Startovka závodu: Veřejný závod (Akademické M ČR)

Datum:
02.09.2020
Místo konání:
Mohelnice
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
UOL - SOB Olomouc
Mapa:
1: 4000
Ředitel závodu:
Vystavěl Dušan - R1
Hlavní rozhodčí:
Smička Jindřich - R3
Stavitel tratí:
Vystavěl Dušan - R1
Kategorie:
D     DOPEN     H     HOPEN    
D
3.00 km, 15 m, 18 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
91 2060297 Dosedělová Klára STE9751 C SK SKI-OB Šternberk 16:01:00
92 8629753 Chaloupková Veronika CHC9852 C K.O.B. Choceň 16:02:00
93 8680611 Ondráčková Lucie CHT9254 C OOB SK Chrast 16:03:00
94 2108866 Škrabalová Šárka KON9888 C KOB Konice 16:04:00
95 8301161 Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 16:05:00
96 2800315 Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 16:06:00
97 8656525 Horová Pavla LPU9457 C OK Lokomotiva Pardubice 16:07:00
98 7208096 Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 16:08:00
99 8414094 Hornová Lenka UOL9053 C SOB Olomouc 16:09:00
100 8655372 Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 16:10:00
101 2120659 Vlachová Eliška KON9572 C KOB Konice 16:11:00
102 8120499 Janoušková Lucie BOR9954 C OK Jiskra Nový Bor 16:12:00
103 8656678 Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 16:13:00
104 1441628 Nedbálková Hana ZBM9755 C SK Žabovřesky Brno 16:14:00
105 8662330 Matušková Jana RBK9999 C SK Radioklub Blansko 16:15:00
106 8033202 Kašparová Lucie CHT9652 C OOB SK Chrast 16:16:00
107 8181015 Voltrová Alena DKP9956 C Oddíl OB Kotlářka 16:17:00
108 8516755 Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 16:18:00
109 2120658 Vlachová Kateřina KON9898 C KOB Konice 16:19:00
110 8660435 Firešová Markéta ZBM9951 R SK Žabovřesky Brno 16:20:00
111 8659381 Opálková Martina BBM0050 R BETA URSUS Orienteering 16:21:00
112 8271093 Landovská Petra KAM9354 E OK Kamenice 16:22:00
113 8660906 Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 16:23:00
114 8654917 Kavánková Iva TZL9753 C SKOB Zlín 16:24:00
115 8656609 Čechová Tereza KAM9852 E OK Kamenice 16:25:00
116 8662300 Špringlová Kamila TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno 16:26:00
117 8663209 Červená Adéla SHK9755 C OK Slavia Hradec Králové 16:27:00
118 8404001 Hájková Eliška KAM9851 C OK Kamenice 16:28:00
119 8656582 Janošíkova Tereza SSU9953 E SK Severka Šumperk 16:29:00
120 8660903 Sokolářová Šárka TUR9999 R OOB TJ Turnov 16:30:00
121 8654895 Hančová Petra LPU9659 C OK Lokomotiva Pardubice 16:31:00
122 8659389 Grycová Kateřina TBM0058 R KOS TJ Tesla Brno 16:32:00
123 8656599 Peterová Jana LPU0057 R OK Lokomotiva Pardubice 16:33:00
124 8518318 Chovancová Zuzana TZL9754 C SKOB Zlín 16:34:00
125 8656601 Nechanická Klára TBM0055 R KOS TJ Tesla Brno 16:35:00
126 8246428 Jeřábková Jitka TZL9453 R SKOB Zlín 16:36:00
127 8644883 Indráková Adéla ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 16:37:00
128 8425544 Semrádová Jana CHC9951 C K.O.B. Choceň 16:38:00
129 8644879 Chaloupská Barbora PHK9951 E OK 99 Hradec Králové 16:39:00
130 8656518 Benešová Jana CTB9452 R SK OB Chotěboř 16:40:00
131 8660401 Šimková Johanka ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno 16:41:00
132 8644877 Knapová Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice 16:42:00
DOPEN
3.00 km, 15 m, 18 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
134 446344 Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 17:07:00
135 7300179 Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 17:08:00
136 8659406 Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 17:09:00
137 8660567 Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 17:10:00
138 8667995 Mazalová Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 17:11:00
139 8670784 Jílková Pavla UOL0753 B SOB Olomouc 17:12:00
140 2108903 Mikošková Marie STE0552 B SK SKI-OB Šternberk 17:13:00
141 8660531 Bídová Markéta UOL0352 A SOB Olomouc 17:14:00
142 8516424 Burdová Helena STE0653 B SK SKI-OB Šternberk 17:15:00
143 8226380 Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov 17:16:00
144 8226335 Šaňáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc 17:17:00
145 2108918 Zatloukalová Julie STE0650 B SK SKI-OB Šternberk 17:18:00
146 8660355 Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 17:19:00
147 8226429 Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 17:20:00
148 8226374 Paulíčková Tereza UOL0750 B SOB Olomouc 17:21:00
149 8655379 Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 17:22:00
150 8680425 Jílková Lenka UOL0654 A SOB Olomouc 17:23:00
151 8629757 Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 17:24:00
152 8004346 Raclavská Vlaďka UOL0253 A SOB Olomouc 17:25:00
153 8662427 Jirčáková Martina LCE8951 R OOB TJ Slovan Luhačovice 17:26:00
H
3.50 km, 15 m, 21 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 1418762 Beneš Miroslav KON9915 C KOB Konice 16:01:00
2 8141421 Žák Jan LPU9802 C OK Lokomotiva Pardubice 16:02:00
3 8662444 Müller Jonáš KSU9906 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:03:00
4 8667987 Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 16:04:00
5 8662750 Panovec Kryštof LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovice 16:05:00
6 8221295 Deml Tomáš LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice 16:06:00
7 8662437 Jílek Ondřej KSU9908 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:07:00
8 8656598 Bartoš Vojtěch MLA9802 C MLOK Mariánské Lázně 16:08:00
9 7208224 Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 16:09:00
10 8655413 Kovařík Martin SIT0101 B OK SILESIA 16:10:00
11 8221133 Šafka Sebastian KAM0101 A OK Kamenice 16:11:00
12 8655415 Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové 16:12:00
13 2075669 Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 16:13:00
