Logo

Startovka závodu: Veřejný závod (Akademické M ČR)

Datum:
03.09.2020
Místo konání:
Stražisko
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
UOL - SOB Olomouc
Mapa:
1: 10000
Ředitel závodu:
Vystavěl Dušan - R1
Hlavní rozhodčí:
Smička Jindřich - R3
Stavitel tratí:
Otrusina Jiří - R1
Kategorie:
D     DOPEN     H     HOPEN    

D 3.90 km, 100 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 61 Horová Pavla LPU9457 8656525 C OK Lokomotiva Pardubice
10:03:00 62 Sedláčková Linda ROZ0050 8516755 B OK Roztoky
10:05:00 63 Voltrová Alena DKP9956 8181015 C Oddíl OB Kotlářka
10:07:00 64 Dosedělová Klára STE9751 2060297 C SK SKI-OB Šternberk
10:09:00 65 Kopecká Johana PGP9956 2021848 C SK Praga
10:11:00 66 Ondráčková Lucie CHT9254 8680611 C OOB SK Chrast
10:13:00 67 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C OK Roztoky
10:15:00 68 Pavlíková Markéta CHA0050 7208096 A OK Chrastava
10:17:00 69 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:19:00 70 Škrabalová Šárka KON9888 2108866 C KOB Konice
10:21:00 71 Hornová Lenka UOL9053 8414094 C SOB Olomouc
10:23:00 72 Kašparová Lucie CHT9652 8033202 C OOB SK Chrast
10:25:00 73 Matušková Jana RBK9999 8662330 C SK Radioklub Blansko
10:27:00 74 Chaloupková Veronika CHC9852 8629753 C K.O.B. Choceň
10:29:00 75 Vlachová Kateřina KON9898 2120658 C KOB Konice
10:31:00 76 Janoušková Lucie BOR9954 8120499 C OK Jiskra Nový Bor
10:33:00 77 Nedbálková Hana ZBM9755 1441628 C SK Žabovřesky Brno
10:35:00 78 Vlachová Eliška KON9572 2120659 C KOB Konice
10:37:00 79 Benešová Jana CTB9452 8656518 R SK OB Chotěboř
10:39:00 80 Knapová Jana LPU9053 8644877 E OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 81 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 A KOS TJ Tesla Brno
10:43:00 82 Chaloupská Barbora PHK9951 8644879 E OK 99 Hradec Králové
10:45:00 83 Jeřábková Jitka TZL9453 8246428 R SKOB Zlín
10:47:00 84 Šimková Johanka ZBM9350 8660401 R SK Žabovřesky Brno
10:49:00 85 Voborníková Alena CTB9451 8660906 R SK OB Chotěboř
10:51:00 86 Kavánková Iva TZL9753 8654917 C SKOB Zlín
10:53:00 87 Firešová Markéta ZBM9951 8660435 R SK Žabovřesky Brno
10:55:00 88 Nechanická Klára TBM0055 8656601 R KOS TJ Tesla Brno
10:57:00 89 Chovancová Zuzana TZL9754 8518318 C SKOB Zlín
10:59:00 90 Janošíkova Tereza SSU9953 8656582 E SK Severka Šumperk
11:01:00 91 Špringlová Kamila TBM0050 8662300 A KOS TJ Tesla Brno
11:03:00 92 Semrádová Jana CHC9951 8425544 C K.O.B. Choceň
11:05:00 93 Opálková Martina BBM0050 8659381 R BETA URSUS Orienteering
11:07:00 94 Sokolářová Šárka TUR9999 8660903 R OOB TJ Turnov
11:09:00 95 Hájková Eliška KAM9851 8404001 C OK Kamenice
11:11:00 96 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 C KOS TJ Tesla Brno
11:13:00 97 Hančová Petra LPU9659 8654895 C OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 98 Čechová Tereza KAM9852 8656609 E OK Kamenice
11:17:00 99 Červená Adéla SHK9755 8663209 C OK Slavia Hradec Králové
11:19:00 100 Grycová Kateřina TBM0058 8659389 R KOS TJ Tesla Brno
11:21:00 101 Landovská Petra KAM9354 8271093 E OK Kamenice

DOPEN 3.90 km, 100 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:47:00 102 Otrubová Věra PLU7777 2035158 C TJ SOKOL Plumlov
11:49:00 103 Suchánková Libuše SOP4851 446344 C OOB TJ Slezan Opava
11:51:00 104 Mazalová Monika RBK9252 8667995 C SK Radioklub Blansko

