Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Klubová startovka

Datum:
20.06.2020
Místo konání:
Telč
Pořadatel:
RUZ - TJ Růžená
Mapa:
Telč 2020
Ředitel závodu:
Kubálek Zdeněk - R3
Hlavní rozhodčí:
Polednová Hana - R3
Stavitel tratí:
Kubešová Eva - R3
Kluby:
26A     JBM     ADA     BBM     BZR     CST     CTB     DKP     CHT     JHB     JMO     KAM     KPY     KRE     KRN     LCE     LPU     OPI     OSN     PBM     PGP     PHK     PZR     RBK     RUZ     SCP     SJC     SJH     SJI     SOB     STA     STE     TBM     TJN     TRT     TTR     TUR     TYN     TZL     UOL     VBM     VCB     VLI     VTA     ZBM     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:00:00 Haider Anna 26A5650 8630860 HDR
16:16:00 Hones Sepp 26A5400 8116117 H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:05:00 Gawel Jiří JBM5700 8666873 H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:04:00 Richter Rudolf ADA5113 352315 C H65
16:27:00 Richterová Nataša ADA7451 52715 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:14:00 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C H65
16:58:00 Dvořák Miloš BBM7300 2088211 C H21C
17:26:00 Peřinková Irena BBM6550 331257 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:51:00 Čechová Zuzana BZR6951 8149884 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:52:00 Málek Martin CST6501 8246117 C H45
17:18:00 Málková Věra CST6550 2118474 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:00:00 Klusáčková Johana CTB1153 2119197 C HDR
16:00:00 Klusáčková Dorota CTB1152 2120639 C HDR
16:00:00 Šťastný Vilém CTB1301 51830 C HDR
16:04:00 Paulová Pavlína CTB0551 8003591 C D16
16:08:00 Novák Pavel CTB7001 8648548 C H21C
16:11:00 Gregorová Kamila CTB8151 8660904 E D21C
16:13:00 Novák Matyáš CTB0601 8226396 B H14
16:20:00 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C D35
16:24:00 Běloušková Kateřina CTB0752 8003607 B D14
16:28:00 Klusáčková Lenka CTB8051 232874 C D35
16:28:00 Kocourek Jiří CTB0602 2118475 B H14
16:31:00 Běloušek Matěj CTB1202 2113412 C H10N
16:31:00 Voborníková Alena CTB9451 8660906 R D21C
16:34:00 Šťastný Antonín CTB1101 8003650 C H10
16:35:00 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C H35
16:38:00 Šťastná Lenka CTB8351 2082926 C D35
16:40:00 Novák Tobiáš CTB1103 7260014 C H10
16:41:00 Klusáček Mikuláš CTB0902 2111816 C H12
16:42:00 Sabol Josef CTB9902 436413 C H21C
16:45:00 Žandová Hana CTB7052 7260028 C D45
16:49:00 Šťastný Karel CTB7901 2087711 C H35
16:52:00 Paulová Hana CTB7851 2039078 C D35
16:54:00 Voborník Petr CTB6601 8414102 C H45
16:55:00 Voborníková Eva CTB6851 8003667 C D45
16:59:00 Paul Pavel CTB7601 2039076 C H35
17:04:00 Žanda Jan CTB6701 8003600 C H45
17:08:00 Hübner Jan CTB7902 8200032 C H21C
17:09:00 Nováková Anna Marie CTB0951 8648583 C D12
17:09:00 Paulová Barbora CTB0753 8003665 B D14
17:20:00 Žanda Jan CTB9901 8003618 C H21C
17:23:00 Klusáček Luděk CTB7803 232875 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:39:00 Fröhlich Martin DKP8207 8014440 C H35
16:43:00 Gregor Martin DKP7705 2121756 C H35
16:45:00 Gregorová Alice DKP0758 7208080 B D14
17:02:00 Gregorová Magdalena DKP1158 51139 C D10N
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:00:00 Korecký Marek CHT1701 515504 C HDR
