Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
06.09.2020
Místo konání:
Bedřichov v Jizerských horách
Pořadatel:
LLI - LOK-o Liberec
Mapa:
Klogertův kámen
Ředitel závodu:
Bradáč Stanislav - R2
Hlavní rozhodčí:
Peterka Vojtěch - R2
Stavitel tratí:
Melichar Vojtěch
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T4     T6    

D10L 2.68 km, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Brzobohatá Eliška KDZ1150 2144054 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
10:04:00 Kubešová Eliška VLI1152 4402224 C Slavia Liberec orienteering
10:07:00 Válková Adéla BOR1154 4400 C OK Jiskra Nový Bor
10:10:00 Kunášková Markéta VLI1057 4411231 C Slavia Liberec orienteering
10:13:00 Kottíková Anežka TJN1152 2067652 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:16:00 Gregorová Magdalena DKP1158 2121756 C Oddíl OB Kotlářka
10:19:00 Kutková Sára JEN1351 2112774 C OB Jenišovice
10:22:00 Kolářová Zuzana LOU1250 2143350 C SK Moravan Louňovice
10:25:00 Zemanová Karolína VLI1251 4411250 C Slavia Liberec orienteering
10:28:00 Oravcová Amálie TJN1156 2027224 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:31:00 Kvapilová Klára TUV1199 231522 C SOK TJ Turnov
10:34:00 Doležalová Lucie ROU1254 2067654 C SKOB Roudnice nad Labem
10:37:00 Vakant 0 Vakant
10:40:00 Vakant 0 Vakant
10:43:00 Vakant 0 Vakant

D10 2.38 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Feřtová Eliška VLI1056 2118485 C Slavia Liberec orienteering
10:05:00 Zenko Rozálie BOR1052 4364 C OK Jiskra Nový Bor
10:08:00 Zavadilová Adéla VSP1153 2129216 C USK Praha
10:11:00 Uhlíková Augustina DKP1056 2144044 C Oddíl OB Kotlářka
10:14:00 Ehlerová Michaela VSP1050 2085596 C USK Praha
10:17:00 Šunková Sára LOU1051 2148246 C SK Moravan Louňovice
10:20:00 Pechová Marie VLI1050 2129242 C Slavia Liberec orienteering
10:23:00 Čupcová Valerie BOR1250 4392 C OK Jiskra Nový Bor
10:26:00 Juřinová Aneta FYD1150 2125339 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:29:00 Jirásková Mia VSP1150 51747 C USK Praha
10:32:00 Břízková Alžběta LOU1153 2143343 C SK Moravan Louňovice
10:35:00 Rodová Anežka VSP1152 2081382 C USK Praha
10:38:00 Ouzká Eliška BOR1051 2129236 C OK Jiskra Nový Bor
10:41:00 Jirásková Viola VSP1151 52266 C USK Praha
10:44:00 Kolářová Veronika LOU1050 2143359 C SK Moravan Louňovice
10:47:00 Zemanová Kristýna VLI1055 4402217 C Slavia Liberec orienteering
10:50:00 Straková Kateřina CHA1000 8185 C OK Chrastava
10:53:00 Vakant 0 Vakant
10:56:00 Vakant 0 Vakant

D12 2.22 km, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Haasová Anežka BOR0956 4399 C OK Jiskra Nový Bor
10:03:00 Zabořilová Anna JEN0951 2060292 B OB Jenišovice
10:06:00 Horáčková Natalie BOR0958 4426 C OK Jiskra Nový Bor
10:09:00 Gibbons Emily TUV0955 411534 C SOK TJ Turnov
10:12:00 Čalounová Klára VLI0950 2001998 C Slavia Liberec orienteering
10:15:00 Kučerová Kateřina VSP0950 1398983 C USK Praha
10:18:00 Pechová Alena VLI0854 2125375 C Slavia Liberec orienteering
10:21:00 Růtová Amálka TJN0951 2116464 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:24:00 Kunášková Karolína VLI0851 2148111 B Slavia Liberec orienteering
10:27:00 Břízková Anna LOU0851 2143393 C SK Moravan Louňovice
10:30:00 Kvapilová Kristýna TUV0999 411591 C SOK TJ Turnov
10:33:00 Barsová Magdaléna VLI0955 7090004 C Slavia Liberec orienteering
10:36:00 Šunková Berta LOU0850 2143397 B SK Moravan Louňovice
10:39:00 Flossmannová Lucie VLI0852 2144105 C Slavia Liberec orienteering
10:42:00 Podoubská Klára TJN0855 2111782 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:45:00 Ehlerová Anna VSP0854 2081391 C USK Praha
10:48:00 Janatová Violka TJN0956 8660508 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:51:00 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 B USK Praha
10:54:00 Míková Sofie TJN0950 2069077 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:57:00 Čupcová Viktorie BOR0957 4420 C OK Jiskra Nový Bor
11:00:00 Hrdá Kristýna VLI0953 434599 C Slavia Liberec orienteering
11:03:00 Nožičková Eva TJN0852 2078479 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:06:00 Matoušková Kateřina SPC0955 2148068 C SPORTICUS team
11:09:00 Šestáková Johana VLI0853 2088819 B Slavia Liberec orienteering
11:12:00 Zurynková Lenka TJN0957 2102694 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:15:00 Tomášková Matilda TUV0998 8656542 B SOK TJ Turnov
11:18:00 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 C SK Praga
11:21:00 Pavlova Lenka TJN0850 2070803 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:24:00 Jirásková Laura VSP0952 8253 C USK Praha
11:27:00 Kalousová Adéla EKP0950 51588 C VŠTJ Ekonom Praha
11:30:00 Pražáková Nella TJN0854 8662699 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:33:00 Novotná Karolína TUR0853 2095926 B OOB TJ Turnov
11:36:00 Fuchsová Eliška 0300001 7202864 TJ Baník Osek, z.s.
11:39:00 Soukupová Marie BOR0952 8518329 B OK Jiskra Nový Bor
11:42:00 Nováková Barborka TUR0860 2104592 C OOB TJ Turnov
11:45:00 Mullis Carolina DKP0951 8080812 B Oddíl OB Kotlářka
11:48:00 Ślinská Amálie KUL0852 2141901 C KOB Ústí nad Labem
11:51:00 Kubešová Tereza VLI0954 4402226 C Slavia Liberec orienteering
11:54:00 Houžvičková Kateřina TUR0952 2106736 C OOB TJ Turnov
11:57:00 Feřtová Anežka VLI0856 2120065 C Slavia Liberec orienteering
12:00:00 Březinová Antonie CHA0851 2095935 C OK Chrastava
12:03:00 Vakant 0 Vakant
12:06:00 Vakant 0 Vakant
12:09:00 Vakant 0 Vakant

D14 2.79 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Rejholcová Tereza BOR0751 8226406 B OK Jiskra Nový Bor
10:04:00 Houžvičková Daniela TUR0751 2106741 B OOB TJ Turnov
10:07:00 Vaňourková Sára BOR0759 8516958 C OK Jiskra Nový Bor
10:10:00 Šimůnková Michaela TAP0851 7779755 B KOB Tretra Praha
10:13:00 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 B OK Jiskra Nový Bor
10:16:00 Vilémová Eliška VLI0655 8517331 B Slavia Liberec orienteering
10:19:00 Savruková Adéla TJN0656 8670806 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:22:00 Gregorová Alice DKP0758 7208080 B Oddíl OB Kotlářka
10:25:00 Vokušová Veronika TJN0756 2104600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:28:00 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 B USK Praha
10:31:00 Háková Eliška TJN0654 8667977 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:34:00 Horáčková Tereza BOR0762 4651 C OK Jiskra Nový Bor
10:37:00 Podoubská Adéla TJN0658 2111781 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:40:00 Waldhauserová Eliška BOR0757 8226310 B OK Jiskra Nový Bor
10:43:00 Baloghová Milena TJN0750 2073663 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:46:00 Lamačová Kateřina TUR0660 1418757 B OOB TJ Turnov
10:49:00 Koudelková Eliška BOR0652 2067681 B OK Jiskra Nový Bor
10:52:00 Štveráková Zuzana CHA0750 2095923 C OK Chrastava
10:55:00 Kocmanová Adéla BOR0752 2115671 B OK Jiskra Nový Bor
10:58:00 Kvášovská Ludmila LTU0753 2001944 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:01:00 Vlčková Emílie BOR0766 4419 C OK Jiskra Nový Bor
11:04:00 Skalová Jolana TJN0653 8662689 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:07:00 Gajdová Michaela VSP0752 8660527 B USK Praha
11:10:00 Dušková Viktorie TJN0655 2102568 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:13:00 Davidová Beatrice RUM0752 4641713 C ZOOB Rumburk
11:16:00 Lipenská Barbora CHA0753 2095948 B OK Chrastava
11:19:00 Rejmanová Nikola BOR0656 8160172 B OK Jiskra Nový Bor
11:22:00 Kalousová Jolana EKP0760 2080937 C VŠTJ Ekonom Praha
11:25:00 Nováková Viktorie RUM0751 2801013 B ZOOB Rumburk
11:28:00 Vakant 0 Vakant
11:31:00 Vakant 0 Vakant
11:34:00 Vakant 0 Vakant

