Logo

Startovka závodu: Mistrovství ČR na klasické trati (kvalifikace)

Klubová startovka

Datum:
18.09.2021
Místo konání:
Pohoří (Jílové u Prahy)
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Mapa:
Na Požárech, 1:15 000, E=5m, stav srpen 2021
Ředitel závodu:
Jedlička Adam - R3
Hlavní rozhodčí:
Pašek František - R1
Stavitel tratí:
Semík Luboš - R2
JURY:
Janata Martin, Procházka Jan, Mrázek Jan
Kluby:
ABM     AOP     AOV     BSO     CTB     DKP     DOB     DOK     DOR     EKP     FSP     HOR     CHA     CHC     CHT     JIL     JJN     JPV     KAM     KON     KPY     KSU     LCE     LDC     LLI     LME     LPM     LPU     LTP     MBM     MFP     MLA     MOV     NEK     NPA     OKP     ONO     OPI     OSN     PBM     PDY     PGP     PHK     PLU     RBK     RIC     ROU     ROZ     SHK     SIT     SJC     SJH     SJI     SKM     SKV     SNA     SRK     SSU     STA     STB     STE     STH     TAP     TBM     TJN     TRI     TTR     TUR     TZL     UOL     VCB     VLI     VPM     VRL     VSP     VTA     ZBM     ZVO    
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:13:00 Mulíčková Markéta ABM0362 8656699 A D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:05:00 Rychlá Karolína AOP0757 8654916 A D16
12:09:00 Hadač Filip AOP9301 8656686 R H21
12:18:00 Kostka Jiří AOP0201 8012870 R H20
12:48:00 Mielec Jaromír AOP9701 8008123 C H21
12:48:00 Sklenář Martin AOP9501 8648541 C H21
12:53:00 Gallo Natálie AOP0652 8648623 A D16
12:54:00 Holas Tomáš AOP7802 8648545 C H21
12:55:00 Valík Adam AOP0301 8648578 A H18
12:59:00 Holasová Barbora AOP0651 8660378 A D16
13:02:00 Klösel Samuel AOP0504 8237738 C H16
13:05:00 Cetlová Magdaléna AOP0552 8000238 A D16
13:22:00 Klechová Karolína AOP0452 8004330 B D18
13:31:00 Kovalčíková Anna AOP0453 8004313 A D18
13:34:00 Čech Vít AOP0302 8004316 A H18
14:13:00 Pachmannová Bára AOP0351 8656710 A D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:40:00 Mielec Radomír AOV0301 8660459 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:59:00 Havlíček Viktor BSO0602 8028801 B H16
13:28:00 Havlíček Albert BSO0304 8028818 A H18
13:40:00 Kohoutek Oldřich BSO0301 8655420 A H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:13:00 Benešová Jana CTB9452 8656518 R D21
12:16:00 Gregorová Kamila CTB8151 8660904 E D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 Sanna Karin DKP0250 8240702 A D20
12:03:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C H21
12:13:00 Kalousková Marie DKP0151 8030301 A D20
12:13:00 Škáchová Magdalena DKP0156 8654888 R D20
12:15:00 Šubrt Matěj DKP0205 8080826 B H20
12:18:00 Illner Vojtěch DKP9600 8648562 C H21
12:21:00 Švarc Antonín DKP0203 8020122 A H20
12:22:00 Rambová Kamila DKP8655 8060505 C D21
12:23:00 Škáchová Zuzana DKP0656 8080818 A D16
12:27:00 Klement David DKP0110 8080816 B H20
12:31:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C D21
12:32:00 Kopecký Matyáš DKP0613 8017713 B H16
12:38:00 Koubová Hana DKP0558 8149896 A D16
12:45:00 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C H21
12:47:00 Machar Matěj DKP0604 8080821 B H16
12:48:00 Malačka Milan DKP0210 8080811 A H20
12:51:00 Kolín Jan DKP7701 8007701 C H21
12:53:00 Koliáš Štěpán DKP0610 8076030 A H16
13:00:00 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 8518311 C H21
13:07:00 Tichá Dorotea DKP0351 8656590 A D18
13:09:00 Novák Přemysl DKP0107 8656538 A H20
13:14:00 Šubrt Vojtěch DKP0502 8080825 B H16
13:19:00 Szymanská Zuzana DKP0463 8014458 B D18
13:22:00 Sedláček Jaroslav DKP0309 8080830 A H18
13:26:00 Škáchová Viktorie DKP0655 8080810 A D16
14:16:00 Poborská Eliška DKP0358 8414107 A D18
14:16:00 Smutná Anna Marie DKP0359 8022662 A D18
14:16:00 Mareš Albert DKP0308 8226408 A H18
14:16:00 Škácha Vít DKP0310 8654883 A H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:48:00 Janda Martin DOB8002 8662322 C H21
13:03:00 Dutkowski Mikolaj DOB9200 8010192 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:33:00 Koštejn Vít DOK9800 8657100 C H21
12:36:00 Synek Petr DOK0200 8657096 A H20
12:39:00 Fürst Matouš DOK9602 8651739 R H21
12:40:00 Pavlíková Markéta DOK0053 8006747 R D21
12:49:00 Dolejší Kateřina DOK0156 7205007 A D20