16:00:00 Korecký Radan CHT1401 2134303 C HDR
16:00:00 Matras Štěpán CHT1402 51980 C HDR
16:00:00 Matrasová Marie CHT1451 232883 C HDR
16:03:00 Vítková Eva CHT1053 682379 C D10
16:05:00 Binková Jana CHT8651 52312 C D21C
16:06:00 Veselá Tereza CHT0552 7207628 C D16
16:10:00 Matras Jaroslav CHT5301 51953 C H65
16:12:00 Jansa Jiří CHT8402 8061449 C H21C
16:15:00 Doležalová Barbora CHT0655 2115708 C D14
16:17:00 Starková Terezie CHT0251 9102283 C D18
16:18:00 Vítek Josef CHT4802 51948 C H65
16:18:00 Švecová Iva CHT7151 53167 C D35
16:19:00 Dejnožka Matěj CHT0701 2111744 C H14
16:19:00 Korecká Eva CHT1054 7207853 C D10
16:23:00 Svoboda Jan CHT1002 0 C H10N
16:23:00 Kratochvílová Stanislava CHT8751 4537 C D21C
16:24:00 Zlesák Milan CHT5101 51951 C H65
16:27:00 Halamková Justýna CHT0651 2115701 C D14
16:31:00 Vítek Vojtěch CHT0801 682374 B H12
16:33:00 Matrasová Kateřina CHT8353 1007554 C D21C
16:36:00 Hledík Jakub CHT9501 8667987 C H21C
16:37:00 Kašparová Lucie CHT9652 8033202 C D21C
16:40:00 Korecký Miroslav CHT7901 301360 C H21C
16:42:00 Zoulíková Vendula CHT0753 2120999 B D14
16:44:00 Korecká Lenka CHT8053 8033277 C D35
16:45:00 Ondráčková Lucie CHT9254 8680611 C D21C
16:47:00 Keller Ivo CHT7703 2148244 C H35
16:51:00 Slavíková Barbora CHT0951 2120993 C D12
16:52:00 Šíma Matěj CHT0502 2127613 B H16
16:58:00 Keller Filip CHT0503 2115707 C H16
16:59:00 Kellerová Alice CHT0852 2115706 B D12
17:03:00 Slavíková Tereza CHT0656 8226328 B D14
17:03:00 Klvaňa Milan CHT7500 8226323 C H35
17:05:00 Starka František CHT4801 51949 C H70
17:09:00 Matras Tomáš CHT8001 7210808 C H35
17:10:00 Vacek František CHT7001 4634 C H45
17:11:00 Vodrážka Oldřich CHT4701 52323 C H70
17:16:00 Jansová Alena CHT5852 51897 C D55
17:16:00 Vacek František CHT0501 2067939 C H16
17:22:00 Hybeš Michal CHT0401 336711 B H16
17:27:00 Slavíková Eva CHT0652 2124751 B D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:00:00 Kubáková Laura JHB1550 301356 C HDR
16:07:00 Nesrovnalová Iveta JHB8952 53615 C D21C
16:22:00 Culka Josef JHB8607 7300171 C H21C
16:25:00 Fencíková Vladislava JHB6553 7204508 C D45
17:19:00 Nesrovnal Jaroslav JHB8305 4630 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:15:00 Bulička Martin JMO0801 8660380 B H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:29:00 Mišek Michal KAM1300 2088709 C H10N
16:50:00 Mišeková Martina KAM7851 2088714 C D35
16:50:00 Mišek Michal KAM7202 2800300 C H45
17:15:00 Mišeková Lucie KAM1050 8660577 B D12
17:21:00 Mišeková Kateřina KAM0756 8660576 B D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:41:00 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:00:00 Fiala Tomáš KRE7400 2148171 C P
16:03:00 Fiala Ondřej KRE0800 2127621 C H12
16:30:00 Zemanová Barbora KRE0750 8116825 B D14
16:33:00 Nováková Alena KRE7450 8660908 C D45
16:37:00 Novák Vítek KRE0600 8656659 B H14
16:38:00 Novák Michal KRE1100 8116772 C H10
16:48:00 Fialová Irena KRE7950 8516427 C D35
16:48:00 Martin Padrta KRE7502 8517327 C H45
16:52:00 Padrta Ondřej KRE0705 2148185 C H14
16:54:00 Fialová Simona KRE1150 2420040 C D10N
17:00:00 Fialová Markéta KRE1050 2148179 C D10N
17:00:00 Čerklová Eva KRE0751 8516927 C D14
