Logo

Startovka závodu: Mistrovství ČR ve sprintu

Datum:
14.05.2022
Místo konání:
Praha 13
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
TAP - KOB Tretra Praha
Mapa:
100doolky
Ředitel závodu:
Plochová Dominika - R1
Hlavní rozhodčí:
Pospíšil Ondřej - R1
Stavitel tratí:
Illner Jakub - R2
JURY:
Zbranek Roman, Veselý Jakub, Král Vojtěch
Kategorie:
D16     D18     D20     D21     H16     H18     H20     H21    

D16 2.83 km, 50 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 202 Šilerová Petra DKP0760 8113509 B Oddíl OB Kotlářka
12:03:00 203 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 A USK Praha
12:04:00 204 Oranyová Sylva SJI0751 8410786 A OK Jihlava
12:05:00 205 Procházková Doubravka PBM0651 8028875 A TJ Spartak 1. brněnská
12:06:00 206 Žemlová Barbora KAM0751 8116775 B OK Kamenice
12:07:00 207 Pavlová Eliška MOV0650 8670472 A SKOB Ostrava
12:08:00 208 Šaňáková Marie UOL0651 8226335 B SOB Olomouc
12:09:00 209 Gregorová Alice DKP0758 8076607 A Oddíl OB Kotlářka
12:10:00 210 Houžvičková Daniela TUR0751 8014471 A OOB TJ Turnov
12:11:00 211 Štemberová Bára TJN0650 8662736 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:12:00 212 Pipková Karolína LPU0756 8663190 A OK Lokomotiva Pardubice
12:13:00 213 Janošíková Marie VCB0752 8116697 A OB České Budějovice
12:14:00 214 Finstrlová Kristýna ZBM0752 8660429 A SK Brno Žabovřesky
12:15:00 215 Haasová Klára LPU0655 8663174 A OK Lokomotiva Pardubice
12:16:00 216 Klymeniuk Iryna BOR0767 8006849 C OK Jiskra Nový Bor
12:17:00 217 Finstrlová Lucie ZBM0651 8516451 C SK Brno Žabovřesky
12:18:00 218 Dvořáková Veronika PGP0659 8140907 B SK Praga
12:19:00 219 Tomanová Eliška ZBM0658 8116744 A SK Brno Žabovřesky
12:20:00 220 Vilémová Eliška VLI0655 8517331 A Slavia Liberec orienteering
12:21:00 221 Lipenská Barbora CHA0753 8445315 A OK Chrastava
12:22:00 222 Hlaváčová Lucie TBM0660 8088288 A KOS TJ Tesla Brno
12:23:00 223 Kudrnáčová Marta KAM0754 8005429 A OK Kamenice
12:24:00 224 Dvořáková Kateřina LPU0656 8109315 B OK Lokomotiva Pardubice
12:25:00 225 Doušková Hana TBM0659 8149311 A KOS TJ Tesla Brno
12:26:00 226 Běloušková Kateřina CTB0752 8003607 B SK OB Chotěboř
12:27:00 227 Bambousková Julie DOR0650 8660590 A OK Dobříš
12:28:00 228 Novotná Vendula PHK0777 8033203 A OK 99 Hradec Králové
12:29:00 229 Holasová Barbora AOP0651 8660378 A Orientační Běh Opava
12:30:00 230 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 A Sportcentrum Jičín
12:31:00 231 Kovalčíková Alena AOP0751 8004292 A Orientační Běh Opava
12:32:00 232 Škáchová Viktorie DKP0655 8080810 A Oddíl OB Kotlářka
12:33:00 233 Rychlá Karolína AOP0757 8445307 A Orientační Běh Opava
12:34:00 234 Chrástová Barbora STH0851 8033224 A SK Studenec
12:35:00 235 Housková Barbora DOR0655 8116682 A OK Dobříš
12:36:00 236 Malá Anežka JIL0751 8670769 A OK Jilemnice
12:37:00 237 Sližová Lucie TRI0659 8022675 B TJ TŽ Třinec
12:38:00 238 Vejražková Anna KPY0750 8328654 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:39:00 239 Magazu Annabelle DOR0657 8033231 B OK Dobříš
12:40:00 240 Hanušová Markéta VRL0852 8033283 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:41:00 241 Vítková Hana SJI0750 8226390 A OK Jihlava
12:42:00 242 Neumannová Alžběta PHK0650 8660553 A OK 99 Hradec Králové
12:43:00 243 Otrubová Karolína PLU0888 8061460 A TJ SOKOL Plumlov
12:44:00 244 Heczková Anna VLI0652 8328656 B Slavia Liberec orienteering
12:45:00 245 Kožíšková Kateřina ZTC0652 8008298 A Západočeské sportovní centrum OB
12:46:00 246 Gallo Natálie AOP0652 8648623 A Orientační Běh Opava
12:47:00 247 Hořínková Viktorie OPT0750 0 Orientační sporty Prachatice
12:48:00 248 Kotková Adéla RIC0655 8667545 A OB Říčany
12:49:00 249 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 A SK Praga
12:50:00 250 Burdová Helena STE0653 8516424 B SK SKI-OB Šternberk
12:51:00 251 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 A OK Jiskra Nový Bor
12:52:00 252 Havlová Tereza KNC0750 8116754 A Sokol Kostelec n. Č. l.
