Logo

Startovka závodu: Veřejný závod

Klubová startovka

Datum:
21.06.2020
Místo konání:
Praha 4, Braník
Pořadatel:
MKP - SK Meteor Kačerov
SSP - SK Stopa Praha
Mapa:
100 let SK Gordic Praha Kačerov, 1:4000, e 2m
Ředitel závodu:
Koč Zdeněk - R2
Hlavní rozhodčí:
Reichlová Jana - R3
Stavitel tratí:
Reichl Michal - R2
Kluby:
JBM     BZP     CEP     DKL     DKP     DLP     DOK     DOR     CHA     JEN     KAM     KNC     KPY     KRL     KYL     LBE     LOV     LPM     LTP     MFP     MKP     MOV     OKP     OLP     PDY     PEN     PGP     PHK     PZR     RIC     ROU     ROZ     SCP     SJC     SJI     SLA     SLP     SMR     STE     TAP     TEH     TEP     TJP     TUR     UVP     VLI     VSP     ZVO     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:58:00 Gawel Jiří JBM5700 682624 H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:01:00 Krotilová Magdaléna BZP7150 2092416 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:00:00 Černý Ondřej CEP7800 8627113 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 Komín Matyáš DKL0901 2121871 C H12
12:28:00 Kohoutová Zdeňka DKL0651 2080902 C D14
13:04:00 Benešová Jaroslava DKL7050 8667528 C D45
13:15:00 Kohout Václav DKL0101 2080903 B H21A
13:19:00 Kohoutová Zdeňka DKL7251 897353 C D45
13:20:00 Kohout Zdeněk DKL7200 2116190 C H45
13:25:00 Beneš Jan DKL6600 8116714 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:44:00 Procházka Zdenko DKP4300 8051800 C H75
12:18:00 Voltrová Alena DKP9956 8181015 C D21A
12:34:00 Svoboda Filip DKP0719 2120069 C H14
12:45:00 Kalousková Marie DKP0151 8030301 B D21B
12:48:00 Prouzová Zuzana DKP6250 49865 C D55
12:51:00 Dudová Hana DKP5752 49892 C D55
12:54:00 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C D55
12:57:00 Collis Mark DKP7703 8660454 C H35
13:16:00 Svoboda Jiří DKP7504 8069069 C H45
13:28:00 Kalousek Jiří DKP6901 443079 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Kantůrek Tomáš DLP0902 2133918 C H12
11:08:00 Novák Adam DLP0901 2133917 C H12
11:27:00 Vyskočil Vít DLP1006 0 C H10
12:31:00 Strnad Jakub DLP0703 515033 C H14
13:11:00 Šindelka Antonín DLP7200 2060227 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:14:00 Novák Daniel DOK8700 8656618 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:05:00 Magazu Sophia DOR1152 2111602 C D10
11:19:00 Hruška Tomáš DOR1002 2000603 C H10
11:33:00 Gregor Kevin DOR1001 2125357 C H10
12:24:00 Magazu Annabelle DOR0657 8033231 C D14
12:30:00 Magazu Lukas DOR0805 8663147 B H14
12:33:00 Hruška Marek DOR0604 2134307 C H14
12:35:00 Dragoun Matěj DOR0603 2104706 C H14
12:37:00 Žižka Přemysl DOR0706 2131194 B H14
12:42:00 Magazu Radka DOR7853 2115078 C D35
12:44:00 Žižková Jaroslava DOR7754 2104694 C D35
12:50:00 Foršt Jakub DOR7501 236022 C H35
13:03:00 Hrušková Blanka DOR7555 2134295 C D45
13:08:00 Žižková Markéta DOR7352 2111608 C D45
13:14:00 Gregor Tahmina DOR7552 2127585 D45
13:15:00 Hruška Jan DOR7000 2125349 C H45
13:19:00 Gregor Radek DOR7404 2125353 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:18:00 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:45:00 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C H21B
12:49:00 Švarc Lukáš JEN9001 682096 C H21B
12:55:00 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:02:00 Žemlová Magdalena KAM0950 8116673 C D12
12:21:00 Jíra Filip KAM0506 8663163 B H16
12:21:00 Kudrnáčová Marta KAM0754 8005429 B D14
12:26:00 Žemlová Barbora KAM0751 8116775 B D14
12:28:00 Hovorková Tereza KAM0154 8648575 B D21A
12:38:00 Žemlová Eva KAM7550 8033217 C D35
12:49:00 Kudrnáčová Hana KAM6250 232268 C D55
12:58:00 Žemla Tomáš KAM7105 8090129 C H35
13:08:00 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C H21A
13:16:00 Pašek František KAM7600 8052300 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:12:00 Havlová Veronika KNC0950 420404 C D12
12:25:00 Havlová Tereza KNC0750 8116754 B D14
12:45:00 Havlová Eva KNC7851 224869 C D35
12:56:00 Havel Josef KNC7800 420401 C H35
12:59:00 Jun Drahomír KNC5501 52255 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:28:00 Duda František KPY4600 2103786 C H65
12:15:00 Holešta Jakub KPY0502 8517329 B H16
12:15:00 Svobodová Alžběta KPY0551 515401 C D16
12:17:00 Kovandová Kamila KPY0550 2060246 C D16