17:16:00 Novák Jakub KRE0201 8660920 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:00:00 Hrouza Jan KRN1300 52627 C HDR
16:00:00 Rychlý Jakub KRN1500 2102867 C HDR
16:17:00 Rychlá Pavlína KRN8559 8654885 C D21C
16:26:00 Jiříčková Bětka KRN8383 8654901 C D35
16:57:00 Rychlá Karolína KRN0757 8654916 B D14
17:07:00 Hrouza Jan KRN8100 8654914 C H35
17:14:00 Rychlý Pavel KRN8505 8414134 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:02:00 Klusáček Matěj LCE8903 8662697 R H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:20:00 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C H65
16:21:00 Jelínková Adéla LPU0254 2113360 B D18
17:06:00 Jelínek Filip LPU0514 8020220 A H16
17:06:00 Jelínek Kryštof LPU0314 8666870 A H18
17:18:00 Šišma Vojtěch LPU0204 8663165 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:34:00 Sobotka Ivo OPI0600 2064781 B H14
17:17:00 Sobotková Lada OPI0951 0 C D12
17:24:00 Sobotka Radim OPI0300 2064779 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:00:00 Močubová Magdaléna Marie OSN1357 7202889 C HDR
16:12:00 Janíčková Jolana OSN0777 8004350 B D14
16:13:00 Dvořáčková Eva OSN1050 53177 C D10
16:14:00 Pilná Klára OSN0452 436958 B D16
16:17:00 Pilná Anna OSN1151 436927 C D10
16:22:00 Nechanická Daniela OSN7557 8656600 C D35
16:33:00 Močuba Stanislav OSN8001 7202897 C H35
16:41:00 Janíčková Jitka OSN7356 8680294 C D45
16:42:00 Dvořáčková Jana OSN7850 8226322 C D35
17:03:00 Wurzel Břetislav OSN6005 8006005 C H55
17:06:00 Goncalves Joao OSN8900 52146 C H21C
17:12:00 Nechanický Pavel OSN7209 7205006 C H45
17:20:00 Dvořáček Jakub OSN0303 8648630 C H18
17:26:00 Chrást Lukáš OSN0301 52000 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:00:00 Uhnavá Markéta PBM8485 8010108 C D35
16:09:00 Ježek David PBM0813 8667953 B H12
16:15:00 Bednaříková Emma PBM0359 8656786 A D18
16:16:00 Ježková Ivana PBM0560 8660552 B D16
16:19:00 Hovořáková Karolína PBM0351 8660438 A D18
16:22:00 Komenda Jakub PBM0712 2051534 B H14
16:37:00 Zřídkaveselý Martin PBM0808 8660444 B H12
16:40:00 Tachovská Kamila PBM7655 2094550 C D35
16:44:00 Komenda Kamil PBM7201 0 C H45
16:50:00 Ježek Filip PBM0414 8660425 B H16
16:54:00 Zřídkaveselý Libor PBM7207 8660433 C H21C
17:10:00 Zřídkaveselý Adam PBM0505 8660411 A H16
17:17:00 Šafek Jiří PBM7606 8000013 C H35
17:20:00 Strýček Jan PBM0503 8028870 A H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:30:00 Lošťáková Ivana PGP7763 7202864 C D35
16:49:00 Jandera Kryštof PGP0700 8662280 B H14
16:55:00 Lošťáková Ela PGP0957 7202578 C D12
17:06:00 Lošťáková Sára PGP0660 7210117 B D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:23:00 Melicharová Zdeňka PHK7551 8028877 C D45
17:21:00 Melichar Igor PHK6504 8028839 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:00:00 Forstová Viola PZR1551 2420042 C HDR
16:00:00 Forstová Veronika PZR8181 4767 C P
16:00:00 Kříž Martin PZR7801 8710 C P
16:00:00 Skryja Ondřej PZR9502 232483 C H21D
16:01:00 Křížová Zdenka PZR5051 8659406 C D65
16:02:00 Novohradský Jan PZR5309 232741 C H65
16:06:00 Doleželová Anna PZR0651 8033281 B D14
16:08:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C H65
16:09:00 Polanská Nelly PZR0152 2088199 B D21C
16:11:00 Šimon Eduard PZR0800 7210246 C H12
