D10C
1.70 km, 50 m, 9 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:04:00 |
04 |
Tichá Anna |
SSU1150 |
2121007 |
C |
SK Severka Šumperk |
10:06:00 |
06 |
Luterová Laura |
PLU1051 |
2044897 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
10:08:00 |
08 |
Jordánová Nelly |
KSU1050 |
2108906 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:10:00 |
10 |
Kopecká Tereza |
UOL1050 |
8013869 |
C |
SOB Olomouc |
10:12:00 |
12 |
Kopecká Eliška |
SSU1252 |
2001926 |
C |
SK Severka Šumperk |
10:14:00 |
14 |
Kubíčková Magdalena |
UOL1150 |
2113056 |
C |
SOB Olomouc |
10:16:00 |
16 |
Bábková Amálie |
PTE1051 |
2127533 |
C |
TJ Sokol Ptení |
10:18:00 |
18 |
Kvášová Kateřina |
UOL1051 |
2133904 |
C |
SOB Olomouc |
D12C
1.80 km, 60 m, 10 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:04:00 |
04 |
Kočandrlová Natálie |
KSU0979 |
446412 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:06:00 |
06 |
Borunská Alžběta |
AOP0950 |
8648592 |
C |
Orientační Běh Opava |
10:08:00 |
08 |
Paloncý Adéla |
KSU0950 |
2058485 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:10:00 |
10 |
Albertová Valentýna |
ZLH0850 |
428256 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
10:12:00 |
12 |
Tomanková Alice |
KSU0959 |
8680326 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:14:00 |
14 |
Gottwaldová Anna |
JPV0950 |
52746 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:16:00 |
16 |
Pachmannová Iva |
AOP0852 |
232251 |
B |
Orientační Běh Opava |
10:18:00 |
18 |
Otrubová Karolína |
PLU0888 |
8061460 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
10:20:00 |
20 |
Reichlová Pavla |
KSU0888 |
8670787 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:22:00 |
22 |
Vavrdová Karolína |
PTE0880 |
2135196 |
C |
TJ Sokol Ptení |
10:24:00 |
24 |
Pinkavová Eliška |
JPV0850 |
2419936 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:26:00 |
26 |
Burdová Hana |
STE0852 |
2112745 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:28:00 |
28 |
Frélichová Karolína |
PLU0853 |
2061762 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
10:30:00 |
30 |
Kučerová Klaudie |
STE0853 |
2122246 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:32:00 |
32 |
Procházková Samantha |
SBR0851 |
0 |
C |
SKOB Bruntál |
10:34:00 |
34 |
Slezáková Vendula |
PLU0854 |
2061810 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
10:36:00 |
36 |
Klöslová Sofie |
AOP0854 |
123 |
C |
Orientační Běh Opava |
10:38:00 |
38 |
Štefková Michaela |
PLU0851 |
681869 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
10:40:00 |
40 |
Hýblová Eliška |
JPV0952 |
8226380 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:42:00 |
42 |
Vrbová Marie |
PTE0850 |
2135198 |
C |
TJ Sokol Ptení |
10:44:00 |
44 |
Zapletalová Anna |
KON0979 |
52718 |
C |
KOB Konice |
D14C
2.60 km, 65 m, 12 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:24:00 |
24 |
Balvanová Vendula |
JPV0750 |
2419923 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:26:00 |
26 |
Rozsívalová Adéla |
KON0760 |
2090865 |
B |
KOB Konice |
10:28:00 |
28 |
Stryková Karolína |
KSU0656 |
2058482 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:30:00 |
30 |
Dráčová Barbora |
UOL0652 |
8226373 |
B |
SOB Olomouc |
10:32:00 |
32 |
Pattermanová Magdalena |
KSU0660 |
2085598 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:34:00 |
34 |
Přikrylová Ivana |
JPV0653 |
2112741 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:36:00 |
36 |
Kopecká Nela |
UOL0650 |
8013868 |
B |
SOB Olomouc |
10:38:00 |
38 |
Cetlová Karolína |
AOP0752 |
2091596 |
B |
Orientační Běh Opava |
10:40:00 |
40 |
Šaňáková Marie |
UOL0651 |
8226335 |
B |
SOB Olomouc |
10:42:00 |
42 |
Burdová Helena |
STE0653 |
8516424 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
10:44:00 |
44 |
Smýkalová Eliška |
KSU0676 |
2067336 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:46:00 |
46 |
Jílková Lenka |
UOL0654 |
8680425 |
A |
SOB Olomouc |
10:48:00 |
48 |
Good Julie |
SBR0750 |
345895 |
C |
SKOB Bruntál |
10:50:00 |
50 |
Benešová Anežka |
KON0757 |
2020738 |
C |
KOB Konice |
10:52:00 |
52 |
Jílková Pavla |
UOL0753 |
8670784 |
B |
SOB Olomouc |
10:54:00 |
54 |
Matoušková Johana |
STE0751 |
52561 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
10:56:00 |
56 |
Bartášková Karolína |
ASU0799 |
416509 |
B |
Magnus Orienteering |
10:58:00 |
58 |
Paulíčková Tereza |
UOL0750 |
8226374 |
B |
SOB Olomouc |
11:00:00 |
60 |
Zatloukalová Julie |
STE0650 |
2108918 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
11:02:00 |
62 |
Kovalčíková Alena |
AOP0751 |
8004292 |
B |
Orientační Běh Opava |
