Logo

Startovka závodu: Český pohár MTBO – 7. kolo

Datum:
06.09.2020
Místo konání:
Ostrov u Tisé
Pořadatel:
LDC - KOB Děčín
Mapa:
1 : 10 000, E = 5m
Ředitel závodu:
Zít Jan
Hlavní rozhodčí:
Horák Martin
Stavitel tratí:
Stibal Ivan
JURY:
Lacigová Michaela, Folprecht Eduard, Hons Miši
Kategorie:
M11     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     MW10     OPEN     W11     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    

M11 3.40 km, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Weber Sebastian SMR0900 8033278 C SNS Smržovka
10:06:00 Hähnel Ron 48D1001 8140610 OL-Team Wehrsdorf
10:10:00 Gurecký Vojta ZUP0900 2113488 C MTBO ČZU Praha
10:14:00 Bednařík Vojtěch SPC1109 8662341 C SPORTICUS team
10:18:00 Buriánek Max SMR1102 0 C SNS Smržovka
10:22:00 Toloch Otakar GIG0900 8116668 C GIGANT Orienteering
10:26:00 Hähnel Berit 48D5701 8040107 OL-Team Wehrsdorf
10:30:00 Kazda František SJC1201 4298 C Sportcentrum Jičín
10:34:00 Ouhrabka Vít SPC1010 2035145 C SPORTICUS team
10:38:00 Kejval Vojtěch SJC0902 2102077 C Sportcentrum Jičín
10:42:00 Šňupárek Jenda ZUP1000 899160 C MTBO ČZU Praha
10:46:00 Vřešťál František TUR0906 8680574 C OOB TJ Turnov
10:50:00 Wohanka Antonín VRL1201 2096236 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

M14 6.20 km, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Folprecht Matyáš TBM0606 8662278 C KOS TJ Tesla Brno
10:04:00 Reichel Marcus 74D0801 8050108 ESV Dresden MTBO
10:08:00 Folprecht Lukáš ZUP0800 2058490 C MTBO ČZU Praha
10:12:00 Meier David VLI0606 8004347 C Slavia Liberec orienteering
10:16:00 Klopfer Max 54D0801 8282829 SV Sachsen 90 Werdau
10:20:00 Tuma Lukáš SJC0800 8001103 C Sportcentrum Jičín
10:24:00 Lucassen Thomas 74D0602 8031006 ESV Dresden MTBO
10:28:00 Stránský Daniel STB1000 8660579 C TJ Stadion Nový Bor
10:32:00 Vít Tomáš BSO0800 8116771 C KOB Baník Sokolov
10:36:00 Bogar Vojtěch BOR0604 8013870 C OK Jiskra Nový Bor
10:40:00 Bílek Vojtěch ZUP0802 8517313 C MTBO ČZU Praha
10:44:00 Anděl Robin VPM0901 8109411 C KOS Slavia Plzeň
10:48:00 Weber Maxmilian SMR0700 8109423 C SNS Smržovka
10:52:00 Vaněček Jan ZUP0801 2113370 C MTBO ČZU Praha
10:56:00 Toloch Eduard GIG0600 8116791 C GIGANT Orienteering
11:00:00 Geisler Richard SPC0703 8519565 C SPORTICUS team
11:04:00 La Carbonara Matteo TBM0801 8023023 C KOS TJ Tesla Brno
11:08:00 Vřešťál Antonín TUR0604 8680577 C OOB TJ Turnov
11:12:00 Polák Tomáš CHA0801 8005439 C OK Chrastava

M17 9.60 km, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Smolen Karel GIG0300 8226341 C GIGANT Orienteering
10:04:00 Lusky Gregor 74D0601 8269017 ESV Dresden MTBO
10:08:00 Hähnel Per 48D0501 8301405 OL-Team Wehrsdorf
10:12:00 Klopfer Alexander 54D0301 8282827 SV Sachsen 90 Werdau
10:16:00 Zrník Tomáš GIG0601 8662686 C GIGANT Orienteering
10:20:00 Štáfek Ondřej SKL0401 7209806 C SMS Team Kladno
10:24:00 Svoboda Antonín VPM0601 8651736 C KOS Slavia Plzeň
10:28:00 Čepička Václav SLA0301 8028872 C SKOB Slaný
10:32:00 Baum Walther 74D0401 8076076 ESV Dresden MTBO

