Startovka závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
12.09.2020
Místo konání:
Stražisko
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
1:4 000, E 2,5m
Ředitel závodu:
Vystavěl Dušan - R1
Hlavní rozhodčí:
Otrusina Jiří - R1
Stavitel tratí:
Skřivanek Marcel
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P    
D10C
1.10 km, 48 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2113056 Kubíčková Magdalena UOL1150 C SOB Olomouc 15:06:00
2044897 Luterová Laura PLU1051 C TJ SOKOL Plumlov 15:07:00
2121007 Tichá Anna SSU1150 C SK Severka Šumperk 15:08:00
52720 Václavková Amálie KON1079 C KOB Konice 15:09:00
2127533 Bábková Amálie PTE1051 C TJ Sokol Ptení 15:10:00
2108906 Jordánová Nelly KSU1050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:11:00
8013869 Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 15:12:00
2001927 Kopecká Veronika SSUXX51 SK Severka Šumperk 15:13:00
1400409 Otrubová Veronika PLU1277 C TJ SOKOL Plumlov 15:14:00
2133904 Kvášová Kateřina UOL1051 C SOB Olomouc 15:15:00
2001926 Kopecká Eliška SSU1252 C SK Severka Šumperk 15:16:00
515427 Neklová Daniela KON1051 KOB Konice 15:17:00
D12C
1.10 km, 65 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52746 Gottwaldová Anna JPV0950 C Oddíl OS SK Prostějov 15:12:00
8670787 Reichlová Pavla KSU0888 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:13:00
52718 Zapletalová Anna KON0979 C KOB Konice 15:14:00
2122246 Kučerová Klaudie STE0853 C SK SKI-OB Šternberk 15:15:00
681869 Štefková Michaela PLU0851 C TJ SOKOL Plumlov 15:16:00
2112745 Burdová Hana STE0852 C SK SKI-OB Šternberk 15:17:00
0 Procházková Samantha SBR0851 C SKOB Bruntál 15:18:00
2135198 Vrbová Marie PTE0850 C TJ Sokol Ptení 15:19:00
2061762 Frélichová Karolína PLU0853 C TJ SOKOL Plumlov 15:20:00
8648592 Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 15:21:00
8680326 Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:22:00
8013944 Pachmannová Iva AOP0852 B Orientační Běh Opava 15:23:00
8061460 Otrubová Karolína PLU0888 B TJ SOKOL Plumlov 15:24:00
446412 Kočandrlová Natálie KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:25:00
2061810 Slezáková Vendula PLU0854 C TJ SOKOL Plumlov 15:26:00
8226380 Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov 15:27:00
7201830 Klöslová Sofie AOP0854 C Orientační Běh Opava 15:28:00
2419936 Pinkavová Eliška JPV0850 C Oddíl OS SK Prostějov 15:29:00
2058485 Paloncý Adéla KSU0950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:30:00
2135196 Vavrdová Karolína PTE0880 C TJ Sokol Ptení 15:31:00
D14C
1.30 km, 65 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8656693 Gajdošová Viktorie ZLH0666 OOB TJ Zlaté Hory 15:21:00
2419923 Balvanová Vendula JPV0750 C Oddíl OS SK Prostějov 15:22:00
52561 Matoušková Johana STE0751 B SK SKI-OB Šternberk 15:23:00
2085598 Pattermanová Magdalena KSU0660 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:24:00
8226373 Dráčová Barbora UOL0652 B SOB Olomouc 15:25:00
2067336 Smýkalová Eliška KSU0676 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:26:00
2091596 Cetlová Karolína AOP0752 B Orientační Běh Opava 15:27:00
8516424 Burdová Helena STE0653 B SK SKI-OB Šternberk 15:28:00
2112722 Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 15:29:00
8004292 Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 15:30:00
2020743 Benešová Anežka KON0757 C KOB Konice 15:31:00
8648623 Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava 15:32:00
8013868 Kopecká Nela UOL0650 B SOB Olomouc 15:33:00
345895 Good Julie SBR0750 C SKOB Bruntál 15:34:00
8670784 Jílková Pavla UOL0753 B SOB Olomouc 15:35:00
52722 Fialová Anna KON0779 C KOB Konice 15:36:00
2112741 Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 15:37:00
8680425 Jílková Lenka UOL0654 A SOB Olomouc 15:38:00
2090865 Rozsívalová Adéla KON0760 B KOB Konice 15:39:00
416509 Bartášková Karolína ASU0799 B Magnus Orienteering 15:40:00
8226335 Šaňáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc 15:41:00
2058482 Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:42:00
8226374 Paulíčková Tereza UOL0750 B SOB Olomouc 15:43:00
D16C
1.30 km, 65 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8660366 Smékalová Karolína UOL0451 A SOB Olomouc 15:37:00
2148071 Venusová Anna STE0554 C SK SKI-OB Šternberk 15:38:00
2419911 Pinkavová Hana JPV0551 C Oddíl OS SK Prostějov 15:39:00
8033214 Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 15:40:00
2035723 Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 15:41:00
2133908 Bartáková Veronika UOL0551 C SOB Olomouc 15:42:00
