Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
12.09.2020
Místo konání:
Stražisko
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
1:10 000, E 5 m
Ředitel závodu:
Vystavěl Dušan - R1
Hlavní rozhodčí:
Otrusina Jiří - R1
Stavitel tratí:
Vystavěl Dušan - R1, Hynek Petr - R3
Kluby:
AOP     ASU     CEL     DOK     HOB     JPV     KON     KSU     OOL     PLU     PTE     PVP     RBK     SBR     SPR     SSU     STE     TBM     TVR     UOL     ZBM     ZLH     ZPV     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Tesařová Lucie AOP1451 331752 C HDR
10:00:00 Tesařová Eva AOP1650 232620 C HDR
10:00:00 Cetlová Helena AOP7550 995843 C P
10:00:00 Cetl Vladimír AOP6602 0 C T
10:06:00 Borunská Alžběta AOP0950 8648592 C D12C
10:16:00 Pachmannová Iva AOP0852 232251 B D12C
10:35:00 Kovalčíková Anna AOP0453 8004313 B D16C
10:35:00 Tesař Jiří AOP6702 352349 C H45C
10:36:00 Klöslová Sofie AOP0854 123 C D12C
10:38:00 Cetlová Karolína AOP0752 2091596 B D14C
10:41:00 Klechová Karolína AOP0452 8004330 B D16C
10:42:00 Valík Adam AOP0301 8656684 A H21C
10:43:00 Hadač Miroslav AOP6501 8656723 C H45C
10:43:00 Pachmannová Hana AOP7252 361977 C D45C
10:46:00 Borunský Matěj AOP0600 8000243 C H14C
10:47:00 Pachmannová Katka AOP0551 8033214 B D16C
10:47:00 Pometlová Jana AOP7551 7206538 C D45C
10:48:00 Kovalčík Tomáš AOP7301 2085619 C H21C
10:50:00 Gallo Ondřej AOP0802 8648624 B H12C
10:52:00 Kostka Jiří AOP0201 8656577 A H21C
10:54:00 Cetl Jan AOP0902 307338 C H12C
10:58:00 Bencúr Juraj AOP7700 8004329 C H21C
10:58:00 Kovalčík Petr AOP0901 8000245 B H12C
11:02:00 Kovalčíková Alena AOP0751 8004292 B D14C
11:08:00 Gallo Natálie AOP0652 8648623 B D14C
11:13:00 Sedlářová Pavla AOP7052 2096150 C D45C
11:14:00 Valík Luděk AOP7101 8004332 C H21C
11:31:00 Klösel Samuel AOP0504 700305 C H16C
11:34:00 Čech Viktor AOP0801 8004291 B H12C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Musilová Jana ASU7798 416716 C P
10:00:00 Kobylka Roman ASU6749 7210915 C P
10:13:00 Sekaninová Jitka ASU7750 2080969 C D35C
10:19:00 Strachota Jaroslav ASU5600 52556 C H55C
10:23:00 Čadilová Alena ASU5050 52599 C D65C
10:27:00 Štáblová Jitka ASU5350 52557 C D65C
10:31:00 Pobucká Eliška ASU0550 920658 C D16C
10:34:00 Navrátil Pavel ASU0747 7206535 B H14C
10:41:00 Šneiderová Lucie ASU7498 7201755 C D45C
10:43:00 Bartášek Jiří ASU7448 416715 C H35C
10:44:00 Sekanina Ondřej ASU0745 2102553 B H14C
10:48:00 Šneider Kvido ASU0749 53003 B H14C
10:51:00 Macek Karel ASU7102 51882 C H45C
10:54:00 Macek Vojtěch ASU0748 426313 B H14C
10:55:00 Strachotová Eva ASU6099 52560 C D45C
10:56:00 Bartášková Karolína ASU0799 416509 B D14C
10:58:00 Sekanina Marek ASU1010 52539 C H10C
10:59:00 Kolek Petr ASU7501 8636194 C H45C
11:03:00 Navrátil Martin ASU7449 7203338 C H35C
11:03:00 Štoudek Martin ASU0448 53112 C H16C
11:07:00 Šneider Miroslav ASU7101 51471 C H45C
11:09:00 Šneiderová Daniela ASU0398 8226432 B D18C
