Startovka závodu: Běhej s mapou - Vrchbělá (dopoledne)

Klubová startovka

Datum:
06.06.2020
Místo konání:
Sportovně-rekreační areál Vrchbělá, Bělá pod Bezdězem
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Vrchbělá, 1 : 7 500, ekv. 5 m, ISOM2017-2, stav jaro 2020, autor: Jiří Vištejn, A4
Ředitel závodu:
Picek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Wolf Daniel - R1
Kluby:
NNN     ADA     BBM     BOR     BZP     CEP     CST     DCE     DKL     DKP     DOK     EKP     FSP     CHA     CHC     JLI     KAS     KDZ     KOR     KPY     LBE     LLI     LPU     LTP     ODV     PDY     PGP     PHK     ROU     SCP     SJC     SMB     SOB     TAP     TJN     TUR     TUV     VEY     VLI     ZBP     Ostatní kluby
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2045203 Francke Michal NNN0001 H21E 10:18:00
2059727 Francke Pavla NNN0002 D21K 10:57:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2134259 Tejkalová Aneta ADA1051 C D12 10:14:00
52714 Tejkalová Zuzana ADA1451 DH10L 11:15:00
2103784 Tejkal Jan ADA8110 C H21K 11:18:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8659381 Opálková Martina BBM0050 R D21E 11:19:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8421842 Lamačová Barbora BOR0750 B D14 10:01:00
8226406 Rejholcová Tereza BOR0751 B D14 10:09:00
7913579 Tučková Monika BOR7650 C D40 10:10:00
8518329 Soukupová Marie BOR0952 B D12 10:12:00
8421841 Lamač Vítek BOR1100 C H12 10:13:00
8431 Janoušková Iveta BOR7457 C D40 10:28:00
2126287 Kubátová Ivana BOR6152 C D50 11:24:00
1204999 Janoušek Slávek BOR0400 B H21K 11:26:00
8033288 Rejholcová Andrea BOR6951 C D50 11:26:00
8490 Doškář Boris BOR6400 C H50 11:34:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
86660507 Králová Vanda BZP8750 C D21E 11:09:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1413334 Pilař František CEP0900 C H12 10:03:00
2127871 Paulů Markéta CEP7650 D40 10:46:00
2800223 Pilař Marek CEP7700 C H40 10:55:00
2800224 Pilařová Kateřina CEP8050 C D40 11:04:00
2135166 Paulů Robert CEP7301 C H40 11:13:00
2148212 Paulů Max CEP1100 C DH10L 11:21:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2118474 Málková Věra CST6550 C D50 11:30:00
8246117 Málek Martin CST6501 C H40 11:31:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2113474 Zeman Klára DCE7950 C D21K 10:59:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2121871 Komín Matyáš DKL0901 C H12 10:15:00
2144087 Švorc Martin DKL7100 C H21K 11:22:00
7886 Chotětický Václav DKL5202 C H50 11:36:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2000559 Pecháčková Barbora DKP0762 C D14 10:07:00
2102803 Ledinská Leona DKP8161 C D21K 10:13:00
2087675 Ledinský Martin DKP7901 C H40 10:35:00
2102794 Machar Pavel DKP7903 C H40 10:37:00
443061 Klašková Josefina DKP9651 C D21K 10:41:00
8650 Klaška Pavel DKP6500 C H21E 10:42:00
2102804 Špičáková Barbora DKP8250 C D21K 10:47:00
49806 Klašková Kateřina DKP6750 C D40 10:48:00
253812 Hlavatá Pavla DKP7050 C D40 11:06:00
(13)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2056280 Synková Elena DOK0850 C D12 10:06:00
2115682 Kmínek Ondřej DOK1000 C H12 10:07:00
2053501 Kmínková Michala DOK7850 C D40 10:12:00
886261 Kapounová Jitka DOK6050 C D60L 10:15:00
