Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.09.2020
Místo konání:
Jevany
Pořadatel:
TAP - KOB Tretra Praha
Mapa:
Aldašín
Ředitel závodu:
Valach Marek - R3
Hlavní rozhodčí:
Hošková Tereza - R2
Stavitel tratí:
Zajíc Vítězslav - R3
JURY:
Němečková Jarmila, Plochová Dominika, Pašek František
Kategorie:
D10F     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D45     D55     D65     D75     H10F     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H45     H55     H65     H75     T3     T5     TF    

D10F 3.01 km, 65 m, 6 kontrol, Start: vpravo

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Šňupárková Barbora 51718
11:08:00 Ptáčková Lucie DKP1255 2419917 C Oddíl OB Kotlářka
11:14:00 Pešková Marie LOU1252 2420048 C SK Moravan Louňovice
11:20:00 Adámková Sára DCH1050 8025 C Radioelektronika Cheb
11:26:00 Knýbelová Anna FSP1152 2090846 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:32:00 Poláčková Marie DKP1356 2086464 C Oddíl OB Kotlářka
11:38:00 Kolářová Zuzana LOU1250 2143350 C SK Moravan Louňovice
11:44:00 Bašusová Olga KAM1250 51561 C OK Kamenice
11:50:00 Fialová Kristýna DOR1250 2125352 C OK Dobříš
11:56:00 Snížková Žofie DKP1151 2103703 C Oddíl OB Kotlářka
12:02:00 Vaughanová Barbora LOU1056 1403428 C SK Moravan Louňovice
12:08:00 Dobiášová Eliška ROU1150 2099514 C SKOB Roudnice nad Labem
12:14:00 Řepková Ema PGP1350 2148115 C SK Praga
12:20:00 Ledinská Lucie DKP1253 2127572 C Oddíl OB Kotlářka
12:26:00 Prchlíková Kristýna LOU1053 2143353 C SK Moravan Louňovice
12:32:00 Hejcmanová Amálie ROU1251 2139470 C SKOB Roudnice nad Labem
12:38:00 Ouhrabková Bára SPC1256 2031372 C SPORTICUS team
12:44:00 Tomešová Stella DKP1160 331606 C Oddíl OB Kotlářka
12:50:00 Topičová Laura LOU1152 2143340 C SK Moravan Louňovice
12:56:00 Súkupová Anita PGP1352 2419862 C SK Praga
13:02:00 Dobyášová Kateřina KAM1252 2039186 C OK Kamenice
13:08:00 Collis Emma DKP1251 202233 C Oddíl OB Kotlářka
13:14:00 Neškudlová Kateřina KAM1450 52122 C OK Kamenice
13:20:00 Basistová Aneta DOR1057 2044896 C OK Dobříš
13:26:00 Juřinová Aneta FYD1150 2125339 C Jizerský klub OB Frýdlant
13:32:00 Kopecká Darja DKP1159 2086452 C Oddíl OB Kotlářka
13:38:00 Rejšková Klára KAM1251 2115703 C OK Kamenice
13:44:00 Geffertová Marta FSP1054 2092374 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:50:00 Pohlová Sandra TAP1151 2103246 C KOB Tretra Praha

D10 1.68 km, 65 m, 6 kontrol, Start: vpravo

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Neškudlová Anna KAM1152 52122 C OK Kamenice
11:03:00 Břízková Alžběta LOU1153 2143343 C SK Moravan Louňovice
11:06:00 Bartalošová Ada PGP1050 2085003 C SK Praga
11:09:00 Šavelová Kateřina DKP1154 2086451 C Oddíl OB Kotlářka
11:12:00 Jakubesová Julie TAP1052 1403427 C KOB Tretra Praha
11:15:00 Zavadilová Adéla VSP1153 2129216 C USK Praha
11:18:00 Magazu Sophia DOR1152 2111602 C OK Dobříš
11:21:00 Havlíčková Zuzana RIC1051 2420001 C OB Říčany
11:24:00 Šunková Sára LOU1051 2148246 C SK Moravan Louňovice
11:27:00 Procházková Aneta DKP1153 2103718 C Oddíl OB Kotlářka
11:30:00 Kolářová Alena ZVO1153 2135175 C OB SK Zvole
11:33:00 Rodová Anežka VSP1152 2081382 C USK Praha
11:36:00 Kolářová Veronika LOU1050 2143359 C SK Moravan Louňovice
11:39:00 Rypáčková Šárka TJP1151 8014509 C TJ Sokol Troja
11:42:00 Dlouhá Julie PGP1051 2099494 C SK Praga
11:45:00 Vondráčková Jolana DKP1058 2095946 C Oddíl OB Kotlářka
11:48:00 Šubrtová Barbora TAP1150 2080988 C KOB Tretra Praha
11:51:00 Súkupová Sára PGP1151 2144052 C SK Praga
11:54:00 Hlaváčková Lucie TAP1050 2080980 C KOB Tretra Praha
11:57:00 Kalinová Lisa SPC1158 515409 C SPORTICUS team
12:00:00 Hrušková Gabriela PGP1150 2125327 C SK Praga
12:03:00 Pokorná Elen KAM1151 2420066 C OK Kamenice
12:06:00 Jirousová Edita TAP1056 2113483 C KOB Tretra Praha
12:09:00 Mikulová Stella ZVO1250 2116193 C OB SK Zvole
12:12:00 Dobyášová Adéla KAM1051 2088714 C OK Kamenice
12:15:00 Stará Magdalena FSP1051 2129210 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:18:00 Řepková Anna PGP1052 2134299 C SK Praga
12:21:00 Lacinová Zuzana DKP1055 2129251 C Oddíl OB Kotlářka
12:24:00 Ehlerová Michaela VSP1050 2085596 C USK Praha
12:27:00 Blehová Barbora DOR1151 2127569 C OK Dobříš
12:30:00 Kváčová Anna DKP1051 2143331 C Oddíl OB Kotlářka

D12 2.11 km, 70 m, 10 kontrol, Start: vpravo

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 Hrušková Tereza PGP0953 2125321 C SK Praga
11:06:00 Řehořková Ema DKP0956 2086455 C Oddíl OB Kotlářka
11:08:00 Šimůnková Michaela TAP0851 7779755 B KOB Tretra Praha
11:10:00 Herynková Lucie RIC0952 2112780 C OB Říčany
11:12:00 Šunková Berta LOU0850 2143397 B SK Moravan Louňovice
11:14:00 Hánělová Lucie ZVO0952 2115714 C OB SK Zvole
11:16:00 Blahutová Lucie MFP0950 405999 C Matfyz Praha
11:18:00 Šavelová Julie DKP0863 2086453 C Oddíl OB Kotlářka
11:20:00 Svatá Lucie PGP0952 2801038 C SK Praga
11:22:00 Ryppelová Anna TAP0954 2124784 C KOB Tretra Praha
11:24:00 Bartoňová Elena FSP0953 2029181 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:26:00 Břízková Anna LOU0851 2143393 C SK Moravan Louňovice
11:28:00 Baštová Justýna DOR0952 2058512 B OK Dobříš
11:30:00 Lampová Julie DKP0952 2112724 Oddíl OB Kotlářka
11:32:00 Štěpová Barbora PGP0951 2099527 B SK Praga
11:34:00 Havlíčková Veronika RIC0853 8109375 B OB Říčany
11:36:00 Hüblová Agáta FSP0853 2029179 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:38:00 Vaughanová Sára LOU0853 2143394 C SK Moravan Louňovice
11:40:00 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B OK Dobříš
11:42:00 Hladíková Julie DKP0857 8116730 B Oddíl OB Kotlářka
11:44:00 Kalinová Ella SPC0961 515458 C SPORTICUS team
11:46:00 Štěpánková Emma TAP0953 2053563 C KOB Tretra Praha
11:48:00 Vondrová Eliška FSP0850 7200315 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:50:00 Seidlová Magdalena RIC0950 8061502 C OB Říčany
11:52:00 Havlová Veronika KNC0950 8003637 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:54:00 Zákoucká Barbora DKP0859 2086460 C Oddíl OB Kotlářka
11:56:00 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 C SK Praga
11:58:00 Bulířová Žofie TAP0850 2113070 C KOB Tretra Praha
12:00:00 Stará Žofie FSP0851 2029171 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:02:00 Axon Amelie TAP0959 442851 C KOB Tretra Praha
12:04:00 Homolová Rozálie KNC0852 224867 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:06:00 Snížková Adéla DKP0850 8080814 B Oddíl OB Kotlářka
12:08:00 Bartalošová Anežka PGP0853 2084992 B SK Praga
12:10:00 Nemšovská Magdalena VSP0853 8515520 C USK Praha
12:12:00 Žemlová Magdalena KAM0950 8116673 C OK Kamenice
12:14:00 Ehlerová Anna VSP0854 2081391 C USK Praha
12:16:00 Oliveriusová Anna DKL0851 2119205 C KOB Kladno
12:18:00 Ptáčková Barbora DKP0954 2419959 C Oddíl OB Kotlářka
12:20:00 Dvořáková Lucie PGP0956 2143361 C SK Praga
12:22:00 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 B USK Praha
12:24:00 Pokorná Sára KAM0952 2118500 C OK Kamenice
12:26:00 Pěkná Alžběta ROU0950 8662284 B SKOB Roudnice nad Labem
12:28:00 Chudobová Eliška DKL0850 2148141 B KOB Kladno
12:30:00 Kopecká Veronika DKP0866 2086454 C Oddíl OB Kotlářka
12:32:00 Ellederová Eva TAP0860 2102816 C KOB Tretra Praha
12:34:00 Kučerová Kateřina VSP0950 1398983 C USK Praha
12:36:00 Balejová Sofie KAM0951 8660541 C OK Kamenice
12:38:00 Krátká Linda ROU0851 2134252 C SKOB Roudnice nad Labem
12:40:00 Šimková Anežka LME0950 2020717 C SK Los Mělník
12:42:00 Vondráčková Alžběta DKP0864 2103732 B Oddíl OB Kotlářka
12:44:00 Pompachová Natálie TAP0952 9434 C KOB Tretra Praha
12:46:00 Zakouřilová Klára VSP0850 8009888 C USK Praha
12:48:00 Mišeková Lucie KAM1050 8660577 B OK Kamenice
12:50:00 Mikulová Tereza ZVO0851 2099509 B OB SK Zvole
12:52:00 Kubecová Markéta PGP0955 232246 C SK Praga

