Logo

Startovka závodu: Zlínský (Š)krpál - E3

Datum:
08.08.2021
Místo konání:
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
Ředitel závodu:
Zbranek Roman - R1
Hlavní rozhodčí:
Kavánková Iva - R2
Stavitel tratí:
Zbranek Roman - R1
Kategorie:
D10N     D10C     D12B     D14A     D16B     D21A     D21C     D35     D45B     D45C     D55     D65     H10N     H10C     H12B     H14A     H16B     H18B     H21A     H21B     H35B     H35C     H45B     H45C     H55     H65     H75     H90     HDR     P     T    

D10N 1.66 km, 70 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Skupieńová Eliška SIT1151 8655467 C OK SILESIA
10:32:00 Kozáková Zuzana TBM1352 9577 C KOS TJ Tesla Brno
10:34:00 Svobodová Natálie TZL1251 7209290 C SKOB Zlín

D10C 1.83 km, 60 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 Otrubová Veronika PLU1277 1400409 C TJ SOKOL Plumlov
10:06:00 Tomíčková Ivana TBM1364 2096247 C KOS TJ Tesla Brno
10:08:00 Beránková Kamila ZBM1152 2111752 C SK Žabovřesky Brno

D12B 2.26 km, 110 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 Kotecká Marie Anna TBM0989 440698 C KOS TJ Tesla Brno
10:22:00 Kawuloková Tereza SIT0951 8003651 B OK SILESIA
10:24:00 Beránková Julie ZBM0956 2111731 C SK Žabovřesky Brno
10:28:00 Tomíčková Eliška TBM1054 7300558 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Cymorková Julie TRI0953 8004343 B TJ TŽ Třinec

D14A 2.69 km, 95 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 Hubáčková Sabina LCE0851 8482100 A OOB TJ Slovan Luhačovice
11:17:00 Panáčková Alžběta SHK0859 7003118 C OK Slavia Hradec Králové
11:21:00 Štětínská Tereza MOV0751 8670475 A SKOB Ostrava
11:23:00 Byrtusová Klára SIT0851 8667954 B OK SILESIA
11:25:00 Rozsívalová Adéla KON0760 2090865 B KOB Konice

D16B 3.19 km, 120 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:13:00 Přikrylová Ivana JPV0653 8013964 C Oddíl OS SK Prostějov
10:15:00 Tomanová Eliška ZBM0658 8116744 B SK Žabovřesky Brno
10:17:00 Přikrylová Jana JPV0652 8013963 C Oddíl OS SK Prostějov
10:19:00 Pišová Adéla LCE0551 8662430 A OOB TJ Slovan Luhačovice

D21A 4.28 km, 150 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:12:00 Čablová Kristina 0100001 9005140
11:14:00 Hubáčková Renata LCE8151 2088219 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:16:00 Nešporová Alžběta TZL0051 8662719 R SKOB Zlín
11:18:00 Sokolářová Šárka TUR9999 8660903 R OOB TJ Turnov
11:20:00 Kozáková Zdenka TBM7952 8663149 E KOS TJ Tesla Brno

D21C 3.43 km, 115 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:57:00 Mazalová Monika RBK9252 8667995 C SK Radioklub Blansko
10:59:00 Vaňková Martina 0120001 2181319
11:03:00 Pišová Barbora LCE0251 8662431 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:05:00 Myslivcová Pavla SHK9352 2051524 C OK Slavia Hradec Králové
11:09:00 Szenczi Kristýna VLI8650 8013918 C Slavia Liberec orienteering
11:11:00 Kociánová Lenka VBM8553 330625 C VSK Mendelu Brno

D35 3.58 km, 110 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:54:00 Bednaříková Jana SPC8353 8660532 C SPORTICUS team
10:56:00 Janováčová Petra ZBM8558 2181924 C SK Žabovřesky Brno
11:00:00 Drábková Kateřina HLV8451 2214545 C KČT - OB Holešov
11:02:00 Janošíková Lenka UOL7651 301554 C SOB Olomouc
11:06:00 Rozsívalová Petra KON8063 2112772 C KOB Konice
11:08:00 Tomanová Veronika LBM7751 219277 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:12:00 Tomíčková Dana TBM8062 8518312 KOS TJ Tesla Brno
11:14:00 Přikrylová Jitka JPV7979 2109752 C Oddíl OS SK Prostějov
11:18:00 Batani Hana TZL7351 8100202 C SKOB Zlín
11:20:00 Otrubová Věra PLU7777 2035158 C TJ SOKOL Plumlov
11:22:00 Sladká Magdalena PBM8450 8226315 C TJ Spartak 1. brněnská