8004313 Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 15:43:00
8660567 Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 15:44:00
8517312 Doláková Adéla JPV0550 C Oddíl OS SK Prostějov 15:45:00
995815 Müllerová Marie KSU0565 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:46:00
8517451 Janečková Adéla PLU0452 B TJ SOKOL Plumlov 15:47:00
2108903 Mikošková Marie STE0552 B SK SKI-OB Šternberk 15:48:00
8660355 Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 15:49:00
8004330 Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 15:50:00
8667550 Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 15:51:00
2108881 Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 15:52:00
920658 Pobucká Eliška ASU0550 C Magnus Orienteering 15:53:00
446447 Heclová Marie KSU0454 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:54:00
D18C
1.40 km, 75 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8226355 Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 15:52:00
8226432 Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 15:53:00
8660570 Černochová Michaela PLU0351 B TJ SOKOL Plumlov 15:54:00
2103267 Murínová Markéta KSU0383 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:55:00
D21C
1.90 km, 113 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8663157 Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 15:48:00
2120658 Vlachová Kateřina KON9898 C KOB Konice 15:49:00
8655379 Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 15:50:00
2120659 Vlachová Eliška KON9572 C KOB Konice 15:51:00
8655383 Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 15:52:00
2108866 Škrabalová Šárka KON9888 C KOB Konice 15:53:00
8667995 Mazalová Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 15:54:00
D35C
1.50 km, 93 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301580 Zrůbková Dana PTE7850 C TJ Sokol Ptení 15:04:00
2126255 Zapletalová Kamila KON7979 C KOB Konice 15:05:00
2080969 Sekaninová Jitka ASU7750 C Magnus Orienteering 15:06:00
8516754 Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 15:07:00
2058462 Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:08:00
8517317 Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 15:09:00
2073735 Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:10:00
8116765 Jílková Hana UOL8050 C SOB Olomouc 15:11:00
2112772 Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 15:12:00
2035158 Otrubová Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 15:13:00
2069081 Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 15:14:00
52743 Třísková Eva PTE8050 C TJ Sokol Ptení 15:15:00
2025355 Matoušková Jana STE7951 C SK SKI-OB Šternberk 15:16:00
2419928 Luterová Kristýna PLU7878 C TJ SOKOL Plumlov 15:17:00
8670771 Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 15:18:00
8680374 Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:19:00
8028882 Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 15:20:00
1418768 Škrabalová Eva KON7676 C KOB Konice 15:21:00
2419904 Kubíčková Eva UOL7752 C SOB Olomouc 15:22:00
D45C
1.40 km, 75 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52427 Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 15:28:00
8648631 Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 15:29:00
2067389 Slavíková Lenka TVR7350 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 15:30:00
1418763 Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 15:31:00
52582 Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 15:32:00
7206538 Pometlová Jana AOP7551 C Orientační Běh Opava 15:33:00
2096137 Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 15:34:00
7211248 Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:35:00
7201755 Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 15:36:00
361977 Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 15:37:00
52514 Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 15:38:00
2096150 Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 15:39:00
8061435 Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 15:40:00
2085601 Pattermanová Ivana KSU7551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:41:00
2113042 Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk 15:42:00
D55C
1.30 km, 65 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2092434 Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 15:02:00
1406132 Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 15:03:00
51915 Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 15:04:00
D65C
1.30 km, 65 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7758623 Mrkvicová Ludmila ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory 15:12:00
