Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
12.09.2020
Místo konání:
Jevany
Pořadatel:
TAP - KOB Tretra Praha
Mapa:
Aldašín
Ředitel závodu:
Valach Marek - R3
Hlavní rozhodčí:
Hošková Tereza - R2
Stavitel tratí:
Zajíc Vítězslav - R3
JURY:
Němečková Jarmila, Plochová Dominika, Pašek František
Protokol:
Závod proběhl za slunného počasí a za účasti 948 závodníků. Kromě drobných poranění ošetřených v cíli a ztráty jednoho půjčeného čipu proběhl závod bez komplikací. Jelikož nebyl vznesen protest proti průběhu závodu, hlavní rozhočí schválila výsledky pro všechny kategorie. Pořadatelé děkují obci Jevany za pomoc poskytnutou při přípravě závodu, společnosti Karlovarské minerální vody a.s. za poskytnuté občerstvení pro závodníky, společnosti LUCKY HUNTER a.s. a dalším za povolení parkování účastníků na jejich pozemcích.
Kluby:
AOP     BOR     BZP     CEP     DCE     DCH     DKL     DKP     DLP     DOB     DOR     DVP     EKP     FSP     FYD     HCE     CHT     JHB     KAM     KBP     KNC     KPY     LBE     LIT     LME     LOU     LTU     MAS     MFP     MKP     MOV     OKP     OLP     PCB     PDY     PFP     PGP     PHK     PLU     PUL     RBK     RIC     ROU     ROZ     SBK     SCP     SLA     SLP     SOB     SPC     SRK     STH     TAP     TEH     TEP     TJP     TUV     UVP     VIP     VRL     VSP     ZBP     ZVO     Ostatní kluby
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515123 Mielec Jaromír AOP9701 C H21L 11:48:00
7522295 Kašparová Šárka AOP7251 C D21L 13:21:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8028866 Klusáček Radim BOR7710 C H21K 12:07:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2113471 Papicová Silvie BZP7651 C D35 11:27:00
2113516 Petýrková Pavlína BZP7351 C D45 11:36:00
301647 Kujanová Martina BZP5850 C D55 12:08:00
7260013 Králová Vanda BZP8750 C D21L 12:21:00
2102806 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C D35 12:33:00
2088730 Krupová Tereza BZP8751 C D21L 13:49:00
2092416 Krotilová Magdaléna BZP7150 C D45 13:54:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2127871 Paulů Markéta CEP7650 T3 11:00:00
2148212 Paulů Max CEP1100 C H10F 13:19:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232041 Pavlů Jaroslav DCE6100 C H45 12:02:00
2102710 Kándl Matěj DCE0500 C H16 12:15:00
2113085 Kándl Filip DCE7400 C H45 12:18:00
232101 Mudr Stanislav DCE4400 C H75 13:22:00
1954721 Procházková Miluše DCE5450 C D45 13:24:00
301171 Paul Josef DCE4401 C H65 13:32:00
2113474 Zeman Klára DCE7950 C D21K 13:34:00
2113044 Kándlová Adéla DCE7550 C D45 13:51:00
7210121 Jaroš Vladimír DCE5400 C H65 13:52:00
7868 Mrázová Pavla DCE5550 C D45 14:00:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8072 Pechačová Kateřina DCH7951 C T5 11:00:00
8025 Adámková Sára DCH1050 C D10F 11:20:00
8078 Adámková Blanka DCH7852 C D35 11:23:00
(29)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1450164 Rančáková Stáňa DKL5950 C D55 11:08:00
8519565 Geisler Richard DKL0700 C H14 11:24:00
53520 Cabrnochová Hana DKL5550 C D55 11:32:00
49648 Beneš Jan DKL9800 C H21K 11:59:00
2127889 Oliverius Filip DKL1000 C H10 12:02:00
8667952 Rousová Lucie DKL0251 B D18 12:04:00
2042535 Geislerová Aneta DKL0151 C D20 12:04:00
2124767 Pilát Jaromír DKL0900 C H12 12:05:00
2121871 Komín Matyáš DKL0901 C H12 12:13:00
49646 Beneš Jan DKL6600 C H45 12:14:00
2119205 Oliveriusová Anna DKL0851 C D12 12:16:00
1416366 Jedlička Michal DKL8000 C H35 12:17:00
2000552 Chudoba Jiří DKL1102 C H10F 12:25:00
8680587 Pilát Bořivoj DKL0500 B H16 12:27:00
2103252 Pilátová Rozálie DKL0750 B D14 12:27:00
2148141 Chudobová Eliška DKL0850 B D12 12:28:00
8033265 Šemelík Petr DKL6901 C H45 12:30:00
49645 Fujan Sláva DKL4800 C H65 12:32:00
2080902 Kohoutová Zdeňka DKL0651 C D14 12:39:00
49640 Benešová Hana DKL0050 B D20 12:40:00
206496 Jirka Jiří DKL5501 C H55 12:42:00
8011594 Datel Jiří DKL7101 C H45 12:46:00
2103282 Pilát Miroslav DKL7900 C H35 12:53:00
49647 Benešová Jaroslava DKL7050 C D45 13:03:00
336741 Lohová Monika DKL8052 C D35 13:09:00
2144071 Swart Jan DKL7001 C H45 13:12:00
682646 Swart Benjamin DKL0300 C H18 13:13:00
2080903 Kohout Václav DKL0101 B H20 13:31:00
2113496 Pilátová Amálie DKL0450 C D16 13:34:00
(155)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8947 Hořejší Jana DKP9052 C T3 11:00:00
2113484 Ledinská Eliška DKP0256 C T3 11:00:00
49865 Prouzová Zuzana DKP6250 C T3 11:00:00
2420028 Ptáček Josef DKP7204 C T3 11:00:00
2419969 Ptáčková Helena DKP7750 C T3 11:00:00
8945 Setínková Zuzana DKP5753 C T5 11:00:00
887925 Frolov Roman DKP1505 C TF 11:00:00
887932 Hondlík Tomáš DKP1302 C TF 11:00:00
2086470 Jičínská Markéta DKP1161 C TF 11:00:00
2086459 Jůzková Anna DKP1652 C TF 11:00:00
2086463 Karban Štěpán DKP1313 C TF 11:00:00
888632 Matějovský Vojtěch DKP1209 C TF 11:00:00
2086458 Míka Štěpán DKP1504 C TF 11:00:00
2086467 Moudrá Marie DKP1062 C TF 11:00:00
2075697 Mullis Elizabeth DKP1651 C TF 11:00:00
2118492 Sedláková Helena DKP1352 C TF 11:00:00
51366 Škáchová Evelína DKP1552 C TF 11:00:00
2086457 Večerková Klára DKP1452 C TF 11:00:00
2087643 Ledinský Matěj DKP0602 C H14 11:02:00
1302784 Junek Matouš DKP0817 B H12 11:03:00
443079 Kalousek Jiří DKP6901 C H45 11:04:00
2080948 Míka Luboš DKP1101 C H10 11:05:00
8060505 Rambová Kamila DKP8655 C D21L 11:05:00
2086456 Němečková Tereza DKP7953 C D35 11:05:00
2086455 Řehořková Ema DKP0956 C D12 11:06:00
428204 Šťovíček Filip DKP1207 C H10F 11:07:00
2419917 Ptáčková Lucie DKP1255 C D10F 11:08:00
9180967 Sanna Roberto DKP6703 C H45 11:08:00
2086451 Šavelová Kateřina DKP1154 C D10 11:09:00
8030301 Kalousková Marie DKP0151 B D20 11:10:00
981832 Švarc František DKP0911 C H12 11:11:00
49892 Dudová Hana DKP5752 C D55 11:12:00
8080824 Pospíšilová Marie DKP8756 R D21L 11:13:00
1000461 Melichar Šimon DKP0708 C H14 11:14:00
2029191 Balga Filip DKP1104 C H10 11:17:00
2086453 Šavelová Julie DKP0863 C D12 11:18:00
2420008 Havlík Patrik DKP0819 C H12 11:19:00
7142530 Rybářová Lucie DKP7950 C D35 11:19:00
8667501 Maroušek Jan DKP7402 C H45 11:20:00
7007201 Víteček Jan DKP7201 C H35 11:23:00
8028856 Koliáš Štěpán DKP0610 B H14 11:26:00
2148236 Svoboda Adam DKP0913 C H12 11:27:00
2103718 Procházková Aneta DKP1153 C D10 11:27:00
1470164 Tichá Dagmar DKP7250 C D45 11:27:00
2090870 Lampová Amálie DKP0752 B D14 11:27:00
2096233 Hladík Filip DKP1102 C H10 11:29:00
2112724 Lampová Julie DKP0952 D12 11:30:00
8537 Míka Zbyněk DKP1301 C H10F 11:31:00
2086464 Poláčková Marie DKP1356 C D10F 11:32:00
7205568 Procházková Jana DKP8052 C D35 11:33:00