H 5.30 km, 165 m, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 1 Beneš Miroslav KON9915 1418762 C KOB Konice
10:03:00 2 Remeš Petr SHK9403 8655415 C OK Slavia Hradec Králové
10:05:00 3 Fajkus Radim JPV9509 8656711 C Oddíl OS SK Prostějov
10:07:00 4 Jílek Ondřej KSU9908 8662437 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:09:00 5 Pelikán Lukáš PGP9810 8648607 C SK Praga
10:11:00 6 Valeš Jiří LPM9502 8656689 R OK Lokomotiva Plzeň
10:13:00 7 Poštulka Lukáš STE0104 2060295 B SK SKI-OB Šternberk
10:15:00 8 Buk Petr ROU0001 8516425 A SKOB Roudnice nad Labem
10:17:00 9 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C SK Žabovřesky Brno
10:19:00 10 Kovařík Martin SIT0101 8655413 B OK SILESIA
10:21:00 11 Roudný Václav LPU0001 8656528 A OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 12 Matuš Vojtěch VRB9606 8662294 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
10:25:00 13 Buk Michal ROU9601 2075669 C SKOB Roudnice nad Labem
10:27:00 14 Šafka Sebastian KAM0101 8221133 A OK Kamenice
10:29:00 15 Bartoš Vojtěch MLA9802 8656598 C MLOK Mariánské Lázně
10:31:00 16 Holusek Jiří JPV0123 7208224 C Oddíl OS SK Prostějov
10:33:00 17 Deml Tomáš LPU9502 8221295 C OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 18 Chmelař Martin ASU9505 9988866 C Magnus Orienteering
10:37:00 19 Pokorný David SRK9701 8000049 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:39:00 20 Hledík Jakub CHT9501 8667987 C OOB SK Chrast
10:41:00 21 Rajnoha David TBM0003 8334332 B KOS TJ Tesla Brno
10:43:00 22 Jílek Jakub KSU9202 8662445 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:45:00 23 Panovec Kryštof LCE0011 8662750 A OOB TJ Slovan Luhačovice
10:47:00 24 Kelbl Vladimír ZBM9711 8660427 C SK Žabovřesky Brno
10:49:00 25 Bečvář Petr OPI9800 2091539 C Orientační sporty Písek
10:51:00 26 Škvor Ota KAM9900 8680382 C OK Kamenice
10:53:00 27 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 B SKOB Ostrava
10:55:00 28 Šabata Milan SRK9904 7205561 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:57:00 29 Žák Jan LPU9802 8141421 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 30 Křivda Martin CHC9501 8659400 C K.O.B. Choceň
11:01:00 31 Bořánek Michal VSP0007 8656733 R USK Praha
11:03:00 32 Roudný Martin LPU0002 8656620 R OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 33 Horčička Vít TBM9919 8656558 E KOS TJ Tesla Brno
11:07:00 34 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 C K.O.B. Choceň
11:09:00 35 Hirš Otakar ZBM9801 8656722 E SK Žabovřesky Brno
11:11:00 36 Vavrys Johan LCE9302 8662426 R OOB TJ Slovan Luhačovice
11:13:00 37 Bendák Jan PHK9800 8656628 R OK 99 Hradec Králové
11:15:00 38 Minář Marek ZBM9444 8396969 E SK Žabovřesky Brno
11:17:00 39 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 C OK Slavia Hradec Králové
11:19:00 40 Mudrák Štěpán LCE9601 8645928 E OOB TJ Slovan Luhačovice
11:21:00 41 Vandas Daniel PHK9805 8656624 E OK 99 Hradec Králové
11:23:00 42 Hlaváč Ondřej ZBM9901 8651709 E SK Žabovřesky Brno
11:25:00 43 Horvát Petr TBM9437 8644873 E KOS TJ Tesla Brno
11:27:00 44 Zlámal David SJC9603 8053542 C Sportcentrum Jičín
11:29:00 45 Koštejn Vít DOK9800 8657100 C OK Doksy
11:31:00 46 Rusý Tomáš KAM9301 8660571 R OK Kamenice
11:33:00 47 Vystavěl Ondřej JPV9807 8656693 C Oddíl OS SK Prostějov
11:35:00 48 Sýkora Vojtěch LCE9801 8656697 E OOB TJ Slovan Luhačovice
11:37:00 49 Burda Matěj BOR9608 8200008 C OK Jiskra Nový Bor
11:39:00 50 Glonek Jakub KAM9602 8656521 E OK Kamenice
11:41:00 51 Hraboš Matej TBM9547 8071299 C KOS TJ Tesla Brno

HOPEN 5.30 km, 165 m, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:47:00 51 Mlčoch Ondřej PLU0799 981837 TJ SOKOL Plumlov
11:49:00 52 Grepl Ladislav KON6111 8660471 C KOB Konice
11:51:00 53 Doseděl Emil STE6100 8116732 C SK SKI-OB Šternberk
11:53:00 54 Poklop Martin SSU8802 8660591 R SK Severka Šumperk
11:55:00 55 Zelinka Jiří MBM8740 8656681 C O-mikron
11:57:00 56 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C VSK Mendelu Brno
11:59:00 57 Navrátil Václav KON6427 1417263 C KOB Konice
12:01:00 58 Zabloudil Pavel TBM5003 8050030 C KOS TJ Tesla Brno
12:03:00 59 Světnický František STE0204 8656687 A SK SKI-OB Šternberk
12:05:00 60 Trávníček Jan PLU7501 7504110 C TJ SOKOL Plumlov