11:04:00 |
64 |
Přikrylová Jana |
JPV0652 |
2112722 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:06:00 |
66 |
Fialová Anna |
KON0779 |
52722 |
C |
KOB Konice |
11:08:00 |
68 |
Gallo Natálie |
AOP0652 |
8648623 |
B |
Orientační Běh Opava |
D16C
3.20 km, 105 m, 13 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:15:00 |
15 |
Müllerová Marie |
KSU0565 |
995815 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:17:00 |
17 |
Janečková Adéla |
PLU0452 |
8517451 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
10:19:00 |
19 |
Pinkavová Hana |
JPV0551 |
2419911 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:21:00 |
21 |
Otrubová Anna |
PLU0577 |
8667550 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
10:23:00 |
23 |
Plachá Aneta |
JPV0555 |
2108881 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:25:00 |
25 |
Smékalová Karolína |
UOL0451 |
8660366 |
A |
SOB Olomouc |
10:27:00 |
27 |
Doláková Adéla |
JPV0550 |
8517312 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:29:00 |
29 |
Bartáková Veronika |
UOL0551 |
2133908 |
C |
SOB Olomouc |
10:31:00 |
31 |
Pobucká Eliška |
ASU0550 |
920658 |
C |
Magnus Orienteering |
10:33:00 |
33 |
Venusová Anna |
STE0554 |
2148071 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:35:00 |
35 |
Kovalčíková Anna |
AOP0453 |
8004313 |
B |
Orientační Běh Opava |
10:37:00 |
37 |
Lukašáková Sára |
STE0450 |
2035723 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
10:39:00 |
39 |
Smékalová Viktorie |
UOL0450 |
8660355 |
B |
SOB Olomouc |
10:41:00 |
41 |
Klechová Karolína |
AOP0452 |
8004330 |
B |
Orientační Běh Opava |
10:43:00 |
43 |
Heclová Marie |
KSU0454 |
446447 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:45:00 |
45 |
Lubrichová Veronika |
STE0451 |
8660567 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
10:47:00 |
47 |
Pachmannová Katka |
AOP0551 |
8033214 |
B |
Orientační Běh Opava |
10:49:00 |
49 |
Mikošková Marie |
STE0552 |
2108903 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
D18C
3.20 km, 105 m, 13 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:05:00 |
65 |
Murínová Markéta |
KSU0383 |
2103267 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:07:00 |
67 |
Černochová Michaela |
PLU0351 |
8660570 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
11:09:00 |
69 |
Šneiderová Daniela |
ASU0398 |
8226432 |
B |
Magnus Orienteering |
11:11:00 |
71 |
Němečková Kateřina |
PLU0350 |
8226355 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
D21C
3.70 km, 120 m, 16 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:37:00 |
37 |
Perůtková Jindra |
ZBM8989 |
515488 |
E |
SK Žabovřesky Brno |
10:39:00 |
39 |
Hladišová Jana |
0040001 |
0 |
|
Hladišovi PV |
10:41:00 |
41 |
Škrabalová Šárka |
KON9888 |
2108866 |
C |
KOB Konice |
10:43:00 |
43 |
Marková Ema |
STE0252 |
8655379 |
A |
SK SKI-OB Šternberk |
10:45:00 |
45 |
Vlachová Kateřina |
KON9898 |
2120658 |
C |
KOB Konice |
10:47:00 |
47 |
Kotačková Lenka |
0050001 |
8033209 |
|
SMIK team |
10:49:00 |
49 |
Čeřovská Adéla |
KON8755 |
0 |
C |
KOB Konice |
10:51:00 |
51 |
Skyvová Kristýna |
STE7054 |
8655383 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:53:00 |
53 |
Janošíková Lenka |
UOL7651 |
301554 |
C |
SOB Olomouc |
10:55:00 |
55 |
Hlavová Hana |
TBM8888 |
8635805 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
D35C
3.60 km, 115 m, 15 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:07:00 |
07 |
Kubíčková Eva |
UOL7752 |
2419904 |
C |
SOB Olomouc |
10:09:00 |
09 |
Škrabalová Eva |
KON7676 |
1418768 |
C |
KOB Konice |
10:11:00 |
11 |
Štáblová Michaela |
KSU7787 |
2073735 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:13:00 |
13 |
Sekaninová Jitka |
ASU7750 |
2080969 |
C |
Magnus Orienteering |
10:15:00 |
15 |
Paloncý Jana |
KSU7878 |
995833 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:17:00 |
17 |
Kmínková Michala |
DOK7850 |
2053501 |
C |
OK Doksy |
10:19:00 |
19 |
Krčová Martina |
KSU7272 |
8680374 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:21:00 |
21 |
Luterová Kristýna |
PLU7878 |
2419928 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
10:23:00 |
23 |
Rozsívalová Petra |
KON8063 |
2112772 |
C |
KOB Konice |
10:25:00 |
25 |
Zrůbková Dana |
PTE7850 |
301580 |
C |
TJ Sokol Ptení |
10:27:00 |
27 |
Tomanková Martina |
KSU7552 |
2058462 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:29:00 |
29 |
Valenčíková Irena |
ZPV7950 |
8226360 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
10:31:00 |
31 |
Otrubová Ivona |
PLU7677 |
8517317 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