2090867 Lampa David DKP7702 C H35 11:35:00
7201777 Rybář Matěj DKP0908 C H12 11:35:00
2134331 Balga Jiří DKP7302 C H45 11:36:00
2419918 Kopecký Matyáš DKP0613 C H14 11:38:00
2067255 Rybář Filip DKP1107 C H10 11:41:00
7207077 Plochová Dominika DKP8651 R D21L 11:41:00
2039145 Heřmanová Aino DKP0659 C D14 11:41:00
8116730 Hladíková Julie DKP0857 B D12 11:42:00
2103758 Snížek Jan DKP7600 C H35 11:43:00
2103736 Šubrt Jáchym DKP0800 B H12 11:43:00
2095946 Vondráčková Jolana DKP1058 C D10 11:45:00
7800087 Rybář Tomáš DKP8110 C H35 11:47:00
2092421 Hladíková Zuzana DKP7852 C D35 11:47:00
2103722 Daněk Jan DKP0713 B H14 11:50:00
8080822 Machar Eda DKP0803 B H12 11:51:00
2134260 Daňková Daniela DKP7353 C D45 11:51:00
2087701 Hladík Zdeněk DKP7401 C H45 11:52:00
2095971 Brandejs Hynek DKP1005 C H10 11:53:00
2086460 Zákoucká Barbora DKP0859 C D12 11:54:00
2086461 Karban Ondřej DKP1100 C H10F 11:55:00
2801011 Kohoutková Kateřina DKP0756 C D14 11:55:00
8080100 Mrázková Ivana DKP5650 C D55 11:56:00
2103703 Snížková Žofie DKP1151 C D10F 11:56:00
2102794 Machar Pavel DKP7903 C H35 11:59:00
2420017 Baumruk Štěpán DKP0917 C H12 11:59:00
51759 Karbanová Vendula DKP8350 C D35 12:01:00
2126351 Lacina Jan DKP0717 B H14 12:02:00
8080823 Machar Dan DKP1002 C H10 12:05:00
8080814 Snížková Adéla DKP0850 B D12 12:06:00
7020417 Víteček Šimon DKP0801 B H12 12:07:00
2095965 Snížková Petra DKP7752 C D21L 12:09:00
2419955 Marešová Nela DKP0761 C D14 12:09:00
8226356 Černý Vojtěch DKP0712 B H14 12:10:00
2087675 Ledinský Martin DKP7901 C H35 12:11:00
2092360 Valenta Filip DKP1210 C H10F 12:13:00
2125369 Brandejsová Petra DKP7853 C D35 12:13:00
8080810 Škáchová Viktorie DKP0655 A D16 12:14:00
8080821 Machar Matěj DKP0604 B H14 12:14:00
2000574 Sedláček Patrik DKP0816 B H12 12:15:00
8517315 Goder Josef DKP8203 C H21L 12:16:00
8020122 Švarc Antonín DKP0203 A H18 12:17:00
2419959 Ptáčková Barbora DKP0954 C D12 12:18:00
2419920 Míka Pavel DKP7800 C H35 12:19:00
2086469 Vydra Jonáš DKP1113 C H10 12:20:00
2127572 Ledinská Lucie DKP1253 C D10F 12:20:00
2129251 Lacinová Zuzana DKP1055 C D10 12:21:00
2419952 Večerková Ema DKP0657 C D14 12:21:00
8080813 Brandejs Štěpán DKP0807 B H12 12:23:00
8648562 Illner Vojtěch DKP9600 C H21L 12:24:00
2120848 Koliáš Čeněk DKP7102 C H45 12:24:00
1425329 Procházka Vít DKP0711 C H14 12:24:00
2111754 Lacinová Hanka DKP7952 C D35 12:25:00
886251 Fanta Jáchym DKP1013 C H10 12:29:00
2143331 Kváčová Anna DKP1051 C D10 12:30:00
2086454 Kopecká Veronika DKP0866 C D12 12:30:00
2103743 Valenta Ondřej DKP1402 C H10F 12:31:00
8044382 Horáček Martin DKP0802 B H12 12:31:00
8651714 Tomeš Jaroslav DKP8109 C H21L 12:32:00
2143360 Kváča Vladimír DKP7706 C H35 12:35:00
2120867 Vondráčková Markéta DKP7856 C D35 12:37:00
8149896 Koubová Hana DKP0558 B D16 12:38:00
2086465 Špalek Filip DKP0919 C H12 12:39:00
2051516 Kohoutek Vojtěch DKP0503 C H16 12:39:00
897371 Řadová Lucie DKP0251 B D18 12:40:00
7210914 Sedláček Jaroslav DKP0309 A H21L 12:40:00
8650 Klaška Pavel DKP6500 C H45 12:40:00
7756777 Junek Šimon DKP1011 C H10 12:41:00
8080826 Šubrt Matěj DKP0205 B H18 12:41:00
2103732 Vondráčková Alžběta DKP0864 B D12 12:42:00
8080832 Klaška Pavel DKP9301 C H21L 12:44:00
331606 Tomešová Stella DKP1160 C D10F 12:44:00
8080820 Studnička Jakub DKP0718 B H14 12:44:00
2143373 Koten Vojtěch DKP0815 B H12 12:47:00
2086466 Poláček Otakar DKP1112 C H10F 12:49:00
8641 Špičák Aleš DKP5500 C H55 12:50:00
2148127 Kotenová Petra DKP7450 C D45 12:51:00
8226408 Mareš Albert DKP0308 A H21L 12:52:00
428233 Šťovíček Jan DKP1012 C H10 12:53:00
2129254 Lacina Martin DKP7502 C H45 12:54:00
8080818 Škáchová Zuzana DKP0656 B D14 12:55:00
2120894 Vondráček Martin DKP7704 C H35 12:55:00
2141934 Engel Adam DKP0910 C H12 12:55:00
2111746 Horáčková Michaela DKP0551 B D16 13:02:00
2039161 Večerka Vojtěch DKP0813 C H12 13:03:00
7200326 Sanna Karin DKP0250 A D18 13:04:00
51792 Jůzek Martin DKP8604 C H21L 13:04:00
2118478 Sedlák Václav DKP1105 C H10 13:05:00
8660470 Mullis Kateřina DKP7753 C D21L 13:05:00
8654883 Škácha Vít DKP0310 A H18 13:05:00
2075694 Mullis Robert DKP1200 C H10F 13:07:00
886289 Šubrt Vojtěch DKP0502 B H16 13:07:00
202233 Collis Emma DKP1251 C D10F 13:08:00
2086468 Vydra Lukáš DKP7001 C H45 13:08:00
8667544 Pospíšil Ondřej DKP8717 C H21L 13:10:00
8660454 Collis Mark DKP7703 C H35 13:13:00
51800 Procházka Zdenko DKP4300 C H75 13:16:00
8200026 Stehno Pavel DKP4900 C H65 13:20:00
7201757 Šubrt Antonín DKP7100 C H45 13:22:00
8322332 Klaška Martin DKP0100 B H20 13:27:00
8636190 Ramba Jiří DKP8606 C H21L 13:30:00
2086452 Kopecká Darja DKP1159 C D10F 13:32:00
2099482 Burešová Lenka DKP8351 C D21L 13:33:00
2106739 Novák Přemysl DKP0107 B H20 13:35:00
515168 Řadová Jaromíra DKP6551 C D45 13:45:00
2102787 Míková Šárka DKP8255 C D21K 13:50:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515033 Strnad Jakub DLP0703 C H14 11:36:00
2419995 Vyskočil Vít DLP1006 C H10 11:56:00
2060227 Šindelka Antonín DLP7200 C H45 12:22:00
2148220 Horalíková Eva DLP0050 C D20 12:49:00
2029210 Frei Šimon DLP1002 C H10 13:11:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
920696 Janda Martin DOB8002 C H21L 11:32:00
1602624 Kubcová Anna DOB0550 C D16 12:22:00
1400420 Kubec Martin DOB7002 C H45 12:38:00
2073719 Kubec Adam DOB0900 C H12 13:01:00
(61)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2127585 Gregor Tahmina DOR7552 T3 11:00:00
2073728 Koubková Daniela DOR7451 T3 11:00:00
2090856 Kubeček Lukáš DOR8300 C T3 11:00:00
2131188 Bleha Stanislav DOR7503 C T5 11:00:00
2125353 Gregor Radek DOR7404 C T5 11:00:00
443077 Kopáček Jiří DOR6100 T5 11:00:00
51268 Forštová Linda DOR1350 C TF 11:00:00
2133884 Etrych Jonáš DOR0907 C H12 11:07:00
2120631 Jiras Jiří DOR6900 C H45 11:10:00
2125344 Kubeček Tomáš DOR0808 C H12 11:15:00
2113394 Baštová Jana DOR7452 C D45 11:15:00
2111602 Magazu Sophia DOR1152 C D10 11:18:00
51487 Jiroušek Štěpán DOR1102 C H10 11:23:00
8226363 Matys Ondřej DOR0803 B H12 11:23:00
7204994 Petriláková Petra DOR7656 C D35 11:25:00
2058512 Baštová Justýna DOR0952 B D12 11:28:00
8663147 Magazu Lukas DOR0805 B H12 11:31:00
8033231 Magazu Annabelle DOR0657 C D14 11:31:00
2042548 Snížek Ondřej DOR0406 B H16 11:35:00
232208 Foršt Bruno DOR0905 C H12 11:39:00
2115078 Magazu Radka DOR7853 C D35 11:39:00
8028871 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B D12 11:40:00
2125349 Hruška Jan DOR7000 C H45 11:42:00
8663122 Nová Jana DOR7150 C D45 11:45:00
8660590 Bambousková Julie DOR0650 B D14 11:45:00
2080953 Jiras František DOR0900 C H12 11:47:00