D14 2.61 km, 75 m, 12 kontrol, Start: vpravo

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:23:00 Hudosová Kristýna RIC0750 8226350 B OB Říčany
11:25:00 Ptáčková Hana PGP0750 8149880 C SK Praga
11:27:00 Lampová Amálie DKP0752 2090870 B Oddíl OB Kotlářka
11:29:00 Žemlová Barbora KAM0751 8116775 B OK Kamenice
11:31:00 Magazu Annabelle DOR0657 8033231 C OK Dobříš
11:33:00 Mišeková Kateřina KAM0756 8660576 B OK Kamenice
11:35:00 Alblová Zuzana LME0660 206359 C SK Los Mělník
11:37:00 Herynková Klára RIC0758 8033253 C OB Říčany
11:39:00 Dvořáková Veronika PGP0659 2143358 B SK Praga
11:41:00 Heřmanová Aino DKP0659 2039145 C Oddíl OB Kotlářka
11:43:00 Chramostová Julie KAM0652 2099495 C OK Kamenice
11:45:00 Bambousková Julie DOR0650 8660590 B OK Dobříš
11:47:00 Müllerová Hana HCE0650 7208098 C TJ Hostivice
11:49:00 Havlová Tereza KNC0750 8116754 B Sokol Kostelec n. Č. l.
11:51:00 Kotková Adéla RIC0655 8667545 B OB Říčany
11:53:00 Přibíková Agáta PGP0651 301617 C SK Praga
11:55:00 Kohoutková Kateřina DKP0756 2801011 C Oddíl OB Kotlářka
11:57:00 Vláčilová Anna RIC0657 52857 C OB Říčany
11:59:00 Koubková Tereza DOR0651 2073727 C OK Dobříš
12:01:00 Dostálová Judita HCE0750 1421898 C TJ Hostivice
12:03:00 Švejdová Karolína ZVO0752 2125370 C OB SK Zvole
12:05:00 Kotenová Markéta RIC0651 9201629 B OB Říčany
12:07:00 Štěpová Kateřina PGP0657 8226324 A SK Praga
12:09:00 Marešová Nela DKP0761 2419955 C Oddíl OB Kotlářka
12:11:00 Geffertová Agáta FSP0753 2029168 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:13:00 Bublíková Klára TAP0752 8014519 C KOB Tretra Praha
12:15:00 Vavřinová Johana HCE0751 2118496 C TJ Hostivice
12:17:00 Polívková Beáta RIC0652 8226420 C OB Říčany
12:19:00 Lošťáková Sára PGP0660 8662326 B SK Praga
12:21:00 Večerková Ema DKP0657 2419952 C Oddíl OB Kotlářka
12:23:00 Leinweberová Julie FSP0755 2116468 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:25:00 Sotonová Šárka TAP0655 301182 C KOB Tretra Praha
12:27:00 Pilátová Rozálie DKL0750 2103252 B KOB Kladno
12:29:00 Nekovářová Lucie RIC0757 2085569 C OB Říčany
12:31:00 Vozábalová Hana PGP0654 2106747 B SK Praga
12:33:00 Kudrnáčová Marta KAM0754 2084937 B OK Kamenice
12:35:00 Stará Barbora FSP0752 2029170 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:37:00 Pompachová Karolína TAP0652 682643 C KOB Tretra Praha
12:39:00 Kohoutová Zdeňka DKL0651 2080902 C KOB Kladno
12:41:00 Stoklasová Eliška RIC0756 2049643 C OB Říčany
12:43:00 Priehodová Nela PGP0655 2096266 B SK Praga
12:45:00 Křečková Apolena KAM0755 682648 C OK Kamenice
12:47:00 Fibírová Lucie FSP0777 2081361 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:49:00 Folprechtová Julie VSP0653 51532 C USK Praha
12:51:00 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B SKOB Roudnice nad Labem
12:53:00 Svobodová Julie FSP0651 8116721 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:55:00 Škáchová Zuzana DKP0656 8080818 B Oddíl OB Kotlářka
12:57:00 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 B USK Praha
12:59:00 Housková Barbora DOR0655 8116682 B OK Dobříš
13:01:00 Gajdová Michaela VSP0752 8660527 B USK Praha
13:03:00 Buková Hana ROU0750 2031369 C SKOB Roudnice nad Labem

D16 2.91 km, 85 m, 13 kontrol, Start: vpravo

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:58:00 Aschermannová Klára VSP0454 8149886 A USK Praha
12:02:00 Vláčilová Barbora RIC0457 52859 C OB Říčany
12:06:00 Linhartová Klára ZVO0556 2079497 B OB SK Zvole
12:10:00 Rosendorfová Hana TAP0551 2126350 C KOB Tretra Praha
12:14:00 Škáchová Viktorie DKP0655 8080810 A Oddíl OB Kotlářka
12:18:00 Arnoštová Veronika DOR0455 8516920 B OK Dobříš
12:22:00 Kubcová Anna DOB0550 1602624 C KOB Dobruška
12:26:00 Pelantová Martina RIC0550 8660563 A OB Říčany
12:30:00 Štraitová Jolana VSP0456 8670459 A USK Praha
12:34:00 Linhartová Anna TAP0450 2148167 C KOB Tretra Praha
12:38:00 Koubová Hana DKP0558 8149896 B Oddíl OB Kotlářka
12:42:00 Švecová Karolína ZVO0557 8116789 B OB SK Zvole
12:46:00 Blahutová Martina MFP0550 53611 C Matfyz Praha
12:50:00 Kotenová Barbora RIC0452 8109328 B OB Říčany
12:54:00 Kodejšová Markéta VSP0458 8660543 B USK Praha
12:58:00 Nováková Nina KAM0554 8226413 B OK Kamenice
13:02:00 Horáčková Michaela DKP0551 2111746 B Oddíl OB Kotlářka
13:06:00 Řeháková Ludmila PGP0454 8003663 C SK Praga
13:10:00 Cincibusová Lenka FSP0450 8666 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:14:00 Volná Hana RIC0555 2148201 C OB Říčany
13:18:00 Kopecká Valentýna VSP0453 8033251 B USK Praha
13:22:00 Víšková Veronika KAM0452 2088701 C OK Kamenice
13:26:00 Housková Adéla DOR0851 2050490 C OK Dobříš
13:30:00 Gemperlová Eliška PGP0556 8226321 B SK Praga
13:34:00 Pilátová Amálie DKL0450 2113496 C KOB Kladno
13:38:00 De Heij Laura RIC0450 8656564 B OB Říčany
13:42:00 Tomášková Linda TAP0455 8680610 B KOB Tretra Praha
13:46:00 Štěpánková Julie KAM0458 2075612 B OK Kamenice
13:50:00 Malečková Hana VSP0553 8028827 A USK Praha
13:54:00 Svobodová Alžběta KPY0551 2091547 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:58:00 Honzáková Lenka JHB0551 7210814 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod

D18 3.26 km, 85 m, 13 kontrol, Start: vpravo

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:04:00 Rousová Lucie DKL0251 8667952 B KOB Kladno
12:08:00 Kašparová Barbora SLA0251 2085001 C SKOB Slaný
12:12:00 Chrzová Eliška PGP0353 8226361 A SK Praga
12:16:00 Balejová Julie KAM0551 8667985 A OK Kamenice
12:20:00 Baštová Julie DOR0353 2050483 B OK Dobříš
12:24:00 Buková Anežka ROU0351 2059749 C SKOB Roudnice nad Labem
12:28:00 Dvořáková Hana PGP0355 8667539 B SK Praga
12:32:00 Krejčová Lucie ROU0453 8517325 A SKOB Roudnice nad Labem
12:36:00 Končická Kateřina RIC0352 8226394 B OB Říčany
12:40:00 Řadová Lucie DKP0251 897371 B Oddíl OB Kotlářka
12:44:00 Jirasová Anežka DOR0350 2045303 B OK Dobříš
12:48:00 Švecová Anežka ZVO0352 8116827 B OB SK Zvole
12:52:00 Černá Ema ROU0451 8516925 A SKOB Roudnice nad Labem
12:56:00 Čermáková Klára PGP0352 2099498 B SK Praga
13:00:00 Čapková Lucie KAM0459 8226331 A OK Kamenice
13:04:00 Sanna Karin DKP0250 7200326 A Oddíl OB Kotlářka
13:08:00 Aschermannová Tereza VSP0253 2020712 A USK Praha
13:12:00 Pračková Ema RIC0451 8004317 A OB Říčany

D20 3.31 km, 100 m, 15 kontrol, Start: vpravo

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Kalousková Marie DKP0151 8030301 B Oddíl OB Kotlářka
11:19:00 Šrámková Hana RIC0051 2031355 C OB Říčany
11:28:00 Horáková Barbora VSP0150 7210234 R USK Praha
11:37:00 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:46:00 Vallová Kristýna ZVO0152 2035151 C OB SK Zvole
11:55:00 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 8655463 B OK Dobříš
12:04:00 Geislerová Aneta DKL0151 2042535 C KOB Kladno
12:13:00 Sedláčková Linda ROZ0050 232535 B OK Roztoky
12:22:00 Nováková Eliška PDY0150 8033215 B Běhej Poděbrady
12:31:00 Kosíková Eliška 0240001 9101185 dodatecna prihlaska
12:40:00 Benešová Hana DKL0050 49640 B KOB Kladno
12:49:00 Horalíková Eva DLP0050 2148220 C OOB TJ Dukla Praha

