM7207 C H21C 16:54:00
8660411 Zřídkaveselý Adam PBM0505 A H16 17:10:00
8000013 Šafek Jiří PBM7606 C H35 17:17:00
8028870 Strýček Jan PBM0503 A H16 17:20:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7202864 Lošťáková Ivana PGP7763 C D35 16:30:00
8662280 Jandera Kryštof PGP0700 B H14 16:49:00
7202578 Lošťáková Ela PGP0957 C D12 16:55:00
7210117 Lošťáková Sára PGP0660 B D14 17:06:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8028877 Melicharová Zdeňka PHK7551 C D45 16:23:00
8028839 Melichar Igor PHK6504 C H55 17:21:00
(24)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2420042 Forstová Viola PZR1551 C HDR 16:00:00
4767 Forstová Veronika PZR8181 C P 16:00:00
8710 Kříž Martin PZR7801 C P 16:00:00
232483 Skryja Ondřej PZR9502 C H21D 16:00:00
8659406 Křížová Zdenka PZR5051 C D65 16:01:00
232741 Novohradský Jan PZR5309 C H65 16:02:00
8033281 Doleželová Anna PZR0651 B D14 16:06:00
8656611 Pospíšil Jaromír PZR4417 C H65 16:08:00
2088199 Polanská Nelly PZR0152 B D21C 16:09:00
7210246 Šimon Eduard PZR0800 C H12 16:11:00
53709 Sobotka Petr PZR7008 C H21C 16:14:00
7210882 Libra Matyáš PZR0900 C H12 16:17:00
53700 Novohradský Petr PZR8903 C H21C 16:18:00
126 Broum Matěj PZR1002 C H10 16:30:00
2052352 Poláček Tomáš PZR0102 B H21C 16:30:00
2052393 Poláčková Bohuslava PZR7070 C D45 16:35:00
2420002 Vinopal Vojtěch PZR0901 C H12 16:35:00
438608 Forst Matouš PZR1100 C H10 16:36:00
8659407 Kříž Pavel PZR4800 C H55 16:55:00
232492 Skryja Bořivoj PZR6106 C H55 17:01:00
49824 Hladílek Jan PZR8814 C H21C 17:10:00
51900 Forst Vlastimil PZR5603 C H55 17:15:00
7210868 Baďurová Eliška PZR0752 C D14 17:18:00
8655485 Rosecká Alena PZR5654 C D55 17:24:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52092 Henková Svatava RBK5454 C D65 16:05:00
52078 Henek Milan RBK5307 C H65 16:12:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8116689 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 B D14 16:00:00
8116806 Hofhanzl Antonín RUZ0902 B H12 16:01:00
2092371 Komínová Vendula RUZ0751 B D14 16:09:00
49887 Fraj David RUZ0900 C H12 16:21:00
361944 Kubešová Kristýna RUZ1050 C D12 16:49:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8663133 Podivínský Tomáš SCP7201 C H45 16:26:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8338383 Havlík Jaroslav SJC3601 C H70 17:09:00
(43)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
681884 Jelínková Anna SJH1252 C HDR 16:00:00
995845 Komárková Ondřejka SJH1351 C HDR 16:00:00
2420068 Míchal Jáchym SJH1601 C HDR 16:00:00
442862 Dundáčková Hana SJH7052 C P 16:00:00
442885 Jelínková Marta SJH7854 C P 16:00:00
0 Smékal Jan SJH0405 C P 16:00:00
8662336 Blažek Cyril SJH0701 B H14 16:01:00
8226309 Blažková Veronika SJH0551 A D16 16:02:00
331357 Nosek Jakub SJH0002 B H21C 16:06:00