16:14:00 Sobotka Petr PZR7008 53709 C H21C
16:17:00 Libra Matyáš PZR0900 7210882 C H12
16:18:00 Novohradský Petr PZR8903 53700 C H21C
16:30:00 Broum Matěj PZR1002 126 C H10
16:30:00 Poláček Tomáš PZR0102 2052352 B H21C
16:35:00 Poláčková Bohuslava PZR7070 2052393 C D45
16:35:00 Vinopal Vojtěch PZR0901 2420002 C H12
16:36:00 Forst Matouš PZR1100 438608 C H10
16:55:00 Kříž Pavel PZR4800 8659407 C H55
17:01:00 Skryja Bořivoj PZR6106 232492 C H55
17:10:00 Hladílek Jan PZR8814 49824 C H21C
17:15:00 Forst Vlastimil PZR5603 51900 C H55
17:18:00 Baďurová Eliška PZR0752 7210868 C D14
17:24:00 Rosecká Alena PZR5654 8655485 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:05:00 Henková Svatava RBK5454 52092 C D65
16:12:00 Henek Milan RBK5307 52078 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:00:00 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 8116689 B D14
16:01:00 Hofhanzl Antonín RUZ0902 8116806 B H12
16:09:00 Komínová Vendula RUZ0751 2092371 B D14
16:21:00 Fraj David RUZ0900 49887 C H12
16:49:00 Kubešová Kristýna RUZ1050 361944 C D12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:26:00 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:09:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C H70
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:00:00 Jelínková Anna SJH1252 681884 C HDR
16:00:00 Komárková Ondřejka SJH1351 995845 C HDR
16:00:00 Míchal Jáchym SJH1601 2420068 C HDR
16:00:00 Dundáčková Hana SJH7052 442862 C P
16:00:00 Jelínková Marta SJH7854 442885 C P
16:00:00 Smékal Jan SJH0405 0 C P
16:01:00 Blažek Cyril SJH0701 8662336 B H14
16:02:00 Blažková Veronika SJH0551 8226309 A D16
16:06:00 Nosek Jakub SJH0002 331357 B H21C
16:07:00 Pobudová Marie SJH1050 443107 C D10
16:08:00 Kubáková Nela SJH0451 8414138 B D16
16:11:00 Komárková Radka SJH1151 8662283 C D10
16:13:00 Blažek Vojtěch SJH1003 8014562 C H12
16:15:00 Blažková Kateřina SJH0252 8656531 A D21C
16:16:00 Gregorová Lenka SJH7853 2096216 C D35
16:21:00 Komárková Zbyňka SJH0751 8014456 C D14
16:21:00 Šrámková Michaela SJH9352 8662335 C D21C
16:23:00 Jelínek Vít SJH0804 8014566 C H12
16:28:00 Pobuda Michal SJH7403 442870 C H45
16:32:00 Míchal Jakub SJH1001 2079509 C H10
16:32:00 Dundáček Milan SJH6902 8648639 C H45
16:33:00 Parkan Tomáš SJH0803 8663132 B H12
16:34:00 Beranová Jana SJH7851 2035147 C D35
16:36:00 Benešová Michaela SJH0651 8670796 B D14
16:38:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C H45
16:41:00 Blažek Petr SJH7402 8636796 C H35
16:42:00 Kopenec Šimon SJH1002 2088209 C H10
16:46:00 Beran Antonín SJH1101 2067961 C H10
16:46:00 Blažek Zdeněk SJH7601 8003631 C H21C
16:47:00 Benešová Iva SJH7051 9101672 C D45
16:48:00 Kopencová Anna SJH0752 2088158 B D14
16:53:00 Blažková Markéta SJH7550 2067998 C D45
16:58:00 Parkan Jiří SJH6801 8656643 C H45
17:01:00 Beranová Marie SJH0951 2087674 C D12
17:01:00 Komárek Arnošt SJH7702 8014444 C H35
17:08:00 Pobuda Vojtěch SJH0302 436440 B H18
17:08:00 Nouza Petr SJH6501 8116757 C H45
17:10:00 Dundáčková Julie SJH9853 420443 C D21D
17:13:00 Gřunděl Ivan SJH4201 9200531 C H70
17:18:00 Dundáček Karel SJH0401 8662342 B H16
17:19:00 Nosek Vladimír SJH5901 8003617 C H55
17:22:00 Nouza Michal SJH0505 8004613 A H21C
