Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
05.09.2020
Místo konání:
Žumberk
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Žumberk, 1:4000, e = 2 m, formát A4, stav 8/2020, mapoval Martin Krejsa, mapový klíč ISSprOM 2019
Ředitel závodu:
Krejsa Martin - R2
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí:
Hledík Jakub - R3
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    

D10 1.23 km, 34 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:36:00 Havlíčková Hana CHT1153 0 C OOB SK Chrast
10:39:00 Súkupová Sára PGP1151 2144052 C SK Praga
10:42:00 Komárková Radka SJH1151 8003655 C SOS Jindřichův Hradec
10:45:00 Charouzová Hana CHT1152 0 C OOB SK Chrast
10:48:00 Pilná Anna OSN1151 436927 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:54:00 Lubasová Nela STA1152 2134353 C OK Střelka
10:57:00 Vítková Eva CHT1053 682379 C OOB SK Chrast
11:00:00 Pobudová Marie SJH1050 443107 C SOS Jindřichův Hradec
11:03:00 Korecká Eva CHT1054 7207853 C OOB SK Chrast
11:06:00 Doleželová Jolana STA1151 2134328 C OK Střelka

D10N 1.28 km, 36 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 Klusáčková Johana CTB1153 2119197 C SK OB Chotěboř
10:10:00 Súkupová Anita PGP1352 2419862 C SK Praga
10:13:00 Polednová Helena RUZ1250 51780 C TJ Růžená
10:16:00 Klusáčková Dorota CTB1152 2120639 C SK OB Chotěboř
10:19:00 Brychtová Lucie JHB1352 2103771 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod

D12 1.40 km, 58 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:08:00 Nešporová Terezie TTR0852 49689 C OOB Třebíč
10:11:00 Honzáková Nelka JHB0851 7210807 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:14:00 Kellerová Alice CHT0852 2115706 B OOB SK Chrast
10:17:00 Dvořáčková Eva OSN1050 53177 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:20:00 Čápová Denisa STA0952 2134335 C OK Střelka
10:26:00 Slavíková Barbora CHT0951 2120993 C OOB SK Chrast
10:29:00 Plachá Nora STA0851 8116821 C OK Střelka
10:32:00 Kamenická Tereza Ester OSN0888 8081227 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:35:00 Charouzová Eliška CHT0851 2124755 B OOB SK Chrast
10:38:00 Jelínková Michaela CTB0851 2121764 C SK OB Chotěboř
10:44:00 Nováková Anna Marie CTB0951 8648583 C SK OB Chotěboř
10:47:00 Lubasová Aneta STA0953 2134325 C OK Střelka
10:50:00 Krátká Eliška SJI0851 8109345 B OK Jihlava
10:53:00 Dvořáčková Eliška TTR0951 2420061 C OOB Třebíč

D14 1.64 km, 56 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Slavíková Tereza CHT0656 2148245 B OOB SK Chrast
10:47:00 Doleželová Anna PZR0651 8033281 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:49:00 Oranyová Sylva SJI0751 2126366 B OK Jihlava
10:51:00 Běloušková Kateřina CTB0752 8003607 B SK OB Chotěboř
10:53:00 Doležalová Barbora CHT0655 2115708 C OOB SK Chrast
10:57:00 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 8116689 B TJ Růžená
10:59:00 Vítková Hana SJI0750 8226390 B OK Jihlava
11:01:00 Slavíková Eva CHT0652 2124751 B OOB SK Chrast
11:03:00 Benešová Michaela SJH0651 8670796 B SOS Jindřichův Hradec
11:05:00 Dvořáčková Jana OSN0757 53158 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:09:00 Škapová Markéta CHT0752 2115709 B OOB SK Chrast
11:11:00 Paulová Barbora CTB0753 8003665 B SK OB Chotěboř
11:13:00 Wacková Anna SJI0653 2126386 B OK Jihlava
11:15:00 Zoulíková Vendula CHT0753 2120999 B OOB SK Chrast
11:17:00 Komárková Zbyňka SJH0751 8014456 C SOS Jindřichův Hradec
11:21:00 Janíčková Jolana OSN0777 8004350 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

