Startovka závodu: Český pohár MTBO – 11. kolo

Datum:
27.09.2020
Místo konání:
Jablonec nad Nisou - Kokonín
Pořadatel:
SMR - SNS Smržovka
Mapa:
Ředitel závodu:
Pařízková Věrka
Hlavní rozhodčí:
Lukavec Petr
Stavitel tratí:
Svoboda Honza
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     Open     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    
M14
1.30 km, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
899160 Šňupárek Jenda ZUP1000 C MTBO ČZU Praha 08:30:00
8116791 Toloch Eduard GIG0600 C GIGANT Orienteering 08:31:00
8005439 Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 08:32:00
8662278 Folprecht Matyáš TBM0606 C KOS TJ Tesla Brno 08:33:00
8109334 Posolda Tomáš SJC0803 C Sportcentrum Jičín 08:34:00
8116668 Toloch Otakar GIG0900 C GIGANT Orienteering 08:35:00
0 Malý Rostislav VEY0600 C YETTI Vejprty 08:37:00
8001103 Tuma Lukáš SJC0800 C Sportcentrum Jičín 08:38:00
8226436 Folprecht Lukáš ZUP0800 C MTBO ČZU Praha 08:39:00
8680577 Vřešťál Antonín TUR0604 C OOB TJ Turnov 08:40:00
0 Žák Jakub ABR0606 C A-team NOVO Bruntál 08:41:00
8208112 Štěpánek Ondřej TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno 08:42:00
8109339 Linhart Adam GIG0801 C GIGANT Orienteering 08:43:00
8013870 Bogar Vojtěch BOR0604 C OK Jiskra Nový Bor 08:44:00
8660391 Linhart Jakub GIG0800 C GIGANT Orienteering 08:45:00
8660548 Štěpánek Jan TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno 08:46:00
8004347 Meier David VLI0606 C Slavia Liberec orienteering 08:47:00
8680574 Vřešťál František TUR0906 C OOB TJ Turnov 08:48:00
8660579 Stránský Daniel STB1000 C TJ Stadion Nový Bor 08:49:00
M17
2.60 km, 20 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8226341 Smolen Karel GIG0300 C GIGANT Orienteering 08:38:00
8028834 Staňa Ondřej BOR0301 C OK Jiskra Nový Bor 08:39:00
8014530 Štáfek Ondřej SKL0401 C SMS Team Kladno 08:40:00
8662686 Zrník Tomáš GIG0601 C GIGANT Orienteering 08:41:00
8651736 Svoboda Antonín VPM0601 C KOS Slavia Plzeň 08:42:00
M20
4.00 km, 27 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8660913 Kovář Ondřej VPM0200 A KOS Slavia Plzeň 09:32:00
8001809 Tuma Matěj SJC0202 A Sportcentrum Jičín 09:33:00
8656719 Svoboda Vojtěch VPM0207 C KOS Slavia Plzeň 09:34:00
8028806 Suchánek Jakub XBM0201 C PELLS ABND RACING TEAM 09:35:00
M21E
4.30 km, 38 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8662355 Sedláček Petr TSU8109 E LKT 80 Šumperk 08:52:00
8629802 Towarek Michał 71P0300 Polski Związek Orientacji Sportowej 08:53:00
8151177 Pucherna Jan TAP7701 E KOB Tretra Praha 08:54:00
8629814 Bitter Aleš KNC8803 E Sokol Kostelec n. Č. l. 08:55:00
8068608 Graubner Jan TZL8236 E SKOB Zlín 08:56:00
8629758 Hašek Jan VPM0001 E KOS Slavia Plzeň 08:57:00
8656559 Laciga Radek VSP8200 E USK Praha 08:58:00
8662312 Kamaryt Tomáš VPM8807 E KOS Slavia Plzeň 08:59:00
8663200 Chmelař Lukáš XHK9100 E MTBO Racing team Hradec Králové 09:00:00