12:59:00 Dolejší Jan DOK0602 8116777 A H16
13:03:00 Bílý Jakub DOK0104 8662323 R H20
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:20:00 Magazu Annabelle DOR0657 8033231 B D16
12:31:00 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 8655463 A D20
12:35:00 Bambousková Julie DOR0650 8660590 A D16
13:04:00 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 8654908 A H18
13:05:00 Hruška Marek DOR0604 8014485 C H16
13:08:00 Housková Barbora DOR0655 8116682 A D16
13:10:00 Kučera Jáchym DOR0301 8116741 A H18
13:19:00 Baštová Julie DOR0353 8033272 B D18
13:31:00 Janda Jakub DOR0403 8662308 A H18
13:34:00 Snížek Martin DOR0405 8116738 A H18
14:19:00 Snížek Ondřej DOR0406 8116788 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:24:00 Černý Ondřej EKP8511 8045215 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:10:00 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C D21
12:35:00 Skripnik Nikola FSP0600 8028832 A H16
13:09:00 Hrouda Martin FSP7612 8680607 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:12:00 Rücker Jan HOR0201 8659404 A H20
12:44:00 Čihák Jan HOR0601 8670737 A H16
14:04:00 Vávrová Vanda HOR0350 8680365 A D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 Matyášová Kristýna CHA0555 8116690 A D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:12:00 Švadlena Michal CHC0101 8656615 R H20
12:15:00 Grundman Vojtěch CHC8801 8080807 C H21
12:20:00 Mimrová Kateřina CHC0658 206485 B D16
12:21:00 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R H21
12:31:00 Semrádová Jana CHC9951 8425544 C D21
12:54:00 Křivda Martin CHC9501 8659400 C H21
13:13:00 Šimek Jakub CHC0303 8113508 B H18
13:18:00 Křivda Tomáš CHC9901 8656592 E H21
13:18:00 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C H21
13:32:00 Nimshaus Viktor CHC0502 8012872 B H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 Šíma Matěj CHT0502 2127613 B H16
12:14:00 Keller Filip CHT0503 2115707 B H16
12:45:00 Krejsa Jan CHT8701 8004592 C H21
12:48:00 Krejsa Martin CHT9001 8656563 C H21
13:02:00 Slavíková Tereza CHT0656 8226328 A D16
13:25:00 Kropáčková Vendula CHT0353 2148235 B D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:08:00 Matěásková Šárka JIL0551 8670751 A D16
12:32:00 Votoček Michal JIL0601 8680398 A H16
12:35:00 Malý Antonín JIL0501 8680403 A H16
12:41:00 Stach Ondřej JIL0602 8662678 A H16
12:42:00 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 C H21
12:52:00 Valenta Ondřej JIL0401 8226326 B H18
12:57:00 Gottstein Jonáš JIL0107 8660463 R H20
13:07:00 Adámková Klára JIL0452 8680319 A D18
13:16:00 Janovská Vendula JIL0453 8013900 A D18
13:16:00 Karlová Anna JIL0352 8656606 A D18
14:10:00 Salaba Dan JIL0404 8680328 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 Podrábská Marie JJN0251 8660394 A D20
12:08:00 Mairich Filip JJN0600 8662716 A H16
12:22:00 Rýdlová Magdaléna JJN0252 8662747 A D20
12:55:00 Rýdlová Adéla JJN0151 8655484 R D20
13:01:00 Tkáč Matěj JJN0401 8660911 A H18
13:07:00 Pokorný Jan JJN0400 8659408 A H18
13:08:00 Habán Oliver JJN0602 8655464 A H16
13:10:00 Podrábská Alžběta JJN0452 8663120 A D18
13:19:00 Vitebský Lukáš JJN0302 8662688 A H18
13:22:00 Skácelová Adéla JJN0454 8670820 A D18
14:10:00 Pesničáková Soňa JJN0451 8662749 A D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:38:00 Štorek Jan JPV0505 8440505 B H16
12:39:00 Štorek David JPV0202 8663202 B H20
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:06:00 Glonek Jakub KAM9602 8656521 E H21
12:07:00 Hovorková Tereza KAM0154 8648575 A D20
12:07:00 Semíková Lucie KAM0250 8670788 E D20
12:14:00 Balejová Julie KAM0551 8667985 A D16
12:18:00 Šafka Sebastian KAM0101 8221133 R H20
12:19:00 Doležalová Monika KAM8851 8116683 E D21
12:25:00 Šafková Sofie KAM0153 8100401 E D20
12:28:00 Bejvlová Karolína KAM0258 8656555 A D20
12:34:00 Čechová Tereza KAM9852 8656609 E D21
12:39:00 Janda Ondřej KAM0113 8663176 A H20
12:54:00 Gajda Jan KAM0105 8656513 R H20
13:12:00 Škvor Adam KAM0202 8680302 R H20
13:28:00 Čapková Lucie KAM0459 8226331 A D18
13:43:00 Gajda Martin KAM0405 8656715 A H18
14:13:00 Hankovcová Helena KAM0350 8660595 A D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:55:00 Beneš Jindřich KON0404 8660477 A H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:29:00 Bozděch Tobiáš KPY0504 2091561 B H16