2125352 Fialová Kristýna DOR1250 C D10F 11:50:00
2104694 Žižková Jaroslava DOR7754 C D35 11:53:00
2131194 Žižka Přemysl DOR0706 B H14 11:54:00
8655463 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 B D20 11:55:00
2125359 Fiala Jan DOR7802 C H35 11:55:00
8116741 Kučera Jáchym DOR0301 A H21L 11:56:00
2073727 Koubková Tereza DOR0651 C D14 11:59:00
2135176 Etrych Matěj DOR1104 C H10F 12:01:00
8662308 Janda Jakub DOR0403 A H16 12:03:00
2044885 Lorenc Václav DOR0702 B H14 12:06:00
8662328 Bambousek Martin DOR7302 C H35 12:07:00
436940 Kopáčková Alena DOR6450 C D55 12:12:00
2111608 Žižková Markéta DOR7352 C D45 12:15:00
8516920 Arnoštová Veronika DOR0455 B D16 12:18:00
2080956 Španěl Filip DOR0704 B H14 12:18:00
2148206 Etrych Tobiáš DOR1103 C H10F 12:19:00
2050483 Baštová Julie DOR0353 B D18 12:20:00
2127569 Blehová Barbora DOR1151 C D10 12:27:00
2134307 Hruška Marek DOR0604 C H14 12:28:00
2125357 Gregor Kevin DOR1001 C H10 12:38:00
2104706 Dragoun Matěj DOR0603 C H14 12:38:00
2092439 Petrilák Miroslav DOR6600 C H45 12:42:00
2044893 Housková Monika DOR7551 C D45 12:42:00
2045303 Jirasová Anežka DOR0350 B D18 12:44:00
8116815 Jiras Antonín DOR0701 B H14 12:48:00
8654908 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 A H18 12:49:00
8116682 Housková Barbora DOR0655 B D14 12:59:00
2000603 Hruška Tomáš DOR1002 C H10 12:59:00
2134295 Hrušková Blanka DOR7555 C D45 13:09:00
2042548 Snížek Martin DOR0405 B H16 13:19:00
2044896 Basistová Aneta DOR1057 C D10F 13:20:00
2050490 Housková Adéla DOR0851 C D16 13:26:00
8044386 Etrych Tomáš DOR7300 C H45 13:26:00
2080951 Jirasová Jana DOR7450 C D45 13:36:00
8116782 Jiras Jan DOR0505 B H16 13:43:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51549 Šťovíčková Dagmar DVP7650 C D35 11:43:00
981810 Šťovíček Jan DVP7703 C H21L 12:12:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8667983 Blaha Ondřej EKP7002 C T5 11:00:00
51594 Janečková Dagmar EKP6550 C D21L 11:17:00
416340 Zurynková Michaela EKP9850 C D21L 11:45:00
515496 Zurynková Jana EKP7053 C D21L 12:13:00
2042532 Borák Michal EKP8304 C H21L 12:28:00
51147 Fanta Miroslav EKP5800 C H45 13:04:00
8028876 Čermák Daniel EKP7510 C H45 13:18:00
51583 Fantová Libuše EKP5650 C D45 13:33:00
8028861 Borák Stanislav EKP5212 C H65 13:40:00
(48)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8878 Geffertová Radka FSP7650 C T3 11:00:00
2092388 Hüblová Kateřina FSP7750 C T3 11:00:00
2092396 Hübl Hugo FSP1103 C TF 11:00:00
7201806 Skripnik Štěpán FSP7909 C H21L 11:06:00
4641788 Lukeš Josef FSP0711 C H14 11:08:00
8028832 Skripnik Nikola FSP0600 B H14 11:20:00
1396842 Žáček Martin FSP6803 C H21L 11:22:00
2029181 Bartoňová Elena FSP0953 C D12 11:24:00
2090846 Knýbelová Anna FSP1152 C D10F 11:26:00
8914 Nitsch Karel FSP7611 C H21L 11:30:00
2078487 Červinka Lukáš FSP0603 C H14 11:32:00
2029179 Hüblová Agáta FSP0853 C D12 11:36:00
8116688 Cincibusová Ivana FSP6651 C D45 11:42:00
515098 Kužel Jan FSP0400 B H16 11:43:00
410391 Tomášek Jakub FSP7613 C H21L 11:46:00
7200315 Vondrová Eliška FSP0850 C D12 11:48:00
8680607 Hrouda Martin FSP7612 C H21L 11:54:00
8028838 Skripniková Kateřina FSP8051 C D35 11:55:00
2029171 Stará Žofie FSP0851 C D12 12:00:00
2092409 Vondra Jiří FSP7600 C H21L 12:02:00
211539 Kuželová Michaela FSP7851 C D35 12:03:00
7204999 Bartoň Jan FSP7000 C H45 12:04:00
2092380 Skripnik Kilián FSP1300 C H10F 12:07:00
4641787 Lukeš František FSP0501 C H16 12:11:00
2029168 Geffertová Agáta FSP0753 C D14 12:11:00
2129210 Stará Magdalena FSP1051 C D10 12:15:00
2092410 Bartoňová Terezie FSP7550 C D35 12:15:00
8226358 Cincibus Pavel FSP6605 C H45 12:20:00
2081385 Fibír Jakub FSP0900 C H12 12:21:00
2116468 Leinweberová Julie FSP0755 B D14 12:23:00
2029180 Bartoň Theodor FSP1100 C H10 12:26:00
8028842 Skripnik Ondřej FSP7502 C H35 12:27:00
515067 Fibírová Zuzana FSP7555 C D35 12:27:00
8028833 Skripnik Matouš FSP0800 B H12 12:29:00
888613 Borovička Milan FSP6104 C H55 12:30:00
2029170 Stará Barbora FSP0752 C D14 12:35:00
53267 Čadil Jan FSP4300 C H65 12:36:00
1450166 Starý Jan FSP7800 C H35 12:39:00
2129205 Stará Vendula FSP8150 C D35 12:39:00
8028805 Studničná Lenka FSP8650 C D21L 12:41:00
2081361 Fibírová Lucie FSP0777 B D14 12:47:00
1000505 Kužel Tomáš FSP7610 C H35 12:49:00
8116721 Svobodová Julie FSP0651 C D14 12:53:00
4641786 Lukeš Zdeněk FSP7403 C H35 12:59:00
8660480 Rydlová Eva FSP8989 C D21L 13:09:00
8666 Cincibusová Lenka FSP0450 B D16 13:10:00
53159 Skripniková Petra FSP8686 C D21L 13:37:00
2092374 Geffertová Marta FSP1054 C D10F 13:44:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2112749 Juřina Jakub FYD0801 C T3 11:00:00
2134263 Juřina Michal FYD1300 C TF 11:00:00
8329 Juřina František FYD7800 C H35 12:33:00
2125339 Juřinová Aneta FYD1150 C D10F 13:26:00
(12)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1407428 Dudová Irena HCE8250 C D35 11:29:00
8680602 Müller Karel HCE1000 C H10 11:38:00
7208098 Müllerová Hana HCE0650 C D14 11:47:00
1417254 Kuttelwascher Radek HCE6801 C H45 11:58:00
1417260 Kuttelwascher Adam HCE0601 C H14 12:00:00
1421898 Dostálová Judita HCE0750 C D14 12:01:00
301371 Kudrnáč Martin HCE5901 C H55 12:06:00
2118496 Vavřinová Johana HCE0751 C D14 12:15:00
8000244 Kudrnáčová Lucie HCE8850 C D21L 12:25:00
1417262 Strnad Pavel HCE7100 C H45 12:28:00
2133888 Halač Jaroslav HCE6700 C H45 12:44:00
7208085 Müller Jan HCE6800 C H45 12:58:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
336786 Zlesák Matyáš CHT0601 C H14 11:12:00
52155 Zlesák Martin CHT7302 C H45 11:50:00
52154 Zlesáková Stáňa CHT7352 C D45 13:57:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7207340 Honzáková Jana JHB7753 C D21L 11:53:00
7210814 Honzáková Lenka JHB0551 C D16 13:58:00
(71)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
981812 Albrecht Vladimír KAM7800 C T3 11:00:00
2115760 Balejová Veronika KAM7253 C T3 11:00:00
2039085 Dobyášová Zuzana KAM8052 C T3 11:00:00
2113475 Chramostová Blanka KAM7551 C T3 11:00:00
2088703 Chramostová Amálie KAM0355 C T3 11:00:00
2800300 Mišek Michal KAM7202 C T3 11:00:00
2057908 Štěpánková Adéla KAM7552 C T3 11:00:00
2087652 Štěpánková Ema KAM0255 C T3 11:00:00
52122 Neškudlová Anna KAM1152 C D10 11:00:00
8680302 Škvor Adam KAM0202 A H21L 11:04:00
8660456 Albrechtová Iveta KAM9950 R D21L 11:09:00
2051510 Vít Samuel Aron KAM0804 C H12 11:09:00
8033217 Žemlová Eva KAM7550 C D35 11:09:00
2075613 Rejšková Alena KAM7750 C D35 11:15:00
2148177 Zavadil Štěpán KAM0902 C H12 11:17:00
428289 Aschermann David KAM6500 C H45 11:18:00
8648633 Němeček Jan KAM9300 C H21L 11:20:00