8656551 Ludvík Vojtěch STB9301 E TJ Stadion Nový Bor 09:01:00
8662360 Ševčík Martin TBM7632 E KOS TJ Tesla Brno 09:02:00
8656552 Stránský Vojtěch SJC9000 E Sportcentrum Jičín 09:03:00
8656596 Škoda Jakub VLI8800 E Slavia Liberec orienteering 09:04:00
8656568 Hradil Jiří TZL8604 E SKOB Zlín 09:05:00
8663143 Stránský Jiří STB8100 E TJ Stadion Nový Bor 09:06:00
8631579 Smrt Martin EKP8431 E VŠTJ Ekonom Praha 09:07:00
8033209 Sajal Martin SPC7803 E SPORTICUS team 09:08:00
8660555 Štáfek Pavel SKL7401 E SMS Team Kladno 09:09:00
8660492 Marcinkiewicz Grzegorz 71P8600 Polski Związek Orientacji Sportowej 09:10:00
8660573 Pruner Petr SPC8207 E SPORTICUS team 09:11:00
8028862 Vala Radek ABR8401 E A-team NOVO Bruntál 09:12:00
8660510 Plíhal Tomáš SJI8509 E OK Jihlava 09:13:00
8028808 Vacek Jan SPC0009 E SPORTICUS team 09:14:00
8000846 Niebielski Bartosz 71P0100 Polski Związek Orientacji Sportowej 09:15:00
8667520 Štěňha Martin SPC7608 E SPORTICUS team 09:16:00
8444884 Štěpánek Martin TBM7327 E KOS TJ Tesla Brno 09:17:00
8644874 Břeň Daniel SPC0106 E SPORTICUS team 09:18:00
8401151 Jirka Michal SBK8403 E KOB START Blansko 09:19:00
8636760 Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno 09:20:00
8631699 Kielak Hubert 71P9600 Polski Związek Orientacji Sportowej 09:21:00
8656508 Bogar Kryštof BOR9402 E OK Jiskra Nový Bor 09:22:00
8662314 Domín Nikolas EKP8806 E VŠTJ Ekonom Praha 09:23:00
8660584 Ludvík Matyáš STB9801 E TJ Stadion Nový Bor 09:24:00
8518319 Vedral Martin SPC8306 E SPORTICUS team 09:25:00
8656735 Hasman Ondřej VPM0002 E KOS Slavia Plzeň 09:26:00
8663201 Tišnovský Martin TBM9120 E KOS TJ Tesla Brno 09:27:00
M21A
4.00 km, 27 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8007804 Kříž Libor XHK7804 A MTBO Racing team Hradec Králové 08:50:00
8201978 Bergl Tomáš ZUP7800 A MTBO ČZU Praha 08:51:00
8004355 Štochel Miroslav MFP9300 A Matfyz Praha 08:52:00
301278 Suchý Jiří SJI9201 A OK Jihlava 08:53:00
8670498 Jedlička Lukáš XHK8100 A MTBO Racing team Hradec Králové 08:54:00
8003616 Mišoň Matěj SPC9810 A SPORTICUS team 08:55:00
8001090 Pucherna Petr ZUP8002 A MTBO ČZU Praha 08:56:00
8116713 Paulíček Jiří SJI7727 A OK Jihlava 08:57:00
8028830 Ohera Karel BLI7803 A MTBO Bludný kořen 08:58:00
8663170 Švarcbach Michal KNC7001 A Sokol Kostelec n. Č. l. 08:59:00
8654891 Grundmann Jan GIG9410 A GIGANT Orienteering 09:00:00
8109421 Macháček Jiří XHK7601 C MTBO Racing team Hradec Králové 09:01:00
8087007 Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 09:02:00
8680618 Husák Václav XHK7702 E MTBO Racing team Hradec Králové 09:03:00
8003612 Štregl Tomáš VRL7406 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 09:04:00
416111 Haničák Tomáš DMS7700 A Dynamo Malá Skála 09:05:00
8033218 Popule Tomáš LPM8803 A OK Lokomotiva Plzeň 09:06:00
8040385 Drobník Lukáš SJC8500 A Sportcentrum Jičín 09:07:00
