Logo

Startovka závodu: Zlínský (Š)krpál - E2

Datum:
07.08.2021
Místo konání:
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
Ředitel závodu:
Zbranek Roman - R1
Hlavní rozhodčí:
Mikel David - R2
Stavitel tratí:
Jeřábková Jitka - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12B     D14A     D16B     D21A     D21C     D35     D45B     D45C     D55     D65     H10N     H10C     H12B     H14A     H16B     H18B     H21A     H21B     H35B     H35C     H45B     H45C     H55     H65     H75     H90     HDR     P     T    

D10N 2.10 km, 80 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:06:00 Kroutilová Michaela HLV1461 53834 C KČT - OB Holešov
10:09:00 Svobodová Natálie TZL1251 7209290 C SKOB Zlín
10:12:00 Kroutilová Marie HLV1255 53832 C KČT - OB Holešov
10:15:00 Skupieńová Eliška SIT1151 8655467 C OK SILESIA
10:18:00 0

D10C 1.80 km, 90 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:48:00 Otrubová Veronika PLU1277 1400409 C TJ SOKOL Plumlov
10:51:00 Tomíčková Ivana TBM1364 2096247 C KOS TJ Tesla Brno
10:54:00 Beránková Kamila ZBM1152 2111752 C SK Žabovřesky Brno
10:57:00 0

D12B 2.00 km, 120 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:39:00 Tomíčková Eliška TBM1054 7300558 C KOS TJ Tesla Brno
10:42:00 Kawuloková Tereza SIT0951 8003651 B OK SILESIA
10:45:00 Cymorková Julie TRI0953 8004343 B TJ TŽ Třinec
10:48:00 Kotecká Marie Anna TBM0989 440698 C KOS TJ Tesla Brno
10:51:00 Beránková Julie ZBM0956 2111731 C SK Žabovřesky Brno
10:54:00 0

D14A 2.60 km, 135 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Byrtusová Klára SIT0851 8667954 B OK SILESIA
10:06:00 Rozsívalová Adéla KON0760 2090865 B KOB Konice
10:10:00 Panáčková Alžběta SHK0859 7003118 C OK Slavia Hradec Králové
10:14:00 Štětínská Tereza MOV0751 8670475 A SKOB Ostrava
10:18:00 0

D16B 4.10 km, 160 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:05:00 Přikrylová Ivana JPV0653 8013964 C Oddíl OS SK Prostějov
10:09:00 Pišová Adéla LCE0551 8662430 A OOB TJ Slovan Luhačovice
10:13:00 Přikrylová Jana JPV0652 8013963 C Oddíl OS SK Prostějov
10:17:00 Tomanová Eliška ZBM0658 8116744 B SK Žabovřesky Brno

D21A 7.40 km, 350 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:53:00 0
10:57:00 0
11:01:00 Čablová Kristina 0100001 9005140
11:05:00 Sokolářová Šárka TUR9999 8660903 R OOB TJ Turnov
11:09:00 Nešporová Alžběta TZL0051 8662719 R SKOB Zlín

D21C 5.20 km, 310 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Kociánová Lenka VBM8553 330625 C VSK Mendelu Brno
10:05:00 Mazalová Monika RBK9252 8667995 C SK Radioklub Blansko
10:09:00 0
10:13:00 Vaňková Martina 0120001 2181319
10:17:00 Szenczi Kristýna VLI8650 8013918 C Slavia Liberec orienteering
10:21:00 0
10:25:00 Pišová Barbora LCE0251 8662431 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:29:00 Myslivcová Pavla SHK9352 2051524 C OK Slavia Hradec Králové

