Logo

Startovka závodu: Žebříček B-Čechy

Klubová startovka

Datum:
21.05.2022
Místo konání:
Chyňava
Pořadatel:
DKL - KOB Kladno
Mapa:
Žlábek
Ředitel závodu:
Vinš Pavel - R2
Hlavní rozhodčí:
Cabrnoch Jiří - R1
Stavitel tratí:
Vinš Pavel - R2
JURY:
Milota Josef, Fantová Libuše, Pospíšilová Marie
Kluby:
26A     75S     BOR     BSO     CEP     CST     CTB     DCE     DKL     DKP     DOK     DOR     EKP     FSP     HCE     HJL     HOR     CHA     CHC     CHT     JEN     JES     JIL     JJN     KAM     KNC     KPY     KRE     KRL     KSH     KUL     LBE     LDC     LIP     LIT     LLI     LPM     LPU     LTP     LTU     MAS     MFP     MLA     NPA     ODV     OKP     ONO     OPI     OSN     PCB     PDY     PEN     PGP     PHK     PLU     PUL     RIC     ROU     ROZ     RUZ     SCP     SHK     SJC     SJH     SJI     SJP     SKV     SLA     SLP     SNA     SPC     SRK     STA     STH     TAP     TCB     TEH     TJN     TJP     TTR     TUR     TUV     UVP     VCB     VIM     VLI     VPM     VRL     VSP     VTA     ZAM     ZBP     ZTC     ZVO     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:15:00 Haider Anna 26A5650 8630860 D65B
12:17:00 Hones Sepp 26A5400 8116117 H65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:56:00 Palicka Miroslav 75S5900 8667993 H60B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Šrůta Milan BOR7703 8160185 C H45B
12:00:00 Šípová Soňa BOR6150 8028851 C TA
12:03:00 Pavlovec Dan BOR0001 8655456 C H21B
12:09:00 Beránek Petr BOR6701 8402 C H50B
12:09:00 Rejmanová Nikola BOR0656 8160172 B D16B
12:09:00 Beránek Miroslav BOR3900 8550 C H80B
12:15:00 Pavlovec Jan BOR9503 8116796 C H21B
12:20:00 Rančák Josef BOR5004 8719003 C H70B
12:29:00 Rejholcová Tereza BOR0751 8226406 B D16B
12:29:00 Hrůzek Ondřej BOR0809 8304117 B H14B
12:32:00 Rejman Josef BOR7415 8160173 C H45B
12:32:00 Janoušková Iveta BOR7457 8431 C D45B
12:34:00 Nehasilová Anna BOR1450 7204511 C D10C
12:35:00 Pavlovec Petr BOR6303 9200728 C H55B
12:37:00 Machara Martin BOR6900 8149895 C H50B
12:40:00 Waldhauserová Irena BOR7459 8160189 C D45B
12:45:00 Waldhauser Martin BOR7106 8160182 C H50B
12:50:00 Nehasil David BOR7713 8655487 C H40B
12:55:00 Kocmanová Adéla BOR0752 8051249 B D16B
13:06:00 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C D40B
13:08:00 Soukupová Marie BOR0952 8518329 B D14B
13:11:00 Mareš Vít BOR0000 8662363 C H21B
13:13:00 Čech Jan BOR1403 416195 C H10C
13:13:00 Kábrt Filip BOR7901 51473 C H21C
13:16:00 Zenková Pavla BOR8450 7207489 C D35B
13:19:00 Krejčí Jaroslav BOR6302 8660925 C H55B
13:19:00 Šrůta David BOR1305 4408 C H10C
13:20:00 Dikoš Pavel BOR6003 8160176 C H60B
13:21:00 Jelínek Šimon BOR0510 8160188 B H18B
13:28:00 Pávková Jana BOR6550 8445 C D55B
13:31:00 Karvánek Petr BOR6600 8160187 C H55B
13:33:00 Jeřábek Petr BOR7105 8160177 C H50B
13:44:00 Ouzká Eliška BOR1051 8304116 B D14B
13:45:00 Janoušek Slávek BOR0400 1204999 B H18B
13:52:00 Halířová Eva BOR6654 8028822 C D55B
14:03:00 Lamač Vítek BOR1100 8421841 B H12C
14:12:00 Vácha Tomáš BOR7409 8160174 C H45B
14:15:00 Kábrtová Oldřiška BOR8752 7209434 C D21B
14:16:00 Jeřábková Tereza BOR7563 8160178 C D45B
14:21:00 Ledecký Vladimír BOR8402 8149892 C H35B
14:24:00 Tučková Monika BOR7650 8421843 C D45B
14:32:00 Rejholcová Andrea BOR6951 8033288 C D50B
14:47:00 Patka Marek BOR0902 8304112 B H14B
15:04:00 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:39:00 Havlíček Viktor BSO0602 8028801 B H16B
14:53:00 Havlíček Albert BSO0304 8028818 B H20B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Komůrka Kryštof CEP1900 2148120 TA
12:00:00 Pilař Jiří CEP1300 1413334 TA
12:46:00 Pilařová Kateřina CEP8050 2800224 D40B
13:20:00 Pilař Marek CEP7700 2800223 H45B
14:15:00 Komůrka Jiří CEP8700 7300819 H35B
14:27:00 Pilař František CEP0900 1413334 H14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:11:00 Málek Martin CST6501 8246117 C H55B
12:51:00 Málek Martin CST8902 8130389 C H21B
12:52:00 Málková Šárka CST8351 8051083 C D35B
12:54:00 Pelc Tadeáš CST0601 8109353 C H16B
12:55:00 Pelc Václav CST6702 2027924 C H55B
13:16:00 Málková Věra CST6550 2118474 C D55B
13:27:00 Muchl Vladimír CST5601 8648613 C H65B
13:32:00 Pelcová Pavla CST7454 7749 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:25:00 Klusáček Mikuláš CTB0902 8003597 B H14B
12:36:00 Klusáčková Johana CTB1153 8012875 C D12C
13:06:00 Klusáčková Dorota CTB1152 8042140 C D12C
13:41:00 Novák Pavel CTB7001 8648548 C H50B
13:42:00 Nováková Anna Marie CTB0951 8648583 B D14B
13:45:00 Novák Tobiáš CTB1103 8003661 C H12C
13:50:00 Klusáčková Lenka CTB8051 232874 C D40B
13:53:00 Běloušková Kateřina CTB0752 8003607 B D16B
14:45:00 Novák Matyáš CTB0601 8226396 B H16B
15:03:00 Klusáček Luděk CTB7803 232875 C H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:38:00 Pavlů Jaroslav DCE6100 2222796 C H60B
12:54:00 Mudr Stanislav DCE4400 232101 C H75B
12:56:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C D60B
13:05:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C D65B
13:47:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:59:00 Komín Matyáš DKL0901 2121871 C H14B
14:06:00 Lukavský Vít DKL1101 2127553 C H12C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Mullis Elizabeth DKP1651 2075697 C TA
12:00:00 Brandejs Jan DKP7503 2095973 C TB
12:00:00 Brandejsová Petra DKP7853 8113490 C TB
12:00:00 Setínková Zuzana DKP5753 8945 C TB
12:02:00 Míka Pavel DKP7800 2080948 C H40B
12:04:00 Pospíšilová Marie DKP8756 8080824 R D35B
12:05:00 Šubrt Antonín DKP7100 8080834 C H50B
12:05:00 Šilerová Petra DKP0760 8113509 B D16B
12:07:00 Vaněček Jan DKP0824 8670805 C H14B
12:09:00 Procházková Aneta DKP1153 2103718 C D12C
12:14:00 Špičák Aleš DKP5500 8641 C H60B
12:16:00 Vondráček Martin DKP7704 2120894 C H45B
12:21:00 Večerková Ema DKP0657 2419952 B D16B
12:23:00 Gurecký Vojtěch DKP0923 2113488 C H14B
12:25:00 Maroušková Julie DKP1256 2129223 C D10C
12:26:00 Vondráčková Markéta DKP7856 2120867 C D40B
12:27:00 Procházka Vít DKP0711 8648614 B H16B
12:28:00 Maroušek Jan DKP7402 8667501 C H45B
12:31:00 Šubrt Jáchym DKP0800 8080819 B H14B
12:31:00 Večerková Klára DKP1452 2181307 C D10C
12:31:00 Dudová Hana DKP5752 51756 C D60B
12:40:00 Víteček Jan DKP7201 8720322 C H45B
12:42:00 Studnička Jakub DKP0718 8080820 B H16B
12:43:00 Junek Matouš DKP0817 8670826 B H14B
12:46:00 Snížková Petra DKP7752 8013488 C D35B
12:53:00 Machar Eda DKP0803 8080822 B H14B
12:55:00 Stehno Pavel DKP4900 8200026 C H70B
13:01:00 Jager Robert DKP1401 2086151 C H10C
13:02:00 Blahová Pavla DKP0155 8653088 C D21C
13:04:00 Zemanová Eliška DKP0862 2127897 C D14B
13:06:00 Machar Matěj DKP0604 8080821 B H16B
13:11:00 Malačková Jana DKP6150 232646 C D60B