2056288 Synek Marcel DOK7600 C H40 10:27:00
7200372 Synková Petra DOK7950 C D40 10:30:00
8657096 Synek Petr DOK0200 A H21E 10:34:00
51496 Zapalačová Petra DOK0154 C D21K 10:43:00
2053502 Kmínek Jan DOK7801 C H40 10:47:00
8116777 Dolejší Jan DOK0602 B H14 10:58:00
7207878 Kubec Michal DOK0103 B H21K 11:04:00
7200371 Synek Antonín DOK7800 C H40 11:21:00
2115683 Kmínek Jan DOK1100 C DH10L 11:33:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7205000 Černý Ondřej EKP8511 C H21E 10:16:00
51604 Šedivá Miroslava EKP5750 C D60L 10:17:00
2042532 Borák Michal EKP8304 C H21E 10:26:00
7207027 Černá Hana EKP8459 C D21K 10:27:00
2042539 Borák Stanislav EKP5212 C H60L 10:36:00
682645 Šedivý Jiří EKP5500 C H50 11:22:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
207827 Kurfürst Pavel FSP7400 C H40 10:39:00
9690 Kurfürstová Anna FSP1450 C DH10L 10:51:00
207837 Kurfürstová Magdalena FSP7852 C D40 11:08:00
(14)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8170 Lusková Olga CHA5650 C D60K 10:03:00
887906 Kašková Eva CHA4650 C D60K 10:07:00
8210077 Pachnerová Dominika CHA7750 C D40 10:08:00
2095948 Lipenská Barbora CHA0753 B D14 10:13:00
2095960 Březina Jan CHA7604 C H40 10:23:00
2095943 Lipenská Eva CHA7951 C D40 10:24:00
1426021 Kaška Rudolf CHA5500 C H60L 10:32:00
8160 Lusk Karel CHA5002 C H60K 10:33:00
2095938 Březinová Michaela CHA7751 C D40 10:42:00
8028878 Vydra Ivan CHA6600 C H40 10:43:00
2095974 Březina Karel CHA0605 B H14 10:56:00
2095964 Lipenský Robert CHA7201 C H40 11:19:00
8670479 Kašková Kateřina CHA7850 C D21E 11:27:00
8210075 Pachner Pavel CHA7501 C H40 11:35:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8080807 Grundman Vojtěch CHC8801 C H21E 10:08:00
2049551 Grundmanová Kateřina CHC8951 C D21K 10:37:00
8662340 Grundmanová Lenka CHC8651 C D21K 10:53:00
7207886 Vojta Dominik CHC8701 C H21K 11:06:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
301631 Zaydlar Michal JLI7100 C H40 11:15:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
682631 Eichler Petr KAS6900 C H50 11:20:00
682641 Eichlerová Jana KAS7051 C D50 11:32:00
(23)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2144108 Haltufová Jitka KDZ7850 C D40 10:00:00
2144109 Svatušková Tereza KDZ0951 C D12 10:04:00
2144032 Glybovská Pavla KDZ0250 C D21K 10:15:00
2103782 Benešová Marika KDZ7150 C D40 10:18:00
2144072 Hoke Petr KDZ7700 C H40 10:25:00
7778650 Seemann Anna KDZ8750 C D21K 10:33:00
0 Vostruhová Markéta KDZ7650 C D40 10:36:00
2144102 Glybovský Ilja KDZ7200 C H40 10:45:00
2144049 Prokš Karel KDZ1101 C DH10L 10:45:00
8651715 Hoke Magdalena KDZ7551 C D21K 10:49:00
2144030 Hoke Magdalena KDZ1250 C DH10L 10:53:00
2144057 Brzobohatá Pavla KDZ7550 C D40 10:54:00
7778511 Spieszová Rebeka KDZ1350 C DH10L 10:59:00
2144073 Kvasnička Ladislav KDZ7400 C H40 11:03:00
2144095 Kičmerová Alena KDZ1151 C DH10L 11:05:00
301113 Beneš Petr KDZ6700 C H50 11:10:00
2144104 Jůzová Beáta KDZ1550 C DH10L 11:11:00
2144093 Prokš Vojtěch KDZ1300 C DH10L 11:17:00
2144106 Vostruhová Ivana KDZ1450 C DH10L 11:23:00
0 Souček Miloslav KDZ7000 C H50 11:24:00
2144081 Kvasnička Jakub KDZ1100 C DH10L 11:29:00
434811 Seemann Eliška KDZ1451 C DH10L 11:35:00
