Logo

Startovka závodu: Zlínský (Š)krpál - E1

Klubová startovka

Datum:
06.08.2021
Místo konání:
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
Ředitel závodu:
Zbranek Roman - R1
Hlavní rozhodčí:
Pekárek Evžen - R1
Stavitel tratí:
Kavánková Iva - R2
Kluby:
AOV     ASU     HLV     CHA     JHB     JPV     KON     KPY     KVS     LBM     LCE     LOV     MOV     OTK     PBM     PGP     PLU     PTE     PVP     PZR     RBK     SBK     SBR     SHK     SIT     SJH     SJI     SKM     SOP     SPC     SSU     TAP     TBM     TJP     TRI     TTR     TUR     TZL     UOL     VBM     VLI     ZBM     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:18:00 Fukalová Radmila AOV7051 232136 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:15:00 Macek Václav ASU1249 886264 C H10N
16:24:00 Ostřanský Filip ASU9243 8061501 C H21B
16:40:00 Macek Vojtěch ASU0748 426313 B H14A
16:41:00 Macek Karel ASU7102 51882 C H45B
16:50:00 Christodoulou Iva ASU7599 433095 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:12:00 Drábková Kateřina HLV8451 2214545 C D35
16:13:00 Boledovič Adam HLV1113 53830 C H10N
16:17:00 Peška Antonín HLV4801 8517324 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:10:00 Lusková Olga CHA5650 8170 C D65
16:15:00 Lusk Karel CHA5002 8160 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:59:00 Hrstka Vladislav JHB5702 995881 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:00:00 Chmelář Filip JPV0900 0 C HDR
16:09:00 Chmelář Jan JPV7501 2113078 C H45C
16:10:00 Přikrylová Jitka JPV7979 2109752 C D35
16:27:00 Přikryl Jiří JPV7404 2102771 C H45B
16:31:00 Perknovský Radim JPV8235 8235111 C H21A
16:44:00 Plachý Ondřej JPV0707 2108899 B H14A
16:45:00 Plachý Martin JPV6515 2103780 C H45B
16:51:00 Poláček Luboš JPV7214 2112735 C H45B
16:58:00 Plachá Andrea JPV7676 8516420 C D45B
17:10:00 Chmelářová Radka JPV7650 8648640 C D45B
17:15:00 Plachá Aneta JPV0555 2108881 C D16B
17:19:00 Přikrylová Jana JPV0652 8013963 C D16B
17:19:00 Plachý Matyáš JPV1010 2115705 C H12B
17:20:00 Poláčková Monika JPV7552 8648634 C D45B
17:23:00 Přikrylová Ivana JPV0653 8013964 C D16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:14:00 Rozsívalová Petra KON8063 2112772 C D35
16:21:00 Procházka Josef KON7219 8116756 C H45B
16:21:00 Beneš Jindřich KON0404 8660477 A H21A
16:33:00 Rozsívalová Adéla KON0760 2090865 B D14A
16:44:00 Skácel Jaroslav KON4617 341715 C H75
16:57:00 Grepl Ladislav KON6111 8660471 C H55
17:05:00 Navrátil Václav KON6427 8461738 C H55
17:21:00 Rozsíval Martin KON1022 2090866 C H12B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:00:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C D45B
17:03:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:09:00 Mizera Ladislav KVS5300 8660372 C H65
16:28:00 Sedláčková Dagmar KVS7351 416092 C D45C
16:31:00 Švestka Vítězslav KVS7301 8670745 C H45B
16:35:00 Pavlica Jiří KVS7501 2116484 C H45B
17:01:00 Švestka Štěpán KVS0600 8482098 C H16B
17:16:00 Pavlicová Anna KVS7360 2116450 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:00:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C D65
16:06:00 Tomanová Veronika LBM7751 219277 C D35