13:12:00 Blažková Kristina DKP8251 8014545 C D21C
13:13:00 Koten Vojtěch DKP0815 8445310 B H14B
13:15:00 Kopecký Matyáš DKP0613 8017713 B H16B
13:19:00 Sedláček Patrik DKP0816 8080829 A H14B
13:22:00 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C D55B
13:22:00 Mullis Robert DKP1200 2075694 C H10C
13:22:00 Klašková Josefina DKP9651 443061 C D21C
13:24:00 Hladíková Julie DKP0857 8116730 B D14B
13:27:00 Vaněčková Anna DKP1063 8026583 C D12C
13:28:00 Snížková Adéla DKP0850 8080814 C D14B
13:31:00 Junek Kryštof DKP1212 2008986 C H10C
13:34:00 Hladíková Zuzana DKP7852 2092421 C D40B
13:35:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C H55B
13:42:00 Procházková Jana DKP8052 8042126 C D40B
13:43:00 Míka Zbyněk DKP1301 8410799 C H10C
13:47:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 8667544 C H21B
13:48:00 Vondráčková Alžběta DKP0864 8226349 A D14B
13:55:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C D45B
13:59:00 Betlach Miroslav DKP6300 49818 C H55B
14:00:00 Melichar Šimon DKP0708 8154983 C H16B
14:00:00 Junek Šimon DKP1011 7756777 C H12C
14:09:00 Černý Vojtěch DKP0712 8226356 B H16B
14:09:00 Kohoutek Vojtěch DKP0503 8042119 B H18B
14:18:00 Vítečková Kateřina DKP7251 7007201 C D40B
14:18:00 Vondráčková Jolana DKP1058 8330756 B D14B
14:25:00 Engel Adam DKP0910 8047223 B H14B
14:29:00 Brandejs Štěpán DKP0807 8080813 B H14B
14:30:00 Weiss Hugo DKP0725 2211630 B H16B
14:30:00 Brandejs Hynek DKP1005 2095971 C H12C
14:38:00 Míková Šárka DKP8255 8022636 C D40B
14:39:00 Míka Luboš DKP1101 8017720 C H12C
14:41:00 Víteček Šimon DKP0801 8080630 B H14B
14:45:00 Večerka Vojtěch DKP0813 2039161 C H14B
15:09:00 Machar Dan DKP1002 8080823 B H12C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:06:00 Hradecká Petra DOK6850 897368 C D40B
12:31:00 Hradecký Jaroslav DOK6300 8648566 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 Nalezencová Tereza DOR1254 2111602 C D10C
12:04:00 Etrych Tomáš DOR7300 8044386 C H45B
12:13:00 Magazu Annabelle DOR0657 8033231 B D16B
12:16:00 Baštová Justýna DOR0952 8007179 B D14B
12:19:00 Etrych Jonáš DOR0907 8016296 B H14B
12:25:00 Janda Jakub DOR0403 8662308 B H18B
12:40:00 Petriláková Petra DOR7656 8226435 C D35B
12:41:00 Magazu Lukas DOR0805 8663147 B H14B
12:48:00 Magazu Sophia DOR1152 8016029 C D12C
12:49:00 Snížek Ondřej DOR0406 8116788 B H18B
12:57:00 Jiras František DOR0900 2080953 B H14B
13:01:00 Jiras Jiří DOR6900 2120631 C H50B
13:23:00 Kučera Jáchym DOR0301 8116741 B H21B
13:26:00 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B D14B
13:29:00 Aschermann Michael DOR4400 2031374 C H75B
13:33:00 Jiras Jan DOR0505 2042521 B H18B
13:38:00 Žižková Jaroslava DOR7754 2104694 C D40B
13:42:00 Lorenc Václav DOR0702 8154976 B H16B
13:48:00 Žižka Přemysl DOR0706 8332266 B H16B
13:51:00 Kašparová Alžběta DOR0753 8116728 B D16B
14:10:00 Magazu Radmila DOR7853 8012880 C D40B
14:12:00 Etrych Matěj DOR1104 2135176 C H12C
14:36:00 Jiras Antonín DOR0701 8116815 A H16B
14:37:00 Snížek Martin DOR0405 8116738 B H18B
14:38:00 Nová Jana DOR7150 8663122 C D50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Černá Andrea EKP1752 7205000 C TA
12:19:00 Kořistka Libor EKP6300 51591 C H55B
12:21:00 Pecka Jan EKP6800 8659399 C H50B
12:31:00 Náměstková Aneta EKP0756 1403429 C D16B
12:32:00 Šedivý Jiří EKP5500 8662327 C H65B
12:45:00 Borák Stanislav EKP5212 8028861 C H70B
12:59:00 Blaha Ondřej EKP7002 8667983 C H21B
13:01:00 Fantová Libuše EKP5650 8516255 C D60B
13:15:00 Černý Ondřej EKP8511 8045215 C H21B
13:23:00 Borák Michal EKP8304 8016307 C H21C
13:31:00 Šedivá Miroslava EKP5750 51604 C D60B
13:38:00 Fanta Miroslav EKP5800 8414109 C H60B
13:50:00 Náměstková Denisa EKP0154 981844 C D21B
14:20:00 Náměstková Veronika EKP7351 8042138 C D45B
14:22:00 Náměstková Radka EKP0353 981849 C D20B
14:44:00 Pecková Ivana EKP6252 8162864 C D50B
14:47:00 Fantová Kateřina EKP0256 8183070 C D20B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Čechová Jana FSP8353 8476 C TA
12:05:00 Fibír Jakub FSP0900 2081385 B H14B
12:07:00 Stará Barbora FSP0752 2029170 B D16B
12:10:00 Karasová Jana FSP6153 301140 C D40B
12:17:00 Kužel Jan FSP0400 515098 B H18B
12:21:00 Vrba Matyáš FSP0706 8116787 B H16B
12:22:00 Skripniková Kateřina FSP8051 8116721 C D40B
12:39:00 Cincibus Pavel FSP6605 8226358 C H55B
12:39:00 Hrouda Martin FSP7612 8680607 C H21B
12:42:00 Kuželová Michaela FSP7851 211539 C D40B
12:46:00 Cincibusová Ivana FSP6651 8116688 C D55B
12:47:00 Fibírová Lucie FSP0777 2081361 B D16B
12:58:00 Kužel Jonáš FSP1201 446429 C H10C
13:09:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C H75B
13:19:00 Svobodová Adriana FSP0653 2029178 B D16B
13:21:00 Cincibusová Lenka FSP0450 8666 B D18B
13:22:00 Wald František FSP5300 8033205 C H65B
13:27:00 Fibír Tomáš FSP7901 8014524 C H21B
13:33:00 Skripnik Nikola FSP0600 8028832 B H16B
13:34:00 Starý Jan FSP7800 1450166 C H40B
13:40:00 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C D21B
13:41:00 Leinweberová Julie FSP0755 8042141 B D16B
13:46:00 Čech Jan FSP7900 8660502 C H40B
13:46:00 Skripnik Kilián FSP1300 2092380 C H10C
13:57:00 Kužel Tomáš FSP7610 1000505 C H35B
13:59:00 Kuželová Ela FSP0750 2067237 C D16B
14:04:00 Leinweber Ctirad FSP7401 2116468 C H45B
14:23:00 Skripnik Matouš FSP0800 8028838 A H14B
14:33:00 Skripnik Ondřej FSP7502 8028842 C H35B
14:46:00 Fibírová Zuzana FSP7555 515067 C D40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:10:00 Kučerová Barbora HCE8650 2021835 C D35B
13:15:00 Hradil Michal HCE0900 1417257 B H14B
13:49:00 Kučera Martin HCE1400 1417246 C H10C
15:06:00 Kučera Jakub HCE1101 2148139 C H12C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:07:00 Kušičková Lucie HJL1251 8014454 C D10C
12:27:00 Hamáková Zuzana HJL1050 2148107 C D12C
12:37:00 Kušičková Jolana HJL1252 2419956 C D10C
13:12:00 Hamáková Adéla HJL0851 8016306 B D14B
13:36:00 Kaplanová Alena HJL7550 2148137 C D45B
13:56:00 Kaplanová Viktorie HJL0850 8006737 B D14B
15:08:00 Kušička Josef HJL7600 1425339 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:02:00 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C H65B
13:55:00 Škorpil Marek HOR0900 8667965 B H14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:10:00 Ševčíková Alena CHA5351 8008272 C D65B
12:15:00 Lusk Karel CHA5002 8160 C H70B
12:20:00 Lusková Olga CHA5650 8170 C D65B
12:28:00 Šaffková Zuzana CHA5150 8022660 C D70B
13:12:00 Březina Jan CHA7604 8008267 C H45B
13:30:00 Ševčík Milan CHA5003 8022378 C H70B
13:36:00 Březina Karel CHA0605 8518330 B H16B
13:55:00 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C H55B
14:12:00 Březinová Antonie CHA0851 8516430 B D14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:13:00 Nimshaus Viktor CHC0502 8012872 B H18B