2144054 Brzobohatá Eliška KDZ1150 C DH10L 11:41:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2051498 Dušková Pavla KOR9050 C D21K 10:45:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2103786 Duda František KPY4600 C H60K 10:39:00
2800315 Míchalová Šárka KPY0050 B D21K 11:01:00
301347 Kohlová Zuzana KPY8852 C D21E 11:11:00
301374 Dobeš Václav KPY5701 C H50 11:18:00
682670 Míchalová Marcela KPY6850 C D50 11:34:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8805 Nosál Stanislav LBE4600 C H60K 10:43:00
8667504 Hůla Pavel LBE7300 C H40 10:57:00
7300274 Hůla Tomáš LBE0602 B H14 11:08:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2032126 Fürstová Katka LLI6950 C D50 11:22:00
8657098 Fürst Aleš LLI6801 C H50 11:28:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8667519 Šístková Iveta LPU8654 R D21E 11:35:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8660594 Žejdlíková Eliška LTP0350 B D21K 10:25:00
8662345 Žejdlík Michal LTP7001 C H50 11:16:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7000706 Svobodová Ema ODV0951 C D12 10:02:00
2148157 Svobodová Adéla ODV1150 C D12 10:18:00
52893 Dudlová Hana ODV0854 C D12 10:22:00
2135182 Dudlová Jana ODV7751 C D40 10:34:00
8028846 Svoboda Jan ODV7605 C H40 10:53:00
52891 Dudl Vojtěch ODV0600 C H14 11:06:00
2134286 Dudl Jan ODV7703 C H40 11:11:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2102798 Nováková Martina PDY7350 C D40 10:50:00
8033215 Nováková Eliška PDY0150 B D21K 10:55:00
(22)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
231924 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C D40 10:06:00
8516919 Čtrnáct Šimon PGP0001 B H21K 10:12:00
301361 Jelínková Radana PGP5851 C D60L 10:19:00
2801019 Šimerka Ondřej PGP0800 B H12 10:21:00
8656676 Košárek Pavel PGP7107 C H21E 10:22:00
7210932 Šimerková Olga PGP7551 C D40 10:26:00
8008610 Flašar Jan PGP8610 R H21E 10:30:00
8116739 Komín David PGP7405 C H40 10:31:00
2073709 Kolský Alexander PGP5000 C H60K 10:31:00
8662333 Matějů Luboš PGP7601 C H21E 10:38:00
232091 Jelínek Martin PGP5103 C H60L 10:44:00
8662280 Jandera Kryštof PGP0700 B H14 10:54:00
8636797 Kabát Jan PGP6901 C H21E 10:54:00
2060208 Brettlová Marta PGP7557 C D40 11:00:00
232167 Jelínková Zora PGP8851 C D21E 11:03:00
8780 Bialožytová Tereza PGP9055 C D21E 11:13:00
8659382 Pospíšil Vítek PGP6803 C H21E 11:14:00
2080958 Zelená Markéta PGP5850 C D50 11:18:00
2082714 Košárková Iva PGP8155 C D21E 11:21:00
8667997 Střelba Ondřej PGP7510 C H40 11:25:00
8007177 Jelínková Šárka PGP9153 C D21E 11:29:00
8656668 Košárková Aneta PGP1255 C DH10L 11:39:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515050 Mašata Roman PHK7107 C H21E 10:04:00
8270982 Rollier Baptiste PHK8200 E H21E 10:12:00
8028877 Melicharová Zdeňka PHK7551 C D40 10:52:00
8005907 Rollier Monika PHK8051 C D21E 11:37:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2143362 Hrádek Vojtěch ROU1000 C H12 10:05:00
2143344 Hrádková Kateřina ROU8350 C D21K 10:23:00
2143402 Hrádek Tomáš ROU8301 C H21E 10:58:00
2148112 Vaněk Jáchym ROU1201 C DH10L 11:13:00
2067203 Zábranský František ROU1102 C DH10L 11:19:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8648599 Dubec Pavel SCP8003 C H21E 10:06:00
8666866 Šístek Daniel SCP7507 C H40 10:21:00