D21L 4.56 km, 100 m, 18 kontrol, Start: vlevo

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Ryšavá Vendula PGP8153 8662726 C SK Praga
11:05:00 Rambová Kamila DKP8655 8060505 C Oddíl OB Kotlářka
11:09:00 Albrechtová Iveta KAM9950 8660456 R OK Kamenice
11:13:00 Pospíšilová Marie DKP8756 8080824 R Oddíl OB Kotlářka
11:17:00 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C VŠTJ Ekonom Praha
11:21:00 Zoubková Jana ZBP8050 53592 C OOB SK Zbraslav
11:25:00 Janovská Petra PGP7355 8654900 C SK Praga
11:29:00 Kohlová Zuzana KPY8852 301347 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:33:00 Janovská Kateřina PGP9850 8350120 C SK Praga
11:37:00 Hovorková Tereza KAM0154 2800330 A OK Kamenice
11:41:00 Plochová Dominika DKP8651 7207077 R Oddíl OB Kotlářka
11:45:00 Zurynková Michaela EKP9850 416340 C VŠTJ Ekonom Praha
11:49:00 Mědílková Iva SPC7160 7204522 C SPORTICUS team
11:53:00 Honzáková Jana JHB7753 7207340 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:57:00 Šimšová Jana MFP7651 682683 C Matfyz Praha
12:01:00 Kopecká Johana PGP9956 2021848 C SK Praga
12:05:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C OK Kamenice
12:09:00 Snížková Petra DKP7752 2095965 C Oddíl OB Kotlářka
12:13:00 Zurynková Jana EKP7053 515496 C VŠTJ Ekonom Praha
12:17:00 Kalinová Markéta SPC8259 7201195 C SPORTICUS team
12:21:00 Králová Vanda BZP8750 7260013 C Báječné ženy v orientačním běhu
12:25:00 Kudrnáčová Lucie HCE8850 8000244 C TJ Hostivice
12:29:00 Slavíková Silvie PGP9751 1407423 C SK Praga
12:33:00 Sheshikova Anastasia KAM9853 1600872 C OK Kamenice
12:37:00 Sieglová Eliška PGP9954 8656705 E SK Praga
12:41:00 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:45:00 Vedralová Veronika SPC8853 8660565 C SPORTICUS team
12:49:00 Hojná Silvie SCP7950 8226308 C OK Sparta Praha
12:53:00 Pecoldová Pavlína 0280001 8066680 Cookies & Pancakes
12:57:00 Mikulášová Helena PGP9353 515453 C SK Praga
13:01:00 Albrechtová Eva KAM7850 8648602 C OK Kamenice
13:05:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
13:09:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:13:00 Grolichová Lucie ZBP7850 1418755 C OOB SK Zbraslav
13:17:00 Procházková Iveta PFP9250 53009 C VŠSK PedF UK Praha
13:21:00 Kašparová Šárka AOP7251 7522295 C Orientační Běh Opava
13:25:00 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 C USK Praha
13:29:00 Landovská Petra KAM9354 8271093 E OK Kamenice
13:33:00 Burešová Lenka DKP8351 2099482 C Oddíl OB Kotlářka
13:37:00 Skripniková Petra FSP8686 53159 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:41:00 Svobodová Jitka VSP7450 8648547 C USK Praha
13:45:00 Kopecká Eliška KNC9850 7202873 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:49:00 Krupová Tereza BZP8751 2088730 C Báječné ženy v orientačním běhu

D21K 2.98 km, 70 m, 13 kontrol, Start: vpravo

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:26:00 Oľhavová Hana PGP9163 416555 C SK Praga
13:30:00 Skobová Tereza VIP7855 7211289 C SK VIPrahlo
13:34:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
13:38:00 Kotrčová Lenka PDY9350 2115746 C Běhej Poděbrady
13:42:00 Voborská Jana PGP8454 9332 C SK Praga
13:46:00 Neuhäuserová Ladislava VSP8151 5641 C USK Praha
13:50:00 Míková Šárka DKP8255 2102787 C Oddíl OB Kotlářka

D35 3.58 km, 90 m, 15 kontrol, Start: vpravo

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Dlouhá Marta PGP7858 1886930 C SK Praga
11:05:00 Němečková Tereza DKP7953 2086456 C Oddíl OB Kotlářka
11:07:00 Herynková Irena RIC7750 2131184 C OB Říčany
11:09:00 Žemlová Eva KAM7550 8033217 C OK Kamenice
11:11:00 Krejčová Jana ROU7758 2127876 C SKOB Roudnice nad Labem
11:13:00 Rypáčková Dana SPC7955 8660559 C SPORTICUS team
11:15:00 Rejšková Alena KAM7750 2075613 C OK Kamenice
11:17:00 Svatá Ivana PGP7652 7207869 C SK Praga
11:19:00 Rybářová Lucie DKP7950 7142530 C Oddíl OB Kotlářka
11:21:00 Hudosová Gabriela RIC7299 8012024 C OB Říčany
11:23:00 Adámková Blanka DCH7852 8078 C Radioelektronika Cheb
11:25:00 Petriláková Petra DOR7656 7204994 C OK Dobříš
11:27:00 Papicová Silvie BZP7651 2113471 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:29:00 Dudová Irena HCE8250 1407428 C TJ Hostivice
11:31:00 Forštová Jitka PGP7558 440405 C SK Praga
11:33:00 Procházková Jana DKP8052 7205568 C Oddíl OB Kotlářka
11:35:00 Vyhnálková Eva RIC7552 8660561 C OB Říčany
11:37:00 Mišeková Martina KAM7851 2800344 C OK Kamenice
11:39:00 Magazu Radka DOR7853 2115078 C OK Dobříš
11:41:00 Havlínová Zuzana SCP8150 8226305 C OK Sparta Praha
11:43:00 Šťovíčková Dagmar DVP7650 51549 C DVP ORIENTATION
11:45:00 Priehodová Kateřina PGP7857 2127610 C SK Praga
11:47:00 Hladíková Zuzana DKP7852 2092421 C Oddíl OB Kotlářka
11:49:00 Vláčilová Kateřina RIC7757 9943 C OB Říčany
11:51:00 Štraitová Jitka VSP7252 682665 C USK Praha
11:53:00 Žižková Jaroslava DOR7754 2104694 C OK Dobříš
11:55:00 Skripniková Kateřina FSP8051 8028838 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:57:00 Nedomová Iva PDY7851 2127605 C Běhej Poděbrady
11:59:00 Ryšavá Magdalena PGP7650 2085586 C SK Praga
12:01:00 Karbanová Vendula DKP8350 51759 C Oddíl OB Kotlářka
12:03:00 Kuželová Michaela FSP7851 211539 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:05:00 Gajdová Kristina VSP7752 2115689 C USK Praha
12:07:00 Městková Lucie TEP7850 2102815 C Tempo Praha
12:09:00 Janderová Markéta SOB7750 2051485 C SOBSA
12:11:00 Řepková Jana PGP7762 2126398 C SK Praga
12:13:00 Brandejsová Petra DKP7853 2125369 C Oddíl OB Kotlářka
12:15:00 Bartoňová Terezie FSP7550 2092410 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:17:00 Uhrová Zuzana VSP8050 8667963 C USK Praha
12:19:00 Vacíková Jana TEP7950 7210928 C Tempo Praha
12:21:00 Blahutová Hanka MFP7953 51928 C Matfyz Praha
12:23:00 Štáfková Jitka PGP8056 515056 C SK Praga
12:25:00 Lacinová Hanka DKP7952 2111754 C Oddíl OB Kotlářka
12:27:00 Fibírová Zuzana FSP7555 515067 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:29:00 Ehlerová Petra VSP7855 51597 C USK Praha
12:31:00 Zábřeská Jitka LOU7950 2027042 C SK Moravan Louňovice
12:33:00 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 2102806 C Báječné ženy v orientačním běhu
12:35:00 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C SK Praga
12:37:00 Vondráčková Markéta DKP7856 2120867 C Oddíl OB Kotlářka
12:39:00 Stará Vendula FSP8150 2129205 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:41:00 Hellerová Alena ROU7850 2081373 C SKOB Roudnice nad Labem
12:43:00 Geševa Radka LOU8150 1450169 C SK Moravan Louňovice
12:45:00 Sedláčková Petra ROZ7050 9982 C OK Roztoky
12:47:00 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C SK Praga
12:49:00 Lazarová Pavla RIC7651 2085572 C OB Říčany
12:51:00 Havlová Eva KNC7851 224869 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:53:00 Hrádková Kateřina ROU8350 2143344 C SKOB Roudnice nad Labem
12:55:00 Mikulová Zuzana ZVO7951 2099503 C OB SK Zvole
12:57:00 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:59:00 Šimerková Olga PGP7551 8648558 C SK Praga
13:01:00 Seidlová Barbora RIC7955 7207365 C OB Říčany
13:03:00 Valášková Šárka KAM6951 232393 C OK Kamenice
13:05:00 Bazinková Blanka ROU8151 8660505 C SKOB Roudnice nad Labem
13:07:00 Perknerová Barbora ZVO8151 2099523 C OB SK Zvole
13:09:00 Lohová Monika DKL8052 336741 C KOB Kladno

D45 3.17 km, 70 m, 12 kontrol, Start: vpravo

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 Baštová Jana DOR7452 2113394 C OK Dobříš
11:18:00 Šunková Karolína LOU7550 2143334 C SK Moravan Louňovice
11:21:00 Valentová Helena OKP6550 52099 C SK OK 24 Praha
11:24:00 Šrámková Iva RIC7251 8033239 C OB Říčany
11:27:00 Tichá Dagmar DKP7250 1470164 C Oddíl OB Kotlářka
11:30:00 Ptáčková Kateřina PGP7350 51555 C SK Praga
11:33:00 Alblová Lucie LME7555 420448 C SK Los Mělník
11:36:00 Petýrková Pavlína BZP7351 2113516 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:39:00 Bohatá Pavla UVP7450 7920 C Slovan Praha
11:42:00 Cincibusová Ivana FSP6651 8116688 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:45:00 Nová Jana DOR7150 8663122 C OK Dobříš
11:48:00 Dvořáková Ivana PGP7254 2148227 C SK Praga
11:51:00 Daňková Daniela DKP7353 2134260 C Oddíl OB Kotlářka
11:54:00 Kotková Lenka RIC7352 2085603 C OB Říčany
11:57:00 Víšková Alena KAM7451 51618 C OK Kamenice
12:00:00 Klapalová Pavla VSP7099 51589 C USK Praha
12:03:00 Beranová Jana SLA7551 515052 C SKOB Slaný
12:06:00 Komersová Jana KNC6550 8226399 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:09:00 Junková Petra STH7451 220254 C SK Studenec
12:12:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
12:15:00 Žižková Markéta DOR7352 2111608 C OK Dobříš
12:18:00 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C SK Praga
12:21:00 Buková Jana ROU7150 2075666 C SKOB Roudnice nad Labem
12:24:00 Zichová Hana RIC7550 2073683 OB Říčany
12:27:00 Aschermannová Eva KAM6550 301628 C OK Kamenice
12:30:00 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C USK Praha
12:33:00 Kašparová Irena SLA6852 336731 C SKOB Slaný
12:36:00 Dobešová Monika KNC7151 515078 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:39:00 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C OK Sparta Praha
12:42:00 Housková Monika DOR7551 2044893 C OK Dobříš
12:45:00 Malečková Iva PGP7559 2067949 C SK Praga
12:48:00 Hejcmanová Pavla ROU7450 2001925 C SKOB Roudnice nad Labem
12:51:00 Kotenová Petra DKP7450 2148127 C Oddíl OB Kotlářka
12:54:00 Hlubučková Šárka KAM6851 232398 C OK Kamenice
12:57:00 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C USK Praha
13:00:00 Červinková Jitka OKP6451 53525 C SK OK 24 Praha
13:03:00 Benešová Jaroslava DKL7050 49647 C KOB Kladno
13:06:00 Forstová Lenka MFP6850 2079501 C Matfyz Praha
13:09:00 Hrušková Blanka DOR7555 2134295 C OK Dobříš
13:12:00 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 231924 C SK Praga
13:15:00 Buková Zdeňka ROU7051 2059753 C SKOB Roudnice nad Labem
13:18:00 Hánělová Katarína ZVO7351 9200991 C OB SK Zvole
13:21:00 Pěkná Eva ROU7550 2080840 C SKOB Roudnice nad Labem
13:24:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
13:27:00 Dobiášová Hana ROU7451 2099485 C SKOB Roudnice nad Labem
13:30:00 Šejnová Magdalena PGP7053 2129235 C SK Praga
13:33:00 Fantová Libuše EKP5650 51583 C VŠTJ Ekonom Praha
13:36:00 Jirasová Jana DOR7450 2080951 C OK Dobříš
13:39:00 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C OB SK Zvole
13:42:00 Kotenová Klára RIC7252 8226424 C OB Říčany
13:45:00 Řadová Jaromíra DKP6551 515168 C Oddíl OB Kotlářka
13:48:00 Bártová Pavla ZVO7152 2083418 C OB SK Zvole
13:51:00 Kándlová Adéla DCE7550 2113044 C KOB Dobřichovice
13:54:00 Krotilová Magdaléna BZP7150 2092416 C Báječné ženy v orientačním běhu
13:57:00 Zlesáková Stáňa CHT7352 52154 C OOB SK Chrast
14:00:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice

D55 2.61 km, 55 m, 11 kontrol, Start: vpravo

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 Dohnalová Dana VSP5050 8680418 C USK Praha
11:08:00 Rančáková Stáňa DKL5950 1450164 C KOB Kladno
11:12:00 Dudová Hana DKP5752 49892 C Oddíl OB Kotlářka
11:16:00 Sládková Eva TEH5751 51398 C Sokol Tehov
11:20:00 Kosíková Helena 0240002 9101184 dodatecna prihlaska
11:24:00 Kudrnáčová Hana KAM6250 232268 C OK Kamenice
11:28:00 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C SK Praga
11:32:00 Cabrnochová Hana DKL5550 53520 C KOB Kladno
11:36:00 Jahnová Helena SCP5550 682101 C OK Sparta Praha
11:40:00 Šámalová Hana OKP6151 502090 C SK OK 24 Praha
11:44:00 Ježková Regina PGP6352 51660 C SK Praga
11:48:00 Havlíčková Jindra KNC6150 9201322 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:52:00 Tichovská Jitka PGP6153 53005 C SK Praga
11:56:00 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C Oddíl OB Kotlářka
12:00:00 Baziková Lucie TJP6451 434807 C TJ Sokol Troja
12:04:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:08:00 Kujanová Martina BZP5850 301647 C Báječné ženy v orientačním běhu
12:12:00 Kopáčková Alena DOR6450 436940 C OK Dobříš

D65 2.13 km, 55 m, 8 kontrol, Start: vpravo

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:10:00 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C Slovan Praha
13:18:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
13:26:00 Seifertová Marie SBK5555 2011795 C KOB START Blansko
13:34:00 Ryšavá Lubomíra TJP4750 53540 C TJ Sokol Troja
13:42:00 Nováková Jiřina UVP4950 7998 C Slovan Praha
13:50:00 Wolkerová Dagmar TJP5250 51289 C TJ Sokol Troja

D75 1.85 km, 60 m, 8 kontrol, Start: vpravo

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:22:00 Haňkovská Jana PGP4050 8200025 C SK Praga

H10F 3.01 km, 65 m, 6 kontrol, Start: vpravo

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Sedlář Prokop TAP1106 7205567 C KOB Tretra Praha
11:07:00 Šťovíček Filip DKP1207 428204 C Oddíl OB Kotlářka
11:13:00 Seidl Marek RIC1100 888643 C OB Říčany
11:19:00 Kašpar Ladislav SLA1000 2099516 C SKOB Slaný
11:25:00 Basista Tobiáš 0180001 2057043 DOR
11:31:00 Míka Zbyněk DKP1301 8537 C Oddíl OB Kotlářka
11:37:00 Seidl Kryštof RIC1407 51610 C OB Říčany
11:43:00 Zábřeský Lukáš LOU1000 2027045 C SK Moravan Louňovice
11:49:00 Burgr Adam 0260002 2113476 MKP
11:55:00 Karban Ondřej DKP1100 2086461 C Oddíl OB Kotlářka
12:01:00 Etrych Matěj DOR1104 2135176 C OK Dobříš
12:07:00 Skripnik Kilián FSP1300 2092380 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:13:00 Valenta Filip DKP1210 2092360 C Oddíl OB Kotlářka
12:19:00 Etrych Tobiáš DOR1103 2148206 C OK Dobříš
12:25:00 Chudoba Jiří DKL1102 2000552 C KOB Kladno
12:31:00 Valenta Ondřej DKP1402 2103743 C Oddíl OB Kotlářka
12:37:00 Mišek Michal KAM1300 2088709 C OK Kamenice
12:43:00 Junek Kryštof STH1201 7202572 C SK Studenec
12:49:00 Poláček Otakar DKP1112 2086466 C Oddíl OB Kotlářka
12:55:00 Pačes Vítězslav KNC1100 2134271 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:01:00 Pakosta Vojtech 0250001 51688 PGP
13:07:00 Mullis Robert DKP1200 2075694 C Oddíl OB Kotlářka
13:13:00 Dobiáš Jaromír ROU1101 2099506 C SKOB Roudnice nad Labem
13:19:00 Paulů Max CEP1100 2148212 C Čepíci

H10 1.83 km, 65 m, 7 kontrol, Start: vpravo

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Šňupárek Jan 899160
11:05:00 Míka Luboš DKP1101 2080948 C Oddíl OB Kotlářka
11:08:00 Prox Jan RIC1003 8226428 C OB Říčany
11:11:00 Pešek Jan LOU1002 2419903 C SK Moravan Louňovice
11:14:00 Černý Martin RIC1004 2096260 C OB Říčany
11:17:00 Balga Filip DKP1104 2029191 C Oddíl OB Kotlářka
11:20:00 Šunka Hubert LOU1200 2143387 C SK Moravan Louňovice
11:23:00 Jiroušek Štěpán DOR1102 51487 C OK Dobříš
11:26:00 Svatý Filip PGP1101 2801017 C SK Praga
11:29:00 Hladík Filip DKP1102 2096233 C Oddíl OB Kotlářka
11:32:00 Hendrich Matyáš PGP1003 2419975 C SK Praga
11:35:00 Albl Matouš LME1111 2102696 C SK Los Mělník
11:38:00 Müller Karel HCE1000 8680602 C TJ Hostivice
11:41:00 Rybář Filip DKP1107 2067255 C Oddíl OB Kotlářka
11:44:00 Ouhrabka Vít TAP1002 2035145 C KOB Tretra Praha
11:47:00 Neškudla Jan KAM1005 52118 C OK Kamenice
11:50:00 Vyskočil Vilém 0220001 2032140 Vilik
11:53:00 Brandejs Hynek DKP1005 2095971 C Oddíl OB Kotlářka
11:56:00 Vyskočil Vít DLP1006 2419995 C OOB TJ Dukla Praha
11:59:00 Bašus Ondřej KAM1004 8007178 C OK Kamenice
12:02:00 Oliverius Filip DKL1000 2127889 C KOB Kladno
12:05:00 Machar Dan DKP1002 8080823 C Oddíl OB Kotlářka
12:08:00 Posch Jaroslav RIC1201 2419902 C OB Říčany
12:11:00 Rejšek Čeněk KAM1002 2135200 C OK Kamenice
12:14:00 Nedoma Oliver PDY1000 2144101 C Běhej Poděbrady
12:17:00 Protiva Mikuláš TAP1100 2419957 C KOB Tretra Praha
12:20:00 Vydra Jonáš DKP1113 2086469 C Oddíl OB Kotlářka
12:23:00 Kamenický Karel TAP1105 2134256 C KOB Tretra Praha
12:26:00 Bartoň Theodor FSP1100 2029180 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:29:00 Fanta Jáchym DKP1013 886251 C Oddíl OB Kotlářka
12:35:00 Pospíšil Filip TJP1001 2111675 C TJ Sokol Troja
12:38:00 Gregor Kevin DOR1001 2125357 C OK Dobříš
12:41:00 Junek Šimon DKP1011 7756777 C Oddíl OB Kotlářka
12:44:00 Vaněk Jáchym ROU1201 2148112 C SKOB Roudnice nad Labem
12:47:00 Lazar David RIC1001 2049634 C OB Říčany
12:50:00 Mlčkovský Ondřej ZVO1101 2039182 C OB SK Zvole
12:53:00 Šťovíček Jan DKP1012 428233 C Oddíl OB Kotlářka
12:56:00 Zábranský František ROU1102 2067203 C SKOB Roudnice nad Labem
12:59:00 Hruška Tomáš DOR1002 2000603 C OK Dobříš
13:02:00 Baldrian Josef VSP1100 8670452 C USK Praha
13:05:00 Sedlák Václav DKP1105 2118478 C Oddíl OB Kotlářka
13:08:00 Hrádek Vojtěch ROU1000 2143362 C SKOB Roudnice nad Labem
13:11:00 Frei Šimon DLP1002 2029210 C OOB TJ Dukla Praha