11:11:00 Greschner Luboš ASU7848 7203335 C H35C
11:15:00 Kobylka David ASU0546 8518317 C H16C
11:17:00 Christodoulou Iva ASU7599 433095 C D45C
11:18:00 Ostřanský Filip ASU9243 8061501 C H21C
11:21:00 Pavlík Radek ASU6849 8666874 C H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:02:00 Tomášek Ondřej CEL0100 301564 C H20C
10:47:00 Tomášek Jiří CEL6426 52406 C H45C
11:35:00 Tomášek Adam CEL0400 52408 C H16C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:17:00 Kmínková Michala DOK7850 2053501 C D35C
10:56:00 Kmínek Ondřej DOK1000 2115682 C H10C
11:16:00 Kmínek Jan DOK1100 2115683 C H10C
11:23:00 Kmínek Jan DOK7801 2053502 C H35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Kratochvílová Amálie HOB1651 53348 C HDR
10:52:00 Kratochvíl David HOB1101 7202579 C HD10N
11:25:00 Kratochvíl Karel HOB7001 8003614 C H35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Hodačová Valerie JPV 0 HDR
10:00:00 Markovičová Ludmila JPV1150 0 C HDR
10:00:00 Dolák Matěj JPVXX01 8014438 HDR
10:14:00 Gottwaldová Anna JPV0950 52746 C D12C
10:19:00 Pinkavová Hana JPV0551 2419911 C D16C
10:23:00 Plachá Aneta JPV0555 2108881 C D16C
10:24:00 Pinkavová Eliška JPV0850 2419936 C D12C
10:24:00 Balvanová Vendula JPV0750 2419923 C D14C
10:25:00 Štorek David JPV0202 8663202 B H18C
10:27:00 Doláková Adéla JPV0550 8517312 C D16C
10:30:00 Honkyš Jan JPV9912 439212 C H21C
10:34:00 Přikrylová Ivana JPV0653 2112741 C D14C
10:38:00 Plachý Ondřej JPV0707 2108899 B H14C
10:40:00 Hýblová Eliška JPV0952 8226380 C D12C
11:04:00 Přikrylová Jana JPV0652 2112722 C D14C
11:04:00 Markovič Krištof JPV0907 2125346 C H12C
11:08:00 Plachý Matyáš JPV1010 2115705 C H10C
11:16:00 Koutný Ondřej JPV1001 2148093 C H12C
11:23:00 Štorek Jan JPV0505 8440505 B H16C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Dostálová Elena KON1288 2143345 C HDR
10:00:00 Dostálová Jolana KON1062 2125319 C HDR
10:00:00 Fialová Andrea KON1061 49367 C HDR
10:00:00 Václavek Alois KON1211 361996 HDR
10:00:00 Rouš Josef KON1128 2020743 C HDR
10:00:00 Čeřovská Eliška KON1353 8116677 C HDR
10:00:00 Podzimek Petr KON7629 2134361 C T
10:05:00 Komínek Jaroslav KON5713 2001968 C H55C
10:09:00 Škrabalová Eva KON7676 1418768 C D35C
10:23:00 Rozsívalová Petra KON8063 2112772 C D35C
10:26:00 Rozsívalová Adéla KON0760 2090865 B D14C
10:27:00 Hlava Miroslav KON6515 500581 C H55C
10:31:00 Huňka Karel KON6919 2112777 C H45C
10:36:00 Skácel Jaroslav KON4617 341715 C H65C
10:39:00 Škrabal Milan KON7521 2125331 C H45C
10:41:00 Škrabalová Šárka KON9888 2108866 C D21C
10:44:00 Zapletalová Anna KON0979 52718 C D12C
10:45:00 Vlachová Kateřina KON9898 2120658 C D21C
10:45:00 Benešová Petra KON7575 1418763 C D45C
10:46:00 Zapletal David KON1111 8898 C HD10N
10:48:00 Dostál Lukáš KON0929 2111763 C H12C
10:49:00 Čeřovská Adéla KON8755 0 C D21C
10:49:00 Zapletalová Kamila KON7979 2126255 C D35C
10:50:00 Benešová Anežka KON0757 2020738 C D14C