443107 Pobudová Marie SJH1050 C D10 16:07:00
8414138 Kubáková Nela SJH0451 B D16 16:08:00
8662283 Komárková Radka SJH1151 C D10 16:11:00
8014562 Blažek Vojtěch SJH1003 C H12 16:13:00
8656531 Blažková Kateřina SJH0252 A D21C 16:15:00
2096216 Gregorová Lenka SJH7853 C D35 16:16:00
8014456 Komárková Zbyňka SJH0751 C D14 16:21:00
8662335 Šrámková Michaela SJH9352 C D21C 16:21:00
8014566 Jelínek Vít SJH0804 C H12 16:23:00
442870 Pobuda Michal SJH7403 C H45 16:28:00
2079509 Míchal Jakub SJH1001 C H10 16:32:00
8648639 Dundáček Milan SJH6902 C H45 16:32:00
8663132 Parkan Tomáš SJH0803 B H12 16:33:00
2035147 Beranová Jana SJH7851 C D35 16:34:00
8670796 Benešová Michaela SJH0651 B D14 16:36:00
8651725 Beneš Jan SJH7001 C H45 16:38:00
8636796 Blažek Petr SJH7402 C H35 16:41:00
2088209 Kopenec Šimon SJH1002 C H10 16:42:00
2067961 Beran Antonín SJH1101 C H10 16:46:00
8003631 Blažek Zdeněk SJH7601 C H21C 16:46:00
9101672 Benešová Iva SJH7051 C D45 16:47:00
2088158 Kopencová Anna SJH0752 B D14 16:48:00
2067998 Blažková Markéta SJH7550 C D45 16:53:00
8656643 Parkan Jiří SJH6801 C H45 16:58:00
2087674 Beranová Marie SJH0951 C D12 17:01:00
8014444 Komárek Arnošt SJH7702 C H35 17:01:00
436440 Pobuda Vojtěch SJH0302 B H18 17:08:00
8116757 Nouza Petr SJH6501 C H45 17:08:00
420443 Dundáčková Julie SJH9853 C D21D 17:10:00
9200531 Gřunděl Ivan SJH4201 C H70 17:13:00
8662342 Dundáček Karel SJH0401 B H16 17:18:00
8003617 Nosek Vladimír SJH5901 C H55 17:19:00
8004613 Nouza Michal SJH0505 A H21C 17:22:00
2096231 Míchal Jiří SJH7802 C H35 17:25:00
(48)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1425374 Blažek Robin SJI1700 C HDR 16:00:00
888644 Prošek Filip SJI1401 C HDR 16:00:00
51774 Bartáková Petra SJI8151 P 16:00:00
2080979 Foltýnová Lenka SJI6751 C P 16:00:00
7003047 Kaňáková Petra SJI8751 C P 16:00:00
2126399 Pejchalová Petra SJI7950 C P 16:00:00
7200599 Frýba Dominik SJI9702 C H21C 16:00:00
8667506 Srb Vladimír SJI0701 A H14 16:04:00
2045309 Šenkýř Matěj SJI9902 C H21C 16:04:00
2088724 Hudec David SJI0806 C H12 16:07:00
8116725 Orany Vojtěch SJI0401 B H21C 16:10:00
1000506 Podhorská Věra SJI5252 C D65 16:11:00
2081356 Vítková Lenka SJI7852 C D35 16:12:00
8028807 Kadlec Jan SJI8306 C H21C 16:16:00
7200364 Kafka Matěj SJI9903 C H21C 16:20:00
8660560 Srbová Michaela SJI0551 A D16 16:20:00
2103300 Venhoda Lukáš SJI0801 B H12 16:25:00
8033298 Foltýnová Eva SJI0051 B D21C 16:25:00
336765 Vacková Anna SJI9854 C D21C 16:29:00
446402 Rachůnek Stanislav SJI0602 C H14 16:31:00
52335 Kafková Tereza SJI8956 C D21C 16:35:00
2129213 Černý Petr SJI0905 C H12 16:39:00
219258 Rachůnek Stanislav SJI6801 C H45 16:40:00
8109370 Venhoda Matěj SJI0301 B H21C 16:44:00
336763 Petráčková Kristýna SJI9851 C D21C 16:47:00
2044881 Šenkýř Vladimír SJI6000 C H55 16:49:00
8656540 Čech Petr SJI0001 A H21C 16:50:00