17:25:00 Míchal Jiří SJH7802 2096231 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:00:00 Blažek Robin SJI1700 1425374 C HDR
16:00:00 Prošek Filip SJI1401 888644 C HDR
16:00:00 Bartáková Petra SJI8151 51774 P
16:00:00 Foltýnová Lenka SJI6751 2080979 C P
16:00:00 Kaňáková Petra SJI8751 7003047 C P
16:00:00 Pejchalová Petra SJI7950 2126399 C P
16:00:00 Frýba Dominik SJI9702 7200599 C H21C
16:04:00 Srb Vladimír SJI0701 8667506 A H14
16:04:00 Šenkýř Matěj SJI9902 2045309 C H21C
16:07:00 Hudec David SJI0806 2088724 C H12
16:10:00 Orany Vojtěch SJI0401 8116725 B H21C
16:11:00 Podhorská Věra SJI5252 1000506 C D65
16:12:00 Vítková Lenka SJI7852 2081356 C D35
16:16:00 Kadlec Jan SJI8306 8028807 C H21C
16:20:00 Kafka Matěj SJI9903 7200364 C H21C
16:20:00 Srbová Michaela SJI0551 8660560 A D16
16:25:00 Venhoda Lukáš SJI0801 2103300 B H12
16:25:00 Foltýnová Eva SJI0051 8033298 B D21C
16:29:00 Vacková Anna SJI9854 336765 C D21C
16:31:00 Rachůnek Stanislav SJI0602 446402 C H14
16:35:00 Kafková Tereza SJI8956 52335 C D21C
16:39:00 Černý Petr SJI0905 2129213 C H12
16:40:00 Rachůnek Stanislav SJI6801 219258 C H45
16:44:00 Venhoda Matěj SJI0301 8109370 B H21C
16:47:00 Petráčková Kristýna SJI9851 336763 C D21C
16:49:00 Šenkýř Vladimír SJI6000 2044881 C H55
16:50:00 Čech Petr SJI0001 8656540 A H21C
16:54:00 Vítková Hana SJI0750 8226390 B D14
16:56:00 Vítek Matěj SJI0500 8116794 A H16
16:56:00 Vacek Vojtěch SJI9602 7200366 C H21C
16:57:00 Máca Petr SJI7500 2127602 C H35
16:58:00 Hendrych Vít SJI0601 8109369 B H14
16:59:00 Zeman Jaroslav SJI5901 8648620 C H55
17:00:00 Venhoda Milan SJI7104 8028816 C H21C
17:00:00 Vacek Milan SJI6901 219243 C H45
17:04:00 Vítek Jaroslav SJI7201 8028815 C H21C
17:07:00 Krátká Eliška SJI0851 2125342 B D12
17:08:00 Máca Dominik SJI0503 2095966 C H16
17:09:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C H55
17:10:00 Hudec Filip SJI0304 9201980 C H18
17:12:00 Srb Vladimír SJI7801 8667505 C H21C
17:12:00 Oranyová Sylva SJI0751 2126366 B D14
17:13:00 Orany Tomáš SJI7311 889294 C H35
17:14:00 Venhauer Vojtěch SJI0505 2125372 B H16
17:17:00 Petráček Aleš SJI6301 53631 C H55
17:21:00 Prošek Michal SJI7823 8028823 C H35
17:23:00 Kaňák Petr SJI6115 8149879 C H55
17:28:00 Prášil Marek SJI7313 8116817 R H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:46:00 Jandera Tomáš SOB7300 8662373 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:00:00 Vaníček Robin STA1401 2134370 C HDR
16:01:00 Vaníčková Nikola STA1051 2001915 C D10
16:06:00 Klimenko Zuzana STA8151 2116452 C D35
16:07:00 Wierer Jan STA0701 2116465 C H14
16:09:00 Doleželová Jolana STA1151 2134328 C D10
16:15:00 Lubasová Nela STA1152 2134353 C D10
16:18:00 Plachá Zita STA0551 8116807 B D16
16:21:00 Vaníček Štěpán STA1201 2139483 C H10N
16:22:00 Čápová Eliška STA0451 8116821 B D16
16:27:00 Wierer Antonín STA0901 2029215 C H12
16:37:00 Lubas Miroslav STA7802 2029154 C H35
16:45:00 Wierer Martin STA7702 2029139 C H35
16:53:00 Plachá Nora STA0851 8116810 C D12
16:55:00 Vaníček Ondřej STA7801 2116487 C H35
16:58:00 Klimenko Nikola STA1251 2108861 C D10N
17:05:00 Čápová Denisa STA0952 2116453 C D12
17:11:00 Lubasová Aneta STA0953 2134325 C D12
17:11:00 Doležel Tomáš STA7701 5297 C H35
17:13:00 Vaníčková Alena STA8651 2029139 C D21D