16:06:00 Tomanová Jana LBM4955 52055 C D65
16:11:00 Toman Ondřej LBM7517 8109428 C H45C
16:21:00 Kycl Miroslav LBM7100 52026 C H45C
16:42:00 Kyclová Jitka LBM7450 52029 C D45C
16:43:00 Korpas Jaroslav LBM6113 8007191 C H55
16:47:00 Kycl Ondřej LBM0501 52082 C H16B
16:51:00 Kycl Michal LBM0500 52047 C H16B
17:04:00 Kycl Lukáš LBM0300 52042 B H18B
17:06:00 Korpasová Ivana LBM7362 8013857 C D45B
17:23:00 Toman Matěj LBM0909 8003624 B H12B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:03:00 Hubáčková Renata LCE8151 2088219 C D21A
16:13:00 Piše Dušan LCE6702 8663203 C H45C
16:29:00 Hubáček Marián LCE1111 8680393 C H10C
16:35:00 Hubáčková Sabina LCE0851 8482100 A D14A
16:37:00 Šuráň René LCE7034 436969 C H45B
16:52:00 Zicha Jiří LCE7708 51609 C H35B
17:13:00 Pišová Barbora LCE0251 8662431 B D21C
17:25:00 Pišová Adéla LCE0551 8662430 A D16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:15:00 Bochňák Zbyněk LOV7600 8013937 C H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:17:00 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 C H21A
16:27:00 Štětínská Tereza MOV0751 8670475 A D14A
16:55:00 Řepka Michal MOV0504 436424 C H16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:07:00 Sadílek Ondřej OTK7300 8116712 C H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:04:00 Sladká Magdalena PBM8450 8226315 C D35
17:13:00 Sladký Marek PBM8604 52034 C H35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:44:00 Tichovský Martin PGP6100 8680347 C H35B
17:07:00 Přibík Jan PGP6301 8226367 C H55
17:14:00 Tichovská Hana PGP6652 8005134 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:20:00 Otrubová Věra PLU7777 2035158 C D35
16:43:00 Otruba Marek PLU7417 8003659 C H45B
16:55:00 Otrubová Veronika PLU1277 1400409 C D10C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:45:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8226430 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:19:00 Cveček Martin PVP7400 8629813 C H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:53:00 Uchytil Tomáš PZR7621 8006730 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:01:00 Henek Milan RBK5307 52078 C H65
16:04:00 Henková Svatava RBK5454 52092 C D65
17:09:00 Mazalová Monika RBK9252 8667995 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:00:00 Sluka Matouš SBK1411 49655 C HDR
17:09:00 Sluka Miroslav SBK7207 53214 C H35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:51:00 Řeháček Petr SBR6302 8663161 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:19:00 Tichý Radomír SHK0000 8670465 R H21A
16:25:00 Panáček Aleš SHK7604 7210098 C H45B
16:25:00 Panáčková Alžběta SHK0859 7003118 C D14A
16:39:00 Kolář Viktor SHK7300 7200597 C H45B
17:02:00 Kolář Šimon SHK0405 8662691 A H18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:00:00 Jurčková Sofie SIT1251 8655462 C HDR
16:00:00 Maroszczyk Witold SIT1202 7209459 C HDR
16:00:00 Srovnalová Julie SIT1351 7200590 C HDR
16:29:00 Byrtusová Klára SIT0851 8667954 B D14A
16:33:00 Kawulok Matyáš SIT1201 7200589 C H10C
16:34:00 Kawulok Marek SIT8001 8003610 C H35B
16:39:00 Skupieńová Eliška SIT1151 8655467 C D10N