10:52:00 Podzimek Theodor KON0808 2134360 C H12C
10:54:00 Rozsíval Martin KON1022 2090866 C H10C
11:00:00 Václavková Amálie KON1079 52720 C HD10N
11:02:00 Beneš Miroslav KON9915 1418762 C H21C
11:02:00 Čeřovský Filip KON1010 8226353 C H10C
11:04:00 Beneš Jan KON0909 307329 C HD10N
11:06:00 Fialová Anna KON0779 52722 C D14C
11:08:00 Neklová Daniela KON1041 515427 HD10N
11:11:00 Beneš Jindřich KON0404 8660477 B H16C
11:15:00 Grepl Ladislav KON6111 8660471 C H45C
11:19:00 Křupka Tomáš KON7717 2108896 C H35C
11:21:00 Hlavová Miroslava KON6389 8007713 C D45C
11:25:00 Navrátil Václav KON6427 1417263 C H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Vlček Jan KSU8011 886267 C P
10:00:00 Stojaník Zdeněk KSU8009 886291 C T
10:04:00 Kočandrlová Natálie KSU0979 446412 C D12C
10:05:00 Hecl František KSU0201 8662428 B H18C
10:08:00 Jordánová Nelly KSU1050 2108906 C D10C
10:08:00 Paloncý Adéla KSU0950 2058485 C D12C
10:09:00 Patterman Prokop KSU0333 8680339 B H18C
10:11:00 Štáblová Michaela KSU7787 2073735 C D35C
10:12:00 Tomanková Alice KSU0959 8680326 C D12C
10:14:00 Šrámek Ondřej KSU9909 8662436 C H21C
10:15:00 Müllerová Marie KSU0565 995815 B D16C
10:15:00 Paloncý Jana KSU7878 995833 C D35C
10:15:00 Stryk Štěpán KSU0306 8680426 B H18C
10:19:00 Krčová Martina KSU7272 8680374 C D35C
10:20:00 Reichlová Pavla KSU0888 8670787 B D12C
10:24:00 Jílek Ondřej KSU9908 8662437 C H21C
10:27:00 Tomanková Martina KSU7552 2058462 C D35C
10:28:00 Stryková Karolína KSU0656 2058482 C D14C
10:28:00 Jordán Alexandr KSU0626 8680281 B H14C
10:28:00 Jílek Jakub KSU9202 8662445 C H21C
10:32:00 Pattermanová Magdalena KSU0660 2085598 C D14C
10:32:00 Miča Jan KSU0701 2108916 B H14C
10:42:00 Štábl Patrik KSU0606 8670783 A H14C
10:43:00 Heclová Marie KSU0454 446447 B D16C
10:44:00 Smýkalová Eliška KSU0676 2067336 C D14C
10:49:00 Kašpar Jaroslav KSU7004 8663115 C H45C
10:52:00 Profous Štěpán KSU1030 2058484 C H10C
10:52:00 Šána Robert KSU0616 8670827 B H14C
10:53:00 Štábl Roman KSU7501 446432 C H45C
10:56:00 Krč Matěj KSU0101 2058481 C H21C
10:57:00 Šrámek Jaromír KSU5801 8680320 C H35C
11:00:00 Vlček Antonín KSU1121 52258 C H10C
11:00:00 Paloncý Jan KSU0808 8680351 B H12C
11:04:00 Müller Jonáš KSU9906 8662444 R H21C
11:05:00 Květoň Vladimír KSU6800 2090700 C H45C
11:05:00 Murínová Markéta KSU0383 2103267 C D18C
11:05:00 Reichlová Jiřina KSU7499 7211248 C D45C
11:06:00 Jordán Dominik KSU1000 2103281 C H10C
11:08:00 Tomanek Daniel KSU7410 8662343 C H21C
11:09:00 Pavelka Martin KSU7503 2073731 C H45C
11:09:00 Pattermanová Ivana KSU7551 2085601 C D45C
11:10:00 Štábl Vít KSU1100 2053548 C H10C
11:12:00 Stojaník Zdeněk KSU0919 2073734 C H12C
11:14:00 Maláč Petr KSU1131 52619 C H10C
11:18:00 Smýkal Lukáš KSU1101 53662 C H10C
11:21:00 Tomanek Lukáš KSU0502 8680413 C H16C
11:23:00 Patterman Pavel KSU7337 446410 C H45C
11:25:00 Šperlich Jan KSU0403 8680405 B H16C
11:27:00 Paloncý Pavel KSU6349 8680340 C H45C