12:37:00 Šimek Vojtěch CHC1002 8113489 B H14B
12:53:00 Mimrová Kateřina CHC0658 206485 B D16B
14:38:00 Šimek Jakub CHC0303 8113508 B H20B
14:51:00 Pátek Michal CHC8603 8025343 C H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:07:00 Juračka Vojtěch CHT5404 9234 C H65B
12:15:00 Zoulíková Vendula CHT0753 8022651 B D16B
12:18:00 Kellerová Alice CHT0852 8013487 B D14B
12:22:00 Zoulíková Iveta CHT8052 7207872 C D35B
12:30:00 Havlíčková Hana CHT1153 2419858 B D12C
12:37:00 Slavíková Tereza CHT0656 8226328 B D16B
12:38:00 Matras Tomáš CHT8001 7210808 C H40B
12:51:00 Veselá Tereza CHT0552 7207628 C D18B
13:00:00 Korecká Eva CHT1054 8482073 B D12C
13:15:00 Vítková Eva CHT1053 8047244 B D12C
13:16:00 Matras Štěpán CHT1402 51980 C H10C
13:17:00 Vacek František CHT0501 2067939 B H18B
13:21:00 Juračková Jana CHT6052 9237 C D60B
13:22:00 Korecký Miroslav CHT7901 8226364 C H40B
13:37:00 Korecký Radan CHT1401 8003626 C H10C
13:47:00 Vítek Vojtěch CHT0801 8061440 B H14B
14:02:00 Korecká Lenka CHT8053 7207853 C D40B
14:12:00 Kropáčková Vendula CHT0353 2148235 B D20B
15:00:00 Vítek Pavel CHT7501 51999 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:10:00 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C D55B
13:08:00 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C H60B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:19:00 Otta Pavel JES4601 301666 C H75B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:09:00 Stach Ondřej JIL0602 8662678 B H16B
12:12:00 Kynčlová Anna JIL0852 8140914 B D14B
12:19:00 Votočková Amélie JIL0750 8047184 B D16B
12:32:00 Salabová Pavlína JIL0954 8482071 B D14B
12:33:00 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C H50B
12:41:00 Kopecká Anna JIL0552 2124766 B D18B
13:25:00 Spilka Petr JIL0803 2144174 B H14B
13:26:00 Král Martin JIL6101 9071 C H60B
13:26:00 Gottsteinová Ema JIL0451 2078459 B D18B
14:49:00 Gottstein Matouš JIL0901 2124769 B H14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:06:00 Jiráková Adéla JJN1052 8076042 C D12C
12:35:00 Nožička Jan JJN0800 8636193 B H14B
12:54:00 Rudolfová Elizabeth JJN1056 2224568 C D12C
12:57:00 Mastník Ondřej JJN0501 8662692 B H18B
12:59:00 Cicvárková Klára JJN0751 2111784 C D16B
13:06:00 Pražáková Nella JJN0853 8662699 B D14B
13:11:00 Skácelová Kateřina JJN0550 8107705 B D18B
13:30:00 Pražák Michal JJN7900 8670764 C H40B
13:31:00 Baloghová Milena JJN0750 8228091 B D16B
13:32:00 Nožičková Renata JJN6950 2070806 C D50B
14:17:00 Marek Matěj JJN0402 2103701 B H18B
14:24:00 Nožičková Eva JJN0852 8680401 B D14B
14:32:00 Podrábská Marie JJN0251 8660394 B D20B
14:57:00 Linková Lucie JJN0254 8659384 B D20B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Slámová Michaela KAM8051 2148061 C TA
12:02:00 Mišeková Martina KAM7851 2800344 C D40B
12:15:00 Zavadil Pavel KAM6401 2148219 C H55B
12:19:00 Voleská Andrea KAM1456 2222807 C D10C
12:23:00 Voleský Leoš KAM7900 2049553 C H21B
12:24:00 Žemlová Eva KAM7550 8033217 C D45B
12:50:00 Himmelová Marie KAM6952 51681 C D50B
13:02:00 Balejová Sofie KAM0951 8660541 B D14B
13:11:00 Zavadil Adam KAM0901 8004883 B H14B
13:15:00 Žemlová Barbora KAM0751 8116775 B D16B
13:20:00 Balejová Veronika KAM7253 2115760 C D50B
13:28:00 Sláma Marek KAM1201 2116462 C H10C
13:29:00 Balej Jiří KAM7201 8680586 C H50B
13:52:00 Žemlová Magdalena KAM0950 8116673 B D14B
13:55:00 Mišek Michal KAM1300 2088709 C H10C
13:57:00 Voleský Viktor KAM1103 2102864 C H12C
13:58:00 Mišeková Lucie KAM1050 8660577 B D14B
14:19:00 Kříž Matěj KAM0900 8002892 B H14B
14:22:00 Voleská Alice KAM8050 2051530 C D40B
14:24:00 Žemla Tomáš KAM7105 8090129 C H45B
14:48:00 Sláma Kryštof KAM1000 2116478 B H12C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:04:00 Čiháková Lenka KNC6750 8667527 C D55B
12:11:00 Havlíčková Jindřiška KNC6150 8662276 C D60B
13:06:00 Kohoutová Pavla KNC6251 515055 C D60B
13:20:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C D65B
13:58:00 Komersová Jana KNC6550 8226399 C D55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:18:00 Pavlíček Lubomír KPY7800 8119424 C H40B
12:20:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C H60B
12:23:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C H55B
12:47:00 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C H21B
12:59:00 Duda František KPY4600 2103786 C H75B
13:01:00 Pavlíčková Hana KPY0450 8226325 B D18B
13:26:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C D60B
14:05:00 Míchalová Šárka KPY0050 8410806 C D21B
14:14:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C D50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:34:00 Kovaříčková Darja KRE6352 2039143 C D55B
14:08:00 Dulovcová Marie KRE7051 7207876 C D50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Hanáková Marta KRL7151 7140196 C TA
12:17:00 Kropáčová Zuzana KRL0754 0 B D16B
12:23:00 Gelnerová Anna KRL0653 9102145 B D16B
12:38:00 Hanáková Aneta KRL0951 8113491 B D14B
12:43:00 Fišarová Adéla KRL0651 0 B D16B
13:01:00 Pokorná Anežka KRL0757 0 B D16B
13:33:00 Žákovec Jan KRL9505 8012868 C H21C
14:00:00 Hanáková Magda KRL9651 8013942 C D21B
14:28:00 Gelnerová Markéta KRL0952 8008299 B D14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:08:00 Mayerová Daniela KSH0852 8116778 B D14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:21:00 Portz Viktoria KUL1051 8226409 C D12C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:15:00 Friedel Matěj LBE0702 981846 C H16B
12:22:00 Bureš Kamil LBE7900 232346 C H40B
12:30:00 Hůla Tomáš LBE0602 7300274 B H16B
12:30:00 Kofroň Jan LBE8001 1459072 C H40B
12:38:00 Žufníčková Pavla LBE8152 52320 C D40B
13:08:00 Šimon Jakub LBE8801 52979 C H21C
13:23:00 Mezník Vladimír LBE6400 52971 C H55B
14:28:00 Hůla Pavel LBE7300 8667504 C H45B
14:54:00 Kofroň Jan LBE1000 8236 C H12C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:29:00 Hovorka Ladislav LDC6802 7300206 C H50B
13:09:00 Nehasil Vladislav LDC7101 8019930 C H50B
13:38:00 Nehasilová Zuzana LDC7150 8022672 C D50B
13:43:00 Hovorková Marie LDC0650 8008279 B D16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:52:00 Kubečková Terezie LIP7650 995872 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:09:00 Lužnický Jiří LIT8501 7205016 C H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:26:00 Balcarová Alena LLI7150 1398994 C D50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:56:00 Šafránková Martina LPM7753 2000609 C D45B
13:57:00 Parula Egon LPM1000 8107721 B H14B
14:16:00 Stehlíková Tereza LPM0951 8013914 B D14B
14:34:00 Šafránková Eliška LPM0953 8003929 B D14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Smrčková Olga LPU6055 9301 C TA