8090129 Žemla Tomáš KAM7105 C H45 11:24:00
232268 Kudrnáčová Hana KAM6250 C D55 11:24:00
8656513 Gajda Jan KAM0105 A H21L 11:28:00
8116775 Žemlová Barbora KAM0751 B D14 11:29:00
8660576 Mišeková Kateřina KAM0756 B D14 11:33:00
8680382 Škvor Ota KAM9900 C H21L 11:36:00
2800330 Hovorková Tereza KAM0154 A D21L 11:37:00
2800344 Mišeková Martina KAM7851 C D35 11:37:00
416156 Mack Tomáš KAM6601 C H45 11:40:00
8226404 Neškudla Jan KAM8000 C H35 11:41:00
2099495 Chramostová Julie KAM0652 C D14 11:43:00
8662741 Jíra Tomáš KAM9802 C H21L 11:44:00
51561 Bašusová Olga KAM1250 C D10F 11:44:00
52118 Neškudla Jan KAM1005 C H10 11:47:00
8663176 Janda Ondřej KAM0113 A H21L 11:52:00
8680586 Balej Jiří KAM7201 C H45 11:56:00
51618 Víšková Alena KAM7451 C D45 11:57:00
8007178 Bašus Ondřej KAM1004 C H10 11:59:00
523000 Pašek František KAM7600 C H21L 12:00:00
2420066 Pokorná Elen KAM1151 C D10 12:03:00
8028869 Zimmerová Kateřina KAM9850 C D21L 12:05:00
8651935 Semík Ondřej KAM9401 C H21L 12:08:00
232428 Hlubuček Tomáš KAM6603 C H45 12:08:00
2135200 Rejšek Čeněk KAM1002 C H10 12:11:00
2088714 Dobyášová Adéla KAM1051 C D10 12:12:00
52276 Valášek Petr KAM6600 C H45 12:12:00
8116673 Žemlová Magdalena KAM0950 C D12 12:12:00
2039199 Dobyáš Petr KAM7802 C H35 12:13:00
8667985 Balejová Julie KAM0551 A D18 12:16:00
2118500 Pokorná Sára KAM0952 C D12 12:24:00
995899 Albrecht Adam KAM0203 C H18 12:25:00
301628 Aschermannová Eva KAM6550 C D45 12:27:00
1600872 Sheshikova Anastasia KAM9853 C D21L 12:33:00
2084937 Kudrnáčová Marta KAM0754 B D14 12:33:00
2084939 Rejšek Václav KAM0700 C H14 12:34:00
8660541 Balejová Sofie KAM0951 C D12 12:36:00
2088709 Mišek Michal KAM1300 C H10F 12:37:00
8663163 Jíra Filip KAM0506 B H16 12:43:00
682648 Křečková Apolena KAM0755 C D14 12:45:00
8660577 Mišeková Lucie KAM1050 B D12 12:48:00
232398 Hlubučková Šárka KAM6851 C D45 12:54:00
8226413 Nováková Nina KAM0554 B D16 12:58:00
8226331 Čapková Lucie KAM0459 A D18 13:00:00
8648602 Albrechtová Eva KAM7850 C D21L 13:01:00
2039186 Dobyášová Kateřina KAM1252 C D10F 13:02:00
232393 Valášková Šárka KAM6951 C D35 13:03:00
8660571 Rusý Tomáš KAM9301 R H21L 13:06:00
2148166 Zavadil Adam KAM0901 C H12 13:07:00
8226410 Chramosta Tomáš KAM7601 C H35 13:09:00
52122 Neškudlová Kateřina KAM1450 C D10F 13:14:00
2088701 Víšková Veronika KAM0452 C D16 13:22:00
8271093 Landovská Petra KAM9354 E D21L 13:29:00
2115703 Rejšková Klára KAM1251 C D10F 13:38:00
2075612 Štěpánková Julie KAM0458 B D16 13:46:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
6645 Valter Petr KBP4500 C H65 13:00:00
(22)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8003604 Votava Petr KNC6602 C H45 11:34:00
8667542 Vacek Vladimír KNC9300 C H21K 11:43:00
9201322 Havlíčková Jindra KNC6150 C D55 11:48:00
8116754 Havlová Tereza KNC0750 B D14 11:49:00
8003637 Havlová Veronika KNC0950 C D12 11:52:00
420401 Havel Josef KNC7800 C H35 11:57:00
303937 Fortelka Jiří KNC0702 C H14 11:58:00
224867 Homolová Rozálie KNC0852 C D12 12:04:00
8226399 Komersová Jana KNC6550 C D45 12:06:00
420407 Volek Robin KNC0701 C H14 12:12:00
8028853 Šedivý Ondřej KNC9103 C H21L 12:36:00
515078 Dobešová Monika KNC7151 C D45 12:36:00
52259 Mahei Mykola KNC0804 C H12 12:43:00
2115704 Pačes František KNC0801 C H12 12:51:00
224869 Havlová Eva KNC7851 C D35 12:51:00
2134271 Pačes Vítězslav KNC1100 C H10F 12:55:00
52265 Čečetka Matěj KNC0900 C H12 12:59:00
52254 Kalivoda Viktor KNC3300 C H75 13:04:00
52255 Jun Drahomír KNC5501 C H45 13:06:00
52260 Kalivoda Vladimír KNC3800 C H75 13:28:00
420403 Kozadajev Adam KNC0303 C H18 13:29:00
7202873 Kopecká Eliška KNC9850 C D21L 13:45:00
(12)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
682670 Míchalová Marcela KPY6850 C T3 11:00:00
301347 Kohlová Zuzana KPY8852 C D21L 11:29:00
2800315 Míchalová Šárka KPY0050 B D20 11:37:00
301391 Kohl Jiří KPY6201 C H45 12:00:00
301394 Freyová Michaela KPY6050 C D55 12:04:00
301374 Dobeš Václav KPY5701 C H45 12:16:00
2091561 Bozděch Tobiáš KPY0504 B H16 12:31:00
8517329 Holešta Jakub KPY0502 B H16 12:59:00
515401 Slejška Jorik KPY0506 C H16 13:23:00
2060247 Valenta Martin KPY0507 C H16 13:47:00
2091547 Svobodová Alžběta KPY0551 C D16 13:54:00
2103786 Duda František KPY4600 C H65 14:00:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1150699 Bureš Šimon LBE0703 C H14 11:34:00
8667504 Hůla Pavel LBE7300 C H45 11:46:00
7300274 Hůla Tomáš LBE0602 B H14 11:46:00
52975 Karmazín Pavel LBE6800 C H45 13:16:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7205016 Lužnický Jiří LIT8501 C H21L 12:20:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2118504 Šimek Přemysl LME1400 C TF 11:00:00
420448 Alblová Lucie LME7555 C D45 11:33:00
420455 Albl Miloslav LME7600 C H21K 11:35:00
2102696 Albl Matouš LME1111 C H10 11:35:00
206359 Alblová Zuzana LME0660 C D14 11:35:00
8116719 Šimek Miroslav LME6300 C H55 12:26:00
2020717 Šimková Anežka LME0950 C D12 12:40:00
(25)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2143409 Břízek Petr LOU8000 C T3 11:00:00
2143391 Prchlík Milan LOU7300 C T3 11:00:00
2057912 Mičánková Thea LOU1253 C TF 11:00:00
2057913 Němcová Barbora Stella LOU1254 C TF 11:00:00
2143365 Prchlík Martin LOU1300 C TF 11:00:00
2143343 Břízková Alžběta LOU1153 C D10 11:03:00
2419903 Pešek Jan LOU1002 C H10 11:11:00
2143397 Šunková Berta LOU0850 B D12 11:12:00
2420048 Pešková Marie LOU1252 C D10F 11:14:00
2143334 Šunková Karolína LOU7550 C D45 11:18:00
2143387 Šunka Hubert LOU1200 C H10 11:20:00
2148246 Šunková Sára LOU1051 C D10 11:24:00
2143393 Břízková Anna LOU0851 C D12 11:26:00
7205005 Šunka Jan LOU7600 C H35 11:27:00
2143359 Kolářová Veronika LOU1050 C D10 11:36:00
2143350 Kolářová Zuzana LOU1250 C D10F 11:38:00
2143394 Vaughanová Sára LOU0853 C D12 11:38:00
2027045 Zábřeský Lukáš LOU1000 C H10F 11:43:00
1403428 Vaughanová Barbora LOU1056 C D10F 12:02:00
2143353 Prchlíková Kristýna LOU1053 C D10F 12:26:00
2027042 Zábřeská Jitka LOU7950 C D35 12:31:00
1450169 Geševa Radka LOU8150 C D35 12:43:00
2141915 Gešev Martin LOU0900 C H12 12:45:00
2143340 Topičová Laura LOU1152 C D10F 12:50:00
2143398 Kolář David LOU7700 C H35 13:01:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2103290 Skalka Michal LTU6700 C T5 11:00:00
2103288 Termerová Jana LTU7850 C D35 12:57:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7885 Hájek Jan MAS5401 C H65 13:36:00
(12)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8648567 Siegl Roman MFP6700 C H21L 11:16:00
405999 Blahutová Lucie MFP0950 C D12 11:16:00
897349 Blahuta Marek MFP7301 C H21K 11:19:00
