Logo

Startovka závodu: Veřejný závod

Klubová startovka

Datum:
14.06.2020
Místo konání:
Roudnice n.L.- Hostěraz
Pořadatel:
ROU - SKOB Roudnice nad Labem
Mapa:
Hostěraz 2019
Ředitel závodu:
Buková Jana - R3
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kluby:
BOR     BZP     DCE     DKL     DKP     DLT     DOK     DOR     EKP     FSP     KAM     KPY     KUL     LBE     LCV     LDC     LIT     LPM     LTP     MFP     MKP     ODV     PDY     PGP     ROU     ROZ     SCP     SLP     SMR     STB     SUL     TAP     UOL     UVP     VEY     VSP     ZVO     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:57:00 Waldhauserová Irena BOR7459 8410 C D
12:07:00 Waldhauser Martin BOR7106 8408 C D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:36:00 Jirkovská Pavlína BZP7250 434805 C Sb
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Zeman Annabel DCE1850 416316 C F
12:00:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C Sb
12:08:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C Sb
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Lukavský Vít DKL1101 2127553 C F
10:59:00 Švorc Martin DKL7100 2144087 C D
11:00:00 Lukavský Jiří DKL7800 8660907 C Sb
11:38:00 Rančáková Stáňa DKL5950 1450164 C Sb
11:43:00 Chotětický Václav DKL5202 7886 C D
11:43:00 Jirka Jiří DKL5501 206496 C Sa
11:48:00 Rousová Lucie DKL0251 8667952 B Sb
12:03:00 Rousová Jana DKL6950 2148125 C K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:10:00 Klusáková Jitka DKP5651 8558 C Sb
11:16:00 Svobodná Eva DKP5851 301365 C Sb
11:27:00 Klusák Martin DKP8704 8557 C D
11:44:00 Hlavatá Pavla DKP7050 253812 C Sb
12:22:00 Dudová Hana DKP5752 49892 C Sb
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Smejkal Jiří DLT1301 0 C F
10:30:00 Nosek Martina DLT7251 236061 C Sb
10:34:00 Živcová Pavlína DLT6651 1418758 C Sb
10:38:00 Leníková Jana DLT6151 440490 C Sb
10:42:00 Nosek Petr DLT6901 336778 C Sb
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:03:00 Bílý Jakub DOK0104 8662323 A D
12:28:00 Bílý Petr DOK6800 51279 C Sb
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Etrych Matěj DOR1104 2135176 C F
10:30:00 Etrych Tobiáš DOR1103 2148206 C F
10:30:00 Vaculovič Matěj DOR1004 2079491 C L
10:30:00 Vaculovičová Alžběta DOR0956 2050484 C L
10:33:00 Etrych Tomáš DOR7300 8044386 C D
10:36:00 Etrych Jonáš DOR0907 2133884 C K
11:32:00 Vaculovič Radim DOR7505 2058524 C Sb
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:43:00 Hausmannová Klára EKP8651 8660566 C D
10:49:00 Hausmannová Irena EKP57XX 0 Sa
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:49:00 Žáček Martin FSP6803 1396842 C D
11:11:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C D
11:15:00 Borovička Milan FSP6104 8910 C D
11:37:00 Hrouda Martin FSP7612 8680607 C D
11:37:00 Krausz Milan FSP6700 682118 C Sa
11:45:00 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:03:00 Jíra Filip KAM0506 8663163 B D
11:07:00 Hovorková Tereza KAM0154 2800330 B D
11:18:00 Pašek František KAM7600 8052300 C Sb
11:49:00 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C D
12:09:00 Himmel Petr KAM6503 303918 C K
12:10:00 Himmelová Marie KAM6952 51681 C Sa
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Galuška Radovan KPY0903 2091547 C L
10:30:00 Hořejší Karolína KPY0950 53731 C L
10:30:00 Kopecký Oldřich KPY0900 52678 C L