16:46:00 Byrtus Petr SIT7702 8237667 C H35B
16:57:00 Byrtus Jakub SIT0502 8663128 B H16B
17:00:00 Kovařík Tomáš SIT0401 8656740 B H18B
17:07:00 Kawuloková Tereza SIT0951 8003651 B D12B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:00:00 Míchal Jáchym SJH1601 2420068 C HDR
16:38:00 Míchal Jiří SJH7802 2096231 C H35B
17:13:00 Míchal Jakub SJH1001 8022661 C H12B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:08:00 Hrstková Dana SJI6051 7209360 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:00:00 Kolaříková Erika SKM0951 8680289 C HDR
16:26:00 Mičíková Lada SKM7250 8680394 C D45C
16:42:00 Vlček Roman SKM7000 8670823 C H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:00:00 Peterek Antonín SOP1601 2420050 C HDR
16:54:00 Peterek Vít SOP8600 980372 C H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:00:00 Bednaříková Eva SPC1553 8660566 C HDR
16:18:00 Bednaříková Jana SPC8353 8660532 C D35
16:57:00 Bednařík Jan SPC8112 8670468 C H35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:00:00 Hedrich Jan SSU1101 2001959 C HDR
16:46:00 Ostřanský Josef SSU4302 8061472 C H75
17:04:00 Ostřanská Iveta SSU6591 8061435 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:27:00 Bednařík Vojtěch TAP1104 8003642 C H10C
16:49:00 Melišík Jan TAP0502 8660513 A H16B
17:02:00 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C D45B
17:08:00 Melišíková Radka TAP7152 8008273 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:02:00 Procházková Helena TBM5351 8301247 C D65
16:08:00 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C D65
16:22:00 Tomíčková Dana TBM8062 8518312 D35
16:25:00 Kotecký Jonáš TBM1402 52673 C H10N
16:36:00 Kotecký Ondřej TBM7703 9002029 C H35B
16:51:00 Tomíčková Ivana TBM1364 2096247 C D10C
16:57:00 Tomíčková Eliška TBM1054 7300558 C D12B
17:05:00 Tomíček Oldřich TBM7903 8517311 H35C
17:05:00 Kotecká Marie Anna TBM0989 440698 C D12B
17:09:00 Kotecký Jáchym TBM1124 52691 C H12B
17:13:00 Jašek Milan TBM6201 8311133 C H55
17:14:00 Jašková Monika TBM6363 8299099 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:29:00 Mička Aleš TJP7300 7800365 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:00:00 Cymorková Kateřina TRI7152 2073677 C P
16:00:00 Mokrosz Marek TRI8400 8660 P
16:00:00 Szturc Jan TRI9101 49312 P
16:00:00 Zielina Marek TRI8001 8656 C P
16:11:00 Mokrosz Tomasz TRI1200 8652 C H10N
16:21:00 Zielina Tomasz TRI1204 49319 C H10N
16:59:00 Cymorková Julie TRI0953 8004343 B D12B
17:11:00 Mokrosz Mateusz TRI0902 8014500 B H12B
17:15:00 Zielina Jakub TRI1004 49378 C H12B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:07:00 Koudelný Jiří TTR5401 52251 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:07:00 Sokolářová Šárka TUR9999 8660903 R D21A
16:27:00 Wolf Daniel TUR9100 8086808 R H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:00:00 Valla Stanislav TZL3125 53321 C H90
16:01:00 Nešporová Alžběta TZL0051 8662719 R D21A
16:19:00 Brucháček Jan TZL1201 7209286 C H10N
16:26:00 Batani Hana TZL7351 8100202 C D35
16:31:00 Vintr Otakar TZL1300 53379 C H10C
16:35:00 Šidla Dalibor TZL1200 8053367 C H10C