D16 1.72 km, 56 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:05:00 Pilná Klára OSN0452 436958 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:07:00 Komárková Jindra SJH0453 8662283 C SOS Jindřichův Hradec
10:09:00 Veselá Tereza CHT0552 7207628 C OOB SK Chrast
10:11:00 Plachá Zita STA0551 8116810 B OK Střelka
10:13:00 Pavlíčková Hana KPY0450 8226325 A SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:17:00 Srbová Michaela SJI0551 8660560 A OK Jihlava
10:19:00 Honzáková Lenka JHB0551 7210814 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:21:00 Paulová Pavlína CTB0551 8003591 C SK OB Chotěboř
10:23:00 Kubáková Nela SJH0451 8414138 B SOS Jindřichův Hradec
10:25:00 Čápová Eliška STA0451 8116807 B OK Střelka

D18 1.74 km, 64 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 Starková Terezie CHT0251 9102283 C OOB SK Chrast
10:10:00 Jelínková Adéla LPU0254 8013867 B OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 Kropáčková Vendula CHT0353 2148235 B OOB SK Chrast

D21C 2.00 km, 70 m, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:50:00 Petrová Daniela LPU8454 8400365 C OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 Pangrácová Marie 0040001 8028804 Český svaz neslyšících sportovců, z.s.
10:54:00 Korecká Lenka CHT8053 8033277 C OOB SK Chrast
10:56:00 Voborníková Alena CTB9451 8660906 R SK OB Chotěboř
10:58:00 Nováková Eliška PDY0150 8033215 B Běhej Poděbrady
11:02:00 Kotrčová Lenka PDY9350 2115746 C Běhej Poděbrady
11:04:00 Vacková Anna SJI9854 336765 C OK Jihlava
11:06:00 Pangrácová Anna 0040002 8518315 Český svaz neslyšících sportovců, z.s.
11:08:00 Horčičková Vendula LCE9353 8644881 E OOB TJ Slovan Luhačovice
11:10:00 Smutná Pavla VAM8651 9669 C OB Vamberk
11:14:00 Mazalová Monika RBK9252 8667995 C SK Radioklub Blansko
11:16:00 Rosecká Alena PZR5654 8655485 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:18:00 Bořilová Klára TBM8964 515189 C KOS TJ Tesla Brno
11:20:00 Špirková Anežka LPU9051 51104 C OK Lokomotiva Pardubice
11:22:00 Chudíková Barbora SJI7850 8033211 C OK Jihlava

D21D 1.46 km, 46 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:49:00 Krátká Soňa SJI7650 2148195 C OK Jihlava
10:52:00 Maclová Kristýna LPU9155 405957 C OK Lokomotiva Pardubice

D35 1.77 km, 58 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:08:00 Polednová Hana RUZ8051 8654887 C TJ Růžená
10:11:00 Dvořáčková Jana OSN7850 8226322 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:14:00 Honzáková Jana JHB7753 7207340 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:17:00 Choutková Lenka SOB6350 2419963 C SOBSA
10:20:00 Šťastná Lenka CTB8351 2082926 C SK OB Chotěboř
10:26:00 Gregorová Lenka SJH7853 2096216 C SOS Jindřichův Hradec
10:29:00 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C SK OB Chotěboř
10:32:00 Brychtová Zuzana JHB8053 2103783 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:35:00 Cipryánová Alena BZP7850 7207851 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:38:00 Janderová Markéta SOB7750 8662356 C SOBSA
10:44:00 Kamenická Lenka OSN6955 8648571 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:47:00 Jelínková Hana CTB8152 899173 C SK OB Chotěboř
10:50:00 Šilerová Eva PDY8050 8660526 C Běhej Poděbrady
10:53:00 Vítková Lenka SJI7852 2081356 C OK Jihlava
10:56:00 Hofhanzlová Hana RUZ7951 2801046 C TJ Růžená
11:02:00 Klusáčková Lenka CTB8051 232874 C SK OB Chotěboř
11:05:00 Potužníková Eva SJH7652 2113481 C SOS Jindřichův Hradec
11:08:00 Demlová Jitka LPU6955 8230369 C OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 Nechanická Daniela OSN7557 8656600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:14:00 Paulová Hana CTB7851 2039078 C SK OB Chotěboř
11:20:00 Frajová Kamila RUZ7950 2111732 C TJ Růžená