M20 13.10 km, 22 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Černík Adam XHK0400 8028836 C MTBO Racing team Hradec Králové
10:07:00 Koffer Georg 0030002 8282015
10:11:00 Wohanka Richard SLA0100 8656731 E SKOB Slaný
10:15:00 Tuma Matěj SJC0202 8001809 A Sportcentrum Jičín

M21E 14.50 km, 25 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:21:00 Jalový Milan RBK8347 8667513 E SK Radioklub Blansko
10:23:00 Jirka Michal SBK8403 8401151 E KOB START Blansko
10:25:00 Bitter Aleš KNC8803 8629814 E Sokol Kostelec n. Č. l.
10:27:00 Buriánek Vojta SMR7801 8028837 E SNS Smržovka
10:29:00 Stránský Jiří STB8100 8663143 E TJ Stadion Nový Bor
10:31:00 Ryzhov Anton 74D8701 8284828 ESV Dresden MTBO
10:33:00 Pospíšek Marek TBM8907 7207621 E KOS TJ Tesla Brno
10:35:00 Kalina Miroslav SPC8211 8033200 E SPORTICUS team
10:37:00 Pucherna Jan TAP7701 8151177 E KOB Tretra Praha
10:39:00 Ecklebe Stefan 0130003 0
10:41:00 Becherer Robert 67D8901 8102017 ESV Lok Bitterfeld
10:43:00 Rygl Jaroslav TBM7044 8667970 E KOS TJ Tesla Brno
10:45:00 Škoda Jakub VLI8800 8656596 E Slavia Liberec orienteering
10:47:00 Ludvík Vojtěch STB9301 8656551 E TJ Stadion Nový Bor
10:49:00 Vacek Jan SPC0009 8028808 E SPORTICUS team
10:51:00 Plíhal Tomáš SJI8509 8660510 E OK Jihlava
10:53:00 Rygl Miroslav TBM7205 8636760 E KOS TJ Tesla Brno
10:55:00 Huster Mark 54D7701 8050377 SV Sachsen 90 Werdau
10:57:00 Vedral Martin SPC8306 8518319 E SPORTICUS team
10:59:00 Franke Mirko 0130002 0
11:01:00 Pruner Petr SPC8207 8660573 E SPORTICUS team
11:03:00 Haselsberger Kevin 0030001 8282003
11:05:00 Heß Hendrik 71D7801 8301933 USV TU Dresden
11:07:00 Sajal Martin SPC7803 8033209 E SPORTICUS team
11:09:00 Heinrich Peter 0090001 8005663
11:11:00 Ludvík Matyáš STB9801 8660584 E TJ Stadion Nový Bor
11:13:00 Štěpánek Martin TBM7327 8444884 E KOS TJ Tesla Brno
11:15:00 Hradil Jiří TZL8604 8656568 E SKOB Zlín
11:17:00 Stránský Vojtěch SJC9000 8656552 E Sportcentrum Jičín
11:19:00 Kanta Martin XPU9705 8116811 E PARDUBICE BIKERS
11:21:00 Laciga Radek VSP8200 8656559 E USK Praha
11:23:00 Kamaryt Tomáš VPM8807 8662312 E KOS Slavia Plzeň
11:25:00 Chmelař Lukáš XHK9100 8663200 E MTBO Racing team Hradec Králové
11:27:00 Svoboda Honza SMR7901 8656561 E SNS Smržovka
11:29:00 Hašek Jan VPM0001 8629758 E KOS Slavia Plzeň
11:31:00 Ševčík Martin TBM7632 8662360 E KOS TJ Tesla Brno
11:33:00 Štěňha Martin SPC7608 8667520 E SPORTICUS team
11:35:00 Bogar Kryštof BOR9402 8656508 E OK Jiskra Nový Bor
11:37:00 Štáfek Pavel SKL7401 8660555 E SMS Team Kladno
11:39:00 Krüger Robert 19D8301 8606433 SSV Planeta Radebeul
11:41:00 Smrt Martin EKP8431 8631579 E VŠTJ Ekonom Praha
11:43:00 Niebsch Robert 71D8601 8662449 USV TU Dresden
11:45:00 Tišnovský Martin TBM9120 8663201 E KOS TJ Tesla Brno
11:47:00 Domín Nikolas EKP8806 8662314 E VŠTJ Ekonom Praha
11:49:00 Břeň Daniel SPC0106 8644874 E SPORTICUS team

