Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
28.09.2020
Místo konání:
Javornice, Na Zádolci
Pořadatel:
SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
Mapa:
Ochoz, 1:10 000, E = 5 m, stav léto 2020, autor Jan Potštejnský
Ředitel závodu:
Krunčík Pavel
Hlavní rozhodčí:
Šabata Milan - R3
Stavitel tratí:
Locker Tomáš - R2
Kluby:
ALB     BRU     BZP     CET     CTB     DOB     FSP     HJL     HOR     CHC     CHT     JIL     KOR     KUN     KUO     LIP     LPU     LTU     NPA     OAV     PHK     SHK     SJC     SNA     SRK     SSU     STE     STH     TBM     TUR     TYN     VAM     VIC     VRL     ZAM     ZLH     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:14:00 682 Černý Petr ALB6000 7224 C H55D
11:05:00 545 Kupka Jaroslav ALB7800 7213 C H21C
11:32:00 556 Roll Martin ALB8401 7206 C H21D
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 771 Jansová Romana BRU7650 425504 C P
10:09:00 3 Jansová Lenka BRU1050 425505 C D10N
10:21:00 470 Meier Jakub BRU0501 8670486 C H16C
10:30:00 649 Ptáček Miloš BRU7000 2032371 C H45D
10:37:00 576 Rusin Jan BRU7601 2032383 C H35C
10:50:00 654 Meier Jiří BRU7400 2033634 C H45D
11:15:00 173 Meierová Bára BRU0251 8670483 C D18C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:37:00 277 Müllerová Zorka BZP6750 7000809 C D45C
12:00:00 202 Müllerová Petra BZP9050 2045224 C D21D
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 742 Hájek Aleš CET1501 2060236 C HDR
10:00:00 739 Šafář Jan CET1402 320290 C HDR
10:31:00 590 Betlach Michal CET7801 2058466 C H35D
10:33:00 189 Pilíková Veronika CET8152 436953 C D21C
10:39:00 441 Hájek Dominik CET0601 8660514 B H14C
10:45:00 237 Šafářová Ivana CET8051 9724 C D35D
10:52:00 350 Šafář Jakub CET1103 9725 C H10C
11:01:00 265 Hájková Ludmila CET7554 9722 C D45C
12:01:00 620 Šafář Miroslav CET7001 232633 C H35D
12:02:00 138 Hájková Lucie CET0751 361913 C D14D
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:10:00 583 Hanousek Martin CTB7910 8003608 C H35D
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 284 Kubcová Lenka DOB7451 1400412 C D45D
10:08:00 526 Lžíčař Martin DOB8803 9122436 C H21C
10:09:00 181 Ďoubalová Věra DOB8751 682690 C D21C
10:27:00 187 Peterová Alena DOB8953 7247 C D21C
10:32:00 628 Kubec Martin DOB7002 1400420 C H45C
10:36:00 148 Kubcová Anna DOB0550 1602624 C D16C
10:42:00 652 Dudášek Karel DOB7001 888649 C H45D
11:29:00 553 Ďoubal Jan DOB8600 897364 C H21C
11:49:00 416 Kubec Adam DOB0900 2073719 C H12C
11:54:00 718 Stárek Jiří DOB5001 9818 C H65D
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:17:00 529 Fibír Tomáš FSP7901 8014524 C H21C
10:31:00 390 Fibír Jakub FSP0900 2081385 C H12C
10:44:00 112 Fibírová Lucie FSP0777 2081361 B D14C
11:10:00 268 Fibírová Zuzana FSP7555 515067 C D45C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 759 Švorcová Karolína HJL1250 2420047 C HDR
10:00:00 797 Kaplanová Alena HJL7550 9145 C P
10:05:00 50 Hamáková Adéla HJL0851 2148138 C D12C
10:24:00 35 Kušičková Lucie HJL1251 2148069 C D10C
10:29:00 58 Kaplanová Viktorie HJL0850 2148137 C D12C
10:31:00 574 Bláha Jan HJL8200 8226314 C H35C
10:34:00 591 Kušička Josef HJL7600 1425339 C H35D
10:44:00 45 Bláhová Klára HJL1150 2126356 C D10C
10:48:00 16 Kušičková Jolana HJL1252 2419956 C D10N
10:54:00 18 Hamáková Zuzana HJL1050 2148107 C D10N
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 779 Vávrová Anna HOR0750 2032106 C P
10:00:00 782 Vávra Martin HOR9700 2078473 C P
10:08:00 622 Čihák Petr HOR6900 2113495 C H45C
10:54:00 692 Rücker Petr HOR6500 2035741 C H55D
11:11:00 449 Čihák Jan HOR0601 8670737 B H14C
11:12:00 360 Čihák Matěj HOR1100 2111759 C H10C
11:33:00 307 Vaňurová Marcela HOR6850 2078472 C D45D
11:34:00 411 Bernard Mikuláš HOR0902 2059759 C H12C
11:38:00 814 Rückerová Šárka HOR0050 8013831 C D20C
12:01:00 420 Čihák Jakub HOR0901 8014569 C H12C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 754 Dvorský Michal CHC1401 9990101 C HDR
10:00:00 790 Sýkorová Daniela CHC8851 9549 C P
10:00:00 787 Dvorská Renata CHC8152 8007502 C P
10:00:00 800 Víchová Sára CHC0455 232910 C P
10:00:00 789 Šimková Klára CHC0054 9570 C P
10:00:00 799 Kleiberová Eliška CHC9952 2132920 C P
10:00:00 812 Sýkora Bohumil CHC8601 9563 C T
10:05:00 427 Vích Ondřej CHC0801 232912 C H12D
10:12:00 467 Pirkl Jakub CHC0503 2128454 C H16C
10:12:00 29 Dvorská Veronika CHC1054 7502000 C D10C
10:14:00 645 Semrád Pavel CHC6602 9555 C H45D
10:23:00 531 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 C H21C
10:27:00 676 Grundman Martin CHC5801 2060285 C H55C
10:33:00 292 Semrádová Jitka CHC6651 331708 C D45D
10:36:00 190 Semrádová Jana CHC9951 8425544 C D21C
10:36:00 12 Borovcová Johana CHC1052 2128438 C D10N
10:43:00 594 Borovec Alexandr CHC7606 232909 C H35D
10:52:00 597 Šimek Jiří CHC7901 9554 C H35D
11:01:00 299 Chaloupková Lenka CHC6951 9542 C D45D
11:12:00 487 Nimshaus Viktor CHC0502 2025344 C H16C
11:14:00 548 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C H21C
11:20:00 124 Mimrová Kateřina CHC0658 206485 B D14C
11:35:00 705 Švadlena Jiří CHC4601 2011854 C H65C
11:41:00 515 Šimek Jakub CHC0303 9560 B H18C
11:45:00 252 Nimshausová Hana CHC8151 2128439 C D35D
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 768 Vacek Jan CHT1201 0 C HDR
10:00:00 793 Moravčíková Hana CHT9751 2109708 C P
10:01:00 564 Klvaňa Milan CHT7500 8226323 C H35C