D45B 3.54 km, 130 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:11:00 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C KOB Tretra Praha
10:13:00 Tichovská Hana PGP6652 8005134 C SK Praga
10:15:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:17:00 Vrubelová Jana TZL7352 7210876 C SKOB Zlín
10:19:00 Pavlicová Anna KVS7360 2116450 C SKOB Kobra Vsetín
10:23:00 Korpasová Ivana LBM7362 8013857 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:25:00 Horčičková Eva UOL7051 682350 C SOB Olomouc
10:27:00 Pánková Martina 0110002 445621
10:29:00 Chmelářová Radka JPV7650 8648640 C Oddíl OS SK Prostějov
10:33:00 Nešporová Barbora TZL7652 218979 C SKOB Zlín
10:35:00 Christodoulou Iva ASU7599 433095 C Magnus Orienteering
10:37:00 Poláčková Monika JPV7552 8648634 C Oddíl OS SK Prostějov
10:39:00 Fukalová Radmila AOV7051 232136 C OOB TJ Baník Ostrava

D45C 3.19 km, 120 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:27:00 Sedláčková Dagmar KVS7351 416092 C SKOB Kobra Vsetín
10:29:00 Ženčáková Marie 0030001 2032185
10:33:00 Beránková Šárka ZBM7356 2067240 C SK Žabovřesky Brno
10:35:00 Kyclová Jitka LBM7450 52029 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:39:00 Mičíková Lada SKM7250 8680394 C KOB Směr Kroměříž
10:41:00 Šlapáková Libuše 0020001 9447

D55 3.05 km, 110 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Zelenková Lenka 0010001 9920924
10:03:00 Ostřanská Iveta SSU6591 8061435 C SK Severka Šumperk
10:05:00 Jašková Monika TBM6363 8299099 C KOS TJ Tesla Brno
10:07:00 Hrstková Dana SJI6051 7209360 C OK Jihlava
10:09:00 Roubalíková Iva 0040002 2102820

D65 2.57 km, 105 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:02:00 Procházková Helena TBM5351 8301247 C KOS TJ Tesla Brno
10:04:00 Volencová Ivana OTK5250 8670735 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:06:00 Henková Svatava RBK5454 52092 C SK Radioklub Blansko
10:08:00 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C KOS TJ Tesla Brno
10:12:00 Stará Pavla BOV4251 9576 C TJ Baník Ostrava OKD
10:14:00 Lusková Olga CHA5650 8170 C OK Chrastava
10:16:00 Tomanová Jana LBM4955 52055 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno

H10N 1.66 km, 70 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:42:00 Kotecký Jonáš TBM1402 52673 C KOS TJ Tesla Brno
10:44:00 Macek Václav ASU1249 886264 C Magnus Orienteering
10:46:00 Boledovič Adam HLV1113 53830 C KČT - OB Holešov
10:50:00 Mokrosz Tomasz TRI1200 8652 C TJ TŽ Třinec
10:52:00 Brucháček Jan TZL1201 7209286 C SKOB Zlín
10:54:00 Zielina Tomasz TRI1204 49319 C TJ TŽ Třinec

H10C 1.83 km, 60 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:12:00 Kozák Vojtěch TBM1101 53103 C KOS TJ Tesla Brno
10:14:00 Kawulok Matyáš SIT1201 7200589 C OK SILESIA
10:18:00 Vintr Otakar TZL1300 53379 C SKOB Zlín
10:20:00 Hubáček Marián LCE1111 8680393 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:24:00 Šidla Dalibor TZL1200 8053367 C SKOB Zlín
10:26:00 Bednařík Vojtěch TAP1104 8003642 C KOB Tretra Praha

H12B 2.26 km, 110 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 Míchal Jakub SJH1001 8022661 C SOS Jindřichův Hradec
10:42:00 Kotecký Jáchym TBM1124 52691 C KOS TJ Tesla Brno
10:44:00 Mokrosz Mateusz TRI0902 8014500 B TJ TŽ Třinec
10:48:00 Rozsíval Martin KON1022 2090866 C KOB Konice
10:50:00 Toman Matěj LBM0909 8003624 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:52:00 Zielina Jakub TRI1004 49378 C TJ TŽ Třinec

H14A 2.85 km, 110 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:13:00 Valla Jakub TZL0710 2134320 C SKOB Zlín
10:17:00 Mikláš Matěj TZL0704 2126258 B SKOB Zlín
10:19:00 Hozík Štěpán TZL0806 8648637 B SKOB Zlín
10:21:00 Minařík Petr TZL0709 2134319 C SKOB Zlín
10:25:00 Václavík Vojtěch TZL0711 2113089 C SKOB Zlín
10:27:00 Macek Vojtěch ASU0748 426313 B Magnus Orienteering
10:29:00 Čuda Ondřej TZL0816 8648628 C SKOB Zlín