12:20:00 Žebrák Adam KPY0505 8007190 B H16
12:23:00 Pavlíčková Hana KPY0450 8226325 A D21A
12:24:00 Bozděch Tobiáš KPY0504 2091561 B H16
12:25:00 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C D21A
12:26:00 Valenta Martin KPY0507 2060247 C H16
12:42:00 Dobešová Kateřina KPY8750 301352 C D21B
12:44:00 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 B D21B
12:54:00 Vrubel Tomáš KPY8500 53731 C H35
13:00:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C D45
13:06:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C D45
13:21:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C H45
13:23:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:08:00 Gelnerová Markéta KRL0952 9102146 B D12
12:22:00 Gelnerová Anna KRL0653 9102145 B D14
12:29:00 Bodurková Denisa KRL0752 2127645 B D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:12:00 Škrabálek Jan KYL7000 2067260 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:30:00 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:10:00 Žebrák Zbyněk LOV7101 232429 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:48:00 Weissar Petr LPM7020 8003619 C H21B
12:51:00 Weissar Samuel LPM0300 8149876 B H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:17:00 Klein Martin LTP0404 8662293 B H16
12:46:00 Žejdlíková Eliška LTP0350 8226439 B D21B
13:27:00 Žejdlík Michal LTP7001 8662345 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:03:00 Nedbalová Magdalena MFP1053 49639 C D10
11:04:00 Nedbalová Klára MFP0850 232648 C D12
11:10:00 Forst Albert MFP0901 218782 C H12
12:20:00 Šimšová Jana MFP7651 8654889 C D21A
12:29:00 Nedbalová Jana MFP8050 2067234 C D21A
13:04:00 Forst Libor MFP6301 1418752 C H55
13:10:00 Forstová Lenka MFP6850 2079501 C D45
13:14:00 Hric Jan MFP6300 515200 C H45
13:22:00 Šimša Jaromír MFP7100 8109414 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:47:00 Rychlý Rudolf MKP4100 9823 C H75
13:19:00 Paulino Jose MKP8600 2113476 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:27:00 Pavlová Eliška MOV0650 8670472 B D14
13:20:00 Pavlová Libuše MOV7451 436420 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:52:00 Smolková Alena OKP6452 8200022 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:20:00 John Vladimír OLP5502 8185555 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:40:00 Nováková Eliška PDY0150 8033215 B D21B
13:15:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:50:00 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C D55
12:57:00 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Dvořáková Lucie PGP0956 2143361 C D12
11:01:00 Bartalošová Ada PGP1050 2085003 C D10
11:04:00 Tučný Kryštof PGP0804 2131195 C H12
11:06:00 Bartalošová Anežka PGP0853 2084992 B D12
11:10:00 Hrušková Tereza PGP0953 2125321 C D12
11:17:00 Samohýl Richard PGP2800 52098 C H85
11:22:00 Haňkovská Jana PGP4050 51698 C D75
11:26:00 Kolský Alexander PGP5000 2073709 C H65
11:31:00 Benda Daniel PGP1100 7207866 C H10
11:37:00 Kubátová Milada PGP4750 2067222 C D65
12:15:00 Košárková Iva PGP8155 2082714 C D21A
12:16:00 Palla Marek PGP0507 0 C H16
12:19:00 Bartaloš Matyáš PGP0503 2084972 B H16
12:22:00 Král Quido PGP0410 1450165 C H16
12:22:00 Matějů Martina PGP8556 8680605 R D21A
12:23:00 Vozábalová Hana PGP0654 2106747 B D14
12:25:00 Kocman Lukáš PGP0411 0 C H16
12:31:00 Dvořáková Veronika PGP0659 2143358 B D14
12:39:00 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C D35
12:50:00 Kurz Matouš PGP8606 2108874 C H21B
12:51:00 Dvořák Josef PGP8006 682615 C H35
12:55:00 Komín David PGP7405 8116739 C H35
12:55:00 Kožina Petr PGP6000 8670455 C H55
13:00:00 Vereš Lukáš PGP8803 7207615 C H21A
13:01:00 Pasnichenko Viktor PGP6004 8116705 C H55
13:02:00 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C D45
13:05:00 Kabát Jan PGP6901 886298 C H21A
13:09:00 Pelikán Lukáš PGP9810 8648607 C H21A
13:11:00 Dvořáková Ivana PGP7254 2148227 C D45
13:17:00 Baldrian Petr PGP7203 888639 C H45
13:21:00 Košárek Pavel PGP7107 8656676 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:17:00 Rollier Monika PHK8051 8005907 C D21A
13:18:00 Rollier Baptiste PHK8200 8270982 E H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:00:00 Kříž Pavel PZR4800 8659407 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:29:00 Prox Jan RIC1003 8226428 C H10