10:33:00 |
33 |
Jílková Hana |
UOL8050 |
8116765 |
C |
SOB Olomouc |
10:35:00 |
35 |
Otrubová Věra |
PLU7777 |
2035158 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
10:37:00 |
37 |
Bartošová Dana |
PTE7650 |
2131187 |
C |
TJ Sokol Ptení |
10:39:00 |
39 |
Poklopová Ivana |
UOL6451 |
52451 |
C |
SOB Olomouc |
10:41:00 |
41 |
Lubrichová Eva |
STE7556 |
8670771 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:43:00 |
43 |
Smékalová Jana |
UOL7850 |
2045207 |
C |
SOB Olomouc |
10:45:00 |
45 |
Otrubová Johana |
PLU7852 |
8516754 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
10:47:00 |
47 |
Kopecká Jitka |
UOL7750 |
2069081 |
C |
SOB Olomouc |
10:49:00 |
49 |
Zapletalová Kamila |
KON7979 |
2126255 |
C |
KOB Konice |
10:51:00 |
51 |
Matoušková Jana |
STE7951 |
2025355 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:53:00 |
53 |
Mikušová Ivana |
PTE8365 |
1424645 |
C |
TJ Sokol Ptení |
10:55:00 |
55 |
Marková Eva |
STE7550 |
8028882 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
D45C
3.20 km, 80 m, 15 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:39:00 |
39 |
Karásková Marcela |
ZPV6970 |
2092440 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
10:41:00 |
41 |
Šneiderová Lucie |
ASU7498 |
7201755 |
C |
Magnus Orienteering |
10:43:00 |
43 |
Pachmannová Hana |
AOP7252 |
361977 |
C |
Orientační Běh Opava |
10:45:00 |
45 |
Benešová Petra |
KON7575 |
1418763 |
C |
KOB Konice |
10:47:00 |
47 |
Pometlová Jana |
AOP7551 |
7206538 |
C |
Orientační Běh Opava |
10:49:00 |
49 |
Zbraňková Magda |
STE7352 |
2096137 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:51:00 |
51 |
Felklová Jarmila |
0010003 |
433098 |
|
ASPV OA |
10:53:00 |
53 |
Mikošková Iveta |
STE7150 |
2113042 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:55:00 |
55 |
Strachotová Eva |
ASU6099 |
52560 |
C |
Magnus Orienteering |
10:57:00 |
57 |
Neumannová Kamila |
STE6751 |
52514 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:59:00 |
59 |
Kotrlová Gita |
UOL6953 |
352324 |
C |
SOB Olomouc |
11:01:00 |
61 |
Jirková Renata |
ZPV6553 |
52427 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
11:03:00 |
63 |
Slavíková Lenka |
TVR7350 |
2067389 |
C |
TJ Sokol Vrbno pod Pradědem |
11:05:00 |
65 |
Reichlová Jiřina |
KSU7499 |
7211248 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:07:00 |
67 |
Janků Renata |
STE7251 |
52502 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:09:00 |
69 |
Pattermanová Ivana |
KSU7551 |
2085601 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:11:00 |
71 |
Ostřanská Iveta |
SSU6591 |
8061435 |
C |
SK Severka Šumperk |
11:13:00 |
73 |
Sedlářová Pavla |
AOP7052 |
2096150 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:15:00 |
75 |
Klapková Jarmila |
PTE7150 |
301576 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:17:00 |
77 |
Christodoulou Iva |
ASU7599 |
433095 |
C |
Magnus Orienteering |
11:19:00 |
79 |
Šimková Hana |
UOL6653 |
2011817 |
C |
SOB Olomouc |
11:21:00 |
81 |
Hlavová Miroslava |
KON6389 |
8007713 |
C |
KOB Konice |
11:23:00 |
83 |
Ženčáková Marie |
0010002 |
2032185 |
|
ASPV OA |
D55C
3.00 km, 75 m, 14 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:02:00 |
02 |
Králová Zdenka |
SSU6091 |
1406132 |
C |
SK Severka Šumperk |
10:04:00 |
04 |
Pavlíková Hana |
ZLH5950 |
8515556 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
10:06:00 |
06 |
Špacírová Danuše |
UOL5852 |
52730 |
C |
SOB Olomouc |
10:08:00 |
08 |
Czaschová Irena |
SBR6150 |
51915 |
C |
SKOB Bruntál |
10:10:00 |
10 |
Janošíková Jaroslava |
UOL5858 |
2092434 |
C |
SOB Olomouc |
D65C
2.50 km, 65 m, 12 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:23:00 |
23 |
Čadilová Alena |
ASU5050 |
52599 |
C |
Magnus Orienteering |
10:25:00 |
25 |
Mrkvicová Ludmila |
ZLH4950 |
7758623 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
10:27:00 |
27 |
Štáblová Jitka |
ASU5350 |
52557 |
C |
Magnus Orienteering |
H10C
1.70 km, 50 m, 9 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:50:00 |
50 |
Ryszkowski Ondřej |
SSU1001 |
224897 |
C |
SK Severka Šumperk |
10:52:00 |
52 |
Profous Štěpán |
KSU1030 |
2058484 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:54:00 |
54 |
Rozsíval Martin |
KON1022 |
2090866 |
C |
KOB Konice |
10:56:00 |
56 |
Kmínek Ondřej |
DOK1000 |
2115682 |
C |
OK Doksy |
10:58:00 |
58 |
Sekanina Marek |
ASU1010 |
52539 |
C |
Magnus Orienteering |
11:00:00 |
60 |
Vlček Antonín |
KSU1121 |
52258 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:02:00 |
62 |
Čeřovský Filip |
KON1010 |
8226353 |
C |
KOB Konice |
11:04:00 |
64 |
Vrba Antonín |