7260018 Kautský Jiří SCP8201 C H21E 10:32:00
8226305 Havlínová Zuzana SCP8150 C D21E 11:31:00
0 Khelová Eliška SCP1651 C DH10L 11:37:00
7953 Khelová Bára SCP1350 C DH10L 11:43:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9907 Beneš Josef SJC5801 C H60L 10:46:00
8293004 Kazdová Lenka SJC8484 C D21E 11:25:00
8040713 Kazdová Rozárie SJC1350 C DH10L 11:27:00
886513 Benešová Iva SJC6151 C D50 11:28:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7718 Hlaváč Jaroslav SMB4801 C H60L 10:34:00
49971 Žitný Tomáš SMB6401 C H21E 10:50:00
49973 Žitná Jana SMB9251 C D21E 11:17:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8662356 Janderová Markéta SOB7750 C D40 10:16:00
1396839 Choutka Jaroslav SOB6301 C H40 10:29:00
53016 Janeček Ondřej SOB7001 C H40 10:41:00
2419963 Choutková Lenka SOB6350 C D40 11:12:00
8662373 Jandera Tomáš SOB7300 C H40 11:23:00
(13)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8007172 Cichra Patrik TAP0903 C H12 10:11:00
2124784 Ryppelová Anna TAP0954 C D12 10:20:00
2120636 Kučera Tomáš TAP0907 C H12 10:27:00
442867 Jirous Jiří TAP7201 C H40 10:33:00
2081357 Ryppelová Monika TAP7850 C D40 10:44:00
2060250 Pohl Lukáš TAP0703 C H14 10:48:00
2113483 Jirousová Edita TAP1056 C DH10L 10:49:00
2103246 Pohlová Sandra TAP1151 C DH10L 10:57:00
8007181 Jirous Erik TAP0705 C H14 11:00:00
2111618 Cichrová Iveta TAP7752 C D40 11:02:00
8667510 Hermannová Anna TAP9251 C D21E 11:07:00
2029220 Richterová Ilona TAP6953 C D50 11:12:00
8662334 Pohl Zdeněk TAP7606 C H40 11:27:00
(26)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2073661 Řehořová Lenka TJN7250 C D40 10:02:00
2104600 Vokušová Veronika TJN0756 C D14 10:05:00
8259 Lukavcová Lenka TJN5452 C D60K 10:11:00
8662700 Kočibová Ivana TJN6354 C D40 10:20:00
2111800 Oravec Viktor TJN0814 C H12 10:25:00
2148156 Vokuš Zdeněk TJN5601 C H60K 10:29:00
8656720 Lukavec Míla TJN4901 C H60K 10:35:00
8662715 Lesáková Věra TJN7152 C D40 10:38:00
8659385 Lesák Ondřej TJN0306 A H21E 10:40:00
52900 Petrželka Pavel TJN3800 C H60K 10:41:00
8656507 Nagy Josef TJN0006 R H21E 10:48:00
8482115 Lesák Marek TJN0811 B H14 10:50:00
2104591 Vokušová Dana TJN7750 C D40 10:56:00
8670752 Mrkvička Jiří TJN7101 C H40 10:59:00
8662740 Řehoř Vojta TJN0303 B H21K 11:00:00
2053559 Řehoř Hynek TJN0700 C H14 11:02:00
2078471 Ulman Aleš TJN7201 C H40 11:05:00
8659408 Pokorný Jan TJN0400 B H21K 11:10:00
2017687 Žucha Jiří TJN6603 C H50 11:12:00
2073666 Pokorná Hana TJN6950 C D50 11:16:00
8662701 Novotný Dušan TJN7002 C H40 11:17:00
2078466 Hruška Jakub TJN0403 C H21K 11:20:00
2080842 Novotný Matěj TJN1105 C DH10L 11:25:00
2059729 Řehoř Jiří TJN7004 C H50 11:26:00
2103701 Oravcová Amálie TJN1156 C DH10L 11:31:00
2059775 Oravec Tomáš TJN7505 C H40 11:33:00
(14)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8680590 Holas Ondřej TUR8501 C H21E 10:02:00
51809 Linková Iva TUR6850 C D40 10:14:00
51726 Zakouřil Tomáš TUR7500 C H21E 10:14:00
8033269 Šritrová Lenka TUR0250 B D21K 10:17:00
8680583 Fodor Petr TUR8103 C H21E 10:24:00
51815 Folprecht Eduard TUR4301 C H60L 10:28:00
1302868 Zakouřilová Kamila TUR8557 C D21K 10:35:00
8644556 Jakubec Jindřich TUR4801 C H60L 10:38:00