D45 1.58 km, 54 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:05:00 Benešová Marika KDZ7150 2103782 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
10:07:00 Nechutová Alena PZR6969 2075659 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:09:00 ransdorfova sarka 0020001 7935 Ransdorfovi
10:11:00 Fencíková Vladislava JHB6553 7204508 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:13:00 Benešová Iva SJH7051 8660392 C SOS Jindřichův Hradec
10:17:00 Janečková Veronika SOB7151 53017 C SOBSA
10:19:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C OOB Třebíč
10:21:00 Janíčková Jitka OSN7356 8680294 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:23:00 Rachůnková Markéta SJI7150 2102817 C OK Jihlava
10:25:00 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C OK Sparta Praha
10:29:00 Janíková Martina SOB6750 2090841 C SOBSA
10:31:00 Tichá Jana SJH6451 51925 C SOS Jindřichův Hradec
10:33:00 Voborníková Eva CTB6851 8003667 C SK OB Chotěboř
10:35:00 Wurzelová Dana OSN6654 8006654 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:37:00 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C OOB Třebíč
10:41:00 Nouzová Alena SJH7151 2113478 C SOS Jindřichův Hradec
10:43:00 Žandová Hana CTB7052 7260028 C SK OB Chotěboř
10:45:00 Poláčková Bohuslava PZR7070 2052393 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:47:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
10:49:00 Suková Renata PZR7352 53196 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

D55 1.39 km, 42 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
10:43:00 Klusáčková Jitka TTR6152 303944 C OOB Třebíč

D65 1.23 km, 38 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:22:00 Jelínková Jana RUZ5552 2099490 C TJ Růžená
10:25:00 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C Slovan Praha
10:28:00 Podhorská Věra SJI5252 1000506 C OK Jihlava
10:31:00 Křížová Zdenka PZR5051 8659406 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

H10N 1.34 km, 36 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:09:00 Běloušek Matěj CTB1202 2113412 C SK OB Chotěboř
10:12:00 Nouza Vítek SJH1104 336789 C SOS Jindřichův Hradec
10:15:00 Šťastný Vilém CTB1301 51830 C SK OB Chotěboř
10:18:00 Šiler Štěpán PDY1101 2112725 C Běhej Poděbrady

H10 1.25 km, 32 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:06:00 Novák Tobiáš CTB1103 7260014 C SK OB Chotěboř
10:08:00 Svoboda Jan CHT1002 0 C OOB SK Chrast
10:10:00 Míchal Jakub SJH1001 2079509 C SOS Jindřichův Hradec
10:12:00 Broum Matěj PZR1002 126 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:14:00 Šťastný Antonín CTB1101 8003650 C SK OB Chotěboř
10:18:00 Forst Matouš PZR1100 7210855 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:20:00 Buršík Matěj SJI1002 2141936 C OK Jihlava
10:22:00 Beran Antonín SJH1101 8014505 C SOS Jindřichův Hradec
10:24:00 Balga Filip DKP1104 8516913 C Oddíl OB Kotlářka

H12 1.55 km, 42 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:36:00 Wierer Antonín STA0901 2029215 C OK Střelka
10:38:00 Černý Petr SJI0905 2129213 C OK Jihlava
10:40:00 Hofhanzl Antonín RUZ0902 8116806 B TJ Růžená
10:42:00 Venhoda Lukáš SJI0801 2103300 B OK Jihlava
10:44:00 Klusáček Mikuláš CTB0902 8003597 C SK OB Chotěboř
10:48:00 Vítek Vojtěch CHT0801 682374 B OOB SK Chrast
10:50:00 Parkan Tomáš SJH0803 8663132 B SOS Jindřichův Hradec
10:52:00 Fraj David RUZ0900 49887 C TJ Růžená
10:54:00 Blažek Vojtěch SJH1003 8014562 C SOS Jindřichův Hradec
10:56:00 Prášil Adam SJI0901 2088159 B OK Jihlava
11:00:00 Jelínek Vít SJH0804 8014566 C SOS Jindřichův Hradec