H12 2.32 km, 75 m, 11 kontrol, Start: vpravo

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Junek Matouš DKP0817 1302784 B Oddíl OB Kotlářka
11:05:00 Protiva Jan TAP0904 2419962 C KOB Tretra Praha
11:07:00 Etrych Jonáš DOR0907 2133884 C OK Dobříš
11:09:00 Vít Samuel Aron KAM0804 2051510 C OK Kamenice
11:11:00 Švarc František DKP0911 981832 C Oddíl OB Kotlářka
11:13:00 Tučný Kryštof PGP0804 2801414 C SK Praga
11:15:00 Kubeček Tomáš DOR0808 2125344 C OK Dobříš
11:17:00 Zavadil Štěpán KAM0902 2148177 C OK Kamenice
11:19:00 Havlík Patrik DKP0819 2420008 C Oddíl OB Kotlářka
11:21:00 Tejkl Štěpán TAP0807 8090146 C KOB Tretra Praha
11:23:00 Matys Ondřej DOR0803 8226363 B OK Dobříš
11:25:00 Kolář David ZVO0805 8109393 B OB SK Zvole
11:27:00 Svoboda Adam DKP0913 2148236 C Oddíl OB Kotlářka
11:29:00 Šubrt Ondřej TAP0801 2085632 C KOB Tretra Praha
11:31:00 Magazu Lukas DOR0805 8663147 B OK Dobříš
11:33:00 Paulíny Jakub TAP0902 232725 C KOB Tretra Praha
11:35:00 Rybář Matěj DKP0908 7201777 C Oddíl OB Kotlářka
11:37:00 Sedlář Lumír TAP0810 8226359 C KOB Tretra Praha
11:39:00 Foršt Bruno DOR0905 232208 C OK Dobříš
11:41:00 Hinks-Edwards Adam ZVO0905 2001940 C OB SK Zvole
11:43:00 Šubrt Jáchym DKP0800 2103736 B Oddíl OB Kotlářka
11:45:00 Hrdý Kryštof TAP0912 2148203 C KOB Tretra Praha
11:47:00 Jiras František DOR0900 2080953 C OK Dobříš
11:49:00 Kohoutek Lukáš RIC0805 8226412 C OB Říčany
11:51:00 Machar Eda DKP0803 8080822 B Oddíl OB Kotlářka
11:53:00 Pazák Eduard TAP0913 2419970 C KOB Tretra Praha
11:55:00 Rod Matyáš VSP0803 2075699 C USK Praha
11:57:00 Volný Ondřej RIC0807 2148148 C OB Říčany
11:59:00 Baumruk Štěpán DKP0917 2420017 C Oddíl OB Kotlářka
12:01:00 Kamenický Pavel TAP0909 2080913 C KOB Tretra Praha
12:03:00 Gajda Petr VSP0903 8028811 C USK Praha
12:05:00 Pilát Jaromír DKL0900 2124767 C KOB Kladno
12:07:00 Víteček Šimon DKP0801 7020417 B Oddíl OB Kotlářka
12:09:00 Linhart Jakub ZVO0802 2115685 B OB SK Zvole
12:11:00 Termer Štěpán VSP0807 2113047 B USK Praha
12:13:00 Komín Matyáš DKL0901 2121871 C KOB Kladno
12:15:00 Sedláček Patrik DKP0816 2000574 B Oddíl OB Kotlářka
12:17:00 Řepka Jan PGP0805 2134301 C SK Praga
12:19:00 Kučera Jakub VSP0900 2032189 C USK Praha
12:21:00 Fibír Jakub FSP0900 2081385 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:23:00 Brandejs Štěpán DKP0807 8080813 B Oddíl OB Kotlářka
12:25:00 Cichra Patrik TAP0903 8007172 C KOB Tretra Praha
12:27:00 Zavadil Matěj VSP0904 2129183 C USK Praha
12:29:00 Skripnik Matouš FSP0800 8028833 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:31:00 Horáček Martin DKP0802 8044382 B Oddíl OB Kotlářka
12:33:00 Priehoda Erik PGP0803 2113420 C SK Praga
12:35:00 Folprecht Lukáš VSP0802 2058490 C USK Praha
12:37:00 Bazinek Lukáš ROU0802 8660353 C SKOB Roudnice nad Labem
12:39:00 Špalek Filip DKP0919 2086465 C Oddíl OB Kotlářka
12:41:00 Vozábal David PGP0904 2129227 C SK Praga
12:43:00 Mahei Mykola KNC0804 52259 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:45:00 Gešev Martin LOU0900 2141915 C SK Moravan Louňovice
12:47:00 Koten Vojtěch DKP0815 2143373 B Oddíl OB Kotlářka
12:49:00 Šimerka Ondřej PGP0800 8648593 B SK Praga
12:51:00 Pačes František KNC0801 2115704 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:53:00 Janda Martin 0070001 2029204 Kulíšci
12:55:00 Engel Adam DKP0910 2141934 C Oddíl OB Kotlářka
12:57:00 Šnejdar Martin PGP0806 2420046 C SK Praga
12:59:00 Čečetka Matěj KNC0900 52265 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:01:00 Kubec Adam DOB0900 2073719 C KOB Dobruška
13:03:00 Večerka Vojtěch DKP0813 2039161 C Oddíl OB Kotlářka
13:05:00 Zyma Petr PGP0807 2113491 C SK Praga
13:07:00 Zavadil Adam KAM0901 2148166 C OK Kamenice
13:09:00 Forst Albert MFP0901 218851 C Matfyz Praha

H14 3.46 km, 90 m, 14 kontrol, Start: vlevo

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Ledinský Matěj DKP0602 2087643 C Oddíl OB Kotlářka
11:04:00 Vyhnis Šimon TAP0613 2039206 C KOB Tretra Praha
11:06:00 Tolar Ondřej RIC0701 2073695 C OB Říčany
11:08:00 Lukeš Josef FSP0711 4641788 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:10:00 Matyšek Ondřej PGP0703 2087642 C SK Praga
11:12:00 Zlesák Matyáš CHT0601 336786 C OOB SK Chrast
11:14:00 Melichar Šimon DKP0708 1000461 C Oddíl OB Kotlářka
11:16:00 Kuchař Ondřej TAP0609 8667961 B KOB Tretra Praha
11:18:00 Němeček Štěpán RIC0705 2085615 C OB Říčany
11:20:00 Skripnik Nikola FSP0600 8028832 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:22:00 Jandera Kryštof PGP0700 7300279 B SK Praga
11:24:00 Geisler Richard DKL0700 8519565 C KOB Kladno
11:26:00 Koliáš Štěpán DKP0610 8028856 B Oddíl OB Kotlářka
11:28:00 Hlaváček Vojtěch TAP0700 2084997 C KOB Tretra Praha
11:30:00 Kubát Matyáš RIC0601 8012037 B OB Říčany
11:32:00 Červinka Lukáš FSP0603 2078487 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:34:00 Bureš Šimon LBE0703 1150699 C TJ Lokomotiva Beroun
11:36:00 Strnad Jakub DLP0703 515033 C OOB TJ Dukla Praha
11:38:00 Kopecký Matyáš DKP0613 2419918 C Oddíl OB Kotlářka
11:40:00 Bulíř Jáchym TAP0602 2103723 B KOB Tretra Praha
11:42:00 Kohoutek Tomáš RIC0603 8061461 C OB Říčany
11:44:00 Meier David VSP0606 8004347 B USK Praha
11:46:00 Hůla Tomáš LBE0602 7300274 B TJ Lokomotiva Beroun
11:48:00 Nedoma Edgar PDY0703 2127608 C Běhej Poděbrady
11:50:00 Daněk Jan DKP0713 2103722 B Oddíl OB Kotlářka
11:52:00 Tofel Šimon TAP0605 2113396 C KOB Tretra Praha
11:54:00 Žižka Přemysl DOR0706 2131194 B OK Dobříš
11:56:00 Štrait Vilém VSP0701 8061443 A USK Praha
11:58:00 Fortelka Jiří KNC0702 303937 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:00:00 Kuttelwascher Adam HCE0601 1417260 C TJ Hostivice
12:02:00 Lacina Jan DKP0717 2126351 B Oddíl OB Kotlářka
12:04:00 Pohl Lukáš TAP0703 2060250 C KOB Tretra Praha
12:06:00 Lorenc Václav DOR0702 2044885 B OK Dobříš
12:08:00 Horák Martin VSP0601 2085614 B USK Praha
12:10:00 Černý Vojtěch DKP0712 8226356 B Oddíl OB Kotlářka
12:12:00 Volek Robin KNC0701 420407 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:14:00 Machar Matěj DKP0604 8080821 B Oddíl OB Kotlářka
12:16:00 Elleder David TAP0615 8116696 A KOB Tretra Praha
12:18:00 Španěl Filip DOR0704 2080956 B OK Dobříš
12:20:00 Heller Jakub ROU0702 8662370 B SKOB Roudnice nad Labem
12:22:00 Perkner Vít ZVO0603 2099526 B OB SK Zvole
12:24:00 Procházka Vít DKP0711 1425329 C Oddíl OB Kotlářka
12:26:00 Jirous Erik TAP0705 8007181 C KOB Tretra Praha
12:28:00 Hruška Marek DOR0604 2134307 C OK Dobříš
12:30:00 Hejcman Jaroslav ROU0704 2057901 C SKOB Roudnice nad Labem
12:32:00 Bárta Viktor ZVO0601 8667515 A OB SK Zvole
12:34:00 Rejšek Václav KAM0700 2084939 C OK Kamenice
12:36:00 Pelant Jan RIC0700 2060263 B OB Říčany
12:38:00 Dragoun Matěj DOR0603 2104706 C OK Dobříš
12:40:00 Čížek Filip ROU0705 51438 C SKOB Roudnice nad Labem
12:42:00 Beran František SLA0700 2129245 B SKOB Slaný
12:44:00 Studnička Jakub DKP0718 8080820 B Oddíl OB Kotlářka
12:46:00 Lazar Tomáš RIC0704 2049635 C OB Říčany
12:48:00 Jiras Antonín DOR0701 8116815 B OK Dobříš
12:50:00 Střelba Antonín PGP0605 8007173 C SK Praga
12:52:00 Kuc David SCP0600 1007532 C OK Sparta Praha

H16 3.65 km, 85 m, 16 kontrol, Start: vlevo

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:23:00 Dlouhý Aleš PGP0502 8116795 B SK Praga
11:27:00 Sork Dominik TAP0504 8149881 B KOB Tretra Praha
11:31:00 Průša Dominik VSP0406 8667982 A USK Praha
11:35:00 Snížek Ondřej DOR0406 2042548 B OK Dobříš
11:39:00 Heller Jiří ROU0501 8662349 B SKOB Roudnice nad Labem
11:43:00 Kužel Jan FSP0400 515098 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:47:00 Němeček Matouš RIC0510 2080984 C OB Říčany
11:51:00 Hřivna Ondřej PGP0505 2800293 C SK Praga
11:55:00 Černý Antonín TAP0402 7207629 B KOB Tretra Praha
11:59:00 Titz Adam VSP0401 2032183 B USK Praha
12:03:00 Janda Jakub DOR0403 8662308 A OK Dobříš
12:07:00 Kozák Jakub ROU0401 2031368 C SKOB Roudnice nad Labem
12:11:00 Lukeš František FSP0501 4641787 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:15:00 Kándl Matěj DCE0500 2102710 C KOB Dobřichovice
12:19:00 Bartaloš Matyáš PGP0503 2084972 B SK Praga
12:23:00 Kuchař Matěj TAP0405 8667509 B KOB Tretra Praha
12:27:00 Pilát Bořivoj DKL0500 8680587 B KOB Kladno
12:31:00 Bozděch Tobiáš KPY0504 2091561 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:35:00 Krátký Štěpán ROU0503 8662285 B SKOB Roudnice nad Labem
12:39:00 Kohoutek Vojtěch DKP0503 2051516 C Oddíl OB Kotlářka
12:43:00 Jíra Filip KAM0506 8663163 B OK Kamenice
12:47:00 Čtrnáct František PGP0401 8670467 B SK Praga
12:51:00 Melišík Jan TAP0502 8660513 A KOB Tretra Praha
12:55:00 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 B USK Praha
12:59:00 Holešta Jakub KPY0502 8517329 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:03:00 Kuc Radim SCP0400 9540001 C OK Sparta Praha
13:07:00 Šubrt Vojtěch DKP0502 886289 B Oddíl OB Kotlářka
13:11:00 Král Quido PGP0410 1450165 C SK Praga
13:15:00 Černý Matouš TAP0501 7207616 B KOB Tretra Praha
13:19:00 Snížek Martin DOR0405 2042548 B OK Dobříš
13:23:00 Slejška Jorik KPY0506 515401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:27:00 Tolar Hynek RIC0505 2069070 C OB Říčany
13:31:00 Bohatý Jan UVP0400 7915 C Slovan Praha
13:35:00 Kocman Lukáš PGP0411 2057902 C SK Praga
13:39:00 Nemšovský Filip VSP0500 8005427 A USK Praha
13:43:00 Jiras Jan DOR0505 8116782 B OK Dobříš
13:47:00 Valenta Martin KPY0507 2060247 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:51:00 Hudos Václav RIC0503 2069056 C OB Říčany
13:55:00 Blaha Michal VSP0412 8655418 B USK Praha