10:05:00 99 Halamková Justýna CHT0651 2115701 C D14C
10:06:00 26 Vítková Eva CHT1053 682379 C D10C
10:11:00 527 Krejsa Jan CHT8701 8004592 C H21C
10:13:00 568 Keller Ivo CHT7703 2148244 C H35C
10:14:00 30 Charouzová Hana CHT1152 0 C D10C
10:19:00 570 Vítek Pavel CHT7501 51999 C H35C
10:23:00 56 Kellerová Alice CHT0852 2115706 B D12C
10:36:00 629 Vacek František CHT7001 4634 C H45C
10:39:00 191 Matrasová Vendula CHT8251 51982 C D21C
10:50:00 65 Charouzová Eliška CHT0851 2124755 B D12C
11:02:00 118 Škapová Markéta CHT0752 2115709 B D14C
11:03:00 484 Keller Filip CHT0503 2115707 C H16C
11:04:00 356 Svoboda Jan CHT1002 0 C H10C
11:09:00 209 Zoulíková Iveta CHT8052 7207872 C D35C
11:11:00 121 Zoulíková Vendula CHT0753 2120999 B D14C
11:12:00 157 Veselá Tereza CHT0552 7207628 C D16C
11:22:00 407 Češík František CHT0902 0 C H12C
11:23:00 452 Dejnožka Matěj CHT0701 2111744 C H14C
11:26:00 126 Doležalová Barbora CHT0655 2115708 C D14C
11:35:00 129 Slavíková Eva CHT0652 2124751 B D14C
11:36:00 495 Hybeš Michal CHT0401 336711 B H16C
11:38:00 373 Kopecký Vojtěch CHT1001 2126238 C H10C
11:40:00 413 Škapa Jan CHT0901 2115711 C H12C
11:41:00 131 Slavíková Tereza CHT0656 2148245 B D14C
11:45:00 221 Vacková Petra CHT7852 4329 C D35C
11:51:00 500 Vacek František CHT0501 2067939 C H16C
11:54:00 200 Dvořáková Klára CHT9852 7207865 C D21D
11:54:00 818 Vacková Anna CHT0051 51970 C D20C
11:58:00 419 Vítek Vojtěch CHT0801 682374 B H12C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 756 Horák Vojtěch JIL1501 426351 C HDR
10:04:00 381 Horák Vít JIL0801 2144187 C H12C
10:13:00 584 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C H35D
10:14:00 53 Kynčlová Anna JIL0852 2127635 B D12C
10:28:00 146 Kopecká Anna JIL0552 2124766 B D16C
10:29:00 107 Votočková Amélie JIL0750 2133886 B D14C
10:31:00 439 Matěásko Marek JIL0702 2127648 B H14C
10:33:00 474 Valenta Ondřej JIL0401 8226326 B H16C
10:41:00 111 Malá Anežka JIL0751 8670769 B D14C
10:43:00 442 Stach Ondřej JIL0602 8662678 B H14C
10:45:00 478 Malý Antonín JIL0501 8680403 B H16C
10:51:00 167 Pitrmucová Antonie JIL0251 2078456 B D18C
10:57:00 95 Kolmanová Anna JIL0953 426360 C D12D
11:09:00 486 Salaba Dan JIL0404 8680328 B H16C
11:11:00 699 Erlebach Josef JIL5201 8516412 C H65C
11:13:00 404 Nonner Hynek JIL0903 426343 C H12C
11:14:00 122 Pitrmucová Lucie JIL0651 2127639 C D14C
11:17:00 314 Jiřištová Hana JIL6052 9093 C D55C
11:19:00 451 Votoček Michal JIL0601 2127658 B H14C
11:20:00 159 Adámková Klára JIL0452 8680319 B D16C
11:20:00 364 Nonner Prokop JIL1101 253359 C H10C
11:23:00 702 Kynčl Stanislav JIL5401 9087 C H65C
11:26:00 77 Salabová Pavlína JIL0954 426308 C D12C
11:27:00 453 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 B H14C
11:28:00 409 Jirouš Matouš JIL0805 425574 C H12C
11:28:00 274 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C D45C
11:29:00 317 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C D55C
11:32:00 370 Ducháček Vojtěch JIL1001 425528 C H10C
11:33:00 343 Hauschwitz Roman JIL1102 425563 C H10N
11:41:00 821 Ježek Jakub JIL0104 2035716 A H20C
11:43:00 414 Valenta Jakub JIL0902 426380 C H12C
11:45:00 321 Kynčlová Miroslava JIL5851 9089 C D55C
11:46:00 716 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C H65D
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 766 Hladká Emma KOR1350 2011867 C HDR
10:00:00 801 Hladký Filip KOR0300 2051521 C P
10:00:00 795 Müller Matěj KOR0302 2083389 C P
10:00:00 796 Langrová Lenka KOR7450 2061846 C P
10:07:00 433 Krejčí Martin KOR0600 2095970 C H14C
10:09:00 228 Hladká Petra KOR7950 8660542 C D35D
10:18:00 469 Langr Jakub KOR0401 2095937 B H16C
10:26:00 648 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C H45D
10:34:00 650 Krejčí Milan KOR7400 2095967 C H45D
10:37:00 592 Baše Petr KOR7701 2083356 C H35D
10:41:00 236 Müllerová Marie KOR7650 2112729 C D35D
10:52:00 262 Rybínová Iva KOR7551 2067247 C D45C
10:59:00 446 Hladký Matěj KOR0700 8109384 B H14C
11:01:00 241 Tichá Kateřina KOR7550 2087670 C D35D
11:18:00 661 Tichý Pavel KOR6801 2126260 C H45D
11:21:00 304 Smisitelová Markéta KOR7452 2134281 C D45D
11:25:00 408 Hladký Radovan KOR0900 8226395 C H12C
11:25:00 247 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C D35D
11:35:00 80 Bašová Ema KOR0850 2067990 C D12C
11:52:00 417 Vít Petr KOR0805 2051472 C H12C
11:52:00 617 Marek Robert KOR7700 2419912 C H35D
11:54:00 501 Baše Ondřej KOR0503 2087679 C H16C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:07:00 671 Lux Zdeněk KUN6201 7208208 C H55C
10:21:00 289 Boháčová Alena KUN7450 9021 C D45D
10:49:00 238 Kubištová Lenka KUN7650 9025 C D35D
11:27:00 703 Šroler Zdeněk KUN5201 7208201 C H65C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 581 Štěpánek Milan KUO8301 52322 C H35D
10:21:00 185 Boková Ivana KUO9951 7210086 C D21C
10:24:00 145 Šlesingerová Sára KUO0551 2085581 C D16C
10:24:00 626 Brožek Tomáš KUO6902 920653 C H45C
10:29:00 88 Šlesingerová Nela KUO0951 2127551 C D12D
10:33:00 234 Brožková Květa KUO7451 887160 C D35D
10:58:00 599 Falta Radim KUO7802 2144085 C H35D
11:50:00 817 Brožková Lucie KUO0151 8667525 A D20C
11:53:00 254 Šlesingerová Jitka KUO7851 887161 C D35D
11:53:00 824 Koditek Jonáš KUO0101 2051522 C H20C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:25:00 388 Kubeček Antonín LIP0800 2124780 B H12C