12:53:00 253 Švíglerová Kateřina LPU0752 8116716 A OK Lokomotiva Pardubice
12:54:00 254 Štětínská Tereza MOV0751 8670475 A SKOB Ostrava
12:55:00 255 Kuhnová Alžběta LPU0652 8054118 C OK Lokomotiva Pardubice
12:56:00 256 Měšťanová Tereza TAP0653 8208207 B KOB Tretra Praha
12:57:00 257 Kvášovská Ludmila LTU0753 8680392 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:58:00 258 Lamačová Kateřina TUR0660 8014498 A OOB TJ Turnov
12:59:00 259 Chlupáčová Anežka SHK0760 8119417 B OK Slavia Hradec Králové
13:00:00 260 Fuchsová Ema TBM0653 8667974 A KOS TJ Tesla Brno
13:01:00 261 Štěpová Kateřina PGP0657 8226324 A SK Praga
13:02:00 262 Chrtková Anežka PHK0658 8039981 B OK 99 Hradec Králové
13:03:00 263 Kendrová Tereza PBM0652 8140928 C TJ Spartak 1. brněnská
13:04:00 264 Urbánková Eva ONO0650 8667973 B SKOB Ostrov
13:05:00 265 Vyziblová Viktorie SJC0853 8226352 A Sportcentrum Jičín
13:06:00 266 Doušková Kateřina TBM0679 8123459 A KOS TJ Tesla Brno
13:07:00 267 Mišeková Kateřina KAM0756 8660576 A OK Kamenice
13:08:00 268 Paulíčková Tereza UOL0750 8226374 A SOB Olomouc
13:09:00 269 Škáchová Zuzana DKP0656 8080818 A Oddíl OB Kotlářka

D18 3.02 km, 62 m, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:22:00 281 Pompe Lone Constanze 24D0550 8606405 SV Robotron Dresden
12:23:00 282 Klein Franka 71D0451 8670957 USV TU Dresden
12:24:00 283 Mühlstädt Anna 24D0551 8606415 SV Robotron Dresden
12:25:00 284 Jule Roßner 0050001 8606407 OK Leipzig
12:26:00 285 Olsen Liv Grete 71D0460 8606540 USV TU Dresden
12:27:00 286 Kubecová Magdalena STB0550 8033222 A TJ Stadion Nový Bor
12:28:00 287 Plachá Zita STA0551 8116810 A OK Střelka
12:29:00 288 Čapková Lucie KAM0459 8226331 B OK Kamenice
12:30:00 289 Šestáková Marie VLI0452 8667522 B Slavia Liberec orienteering
12:31:00 290 Smékalová Karolína UOL0451 8660366 B SOB Olomouc
12:32:00 291 Skácelová Adéla JJN0454 8066769 A Team Jizerky
12:33:00 292 Brožková Tereza LPU0457 8667532 B OK Lokomotiva Pardubice
12:34:00 293 Čápová Eliška STA0451 8482108 A OK Střelka
12:35:00 294 Koubová Hana DKP0558 8149896 A Oddíl OB Kotlářka
12:36:00 295 Janovská Vendula JIL0453 8013900 A OK Jilemnice
12:37:00 296 Haltofová Romana TRI0451 8670381 B TJ TŽ Třinec
12:38:00 297 Pesničáková Soňa JJN0451 8662749 A Team Jizerky
12:39:00 298 Dušková Tereza TBM0554 8414120 A KOS TJ Tesla Brno
12:40:00 299 Bartošová Marie MLA0451 8033230 A MLOK Mariánské Lázně
12:41:00 300 Novotná Michaela TUR0551 8013862 A OOB TJ Turnov
12:42:00 301 Chrástová Magdaléna STH0551 8656541 A SK Studenec
12:43:00 302 Šimšová Pavla PGP0557 8656743 A SK Praga
12:44:00 303 Cetlová Magdaléna AOP0552 8000238 A Orientační Běh Opava
12:45:00 304 Kulová Laura ONO0552 8004351 A SKOB Ostrov
12:46:00 305 Kopecká Martina PHK0555 8047180 A OK 99 Hradec Králové
12:47:00 306 Pecko Sára ONO0452 8116743 A SKOB Ostrov
12:48:00 307 Stoklasová Zuzana LPU0456 8149874 A OK Lokomotiva Pardubice
12:49:00 308 Randáková Adéla VRL0452 8660465 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:50:00 309 Pračková Ema RIC0451 8004317 A OB Říčany
12:51:00 310 Hanušová Kateřina VRL0455 8670740 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:52:00 311 Matyášová Kristýna CHA0555 8116690 A OK Chrastava
12:53:00 312 Počtová Klára OPI0453 8014535 B Orientační sporty Písek
12:54:00 313 Srbová Michaela LPU0557 8660560 A OK Lokomotiva Pardubice
12:55:00 314 Krejčová Lucie PGP0455 8517325 A SK Praga
12:56:00 315 Janošíková Eva VCB0552 8116770 A OB České Budějovice
12:57:00 316 Bruková Petra TRI0450 8660369 A TJ TŽ Třinec
12:58:00 317 Řeháková Ludmila PGP0454 8003663 B SK Praga
12:59:00 318 Chvátilová Johana PHK0450 8660575 B OK 99 Hradec Králové
13:00:00 319 Matoušková Jana MOV0551 8670491 A SKOB Ostrava
13:01:00 320 Veselá Tereza CHT0552 8226323 C OOB SK Chrast
13:02:00 321 Novotná Barbora TUR0552 8026584 B OOB TJ Turnov