8659406 Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 15:13:00
H10C
1.10 km, 48 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8226353 Čeřovský Filip KON1010 C KOB Konice 15:40:00
2115705 Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 15:41:00
2103281 Jordán Dominik KSU1000 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:42:00
2073656 Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 15:43:00
53662 Smýkal Lukáš KSU1101 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:44:00
8898 Zapletal David KON1111 C KOB Konice 15:45:00
224897 Ryszkowski Ondřej SSU1001 C SK Severka Šumperk 15:46:00
52258 Vlček Antonín KSU1121 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:47:00
307329 Beneš Jan KON0909 C KOB Konice 15:48:00
7202579 Kratochvíl David HOB1101 C SK OB Horní Benešov 15:49:00
2053548 Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:50:00
2102715 Tříska David PTE1003 C TJ Sokol Ptení 15:51:00
52539 Sekanina Marek ASU1010 C Magnus Orienteering 15:52:00
2058484 Profous Štěpán KSU1030 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:53:00
2090866 Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 15:54:00
0 Otruba Robert SBR1100 C SKOB Bruntál 15:55:00
8516453 Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 15:56:00
52619 Maláč Petr KSU1131 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:57:00
2127543 Vrba Antonín PTE1001 C TJ Sokol Ptení 15:58:00
H12C
1.10 km, 65 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2051491 Petřivalský Nil OOL0800 C SK Haná orienteering 15:36:00
2073433 Máčala Antonín STE0811 C SK SKI-OB Šternberk 15:37:00
2051506 Hřivňák Petr PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov 15:38:00
8116831 Mrkvica Václav ZLH0800 B OOB TJ Zlaté Hory 15:39:00
224904 Matoušek Jan STE0909 C SK SKI-OB Šternberk 15:40:00
2044898 Lutera Oliver PLU1001 C TJ SOKOL Plumlov 15:41:00
2113097 Kubíček Vavřinec UOL0801 C SOB Olomouc 15:42:00
995816 Suchánek Matyáš PLU0903 TJ SOKOL Plumlov 15:43:00
8000245 Kovalčík Petr AOP0901 B Orientační Běh Opava 15:44:00
8680351 Paloncý Jan KSU0808 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:45:00
2108898 Světnický Antonín STE0800 B SK SKI-OB Šternberk 15:46:00
2148144 Barták Petr UOL0805 C SOB Olomouc 15:47:00
8648624 Gallo Ondřej AOP0802 B Orientační Běh Opava 15:48:00
361910 Marek Vít KSU0838 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:49:00
2135162 Mikuš Matěj PTE0808 C TJ Sokol Ptení 15:50:00
2112769 Mikoška Jan STE0807 C SK SKI-OB Šternberk 15:51:00
2061817 Kožnárek Pavel PLU0902 C TJ SOKOL Plumlov 15:52:00
2148093 Koutný Ondřej JPV1001 C Oddíl OS SK Prostějov 15:53:00
8004291 Čech Viktor AOP0801 B Orientační Běh Opava 15:54:00
9005142 Pánek Antonín SSU0901 C SK Severka Šumperk 15:55:00
2134360 Podzimek Theodor KON0808 C KOB Konice 15:56:00
8041 Možný Šimon PVP0800 C VSK Přírodní vědy Praha 15:57:00
307338 Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 15:58:00
H14C
1.30 km, 73 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2108916 Miča Jan KSU0701 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:45:00
53003 Šneider Kvido ASU0749 B Magnus Orienteering 15:46:00
2108899 Plachý Ondřej JPV0707 B Oddíl OS SK Prostějov 15:47:00
2133905 Janeček Jáchym UOL0700 B SOB Olomouc 15:48:00
426313 Macek Vojtěch ASU0748 B Magnus Orienteering 15:49:00
8000243 Borunský Matěj AOP0600 C Orientační Běh Opava 15:50:00
8663160 Soldán Robin PLU0600 B TJ SOKOL Plumlov 15:51:00
8670827 Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:52:00
9200527 Pánek Ondřej SSU0702 C SK Severka Šumperk 15:53:00
2419949 Švec Sebastian UOL0602 C SOB Olomouc 15:54:00
8680281 Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:55:00
2039830 Janák Patrik UOL0703 C SOB Olomouc 15:56:00
2102553 Sekanina Ondřej ASU0745 B Magnus Orienteering 15:57:00
8670783 Štábl Patrik KSU0606 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:58:00
7206535 Navrátil Pavel ASU0747 B Magnus Orienteering 15:59:00
H16C
1.50 km, 93 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8662429 Štábl Adam KSU0401 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:42:00
2001950 Hejtmánek Štěpán SSU0505 C SK Severka Šumperk 15:43:00
8662672 Vodička Igor UOL0502 B SOB Olomouc 15:44:00
8680405 Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:45:00
8660477 Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 15:46:00
8680331 Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:47:00
8667538 Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 15:48:00
7003005 Klösel Samuel AOP0504 C Orientační Běh Opava 15:49:00