8226390 Vítková Hana SJI0750 B D14 16:54:00
8116794 Vítek Matěj SJI0500 A H16 16:56:00
7200366 Vacek Vojtěch SJI9602 C H21C 16:56:00
2127602 Máca Petr SJI7500 C H35 16:57:00
8109369 Hendrych Vít SJI0601 B H14 16:58:00
8648620 Zeman Jaroslav SJI5901 C H55 16:59:00
8028816 Venhoda Milan SJI7104 C H21C 17:00:00
219243 Vacek Milan SJI6901 C H45 17:00:00
8028815 Vítek Jaroslav SJI7201 C H21C 17:04:00
2125342 Krátká Eliška SJI0851 B D12 17:07:00
2095966 Máca Dominik SJI0503 C H16 17:08:00
52360 Kopecký Zdeněk SJI6002 C H55 17:09:00
9201980 Hudec Filip SJI0304 C H18 17:10:00
8667505 Srb Vladimír SJI7801 C H21C 17:12:00
2126366 Oranyová Sylva SJI0751 B D14 17:12:00
889294 Orany Tomáš SJI7311 C H35 17:13:00
2125372 Venhauer Vojtěch SJI0505 B H16 17:14:00
53631 Petráček Aleš SJI6301 C H55 17:17:00
8028823 Prošek Michal SJI7823 C H35 17:21:00
8149879 Kaňák Petr SJI6115 C H55 17:23:00
8116817 Prášil Marek SJI7313 R H21C 17:28:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8662373 Jandera Tomáš SOB7300 C H45 16:46:00
(20)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2134370 Vaníček Robin STA1401 C HDR 16:00:00
2001915 Vaníčková Nikola STA1051 C D10 16:01:00
2116452 Klimenko Zuzana STA8151 C D35 16:06:00
2116465 Wierer Jan STA0701 C H14 16:07:00
2134328 Doleželová Jolana STA1151 C D10 16:09:00
2134353 Lubasová Nela STA1152 C D10 16:15:00
8116807 Plachá Zita STA0551 B D16 16:18:00
2139483 Vaníček Štěpán STA1201 C H10N 16:21:00
8116821 Čápová Eliška STA0451 B D16 16:22:00
2029215 Wierer Antonín STA0901 C H12 16:27:00
2029154 Lubas Miroslav STA7802 C H35 16:37:00
2029139 Wierer Martin STA7702 C H35 16:45:00
8116810 Plachá Nora STA0851 C D12 16:53:00
2116487 Vaníček Ondřej STA7801 C H35 16:55:00
2108861 Klimenko Nikola STA1251 C D10N 16:58:00
2116453 Čápová Denisa STA0952 C D12 17:05:00
2134325 Lubasová Aneta STA0953 C D12 17:11:00
5297 Doležel Tomáš STA7701 C H35 17:11:00
2029139 Vaníčková Alena STA8651 C D21D 17:13:00
53676 Klimenko Igor STA8001 C H35 17:15:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8655386 Hepnar Luboš STE6307 C H55 16:51:00
8662317 Skoupý Jan STE9411 C H21C 17:16:00
(27)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2083370 Dobrovolný Vladimír TBM7009 C P 16:00:00
8088288 Hlaváčová Lucie TBM0660 B D14 16:03:00
515189 Bořilová Klára TBM8964 C D21C 16:03:00
52361 Eremiášová Jana TBM5451 C D65 16:09:00
8301247 Procházková Helena TBM5351 C D65 16:13:00
8115113 Grycová Petra TBM7467 C D35 16:14:00
8070717 Ptáček Jonáš TBM0717 B H14 16:16:00
8120028 Dobrovolná Anna TBM0758 B D14 16:18:00
8100019 Urválek Jan TBM0707 B H14 16:25:00
8663167 Miková Lenka TBM0460 B D16 16:26:00
2067207 Fuchsová Marcela TBM7260 C D45 16:29:00
2067208 Fuchs Jan TBM7101 C H45 16:30:00
8667974 Fuchsová Ema TBM0653 B D14 16:33:00