PTE1001 |
2127543 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:06:00 |
66 |
Jordán Dominik |
KSU1000 |
2103281 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:08:00 |
68 |
Plachý Matyáš |
JPV1010 |
2115705 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:10:00 |
70 |
Štábl Vít |
KSU1100 |
2053548 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:12:00 |
72 |
Marek Martin |
STE1100 |
2073656 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:14:00 |
74 |
Maláč Petr |
KSU1131 |
52619 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:16:00 |
76 |
Kmínek Jan |
DOK1100 |
2115683 |
C |
OK Doksy |
11:18:00 |
78 |
Smýkal Lukáš |
KSU1101 |
53662 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:20:00 |
80 |
Tříska David |
PTE1003 |
2102715 |
C |
TJ Sokol Ptení |
H12C
1.80 km, 60 m, 10 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:46:00 |
46 |
Mikoška Jan |
STE0807 |
2112769 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:48:00 |
48 |
Dostál Lukáš |
KON0929 |
2111763 |
C |
KOB Konice |
10:50:00 |
50 |
Gallo Ondřej |
AOP0802 |
8648624 |
B |
Orientační Běh Opava |
10:52:00 |
52 |
Podzimek Theodor |
KON0808 |
2134360 |
C |
KOB Konice |
10:54:00 |
54 |
Cetl Jan |
AOP0902 |
307338 |
C |
Orientační Běh Opava |
10:56:00 |
56 |
Pánek Antonín |
SSU0901 |
9005142 |
C |
SK Severka Šumperk |
10:58:00 |
58 |
Kovalčík Petr |
AOP0901 |
8000245 |
B |
Orientační Běh Opava |
11:00:00 |
60 |
Paloncý Jan |
KSU0808 |
8680351 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:02:00 |
62 |
Barták Petr |
UOL0805 |
2148144 |
C |
SOB Olomouc |
11:04:00 |
64 |
Markovič Krištof |
JPV0907 |
2125346 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:06:00 |
66 |
Mikuš Matěj |
PTE0808 |
2135162 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:08:00 |
68 |
Mrkvica Václav |
ZLH0800 |
8116831 |
B |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:10:00 |
70 |
Lutera Oliver |
PLU1001 |
2044898 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:12:00 |
72 |
Stojaník Zdeněk |
KSU0919 |
2073734 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:14:00 |
74 |
Světnický Antonín |
STE0800 |
2108898 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
11:16:00 |
76 |
Koutný Ondřej |
JPV1001 |
2148093 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:18:00 |
78 |
Máčala Antonín |
STE0811 |
2073433 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:20:00 |
80 |
Kubíček Vavřinec |
UOL0801 |
2113097 |
C |
SOB Olomouc |
11:22:00 |
82 |
Možný Šimon |
PVP0800 |
8041 |
C |
VSK Přírodní vědy Praha |
11:24:00 |
84 |
Kožnárek Pavel |
PLU0902 |
2061817 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:26:00 |
86 |
Matoušek Jan |
STE0909 |
224904 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:28:00 |
88 |
Frélich Matyáš |
PLU0901 |
2124798 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:30:00 |
90 |
Marek Vít |
KSU0838 |
361910 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:32:00 |
92 |
Suchánek Matyáš |
PLU0903 |
995816 |
|
TJ SOKOL Plumlov |
11:34:00 |
94 |
Čech Viktor |
AOP0801 |
8004291 |
B |
Orientační Běh Opava |
11:36:00 |
96 |
Hřivňák Petr |
PLU0900 |
2051506 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
H14C
3.10 km, 95 m, 12 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:26:00 |
26 |
Soldán Robin |
PLU0600 |
8663160 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
10:28:00 |
28 |
Jordán Alexandr |
KSU0626 |
8680281 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:30:00 |
30 |
Janeček Jáchym |
UOL0700 |
2133905 |
B |
SOB Olomouc |
10:32:00 |
32 |
Miča Jan |
KSU0701 |
2108916 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:34:00 |
34 |
Navrátil Pavel |
ASU0747 |
7206535 |
B |
Magnus Orienteering |
10:36:00 |
36 |
Švec Sebastian |
UOL0602 |
2419949 |
C |
SOB Olomouc |
10:38:00 |
38 |
Plachý Ondřej |
JPV0707 |
2108899 |
B |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:40:00 |
40 |
Janák Patrik |
UOL0703 |
2039830 |
C |
SOB Olomouc |
10:42:00 |
42 |
Štábl Patrik |
KSU0606 |
8670783 |
A |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:44:00 |
44 |
Sekanina Ondřej |
ASU0745 |
2102553 |
B |
Magnus Orienteering |
10:46:00 |
46 |
Borunský Matěj |
AOP0600 |
8000243 |
C |
Orientační Běh Opava |
10:48:00 |
48 |
Šneider Kvido |
ASU0749 |
53003 |
B |
Magnus Orienteering |
10:50:00 |
50 |
Pánek Ondřej |
SSU0702 |
9200527 |
C |
SK Severka Šumperk |
10:52:00 |
52 |
Šána Robert |
KSU0616 |
8670827 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:54:00 |
54 |
Macek Vojtěch |
ASU0748 |
426313 |
B |
Magnus Orienteering |
H16C