D16 4.29 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:26:00 Burešová Eliška VLI0456 2117401 B Slavia Liberec orienteering
12:28:00 Průšková Tereza BOR0456 446324 C OK Jiskra Nový Bor
12:30:00 Podhorná Anna VLI0455 1400422 C Slavia Liberec orienteering
12:32:00 Hudská Štěpánka TUR0450 8666872 B OOB TJ Turnov
12:34:00 Skácelová Kateřina VLI0550 8660546 B Slavia Liberec orienteering
12:36:00 Lamačová Pavlína TUR0451 2109762 C OOB TJ Turnov
12:38:00 Pecková Tereza VLI0551 8667966 A Slavia Liberec orienteering
12:40:00 Davidová Noemi RUM0551 2126349 C ZOOB Rumburk
12:42:00 Koubová Hana DKP0558 8149896 B Oddíl OB Kotlářka
12:44:00 Brožková Kateřina TJN0455 8670794 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:46:00 Novotná Michaela TUR0551 2095942 B OOB TJ Turnov
12:48:00 Čabanová Tereza FYD0450 8327 C Jizerský klub OB Frýdlant
12:50:00 Stehlíková Adéla BOR0554 2129217 C OK Jiskra Nový Bor
12:52:00 Lošťáková Sára PGP0660 8662326 B SK Praga
12:54:00 Sokolová Julie VLI0552 2122290 C Slavia Liberec orienteering
12:56:00 Hájková Tereza TUR0556 8680421 B OOB TJ Turnov
12:58:00 Zoubková Šárka TJN0554 2078475 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:00:00 Vakant 0 Vakant
13:02:00 Vakant 0 Vakant
13:04:00 Vakant 0 Vakant

D18 4.39 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Šritrová Lenka TUR0250 8033269 B OOB TJ Turnov
10:06:00 Janečková Josefína EKP0351 2067977 B VŠTJ Ekonom Praha
10:12:00 Linková Lucie TJN0257 8659384 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:18:00 Tymešová Anna BOR0253 2800957 A OK Jiskra Nový Bor
10:24:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:36:00 Vakant 0 Vakant

D20 4.39 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:54:00 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:00:00 Macháčková Barbora FYD0051 49994 C Jizerský klub OB Frýdlant
11:06:00 Kosíková Eliška TUR0052 9101185 B OOB TJ Turnov
11:12:00 Nováková Eliška PDY0150 8033215 B Běhej Poděbrady
11:18:00 Vakant 0 Vakant
11:24:00 Vakant 0 Vakant
11:30:00 Vakant 0 Vakant

D21L 6.20 km, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:27:00 Kuleva Angelina 2HD5750 8101105 Angy OL
11:30:00 Zabořilová Romana JEN7457 8033263 C OB Jenišovice
11:33:00 Dolejší Lenka DOK7450 8655448 C OK Doksy
11:36:00 Rickmeyer Tina 31D8650 8028926 SV Lengefeld
11:39:00 Dolejší Kateřina DOK0156 7205007 B OK Doksy
11:42:00 Kovářová Julie VCB8854 7210125 C OB České Budějovice
11:45:00 Černá Eliška SCP9050 2088205 C OK Sparta Praha
11:48:00 Neradová Alena TUR8551 886283 C OOB TJ Turnov
11:51:00 Janovská Kateřina PGP9850 8350120 C SK Praga
11:54:00 Gregorová Kamila CTB8151 8660904 E SK OB Chotěboř
11:57:00 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C Slavia Liberec orienteering
12:00:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C OK Kamenice
12:03:00 Ryantová Jana DKP8660 7260030 C Oddíl OB Kotlářka
12:06:00 Kožinová Jana PGP6651 7210812 C SK Praga
12:09:00 Králová Vanda BZP8750 7260013 C Báječné ženy v orientačním běhu
12:12:00 Riby Rose LTP0051 8662288 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:15:00 Hrabánková Klára PGP9654 8200023 C SK Praga
12:18:00 Procházková Klára LPU9451 8656512 C OK Lokomotiva Pardubice
12:21:00 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 C USK Praha
12:24:00 Hrobařová Lenka ASU7751 9482 C Magnus Orienteering
12:27:00 Horová Magda VSP5450 7009782 C USK Praha
12:30:00 Posseltová Tereza TJN9252 8662712 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:33:00 Folbrechtová Šárka BOR9051 8160186 C OK Jiskra Nový Bor
12:36:00 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C OK Chrastava
12:39:00 Fujáčková Ivana SJC8952 8000426 R Sportcentrum Jičín
12:42:00 Trdá Lucie KPY8651 2111818 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:45:00 Rufferová Iva TUR8354 8310220 E OOB TJ Turnov
12:48:00 Svobodová Barbora TJN8952 7719 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:51:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
12:54:00 Vakant 0 Vakant
12:57:00 Vakant 0 Vakant
13:00:00 Vakant 0 Vakant

D21K 4.03 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:52:00 Francke Pavla TJN8850 2059727 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:55:00 Ščehovičová Zuzana 0240002 305982 EBB
11:58:00 Poklopová Lenka SSU8952 8648618 R SK Severka Šumperk
12:01:00 Setínková Zuzana DKP5753 8945 C Oddíl OB Kotlářka
12:04:00 Kočí Anna FYD9451 8014460 C Jizerský klub OB Frýdlant
12:07:00 Fantová Libuše EKP5650 51583 C VŠTJ Ekonom Praha
12:10:00 Linková Alena TUR9751 1403419 C OOB TJ Turnov
12:13:00 Klašková Josefina DKP9651 443061 C Oddíl OB Kotlářka
12:16:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
12:19:00 Fantová Kateřina EKP0256 49632 C VŠTJ Ekonom Praha
12:22:00 Dušková Pavla KOR9050 2051498 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:25:00 Janečková Dagmar EKP6550 8515518 C VŠTJ Ekonom Praha
12:28:00 Medlíková Zuzana 0290001 2134267 Medlíková
12:31:00 Voborská Jana PGP8454 9332 C SK Praga
12:34:00 Karbanová Vendula DKP8350 51759 C Oddíl OB Kotlářka
12:37:00 Szenczi Kristýna VLI8650 2058475 C Slavia Liberec orienteering
12:40:00 Palasová Petra SJC8658 8008016 C Sportcentrum Jičín
12:43:00 Wolker Zinaida 0280001 2067668 Wolkeraci
12:46:00 Tihonová Hana TAP9052 8660593 C KOB Tretra Praha
12:49:00 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C Sportcentrum Jičín
12:52:00 Vakant 0 Vakant
12:55:00 Vakant 0 Vakant
12:58:00 Vakant 0 Vakant

D35 4.39 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:36:00 Špičáková Barbora DKP8250 2102804 C Oddíl OB Kotlářka
11:39:00 Havlínová Zuzana SCP8150 8226305 C OK Sparta Praha
11:42:00 Jiřištová Zuzana DKP8254 8116737 C Oddíl OB Kotlářka
11:45:00 Kopecká Anežka VSP8150 51642 C USK Praha
11:48:00 Kvapilová Lenka TUV8151 7707 C SOK TJ Turnov
11:51:00 Burešová Lenka DKP8351 2099482 C Oddíl OB Kotlářka
11:54:00 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 C Sportcentrum Jičín
11:57:00 Vejvodová Ivana ROU8153 2067655 C SKOB Roudnice nad Labem
12:00:00 Sieglová Dagmar MFP7050 8660371 C Matfyz Praha
12:03:00 Sedláčková Petra ROZ7050 9982 C OK Roztoky
12:06:00 Svobodová Jitka VSP7450 8648547 C USK Praha
12:09:00 Horáčková Kateřina VLI8150 51230 C Slavia Liberec orienteering
12:12:00 Jakubská Jitka 0230002 2124803 Jakubsky
12:15:00 Brandejsová Petra DKP7853 2125369 C Oddíl OB Kotlářka
12:18:00 Zakouřilová Kamila TUR8557 1302868 C OOB TJ Turnov
12:21:00 Pavlíková Pavla CHA6551 436447 C OK Chrastava
12:24:00 Kalousková Pavla JEN8451 7788 C OB Jenišovice
12:27:00 Hejtmánková Kateřina TAP8462 53640 C KOB Tretra Praha
12:30:00 Janatová Lucie DKP8154 8660535 C Oddíl OB Kotlářka
12:33:00 Vakant 0 Vakant
12:36:00 Vakant 0 Vakant
12:39:00 Vakant 0 Vakant