D35 5.90 km, 325 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Sladká Magdalena PBM8450 8226315 C TJ Spartak 1. brněnská
10:04:00 Rozsívalová Petra KON8063 2112772 C KOB Konice
10:08:00 Batani Hana TZL7351 8100202 C SKOB Zlín
10:12:00 Tomíčková Dana TBM8062 8518312 KOS TJ Tesla Brno
10:16:00 Otrubová Věra PLU7777 2035158 C TJ SOKOL Plumlov
10:20:00 Bednaříková Jana SPC8353 8660532 C SPORTICUS team
10:24:00 0
10:28:00 Přikrylová Jitka JPV7979 2109752 C Oddíl OS SK Prostějov
10:32:00 Janošíková Lenka UOL7651 301554 C SOB Olomouc
10:36:00 Janováčová Petra ZBM8558 2181924 C SK Žabovřesky Brno
10:40:00 Tomanová Veronika LBM7751 219277 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:44:00 Drábková Kateřina HLV8451 2214545 C KČT - OB Holešov
10:48:00 0

D45B 4.50 km, 225 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:37:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:40:00 Chmelářová Radka JPV7650 8648640 C Oddíl OS SK Prostějov
10:43:00 Nešporová Barbora TZL7652 218979 C SKOB Zlín
10:46:00 Christodoulou Iva ASU7599 433095 C Magnus Orienteering
10:49:00 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C KOB Tretra Praha
10:52:00 0
10:55:00 Horčičková Eva UOL7051 682350 C SOB Olomouc
10:58:00 Pavlicová Anna KVS7360 2116450 C SKOB Kobra Vsetín
11:01:00 Pánková Martina 0110002 445621
11:04:00 Korpasová Ivana LBM7362 8013857 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:07:00 Tichovská Hana PGP6652 8005134 C SK Praga
11:10:00 Melišíková Radka TAP7152 8008273 C KOB Tretra Praha
11:13:00 Poláčková Monika JPV7552 8648634 C Oddíl OS SK Prostějov
11:16:00 Fukalová Radmila AOV7051 232136 C OOB TJ Baník Ostrava
11:19:00 0

D45C 3.60 km, 180 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:50:00 Beránková Šárka ZBM7356 2067240 C SK Žabovřesky Brno
10:54:00 0
10:58:00 Mičíková Lada SKM7250 8680394 C KOB Směr Kroměříž
11:02:00 Šlapáková Libuše 0020001 9447
11:06:00 0
11:10:00 Kyclová Jitka LBM7450 52029 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:14:00 Ženčáková Marie 0030001 2032185
11:18:00 Sedláčková Dagmar KVS7351 416092 C SKOB Kobra Vsetín

D55 3.20 km, 160 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 Jašková Monika TBM6363 8299099 C KOS TJ Tesla Brno
11:14:00 Zelenková Lenka 0010001 9920924
11:17:00 Ostřanská Iveta SSU6591 8061435 C SK Severka Šumperk
11:20:00 Roubalíková Iva 0040002 2102820
11:23:00 Hrstková Dana SJI6051 7209360 C OK Jihlava

D65 3.10 km, 165 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Tomanová Jana LBM4955 52055 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:04:00 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C KOS TJ Tesla Brno
10:08:00 Lusková Olga CHA5650 8170 C OK Chrastava
10:12:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:16:00 Procházková Helena TBM5351 8301247 C KOS TJ Tesla Brno
10:20:00 Henková Svatava RBK5454 52092 C SK Radioklub Blansko
10:24:00 0

H10N 2.10 km, 80 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:24:00 0
10:27:00 Brucháček Jan TZL1201 7209286 C SKOB Zlín
10:30:00 Boledovič Adam HLV1113 53830 C KČT - OB Holešov
10:33:00 Zielina Tomasz TRI1204 49319 C TJ TŽ Třinec
10:36:00 Kotecký Jonáš TBM1402 52673 C KOS TJ Tesla Brno
10:39:00 Mokrosz Tomasz TRI1200 8652 C TJ TŽ Třinec
10:42:00 Macek Václav ASU1249 886264 C Magnus Orienteering
10:45:00 0