12:04:00 Macková Gita LPU0961 8109409 B D14B
12:05:00 Šípek Ondřej LPU0505 8663154 B H18B
12:08:00 Macháčková Tereza LPU0951 8109392 B D14B
12:13:00 Goláň Antonín LPU0804 8656532 B H14B
12:18:00 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C D70B
12:37:00 Krpata Michal LPU0403 8656545 B H18B
12:37:00 Štěrba Pavel LPU5408 2116196 C H65B
12:50:00 Švíglerová Anna LPU0952 8109379 B D14B
12:51:00 Hlavatý Jan LPU0713 8196084 B H16B
12:57:00 Hájek Dominik LPU0607 8660514 B H16B
12:58:00 Kubíková Květoslava LPU4752 8471811 C D75B
13:00:00 Švíglerová Pavla LPU7658 8013872 C D45B
13:03:00 Munzarová Monika LPU1056 8013836 B D12C
13:09:00 Štichhauer Adam LPU0603 8663189 B H16B
13:09:00 Dvořáková Kateřina LPU0656 8109315 B D16B
13:10:00 Kroupa Jan LPU8103 2070819 C H40B
13:13:00 Filičko Marek LPU7102 8582019 C H50B
13:14:00 Kološ Oldřich LPU6003 8047197 C H60B
13:16:00 Držka Štěpán LPU7604 7209354 C H45B
13:23:00 Šmídová Terezie LPU0659 7200596 C D16B
13:33:00 Kroupa Matyáš LPU0902 8109402 B H14B
13:39:00 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C H35B
13:46:00 Kubíková Magdaléna LPU0566 8183060 C D18B
13:59:00 Frosch Vítek LPU0801 8656503 B H14B
14:01:00 Vališ Vojtěch LPU0512 8109312 B H18B
14:03:00 Flos Tomáš LPU0633 8109314 B H16B
14:03:00 Váňa Vojtěch LPU0312 8109305 A H20B
14:06:00 Haasová Renata LPU7960 8014506 C D40B
14:12:00 Držková Markéta LPU7670 2073755 C D45B
14:13:00 Maloch David LPU0905 8109427 B H14B
14:16:00 Tučková Anna LPU0455 8013839 C D18B
14:18:00 Fejfar Lukáš LPU0310 8663186 A H20B
14:21:00 Derekolenko Ostap LPU0620 8663129 C H16B
14:25:00 Pekárek Tomáš LPU0515 8014532 B H18B
14:27:00 Vodičková Johana LPU0354 8656504 B D20B
14:30:00 Hovorková Elen LPU0954 8013852 B D14B
14:33:00 Kadaně Marek LPU0703 8109319 B H16B
14:33:00 Novák Adam LPU0320 8109307 B H20B
14:35:00 Držka Filip LPU0901 2103270 C H14B
14:53:00 Goláň František LPU0803 8663151 B H14B
15:12:00 Vávra Jaroslav LPU7308 7203457 C H45B
15:24:00 Vodička Oldřich LPU7715 8518324 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:20:00 Riby Kateřina LTP7252 8445304 C D50B
12:21:00 Kovářová Alena LTP6151 7205026 C D60B
12:39:00 Jelínková Anna LTP1050 7202578 C D12C
12:41:00 Žejdlík Michal LTP7001 8662345 C H50B
13:10:00 Klein David LTP1200 8107758 C H10C
13:15:00 Bruner Luboš LTP6501 8445302 C H55B
14:37:00 Žejdlíková Eliška LTP0350 8226439 B D20B
14:43:00 Riby Thomas LTP0202 8662326 B H20B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Skalka Michal LTU6700 2103290 C TB
12:00:00 Termerová Jana LTU7850 2103288 C TB
12:16:00 Hindráková Martina LTU6451 8667964 C D55B
12:28:00 Hanušová Jitka LTU6352 8680397 C D55B
12:41:00 Lazák Jan LTU0500 8662729 B H18B
12:47:00 Hanuš Pavel LTU6501 8680288 C H55B
13:01:00 Kotyk Vojtěch LTU0502 8085196 C H18B
13:10:00 Komárková Lucie LTU7851 8662725 C D40B
13:21:00 Lazák Jan LTU6900 8662675 C H50B
13:34:00 Skalka Jindřich LTU1500 2113047 C H10C
13:40:00 Stodůlková Lenka LTU6752 206478 C D55B
14:06:00 Hošková Kateřina LTU0451 8662731 B D18B
14:21:00 Pirožek Vojtěch LTU0400 8662734 B H18B
14:23:00 Šitina Tomáš LTU0300 8662708 B H20B
14:33:00 Kvášovský Filip LTU0902 8028803 B H14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 Hájek Jan MAS5401 8648556 C H65B
12:12:00 Chotětický Jan MAS5400 7887 C H65B
12:43:00 Pilař Karel MAS5501 8667502 C H55B
13:24:00 Millionová Hedvika MAS7351 2087633 C D45B
13:49:00 Brabec Zdeněk MAS1001 2087666 B H14B
13:57:00 Brabec Matěj MAS0701 2026161 B H16B
15:28:00 Kovář Jindřich MAS6800 8667511 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:36:00 Blahuta Marek MFP7301 897349 C H45B
12:52:00 Blahutová Lucie MFP0950 405999 B D14B
13:27:00 Blahutová Martina MFP0550 53611 C D21C
13:32:00 Minchev Ivan MFP5700 51769 C H65B
13:53:00 Gemperle František MFP7102 8680580 C H50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:20:00 Hermannová Natálie MLA0851 8016037 C D14B
12:24:00 Sklenář Jan MLA4201 8116748 C H80B
12:26:00 Milota Josef MLA5801 8656692 C H60B
12:39:00 Prinz Mikuláš MLA0901 8656644 B H14B
12:47:00 Herman Ondřej MLA0801 8109363 C H14B
12:51:00 Sklenářová Jana MLA6258 416175 C D60B
12:53:00 Janoch Samuel Jan MLA0502 8656638 B H18B
12:58:00 Tenglerová Helena MLA6551 1421930 C D55B
13:06:00 Placek Petr MLA8000 8109418 C H40B
13:24:00 Fišák Jan MLA4401 2181940 C H75B
13:29:00 Placek Tomas MLA0902 8014515 B H14B
13:52:00 Placek Nikolas MLA1200 888609 C H10C
13:58:00 Placková Veronika MLA8250 8033229 C D40B
14:28:00 Kováč František MLA0201 8656612 B H20B
14:29:00 Pivec Jan MLA0503 8033228 B H18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:05:00 Hušková Eva NPA5754 7203468 C D65B
12:09:00 Novák Stanislav NPA0404 8109325 B H18B
12:25:00 Nováková Jana NPA5552 2060214 C D65B
12:30:00 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C H70B
13:10:00 Novák Karel NPA5001 2060215 C H70B
13:15:00 Kalibánová Jiřina NPA5351 2060217 C D65B
14:05:00 Fajfer Filip NPA0401 8680282 B H18B
14:07:00 Pavelec Michal NPA0801 8006771 B H14B
14:13:00 Pavelec Matěj NPA0501 8680363 B H18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Svoboda Jan ODV7605 8028846 C TA
12:27:00 Houdková Kateřina ODV0752 8196064 C D16B
12:43:00 Matoušková Edita ODV1350 2148164 C D10C
12:44:00 Berná Markéta ODV7651 52889 C D45B
12:44:00 Berná Klára ODV0851 8196040 B D14B
12:48:00 Dudl Jan ODV7703 8418099 C H45B
12:56:00 Syblíková Rozálie ODV0856 8196063 C D14B
13:21:00 Svobodová Adéla ODV1150 8183192 C D12C
13:46:00 Svobodová Ema ODV0951 8196067 C D14B
13:51:00 Berný Jáchym ODV1000 8107769 C H12C
13:56:00 Dudlová Jana ODV7751 2135182 C D45B
14:09:00 Houdek Jakub ODV1006 8418098 C H12C
14:10:00 Matoušková Sára ODV0855 8031409 C D14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:41:00 Šámalová Hana OKP6151 502090 C D60B
13:03:00 Novák Libor OKP6504 8028825 C H55B
13:04:00 Valentová Helena OKP6550 8013931 C D55B
13:12:00 Šámal Václav OKP5600 436401 C H65B
14:04:00 Nováková Irena OKP6651 2133898 C D55B
14:08:00 Smolková Alena OKP6452 53567 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Nejedlá Michaela ONO7850 0 C TA
12:00:00 Nejedlá Barbora ONO0750 9201325 C TA
12:01:00 Holíková Simona ONO0553 8154979 B D18B
12:06:00 Pekárek Martin ONO7203 7777781 C H40B
12:07:00 Ritter Aleš ONO7401 7202865 C H21B
12:12:00 Ječmen Matyáš ONO0600 8061404 B H16B
12:42:00 Ječmenová Veronika ONO0950 8016054 C D14B
13:05:00 Halámková Jana ONO0657 1428926 B D16B
13:18:00 Maglia Šimon ONO0702 8022369 B H16B
13:27:00 Pekárková Bára ONO0655 21263914 B D16B
13:30:00 Ritterová Lída ONO0851 8154991 B D14B
13:38:00 Ječmen Vladimír ONO7900 8154994 C H40B
13:39:00 Urbánková Eva ONO0650 8667973 B D16B
13:48:00 Ritter Jakub ONO1000 2117426 B H12C