14:01:00 Pavlíčková Hana KPY0450 8226325 A D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:09:00 Turczer Petr KSU7945 8660457 C H21
12:15:00 Jílek Ondřej KSU9908 8662437 C H21
12:15:00 Müller Jonáš KSU9906 8662444 R H21
12:17:00 Müllerová Marie KSU0565 995815 B D16
12:47:00 Šána Robert KSU0616 8670827 B H16
12:51:00 Tomanek Daniel KSU7410 8662343 C H21
12:56:00 Štábl Patrik KSU0606 8670783 A H16
12:58:00 Šperlich Jan KSU0403 8680405 B H18
13:11:00 Stryková Karolína KSU0656 2058482 B D16
13:14:00 Bláha Adam KSU0525 8680331 B H16
13:19:00 Šánová Julie KSU0494 8662732 B D18
13:20:00 Jordán Alexandr KSU0626 8680281 A H16
13:21:00 Jílek Jakub KSU9202 8662445 C H21
13:29:00 Tomanek Lukáš KSU0502 8680413 B H16
13:46:00 Štábl Adam KSU0401 8662429 A H18
14:01:00 Stryk Štěpán KSU0306 8680426 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Hubáček Jonáš LCE9501 8629756 E H21
12:01:00 Kabáthová Eva LCE8966 8660368 E D21
12:04:00 Nevěřilová Kateřina LCE0254 8662434 A D20
12:23:00 Pišová Adéla LCE0551 8662430 A D16
12:24:00 Chloupek Adam LCE9300 8660447 E H21
12:26:00 Sláma Šimon LCE0502 8670814 A H16
12:36:00 Vavrys Johan LCE9302 8662426 R H21
12:42:00 Féder Medard LCE0111 8662443 E H20
12:43:00 Bednaříková Sára LCE0252 8660400 R D20
12:43:00 Sklenářová Radka LCE9250 8660599 R D21
12:55:00 Dittrichová Michaela LCE0250 8656732 E D20
13:12:00 Cahel Marek LCE8803 8662442 C H21
13:15:00 Horyna Roman LCE7602 8662439 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:38:00 Hovorková Marie LDC0650 8008279 B D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:30:00 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C H21
13:37:00 Peterka Jakub LLI0404 8659397 A H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:04:00 Bejvl Marek LME0400 8061505 A H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:07:00 Kinkorová Tereza LPM9850 2082918 C D21
12:13:00 Chvalová Věra LPM9452 8656688 C D21
12:28:00 Šiková Barbora LPM9650 8656622 R D21
12:32:00 Stehlík Šimon LPM0501 8670487 A H16
12:45:00 Valeš Jiří LPM9502 8656689 R H21
13:07:00 Čepička Ladislav LPM0303 8648588 A H18
13:11:00 Němec David LPM0504 8648544 A H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 Nováková Tereza LPU9757 8656515 R D21
12:03:00 Macek Ondřej LPU0209 8656535 A H20
12:03:00 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A H20
12:03:00 Procházka David LPU9113 8656511 R H21
12:04:00 Brožková Lucie LPU0154 8667525 A D20
12:04:00 Žaloudková Klára LPU9461 8660902 C D21
12:09:00 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 R H21
12:14:00 Pekárek Tomáš LPU0515 8014532 B H16
12:15:00 Vališ Jan LPU0210 8109304 B H20
12:19:00 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R D21
12:19:00 Škorpíková Barbora LPU0060 8109302 C D21
12:24:00 Mareček Šimon LPU0222 8000543 R H20
12:25:00 Kulhavá Šárka LPU9357 219279 C D21
12:26:00 Štichhauer Adam LPU0603 8663189 A H16
12:26:00 Vališ Vojtěch LPU0512 8109312 B H16
12:28:00 Udržalová Pavla LPU8552 8656526 R D21
12:35:00 Srbová Michaela LPU0557 8660560 A D16
12:36:00 Mrskoč Marek LPU0205 8654896 A H20
12:37:00 Peterová Jana LPU0057 8656599 E D21
12:38:00 Jelínek Filip LPU0514 8020220 A H16
12:40:00 Šístková Iveta LPU8654 8667519 E D21
12:41:00 Dvořáková Kateřina LPU0656 8109315 B D16
12:46:00 Jelínková Adéla LPU0254 8013867 A D20
12:51:00 Hovorka Lukáš LPU9001 8402048 C H21
12:54:00 Kubelka Tomáš LPU9307 8656587 E H21
12:56:00 Šípek Ondřej LPU0505 8663154 A H16
13:13:00 Haas Filip LPU0401 8656543 A H18
13:14:00 Skořepová Lucie LPU0657 8109317 B D16
13:16:00 Koberová Kateřina LPU0352 8654913 A D18
13:17:00 Hájek Dominik LPU0607 8660514 A H16
13:20:00 Haasová Klára LPU0655 8663174 A D16
13:21:00 Roudný Martin LPU0002 8656620 E H21
13:25:00 Fejfar Lukáš LPU0310 8663186 A H18
13:25:00 Jelínek Kryštof LPU0314 8666870 A H18
13:28:00 Fejfarová Tereza LPU0360 8656534 A D18
13:28:00 Tučková Anna LPU0455 9310 C D18
13:37:00 Bártová Adéla LPU0353 8109309 B D18
13:46:00 Brožková Tereza LPU0457 8667532 A D18
13:49:00 Štichhauer Daniel LPU0405 8656502 A H18