H10C 1.80 km, 90 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Bednařík Vojtěch TAP1104 8003642 C KOB Tretra Praha
11:03:00 Šidla Dalibor TZL1200 8053367 C SKOB Zlín
11:06:00 Kawulok Matyáš SIT1201 7200589 C OK SILESIA
11:09:00 Vintr Otakar TZL1300 53379 C SKOB Zlín
11:12:00 0

H12B 2.30 km, 130 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:57:00 0
11:00:00 0
11:03:00 Rozsíval Martin KON1022 2090866 C KOB Konice
11:06:00 Mokrosz Mateusz TRI0902 8014500 B TJ TŽ Třinec
11:09:00 Toman Matěj LBM0909 8003624 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:12:00 Kotecký Jáchym TBM1124 52691 C KOS TJ Tesla Brno
11:15:00 0
11:18:00 Zielina Jakub TRI1004 49378 C TJ TŽ Třinec
11:21:00 Kroutil Matěj HLV1010 331687 C KČT - OB Holešov
11:24:00 Míchal Jakub SJH1001 8022661 C SOS Jindřichův Hradec

H14A 2.90 km, 150 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:13:00 Valla Jakub TZL0710 2134320 C SKOB Zlín
10:17:00 0
10:21:00 Čuda Ondřej TZL0816 8648628 C SKOB Zlín
10:25:00 Václavík Vojtěch TZL0711 2113089 C SKOB Zlín
10:29:00 0
10:33:00 Hozík Štěpán TZL0806 8648637 B SKOB Zlín
10:37:00 Mikláš Matěj TZL0704 2126258 B SKOB Zlín
10:41:00 Macek Vojtěch ASU0748 426313 B Magnus Orienteering
10:45:00 Minařík Petr TZL0709 2134319 C SKOB Zlín

H16B 5.00 km, 260 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:49:00 0
10:53:00 Kycl Michal LBM0500 52047 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:57:00 Švestka Štěpán KVS0600 8482098 C SKOB Kobra Vsetín
11:01:00 Melišík Jan TAP0502 8660513 A KOB Tretra Praha
11:05:00 Kycl Ondřej LBM0501 52082 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:09:00 Byrtus Jakub SIT0502 8663128 B OK SILESIA
11:13:00 Kučera Tomáš ZBM0605 8660418 A SK Žabovřesky Brno

H18B 6.50 km, 350 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:08:00 0
11:12:00 0
11:16:00 Kycl Lukáš LBM0300 52042 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:20:00 Kolář Šimon SHK0405 8662691 A OK Slavia Hradec Králové

H21A 10.50 km, 425 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 0
10:04:00 0
10:08:00 Wolf Daniel TUR9100 8086808 R OOB TJ Turnov
10:12:00 Szenczi Gabriel VLI8700 8028809 C Slavia Liberec orienteering
10:16:00 Perknovský Radim JPV8235 8235111 C Oddíl OS SK Prostějov
10:20:00 0
10:24:00 Beneš Jindřich KON0404 8660477 A KOB Konice
10:28:00 Tichý Radomír SHK0000 8670465 R OK Slavia Hradec Králové
10:32:00 Bialožyt Michal ZBM8707 995883 C SK Žabovřesky Brno
10:36:00 0
10:40:00 Důrek Milan SHK9100 1417129 C OK Slavia Hradec Králové
10:44:00 Mokrý Stanislav ZBM9202 8660442 R SK Žabovřesky Brno
10:48:00 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 C SKOB Ostrava
10:52:00 0
10:56:00 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C VSK Mendelu Brno

H21B 8.20 km, 375 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:29:00 Obroučka Oldřich 0070001 0
10:33:00 Lejsek Tadeáš 0130002 8662677
10:37:00 0
10:41:00 Ostřanský Filip ASU9243 8061501 C Magnus Orienteering
10:45:00 Kořan Pavel VBM7401 8116734 C VSK Mendelu Brno