11:29:00 Štábl Adam KSU0401 8662429 B H16C
11:30:00 Marek Vít KSU0838 361910 C H12C
11:33:00 Bláha Adam KSU0525 8680331 B H16C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:09:00 Višňa Milan OOL5904 8028829 C H55C
10:17:00 Zdráhal Tomáš OOL5301 52530 C H55C
10:21:00 Světnický Alexandr OOL6300 426375 C H55C
10:25:00 Zdráhal Robert OOL5707 8451957 C H55C
10:29:00 Albert František OOL5804 52531 C H55C
11:06:00 Zdráhal Tomáš OOL8801 8198811 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Matyšek Josef PLU1400 2096224 C HDR
10:00:00 Hubík Radan PLU1500 0 HDR
10:06:00 Luterová Laura PLU1051 2044897 C D10C
10:13:00 Kubeš Jaromír PLU6219 52500 C H55C
10:17:00 Janečková Adéla PLU0452 8517451 B D16C
10:18:00 Otrubová Karolína PLU0888 8061460 B D12C
10:21:00 Otrubová Anna PLU0577 8667550 B D16C
10:21:00 Luterová Kristýna PLU7878 2419928 C D35C
10:21:00 Karásek František PLU0301 8061407 B H18C
10:26:00 Soldán Robin PLU0600 8663160 B H14C
10:26:00 Trávníček Jan PLU7501 8660365 C H21C
10:28:00 Frélichová Karolína PLU0853 2061762 C D12C
10:31:00 Otrubová Ivona PLU7677 8517317 C D35C
10:32:00 Matyšek Radoslav PLU8007 8116824 C H21C
10:34:00 Slezáková Vendula PLU0854 2061810 C D12C
10:35:00 Otrubová Věra PLU7777 2035158 C D35C
10:38:00 Štefková Michaela PLU0851 681869 C D12C
10:45:00 Otrubová Johana PLU7852 8516754 C D35C
10:54:00 Otrubová Veronika PLU1277 1400409 C HD10N
10:55:00 Hubík Hubert PLU8201 7790004 H35C
10:55:00 Otruba Marek PLU7417 995892 C H45C
11:06:00 Hubík Hubert PLU1300 2124774 C HD10N
11:07:00 Černochová Michaela PLU0351 8660570 B D18C
11:09:00 Karásek Antonín PLU0503 8061467 B H16C
11:10:00 Lutera Oliver PLU1001 2044898 C H12C
11:11:00 Němečková Kateřina PLU0350 8226355 B D18C
11:13:00 Otruba František PLU0501 8667537 A H16C
11:17:00 Černoch Martin PLU0500 8667538 B H16C
11:24:00 Kožnárek Pavel PLU0902 2061817 C H12C
11:28:00 Frélich Matyáš PLU0901 2124798 C H12C
11:32:00 Suchánek Matyáš PLU0903 995816 H12C
11:36:00 Hřivňák Petr PLU0900 2051506 C H12C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Smejkalová Nikola PTE1052 8822 C HDR
10:00:00 Šmída Patrik PTE1004 301572 HDR
10:00:00 Tříska Jakub PTE1300 2102713 C HDR
10:00:00 Bábek Tom PTE1402 52737 C HDR
10:00:00 Vítková Miroslava PTE6952 1421294 C P
10:00:00 Boháčová Lucie PTE8771 8829 C T
10:16:00 Bábková Amálie PTE1051 2127533 C D10C
10:22:00 Vavrdová Karolína PTE0880 2135196 C D12C
10:25:00 Zrůbková Dana PTE7850 301580 C D35C
10:37:00 Bartošová Dana PTE7650 2131187 C D35C
10:41:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8226430 C H45C
10:42:00 Vrbová Marie PTE0850 2135198 C D12C
10:53:00 Mikušová Ivana PTE8365 1424645 C D35C
10:58:00 Fládr Jan PTE1400 2102683 C HD10N
11:01:00 Tříska Richard PTE7447 8826 C H45C
11:04:00 Vrba Antonín PTE1001 2127543 C H10C
11:06:00 Mikuš Matěj PTE0808 2135162 C H12C
11:15:00 Klapková Jarmila PTE7150 301576 C D45C