13:49:00 Váňa Vojtěch LPU0312 8109305 A H18
13:58:00 Krpata Michal LPU0403 8656545 A H18
14:01:00 Kološová Veronika LPU0351 8109308 A D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:19:00 Klein Martin LTP0404 8662293 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:27:00 Zelinka Jiří MBM8740 8656681 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:10:00 Pecoldová Pavlína MFP8450 8066680 C D21
12:22:00 Sieglová Dagmar MFP7050 8660371 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:51:00 Kováč František MLA0201 8656612 B H20
13:22:00 Bartošová Marie MLA0451 8033230 B D18
13:23:00 Janoch Samuel MLA0502 8656638 B H16
13:29:00 Pivec Jan MLA0503 8033228 B H16
13:52:00 Milota Břetislav MLA0300 1421923 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:05:00 Vojvodík Eduard MOV0600 8670493 A H16
13:09:00 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 C H21
13:23:00 Matoušková Jana MOV0551 8670491 A D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:34:00 Nádeníčková Pavla NEK0150 8660521 A D20
13:06:00 Newiak Nick NEK0101 8109361 A H20
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:17:00 Pavelec Matěj NPA0501 8680363 B H16
13:10:00 Fajfer Filip NPA0401 8680282 A H18
13:28:00 Choutka Matěj NPA0402 8482062 B H18
13:37:00 Novák Stanislav NPA0404 8109325 A H18
14:01:00 Typlt Tomáš NPA0406 8680412 A H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:27:00 Červinka Jan OKP8901 8002400 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:11:00 Ječmen Matyáš ONO0600 8061404 B H16
12:20:00 Meduna Filip ONO0603 8028820 A H16
12:26:00 Kulová Laura ONO0552 8004351 B D16
12:56:00 Halámková Jana ONO0657 1428926 B D16
13:07:00 Donda Jiří ONO0403 8631582 A H18
13:08:00 Urbánková Eva ONO0650 8667973 A D16
13:17:00 Holíková Simona ONO0553 8660587 A D16
13:20:00 Pekárková Bára ONO0655 21263914 B D16
13:55:00 Pecko Sára ONO0452 8116743 A D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:29:00 Sobotka Ivo OPI0600 8226381 A H16
14:07:00 Počtová Klára OPI0453 8014535 B D18
14:13:00 Šafaříková Lucie OPI0350 8648555 A D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:25:00 Pilná Klára OSN0452 8302004 B D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:41:00 Bukovác Filip PBM0501 8116740 A H16
12:42:00 Přikryl Petr PBM6708 8351967 C H21
12:47:00 Bednařík Vilém PBM0509 8670461 A H16
12:53:00 Odehnal Tomáš PBM0500 8660444 A H16
12:53:00 Zřídkaveselý Adam PBM0505 8660411 A H16
13:17:00 Procházková Doubravka PBM0651 8028875 A D16
13:40:00 Bednaříková Emma PBM0359 8656786 A D18
14:16:00 Hovořáková Karolína PBM0351 8660438 A D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:10:00 Nováková Eliška PDY0150 8033215 B D20
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Janas Petr PGP0200 8663127 A H20
12:00:00 Jonáš Martin PGP9606 8667535 C H21
12:01:00 Bialožytová Tereza PGP9055 8087800 C D21
12:03:00 Matějů Luboš PGP7601 8662333 C H21
12:07:00 Bogarová Adélka PGP9056 8663183 E D21
12:07:00 Hrabánková Klára PGP9654 8200023 C D21
12:13:00 Kopecká Johana PGP9956 2021848 C D21
12:15:00 Sysel Ctibor PGP8700 515161 C H21
12:17:00 Štěpová Kateřina PGP0657 8226324 A D16
12:17:00 Kándl Matěj PGP0508 2102710 C H16
12:18:00 Košárek Pavel PGP7107 8656636 C H21
12:24:00 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 R H20
12:25:00 Vyhnálková Barbora PGP9854 8656685 E D21
12:27:00 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C H21
12:41:00 Bartaloš Matyáš PGP0503 2084972 B H16
12:44:00 Vozábalová Hana PGP0654 2106747 B D16
12:45:00 Landovský Tomáš PGP9103 8071491 C H21
12:46:00 Košárková Iva PGP8155 2082714 C D21
12:47:00 Dvořáková Veronika PGP0659 8140907 B D16
12:49:00 Sieglová Eliška PGP9954 8656705 E D21
13:03:00 Šedivý Jan PGP8409 8644492 R H21
13:06:00 Veselý Jakub PGP9503 8662310 R H21
13:09:00 Landovský Jakub PGP9601 8663177 C H21
13:16:00 Čtrnáct František PGP0401 8670467 B H18
13:18:00 Procházka Jan PGP8407 8409111 E H21
13:26:00 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 A D16
13:26:00 Dlouhý Aleš PGP0502 8116795 B H16
13:37:00 Chrzová Eliška PGP0353 8226361 A D18
13:43:00 Janas Adam PGP0404 8667507 B H18
13:58:00 Dvořáková Hana PGP0355 8667539 A D18