8680580 Gemperle František MFP7102 C H45 11:30:00
1418752 Forst Libor MFP6301 C H55 11:50:00
682683 Šimšová Jana MFP7651 C D21L 11:57:00
8116819 Minchev Ivan MFP5700 C H55 12:14:00
51928 Blahutová Hanka MFP7953 C D35 12:21:00
53611 Blahutová Martina MFP0550 C D16 12:46:00
2090836 Šimša Jaromír MFP7100 C H45 13:02:00
2079501 Forstová Lenka MFP6850 C D45 13:06:00
218851 Forst Albert MFP0901 C H12 13:09:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
336747 Koč Lumír MKP5401 C H65 13:08:00
51706 Koč Zdeněk MKP4700 C H65 13:28:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9101189 Holec Honza MOV6701 C H45 13:24:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2087699 Šplíchal Jiří OKP4500 C T3 11:00:00
52099 Valentová Helena OKP6550 C D45 11:21:00
502090 Šámalová Hana OKP6151 C D55 11:40:00
436401 Šámal Václav OKP5600 C H55 12:46:00
53525 Červinková Jitka OKP6451 C D45 13:00:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
49500 John Vladimír OLP5502 C H65 12:52:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1401041 Hošek Lubomír PCB6101 C H35 12:23:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2127609 Nedoma David PDY7300 C T3 11:00:00
8414108 Pavlík Mojmír PDY8102 C H35 11:45:00
2127608 Nedoma Edgar PDY0703 C H14 11:48:00
2127605 Nedomová Iva PDY7851 C D35 11:57:00
2102798 Nováková Martina PDY7350 C D45 12:12:00
2144101 Nedoma Oliver PDY1000 C H10 12:14:00
8033215 Nováková Eliška PDY0150 B D20 12:22:00
8116667 Lounek Jakub PDY8200 C H35 13:11:00
2115746 Kotrčová Lenka PDY9350 C D21K 13:38:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53009 Procházková Iveta PFP9250 C D21L 13:17:00
(125)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2051544 Haková Magda PGP7651 C T3 11:00:00
515443 Mikuláš Radek PGP6404 C T3 11:00:00
682658 Šimerka Jakub PGP0407 C T3 11:00:00
2099486 Štěpová Dana PGP7456 C T5 11:00:00
1406172 Šedivý Marek PGP1400 C TF 11:00:00
51624 Štáfková Zuzana PGP1450 C TF 11:00:00
8662726 Ryšavá Vendula PGP8153 C D21L 11:01:00
8644492 Šedivý Jan PGP8409 R H21L 11:02:00
1886930 Dlouhá Marta PGP7858 C D35 11:03:00
2125321 Hrušková Tereza PGP0953 C D12 11:04:00
2085003 Bartalošová Ada PGP1050 C D10 11:06:00
8232039 Pavlů Ondřej PGP8904 C H21L 11:10:00
2087642 Matyšek Ondřej PGP0703 C H14 11:10:00
7209464 Střelba Ondřej PGP7510 C H45 11:12:00
2801414 Tučný Kryštof PGP0804 C H12 11:13:00
7207869 Svatá Ivana PGP7652 C D35 11:17:00
515038 Sysel Ondřej PGP8302 C H21L 11:18:00
2801038 Svatá Lucie PGP0952 C D12 11:20:00
8200025 Haňkovská Jana PGP4050 C D75 11:22:00
7300279 Jandera Kryštof PGP0700 B H14 11:22:00
8116795 Dlouhý Aleš PGP0502 B H16 11:23:00
8654900 Janovská Petra PGP7355 C D21L 11:25:00
2084951 Bartaloš Tomáš PGP8010 C H35 11:25:00
8149880 Ptáčková Hana PGP0750 C D14 11:25:00
2108874 Kurz Matouš PGP8606 C H21L 11:26:00
2801017 Svatý Filip PGP1101 C H10 11:26:00
2067268 Maleček Vít PGP6801 C H45 11:28:00
52095 Doležalová Vlasta PGP5550 C D55 11:28:00
8648611 Svatý Jakub PGP7610 C H35 11:29:00
51555 Ptáčková Kateřina PGP7350 C D45 11:30:00
440405 Forštová Jitka PGP7558 C D35 11:31:00
2419975 Hendrich Matyáš PGP1003 C H10 11:32:00
2099527 Štěpová Barbora PGP0951 B D12 11:32:00
8350120 Janovská Kateřina PGP9850 C D21L 11:33:00
53008 Doležal Jan PGP8400 C H35 11:33:00
7203451 Beneš Miroslav PGP8108 C H21L 11:34:00
231948 Čtrnáct Jiří PGP7603 C H35 11:37:00
2143358 Dvořáková Veronika PGP0659 B D14 11:39:00
8654907 Šimša Martin PGP0309 A H21L 11:42:00
2099494 Dlouhá Julie PGP1051 C D10 11:42:00
51660 Ježková Regina PGP6352 C D55 11:44:00
2127610 Priehodová Kateřina PGP7857 C D35 11:45:00
51658 Hurta Vladimír PGP6305 C H55 11:46:00
2148227 Dvořáková Ivana PGP7254 C D45 11:48:00
7201813 Hřivna Štěpán PGP7507 C H35 11:49:00
2144052 Súkupová Sára PGP1151 C D10 11:51:00
2800293 Hřivna Ondřej PGP0505 C H16 11:51:00
53005 Tichovská Jitka PGP6153 C D55 11:52:00
301617 Přibíková Agáta PGP0651 C D14 11:53:00
8013933 Lošťáková Ela PGP0957 C D12 11:56:00
1413333 Čermák Radek PGP6405 C H21L 11:58:00
2085586 Ryšavá Magdalena PGP7650 C D35 11:59:00
2125327 Hrušková Gabriela PGP1150 C D10 12:00:00
2021848 Kopecká Johana PGP9956 C D21L 12:01:00
8663127 Janas Petr PGP0200 A H21L 12:06:00
8226324 Štěpová Kateřina PGP0657 A D14 12:07:00
2084992 Bartalošová Anežka PGP0853 B D12 12:08:00
8116705 Pasnichenko Viktor PGP6004 C H55 12:10:00
2126398 Řepková Jana PGP7762 C D35 12:11:00
8226361 Chrzová Eliška PGP0353 A D18 12:12:00
8670464 Oľhava Rastislav PGP8909 C H21L 12:14:00
2148115 Řepková Ema PGP1350 C D10F 12:14:00
2134301 Řepka Jan PGP0805 C H12 12:17:00
2134299 Řepková Anna PGP1052 C D10 12:18:00
2080958 Zelená Markéta PGP5850 C D45 12:18:00
2084972 Bartaloš Matyáš PGP0503 B H16 12:19:00
8662326 Lošťáková Sára PGP0660 B D14 12:19:00
2143361 Dvořáková Lucie PGP0956 C D12 12:20:00
8663188 Zelený Vladimír PGP4800 C H65 12:20:00
8644884 Navrátil Šimon PGP9702 R H21L 12:22:00
515056 Štáfková Jitka PGP8056 C D35 12:23:00
52225 Drbal Jan PGP7101 C H35 12:25:00
8667539 Dvořáková Hana PGP0355 B D18 12:28:00
1407423 Slavíková Silvie PGP9751 C D21L 12:29:00
8636798 Janovský Tomáš PGP0101 R H21L 12:30:00
2106747 Vozábalová Hana PGP0654 B D14 12:31:00
2113420 Priehoda Erik PGP0803 C H12 12:33:00
8662292 Hřivna Jakub PGP0305 B H18 12:33:00
8226367 Přibík Jan PGP6301 C H55 12:34:00
2084985 Bartalošová Jana PGP8154 C D35 12:35:00
8656705 Sieglová Eliška PGP9954 E D21L 12:37:00
886298 Kabát Jan PGP6901 C H35 12:37:00
8667514 Kabát Martin PGP0408 A H21L 12:38:00
2129227 Vozábal David PGP0904 C H12 12:41:00
8632139 Janovský Tomáš PGP6401 C H21L 12:42:00
2096266 Priehodová Nela PGP0655 B D14 12:43:00
8040749 Kotecký Roman PGP4900 C H65 12:44:00
2067949 Malečková Iva PGP7559 C D45 12:45:00
8071491 Landovský Tomáš PGP9103 C H21L 12:46:00
682615 Dvořák Josef PGP8006 C H35 12:47:00
8014514 Lošťáková Ivana PGP7763 C D35 12:47:00
8670467 Čtrnáct František PGP0401 B H16 12:47:00
8648593 Šimerka Ondřej PGP0800 B H12 12:49:00
681612 Pospíšil Vítek PGP6803 C H21L 12:50:00
8007173 Střelba Antonín PGP0605 C H14 12:50:00
232246 Kubecová Markéta PGP0955 C D12 12:52:00
2099498 Čermáková Klára PGP0352 B D18 12:56:00
8151151 Janas Petr PGP7106 C H21L 12:56:00
2419862 Súkupová Anita PGP1352 C D10F 12:56:00
515453 Mikulášová Helena PGP9353 C D21L 12:57:00
899152 Nemšovský Petr PGP7602 C H35 12:57:00
2420046 Šnejdar Martin PGP0806 C H12 12:57:00
8656580 Kožina Štěpán PGP0300 B H18 12:57:00
8648558 Šimerková Olga PGP7551 C D35 12:59:00
9767 Komín David PGP7405 C H21L 13:02:00