M21A 13.10 km, 22 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Tomeček Karel TSU8300 1400407 A LKT 80 Šumperk
10:35:00 Urbaník Robert VLI7002 8662745 A Slavia Liberec orienteering
10:39:00 David Josef DMS8101 1602620 A Dynamo Malá Skála
10:43:00 Štochel Miroslav MFP9300 8004355 A Matfyz Praha
10:47:00 Šebesta Petr TAP7604 8032476 A KOB Tretra Praha
10:51:00 Haničák Tomáš DMS7700 416111 A Dynamo Malá Skála
10:55:00 Popule Tomáš LPM8803 8033218 A OK Lokomotiva Plzeň
10:59:00 Vávra Martin HOR9700 8680422 A TJ Jiskra Hořice
11:03:00 Kříž Libor XHK7804 8007804 A MTBO Racing team Hradec Králové
11:07:00 Černý Ladislav ZUP8200 8200339 A MTBO ČZU Praha
11:11:00 Opršal Juraj VBA8301 8301007 A ŠK VAZKA Bratislava
11:15:00 Veselý Ondřej XHK8505 8149872 C MTBO Racing team Hradec Králové
11:19:00 Drobník Lukáš SJC8500 8040385 A Sportcentrum Jičín
11:23:00 Bartoš Marián VSP8201 8660511 A USK Praha
11:27:00 Kazda Jiří SJC8006 8055001 A Sportcentrum Jičín
11:31:00 Suchý Jiří SJI9201 301278 A OK Jihlava
11:35:00 Ohera Karel BLI7803 8028830 A MTBO Bludný kořen
11:39:00 Hegner Lukáš LPM8104 8660467 A OK Lokomotiva Plzeň
11:43:00 Grundmann Jan GIG9410 8654891 C GIGANT Orienteering
11:47:00 Bílek Ondřej ZUP8101 8516418 A MTBO ČZU Praha
11:51:00 Müller Pavel VSP7901 8116706 C USK Praha
11:55:00 Švarcbach Michal KNC7001 8663170 A Sokol Kostelec n. Č. l.
11:59:00 Šňupárek Ondřej ZUP6949 8662695 C MTBO ČZU Praha
12:03:00 Paulíček Jiří SJI7727 8116713 A OK Jihlava
12:07:00 Vaněček Jan ZUP8003 8004120 A MTBO ČZU Praha
12:11:00 Wohanka Pavel VRL7501 8330550 E OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:15:00 Odvody Zdeněk XPU8206 8206000 A PARDUBICE BIKERS
12:19:00 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 E Sportcentrum Jičín
12:23:00 Havlíček Tomáš KNC8700 8012061 A Sokol Kostelec n. Č. l.

M21B 10.90 km, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Štemberg Milan EKP8608 2067963 C VŠTJ Ekonom Praha
10:34:00 Ištok Martin BLI8001 8028843 C MTBO Bludný kořen
10:38:00 Mišoň Matěj SPC9810 8003616 C SPORTICUS team
10:42:00 Izdný Pavel SJI7613 8149899 C OK Jihlava
10:46:00 Kroc Kryštof GIG0100 8680420 A GIGANT Orienteering
10:50:00 Horák Pavel VSP7200 8660356 A USK Praha
10:54:00 Nývlt Martin DKP8200 8656536 C Oddíl OB Kotlářka
10:58:00 Král Luboš TJN8401 2020747 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:02:00 Fröhlich Martin DKP8207 8014440 C Oddíl OB Kotlářka
11:06:00 Bláha Adam SPC9212 8116809 C SPORTICUS team
11:10:00 Paclík Roman XHK7800 7202780 C MTBO Racing team Hradec Králové
11:14:00 Hegner Filip SPC8108 8116707 C SPORTICUS team
11:18:00 Mikan Albert EKP8606 8654890 C VŠTJ Ekonom Praha
11:22:00 Bednařík Jan SPC8112 8670468 C SPORTICUS team
11:26:00 Vozka Radim BLI7402 8028848 C MTBO Bludný kořen
11:30:00 Sochor Jan SBK6922 8663124 C KOB START Blansko
11:34:00 Netuka Martin XHK7302 8197304 C MTBO Racing team Hradec Králové
11:38:00 Tomeš Petr SJC7531 8008015 A Sportcentrum Jičín
11:42:00 Jiráček Josef SBK8501 8201285 A KOB START Blansko