10:44:00 Valenta Martin KPY0507 2060247 C Sb
10:46:00 Duda František KPY4600 2103786 C Sa
10:54:00 Bozděch Tobiáš KPY0504 2091561 B Sb
10:57:00 Pavlíček Lubomír KPY7800 420417 C D
11:09:00 Klomínský Václav KPY8700 8660916 C D
11:12:00 Vejražka David KPY0401 2801247 C Sb
11:18:00 Šlemr Ondřej KPY0701 2091542 C K
11:19:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C Sa
11:23:00 Vejražka Jiří KPY7400 2801249 C D
11:28:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C Sa
11:28:00 Slejška Jorik KPY0506 515401 C Sb
11:34:00 Vejražková Anna KPY0750 2801009 B Sb
11:41:00 Koldinský Jan KPY8506 8116797 C D
11:42:00 Holešta Jakub KPY0502 8517329 B Sb
11:56:00 Kovandová Kamila KPY0550 2060246 C Sb
12:01:00 Pavlíčková Hana KPY0450 8226325 A D
12:06:00 Svobodová Alžběta KPY0551 2087668 C Sb
12:10:00 Kopecká Magdaléna KPY8250 2148140 C Sb
12:16:00 Jirásková Pavla KPY7950 416330 C Sa
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Mikulka Martin Michael KUL11XX 0 K
11:00:00 Nepovolný Jakub KUL0900 8226409 C K
11:01:00 Chrz Pavel KUL6700 8662286 C Sa
11:10:00 Glöckner Michael KUL7000 2092938 C Sa
11:16:00 Derfl Dušan KUL78XX 8226319 Sa
11:31:00 Derflová Eliška KUL0550 8226415 C Sa
11:48:00 Mužíček Petr KUL68XX 2024191 K
11:58:00 Mužíček Martin KUL0501 2107022 C Sa
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C Sb
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:25:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C D
11:57:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Černohousová Lola LDC11XX 253104 F
10:30:00 Černohousová Mia LDC14XX 347916 F
10:30:00 Bajcurová Veronika LDC0750 434894 C L
10:30:00 Černohousová Ela LDC0751 435212 C L
11:33:00 Burdová Simona LDC6851 7667667 C K
12:15:00 Hovorková Marie LDC0650 7300213 C K
12:16:00 Hovorka Ladislav LDC6802 7300206 C Sb
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:12:00 Kalibera Tomáš LIT78XX 0 K
11:13:00 Kučerka Jan LIT8002 1418761 C D
11:17:00 Nerad Jaroslav LIT9001 8108 C D
12:09:00 Macek Jiří LIT8401 8107 C D
12:12:00 Benešová Zuzana LIT8353 2106732 C K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:13:00 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:48:00 Kleinová Petra LTP7553 2082919 C Sb
10:52:00 Klein Aleš LTP7601 8109394 C Sb
10:55:00 Martinec Pavel LTP7003 9201628 C Sa
11:39:00 Klein Martin LTP0404 8662293 B D
12:04:00 Kamírová Gabriela LTP7351 232494 C Sa
12:13:00 Žejdlíková Eliška LTP0350 8226439 B Sa
12:19:00 Žejdlík Michal LTP7001 8662345 C D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Blahutová Lucie MFP0950 405999 C L
11:04:00 Blahuta Marek MFP7301 897349 C Sb
11:22:00 Blahutová Hanka MFP7953 51928 C Sb
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:40:00 Rychlý Rudolf MKP4100 9823 C Sa
10:47:00 Koč Zdeněk MKP4700 51706 C D
10:50:00 Koč Lumír MKP5401 336747 C Sb
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:20:00 Hartl Zdeněk ODV6300 52121 C K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Makovec Martin PDY1302 2029151 C F
10:30:00 Makovec Tadeáš PDY1001 2419998 C F
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Svítilová Veronika PGP1550 2131197 C F
10:32:00 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 231924 C Sb
10:33:00 Tučný Kryštof PGP0804 2125315 C K
10:39:00 Kubecová Markéta PGP0955 232246 C K