11:20:00 Tříska David PTE1003 2102715 C H10C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:47:00 Cveček Martin PVP7400 8629813 C H35C
11:15:00 Možný Stanislav PVP7700 2115730 C H35C
11:22:00 Možný Šimon PVP0800 8041 C H12C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Jalový Kryštof RBK1401 52015 HDR
10:40:00 Jalová Kristýna RBK1150 980373 C HD10N
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Pavlas Ondřej SBR1500 0 C HDR
10:00:00 Czaschová Emílie SBR8750 51883 C P
10:08:00 Czaschová Irena SBR6150 51915 C D55C
10:32:00 Procházková Samantha SBR0851 0 C D12C
10:37:00 Řeháček Petr SBR6302 8663161 C H45C
10:44:00 Toman Stanislav SBR4801 51917 C H65C
10:48:00 Good Julie SBR0750 345895 C D14C
10:50:00 Otruba Robert SBR1100 0 C HD10N
10:55:00 Blažek Václav SBR4701 51904 C H70C
10:57:00 Zítka Jiří SBR6201 51907 C H45C
11:17:00 Vodička Luděk SBR5501 51913 C H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:42:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C H65C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Pánek Milan SSU1600 2001966 C HDR
10:00:00 Kopecká Tereza SSU8000 2001912 C P
10:02:00 Králová Zdenka SSU6091 1406132 C D55C
10:04:00 Tichá Anna SSU1150 2121007 C D10C
10:12:00 Kopecká Eliška SSU1252 2001926 C D10C
10:17:00 Seidenglanz Jáchym SSU0202 1407427 B H18C
10:44:00 Kopecká Veronika SSUXX51 2001927 HD10N
10:50:00 Ryszkowski Ondřej SSU1001 224897 C H10C
10:50:00 Pánek Ondřej SSU0702 9200527 C H14C
10:51:00 Valenta Jiří SSU6301 51508 C H35C
10:56:00 Pánek Antonín SSU0901 9005142 C H12C
10:59:00 Ostřanský Josef SSU4302 8061472 C H70C
11:01:00 Hejtmánek Štěpán SSU0505 2001950 C H16C
11:07:00 Seidenglanz Marek SSU7401 2067988 C H35C
11:11:00 Ostřanská Iveta SSU6591 8061435 C D45C
11:20:00 Král Václav SSU8243 8033246 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Smolková Dagmar STE6451 2027230 C P
10:00:00 Kučera Martin STE7602 2143405 C P
10:00:00 Mikošková Tereza STE9750 2143385 C T
10:13:00 Světnický František STE0204 8656687 A H18C
10:18:00 Petřivalský Marek STE6907 8660455 C H21C
10:26:00 Burdová Hana STE0852 2112745 C D12C
10:30:00 Kučerová Klaudie STE0853 2122246 C D12C
10:33:00 Venusová Anna STE0554 2148071 C D16C
10:34:00 Skyva Petr STE6501 8655385 C H21C
10:37:00 Lukašáková Sára STE0450 2035723 B D16C
10:40:00 Václavek Tomáš STE5809 8655374 C H21C
10:40:00 Sklenář Antonín STE4801 52517 C H65C
10:41:00 Lubrichová Eva STE7556 8670771 C D35C
10:42:00 Burdová Helena STE0653 8516424 B D14C
10:43:00 Marková Ema STE0252 8655379 A D21C
10:44:00 Zapletal Martin STE8500 8662724 C H21C
10:45:00 Lubrichová Veronika STE0451 8660567 B D16C
10:46:00 Mikoška Jan STE0807 2112769 C H12C
10:49:00 Silnoušek Jiří STE7200 2073426 C H35C
10:49:00 Mikošková Marie STE0552 2108903 B D16C
10:49:00 Zbraňková Magda STE7352 2096137 C D45C
10:50:00 Mlejnek Pavel STE7403 52513 C H21C
10:51:00 Skyvová Kristýna STE7054 8655383 C D21C