D40 4.03 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Benešová Radka VLI7653 2127548 C Slavia Liberec orienteering
10:04:00 Míková Lenka VCB7653 7207856 C OB České Budějovice
10:07:00 Feřtová Jitka VLI7853 2120063 C Slavia Liberec orienteering
10:10:00 Pavlova Irena TJN7650 2073667 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:13:00 Haltufová Jitka KDZ7850 2144108 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
10:16:00 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C SK Praga
10:19:00 Kmínková Michala DOK7850 2053501 C OK Doksy
10:22:00 Pachnerová Dominika CHA7750 7500077 C OK Chrastava
10:25:00 Vokušová Dana TJN7750 2104591 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:28:00 Tomášková Radka TUV7851 23770 C SOK TJ Turnov
10:31:00 Šimerková Olga PGP7551 8648558 C SK Praga
10:34:00 Ticháčková Magdalena SJC7962 8060679 C Sportcentrum Jičín
10:37:00 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C OK Jiskra Nový Bor
10:40:00 Růtová Martina TJN7652 2067314 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:43:00 Matyášová Jana CHA7652 2070836 C OK Chrastava
10:46:00 Nováková Zuzana TUV7950 2126344 C SOK TJ Turnov
10:49:00 Březinová Michaela CHA7751 2095938 C OK Chrastava
10:52:00 Dejnožková Blanka TJN7651 2049610 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:55:00 Uhrová Zuzana VSP8050 8667963 C USK Praha
10:58:00 Bartůňková Lucie LOU7750 2143389 C SK Moravan Louňovice
11:01:00 Pesničáková Kristýna TJN7653 2085597 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:04:00 Žemlová Eva KAM7550 8033217 C OK Kamenice
11:07:00 Městková Kateřina VSP7650 8033206 C USK Praha
11:10:00 Lipenská Eva CHA7951 2095943 C OK Chrastava
11:13:00 Ehlerová Petra VSP7855 51597 C USK Praha
11:16:00 Juřinová Iva FYD8050 2133913 C Jizerský klub OB Frýdlant
11:19:00 Karafiátová Lucie BOR7658 8160190 C OK Jiskra Nový Bor
11:22:00 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 8516251 C Slavia Liberec orienteering
11:25:00 Štveráková Monika CHA7852 2059761 C OK Chrastava
11:28:00 Tučková Monika BOR7650 7913579 C OK Jiskra Nový Bor
11:31:00 Krtičková Michaela CHA7952 8897 C OK Chrastava
11:34:00 Gajdová Kristina VSP7752 2115689 C USK Praha
11:37:00 Stránská Ester NNN1002 2067672 Neregistrovaní
11:40:00 Vakant 0 Vakant
11:43:00 Vakant 0 Vakant
11:46:00 Vakant 0 Vakant

D45 4.48 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:53:00 Šunková Karolína LOU7550 2143334 C SK Moravan Louňovice
10:56:00 Hájková Magdalena TUV7351 411543 C SOK TJ Turnov
10:59:00 Míková Markéta TJN7351 2067319 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:02:00 Hrdá Martina VLI7457 2801288 C Slavia Liberec orienteering
11:05:00 Lesáková Věra TJN7152 8662715 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:08:00 Koutná Olga BOR7152 8160179 C OK Jiskra Nový Bor
11:11:00 Konečná Marcela EKP7257 725724 C VŠTJ Ekonom Praha
11:14:00 Janoušková Iveta BOR7457 8431 C OK Jiskra Nový Bor
11:17:00 Novotná Hedvika TUR7454 416139 C OOB TJ Turnov
11:20:00 Waldhauserová Irena BOR7459 8410 C OK Jiskra Nový Bor
11:23:00 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C USK Praha
11:26:00 Skácelová Marie VLI7552 8670820 C Slavia Liberec orienteering
11:29:00 Valášková Šárka KAM6951 232393 C OK Kamenice
11:32:00 Houžvičková Karolína TUR7254 8680576 C OOB TJ Turnov
11:35:00 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C USK Praha
11:38:00 Kuncová Jiřina TJN5752 8670743 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:41:00 Škorpilová Jana SJC7451 211303 C Sportcentrum Jičín
11:44:00 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:47:00 Jeřábková Tereza BOR7563 8160178 C OK Jiskra Nový Bor
11:50:00 Janovská Petra PGP7355 8654900 C SK Praga
11:53:00 Benešová Marika KDZ7150 2103782 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
11:56:00 Kamírová Gabriela LTP7351 232494 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:59:00 Štemberová Iva TJN7550 416039 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:02:00 Lamačová Dana TUR7451 2111603 C OOB TJ Turnov
12:05:00 Mairichová Radka TJN7450 8662696 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:08:00 Macháčková Michaela FYD7299 8328 C Jizerský klub OB Frýdlant
12:11:00 Řehořová Lenka TJN7250 2073661 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:14:00 Špeldová Magdaléna BOR7551 8439 C OK Jiskra Nový Bor
12:17:00 Nováková Markéta RUM7451 2801028 C ZOOB Rumburk
12:20:00 Hankovcová Lenka KAM7053 682099 C OK Kamenice
12:23:00 Posseltová Romana TJN7050 8670830 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:26:00 Podrábská Marie VLI7451 8670761 C Slavia Liberec orienteering
12:29:00 Vakant 0 Vakant
12:32:00 Vakant 0 Vakant
12:35:00 Vakant 0 Vakant
12:38:00 Vakant 0 Vakant
12:41:00 Vakant 0 Vakant

D50 3.82 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:46:00 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C KOB Tretra Praha
11:49:00 Eichlerová Jana KAS7051 682641 C KOB Kamenický Šenov
11:52:00 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
11:55:00 Bartáková Eva CHA7051 331779 C OK Chrastava
11:58:00 Hubáčková Jana EKP6250 51295 C VŠTJ Ekonom Praha
12:01:00 Pustaiová Romana TJN6851 434578 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:04:00 Krákorová Iva NNN1001 887916 Neregistrovaní
12:07:00 Pokorná Hana TJN6950 2073666 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:10:00 Miklasová Markéta VLI6850 2115743 C Slavia Liberec orienteering
12:13:00 Šimůnková Martina TAP6851 442851 C KOB Tretra Praha
12:16:00 Pecková Ivana EKP6252 51601 C VŠTJ Ekonom Praha
12:19:00 Linková Iva TUR6850 51809 C OOB TJ Turnov
12:22:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:25:00 Nováková Irena OKP6651 2133898 C SK OK 24 Praha
12:28:00 Sokolářová Jitka TUV6851 7209436 C SOK TJ Turnov
12:31:00 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 2067663 C USK Praha
12:34:00 Rejholcová Andrea BOR6951 8033288 C OK Jiskra Nový Bor
12:37:00 Koucká Ivana EKP6850 515195 C VŠTJ Ekonom Praha
12:40:00 Würzová Kateřina FYD6952 8670782 C Jizerský klub OB Frýdlant
12:43:00 Mašínová Ivana TJN6852 2056303 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:46:00 Fencíková Vladislava JHB6553 7204508 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12:49:00 Picková Helena TJN6952 416843 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:52:00 Halířová Eva BOR6654 8028822 C OK Jiskra Nový Bor
12:55:00 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C USK Praha
12:58:00 Vakant 0 Vakant
13:01:00 Vakant 0 Vakant

D55 3.65 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Pološčuková Monika SMB6551 7722 C SKOB Mladá Boleslav
10:04:00 Kovářová Alena LTP6151 7205026 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:08:00 Benešová Iva SJC6151 886513 C Sportcentrum Jičín
10:12:00 Hanušová Jitka LTU6352 8680397 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:16:00 Kosíková Helena TUR6550 9101184 C OOB TJ Turnov
10:20:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
10:24:00 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
10:28:00 Pávková Jana BOR6550 8445 C OK Jiskra Nový Bor
10:32:00 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C OB Jenišovice
10:36:00 Hrabánková Ilona PGP6250 232184 C SK Praga
10:40:00 Vakant 0 Vakant
10:44:00 Vakant 0 Vakant
10:48:00 Vakant 0 Vakant

D60 3.02 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:58:00 Klusáková Jitka DKP5651 8660376 C Oddíl OB Kotlářka
11:01:00 Konopáčová Jana TUR5650 8208 OOB TJ Turnov
11:04:00 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C Oddíl OB Kotlářka
11:07:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
11:10:00 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C SK Praga
11:13:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice
11:16:00 Kapounová Jitka DOK6050 886261 C OK Doksy
11:19:00 Soukupová Michaela VSP5850 2134274 C USK Praha
11:22:00 Šedivá Miroslava EKP5750 51604 C VŠTJ Ekonom Praha
11:25:00 Lusková Olga CHA5650 8170 C OK Chrastava
11:28:00 Trdá Iva KPY5850 2059735 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:31:00 Vakant 0 Vakant
11:34:00 Vakant 0 Vakant
11:37:00 Vakant 0 Vakant

D65 2.51 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C Slavia Liberec orienteering
10:03:00 Úlehlová Ivana BOR5150 2090862 C OK Jiskra Nový Bor
10:06:00 Karmazínová Ivana VLI5150 2131185 C Slavia Liberec orienteering
10:09:00 Malá Jitka KAS5451 682674 C KOB Kamenický Šenov
10:12:00 Bartoňová Marie BOR5351 2095936 C OK Jiskra Nový Bor
10:15:00 Ševčíková Alena CHA5351 8165 C OK Chrastava
10:18:00 Matoušková Marie LJN5550 7742 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
10:21:00 Tvrdková Eva TUR5151 303959 C OOB TJ Turnov
10:24:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
10:27:00 Lukavcová Lenka TJN5452 8259 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:33:00 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C Slovan Praha
10:36:00 Vakant 0 Vakant
10:39:00 Vakant 0 Vakant