H18 3.82 km, 70 m, 16 kontrol, Start: vlevo

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:09:00 Šrámek Jaromír RIC0303 8226426 B OB Říčany
12:17:00 Švarc Antonín DKP0203 8020122 A Oddíl OB Kotlářka
12:25:00 Albrecht Adam KAM0203 995899 C OK Kamenice
12:33:00 Hřivna Jakub PGP0305 8662292 B SK Praga
12:41:00 Šubrt Matěj DKP0205 8080826 B Oddíl OB Kotlářka
12:49:00 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 8654908 A OK Dobříš
12:57:00 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 B SK Praga
13:05:00 Škácha Vít DKP0310 8654883 A Oddíl OB Kotlářka
13:13:00 Swart Benjamin DKL0300 682646 C KOB Kladno
13:21:00 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B SK Praga
13:29:00 Kozadajev Adam KNC0303 420403 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:37:00 Charousek Matěj PGP0207 246900 C SK Praga

H20 3.88 km, 75 m, 16 kontrol, Start: vlevo

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:27:00 Klaška Martin DKP0100 8322332 B Oddíl OB Kotlářka
13:31:00 Kohout Václav DKL0101 2080903 B KOB Kladno
13:35:00 Novák Přemysl DKP0107 2106739 B Oddíl OB Kotlářka
13:39:00 Siegl Matyáš PGP0104 8666867 B SK Praga

H21L 5.55 km, 125 m, 21 kontrol, Start: vlevo

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Šedivý Jan PGP8409 8644492 R SK Praga
11:04:00 Škvor Adam KAM0202 8680302 A OK Kamenice
11:06:00 Skripnik Štěpán FSP7909 7201806 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:08:00 Ptáček Jiří SRK9002 7210306 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:10:00 Pavlů Ondřej PGP8904 8232039 C SK Praga
11:12:00 Modrý Marek SCP8807 2056442 C OK Sparta Praha
11:14:00 Bořánek Petr VSP7000 8648561 C USK Praha
11:16:00 Siegl Roman MFP6700 8648567 C Matfyz Praha
11:18:00 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C SK Praga
11:20:00 Němeček Jan KAM9300 8648633 C OK Kamenice
11:22:00 Žáček Martin FSP6803 1396842 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:24:00 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
11:26:00 Kurz Matouš PGP8606 2108874 C SK Praga
11:28:00 Gajda Jan KAM0105 8656513 A OK Kamenice
11:30:00 Nitsch Karel FSP7611 8914 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:32:00 Janda Martin DOB8002 920696 C KOB Dobruška
11:34:00 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C SK Praga
11:36:00 Škvor Ota KAM9900 8680382 C OK Kamenice
11:38:00 Semík Jan VSP6507 8109425 C USK Praha
11:40:00 Dvořáček Dan 0280002 8629750 Cookies & Pancakes
11:42:00 Šimša Martin PGP0309 8654907 A SK Praga
11:44:00 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C OK Kamenice
11:46:00 Tomášek Jakub FSP7613 410391 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:48:00 Mielec Jaromír AOP9701 515123 C Orientační Běh Opava
11:50:00 Štěňha Martin SPC7608 7003036 C SPORTICUS team
11:52:00 Janda Ondřej KAM0113 8663176 A OK Kamenice
11:54:00 Hrouda Martin FSP7612 8680607 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:56:00 Kučera Jáchym DOR0301 8116741 A OK Dobříš
11:58:00 Čermák Radek PGP6405 1413333 C SK Praga
12:00:00 Pašek František KAM7600 523000 C OK Kamenice
12:02:00 Vondra Jiří FSP7600 2092409 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:04:00 Pražák Jiří ZBP7800 8666865 C OOB SK Zbraslav
12:06:00 Janas Petr PGP0200 8663127 A SK Praga
12:08:00 Semík Ondřej KAM9401 8651935 C OK Kamenice
12:10:00 Buk Michal ROU9601 2075669 C SKOB Roudnice nad Labem
12:12:00 Šťovíček Jan DVP7703 981810 C DVP ORIENTATION
12:14:00 Oľhava Rastislav PGP8909 8670464 C SK Praga
12:16:00 Goder Josef DKP8203 8517315 C Oddíl OB Kotlářka
12:18:00 Buk Petr ROU0001 8516425 A SKOB Roudnice nad Labem
12:20:00 Lužnický Jiří LIT8501 7205016 C KOB Litvínov
12:22:00 Navrátil Šimon PGP9702 8644884 R SK Praga
12:24:00 Illner Vojtěch DKP9600 8648562 C Oddíl OB Kotlářka
12:26:00 Buk Ondřej ROU0102 8662366 B SKOB Roudnice nad Labem
12:28:00 Borák Michal EKP8304 2042532 C VŠTJ Ekonom Praha
12:30:00 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 R SK Praga
12:32:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C Oddíl OB Kotlářka
12:34:00 Vedral Martin SPC8306 8518319 C SPORTICUS team
12:36:00 Šedivý Ondřej KNC9103 8028853 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:38:00 Kabát Martin PGP0408 8667514 A SK Praga
12:40:00 Sedláček Jaroslav DKP0309 7210914 A Oddíl OB Kotlářka
12:42:00 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 C SK Praga
12:44:00 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C Oddíl OB Kotlářka
12:46:00 Landovský Tomáš PGP9103 8071491 C SK Praga
12:48:00 Kalina Miroslav SPC8211 7201206 C SPORTICUS team
12:50:00 Pospíšil Vítek PGP6803 681612 C SK Praga
12:52:00 Mareš Albert DKP0308 8226408 A Oddíl OB Kotlářka
12:54:00 Bouda Petr 0020001 7300555 Berouňáci
12:56:00 Janas Petr PGP7106 8151151 C SK Praga
12:58:00 Seidl Miroslav RIC7407 8033245 C OB Říčany
13:00:00 Bouda Milan 0020002 7300556 Berouňáci
13:02:00 Komín David PGP7405 9767 C SK Praga
13:04:00 Jůzek Martin DKP8604 51792 C Oddíl OB Kotlářka
13:06:00 Rusý Tomáš KAM9301 8660571 R OK Kamenice
13:08:00 Kondrát Martin PGP6501 8004312 C SK Praga
13:10:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 8667544 C Oddíl OB Kotlářka
13:12:00 Šístek Daniel SCP7507 8666866 C OK Sparta Praha
13:14:00 Flašar Jan PGP8610 9418870 R SK Praga
13:16:00 Aschermann Jan VSP6902 2020710 C USK Praha
13:18:00 Jalový Vlastimil RBK8604 52024 C SK Radioklub Blansko
13:20:00 Veselý Jakub PGP9503 7209346 C SK Praga
13:22:00 Němeček Jan VSP6201 8028885 C USK Praha
13:24:00 Šimík Daniel ROZ6900 8662318 C OK Roztoky
13:26:00 Buzek Martin PGP8401 7051263 C SK Praga
13:28:00 Kučera Jan VSP7302 51650 C USK Praha
13:30:00 Ramba Jiří DKP8606 8636190 C Oddíl OB Kotlářka
13:32:00 Sysel Ctibor PGP8700 515161 C SK Praga
13:34:00 Průša Michal VSP7310 8667547 C USK Praha
13:36:00 Jandera Tomáš SOB7300 7300190 C SOBSA
13:38:00 Landovský Jakub PGP9601 8663177 C SK Praga

H21K 3.83 km, 85 m, 16 kontrol, Start: vlevo

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 Pecháček Libor RIC7600 2069067 C OB Říčany
11:19:00 Blahuta Marek MFP7301 897349 C Matfyz Praha
11:27:00 Bláha David SRK9510 9491 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:35:00 Albl Miloslav LME7600 420455 C SK Los Mělník
11:43:00 Vacek Vladimír KNC9300 8667542 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:51:00 Němec Tomáš 0130001 8515 OK SUDOP
11:59:00 Beneš Jan DKL9800 49648 C KOB Kladno
12:07:00 Klusáček Radim BOR7710 8028866 C OK Jiskra Nový Bor