12:16:00 Kotenová Barbora RIC0452 8109328 B D16
12:30:00 Kotenová Markéta RIC0651 8226391 B D14
13:05:00 Kotenová Klára RIC7252 8226424 C D45
13:13:00 Prox Jakub RIC7406 2111745 C H45
13:24:00 Koten Pavel RIC7200 8004315 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:23:00 Zábranský František ROU1102 2067203 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:09:00 Voltrová Svatava ROZ6150 8656678 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:24:00 Přeček Zdeněk SCP5200 8632855 C H65
11:34:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C H65
13:03:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C H55
13:17:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:07:00 Mrázková Berta SJC1151 8010800 C D10
11:50:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C H75
12:27:00 Mrázková Romana SJC8351 8010200 C D21A
13:01:00 Mrázek Jan SJC8102 8010100 E H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:22:00 Schling Jaromír SJI4643 51768 H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:32:00 Husák Ondřej SLA0600 2067945 C H14
12:47:00 Husák Zdeněk SLA0201 2056309 C H21B
12:52:00 Doubek Petr SLA7000 8648574 C H35
13:07:00 Hrdličková Ludmila SLA6950 8033240 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:25:00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C D75
12:43:00 Chumová Jana SLP7451 51354 C D35
12:53:00 Chloupková Jana SLP5951 53555 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:16:00 Lukavcová Ivana SMR8754 8656720 C D21A
12:53:00 Lukavec Petr SMR7800 8656718 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:02:00 Skoupý Jan STE9411 8662317 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:02:00 Kučera Tomáš TAP0907 2120636 C H12
11:25:00 Motyčka Michael TAP1003 2141927 C H10
12:36:00 Motyčka Filip TAP0704 1420233 C H14
12:36:00 Motyčková Zuzana TAP7753 2127583 C D35
13:12:00 Richterová Ilona TAP6953 2029220 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:18:00 Sládková Eva TEH5751 8663158 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:37:00 Městková Lucie TEP7850 2102815 C D35
12:41:00 Vacíková Jana TEP7950 7210928 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:40:00 Berglová Lucie TJP8250 8631577 C D35
12:41:00 Jirásková Kateřina TJP8850 53556 C D21B
12:43:00 Černá Kateřina TJP9850 53527 C D21B
12:52:00 Smolka Ondřej TJP9401 53502 C H21B
13:12:00 Mička Aleš TJP7300 7800365 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:19:00 Martanová Elin TUR0253 8659420 A D21A
12:24:00 Martanová Lea TUR0555 8662713 A D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:34:00 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C D65
11:40:00 Nováková Jiřina UVP4950 7998 C D65
12:18:00 Bohatý Jan UVP0400 7915 C H16
13:13:00 Bohatá Pavla UVP7450 7920 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:53:00 Ježowicz Roman VLI8002 2113390 C H35
13:04:00 Martan Jiří VLI7300 8662685 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:21:00 Baldrian Josef VSP1100 8670452 C H10
12:23:00 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 B H16
12:26:00 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 C D21A
12:32:00 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 B D14
12:46:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 C H21B
13:02:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:12:00 Gabriel Štěpán ZVO0803 2116192 C H12
12:21:00 Mikulová Zuzana ZVO7951 2099503 C D21A
12:38:00 Bárta Viktor ZVO0601 8667515 A H14
12:56:00 Strejc Jaroslav ZVO6101 515124 C H55
13:16:00 Bártová Pavla ZVO7152 2083418 C D45

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
11:09 Blahůtová Žofie 0 D10
11:13 Blahůtová Alžběta 0 D10
11:35 Blahůt Jan 0 H10
11:39 Burger 0 H10
11:33 Bareš Petr 0010001 0 Bareš PT1
11:32 Glas Petr 0020001 886257 gymnasion H65
13:26 Stěpanov Ilja 0030001 8109367 zadny H45
13:11 Kolesár Ondřej 0040002 0 Crazy team H21A
11:36 Slama Derek 0050001 2111819 EstaKlub H65
13:07 Štec Tomáš 0060001 8149873 Jeffer H21A
12:35 Nováková Alice 0070001 1424646 jdu náhodou kolem D35
12:59 Janoušek Vladimír 0080001 303913 Vlašim H55