232194 Slavík Ondřej TVR0500 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 15:50:00
8680413 Tomanek Lukáš KSU0502 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:51:00
8667537 Otruba František PLU0501 A TJ SOKOL Plumlov 15:52:00
8440505 Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 15:53:00
8061467 Karásek Antonín PLU0503 B TJ SOKOL Plumlov 15:54:00
53112 Štoudek Martin ASU0448 C Magnus Orienteering 15:55:00
H18C
1.90 km, 113 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8061407 Karásek František PLU0301 B TJ SOKOL Plumlov 15:02:00
8116830 Krampla Michal Jan UOL0302 B SOB Olomouc 15:03:00
8663202 Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 15:04:00
8680426 Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:05:00
7202871 Jirka Matyáš UOL0203 B SOB Olomouc 15:06:00
8662428 Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:07:00
8670770 Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc 15:08:00
8680339 Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:09:00
2419982 Sarazin Julien Pierre UOL0303 B SOB Olomouc 15:10:00
H20C
2.00 km, 133 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2058481 Krč Matěj KSU0101 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:21:00
H21C
2.00 km, 133 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8655380 Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 15:34:00
1418762 Beneš Miroslav KON9915 C KOB Konice 15:35:00
8033209 Sajal Martin 0050001 SMIK team 15:36:00
2148092 Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 15:37:00
8656687 Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 15:38:00
8662436 Šrámek Ondřej KSU9909 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:39:00
8033246 Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 15:40:00
8656569 Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 15:41:00
8662444 Müller Jonáš KSU9906 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:42:00
8655374 Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 15:43:00
8061501 Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 15:44:00
8662437 Jílek Ondřej KSU9908 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:45:00
8655385 Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 15:46:00
2121000 Svoboda Zdeněk UOL7900 C SOB Olomouc 15:47:00
8488884 Honkyš Pavel JPV9707 C Oddíl OS SK Prostějov 15:48:00
8663166 Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 15:49:00
8662445 Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:50:00
8662724 Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 15:51:00
8670456 Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 15:52:00
8656577 Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 15:53:00
8656711 Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 15:54:00
8662369 Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 15:55:00
8662343 Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:56:00
2085619 Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 15:57:00
8645930 Zimmermann Jakub TBM8911 C KOS TJ Tesla Brno 15:58:00
886282 Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 15:59:00
H35C
1.90 km, 113 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8629813 Cveček Martin PVP7400 C VSK Přírodní vědy Praha 15:19:00
51508 Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 15:20:00
7203338 Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 15:21:00
8648563 Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 15:22:00
886267 Vlček Jan KSU8011 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:23:00
2073426 Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 15:24:00
8680320 Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:25:00
2025356 Matoušek Jiří STE7504 C SK SKI-OB Šternberk 15:26:00
416715 Bartášek Jiří ASU7448 C Magnus Orienteering 15:27:00
2039812 Kváša Michal UOL7901 C SOB Olomouc 15:28:00
2134361 Podzimek Petr KON7629 C KOB Konice 15:29:00
2144041 Venus Ctibor STE7800 C SK SKI-OB Šternberk 15:30:00
7203335 Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 15:31:00
8028819 Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 15:32:00
2115730 Možný Stanislav PVP7700 C VSK Přírodní vědy Praha 15:33:00
2118486 Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 15:34:00
H45C
1.70 km, 110 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51882 Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 15:13:00
1410004 Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 15:14:00
8660471 Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 15:15:00