D70 2.34 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:12:00 Křtěnská Leontina BOR4650 8549 C OK Jiskra Nový Bor
11:18:00 Městková Eva TEP4851 2103757 C Tempo Praha
11:24:00 Vokálová Pavla CHA4951 8158 C OK Chrastava
11:30:00 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C Slavia Liberec orienteering
11:36:00 Vakant 0 Vakant
11:42:00 Vakant 0 Vakant
11:48:00 Vakant 0 Vakant

D75 2.26 km, 75 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:48:00 Vakant 0 Vakant
10:54:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant

H10L 2.68 km, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:52:00 Šunka Hubert LOU1200 2143387 C SK Moravan Louňovice
10:55:00 Štembera Oskar TJN1201 7300183 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:58:00 Podlipný Filip SJC1202 2082905 C Sportcentrum Jičín
11:01:00 Kasse Matej 0160003 4616492 HO Jurije Garagina
11:04:00 Novotný Matěj TJN1105 2080843 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:07:00 Pavel Jakubský 0230003 2120625 Jakubsky
11:10:00 Karban Ondřej DKP1100 0 C Oddíl OB Kotlářka
11:13:00 Juřina Michal FYD1300 2134263 C Jizerský klub OB Frýdlant
11:16:00 Filip Jakubský 0230004 2120646 Jakubsky
11:19:00 Mullis Robert DKP1200 2075694 C Oddíl OB Kotlářka
11:22:00 Matějů Eda VLI1200 7981 C Slavia Liberec orienteering
11:25:00 Zakouřil František TUR1204 51238 C OOB TJ Turnov
11:28:00 Kasse Jakub 0160002 4616491 HO Jurije Garagina
11:31:00 Jůza Bruno KDZ1200 2000600 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
11:34:00 Pesničák Daniel TJN1109 2067670 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:37:00 Vakant 0 Vakant
11:40:00 Vakant 0 Vakant
11:43:00 Vakant 0 Vakant

H10 2.38 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:08:00 Prox Jan RIC1003 8226428 C OB Říčany
11:11:00 Zurynek Tomáš TJN1107 49964 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:14:00 Krtička Jáchym CHA1000 2420039 C OK Chrastava
11:17:00 Kmínek Jan DOK1100 2115683 C OK Doksy
11:20:00 Brandejs Hynek DKP1005 2095971 C Oddíl OB Kotlářka
11:23:00 Kvasnička Jakub KDZ1100 2144081 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
11:26:00 Lamač Vítek BOR1100 8421841 C OK Jiskra Nový Bor
11:29:00 Beneš Max VLI1100 1424648 C Slavia Liberec orienteering
11:32:00 Vlček Eduard BOR1008 4363 C OK Jiskra Nový Bor
11:35:00 Přinda Vojtěch VLI1000 49967 C Slavia Liberec orienteering
11:38:00 Ticháček Jáchym SJC1004 9914 C Sportcentrum Jičín
11:41:00 Votava Vojtěch VLI1201 2090845 C Slavia Liberec orienteering
11:44:00 Sedlák Václav DKP1105 2118478 C Oddíl OB Kotlářka
11:47:00 Šebelka Jakub VLI1002 2134351 C Slavia Liberec orienteering
11:50:00 Kmínek Ondřej DOK1000 2115682 C OK Doksy
11:53:00 Horáček Jáchym VLI1111 4663 C Slavia Liberec orienteering
11:56:00 Balga Filip DKP1104 8516913 C Oddíl OB Kotlářka
11:59:00 Hrdlička Vojtěch VLI1004 4402233 C Slavia Liberec orienteering
12:02:00 Baldrian Josef VSP1100 8670452 C USK Praha
12:05:00 Míka Ondřej VCB1003 887942 C OB České Budějovice
12:08:00 Kocman Lukáš BOR1102 2127892 C OK Jiskra Nový Bor
12:11:00 Bégoc Dany TUR1011 4616807 C OOB TJ Turnov
12:14:00 Janata Matěj TJN1111 8277 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:17:00 Vakant 0 Vakant
12:20:00 Vakant 0 Vakant
12:23:00 Vakant 0 Vakant

H12 2.46 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Skácel Jan VLI0901 8663205 C Slavia Liberec orienteering
10:05:00 Šašek Jakub LTP0801 8028824 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:08:00 Kutek Matěj JEN0902 2113046 C OB Jenišovice
10:11:00 Lamač František TUR0901 1403060 C OOB TJ Turnov
10:14:00 Hrůzek Ondřej BOR0809 8237 B OK Jiskra Nový Bor
10:17:00 Týfa Daniel VLI0811 4411236 C Slavia Liberec orienteering
10:20:00 Kovanda Jonáš BOR0904 230718 C OK Jiskra Nový Bor
10:23:00 Šimerka Ondřej PGP0800 8648593 B SK Praga
10:26:00 Oravec Viktor TJN0814 2111800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:29:00 Kubec Adam DOB0900 2073719 C KOB Dobruška
10:32:00 Přinda Jan VLI0803 8299 C Slavia Liberec orienteering
10:35:00 Patka Marek BOR0902 8304112 B OK Jiskra Nový Bor
10:38:00 Zavadil Matěj VSP0904 2129183 C USK Praha
10:41:00 Gregor Marek DKP0914 887165 C Oddíl OB Kotlářka
10:44:00 Štembera Vítek TJN0801 8662690 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:47:00 Žemlík Eduard TUR0909 2119202 C OOB TJ Turnov
10:50:00 Nožička Jan TJN0809 2088176 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:53:00 Vilém Štěpán VLI0902 8518320 B Slavia Liberec orienteering
10:56:00 Karásek Vojtěch TUR0811 2148234 OOB TJ Turnov
10:59:00 Rod Matyáš VSP0803 2075699 C USK Praha
11:02:00 Lesák Marek TJN0811 8482115 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:05:00 Kopecký Oldřich KPY0900 2067675 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:08:00 Guida Francesco VLI0810 4402223 B Slavia Liberec orienteering
11:11:00 Zavadil Adam KAM0901 2148166 C OK Kamenice
11:14:00 Engel Adam DKP0910 2141934 C Oddíl OB Kotlářka
11:17:00 Guida Alessandro VLI0900 2419991 C Slavia Liberec orienteering
11:20:00 Termer Štěpán VSP0807 2113047 B USK Praha
11:23:00 Louda Matyáš TUR0912 2144118 C OOB TJ Turnov
11:26:00 Kučera Jakub VSP0900 2032189 C USK Praha
11:29:00 Jończy Michał 88P0801 8062008 MKS Paulinum Jelenia Góra
11:32:00 Machar Dan DKP1002 8080823 C Oddíl OB Kotlářka
11:35:00 Gajda Petr VSP0903 8028811 C USK Praha
11:38:00 Maděra Jakub VLI0906 2126375 C Slavia Liberec orienteering
11:41:00 Kalousek Dominik JEN0901 51544 C OB Jenišovice
11:44:00 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 B Slavia Liberec orienteering
11:47:00 Zavadil Štěpán KAM0902 2148177 C OK Kamenice
11:50:00 Doležal Jiří ROU0804 2067653 C SKOB Roudnice nad Labem
11:53:00 Vakant 0 Vakant
11:56:00 Vakant 0 Vakant
11:59:00 Vakant 0 Vakant