M40A 13.60 km, 24 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Bureš Pavel XBM7549 8621762 C PELLS ABND RACING TEAM
10:05:00 Pilz Mark 54D7601 8200070 SV Sachsen 90 Werdau
10:09:00 Mager Holger 18D7101 1007345 Post SV Dresden
10:13:00 Geisler Michal SPC7504 8667508 C SPORTICUS team
10:17:00 Musil Pavel SJC7705 8250250 C Sportcentrum Jičín
10:21:00 Ambrož Pavel TBM7339 8030873 C KOS TJ Tesla Brno
10:25:00 Tošner Michal VPM7803 8116749 A KOS Slavia Plzeň
10:29:00 Haberecht Ralf 67D7801 8051212 ESV Lok Bitterfeld
10:33:00 Wenzel Falk 71D7009 8071070 USV TU Dresden
10:37:00 Hartung Thomas 54D7201 8664484 SV Sachsen 90 Werdau
10:41:00 Hanovec Petr VLI7101 8629811 C Slavia Liberec orienteering
10:45:00 Anděl Robert VPM8001 8028884 A KOS Slavia Plzeň
10:49:00 Schütze Mirko 26D7201 8670873 OLV Potsdam
10:53:00 Čermák Daniel EKP7510 8028876 C VŠTJ Ekonom Praha
10:57:00 Polák Jaroslav CHA7500 8028844 C OK Chrastava
11:01:00 Kroc Dalibor GIG7400 8680300 C GIGANT Orienteering
11:05:00 Kejval Jaromír SJC7300 8226425 C Sportcentrum Jičín
11:09:00 Röhner Uwe 32D7201 8662646 SV IHW Alex 78 Berlin
11:13:00 Opitz Eik 0130001 7120678
11:17:00 Faltejsek Lukáš XPU7725 8224223 C PARDUBICE BIKERS
11:21:00 Zrník Tomáš GIG7118 8659415 C GIGANT Orienteering
11:25:00 Baum Martin 74D7909 1306004 ESV Dresden MTBO
11:29:00 Folprecht Eduard ZUP7300 8670480 C MTBO ČZU Praha
11:33:00 Tuma Jaroslav SJC7305 8001607 C Sportcentrum Jičín
11:37:00 Hauschild Steffen 74D6601 8100966 ESV Dresden MTBO
11:41:00 Hons Miši SMR7700 8414103 C SNS Smržovka
11:45:00 Röhl Martin 0040001 5095
11:49:00 Bezouška Tomáš SPC7611 8033207 A SPORTICUS team
11:53:00 Thiermann Sven 0110001 8071927

M40B 10.10 km, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Šafek Jiří SBK7621 8000013 C KOB START Blansko
10:05:00 Chamraďa Dušan GIG7601 2051543 C GIGANT Orienteering
10:09:00 Pastuszek Jakub VSP7500 53399 C USK Praha
10:13:00 Zemko Zdeněk SLA7300 438033 C SKOB Slaný
10:17:00 Folprecht Jaroslav TBM7305 8680615 C KOS TJ Tesla Brno
10:21:00 Vřešťál Jan TUR7301 8680595 C OOB TJ Turnov
10:25:00 Fejk Zbyněk SJC7501 8680423 C Sportcentrum Jičín
10:29:00 Provazník Dušan TBM7301 2127612 C KOS TJ Tesla Brno
10:33:00 Weber Roman SMR7701 8268 C SNS Smržovka
10:37:00 Kunz Martin GIG7100 8009153 C GIGANT Orienteering
10:41:00 Meier Milan VLI7301 8662311 C Slavia Liberec orienteering
10:45:00 Čepička Václav SLA7201 8028857 C SKOB Slaný
10:49:00 Hýbl Lukáš VIP7504 8116702 C SK VIPrahlo