17:15:00 Klimenko Igor STA8001 53676 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:51:00 Hepnar Luboš STE6307 8655386 C H55
17:16:00 Skoupý Jan STE9411 8662317 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:00:00 Dobrovolný Vladimír TBM7009 2083370 C P
16:03:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 8088288 B D14
16:03:00 Bořilová Klára TBM8964 515189 C D21C
16:09:00 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C D65
16:13:00 Procházková Helena TBM5351 8301247 C D65
16:14:00 Grycová Petra TBM7467 8115113 C D35
16:16:00 Ptáček Jonáš TBM0717 8070717 B H14
16:18:00 Dobrovolná Anna TBM0758 8120028 B D14
16:25:00 Urválek Jan TBM0707 8100019 B H14
16:26:00 Miková Lenka TBM0460 8663167 B D16
16:29:00 Fuchsová Marcela TBM7260 2067207 C D45
16:30:00 Fuchs Jan TBM7101 2067208 C H45
16:33:00 Fuchsová Ema TBM0653 8667974 B D14
16:38:00 Karlík Jan TBM8809 8323322 C H21C
16:39:00 Kubáňová Jana TBM7275 8007275 C D45
16:39:00 Ehlová Martina TBM0655 8667955 A D14
16:43:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C D45
16:47:00 Jašek Milan TBM6201 8311133 C H55
16:54:00 Ehl Ondřej TBM0404 8654918 B H16
16:56:00 Urválek Jiří TBM6107 53296 C H45
17:01:00 Miková Iva TBM7071 53270 C D45
17:02:00 Gryc Ondřej TBM0406 8180018 A H16
17:02:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C H21C
17:03:00 Ptáčková Julie TBM0980 8077877 C D12
17:18:00 Ehl Jiří TBM7701 8017701 C H21C
17:22:00 Jašková Monika TBM6363 8299099 C D55
17:26:00 Bořil Tomáš TBM8833 8008833 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:28:00 Picek Jan TJN9101 8662742 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:00:00 Mazzarese Aiden TRT1500 2148130 C HDR
16:03:00 Oulická Hana TRT5350 2102564 C D65
16:06:00 Blecha Ladislav TRT5100 51989 C H65
16:27:00 Mazzarese David TRT1100 2102555 C H10N
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:00:00 Orálek Miroslav TTR5201 7001410 C H65
16:04:00 Dvořáčková Jana TTR8154 224888 C D35
16:07:00 Orálková Libuše TTR5351 52253 C D65
16:19:00 Prášil Šimon TTR0901 500580 C H12
16:34:00 Cícha Matěj TTR0102 8109391 B H21C
16:40:00 Dvořáček Jan TTR0701 53153 C H14
16:42:00 Cícha Radek TTR7503 2092381 C H45
16:49:00 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C D45
16:57:00 Klusáček Martin TTR5601 2103756 C H55
17:00:00 Prášil Tomáš TTR0501 8666871 A H16
17:02:00 Drábek Petr TTR6701 2801047 C H45
17:13:00 Dvořáčková Eliška TTR0951 0 C D12
17:14:00 Novotný Vojtěch TTR0203 2115149 B H18
17:20:00 Klusáčková Jitka TTR6152 303944 C D55
17:22:00 Novotný Tomáš TTR0305 2115144 B H18
17:24:00 Drábek Vojtěch TTR0103 2801050 C H21C
17:28:00 Cícha Václav TTR0401 2092373 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:19:00 Martanová Lea TUR0555 8662713 A D21C
16:27:00 Martanová Elin TUR0253 8659420 A D21C
16:48:00 Karatsiolis Kryštof TUR9901 8680600 C H21C
16:52:00 Kamenický Jeroným TUR9549 8651708 R H21C
17:11:00 Folprecht Miroslav TUR5501 8680597 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:36:00 Šišma Pavel TYN6901 7210242 C H45
17:03:00 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:07:00 Štípek Rostislav TZL5702 428296 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:05:00 Kopecká Tereza UOL1050 428280 C D10