H14 4.29 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Studnička Jakub DKP0718 8080820 B Oddíl OB Kotlářka
10:05:00 Ticháček Jakub SJC0704 8190207 B Sportcentrum Jičín
10:08:00 Habán Oliver VLI0600 8655464 B Slavia Liberec orienteering
10:11:00 Brandejs Štěpán DKP0807 8080813 B Oddíl OB Kotlářka
10:14:00 Riby Philip LTP0702 7208204 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:17:00 Hübner Ondřej STB0700 52908 C TJ Stadion Nový Bor
10:20:00 Koliáš Štěpán DKP0610 8028856 B Oddíl OB Kotlářka
10:23:00 Dejnožka Martin TJN0600 8662693 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:26:00 Šubrt Jáchym DKP0800 2103736 B Oddíl OB Kotlářka
10:29:00 Drahoňovský Tomáš TUR0701 8667957 B OOB TJ Turnov
10:32:00 Jareš Ondřej KUL0600 8662371 C KOB Ústí nad Labem
10:35:00 Mertlík Vojtěch TUR0704 2108913 B OOB TJ Turnov
10:38:00 Horák Martin VSP0601 2085614 B USK Praha
10:41:00 Matouš Marek JEN0602 2104596 C OB Jenišovice
10:44:00 Víteček Šimon DKP0801 7020417 B Oddíl OB Kotlářka
10:47:00 Hůla Tomáš LBE0602 7300274 B TJ Lokomotiva Beroun
10:50:00 Votava Matěj KUL0601 8226319 C KOB Ústí nad Labem
10:53:00 Šálek Richard TUR0702 1403058 C OOB TJ Turnov
10:56:00 Míka Albert TJN0601 8662743 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:59:00 Lacina Jan DKP0717 2126351 B Oddíl OB Kotlářka
11:02:00 Řehoř Hynek TJN0700 2053559 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:05:00 Kuc David SCP0600 1007532 C OK Sparta Praha
11:08:00 Zurynek Jan TJN0605 8662746 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:11:00 Šimek Vojtěch LTP0601 8662368 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:14:00 Kalous Tomáš EKP0601 2060242 C VŠTJ Ekonom Praha
11:17:00 Březina Karel CHA0605 2095974 B OK Chrastava
11:20:00 Zeman Jakub BOR0704 4434 C OK Jiskra Nový Bor
11:23:00 Sychra Marek CHA0604 2067657 C OK Chrastava
11:26:00 Machar Matěj DKP0604 8080821 B Oddíl OB Kotlářka
11:29:00 Studničný Adam BOR0701 7531975 B OK Jiskra Nový Bor
11:32:00 Dolejší Jan DOK0602 8116777 B OK Doksy
11:35:00 Beneš Filip VLI0708 8033275 B Slavia Liberec orienteering
11:38:00 Machar Eda DKP0803 8080822 B Oddíl OB Kotlářka
11:41:00 Městka Václav VSP0600 8028854 B USK Praha
11:44:00 Bureš David VLI0707 2111722 C Slavia Liberec orienteering
11:47:00 Patka Kryštof BOR0702 8304111 B OK Jiskra Nový Bor
11:50:00 Jakša Karel DOK0700 2053512 C OK Doksy
11:53:00 Mencl Josef VSP0602 2021850 C USK Praha
11:56:00 Podrábský Ctibor VLI0700 8663117 B Slavia Liberec orienteering
11:59:00 Tomášek Prokop TUR0711 8226402 B OOB TJ Turnov
12:02:00 Hyxa Jan VLI0702 2126343 B Slavia Liberec orienteering
12:05:00 Sedláček Patrik DKP0816 2000574 B Oddíl OB Kotlářka
12:08:00 Mizera Jan TUR0707 2144117 C OOB TJ Turnov
12:11:00 Miklas Ondřej VLI0701 2420020 B Slavia Liberec orienteering
12:14:00 Vakant 0 Vakant
12:17:00 Vakant 0 Vakant
12:20:00 Vakant 0 Vakant

H16 5.24 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:16:00 Heřmánek Petr TUR0500 8680593 B OOB TJ Turnov
10:19:00 Maškarinec Marek VLI0501 2088216 C Slavia Liberec orienteering
10:22:00 Marek Matěj TJN0409 2103701 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:25:00 Šubrt Vojtěch DKP0502 886289 B Oddíl OB Kotlářka
10:28:00 Hruška Jakub TJN0403 2078466 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:31:00 Houžvička David TUR0501 7207877 C OOB TJ Turnov
10:34:00 Jelínek Šimon BOR0510 8160188 C OK Jiskra Nový Bor
10:37:00 Kuc Radim SCP0400 682668 C OK Sparta Praha
10:40:00 Pokorný Jan TJN0400 8659408 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:43:00 Janoušek Slávek BOR0400 1204999 B OK Jiskra Nový Bor
10:46:00 Sork Dominik TAP0504 8149881 B KOB Tretra Praha
10:49:00 Veselý Jakub BOR0406 2129241 C OK Jiskra Nový Bor
10:52:00 Vakant 0 Vakant
10:55:00 Vakant 0 Vakant
10:58:00 Vakant 0 Vakant
11:01:00 Vakant 0 Vakant

H18 5.45 km, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:36:00 Mencl Jan TUR0201 2108873 B OOB TJ Turnov
10:40:00 Dejnožka Vojtěch TJN0300 8659419 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:44:00 Sobiński Adrian 88P0800 8000577 MKS Paulinum Jelenia Góra
10:48:00 Romaniuk Vojtěch TJN0205 2070855 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:52:00 Jończy Jakub 88P0300 8071103 MKS Paulinum Jelenia Góra
10:56:00 Řehoř Vojta TJN0303 8662740 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:00:00 Zaleski Jakub 88P0302 2053614 MKS Paulinum Jelenia Góra
11:04:00 Šašek Jan LTP0301 52918 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:08:00 Mellan Jonáš TUR0308 888622 B OOB TJ Turnov
11:12:00 Riby Thomas LTP0202 7207873 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:16:00 Novák Daniel RUM0301 2801020 C ZOOB Rumburk
11:20:00 Vakant 0 Vakant
11:24:00 Vakant 0 Vakant

H20 5.45 km, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Klaška Martin DKP0100 8322332 B Oddíl OB Kotlářka
10:06:00 Meduna Jakub DOK0000 888634 B OK Doksy
10:12:00 Pavel Martin TJN0004 2045201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:18:00 Vakant 0 Vakant
10:24:00 Vakant 0 Vakant

H21L 8.99 km, 24 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:11:00 Beneš Jan SJC8703 8290987 C Sportcentrum Jičín
10:14:00 Šunka Jan LOU7600 7205005 C SK Moravan Louňovice
10:17:00 Šedivý Jan PGP8409 8644492 R SK Praga
10:20:00 Janata Martin TJN8306 8303050 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:23:00 Palas Jan SJC8507 8008014 C Sportcentrum Jičín
10:26:00 Tihon Michal PHK7905 8226369 C OK 99 Hradec Králové
10:29:00 Szenczi Gabriel VLI8700 8028809 C Slavia Liberec orienteering
10:32:00 Kolín Jan DKP7701 8007701 C Oddíl OB Kotlářka
10:35:00 Kalous Vladislav EKP7702 2058464 C VŠTJ Ekonom Praha
10:38:00 Landovský Jakub PGP9601 8663177 C SK Praga
10:41:00 Protiva Tomáš TAP8400 1420795 C KOB Tretra Praha
10:44:00 Horáček Michal VLI7700 500290 C Slavia Liberec orienteering
10:47:00 Fodor Petr TUR8103 8680583 C OOB TJ Turnov
10:50:00 Loudil Lukáš 0030001 8116761 Neregistrovaný
10:53:00 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
10:56:00 Zikmund Zdeněk SJC9703 8045221 C Sportcentrum Jičín
10:59:00 Klusák Martin DKP8704 8557 C Oddíl OB Kotlářka
11:02:00 Krejčík Jiří TZL8301 8931 C SKOB Zlín
11:05:00 Lužnický Jiří LIT8501 7205016 C KOB Litvínov
11:08:00 Matoušek Martin SPC7604 2109758 C SPORTICUS team
11:11:00 Samek Jakub VSP8800 1418767 C USK Praha
11:14:00 Wolf Filip TUR9701 8655449 C OOB TJ Turnov
11:17:00 Černý Ondřej EKP8511 7205000 C VŠTJ Ekonom Praha
11:20:00 Šafka Daniel KAM9105 8109377 C OK Kamenice
11:23:00 Janeček Jura EKP6701 8662291 C VŠTJ Ekonom Praha
11:26:00 Veselý Jakub PGP9503 7209346 C SK Praga
11:29:00 Dlabaja Tomáš TUR8303 500850 R OOB TJ Turnov
11:32:00 Šesták Marek VLI7403 8004275 C Slavia Liberec orienteering
11:35:00 Němeček Jan KAM9300 8648633 C OK Kamenice
11:38:00 Buk Michal ROU9601 2075669 C SKOB Roudnice nad Labem
11:41:00 Krejsa Martin CHT9001 8656563 C OOB SK Chrast
11:44:00 Sysel Ctibor PGP8700 515161 C SK Praga
11:47:00 Hodboď Jakub NNN1008 2067671 Neregistrovaní
11:50:00 Kazda Adam TJN9104 8660406 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:53:00 Čermák Jan LPU9301 8654903 C OK Lokomotiva Pardubice
11:56:00 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C Oddíl OB Kotlářka
11:59:00 Pustai David TJN9301 232645 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:02:00 Procházka Pavel PGP9002 515113 C SK Praga
12:05:00 Francke Michal TJN8600 2045203 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:08:00 Semík Ondřej KAM9401 8651935 C OK Kamenice
12:11:00 Drahoňovský Aleš TUR7201 8656594 C OOB TJ Turnov
12:14:00 Pospíšil Vítek PGP6803 8659382 C SK Praga
12:17:00 Uhlík Michal SJC8007 8003099 C Sportcentrum Jičín
12:20:00 Koucký Martin EKP9700 2032158 C VŠTJ Ekonom Praha
12:23:00 Průša Michal VSP7310 8667547 C USK Praha
12:26:00 Koucký Roman EKP6301 2035738 C VŠTJ Ekonom Praha
12:29:00 Petr Jan TJN8200 8282288 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:32:00 Malý Aleš JIL8702 1155115 C OK Jilemnice
12:35:00 Kučera Jan VSP7302 51650 C USK Praha
12:38:00 Henych Petr VLI6001 515132 C Slavia Liberec orienteering
12:41:00 Mielec Jaromír AOP9701 515123 C Orientační Běh Opava
12:44:00 Buzek Martin PGP8401 7051263 C SK Praga
12:47:00 Matějů Michal VLI7702 8116764 C Slavia Liberec orienteering
12:50:00 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C SK Praga
12:53:00 Francke Jan DOK8400 688312 C OK Doksy
12:56:00 Váňa Martin TUR8401 8403030 C OOB TJ Turnov
12:59:00 Komanec Václav SHK8406 995807 C OK Slavia Hradec Králové
13:02:00 Přikryl Petr PBM6708 7030567 C TJ Spartak 1. Brněnská
13:05:00 Vakant 0 Vakant
13:08:00 Vakant 0 Vakant
13:11:00 Vakant 0 Vakant