2113491 Zyma Petr PGP0807 C H12 13:05:00
8003663 Řeháková Ludmila PGP0454 C D16 13:06:00
2029214 Súkup Jaroslav PGP7900 C H35 13:07:00
8004312 Kondrát Martin PGP6501 C H21L 13:08:00
1450165 Král Quido PGP0410 C H16 13:11:00
231924 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C D45 13:12:00
9418870 Flašar Jan PGP8610 R H21L 13:14:00
888639 Baldrian Petr PGP7203 C H45 13:14:00
7209346 Veselý Jakub PGP9503 C H21L 13:20:00
8654897 Kolář Matyáš PGP0304 B H18 13:21:00
416555 Oľhavová Hana PGP9163 C D21K 13:26:00
7051263 Buzek Martin PGP8401 C H21L 13:26:00
8226321 Gemperlová Eliška PGP0556 B D16 13:30:00
2129235 Šejnová Magdalena PGP7053 C D45 13:30:00
515161 Sysel Ctibor PGP8700 C H21L 13:32:00
2057902 Kocman Lukáš PGP0411 C H16 13:35:00
246900 Charousek Matěj PGP0207 C H18 13:37:00
8663177 Landovský Jakub PGP9601 C H21L 13:38:00
8666867 Siegl Matyáš PGP0104 B H20 13:39:00
9332 Voborská Jana PGP8454 C D21K 13:42:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515050 Mašata Roman PHK7107 C H21L 11:24:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515418 Matyšek Bronislav PLU7823 C H35 12:21:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7210063 Novotný František PUL4200 H75 13:40:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52024 Jalový Vlastimil RBK8604 C H21L 13:18:00
(69)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2080986 Němečková Michaela RIC7452 C T3 11:00:00
2111736 Proxová Lada RIC8350 C T3 11:00:00
2801026 Stoklasová Kamila RIC7852 C T3 11:00:00
2115715 Proxová Veronika RIC1350 C TF 11:00:00
2148223 Silovská Natálie RIC1452 C TF 11:00:00
2111745 Prox Jakub RIC7406 C H45 11:06:00
2073695 Tolar Ondřej RIC0701 C H14 11:06:00
2131184 Herynková Irena RIC7750 C D35 11:07:00
8226428 Prox Jan RIC1003 C H10 11:08:00
2112780 Herynková Lucie RIC0952 C D12 11:10:00
2069067 Pecháček Libor RIC7600 C H21K 11:11:00
888643 Seidl Marek RIC1100 C H10F 11:13:00
2096260 Černý Martin RIC1004 C H10 11:14:00
2085615 Němeček Štěpán RIC0705 C H14 11:18:00
2031355 Šrámková Hana RIC0051 C D20 11:19:00
2420001 Havlíčková Zuzana RIC1051 C D10 11:21:00
8012024 Hudosová Gabriela RIC7299 C D35 11:21:00
8004274 Herynek Petr RIC7305 C H45 11:22:00
8226350 Hudosová Kristýna RIC0750 B D14 11:23:00
8033239 Šrámková Iva RIC7251 C D45 11:24:00
8226334 Šrámek Petr RIC6905 C H45 11:26:00
8012037 Kubát Matyáš RIC0601 B H14 11:30:00
8667534 Silovský Tomáš RIC8001 C H35 11:31:00
8109375 Havlíčková Veronika RIC0853 B D12 11:34:00
8660561 Vyhnálková Eva RIC7552 C D35 11:35:00
51610 Seidl Kryštof RIC1407 C H10F 11:37:00
8033253 Herynková Klára RIC0758 C D14 11:37:00
2073689 Zicha Josef RIC7300 H45 11:38:00
8667980 Havlíček Jan RIC7902 C H35 11:39:00
8061461 Kohoutek Tomáš RIC0603 C H14 11:42:00
2080984 Němeček Matouš RIC0510 C H16 11:47:00
8226412 Kohoutek Lukáš RIC0805 C H12 11:49:00
9943 Vláčilová Kateřina RIC7757 C D35 11:49:00
8061502 Seidlová Magdalena RIC0950 C D12 11:50:00
8667545 Kotková Adéla RIC0655 B D14 11:51:00
887622 Vláčil Daniel RIC7307 C H45 11:54:00
2085603 Kotková Lenka RIC7352 C D45 11:54:00
2148148 Volný Ondřej RIC0807 C H12 11:57:00
52857 Vláčilová Anna RIC0657 C D14 11:57:00
52859 Vláčilová Barbora RIC0457 C D16 12:02:00
448937 Sládeček Petr RIC7702 C H35 12:03:00
9201629 Kotenová Markéta RIC0651 B D14 12:05:00
2419902 Posch Jaroslav RIC1201 C H10 12:08:00
8226426 Šrámek Jaromír RIC0303 B H18 12:09:00
8226339 Tolar Jan RIC7301 C H45 12:10:00
8226407 Kubát Tomáš RIC7503 C H35 12:15:00
8226420 Polívková Beáta RIC0652 C D14 12:17:00
2073683 Zichová Hana RIC7550 D45 12:24:00
8660563 Pelantová Martina RIC0550 A D16 12:26:00
8004315 Koten Pavel RIC7200 C H45 12:26:00
2085569 Nekovářová Lucie RIC0757 C D14 12:29:00
8226394 Končická Kateřina RIC0352 B D18 12:36:00
2060263 Pelant Jan RIC0700 B H14 12:36:00
2049643 Stoklasová Eliška RIC0756 C D14 12:41:00
2127577 Lazar Jindřich RIC7504 C H35 12:41:00
2049635 Lazar Tomáš RIC0704 C H14 12:46:00
2049634 Lazar David RIC1001 C H10 12:47:00
2085572 Lazarová Pavla RIC7651 C D35 12:49:00
8109328 Kotenová Barbora RIC0452 B D16 12:50:00
2127565 Končický Lukáš RIC7501 C H45 12:56:00
8033245 Seidl Miroslav RIC7407 C H21L 12:58:00
7207365 Seidlová Barbora RIC7955 C D35 13:01:00
2073693 Polívka Petr RIC7401 C H45 13:10:00
8004317 Pračková Ema RIC0451 A D18 13:12:00
2148201 Volná Hana RIC0555 C D16 13:14:00
2069070 Tolar Hynek RIC0505 C H16 13:27:00
8656564 De Heij Laura RIC0450 B D16 13:38:00
8226424 Kotenová Klára RIC7252 C D45 13:42:00
2069056 Hudos Václav RIC0503 C H16 13:51:00
(45)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2099487 Dobiáš Jaromír ROU6802 C T3 11:00:00
2099520 Dobiášová Anna ROU0550 C T3 11:00:00
2099529 Dobiášová Jitka ROU0350 C T3 11:00:00
2023803 Pohořalý Dobroslav ROU6401 C T3 11:00:00
2023951 Pohořalá Karolína ROU6850 C T5 11:00:00
2127876 Krejčová Jana ROU7758 C D35 11:11:00
8662349 Heller Jiří ROU0501 B H16 11:39:00
2085613 Černý Michal ROU7505 C H45 11:44:00
2031351 Simr Pavel ROU7504 C H35 11:51:00
2031368 Kozák Jakub ROU0401 C H16 12:07:00
2099514 Dobiášová Eliška ROU1150 C D10F 12:08:00
2075669 Buk Michal ROU9601 C H21L 12:10:00
8516425 Buk Petr ROU0001 A H21L 12:18:00
8662370 Heller Jakub ROU0702 B H14 12:20:00
2075666 Buková Jana ROU7150 C D45 12:21:00
331058 Buk Miloslav ROU6202 C H55 12:22:00
2059749 Buková Anežka ROU0351 C D18 12:24:00
8662366 Buk Ondřej ROU0102 B H21L 12:26:00
8662284 Pěkná Alžběta ROU0950 B D12 12:26:00
53574 Lebduška Petr ROU4702 C H65 12:28:00
2143402 Hrádek Tomáš ROU8301 C H35 12:29:00
2057901 Hejcman Jaroslav ROU0704 C H14 12:30:00
8517325 Krejčová Lucie ROU0453 A D18 12:32:00
2139470 Hejcmanová Amálie ROU1251 C D10F 12:32:00
8662285 Krátký Štěpán ROU0503 B H16 12:35:00
8660353 Bazinek Lukáš ROU0802 C H12 12:37:00
2134252 Krátká Linda ROU0851 C D12 12:38:00
51438 Čížek Filip ROU0705 C H14 12:40:00
2081373 Hellerová Alena ROU7850 C D35 12:41:00
2148112 Vaněk Jáchym ROU1201 C H10 12:44:00
2001925 Hejcmanová Pavla ROU7450 C D45 12:48:00
8662337 Krejčová Hana ROU0653 B D14 12:51:00
331503 Heller Jiří ROU7708 C H35 12:51:00
8516925 Černá Ema ROU0451 A D18 12:52:00
2143344 Hrádková Kateřina ROU8350 C D35 12:53:00
2067203 Zábranský František ROU1102 C H10 12:56:00
2127852 Krejčí Ladislav ROU7301 C H45 13:00:00
2031369 Buková Hana ROU0750 C D14 13:03:00
8660505 Bazinková Blanka ROU8151 C D35 13:05:00
2143362 Hrádek Vojtěch ROU1000 C H10 13:08:00
2099506 Dobiáš Jaromír ROU1101 C H10F 13:13:00
2059753 Buková Zdeňka ROU7051 C D45 13:15:00
2080840 Pěkná Eva ROU7550 C D45 13:21:00
2099485 Dobiášová Hana ROU7451 C D45 13:27:00