M50 9.60 km, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:44:00 Toloch Alexandr GIG7000 8662147 C GIGANT Orienteering
10:48:00 Müller Andreas 0080001 8040362
10:52:00 Quendt Peer 97D6301 8116356 USV Jena
10:56:00 Pařízek Petr SMR7001 8414115 C SNS Smržovka
11:00:00 Šimek Miroslav LME6300 8116719 C SK Los Mělník
11:04:00 Holinka Martin ZPV6712 8660377 C KOB ZPV Prostějov
11:08:00 Leibiger Jens 18D5900 8191059 Post SV Dresden
11:12:00 Dube-Spuhn Michael 0040003 8021066
11:16:00 Křeček Miroslav ZPV6213 8660478 C KOB ZPV Prostějov
11:20:00 Richter Frank 0040004 440460
11:24:00 Hejna Jiří SPC6201 8663134 C SPORTICUS team
11:28:00 Stoeckel Arnd 97D6201 8114132 USV Jena
11:32:00 Vávra Martin HOR6302 8680322 C TJ Jiskra Hořice
11:36:00 Kareis Martin VLI6501 8680572 C Slavia Liberec orienteering
11:40:00 Skoupý Jan GIG7001 8655402 A GIGANT Orienteering
11:44:00 Vít Vlastimil BSO6800 8655481 C KOB Baník Sokolov
11:48:00 Novotný Petr TZL6601 8680411 C SKOB Zlín
11:52:00 Mach Radovan OKP6605 8631586 C SK OK 24 Praha
11:56:00 Bogar Leoš BOR6603 8116755 C OK Jiskra Nový Bor
12:00:00 Jahn Mathias 54D6301 897328 SV Sachsen 90 Werdau
12:04:00 Dähnn Martin 0050002 8360009
12:08:00 Schwenk Olaf 0040005 8020861
12:12:00 Veselý Jan ZUP6500 8051965 C MTBO ČZU Praha
12:16:00 Král Jiří TSU5941 8663159 C LKT 80 Šumperk
12:20:00 Král Jan TBM6901 8645929 C KOS TJ Tesla Brno
12:24:00 Sturm Michael 67D6801 8000034 ESV Lok Bitterfeld
12:28:00 Olschowski Peter 0070001 8091963
12:32:00 Doležal Josef VAM6101 7203452 C OB Vamberk
12:36:00 Nekoranec Petr TZL6700 8482067 C SKOB Zlín
12:40:00 Sonnenberg Sergej 1ZD5600 8629992 Osnabrücker TB
12:44:00 Svoboda Petr SLA6803 8028802 C SKOB Slaný

M60 8.80 km, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Maliňák Vladimír KVS5901 8662677 C SKOB Kobra Vsetín
10:06:00 Pospíšek Zbyněk TBM6007 8663197 C KOS TJ Tesla Brno
10:10:00 Bochenek Milan EKP5601 8116818 C VŠTJ Ekonom Praha
10:14:00 Fremder Dietmar 48D5602 8653191 OL-Team Wehrsdorf
10:18:00 Adrián Petr EKP5600 8627106 C VŠTJ Ekonom Praha
10:22:00 Ludvík Petr STB5701 8660582 C TJ Stadion Nový Bor
10:26:00 Kadlec Luděk VEY5600 8116733 C YETTI Vejprty
10:30:00 Maennel Harald BOR5501 8644826 C OK Jiskra Nový Bor
10:34:00 Flašar Jan KCK5701 8028814 C KOB Český Krumlov
10:38:00 Nejedlý Petr TZL5101 8680304 C SKOB Zlín
10:42:00 Kuchař Vladimír BOR4902 8160171 C OK Jiskra Nový Bor
10:46:00 Dravetz Walter TZL5418 8230954 C SKOB Zlín
10:50:00 Plötz Gerhard 26D5001 8241050 OLV Potsdam
10:54:00 Jánoška Jozef RBA5902 8100017 C TJ Rapid Bratislava