10:40:00 Šejnová Magdalena PGP7053 2129235 C Sb
10:46:00 Svítilová Pavla PGP7764 8660503 C Sb
10:53:00 Kotecký Roman PGP4900 8040749 C D
11:03:00 Svítil Martin PGP0903 2108914 C K
11:14:00 Šimerková Olga PGP7551 7210932 C Sb
11:21:00 Lošťáková Ela PGP0957 7202578 C K
11:29:00 Kabát Jan PGP6901 886298 C D
11:30:00 Ptáčková Veronika PGP0551 8149889 C K
11:36:00 Šimerka Ondřej PGP0800 2801019 B K
11:47:00 Dlouhá Marta PGP7858 1886930 C D
11:51:00 Ptáček Jan PGP7205 2087658 C D
11:52:00 Haňkovská Jana PGP4050 51698 C Sb
11:58:00 Pasnichenko Viktor PGP6004 8116705 C Sb
11:59:00 Střelba Ondřej PGP7510 7209464 C D
12:00:00 Ptáčková Hana PGP0750 8149880 C K
12:06:00 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C K
12:11:00 Baldrian Petr PGP7203 888639 C D
12:12:00 Svítil Patrik PGP0706 2103707 C Sb
12:22:00 Zelený Vladimír PGP4800 8663188 C K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Brotánek Jan ROU14XX 2420003 F
10:30:00 Brotánková Klára ROU1151 2144100 C F
10:30:00 Dobiáš Jaromír ROU1101 2099506 C F
10:30:00 Dobiášová Eliška ROU1150 2099514 C F
10:30:00 Doležalová Lucie ROU12XX 0 F
10:30:00 Hejcmanová Amálie ROU1251 0 C F
10:30:00 Vaněk Radovan ROU13XX 2148152 F
10:30:00 Buková Hana ROU0750 2031369 C L
10:30:00 Buková Anežka ROU0351 2059749 C L
10:30:00 Buková Zdeňka ROU7051 2059753 C L
10:30:00 Doležal Jiří ROU08XX 0 L
10:30:00 Kozák Jakub ROU04XX 0 L
10:30:00 Manethová Anna ROU1050 0 C L
10:30:00 Rokůsková Jana ROU47XX 0 L
10:30:00 Vachková Valérie ROU0954 0 C L
10:30:00 Vaněk Jáchym ROU1201 2148112 C L
10:30:00 Vejvodová Iva ROU81XX 0 L
10:30:00 Zábranský František ROU1102 2067203 C L
10:30:00 Štěrba Šimon ROU06 0 L
10:34:00 Bazinková Blanka ROU8151 8660505 C Sa
10:42:00 Hrádek Vojtěch ROU1000 2143362 C K
10:43:00 Hejcmanová Pavla ROU7450 0 C Sa
10:48:00 Dobiášová Anna ROU0550 2099520 C K
10:58:00 Dobiášová Jitka ROU0350 2099529 C Sa
11:07:00 Krátký Štěpán ROU0503 8662285 B Sa
11:13:00 Fric Pavel ROU07XX 0 Sa
11:19:00 Buk Jiří ROU6901 2099501 C D
11:25:00 Simr Pavel ROU7504 2031351 C Sa
11:33:00 Duda Miroslav ROU8009 8631583 C D
11:34:00 Hejcman Jaroslav ROU0704 0 C Sa
11:40:00 Krátká Linda ROU0851 2134252 C Sa
11:49:00 Bazinek Lukáš ROU0802 8660353 C Sa
11:55:00 Hejcman Jan ROU0504 0 C Sa
12:01:00 Zábranská Ivana ROU7454 2069099 C Sa
12:07:00 Dobiáš Jaromír ROU6802 2099487 C Sa
12:17:00 Buk Ondřej ROU0102 8662366 B D
12:21:00 Buk Michal ROU9601 2075669 C D
12:22:00 Manethová Jana ROU8250 0 C Sa
12:28:00 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B Sa
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:41:00 Šimík Daniel ROZ6900 8662318 C D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Havlík Kilian SCP0901 0 C F
10:30:00 Khelová Bára SCP1350 52115 C F
10:30:00 Rakovcová Zuzana SCP1150 52109 C F
10:30:00 Rakovec Pavel SCP1501 1700085 C F
10:30:00 Tesařová Karin SCP1550 0 C F
10:30:00 Tesařová Frida SCP1351 2127559 C F
10:30:00 Vrabcová Olívie SCP1450 51558 C F
10:30:00 Vrabec Adrian SCP1500 51571 C F
10:45:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C D
10:51:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C D
10:57:00 Havlíková Viktorie SCP0550 0 C K
11:09:00 Rakovec Miloš SCP4500 443066 C K
11:21:00 Vrabec Ondřej SCP8303 1420800 C D
11:24:00 Havlíková Miroslava SCP7250 0 C Sb
11:40:00 Jahnová Helena SCP5550 682101 C Sb