16:08:00 Kopecká Jitka UOL7750 420402 C D35
16:32:00 Kopecký David UOL7800 8662369 C H21C
17:24:00 Kopecká Nela UOL0650 2044889 B D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:24:00 Henek Vladan VBM8002 2011839 C H21C
16:34:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 8680303 C H45
16:43:00 Vlčková Hana VBM8555 2419914 C D21C
16:45:00 Hanzl Vlastimil VBM5329 8226365 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:00:00 Míka Tomáš VCB1403 2115728 C HDR
16:02:00 Votíková Monika VCB7254 426341 C D35
16:05:00 Gotfried Štěpán VCB0905 2127640 C H12
16:10:00 Teringlová Vendula VCB0451 8116671 A D16
16:10:00 Teringlová Martina VCB7851 7206551 C D35
16:24:00 Rücklová Alena VCB8150 0 C D35
16:24:00 Votíková Tereza VCB0454 426387 C D16
16:28:00 Minařík František VCB1103 8007194 C H10
16:29:00 Minařík Josef VCB0903 8226414 C H12
16:31:00 Jarošová Irena VCB7551 2118452 D45
16:36:00 Míková Lenka VCB7653 7207856 C D35
16:43:00 Jaroš Jáchym VCB0800 2127644 C H12
16:43:00 Teringl Vojtěch VCB0702 232980 B H14
16:44:00 Míka Ondřej VCB1003 887942 C H10
16:46:00 Veselá Eva VCB7853 8013928 C D35
16:53:00 Hejzlar Josef VCB5601 53728 C H55
16:56:00 Teringlová Veronika VCB1251 2081379 C D10N
16:57:00 Jarošová Linda VCB0950 2127643 C D12
16:59:00 Gottfriedová Marcela VCB7055 426396 C D45
17:07:00 Rychtecký Josef VCB4801 8648557 C H70
17:13:00 Teringl Radek VCB6502 8028835 C H55
17:14:00 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 53725 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:26:00 Martan Jiří VLI7300 8662685 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:00:00 Vorlíčková Lenka VTA6751 2025202 C P
16:10:00 Novisedlák Patrik VTA0601 7210406 C H14
16:12:00 Kosobudová Anna VTA0551 8670798 A D16
16:13:00 Svobodová Anna VTA0151 8680400 B D21C
16:22:00 Khýn Miroslav VTA5401 2025212 C H65
16:39:00 Karbusová Kateřina VTA0055 2116188 B D21C
16:46:00 Svoboda Jan VTA0701 7207619 B H14
16:51:00 Krejčová Petra VTA0658 2025208 B D14
16:51:00 Deim Karel VTA7202 7210237 C H35
16:55:00 Khýn Hubert VTA0603 2025201 C H14
16:57:00 Svobodová Martina VTA7151 9101708 C D45
17:01:00 Kouba Martin VTA0702 2025204 B H14
17:04:00 Deim Michal VTA0402 8670756 B H16
17:04:00 Kouba Marek VTA0202 8670757 B H18
17:06:00 Vébr Jiří VTA6901 8636195 C H45
17:12:00 Mengler Vojtěch VTA0502 2025207 B H16
17:12:00 Dlouhý Matěj VTA0302 8659393 B H18
17:15:00 Přílepková Radka VTA0651 8670755 B D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:48:00 Zelený Vladan ZBM0405 2051518 C H16
16:53:00 Zelený Pavel ZBM7302 8660434 C H35

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
17:05 Uchytil Tomáš 0010001 2419941 Měřín Cyklokroužek H35
16:00 Novisedlák Dušan 0020001 2025213 Sedlaci2020 P
16:32 Blažková Kristina 0030001 7300472 Bludní tuleni D35
16:00 Ondráček Ondřej 0040001 2102679 Příchozí P
16:25 Černý Ondřej 0050001 2127647 Bez registrace H10N
16:00 Štípková Jana 0060001 2102688 neregistrovaná HDR
16:00 Beneš Michal 0080001 2102692 TJ Růžená nereg HDR
16:00 Bloudíček Jakub 0080004 2102720 TJ Růžená nereg HDR
16:00 Procházková Kateřina 0080002 2102711 TJ Růžená nereg HDR
16:00 Šťastná Štěpánka 0080003 2102712 TJ Růžená nereg HDR