11:03:00 207 Kubečková Terezie LIP7650 995872 C D35C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 727 Stryková Kamila LPU1651 0 C HDR
10:00:00 737 Hovorková Žofie LPU1752 2039122 C HDR
10:00:00 735 Hovorková Nikol LPU1353 7209796 C HDR
10:00:00 736 Jirásková Jasmína LPU1652 998454 C HDR
10:00:00 728 Malochová Lenka LPU1362 2103277 C HDR
10:00:00 732 Jirásková Julie LPU1352 2080983 C HDR
10:00:00 741 Odvody Vilém LPU1502 828384 C HDR
10:00:00 733 Fukátko Václav LPU1302 52178 C HDR
10:00:00 734 Fenclová Zuzana LPU1454 887920 C HDR
10:00:00 783 Šípek Jaroslav LPU7422 2049521 C P
10:00:00 784 Kroupová Kateřina LPU8154 2075645 C P
10:00:00 773 Flos Radek LPU7314 2025372 C P
10:00:00 774 Vrobelová Iveta LPU2223 232606 P
10:00:00 811 Lehárová Alžběta LPU9456 2124771 C T
10:01:00 380 Goláň František LPU0803 8663151 B H12C
10:02:00 524 Fencl Jonáš LPU9902 8656603 R H21C
10:02:00 98 Skořepová Lucie LPU0657 8109317 B D14C
10:03:00 179 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R D21C
10:03:00 722 Málek Josef LPU3901 416268 C H75C
10:04:00 25 Stryková Johana LPU1151 2045250 C D10C
10:05:00 285 Vodičková Lenka LPU7357 2049524 C D45D
10:06:00 2 Gojná Karolína LPU1059 2103237 C D10N
10:07:00 582 Jirásek Aleš LPU7601 8100176 C H35D
10:07:00 382 Maloch David LPU0905 8109427 C H12C
10:08:00 141 Tučková Anna LPU0455 9310 C D16C
10:09:00 428 Flos David LPU0920 7209449 C H12D
10:10:00 28 Froschová Magdalena LPU1052 8014517 C D10C
10:12:00 182 Jansová Doubravka LPU9750 2070818 C D21C
10:12:00 4 Horáková Anna Marie LPU1256 7001406 C D10N
10:12:00 623 Czagan Jan LPU7106 8226345 C H45C
10:13:00 229 Kárníková Kamila LPU8153 2118499 C D35D
10:13:00 287 Štichhauerová Kateřina LPU7468 8013866 C D45D
10:13:00 384 Lučan Matěj LPU0903 8109396 C H12C
10:16:00 143 Brožková Tereza LPU0457 8667532 A D16C
10:16:00 585 Kadaně Miroslav LPU7817 8014567 C H35D
10:20:00 625 Fencl Petr LPU6901 9230 C H45C
10:21:00 7 Kárníková Alžběta LPU1354 9201841 C D10N
10:22:00 684 Dvořák Vladimír LPU6004 2075604 C H55D
10:22:00 34 Hostinská Barbora LPU1162 2049512 C D10C
10:22:00 571 Václavek Jan LPU7816 2025376 C H35C
10:22:00 587 Maloch Pavel LPU7719 9287 C H35D
10:22:00 387 Držka Filip LPU0901 416258 C H12C
10:23:00 675 Kološ Oldřich LPU6003 9652405 C H55C
10:25:00 232 Gojná Zuzana LPU7962 253351 C D35D
10:26:00 36 Kroupová Anna LPU1154 2075642 C D10C
10:28:00 589 Kroupa Jan LPU8103 2070819 C H35D
10:28:00 627 Pipek Kamil LPU7310 8516912 C H45C
10:29:00 291 Valachová Jana LPU6654 253353 C D45D
10:30:00 686 Valach Petr LPU6505 1400423 C H55D
10:30:00 188 Valachová Martina LPU9054 410785 C D21C
10:30:00 38 Fenclová Hana LPU1054 8109335 C D10C
10:33:00 11 Stryková Zuzana LPU1351 9298 C D10N
10:34:00 40 Fukátková Ludmila LPU1053 52171 C D10C
10:34:00 575 Fukátko Jan LPU8105 8636191 C H35C
10:35:00 109 Kuhnová Alžběta LPU0652 2045220 C D14C
10:38:00 688 Jánek Ladislav LPU6103 7200905 C H55D
10:38:00 42 Munzarová Monika LPU1056 436951 C D10C
10:40:00 577 Hovorka Jan LPU7907 9337 C H35C
10:40:00 593 Goláň Oldřich LPU7417 7210917 C H35D
10:41:00 62 Dominová Julie LPU0857 8663171 B D12C
10:42:00 477 Štichhauer Daniel LPU0405 8656502 A H16C
10:42:00 14 Odvodyová Nikola LPU1252 1234562 C D10N
10:43:00 165 Petrásová Hana LPU0380 8656514 B D18C
10:46:00 395 Šípek Daniel LPU0806 8663155 B H12C
10:47:00 443 Hostinský Matěj LPU0604 2102530 C H14C
10:47:00 113 Dvořáková Kateřina LPU0656 8109315 B D14C
10:49:00 261 Žáková Marcela LPU7053 425554 C D45C
10:51:00 17 Kuhnová Šárka LPU1356 2070814 C D10N
10:54:00 196 Škorpíková Barbora LPU0060 8109302 B D21C
10:54:00 351 Peška Ondřej LPU1006 2032156 C H10C
10:55:00 168 Vodičková Johana LPU0354 8656504 B D18C
10:55:00 445 Štichhauer Adam LPU0603 8663189 B H14C
10:56:00 116 Haasová Klára LPU0655 8663174 B D14C
10:58:00 399 Goláň Antonín LPU0804 2122259 C H12C
10:58:00 656 Cibulka Radek LPU7107 2049557 C H45D
10:58:00 264 Pipková Táňa LPU7156 2049550 C D45C
10:58:00 353 Macek Dan LPU1104 8109424 C H10C
10:59:00 543 Kafka Miloš LPU8608 8517452 C H21C
11:01:00 600 Kuhn Jiří LPU7718 2049548 C H35D
11:02:00 355 Lučan Ondřej LPU1101 8109426 C H10C
11:03:00 170 Kološová Veronika LPU0351 8109308 B D18C
11:04:00 636 Fencl Jiří LPU6301 9653 C H45C
11:06:00 208 Petrová Daniela LPU8454 8400365 C D35C
11:06:00 357 Kadaně Matěj LPU1001 8109408 C H10C
11:07:00 698 Třasák Milan LPU5206 9257 C H65C
11:10:00 659 Macháček Lubomír LPU7515 8014564 C H45D
11:13:00 244 Vörösová Markéta LPU7868 9271 C D35D
11:13:00 508 Juška Jiří LPU0304 2045238 C H18C
11:13:00 302 Kološová Jana LPU6653 9346 C D45D
11:14:00 361 Kárník Štěpán LPU1002 8109417 C H10C
11:15:00 700 Mrštík Václav LPU5002 8656516 C H65C
11:17:00 123 Pipková Karolína LPU0756 8663190 B D14C
11:18:00 709 Čepelka Petr LPU4701 9334 C H65D
11:19:00 406 Kroupa Matyáš LPU0902 8109402 C H12C
11:19:00 606 Hovorka Pavel LPU7908 9338 C H35D
11:21:00 510 Šišma Vojtěch LPU0204 8663165 B H18C
11:23:00 76 Hovorková Elen LPU0954 2103243 C D12C
11:24:00 366 Mrva Tomáš LPU1009 7208094 C H10C
11:24:00 641 Belej Jiří LPU7421 2045236 C H45C
11:25:00 273 Horáková Jindra LPU6854 8660598 C D45C
11:25:00 608 Nekvapil Ondřej LPU7403 9201683 C H35D
11:26:00 663 Vališ Jan LPU7104 8667967 C H45D
11:26:00 711 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C H65D
11:27:00 176 Kovářová Jana LPU0251 8670795 B D18C