13:03:00 322 Pavlíčková Hana KPY0450 8226325 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:04:00 323 Arnoštová Veronika VSP0450 8516920 A USK Praha
13:05:00 324 Hudská Štěpánka TUR0450 8666872 A OOB TJ Turnov
13:06:00 325 Kubíková Magdaléna LPU0566 8183060 C OK Lokomotiva Pardubice
13:07:00 326 Malečková Hana VSP0553 8028827 A USK Praha
13:08:00 327 Rotková Markéta ZBM0455 8660409 A SK Brno Žabovřesky
13:09:00 328 Švecová Karolína ZVO0557 8116789 A OB SK Zvole
13:10:00 329 Klechová Karolína AOP0452 8004330 A Orientační Běh Opava
13:11:00 330 Bulířová Ema TAP0452 8154987 A KOB Tretra Praha
13:12:00 331 Martanová Lea TUR0555 8662713 A OOB TJ Turnov
13:13:00 332 Morávková Zuzana SRK0551 8517323 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
13:14:00 333 Batani Valentina TZL0551 8250121 A SKOB Zlín
13:15:00 334 Beránková Šárka ZTC0551 8516419 A Západočeské sportovní centrum OB
13:16:00 335 Černá Ema ROU0451 8516925 A SKOB Roudnice nad Labem
13:17:00 336 Mellanová Judita TUR0559 8660382 A OOB TJ Turnov
13:18:00 337 Smékalová Viktorie UOL0450 8660355 B SOB Olomouc
13:19:00 338 Metelková Michaela PHK0550 8116745 A OK 99 Hradec Králové
13:20:00 339 Pilná Klára LPU0451 8302004 A OK Lokomotiva Pardubice
13:21:00 340 Linhartová Klára ZVO0556 8033297 A OB SK Zvole
13:22:00 341 Gurinová Gabriela SJC0557 8300479 C Sportcentrum Jičín
13:23:00 342 Binarová Adéla UOL0452 8662703 A SOB Olomouc
13:24:00 343 Pinkavová Hana JPV0551 8012877 B Oddíl OS SK Prostějov
13:25:00 344 Dittrichová Lucie SKM0551 8655378 A KOB Směr Kroměříž
13:26:00 345 Balejová Julie KAM0551 8667985 A OK Kamenice
13:27:00 346 Kodejšová Markéta VSP0458 8660543 A USK Praha
13:28:00 347 Novotná Jitka SJH0454 8663172 A SOS Jindřichův Hradec
13:29:00 348 Tulachová Anna VSP0554 8013965 B USK Praha
13:30:00 349 Kubáková Nela SJH0451 8414138 A SOS Jindřichův Hradec
13:31:00 350 Richtrová Kamila ZTC0451 8629751 A Západočeské sportovní centrum OB

D20 3.27 km, 68 m, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 161 Žejdlíková Eliška LTP0350 8226439 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:01:00 162 Weissová Ľuboslava TBM0252 8017122 A KOS TJ Tesla Brno
12:02:00 163 Chrástová Tereza TUR0255 8680409 A OOB TJ Turnov
12:03:00 164 Chrzová Eliška PGP0353 8226361 A SK Praga
12:04:00 165 Rýdlová Magdaléna JJN0252 8662747 A Team Jizerky
12:05:00 166 Karlová Anna JIL0352 8656606 E OK Jilemnice
12:06:00 167 Šritrová Lenka TUR0250 8033269 A OOB TJ Turnov
12:07:00 168 Klacková Štěpánka SJC0253 8242002 A Sportcentrum Jičín
12:08:00 169 Martanová Elin TUR0253 8659420 R OOB TJ Turnov
12:09:00 170 Vandasová Adéla PHK0255 8656623 E OK 99 Hradec Králové
12:10:00 171 Pekařová Jana TUR0252 8107724 R OOB TJ Turnov
12:11:00 172 Dittrichová Michaela LCE0250 8655387 E OOB TJ Slovan Luhačovice
12:12:00 173 Holečková Petra SHK0250 8660572 A OK Slavia Hradec Králové
12:13:00 174 Pachmannová Bára AOP0351 8656710 A Orientační Běh Opava
12:14:00 175 Dvořáková Hana PGP0355 8667539 B SK Praga
12:15:00 176 Bídová Markéta UOL0352 8660531 A SOB Olomouc
12:16:00 177 Miklušová Tamara TBM0258 8434822 E KOS TJ Tesla Brno
12:17:00 178 Raclavská Vlaďka UOL0253 8004346 A SOB Olomouc
12:18:00 179 Mulíčková Markéta TBM0362 8656699 E KOS TJ Tesla Brno
12:19:00 180 Smolková Barbora TAP0356 8654912 R KOB Tretra Praha
12:20:00 181 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 A SK Brno Žabovřesky
12:21:00 182 Kološová Veronika LPU0351 8109308 B OK Lokomotiva Pardubice
12:22:00 183 Poborská Eliška DKP0358 8414107 A Oddíl OB Kotlářka
12:23:00 184 Bednaříková Emma PBM0359 8656786 A TJ Spartak 1. brněnská
12:24:00 185 Semíková Lucie KAM0250 8670788 E OK Kamenice
12:25:00 186 Jelínková Adéla LPU0254 8013867 B OK Lokomotiva Pardubice
12:26:00 187 Mrózek Teresa SIT0251 8656736 R OK SILESIA
12:27:00 188 Hovořáková Karolína PBM0351 8660438 A TJ Spartak 1. brněnská
12:28:00 189 Rousová Lucie DKL0251 8667952 A KOB Kladno