H21K 6.20 km, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Kopec Tomáš VLI8203 52641 C Slavia Liberec orienteering
10:03:00 Klomínský Václav KPY8700 8660916 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:06:00 Zakouřil Tomáš TUR7500 8014534 C OOB TJ Turnov
10:09:00 Kadečka Adam JEN9601 2085627 C OB Jenišovice
10:12:00 Albrecht David 0070001 8116731 HO Skol
10:15:00 Semík Jan VSP6507 8109425 C USK Praha
10:18:00 Kasse Jakub 0160001 8554 HO Jurije Garagina
10:21:00 Šákr Vít BOR9301 2032136 C OK Jiskra Nový Bor
10:24:00 Bořánek Petr VSP7000 8648561 C USK Praha
10:27:00 Nejman Stanislav TUR9500 7205012 C OOB TJ Turnov
10:30:00 Sliva Jan SCP7300 8648543 C OK Sparta Praha
10:33:00 Šmaus Jan TJN9700 8662721 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:36:00 Gajdoš Martin 0240001 2039802 EBB
10:39:00 Vokurka Jan TJN7501 8644872 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:42:00 Dang Michal 0130001 8152 KOR
10:45:00 Nitsch Karel FSP7611 8914 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:48:00 Peths Jan KRN8101 8116812 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:51:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 C USK Praha
10:54:00 Škrabálek Jan KYL7000 2067260 C SK SP Kylešovice
10:57:00 Semík Jakub VSP0000 446363 C USK Praha
11:00:00 Semík Luboš KAM6201 52279 C OK Kamenice
11:03:00 Žemlík Pavel TUR7135 8680592 C OOB TJ Turnov
11:06:00 Nykl Jan TAP9001 232158 KOB Tretra Praha
11:09:00 Doubek Petr SLA7000 8648574 C SKOB Slaný
11:12:00 Vakant 0 Vakant
11:15:00 Vakant 0 Vakant
11:18:00 Vakant 0 Vakant

H35 6.05 km, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:35:00 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C Sportcentrum Jičín
11:38:00 Melichar Jan DKP7500 416350 C Oddíl OB Kotlářka
11:41:00 Maděra Josef VLI7900 8028859 C Slavia Liberec orienteering
11:44:00 Hanzl Tomáš SJC8205 9965 C Sportcentrum Jičín
11:47:00 Gregor Martin DKP7705 8014551 C Oddíl OB Kotlářka
11:50:00 Kautský Jiří SCP8201 7260018 C OK Sparta Praha
11:53:00 Ehler Tomáš VSP8102 339016 C USK Praha
11:56:00 Ledecký Vladimír BOR8402 8149892 C OK Jiskra Nový Bor
11:59:00 Krtička Jan PLU7931 2067929 C TJ SOKOL Plumlov
12:02:00 Šrek Ondřej 0110001 2067665 neregistr
12:05:00 Žídek Karel TUR8207 1413718 C OOB TJ Turnov
12:08:00 Vrabec Ondřej SCP8303 1420800 C OK Sparta Praha
12:11:00 Čermák Radek PGP6405 1413333 C SK Praga
12:14:00 Dubec Pavel SCP8003 8648599 C OK Sparta Praha
12:17:00 Vakant 0 Vakant
12:20:00 Vakant 0 Vakant
12:23:00 Vakant 0 Vakant
12:26:00 Vakant 0 Vakant

H40 5.45 km, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 Pesničák Jan SMR7902 8266 C SNS Smržovka
11:33:00 Lipenský Robert CHA7201 2095964 C OK Chrastava
11:36:00 Machar Pavel DKP7903 2102794 C Oddíl OB Kotlářka
11:39:00 Rod Jan VSP7423 2067664 C USK Praha
11:42:00 Peteráč Zdeněk VLI7802 8109351 C Slavia Liberec orienteering
11:45:00 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C OK Jiskra Nový Bor
11:48:00 Pražák Michal TJN7900 8670764 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:51:00 Kolář David LOU7700 2143398 C SK Moravan Louňovice
11:54:00 Kadavý Petr CHA7800 2801027 C OK Chrastava
11:57:00 Kocman Jindřich BOR7612 1459071 C OK Jiskra Nový Bor
12:00:00 Jakubský Ondřej 0230001 7701 Jakubsky
12:03:00 Kutek Pavel JEN7701 2134359 C OB Jenišovice
12:06:00 Tomášek Ondřej TUV7001 411519 C SOK TJ Turnov
12:09:00 Sychra Zdeněk CHA7302 2085623 C OK Chrastava
12:12:00 Víteček Jan DKP7201 7007201 C Oddíl OB Kotlářka
12:15:00 Březina Jan CHA7604 2095960 C OK Chrastava
12:18:00 Šmol Marcel DOK7300 2053516 C OK Doksy
12:21:00 Vančura Martin ASU8049 51234 C Magnus Orienteering
12:24:00 Vilém Stanislav VLI7703 2080992 C Slavia Liberec orienteering
12:27:00 Matyáš Libor CHA7603 2059767 C OK Chrastava
12:30:00 Přinda Lukáš VLI7701 8300 C Slavia Liberec orienteering
12:33:00 Krejčí Jaroslav BOR6302 8660925 C OK Jiskra Nový Bor
12:36:00 Erbert Ladislav PEN7700 8516415 OK RECO Sport
12:39:00 Kmínek Jan DOK7801 2053502 C OK Doksy
12:42:00 Juřina František FYD7800 8329 C Jizerský klub OB Frýdlant
12:45:00 Pachner Pavel CHA7501 7700075 C OK Chrastava
12:48:00 Kvášovský Jakub LTU7802 2116474 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:51:00 Feřt Martin VLI7704 2118489 C Slavia Liberec orienteering
12:54:00 Hejna Pavel NNN1009 2148210 Neregistrovaní
12:57:00 Vakant 0 Vakant
13:00:00 Vakant 0 Vakant

H45 5.21 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 Harazin Martin VLI7400 899176 C Slavia Liberec orienteering
10:23:00 Novotný Dušan TJN7002 8662701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:26:00 Vláčil Daniel RIC7307 887622 C OB Říčany
10:29:00 Oravec Tomáš TJN7505 2059775 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:32:00 Střelba Ondřej PGP7510 7209464 C SK Praga
10:35:00 Houda Vítězslav CHA7300 2049586 C OK Chrastava
10:38:00 Kubeša Vladimír VLI7507 8660479 C Slavia Liberec orienteering
10:41:00 Prox Jakub RIC7406 2111745 C OB Říčany
10:44:00 Novák Libor OKP6504 51680 C SK OK 24 Praha
10:47:00 Kvapil Petr TUV7402 8322 C SOK TJ Turnov
10:50:00 Rejman Josef BOR7415 8160173 C OK Jiskra Nový Bor
10:53:00 Mrkvička Jiří TJN7101 8670752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:56:00 Koudelka Tomáš BOR7513 8415 C OK Jiskra Nový Bor
10:59:00 Hůla Pavel LBE7300 8667504 C TJ Lokomotiva Beroun
11:02:00 Hájek Jan TUV7301 5788 C SOK TJ Turnov
11:05:00 Novotný Tomáš TUR7405 416120 C OOB TJ Turnov
11:08:00 Jeřábek Petr BOR7105 8160177 C OK Jiskra Nový Bor
11:11:00 Balogh Jan TJN7500 2032176 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:14:00 Martinec Pavel LTP7003 9201628 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:17:00 Skal Jaroslav TJN7504 2069076 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:20:00 Štverák Jan CHA7301 2419931 C OK Chrastava
11:23:00 Kunc Radovan TJN5549 8670777 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:26:00 Hrůzek Libor BOR7400 8243 C OK Jiskra Nový Bor
11:29:00 Žemla Tomáš KAM7105 8090129 C OK Kamenice
11:32:00 Vácha Tomáš BOR7409 8160174 C OK Jiskra Nový Bor
11:35:00 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:38:00 Hrdý Pavel VLI7404 2800326 C Slavia Liberec orienteering
11:41:00 Fanta Miroslav EKP5800 8414109 C VŠTJ Ekonom Praha
11:44:00 Müller Rico 31D6400 8020222 SV Lengefeld
11:47:00 Šubrt Antonín DKP7100 7201757 C Oddíl OB Kotlářka
11:50:00 Pecka Jan EKP6800 8659399 C VŠTJ Ekonom Praha
11:53:00 Waldhauser Martin BOR7106 8408 C OK Jiskra Nový Bor
11:56:00 Lamač Jaroslav TUR7203 8068 C OOB TJ Turnov
11:59:00 Lacina Martin DKP7502 2129254 C Oddíl OB Kotlářka
12:02:00 Němeček Jan VSP6201 8028885 C USK Praha
12:05:00 Schindler Jiří TJN6301 416828 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:08:00 Danko Tomáš CHA7200 436410 C OK Chrastava
12:11:00 Kvasnička Ladislav KDZ7400 2144073 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
12:14:00 Novák Petr RUM7401 2120650 C ZOOB Rumburk
12:17:00 Macháček Aleš FYD6400 8333 C Jizerský klub OB Frýdlant
12:20:00 Zabořil Michal JEN7101 8226405 C OB Jenišovice
12:23:00 Šašek Jan LTP7308 7207880 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:26:00 Sucharda Jiří BOR5802 51542 C OK Jiskra Nový Bor
12:29:00 Horák Pavel (Starosta) VSP7305 2032184 C USK Praha
12:32:00 Jończy Daniel 88P7500 8020375 MKS Paulinum Jelenia Góra
12:35:00 Siegl Roman MFP6700 8648567 C Matfyz Praha
12:38:00 Jirásek Milan VSP7403 8116685 C USK Praha
12:41:00 Baldrian Petr PGP7203 888639 C SK Praga
12:44:00 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C OK Chrastava
12:47:00 Zaydlar Michal JLI7100 301631 C OB Jizerky
12:50:00 Karvánek Petr BOR6600 8513 C OK Jiskra Nový Bor
12:53:00 Vakant 0 Vakant
12:56:00 Vakant 0 Vakant