14:07:00 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B H18
14:16:00 Kabát Martin PGP0408 8667514 A H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:16:00 Kosová Denisa PHK9150 8656691 E D21
12:29:00 Kopecká Martina PHK0555 7210231 B D16
12:31:00 Štěrbová Daniela PHK8951 1700076 C D21
12:33:00 Kubát Pavel PHK9101 8644491 E H21
12:34:00 Balcarová Jana PHK8753 8116686 C D21
12:37:00 Vandasová Adéla PHK0255 8656623 A D20
12:43:00 Kosová Tereza PHK0151 8660596 R D20
12:47:00 Metelková Michaela PHK0550 8116745 A D16
12:54:00 Metelka Ondřej PHK0101 8656640 R H20
13:00:00 Rollier Baptiste PHK8200 1394262 E H21
13:12:00 Balcar Aleš PHK8602 8116783 C H21
13:20:00 Málek David PHK0504 8000239 B H16
13:21:00 Petržela Jan PHK9200 8627109 E H21
13:23:00 Čermák Martin PHK0502 8226370 B H16
13:31:00 Chvátilová Johana PHK0450 8660575 A D18
13:31:00 Neumann Matěj PHK0400 8667962 A H18
13:55:00 Chaloupský Jakub PHK0302 8656647 A H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:04:00 Karásek František PLU0301 8061407 A H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:01:00 Hanousek Matěj RBK0404 8667988 B H18
13:08:00 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A H16
13:31:00 Vrbková Magdalena RBK0454 8006757 C D18
13:55:00 Fousek Vojtěch RBK0403 8000241 A H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:11:00 Kotková Adéla RIC0655 8667545 A D16
12:46:00 Vyhnálková Marie RIC0151 8667540 A D20
13:25:00 Šrámek Jaromír RIC0303 8226426 A H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:23:00 Heller Jiří ROU0501 8662349 A H16
12:32:00 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B D16
12:39:00 Buk Michal ROU9601 8662301 C H21
13:03:00 Buk Petr ROU0001 8516425 C H21
13:49:00 Krejčová Lucie ROU0453 8517325 A D18
13:52:00 Černá Ema ROU0451 8516925 A D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:12:00 Šimík Daniel ROZ6900 8662318 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:10:00 Mechlová Lenka SHK9051 8014472 E D21
12:12:00 Komanec Václav SHK8406 8076028 C H21
12:16:00 Kroniková Štěpánka SHK0150 8033223 A D20
12:16:00 Raková Petra SHK0251 2049526 A D20
12:22:00 Teplá Karolína SHK9251 8660574 E D21
12:28:00 Holečková Petra SHK0250 8660572 A D20
12:37:00 Červená Adéla SHK9755 8663209 C D21
12:37:00 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 R D21
12:56:00 Čečková Karolína SHK0650 8414128 B D16
13:02:00 Košková Martina SHK0652 8113524 A D16
13:02:00 Podolský Petr SHK0507 8014546 B H16
13:12:00 Tichý Radomír SHK0000 8670465 R H21
13:16:00 Dohnálek Tomáš SHK0403 8656645 A H18
13:17:00 Kurka Jaroslav SHK0501 2082901 B H16
13:19:00 Fábera David SHK0305 8656641 A H18
13:21:00 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 C H21
13:34:00 Thýnová Martina SHK0350 8670778 A D18
13:43:00 Kolář Šimon SHK0405 8662691 A H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:27:00 Kovařík Martin SIT0101 8655413 A H20
12:49:00 Mrózek Teresa SIT0251 8656736 A D20
13:05:00 Byrtus Jakub SIT0502 8663128 B H16
13:22:00 Mrózek Paweł SIT0402 8002604 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:06:00 Karásek Matěj SJC0001 8050013 R H21
12:11:00 Malínská Nela SJC0650 8344417 B D16
12:19:00 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R D21
12:33:00 Palas Jan SJC8507 8008014 C H21
12:42:00 Zlámal David SJC9603 8053542 C H21
12:43:00 Mrázková Romana SJC8351 8010200 C D21
12:49:00 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C D21
12:50:00 Janků Štěpán SJC0501 8000142 B H16
12:51:00 Mrázek Jan SJC8102 8010100 E H21
13:00:00 Uhlík Michal SJC8007 8003099 C H21
13:02:00 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 A D16
13:17:00 Gurinová Gabriela SJC0557 8300479 B D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:58:00 Blažková Kateřina SJH0252 8656531 A D20
13:05:00 Nouza Michal SJH0505 8004613 A H16
13:34:00 Kubáková Nela SJH0451 8414138 A D18
13:46:00 Novotná Jitka SJH0454 8663172 B D18
14:10:00 Pobuda Vojtěch SJH0302 8515514 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:17:00 Hendrych Vít SJI0601 8109369 A H16
12:50:00 Vítek Matěj SJI0500 8116794 A H16
12:55:00 Orany Vojtěch SJI0401 8116725 A H18
13:03:00 Kadlec Jan SJI8306 8028807 C H21