3.60 km, 115 m, 15 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:01:00 |
61 |
Hejtmánek Štěpán |
SSU0505 |
2001950 |
C |
SK Severka Šumperk |
11:03:00 |
63 |
Štoudek Martin |
ASU0448 |
53112 |
C |
Magnus Orienteering |
11:05:00 |
65 |
Janků Martin |
STE0404 |
2035728 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:07:00 |
67 |
Vodička Igor |
UOL0502 |
8662672 |
B |
SOB Olomouc |
11:09:00 |
69 |
Karásek Antonín |
PLU0503 |
8061467 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
11:11:00 |
71 |
Beneš Jindřich |
KON0404 |
8660477 |
B |
KOB Konice |
11:13:00 |
73 |
Otruba František |
PLU0501 |
8667537 |
A |
TJ SOKOL Plumlov |
11:15:00 |
75 |
Kobylka David |
ASU0546 |
8518317 |
C |
Magnus Orienteering |
11:17:00 |
77 |
Černoch Martin |
PLU0500 |
8667538 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
11:19:00 |
79 |
Steklý Milan |
UOL0405 |
1000462 |
C |
SOB Olomouc |
11:21:00 |
81 |
Tomanek Lukáš |
KSU0502 |
8680413 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:23:00 |
83 |
Štorek Jan |
JPV0505 |
8440505 |
B |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:25:00 |
85 |
Šperlich Jan |
KSU0403 |
8680405 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:27:00 |
87 |
Smékal Mikuláš |
UOL0503 |
2000566 |
C |
SOB Olomouc |
11:29:00 |
89 |
Štábl Adam |
KSU0401 |
8662429 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:31:00 |
91 |
Klösel Samuel |
AOP0504 |
700305 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:33:00 |
93 |
Bláha Adam |
KSU0525 |
8680331 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:35:00 |
95 |
Tomášek Adam |
CEL0400 |
52408 |
C |
TJ Sokol Čelechovice na Hané |
H18C
4.00 km, 135 m, 18 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:05:00 |
05 |
Hecl František |
KSU0201 |
8662428 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:07:00 |
07 |
Sarazin Julien Pierre |
UOL0303 |
2419982 |
B |
SOB Olomouc |
10:09:00 |
09 |
Patterman Prokop |
KSU0333 |
8680339 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:11:00 |
11 |
Krampla Michal Jan |
UOL0302 |
8116830 |
B |
SOB Olomouc |
10:13:00 |
13 |
Světnický František |
STE0204 |
8656687 |
A |
SK SKI-OB Šternberk |
10:15:00 |
15 |
Stryk Štěpán |
KSU0306 |
8680426 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:17:00 |
17 |
Seidenglanz Jáchym |
SSU0202 |
1407427 |
B |
SK Severka Šumperk |
10:19:00 |
19 |
Jirka Matyáš |
UOL0203 |
7202871 |
B |
SOB Olomouc |
10:21:00 |
21 |
Karásek František |
PLU0301 |
8061407 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
10:23:00 |
23 |
Rajman Filip |
UOL0301 |
8670770 |
B |
SOB Olomouc |
10:25:00 |
25 |
Štorek David |
JPV0202 |
8663202 |
B |
Oddíl OS SK Prostějov |
H20C
4.70 km, 145 m, 20 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:02:00 |
02 |
Tomášek Ondřej |
CEL0100 |
301564 |
C |
TJ Sokol Čelechovice na Hané |
10:04:00 |
04 |
Karásek Adam |
ZPV0001 |
2070842 |
B |
KOB ZPV Prostějov |
H21C
4.70 km, 145 m, 20 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:14:00 |
14 |
Šrámek Ondřej |
KSU9909 |
8662436 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:16:00 |
16 |
Zimmermann Jakub |
TBM8911 |
8645930 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:18:00 |
18 |
Petřivalský Marek |
STE6907 |
8660455 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:20:00 |
20 |
Krampla Tomáš |
UOL6601 |
2148092 |
C |
SOB Olomouc |
10:22:00 |
22 |
Mrkvica Petr |
ZLH7800 |
8663166 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
10:24:00 |
24 |
Jílek Ondřej |
KSU9908 |
8662437 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:26:00 |
26 |
Trávníček Jan |
PLU7501 |
8660365 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
10:28:00 |
28 |
Jílek Jakub |
KSU9202 |
8662445 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:30:00 |
30 |
Honkyš Jan |
JPV9912 |
439212 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:32:00 |
32 |
Matyšek Radoslav |
PLU8007 |
8116824 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
10:34:00 |
34 |
Skyva Petr |
STE6501 |
8655385 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:36:00 |
36 |
Kopecký David |
UOL7800 |
8662369 |
C |
SOB Olomouc |
10:38:00 |
38 |
Hladiš Lukáš |
0040002 |
0 |
|
Hladišovi PV |
10:40:00 |
40 |
Václavek Tomáš |
STE5809 |
8655374 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:42:00 |
42 |
Valík Adam |
AOP0301 |
8656684 |
A |
Orientační Běh Opava |
10:44:00 |
44 |
Zapletal Martin |
STE8500 |
8662724 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:46:00 |
46 |
Horký Jan |
UOL7100 |
2020741 |
C |
SOB Olomouc |
10:48:00 |
48 |
Kovalčík Tomáš |
AOP7301 |