8323322 Karlík Jan TBM8809 C H21C 16:38:00
8007275 Kubáňová Jana TBM7275 C D45 16:39:00
8667955 Ehlová Martina TBM0655 A D14 16:39:00
49656 Hlaváčová Šárka TBM7258 C D45 16:43:00
8311133 Jašek Milan TBM6201 C H55 16:47:00
8654918 Ehl Ondřej TBM0404 B H16 16:54:00
53296 Urválek Jiří TBM6107 C H45 16:56:00
53270 Miková Iva TBM7071 C D45 17:01:00
8180018 Gryc Ondřej TBM0406 A H16 17:02:00
8644875 Kavan Tomáš TBM8603 C H21C 17:02:00
8077877 Ptáčková Julie TBM0980 C D12 17:03:00
8017701 Ehl Jiří TBM7701 C H21C 17:18:00
8299099 Jašková Monika TBM6363 C D55 17:22:00
8008833 Bořil Tomáš TBM8833 C H21C 17:26:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8662742 Picek Jan TJN9101 C H21C 16:28:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2148130 Mazzarese Aiden TRT1500 C HDR 16:00:00
2102564 Oulická Hana TRT5350 C D65 16:03:00
51989 Blecha Ladislav TRT5100 C H65 16:06:00
2102555 Mazzarese David TRT1100 C H10N 16:27:00
(17)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7001410 Orálek Miroslav TTR5201 C H65 16:00:00
224888 Dvořáčková Jana TTR8154 C D35 16:04:00
52253 Orálková Libuše TTR5351 C D65 16:07:00
500580 Prášil Šimon TTR0901 C H12 16:19:00
8109391 Cícha Matěj TTR0102 B H21C 16:34:00
53153 Dvořáček Jan TTR0701 C H14 16:40:00
2092381 Cícha Radek TTR7503 C H45 16:42:00
2092365 Cíchová Pavlína TTR7452 C D45 16:49:00
2103756 Klusáček Martin TTR5601 C H55 16:57:00
8666871 Prášil Tomáš TTR0501 A H16 17:00:00
2801047 Drábek Petr TTR6701 C H45 17:02:00
0 Dvořáčková Eliška TTR0951 C D12 17:13:00
2115149 Novotný Vojtěch TTR0203 B H18 17:14:00
303944 Klusáčková Jitka TTR6152 C D55 17:20:00
2115144 Novotný Tomáš TTR0305 B H18 17:22:00
2801050 Drábek Vojtěch TTR0103 C H21C 17:24:00
2092373 Cícha Václav TTR0401 B H18 17:28:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8662713 Martanová Lea TUR0555 A D21C 16:19:00
8659420 Martanová Elin TUR0253 A D21C 16:27:00
8680600 Karatsiolis Kryštof TUR9901 C H21C 16:48:00
8651708 Kamenický Jeroným TUR9549 R H21C 16:52:00
8680597 Folprecht Miroslav TUR5501 C H55 17:11:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7210242 Šišma Pavel TYN6901 C H45 16:36:00
7209364 Šišmová Hana TYN6850 C D45 17:03:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
428296 Štípek Rostislav TZL5702 C H55 17:07:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
428280 Kopecká Tereza UOL1050 C D10 16:05:00
420402 Kopecká Jitka UOL7750 C D35 16:08:00
8662369 Kopecký David UOL7800 C H21C 16:32:00
2044889 Kopecká Nela UOL0650 B D14 17:24:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2011839 Henek Vladan VBM8002 C H21C 16:24:00
8680303 Jordanov Nikolaj VBM6501 C H45 16:34:00
2419914 Vlčková Hana VBM8555 C D21C 16:43:00
8226365 Hanzl Vlastimil VBM5329 C H55 16:45:00