8206000 Odvody Zdeněk XPU8206 A PARDUBICE BIKERS 09:08:00
8330550 Wohanka Pavel VRL7501 E OOS TJ Spartak Vrchlabí 09:09:00
8012061 Havlíček Tomáš KNC8700 A Sokol Kostelec n. Č. l. 09:10:00
8032476 Šebesta Petr TAP7604 A KOB Tretra Praha 09:11:00
8662364 Jiran Jan XHK7701 E MTBO Racing team Hradec Králové 09:12:00
8680422 Vávra Martin HOR9700 A TJ Jiskra Hořice 09:13:00
8019937 Horák Jan LDC9800 A KOB Děčín 09:14:00
8662745 Urbaník Robert VLI7002 A Slavia Liberec orienteering 09:15:00
8660467 Hegner Lukáš LPM8104 A OK Lokomotiva Plzeň 09:16:00
8055001 Kazda Jiří SJC8006 A Sportcentrum Jičín 09:17:00
8116706 Müller Pavel VSP7901 C USK Praha 09:18:00
1602620 David Josef DMS8101 A Dynamo Malá Skála 09:19:00
8660511 Bartoš Marián VSP8201 A USK Praha 09:20:00
8252429 Jirka Jakub VPM7905 A KOS Slavia Plzeň 09:21:00
8028863 Jedlička Marek XHK7502 E MTBO Racing team Hradec Králové 09:22:00
8654893 Johanovský Tomáš DKP8500 A Oddíl OB Kotlářka 09:23:00
8008104 Kovář Miroslav SJC8104 E Sportcentrum Jičín 09:24:00
8518311 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 A Oddíl OB Kotlářka 09:25:00
M21B
3.00 km, 22 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8660356 Horák Pavel VSP7200 A USK Praha 09:02:00
8200008 Zít Jan LDC8200 C KOB Děčín 09:03:00
0 Spazierer Filip 0020001 09:04:00
8008015 Tomeš Petr SJC7531 A Sportcentrum Jičín 09:05:00
8680575 Zakouřil Vít TUR9301 OOB TJ Turnov 09:06:00
8149899 Izdný Pavel SJI7613 C OK Jihlava 09:07:00
8044394 Paclík Roman XHK7800 C MTBO Racing team Hradec Králové 09:08:00
8044398 Ševčík Matěj XHK7908 C MTBO Racing team Hradec Králové 09:10:00
8201285 Jiráček Josef SBK8501 A KOB START Blansko 09:11:00
8197304 Netuka Martin XHK7302 C MTBO Racing team Hradec Králové 09:12:00
8028843 Ištok Martin BLI8001 C MTBO Bludný kořen 09:13:00
8028807 Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava 09:14:00
8680420 Kroc Kryštof GIG0100 A GIGANT Orienteering 09:15:00
8003641 Medlík Jan TSU8246 C LKT 80 Šumperk 09:16:00
8499979 Hájek Adam KAM9202 A OK Kamenice 09:17:00
8116809 Bláha Adam SPC9212 C SPORTICUS team 09:18:00
8116799 Žemlička Jan XPU8303 C PARDUBICE BIKERS 09:19:00
0 Kaluža Luboš ABR8200 C A-team NOVO Bruntál 09:20:00
8013919 Urbánek Jan DKP8801 C Oddíl OB Kotlářka 09:21:00
8660474 Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orienteering 09:22:00
8061401 Leštínský Tomáš VRL7801 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 09:23:00
8656598 Bartoš Vojtěch MLA9802 C MLOK Mariánské Lázně 09:24:00
8667544 Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 09:25:00
8670497 Štemberg Milan EKP8608 C VŠTJ Ekonom Praha 09:26:00
8006004 Šafek Jiří SBK7621 C KOB START Blansko 09:27:00
8654890 Mikan Albert EKP8606 C VŠTJ Ekonom Praha 09:28:00
8014440 Fröhlich Martin DKP8207 C Oddíl OB Kotlářka 09:29:00
M40A
3.90 km, 31 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8028844 Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 08:30:00