H35 5.16 km, 90 m, 18 kontrol, Start: vlevo

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:21:00 Janeček Ondřej SOB7001 53016 C SOBSA
11:23:00 Víteček Jan DKP7201 7007201 C Oddíl OB Kotlářka
11:25:00 Bartaloš Tomáš PGP8010 2084951 C SK Praga
11:27:00 Šunka Jan LOU7600 7205005 C SK Moravan Louňovice
11:29:00 Svatý Jakub PGP7610 8648611 C SK Praga
11:31:00 Silovský Tomáš RIC8001 8667534 C OB Říčany
11:33:00 Doležal Jan PGP8400 53008 C SK Praga
11:35:00 Lampa David DKP7702 2090867 C Oddíl OB Kotlářka
11:37:00 Čtrnáct Jiří PGP7603 231948 C SK Praga
11:39:00 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C OB Říčany
11:41:00 Neškudla Jan KAM8000 8226404 C OK Kamenice
11:43:00 Snížek Jan DKP7600 2103758 C Oddíl OB Kotlářka
11:45:00 Pavlík Mojmír PDY8102 8414108 C Běhej Poděbrady
11:47:00 Rybář Tomáš DKP8110 7800087 C Oddíl OB Kotlářka
11:49:00 Hřivna Štěpán PGP7507 7201813 C SK Praga
11:51:00 Simr Pavel ROU7504 2031351 C SKOB Roudnice nad Labem
11:53:00 Tesař Jan SCP8501 1400437 C OK Sparta Praha
11:55:00 Fiala Jan DOR7802 2125359 C OK Dobříš
11:57:00 Havel Josef KNC7800 420401 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:59:00 Machar Pavel DKP7903 2102794 C Oddíl OB Kotlářka
12:01:00 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
12:03:00 Sládeček Petr RIC7702 448937 C OB Říčany
12:05:00 Vrabec Ondřej SCP8303 1420800 C OK Sparta Praha
12:07:00 Bambousek Martin DOR7302 8662328 C OK Dobříš
12:09:00 Bureš Kamil 0110001 2057903 Kamil Bureš
12:11:00 Ledinský Martin DKP7901 2087675 C Oddíl OB Kotlářka
12:13:00 Dobyáš Petr KAM7802 2039199 C OK Kamenice
12:15:00 Kubát Tomáš RIC7503 8226407 C OB Říčany
12:17:00 Jedlička Michal DKL8000 1416366 C KOB Kladno
12:19:00 Míka Pavel DKP7800 2419920 C Oddíl OB Kotlářka
12:21:00 Matyšek Bronislav PLU7823 515418 C TJ SOKOL Plumlov
12:23:00 Hošek Lubomír PCB6101 1401041 C SKP České Budějovice
12:25:00 Drbal Jan PGP7101 52225 C SK Praga
12:27:00 Skripnik Ondřej FSP7502 8028842 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:29:00 Hrádek Tomáš ROU8301 2143402 C SKOB Roudnice nad Labem
12:31:00 Perkner Radim ZVO8001 2115681 C OB SK Zvole
12:33:00 Juřina František FYD7800 8329 C Jizerský klub OB Frýdlant
12:35:00 Kváča Vladimír DKP7706 2143360 C Oddíl OB Kotlářka
12:37:00 Kabát Jan PGP6901 886298 C SK Praga
12:39:00 Starý Jan FSP7800 1450166 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:41:00 Lazar Jindřich RIC7504 2127577 C OB Říčany
12:43:00 Dubec Pavel SCP8003 8648599 C OK Sparta Praha
12:45:00 Švec Karel ZVO7601 2092351 C OB SK Zvole
12:47:00 Dvořák Josef PGP8006 682615 C SK Praga
12:49:00 Kužel Tomáš FSP7610 1000505 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:51:00 Heller Jiří ROU7708 331503 C SKOB Roudnice nad Labem
12:53:00 Pilát Miroslav DKL7900 2103282 C KOB Kladno
12:55:00 Vondráček Martin DKP7704 2120894 C Oddíl OB Kotlářka
12:57:00 Nemšovský Petr PGP7602 899152 C SK Praga
12:59:00 Lukeš Zdeněk FSP7403 4641786 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:01:00 Kolář David LOU7700 2143398 C SK Moravan Louňovice
13:03:00 Ehler Tomáš VSP8102 339016 C USK Praha
13:05:00 Mička Aleš TJP7300 7800365 C TJ Sokol Troja
13:07:00 Súkup Jaroslav PGP7900 2029214 C SK Praga
13:09:00 Chramosta Tomáš KAM7601 8226410 C OK Kamenice
13:11:00 Lounek Jakub PDY8200 8116667 C Běhej Poděbrady
13:13:00 Collis Mark DKP7703 8660454 C Oddíl OB Kotlářka

H45 4.13 km, 100 m, 16 kontrol, Start: vlevo

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Šňupárek Ondřej 8662695
11:04:00 Kalousek Jiří DKP6901 443079 C Oddíl OB Kotlářka
11:06:00 Prox Jakub RIC7406 2111745 C OB Říčany
11:08:00 Sanna Roberto DKP6703 9180967 C Oddíl OB Kotlářka
11:10:00 Jiras Jiří DOR6900 2120631 C OK Dobříš
11:12:00 Střelba Ondřej PGP7510 7209464 C SK Praga
11:14:00 Zavadil Vladimír VSP6710 2129230 C USK Praha
11:16:00 Tryzna Pavel VRL6801 2019219 OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:18:00 Aschermann David KAM6500 428289 C OK Kamenice
11:20:00 Maroušek Jan DKP7402 8667501 C Oddíl OB Kotlářka
11:22:00 Herynek Petr RIC7305 8004274 C OB Říčany
11:24:00 Žemla Tomáš KAM7105 8090129 C OK Kamenice
11:26:00 Šrámek Petr RIC6905 8226334 C OB Říčany
11:28:00 Maleček Vít PGP6801 2067268 C SK Praga
11:30:00 Gemperle František MFP7102 8680580 C Matfyz Praha
11:32:00 Doubek Petr SLA7000 8648574 C SKOB Slaný
11:34:00 Votava Petr KNC6602 8003604 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:36:00 Balga Jiří DKP7302 2134331 C Oddíl OB Kotlářka
11:38:00 Zicha Josef RIC7300 2073689 OB Říčany
11:40:00 Mack Tomáš KAM6601 416156 C OK Kamenice
11:42:00 Hruška Jan DOR7000 2125349 C OK Dobříš
11:44:00 Černý Michal ROU7505 2085613 C SKOB Roudnice nad Labem
11:46:00 Hůla Pavel LBE7300 8667504 C TJ Lokomotiva Beroun
11:48:00 Straka Lukáš SLA7002 2118484 C SKOB Slaný
11:50:00 Zlesák Martin CHT7302 52155 C OOB SK Chrast
11:52:00 Hladík Zdeněk DKP7401 2087701 C Oddíl OB Kotlářka
11:54:00 Vláčil Daniel RIC7307 887622 C OB Říčany
11:56:00 Balej Jiří KAM7201 8680586 C OK Kamenice
11:58:00 Kuttelwascher Radek HCE6801 1417254 C TJ Hostivice
12:00:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:02:00 Pavlů Jaroslav DCE6100 232041 C KOB Dobřichovice
12:04:00 Bartoň Jan FSP7000 7204999 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:06:00 Veljačik Pavel SCP6200 2800319 C OK Sparta Praha
12:08:00 Hlubuček Tomáš KAM6603 232428 C OK Kamenice
12:10:00 Tolar Jan RIC7301 8226339 C OB Říčany
12:12:00 Valášek Petr KAM6600 52276 C OK Kamenice
12:14:00 Beneš Jan DKL6600 49646 C KOB Kladno
12:16:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:18:00 Kándl Filip DCE7400 2113085 C KOB Dobřichovice
12:20:00 Cincibus Pavel FSP6605 8226358 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:22:00 Šindelka Antonín DLP7200 2060227 C OOB TJ Dukla Praha
12:24:00 Koliáš Čeněk DKP7102 2120848 C Oddíl OB Kotlářka
12:26:00 Koten Pavel RIC7200 8004315 C OB Říčany
12:28:00 Strnad Pavel HCE7100 1417262 C TJ Hostivice
12:30:00 Šemelík Petr DKL6901 8033265 C KOB Kladno
12:32:00 Valla Zdeněk ZVO6501 2031359 C OB SK Zvole
12:34:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C OK Sparta Praha
12:36:00 Folprecht Eduard TUV7304 8670480 C SOK TJ Turnov
12:38:00 Kubec Martin DOB7002 1400420 C KOB Dobruška
12:40:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
12:42:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C OK Dobříš
12:44:00 Halač Jaroslav HCE6700 2133888 C TJ Hostivice
12:46:00 Datel Jiří DKL7101 8011594 C KOB Kladno
12:48:00 Červinka Jiří VRL7001 2078489 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:50:00 Koten Petr 0060001 2001999 neregistrován
12:52:00 Sedláček Jaroslav ROZ6801 51894 C OK Roztoky
12:54:00 Lacina Martin DKP7502 2129254 C Oddíl OB Kotlářka
12:56:00 Končický Lukáš RIC7501 2127565 C OB Říčany
12:58:00 Müller Jan HCE6800 7208085 C TJ Hostivice
13:00:00 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C SKOB Roudnice nad Labem
13:02:00 Šimša Jaromír MFP7100 2090836 C Matfyz Praha
13:04:00 Fanta Miroslav EKP5800 51147 C VŠTJ Ekonom Praha
13:06:00 Jun Drahomír KNC5501 52255 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:08:00 Vydra Lukáš DKP7001 2086468 C Oddíl OB Kotlářka
13:10:00 Polívka Petr RIC7401 2073693 C OB Říčany
13:12:00 Swart Jan DKL7001 2144071 C KOB Kladno
13:14:00 Baldrian Petr PGP7203 888639 C SK Praga
13:16:00 Karmazín Pavel LBE6800 52975 C TJ Lokomotiva Beroun
13:18:00 Čermák Daniel EKP7510 8028876 C VŠTJ Ekonom Praha
13:20:00 Řehořek Jan 0120001 2057904 ob nikolajka
13:22:00 Šubrt Antonín DKP7100 7201757 C Oddíl OB Kotlářka
13:24:00 Holec Honza MOV6701 9101189 C SKOB Ostrava
13:26:00 Etrych Tomáš DOR7300 8044386 C OK Dobříš
13:28:00 Buk Jiří ROU6901 2099501 C SKOB Roudnice nad Labem
13:30:00 Zakouřil Václav VSP7401 8006888 C USK Praha
13:32:00 Háněl Jaromír ZVO6801 2800292 C OB SK Zvole
13:34:00 Stěpanov Ilja 0150001 8109367 zadny

H55 3.11 km, 70 m, 14 kontrol, Start: vpravo

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:46:00 Hurta Vladimír PGP6305 51658 C SK Praga
11:50:00 Forst Libor MFP6301 1418752 C Matfyz Praha
11:54:00 Hartman Aleš VSP6506 51620 C USK Praha
11:58:00 Strejc Jaroslav ZVO6101 515124 C OB SK Zvole
12:02:00 Bazika Miroslav TJP6401 434809 C TJ Sokol Troja
12:06:00 Kudrnáč Martin HCE5901 301371 C TJ Hostivice
12:10:00 Pasnichenko Viktor PGP6004 8116705 C SK Praga
12:14:00 Minchev Ivan MFP5700 8116819 C Matfyz Praha
12:18:00 Kraus Ota TJP5700 53514 C TJ Sokol Troja
12:22:00 Buk Miloslav ROU6202 331058 C SKOB Roudnice nad Labem
12:26:00 Šimek Miroslav LME6300 8116719 C SK Los Mělník
12:30:00 Borovička Milan FSP6104 888613 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:34:00 Přibík Jan PGP6301 8226367 C SK Praga
12:38:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha
12:42:00 Jirka Jiří DKL5501 206496 C KOB Kladno
12:46:00 Šámal Václav OKP5600 436401 C SK OK 24 Praha
12:50:00 Špičák Aleš DKP5500 8641 C Oddíl OB Kotlářka