11:27:00 492 Kuhn Vojtěch LPU0404 2049547 C H16C
11:28:00 555 Kutílek Jakub LPU8609 2079499 C H21D
11:29:00 512 Váňa Vojtěch LPU0312 8109305 B H18C
11:31:00 454 Kadaně Marek LPU0703 8109319 B H14C
11:31:00 275 Krpatová Zuzana LPU7558 2035734 C D45C
11:33:00 217 Kašparová Eva LPU7854 8013834 C D35C
11:33:00 249 Kadaňová Barbora LPU8253 8013926 C D35D
11:34:00 713 Hostinský Jiří LPU5501 9255 C H65D
11:36:00 557 Přibyl Václav LPU2222 352253 H21D
11:36:00 372 Domin Ondřej LPU1103 886271 C H10C
11:37:00 514 Vališ Jan LPU0210 8109304 B H18C
11:37:00 308 Petrásová Simona LPU7556 2096144 C D45D
11:38:00 130 Švíglerová Kateřina LPU0752 8116716 B D14C
11:39:00 456 Flos Tomáš LPU0633 8109314 B H14C
11:40:00 374 Juška Vojtěch LPU1003 2082906 C H10C
11:41:00 251 Odvodyová Šárka LPU8352 8352000 C D35D
11:42:00 715 Vávra Jaroslav LPU4601 9258 C H65D
11:42:00 220 Haasová Renata LPU7960 8014506 C D35C
11:44:00 559 Valach Ondřej LPU2224 410786 H21D
11:45:00 516 Fejfar Lukáš LPU0310 8663186 A H18C
11:46:00 615 Macek Pavel LPU7517 8003594 C H35D
11:49:00 253 Dvořáková Zuzana LPU7559 2108891 C D35D
11:55:00 418 Frosch Vítek LPU0801 8656503 B H12C
11:57:00 201 Fenclová Tereza LPU9752 9648 C D21D
12:00:00 503 Vališ Vojtěch LPU0512 8109312 B H16C
12:01:00 520 Novák Adam LPU0320 8109307 B H18C
12:09:00 522 Mrskoč Marek LPU0205 8654896 B H18C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 788 Vaňátko Jakub LTU8100 2001938 C P
10:03:00 432 Hanák Matěj LTU0701 8662709 B H14C
10:11:00 101 Kvášovská Ludmila LTU0753 8680392 C D14C
10:16:00 624 Bendák Petr LTU6500 8662683 C H45C
10:25:00 588 Kotyk Pavel LTU7901 2001909 C H35D
10:30:00 473 Kotyk Vojtěch LTU0502 2057585 C H16C
10:36:00 475 Pirožek Vojtěch LTU0400 8662734 C H16C
10:40:00 43 Vaňátková Thea LTU1150 2144168 C D10C
10:42:00 689 Hanuš Pavel LTU6501 8680288 C H55D
10:48:00 479 Potůček Oto LTU0501 2057586 C H16C
10:55:00 398 Kvášovský Filip LTU0902 8028803 C H12C
11:00:00 635 Lazák Jan LTU6900 8662675 C H45C
11:04:00 401 Kotyk Šimon LTU0802 2085654 C H12C
11:04:00 266 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C D45C
11:13:00 269 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C D45C
11:16:00 405 Kobík Kryštof LTU0901 2103286 C H12C
11:21:00 213 Komárková Lucie LTU7851 8662725 C D35C
11:21:00 246 Kotyková Libuše LTU7854 2108882 D35D
11:22:00 272 Stodůlková Lenka LTU6752 206478 C D45C
11:25:00 511 Šitina Tomáš LTU0300 8662708 B H18C
11:32:00 128 Potůčková Emílie LTU0752 2057582 C D14C
11:33:00 318 Hanušová Jitka LTU6352 8680397 C D55C
11:39:00 496 Lazák Jan LTU0500 8662729 C H16C
11:43:00 614 Kvášovský Jakub LTU7802 8680297 C H35D
11:45:00 498 Kerhát David LTU0403 2141913 C H16C
11:51:00 199 Škodová Eliška LTU9250 681889 C D21D
11:53:00 518 Zamastil Michal LTU0203 8648549 B H18C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 464 Typlt Tomáš NPA0406 8680412 B H16C
10:09:00 466 Novák Stanislav NPA0404 8109325 B H16C
10:15:00 468 Fajfer Filip NPA0401 8680282 B H16C
10:23:00 330 Nováková Jana NPA5552 2060214 C D65C
10:31:00 677 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C H55C
10:31:00 332 Kalibánová Jiřina NPA5351 2060217 C D65C
11:00:00 483 Pavelec Matěj NPA0501 2122282 B H16C
11:00:00 354 Pavelec Daniel NPA1101 2122275 C H10C
11:01:00 400 Pavelec Michal NPA0801 2122281 B H12C
11:07:00 171 Brumlichová Kristýna NPA0351 2122273 C D18C
11:09:00 243 Šedivá Petra NPA7751 2078500 C D35D
11:10:00 403 Šedivý Josef NPA0802 2085640 B H12C
11:17:00 303 Machová Iveta NPA6851 7207884 C D45D
11:19:00 701 Novák Karel NPA5001 2060215 C H65C
11:21:00 490 Choutka Matěj NPA0402 2122280 B H16C
11:46:00 816 Nováková Světlana NPA0151 8013845 B D20C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 621 Müller Robert OAV6900 0 C H45C
11:20:00 640 Müller Robert OAV6900 553456 C H45C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 748 Čapek Samuel PHK1600 53164 C HDR
10:00:00 746 Vítek Michal PHK1402 9797 C HDR
10:00:00 755 Leflerová Kristýna PHK0659 2126279 C HDR
10:00:00 757 Melicharová Nina PHK1451 224919 C HDR
10:00:00 798 Pozdílková Alena PHK8053 9351 C P
10:00:00 809 Balcarová Jana PHK8852 9355 C T
10:04:00 140 Metelková Michaela PHK0550 8116745 A D16C
10:04:00 565 Kopecký Martin PHK8001 2058528 C H35C
10:06:00 680 Melichar Igor PHK6504 8028839 C H55D
10:06:00 180 Rollier Monika PHK8051 8005907 C D21C
10:08:00 27 Kvapilová Simona PHK1150 7209658 C D10C
10:08:00 51 Suchá Anežka PHK0960 2419861 C D12C
10:08:00 100 Příkazská Zuzana PHK0654 8518314 B D14C
10:09:00 286 Weberová Zuzana PHK6961 9462 C D45D
10:10:00 567 Podlešák Marek PHK7802 2088213 C H35C
10:10:00 644 Kadaník Libor PHK7204 2025375 C H45D
10:11:00 434 Seligr Lukáš PHK0709 2141894 B H14C
10:11:00 724 Novotný Petr PHK3802 9422 C H75C
10:14:00 528 Novotný Tomáš PHK8101 8670463 C H21C
10:14:00 102 Ballonová Lucie PHK0664 405952 C D14C
10:15:00 673 Čermák Libor PHK5600 2088189 C H55C
10:15:00 5 Besedová Magdaléna PHK1252 232884 C D10N
10:16:00 31 Linderová Ema PHK1059 9463 C D10C
10:17:00 54 Rutová Renata PHK0959 2148204 C D12C
10:19:00 586 Beseda Pavel PHK6910 2126272 C H35D
10:19:00 386 Matušinec Jakub PHK0802 2103293 C H12C
10:20:00 144 Čapková Anna PHK0451 8667978 B D16C
10:20:00 530 Novotný Radek PHK7402 8656595 C H21C
10:20:00 104 Ondrušová Zuzana PHK0757 2148113 C D14C
10:24:00 8 Pozdílková Kateřina PHK1251 2122267 C D10N