515471 Preisler Leoš DMS7600 C Dynamo Malá Skála 08:31:00
8028813 Les Martin VPM7906 E KOS Slavia Plzeň 08:32:00
8001607 Tuma Jaroslav SJC7305 C Sportcentrum Jičín 08:33:00
8670480 Folprecht Eduard ZUP7300 C MTBO ČZU Praha 08:34:00
8019924 Horák Martin LDC7100 C KOB Děčín 08:35:00
8226400 Bašus Petr ZUP7400 C MTBO ČZU Praha 08:36:00
8030873 Ambrož Pavel TBM7339 C KOS TJ Tesla Brno 08:37:00
8670460 Kurz Pavel SPC7408 C SPORTICUS team 08:38:00
8662350 Jašek Petr ABR7601 C A-team NOVO Bruntál 08:39:00
8621762 Bureš Pavel XBM7549 C PELLS ABND RACING TEAM 08:40:00
8226425 Kejval Jaromír SJC7300 C Sportcentrum Jičín 08:41:00
8670772 Linhart Aleš GIG7200 C GIGANT Orienteering 08:42:00
8250250 Musil Pavel SJC7705 C Sportcentrum Jičín 08:43:00
8116685 Jirásek Milan VSP7403 C USK Praha 08:44:00
8662295 Žák Pavel ABR7600 C A-team NOVO Bruntál 08:45:00
8659415 Zrník Tomáš GIG7118 C GIGANT Orienteering 08:46:00
8116749 Tošner Michal VPM7803 A KOS Slavia Plzeň 08:47:00
8680300 Kroc Dalibor GIG7400 C GIGANT Orienteering 08:48:00
8629811 Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering 08:49:00
0 Štryncl Pavel JLI7700 OB Jizerky 08:50:00
M40B
3.00 km, 22 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2060391 Hasman Jan VPM6901 C KOS Slavia Plzeň 09:49:00
8660551 Pastuszek Jakub VSP7500 C USK Praha 09:50:00
8670454 Bohuslav Václav LPM7206 C OK Lokomotiva Plzeň 09:51:00
8009153 Kunz Martin GIG7100 C GIGANT Orienteering 09:52:00
8680423 Fejk Zbyněk SJC7501 C Sportcentrum Jičín 09:53:00
2051543 Chamraďa Dušan GIG7601 C GIGANT Orienteering 09:54:00
8680595 Vřešťál Jan TUR7301 C OOB TJ Turnov 09:55:00
1621975 Hlaváč David JIL7501 OK Jilemnice 09:56:00
8680615 Folprecht Jaroslav TBM7305 C KOS TJ Tesla Brno 09:57:00
8662311 Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 09:58:00
M50
2.80 km, 27 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8631586 Mach Radovan OKP6605 C SK OK 24 Praha 09:44:00
8680322 Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 09:45:00
8008787 Kuchař Pavel SJC6000 C Sportcentrum Jičín 09:46:00
8663159 Král Jiří TSU5941 C LKT 80 Šumperk 09:47:00
8656657 Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 09:48:00
8680572 Kareis Martin VLI6501 C Slavia Liberec orienteering 09:49:00
8033212 Hašek Ondřej VPM6902 C KOS Slavia Plzeň 09:50:00
0 Doležal Josef VAM6101 C OB Vamberk 09:51:00
8663134 Hejna Jiří SPC6201 C SPORTICUS team 09:52:00
8028802 Svoboda Petr SLA6803 C SKOB Slaný 09:53:00
8482067 Nekoranec Petr TZL6700 C SKOB Zlín 09:54:00
8663187 Kolář Rudolf ABR6301 C A-team NOVO Bruntál 09:55:00
8645929 Král Jan TBM6901 C KOS TJ Tesla Brno 09:56:00
8680603 Němec Lubomír ABR6201 C A-team NOVO Bruntál 09:57:00
8662147 Toloch Alexandr GIG7000 C GIGANT Orienteering 09:58:00
8116719 Šimek Miroslav LME6300 C SK Los Mělník 09:59:00
