Logo

Startovka závodu: Veřejný závod (Akademické M ČR)

Klubová startovka

Datum:
03.09.2020
Místo konání:
Stražisko
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
UOL - SOB Olomouc
Mapa:
1: 10000
Ředitel závodu:
Vystavěl Dušan - R1
Hlavní rozhodčí:
Smička Jindřich - R3
Stavitel tratí:
Otrusina Jiří - R1
Kluby:
ASU     BBM     BOR     CTB     DKP     DOK     CHA     CHC     CHT     JPV     KAM     KON     KPY     KSU     LCE     LPM     LPU     MBM     MLA     MOV     OPI     PGP     PHK     PLU     RBK     ROU     ROZ     SHK     SIT     SJC     SOP     SRK     SSU     STE     TBM     TUR     TZL     UOL     VBM     VRB     VSP     ZBM    
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:35:00 18 Chmelař Martin ASU9505 9988866 C H
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:05:00 93 Opálková Martina BBM0050 8659381 R D
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:31:00 76 Janoušková Lucie BOR9954 8120499 C D
11:37:00 49 Burda Matěj BOR9608 8200008 C H
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:37:00 79 Benešová Jana CTB9452 8656518 R D
10:49:00 85 Voborníková Alena CTB9451 8660906 R D
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:05:00 63 Voltrová Alena DKP9956 8181015 C D
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:29:00 45 Koštejn Vít DOK9800 8657100 C H
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:15:00 68 Pavlíková Markéta CHA0050 7208096 A D
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:27:00 74 Chaloupková Veronika CHC9852 8629753 C D
10:59:00 30 Křivda Martin CHC9501 8659400 C H
11:03:00 92 Semrádová Jana CHC9951 8425544 C D
11:07:00 34 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 C H
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:11:00 66 Ondráčková Lucie CHT9254 8680611 C D
10:23:00 72 Kašparová Lucie CHT9652 8033202 C D
10:39:00 20 Hledík Jakub CHT9501 8667987 C H
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:05:00 3 Fajkus Radim JPV9509 8656711 C H
10:31:00 16 Holusek Jiří JPV0123 7208224 C H
11:33:00 47 Vystavěl Ondřej JPV9807 8656693 C H
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:27:00 14 Šafka Sebastian KAM0101 8221133 A H
10:51:00 26 Škvor Ota KAM9900 8680382 C H
11:09:00 95 Hájková Eliška KAM9851 8404001 C D
11:15:00 98 Čechová Tereza KAM9852 8656609 E D
11:21:00 101 Landovská Petra KAM9354 8271093 E D
11:31:00 46 Rusý Tomáš KAM9301 8660571 R H
11:39:00 50 Glonek Jakub KAM9602 8656521 E H
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 1 Beneš Miroslav KON9915 1418762 C H
10:19:00 70 Škrabalová Šárka KON9888 2108866 C D
10:29:00 75 Vlachová Kateřina KON9898 2120658 C D
10:35:00 78 Vlachová Eliška KON9572 2120659 C D
11:49:00 52 Grepl Ladislav KON6111 8660471 C HOPEN
11:59:00 57 Navrátil Václav KON6427 1417263 C HOPEN
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:17:00 69 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 B D
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:07:00 4 Jílek Ondřej KSU9908 8662437 C H
10:43:00 22 Jílek Jakub KSU9202 8662445 C H
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:45:00 23 Panovec Kryštof LCE0011 8662750 A H
11:11:00 36 Vavrys Johan LCE9302 8662426 R H
11:19:00 40 Mudrák Štěpán LCE9601 8645928 E H
11:35:00 48 Sýkora Vojtěch LCE9801 8656697 E H
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:11:00 6 Valeš Jiří LPM9502 8656689 R H
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 61 Horová Pavla LPU9457 8656525 C D
10:21:00 11 Roudný Václav LPU0001 8656528 A H
10:33:00 17 Deml Tomáš LPU9502 8221295 C H
10:39:00 80 Knapová Jana LPU9053 8644877 E D
10:57:00 29 Žák Jan LPU9802 8141421 C H
11:03:00 32 Roudný Martin LPU0002 8656620 R H
11:13:00 97 Hančová Petra LPU9659 8654895 C D
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:55:00 55 Zelinka Jiří MBM8740 8656681 C HOPEN
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:29:00 15 Bartoš Vojtěch MLA9802 8656598 C H