12:29:00 190 Fejfarová Tereza LPU0360 8656534 A OK Lokomotiva Pardubice
12:30:00 191 Kosobudová Kateřina VTA0253 8680299 A SC vebr-sport
12:31:00 192 Šafaříková Lucie OPI0350 8648555 B Orientační sporty Písek
12:32:00 193 Tichá Dorotea DKP0351 8656590 A Oddíl OB Kotlářka
12:33:00 194 Zamouřilová Anežka PHK0354 8020280 A OK 99 Hradec Králové
12:34:00 195 Marková Ema SSU0252 8655379 R SK Severka Šumperk
12:35:00 196 Vávrová Vanda SHK0360 8680365 R OK Slavia Hradec Králové
12:36:00 197 Smutná Anna Marie DKP0359 8022662 A Oddíl OB Kotlářka
12:37:00 198 Švecová Anežka ZVO0352 8116827 B OB SK Zvole
12:38:00 199 Bednaříková Sára LCE0252 8660400 R OOB TJ Slovan Luhačovice

D21 3.27 km, 68 m, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:51:00 110 Čechová Tereza KAM9852 8656609 E OK Kamenice
12:56:00 111 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R OK Lokomotiva Pardubice
12:57:00 112 Šimková Johanka ZBM9350 8660401 E SK Brno Žabovřesky
12:58:00 113 Nováková Tereza LPU9757 8656515 C OK Lokomotiva Pardubice
12:59:00 114 Grycová Kateřina TBM0058 8100027 R KOS TJ Tesla Brno
13:00:00 115 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 R OK Slavia Hradec Králové
13:01:00 116 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 R KOS TJ Tesla Brno
13:02:00 117 Kavánková Iva TZL9753 8654917 R SKOB Zlín
13:03:00 118 Mrázková Romana SJC8351 8010200 C Sportcentrum Jičín
13:04:00 119 Jeřábková Jitka TZL9453 8246428 R SKOB Zlín
13:05:00 120 Matějková Barbora TUR0156 8191119 R OOB TJ Turnov
13:06:00 121 Bogarová Adélka PGP9056 8663183 E SK Praga
13:07:00 122 Mašínová Anna DKP0157 8659403 R Oddíl OB Kotlářka
13:08:00 123 Albrechtová Iveta KAM9950 8660456 C OK Kamenice
13:09:00 124 Brožková Lucie LPU0154 8667525 C OK Lokomotiva Pardubice
13:10:00 125 Matějů Martina PGP8556 8680605 E SK Praga
13:11:00 126 Semrádová Jana CHC9951 8425544 R K.O.B. Choceň
13:12:00 127 Hiklová Natalia ZBM8350 8660431 E SK Brno Žabovřesky
13:13:00 128 Hájková Eliška KAM9851 8404001 R OK Kamenice
13:14:00 129 Opálková Martina TBM0056 8659381 R KOS TJ Tesla Brno
13:15:00 130 Šimůnková Gabriela TAP9755 8119755 R KOB Tretra Praha
13:16:00 131 Kamenická Karolína ZTC9651 8656698 R Západočeské sportovní centrum OB
13:17:00 132 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C OK Kamenice
13:18:00 133 Gregorová Kamila SJH8150 8660904 E SOS Jindřichův Hradec
13:19:00 134 Surkova Polina PGP0157 8014405 C SK Praga
13:20:00 135 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 E SK Brno Žabovřesky
13:21:00 136 Vyhnálková Barbora PGP9854 8656685 E SK Praga
13:22:00 137 Kosová Tereza PHK0151 8660596 R OK 99 Hradec Králové
13:23:00 138 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R Sportcentrum Jičín
13:24:00 139 Pavlíková Markéta DOK0053 8006747 C OK Doksy
13:25:00 140 Argalášová Kateřina TRI9750 8660373 C TJ TŽ Třinec
13:26:00 141 Nechanická Klára TBM0055 8302000 E KOS TJ Tesla Brno
13:27:00 142 Havlová Adéla BOR9161 8660528 C OK Jiskra Nový Bor
13:28:00 143 Benešová Jana SJH9451 8656518 R SOS Jindřichův Hradec
13:29:00 144 Doležalová Libuše SNA8851 8047149 C TJ START Náchod
13:30:00 145 Šístková Iveta LPU8654 8667519 R OK Lokomotiva Pardubice
13:31:00 146 Teplá Karolína SHK9251 8660574 E OK Slavia Hradec Králové
13:32:00 147 Finstrlová Adéla ZBM9153 8644883 E SK Brno Žabovřesky
13:33:00 148 Sokolářová Šárka TUR9999 8014489 E OOB TJ Turnov
13:34:00 149 Janošíková Tereza SSU9953 8310955 E SK Severka Šumperk
13:35:00 150 Stehlíková Jana LPU9053 8651929 E OK Lokomotiva Pardubice
13:36:00 151 Horčičková Vendula LCE9353 8644881 E OOB TJ Slovan Luhačovice
13:37:00 152 Peterová Jana LPU0057 8656599 E OK Lokomotiva Pardubice
13:38:00 153 Kosová Denisa PHK9150 8656691 E OK 99 Hradec Králové
13:39:00 154 Sieglová Eliška PGP9954 8656705 E SK Praga
13:40:00 155 Štičková Anna SSU9651 8640981 E SK Severka Šumperk