13:51:00 Kule Oliver ONO0701 8648612 B H16B
13:51:00 Urbánek Lumír ONO6701 8013394 C H55B
14:14:00 Ječmenová Věra ONO8050 7209469 C D40B
14:27:00 Myslík Vojtěch ONO0602 8667289 B H16B
15:20:00 Nejedlý Ladislav ONO7501 8116750 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 Velátová Lucie OPI0750 8137514 B D16B
12:03:00 Hrdlička Šimon OPI0601 8014482 B H16B
12:11:00 Pazderníková Jana OPI0452 8022373 B D18B
12:20:00 Sobotka Petr OPI7300 2088168 C H45B
12:29:00 Velát Vojtěch OPI0400 8226416 B H18B
12:54:00 Hrodková Markéta OPI7850 2039227 C D40B
13:00:00 Šafařík Ivo OPI7402 8004272 C H45B
13:00:00 Hrodek Ondřej Otto OPI0701 8077477 B H16B
13:22:00 Sobotková Lada OPI0951 2064782 B D14B
13:56:00 Počtová Klára OPI0453 8014535 B D18B
14:07:00 Šafaříková Lucie OPI0350 8648555 B D20B
14:39:00 Sobotka Ivo OPI0600 2064781 B H16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:10:00 Drápová Justýna OSN0990 8119491 B D14B
13:32:00 Kamenický Radan OSN6004 8122027 C H60B
13:52:00 Kamenická Lenka OSN6955 8648571 C D45B
14:00:00 Kamenická Tereza Ester OSN0888 8183102 B D14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:02:00 Blabla Zdeněk PCB5901 8660458 C H60B
13:43:00 Hulec Filip PCB9401 8001109 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:17:00 Šilerová Eva PDY8050 8660526 C D21C
14:33:00 Šiler Štěpán PDY1101 2112725 C H12C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:22:00 Kábrtová Iva PEN6350 8030630 C D55B
12:32:00 Vydra Pavel PEN6200 8051254 C H60B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Hora Damián PGP1616 1006283 C TA
12:00:00 Súkupová Hana PGP8156 2224777 C TA
12:02:00 Štěpová Barbora PGP0951 8005136 A D14B
12:06:00 Hrabánková Ilona PGP6250 8013881 C D60B
12:06:00 Řeháková Ludmila PGP0454 8003663 B D18B
12:08:00 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C D45B
12:16:00 Súkupová Anita PGP1352 2419862 C D10C
12:18:00 Hrušková Gabriela PGP1150 2125327 B D12C
12:19:00 Hora Vojtěch PGP8301 8663123 C H21B
12:21:00 Gemperlová Eliška PGP0556 8226321 B D18B
12:24:00 Kosák Eliáš PGP0704 8140934 C H16B
12:31:00 Pavlů Ondřej PGP8904 8232039 C H21B
12:33:00 Svítil Patrik PGP0706 8670812 B H16B
12:34:00 Lacigová Michaela PGP8150 8028810 C D40B
12:40:00 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C D65B
12:43:00 Vlach Martin PGP8605 8140912 C H21B
12:45:00 Súkupová Sára PGP1151 2144052 C D12C
12:45:00 Vozábalová Hana PGP0654 2106747 B D16B
12:48:00 Haňkovská Jana PGP4050 8200025 C D75B
12:51:00 Hurta Vladimír PGP6305 8670816 C H55B
12:58:00 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 A D14B
12:58:00 Súkup Jaroslav PGP7900 2029214 C H40B
13:03:00 Kubátová Milada PGP4750 2067222 C D75B
13:07:00 Svítil Martin PGP0903 8005120 B H14B
13:10:00 Ježková Regina PGP6352 8005133 C D55B
13:11:00 Sysel Zdeněk PGP5200 52107 C H55B
13:18:00 Dvořák Josef PGP8006 8482120 C H40B
13:19:00 Sysel Ctibor PGP8700 515161 R H21B
13:20:00 Šimerková Olga PGP7551 8648558 C D45B
13:30:00 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C D40B
13:32:00 Horová Klára PGP8455 8008455 C D21C
13:35:00 Kotecký Roman PGP4900 9002029 C H70B
13:37:00 Šimerka Ondřej PGP0800 8648593 B H14B
13:44:00 Čermák Radek PGP6405 1413333 C H45B
13:44:00 Dvořáková Ivana PGP7254 2148227 C D50B
13:49:00 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C H50B
13:49:00 Dvořáková Veronika PGP0659 8140907 B D16B
13:50:00 Bartaloš Tomáš PGP8010 2084951 C H40B
13:51:00 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C H35B
14:02:00 Bartalošová Anežka PGP0853 8454048 B D14B
14:09:00 Kabát Jan PGP6901 8140922 C H35B
14:10:00 Zelená Markéta PGP5850 8680329 C D55B
14:12:00 Matyšek Ondřej PGP0703 2087642 B H16B
14:22:00 Dvořáková Lucie PGP0956 8410787 B D14B
14:26:00 Hrušková Tereza PGP0953 8140916 B D14B
14:40:00 Bartalošová Ada PGP1050 2085003 B D14B
14:42:00 Dvořáková Hana PGP0355 8667539 A D20B
14:43:00 Zápotocký Jiří PGP0808 8648622 A H14B
14:45:00 Janas Adam PGP0404 8667507 B H18B
14:56:00 Komín David PGP7405 8116739 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Horáková Eliška PHK1152 2099496 C D12C
12:00:00 Silný Ondřej PHK7906 2032168 C TB
12:01:00 Čermák Martin PHK0502 8226370 A H18B
12:14:00 Čapková Markéta PHK0850 8013911 B D14B
12:14:00 Maňáková Silvie PHK7151 2000571 C D50B
12:18:00 Tkachenko Artem PHK0710 8003640 C H16B
12:44:00 Azebová Martina PHK6757 49890 C D50B
12:46:00 Čapková Anna PHK0451 8667978 B D18B
12:52:00 Čermák Libor PHK5600 2181286 C H65B
13:06:00 Chvátilová Johana PHK0450 8660575 B D18B
13:13:00 Málek David PHK0504 8000239 B H18B
13:13:00 Nevmerzhytska Mariia PHK0759 8003644 C D16B
13:14:00 Málková Michaela PHK0853 8004344 B D14B
13:17:00 Metelka Pavel PHK6800 8006770 C H50B
13:17:00 Ballonová Lucie PHK0664 2181282 B D16B
13:18:00 Hepnerová Tereza PHK1155 8121537 C D12C
13:22:00 Hepnerová Martina PHK8150 8656708 C D35B
13:25:00 Tatarnikov Mykhailo PHK0405 8003652 C H18B
13:25:00 Příkazská Zuzana PHK0654 8518314 B D16B
13:32:00 Kunartová Dominika PHK0888 8482084 B D14B
13:39:00 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C H55B
13:45:00 Chrtková Anežka PHK0658 8039981 B D16B
13:49:00 Neumann Matěj PHK0400 8667962 B H18B
13:55:00 Podlešáková Monika PHK0752 8515512 B D16B
14:03:00 Metelka Tomáš PHK0801 8226302 A H14B
14:10:00 Vítková Lucie PHK8055 8006766 C D21B
14:17:00 Horáková Veronika PHK0353 2087682 B D20B
14:24:00 Horák Filip PHK0701 2088727 B H16B
14:26:00 Čermáková Lucie PHK7150 2103266 C D50B
14:42:00 Čapková Petra PHK7850 2053587 C D40B
14:42:00 Seligr Lukáš PHK0709 2141894 C H16B
14:51:00 Tatarnikov Ivan PHK1106 2017671 C H12C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:26:00 Matyšek Bronislav PLU7823 515418 C H40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:14:00 Novotný František PUL4200 7210063 C H80B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:21:00 Rožek Vojtěch RIC0501 8670552 C H18B
12:26:00 De Heij Laura RIC0450 8656564 B D18B
12:28:00 Seidlová Magdalena RIC0950 8061502 B D14B
12:33:00 Kotenová Markéta RIC0651 8226391 C D16B
12:42:00 Čevelová Adéla RIC1150 2146028 C D12C
12:49:00 Kohoutek Lukáš RIC0805 8226412 C H14B
12:55:00 Seidl Miroslav RIC7407 8033245 C H21B
13:07:00 Čevela Marek RIC1300 2039997 C H10C
13:08:00 Koten Pavel RIC7200 8004315 C H45B
13:14:00 Čevelová Ivana RIC7853 2102678 C D40B
13:21:00 Kohoutek Tomáš RIC0603 8061461 C H16B
13:40:00 Končický Lukáš RIC7501 2127565 C H45B
13:56:00 Kotenová Klára RIC7252 8226424 C D50B
14:06:00 Bouřová Natálie RIC0854 2131200 C D14B
14:11:00 Kotenová Barbora RIC0452 8109328 B D18B
14:40:00 Kohoutek Jan RIC7303 2096228 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:16:00 Hrádková Kateřina ROU8350 2143344 C D35B