8655402 Skoupý Jan GIG7001 A GIGANT Orienteering 10:00:00
8660377 Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 10:01:00
8116755 Bogar Leoš BOR6603 C OK Jiskra Nový Bor 10:02:00
M60
2.60 km, 20 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8160171 Kuchař Vladimír BOR4902 C OK Jiskra Nový Bor 09:28:00
8028814 Flašar Jan KCK5701 C KOB Český Krumlov 09:29:00
8656720 Lukavec Míla TJN4901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 09:30:00
8116733 Kadlec Luděk VEY5600 C YETTI Vejprty 09:31:00
8033205 Wald František FSP5300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 09:32:00
8230954 Dravetz Walter TZL5418 C SKOB Zlín 09:33:00
8667549 Laciga Zdeněk VSP5200 C USK Praha 09:34:00
8660582 Ludvík Petr STB5701 C TJ Stadion Nový Bor 09:35:00
8656554 Fajtl Jaroslav VPM6001 C KOS Slavia Plzeň 09:36:00
8100017 Jánoška Jozef RBA5902 C TJ Rapid Bratislava 09:37:00
8653191 Fremder Dietmar 48D5600 OL-Team Wehrsdorf 09:38:00
0 Havlíček Ivo KNC5800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 09:39:00
8663197 Pospíšek Zbyněk TBM6007 C KOS TJ Tesla Brno 09:40:00
8644826 Maennel Harald BOR5501 C OK Jiskra Nový Bor 09:41:00
8662677 Maliňák Vladimír KVS5901 C SKOB Kobra Vsetín 09:42:00
Open
1.70 km, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8007701 Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 08:30:00
8033200 Ouhrabka Jakub SPC8003 SPORTICUS team 08:30:00
8662750 Panovec Kryštof LCE0011 OOB TJ Slovan Luhačovice 08:30:00
8033285 Posoldová Eva SJC7957 C Sportcentrum Jičín 08:30:00
51718 Šňupárková Barbora ZUP1150 C MTBO ČZU Praha 08:30:00
2114998 Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 08:30:00
W14
1.30 km, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8660578 Stránská Sofie STB0851 C TJ Stadion Nový Bor 09:05:00
8670789 Folprecht Mia TBM0858 C KOS TJ Tesla Brno 09:07:00
8482100 Hubáčková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 09:08:00
53374 Pastuszková Laura VSP0654 C USK Praha 09:09:00
416112 Burešová Ema XBM0950 C PELLS ABND RACING TEAM 09:10:00
8013908 Folprechtová Julie ZUP0650 C MTBO ČZU Praha 09:11:00
W17
2.30 km, 19 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8033210 Burešová Veronika XBM0550 C PELLS ABND RACING TEAM 09:42:00
8033294 Messnerová Lucie VRL0456 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 09:43:00
8662319 Horáková Kateřina LDC0351 C KOB Děčín 09:44:00
8660465 Randáková Adéla VRL0452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 09:45:00
8656746 Chamraďa Natali GIG0450 A GIGANT Orienteering 09:46:00
8656571 Kadlecová Tereza VEY0650 C YETTI Vejprty 09:47:00
8033230 Bartošová Marie MLA0451 C MLOK Mariánské Lázně 09:48:00
2049581 Hegnerová Adéla LPM0450 C OK Lokomotiva Plzeň 09:49:00
8033220 Vedrová Ela TBM0357 C KOS TJ Tesla Brno 09:50:00
W20
2.80 km, 24 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8670500 Lacigová Marie VSP0050 A USK Praha 09:19:00