H16 3.11 km, 68 m, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 361 Kunckel Vincent 71D0601 8606406 USV TU Dresden
12:01:00 362 Schwab Filip TBM0710 8000710 A KOS TJ Tesla Brno
12:02:00 363 Pernička Václav TZL0602 8170602 A SKOB Zlín
12:03:00 364 Jiroušek Dominik SRK0602 8670741 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:04:00 365 Štěpánek Jan TBM0607 8660548 A KOS TJ Tesla Brno
12:05:00 366 Svoboda Antonín ZTC0601 8651736 A Západočeské sportovní centrum OB
12:06:00 367 Kopecký Matyáš SJC0702 8654570 A Sportcentrum Jičín
12:07:00 368 Štichhauer Adam LPU0603 8663189 B OK Lokomotiva Pardubice
12:08:00 369 Drahoňovský Tomáš TUR0701 8667957 B OOB TJ Turnov
12:09:00 370 Heczko Erik VLI0804 8116802 A Slavia Liberec orienteering
12:10:00 371 Votoček Michal JIL0601 8680398 A OK Jilemnice
12:11:00 372 Mudrák Šimon LCE0601 7210097 B OOB TJ Slovan Luhačovice
12:12:00 373 Derekolenko Ostap LPU0620 8663129 C OK Lokomotiva Pardubice
12:13:00 374 Marek Filip ZBM0706 8660413 B SK Brno Žabovřesky
12:14:00 375 Srb Vladimír LPU0714 8667506 A OK Lokomotiva Pardubice
12:15:00 376 Kučera Tomáš ZBM0605 8660418 A SK Brno Žabovřesky
12:16:00 377 Podrábský Ctibor VLI0700 8663117 A Slavia Liberec orienteering
12:17:00 378 Štrait Vilém VSP0701 8061443 A USK Praha
12:18:00 379 Ptáček Jonáš TBM0717 8070717 A KOS TJ Tesla Brno
12:19:00 380 Zurynek Jan TJN0605 8662746 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:20:00 381 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A SK Radioklub Blansko
12:21:00 382 Habán Oliver JJN0602 8655464 A Team Jizerky
12:22:00 383 Urbánek Tomáš ZBM0604 8670828 A SK Brno Žabovřesky
12:23:00 384 Hyxa Jan VLI0702 8022656 A Slavia Liberec orienteering
12:24:00 385 Kopecký Matyáš DKP0613 8017713 B Oddíl OB Kotlářka
12:25:00 386 Bárta Viktor ZVO0601 8667515 B OB SK Zvole
12:26:00 387 Matěásko Marek JIL0702 8670751 A OK Jilemnice
12:27:00 388 Koliáš Štěpán PGP0610 8076030 A SK Praga
12:28:00 389 Elleder David TAP0615 8116696 A KOB Tretra Praha
12:29:00 390 Čihák Jan HOR0601 8670737 A TJ Jiskra Hořice
12:30:00 391 Jančík Filip ZBM0616 8300002 A SK Brno Žabovřesky
12:31:00 392 Vojvodík Eduard MOV0600 8670493 B SKOB Ostrava
12:32:00 393 Hrdlička Šimon OPI0601 8014482 B Orientační sporty Písek
12:33:00 394 Kuchař Ondřej TAP0609 8667961 B KOB Tretra Praha
12:34:00 395 Stacke Václav LCE0703 8662435 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:35:00 396 Hruška Marek DOR0604 8014485 C OK Dobříš
12:36:00 397 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 A OK Jilemnice
12:37:00 398 Šmelík Daniel LCE0704 8662739 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:38:00 399 Metelka Tomáš PHK0801 8226302 A OK 99 Hradec Králové
12:39:00 400 Pěček Jakub SKM0700 8660395 A KOB Směr Kroměříž
12:40:00 401 Havlíček Viktor BSO0602 8028801 B KOB Baník Sokolov
12:41:00 402 Vlček Tomáš VIC0713 8663111 A OB Vizovice
12:42:00 403 Meduna Filip ONO0603 8028820 A SKOB Ostrov
12:43:00 404 Mairich Filip JJN0600 8662716 A Team Jizerky
12:44:00 405 Račanský Jiří TBM0706 8004271 A KOS TJ Tesla Brno
12:45:00 406 Pachnik Jędrzej TJN0607 8000568 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:46:00 407 Skripnik Matouš FSP0800 8028838 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:47:00 408 Štěpánek Ondřej TBM0809 8208112 A KOS TJ Tesla Brno
12:48:00 409 Stehlík Jakub ZTC0700 8013478 A Západočeské sportovní centrum OB
12:49:00 410 Buďárek Šimon STH0703 8680286 A SK Studenec
12:50:00 411 Teringl Vojtěch VCB0702 8022634 A OB České Budějovice
12:51:00 412 Pernička Martin TZL0800 8240800 A SKOB Zlín
12:52:00 413 Vaníček Jan SJC0705 8051111 A Sportcentrum Jičín
12:53:00 414 Patka Kryštof BOR0702 8304111 A OK Jiskra Nový Bor
12:54:00 415 Fajfr Marek LPU0612 8014543 A OK Lokomotiva Pardubice
12:55:00 416 Bulička Martin ZBM0807 8660380 A SK Brno Žabovřesky
12:56:00 417 Tomášek Prokop TUR0711 8226402 A OOB TJ Turnov