13:20:00 Pěkná Alžběta ROU0950 8662284 B D14B
13:35:00 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B D16B
13:41:00 Heller Jiří ROU0501 8662349 B H18B
14:00:00 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C H45B
14:18:00 Hrádek Vojtěch ROU1000 2143362 B H12C
14:36:00 Heller Jiří ROU7708 8005150 C H45B
14:50:00 Hellerová Alena ROU7850 2081373 C D40B
14:57:00 Hrádek Tomáš ROU8301 2143402 C H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:26:00 Voltrová Svatava ROZ6150 8013396 C D60B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:56:00 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 2800340 C H45B
13:17:00 Hofhanzl Antonín RUZ0902 8116806 C H14B
13:45:00 Gregor Petr RUZ7500 8648570 C H35B
14:01:00 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 8116689 B D16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Hojný Oldřich SCP5201 52111 C H70B
12:02:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C H60B
12:10:00 Přeček Zdeněk SCP5200 8632855 C H70B
12:27:00 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C H65B
12:40:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C D55B
12:49:00 Buriánek Jaromír SCP4700 8028840 C H75B
12:55:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C D65B
13:04:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C H75B
13:09:00 Rakovcová Zuzana SCP1150 52109 C D12C
13:14:00 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C D50B
13:44:00 Hošek Ladislav SCP6001 8676001 C H60B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:03:00 Kyrylyshyn Ihor SHK0910 8071970 C H14B
12:06:00 Kurka Antonín SHK0700 8042125 B H16B
12:10:00 Čížová Andrea SHK8251 8076029 C D35B
12:13:00 Kohout Josef SHK6902 2017669 C H50B
12:16:00 Andrlová Lea SHK0463 2113493 B D18B
12:21:00 Jakubský David SHK0905 8014481 B H14B
12:26:00 Langrová Monika SHK7251 9802 C D50B
12:36:00 Lapáčková Soňa SHK7651 2120644 C D45B
12:40:00 Jedličková Veronika SHK0850 8022635 B D14B
12:44:00 Čečka Jiří SHK7600 8109416 C H45B
12:45:00 Jakubský Adam SHK0406 8014452 B H18B
12:51:00 Chlupáčová Anežka SHK0760 8119417 B D16B
12:59:00 Lapáček Jiří SHK6600 2120620 C H55B
13:04:00 Čečková Martina SHK7753 8660534 C D45B
13:07:00 Čečková Karolína SHK0650 8414128 B D16B
13:07:00 Hepner David SHK7601 8655416 C H21B
13:10:00 Fejlková Alice SHK5351 9107 C D65B
13:29:00 Kurka Jaroslav SHK0501 8113527 B H18B
13:34:00 Lapáčková Šárka SHK0954 2126271 B D14B
13:37:00 Netuka Jan SHK7001 9126 C H50B
13:37:00 Netuková Anežka SHK0750 8660536 B D16B
13:39:00 Rémiš Šimon SHK0801 8410769 B H14B
13:46:00 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C D55B
13:47:00 Langr Jan SHK6701 9531 C H55B
13:53:00 Rémiš Štěpán SHK0802 8410778 B H14B
14:17:00 Sochor Jakub SHK0903 8022640 B H14B
14:44:00 Jakubský Radek SHK7603 8013423 C H45B
14:44:00 Sochorová Kristýna SHK0953 8461735 B D14B
14:51:00 Macháček Tomáš SHK0811 8076023 B H14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:18:00 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C D40B
12:22:00 Vltavská Eliška SJC0850 8000336 B D14B
12:25:00 Kouba Otakar SJC7100 8076606 C H50B
12:29:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C H80B
13:18:00 Vyziblová Viktorie SJC0853 8226352 A D14B
13:35:00 Pešek Ondřej SJC0802 8226384 B H14B
13:50:00 Havrdová Selina SJC0950 8071009 B D14B
13:57:00 Malínská Nela SJC0650 8344417 B D16B
14:24:00 Ticháček Jáchym SJC1004 8250110 C H12C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:10:00 Komárková Ondřejka SJH1351 8662283 C D10C
12:14:00 Gregorová Lenka SJH7853 2096216 C D40B
12:24:00 Blažek Petr SJH7402 8636796 C H45B
12:27:00 Tichý Martin SJH6401 995864 C H55B
12:39:00 Benešová Michaela SJH0651 8005147 B D16B
12:45:00 Parkan Tomáš SJH0803 8663132 B H14B
12:49:00 Parkan Jiří SJH6801 8656643 C H50B
12:52:00 Tichá Jana SJH6451 8482089 C D55B
12:54:00 Komárek Arnošt SJH7702 8014444 C H40B
12:57:00 Komárková Radka SJH1151 8003655 B D12C
13:03:00 Tichý Tomáš SJH9201 8014563 C H21B
13:08:00 Benešová Iva SJH7051 8660392 C D50B
13:11:00 Komárková Zbyňka SJH0751 8014456 B D16B
13:14:00 Míchal Jiří SJH7802 2096231 C H40B
13:24:00 Blažek Cyril SJH0701 8662336 B H16B
13:25:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C H50B
13:36:00 Blažková Veronika SJH0551 8226309 B D18B
13:37:00 Dundáček Karel SJH0401 8662342 B H18B
14:03:00 Blažek Zdeněk SJH7601 8003631 C H35B
14:15:00 Blažek Vojtěch SJH1003 8014562 B H12C
14:33:00 Smékal Jan SJH0405 8013484 B H18B
14:34:00 Beranová Jana SJH7851 2035147 C D40B
14:37:00 Jelínek Vít SJH0804 8014566 B H14B
14:45:00 Míchal Jakub SJH1001 8022661 B H12C
15:03:00 Beran Antonín SJH1101 8014505 C H12C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Černý Petr SJI8100 2127647 C TB
12:03:00 Petráček Aleš SJI6301 53631 C H55B
12:13:00 Jirků Tereza SJI1551 52192 C D10C
12:30:00 Chudíková Barbora SJI7850 8033211 C D40B
12:33:00 Vítek Matěj SJI0500 8116794 B H18B
12:34:00 Venhoda Milan SJI7104 8028816 C H40B
12:35:00 Kadlec Jan SJI8306 8028807 C H21B
12:40:00 Lauermanová Eva SJI1353 886813 C D10C
12:42:00 Lauerman Jan SJI7419 8662358 C H40B
13:02:00 Bartáková Petra SJI8151 8076038 C D40B
13:21:00 Venhoda Lukáš SJI0801 8015319 B H14B
13:24:00 Prášil Aleš SJI7415 8015316 C H45B
13:25:00 Prošek Filip SJI1401 888644 C H10C
13:35:00 Škrabánek Matěj SJI9203 2073707 C H21B
13:40:00 Lauerman Jan SJI1515 2103711 C H10C
14:01:00 Prášil Adam SJI0901 8033299 B H14B
14:02:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C H60B
14:06:00 Prášil Jakub SJI0702 8014531 B H16B
14:15:00 Hendrych Vít SJI0601 8109369 B H16B
14:21:00 Černý Petr SJI0905 2129213 B H14B
14:45:00 Jirků Roman SJI8309 301273 C H35B
14:48:00 Venhoda Matěj SJI0301 8109370 B H20B
15:15:00 Prošek Michal SJI7823 8028823 C H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:04:00 Hlavatý Karel SJP4200 53507 C H80B
12:19:00 Bláha Svatopluk SJP3501 8797 C H80B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:14:00 Turek Jan SKV7302 7464855 C H40B
13:23:00 Turek Jakub SKV0801 8114119 B H14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:03:00 Hrstková Eliška SLA1053 2109680 C D12C
12:08:00 Hill Richard SLA7602 1150693 C H45B
12:38:00 Hrdličková Ludmila SLA6950 8033240 C D50B
12:48:00 Zemková Helena SLA7450 8028831 C D45B
12:57:00 Doubek Petr SLA7000 8648574 C H50B
13:14:00 Švec Zdeněk SLA4700 8806 C H75B
13:30:00 Václavík Martin SLA0601 8109398 B H16B
13:42:00 Hanák Jan SLA8002 8660460 C H40B
13:45:00 Beran František SLA0700 8075984 B H16B
14:08:00 Hrstka Pavel SLA7501 2109691 C H45B
14:27:00 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C H35B
14:39:00 Kouřimský Jan SLA7200 8107710 H35B