10:26:00 532 Maňák Matěj PHK9302 232647 C H21C
10:26:00 106 Podlešáková Monika PHK0752 8515512 B D14C
10:28:00 37 Hrušová Lucie PHK1050 416203 C D10C
10:28:00 573 Chvátil Jiří PHK7200 336717 C H35C
10:28:00 389 Metelka Tomáš PHK0801 8226302 B H12C
10:30:00 10 Kopecká Eliška PHK1250 2143333 C D10N
10:32:00 147 Zurynková Jana PHK0553 2060234 C D16C
10:32:00 534 Metelka Ondřej PHK0101 8656640 R H21C
10:32:00 59 Linderová Anna PHK0852 2049527 C D12C
10:32:00 108 Neumannová Alžběta PHK0650 8660553 A D14C
10:33:00 89 Andrlová Barbora PHK0961 49604 C D12D
10:34:00 391 Jelínek František PHK0900 2113356 B H12C
10:35:00 440 Severa Lukáš PHK0603 2112750 C H14C
10:36:00 41 Vítková Eliška PHK1056 8007193 C D10C
10:37:00 235 Jelínková Zuzana PHK7452 2126400 C D35D
10:37:00 293 Maňáková Silvie PHK7151 2000571 C D45D
10:38:00 651 Pompach Martin PHK7207 8116751 C H45D
10:39:00 13 Novotná Anna PHK1352 886826 C D10N
10:40:00 149 Kopecká Martina PHK0555 7210231 B D16C
10:40:00 630 Růžička Ivan PHK6702 336760 C H45C
10:40:00 393 Novotný Vít PHK0901 2060279 C H12C
10:42:00 192 Hepnerová Martina PHK8150 8656708 C D21C
10:42:00 44 Besedová Barborka PHK1051 1410002 C D10C
10:43:00 578 Matoušek Josef PHK7900 2143399 C H35C
10:45:00 295 Kokrdová Věra PHK6450 2080919 C D45D
10:46:00 653 Justa Jaromír PHK6101 995884 C H45D
10:46:00 595 Čapek Miroslav PHK7603 2053586 C H35D
10:47:00 64 Seligrová Pavlína PHK0957 2141908 C D12C
10:49:00 93 Růžičková Magda PHK0951 339560 C D12D
10:50:00 540 Vítek Petr PHK7601 8007174 C H21C
10:50:00 114 Novotná Vendula PHK0777 8033203 B D14C
10:51:00 195 Vítková Lucie PHK8055 2144189 C D21C
10:52:00 152 Doudová Alžběta PHK0554 2103273 B D16C
10:53:00 297 Justová Jana PHK6153 207818 C D45D
10:53:00 66 Čapková Markéta PHK0850 9665 B D12C
10:57:00 482 Kokrda Vojtěch PHK0402 2078476 C H16C
10:57:00 240 Besedová Petra PHK7654 1417264 C D35D
10:59:00 68 Jelínková Eva PHK0953 2113479 B D12C
11:00:00 154 Chvátilová Johana PHK0450 2035744 A D16C
11:03:00 447 Suchý Štěpán PHK0607 2029188 C H14C
11:05:00 70 Kvapilová Markéta PHK0950 7209356 C D12C
11:06:00 658 Zamouřil Petr PHK6808 2126381 C H45D
11:06:00 485 Kokrda Adam PHK0503 2133882 C H16C
11:07:00 267 Růžičková Kamila PHK7153 7209792 C D45C
11:07:00 602 Pozdílek Martin PHK7803 2113082 C H35D
11:08:00 156 Matušincová Anna PHK0561 2102541 C D16C
11:08:00 358 Chrtek Jan PHK1100 2126302 C H10C
11:11:00 72 Kunartová Dominika PHK0888 2035704 B D12C
11:13:00 604 Kvapil Ondřej PHK7804 8663194 C H35D
11:15:00 450 Kujal Josef PHK0703 2111620 C H14C
11:17:00 245 Hrušová Dagmar PHK8050 232255 C D35D
11:17:00 74 Málková Michaela PHK0853 8004344 B D12C
11:18:00 363 Kopecký Matěj PHK1001 2088716 C H10C
11:19:00 174 Besedová Katka PHK0351 8648619 C D18C
11:21:00 339 Pompach Tobiáš PHK1201 9433 C H10N
11:22:00 365 Novotný Kryštof PHK1002 8656702 C H10C
11:26:00 367 Severa Matyáš PHK1004 2029217 C H10C
11:27:00 215 Novotná Martina PHK8255 416264 C D35C
11:29:00 248 Kvapilová Zuzana PHK7853 7300083 C D35D
11:29:00 127 Chrtková Anežka PHK0658 2104607 B D14C
11:32:00 554 Rollier Baptiste PHK8200 8270982 E H21C
11:33:00 494 Málek David PHK0504 8000239 C H16C
11:34:00 276 Azebová Martina PHK6757 49890 C D45C
11:36:00 218 Novotná Kateřina PHK8252 8656724 C D35C
11:42:00 497 Pompach Lukáš PHK0500 8061489 B H16C
11:42:00 375 Kunart Lukáš PHK1010 2059756 C H10C
11:47:00 84 Matoušková Markéta PHK0855 8003654 C D12C
11:51:00 223 Chvátilová Pavlína PHK7450 362000 C D35C
11:55:00 283 Melicharová Zdeňka PHK7551 8028877 C D45C
11:57:00 502 Čermák Martin PHK0502 8226370 B H16C
11:57:00 255 Čapková Petra PHK7850 2053587 C D35D
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 762 Hanslík Jaroslav SHK1107 2029128 C HDR
10:00:00 760 Šumpík Filip SHK1109 2144069 C HDR
10:00:00 764 Čížek Antonín SHK1105 1428930 C HDR
10:00:00 763 Horáčková Kateřina SHK9997 0 HDR
10:00:00 761 Hrdinka Josef SHK1205 2111662 C HDR
10:00:00 765 Hepner Martin SHK1500 9133 C HDR
10:00:00 772 Leško Michal SHK9998 2148106 P
10:00:00 777 Šafářová Anna SHK9999 211165 P
10:00:00 776 Bohdanecká Barbora SHK7950 8003669 C P
10:00:00 778 Jakubská Naděžda SHK7652 2122264 C P
10:00:00 775 Holmanová Iva SHK7751 682611 C P
10:05:00 227 Kodytková Karolína SHK7750 2070825 C D35D
10:07:00 566 Čečka Jiří SHK7600 8109416 C H35C
10:12:00 142 Maršounová Jana SHK0454 8033235 C D16C
10:15:00 435 Beneda Vojtěch SHK0703 2122253 C H14C
10:16:00 569 Jakubský Radek SHK7603 2122247 C H35C
10:16:00 385 Čečka Matěj SHK0901 2113079 B H12C
10:18:00 32 Hepnerová Tereza SHK1150 1398689 C D10C
10:23:00 437 Kurka Antonín SHK0700 2144092 B H14C
10:23:00 105 Šumpíková Barbora SHK0759 8014439 C D14C
10:25:00 290 Dohnálková Jana SHK7252 51131 C D45D
10:25:00 572 Panáček Aleš SHK7604 7210098 C H35C
10:25:00 87 Panáčková Alžběta SHK0859 7003118 C D12D
10:26:00 685 Divecký Josef SHK6102 9120 C H55D
10:26:00 57 Sochorová Kristýna SHK0953 2134362 C D12C
10:27:00 9 Ladýřová Alžběta SHK1058 1700078 C D10N
10:27:00 331 Hepnerová Dagmar SHK5451 9108 C D65C
10:32:00 39 Dytrychová Lucie SHK1055 2111663 C D10C
10:35:00 535 Svoboda Ondřej SHK7605 8000235 C H21C
10:37:00 90 Bohdanecká Antonie SHK0960 8014570 C D12D
10:38:00 110 Chlupáčová Anežka SHK0760 52799 B D14C
10:39:00 476 Jakubský Adam SHK0406 2121005 C H16C
10:41:00 537 Šabatka Jan SHK9001 9193 C H21C