10:51:00 Matoušková Jana STE7951 2025355 C D35C
10:53:00 Marek Antonín STE7501 8028819 C H35C
10:53:00 Mikošková Iveta STE7150 2113042 C D45C
10:54:00 Lukašák Šimon STE0202 8655380 A H21C
10:54:00 Matoušková Johana STE0751 52561 B D14C
10:55:00 Marková Eva STE7550 8028882 C D35C
10:56:00 Janků Michala STE1150 52510 C HD10N
10:57:00 Neumannová Kamila STE6751 52514 C D45C
10:59:00 Venus Ctibor STE7800 2144041 C H35C
11:00:00 Zatloukalová Julie STE0650 2108918 B D14C
11:02:00 Binar Vít STE1201 2049585 C HD10N
11:05:00 Tomášek Petr STE8001 52462 C H35C
11:05:00 Janků Martin STE0404 2035728 C H16C
11:07:00 Janků Renata STE7251 52502 C D45C
11:09:00 Smolka Martin STE7100 8648563 C H35C
11:10:00 Fendrych Michal STE7607 8116678 C H21C
11:12:00 Marek Martin STE1100 2073656 C H10C
11:13:00 Burda Tomáš STE7600 2118486 C H35C
11:13:00 Mikoška Eman STE7103 2112775 C H45C
11:14:00 Světnický Antonín STE0800 2108898 B H12C
11:17:00 Matoušek Jiří STE7504 2025356 C H35C
11:18:00 Máčala Antonín STE0811 2073433 C H12C
11:21:00 Janků Marek STE7102 2080826 C H35C
11:26:00 Matoušek Jan STE0909 224904 C H12C
11:27:00 Hepnar Luboš STE6307 8655386 C H35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:16:00 Zimmermann Jakub TBM8911 8645930 C H21C
10:48:00 Skřivanek František TBM1108 52592 C HD10N
10:55:00 Hlavová Hana TBM8888 8635805 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Slavík Ondřej TVR0500 232194 C P
10:00:00 Labudík Milan TVR6200 206457 C P
10:34:00 Pospíšil Karel TVR5000 2001952 C H65C
11:03:00 Slavík Tomáš TVR6800 436923 C H45C
11:03:00 Slavíková Lenka TVR7350 2067389 C D45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Bednář Richard UOL1400 301556 C HDR
10:00:00 Petřivalská Eliška UOL1651 1400082 C HDR
10:00:00 Petřivalská Anežka UOL1650 1004660 C HDR
10:00:00 Bublová Matylda UOL1550 0 C HDR
10:06:00 Špacírová Danuše UOL5852 52730 C D55C
10:07:00 Bednář Jan UOL5402 52473 C H55C
10:07:00 Kubíčková Eva UOL7752 2419904 C D35C
10:07:00 Sarazin Julien Pierre UOL0303 2419982 B H18C
10:10:00 Kopecká Tereza UOL1050 8013869 C D10C
10:10:00 Janošíková Jaroslava UOL5858 2092434 C D55C
10:11:00 Janošík Antonín UOL5201 2092418 C H55C
10:11:00 Krampla Michal Jan UOL0302 8116830 B H18C
10:14:00 Kubíčková Magdalena UOL1150 2113056 C D10C
10:18:00 Kvášová Kateřina UOL1051 2133904 C D10C
10:19:00 Jirka Matyáš UOL0203 7202871 B H18C
10:20:00 Krampla Tomáš UOL6601 2148092 C H21C
10:23:00 Janošík Zdeněk UOL5600 682075 C H55C
10:23:00 Rajman Filip UOL0301 8670770 B H18C
10:25:00 Smékalová Karolína UOL0451 8660366 A D16C
10:29:00 Bartáková Veronika UOL0551 2133908 C D16C
10:30:00 Dráčová Barbora UOL0652 8226373 B D14C
10:30:00 Janeček Jáchym UOL0700 2133905 B H14C
10:33:00 Šimek Roman UOL6503 8005432 C H45C
10:33:00 Jílková Hana UOL8050 8116765 C D35C
10:36:00 Kopecký David UOL7800 8662369 C H21C
10:36:00 Kopecká Nela UOL0650 8013868 B D14C