14:42:00 Hanák Kryštof SLA1100 9201329 C H12C
15:16:00 Beran Jaroslav SLA7601 2109694 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:16:00 Chloupková Jana SLP5951 51546 C D60B
13:08:00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C D75B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:27:00 Doucha Tomáš SNA0801 9616 B H14B
13:00:00 Balcarová Olga SNA0851 8076019 B D14B
13:09:00 Kubeček Antonín SNA0803 8022684 A H14B
13:36:00 Slavík Pavel SNA7349 1451527 C H45B
14:58:00 Balcar Jiří SNA0301 8022679 B H20B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:35:00 Mědílková Iva SPC7160 8667533 C D21B
13:39:00 Štěňha Martin SPC7608 8667520 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:31:00 Tomášová Anna SRK0554 8663141 B D18B
12:35:00 Stavrinou Kristýna SRK0751 8516423 B D16B
12:45:00 Jiroušek Dominik SRK0602 8670741 B H16B
12:58:00 Šklíbová Jana SRK7651 8663139 C D35B
13:31:00 Výchová Veronika SRK0557 8014445 B D18B
13:57:00 Morávek Martin SRK0503 8663144 B H18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:10:00 Čápová Denisa STA0952 8680427 C D14B
13:36:00 Plachá Nora STA0851 8116821 B D14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:22:00 Junek Petr STH5501 9200530 C H65B
12:28:00 Junková Kateřina STH7351 7204984 C D45B
12:46:00 Junek Petr STH7801 8660910 C H40B
13:28:00 Chrást Tomáš STH7401 8670473 C H45B
13:33:00 Hamáčková Táňa STH0754 2008994 B D16B
14:42:00 Chrástová Barbora STH0851 8033224 A D14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Pohlová Petra TAP7758 9527 C TA
12:08:00 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C H60B
12:11:00 Sotonová Šárka TAP0655 301182 B D16B
12:12:00 Pohlová Sandra TAP1151 2103246 C D12C
12:24:00 Šimůnková Michaela TAP0851 8085108 B D14B
12:32:00 Šimůnková Martina TAP6851 442851 C D50B
12:50:00 Sotonová Jitka TAP7950 2420031 C D40B
12:56:00 Tihon Jaroslav TAP6102 515440 C H60B
12:57:00 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C H65B
13:02:00 Petrová Martina TAP6852 232196 C D50B
13:16:00 Tihonová Jindra TAP6253 232161 C D60B
13:27:00 Vyhnis Šimon TAP0613 8154987 B H16B
13:29:00 Měšťanová Tereza TAP0653 8208207 A D16B
13:39:00 Pohl Lukáš TAP0703 2060250 C H16B
13:41:00 Tomášková Linda TAP0455 8680610 B D18B
13:50:00 Melišíková Radka TAP7152 8008273 C D50B
13:51:00 Tejkl Štěpán TAP0807 8090146 B H14B
13:53:00 Černý Matouš TAP0501 8014512 B H18B
13:54:00 Kuchař Ondřej TAP0609 8667961 B H16B
14:16:00 Pohl Zdeněk TAP7606 8662334 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:50:00 Pokorná Eva TCB5751 52184 C D65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:46:00 Sládková Eva TEH5751 8663158 C D60B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:03:00 Štemberová Bára TJN0650 8662736 B D16B
12:17:00 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C H50B
12:36:00 Večeřová Ivana TJN6052 2027204 C D60B
12:49:00 Savruková Adéla TJN0656 8670806 B D16B
12:53:00 Mrkvička Jiří TJN7101 8670752 C H50B
12:56:00 Lesáková Věra TJN7152 8662715 C D50B
13:00:00 Kuncová Jiřina TJN5752 8670743 C D65B
13:03:00 Štembera Vítek TJN0801 8662690 B H14B
13:03:00 Podoubská Adéla TJN0658 8410780 B D16B
13:07:00 Kunc Radovan TJN5549 8670777 C H65B
13:17:00 Horák Petr TJN5602 8680309 C H65B
13:28:00 Večeřa Martin TJN9105 8061438 C H21C
13:34:00 Zuzánková Růžena TJN6051 8659401 C D55B
13:42:00 Večeřová Barbora TJN8951 8061451 C D21C
13:45:00 Novotný Dušan TJN7002 8662701 C H50B
13:48:00 Zuzánek Zdeněk TJN5901 1302798 C H45B
14:03:00 Schindler Jiří TJN6301 416828 C H55B
14:39:00 Lesák Marek TJN0811 8482115 B H14B
15:03:00 Lesák Ondřej TJN0306 8659385 B H20B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:16:00 Prylová Pavla TJP7550 2069042 C D45B
12:34:00 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C D35B
12:42:00 Kraus Ota TJP5700 53514 C H65B
13:07:00 Kuklová Jana TJP8750 51328 C D21C
13:25:00 Wolkerová Dagmar TJP5250 51289 C D65B
13:26:00 Vaněčková Petra TJP7950 8000318 C D40B
13:45:00 Jirásková Kateřina TJP8850 53556 C D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:09:00 Prášil Šimon TTR0901 8107762 B H14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 Žemlík Pavel TUR7135 2119202 C H50B
12:11:00 Žemlík Eduard TUR0909 8680592 B H14B
12:17:00 Lamač František TUR0901 8014470 B H14B
12:36:00 Novotná Barbora TUR0552 8026584 B D18B
12:44:00 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C H60B
13:05:00 Provazník Jiří TUR5102 8660468 C H70B
13:12:00 Drahoňovský Tomáš TUR0701 8667957 B H16B
13:45:00 Kutek Matěj TUR0908 8003260 B H14B
13:58:00 Mellan Jonáš TUR0308 8008292 B H20B
14:38:00 Tomášková Matilda TUR0957 8656542 B D14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:58:00 Tomášková Radka TUV7851 2120062 C D40B
13:52:00 Tomášek Ondřej TUV7001 2120075 C H45B
14:50:00 Linková Iva TUV6850 8061486 C D50B
14:52:00 Folprecht Eduard TUV7304 8670480 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:30:00 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C D65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 Gottfriedová Marcela VCB7055 426396 C D50B
12:45:00 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 53725 C D65B
13:01:00 Minařík Josef VCB0903 8226414 B H14B
13:04:00 Míka Tomáš VCB1403 2115728 C H10C
13:12:00 Janošíková Olga VCB7552 426399 C D45B
13:22:00 Rücklová Alena VCB8150 2104583 C D40B
13:37:00 Hejzlar Josef VCB5601 8077486 C H65B
13:37:00 Gottfriedová Adéla VCB9755 426398 C D21C
13:48:00 Míková Lenka VCB7653 8237724 C D45B
13:54:00 Jarošová Linda VCB0950 8013897 B D14B
13:54:00 Minařík František VCB1103 8007194 B H12C
13:57:00 Jaroš Jakub VCB7100 8107730 C H50B
14:21:00 Míka Ondřej VCB1003 7207856 B H12C
14:30:00 Veselá Eva VCB7853 8013928 C D40B
15:00:00 Janošík Ivan VCB1002 8519562 B H12C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:04:00 Roučková Tereza VIM1350 2151421 C D10C
12:10:00 Roučka Martin VIM8000 2224141 C H40B
12:28:00 Roučková Romana VIM8350 51270 C D35B
14:57:00 Roučka Tomáš VIM1100 2224796 C H12C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:03:00 Pachnerová Jaroslava VLI5152 8448441 C D70B
12:09:00 Skácel Jan VLI0901 8076629 B H14B
12:11:00 Šesták Marek VLI7403 8004275 C H21B
12:12:00 Dvorská Marie VLI7454 2058473 C D45B
12:13:00 Karmazínová Ivana VLI5150 8113523 C D70B
12:22:00 Horáčková Eliška VLI1450 500290 C D10C
12:23:00 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C D70B
12:25:00 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C H70B
12:27:00 Horáček Michal VLI7700 8003620 C H21B
12:34:00 Šestáková Johana VLI0853 8119509 A D14B
12:35:00 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C H70B
12:36:00 Beneš Filip VLI0708 8033275 B H16B