MW10 3.40 km, 65 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Bednaříková Eva SPC1553 2115070 C SPORTICUS team
10:00:00 Bezouška Adam SPC1208 7201752 C SPORTICUS team
10:00:00 Drobník Tadeáš SJC1301 1985821 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 Honsová Magda SMR1150 7203329 C SNS Smržovka
10:00:00 Horák Kryštof VSP1400 8116691 C USK Praha
10:00:00 Hýbl Orlík VIP1400 51628 C SK VIPrahlo
10:00:00 Chamraďa Elvira GIG1050 2133900 C GIGANT Orienteering
10:00:00 La Carbonara Noemi TBM1156 2083415 C KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 Müllerová Karla VSP1351 887608 C USK Praha
10:00:00 Musil Jakub SJC1212 8251251 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 Musilová Alžběta SJC1550 8351351 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 Pucherna Štěpán TAP1400 7151177 KOB Tretra Praha
10:00:00 Ryglová Beáta TBM1158 2083404 C KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 Rypáček Radim SPC1302 218783 C SPORTICUS team
10:00:00 Šimek Přemysl LME1400 2118504 C SK Los Mělník
10:00:00 Šňupárková Barbora ZUP1150 51718 C MTBO ČZU Praha
10:00:00 Tomešová Evelína SJC1150 2102071 C Sportcentrum Jičín

OPEN 7.10 km, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Bednaříková Jana SPC8353 8660532 C SPORTICUS team
10:00:00 Bílý Petr DOK6800 51279 OK Doksy
10:00:00 Černá Lucie 0140001 8116672
10:00:00 Gehmann Theodor 0120001 0
10:00:00 Hnízdil Jan KAS7100 8517454 KOB Kamenický Šenov
10:00:00 Hnízdil Matěj KAS0301 8116704 KOB Kamenický Šenov
10:00:00 Horký Milan VIP6101 8116693 SK VIPrahlo
10:00:00 Kindermann Mike 48D7209 8240172 OL-Team Wehrsdorf
10:00:00 Lukavec Petr SMR7800 8656718 C SNS Smržovka
10:00:00 Mager Birgit 18D7501 2111492 Post SV Dresden
10:00:00 Ouhrabka Jakub SPC8003 9200528 SPORTICUS team
10:00:00 Reichel Thomas 74D7101 1416660 ESV Dresden MTBO
10:00:00 Thomas Sylvia 48D6901 8060669 OL-Team Wehrsdorf
10:00:00 Zajíčková Jana 0020001 0

W11 3.10 km, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Kalinová Ella SPC0961 8014488 C SPORTICUS team
10:04:00 Šimková Anežka LME0950 8003648 C SK Los Mělník
10:08:00 Ouhrabková Bára SPC1256 2031372 C SPORTICUS team
10:12:00 Burešová Ema XBM0950 416112 C PELLS ABND RACING TEAM
10:16:00 Kalinová Lisa SPC1158 8109400 C SPORTICUS team
10:20:00 Rypáčková Šárka SPC1151 8014509 C SPORTICUS team

W14 5.80 km, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Folprecht Mia TBM0858 8670789 C KOS TJ Tesla Brno
10:04:00 Folprechtová Julie ZUP0650 51532 C MTBO ČZU Praha
10:08:00 Honsová Andrea SMR0850 7203328 C SNS Smržovka
10:12:00 Ryglová Adéla TBM0857 8033296 C KOS TJ Tesla Brno
10:16:00 Stránská Sofie STB0851 8660578 C TJ Stadion Nový Bor

W17 8.30 km, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Vacková Petra 0140002 8033250
10:05:00 Burešová Veronika XBM0550 8033210 C PELLS ABND RACING TEAM
10:09:00 Kadlecová Tereza VEY0650 8656571 C YETTI Vejprty
10:13:00 Zemková Pavlína SLA0551 8660529 C SKOB Slaný
10:17:00 Kejvalová Radka SJC0552 2102078 C Sportcentrum Jičín
10:21:00 Messnerová Lucie VRL0456 8033294 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:25:00 Chamraďa Natali GIG0450 8656746 A GIGANT Orienteering