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:53:00 27 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 B H
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:49:00 25 Bečvář Petr OPI9800 2091539 C H
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:09:00 65 Kopecká Johana PGP9956 2021848 C D
10:09:00 5 Pelikán Lukáš PGP9810 8648607 C H
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:43:00 82 Chaloupská Barbora PHK9951 8644879 E D
11:13:00 37 Bendák Jan PHK9800 8656628 R H
11:21:00 41 Vandas Daniel PHK9805 8656624 E H
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:47:00 102 Otrubová Věra PLU7777 2035158 C DOPEN
11:47:00 51 Mlčoch Ondřej PLU0799 981837 HOPEN
12:05:00 60 Trávníček Jan PLU7501 7504110 C HOPEN
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:25:00 73 Matušková Jana RBK9999 8662330 C D
11:51:00 104 Mazalová Monika RBK9252 8667995 C DOPEN
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:15:00 8 Buk Petr ROU0001 8516425 A H
10:25:00 13 Buk Michal ROU9601 2075669 C H
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 62 Sedláčková Linda ROZ0050 8516755 B D
10:13:00 67 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C D
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 2 Remeš Petr SHK9403 8655415 C H
11:17:00 99 Červená Adéla SHK9755 8663209 C D
11:17:00 39 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 C H
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:19:00 10 Kovařík Martin SIT0101 8655413 B H
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:27:00 44 Zlámal David SJC9603 8053542 C H
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:49:00 103 Suchánková Libuše SOP4851 446344 C DOPEN
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:37:00 19 Pokorný David SRK9701 8000049 C H
10:55:00 28 Šabata Milan SRK9904 7205561 C H
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:59:00 90 Janošíkova Tereza SSU9953 8656582 E D
11:53:00 54 Poklop Martin SSU8802 8660591 R HOPEN
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:07:00 64 Dosedělová Klára STE9751 2060297 C D
10:13:00 7 Poštulka Lukáš STE0104 2060295 B H
11:51:00 53 Doseděl Emil STE6100 8116732 C HOPEN
12:03:00 59 Světnický František STE0204 8656687 A HOPEN
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:41:00 81 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 A D
10:41:00 21 Rajnoha David TBM0003 8334332 B H
10:55:00 88 Nechanická Klára TBM0055 8656601 R D
11:01:00 91 Špringlová Kamila TBM0050 8662300 A D
11:05:00 33 Horčička Vít TBM9919 8656558 E H
11:11:00 96 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 C D
11:19:00 100 Grycová Kateřina TBM0058 8659389 R D
11:25:00 43 Horvát Petr TBM9437 8644873 E H
11:41:00 51 Hraboš Matej TBM9547 8071299 C H
12:01:00 58 Zabloudil Pavel TBM5003 8050030 C HOPEN
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:07:00 94 Sokolářová Šárka TUR9999 8660903 R D
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:45:00 83 Jeřábková Jitka TZL9453 8246428 R D
10:51:00 86 Kavánková Iva TZL9753 8654917 C D
10:57:00 89 Chovancová Zuzana TZL9754 8518318 C D
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:21:00 71 Hornová Lenka UOL9053 8414094 C D
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:57:00 56 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C HOPEN
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:23:00 12 Matuš Vojtěch VRB9606 8662294 C H
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:01:00 31 Bořánek Michal VSP0007 8656733 R H
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:17:00 9 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C H
10:33:00 77 Nedbálková Hana ZBM9755 1441628 C D
10:47:00 84 Šimková Johanka ZBM9350 8660401 R D
10:47:00 24 Kelbl Vladimír ZBM9711 8660427 C H
10:53:00 87 Firešová Markéta ZBM9951 8660435 R D
11:09:00 35 Hirš Otakar ZBM9801 8656722 E H
11:15:00 38 Minář Marek ZBM9444 8396969 E H
11:23:00 42 Hlaváč Ondřej ZBM9901 8651709 E H