8662718 Nedomlelová Lucie XHK0250 C MTBO Racing team Hradec Králové 09:20:00
8662727 Zrníková Adéla GIG0050 A GIGANT Orienteering 09:21:00
8656520 Svobodová Alexandra VPM0051 E KOS Slavia Plzeň 09:22:00
8631581 Kuchařová Rozálie SJC0251 E Sportcentrum Jičín 09:23:00
W21E
3.90 km, 31 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8662726 Ryšavá Vendula ZUP8151 E MTBO ČZU Praha 09:28:00
8660544 Haltof Ewa ABR9499 E A-team NOVO Bruntál 09:29:00
8656573 Kubínová Veronika SKV9752 E TJ Slovan Karlovy Vary 09:30:00
8667533 Mědílková Iva SPC7160 E SPORTICUS team 09:31:00
8660564 Staňková Štěpánka TSU8992 E LKT 80 Šumperk 09:32:00
8660472 Hrdinová Marie VSP7852 E USK Praha 09:33:00
8350350 Musilová Vendula SJC8355 E Sportcentrum Jičín 09:34:00
8008510 Kubínová Romana SKV9452 E TJ Slovan Karlovy Vary 09:35:00
8656581 Kamarytová Marie TSU9191 E LKT 80 Šumperk 09:36:00
8028810 Lacigová Michaela VSP8152 E USK Praha 09:37:00
8482121 Drobníková Markéta SJC8450 E Sportcentrum Jičín 09:38:00
8656501 Tichovská Martina VSP8650 E USK Praha 09:39:00
8656576 Nováková Kateřina OKP9450 E SK OK 24 Praha 09:40:00
8627432 Nyga Julia 71P0651 Polski Związek Orientacji Sportowej 09:41:00
8656725 Králová Vilma TBM9950 E KOS TJ Tesla Brno 09:42:00
W21A
2.80 km, 24 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8010108 Uhnavá Markéta SBK8485 E KOB START Blansko 08:30:00
8028858 Hanzlíčková Martina EKP8452 A VŠTJ Ekonom Praha 08:31:00
9292 Jahn Odvody Dana XPU8355 A PARDUBICE BIKERS 08:32:00
8033273 Tichá Jana KNC9250 A Sokol Kostelec n. Č. l. 08:33:00
8656667 Jedličková Zuzana XHK8150 A MTBO Racing team Hradec Králové 08:35:00
8352000 Odvodyová Šárka XPU8352 A PARDUBICE BIKERS 08:36:00
8033233 Trčková Helena EKP8756 A VŠTJ Ekonom Praha 08:37:00
8663209 Červená Adéla XHK9750 C MTBO Racing team Hradec Králové 08:38:00
8660580 Nováková Lenka EKP8062 A VŠTJ Ekonom Praha 08:40:00
8660565 Vedralová Veronika SPC8853 A SPORTICUS team 08:41:00
8090145 Bártíková Zuzana XPU8954 A PARDUBICE BIKERS 08:42:00
8629817 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 A Slavia Liberec orienteering 08:43:00
8670466 Folprechtová Kateřina ZUP7452 E MTBO ČZU Praha 08:44:00
8033282 Ouhrabková Radka SPC8152 A SPORTICUS team 08:45:00
8076001 Jirková Lenka SBK8383 A KOB START Blansko 08:46:00
8660523 Lamichová Martina XHK9150 E MTBO Racing team Hradec Králové 08:47:00
8660581 Kamererová Valerie STB9450 A TJ Stadion Nový Bor 08:48:00
8190384 Puchernová Zuzana TAP8453 A KOB Tretra Praha 08:49:00
8033234 Klíchová Jana SSU8151 A SK Severka Šumperk 08:50:00
8667992 Jiranová Kateřina XHK8350 E MTBO Racing team Hradec Králové 08:51:00
8008010 Tomešová Daniela SJC8451 A Sportcentrum Jičín 08:52:00
301317 Haničáková Denisa DMS8350 A Dynamo Malá Skála 08:53:00
8033227 Mokrá Julie VLI8051 A Slavia Liberec orienteering 08:54:00