13:04:00 Venhoda Matěj SJI0301 8109370 A H18
13:06:00 Prášil Marek SJI7313 8116817 R H21
13:06:00 Venhoda Milan SJI7104 8028816 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:14:00 Ošmerová Tereza SKM0550 8680307 B D16
12:50:00 Dittrichová Lucie SKM0551 8655378 A D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:46:00 Štěrba Marek SKV0401 8654894 A H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:02:00 Doucha Martin SNA0501 8076025 B H16
14:10:00 Balcar Jiří SNA0301 8022679 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:05:00 Výchová Veronika SRK0557 8014445 A D16
12:08:00 Cejpková Karolína SRK0552 8663142 A D16
12:25:00 Šklíbová Veronika SRK0153 8659387 A D20
12:26:00 Morávková Zuzana SRK0551 8663139 A D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:03:00 Melecký Martin SSU9001 8680373 C H21
12:13:00 Štičková Anna SSU9651 8640981 E D21
12:19:00 Marková Ema SSU0252 8655379 A D20
12:27:00 Schuster Marek SSU9303 8656758 E H21
12:33:00 Poklop Martin SSU8802 8660591 R H21
12:36:00 Král Vojtěch SSU8841 8656562 E H21
12:43:00 Poklopová Lenka SSU8952 8648618 R D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:44:00 Plachá Zita STA0551 8116810 B D16
13:13:00 Čápová Eliška STA0451 8482108 B D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:26:00 Kubecová Magdalena STB0550 8033222 A D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:50:00 Venusová Anna STE0554 2148071 B D16
13:06:00 Svoboda Radek STE0207 8022671 A H20
13:09:00 Světnický František STE0204 8656687 A H20
13:10:00 Lubrichová Veronika STE0451 8660567 B D18
13:11:00 Trepáč Adam STE0504 8071293 B H16
13:14:00 Burdová Helena STE0653 8516424 B D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Paleček Ondřej STH0105 8656505 R H20
12:33:00 Link Lukáš STH0205 8659414 A H20
12:41:00 Chrástová Magdaléna STH0551 8656541 A D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 Sork Dominik TAP0504 8149881 B H16
12:05:00 Smolka Jakub TAP0500 8033221 A H16
12:07:00 Šimůnková Gabriela TAP9755 8119755 R D21
12:11:00 Melišík Jan TAP0502 8660513 A H16
12:21:00 Měšťan Ondřej TAP0100 8201203 A H20
12:35:00 Bulíř Jáchym TAP0602 2088202 A H16
12:36:00 Makovský Jakub TAP8511 8651715 C H21
12:45:00 Melišík Martin TAP0200 8654905 R H20
12:46:00 Hermannová Anna TAP9251 8667510 C D21
12:50:00 Černý Matouš TAP0501 8014512 B H16
12:56:00 Měšťanová Tereza TAP0653 8208207 B D16
12:59:00 Kuchař Ondřej TAP0609 8667961 B H16
13:08:00 Elleder David TAP0615 8116696 A H16
13:34:00 Černý Antonín TAP0402 8116720 B H18
13:43:00 Smolková Barbora TAP0356 8654912 A D18
13:43:00 Tomášková Linda TAP0455 8680610 B D18
14:04:00 Bulířová Ema TAP0452 8033267 A D18
14:13:00 Kuchař Matěj TAP0405 8667509 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 Nechanická Klára TBM0055 8302000 E D21
12:02:00 Doušková Hana TBM0659 8149311 A D16
12:04:00 Grycová Kateřina TBM0058 8659389 R D21
12:05:00 Štěpánek Jan TBM0607 8660548 A H16
12:06:00 Nechanický Jan TBM0200 8656601 R H20
12:10:00 Špringlová Kamila TBM0050 8662300 C D21
12:21:00 Horčička Vít TBM9919 8656558 E H21
12:23:00 Ehlová Martina TBM0655 8667955 A D16
12:24:00 Kozák Osvald TBM8201 8201000 E H21
12:25:00 Kozáková Zdenka TBM7952 8663149 E D21
12:30:00 Horvát Petr TBM9437 8644873 E H21
12:30:00 Pompura Daniel TBM0108 8100023 E H20
12:34:00 Opálková Martina TBM0056 8659381 R D21
12:35:00 Doušková Kateřina TBM0679 8123459 A D16
12:40:00 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 C D21
12:42:00 Adámek Filip TBM0101 8656745 R H20
12:47:00 Kurečková Klára TBM0667 8008286 B D16
12:52:00 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 A D20
12:53:00 Dušková Tereza TBM0554 8414120 A D16
13:00:00 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 A H20
13:11:00 Fuchsová Ema TBM0653 8667974 B D16
13:17:00 Račanský Jakub TBM0503 8100029 A H16
13:18:00 Bořil Tomáš TBM8833 681876 C H21
13:23:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 8088288 A D16
13:40:00 Miková Lenka TBM0460 8663167 B D18
13:46:00 Gryc Ondřej TBM0406 8180018 A H18
14:07:00 Doušek Tomáš TBM0401 8222007 A H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:08:00 Podoubská Adéla TJN0658 2111781 A D16