H16B 3.54 km, 130 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:41:00 Kycl Ondřej LBM0501 52082 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:43:00 Švestka Štěpán KVS0600 8482098 C SKOB Kobra Vsetín
10:45:00 Byrtus Jakub SIT0502 8663128 B OK SILESIA
10:49:00 Kycl Michal LBM0500 52047 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:51:00 Kučera Tomáš ZBM0605 8660418 A SK Žabovřesky Brno

H18B 3.80 km, 110 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Kycl Lukáš LBM0300 52042 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:34:00 Kolář Šimon SHK0405 8662691 A OK Slavia Hradec Králové

H21A 5.65 km, 160 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Chovanec Václav 0190001 426400
11:02:00 Důrek Milan SHK9100 1417129 C OK Slavia Hradec Králové
11:04:00 Beneš Jindřich KON0404 8660477 A KOB Konice
11:06:00 Bialožyt Michal ZBM8707 995883 C SK Žabovřesky Brno
11:10:00 Szenczi Gabriel VLI8700 8028809 C Slavia Liberec orienteering
11:12:00 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 C SKOB Ostrava
11:14:00 Perknovský Radim JPV8235 8235111 C Oddíl OS SK Prostějov
11:16:00 Cahel Marek LCE8803 8662442 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:20:00 Tichý Radomír SHK0000 8670465 R OK Slavia Hradec Králové
11:22:00 Mokrý Stanislav ZBM9202 8660442 R SK Žabovřesky Brno
11:24:00 Wolf Daniel TUR9100 8086808 R OOB TJ Turnov
11:26:00 Kozák Osvald TBM8201 8201000 E KOS TJ Tesla Brno
11:28:00 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C VSK Mendelu Brno

H21B 5.03 km, 150 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:51:00 Kořan Pavel VBM7401 8116734 C VSK Mendelu Brno
10:53:00 Lejsek Tadeáš 0130002 8662677
10:55:00 Obroučka Oldřich 0070001 0
10:59:00 Ostřanský Filip ASU9243 8061501 C Magnus Orienteering

H35B 4.67 km, 160 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:06:00 Zicha Jiří LCE7708 51609 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:08:00 Peterek Vít SOP8600 980372 C OOB TJ Slezan Opava
10:10:00 Míchal Jiří SJH7802 2096231 C SOS Jindřichův Hradec
10:14:00 Kawulok Marek SIT8001 8003610 C OK SILESIA
10:16:00 Kotecký Ondřej TBM7703 9002029 C KOS TJ Tesla Brno
10:20:00 Hasek Jakub 0230001 53812
10:22:00 Tichovský Martin PGP6100 8680347 C SK Praga
10:24:00 Vlček Roman SKM7000 8670823 C KOB Směr Kroměříž
10:26:00 Byrtus Petr SIT7702 8237667 C OK SILESIA

H35C 3.80 km, 130 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 Sladký Marek PBM8604 52034 C TJ Spartak 1. brněnská
10:35:00 Bednařík Jan SPC8112 8670468 C SPORTICUS team
10:37:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C SOB Olomouc
10:43:00 Tomíček Oldřich TBM7903 8517311 KOS TJ Tesla Brno
10:45:00 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737 C SK Žabovřesky Brno
10:49:00 Vintr Radek TZL7701 8680410 C SKOB Zlín
10:51:00 Janováč Dušan ZBM7804 2181920 C SK Žabovřesky Brno
10:53:00 Sluka Miroslav SBK7207 53214 C KOB START Blansko

H45B 4.28 km, 150 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:38:00 Šuráň René LCE7034 436969 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:40:00 Procházka Josef KON7219 8116756 C KOB Konice
10:42:00 Panáček Aleš SHK7604 7210098 C OK Slavia Hradec Králové
10:46:00 Macek Karel ASU7102 51882 C Magnus Orienteering
10:48:00 Švestka Vítězslav KVS7301 8670745 C SKOB Kobra Vsetín
10:50:00 Kolář Viktor SHK7300 7200597 C OK Slavia Hradec Králové
10:52:00 Mička Aleš TJP7300 7800365 C TJ Sokol Troja
10:56:00 Přikryl Jiří JPV7404 2102771 C Oddíl OS SK Prostějov
10:58:00 Pavlica Jiří KVS7501 2116484 C SKOB Kobra Vsetín
11:00:00 Otruba Marek PLU7417 8003659 C TJ SOKOL Plumlov
11:02:00 Podmolík Tomáš TZL6915 8482085 C SKOB Zlín
11:06:00 Uchytil Tomáš PZR7621 8006730 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:08:00 Poláček Luboš JPV7214 2112735 C Oddíl OS SK Prostějov