H35B 8.10 km, 400 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Peterek Vít SOP8600 980372 C OOB TJ Slezan Opava
10:06:00 Zicha Jiří LCE7708 51609 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:10:00 Tichovský Martin PGP6100 8680347 C SK Praga
10:14:00 Vojvodík Martin MOV7400 8014474 C SKOB Ostrava
10:18:00 Vlček Roman SKM7000 8670823 C KOB Směr Kroměříž
10:22:00 Míchal Jiří SJH7802 2096231 C SOS Jindřichův Hradec
10:26:00 0
10:30:00 Hasek Jakub 0230001 53812
10:34:00 Jirka Jakub VPM7905 8252429 C KOS Slavia Plzeň
10:38:00 Kawulok Marek SIT8001 8003610 C OK SILESIA
10:42:00 Videcký Jan KSU7504 8414126 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:46:00 Kotecký Ondřej TBM7703 9002029 C KOS TJ Tesla Brno
10:50:00 Byrtus Petr SIT7702 8237667 C OK SILESIA
10:54:00 0
10:58:00 0

H35C 6.60 km, 335 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:06:00 0
10:10:00 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737 C SK Žabovřesky Brno
10:14:00 Vintr Radek TZL7701 8680410 C SKOB Zlín
10:18:00 0
10:22:00 Tomíček Oldřich TBM7903 8517311 KOS TJ Tesla Brno
10:26:00 Sluka Miroslav SBK7207 53214 C KOB START Blansko
10:30:00 Bednařík Jan SPC8112 8670468 C SPORTICUS team
10:34:00 0
10:38:00 Janováč Dušan ZBM7804 2181920 C SK Žabovřesky Brno
10:42:00 Sladký Marek PBM8604 52034 C TJ Spartak 1. brněnská

H45B 6.50 km, 340 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Přikryl Jiří JPV7404 2102771 C Oddíl OS SK Prostějov
10:05:00 Švestka Vítězslav KVS7301 8670745 C SKOB Kobra Vsetín
10:09:00 Mička Aleš TJP7300 7800365 C TJ Sokol Troja
10:13:00 Podmolík Tomáš TZL6915 8482085 C SKOB Zlín
10:17:00 Pavlica Jiří KVS7501 2116484 C SKOB Kobra Vsetín
10:21:00 Uchytil Tomáš PZR7621 8006730 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:25:00 0
10:29:00 Procházka Josef KON7219 8116756 C KOB Konice
10:33:00 Šuráň René LCE7034 436969 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:37:00 Kolář Viktor SHK7300 7200597 C OK Slavia Hradec Králové
10:41:00 Macek Karel ASU7102 51882 C Magnus Orienteering
10:45:00 0
10:49:00 Otruba Marek PLU7417 8003659 C TJ SOKOL Plumlov
10:53:00 Panáček Aleš SHK7604 7210098 C OK Slavia Hradec Králové
10:57:00 Poláček Luboš JPV7214 2112735 C Oddíl OS SK Prostějov
11:01:00 0

H45C 4.50 km, 190 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:44:00 Cveček Martin PVP7400 8629813 C VSK Přírodní vědy Praha
10:47:00 Chmelář Jan JPV7501 2113078 C Oddíl OS SK Prostějov
10:50:00 Bochňák Zbyněk LOV7600 8013937 C lepus.cz
10:53:00 0
10:56:00 Toman Ondřej LBM7517 8109428 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:59:00 Sadílek Ondřej OTK7300 8116712 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:02:00 Kycl Miroslav LBM7100 52026 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno

H55 4.10 km, 160 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Korpas Jaroslav LBM6113 8007191 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:07:00 Přibík Jan PGP6301 8226367 C SK Praga
10:11:00 Roubalík Radovan 0040001 8656544
10:15:00 Formanko Dušan 0110001 2099591
10:19:00 Hrstka Vladislav JHB5702 995881 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:23:00 Řeháček Petr SBR6302 8663161 C SKOB Bruntál
10:27:00 0
10:31:00 Jašek Milan TBM6201 8311133 C KOS TJ Tesla Brno
10:35:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8226430 C TJ Sokol Ptení
10:39:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:43:00 Navrátil Václav KON6427 8461738 C KOB Konice
10:47:00 ŽenčákvJaroslav 0030002 2060274
10:51:00 Grepl Ladislav KON6111 8660471 C KOB Konice
10:55:00 0
10:59:00 0