2099501 Buk Jiří ROU6901 C H45 13:28:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1415713 Jírová Monika ROZ7350 C T5 11:00:00
232535 Sedláčková Linda ROZ0050 B D20 12:13:00
9982 Sedláčková Petra ROZ7050 C D35 12:45:00
51894 Sedláček Jaroslav ROZ6801 C H45 12:52:00
8662318 Šimík Daniel ROZ6900 C H21L 13:24:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2011795 Seifertová Marie SBK5555 C D65 13:26:00
(26)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2080934 Vrabcová Romana SCP8250 C T3 11:00:00
52109 Rakovcová Zuzana SCP1150 C TF 11:00:00
51567 Tesařová Karin SCP1550 C TF 11:00:00
51558 Vrabcová Olívie SCP1450 C TF 11:00:00
51571 Vrabec Adrian SCP1500 C TF 11:00:00
2056442 Modrý Marek SCP8807 C H21L 11:12:00
682101 Jahnová Helena SCP5550 C D55 11:36:00
8226305 Havlínová Zuzana SCP8150 C D35 11:41:00
1400437 Tesař Jan SCP8501 C H35 11:53:00
1420800 Vrabec Ondřej SCP8303 C H35 12:05:00
2800319 Veljačik Pavel SCP6200 C H45 12:06:00
52111 Hojný Oldřich SCP5201 C H65 12:16:00
1413715 Hošek Ladislav SCP6001 C H45 12:34:00
52114 Tloušťová Eva SCP6950 C D45 12:39:00
9101101 Přeček Zdeněk SCP5200 C H65 12:40:00
8648599 Dubec Pavel SCP8003 C H35 12:43:00
8226308 Hojná Silvie SCP7950 C D21L 12:49:00
1007532 Kuc David SCP0600 C H14 12:52:00
9540001 Kuc Radim SCP0400 C H16 13:03:00
52299 Novák Miloš SCP4600 C H65 13:04:00
443066 Rakovec Miloš SCP4500 C H75 13:10:00
8666866 Šístek Daniel SCP7507 C H21L 13:12:00
336750 Zavadilová Naďa SCP5450 C D65 13:18:00
7206545 Buriánek Jaromír SCP4700 C H65 13:24:00
2084946 Valášek Josef SCP4501 C H75 13:34:00
7207870 Jahn Pavel SCP5500 C H65 13:44:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
426378 Husáková Petra SLA7452 C T3 11:00:00
2099516 Kašpar Ladislav SLA1000 C H10F 11:19:00
8648574 Doubek Petr SLA7000 C H45 11:32:00
2118484 Straka Lukáš SLA7002 C H45 11:48:00
515052 Beranová Jana SLA7551 C D45 12:03:00
2085001 Kašparová Barbora SLA0251 C D18 12:08:00
336731 Kašparová Irena SLA6852 C D45 12:33:00
2129245 Beran František SLA0700 B H14 12:42:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51621 Novotný Jiří SLP4601 C H65 13:16:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2419963 Choutková Lenka SOB6350 C T5 11:00:00
7209786 Randík Jan SOB8703 C T5 11:00:00
53027 Randík Jakub SOB1800 C TF 11:00:00
53016 Janeček Ondřej SOB7001 C H35 11:21:00
1396839 Choutka Jaroslav SOB6301 C H35 12:01:00
2051485 Janderová Markéta SOB7750 C D35 12:09:00
7300190 Jandera Tomáš SOB7300 C H21L 13:36:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8660559 Rypáčková Dana SPC7955 C D35 11:13:00
515458 Kalinová Ella SPC0961 C D12 11:44:00
7204522 Mědílková Iva SPC7160 C D21L 11:49:00
7003036 Štěňha Martin SPC7608 C H21L 11:50:00
515409 Kalinová Lisa SPC1158 C D10 11:57:00
7201195 Kalinová Markéta SPC8259 C D21L 12:17:00
8518319 Vedral Martin SPC8306 C H21L 12:34:00
2031372 Ouhrabková Bára SPC1256 C D10F 12:38:00
8660565 Vedralová Veronika SPC8853 C D21L 12:45:00
7201206 Kalina Miroslav SPC8211 C H21L 12:48:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7210306 Ptáček Jiří SRK9002 C H21L 11:08:00
9491 Bláha David SRK9510 C H21K 11:27:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
220254 Junková Petra STH7451 C D45 12:09:00
7202572 Junek Kryštof STH1201 C H10F 12:43:00
(45)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2088207 Tejklová Stela TAP1254 C TF 11:00:00
7205567 Sedlář Prokop TAP1106 C H10F 11:01:00
2039206 Vyhnis Šimon TAP0613 C H14 11:04:00
2419962 Protiva Jan TAP0904 C H12 11:05:00
7779755 Šimůnková Michaela TAP0851 B D12 11:08:00
1403427 Jakubesová Julie TAP1052 C D10 11:12:00
8667961 Kuchař Ondřej TAP0609 B H14 11:16:00
8090146 Tejkl Štěpán TAP0807 C H12 11:21:00
2124784 Ryppelová Anna TAP0954 C D12 11:22:00
8149881 Sork Dominik TAP0504 B H16 11:27:00
2084997 Hlaváček Vojtěch TAP0700 C H14 11:28:00
2085632 Šubrt Ondřej TAP0801 C H12 11:29:00
232725 Paulíny Jakub TAP0902 C H12 11:33:00
8226359 Sedlář Lumír TAP0810 C H12 11:37:00
2103723 Bulíř Jáchym TAP0602 B H14 11:40:00
2035145 Ouhrabka Vít TAP1002 C H10 11:44:00
2148203 Hrdý Kryštof TAP0912 C H12 11:45:00
2053563 Štěpánková Emma TAP0953 C D12 11:46:00
2080988 Šubrtová Barbora TAP1150 C D10 11:48:00
2113396 Tofel Šimon TAP0605 C H14 11:52:00
2419970 Pazák Eduard TAP0913 C H12 11:53:00
2080980 Hlaváčková Lucie TAP1050 C D10 11:54:00
7207629 Černý Antonín TAP0402 B H16 11:55:00
2113070 Bulířová Žofie TAP0850 C D12 11:58:00
2080913 Kamenický Pavel TAP0909 C H12 12:01:00
442851 Axon Amelie TAP0959 C D12 12:02:00
2060250 Pohl Lukáš TAP0703 C H14 12:04:00
2113483 Jirousová Edita TAP1056 C D10 12:06:00
2126350 Rosendorfová Hana TAP0551 C D16 12:10:00
8014519 Bublíková Klára TAP0752 C D14 12:13:00
8116696 Elleder David TAP0615 A H14 12:16:00
2419957 Protiva Mikuláš TAP1100 C H10 12:17:00
2134256 Kamenický Karel TAP1105 C H10 12:23:00
8667509 Kuchař Matěj TAP0405 B H16 12:23:00
8007172 Cichra Patrik TAP0903 C H12 12:25:00
301182 Sotonová Šárka TAP0655 C D14 12:25:00
8007181 Jirous Erik TAP0705 C H14 12:26:00
2102816 Ellederová Eva TAP0860 C D12 12:32:00
2148167 Linhartová Anna TAP0450 C D16 12:34:00
682643 Pompachová Karolína TAP0652 C D14 12:37:00
9434 Pompachová Natálie TAP0952 C D12 12:44:00
8660513 Melišík Jan TAP0502 A H16 12:51:00
7207616 Černý Matouš TAP0501 B H16 13:15:00
8680610 Tomášková Linda TAP0455 B D16 13:42:00
2103246 Pohlová Sandra TAP1151 C D10F 13:50:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51399 Procházka Zdenek TEH7800 C T3 11:00:00
51396 Sládková Zuzana TEH8751 C T3 11:00:00
51398 Sládková Eva TEH5751 C D55 11:16:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2103757 Městková Eva TEP4851 C T3 11:00:00
51647 Pecánek Matěj TEP1300 C TF 11:00:00
49546 Pecánková Barbora TEP1451 C TF 11:00:00
2102815 Městková Lucie TEP7850 C D35 12:07:00
7210928 Vacíková Jana TEP7950 C D35 12:19:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
218783 Rypáček Radim TJP1300 C TF 11:00:00
8014509 Rypáčková Šárka TJP1151 C D10 11:39:00
434807 Baziková Lucie TJP6451 C D55 12:00:00
434809 Bazika Miroslav TJP6401 C H55 12:02:00
53514 Kraus Ota TJP5700 C H55 12:18:00
2111675 Pospíšil Filip TJP1001 C H10 12:35:00
51332 Ryšavý Vít TJP4700 C H65 12:48:00
7800365 Mička Aleš TJP7300 C H35 13:05:00
8648617 Paukert Milan TJP5000 C H65 13:12:00
53540 Ryšavá Lubomíra TJP4750 C D65 13:34:00
51289 Wolkerová Dagmar TJP5250 C D65 13:50:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8670480 Folprecht Eduard TUV7304 C H45 12:36:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7920 Bohatá Pavla UVP7450 C D45 11:39:00