H14 1.69 km, 60 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 Dejnožka Matěj CHT0701 2111744 C OOB SK Chrast
10:10:00 Coufal Petr SJI0703 2121888 C OK Jihlava
10:13:00 Škaryd Vojtěch CTB0703 2039136 C SK OB Chotěboř
10:16:00 Hendrych Vít SJI0601 8109369 B OK Jihlava
10:19:00 Kocourek Jiří CTB0602 2118475 B SK OB Chotěboř
10:25:00 Srb Vladimír SJI0701 8667506 A OK Jihlava
10:28:00 Novák Matyáš CTB0601 8226396 B SK OB Chotěboř
10:31:00 Blažek Cyril SJH0701 8662336 B SOS Jindřichův Hradec
10:34:00 Jelínek Jaromír CTB0603 2081398 C SK OB Chotěboř
10:37:00 Wierer Jan STA0701 2116465 C OK Střelka
10:43:00 Votruba Štěpán CHT0702 0 C OOB SK Chrast
10:46:00 Knap Jakub PZR0701 8656630 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:49:00 Prášil Jakub SJI0702 2127589 B OK Jihlava
10:52:00 Jandera Kryštof PGP0700 8662280 B SK Praga

H16 1.96 km, 68 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:39:00 Nešpor Jiří TTR0502 995847 C OOB Třebíč
10:41:00 Venhauer Vojtěch SJI0505 2125372 B OK Jihlava
10:43:00 Smékal Jan SJH0405 2113419 C SOS Jindřichův Hradec
10:45:00 Dvořáček Tomáš OSN0505 2011898 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:47:00 Dundáček Karel SJH0401 8662342 B SOS Jindřichův Hradec
10:51:00 Orany Vojtěch SJI0401 8116725 B OK Jihlava
10:53:00 Cícha Václav TTR0401 2092373 B OOB Třebíč
10:55:00 Potužník Viktor SJH0504 8003611 B SOS Jindřichův Hradec
10:57:00 Vítek Matěj SJI0500 8116794 A OK Jihlava
10:59:00 Keller Filip CHT0503 2115707 C OOB SK Chrast

H18 1.98 km, 80 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Pobuda Vojtěch SJH0302 8515514 B SOS Jindřichův Hradec
10:34:00 Novotný Vojtěch TTR0203 2115149 B OOB Třebíč
10:37:00 Dvořáček Jakub OSN0303 8648630 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:40:00 Venhoda Matěj SJI0301 8109370 B OK Jihlava
10:43:00 Novotný Tomáš TTR0305 8003602 B OOB Třebíč
10:49:00 Chrást Lukáš OSN0301 52000 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

H21C 2.29 km, 86 m, 21 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:06:00 Komárek Arnošt SJH7702 8014444 C SOS Jindřichův Hradec
10:08:00 Bolech Filip LPU8602 49634 OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 Bořil Tomáš TBM8833 8008833 C KOS TJ Tesla Brno
10:12:00 Lauerman Jan SJI7419 8662358 C OK Jihlava
10:14:00 Jirásek Aleš LPU7601 8100176 C OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 Novák Pavel CTB7001 8648548 C SK OB Chotěboř
10:20:00 Ptáček Pavel BBM9600 7207026 C BETA URSUS Orienteering
10:22:00 Jandera Tomáš SOB7300 8662373 C SOBSA
10:24:00 Picek Jan TJN9101 8662742 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:26:00 Šťastný Karel CTB7901 2087711 C SK OB Chotěboř
10:30:00 Culka Josef JHB8607 7300171 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:32:00 Vacek Vojtěch SJI9602 7200366 C OK Jihlava
10:34:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C KOS TJ Tesla Brno
10:36:00 Nouza Michal SJH0505 8004613 A SOS Jindřichův Hradec
10:38:00 Korecký Miroslav CHT7901 8226364 C OOB SK Chrast
10:42:00 Hladílek Jan PZR8814 49824 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:44:00 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C VSK Mendelu Brno
10:46:00 Poláček Tomáš PZR0102 2052352 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:48:00 Lžíčař Martin DOB8803 9122436 C KOB Dobruška
10:50:00 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
10:54:00 Čermák Jiří CTB9903 51138 C SK OB Chotěboř
10:56:00 Srb Vladimír SJI7801 8667505 C OK Jihlava
10:58:00 Kubák Martin ml. JHB9902 336772 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:00:00 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 C SK Praga
11:02:00 Šístek Daniel SCP7507 8666866 C OK Sparta Praha
11:06:00 Janda Martin DOB8002 8662322 C KOB Dobruška
11:08:00 Kadlec Jan SJI8306 8028807 C OK Jihlava
11:10:00 Žanda Jan CTB9901 8003618 C SK OB Chotěboř
11:12:00 Venhoda Milan SJI7104 8028816 C OK Jihlava
11:14:00 Sliva Jan SCP7300 8648543 C OK Sparta Praha
11:18:00 Sabol Josef CTB9902 436413 C SK OB Chotěboř
11:20:00 Cícha Matěj TTR0102 8109391 B OOB Třebíč
11:22:00 Blažek Zdeněk SJH7601 8003631 C SOS Jindřichův Hradec
11:24:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C Oddíl OB Kotlářka
11:26:00 Vítek Jaroslav SJI7201 8028815 C OK Jihlava