2085619 |
C |
Orientační Běh Opava |
10:50:00 |
50 |
Mlejnek Pavel |
STE7403 |
52513 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:52:00 |
52 |
Kostka Jiří |
AOP0201 |
8656577 |
A |
Orientační Běh Opava |
10:54:00 |
54 |
Lukašák Šimon |
STE0202 |
8655380 |
A |
SK SKI-OB Šternberk |
10:56:00 |
56 |
Krč Matěj |
KSU0101 |
2058481 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:58:00 |
58 |
Bencúr Juraj |
AOP7700 |
8004329 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:00:00 |
60 |
Smékal David |
UOL7503 |
886282 |
C |
SOB Olomouc |
11:02:00 |
62 |
Beneš Miroslav |
KON9915 |
1418762 |
C |
KOB Konice |
11:04:00 |
64 |
Müller Jonáš |
KSU9906 |
8662444 |
R |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:06:00 |
66 |
Zdráhal Tomáš |
OOL8801 |
8198811 |
C |
SK Haná orienteering |
11:08:00 |
68 |
Tomanek Daniel |
KSU7410 |
8662343 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:10:00 |
70 |
Fendrych Michal |
STE7607 |
8116678 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:12:00 |
72 |
Paulíček Michal |
UOL7701 |
8670456 |
C |
SOB Olomouc |
11:14:00 |
74 |
Valík Luděk |
AOP7101 |
8004332 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:16:00 |
76 |
Svoboda Zdeněk |
UOL7900 |
2121000 |
C |
SOB Olomouc |
11:18:00 |
78 |
Ostřanský Filip |
ASU9243 |
8061501 |
C |
Magnus Orienteering |
11:20:00 |
80 |
Král Václav |
SSU8243 |
8033246 |
C |
SK Severka Šumperk |
H35C
4.00 km, 135 m, 18 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:39:00 |
39 |
Ženčák Jaroslav |
0010001 |
2060274 |
|
ASPV OA |
10:41:00 |
41 |
Karásek Martin |
ZPV7301 |
2070849 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
10:43:00 |
43 |
Bartášek Jiří |
ASU7448 |
416715 |
C |
Magnus Orienteering |
10:45:00 |
45 |
Valenčík Radim |
ZPV7901 |
8517455 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
10:47:00 |
47 |
Cveček Martin |
PVP7400 |
8629813 |
C |
VSK Přírodní vědy Praha |
10:49:00 |
49 |
Silnoušek Jiří |
STE7200 |
2073426 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:51:00 |
51 |
Valenta Jiří |
SSU6301 |
51508 |
C |
SK Severka Šumperk |
10:53:00 |
53 |
Marek Antonín |
STE7501 |
8028819 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:55:00 |
55 |
Hubík Hubert |
PLU8201 |
7790004 |
|
TJ SOKOL Plumlov |
10:57:00 |
57 |
Šrámek Jaromír |
KSU5801 |
8680320 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:59:00 |
59 |
Venus Ctibor |
STE7800 |
2144041 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:01:00 |
61 |
Kváša Michal |
UOL7901 |
2039812 |
C |
SOB Olomouc |
11:03:00 |
63 |
Navrátil Martin |
ASU7449 |
7203338 |
C |
Magnus Orienteering |
11:05:00 |
65 |
Tomášek Petr |
STE8001 |
52462 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:07:00 |
67 |
Seidenglanz Marek |
SSU7401 |
2067988 |
C |
SK Severka Šumperk |
11:09:00 |
69 |
Smolka Martin |
STE7100 |
8648563 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:11:00 |
71 |
Greschner Luboš |
ASU7848 |
7203335 |
C |
Magnus Orienteering |
11:13:00 |
73 |
Burda Tomáš |
STE7600 |
2118486 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:15:00 |
75 |
Možný Stanislav |
PVP7700 |
2115730 |
C |
VSK Přírodní vědy Praha |
11:17:00 |
77 |
Matoušek Jiří |
STE7504 |
2025356 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:19:00 |
79 |
Křupka Tomáš |
KON7717 |
2108896 |
C |
KOB Konice |
11:21:00 |
81 |
Janků Marek |
STE7102 |
2080826 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:23:00 |
83 |
Kmínek Jan |
DOK7801 |
2053502 |
C |
OK Doksy |
11:25:00 |
85 |
Kratochvíl Karel |
HOB7001 |
8003614 |
C |
SK OB Horní Benešov |
11:27:00 |
87 |
Hepnar Luboš |
STE6307 |
8655386 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
H45C
3.60 km, 130 m, 15 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:31:00 |
31 |
Huňka Karel |
KON6919 |
2112777 |
C |
KOB Konice |
10:33:00 |
33 |
Šimek Roman |
UOL6503 |
8005432 |
C |
SOB Olomouc |
10:35:00 |
35 |
Tesař Jiří |
AOP6702 |
352349 |
C |
Orientační Běh Opava |
10:37:00 |
37 |
Řeháček Petr |
SBR6302 |
8663161 |
C |
SKOB Bruntál |
10:39:00 |
39 |
Škrabal Milan |
KON7521 |
2125331 |
C |
KOB Konice |
10:41:00 |
41 |
Vítek Zbyněk |
PTE6622 |
8226430 |
C |
TJ Sokol Ptení |
10:43:00 |
43 |
Hadač Miroslav |
AOP6501 |
8656723 |
C |
Orientační Běh Opava |
10:45:00 |
45 |
Kotrle Miroslav |
UOL7005 |
515079 |
C |
SOB Olomouc |
10:47:00 |
47 |
Tomášek Jiří |
CEL6426 |
52406 |
C |
TJ Sokol Čelechovice na Hané |
10:49:00 |
49 |
Kašpar Jaroslav |
KSU7004 |
8663115 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:51:00 |
51 |
Macek Karel |
ASU7102 |
51882 |
C |
Magnus Orienteering |