10:43:00 394 Rémiš Štěpán SHK0802 2122266 B H12C
10:45:00 15 Jakubská Lucie SHK1250 2120991 C D10N
10:45:00 92 Selixová Anežka SHK0852 2126384 C D12D
10:47:00 166 Raková Petra SHK0251 2049526 B D18C
10:47:00 539 Jedlička Michal SHK7309 7208023 C H21C
10:47:00 325 Filipová Dagmar SHK5651 9111 C D55D
10:48:00 632 Chmelař Pavel SHK6402 9151 C H45C
10:49:00 396 Rémiš Šimon SHK0801 2122288 B H12C
10:49:00 596 Novák Michal SHK7802 2420035 C H35D
10:51:00 480 Novák Marek SHK0505 2134322 C H16C
10:53:00 541 Tichý Radomír SHK0000 8670465 R H21C
10:53:00 115 Čečková Karolína SHK0650 8414128 B D14C
10:54:00 655 Rémiš Jaromír SHK7200 2103291 C H45D
10:55:00 598 Souček Karel SHK6601 553452 C H35D
10:56:00 634 Netuka Jan SHK7001 9126 C H45C
10:57:00 298 Divecká Růžena SHK6753 9157 C D45D
10:59:00 169 Kodytková Denisa SHK0252 8670496 B D18C
11:02:00 544 Hepner David SHK7601 8655416 C H21C
11:02:00 69 Čížková Alena SHK0851 1428939 C D12C
11:07:00 402 Jakubský David SHK0905 2121002 C H12C
11:08:00 71 Hlavsová Tereza SHK0857 51405 C D12C
11:08:00 120 Košková Martina SHK0652 2091529 A D14C
11:14:00 660 Košek Martin SHK7301 2080836 C H45D
11:15:00 211 Suchá Eva SHK7851 8656671 C D35C
11:16:00 270 Chmelařová Marie SHK6352 9122 C D45C
11:18:00 489 Rak Tomáš SHK0400 7207030 C H16C
11:20:00 75 Dobiášová Johana SHK0856 2144078 C D12C
11:23:00 125 Netuková Anežka SHK0750 8660536 B D14C
11:24:00 491 Kodytek Adam SHK0402 8670470 B H16C
11:27:00 341 Bohdanecký František SHK1104 8003635 C H10N
11:29:00 306 Raková Miroslava SHK7250 2060232 C D45D
11:30:00 712 Filip Aleš SHK5501 9192 C H65D
11:30:00 216 Čížová Andrea SHK8251 2102550 C D35C
11:30:00 493 Podolský Petr SHK0507 2144115 C H16C
11:30:00 369 Leško Michal SHK1002 2148053 C H10C
11:32:00 79 Jedličková Veronika SHK0850 4145 C D12C
11:37:00 412 Čečka Vojtěch SHK0804 2113080 C H12C
11:39:00 219 Čečková Martina SHK7753 8660534 C D35C
11:40:00 278 Netuková Hana SHK7052 219217 C D45C
11:41:00 320 Bláhová Luba SHK5852 9118 C D55C
11:42:00 815 Kroniková Štěpánka SHK0150 8033223 B D20C
11:44:00 83 Lapáčková Šárka SHK0954 2126271 C D12C
11:48:00 499 Kurka Jaroslav SHK0501 2082901 B H16C
11:49:00 823 Porkert Jan SHK0100 8663181 B H20C
11:56:00 136 Selixová Mariana SHK0752 2126353 C D14D
11:57:00 519 Dohnálek Tomáš SHK0403 8656645 A H18C
12:04:00 421 Sochor Jakub SHK0903 2134345 C H12C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:11:00 52 Havrdová Selina SJC0950 8071009 C D12C
10:17:00 103 Malínská Nela SJC0650 2102084 B D14C
10:19:00 436 Dlabola Jakub SJC0602 8052360 B H14C
10:24:00 471 Janků Štěpán SJC0501 8000142 B H16C
10:50:00 691 Řehák Pavel SJC6001 8008020 C H55D
10:52:00 397 Posolda Tomáš SJC0803 8109334 C H12C
10:56:00 153 Gurinová Gabriela SJC0557 8300479 C D16C
10:56:00 67 Vyziblová Viktorie SJC0853 8226352 C D12C
10:59:00 117 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 B D14C
11:11:00 172 Klacková Štěpánka SJC0253 8242002 B D18C
11:11:00 547 Zlámal David SJC9603 8053542 C H21C
11:12:00 210 Posoldová Eva SJC7957 8033285 C D35C
11:18:00 212 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C D35C
11:34:00 665 Bílek Tomáš SJC7307 2114991 C H45D
11:34:00 371 Posolda Lukáš SJC1100 8226418 C H10C
11:40:00 613 Šnokhous Jan SJC8002 8357666 C H35D
11:41:00 82 Vltavská Eliška SJC0850 2114998 C D12C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 804 Matějka Luboš SNA7602 2419981 C T
10:02:00 679 Hynek Petr SNA6302 1459067 C H55D
10:03:00 670 Hanuš Luboš SNA6401 9627 C H55C
10:03:00 1 Matějková Eliška SNA1153 9645 C D10N
10:06:00 465 Doucha Martin SNA0501 9636 B H16C
10:07:00 723 Sokolář Zdeněk SNA4501 9610 C H75C
10:10:00 681 Imlauf Martin SNA6301 9629 C H55D
10:10:00 383 Doucha Tomáš SNA0801 9616 B H12C
10:11:00 672 Kalibán Pavel SNA5649 2122255 C H55C
10:18:00 683 Zákravský Zdeněk SNA5702 232953 C H55D
10:18:00 184 Doležalová Libuše SNA8851 7211249 C D21C
10:18:00 6 Maráková Sofie SNA1151 405983 C D10N
10:29:00 233 Knedlíková Zuzana SNA8052 2122269 C D35D
10:34:00 687 Hnyk Petr SNA5701 416261 C H55D
10:35:00 60 Renská Adéla SNA0951 2148124 C D12C
10:44:00 63 Balcarová Olga SNA0851 405984 C D12C
10:51:00 326 Vondráčková Zdeňka SNA6251 9608 C D55D
11:05:00 300 Krunková Bohuslava SNA7053 416262 C D45D
11:25:00 305 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C D45D
11:31:00 410 Renský Matěj SNA0903 2148119 C H12C
11:31:00 704 Langr Stanislav SNA5403 9633 C H65C
11:37:00 319 Langrová Eva SNA5351 9612 C D55C
11:48:00 222 Renská Lenka SNA8053 2148070 C D35C
11:49:00 517 Balcar Jiří SNA0301 2113064 C H18C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 752 Šíma Vojtěch SRK1203 2091532 C HDR
10:00:00 770 Votroubek Dan SRK1111 434581 HDR
10:00:00 769 Zemánek Ondřej SRK1112 2091530 HDR
10:17:00 288 Prázová Kamila SRK7151 425566 C D45D
10:20:00 33 Lepšová Julie SRK1152 2027219 C D10C
10:37:00 392 Šeps Miroslav SRK0801 2420026 B H12C
10:38:00 61 Lepšová Lucie SRK0951 2091531 B D12C
11:10:00 359 Šíma Antonín SRK1001 2080830 C H10C
11:12:00 336 Vlk Vojtěch SRK1202 2134367 C H10N
11:16:00 362 Jičínský Antonín SRK1101 2134346 C H10C
11:18:00 338 Ornst Tobiáš SRK1302 2134327 C H10N
11:24:00 340 Charvát Petr SRK1205 9794 C H10N
11:30:00 342 Klabzuba Jan SRK1207 2027216 C H10N
11:36:00 344 Votroubek Jan SRK1206 416342 C H10N
11:42:00 346 Sýkora Jan SRK1204 9500 C H10N