12:57:00 418 Skripnik Nikola FSP0600 8028832 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:58:00 419 Ticháček Jakub SJC0704 8190207 A Sportcentrum Jičín
12:59:00 420 Maroušek Dominik DKP0716 8075979 A Oddíl OB Kotlářka
13:00:00 421 Donda Jakub ONO0700 8656617 A SKOB Ostrov
13:01:00 422 Hanuš Filip VRL0604 8116669 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:02:00 423 Koča Vojtěch ZBM0602 8005438 B SK Brno Žabovřesky
13:03:00 424 Hendrych Vít SJI0601 8109369 B OK Jihlava

H18 3.52 km, 70 m, 22 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:10:00 431 Moritz Lucke 18D0401 8606466 Post SV Dresden
12:11:00 432 Němec David ZTC0504 8648544 A Západočeské sportovní centrum OB
12:12:00 433 Peterka Jakub LLI0404 8659397 A LOK-o Liberec
12:13:00 434 Nemšovský Filip VSP0500 8005427 A USK Praha
12:14:00 435 Jelínek Filip LPU0514 8020220 A OK Lokomotiva Pardubice
12:15:00 436 Blaha Michal VSP0412 8655418 A USK Praha
12:16:00 437 Štorek Jan JPV0505 8440505 A Oddíl OS SK Prostějov
12:17:00 438 Odehnal Tomáš PBM0500 8660444 A TJ Spartak 1. brněnská
12:18:00 439 Černý Antonín TAP0402 8116720 A KOB Tretra Praha
12:19:00 440 Malý Antonín JIL0501 8680403 A OK Jilemnice
12:20:00 441 Titz Adam VSP0401 8151968 A USK Praha
12:21:00 442 Tatarnikov Mykhailo PHK0405 8003652 C OK 99 Hradec Králové
12:22:00 443 Sláma Šimon LCE0502 8670814 B OOB TJ Slovan Luhačovice
12:23:00 444 Krupa Jakub TRI0404 8655414 B TJ TŽ Třinec
12:24:00 445 Pilát Bořivoj DKL0500 8680587 B KOB Kladno
12:25:00 446 Snížek Martin DOR0405 8116738 B OK Dobříš
12:26:00 447 Heřmánek Petr TUR0500 8680593 A OOB TJ Turnov
12:27:00 448 Tomanek Lukáš KSU0502 8680413 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:28:00 449 Choutka Matěj NPA0402 8482062 A SK LOB Nová Paka
12:29:00 450 Doucha Martin SNA0501 8076025 A TJ START Náchod
12:30:00 451 Orany Vojtěch SJI0401 8116725 A OK Jihlava
12:31:00 452 Janoch Samuel Jan MLA0502 8656638 B MLOK Mariánské Lázně
12:32:00 453 Pokorný Jan JJN0400 8659408 A Team Jizerky
12:33:00 454 Zřídkaveselý Adam PBM0505 8660411 A TJ Spartak 1. brněnská
12:34:00 455 Kabát Martin PGP0408 8667514 A SK Praga
12:35:00 456 Sork Dominik TAP0504 8149881 A KOB Tretra Praha
12:36:00 457 Čtrnáct František PGP0401 8670467 A SK Praga
12:37:00 458 Salaba Dan JIL0404 8680328 A OK Jilemnice
12:38:00 459 Smolka Jakub TAP0500 8033221 A KOB Tretra Praha
12:39:00 460 Deim Michal VTA0402 5670756 B SC vebr-sport
12:40:00 461 Byrtus Jakub SIT0502 8663128 A OK SILESIA
12:41:00 462 Šubrt Vojtěch DKP0502 8080825 A Oddíl OB Kotlářka
12:42:00 463 Prášil Tomáš TTR0501 8666871 A OOB Třebíč
12:43:00 464 Blaha Jiří VSP0411 8655423 A USK Praha
12:44:00 465 Krpata Michal LPU0403 8656545 B OK Lokomotiva Pardubice
12:45:00 466 Stehlík Šimon ZTC0501 8670487 A Západočeské sportovní centrum OB
12:46:00 467 Bednařík Vilém PBM0509 8670461 A TJ Spartak 1. brněnská
12:47:00 468 Heller Jiří ROU0501 8662349 B SKOB Roudnice nad Labem
12:48:00 469 Kuchař Matěj TAP0405 8667509 B KOB Tretra Praha
12:49:00 470 Bolehovský Daniel VSP0508 8170805 A USK Praha
12:50:00 471 Pekárek Tomáš LPU0515 8014532 B OK Lokomotiva Pardubice
12:51:00 472 Donda Jiří ONO0403 8032771 A SKOB Ostrov
12:52:00 473 Melišík Jan TAP0502 8660513 A KOB Tretra Praha
12:53:00 474 Waldhauser Štěpán TUR0409 8667503 A OOB TJ Turnov
12:54:00 475 Černý Matouš TAP0501 8014512 B KOB Tretra Praha
12:55:00 476 Valenta Ondřej JIL0401 8226326 A OK Jilemnice
12:56:00 477 Tkáč Matěj JJN0401 8660911 A Team Jizerky
12:57:00 478 Gajda Martin KAM0405 8656715 A OK Kamenice
12:58:00 479 Vakant 0 Vacant
12:59:00 480 Dohnálek Tomáš SHK0403 8656645 A OK Slavia Hradec Králové
13:00:00 481 Pekárek Tobias TZL0502 8663152 A SKOB Zlín
13:01:00 482 Mrózek Paweł SIT0402 8002604 A OK SILESIA
13:02:00 483 Strýček Jan PBM0503 8028870 A TJ Spartak 1. brněnská
13:03:00 484 Kovařík Tomáš SIT0401 8656740 A OK SILESIA
13:04:00 485 Vítek Matěj SJI0500 8116794 B OK Jihlava