12:46:00 Flossmannová Lucie VLI0852 8008268 B D14B
12:47:00 Škoda Přemek VLI5301 8111113 C H65B
12:51:00 Heczko Erik VLI0804 8116802 A H14B
12:55:00 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 B H14B
13:04:00 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C D35B
13:05:00 Poloprutský Tomáš VLI6205 888630 C H50B
13:16:00 Kunášková Karolína VLI0851 8014518 A D14B
13:16:00 Pecková Tereza VLI0551 8667966 B D18B
13:20:00 Karmazín Petr VLI4901 8004352 C H70B
13:21:00 Balcarová Marie VLI0658 8016312 B D16B
13:27:00 Guida Francesco VLI0810 8328674 C H14B
13:28:00 Horáčková Kateřina VLI8150 51230 C D35B
13:31:00 Henych Petr VLI6001 8220800 C H21B
13:51:00 Šestáková Marie VLI0452 8667522 B D18B
14:32:00 Bureš Michal VLI7601 8014539 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Sobota Petr VPM7800 1420788 C TB
12:01:00 Krs Jakub VPM0801 8014479 C H14B
12:15:00 Anděl Robin VPM0901 8109411 B H14B
12:26:00 Anděl Robert VPM8001 8028884 C H40B
12:33:00 Andělová Viktorie VPM1155 8196066 C D12C
12:53:00 Beránková Pavla VPM4350 330650 C D75B
12:54:00 Sobotová Kateřina VPM0851 8013929 B D14B
13:02:00 Beránek Jan VPM7202 887603 C H40B
13:05:00 Materna Josef VPM0902 8007996 B H14B
13:24:00 Beránková Julie VPM1051 2042508 C D12C
13:25:00 Beránek Petr VPM4502 330530 C H70B
13:33:00 Maternová Jana VPM1150 2060382 C D12C
13:40:00 Sobotová Jana VPM7250 8022362 C D45B
13:40:00 Beránková Hedvika VPM0850 8013879 B D14B
13:43:00 Pícl Kryštof VPM0800 8410773 C H14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C D65B
12:05:00 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C H70B
12:28:00 Kutlvašrová Marta VRL1451 2001908 C D10C
12:30:00 Čivrná Eliška VRL0851 8226375 B D14B
12:36:00 Hančová Karolína VRL0952 8014548 B D14B
12:50:00 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C H70B
13:04:00 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C H45B
13:09:00 Čivrný Jan VRL0501 8656604 C H18B
13:18:00 Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 2060275 C D40B
13:43:00 Čivrný Pavel VRL6306 8076637 C H55B
14:00:00 Čivrná Karolína VRL7355 8107731 C D45B
14:04:00 Hanušová Markéta VRL0852 8033283 A D14B
14:08:00 Procinger Jakub VRL0305 8004345 B H20B
14:36:00 Kutlvašrová Pavla VRL0951 8454047 B D14B
14:36:00 Kutlvašr Vladimír VRL1002 8047122 B H12C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Zakouřilová Klára VSP0850 8009888 B D14B
12:00:00 Baldrian František VSP1600 2075606 C TA
12:01:00 Michálková Jiřina VSP6151 51734 C D60B
12:04:00 Horáková Lenka VSP7255 2148103 C D45B
12:07:00 Hartman Aleš VSP6506 51620 C H55B
12:08:00 Dohnalová Dana VSP5050 8680418 C D70B
12:15:00 Zavadilová Adéla VSP1153 8183103 C D12C
12:20:00 Zakouřilová Helena VSP7453 8002888 C D45B
12:25:00 Gajdová Michaela VSP0752 8660527 B D16B
12:26:00 Ehlerová Anna VSP0854 8005141 B D14B
12:33:00 Zavadil Matěj VSP0904 8026650 B H14B
12:35:00 Horová Magda VSP5450 7009782 C D65B
12:40:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 8045137 C H70B
12:41:00 Folprechtová Julie VSP0653 8013908 C D16B
12:48:00 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 A D14B
12:50:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C H60B
12:51:00 Ehlerová Michaela VSP1050 8005127 B D12C
12:52:00 Rod Jan VSP7423 8196080 C H45B
13:00:00 Uher Petr VSP5001 8666868 C H70B
13:03:00 Horák Martin VSP0601 2085614 B H16B
13:05:00 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 C H18B
13:07:00 Zavadil Vladimír VSP6710 8183149 C H55B
13:08:00 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C D45B
13:15:00 Polák Zdeněk VSP5203 51740 C H70B
13:16:00 Folprechtová Kateřina VSP7460 8670466 C D45B
13:18:00 Semík Jakub VSP0000 446363 C H21C
13:27:00 Semík Jan VSP6507 8109425 C H55B
13:31:00 Gajda Petr VSP0903 8028811 C H14B
13:32:00 Horák Pavel (Starosta) VSP7305 2032184 C H45B
13:38:00 Kučerová Kateřina VSP0950 8013954 B D14B
13:38:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 C H21C
13:41:00 Kučera Jakub VSP0900 8042137 B H14B
13:44:00 Gajdová Kristina VSP7752 8006765 C D45B
13:46:00 Kopecká Anežka VSP8150 8013939 C D40B
13:54:00 Ehlerová Petra VSP7855 51597 C D40B
14:04:00 Malečková Iva VSP7559 2067949 C D45B
14:05:00 Rod Matyáš VSP0803 8066787 B H14B
14:14:00 Kopecká Marie VSP0951 1416363 C D14B
14:15:00 Folprecht Lukáš VSP0802 8226436 C H14B
14:20:00 Klapalová Pavla VSP7099 51589 C D50B
14:20:00 Nemšovská Magdalena VSP0853 8515520 B D14B
14:26:00 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 R D40B
14:27:00 Baldrian Josef VSP1100 8670452 C H12C
14:31:00 Termer Štěpán VSP0807 8404070 B H14B
15:32:00 Kučera Jan VSP7302 8196070 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:56:00 Ruda Petr VTA7301 8659396 C H45B
14:01:00 Pekařová Nela VTA0552 8670785 B D18B
14:02:00 Svobodová Martina VTA7151 9101708 C D50B
14:18:00 Svoboda Jan VTA0701 7207619 B H16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:13:00 Moravec Jan ZAM0205 8629818 B H20B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:48:00 Vaněk Petr ZBP7302 8414135 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:56:00 Šauli Kateřina ZTC0456 2060388 B D18B
14:41:00 Sobota Ondřej ZTC0502 8014568 B H18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Kolář Jan ZVO7901 8471111 C TB
12:06:00 Michalíková Klára ZVO0954 8033280 B D14B
12:08:00 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C D50B
12:12:00 Švec Karel ZVO7601 2092351 C H45B
12:24:00 Mikulová Stella ZVO1250 8680608 C D12C
12:46:00 Mikulová Laura ZVO1450 2127539 C D10C
12:48:00 Bárta Viktor ZVO0601 8667515 B H16B
12:57:00 Hocková Kristýna ZVO0653 2420022 C D16B
13:28:00 Bártová Pavla ZVO7152 2083418 C D45B
13:47:00 Hocková Jolana ZVO0654 2419979 C D16B
13:50:00 Strejc Jaroslav ZVO6101 515124 C H60B
14:03:00 Švejdová Karolína ZVO0752 2125370 B D16B
14:11:00 Kolář David ZVO0805 8109393 B H14B
14:32:00 Mikulová Tereza ZVO0851 8033261 B D14B
14:52:00 Švecová Anežka ZVO0352 8116827 B D20B

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
12:00 Makaloušová Hana XXX0001 8005424 TA
12:00 Makaloušová Anna XXX0002 8066763 TA
12:00 Ludvík Petr 0010005 0 Klatovy TA
12:00 Nová Kristýna 0010002 0 Klatovy TA
12:00 Nový Luboš 0010003 0 Klatovy TA
12:00 Ludvík Jan 0010007 0 Klatovy TB
12:00 Ludvíková Eliška 0010006 0 Klatovy TB
13:12 Nová Tereza 0010001 0 Klatovy D12C
13:30 Ludvíková Eva 0010004 0 Klatovy D12C
12:00 Richard Houdek 0020002 428273 ODV- 2 TA
12:00 Martin Kelnar 0020001 2148159 ODV- 2 TB
12:00 Večerková Daniela 0030002 2039145 NoWay TA
14:20 Večerka Daniel 0030001 7002605 NoWay H45B
12:00 Zmatlova Anna 0040001 0 - TA
12:00 Zmátlo Radek 0050001 2115722 Pippa TB
12:00 Bouda Petr 0060001 7300555 NER - Ztraceni- Bouda TB