W20 9.40 km, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Zapalačová Petra DOK0154 8003606 C OK Doksy
10:07:00 Mišoňová Magdalena SMR0150 8013830 E SNS Smržovka
10:11:00 Nedomlelová Lucie XHK0250 8662718 C MTBO Racing team Hradec Králové

W21E 12.40 km, 22 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:21:00 Reiner Marina 0030003 8282011
10:23:00 Ryšavá Vendula ZUP8151 8662726 E MTBO ČZU Praha
10:25:00 Drobníková Markéta SJC8450 8482121 E Sportcentrum Jičín
10:27:00 Kalinová Markéta SPC8259 8629752 E SPORTICUS team
10:29:00 Tichovská Martina VSP8650 8656501 E USK Praha
10:31:00 Kubínová Romana SKV9452 8008510 E TJ Slovan Karlovy Vary
10:33:00 Kamarytová Marie TSU9191 8656581 E LKT 80 Šumperk
10:35:00 Lacigová Michaela VSP8152 8028810 E USK Praha
10:37:00 Musilová Vendula SJC8355 8350350 E Sportcentrum Jičín
10:39:00 Hrdinová Marie VSP7852 8660472 E USK Praha

W21A 9.40 km, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:23:00 Zamrzlová Eva SJC8759 8008759 C Sportcentrum Jičín
10:27:00 Ouhrabková Radka SPC8152 8033282 A SPORTICUS team
10:31:00 Lukavcová Ivana SMR8754 8656734 A SNS Smržovka
10:35:00 Puchernová Zuzana TAP8453 8190384 A KOB Tretra Praha
10:39:00 Vedralová Veronika SPC8853 8660565 A SPORTICUS team
10:43:00 Klíchová Jana SSU8151 8033234 A SK Severka Šumperk
10:47:00 Bártíková Zuzana XPU8954 8090145 A PARDUBICE BIKERS
10:51:00 Červená Adéla XHK9750 8663209 C MTBO Racing team Hradec Králové
10:55:00 Hnátková Tereza SPC9271 8660537 A SPORTICUS team
10:59:00 Lamichová Martina XHK9150 8660523 E MTBO Racing team Hradec Králové
11:03:00 Kurková Martina SMR8850 8116727 A SNS Smržovka
11:07:00 Hanzlíčková Martina EKP8452 8028858 A VŠTJ Ekonom Praha
11:11:00 La Carbonara Hana TBM7652 8100026 E KOS TJ Tesla Brno
11:15:00 Folprechtová Kateřina ZUP7452 8670466 E MTBO ČZU Praha
11:19:00 Pařízková Věrka SMR7151 8033216 E SNS Smržovka
11:23:00 Tomečková Zuzana TSU8279 8660549 A LKT 80 Šumperk
11:27:00 Vaněčková Petra ZUP7950 8000318 A MTBO ČZU Praha
11:31:00 Svobodová Katu SMR8451 8033266 A SNS Smržovka
11:35:00 Mokrá Julie VLI8051 8033227 A Slavia Liberec orienteering
11:39:00 Haničáková Denisa DMS8350 896976 A Dynamo Malá Skála
11:43:00 Trčková Helena EKP8756 8033233 A VŠTJ Ekonom Praha
11:47:00 Tichá Jana KNC9250 8033273 A Sokol Kostelec n. Č. l.
11:51:00 Jirková Lenka SBK8383 8076001 A KOB START Blansko
11:55:00 Kamererová Valerie STB9450 8660581 A TJ Stadion Nový Bor
11:59:00 Uhnavá Markéta SBK8485 8010108 E KOB START Blansko