H45C 3.58 km, 110 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:36:00 Toman Ondřej LBM7517 8109428 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:38:00 Cveček Martin PVP7400 8629813 C VSK Přírodní vědy Praha
10:40:00 Chmelář Jan JPV7501 2113078 C Oddíl OS SK Prostějov
10:44:00 Kycl Miroslav LBM7100 52026 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:46:00 Sadílek Ondřej OTK7300 8116712 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:48:00 Piše Dušan LCE6702 8663203 C OOB TJ Slovan Luhačovice

H55 3.80 km, 130 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:57:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:59:00 Grepl Ladislav KON6111 8660471 C KOB Konice
11:01:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8226430 C TJ Sokol Ptení
11:03:00 Korpas Jaroslav LBM6113 8007191 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:05:00 Jašek Milan TBM6201 8311133 C KOS TJ Tesla Brno
11:09:00 Řeháček Petr SBR6302 8663161 C SKOB Bruntál
11:11:00 ŽenčákvJaroslav 0030002 2060274
11:13:00 Hrstka Vladislav JHB5702 995881 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:15:00 Přibík Jan PGP6301 8226367 C SK Praga
11:19:00 Roubalík Radovan 0040001 8656544
11:21:00 Vrubel Karel TZL6401 8007255 C SKOB Zlín
11:23:00 Formanko Dušan 0110001 2099591
11:25:00 Navrátil Václav KON6427 8461738 C KOB Konice

H65 3.43 km, 115 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:26:00 Henek Milan RBK5307 52078 C SK Radioklub Blansko
10:28:00 Koudelný Jiří TTR5401 52251 C OOB Třebíč
10:30:00 Lusk Karel CHA5002 8160 C OK Chrastava
10:32:00 Janošík Antonín UOL5201 2092418 C SOB Olomouc
10:36:00 Válek Jaroslav 0080001 426340
10:38:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C SOB Olomouc
10:40:00 Mizera Ladislav KVS5300 8660372 C SKOB Kobra Vsetín
10:42:00 Peška Antonín HLV4801 8517324 C KČT - OB Holešov

H75 2.68 km, 100 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 Skácel Jaroslav KON4617 341715 C KOB Konice
10:24:00 Ostřanský Josef SSU4302 8061472 C SK Severka Šumperk

H90 1.02 km, 60 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Valla Stanislav TZL3125 53321 C SKOB Zlín

HDR 1.62 km, 70 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Bednaříková Eva SPC1553 8660566 C SPORTICUS team
10:00:00 Bublová Matylda UOL1550 0 C SOB Olomouc
10:00:00 Fiala Matouš 0280002 0
10:00:00 Gebauer Jan SSU1400 2001914 C SK Severka Šumperk
10:00:00 Gebauerová Tereza 0170001 2001912
10:00:00 Chmelář Filip JPV0900 0 C Oddíl OS SK Prostějov
10:00:00 Jurčková Sofie SIT1251 8655462 C OK SILESIA
10:00:00 Kolaříková Erika SKM0951 8680289 C KOB Směr Kroměříž
10:00:00 Kořanová Daniela VBM1551 889316 C VSK Mendelu Brno
10:00:00 Kozáková Michaela TBM1552 515006 C KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 Lejsek Mikuláš 0130001 51675
10:00:00 Míchal Jáchym SJH1601 2420068 C SOS Jindřichův Hradec
10:00:00 Peterek Antonín SOP1601 2420050 C OOB TJ Slezan Opava
10:00:00 Pokluda Filip 0140002 2148239
10:00:00 Richard Elisa 0280001 255567
10:00:00 Sadílková Markéta 0090001 2134305
10:00:00 Sluka Matouš SBK1411 49655 C KOB START Blansko
10:00:00 Srovnalová Julie SIT1351 7200590 C OK SILESIA
10:00:00 Svoboda Šimon 0150001 53337

P 2.03 km, 100 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Cymorková Kateřina TRI7152 2073677 C TJ TŽ Třinec
10:00:00 Gebauer Lubomír SSU8300 2001983 C SK Severka Šumperk
10:00:00 Kroutil Milan 0220001 2260158
10:00:00 Lužný Josef 0260001 0
10:00:00 Mokrosz Marek TRI8400 8660 TJ TŽ Třinec
10:00:00 Pokluda Ondřej 0140001 8116684
10:00:00 Syrová Eliška 0040003 2125334
10:00:00 Tichá Anna 0160001 9828
10:00:00 Tichý Radomír 0160002 9465
10:00:00 Zielina Marek TRI8001 8656 C TJ TŽ Třinec

T 3.54 km, 130 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:59:00 Jireš František 0010002 301639
11:03:00 Kadlček Václav 0270001 80008266