H50 4.77 km, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Šimek Stanislav LTP6602 7210123 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:04:00 Beneš Petr KDZ6700 301113 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
10:07:00 Hinterholzinger Petr KUL6702 8226415 C KOB Ústí nad Labem
10:10:00 Valášek Petr KAM6600 52276 C OK Kamenice
10:13:00 Honzík Tomáš VLI7000 9102148 C Slavia Liberec orienteering
10:16:00 Žejdlík Michal LTP7001 8662345 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:19:00 Průšek Petr STB7000 1418754 C TJ Stadion Nový Bor
10:22:00 Posselt Martin TJN6802 8670801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:25:00 Eichler Petr KAS6900 682631 C KOB Kamenický Šenov
10:28:00 Machara Martin BOR6900 8149895 C OK Jiskra Nový Bor
10:31:00 Žucha Jiří TJN6603 8226303 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:34:00 Houžvička Jindřich TUR6912 51225 C OOB TJ Turnov
10:37:00 Uhlík Jan DKP6603 2144079 C Oddíl OB Kotlářka
10:40:00 Zavadil Vladimír VSP6710 2129230 C USK Praha
10:43:00 Šritr Martin TUV6802 8061476 C SOK TJ Turnov
10:46:00 Studničný Jaroslav BOR7004 8412 C OK Jiskra Nový Bor
10:49:00 Kubec Martin DOB7002 1400420 C KOB Dobruška
10:52:00 Jareš Daniel KUL6900 8226351 C KOB Ústí nad Labem
10:55:00 Čaloun Michal VLI6801 2109695 C Slavia Liberec orienteering
10:58:00 Beránek Petr BOR6701 8402 C OK Jiskra Nový Bor
11:01:00 Sedláček Jaroslav ROZ6801 51894 C OK Roztoky
11:04:00 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C TJ Jiskra Hořice
11:07:00 Souček Miloslav KDZ7000 2144049 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
11:10:00 Zurynek Jan EKP7003 2102701 C VŠTJ Ekonom Praha
11:13:00 Vakant 0 Vakant
11:16:00 Vakant 0 Vakant

H55 4.47 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:25:00 Doškář Boris BOR6400 8160181 C OK Jiskra Nový Bor
11:28:00 Šedivý Jiří EKP5500 682645 C VŠTJ Ekonom Praha
11:31:00 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
11:34:00 Bruner Luboš LTP6501 682114 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:37:00 Pustai Josef TJN6300 232643 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:40:00 Kraus Ota TJP5700 53514 C TJ Sokol Troja
11:43:00 Picek Jan TJN6500 416839 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:46:00 Zavadil Pavel KAM6401 2148219 C OK Kamenice
11:49:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
11:52:00 Kožina Petr PGP6000 1700084 C SK Praga
11:55:00 Hanuš Pavel LTU6501 8680288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:58:00 Mareš Hynek JEN6101 2067342 C OB Jenišovice
12:01:00 Vrabec Martin SCP6100 2125364 C OK Sparta Praha
12:04:00 Pech Richard 0050001 2148088 Och421
12:07:00 Šubrt Pavel SMB6301 7703 C SKOB Mladá Boleslav
12:10:00 Procházka Radek LPU6504 2060272 C OK Lokomotiva Pardubice
12:13:00 Švarc Jiří JEN6201 865655 C OB Jenišovice
12:16:00 Vakant 0 Vakant
12:19:00 Vakant 0 Vakant
12:22:00 Vakant 0 Vakant

H60 4.48 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C OOB TJ Turnov
10:05:00 Soukup Václav VSP5600 232045 C USK Praha
10:08:00 Hudský Vlastimil TUR5100 8214 C OOB TJ Turnov
10:11:00 Eiselt Miloš LTP5802 7208240 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:14:00 Janata Petr TJN5603 232507 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:17:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C OK Sparta Praha
10:20:00 Vokuš Zdeněk TJN5601 2148156 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:23:00 Špičák Aleš DKP5500 8641 C Oddíl OB Kotlářka
10:26:00 Horák Petr TJN5602 8680309 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:29:00 Dikoš Pavel BOR6003 8160176 C OK Jiskra Nový Bor
10:32:00 Beneš Josef SJC5801 9907 C Sportcentrum Jičín
10:35:00 Dragowski Robert TUR5906 887222 C OOB TJ Turnov
10:38:00 Vakant 0 Vakant
10:41:00 Vakant 0 Vakant
10:44:00 Vakant 0 Vakant

H65 4.17 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:04:00 Kaška Rudolf CHA5500 1426021 C OK Chrastava
10:07:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
10:10:00 Škoda Přemek VLI5301 9201066 C Slavia Liberec orienteering
10:13:00 Provazník Jiří TUR5102 1511127 C OOB TJ Turnov
10:16:00 Juřina Robert FYD4900 8332 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:19:00 Barták Jiří CHA5100 8161 C OK Chrastava
10:22:00 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C Slavia Liberec orienteering
10:25:00 Erlebach Josef JIL5201 8516412 C OK Jilemnice
10:28:00 Pavlík Milan CHA5400 51231 C OK Chrastava
10:31:00 Šikola Alexej LJN5301 446348 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
10:34:00 Jelínek Martin PGP5103 232091 C SK Praga
10:37:00 Polák Zdeněk VSP5203 51740 C USK Praha
10:40:00 Valter Petr KBP4500 6645 C KBP Praha
10:43:00 Vakant 0 Vakant
10:46:00 Vakant 0 Vakant
10:49:00 Vakant 0 Vakant
10:52:00 Vakant 0 Vakant

H70 3.78 km, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Matoušek Luboš LJN4700 7741 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
11:04:00 Novotný Jiří SLP4601 51621 C OOB Slavia Praha
11:07:00 Procházka Aleš DKP4700 8266333 C Oddíl OB Kotlářka
11:10:00 Smetana Radim CHA4700 8153 C OK Chrastava
11:13:00 Duda František KPY4600 2103786 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:16:00 Jakubec Jindřich TUR4801 8644556 C OOB TJ Turnov
11:19:00 Lusk Karel CHA5002 8160 C OK Chrastava
11:22:00 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C Slavia Liberec orienteering
11:25:00 Ševčík Milan CHA5003 8516930 C OK Chrastava
11:28:00 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C ZOOB Rumburk
11:31:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
11:34:00 Uher Petr VSP5001 8666868 C USK Praha
11:37:00 Dvořák Vlastimil BOV4901 51370 C TJ Baník Ostrava OKD
11:40:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 8045137 C USK Praha
11:43:00 Lukavec Míla TJN4901 2060202 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:46:00 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C SOK TJ Turnov
11:49:00 Ježek Ladislav VLI4900 8516753 C Slavia Liberec orienteering
11:52:00 Vakant 0 Vakant
11:55:00 Vakant 0 Vakant
11:58:00 Vakant 0 Vakant

H75 2.71 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Rakovec Miloš SCP4500 443066 C OK Sparta Praha
10:08:00 Šplíchal Jiří OKP4500 2087699 C SK OK 24 Praha
10:14:00 Vakant 0 Vakant
10:20:00 Vakant 0 Vakant
10:26:00 Vakant 0 Vakant

H80 2.61 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:38:00 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C OK Jiskra Nový Bor
10:44:00 Úlehla Zdeněk BOR4001 2090863 C OK Jiskra Nový Bor
10:50:00 Picek Jan TJN4000 434577 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:56:00 Venuš Jaroslav BOR3800 8426 C OK Jiskra Nový Bor
11:02:00 Petrželka Pavel TJN3800 52900 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:08:00 Beránek Miroslav BOR3900 8550 C OK Jiskra Nový Bor
11:14:00 Vakant 0 Vakant
11:20:00 Vakant 0 Vakant
11:26:00 Vakant 0 Vakant