H65 3.50 km, 165 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Janošík Antonín UOL5201 2092418 C SOB Olomouc
10:04:00 Peška Antonín HLV4801 8517324 C KČT - OB Holešov
10:08:00 Koudelný Jiří TTR5401 52251 C OOB Třebíč
10:12:00 Mizera Ladislav KVS5300 8660372 C SKOB Kobra Vsetín
10:16:00 0
10:20:00 Válek Jaroslav 0080001 426340
10:24:00 Henek Milan RBK5307 52078 C SK Radioklub Blansko
10:28:00 Lusk Karel CHA5002 8160 C OK Chrastava
10:32:00 0

H75 2.90 km, 140 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Skácel Jaroslav KON4617 341715 C KOB Konice
10:05:00 Ostřanský Josef SSU4302 8061472 C SK Severka Šumperk
10:09:00 0

H90 1.40 km, 80 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Valla Stanislav TZL3125 53321 C SKOB Zlín
10:03:00 0

HDR 2.10 km, 80 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Bednaříková Eva SPC1553 8660566 C SPORTICUS team
10:00:00 Bublová Matylda UOL1550 0 C SOB Olomouc
10:00:00 Fiala Matouš 0280002 0
10:00:00 Gebauer Jan SSU1400 2001914 C SK Severka Šumperk
10:00:00 Gebauerová Tereza 0170001 2001912
10:00:00 Hedrich Jan SSU1101 2001959 C SK Severka Šumperk
10:00:00 Chmelář Filip JPV0900 0 C Oddíl OS SK Prostějov
10:00:00 Jurčková Sofie SIT1251 8655462 C OK SILESIA
10:00:00 Kolaříková Erika SKM0951 8680289 C KOB Směr Kroměříž
10:00:00 Kořanová Daniela VBM1551 889316 C VSK Mendelu Brno
10:00:00 Lejsek Mikuláš 0130001 51675
10:00:00 Peterek Antonín SOP1601 2420050 C OOB TJ Slezan Opava
10:00:00 Pokluda Filip 0140002 2148239
10:00:00 Richard Elisa 0280001 255567
10:00:00 Sadílková Markéta 0090001 2134305
10:00:00 Sluka Matouš SBK1411 49655 C KOB START Blansko
10:00:00 Srovnalová Julie SIT1351 7200590 C OK SILESIA
10:00:00 Svoboda Šimon 0150001 53337
10:00:00 Tempir Vilem 0290001 2214511
10:00:00 Tempír Jáchym UOL1300 2214509 C SOB Olomouc

P 2.40 km, 130 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Cymorková Kateřina TRI7152 2073677 C TJ TŽ Třinec
10:00:00 Gebauer Lubomír SSU8300 2001983 C SK Severka Šumperk
10:00:00 Jeřábek Jakub 0250001 8246428
10:00:00 Kroutil Milan 0220001 2260158
10:00:00 Kroutilová Martina 0220002 219219
10:00:00 Lužný Josef 0260001 0
10:00:00 Míchalová Zuzana SJH8252 2419915 C SOS Jindřichův Hradec
10:00:00 Mokrosz Marek TRI8400 8660 TJ TŽ Třinec
10:00:00 Pokluda Ondřej 0140001 8116684
10:00:00 Tichá Anna 0160001 9828
10:00:00 Tichý Radomír 0160002 9465
10:00:00 Zielina Marek TRI8001 8656 C TJ TŽ Třinec

T 6.90 km, 360 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Jireš František 0010002 301639
10:06:00 Bubla Jiří 0050001 2045237
10:10:00 Kadlček Václav 0270001 80008266
10:14:00 0