10:53:00 |
53 |
Štábl Roman |
KSU7501 |
446432 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:55:00 |
55 |
Otruba Marek |
PLU7417 |
995892 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
10:57:00 |
57 |
Zítka Jiří |
SBR6201 |
51907 |
C |
SKOB Bruntál |
10:59:00 |
59 |
Kolek Petr |
ASU7501 |
8636194 |
C |
Magnus Orienteering |
11:01:00 |
61 |
Tříska Richard |
PTE7447 |
8826 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:03:00 |
63 |
Slavík Tomáš |
TVR6800 |
436923 |
C |
TJ Sokol Vrbno pod Pradědem |
11:05:00 |
65 |
Květoň Vladimír |
KSU6800 |
2090700 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:07:00 |
67 |
Šneider Miroslav |
ASU7101 |
51471 |
C |
Magnus Orienteering |
11:09:00 |
69 |
Pavelka Martin |
KSU7503 |
2073731 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:11:00 |
71 |
Raclavský Vladislav |
UOL6600 |
2092433 |
C |
SOB Olomouc |
11:13:00 |
73 |
Mikoška Eman |
STE7103 |
2112775 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:15:00 |
75 |
Grepl Ladislav |
KON6111 |
8660471 |
C |
KOB Konice |
11:17:00 |
77 |
Vodička Luděk |
SBR5501 |
51913 |
C |
SKOB Bruntál |
11:19:00 |
79 |
Kubíček Jiří |
UOL6500 |
1410004 |
C |
SOB Olomouc |
11:21:00 |
81 |
Pavlík Radek |
ASU6849 |
8666874 |
C |
Magnus Orienteering |
11:23:00 |
83 |
Patterman Pavel |
KSU7337 |
446410 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:25:00 |
85 |
Navrátil Václav |
KON6427 |
1417263 |
C |
KOB Konice |
11:27:00 |
87 |
Paloncý Pavel |
KSU6349 |
8680340 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
H55C
3.20 km, 80 m, 15 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:05:00 |
05 |
Komínek Jaroslav |
KON5713 |
2001968 |
C |
KOB Konice |
10:07:00 |
07 |
Bednář Jan |
UOL5402 |
52473 |
C |
SOB Olomouc |
10:09:00 |
09 |
Višňa Milan |
OOL5904 |
8028829 |
C |
SK Haná orienteering |
10:11:00 |
11 |
Janošík Antonín |
UOL5201 |
2092418 |
C |
SOB Olomouc |
10:13:00 |
13 |
Kubeš Jaromír |
PLU6219 |
52500 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
10:15:00 |
15 |
Dokoupil Vojtěch |
ZPV6425 |
52596 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
10:17:00 |
17 |
Zdráhal Tomáš |
OOL5301 |
52530 |
C |
SK Haná orienteering |
10:19:00 |
19 |
Strachota Jaroslav |
ASU5600 |
52556 |
C |
Magnus Orienteering |
10:21:00 |
21 |
Světnický Alexandr |
OOL6300 |
426375 |
C |
SK Haná orienteering |
10:23:00 |
23 |
Janošík Zdeněk |
UOL5600 |
682075 |
C |
SOB Olomouc |
10:25:00 |
25 |
Zdráhal Robert |
OOL5707 |
8451957 |
C |
SK Haná orienteering |
10:27:00 |
27 |
Hlava Miroslav |
KON6515 |
500581 |
C |
KOB Konice |
10:29:00 |
29 |
Albert František |
OOL5804 |
52531 |
C |
SK Haná orienteering |
H65C
3.00 km, 75 m, 14 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:34:00 |
34 |
Pospíšil Karel |
TVR5000 |
2001952 |
C |
TJ Sokol Vrbno pod Pradědem |
10:36:00 |
36 |
Skácel Jaroslav |
KON4617 |
341715 |
C |
KOB Konice |
10:38:00 |
38 |
Jadviščok Ladislav |
UOL5101 |
52440 |
C |
SOB Olomouc |
10:40:00 |
40 |
Sklenář Antonín |
STE4801 |
52517 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:42:00 |
42 |
Pilc Oldřich |
SPR5100 |
8135135 |
C |
SK SKI - SPORT Praděd |
10:44:00 |
44 |
Toman Stanislav |
SBR4801 |
51917 |
C |
SKOB Bruntál |
H70C
2.50 km, 65 m, 12 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:55:00 |
55 |
Blažek Václav |
SBR4701 |
51904 |
C |
SKOB Bruntál |
10:57:00 |
57 |
Mrkvica Miroslav |
ZLH4600 |
8516456 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
10:59:00 |
59 |
Ostřanský Josef |
SSU4302 |
8061472 |
C |
SK Severka Šumperk |
11:01:00 |
61 |
Babák Jiří |
ZLH4801 |
8515553 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
HD10N
1.90 km, 55 m, 9 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:40:00 |
40 |
Jalová Kristýna |
RBK1150 |
980373 |
C |
SK Radioklub Blansko |
10:42:00 |
42 |
Mrkvica Jan |
ZLH1100 |
8516453 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
10:44:00 |
44 |
Kopecká Veronika |
SSUXX51 |
2001927 |
|
SK Severka Šumperk |
10:46:00 |
46 |
Zapletal David |
KON1111 |
8898 |
C |
KOB Konice |
10:48:00 |
48 |
Skřivanek František |
TBM1108 |
52592 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:50:00 |
50 |
Otruba Robert |
SBR1100 |
0 |
C |
SKOB Bruntál |
10:52:00 |
52 |
Kratochvíl David |
HOB1101 |
7202579 |
C |
SK OB Horní Benešov |
10:54:00 |
54 |
Otrubová Veronika |
PLU1277 |
1400409 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
10:56:00 |
56 |
Janků Michala |
STE1150 |
52510 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:58:00 |
58 |
Fládr Jan |
PTE1400 |
2102683 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:00:00 |