8013833 Lesová Markéta VPM8494 A KOS Slavia Plzeň 08:55:00
8008759 Zamrzlová Eva SJC8759 C Sportcentrum Jičín 08:56:00
W21B
2.60 km, 20 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8656549 Bochenková Martina DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka 08:49:00
2061773 Mikanová Kateřina EKP8461 C VŠTJ Ekonom Praha 08:50:00
0 Zítová Pavla LDC8151 C KOB Děčín 08:51:00
8080824 Pospíšilová Marie DKP8756 C Oddíl OB Kotlářka 08:52:00
8014552 Štembergová Lucie EKP8851 C VŠTJ Ekonom Praha 08:53:00
8629752 Pačáková Michaela SPC8654 C SPORTICUS team 08:54:00
8014545 Blažková Kristina DKP8251 C Oddíl OB Kotlářka 08:55:00
8660522 Štěpánová Dita DOB7956 A KOB Dobruška 08:56:00
8028812 Matoušková Petra BLI7650 C MTBO Bludný kořen 08:57:00
8666004 Soroka Martyna TUR9466 OOB TJ Turnov 08:58:00
8516414 Novotná Petra SJI8350 C OK Jihlava 08:59:00
8517330 Poláková Veronika CHA8150 C OK Chrastava 09:00:00
8660588 Hejnová Aneta SPC9356 C SPORTICUS team 09:01:00
8116790 Barnetová Veronika XPU9952 C PARDUBICE BIKERS 09:02:00
W40
2.60 km, 20 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8660585 Jašková Šárka ABR7751 C A-team NOVO Bruntál 09:45:00
8201275 Veselá Iva ZUP7551 C MTBO ČZU Praha 09:46:00
8636196 Vavrysová Lenka TZL7400 C SKOB Zlín 09:47:00
2011792 Michálková Alice GIG7650 C GIGANT Orienteering 09:48:00
8660559 Rypáčková Dana SPC7955 A SPORTICUS team 09:49:00
8109407 Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 09:50:00
8109357 Zápotocká Anna VLI7250 C Slavia Liberec orienteering 09:51:00
8170678 Walther Katja 21A OLT Transdanubien 09:52:00
2133887 Itaniemi Janita GIG8051 A GIGANT Orienteering 09:53:00
8020233 Košíková Jitka VSP7799 A USK Praha 09:54:00
8656583 Kovářová Jitka VPM7350 C KOS Slavia Plzeň 09:55:00
8033241 Linhartová Martina GIG7750 C GIGANT Orienteering 09:56:00
8033284 Wohanková Gabriela VRL7652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 09:57:00
0 Vřešťálová Lucie TUR7450 OOB TJ Turnov 09:58:00
8662361 Chmelíková Michaela GIG7550 C GIGANT Orienteering 09:59:00
8013864 Straková Linda LME7950 C SK Los Mělník 10:00:00
W50
2.30 km, 19 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8662276 Havlíčková Jindra KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 08:30:00
8662711 Maliňáková Eva TSU6550 C LKT 80 Šumperk 08:31:00
8660583 Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 08:32:00
8670499 Švarcbachová Jaroslava KNC6754 C Sokol Kostelec n. Č. l. 08:33:00
8109404 Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 08:34:00
W60
2.30 km, 19 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8662287 Králová Dana TSU5896 C LKT 80 Šumperk 08:57:00
8663184 Pospíšková Luisa TBM5959 C KOS TJ Tesla Brno 08:58:00
8116699 Lacigová Ivana VSP5950 C USK Praha 08:59:00
8680404 Perůtková Ivana TSU5850 C LKT 80 Šumperk 09:00:00
49615 Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 09:01:00