HDR 2.68 km, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Florian Eduard NNN1004 2067674 Neregistrovaní
10:00:00 Handrik Adam NNN1003 2067673 Neregistrovaní
10:00:00 Feštr Albert TUR1213 1000 C OOB TJ Turnov
10:00:00 Fáber Matyáš NNN1007 8547 Neregistrovaní
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Uhlíková Eva SJC1650 51180 Sportcentrum Jičín
10:00:00 Feřtová Alžběta VLI1451 2144040 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Týfová Ella VLI1150 4411235 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Ponc Sébastien FYD1201 2067658 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:00:00 Ticháček Jonáš SJC1302 9940 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 Žídek Filip Eldar TUR1408 4406054 C OOB TJ Turnov
10:00:00 Žídek Petr Einar TUR1207 4406053 C OOB TJ Turnov
10:00:00 Horáčková Eliška VLI1450 4402235 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Louda Štěpán TUR1209 4406057 C OOB TJ Turnov
10:00:00 Holata Vojtěch TAP1300 2115740 C KOB Tretra Praha
10:00:00 Balgová Aneta DKP1553 2039213 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Karban Štěpán DKP1313 0 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Kolín Jonáš DKP1500 9000007 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Drbohlav Marek 0100002 2067680 Lkvc
10:00:00 Sedláková Helena DKP1352 2118492 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Neyrinck Nina VSP1350 2106722 C USK Praha
10:00:00 Lankaš Vojtěch CHA1500 8173 OK Chrastava
10:00:00 Kopecká Magdaléna KPY8250 2148140 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:00:00 Vejnar Jonáš 0010001 4411248 Oldřichov v Hájích
10:00:00 Raisr Ivo VLI7803 1459052 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Proxová Veronika RIC1350 2115715 C OB Říčany
10:00:00 Lankaš Antonín CHA1200 8167 OK Chrastava
10:00:00 Mullis Elizabeth DKP1651 2075697 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Novotný Metoděj Vavřinec 0020002 2067677 Maxidum
10:00:00 Guida Sebastian VLI1302 4402229 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Kopecký Hynek VSP1300 49385 C USK Praha
10:00:00 Hübnerová Olivie STB1351 52912 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Válek Štěpán BOR1301 4414 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 Podhorný Prokop VLI1303 4411240 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Palas Tomáš SJC1501 500267 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 Kyselovská Nella BOR1252 4401 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 Seemann Eliška KDZ1451 2000577 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
10:00:00 Peths Sebastian KRN1200 446353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:00:00 Pethsová Isabella KRN1051 51933 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:00:00 Pachner Ota CHA1400 5177 C OK Chrastava
10:00:00 Míka Tomáš VCB1403 2115728 C OB České Budějovice
10:00:00 Jůzová Beáta KDZ1550 2000597 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
10:00:00 Votava Jan VLI1400 2106735 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Průšková Veronika STB1352 682367 C TJ Stadion Nový Bor

P 2.21 km, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Kalousová Radka EKP7550 2088154 C VŠTJ Ekonom Praha
10:00:00 Koníčková Pavlína TJN7551 2067651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:00:00 Faltysová Zuzana 0270001 2067667 Faltysovi
10:00:00 Kottíková Pavlína TJN7751 411593 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:00:00 Kačírková Kateřina 0330002 515152 Neregistrovaní-Nikola
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Šimerka Jan NNN1006 7210932 Neregistrovaní
10:00:00 Jirků Nikola 0330001 51600 Neregistrovaní-Nikola
10:00:00 Vaňourková Jitka BOR7252 1420232 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 Maškarincová Hana VLI7553 2088151 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Hnídek Stanislav 0200001 2073662 Tanvald
10:00:00 Sokolová Miroslava VLI7151 2067662 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Drahoňovská Petra TUR7455 888638 C OOB TJ Turnov
10:00:00 Kottíková Lucie TJN0657 8662704 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:00:00 Čabanová Eva FYD0951 2134262 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:00:00 Čabanová Petra FYD7550 2134265 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Harazinová Zuzana VLI0650 8291 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Karochová Simona DKP8853 8282888 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Koutná Marie 0080001 2067678 Koutní
10:00:00 Čalounová Jana 0060001 2134294 *Jana*
10:00:00 Šašková Hana LTP7552 897359 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:00:00 Mencl Miloslav VSP6505 52277 C USK Praha
10:00:00 Kutková Tereza JEN0752 2112732 C OB Jenišovice
10:00:00 Barsová Lucie VLI6851 4402227 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Neyrinck Noel VSP7012 2067921 C USK Praha
10:00:00 Petrová Věra VLI6251 51218 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Kutková Hana JEN8050 2112773 C OB Jenišovice
10:00:00 Nedvídková Jitka RUM5151 8245050 ZOOB Rumburk
10:00:00 Pechová Helena VLI7251 4402220 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Kunášek Martin VLI7405 2067661 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Kunášková Zuzana VLI8154 4402225 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Lacinová Zuzana DKP1055 2129251 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Lacinová Hanka DKP7952 2111754 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
10:00:00 Válková Karolína TUV0951 2120061 C SOK TJ Turnov
10:00:00 Votavová Světla 0170002 1000453 DSVJ
10:00:00 Pavel Jiří TJN7100 2070804 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:00:00 Harazinová Radka VLI7650 49387 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Harazinová Tereza VLI0850 2135181 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Kutková Petra STB7850 52904 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Harazinová Kateřina VLI1255 4402216 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Matyáš Vojtěch CHA0202 2049595 C OK Chrastava
10:00:00 Vokál Jiří CHA5001 8159 C OK Chrastava
10:00:00 Drbohlav Mirek 0100001 2067679 Lkvc
10:00:00 Šimerka Jakub PGP0407 682658 C SK Praga
10:00:00 Válek Ondřej 0140001 1420239 Aktivit
10:00:00 Válek Matěj 0140002 4287 Aktivit
10:00:00 Jelínková Lenka 0120001 2049590 Jelínková
10:00:00 Dolejší Miloš DOK6700 434808 C OK Doksy

T4 3.82 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Šafka Jan 15G6600 51745 DRONGO
10:00:00 Khelová Petra SCP7850 416140 C OK Sparta Praha
10:00:00 Malečková Iva PGP7559 2067949 C SK Praga
10:00:00 Brzobohatá Pavla KDZ7550 2144057 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
10:00:00 Šafková Petra KAM6650 51278 C OK Kamenice
10:00:00 Chrz Pavel KUL6700 8662286 C KOB Ústí nad Labem
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Preclíková Jana TUR8160 682650 C OOB TJ Turnov
10:00:00 Leníková Jana DLT6151 440490 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:00:00 Šebelková Štěpánka VLI7851 2127581 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Reisingerová Eliška DLT0151 440404 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:00:00 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 Haková Magda PGP7651 2051544 C SK Praga
10:00:00 Holata Radek TAP8100 2067966 C KOB Tretra Praha
10:00:00 Nosek Martina DLT7251 236061 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:00:00 Nosek Petr DLT6901 336778 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:00:00 Proxová Lada RIC8350 2111736 C OB Říčany
10:00:00 Kotyšanová Lucie RUM8750 301543 ZOOB Rumburk
10:00:00 Novotný Vít 0020001 2067676 Maxidum
10:00:00 Chrz Martin JIL7002 2067656 C OK Jilemnice
10:00:00 Vlčková Petra BOR7859 8385 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 Holečková Žanet 0210001 2067666 nnn
10:00:00 Maškarinec Petr VLI7303 2088185 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Bochenková Jana DOR6150 232174 C OK Dobříš
10:00:00 Maškarinec Štěpán VLI0304 2088197 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Menclová Silvie VSP7050 51749 C USK Praha
10:00:00 Gibbonsová Jitka TUV7252 2126365 C SOK TJ Turnov
10:00:00 Votava David 0170001 8517319 DSVJ
10:00:00 Válková Martina TUV7051 2120071 C SOK TJ Turnov
10:00:00 Štveráková Eliška CHA0553 2095957 C OK Chrastava
10:00:00 Beranová Iva VSP7150 2021834 C USK Praha

T6 6.06 km, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Juklíček Jakub 0220001 2134340 ZuKuŠiJo
10:00:00 Juklíčková Zuzana 0220002 2134330 ZuKuŠiJo
10:00:00 Trnková Dana VSP7351 2021823 C USK Praha
10:00:00 Karban Zdeněk DKP7700 0 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Mairich Vít TJN7200 2059726 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:00:00 Němečková Eliška 0260001 307416 Glede team
10:00:00 Hruška Antonín 0320001 2067669 Náhodný kolemjdoucí
10:00:00 Týfa Lukáš NNN1005 7752 Neregistrovaní
10:00:00 Landovská Ivana PGP6251 416118 C SK Praga
10:00:00 Jelínková Zora PGP8851 232167 C SK Praga
10:00:00 Khel Richard SCP7500 7202899 C OK Sparta Praha