13:05:00 486 Kolář Šimon SHK0405 8662691 A OK Slavia Hradec Králové
13:06:00 487 Hoetzel Hugo TUR0505 8680581 A OOB TJ Turnov
13:07:00 488 Gryc Ondřej TBM0406 8180018 A KOS TJ Tesla Brno
13:08:00 489 Bukovác Filip PBM0501 8116740 A TJ Spartak 1. brněnská
13:09:00 490 Klein Martin LTP0404 8662293 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:10:00 491 Kasza Tomáš PBM0512 8116805 B TJ Spartak 1. brněnská
13:11:00 492 Haas Filip LPU0401 8656543 A OK Lokomotiva Pardubice
13:12:00 493 Štěrbák Josef ZBM0409 8660412 A SK Brno Žabovřesky
13:13:00 494 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 8654908 A OK Dobříš
13:14:00 495 Otruba František PLU0501 8667537 B TJ SOKOL Plumlov
13:15:00 496 Šeps Daniel SRK0504 8663121 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
13:16:00 497 Karásek Antonín PLU0503 8061467 C TJ SOKOL Plumlov
13:17:00 498 Štábl Adam KSU0401 8662429 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:18:00 499 Jakubský Adam SHK0406 8014452 B OK Slavia Hradec Králové
13:19:00 500 Racek Josef ZBM0400 8663130 B SK Brno Žabovřesky
13:20:00 501 Račanský Jakub TBM0503 8100029 A KOS TJ Tesla Brno

H20 3.85 km, 76 m, 24 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 61 Borrmann Malte 0060001 8333336 OL Görlitz
12:04:00 62 Pompe Marek 24D0300 8211203 SV Robotron Dresden
12:05:00 63 Moravec Jan ZAM0205 8667543 B OB T.J. Sokol Žamberk
12:06:00 64 Světnický František STE0204 8656687 A SK SKI-OB Šternberk
12:07:00 65 Štregl Matyáš TUR0301 8662306 A OOB TJ Turnov
12:08:00 66 Rücker Jan HOR0201 8140917 A TJ Jiskra Hořice
12:09:00 67 Kostka Jiří AOP0201 8012870 E Orientační Běh Opava
12:10:00 68 Janas Petr PGP0200 8663127 A SK Praga
12:11:00 69 Jelínek Kryštof LPU0314 8666870 A OK Lokomotiva Pardubice
12:12:00 70 Oujezdský Matyáš ZBM0307 1111187 B SK Brno Žabovřesky
12:13:00 71 Šubrt Matěj DKP0205 8080826 B Oddíl OB Kotlářka
12:14:00 72 Synek Petr DOK0200 8657096 B OK Doksy
12:15:00 73 Urbánek Adam ZBM0302 8660426 A SK Brno Žabovřesky
12:16:00 74 Mareček Šimon LPU0222 8000543 R OK Lokomotiva Pardubice
12:17:00 75 Sedláček Jaroslav DKP0309 8080830 A Oddíl OB Kotlářka
12:18:00 76 Bialožyt Marek TRI0301 8011036 A TJ TŽ Třinec
12:19:00 77 Chaloupský Jakub PHK0302 8656647 E OK 99 Hradec Králové
12:20:00 78 Valík Adam AOP0301 8648578 R Orientační Běh Opava
12:21:00 79 Havlíček Albert BSO0304 8028818 B KOB Baník Sokolov
12:22:00 80 Hecl František KSU0201 8662428 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:23:00 81 Pachnik Stanisław TJN0307 8195831 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:24:00 82 Čepička Ladislav ZTC0303 8648588 A Západočeské sportovní centrum OB
12:25:00 83 Nechanický Jan TBM0200 8000321 R KOS TJ Tesla Brno
12:26:00 84 Čech Vít AOP0302 8004316 R Orientační Běh Opava
12:27:00 85 Dostál František UOL0201 8516416 A SOB Olomouc
12:28:00 86 Balcar Jiří SNA0301 8022679 B TJ START Náchod
12:29:00 87 Chrást Lukáš OSN0301 8007171 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:30:00 88 Mareš Albert DKP0308 8226408 A Oddíl OB Kotlářka
12:31:00 89 Roháč Martin LCE0308 8017132 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:32:00 90 Šauli Filip ZTC0301 8656560 A Západočeské sportovní centrum OB
12:33:00 91 Šišma Vojtěch LPU0204 8663165 A OK Lokomotiva Pardubice
12:34:00 92 Hájek Kryštof TUR0212 8680421 R OOB TJ Turnov
12:35:00 93 Váňa Vojtěch LPU0312 8109305 B OK Lokomotiva Pardubice
12:36:00 94 Melišík Martin TAP0200 8654905 R KOB Tretra Praha
12:37:00 95 Švarc Antonín DKP0203 8020122 R Oddíl OB Kotlářka
12:38:00 96 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 R SK Brno Žabovřesky
12:39:00 97 Martynek Petr TRI0304 8042121 B TJ TŽ Třinec
12:40:00 98 Kohoutek Oldřich BSO0301 8655420 A KOB Baník Sokolov
12:41:00 99 Mencl Jan TUR0201 8461739 B OOB TJ Turnov
12:42:00 100 Škvor Adam KAM0202 8680302 R OK Kamenice
12:43:00 101 Richtr Lukáš ZTC0204 8656696 E Západočeské sportovní centrum OB