11:46:00 Lohrová Jarmila SCP4650 219220 C Sb
11:52:00 Khel Richard SCP7500 7202899 C Sa
12:05:00 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:58:00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C Sb
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:56:00 Lukavcová Ivana SMR8754 8656734 C Sb
11:15:00 Lukavec Petr SMR7800 8656718 C K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Kučerková Adéla STB1450 682506 C F
10:30:00 Kučerka Radek STB1101 1417127 C L
10:55:00 Kubec Pavel STB6601 1416365 C D
11:01:00 Kubecová Magdalena STB0550 8033222 A D
11:22:00 Kubecová Jana STB7399 1417131 C Sa
11:50:00 Kučerková Romana STB8196 682355 C Sb
12:04:00 Abelová Ivana STB6798 8660583 C Sb
12:30:00 Bernášek Jiří STB8101 8033290 C Sb
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Kalenská Pavla SUL0950 2112760 C L
10:31:00 Linka Michael SUL9500 8142 C Sa
10:37:00 Dubský Josef SUL4700 8135 C Sa
10:52:00 Linka Vladislav SUL5701 8141 C Sa
11:04:00 Linková Kateřina SUL9250 8131 C Sa
11:35:00 Kalenský Pavel SUL7600 8128 C D
12:15:00 Kalenská Lenka SUL7853 51134 C D
12:18:00 Kalenský Tomáš SUL0600 2099530 C K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Krč Tobias TAP0911 8211209 C L
10:45:00 Cichra Patrik TAP0903 8007172 C K
10:54:00 Richterová Ilona TAP6953 2029220 C K
11:02:00 Šimůnková Martina TAP6851 442851 C Sb
11:06:00 Kučera Tomáš TAP0907 2120636 C K
11:20:00 Jirous Erik TAP0705 8007181 C Sb
11:26:00 Cichrová Iveta TAP7752 2111618 C Sb
11:39:00 Ryppelová Monika TAP7850 2081357 C K
11:54:00 Ryppelová Anna TAP0954 2124784 C K
11:55:00 Jirous Jiří TAP7201 442867 C D
12:18:00 Šimůnková Michaela TAP0851 7779755 B Sb
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:36:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C Sb
11:54:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C Sb
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:27:00 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:14:00 Kadlec Luděk VEY5600 8116733 C Sb
12:26:00 Kadlecová Tereza VEY0650 8656571 C Sb
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Baldrian Josef VSP1100 8670452 C L
11:05:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C D
11:30:00 Dohnalová Dana VSP5050 8680418 C Sb
11:31:00 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 C D
11:42:00 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 B K
11:46:00 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 B Sa
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:24:00 Hánělová Lucie ZVO0952 52043 C K
11:51:00 Hánělová Katarína ZVO7351 9200991 C K
12:24:00 Háněl Jaromír ZVO6801 2800292 C Sb

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:30 Fajglová Šárka 0 F
10:30 Fajglová Anna 0 F
10:30 Johanston Michael 0 F
10:30 Johanston James 0 F
10:30 Kadlec Zdeněk 0 F
10:30 Kadlec Jaroslav 0 F
10:30 Milata Jakub 0 F
10:30 Milatová Ema 0 F
10:30 Pospíšil Jan 0 F
10:30 Pospíšil Michal 0 F
10:30 Richtrová Lucie 0 F
10:30 Vlk Vít 0 F
10:30 Fajgl Luboš 0 L
10:30 Horáková Dana 2000547 L
10:30 Martinů Klára 0 L
10:30 Slejška Zdeněk 0 L
10:30 Šup Jan 0 L
10:30 Šupová Jana 0 L
10:35 Jirkovská Kateřina 206417 D
10:39 Pecoldová Pavlína 8066680 D
10:51 Tučný Jan 2131195 K
11:45 Malá Martina 21448228 K
11:53 Kudrass Peter 8140166 D
12:19 Válová Michaela 1424650 Sa
12:25 Vála Petr 2121885 Sa