H21D 1.67 km, 60 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Skryja Ondřej PZR9502 232483 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:13:00 Karlík Jan TBM8809 8323322 C KOS TJ Tesla Brno
11:16:00 Broum Tomáš PZR7808 53152 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

H35 1.99 km, 66 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:08:00 Dvořáček Jan TTR7701 52240 C OOB Třebíč
10:11:00 Dostálek Tomáš CTB7903 2039079 C SK OB Chotěboř
10:14:00 Uchytil Tomáš 0070001 2080939 Cyklokroužek Měřín
10:17:00 Orany Tomáš SJI7311 889294 C OK Jihlava
10:20:00 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C SK OB Chotěboř
10:26:00 Blažek Petr SJH7402 8636796 C SOS Jindřichův Hradec
10:29:00 Klíma Kamil 0050001 8667960 SK Olympia Praha SPS
10:32:00 Pavlíček Lubomír KPY7800 1470170 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:35:00 Lubas Miroslav STA7802 2029154 C OK Střelka
10:38:00 Paul Pavel CTB7601 2039076 C SK OB Chotěboř
10:44:00 Honzák Tomáš JHB7702 7201753 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:47:00 Horčička Petr UOL7007 52472 C SOB Olomouc
10:50:00 Potužník Martin SJH7705 2113492 C SOS Jindřichův Hradec
10:53:00 Klusáček Luděk CTB7803 232875 C SK OB Chotěboř
10:56:00 Doležel Tomáš STA7701 5297 C OK Střelka
11:02:00 Prášil Aleš SJI7415 52152 C OK Jihlava
11:05:00 Veverka Tomáš VAM8401 7204619 C OB Vamberk
11:08:00 Míchal Jiří SJH7802 2096231 C SOS Jindřichův Hradec
11:11:00 Hanousek Martin CTB7910 8003608 C SK OB Chotěboř
11:14:00 Súkup Jaroslav PGP7900 2029214 C SK Praga
11:20:00 Prošek Michal SJI7823 8028823 C OK Jihlava

H45 1.92 km, 60 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:09:00 Drábek Petr TTR6701 2801047 C OOB Třebíč
10:12:00 Janík Pavel SOB6802 2090842 C SOBSA
10:15:00 Beneš Petr KDZ6700 301113 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
10:18:00 Janeček Ondřej SOB7001 53016 C SOBSA
10:21:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SOS Jindřichův Hradec
10:27:00 Kamenický Radan OSN6004 8122027 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:30:00 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 2800340 C TJ Růžená
10:33:00 Skryja Bořivoj PZR6106 232492 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:36:00 Cícha Radek TTR7503 2092381 C OOB Třebíč
10:39:00 Nechanický Pavel OSN7209 7205006 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:45:00 Voborník Petr CTB6601 8414102 C SK OB Chotěboř
10:48:00 Balga Jiří DKP7302 2134331 C Oddíl OB Kotlářka
10:51:00 Nouza Petr SJH6501 8116757 C SOS Jindřichův Hradec
10:54:00 Žanda Jan CTB6701 8003600 C SK OB Chotěboř
10:57:00 Dundáček Milan SJH6902 8648639 C SOS Jindřichův Hradec
11:03:00 Rachůnek Stanislav SJI6801 219258 C OK Jihlava
11:06:00 Parkan Jiří SJH6801 8656643 C SOS Jindřichův Hradec
11:09:00 Wurzel Břetislav OSN6005 8006005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:12:00 Pobuda Michal SJH7403 442870 C SOS Jindřichův Hradec
11:15:00 Nechuta Milan PZR7007 49811 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:21:00 Vacek Milan SJI6901 219243 C OK Jihlava
11:24:00 Suk Marek PZR6701 410394 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