2073731 Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:16:00
2092433 Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 15:17:00
51913 Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 15:18:00
8659407 Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 15:19:00
1417263 Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 15:20:00
8636194 Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 15:21:00
8226430 Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 15:22:00
51907 Zítka Jiří SBR6201 C SKOB Bruntál 15:23:00
352349 Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 15:24:00
2090700 Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:25:00
8656723 Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 15:26:00
446410 Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:27:00
8003614 Kratochvíl Karel HOB7001 C SK OB Horní Benešov 15:28:00
51471 Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 15:29:00
446432 Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:30:00
436923 Slavík Tomáš TVR6800 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 15:31:00
0 Cetl Vladimír AOP6602 C Orientační Běh Opava 15:32:00
8663161 Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 15:33:00
8663115 Kašpar Jaroslav KSU7004 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:34:00
8666874 Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 15:35:00
2125331 Škrabal Milan KON7521 C KOB Konice 15:36:00
2112775 Mikoška Eman STE7103 C SK SKI-OB Šternberk 15:37:00
H55C
1.40 km, 75 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8005432 Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 15:08:00
52530 Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 15:09:00
682075 Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 15:10:00
8028829 Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 15:11:00
52500 Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ SOKOL Plumlov 15:12:00
52531 Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 15:13:00
206457 Labudík Milan TVR6200 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 15:14:00
52596 Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 15:15:00
426375 Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 15:16:00
H65C
1.30 km, 65 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52517 Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 15:17:00
8135135 Pilc Oldřich SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd 15:18:00
2001952 Pospíšil Karel TVR5000 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 15:19:00
52440 Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 15:20:00
H70C
1.30 km, 65 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8515553 Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 15:02:00
8061472 Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 15:03:00
8516456 Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 15:04:00
HDR
1.10 km, 55 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
49367 Fialová Andrea KON1061 C KOB Konice 15:00:00
361996 Václavek Alois KON1211 KOB Konice 15:00:00
0 Pavlas Ondřej SBR1500 C SKOB Bruntál 15:00:00
0 Hodačová Valerie JPV Oddíl OS SK Prostějov 15:00:00
8116677 Čeřovská Eliška KON1353 C KOB Konice 15:00:00
53348 Kratochvílová Amálie HOB1651 C SK OB Horní Benešov 15:00:00
9005230 Sajalová Michaela 0050002 SMIK team 15:00:00
2001966 Pánek Milan SSU1600 C SK Severka Šumperk 15:00:00
8014438 Dolák Matěj JPVXX01 Oddíl OS SK Prostějov 15:00:00
886264 Macek Václav ASU1249 C Magnus Orienteering 15:00:00
2102683 Fládr Jan PTE1400 C TJ Sokol Ptení 15:00:00
2102682 Mikušová Kateřina PTE1350 C TJ Sokol Ptení 15:00:00
2102713 Tříska Jakub PTE1300 C TJ Sokol Ptení 15:00:00
52737 Bábek Tom PTE1402 C TJ Sokol Ptení 15:00:00
7000379 Mrkvica Vít ZLH1600 C OOB TJ Zlaté Hory 15:00:00
331752 Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 15:00:00
232620 Tesařová Eva AOP1650 C Orientační Běh Opava 15:00:00
P
1.20 km, 75 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2131187 Bartošová Dana PTE7650 C TJ Sokol Ptení 15:00:00
2420067 Janeček Petr 0030001 00 15:00:00
416716 Musilová Jana ASU7798 C Magnus Orienteering 15:00:00
2001912 Kopecká Tereza SSU8000 C SK Severka Šumperk 15:00:00
995843 Cetlová Helena AOP7550 C Orientační Běh Opava 15:00:00
8518317 Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering 15:00:00
7210915 Kobylka Roman ASU6749 C Magnus Orienteering 15:00:00
2027230 Smolková Dagmar STE6451 C SK SKI-OB Šternberk 15:00:00
2143385 Mikošková Tereza STE9750 C SK SKI-OB Šternberk 15:00:00
2143405 Kučera Martin STE7602 C SK SKI-OB Šternberk 15:00:00