60 |
Václavková Amálie |
KON1079 |
52720 |
C |
KOB Konice |
11:02:00 |
62 |
Binar Vít |
STE1201 |
2049585 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:04:00 |
64 |
Beneš Jan |
KON0909 |
307329 |
C |
KOB Konice |
11:06:00 |
66 |
Hubík Hubert |
PLU1300 |
2124774 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:08:00 |
68 |
Neklová Daniela |
KON1041 |
515427 |
|
KOB Konice |
HDR
2.00 km, 55 m, 10 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:00:00 |
00 |
Hodačová Valerie |
JPV |
0 |
|
Oddíl OS SK Prostějov |
10:00:00 |
00 |
Kratochvílová Amálie |
HOB1651 |
53348 |
C |
SK OB Horní Benešov |
10:00:00 |
00 |
Jalový Kryštof |
RBK1401 |
52015 |
|
SK Radioklub Blansko |
10:00:00 |
00 |
Bednář Richard |
UOL1400 |
301556 |
C |
SOB Olomouc |
10:00:00 |
00 |
Sajalová Michaela |
0050002 |
9005230 |
|
SMIK team |
10:00:00 |
00 |
Smejkalová Nikola |
PTE1052 |
8822 |
C |
TJ Sokol Ptení |
10:00:00 |
00 |
Markovičová Ludmila |
JPV1150 |
0 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:00:00 |
00 |
Petřivalská Eliška |
UOL1651 |
1400082 |
C |
SOB Olomouc |
10:00:00 |
00 |
Petřivalská Anežka |
UOL1650 |
1004660 |
C |
SOB Olomouc |
10:00:00 |
00 |
Pánek Milan |
SSU1600 |
2001966 |
C |
SK Severka Šumperk |
10:00:00 |
00 |
Dostálová Elena |
KON1288 |
2143345 |
C |
KOB Konice |
10:00:00 |
00 |
Dostálová Jolana |
KON1062 |
2125319 |
C |
KOB Konice |
10:00:00 |
00 |
Buchtová Ester |
ZLH0851 |
52658 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
10:00:00 |
00 |
Matyšek Josef |
PLU1400 |
2096224 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
10:00:00 |
00 |
Dolák Matěj |
JPVXX01 |
8014438 |
|
Oddíl OS SK Prostějov |
10:00:00 |
00 |
Šmída Patrik |
PTE1004 |
301572 |
|
TJ Sokol Ptení |
10:00:00 |
00 |
Tříska Jakub |
PTE1300 |
2102713 |
C |
TJ Sokol Ptení |
10:00:00 |
00 |
Bábek Tom |
PTE1402 |
52737 |
C |
TJ Sokol Ptení |
10:00:00 |
00 |
Mrkvica Vít |
ZLH1600 |
7000379 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
10:00:00 |
00 |
Valenčíková Helena |
ZPV1250 |
7001405 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
10:00:00 |
00 |
Valenčík Martin |
ZPV1200 |
206390 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
10:00:00 |
00 |
Bublová Matylda |
UOL1550 |
0 |
C |
SOB Olomouc |
10:00:00 |
00 |
Smékalová Lucie |
0020001 |
0 |
|
SOB |
10:00:00 |
00 |
Fialová Andrea |
KON1061 |
49367 |
C |
KOB Konice |
10:00:00 |
00 |
Václavek Alois |
KON1211 |
361996 |
|
KOB Konice |
10:00:00 |
00 |
Rouš Josef |
KON1128 |
2020743 |
C |
KOB Konice |
10:00:00 |
00 |
Pavlas Ondřej |
SBR1500 |
0 |
C |
SKOB Bruntál |
10:00:00 |
00 |
Hubík Radan |
PLU1500 |
0 |
|
TJ SOKOL Plumlov |
10:00:00 |
00 |
Tesařová Lucie |
AOP1451 |
331752 |
C |
Orientační Běh Opava |
10:00:00 |
00 |
Tesařová Eva |
AOP1650 |
232620 |
C |
Orientační Běh Opava |
10:00:00 |
00 |
Čeřovská Eliška |
KON1353 |
8116677 |
C |
KOB Konice |
P
2.30 km, 75 m, 11 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:00:00 |
00 |
Gajdošová Viktorie |
ZLH0666 |
8656693 |
|
OOB TJ Zlaté Hory |
10:00:00 |
00 |
Czaschová Emílie |
SBR8750 |
51883 |
C |
SKOB Bruntál |
10:00:00 |
00 |
Janeček Petr |
0030001 |
2420067 |
|
00 |
10:00:00 |
00 |
Musilová Jana |
ASU7798 |
416716 |
C |
Magnus Orienteering |
10:00:00 |
00 |
Kopecká Tereza |
SSU8000 |
2001912 |
C |
SK Severka Šumperk |
10:00:00 |
00 |
Cetlová Helena |
AOP7550 |
995843 |
C |
Orientační Běh Opava |
10:00:00 |
00 |
Kobylka Roman |
ASU6749 |
7210915 |
C |
Magnus Orienteering |
10:00:00 |
00 |
Slavík Ondřej |
TVR0500 |
232194 |
C |
TJ Sokol Vrbno pod Pradědem |
10:00:00 |
00 |
Labudík Milan |
TVR6200 |
206457 |
C |
TJ Sokol Vrbno pod Pradědem |
10:00:00 |
00 |
Vítková Miroslava |
PTE6952 |
1421294 |
C |
TJ Sokol Ptení |
10:00:00 |
00 |
Smolková Dagmar |
STE6451 |
2027230 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:00:00 |
00 |
Kučera Martin |
STE7602 |
2143405 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:00:00 |
00 |
Vlček Jan |
KSU8011 |
886267 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
T
3.60 km, 120 m, 15 controls
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:00:00 |
00 |
Boháčová Lucie |
PTE8771 |
8829 |
C |
TJ Sokol Ptení |
10:00:00 |
00 |
Cetl Vladimír |
AOP6602 |
0 |
C |
Orientační Běh Opava |
10:00:00 |
00 |
Mikošková Tereza |
STE9750 |
2143385 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
10:00:00 |
00 |
Stojaník Zdeněk |
KSU8009 |
886291 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
10:00:00 |
00 |
Podzimek Petr |
KON7629 |
2134361 |
C |
KOB Konice |
10:00:00 |
00 |
Karásek Matyáš |
ZPV0302 |
426397 |
C |
KOB ZPV Prostějov |