W21B 8.40 km, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 Barnetová Veronika XPU9952 8116790 C PARDUBICE BIKERS
11:08:00 Kazdová Jana SJC7752 2115001 C Sportcentrum Jičín
11:12:00 Berglová Lucie ZUP8250 8631577 C MTBO ČZU Praha
11:16:00 Odvodyová Šárka XPU8352 8352000 A PARDUBICE BIKERS
11:20:00 Hanáková Terka SMR8950 8226317 C SNS Smržovka
11:24:00 Horová Klára VSP8455 8008455 A USK Praha
11:28:00 Blažková Kristina DKP8251 8014545 C Oddíl OB Kotlářka
11:32:00 Poláková Veronika CHA8150 8517330 C OK Chrastava
11:36:00 Matoušková Petra BLI7650 8028812 C MTBO Bludný kořen
11:40:00 Kiacová Veronika XPU9953 8116780 C PARDUBICE BIKERS
11:44:00 Hejnová Aneta SPC9356 8660588 C SPORTICUS team
11:48:00 Novotná Petra SJI8350 8516414 C OK Jihlava
11:52:00 Štembergová Lucie EKP8851 8670497 C VŠTJ Ekonom Praha

W40 10.00 km, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Rychterová Dana SMR6950 8116694 C SNS Smržovka
10:07:00 Wohanková Gabriela VRL7652 8033284 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:11:00 Prylová Pavla ZUP7552 2069042 C MTBO ČZU Praha
10:15:00 Honsová Lenka SMR7750 8116767 C SNS Smržovka
10:19:00 Straková Linda LME7950 8013864 C SK Los Mělník
10:23:00 Kummerlöwe Juliane 26D7901 571979 OLV Potsdam
10:27:00 Zápotocká Anna VLI7250 51217 C Slavia Liberec orienteering
10:31:00 Itaniemi Janita GIG8051 2133887 A GIGANT Orienteering
10:35:00 Zemková Helena SLA7450 8028831 C SKOB Slaný
10:39:00 Kejvalová Kamila SJC7450 8226378 C Sportcentrum Jičín
10:43:00 Reichel Anke 74D7401 2058066 ESV Dresden MTBO
10:47:00 Košíková Jitka VSP7799 8020233 A USK Praha
10:51:00 Lucassen Ute 74D7001 1416655 ESV Dresden MTBO
10:55:00 Ryglová Kateřina TBM7372 8660363 C KOS TJ Tesla Brno
10:59:00 Michálková Alice GIG7650 8680315 C GIGANT Orienteering
11:03:00 Rypáčková Dana SPC7955 8660559 A SPORTICUS team
11:07:00 Faltejsková Jana XPU7652 8221222 C PARDUBICE BIKERS
11:11:00 Chmelíková Michaela GIG7550 8662361 C GIGANT Orienteering
11:15:00 Veselá Iva ZUP7551 8201275 C MTBO ČZU Praha
11:19:00 Vavrysová Lenka TZL7400 8636196 C SKOB Zlín
11:23:00 Weberová Ivana SMR7650 8269 C SNS Smržovka

W50 8.30 km, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:05:00 Maliňáková Eva TSU6550 8662711 C LKT 80 Šumperk
11:09:00 Kubínová Jana SKV6751 8109404 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:13:00 Abelová Ivana STB6798 8660583 C TJ Stadion Nový Bor
11:17:00 Spehr Uta 0060001 8655887
11:21:00 Ježková Hana TUR6950 8205 C OOB TJ Turnov
11:25:00 Sihver Wiebke 18D6801 8130668 Post SV Dresden
11:29:00 Dähnn Bianca 0050001 0
11:33:00 Jahn Edda 54D6401 1417162 SV Sachsen 90 Werdau
11:37:00 Baumbach Heidi 0100001 8646248
11:41:00 Švarcbachová Jaroslava KNC6754 8670499 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:45:00 Brünings Britta 0040002 5099

W60 7.90 km, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:37:00 Pospíšková Luisa TBM5959 8663184 C KOS TJ Tesla Brno
10:41:00 Králová Dana TSU5896 8662287 C LKT 80 Šumperk
10:45:00 Lacigová Ivana VSP5950 8116699 C USK Praha
10:49:00 Flašarová Marie KCK5756 49615 C KOB Český Krumlov
10:53:00 König Eva 0080002 8112113