14 8656711 Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 16:14:00
15 8680382 Škvor Ota KAM9900 C OK Kamenice 16:15:00
16 8516425 Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 16:16:00
17 8660427 Kelbl Vladimír ZBM9711 C SK Žabovřesky Brno 16:17:00
18 8659400 Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 16:18:00
19 9988866 Chmelař Martin ASU9505 C Magnus Orienteering 16:19:00
20 8662445 Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:20:00
21 8000049 Pokorný David SRK9701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:21:00
22 8660419 Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 16:22:00
23 8053577 Semrád Ladislav CHC9701 C K.O.B. Choceň 16:23:00
24 7205561 Šabata Milan SRK9904 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:24:00
25 8071299 Hraboš Matej TBM9547 C KOS TJ Tesla Brno 16:25:00
26 8656733 Bořánek Michal VSP0007 R USK Praha 16:26:00
27 8656528 Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 16:27:00
28 8334332 Rajnoha David TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno 16:28:00
29 8656689 Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 16:29:00
30 8663153 Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 16:30:00
31 2091539 Bečvář Petr OPI9800 C Orientační sporty Písek 16:31:00
32 8662294 Matuš Vojtěch VRB9606 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 16:32:00
33 8648607 Pelikán Lukáš PGP9810 C SK Praga 16:33:00
34 2060295 Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 16:34:00
35 8656615 Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 16:35:00
36 8053542 Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 16:36:00
37 8656558 Horčička Vít TBM9919 E KOS TJ Tesla Brno 16:37:00
38 8629756 Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 16:38:00
39 8657100 Koštejn Vít DOK9800 C OK Doksy 16:39:00
40 8396969 Minář Marek ZBM9444 E SK Žabovřesky Brno 16:40:00
41 8656624 Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové 16:41:00
42 8656697 Sýkora Vojtěch LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovice 16:42:00
43 8200008 Burda Matěj BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor 16:43:00
44 8656628 Bendák Jan PHK9800 R OK 99 Hradec Králové 16:44:00
45 8645928 Mudrák Štěpán LCE9601 E OOB TJ Slovan Luhačovice 16:45:00
46 8656693 Vystavěl Ondřej JPV9807 C Oddíl OS SK Prostějov 16:46:00
47 8651709 Hlaváč Ondřej ZBM9901 E SK Žabovřesky Brno 16:47:00
48 8656727 Netuka Vojtěch SHK9701 C OK Slavia Hradec Králové 16:48:00
49 8660571 Rusý Tomáš KAM9301 R OK Kamenice 16:49:00
50 8644873 Horvát Petr TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno 16:50:00
51 8656722 Hirš Otakar ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno 16:51:00
52 8662426 Vavrys Johan LCE9302 R OOB TJ Slovan Luhačovice 16:52:00
53 8656592 Křivda Tomáš CHC9901 E K.O.B. Choceň 16:53:00
54 8656521 Glonek Jakub KAM9602 E OK Kamenice 16:54:00
HOPEN
3.50 km, 15 m, 21 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
58 8659407 Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 17:07:00
59 8080829 Sedláček Patrik DKP0816 B Oddíl OB Kotlářka 17:08:00
60 8645931 Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 17:09:00
61 8629754 Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 17:10:00
62 8662343 Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:11:00
63 8090134 Svoboda Radek STE0207 A SK SKI-OB Šternberk 17:12:00
64 8666873 Gawel Jiří JBM5700 JG Sport 17:13:00
65 8667526 Damek Ondřej SIT0503 B OK SILESIA 17:14:00
66 8516416 Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 17:15:00
67 8116732 Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 17:16:00
68 8007502 Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 17:17:00
69 1417263 Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 17:18:00
70 8670783 Štábl Patrik KSU0606 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:19:00
71 8656687 Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 17:20:00
72 7203335 Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 17:21:00
73 8656745 Adámek Filip TBM0101 A KOS TJ Tesla Brno 17:22:00
74 8028866 Klusáček Radim BOR7710 C OK Jiskra Nový Bor 17:23:00
75 8660591 Poklop Martin SSU8802 R SK Severka Šumperk 17:24:00
76 8656681 Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 17:25:00
77 8440505 Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 17:26:00
78 8199402 Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 17:27:00
79 8680426 Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:28:00
80 8663202 Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 17:29:00
81 7504110 Trávníček Jan PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov 17:30:00
82 8662429 Štábl Adam KSU0401 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:31:00
83 2115730 Možný Stanislav PVP7700 C VSK Přírodní vědy Praha 17:32:00
84 8116756 Procházka Josef KON7219 C KOB Konice 17:33:00
85 8656569 Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 17:34:00
86 2118486 Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 17:35:00
87 8663128 Byrtus Jakub SIT0502 B OK SILESIA 17:36:00
88 8655380 Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 17:37:00
89 8660477 Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 17:38:00
90 8655385 Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 17:39:00
91 8656740 Kovařík Tomáš SIT0401 B OK SILESIA 17:40:00
92 8080830 Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 17:41:00
93 8660402 Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 17:42:00
94 8680413 Tomanek Lukáš KSU0502 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:43:00
95 8656587 Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 17:44:00