12:11:00 Savruková Adéla TJN0656 8670806 A D16
12:30:00 Janata Martin TJN8306 8303050 R H21
12:38:00 Zurynek Jan TJN0605 8662746 B H16
12:39:00 Kobr Tomáš TJN8901 8028868 C H21
12:40:00 Mašínová Anna TJN0152 8659403 R D20
12:41:00 Háková Eliška TJN0654 8667977 B D16
12:52:00 Šklíbová Míša TJN0153 8660383 A D20
12:59:00 Štemberová Bára TJN0650 8662736 A D16
13:14:00 Pachnik Jędrzej TJN0607 8000568 A H16
13:28:00 Lesák Ondřej TJN0306 8659385 A H18
14:04:00 Pachnik Stanisław TJN0307 8632433 A H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:12:00 Filipek Sebastian TRI0002 8655466 R H21
12:50:00 Kolarczyková Eliška TRI0551 7210919 B D16
13:01:00 Bialožyt Marek TRI0301 8011036 A H18
13:03:00 Tuharský Erik TRI0100 8028879 B H20
13:22:00 Krupa Jakub TRI0404 8655414 B H18
13:37:00 Rybková Vendula TRI0453 7002089 B D18
13:52:00 Bruková Petra TRI0450 8660369 B D18
13:55:00 Haltofová Romana TRI0451 8670381 B D18
14:01:00 Martynek Petr TRI0304 8042121 B H18
14:07:00 Sliž Rostislav TRI0302 8662309 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:29:00 Prášil Tomáš TTR0501 8666871 A H16
12:57:00 Cícha Matěj TTR0102 8109391 A H20
13:40:00 Cícha Václav TTR0401 2092373 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Váňa Martin TUR8401 8403030 C H21
12:04:00 Sokolářová Šárka TUR9999 8660903 R D21
12:05:00 Novotná Michaela TUR0551 8013862 A D16
12:06:00 Wolf Filip TUR9701 8655449 R H21
12:09:00 Mencl Jan TUR0201 8461739 A H20
12:16:00 Thořová Markéta TUR9952 8663148 R D21
12:21:00 Thoř Tomáš TUR9904 8430131 R H21
12:22:00 Martanová Elin TUR0253 8659420 R D20
12:24:00 Karatsiolis Kryštof TUR9901 8680600 C H21
12:28:00 Rufferová Iva TUR8354 8310220 E D21
12:29:00 Mellanová Judita TUR0559 8660382 A D16
12:30:00 Luštický Martin TUR8700 8680589 R H21
12:31:00 Luštická Lucie TUR8650 8680582 C D21
12:33:00 Zabořil Vojtěch TUR0110 8680598 A H20
12:37:00 Matějková Barbora TUR0156 8191119 R D20
12:39:00 Wolf Daniel TUR9100 8086808 R H21
12:42:00 Kamenický Jeroným TUR9549 8651708 R H21
12:44:00 Hoetzel Hugo TUR0505 8680581 A H16
12:45:00 Richtr Lukáš TUR0204 8656696 E H20
12:46:00 Nieke Patricia TUR9552 8210495 R D21
12:48:00 Hájek Kryštof TUR0212 8655411 R H20
12:49:00 Omová Michaela TUR8153 7205003 R D21
12:57:00 Neumann Josef TUR8407 8606459 C H21
12:57:00 Schulhof Jan TUR8900 8660452 R H21
12:58:00 Mellan Jonáš TUR0308 8008292 B H18
13:01:00 Šritrová Lenka TUR0250 8033269 B D20
13:07:00 Hudská Štěpánka TUR0450 8666872 B D18
13:09:00 Fodor Petr TUR8103 8680583 C H21
13:12:00 Vlček Martin TUR8702 8656670 C H21
13:14:00 Martanová Lea TUR0555 8662713 A D16
13:16:00 Waldhauser Štěpán TUR0409 8667503 A H18
13:20:00 Lamačová Kateřina TUR0660 8014498 B D16
13:20:00 Heřmánek Petr TUR0500 8680593 B H16
13:23:00 Houžvička David TUR0501 7207877 C H16
13:26:00 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 8680578 B H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Kašpar Michal TZL9308 8663198 C H21
12:06:00 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R H21
12:08:00 Pekárek Tobias TZL0502 8663152 A H16
12:09:00 Kolárik Tomáš TZL9302 8680318 C H21
12:10:00 Kočová Halina TZL0255 8660396 R D20
12:17:00 Matochová Adéla TZL0552 8670800 B D16
12:25:00 Chovancová Zuzana TZL9754 8518318 C D21
12:43:00 Jeřábková Jitka TZL9453 8246428 R D21
12:44:00 Pernička Václav TZL0602 8170602 A H16
12:52:00 Kavánková Iva TZL9753 8654917 C D21
12:53:00 Batani Valentina TZL0551 8050121 A D16
12:56:00 Huleja Martin TZL0604 8000604 A H16
13:00:00 Mikel David TZL9703 8662440 C H21
13:19:00 Hustý Adam TZL0403 8660466 A H18
13:25:00 Mrkvičková Ema TZL0451 8663192 A D18
13:26:00 Strakoš Ondřej TZL0601 8000119 B H16
14:04:00 Novosad Pavel TZL0404 8660475 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:09:00 Jirka Matyáš UOL0203 8655429 A H20
12:16:00 Horová Pavla UOL9454 8656525 C D21
12:29:00 Šaňáková Marie UOL0651 8226335 A D16
12:29:00 Vodička Igor UOL0502 8662672 B H16
12:34:00 Raclavská Vlaďka UOL0253 8004346 A D20
12:59:00 Jílková Lenka UOL0654 8680425 A D16
13:00:00 Dostál František UOL0201 8516416 B H20
13:40:00 Bídová Markéta UOL0352 8660531 A D18
13:49:00 Binarová Adéla UOL0452 8662703 A D18