7917 Beranová Vlasta UVP5450 C D65 13:10:00
7915 Bohatý Jan UVP0400 C H16 13:31:00
7998 Nováková Jiřina UVP4950 C D65 13:42:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51628 Hýbl Orlík VIP1400 C TF 11:00:00
7211289 Skobová Tereza VIP7855 C D21K 13:30:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2019219 Tryzna Pavel VRL6801 H45 11:16:00
2078489 Červinka Jiří VRL7001 C H45 12:48:00
(58)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8149886 Aschermannová Irena VSP7350 C TF 11:00:00
8680418 Dohnalová Dana VSP5050 C D55 11:04:00
8648561 Bořánek Petr VSP7000 C H21L 11:14:00
2129230 Zavadil Vladimír VSP6710 C H45 11:14:00
2129216 Zavadilová Adéla VSP1153 C D10 11:15:00
7210234 Horáková Barbora VSP0150 R D20 11:28:00
8667982 Průša Dominik VSP0406 A H16 11:31:00
2081382 Rodová Anežka VSP1152 C D10 11:33:00
8109425 Semík Jan VSP6507 C H21L 11:38:00
8004347 Meier David VSP0606 B H14 11:44:00
682665 Štraitová Jitka VSP7252 C D35 11:51:00
51620 Hartman Aleš VSP6506 C H55 11:54:00
2075699 Rod Matyáš VSP0803 C H12 11:55:00
8061443 Štrait Vilém VSP0701 A H14 11:56:00
8149886 Aschermannová Klára VSP0454 A D16 11:58:00
2032183 Titz Adam VSP0401 B H16 11:59:00
51589 Klapalová Pavla VSP7099 C D45 12:00:00
8028811 Gajda Petr VSP0903 C H12 12:03:00
2115689 Gajdová Kristina VSP7752 C D35 12:05:00
2085614 Horák Martin VSP0601 B H14 12:08:00
8515520 Nemšovská Magdalena VSP0853 C D12 12:10:00
2113047 Termer Štěpán VSP0807 B H12 12:11:00
2081391 Ehlerová Anna VSP0854 C D12 12:14:00
8667963 Uhrová Zuzana VSP8050 C D35 12:17:00
2032189 Kučera Jakub VSP0900 C H12 12:19:00
8000237 Malečková Pavlína VSP0855 B D12 12:22:00
2085596 Ehlerová Michaela VSP1050 C D10 12:24:00
8045137 Hořínek Jaroslav VSP5000 C H65 12:24:00
2129183 Zavadil Matěj VSP0904 C H12 12:27:00
51597 Ehlerová Petra VSP7855 C D35 12:29:00
8670459 Štraitová Jolana VSP0456 A D16 12:30:00
2127526 Kučerová Marie VSP7551 C D45 12:30:00
1398983 Kučerová Kateřina VSP0950 C D12 12:34:00
2058490 Folprecht Lukáš VSP0802 C H12 12:35:00
886277 Šváb Jan VSP5801 C H55 12:38:00
8009888 Zakouřilová Klára VSP0850 C D12 12:46:00
51532 Folprechtová Julie VSP0653 C D14 12:49:00
8660543 Kodejšová Markéta VSP0458 B D16 12:54:00
8660399 Baldrian Tomáš VSP0405 B H16 12:55:00
8660533 Baldrianová Eva VSP0751 B D14 12:57:00
2103280 Němečková Jarmila VSP6650 C D45 12:57:00
8660527 Gajdová Michaela VSP0752 B D14 13:01:00
8670452 Baldrian Josef VSP1100 C H10 13:02:00
339016 Ehler Tomáš VSP8102 C H35 13:03:00
2020712 Aschermannová Tereza VSP0253 A D18 13:08:00
2020710 Aschermann Jan VSP6902 C H21L 13:16:00
8033251 Kopecká Valentýna VSP0453 B D16 13:18:00
8028885 Němeček Jan VSP6201 C H21L 13:22:00
2102777 Baldrianová Barbora VSP7850 C D21L 13:25:00
51650 Kučera Jan VSP7302 C H21L 13:28:00
8006888 Zakouřil Václav VSP7401 C H45 13:30:00
8667547 Průša Michal VSP7310 C H21L 13:34:00
8005427 Nemšovský Filip VSP0500 A H16 13:39:00
8648547 Svobodová Jitka VSP7450 C D21L 13:41:00
5641 Neuhäuserová Ladislava VSP8151 C D21K 13:46:00
8666868 Uher Petr VSP5001 C H65 13:48:00
8028827 Malečková Hana VSP0553 A D16 13:50:00
8655418 Blaha Michal VSP0412 B H16 13:55:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2144097 Moráčková Meda ZBP1750 C TF 11:00:00
53592 Zoubková Jana ZBP8050 C D21L 11:21:00
8666865 Pražák Jiří ZBP7800 C H21L 12:04:00
1418755 Grolichová Lucie ZBP7850 C D21L 13:13:00
(29)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2125341 Švejdová Eliška ZVO0454 C T3 11:00:00
2148129 Švejdová Martina ZVO7453 C T3 11:00:00
2127539 Mikulová Laura ZVO1450 C TF 11:00:00
2039148 Mlčkovská Anna ZVO1351 C TF 11:00:00
2115714 Hánělová Lucie ZVO0952 C D12 11:14:00
8109393 Kolář David ZVO0805 B H12 11:25:00
2135175 Kolářová Alena ZVO1153 C D10 11:30:00
2001940 Hinks-Edwards Adam ZVO0905 C H12 11:41:00
2035151 Vallová Kristýna ZVO0152 C D20 11:46:00
515124 Strejc Jaroslav ZVO6101 C H55 11:58:00
2125370 Švejdová Karolína ZVO0752 C D14 12:03:00
2079497 Linhartová Klára ZVO0556 B D16 12:06:00
2115685 Linhart Jakub ZVO0802 B H12 12:09:00
2116193 Mikulová Stella ZVO1250 C D10 12:09:00
2099526 Perkner Vít ZVO0603 B H14 12:22:00
2115681 Perkner Radim ZVO8001 C H35 12:31:00
2031359 Valla Zdeněk ZVO6501 C H45 12:32:00
8667515 Bárta Viktor ZVO0601 A H14 12:32:00
8116789 Švecová Karolína ZVO0557 B D16 12:42:00
2092351 Švec Karel ZVO7601 C H35 12:45:00
8116827 Švecová Anežka ZVO0352 B D18 12:48:00
2039182 Mlčkovský Ondřej ZVO1101 C H10 12:50:00
2099509 Mikulová Tereza ZVO0851 B D12 12:50:00
2099503 Mikulová Zuzana ZVO7951 C D35 12:55:00
2099523 Perknerová Barbora ZVO8151 C D35 13:07:00
9200991 Hánělová Katarína ZVO7351 C D45 13:18:00
2800292 Háněl Jaromír ZVO6801 C H45 13:32:00
428220 Zimmerová Lenka ZVO6451 C D45 13:39:00
2083418 Bártová Pavla ZVO7152 C D45 13:48:00
Ostatní kluby
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
899160 Šňupárek Jan H10 11:02
51718 Šňupárková Barbora D10F 11:02
8662695 Šňupárek Ondřej H45 11:02
7300555 Bouda Petr 0020001 Berouňáci H21L 12:54
7300556 Bouda Milan 0020002 Berouňáci H21L 13:00
2001953 Šnejdar Ondřej 0030001 - T3 11:00
2057911 Vojtěchovský Martin 0050001 Dezorientovaní T5 11:00
2001999 Koten Petr 0060001 neregistrován H45 12:50
7210112 Janda Vít 0070002 Kulíšci TF 11:00
2029204 Janda Martin 0070001 Kulíšci H12 12:53
2131195 Tučný Jan 0090001 Tučňáci OB H65 12:56
7210932 Šimerka Jan 0100001 Šimerka T3 11:00
2057903 Bureš Kamil 0110001 Kamil Bureš H35 12:09
2057904 Řehořek Jan 0120001 ob nikolajka H45 13:20
8515 Němec Tomáš 0130001 OK SUDOP H21K 11:51
8109367 Stěpanov Ilja 0150001 zadny H45 13:34
2121891 Hruška Peter 0160001 Neregistrovaní Hruškovi T3 11:00
2057905 Basista Tomáš 0180003 DOR T3 11:00
52621 Basistová Darina 0180002 DOR T3 11:00
2057043 Basista Tobiáš 0180001 DOR H10F 11:25
303913 Janoušek Vladimír 0200001 Vlašim H65 13:56
2032140 Vyskočil Vilém 0220001 Vilik H10 11:50
9101184 Kosíková Helena 0240002 dodatecna prihlaska D55 11:20
9101185 Kosíková Eliška 0240001 dodatecna prihlaska D20 12:31
51688 Pakosta Vojtech 0250001 PGP H10F 13:01
336744 Burgr Richard 0260001 MKP T3 11:00
2113476 Burgr Adam 0260002 MKP H10F 11:49
2057906 Nekolný Karel 0270001 OMNICRAFT T3 11:00
8629750 Dvořáček Dan 0280002 Cookies & Pancakes H21L 11:40
8066680 Pecoldová Pavlína 0280001 Cookies & Pancakes D21L 12:53
2057909 Valentová Alžběta 0300003 DKP T3 11:00
51724 Tulachová Anna 0310001 USK Praha - neregistrovaní T3 11:00
2057910 Plch Martin 0320001 Martin Plch T5 11:00