10:36:00 Švec Sebastian UOL0602 2419949 C H14C
10:38:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C H65C
10:39:00 Smékalová Viktorie UOL0450 8660355 B D16C
10:39:00 Poklopová Ivana UOL6451 52451 C D35C
10:40:00 Šaňáková Marie UOL0651 8226335 B D14C
10:40:00 Janák Patrik UOL0703 2039830 C H14C
10:43:00 Smékalová Jana UOL7850 2045207 C D35C
10:45:00 Kotrle Miroslav UOL7005 515079 C H45C
10:46:00 Horký Jan UOL7100 2020741 C H21C
10:46:00 Jílková Lenka UOL0654 8680425 A D14C
10:47:00 Kopecká Jitka UOL7750 2069081 C D35C
10:52:00 Jílková Pavla UOL0753 8670784 B D14C
10:53:00 Janošíková Lenka UOL7651 301554 C D21C
10:58:00 Paulíčková Tereza UOL0750 8226374 B D14C
10:59:00 Kotrlová Gita UOL6953 352324 C D45C
11:00:00 Smékal David UOL7503 886282 C H21C
11:01:00 Kváša Michal UOL7901 2039812 C H35C
11:02:00 Barták Petr UOL0805 2148144 C H12C
11:07:00 Vodička Igor UOL0502 8662672 B H16C
11:11:00 Raclavský Vladislav UOL6600 2092433 C H45C
11:12:00 Paulíček Michal UOL7701 8670456 C H21C
11:16:00 Svoboda Zdeněk UOL7900 2121000 C H21C
11:19:00 Kubíček Jiří UOL6500 1410004 C H45C
11:19:00 Šimková Hana UOL6653 2011817 C D45C
11:19:00 Steklý Milan UOL0405 1000462 C H16C
11:20:00 Kubíček Vavřinec UOL0801 2113097 C H12C
11:27:00 Smékal Mikuláš UOL0503 2000566 C H16C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:37:00 Perůtková Jindra ZBM8989 515488 E D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Buchtová Ester ZLH0851 52658 C HDR
10:00:00 Mrkvica Vít ZLH1600 7000379 C HDR
10:00:00 Gajdošová Viktorie ZLH0666 8656693 P
10:04:00 Pavlíková Hana ZLH5950 8515556 C D55C
10:10:00 Albertová Valentýna ZLH0850 428256 C D12C
10:22:00 Mrkvica Petr ZLH7800 8663166 C H21C
10:25:00 Mrkvicová Ludmila ZLH4950 7758623 C D65C
10:42:00 Mrkvica Jan ZLH1100 8516453 C HD10N
10:57:00 Mrkvica Miroslav ZLH4600 8516456 C H70C
11:01:00 Babák Jiří ZLH4801 8515553 C H70C
11:08:00 Mrkvica Václav ZLH0800 8116831 B H12C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Valenčíková Helena ZPV1250 7001405 C HDR
10:00:00 Valenčík Martin ZPV1200 206390 C HDR
10:00:00 Karásek Matyáš ZPV0302 426397 C T
10:04:00 Karásek Adam ZPV0001 2070842 B H20C
10:15:00 Dokoupil Vojtěch ZPV6425 52596 C H55C
10:29:00 Valenčíková Irena ZPV7950 8226360 C D35C
10:39:00 Karásková Marcela ZPV6970 2092440 C D45C
10:41:00 Karásek Martin ZPV7301 2070849 C H35C
10:45:00 Valenčík Radim ZPV7901 8517455 C H35C
11:01:00 Jirková Renata ZPV6553 52427 C D45C

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:39 Ženčák Jaroslav 0010001 2060274 ASPV OA H35C
10:51 Felklová Jarmila 0010003 433098 ASPV OA D45C
11:23 Ženčáková Marie 0010002 2032185 ASPV OA D45C
10:00 Smékalová Lucie 0020001 0 SOB HDR
10:00 Janeček Petr 0030001 2420067 00 P
10:38 Hladiš Lukáš 0040002 0 Hladišovi PV H21C
10:39 Hladišová Jana 0040001 0 Hladišovi PV D21C
10:00 Sajalová Michaela 0050002 9005230 SMIK team HDR
10:47 Kotačková Lenka 0050001 8033209 SMIK team D21C