12:44:00 102 Škácha Vít DKP0310 8654883 A Oddíl OB Kotlářka
12:45:00 103 Štorek David JPV0202 8663202 B Oddíl OS SK Prostějov
12:46:00 104 Vitebský Lukáš JJN0302 8662688 A Team Jizerky
12:47:00 105 Tokár Radim ZTC0300 8660914 A Západočeské sportovní centrum OB
12:48:00 106 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 A SK Praga
12:49:00 107 Malačka Milan DKP0210 8080811 R Oddíl OB Kotlářka
12:50:00 108 Kunckel Konstantin TUR0300 8606458 C OOB TJ Turnov

H21 3.85 km, 76 m, 24 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:59:00 1 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 E OK Lokomotiva Pardubice
13:00:00 2 Adámek Filip TBM0101 8656745 E KOS TJ Tesla Brno
13:01:00 3 Nožka Radek LPU9005 8656519 E OK Lokomotiva Pardubice
13:02:00 4 Horčička Vít TBM9919 8656558 E KOS TJ Tesla Brno
13:03:00 5 Buk Michal ROU9601 8662301 C SKOB Roudnice nad Labem
13:04:00 6 Křivda Martin CHC9501 8659400 C K.O.B. Choceň
13:05:00 7 Chvátil Šimon PHK9908 8656633 C OK 99 Hradec Králové
13:06:00 8 Vystavěl Ondřej JPV9807 8656693 C Oddíl OS SK Prostějov
13:07:00 9 Wolf Daniel TUR9100 8015289 E OOB TJ Turnov
13:08:00 10 Poklop Martin SSU8802 8660591 E SK Severka Šumperk
13:09:00 11 Dlouhý Matěj VTA0302 8659393 B SC vebr-sport
13:10:00 12 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R SKOB Zlín
13:11:00 13 Brlica Pavel ZBM9302 8660414 R SK Brno Žabovřesky
13:12:00 14 Kettner Lukáš KAM9403 8654886 R OK Kamenice
13:13:00 15 Mokrý Stanislav ZBM9202 8660442 R SK Brno Žabovřesky
13:14:00 16 Tichý Radomír SHK0000 8670465 C OK Slavia Hradec Králové
13:15:00 17 Kligl Radim TBM0103 8655419 C KOS TJ Tesla Brno
13:16:00 18 Valeš Jiří ZTC9502 8656689 R Západočeské sportovní centrum OB
13:17:00 19 Gottstein Jonáš JIL0107 8660463 R OK Jilemnice
13:18:00 20 Veselý Jakub PGP9503 8662310 C SK Praga
13:19:00 21 Švadlena Michal CHC0101 8656615 C K.O.B. Choceň
13:20:00 22 Melecký Martin SSU9001 8680373 R SK Severka Šumperk
13:21:00 23 Féder Medard LCE0111 8662443 E OOB TJ Slovan Luhačovice
13:22:00 24 Schuster Marek SSU9303 8656758 R SK Severka Šumperk
13:23:00 25 Karatsiolis Kryštof TUR9901 8680600 C OOB TJ Turnov
13:24:00 26 Hadač Filip AOP9301 8656686 E Orientační Běh Opava
13:25:00 27 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 E SK Praga
13:26:00 28 Kolárik Tomáš TZL9302 8680318 C SKOB Zlín
13:27:00 29 Šafka Sebastian KAM0101 8221133 R OK Kamenice
13:28:00 30 Karásek Matěj TUR0000 8050013 C OOB TJ Turnov
13:29:00 31 Horvát Petr TBM9437 8644873 E KOS TJ Tesla Brno
13:30:00 32 Metelka Ondřej PHK0101 8656640 R OK 99 Hradec Králové
13:31:00 33 Mrázek Jan SJC8102 8010100 R Sportcentrum Jičín
13:32:00 34 Flašar Jan PGP8610 8008610 C SK Praga
13:33:00 35 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R K.O.B. Choceň
13:34:00 36 Sysel Ctibor PGP8700 8005117 C SK Praga
13:35:00 37 Vandas Daniel PHK9805 8656624 E OK 99 Hradec Králové
13:36:00 38 Müller Jonáš KSU9906 8662444 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:37:00 39 Hlaváč Ondřej ZBM9901 8651709 E SK Brno Žabovřesky
13:38:00 40 Rollier Baptiste PHK8200 8270982 E OK 99 Hradec Králové
13:39:00 41 Kamenický Jeroným TUR9549 8651708 E OOB TJ Turnov
13:40:00 42 Gajda Jan KAM0105 8656513 R OK Kamenice
13:41:00 43 Procházka David LPU9113 8656511 R OK Lokomotiva Pardubice
13:42:00 44 Glonek Jakub KAM9602 8656521 E OK Kamenice
13:43:00 45 Hirš Otakar ZBM9801 8656722 E SK Brno Žabovřesky
13:44:00 46 Sýkora Vojtěch LCE9801 8656697 E OOB TJ Slovan Luhačovice
13:45:00 47 Král Vojtěch SSU8841 8063501 E SK Severka Šumperk
13:46:00 48 Nykodým Miloš ZBM9005 8091209 E SK Brno Žabovřesky
13:47:00 49 Kubelka Tomáš LPU9307 8656587 E OK Lokomotiva Pardubice
13:48:00 50 Hubáček Jonáš LCE9501 8629756 E OOB TJ Slovan Luhačovice
13:49:00 51 Křivda Tomáš CHC9901 8629754 E K.O.B. Choceň
13:50:00 52 Roudný Martin LPU0002 8656620 E OK Lokomotiva Pardubice