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:05:00 525 Melecký Martin SSU9001 8680373 C H21C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:38:00 536 Šklíba Michal STE9900 8515523 C H21C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 767 Drápal Štěpán STH1501 2124785 C HDR
10:06:00 643 Puš Roman STH7501 8670476 C H45D
10:27:00 438 Anýž Edward STH0711 2008985 C H14C
10:44:00 631 Chrást Tomáš STH7401 8670473 C H45C
11:23:00 175 Hrnčířová Ivana STH0351 7207502 B D18C
11:33:00 513 Procinger Jakub STH0302 8004345 B H18C
11:34:00 813 Hrnčířová Magda STH0051 8660568 A D20C
11:35:00 455 Buďárek Šimon STH0703 8680286 B H14C
11:37:00 250 Linková Eva STH7753 7204987 C D35D
11:38:00 81 Chrástová Barbora STH0851 8033224 B D12C
12:03:00 203 Vejrová Iva STH8852 8656522 C D21D
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:44:00 538 Horčička Vít TBM9919 8656558 E H21C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:20:00 550 Trojan Karel TUR9011 8007187 C H21C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 740 Daňková Tereza TYN0751 9744 C HDR
10:00:00 738 Daněk Tomáš TYN0900 416296 C HDR
10:00:00 751 Nymsa Matyáš TYN1300 9747 C HDR
10:00:00 753 Nymsová Marie Ema TYN1350 9746 C HDR
11:04:00 601 Nymsa Zdeněk TYN8502 682669 C H35D
11:05:00 242 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C D35D
11:10:00 603 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C H35D
11:16:00 605 Műller Kamil TYN7500 8516254 C H35D
11:19:00 271 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C D45C
11:22:00 710 Beňo Miroslav TYN5301 9731 C H65D
11:22:00 607 Daněk Petr TYN7900 2111605 C H35D
11:28:00 609 Adamovský Michal TYN7200 9852 C H35D
11:34:00 611 Šišma Pavel TYN6901 7210242 C H35D
11:50:00 717 Doležal Petr TYN5401 995880 C H65D
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 745 Vaněk Václav VAM1200 9791 C HDR
10:00:00 730 Jedlinská Kateřina VAM1250 9787 C HDR
10:00:00 743 Martincová Daniela Sofie VAM1351 9680 C HDR
10:00:00 786 Koblicová Milena VAM7651 9483 C P
10:00:00 785 Jedlinský Martin VAM0800 9508 C P
10:01:00 226 Mudruňková Romana VAM7752 2109696 C D35D
10:01:00 580 Sršeň Tomáš VAM8001 1420849 C H35D
10:17:00 230 Kodytková Iva VAM7751 9677 C D35D
10:20:00 55 Netopilová Simona VAM0950 1700083 C D12C
10:41:00 294 Mikysková Ilona VAM7550 51469 C D45D
10:52:00 633 Kotlář Vladimír VAM5401 9667 C H45C
10:55:00 263 Rykalová Jitka VAM7251 7210243 C D45C
10:58:00 693 Rykala Karel VAM6401 9671 C H55D
11:08:00 546 Andrš Jiří VAM8601 7260010 C H21C
11:16:00 158 Mikysková Adéla VAM0550 51468 B D16C
11:24:00 160 Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 9586 C D16C
11:37:00 612 Hladký Viktor VAM8201 8667969 C H35D
11:38:00 666 Mikyska Alan VAM7149 9684 C H45D
11:48:00 560 Drhlík Petr VAM8301 0 C H21D
11:49:00 616 Drhlík Petr VAM8301 2134332 C H35D
12:01:00 256 Drhlíková Markéta VAM8250 9518 C D35D
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:24:00 214 Fukátková Miroslava VIC7658 8303001 C D35C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:02:00 49 Dvořáková Johanka VRL0853 0 C D12C
10:02:00 642 Hájek Tibor VRL7202 2075627 C H45D
10:29:00 533 Hrdinka Daniel VRL9701 2085616 C H21C
10:48:00 151 Hanušová Kateřina VRL0455 8670740 A D16C
10:49:00 296 Procingerová Ilona VRL7053 2082910 C D45D
10:56:00 542 Procinger Jan VRL0102 8028873 B H21C
11:02:00 657 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C H45D
11:05:00 119 Hájková Marie VRL0651 2092425 C D14C
11:07:00 448 Hanuš Filip VRL0604 8116669 A H14C
11:09:00 301 Hančová Alice VRL7052 206480 C D45D
11:09:00 312 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C D55C
11:14:00 73 Hančová Karolína VRL0952 8014548 C D12C
11:15:00 488 Hájek Matěj VRL0402 2032144 C H16C
11:22:00 662 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C H45D
11:29:00 78 Hanušová Markéta VRL0852 8033283 B D12C
11:45:00 822 Krampera Tomáš VRL0103 425565 C H20C
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 729 Svejštil Dominik ZAM1501 9593 C HDR
10:00:00 731 Fajfr Aleš ZAM0902 2058526 HDR
10:00:00 832 Hovadová Aneta ZAM0661 2053567 P
10:00:00 834 Hovadová Iva ZAM8161 9036 P
10:00:00 833 Hovad Jaroslav ZAM7701 9029 P
10:01:00 426 Pachel Jiří ZAM0801 2053566 C H12D
10:02:00 24 Venclová Aneta ZAM1051 2053565 C D10C
10:15:00 183 Goňová Nikola ZAM9752 436955 C D21C
10:18:00 646 Vrba Josef ZAM6802 9591 C H45D
10:19:00 674 Chládek Josef ZAM5901 2060235 C H55C
10:21:00 231 Svejštilová Radka ZAM8252 2108886 C D35D
10:27:00 472 Pulc Ondřej ZAM0505 2096135 B H16C
10:35:00 333 Martincová Helena ZAM5051 9033 C D65C
10:39:00 164 Burešová Karolína ZAM0352 9284 C D18C
10:41:00 91 Julišová Kateřina ZAM0851 426310 C D12D
10:44:00 150 Hovadová Iveta ZAM0552 416281 C D16C
10:45:00 193 Skalická Karolína ZAM9652 1400431 C D21C
10:46:00 690 Andrš Milan ZAM5801 2085624 C H55D
10:51:00 444 Fajfr Marek ZAM0602 8014543 B H14C
10:53:00 239 Venclová Veronika ZAM8251 8003646 C D35D
10:53:00 94 Němcová Kateřina ZAM0852 2058527 C D12D
10:54:00 481 Kunt Stanislav ZAM0401 2102818 C H16C
10:56:00 352 Svejštil Martin ZAM1001 7210085 C H10C
11:13:00 313 Nožková Dagmar ZAM6251 2092408 C D55C
11:17:00 509 Moravec Jan ZAM0205 8629818 B H18C
11:21:00 315 Koblížková Hana ZAM5851 9031 C D55C
11:30:00 664 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C H45D
11:38:00 714 Tobiška Václav ZAM4401 9039 C H65D