13:49:00 Smékalová Viktorie UOL0450 8660355 B D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:32:00 Janošíková Eva VCB0552 8116770 B D16
12:57:00 Krška Vojtěch VCB8901 2080931 C H21
14:10:00 Teringlová Vendula VCB0451 8116671 A D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:12:00 Martan Jiří VLI7300 8662685 C H21
12:21:00 Habán Ivo VLI7707 8660474 C H21
12:36:00 Henych Petr VLI6001 8013907 C H21
12:44:00 Pecková Tereza VLI0551 8667966 A D16
13:08:00 Skácelová Kateřina VLI0550 8660546 A D16
13:58:00 Andrlová Lea VLI0453 2113493 B D18
13:58:00 Šestáková Marie VLI0452 8667522 A D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:14:00 Kurz Ondřej VPM0503 1400429 A H16
12:32:00 Kožíšková Kateřina VPM0652 8008298 A D16
13:10:00 Tokár Radim VPM0300 8660914 A H18
13:31:00 Šauli Filip VPM0301 8656560 A H18
13:34:00 Šauli Kateřina VPM0456 2060388 B D18
14:07:00 Richtrová Kamila VPM0451 8629751 A D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:11:00 Hanuš Filip VRL0604 8116669 A H16
12:52:00 Procinger Jakub VRL0305 8004345 A H18
13:52:00 Randáková Adéla VRL0452 8660465 A D18
13:58:00 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A H18
14:01:00 Hanušová Kateřina VRL0455 8670740 A D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:19:00 Aschermannová Tereza VSP0253 8662698 A D20
12:20:00 Bolehovský Daniel VSP0508 8170805 A H16
12:23:00 Nemšovský Filip VSP0500 8005427 A H16
12:30:00 Bolehovský Michal VSP0202 8414097 A H20
12:31:00 Horáková Barbora VSP0150 8670797 R D20
12:38:00 Tulachová Anna VSP0554 8013965 B D16
12:40:00 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 C D21
12:52:00 Zakouřil Matyáš VSP0400 8004888 B H18
13:10:00 Kopecká Valentýna VSP0453 8033251 B D18
13:13:00 Aschermannová Klára VSP0454 8149886 A D18
13:23:00 Malečková Hana VSP0553 8028827 A D16
13:43:00 Štraitová Jolana VSP0456 8670459 A D18
13:49:00 Blaha Michal VSP0412 8655418 A H18
13:52:00 Titz Adam VSP0401 8151968 A H18
14:04:00 Kodejšová Markéta VSP0458 8660543 A D18
14:07:00 Arnoštová Veronika VSP0450 8516920 B D18
14:13:00 Blaha Jiří VSP0411 8655423 A H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 Kosobudová Anna VTA0551 8670798 A D16
12:58:00 Kosobudová Kateřina VTA0253 8680299 A D20
13:05:00 Pekařová Nela VTA0552 7207889 A D16
13:55:00 Deim Michal VTA0402 8670756 A H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 Dvořáček Michal ZBM0513 8517357 C H16
12:04:00 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 R D21
12:06:00 Jonáš Adam ZBM0102 8100060 A H20
12:18:00 Drábek Jan ZBM8511 8660410 C H21
12:18:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C H21
12:20:00 Koča Vojtěch ZBM0602 8005438 B H16
12:22:00 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 E D21
12:23:00 Urbánek Tomáš ZBM0604 8670828 A H16
12:28:00 Zháňalová Barbora ZBM9354 8644886 E D21
12:34:00 Šimková Johanka ZBM9350 8660401 E D21
12:37:00 Hiklová Natalia ZBM8350 8660431 E D21
12:40:00 Miklušová Tamara ZBM0260 8434822 E D20
12:46:00 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 C D21
12:49:00 Indráková Adéla ZBM9153 8644883 E D21
12:51:00 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 R H20
12:54:00 Finstrle Luděk ZBM7902 8660402 C H21
12:57:00 Minář Marek ZBM9444 8396969 E H21
12:58:00 Milán Jakub ZBM0407 8651737 A H18
13:05:00 Barnatová Magda ZBM0653 8648551 C D16
13:06:00 Nykodým Miloš ZBM9005 8091209 E H21
13:11:00 Tomanová Eliška ZBM0658 8116744 B D16
13:11:00 Kučera Tomáš ZBM0605 8660418 A H16
13:13:00 Oujezdský Matyáš ZBM0307 1111187 A H18
13:15:00 Hirš Otakar ZBM9801 8656722 E H21
13:15:00 Mokrý Stanislav ZBM9202 8660442 R H21
13:15:00 Ullmann Silvan ZBM9810 0 R H21
13:37:00 Štěrbák Josef ZBM0409 8660412 A H18
13:46:00 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 A D18
13:52:00 Urbánek Adam ZBM0302 8660426 A H18
13:55:00 Rotková Markéta ZBM0455 8660409 A D18
13:58:00 Racek Josef ZBM0400 8663130 A H18
14:13:00 Marek Vojtěch ZBM0410 8660439 A H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:08:00 Bárta Viktor ZVO0601 8667515 A H16
12:14:00 Linhartová Klára ZVO0556 8033297 B D16
12:20:00 Švecová Karolína ZVO0557 8116789 A D16
14:10:00 Švecová Anežka ZVO0352 8116827 A D18