H55 1.49 km, 42 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 Gawel Jiří JBM5700 8666873 JG Sport
10:09:00 Muchl Vladimír CST5601 2133920 C OB Strakonice
10:11:00 Reichl Michal MKP6402 8200021 C SK GORDIC Praha Kačerov
10:13:00 Kříž Pavel PZR4800 8659407 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:15:00 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
10:19:00 Petráček Aleš SJI6301 53631 C OK Jihlava
10:21:00 Nosek Vladimír SJH5901 8003617 C SOS Jindřichův Hradec
10:23:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C OK Jihlava
10:25:00 Nešpor Jan TTR6101 8663162 C OOB Třebíč
10:27:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C OK Sparta Praha
10:31:00 Forst Vlastimil PZR5603 51900 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:33:00 Klusáček Martin TTR5601 2103756 C OOB Třebíč

H65 1.39 km, 46 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Novohradský Jan PZR5309 232741 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:04:00 Kubálek Zdeněk RUZ5306 897365 C TJ Růžená
11:07:00 Přeček Zdeněk SCP5200 8632855 C OK Sparta Praha
11:10:00 Orálek Miroslav TTR5201 7001410 C OOB Třebíč
11:13:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C OK Sparta Praha
11:19:00 Koudelný Jiří TTR5401 52251 C OOB Třebíč
11:22:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:25:00 Kodys Václav RUZ5105 51920 C TJ Růžená

HDR 1.31 km, 36 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Buršíková Eliška SJI1450 336770 C OK Jihlava
10:00:00 Cipryánová Viktorie BZP1350 2113489 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:00:00 Dostálek Jan CTB1401 2039131 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Dostálková Anna CTB1251 2039120 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Hofhanzlová Magdaléna RUZ1650 2801042 C TJ Růžená
10:00:00 Jelínková Anna SJH1252 681884 C SOS Jindřichův Hradec
10:00:00 Jirásková Julie LPU1352 2080983 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Jirásková Jasmína LPU1652 998454 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Komárková Ondřejka SJH1351 995845 C SOS Jindřichův Hradec
10:00:00 Korecký Marek CHT1701 515504 C OOB SK Chrast
10:00:00 Korecký Radan CHT1401 8003626 C OOB SK Chrast
10:00:00 Krejsa Josef CHT1501 53155 C OOB SK Chrast
10:00:00 Kubáková Laura JHB1550 9201757 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:00:00 Lauerman Jan SJI1515 2103711 C OK Jihlava
10:00:00 Lauermanová Eva SJI1353 886813 C OK Jihlava
10:00:00 Martinec Otakar CHT1502 52168 C OOB SK Chrast
10:00:00 Martinec Eduard CHT1202 2102866 C OOB SK Chrast
10:00:00 Míchal Jáchym SJH1601 2420068 C SOS Jindřichův Hradec
10:00:00 Polednová Dominika RUZ1350 53500 C TJ Růžená
10:00:00 Prošek Filip SJI1401 888644 C OK Jihlava
10:00:00 Randík Jakub SOB1800 53027 C SOBSA
10:00:00 Šístková Šárka SCP1650 515102 C OK Sparta Praha
10:00:00 Srbová Julie SJI1850 2059730 C OK Jihlava

P 1.53 km, 40 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Buršíková Olga SJI8150 2141924 C OK Jihlava
10:00:00 Černý Petr SJI8100 2127647 OK Jihlava
10:00:00 Knap Miroslav PZR7402 8699 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:00:00 Macl Jan LPU9102 7209785 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Mikulič Matěj JHB9991 2106745 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:00:00 Mikuličová Alena JHB9990 2106721 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:00:00 Nováková Hana CTB7551 2120621 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Randíková Magdaléna SOB8851 2067886 C SOBSA
10:00:00 Řoutil Matěj 0060001 2127622 Neregistrován
10:00:00 Wacková Hana SJI7853 2126383 C OK Jihlava