8660452 Schulhof Jan TUR8900 R H21E 10:46:00
2120075 Tomášek Prokop TUR0711 B H14 10:52:00
51238 Zakouřil František TUR1204 C DH10L 11:09:00
8662713 Martanová Lea TUR0555 A D21E 11:15:00
8659420 Martanová Elin TUR0253 A D21E 11:23:00
8680579 Holasová Lucie TUR8951 C D21E 11:33:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656542 Tomášková Matilda TUV0998 B D12 10:10:00
411591 Kvapilová Kristýna TUV0999 C D12 10:26:00
7707 Kvapilová Lenka TUV8151 C D21K 10:31:00
23770 Tomášková Radka TUV7851 C D40 10:32:00
411519 Tomášek Ondřej TUV7001 C H40 10:51:00
231522 Kvapilová Klára TUV1199 C DH10L 11:03:00
8322 Kvapil Petr TUV7402 C H40 11:09:00
7209436 Sokolářová Jitka TUV6851 C D50 11:20:00
8061476 Šritr Martin TUV6802 C H50 11:30:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656571 Kadlecová Tereza VEY0650 C D14 10:03:00
8116733 Kadlec Luděk VEY5600 C H60L 10:42:00
(36)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2118485 Feřtová Eliška VLI1056 C D12 10:00:00
8300 Přinda Lukáš VLI7701 C H21E 10:00:00
2059769 Pachnerová Jaroslava VLI5152 C D60K 10:01:00
8518320 Vilém Štěpán VLI0902 B H12 10:01:00
2120063 Feřtová Jitka VLI7853 C D40 10:04:00
2080918 Horáčková Stanislava VLI4950 C D60K 10:05:00
2120065 Feřtová Anežka VLI0856 C D12 10:08:00
2131185 Karmazínová Ivana VLI5150 C D60K 10:09:00
1424648 Beneš Max VLI1100 C H12 10:09:00
8662685 Martan Jiří VLI7300 C H21E 10:10:00
8517331 Vilémová Eliška VLI0655 B D14 10:11:00
2088819 Šestáková Johana VLI0853 B D12 10:16:00
2090845 Votava Vojtěch VLI1201 C H12 10:17:00
2080848 Skácelová Kateřina VLI0550 B D21K 10:19:00
8028809 Szenczi Gabriel VLI8700 C H21E 10:20:00
8149885 Martanová Daniela VLI7452 C D40 10:22:00
2073665 Skácel Jan VLI0901 C H12 10:23:00
2001998 Čalounová Klára VLI0950 C D12 10:24:00
2080992 Vilém Stanislav VLI7703 C H21E 10:28:00
8004352 Karmazín Petr VLI4901 C H60L 10:30:00
2118489 Feřt Martin VLI7704 C H21E 10:36:00
8516753 Ježek Ladislav VLI4900 C H60L 10:40:00
1400445 Skácelová Marie VLI7552 C D40 10:40:00
8004275 Šesták Marek VLI7403 C H21E 10:44:00
7981 Matějů Eda VLI1200 C DH10L 10:47:00
2109695 Čaloun Michal VLI6801 C H40 10:49:00
8667522 Šestáková Marie VLI0452 A D21K 10:51:00
8116764 Matějů Michal VLI7702 C H21E 10:52:00
2144040 Feřtová Alžběta VLI1451 C DH10L 10:55:00
2127548 Benešová Radka VLI7653 C D40 10:58:00
49967 Přinda Vojtěch VLI1000 C DH10L 11:01:00
1424649 Beneš Filip VLI0708 B H14 11:04:00
2113390 Ježowicz Roman VLI8002 C H40 11:07:00
7927 Matějů Josef VLI1300 C DH10L 11:07:00
9102148 Honzík Tomáš VLI7000 C H50 11:14:00
8680609 Řezáč Pavel VLI6900 C H21K 11:24:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8414135 Vaněk Petr ZBP7302 C H40 11:29:00
Ostatní kluby
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
8028804 Pangrácová Marie 0030001 D21K 10:21
0 Albrechtová Zuzana 0050002 D21K 10:29
7717 Albrecht Miloslav 0050001 H60K 10:37
8518315 Pangrácová Anna 0030002 D21K 10:39
2104586 Spilka Marek 0030003 H21K 11:02
2103747 Král Luboš 0060001 H21K 11:08
0 Svatušková Jana 0080001 D40 11:10
2083362 Semerád Jan 0030004 H21K 11:12
8667960 Klíma Kamil 0010001 H21K 11:16
2420027 Čičovský Daniel 0090002 H21K 11:28
0 Lang Michal H21K 11:30
2420025 Čičovský Jiří 0090001 H50 11:32