(22)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2115728 Míka Tomáš VCB1403 C HDR 16:00:00
426341 Votíková Monika VCB7254 C D35 16:02:00
2127640 Gotfried Štěpán VCB0905 C H12 16:05:00
8116671 Teringlová Vendula VCB0451 A D16 16:10:00
7206551 Teringlová Martina VCB7851 C D35 16:10:00
0 Rücklová Alena VCB8150 C D35 16:24:00
426387 Votíková Tereza VCB0454 C D16 16:24:00
8007194 Minařík František VCB1103 C H10 16:28:00
8226414 Minařík Josef VCB0903 C H12 16:29:00
2118452 Jarošová Irena VCB7551 D45 16:31:00
7207856 Míková Lenka VCB7653 C D35 16:36:00
2127644 Jaroš Jáchym VCB0800 C H12 16:43:00
232980 Teringl Vojtěch VCB0702 B H14 16:43:00
887942 Míka Ondřej VCB1003 C H10 16:44:00
8013928 Veselá Eva VCB7853 C D35 16:46:00
53728 Hejzlar Josef VCB5601 C H55 16:53:00
2081379 Teringlová Veronika VCB1251 C D10N 16:56:00
2127643 Jarošová Linda VCB0950 C D12 16:57:00
426396 Gottfriedová Marcela VCB7055 C D45 16:59:00
8648557 Rychtecký Josef VCB4801 C H70 17:07:00
8028835 Teringl Radek VCB6502 C H55 17:13:00
53725 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C D55 17:14:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8662685 Martan Jiří VLI7300 C H21C 16:26:00
(18)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2025202 Vorlíčková Lenka VTA6751 C P 16:00:00
7210406 Novisedlák Patrik VTA0601 C H14 16:10:00
8670798 Kosobudová Anna VTA0551 A D16 16:12:00
8680400 Svobodová Anna VTA0151 B D21C 16:13:00
2025212 Khýn Miroslav VTA5401 C H65 16:22:00
2116188 Karbusová Kateřina VTA0055 B D21C 16:39:00
7207619 Svoboda Jan VTA0701 B H14 16:46:00
2025208 Krejčová Petra VTA0658 B D14 16:51:00
7210237 Deim Karel VTA7202 C H35 16:51:00
2025201 Khýn Hubert VTA0603 C H14 16:55:00
9101708 Svobodová Martina VTA7151 C D45 16:57:00
2025204 Kouba Martin VTA0702 B H14 17:01:00
8670756 Deim Michal VTA0402 B H16 17:04:00
8670757 Kouba Marek VTA0202 B H18 17:04:00
8636195 Vébr Jiří VTA6901 C H45 17:06:00
2025207 Mengler Vojtěch VTA0502 B H16 17:12:00
8659393 Dlouhý Matěj VTA0302 B H18 17:12:00
8670755 Přílepková Radka VTA0651 B D14 17:15:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2051518 Zelený Vladan ZBM0405 C H16 16:48:00
8660434 Zelený Pavel ZBM7302 C H35 16:53:00
Ostatní kluby
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
2419941 Uchytil Tomáš 0010001 Měřín Cyklokroužek H35 17:05
2025213 Novisedlák Dušan 0020001 Sedlaci2020 P 16:00
7300472 Blažková Kristina 0030001 Bludní tuleni D35 16:32
2102679 Ondráček Ondřej 0040001 Příchozí P 16:00
2127647 Černý Ondřej 0050001 Bez registrace H10N 16:25
2102688 Štípková Jana 0060001 neregistrovaná HDR 16:00
2102692 Beneš Michal 0080001 TJ Růžená nereg HDR 16:00
2102720 Bloudíček Jakub 0080004 TJ Růžená nereg HDR 16:00
2102711 Procházková Kateřina 0080002 TJ Růžená nereg HDR 16:00
2102712 Šťastná Štěpánka 0080003 TJ Růžená nereg HDR 16:00