16:38:00 Valla Jakub TZL0710 2134320 C H14A
16:42:00 Mikláš Matěj TZL0704 2126258 B H14A
16:46:00 Hozík Štěpán TZL0806 8648637 B H14A
16:49:00 Podmolík Tomáš TZL6915 8482085 C H45B
16:50:00 Václavík Vojtěch TZL0711 2113089 C H14A
16:52:00 Nešporová Barbora TZL7652 218979 C D45B
16:54:00 Čuda Ondřej TZL0816 8648628 C H14A
17:03:00 Vintr Radek TZL7701 8680410 C H35C
17:11:00 Vrubel Karel TZL6401 8007255 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:00:00 Bublová Matylda UOL1550 0 C HDR
16:13:00 Janošík Antonín UOL5201 2092418 C H65
16:24:00 Janošíková Lenka UOL7651 301554 C D35
16:56:00 Horčičková Eva UOL7051 682350 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:00:00 Kořanová Daniela VBM1551 889316 C HDR
16:13:00 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C H21A
16:20:00 Kořan Pavel VBM7401 8116734 C H21B
17:11:00 Kociánová Lenka VBM8553 330625 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:23:00 Szenczi Gabriel VLI8700 8028809 C H21A
17:07:00 Szenczi Kristýna VLI8650 8013918 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:15:00 Mokrý Stanislav ZBM9202 8660442 R H21A
16:28:00 Janováčová Petra ZBM8558 2181924 C D35
16:29:00 Fiala Jan ZBM7205 8636192 C H21A
16:32:00 Beránková Šárka ZBM7356 2067240 C D45C
16:33:00 Bialožyt Michal ZBM8707 995883 C H21A
16:49:00 Beránková Kamila ZBM1152 2111752 C D10C
16:55:00 Janováč Dušan ZBM7804 2181920 C H35C
16:59:00 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737 C H35C
17:01:00 Beránková Julie ZBM0956 2111731 C D12B
17:03:00 Kučera Tomáš ZBM0605 8660418 A H16B
17:17:00 Tomanová Eliška ZBM0658 8116744 B D16B

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
16:00 Kroutil Milan 0220001 2260158 P
16:00 Lužný Josef 0260001 0 P
16:00 Pokluda Ondřej 0140001 8116684 P
16:00 Tichá Anna 0160001 9828 P
16:00 Tichý Radomír 0160002 9465 P
16:00 Lejsek Mikuláš 0130001 51675 HDR
16:00 Pokluda Filip 0140002 2148239 HDR
16:00 Sadílková Markéta 0090001 2134305 HDR
16:02 0 H90
16:03 Válek Jaroslav 0080001 426340 H65
16:05 0 H65
16:05 Čablová Kristina 0100001 9005140 D21A
16:08 0 D35
16:09 0 D21A
16:11 0 H65
16:12 0 D65
16:14 0 D65
16:16 0 D35
16:17 0 H45C
16:17 0 H10N
16:22 Lejsek Tadeáš 0130002 8662677 H21B
16:23 0 H45B
16:23 0 H10N
16:25 0 H21A
16:26 Obroučka Oldřich 0070001 0 H21B
16:28 0 H21B
16:30 Jireš František 0010002 301639 T
16:30 0 D45C
16:31 0 D14A
16:32 Kadlček Václav 0270001 80008266 T
16:33 0 H45B
16:34 0 T
16:34 0 D45C
16:35 0 H21A
16:36 Šlapáková Libuše 0020001 9447 D45C
16:37 0 D10N
16:38 0 D45C
16:40 0 H35B
16:40 Ženčáková Marie 0030001 2032185 D45C
16:47 0 H45B
16:47 Roubalík Radovan 0040001 8656544 H55
16:48 0 H35B
16:48 0 H14A
16:49 Formanko Dušan 0110001 2099591 H55
16:50 Hasek Jakub 0230001 53812 H35B
16:52 0 H14A
16:53 0 H55
16:53 0 D10C
16:53 0 H16B
16:54 0 D45B
16:55 ŽenčákvJaroslav 0030002 2060274 H55
16:58 0 H18B
16:59 0 H16B
17:01 0 H35C
17:01 0 H55
17:03 0 D12B
17:04 Pánková Martina 0110002 445621 D45B
17:05 0 D21C
17:06 0 D55
17:07 0 H35C
17:09 0 H55
17:10 Zelenková Lenka 0010001 9920924 D55
17:11 0 H35C
17:12 0 D45B
17:12 Roubalíková Iva 0040002 2102820 D55
17:17 0 H12B
17:21 0 D16B