H65 2.54 km, 75 m, 11 kontrol, Start: vpravo

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:16:00 Hojný Oldřich SCP5201 52111 C OK Sparta Praha
12:20:00 Zelený Vladimír PGP4800 8663188 C SK Praga
12:24:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 8045137 C USK Praha
12:28:00 Lebduška Petr ROU4702 53574 C SKOB Roudnice nad Labem
12:32:00 Fujan Sláva DKL4800 49645 C KOB Kladno
12:36:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:40:00 Přeček Zdeněk SCP5200 9101101 C OK Sparta Praha
12:44:00 Kotecký Roman PGP4900 8040749 C SK Praga
12:48:00 Ryšavý Vít TJP4700 51332 C TJ Sokol Troja
12:52:00 John Vladimír OLP5502 49500 C PSK Olymp Praha
12:56:00 Tučný Jan 0090001 2131195 Tučňáci OB
13:00:00 Valter Petr KBP4500 6645 C KBP Praha
13:04:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C OK Sparta Praha
13:08:00 Koč Lumír MKP5401 336747 C SK GORDIC Praha Kačerov
13:12:00 Paukert Milan TJP5000 8648617 C TJ Sokol Troja
13:16:00 Novotný Jiří SLP4601 51621 C OOB Slavia Praha
13:20:00 Stehno Pavel DKP4900 8200026 C Oddíl OB Kotlářka
13:24:00 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C OK Sparta Praha
13:28:00 Koč Zdeněk MKP4700 51706 C SK GORDIC Praha Kačerov
13:32:00 Paul Josef DCE4401 301171 C KOB Dobřichovice
13:36:00 Hájek Jan MAS5401 7885 C OOB Aš
13:40:00 Borák Stanislav EKP5212 8028861 C VŠTJ Ekonom Praha
13:44:00 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C OK Sparta Praha
13:48:00 Uher Petr VSP5001 8666868 C USK Praha
13:52:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
13:56:00 Janoušek Vladimír 0200001 303913 Vlašim
14:00:00 Duda František KPY4600 2103786 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.

H75 1.95 km, 70 m, 8 kontrol, Start: vpravo

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:04:00 Kalivoda Viktor KNC3300 52254 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:10:00 Rakovec Miloš SCP4500 443066 C OK Sparta Praha
13:16:00 Procházka Zdenko DKP4300 51800 C Oddíl OB Kotlářka
13:22:00 Mudr Stanislav DCE4400 232101 C KOB Dobřichovice
13:28:00 Kalivoda Vladimír KNC3800 52260 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:34:00 Valášek Josef SCP4501 2084946 C OK Sparta Praha
13:40:00 Novotný František PUL4200 7210063 OOB USK Slavie Ústí n.L.

T3 3.09 km, 115 m, 15 kontrol, Start: vpravo

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Albrecht Vladimír KAM7800 981812 C OK Kamenice
11:00:00 Balejová Veronika KAM7253 2115760 C OK Kamenice
11:00:00 Basista Tomáš 0180003 2057905 DOR
11:00:00 Basistová Darina 0180002 52621 DOR
11:00:00 Břízek Petr LOU8000 2143409 C SK Moravan Louňovice
11:00:00 Burgr Richard 0260001 336744 MKP
11:00:00 Dobiáš Jaromír ROU6802 2099487 C SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Dobiášová Anna ROU0550 2099520 C SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Dobiášová Jitka ROU0350 2099529 C SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Dobyášová Zuzana KAM8052 2039085 C OK Kamenice
11:00:00 Geffertová Radka FSP7650 8878 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:00:00 Gregor Tahmina DOR7552 2127585 OK Dobříš
11:00:00 Haková Magda PGP7651 2051544 C SK Praga
11:00:00 Hořejší Jana DKP9052 8947 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Hruška Peter 0160001 2121891 Neregistrovaní Hruškovi
11:00:00 Hüblová Kateřina FSP7750 2092388 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:00:00 Husáková Petra SLA7452 426378 C SKOB Slaný
11:00:00 Chramostová Blanka KAM7551 2113475 C OK Kamenice
11:00:00 Chramostová Amálie KAM0355 2088703 C OK Kamenice
11:00:00 Juřina Jakub FYD0801 2112749 C Jizerský klub OB Frýdlant
11:00:00 Koubková Daniela DOR7451 2073728 OK Dobříš
11:00:00 Kubeček Lukáš DOR8300 2090856 C OK Dobříš
11:00:00 Ledinská Eliška DKP0256 2113484 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Městková Eva TEP4851 2103757 C Tempo Praha
11:00:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:00:00 Mikuláš Radek PGP6404 515443 C SK Praga
11:00:00 Mišek Michal KAM7202 2800300 C OK Kamenice
11:00:00 Nedoma David PDY7300 2127609 C Běhej Poděbrady
11:00:00 Nekolný Karel 0270001 2057906 OMNICRAFT
11:00:00 Němečková Michaela RIC7452 2080986 C OB Říčany
11:00:00 Paulů Markéta CEP7650 2127871 Čepíci
11:00:00 Pohořalý Dobroslav ROU6401 2023803 C SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Prchlík Milan LOU7300 2143391 C SK Moravan Louňovice
11:00:00 Procházka Zdenek TEH7800 51399 C Sokol Tehov
11:00:00 Prouzová Zuzana DKP6250 49865 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Proxová Lada RIC8350 2111736 C OB Říčany
11:00:00 Ptáček Josef DKP7204 2420028 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Ptáčková Helena DKP7750 2419969 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Sládková Zuzana TEH8751 51396 C Sokol Tehov
11:00:00 Stoklasová Kamila RIC7852 2801026 C OB Říčany
11:00:00 Šimerka Jakub PGP0407 682658 C SK Praga
11:00:00 Šimerka Jan 0100001 7210932 Šimerka
11:00:00 Šnejdar Ondřej 0030001 2001953 -
11:00:00 Šplíchal Jiří OKP4500 2087699 C SK OK 24 Praha
11:00:00 Štěpánková Adéla KAM7552 2057908 C OK Kamenice
11:00:00 Štěpánková Ema KAM0255 2087652 C OK Kamenice
11:00:00 Švejdová Eliška ZVO0454 2125341 C OB SK Zvole
11:00:00 Švejdová Martina ZVO7453 2148129 C OB SK Zvole
11:00:00 Tulachová Anna 0310001 51724 USK Praha - neregistrovaní
11:00:00 Valentová Alžběta 0300003 2057909 DKP
11:00:00 Vrabcová Romana SCP8250 2080934 C OK Sparta Praha

T5 5.03 km, 95 m, 18 kontrol, Start: vlevo

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Blaha Ondřej EKP7002 8667983 C VŠTJ Ekonom Praha
11:00:00 Bleha Stanislav DOR7503 2131188 C OK Dobříš
11:00:00 Gregor Radek DOR7404 2125353 C OK Dobříš
11:00:00 Choutková Lenka SOB6350 2419963 C SOBSA
11:00:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky
11:00:00 Kopáček Jiří DOR6100 443077 OK Dobříš
11:00:00 Pechačová Kateřina DCH7951 8072 C Radioelektronika Cheb
11:00:00 Plch Martin 0320001 2057910 Martin Plch
11:00:00 Pohořalá Karolína ROU6850 2023951 C SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Randík Jan SOB8703 7209786 C SOBSA
11:00:00 Setínková Zuzana DKP5753 8945 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Skalka Michal LTU6700 2103290 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:00:00 Štěpová Dana PGP7456 2099486 C SK Praga
11:00:00 Vojtěchovský Martin 0050001 2057911 Dezorientovaní

TF 3.01 km, 65 m, 6 kontrol, Start: vpravo

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Aschermannová Irena VSP7350 8149886 C USK Praha
11:00:00 Forštová Linda DOR1350 51268 C OK Dobříš
11:00:00 Frolov Roman DKP1505 887925 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Hondlík Tomáš DKP1302 887932 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Hübl Hugo FSP1103 2092396 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:00:00 Hýbl Orlík VIP1400 51628 C SK VIPrahlo
11:00:00 Janda Vít 0070002 7210112 Kulíšci
11:00:00 Jičínská Markéta DKP1161 2086470 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Juřina Michal FYD1300 2134263 C Jizerský klub OB Frýdlant
11:00:00 Jůzková Anna DKP1652 2086459 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Karban Štěpán DKP1313 2086463 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Matějovský Vojtěch DKP1209 888632 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Mičánková Thea LOU1253 2057912 C SK Moravan Louňovice
11:00:00 Míka Štěpán DKP1504 2086458 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Mikulová Laura ZVO1450 2127539 C OB SK Zvole
11:00:00 Mlčkovská Anna ZVO1351 2039148 C OB SK Zvole
11:00:00 Moráčková Meda ZBP1750 2144097 C OOB SK Zbraslav
11:00:00 Moudrá Marie DKP1062 2086467 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Mullis Elizabeth DKP1651 2075697 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Němcová Barbora Stella LOU1254 2057913 C SK Moravan Louňovice
11:00:00 Pecánek Matěj TEP1300 51647 C Tempo Praha
11:00:00 Pecánková Barbora TEP1451 49546 C Tempo Praha
11:00:00 Prchlík Martin LOU1300 2143365 C SK Moravan Louňovice
11:00:00 Proxová Veronika RIC1350 2115715 C OB Říčany
11:00:00 Rakovcová Zuzana SCP1150 52109 C OK Sparta Praha
11:00:00 Randík Jakub SOB1800 53027 C SOBSA
11:00:00 Rypáček Radim TJP1300 218783 C TJ Sokol Troja
11:00:00 Sedláková Helena DKP1352 2118492 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Silovská Natálie RIC1452 2148223 C OB Říčany
11:00:00 Šedivý Marek PGP1400 1406172 C SK Praga
11:00:00 Šimek Přemysl LME1400 2118504 C SK Los Mělník
11:00:00 Škáchová Evelína DKP1552 51366 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Štáfková Zuzana PGP1450 51624 C SK Praga
11:00:00 Tejklová Stela TAP1254 2088207 C KOB Tretra Praha
11:00:00 Tesařová Karin SCP1550 51567 C OK Sparta Praha
11:00:00 Večerková Klára DKP1452 2086457 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Vrabcová Olívie SCP1450 51558 C OK Sparta Praha
11:00:00 Vrabec Adrian SCP1500 51571 C OK Sparta Praha