11:40:00 558 Pinkas Jan ZAM9606 2053564 H21D
11:46:00 415 Moskva Vojtěch ZAM0802 416097 C H12C
11:58:00 719 Šponar Josef ZAM4701 9038 C H65D
11:59:00 137 Bryscejnová Marieta ZAM0751 2075607 B D14D
12:00:00 563 Kalousek Tomáš ZAM8901 1398977 C H21D
12:06:00 204 Šponarová Lucie ZAM9151 9030 C D21D
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:04:00 155 Moskvová Agáta ZLH0550 8516956 B D16C

Ostatní kluby

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:13 429 Vakant 0 Vakant H12D
10:15 725 Vakant 0 Vakant H75C
10:17 430 Vakant 0 Vakant H12D
10:19 726 Vakant 0 Vakant H75C
10:21 431 Vakant 0 Vakant H12D
10:35 678 Vakant 0 Vakant H55C
10:39 334 Vakant 0 Vakant D65C
10:43 335 Vakant 0 Vakant D65C
10:46 46 Vakant 0 Vakant D10C
10:46 579 Vakant 0 Vakant H35C
10:48 47 Vakant 0 Vakant D10C
10:50 48 Vakant 0 Vakant D10C
10:57 197 Vakant 0 Vakant D21C
10:57 19 Vakant 0 Vakant D10N
10:59 328 Vakant 0 Vakant D55D
11:00 198 Vakant 0 Vakant D21C
11:00 20 Vakant 0 Vakant D10N
11:01 96 Vakant 0 Vakant D12D
11:02 694 Vakant 0 Vakant H55D
11:03 21 Vakant 0 Vakant D10N
11:03 329 Vakant 0 Vakant D55D
11:05 97 Vakant 0 Vakant D12D
11:06 695 Vakant 0 Vakant H55D
11:06 22 Vakant 0 Vakant D10N
11:08 637 Vakant 0 Vakant H45C
11:09 23 Vakant 0 Vakant D10N
11:10 696 Vakant 0 Vakant H55D
11:12 638 Vakant 0 Vakant H45C
11:14 697 Vakant 0 Vakant H55D
11:16 639 Vakant 0 Vakant H45C
11:26 552 Vakant 0 Vakant H21C
11:28 161 Vakant 0 Vakant D16C
11:31 177 Vakant 0 Vakant D18C
11:32 162 Vakant 0 Vakant D16C
11:35 178 Vakant 0 Vakant D18C
11:36 163 Vakant 0 Vakant D16C
11:39 706 Vakant 0 Vakant H65C
11:39 345 Vakant 0 Vakant H10N
11:41 309 Vakant 0 Vakant D45D
11:42 667 Vakant 0 Vakant H45D
11:43 707 Vakant 0 Vakant H65C
11:43 457 Vakant 0 Vakant H14C
11:43 279 Vakant 0 Vakant D45C
11:44 376 Vakant 0 Vakant H10C
11:44 132 Vakant 0 Vakant D14C
11:45 310 Vakant 0 Vakant D45D
11:45 347 Vakant 0 Vakant H10N
11:46 668 Vakant 0 Vakant H45D
11:46 280 Vakant 0 Vakant D45C
11:46 377 Vakant 0 Vakant H10C
11:47 708 Vakant 0 Vakant H65C
11:47 458 Vakant 0 Vakant H14C
11:47 133 Vakant 0 Vakant D14C
11:48 348 Vakant 0 Vakant H10N
11:48 378 Vakant 0 Vakant H10C
11:49 281 Vakant 0 Vakant D45C
11:49 311 Vakant 0 Vakant D45D
11:49 322 Vakant 0 Vakant D55C
11:50 669 Vakant 0 Vakant H45D
11:50 85 Vakant 0 Vakant D12C
11:50 379 Vakant 0 Vakant H10C
11:50 134 Vakant 0 Vakant D14C
11:51 459 Vakant 0 Vakant H14C
11:51 349 Vakant 0 Vakant H10N
11:52 282 Vakant 0 Vakant D45C
11:53 323 Vakant 0 Vakant D55C
11:53 86 Vakant 0 Vakant D12C
11:53 135 Vakant 0 Vakant D14C
11:54 224 Vakant 0 Vakant D35C
11:55 460 Vakant 0 Vakant H14C
11:55 618 Vakant 0 Vakant H35D
11:56 562 Vakant 0 Vakant H21D
11:57 225 Vakant 0 Vakant D35C
11:57 825 Vakant 0 Vakant H20C
11:57 324 Vakant 0 Vakant D55C
11:58 819 Vakant 0 Vakant D20C
11:58 619 Vakant 0 Vakant H35D
12:01 826 Vakant 0 Vakant H20C
12:02 720 Vakant 0 Vakant H65D
12:02 820 Vakant 0 Vakant D20C
12:03 504 Vakant 0 Vakant H16C
12:05 139 Vakant 0 Vakant D14D
12:05 257 Vakant 0 Vakant D35D
12:05 521 Vakant 0 Vakant H18C
12:06 721 Vakant 0 Vakant H65D
12:06 505 Vakant 0 Vakant H16C
12:07 422 Vakant 0 Vakant H12C
12:08 461 Vakant 0 Vakant H14D
12:09 205 Vakant 0 Vakant D21D
12:09 506 Vakant 0 Vakant H16C
12:09 258 Vakant 0 Vakant D35D
12:10 423 Vakant 0 Vakant H12C
12:11 462 Vakant 0 Vakant H14D
12:12 206 Vakant 0 Vakant D21D
12:12 507 Vakant 0 Vakant H16C
12:13 424 Vakant 0 Vakant H12C
12:13 259 Vakant 0 Vakant D35D
12:13 523 Vakant 0 Vakant H18C
12:14 463 Vakant 0 Vakant H14D
12:16 425 Vakant 0 Vakant H12C
12:17 260 Vakant 0 Vakant D35D
10:00 792 Měkyna Zdeněk 0010001 0 Začátečník, zatím nejsem členem P
10:00 808 Hladík Jiří 0020001 2141918 xxx T
10:00 810 Hoidekr Jan 0020002 2109765 xxx T
10:48 194 Kosikova Eliska 0030001 8656585 dodatecna prihlaska D21C
11:25 316 Kosikova Helena 0030002 9101184 dodatecna prihlaska D55C
10:00 791 Tran Ngoc Mai 0040001 7204991 Trumberka trumberatá P
10:00 794 Skýpala Daniel 0050001 0 - P
10:00 749 Jirásková Eliška 0060001 8656626 Fanaticus HDR
10:00 802 Mrvová Veronika 0070001 0 Lokomotiva Pardubice P
10:24 186 Myslivcová Pavla 0080002 2051524 Neregistrovaný D21C
11:17 549 Důrek Milan 0080001 1417129 Neregistrovaný H21C
10:55 327 Zelenková Lenka 0090001 9920924 Zelenkovi D55D
10:00 780 Tereza Kopecká 0100001 2419864 Sovy Bělečko P
10:00 744 Teplý Filip 0110001 9528 Vamberk HDR
10:00 747 Hrušová Kateřina 0120001 434594 Vysoká nad Labem HDR
11:31 610 Hruša Petr 0120002 682336 Vysoká nad Labem H35D
10:00 781 Martinec Petr 0130001 0 Nereg. P
10:22 647 Novotný Petr 0140001 2067992 DUKLA Blansko H45D
10:00 803 Jahoda Jiří 0150001 1428935 (j)Elita T
10:00 805 Sommer Jaroslav 0150002 2148176 (j)Elita T
10:00 806 Věříš Andrea 0160002 1000456 neregistrovaný T
10:00 807 Věříš Michal 0160001 1000511 neregistrovaný T
11:15 337 Kasse Matej 0170002 4616492 HO Jurije Garagina H10N
11:28 368 Kasse Jakub 0170001 4616491 HO Jurije Garagina H10C
11:52 561 Kasse Jakub 0170003 8554 HO Jurije Garagina H21D
11:23 551 Dvořáček Radek 0180001 682344 Doudleby nad Orlicí H21C
10:00 831 Matoušková Petra 0190001 2129204 OK Béďa P
10:00 827 Mejselová Alžběta 0200001 2419863 K.O.B. Běstovice HDR
10:00 830 Štěpánová Věra 0210001 301639 Stepova P
10:00 829 Benda Miroslav 0220001 0 LTU P
10:00 828 Juška Jiří 0230001 230001 nereg P